Transforming Dark Mother & PLAZMA

Moje pierwsze skojarzenie to – jezuici.. drugie – black sun… trzecie – czarna magia.. czwarte – czarna madonna/kali-ma… a zaraz po tym wyskoczylo mi cos takiego:

Transforming Dark Mother

choc czytac ten tekst zaczelam dopiero teraz i tu cytat

At this time, many Starseeds and Indigos are undergoing a tremendous amount of Ancestral Clearing in the genetic records of their family line, soul or higher spiritual families, that have destructive causal events in the Galactic records that manifested as the Dark Mother on the earth. Intergalactic plasma transmissions and astrological configurations in the Galactic Zodiac have begun to open these records in a window of opportunity for higher consciousness review, to be able to clear out and heal certain destructive events from continuing to impact the historical timelines. Primarily, this acts as the reconciliation of blood covenants or clearing of satanic artifacts that people have been marked with, such as family curses, those who have been claimed by satanic forces on and off planet, during the time of Ascension. Many of these satanic artifacts, sigils or reversal codes were placed in the blood records to exert claim upon certain family lines, bloodlines, family names, and all descendants of those people who had been marked by these artifacts. Many family lines were marked for claiming by satanic forces, during the timeline that was the result of the destruction of the feminine principle on the earth.

We have just completed a cycle of Holy Days for Satanic worshipers, which adds to the recent intensity of the black magic forces we have been fielding during the end of April leading to the final Beltaine ritual on May 1st.

One such important ancient timeline on the earth where this marking of the bloodlines occurred, was during the end of the reign of the female pharaoh Hatshepsut in Egypt. This area has been highly problematic as these conflicts have surfaced for those that have the spiritual connection to help heal the events of Hatshepsut, that still mark the satanic control of her Stargate today….

http://energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/blog-timeline-shift/2763-transforming-dark-mother

i na tym sie w tej chwili zatrzymalam.. oczywiscie, ze nie ma mowy o przypadkach… tam-pa

😉

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala

Dodam tylko, ze Ci ktorzy sa choc troszke w temacie bez problemu zalapia dlaczego postanowilam dodac wlasnie ten fragment… chodzi oczywiscie o nawiazanie do wydarzen zaplanowanych na czas minionego Beltaine, o ktorych sygnalizowalam na swoj specyficzny sposob i ktore na szczescie udalo sie przekierowac, przynajmniej w jakims stopniu, ale wystarczajacym.. tak wiec szczesliwie minelismy to naprawde trudne skrzyzowanie i jedziemy dalej… Inny watek toczyl sie juz od jakiegos czasu na privie i Ci ktorzy sa z nim zwiazani doskonale wiedza w czym rzecz.. To co sie ukazuje tu na blogu to w zasadzie zaledwie czubek ”gory lodowej”.. I przy okazji  – ”W ogrodzie Nowej Ziemi” ukazalo sie tlumaczenie kolejnego tekstu Lisy Renee, tym razem poswieconego Plazmie

PLAZMA

Lisa Renee, kwiecień 2016 cz I

Tłumaczenie: Teresa Serafinowska

medmanthumb

plazma jest najbardziej rozpowszechnioną formą materii i obejmuje ponad 99% widzialnego Wszechświata. Plazma przenika cały Układ Słoneczny a także przestrzenie międzygwiezdne i międzygalaktyczne. Jednak niewiele osób wie, czym jest owa plazma. Kiedy na nocnym niebie obserwujemy Drogę Mleczną, gwiazdozbiory czy jasne gwiazdy, widzimy świecące kule plazmy, które są spajane przez ich własne wewnętrzne pola magnetyczne.

Najbliższą widoczną z Ziemi kulą świecącej plazmy jest

Słońce

czytaj dalej:

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2016/05/plazma-lisa-renee-kwiecien-2016-cz-i.html

Livia

4 thoughts on “Transforming Dark Mother & PLAZMA

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 2. Pingback: Planetary Grid, MAY 2016 | livia flow

 3. PLAZMA – LISA RENEE kwiecień 2016 cz II
  tłumaczenie: Teresa Serafinowska

  Nierozwiązane konflikty są duchowymi barierami

  Napływ dawek fal plazmy wnikających w planetę powoduje wyłanianie się wielu rodzajów zbiorowej miazmy ludzkiej rasy poukrywanych w ciele bolesnym. Przede wszystkim wyłania się to w postaci wzorców seksualnej niedoli, seksualnych wynaturzeń, kwestii płci, znieważania i obopólnych relacji. Wszystkie nierozwiązane konflikty emocjonalne są barierami dla duchowego wzrostu i poszerzania świadomości. Tak więc, te emocjonalne konflikty ukryte w ciałach muszą być dobrowolnie rozpatrywane w celu podjęcia osobistej odpowiedzialności za nasze zachowania, postawy i przekonania. Wzięcie odpowiedzialności za osobiste problemy to pierwszy etap emocjonalnego rozwoju, który prowadzi do duchowego rozwoju. Jeśli nadal będziemy obwiniać innych za nasze problemy i nieszczęścia, nie będziemy w stanie rozwiązać konfliktów emocjonalnych i takich, które blokują naszą duchową ewolucję.

  W związku z tym pojawia się rozłam pomiędzy tymi ludźmi w związkach, którzy są otwarci i chętni do rozwiązania emocjonalnych konfliktów, co daje szanse na dalszy rozwój, a tymi, którzy odmawiają przejęcia osobistej odpowiedzialności za tworzenie tych emocjonalnych konfliktów oraz blokują własny rozwój duchowy. To przejawia się jako ogromne pomieszanie i możliwość wybuchu w każdej relacji, która skrywa emocjonalne problemy, niezdrowe lub niewłaściwe wzorce albo nieświadome reakcje odpowiedzialne za tworzenie klimatu napięć w relacjach. Musimy nauczyć się świadomie uczestniczyć we wszystkich interakcjach, we wszystkich relacjach, zwłaszcza w intymnych, abyśmy mogli usunąć duchowe zatory i kontynuować emocjonalny rozwój.

  Większość dysfunkcyjnych wzorców emocjonalnych powstaje we wczesnym dzieciństwie, zaś w życiu dorosłym objawia się jako niezagojone urazy i rany, które pochodzą od piętna fałszywych rodziców. Fałszywy rodzic reprezentuje dezorientację związaną z tym, jak dziecko rozwija wyobrażenia na temat zachowań, które powinien wykazywać wobec nas biologiczny ojciec lub matka, na przykład: bezwarunkowe kochanie, opiekuńczość, emocjonalna pielęgnacja. W rzeczywistości może się okazać, że żadna z tych biologicznych lub emocjonalnych potrzeb nie została przez nich spełniona. Być może rola rodzica została jakoś znacząco wypaczona. Poprzez narcystyczne zranienie lub inną formę nadużycia doznaną w dzieciństwie, te same wzorce nadużyć są powtarzane w naszych najbardziej intymnych relacjach w okresie dorosłości – w małżeństwach lub wspólnym życiu. Częstokroć nie widzimy tych dysfunkcyjnych wzorców odgrywanych w biologicznej rodzinie, dopóki nasze relacje nie chylą się ku upadkowi.

  W zależności od stopnia rodzicielskiej dysfunkcji doświadczanej w dzieciństwie, pojęcia miłości, seksu i potrzeb emocjonalnych mogą być mylone z niewłaściwymi zachowaniami, gdzie nie istnieją osobiste granice. Związki, które w dzieciństwie były uwłaczające, bolesne lub narcystyczne, w dorosłym życiu nadal są otwartymi ranami – aż do rozwiązania / skorygowania konfliktu. Jeśli nie naprawi się dysfunkcji, dygresje wzorca nadużyć nadal przesądzają o zachowaniach w związkach i mają wpływ na wszelkie relacje z innymi. Dopóki osoba kontynuuje dysfunkcyjny wzorzec, dopóty będzie czuła oddzielenie, bycie nie kochaną, będzie angażowała się w relacje, które ją ranią i nie będzie zdolna do komunikowania się oraz egzekwowania osobistych granic w emocjonalnych potrzebach. To spowoduje wiele nieudanych i nieszczęśliwych związków, w których partnerzy będą poszukiwać mechanizmów radzenia sobie z nimi poza małżeństwem albo taki związek ulegnie rozpadowi.

  Największym zadaniem ludzkości podczas cyklu wznoszenia jest leczenie osobistych emocjonalnych urazów związanych ze sprawami seksualnymi i płciowością, co jest ściśle związane z archetypem fałszywych rodziców.

  Uzdrowienie kwestii fałszywych rodziców

  Jeśli poobserwujemy siebie z miłością i współczuciem, możemy odkryć wiele informacji, które w sobie skrywamy. Zbierzemy szczegółowe dane dotyczące głębszych motywacji lub programów związanych z naszymi relacjami, i to może nas zaskoczyć a nawet zszokować. Możemy zauważyć różnorakie automatyczne reakcje umysłu i ciała, emocjonalne punkty spustowe lub systemy przekonań. Pamiętajmy, że w tym czasie zbiorowe pola planety są bardzo niestabilne i intensywne energetycznie. To jest faza, w której musimy nauczyć się kochać siebie bezwarunkowo i przebywać tylko w towarzystwie tych osób, które są w stanie dzielić z nami miłującą troskę. Musimy nauczyć się bezwarunkowo kochać, akceptować i szanować wszystkie aspekty siebie.

  Istnieją grupy osób, które mają otwarte serca i decydują się okazywać więcej miłosierdzia oraz spokoju. Są też inne grupy osób, które nieświadomie zamykają serca wraz z emocjonalnym bólem i cierpieniem, co skutkuje większym chaosem, liczniejszymi przejawami negatywizmu oraz stresu w ich życiu. Kiedy te różne poziomy wyborów wypływają w relacjach intymnych takich jak małżeństwa lub partnerstwa, mogą pojawić się bardzo wybuchowe, emocjonalne i bolesne konflikty. Wiele osób będących przed procesem przebudzenia wybiera partnerów lub małżonków, którzy wprowadzają do ich relacji związane z nimi wzorce karmiczne lub emocje doświadczonego w dzieciństwie bólu, który pochodzi od fałszywych rodziców. Teraz planeta oczyszcza się ze zbiorowego cielesnego bólu, a jeśli mieliśmy trudne relacje z fałszywymi rodzicami, będziemy pod intensywną presją, aby rozwiązać ten emocjonalny konflikt i dokonać różnych wyborów na przyszłość. Musimy znaleźć emocjonalną blokadę, która działa jako bariera powstrzymująca nas przed dalszym duchowym wzrostem, lub zakończyć daną relację. Kończenie niezdrowych relacji w krótkim czasie może być trudne, jednak w dłuższej perspektywie przysłuży się dalszemu rozwojowi i poczuciu szczęścia.

  Ludzie, którzy są w tym czasie prowadzeni przez podświadomość lub ból ciała, mogą nie mieć za wielkiej kontroli nad reakcjami i impulsami. Nie rozumieją pojęcia fałszywych rodziców lub nakładek seksualnej niedoli działających w otoczeniu i u innych ludzi. W rezultacie pozostaną nieświadomi i będą odgrywać impulsywne zachowania związane z fałszywymi rodzicami we własnych związkach, a te dysfunkcyjne wzorce będą się jeszcze bardziej pogłębiać. Wszystkie związane z relacjami kwestie, które są skrywane, muszą ujrzeć światło dzienne – muszą być zaobserwowane w celu uzdrowienia oraz energetycznego przemienienia. Większość ludzi nie potrafi się właściwie komunikować z innymi i ich uczuciami. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o tematy związane z relacjami intymnymi i seksualnością.

  To daje okazje do rozwijania umiejętności lepszej współczującej komunikacji i jej doskonalenia. Komunikacja bez przemocy jest bardzo wydajną metodą nauczenia się, jak z niej korzystać na każdym poziomie życia. Kiedy angażujemy się w coś życzliwie i z miłością, jednocześnie akceptując siebie, musimy się jeszcze nauczyć bezpośredniej komunikacji w emocjonalnym zestrojeniu z tym, jak naprawdę się czujemy. Efektem naszej emocjonalnej klarowności jest nasz emocjonalny rozwój i większa spójność z własną istotą.

  W tym okresie mamy okazję do poszerzenia świadomości i uprzytomnienia sobie, że naszymi prawdziwymi rodzicami są Rodzice Boscy, którzy podczas cyklu wznoszenia wzywają nas do Domu. Kiedy głęboko wewnątrz swego kryształowego serca odnajdziesz iskrę Boga, zrozumiesz, jak możesz się uwolnić od tych uwłaczających ci fałszywych rodziców i wszelkiego pochodzącego od nich emocjonalnego bólu. Kiedy przejmiesz odpowiedzialność za siebie jako własnego prawdziwego rodzica, całkowicie i bezwarunkowo odpuszczasz swoim rodzicom biologicznym, a uczysz się bycia rodzicem dla swego wewnętrznego dziecka. Jesteśmy matkami, ojcami i dziećmi. Stając się kochającym rodzicem, możesz zrozumieć proces wewnętrznego doskonalenia siebie. Będąc stanowczym lecz kochającym rodzicem, możesz powstrzymać wewnętrzne dziecko przed popadaniem w amok związany z ciałem fizycznym, odzwierciedlający wszystkie jego zachcianki i kaprysy. Jeśli dziecko nie czuje właściwego rodzicielstwa i kochającej dyscypliny, może skrzywdzić samo siebie. Kiedy jesteś w stanie kochać siebie i być dla siebie odpowiednim rodzicem, twoje ciało staje się ukochanym przyjacielem i bezpiecznym miejscem. Kiedy kochamy siebie, nasze intymne związki ulegają przekształceniu, a my przechodzimy do zdrowszego stanu bytu, ponieważ możemy stworzyć przepełnione większą miłością i spokojne relacje z innymi.

  Żeńskie płyny seksualne

  Kobiety znajdujące się na ścieżce wznoszenia nie powinny odbywać z mężczyznami stosunków seksualnych, które w jakiejkolwiek formie mogłyby wiązać się z seksualnym wykorzystaniem, i jest to bardzo ważna kwestia. Przy obecnych zawirowaniach, kiedy w tematach dotyczących bliskich relacji międzyludzkich wyłaniają się karmiczne wzorce, kobiety doświadczające wzniesienia będą gwałtownie przesuwane poza negatywne okoliczności, które byłyby związane z takimi nadużyciami. Inteligencja ciał duchowych kobiet chroni ich ciała świetliste przed wnikaniem jakichkolwiek negatywności, które mogłyby się pojawiać wskutek nieodpowiednich seksualnych praktyk. Wykorzystywana seksualnie kobieta przejmuje od partnera negatywną energię astralną, która zbiera się w jej ciele świetlistym blokując lub zagrażając duchowemu postępowi. Kobieta, która przyjmuje taką negatywną energię astralną od przypadkowego lub agresywnego partnera, ryzykuje niezwykle silnym namnażaniem energii astralnej, co może prowadzić do przejmowania od niego energii ciemnego zawładnięcia. Może do tego dochodzić również w przypadkach, gdy partnerzy są rozdzieleni duchowo i emocjonalnie, lecz mają w sobie skumulowane wieloletnie cierpienie, ból lub poczucie nieszczęśliwości. W niektórych przypadkach ciemne siły wykorzystują to u przechodzących przez proces wznoszenia kobiet z gwiezdnych ras w celu drastycznego obniżenia ich osobistych częstotliwości, przechwytywania ich źródeł światła, a następnie użycia ich ciał jako ciemnych magazynów.

  Jest niezwykle ważne, aby wszystkie kobiety przechodzące przez proces wznoszenia chroniły swoje narządy płciowe i traktowały ciała z pietyzmem i szacunkiem – jak świątynie Boga.

  Z bieżącymi aktywacjami światła plazmy wielowymiarowa anatomia żeńskich organów płciowych i płynów seksualnych jest przenoszona na taki poziom, na którym będą płodnymi generatorami światła. Wznoszące się istoty żeńskie inicjowane do wyższych częstotliwości światła plazmy, zaczną zauważać zmiany zachodzące w ich narządach płciowych, cyklach i płynach. Płyny są aktywowane do potężnych chemicznych mieszanin reagujących na połączenie w trakcie aktu płciowego, aby wygenerować jeszcze więcej światła. Gdy kobieta jest zdolna bezwarunkowo kochać siebie, utrzymuje osobistą moc i szacunek do własnego ciała, płyny aktywowane podczas orgazmu zwiększają zawartość jej duszy – Ducha w ciele. Jednocześnie dzięki przepełnionemu miłością zjednoczeniu i partner przyciąga do ciała więcej duszy – Ducha.

  To źródło mocy może mocno wspierać obopólne duchowe wzrastanie i dzielenie błogich stanów z ukochanym partnerem. Lecz jeśli postępujesz z ciałem lekkomyślnie, ta moc może być wykorzystywana i używana przeciwko tobie. Kiedy kroczysz ścieżką wznoszenia, musisz dokonywać wyborów, dzięki którym oczyścisz się z bolesnych seksualnych doświadczeń z przeszłości i uwolnisz od skumulowanego astralnego bagażu. Z nowymi plazmowymi energiami uczymy się, jak ewoluuje ludzka seksualność, by stać się tym, do czego została zaaranżowana – korzystnym dla Ducha doświadczeniem, dzięki któremu wypełnia nas miłość.

  Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda ci się do duchowego wzrostu, a całą resztę wyrzuć. Dziękuje za odwagę i bycie poszukiwaczem prawdy.

  Jestem suwerenną wolna istotą boską!

  Do następnego spotkania (-)

  Z kochającym sercem Lisa

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s