Woda i DNA

Pod wplywem jednego z ostatnich tekstow Lisy Renee pt Sygnaly Elektromagnetyczne, w ktorym mowa takze o roli wody w zwiazku z DNA postanowilam przypomniec to co sama pisalam kiedys na ten temat, bardzo prosto, ale w oparciu o konkretne doswiadczenia:

Posted on 1 Październik 2012 Categories *, my experiences, W ogrodzie medytacji, WODA

Woda i jej rola w procesie transformacji

Kilka lat temu (poczawszy od 2007) zaczęłam otrzymywać przekazy dotyczące niezwykłej roli wody w procesie przemian..

Często wiązały się z nimi przypomnienia, że się zapominam i wypijam jej zdecydowanie zbyt mało, a to powoduje zakłócenia w płynnym procesie przemian. I rzeczywiście zauważyłam, że gdy nie dostarczam jej organizmowi w odpowiedniej ilości to moje samopoczucie, czy to psychiczne czy fizyczne znacznie się pogarsza- nazwijmy to spadkiem wibracji.. Przekonałam się wiec, że mogę się naprawdę świetnie czuć bez jedzenia, lub też jedząc niewiele i lekko, ale bez Wody ani rusz..

images

W ogóle wzroslo u mnie zapotrzebowanie na kontakt z Wodą, a picie czystej Wody tak pięknie rozświetla od środka… Polecam też wodę energetyzowaną, tzw. szklaneczkę światło-miłości, która jest taką moją uproszczoną wersją przepisu na lekarstwo ze światła, choc moj przepis przyszedl do mnie bardziej ze srodka.. Dodam tez, zejJeśli ktoś nie widzi powiązania pomiędzy wodą a światłem przypomnę tylko, że woda istotnie przewodzi światło w ludzkim organizmie.. posiada też pamięć. Jeszcze na Salonie Tajemnic pisałam o odkryciach japońskiego naukowca Masaru Emoto dotyczących świadomości wody oraz jej emocjonalnych stanów.

Kwestie te zostały bardzo ciekawie przedstawione na kilku filmach, które naprawdę warto, o ile nie trzeba obejrzeć:

Pamięć wody

Woda – wielka tajemnica

Woda – pamięć wody 1/9

Niezwykłe właściwości wody Lektor PL

What The Bleep Do We Know czesc 1/11 PL (polskie napisy)

do tematu wody i jej roli w procesie transformacji jeszcze powrócę

Miłość i Wdzięczność dla Wody

WODA, SWIATLO, DNA

i jeszcze zanim przejde do tego co napisala Lisa chcialabym tylko dodac, ze mialam wiele, naprawde wiele niezwyklych i cudownych doswiadczen z woda, niektore z nich opisalam w notce na poprzednim blogu

Posted on 15 Czerwiec 2013Categories *, my experiences, W ogrodzie medytacji, WODA

Livia Water Love Experience

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/06/15/medytacja-nad-brzegiem-oceanu/

jednym z ciekawszych doswiadczen byla medytacja dla Bajkalu, zorganizowana przez Masaru Emoto,  w ktorej postanowilam wziasc udzial i tak.. w trakcie medytacji niemal realnie przenioslam sie nad Bajkal.. w pewnym momencie widzac jak z wody wylania sie potezna kobieca postac, a nad nia rozposciera tecza i do tego podwojna! co niesamowite okazalo sie ze pod koniec medytacji naprawde ukazala sie podwojna tecza nad Bajkalem..co tez niesamowite.. skontaktowal sie ze mna w ostatnim czasie ktos kto spedzil troche czasu na Bajkale i posiada na jego temat niesamowite info.. i wlasnie od tej osoby dowiedzialam sie o istnieniu legendarnej corki Bajkalu….

A to juz kontynuacja watku wody i DNA

Sygnalizacja DNA potrzebuje wody

(tlum. Teresa Serafinowska  W Ogrodzie Nowej Ziemi)

Sposobem, za pomocą którego jest przenoszone i komunikuje się DNA, jest ekspozycja jego struktury na wodę. Transmisja elektromagnetyczna genetycznej informacji DNA zachodzi przez wodę, która tworzy szablon bazowy. Woda ma pamięć. Pamięć wody polega na jej zdolności do zatrzymywania odcisku substancji uprzednio w niej rozpuszczonej, co dotyczy również DNA oraz efektów wyższej świadomości. W ten sposób woda i elektrolity zawarte w płynach ludzkiego ciała działają jako organ pamięci o dużej przewodności dla wszystkich prądów elektrycznych, a przede wszystkim bardzo niskich częstotliwości (ELF). To sprawia, że ciało ludzkie jest w pełni zdolne do przenoszenia zapisów DNA przez sygnalizację elektromagnetyczną, która pozwala świadomości i ciału komunikować się z wieloma sygnałami o różnych częstotliwościach.

Informacje zawarte w nici DNA są przenoszone za pośrednictwem wody, która jest ich nośnikiem, w wyniku emisji elektromagnetycznej, która wywołuje oscylację sygnałów DNA. Sekwencje DNA mogą być następnie wychwytywane przez ich sygnał, kiedy część zapisu specyficznego sygnału elektromagnetycznego lub fragmenty całego wzoru DNA, tak samo jak zdjęcie, upamiętnia to w czasie. Sygnał elektromagnetyczny wzorca DNA działa jak klucz, który otwiera kody do większej struktury DNA, włącznie z odblokowaniem uśpionych DNA, co umożliwia replikację tego DNA. Każdy fragment DNA podlega rekombinacji w tej samej komórce na inne fragmenty w celu odbudowy pełnej sekwencji.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/06/sygnaly-elektromagnetyczne-energetic-synthesis-2/

I w tym miejscu przypomne, ze wiele razy pisalam o dzwiekach, ktore kojarzyly mi sie z dzwiekami krysztalu, czasem byla to najprawdziwsza krysztalowa muzyka.. z reguly cudowna, czy wrecz niebianska.. zreszta wciaz tego typu dzwieki slysze.. i jest to jakby drugi – pozytywny biegun ~ zdecydowanie mniej przyjemnych dzwiekow…

a to jeszcze jeden fragment z tekstu Lisy:

Woda i sól w ludzkim ciele

Fizyczny skład ciała ludzkiego można rozpatrywać pod kątem składników fizycznych lub atomowych. A zatem 55% do 78% ciała stanowi woda, zaś w mózgu jest jej 80%. Przeciętne dorosłe ludzkie ciało ma w przybliżeniu 55% wody w masie, ale włącznie z wodorem w wodzie podnosi się do znacznie wyższego odsetka – w zależności od liczby atomów. Około 99% masy ciała składa się z 6 elementów: tlenu, węgla, wodoru, azotu, wapnia i fosforu. Z powodu zawartości wody ciało ludzkie zawiera więcej tlenu niż jakiegokolwiek innego pierwiastka w masie, choć przez stosunek atomowy więcej wodoru. Woda pokrywa około 70% powierzchni Ziemi i pojawia się w ziemskiej przyrodzie w trzech stanach materii: stałym, płynnym i gazowym. W widzialnym zakresie widma elektromagnetycznego woda jest przezroczysta. Woda (H2O) jest przykładem cząsteczek spolaryzowanych, ponieważ ma niewielki ładunek dodatni po jednej stronie a lekko ujemny po drugiej. Dipole nie wykluczają się wzajemnie, co skutkuje czystym dipolem.

Woda często jest określana jako uniwersalny rozpuszczalnik. Substancje, takie jak wszystkie składniki komórek (białka, DNA i polisacharydy), są rozpuszczane w wodzie, co wynika z ich struktury i aktywności z ich wzajemnym oddziaływaniem z wodą. Czysta woda posiada niską przewodność elektryczną, ale ta zwiększa się, kiedy rozpuści się w niej małą ilość materiału jonowego, wskutek czego powstają elektrolity, które są dobrymi przewodnikami. Ludzkie ciało jest przewodnikiem elektrycznym za sprawą procentowej zawartości wody i soli w tkankach, co odgrywa kluczową rolę w zdolności organizmu do wchłaniania i wydalania wyższych częstotliwości podczas duchowego procesu wznoszenia. Ludzkie ciała można porównać do elektrokatalizatorów generujących proces biologicznej jonizacji, który jest bardzo podobny do elektrolizy wody. Elektroliza wody to rozkład wody na tlen i wodór w wyniku przepuszczania przez wodę prądu elektrycznego. Ta technika może być łatwo wykorzystana do tworzenia tlenu do oddychania, jak również gazowego wodoru. W ten sposób – w procesie elektrolizy wody – wytwarza się tlen do oddychania w stacjach kosmicznych.

Związki jonowe istnieją jako kryształy zamiast cząsteczek i rozpuszczają się w płynach ustrojowych człowieka tworząc sole komórkowe. Wiązania jonowe pomagają tworzyć sole komórkowe, które dają siłę tkankom ludzkiego ciała, zwiększając spójność komórkową. Każdy jon ma odmienne właściwości i reguły, które aktywują określone funkcje ciała, które są wynikiem funkcji tych jonów lub soli komórek. Związki jonowe, które rozkładają się, gdy zostaną rozpuszczone w wodzie, są nazywane elektrolitami. Elektrolity są silnymi przewodnikami i pełnią w organizmie ważne funkcje:

Funkcją zarządzającą wody w organizmie jest nawadnianie.
Wytwarza impulsy nerwowe, niezbędne dla pracy mięśni.
Transportuje składniki odżywcze do komórek.
Utrzymuje poziom pH krwi.
Wspiera funkcje mentalne poprzez wzmacnianie sieci neuronowych.
Zamienia kalorie w użyteczną, bardziej wydajna energię.
Buduje fundamenty dla aktywności enzymów w organizmie.
Katalizuje proces biologicznej jonizacji (wznoszenie).
Pomaga kontrolować przepływ prądu wewnątrz i na zewnątrz komórek.

Jest oczywiste, że brak równowagi tych jonów lub soli komórkowych w ciele, jak również odwodnienie, hamuje ich transport przez błony komórkowe i może prowadzić do zaburzeń w przewodzeniu przekazów elektrycznych. Taka dysfunkcja szybko powoduje ogólne zaburzenia ciała i utratę zdolności do zachowania homeostazy. Dlatego też, dobre nawilżenie ciała – taką ilością czystej wody, jak to możliwe, i potencjalne uzupełnianie biochemicznymi solami komórkowymi oraz elektrolitami, może być bardzo pomocne dla ludzkości, która przechodzi przez proces wznoszenia.

Biochemiczne sole komórkowe

Adepci wielu starożytnych szkół misteryjnych z Aleksandrii, Egiptu i Grecji studiowali oraz poznawali tę wiedzę, rozumieli też znaczenie soli mineralnych dla komórek w procesie duchowej inicjacji do unii hierogamicznej, do wiecznego światła Chrystusa – Sofii, kosmicznej świadomości chrystusowej. Proces duchowego wznoszenia pozwala ucieleśniać wyższe częstotliwości przez odżywienie komórek zmineralizowanymi formami energii, które są potrzebne do ich transmutacji.

Sole tkanek składają się z naturalnych elementów występujących w samym ciele, są one z nimi tożsame. Tworzą podstawowe składniki komórek, tkanek i organów, a ciało wykorzystuje ich energię dla funkcji metabolicznych oraz wspierania jonizacji. Gdy sole tkankowe są potrzebne dla tych funkcji, w organizmie powinna istnieć odpowiednia ich podaż, powinien też być zaopatrywany w płyny (woda), aby można było z nich czerpać. Jeśli pojawia się niedostatek wody lub substancji jonowych do produkcji zbilansowanych elektrolitów, komórki zamieniają strukturę swojej materii, aby zapewnić energię i przechodzą w stan wyczerpania. Cykl powinien być kontynuowany, a kiedy substancje materialne są przekształcane w celu zapewnienia energii bez dostarczania składników odżywczych, komórki tracą zdolność do prawidłowego funkcjonowania. Biochemiczne sole tkankowe zwane również solami komórkowymi są minerałami w formie energii. Pierwsze objawy ich niedoborów są widoczne na twarzy, na długo przed wystąpieniem objawów fizycznych. Odczytując sygnały pokazywane na twarzy i suplementując tkanki odpowiednimi solami, można uzyskać zrównoważoną korektę na poziomie komórkowym, co pozwala organizmowi na samouleczenie i umożliwia stwarzanie większej przewodności.

Ludzie przechodzący przez proces przebudzenia raportują, że suplementacja 12-ma podstawowymi mineralnymi solami komórkowymi pomaga wspomóc się w wielu odmianach objawów wznoszenia, jakich doświadczają w tym czasie. Gdy zaczynamy rozumieć, że nasze ciała składają się głównie z wody i soli, rozumiemy, że nawadnianie czystą wodą i remineralizacja solami w celu wsparcia funkcjonowania elektro-katalitycznego w komórkach ma sens. Podczas cyklu wznoszenia musimy obudzić nasze komórki, aby przekształciły się z komórek zwierzęco – elementarnych o niższej gęstości do wyżej funkcjonujących komórek bosko – ludzkich, przez proces akrecji światła, częstotliwości i plazmy.

(Lisa Renee, tlum. Teresa Serafinowska)

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/06/sygnaly-elektromagnetyczne-energetic-synthesis-2/

water blessings with love

livia

16 thoughts on “Woda i DNA

 1. Woda i Wielka Fala w roku 2023.

  Czy Stwórca zechce wybaczyć to że pozbawiono życia jego Ukochane Dziecko?
  Czy ludzkość będzie musiała przerobić tą samą lekcję co Atlantyda?

  Ani Ktoś ani drużyna A58 wraz ze Siolą a tym bardziej Emeraldowe Strażniki nie mają takiej mocy aby zatrzymać wydarzenia jakie maja zaistnieć w przyszłości.

  Bez względu na to to zostanie napisane i bez względu ile zostanie zorganizowanych ceremonii nie spowoduje ta że Cywilizacja zostanie Ocalona.

  Jest tylko jeden Ratunek w Chwili obecnej a polega on na tym że Stwórca wysłucha ludzkości poprzez rozmowę ze Swoim Dzieckiem i tylko ta osoba może spowodować że zostanie wybaczone to co zostało uczynione jeszcze w czasach Atlantydy.

  A teraz jako że nastał dzień 11 kwietnia muszę oficjalnie pożegnać środowisko ezo bajarzy zostawiając was z Wszystko Przekazującym Obrazem.

  2023 End This Story.

  Wykorzystajcie jak najlepiej te 7 lat które jest Wam pozostały.

  Żegnajcie.

  Once the day has come
  And the children are sleeping
  Burns your fire again
  And my heart is still bleeding

  One more night, yes, has come
  And my thoughts drove me crazy
  Don’t turn back
  Cause it hurts inside

  Don’t turn back
  Yes it hurts deep inside.

  Like

  • Juz tyle razy sie Alicjo zegnalas, ale mam nadzieje ze tym razem dotrzymasz slowa, a wraz z Toba znikna wszyscy ci, ktorzy mysleli ze uda im sie wyprowadzic mnie w pole, a tymczasem.. no nic.. nie przeciagajmy dluzej tego dramatu.. hasta la vista I powodzenia 🙂

   Like

   • Weź cztery diody prostownicze o napięciu przenoszenia ponad 250 volt.Połącz w mostek Graetza.Weź słoik i wykonaj pokrywę .W tej pokrywie zamontuj dwie elektrody(metalowe ).Jedną z elektrod odizoluj od reszty grubym lnianym woreczkiem.Do elektrod podłącz wyjście prostownika.Wejście połącz przewodem dwużyłowym (zakończonym wtyczką) z gniazdkiem elektrycznym.Po chwili nastąpi elektroliza wody.W jednej części znajdą się jony dodatnie a w drugiej jony ujemne.Ta część z jonami ujemnymi jest określana jako “żywa woda”.Działa leczniczo na organizm.Z dodatnimi to tzw martwa woda i tą wylewamy.Co do wody , to w przyszłości będzie to główne źródło energii.

    Like

   • Andrzeju jak już dajesz takie rady to pomyśl troszkę jakie mogą być tego konsekwencje gdy mamy do czynienia z napięciem sieciowym 230 V AC i dajmy na to nie mam w instalacji wyłącznika różnicowoprądowego.

    Jak już zachęcasz kogoś do zabawy z napięciem sieciowym to wrzucaj czytelne schematy oraz zaznacz Wyraźnie że trzeba mieć troszkę obeznania z takim rzeczami że nie jest to zabawa dla Zielonych w tym temacie ludków 😀

    Andrzeju w jaki sposób jak wynika z twojego opisu w jednym słoiku ma znajdować się woda martwa i woda żywa? Jak to ma się rozdzielić na dwie części?

    Zamiast kombinować jak koń pod górkę (chytry 2 razy traci) lepiej zaopatrzyć się w jonizator wody i mieć coś NAMACALNEGO niż niebezpieczne eksperymenty które można przypłacić życiem.

    Jak już robisz za znachora magika to może by tak podać np konkretny model diody prostowniczej:
    1N5408 3A/1000V albo model mostka prostowniczego np 1000V 50A prostownik KBPC5010 😀

    A te elektrody to jakie konkretnie metalowe to wiele nie mówi, Konkrety: miedź, srebro, złoto?

    Oj Andrzejku ty nadal bujasz w obłokach a tutaj są wyjaśnione Twoje bajeczki o cudownej “żywej” i “martwej” wodzie. Masakra i ja muszę jeszcze tych wszystkich magików demaskować 😀

    http://www.tomek.strony.ug.edu.pl/martwa%20woda.htm

    “Można dziwić się, dlaczego osoby trudniące się wytwarzaniem i sprzedażą tych urządzeń, nie są karane jako oszuści! Prócz oczywistej szkodliwości produktów oraz zagrożenia porażenia prądem, należy uwzględnić szkody wynikłe z odwoływania się do rzekomej “cudowności”, nawiązującej do dziecięcej wiary w bajki o “żywej wodzie” przywracającej życie, zdrowie i młodość. Ilu ludzi uległo tej złudzie i zaniechało np. rutynowego leczenia, co doprowadziło do nieuleczalnego zaawansowania nieleczonej choroby?”

    Ciekawe czy zajmujesz się programowanie procesorów albo pamięci EEPROM znasz się coś na tym?

    Lepiej zapodaj Livi schemat kalkulatora na przekaźnikach dopiero będzie miała Dorotka zabawę jak sobie coś takiego zbuduje i zobaczy od czego startowała technika komputerowa.

    Kalkulator na przekaźnikach
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2566921.html

    Absolutne Cudo Komputer przekaźnikowy:

    Like

   • “Andrzeju jak już dajesz takie rady to pomyśl troszkę jakie mogą być tego konsekwencje gdy mamy do czynienia z napięciem sieciowym 230 V AC i dajmy na to nie mam w instalacji wyłącznika różnicowoprądowego.”
    A gdzie Lucek chcesz podłączyć przewód Ochronny PE ?Do szklanego słoika czy może bakielitu lub Tekstolitu?Piszesz nie rozumiejąc o co chodzi.Napisałem ,że wystarczą cztery diody o napięciu znamionowym przenoszenia minimum 250 volt.i zwykły przewód od jakiegoś niepotrzebnego starego urządzenia.Ja takie urządząnko zmontowałem ponad trzydzieści lat temu..Nie służy to do gotowania wody a jonizacji wody.Woda nie zmętnieje a uzyskany efekt jest podobny jak w wodzie sprzedawanej w sklepach.Wystarczy wziąć butelkę i przeczytać co tam pisze Np Kationów sodu – tyle czy anionów wodorotlenowych tyle.Nie jest to panaceum na coś , ale pozwala na łatwiejsze przyswajanie niezbędnych składników organizmowi..Ten gostek , co napisał ten artykuł z linku , to pewnie handluje wodą mineralną po 2,60 za 1,5 litra..
    Jak poruszasz temat bramek logicznych , to znam to z mojej praktyki zawodowej.Ja startowałem jeszcze w epoce TTL. Bramki Nand , czy And lub Open colektor to prymitywna sprawa.Póżniej weszły bramki polowe z izolowaną i nie izolowaną bramką , by na końcu mogły się pojawić bramki programowane(zachowujące stan).Jak chodzi o napięcie szczytowe , to 310 volt jest napięciem dla napięcia sieci prądu przemiennego 220V .Jak chcesz ,żeby urządzenie było bezpieczne , całkowicie , to zamontuj je w dielektrycznym pudełku (bez dostępu do nieizolowanych części układu i uzyskasz wtedy 2 klasę ochronności.Co do diod to ja zamontowałem diody pięcio amperowe w mostku Graetza ponieważ mostek jest sprawniejszy energetycznie dając prąd wyprostowany dwupołówkowo.

    Like

   • Wyłącznik różnicowoprądowy sprawdzą różnicę prądu miedzy przewodem L-Fazowym oraz N-Neutralnym. Przewód Ochronny PE jest uziemiony czyli połączony z Ziemią uziomem
    Terra=Ziemia=Ochrona 🙂

    Nie jest wcale wymagany przewód PE aby odcięcie zasilania zadziałało w przypadku przebicia.
    Wystarczy że dotkniemy przewodu pod Napięciem L Fazowego ręką a prąd popłynie przez nasze ciało do Ziemi i jeśli różnica przekroczy ileś tam mA niż płynie przez przewód N-Neutralny wyłącznik zadziała mimo że przewód PE jest nigdzie nie podłączony i o to chodzi. Przebicie do Ziemi przez rękę do stóp gdyż Serce jest najbardziej wrażliwe na porażenie elektryczne.

    Ale gdy wetkniemy 2 gwoździe do gniazdka i złapiemy oburącz nie ma szans aby wyłącznik zadziała różnica w takim przypadku będzie zbyt niewielka.

    Co do wody to nadal uważam że lepiej zainwestować w jonizator gdyż podane przez Ciebie urządzenie ma według mnie znikomą skuteczność.

    Alicja to Żydówka hahaha dlatego piję wodę prosto z kranu całkiem smaczna. Żal mi tych ludzi którzy dają się nabijać w toksyczną plastikowa butelkę.

    Ja mam pyszną wodę z kranu z dużą zawartością żelaza i cynku :D.

    Właściciel Apple mimo pokaźnej sumki na koncie jakoś nie znalazł sposobu na przedłużenie pobytu, życia na Ziemi.

    Nie obrażaj się Andrzeju że na Ciebie naskoczyłam ale pewnych zasad bezpieczeństwa muszę się trzymać i dlatego tak zareagowałam na wpis o tym cudownym urządzeniu zasilanym bezpośrednio z sieci 230 V AC.

    Schemat budowy na grafice z wykazem elementów 🙂 I zdjęcie gotowego urządzenia tak powinno być profesjonalnie to zaprezentowane
    .
    Spoko już nie będę Cię pouczać bo wiem że pracowałeś kiedyś w hucie szkła przy obsłudze linii produkcyjnej lub coś w tym stylu więc wiedzę na pewno posiadasz 🙂

    Skoro temat zeszedł na technikę to może masz pomysł jak wyjaśnić włamanie na komputer typu laptop gdzie pokazano kilka wyrywków z mojego życia na ekranie a następnie zapodano transmisję w Czasie Rzeczywistym: Zawartość Pomieszczenia w Którym się znajduję na ekran komputerka przy czym komputerek nie posiadał żadnej kamery internetowej.

    Jak to od strony technicznej jest możliwe Pomiar Odbicia światła/ Pomiar Częstotliwości tego światła. Jak ???

    Może znasz odpowiedź gdzie jest granice miedzy fikcją a snem skoro bardzo często śnią mi się rzeczy które zdarzają się w “realu” za kilka godzin.

    PS Mam nadzieję Andrzeju Że Pamiętasz przekaz z Seansu w Kinie 😀

    Jeszcze jeszcze Akcja z Topieniem się we wodzie ale to przywołuje wielki smutek gdyż wtedy pomagano zejść. OSZUSTWO!!!

    Like

   • “Wyłącznik różnicowoprądowy sprawdzą różnicę prądu miedzy przewodem L-Fazowym oraz N-Neutralnym. Przewód Ochronny PE jest uziemiony czyli połączony z Ziemią uziomem
    Terra=Ziemia=Ochrona:)”
    Lucek nie wypisuj głupot.Nie znasz się na tym kompletnie.Przewód ochronny PE podłącza się do obudowy urządzenia(np pralka , lodówka itp”.PE zamyka obwód w transformatorze wyłącznika różnicowoprądowego.Uziemnianie obudowy czyli po staremu zerowanie jest zabronione jeśli jest różnicówka..Gdy na obudowie pojawi się napięcie popłynie w obwodzie transformatora prąd.Różnicówki mają prądy wyłączenia rzędu 15 , 30 miliamper.Są też tzw przeciwpożarowe i wtedy prąd wyłączenia wynosi pół ampera.Obwód transformatora zamyka przewód N(neutralny zwany kiedyś zerem).Na różnicówce jest taki przycisk łączący PE z N.Co jakiś czas należy sprawdzić różnicówkę poprzez zwarcie PE z N.Nie wierzysz , a masz w domu wyłącznik różnicowy , to połącz Bolec w gniazdu z N..Co do kopnięcia dotknięciem przewodu krańcowego (dawniej fazy) , to ptaszyska siedzą na liniach wysokiego napięcia i żyją.

    Co do komputera to stary trik.Do tego nie potrzeba kamerki.Nadajnikiem jesteś ty a odtworzenie polega na wprowadzeniu sztucznego snu i masz iluzję (czasem jest to fałszywe wspomnienie ).W czasie uprowadzeń często wykonywany jest ten numer w celu ukrycia prawdziwego przebiegu zdarzeń.Widzisz i odczuwasz wtedy jak w realu , ale to jest wprowadzane z zewnątrz..W tym kierunku miałem szkolenie i stąd wiem jak to działa.

    Like

   • ”Lepiej zapodaj Livi schemat kalkulatora na przekaźnikach dopiero będzie miała Dorotka zabawę jak sobie coś takiego zbuduje i zobaczy od czego startowała technika komputerowa.”

    Livie zajmuja teraz raczej takie schematy:

    https://clairettetricote.wordpress.com/2014/08/06/la-chambrette-de-bebe-babys-room/

    choc zauwazylam ze u Ciebie tez kolyski na czasie

    Alicja z Krainy Czarów pisze:
    Kwiecień 14, 2016 o 16:03

    A co z zabiegami magicznymi VooDoo w takiej odsłonie?
    Alicja Poziom Mistrz:)

    Skoro piszesz że zostało coś otwarte to podaj gdzie albo jaki to miało skutek.
    Na Wawelu nic się nie dziej Zamknięte. Tylko biegun

    Antarktyda tam jadowite cobry czekają na swoje demonie posiłki:)

    https://nnka.wordpress.com/2016/04/12/czy-annunaki-stworzyli-rodzaj-ludzki-do-wydobywania-mineralow/#comment-61131

    oraz

    https://nnka.wordpress.com/2016/04/12/czy-annunaki-stworzyli-rodzaj-ludzki-do-wydobywania-mineralow/#comment-61134

    zawsze kiedy czuje aby zajrzec na mistyke okazuje sie ze nie na darmo, choc zdarza mi sie to coraz rzadziej.. w kazdym badz razie – ciekawa koincydencja, prawda? Dziecko w KOLYSCE… dziecko…. i ten Wawel i Antarktyda… glupi by sie nie domyslil o co chodzi, zwlaszcza z ta voodoo doll:

    https://www.google.nl/search?q=lalka+voo+doo&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=-rQQV5jrE4i-aJuVsegE

    ”A co z zabiegami magicznymi VooDoo w takiej odsłonie?
    Alicja Poziom Mistrz:)”

    Kwiecien plecien poprzeplata troszke zimy z troszke lata, a tak poza tym – lucy leak;)

    Like

   • Laleczki w Kołyskach nie maja nic wspólnego z czarami typu VooDoo w odniesieniu do Ciebie lub Twoich Bliskich.

    Opieka na lalkami to coś co pozwala mi się dość dobrze wyrazić, nigdy nie robiłam Laleczkom żądnej krzywdy, Laleczki dobrze wiedzą że są przez mnie mocno kochane.

    Z tą kołyską i Dzieckiem to stanowi to element większej układanki obejmującej większy okres czasu.

    Znaczenie imienia Alicja

    Jest zdolna doprowadzić do końca najbardziej tajemne projekty Trudno jej nie zauważyć, a bardzo lubi wytwarzać wokół siebie aurę zainteresowania. Szuka samookreślenia raczej poprzez działanie,niż słowa. Posiada męską umiejętność rządzenia.

    Obiektywna, pewna siebie, od dzieciństwa bardzo silna, musi mieć wokół siebie osoby o równie zdecydowanej woli, w przeciwnym razie bierze w swoje ręce los swój i swojej rodziny!

    Lubi efektowne zachowanie i fajerwerki. Ma wesołe usposobienie, duże poczucie humoru i, niezależnie od wieku, sprawia wrażenie beztroskiego podlotka.

    Zaborcza, ale bez przesady. Cechuje ją pewna rezerwa, nie lubi wywlekać uczuć na światło dzienne. Zdarza się, że moralność podąża u niej za działaniem.

    Kiedy ma imieniny Alicja?

    Alicja imieniny obchodzi: 9 stycznia, 15 lutego, 18 kwietnia, 18 maja, 21 czerwca, 1 września i 11 listopada.

    Jak widzisz ceremonia pod piramidami z 11 listopada wypadła w dniu imienin Alicji, przypadek?

    – Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? – mówiła dalej.
    – To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść – odparł Kot-Dziwak.
    – Właściwie wszystko mi jedno. – W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz.
    – Chciałabym tylko dostać się dokądś – dodała Alicja w formie wyjaśnienia
    – Ach, na pewno tam się dostaniesz, jeśli tylko będziesz szła dość długo.

    – Ale bardzo tu samotnie! – powiedziała Alicja melancholijnym głosem i na myśl o tej samotności dwie wielkie łzy stoczyły się po jej policzkach.

    Like

   • ”Laleczki w Kołyskach nie maja nic wspólnego z czarami typu VooDoo w odniesieniu do Ciebie lub Twoich Bliskich.”

    Chcialabym Ci Alicjo zaufac.. jednak… juz tyle razy pokazalas ze to nie najlepszy pomysl… zreszta kogokolwiek by to voodoo nie dotyczylo to nic dobrego… ponadto jesli chodzi o mnie to jestem voodoo-proof, a teraz w dodatku mam bullet-proof vest… sama ja wymyslilam i ”uszylam”

    null

    hihi, hehe

    😉

    ”Na Wawelu nic się nie dziej Zamknięte. Tylko biegun

    Antarktyda tam jadowite cobry czekają na swoje demonie posiłki:)”

    a co niby jest na WAWELu zamkniete? bo z tego co wiem cos zostalo dodatkowo zamkniete niedawno.. co do Cobry to tak jak napisalam przed chwilka;

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/06/1368/comment-page-1/#comment-548

    ale ci Plejadianie to powinni Ci sie chyba podobac? 🙂 i jeszcze odnosnie 11.. mialam tej nocy zabawny epizod z 11 11.. snilo mi sie, ze w domu babci czekal na mnie Simon Parkes.. twierdzac, ze koniecznie musze obejrzec jakies nagranie, ale pojawil sie ktos inny twierdzac ze powinnam sie raczej na jakies spotkanie… potem okazalo sie, ze spotkanie rozpoczelo sie o 11 11, ale dzieki temu ze sie na nie skusilam – zapamietalam kilka ciekawych postaci bioracych udzial – w tym spotkaniu 😉 😉 😉

    Like

  • “Ani Ktoś ani drużyna A58 wraz ze Siolą a tym bardziej Emeraldowe Strażniki nie mają takiej mocy aby zatrzymać wydarzenia jakie maja zaistnieć w przyszłości.”

   ten ma MOC z kim jest BÓG a

   z sektą sioli, z bandą emeraldowych eunuchów, z iluminati, z kastrati, z turbanati, z myckati i z wieloma innymi “zschizofrenicznymi” BÓG SIĘ NIE ZADAJE więc oni MOCY NIE MAJĄ I MIEĆ NIGDY NIE BĘDĄ. ;p.

   “Jest tylko jeden Ratunek w Chwili obecnej a polega on na tym”

   – iż TRZEBA CZYTAĆ TO CO ZOSTAŁO ZAPOWIEDZIANE Z…..
   WYŁĄCZENIEM NAZIPROPAGANDY KASTRATÓW….
   ZA TO Z WŁĄCZENIEM SZARYCH KOMÓREK……

   bo to co trzeba było zrobić ŻEBY OCALEĆ JEST ZNANE OD PRZYNAJMNIEJ LAT TYSIĄCA, JAK NIE WIĘCEJ. ;D

   BO W TYM MIEJ WIĘCEJ CZASIE ZOSTAŁY TE WARUNKI PRZEKAZANE “LUDZKOŚCI”.

   Like

 2. POWIEDZIAL CO WIEDZIAL KTOS SAM KASTRAT OBRZEZANY.MOWIA ZE KASTRATY NAJBARDZEIJE NIENAWIDZA SAMYCH SIEBIE I DLATEGO BIJE IM W ICH PUSTEJ PALE JESZCZE PIORUNAMI BO SZARYCH KOMUREK I DUCHA JUZ OD WIEKOW W ICH KA PUSTACH NIE MA .KTOSIE MOWIA O SWEJ WIELKIEJ MOCY ALE SAMI Z SWOJA BEZWOLNOSCIA SIE SZAMOCA.BO JUZ TAK BYWA ZE BOG BEZ DUCHA MISTU WARTY I NIE MOJE TU SA ZARTY.KTOS CHCE POUCZAC INNYCH I PRZYPISYWAC IM NIE ICH WINY ;CZYM SIE ROZNI OD PALANTOW CO TO NIBY NA NICH PSIOCZY.COZ MOC KTOSIA TYLE WARTA ILE MIST CO Z JEGO GLOWY LECI W SIECI:KTOS TWOJE ELEKTRODY SIE JUZ WIDAC PRZEGRZEWAJA I JUZ JAK ADAS RUTKOWSKI CHCESZ Z DRUGICH GLUPA ROBIC A SAM PRZY TYM NA GLUPA JAK WIDAC WYCHODZISZ .NIENAWISC NISZCZY KTOSOW OD SRODKA A JAK MA TAKIE COS BEZ DUCHA MILOSC ZNALEZ JAK SAM SIEBIE WYPALA:

  Like

 3. Pingback: Sygnaly Elektromagnetyczne (Energetic Synthesis) | livia flow

 4. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s