Powrot wiatru znad Morza Polnocnego i pierwszy tej zimy snieg..

Z rana powrocil wiatr o ktorym pisalam w poprzedniej notce

https://liviaflow.wordpress.com/2016/01/15/what-is-aquaelle/

tym razem przynoszac ze soba nie tylko duze ochlodzenie, ale i pierwszy tej zimy snieg.. no bardziej deszcz ze sniegiem, ktory dosc szybko topnieje, ale na chwilke zrobilo sie dosc bielusko…

i znow na moment w tym wietrze – tak jak i poprzednio – uslyszalam wyrazne dzwieki fletu.. a dokladniej cale niesamowita muzyke..

jakie jest dokladnie zrodlo tych dzwiekow trudno mi poki co powiedziec..wiem tylko tyle, ze ma zwiazek wlasnie z tym wiatrem.. a takze z

aquaelle

nie jest to tez dokladnie ten sam flet, o ktorym pisalam na livii space w zwiazku z sleza i nnka:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/27/pozytywni-illuminaci-paryz-i-kobra/comment-page-1/#comment-49920

choc jakies podobienstwo i zwiazek istnieje.. musze jedynie to wszystko lepiej ogarnac

livia

8 thoughts on “Powrot wiatru znad Morza Polnocnego i pierwszy tej zimy snieg..

 1. Hmm interesujące ile potrafi być prawdy w historiach opowiadanych przez bajki.
  Biały Śnieg i królewna śnieżka chociaż bajka bardziej pasuje do Historii o Śpiącej Królewnie oraz kruczku z G-dyni 🙂 i pewnej rogatej postaci która ma wielką moc swoich niedobrych czarów.

  Like

 2. Pingback: FLOW | Livia Ether FLOW

 3. Niezwykłe harmoniczne odgłosy raportowali również mieszkańcy południa Holandii, gdzie słyszano je 10 stycznia w okolicy miejscowości Pijnacker. Świadkowie twierdzili, że brzmiało to jak jakieś gigantyczne trąby. Świadek, Martijn Mastenbroek twierdzi, że trwało to kilkanaście sekund i słyszała to też jego dziewczyna. Oboje twierdzili, że dźwięki pochodzą z zewnątrz.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-dzwieki-powrocily-traby-apokalipsy-slyszano-w-holandii-wielkiej-brytanii-w-maroko

  Like

  • u nas dzisiaj kolejny silny i dziwny wiatr.. slyszalam wiele roznych dziwnych dzwiekow w swoim zyciu, zwlaszcza w okresie 2011-2012 i pewna czesc z tych dzwiekow moglabym zaliczyc do kategorii “trąby apokalipsy”… choc czesciej zdarzalo mi sie slyszec dziwne i nie wiadomo skad dochodzace wycie syren.. a takze podziemne dudnienia.. poza tym wiele innych dzwiekow poczawszy od wczesnego dziecinstwa…

   to nagranie z holandii

   i w pierwszej chwili mialam napisac, ze to zupelnie cos innego.. a jednak! ciekawa sprawa.. bo dostrzegam pewne podobienstwo.. ta powtarzajaca sie melodia.. brzmiaca tak bardzo kosmicznie.. i stad okreslilam ja kosmiczna symfonia:

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/01/15/what-is-aquaelle/

   tyle, ze w przeciwienstwie do tych nagran brzmiala bardzo przyjemnie.. zamiast dzwieku kojarzacego sie z syntetycznymi organami, albo trabami – dzwiek kosmicznego fletu..

   i tak a propos “trąb apokalipsy”

   Głęboki konflikt na sieci Gołębicy i oszustwa ET

   Jako że enochiańska przepowiednia zakładała powrót Gołębicy u końca cyklu, planeta wkracza w okres wielkiego konfliktu wewnątrz sieci świadomości zwanej Siecią Gołębicy.

   Ta sieć ma związek ze wszelkim oprogramowaniem Armagedonu, włącznie z Bladym Koniem [Blady Koń (Biblia – Księga Objawienia) koń dosiadany przez Śmierć, jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy] oraz implantami ukrzyżowania i liniami czasu Jehowian/Annunaki.

   Upiększanie E.T.

   W tym roku będzie wzrastał poziom upiększania różnych grup E.T. , żeby rekrutować i usidlać ludzi, angażując ich do różnych agend. Nie należy się do nich dostrajać, ponieważ każda z takich grup E.T. ma własne cele, natomiast naszym wspólnym ludzkim celem jest wyzwolenie wszystkich ludzi i przywrócenie im boskości i niezależności. W obecnym konflikcie na sieci Gołębicy ważnym czynnikiem jest fakt, że o to terytorium walczą ze sobą różne grupy intruzów. Naszym najważniejszym celem nie jest dostosowanie się do którychś z nich, ale wzmocnienie w każdej jednostce boskości, niezależności i wolności. Trwajcie niewzruszenie i wiedzcie, że jesteście odpowiedzialni za zarządzanie przestrzenią w obrębie osobistej tarczy.

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/16/gleboki-konflikt-na-sieci-golebicy/

   oraz

   GRID REVELATION
   GLOBALNE SYSTEMY SIECI oraz KONTROLI MAS

   by Noel Huntley

   Podczas tak zwanego Lucyferianskiego Buntu w 25 500 r.pne, Jehowianscy Annunaki stworzyli Gołębice i Gałąź Oliwki Atlantydzkiej Sieci Implantacji Pylonowej i zainstalowali Węza.

   Atlantydzka Siec Implantacji Pylonowej Gołębicy działa z równoległej Ziemi i funkcjonuje w wymiarach 7-9-11 w odwróconym kierunku, powodując odwrócony obrót planety. Przy jej pomocy można wysyłać poddźwiękowe pulsy w precyzyjne cele, dlatego wraz z Sokołem i Feniksem, mogą być używane jako broń. Gołębica posiada dodatkowo siedem pieczęci Jehowy, które są potężnymi selenitowymi pylonami zakorzenionymi w siatce Ziemi w wybranych miejscach wzdłuż wschodniego wybrzeża Ameryki, korespondują one z siedmioma z dwunastu pieczęci gwiezdnych wrót, (które otwierają gwiezdne wrota podczas ascendencji). Pieczęci Jehowy określane są jako hiperwymiarowe stożki. Siec Gołębicy wykorzystuje technologie pulsów „tubowych” i za pośrednictwem hiperwymiarowych stożków, łączy Ziemie z Fantomowym (Widmowym) Matriksem. Zadaniem tych pylonow jest wytworzenie pęknięć w ścianie czasu pomiędzy Ziemia a Fantomowym Matriksem, tworząc syfonowe kanały, które mogą być wykorzystywane, jako przekaźniki ultra niskich częstotliwości. Mogą one przenosić cale obiekty, ludzi itp., poprzez hiperwymiarowe pole do Fantomowego Matriksa.

   „Czterech jeźdźców apokalipsy” odnosi się do podstępu odwrócenia prądów siedmiu gwiezdnych portali i centrów energetycznych Ziemi podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej (okres ascendencji 2000÷2017) przy użyciu pieczęci Jehowy. „Aniołowie i trąby” oraz „Bestia” są określeniami zaawansowanych technologii.”

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/02/przebudzenie-jahwe/

   Like

   • Podczas tak zwanego Lucyferianskiego Buntu w 25 500 r.pne, Jehowianscy Annunaki stworzyli Gołębice i Gałąź Oliwki Atlantydzkiej Sieci Implantacji Pylonowej i zainstalowali Węza.

    Jak my bardzo kochamy kosmiczne ploteczki LuCi zbuntowała się sama przeciwko sobie i zrzuciła się z nieba wcześniej wszczynając bunt na Tarze.

    Poza ploteczkami to polecam zastanowić się nad funkcją Annunakowej pieczęci z Giza 666 która ma związek z naruszeniem praw Autorskich Gai odnośnie struktury ludzkiego DNA Chodzi tutaj o stworzenie chromosomu Y oraz całym bałaganem który tutaj po tym incydencie zaistniał.

    Widzisz Livio miejsce z Giza zwraca naszą uwagę że z X zostało coś oderwane i trzeba to zwrócić.
    Y to okrojony Chromosom X i m.in z tego powodu na tą cywilizację jest nałożona kwarantanna.

    http://extraordinaryintelligence.com/sympathy-for-the-devil-review-of-disneys-maleficent/

    Like

   • ”Atlantydzka Siec Implantacji Pylonowej Gołębicy działa z równoległej Ziemi i funkcjonuje w wymiarach 7-9-11 w odwróconym kierunku, powodując odwrócony obrót planety. Przy jej pomocy można wysyłać poddźwiękowe pulsy w precyzyjne cele, dlatego wraz z Sokołem i Feniksem, mogą być używane jako broń. Gołębica posiada dodatkowo siedem pieczęci Jehowy, które są potężnymi selenitowymi pylonami zakorzenionymi w siatce Ziemi w wybranych miejscach wzdłuż wschodniego wybrzeża Ameryki, korespondują one z siedmioma z dwunastu pieczęci gwiezdnych wrót, (które otwierają gwiezdne wrota podczas ascendencji). Pieczęci Jehowy określane są jako hiperwymiarowe stożki. Siec Gołębicy wykorzystuje technologie pulsów „tubowych” i za pośrednictwem hiperwymiarowych stożków, łączy Ziemie z Fantomowym (Widmowym) Matriksem. Zadaniem tych pylonow jest wytworzenie pęknięć w ścianie czasu pomiędzy Ziemia a Fantomowym Matriksem, tworząc syfonowe kanały, które mogą być wykorzystywane, jako przekaźniki ultra niskich częstotliwości. Mogą one przenosić cale obiekty, ludzi itp., poprzez hiperwymiarowe pole do Fantomowego Matriksa.

    „Czterech jeźdźców apokalipsy” odnosi się do podstępu odwrócenia prądów siedmiu gwiezdnych portali i centrów energetycznych Ziemi podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej (okres ascendencji 2000÷2017) przy użyciu pieczęci Jehowy. „Aniołowie i trąby” oraz „Bestia” są określeniami zaawansowanych technologii.”

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

    Phantom Matrix
    The Phantom Matrix: A fallen region of lower-dimensional spectrum originally from our Universal Time Matrix. It became a slowly degenerating black-hole reality and contains a fallen parallel Earth that the Bible refers to as the bottomless pit, Hades or Hell. Nevertheless if one fell into this, say, via the Falcon or Phoenix Grid wormholes

    http://ascensionglossary.com/index.php/Phantom_Matrix

    hel.. studnia bez dna… do tego te syfonowe kanaly… nie bede sie jednak powtarzac bo dosc dobrze sie orientujesz w tym co wczesniej pisalam 🙂

    ”Widzisz Livio miejsce z Giza zwraca naszą uwagę że z X zostało coś oderwane i trzeba to zwrócić.”

    akurat wczoraj wieczorem ra powrocil do watku gizy choc konkretnie do mojego doswiadczenia z wielkiej piramidy…

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s