TAJEMNICA DZIECI INDYGO, czesc 2

Postanowilam dosc znacznie ograniczyc dzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami na blogu, a wiec tylko tak w skrocie.. Wczoraj przed zasnieciem postanowilam powrocic do Azurite Waters.. jednak nawet nie wiem czy tam rzeczywiscie dotarlam.. zapamietalam jedynie przyjemne swiatlo w kolorze glebokiego indygo, rozlewajace sie we wnetrzu mojej glowy… a dookola glosy… glosy… otaczajace mnie niczym roztanczony energetyczny wianuszek.. Tej nocy kolejny senny epizod zwiazany z EGD I z Bali, ciekawie spleciony z watkiem teczowym, zwlaszcza z teczowymi snami .. tym razem jednak TECZA (jak z bajki) rozposcierala sie po drugiej stronie.. 

A to juz ciekawy tekst Lisy Renee dotyczacy Dzieci Indygo, ktory postanowilam zamiescic w ramach drugiej czesci Tajemnicy Dzieci Indygo:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/19/tajemnicadzieci-indygo/

W tej czesci mowa glownie o Indygo typu 3… wraz z wyznaniem samej Lisy, ze ona miala wlasnie kontrakt INDYGO 3.. a misja zwiazana z tego typu kontraktem jest bardzo skomplikowana i trudna… i szczerze mowiac caly ten indygo eksperyment moze budzic watpliwosci natury etycznej i to nawet duze.. Wiecej wyjasnien w tekscie.. zanim jednak do niego przejde.. chcialabym serdecznie podziekowac Mateuszowi Adrianowi za wspaniale tlumaczenie i tu odyslam do apelu z pilna prosba o pomoc dla niego – aby mogl dalej tlumaczyc:

https://liviaflow.wordpress.com/2016/02/12/ascension-glossary-pl/

RASY INDYGO

Rasy Indygo odnoszą się do dusz z 6-cio wymiarowym pasmem częstotliwości aktywowanej świadomości, która jest czakrą nr 6 (czakra 3 oka) oraz jej układem mózgowym. Indygo rodzą się z aktywną 6 nicią DNA, która daje im spektrum koloru Indygo w polu Aurycznym. Te rasy zostały wysłane na Ziemię jako przedstawiciele Strażników i obrońców żywej biblioteki światła po to, aby zapobiec upadkowi tej planety do Fantomowego Matriksa. Indygo są tutaj po to, aby wypełnić ten cykl Wzniesienia poprzez utrzymywanie wyższej częstotliwości i kodów światła niezbędnych do wspierania sieci planetarnej w aktywacji wyższego kodowania DNA.

644450_493297624016150_1037641403_n-21

looks like sphere of amenti

Indygo mają większy cel grupowy jako oddział specjalny Rady Syriańskiej oraz rasy Strażników będącymi Przedstawicielami Transformacji oraz również posiadającymi specjalny zestaw umiejętności dla indywidualnych potrzeb duszy. Wcielili się tutaj po to aby być niszczycielami systemów i zapowiedzią ogromnej zmiany paradygmatu świadomości prowadzącej do przywrócenia równowagi energetycznej. Wielu z nich jest posiadaczami nośnika energii przygotowującego się do odpowiedniego czasu i przestrzeni aby wzmocnić częstotliwość planetarną dla cyklu 2012 i tego co czeka nas później. Duża fala przebudzenia Indygo wydarzyła się w maju 2006 i w maju 2007. Było to przygotowanie do cyklów czasu galaktycznego dla ciała planetarnego i kolektywu rasy ludzkiej.

Indygo 3

Inkarnowani, którzy nazywani są Indygo 3 są integratorami Polaryzacji ich współdzielonej esencji duszy. Te grupy Indygo mają rzeczywiście bardzo trudne zadanie. Indygo 3 są esencjami duszy, które pomagają w rozwoju mniej rozwiniętych, często agresywnych dusz, z którymi mogą dzielić to same ciało. Inkarnują się w ten sposób aby uzdrawiać rozległe poziomy zniekształceń pomiędzy duszą genetycznie rozwiniętą a duszą mniej rozwiniętą. W ten sposób podczas integrowania tych dwóch skrajnych aspektów wewnątrz tego samego pola bio-energetycznego tworzą one zjednoczenie tych dwóch biegunów, które pozwala szablonowi DNA na zintegrowanie. Ten szablon podczas stworzenia w tej rzeczywistości łatwiej może być uzdrowiony i łatwiej może zintegrować bieguny miłości i strachu. Jest to sposób, aby w pełni zintegrować poziomy mentalno-emocjonalnych polaryzacji, których ludzie doświadczali przez tak wiele cyklów czasu. Z czasem te poziomy nierównowagi stworzyły ogromne ilości karmicznych wzorów przechowywanych w ciałach wszystkich ludzi, włączając ciało planetarne. Te kontrakty dusz Indygo były potrzebne dlatego, że ludzkość doświadczyła wielkich poziomów bólu i strachu wynikających ze wzoru „oddzielenia” od Źródła. Ten ból i strach podczas wielu cyklów ewolucyjnych stworzył zniekształcenia w pamięci komórkowej planety i w całej świadomości zbiorowej.

3d3df18b82fd6d90de271cf7bdb23be0

tree of wishes

Dodatkowo była też genetyczna manipulacja lub hybrydyzacja, która stworzyła uszkodzenia w 12 niciowym szablonie DNA wewnątrz pewnych grup dusz. Wracając do światła w tym cyklu wzniesienia, cel duszy Indygo 3 pomaga planecie w rozpuszczaniu lęku i związanych z nim zakłóceń oraz zastąpienie tego wyższą wibracją miłości. U niektórych Indygo 3 istnieje ogromna przepaść pomiędzy dwoma esencjami duszy dzielącymi jedno ciało, co czasami zakłóca naturalną równowagę bio-energetycznego pola. Te dwie (lub więcej) esencje mogą powodować konflikt w DNA, co zakłóca lub ogranicza pewne funkcjonowanie fizyczne. To z kolei może przejawiać się w organiźmie fizycznym jako brak równowagi neurotransmiterów w mózgu i w układzie dokrewnym. Układ hormonalny jest naszym systemem gruczołowym, który jest odpowiedzialny za wydzielanie hormonów do naszego krwiobiegu, aby unormować pewne funkcje organizmu. Wszystko w systemie regulacji metabolizmu wynika z produkcji hormonów. Te hormonalne lub chemiczne zakłócenia mogą stworzyć sporadyczne lub chroniczne skrajności psychiczne i/lub emocjonalne oderwanie od rzeczywistości 3D. W cięższych przypadkach tego chemicznego zaburzenia, widoczne staje się osłabienie mózgu i innych funkcji neurobiologicznych. W ostatnich latach widzieliśmy ogromne zwiększenie przypadków autyzmu dziecięcego, ADD i innych zaburzeń uczenia się lub zaburzeń behawioralnych. Te dusze w dużej mierze są Indygo 3.

Kontrakt Indygo 3

 1. Kontrakty Indygo 3 mogą pochodzić z umowy wcieleniowej jak również mogą być przypisane później w biologicznych cyklach życiowych takich jak etapy duchowej ewolucji, które mają na celu uczenie się i osiąganie określonych celów aby bardzo szybko rozszerzyć świadomość i szablon DNA. Indygo 3 mają najciężej dlatego, że odpowiedzialność za rozszerzenie Nephilim otwiera tą osobę na agresywne, ciemne ataki podczas dokonywania integracji polaryzacji duchowego szablonu, który posiada przeciwwagę pomiędzy Oraphim i Nephilim. W zależności od umiejętności zrozumienia tego w jaki sposób należy pracować z tymi przeciwnymi siłami, może to wystrzelić osobisty rozwój duchowy i nadać tej osobie mistrzowski poziom panowania nad sobą, który jest dla nich obowiązkowy w celu kontynuowania kolejnego etapu misji. Ogólnie rzecz biorąc, osoba z urodzeniową umową Indygo 3 pracuje nad swoją misją dla duszy grupowej i dla systemu gwiezdnego w STO (Service to others – Służba dla innych).
 2. Ludzie urodzeni na ziemi z umową Indygo 3 na ogół mają pamięć komórkową historii z konfliktami energetycznymi i nadużyciami władzy. Mogli wybrać ten kontrakt w celu uzyskania mistrzostwa w panowaniu nad sobą w całym świecie sił zarówno materialnych jak i duchowych, oraz w określaniu jak najlepiej kierować swoje duchowe światło oraz moc świadomości przy jednoczesnym zwracaniu się w stronę najbardziej złożonych problemów globalnych, rasowych oraz sytuacji społecznych, które wpływają na różne rasy istot. Zdecydowana większość w pewnym momencie była zaangażowana w Galaktyczne Wojny, gdy poprzednie strategie zawiodły. Oni chcą się dowiedzieć czemu ta misja się nie powiodła, ponieważ większość niepowodzeń skupia się wokół nadużyć władzy oraz złych decyzji opartych na niejasnych lub błędnych informacjach. Mogą wracać do punktu w polu czasowym aby odkryć co wtedy zrobili i wprowadzić korekty w Osi Czasu. To pokaże się w ich obecnych doświadczeniach, w których muszą rozwiązać problemy, które wydają się niemożliwe do rozwiązania. Jest to inscenizacja poprzedniej osi czasu w teraźniejszości, gdzie muszą oni przerobić doświadczenia z konfliktami lub z tym samym rodzajem energii (np nadużywanie władzy). Gdy nauczą się przezwyciężać swój umysł i ograniczenia ego, wtedy nauczą się jak pracować z siłami duchowymi aby stosować świadomość do rozwiązywania problemów w sposób nieszkodliwy. Były to Grupy Liderów i dowódców, którzy zarządzali dużą ilością zasobów i wieloma zespołami ludzi, takimi jak floty statków podczas konfliktów i wojen w innych osiach czasowych.
 3. Umowy Indygo 3 mogą być misjami oddziału specjalnego, które zwykle przypisane są na pewien okres czasu. Może to być przypisane do cykli np 5, 7, 10 -letnich, w celu realizacji danego projektu. Jeśli projekt nie zostanie zakończony w wyznaczonym cyklu czasu, misja może być przedłużona lub przerwana. Z powodu nacisku na uzdrowienie dysonansu w hybrydyzacji Nephilim, która wystąpiła poprzez Annunaki w czasie inwazji NAA (Negative Alien Agenda), to misja będzie związana z uzdrawianiem, przekodowywaniem, przerobieniem linii czasowych i składaniem DNA, które jest podłączone do hybrydyzacji Nephilim, NRG i aparatury obcych (wstawki, wzorce, czipy itp), która jest zakodowana w gadzim DNA Annunaki. Indygo 3 będą musieli zmierzyć się ze wszystkim, co jest związane z historią Nephilim i historią wojenną, będą musieli to zbadać i sobie z tym poradzić, co może być bardzo bolesnym doświadczeniem. Osoba taka będzie energetycznie zaprzęgnięta do esencji Nephilim i będzie odpowiedzialna za interakcję energetyczną na ziemi i w innych wymiarach. To może spowodować niechęć, gdy ta osoba nie jest świadoma tego, że zgodziła się na ten poziom świadomej pracy, ponieważ ciężar będzie kładziony na bardziej świadomą stronę (esencję) i to nie będzie esencja Nephilim. To będzie odczucie jakby osobowość lub okoliczności ściągały cię w dół do poziomu świadomości Nephilim, a frustracja i gniew tej esencji mogą (jeśli na to pozwolisz) zainfekować twoją świadomość [to idealnie pasuje do ludzi z tzw zespołem aspergera i z ich dwoma biegunami, z ich anielskim spokojem i diabelską agresją]. Celem jest mistrzostwo w panowaniu nad sobą, obserwacja i akceptacja okoliczności oraz akceptacja lekcji i oczyszczanie jakkolwiek przedstawiających się zobowiązań. Czego musisz się nauczyć w tej interakcji aby siebie ujarzmić?
 4. Powszechnymi liniami czasu, które trzeba doświadczyć i wyleczyć jest koniec wojny Atlantydzkiej, podczas głównych konfliktów, które wystąpiły pomiędzy Annunaki a liniami Lyryjsko-Syriańskimi w stratosferze na Ziemi i Tarze. Celem tutaj jest uświadomienie sobie Połączenia ze sobą wszystkich rzeczy i to, że nic nie jest od siebie oddzielone lub niezależne w energetycznej interakcji. Jedno twoje działanie wpłynie na całkowite pole i trzeba się z tym liczyć. Podczas doświadczania tej linii czasowej, polaryzacje tej „pamięci wojennej” będą przesiąkać do bieżącego życia ziemskiego i ta osoba będzie czuła, że eterycznie jest w strefie wojny i może nie rozumieć, co się rzeczywiście dzieje. To może być odczuwane jako agresywne, ciemne ataki. Świadome uczestniczenie w oczyszczeniu wojennych linii czasowych, wybaczenie oraz oczyszczenie „wzorca posiadania wroga” (pokochaj swojego wroga) jest głównym tematem, ponieważ wiele razy będziesz konfrontowany z esencjami tych ludzi lub sytuacji z poprzednich linii czasowych, które próbowały cię zabić, lub które ty próbowałeś zabić (podczas wojny).
 5. Misią Indygo 3 jest ostateczne wyleczenie zapisów poprzedniej linii czasowej, a zakończenie tej umowy zostanie oznaczone poprzez zdarzenie zmieniające życie i szablon, który złożyłeś jako ukończony projekt. Np ja jako Indygo 3 miałem kontrakt na 5 lat i było wymagane, abym dowiedział się o programie Seksualnej Niedoli, NRG w UK i doświadczyć pamięci historycznej w liniach czasowych oraz doświadczyć interakcji z tymi samymi duszami Nephilim, które teraz żyją na Ziemi. Spotkałem Nephilim, który był moim śmiertelnym wrogiem za czasów Atlantydy i musieliśmy nauczyć się mocy miłości i przebaczenia, aby pokonać całą genetyczną historię nienawiści. Gdy się to działo, zostałem niemiłosiernie zaatakowany przez istoty Nephilim w innych wymiarach, które były wściekłe, ponieważ miałem coraz większy dostęp do zapisu DNA. Gdy umowa się zakończyła zbudowałem nowy wzór Nephilim dla nowych ciał na następnej planecie dla rehabilitacji Nephilim. Widziałem innych, którzy budowali neurologiczne matryce, matryce mózgu i inne matryce ciała dla kontraktu zamieszkania jednego ciała przez Nephilim i Indygo 3. Celem tego jest dostarczenie szablonu dla ewolucyjnych ram świadomości linii Nephilim, aby były zgodne z ich rasą mogącą ewoluować na innej planecie, która zostanie im dana.
 6. Kontrakt Indygo 3 miał ukryty cel, (który nie był ujawniony aż do niedawna), a którym było to, że ukończenie tego kontraktu jest możliwe i że ukończony projekt i integracja polaryzacji pozwala osobie z tym kontraktem na szybkie wzniesienie się do 24-48 niciowego szablonu Oraphim lub Indygo 1 w sposób, o którym nie wiedziano, że jest możliwy do wykonania na Ziemi. To wydawało się być ukryte, ponieważ to była niespodziewana taktyka, aby przyciągnąć na Ziemię jak najwięcej Strażników (Indygo 1). Indygo 1 są w stanie z łatwością komunikować się z „Krystal Star” i z Hostem Strażnika tak więc, około 10 lat temu (około 1999 r.) zaczęto kończyć zadania Indygo 3, aby przyciągnąć jak najwięcej Indygo 1 do inkarnacji na ZIemi w tym oknie czasowym. Wszystkie Indygo 3 chodzące na tej ziemi są teraz (w niedalekiej przyszłości) potencjalnie pełnym szablonem Oraphim Indygo 1. Wszyscy z nich muszą wypełnić swoją misję, ponieważ muszą nauczyć się panowania nad swoją mocą i zrozumieć pułapki nadużycia władzy z negatywnego ego. Indygo 1 jest szablonem, który pozwala Hostowi Strażnika na połączenie się z twoją świadomością i widzieć poprzez twoje oczy oraz zapisywać to, co wydarzyło się na ziemskim planie. Indygo 1 służą dla Hosta jako oczy, uszy i wszystko inne na ziemi, które zgłaszają to, co dzieje się na ziemi. Z 48 niciowym szablonem DNA możemy skutecznie leczyć ziemską siatkę (morfogenetyczną), możemy bezpośrednio komunikować się z grupą Avatara Chrystusa i będziemy wysyłani w każde miejsce na ziemi aby zakończyć projekty naprawy sieci, węzłów wzniesienia oraz naprawy planetarnego mózgu.

Pytania do przerobienia, jeśli uważasz, że jesteś w kontrakcie Indygo 3

 • Jakie są szczegóły mojej misji zrehabilitowania szablonu Nephilim i co muszę wiedzieć, aby uczestniczyć w tej misji świadomie i bezpośrednio ?
 • Które poziomy mojego ego nadal mają kontrolę nad moim ciałem, umysłem, myślami i siłą świadomości, które potencjalnie są słabościami i lukami, pozwalającymi na używanie mojego „pojazdu” przez ciemne siły Duchów Zwodniczych lub podmiotów STS (Service to Self – Służba dla siebie) ?
 • Gdzie w moim życiu lub w innych wcieleniach nadużywałem moją moc świadomości z powodu braku świadomości, ignorancji lub z powodu programu Kontroli Umysłu ?
 • Czy ulegam presji wewnętrznej i zewnętrznej i czy sprzedaję swoją duszę oraz moc świadomości dla ziemskich i materialnych korzyści, aby mieć więcej komfortu na ziemi?
 • Czy potrafię wytrzymać ciężar upokorzenia i bycia celem programu Ofiara-Agresor, który chce zniszczyć moją moralną i etyczną odpowiedzialność podczas trwałego zniesławienia mojej osobowości przez tych, którzy uważają, że jestem zagrożeniem dla Rządzących i dla systemu kontroli umysłów?
 • Gdzie w moim życiu muszę rozwinąć prawdziwą pokorę w Służbie dla Innych i zwiększyć komunikację z Duchami Chrystusa dla dalszego rozwoju mojego ciała, umysłu i świadomości?

Gdy już będziesz mógł szczerze rozwiązać te kwestie wewnętrznej integralności poprzez znalezienie punktu neutralnego (nie biorąc tego osobiście) to „Krystal Star” będzie mogła wspierać ciebie i twoją misję we wspólnym partnerstwie i współpracy.

Technika TOS (Timeline Override Sequence)
Technika sekwencji nadpisywania linii czasowej dla sesji energetycznej:

 • Obserwuj i doświadczaj.
 • Utrzymuj neutralny związek jako Współczujący Świadek Boga.
 • Integracja przeciwstawnych polaryzacji poprzez kochanie ich jednakowo.
 • Wewnętrzne ujednolicenie w ciele poprzez stosowaną akceptację i przebaczenie.
 • Uwolnienie niewolniczej pamięci mentalnej.
 • Komórkowe wcielenie Doświadczenia Jedności.
 • Przywrócenie spokoju i równowagi.

Należy postrzegać Nieskończoność będącą w Jedności. Jest to stan świadomości otwierający drzwi do Prawa Jedności. Powrócenie do świadomości Jedności nadpisze zniszczenie utworzone w polaryzacji.

Źródło: Ascension Glossary – 1,  2

https://poszukiwaniaduszy.wordpress.com/2015/09/19/indygo-3/

***

Czesc 1 na Livii Space

TAJEMNICA DZIECI INDYGO

street-art-unknown-artist-starry-child

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/19/tajemnicadzieci-indygo/

ORAPHIM

have very special gene codes called “Double Diamond Sun” or the “Emerald Sun

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/oraphim-have-very-special-gene-codes-called-double-diamond-sun-or-the-emerald-sun/

cdn

Advertisement

35 thoughts on “TAJEMNICA DZIECI INDYGO, czesc 2

 1. Pingback: Rasy Indygo | Freedom Teachings

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 3. Najlepszym “kontraktem urodzeniowym” jest widok własnego bożka jaki jest na oczach modlącego się i płaszczącego przed nim leminga rozipiżdzany w drobny mak w przeciągu kilkunastu sekund. Niektórzy już zaliczyli to trzeźwiące doświadczenie, druzyna łopatki sioli się spóźniła na własny spektakl. A emeraldowe podróby co i róż spadają jako meteoryty z nieba w niebyt. Z tej planety nie ma dla was ucieczki więc żaden tunel nie prowadzi nigdzie indziej jak na TĘ SAMĄ POWIERZCHNIE wprost w ręce skrzącego się PRZEZNACZENIA. ;D

  A tłumaczenie to STEK BREDNI, ostatnio się pojawiło nawet twierdzenie iż “dzieci indygo” to WYMYSŁ propagandy NWO by w nich (propagandzie o nich) ukryć niepokojące poszczepienne efekty. By matki niedorozwojów z ADHA zamiast się tym matwić były ze swojego dauna dumne. W tych daunach matrix pokładał nadzieje na swoje ocalenie ale go zawiodła….. kalkulacja.

  IT’S KAPUT a58, ALL KAPUT….. wy również, niach, niach, niach……

  I możecie sobie do woli ze złości zgrzytać zębatkami (tymi zamiast mózgu)……. Zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, ……trzask…… i sławiczkowa CISZA. Tyle po was zostanie, trochę zardewiałego złomu. I nic więcej. ;p

  Like

 4. Ktos albo bije Ci jz dokladnie w dekel a moze jednak bardziej nie wiesz co sie dzieje z Toba:
  Po pierwsze jak mowie zebys pokopal w wlasnym ogrudku to mam to powaznie na mysli to rozpreza i ma sie zajecie .Wtedy pod deklem tak nie bije .Ja tam nie mam swej druzyny wiec i nie mogla sie spoznic a ja tak od siebie tylko po prostu dodam jeszcze co ma byc to bedzie i nie pomoga juz Ktosiowe brednie.Probujesz cos polaczyc ale widac nie ten klej a moze z Toba jak z mechanikiem samochodowym co przykleil sobie w swoim samochodzie rece do kierownicy .Moze to i dlatego wyslal mnie Ojciec do Niemiec bym nie musial siedziec miedzy takimi co nawet nie Maja szacunku do samego siebie a jak Maja miec szacunek do zycie drugich.Pisales o pasozydach i Kabale ale tak naprawde chyba slepy bo ja nie widze ruznicy miedzy Toba a twoimi pasozydami poprostu widze te same zatrute zawiscia nienawiscia i klamstwem zrodlo.Coz ja na szczescie nie mam jak ty mocy ani podarunkow wiec na szczescie mi jak Tobie do lba ciemnota nie bije i mysle tylko jak szary prosty czlowiek.Ktos powiedz ty ale tak naprawde jaka Prawda Cie ugryzla ze przebolec tego nie mozesz i co chwila nowe klamstwa tworzysz.

  Like

  • Siola dziecko, czy ty WOGÓLE MASZ jakieś choć SZCZĄTKOWE POJĘCIE komu próujesz nawijać makaron na uszy? Takie choć TYCI TYCI?

   Pewnie nie więc ci dom dobra rada, ty se obstalowywuj dobra dusza co się za tobą wstawi na sądzie bożym….. chociaż jednom…. bo teraz sobie zartujemy a tam ino mistem będziesz wokoł we wszelkie zamki świata sypoł. I uwierz mi, WIEM CO MÓWIĘ. 😀

   Like

   • Synu Bozy potrafisz tylko obrazac i nudzic.Juz raz Tobie powiedzialem ze nie dla mnie twoj jest swiatek ,badz sobie sam i nudz dalej.Ty juz biedaku teraz walisz swoim Mistem bez konca.Bo to juz tak jest ze Ktosiowi nic i nikt tak naprawde nie dogodzi bo ON woli dalej samotnie w swoim Miscie sie tarzac a na innych swa ciemnote zwalac .Ktos nie wszyscy tacy sami jak ty wiec sie nie wysilaj przypisywaniem swego Mistu innym.

    Like

 5. Pingback: Tajemnica Dzieci Indygo – Livia Ether FLOW

 6. Pingback: Rainbow Reconnection | Freedom Teachings

 7. Pingback: Tajemnica Dzieci Indygo | Freedom Teachings

 8. Pingback: Podroz do Azurytowych Wod | Freedom Teachings

 9. Pingback: Podroz do Azurytowych Wod | livia flow

  • Tak, mam roznego rodzaju kontrakty, ale kto ich nie ma? W calym tym matrixie nie znajdziesz kogos takiego > calkowicie wolnego.. jest tak wiele przeroznych kontraktow, chocby umowa malzenska.. trzymajac sie jednak bardziej tematu.. tak. Mam dosc specyficzny rodzaj kontraktu I.. choc nie tylko.. krotko mowiac blenders 😉 jednak oprocz kontraktow mam jeszcze wlasny plan.. I na szczescie o nim nie zapomnialam. A wiec plyniemy dalej tym naszym ziemskim stateczkiem zwanym tak ladnie Aurora 🙂

   Ps do tych kontraktow indygo 3 mam sporo zastrzezen, choc tak ogolnie tez.. niezly sheet a to i tak delikatnie powiedziane!
   p.s 2 i to nie tak, ze tu na Ziemi jest takie wariatkowo, a poza Ziemia czysta sielanka.. i wystarczy spojrzec chocby na to co sie dzieje na poziomie duszy, a nawet powyzej… i z tego co sama widze.. rozwalony jest centralny krag.. powiedzmy ze to poziom x.. i jakos w zaden sposob nie mozna go zalatac.. i stad – jak na gorze tak na dole… po prostu nie byloby tego calego zamieszania bez wypaczonych odgornie wzorcow… kolko graniaste.. nam sie polamalo.. a my wszyscy bec 😉

   Like

 10. Badania nad dziećmi nowej ery w Polsce – Tatiana Jewsiejewa
  Te Istoty dają nadzieję na lepszą przyszłość dla Ziemii i dla nas.. Myślę, ze gdyby każdy widz, który obejrzał wywiad wpłacił chociaż 5 PLN – potrzebna kwota na dalesze badania szybko by się uzbierala. Liczę, ze pani Tatiana napisze książkę o dzieciach Indygo – z wielką przyjemnością przeczytam. Gdyby ktoś także chciał wesprzeć project wklejam link: https://zrzutka.pl/dzieciindygo
  http://porozmawiajmy.tv/badania-nad-dziecmi-nowej-ery-w-polsce-tatiana-jewsiejewa/

  Like

 11. Thank you for the post.I like your writing style
  and I’m trying to begin a blog myself, I think I may read thru all your posts for some suggestions!
  Thank you once more.

  Like

 12. I think more writers sһould writе ᴡith desire like
  you. Even informative articles ⅼike this ϲan have personality.

  That’s wһat you haᴠe рut іn tһis helpful article.
  Үour perspectives arе νery one of а kind.

  Like

 13. Definitely believe that which you said. Your favorite reason appeared to
  be on the web the easiest thing to be aware of.

  I say to you, I definitely get irked while people consider worries that they just don’t know about.
  You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side effect , people
  can take a signal. Will likely be back to get more. Thanks

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s