Pod wplywem jednego z ostatnich tekstow Lisy Renee pt Sygnaly Elektromagnetyczne, w ktorym mowa takze o roli wody w zwiazku z DNA postanowilam przypomniec to co sama pisalam kiedys na ten temat, bardzo prosto, ale w oparciu o konkretne doswiadczenia:

Posted on 1 Październik 2012 Categories *, my experiences, W ogrodzie medytacji, WODA

Woda i jej rola w procesie transformacji

Kilka lat temu (poczawszy od 2007) zaczęłam otrzymywać przekazy dotyczące niezwykłej roli wody w procesie przemian..

Często wiązały się z nimi przypomnienia, że się zapominam i wypijam jej zdecydowanie zbyt mało, a to powoduje zakłócenia w płynnym procesie przemian. I rzeczywiście zauważyłam, że gdy nie dostarczam jej organizmowi w odpowiedniej ilości to moje samopoczucie, czy to psychiczne czy fizyczne znacznie się pogarsza- nazwijmy to spadkiem wibracji.. Przekonałam się wiec, że mogę się naprawdę świetnie czuć bez jedzenia, lub też jedząc niewiele i lekko, ale bez Wody ani rusz..

images

W ogóle wzroslo u mnie zapotrzebowanie na kontakt z Wodą, a picie czystej Wody tak pięknie rozświetla od środka… Polecam też wodę energetyzowaną, tzw. szklaneczkę światło-miłości, która jest taką moją uproszczoną wersją przepisu na lekarstwo ze światła, choc moj przepis przyszedl do mnie bardziej ze srodka.. Dodam tez, zejJeśli ktoś nie widzi powiązania pomiędzy wodą a światłem przypomnę tylko, że woda istotnie przewodzi światło w ludzkim organizmie.. posiada też pamięć. Jeszcze na Salonie Tajemnic pisałam o odkryciach japońskiego naukowca Masaru Emoto dotyczących świadomości wody oraz jej emocjonalnych stanów.

Kwestie te zostały bardzo ciekawie przedstawione na kilku filmach, które naprawdę warto, o ile nie trzeba obejrzeć:

Pamięć wody

Woda – wielka tajemnica

Woda – pamięć wody 1/9

Niezwykłe właściwości wody Lektor PL

What The Bleep Do We Know czesc 1/11 PL (polskie napisy)

do tematu wody i jej roli w procesie transformacji jeszcze powrócę

Miłość i Wdzięczność dla Wody

WODA, SWIATLO, DNA

i jeszcze zanim przejde do tego co napisala Lisa chcialabym tylko dodac, ze mialam wiele, naprawde wiele niezwyklych i cudownych doswiadczen z woda, niektore z nich opisalam w notce na poprzednim blogu

Posted on 15 Czerwiec 2013Categories *, my experiences, W ogrodzie medytacji, WODA

Livia Water Love Experience

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/06/15/medytacja-nad-brzegiem-oceanu/

jednym z ciekawszych doswiadczen byla medytacja dla Bajkalu, zorganizowana przez Masaru Emoto,  w ktorej postanowilam wziasc udzial i tak.. w trakcie medytacji niemal realnie przenioslam sie nad Bajkal.. w pewnym momencie widzac jak z wody wylania sie potezna kobieca postac, a nad nia rozposciera tecza i do tego podwojna! co niesamowite okazalo sie ze pod koniec medytacji naprawde ukazala sie podwojna tecza nad Bajkalem..co tez niesamowite.. skontaktowal sie ze mna w ostatnim czasie ktos kto spedzil troche czasu na Bajkale i posiada na jego temat niesamowite info.. i wlasnie od tej osoby dowiedzialam sie o istnieniu legendarnej corki Bajkalu….

A to juz kontynuacja watku wody i DNA

Sygnalizacja DNA potrzebuje wody

(tlum. Teresa Serafinowska  W Ogrodzie Nowej Ziemi)

Sposobem, za pomocą którego jest przenoszone i komunikuje się DNA, jest ekspozycja jego struktury na wodę. Transmisja elektromagnetyczna genetycznej informacji DNA zachodzi przez wodę, która tworzy szablon bazowy. Woda ma pamięć. Pamięć wody polega na jej zdolności do zatrzymywania odcisku substancji uprzednio w niej rozpuszczonej, co dotyczy również DNA oraz efektów wyższej świadomości. W ten sposób woda i elektrolity zawarte w płynach ludzkiego ciała działają jako organ pamięci o dużej przewodności dla wszystkich prądów elektrycznych, a przede wszystkim bardzo niskich częstotliwości (ELF). To sprawia, że ciało ludzkie jest w pełni zdolne do przenoszenia zapisów DNA przez sygnalizację elektromagnetyczną, która pozwala świadomości i ciału komunikować się z wieloma sygnałami o różnych częstotliwościach.

Informacje zawarte w nici DNA są przenoszone za pośrednictwem wody, która jest ich nośnikiem, w wyniku emisji elektromagnetycznej, która wywołuje oscylację sygnałów DNA. Sekwencje DNA mogą być następnie wychwytywane przez ich sygnał, kiedy część zapisu specyficznego sygnału elektromagnetycznego lub fragmenty całego wzoru DNA, tak samo jak zdjęcie, upamiętnia to w czasie. Sygnał elektromagnetyczny wzorca DNA działa jak klucz, który otwiera kody do większej struktury DNA, włącznie z odblokowaniem uśpionych DNA, co umożliwia replikację tego DNA. Każdy fragment DNA podlega rekombinacji w tej samej komórce na inne fragmenty w celu odbudowy pełnej sekwencji.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/06/sygnaly-elektromagnetyczne-energetic-synthesis-2/

I w tym miejscu przypomne, ze wiele razy pisalam o dzwiekach, ktore kojarzyly mi sie z dzwiekami krysztalu, czasem byla to najprawdziwsza krysztalowa muzyka.. z reguly cudowna, czy wrecz niebianska.. zreszta wciaz tego typu dzwieki slysze.. i jest to jakby drugi – pozytywny biegun ~ zdecydowanie mniej przyjemnych dzwiekow…

a to jeszcze jeden fragment z tekstu Lisy:

Woda i sól w ludzkim ciele

Fizyczny skład ciała ludzkiego można rozpatrywać pod kątem składników fizycznych lub atomowych. A zatem 55% do 78% ciała stanowi woda, zaś w mózgu jest jej 80%. Przeciętne dorosłe ludzkie ciało ma w przybliżeniu 55% wody w masie, ale włącznie z wodorem w wodzie podnosi się do znacznie wyższego odsetka – w zależności od liczby atomów. Około 99% masy ciała składa się z 6 elementów: tlenu, węgla, wodoru, azotu, wapnia i fosforu. Z powodu zawartości wody ciało ludzkie zawiera więcej tlenu niż jakiegokolwiek innego pierwiastka w masie, choć przez stosunek atomowy więcej wodoru. Woda pokrywa około 70% powierzchni Ziemi i pojawia się w ziemskiej przyrodzie w trzech stanach materii: stałym, płynnym i gazowym. W widzialnym zakresie widma elektromagnetycznego woda jest przezroczysta. Woda (H2O) jest przykładem cząsteczek spolaryzowanych, ponieważ ma niewielki ładunek dodatni po jednej stronie a lekko ujemny po drugiej. Dipole nie wykluczają się wzajemnie, co skutkuje czystym dipolem.

Woda często jest określana jako uniwersalny rozpuszczalnik. Substancje, takie jak wszystkie składniki komórek (białka, DNA i polisacharydy), są rozpuszczane w wodzie, co wynika z ich struktury i aktywności z ich wzajemnym oddziaływaniem z wodą. Czysta woda posiada niską przewodność elektryczną, ale ta zwiększa się, kiedy rozpuści się w niej małą ilość materiału jonowego, wskutek czego powstają elektrolity, które są dobrymi przewodnikami. Ludzkie ciało jest przewodnikiem elektrycznym za sprawą procentowej zawartości wody i soli w tkankach, co odgrywa kluczową rolę w zdolności organizmu do wchłaniania i wydalania wyższych częstotliwości podczas duchowego procesu wznoszenia. Ludzkie ciała można porównać do elektrokatalizatorów generujących proces biologicznej jonizacji, który jest bardzo podobny do elektrolizy wody. Elektroliza wody to rozkład wody na tlen i wodór w wyniku przepuszczania przez wodę prądu elektrycznego. Ta technika może być łatwo wykorzystana do tworzenia tlenu do oddychania, jak również gazowego wodoru. W ten sposób – w procesie elektrolizy wody – wytwarza się tlen do oddychania w stacjach kosmicznych.

Związki jonowe istnieją jako kryształy zamiast cząsteczek i rozpuszczają się w płynach ustrojowych człowieka tworząc sole komórkowe. Wiązania jonowe pomagają tworzyć sole komórkowe, które dają siłę tkankom ludzkiego ciała, zwiększając spójność komórkową. Każdy jon ma odmienne właściwości i reguły, które aktywują określone funkcje ciała, które są wynikiem funkcji tych jonów lub soli komórek. Związki jonowe, które rozkładają się, gdy zostaną rozpuszczone w wodzie, są nazywane elektrolitami. Elektrolity są silnymi przewodnikami i pełnią w organizmie ważne funkcje:

Funkcją zarządzającą wody w organizmie jest nawadnianie.
Wytwarza impulsy nerwowe, niezbędne dla pracy mięśni.
Transportuje składniki odżywcze do komórek.
Utrzymuje poziom pH krwi.
Wspiera funkcje mentalne poprzez wzmacnianie sieci neuronowych.
Zamienia kalorie w użyteczną, bardziej wydajna energię.
Buduje fundamenty dla aktywności enzymów w organizmie.
Katalizuje proces biologicznej jonizacji (wznoszenie).
Pomaga kontrolować przepływ prądu wewnątrz i na zewnątrz komórek.

Jest oczywiste, że brak równowagi tych jonów lub soli komórkowych w ciele, jak również odwodnienie, hamuje ich transport przez błony komórkowe i może prowadzić do zaburzeń w przewodzeniu przekazów elektrycznych. Taka dysfunkcja szybko powoduje ogólne zaburzenia ciała i utratę zdolności do zachowania homeostazy. Dlatego też, dobre nawilżenie ciała – taką ilością czystej wody, jak to możliwe, i potencjalne uzupełnianie biochemicznymi solami komórkowymi oraz elektrolitami, może być bardzo pomocne dla ludzkości, która przechodzi przez proces wznoszenia.

Biochemiczne sole komórkowe

Adepci wielu starożytnych szkół misteryjnych z Aleksandrii, Egiptu i Grecji studiowali oraz poznawali tę wiedzę, rozumieli też znaczenie soli mineralnych dla komórek w procesie duchowej inicjacji do unii hierogamicznej, do wiecznego światła Chrystusa – Sofii, kosmicznej świadomości chrystusowej. Proces duchowego wznoszenia pozwala ucieleśniać wyższe częstotliwości przez odżywienie komórek zmineralizowanymi formami energii, które są potrzebne do ich transmutacji.

Sole tkanek składają się z naturalnych elementów występujących w samym ciele, są one z nimi tożsame. Tworzą podstawowe składniki komórek, tkanek i organów, a ciało wykorzystuje ich energię dla funkcji metabolicznych oraz wspierania jonizacji. Gdy sole tkankowe są potrzebne dla tych funkcji, w organizmie powinna istnieć odpowiednia ich podaż, powinien też być zaopatrywany w płyny (woda), aby można było z nich czerpać. Jeśli pojawia się niedostatek wody lub substancji jonowych do produkcji zbilansowanych elektrolitów, komórki zamieniają strukturę swojej materii, aby zapewnić energię i przechodzą w stan wyczerpania. Cykl powinien być kontynuowany, a kiedy substancje materialne są przekształcane w celu zapewnienia energii bez dostarczania składników odżywczych, komórki tracą zdolność do prawidłowego funkcjonowania. Biochemiczne sole tkankowe zwane również solami komórkowymi są minerałami w formie energii. Pierwsze objawy ich niedoborów są widoczne na twarzy, na długo przed wystąpieniem objawów fizycznych. Odczytując sygnały pokazywane na twarzy i suplementując tkanki odpowiednimi solami, można uzyskać zrównoważoną korektę na poziomie komórkowym, co pozwala organizmowi na samouleczenie i umożliwia stwarzanie większej przewodności.

Ludzie przechodzący przez proces przebudzenia raportują, że suplementacja 12-ma podstawowymi mineralnymi solami komórkowymi pomaga wspomóc się w wielu odmianach objawów wznoszenia, jakich doświadczają w tym czasie. Gdy zaczynamy rozumieć, że nasze ciała składają się głównie z wody i soli, rozumiemy, że nawadnianie czystą wodą i remineralizacja solami w celu wsparcia funkcjonowania elektro-katalitycznego w komórkach ma sens. Podczas cyklu wznoszenia musimy obudzić nasze komórki, aby przekształciły się z komórek zwierzęco – elementarnych o niższej gęstości do wyżej funkcjonujących komórek bosko – ludzkich, przez proces akrecji światła, częstotliwości i plazmy.

(Lisa Renee, tlum. Teresa Serafinowska)

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/06/sygnaly-elektromagnetyczne-energetic-synthesis-2/

water blessings with love

livia

 

 

Advertisements