Magdary, Polon OR Ra i Polska jako Narod Wybrany?

Na poczatek tekst zamieszczony przez Magije w komentarzu do notki o Wiezy i Pieskowej Skale, autorem tekstu jest Grzesiek – Magdarian, choc mimo ciekawych informacji

Zalecam duza, a nawet bardzo duza ostroznosc z ta strona, bo jak wiadomo

NIE WSZYSTKO ZLOTO CO SIE SWIECI!!!

(Madżdary), Przekaz Majów

Rzekomo w przekazach starożytnych Majów (Madżów), znaleźć można zapisek o przyjściu boga BOLON- OKTA (kiedy nastanie koniec tego świata) który to ma być „bogiem wojny”. W tej nazwie zawarte są zniekształcenia. To nie Bolon Okta, lecz POLON OR-RA.

Kryptonim OR, pochodzi od ORO, czyli ZŁOTO. Oznaczany także literą G, która stoi za liczbę atomową złota (litera G stoi na 7-ej pozycji w alfabecie, a odwrócone G, symbolizuje cyfrę 9, co daje nam liczbę atomową 79). ORO RA, oznacza ZŁOTY PROMIEŃ, czyli pełne spektrum barw (częstotliwości) światła, oraz dźwięków.

Dostarczenie umysłowi pełnego spektrum częstotliwości, pozwala między innymi na eficjentne wykorzystanie umysłu, w celu LOGICZNEGO przetwarzania WIEDZY. Dlatego też litera G (złote światło) symbolizuje LOGOS i GNOZĘ.

Z drugiej strony, pozwala to na pełne i w pełni bezpieczne kierowanie się programami, jakie zamieszczane są przez stwórców w eterze i w naszych komórkach. Symbolicznie mówiąc, umożliwia bezpieczne kierowanie się „głosem serca”, głosem podświadomości- co niestety na zniewolonej Ziemi, aktualnie nie jest zalecane, jako że siatka energetyczna Ziemi, wraz z jej głównymi i wieloma pobocznymi wirami (Gwiezdnymi Wrotami), jak i tzw. CZAKRY ludzi, są w rękach Koszczajowych ras. (O kryptonimie CZAK-RA/ SZACH-RA, czyli szachownicowych spiralach Fibonacciego, a także o falszywej Merkabie Reptoida- Drunvalo, napiszę w innym artykule).

Co do określenia „boga WOJNY”, także powątpiewał bym w poprawność tłumaczenia przekazu. To raczej Koszczaje są bogami wojen, bo to oni mordują, knują spiski, niszczą, lub zniekształcają dziejowe zapisy i przekazy, używają wrogich ludziom technik Kontroli Umysłu i wszystkich innych możliwych chwytów poniżej pasa- aby tylko osiągnąć swój cel; podporządkowania sobie innych ras humanoidalnych, okrojenia ich DNA i wykorzystywania ich jako swych niewolników.

Samo pojęcie BOGA, jest upokarzające dla innych, prawdziwych ludzi, ponieważ czują oni przez to swoją niższość wobec tego rzekomego „boga”. To oczywiste, że każdy człowiek znajduje się na innym poziomie rozwoju, a więc że coś takiego jak rozwojowa równość nie istnieje. Te różnice stanowią jednak piękno całej natury i przyczyniają się do tego, że nie jest nudna. Różnice mogą być też motorem do dalszego rozwoju- choć wcale nie muszą, bo każdemu powinno stać wolnym, jaką drogę życia wybierze- oczywiście pod warunkiem, że nie przeszkadza w życiu tym, którzy przestrzegają praw symbiozy.

Zapowiedzeni w przekazie: inkarnowany obecnie w centralnej Lechii/ Pol-Lachii, ORO LESZUA, jak i wielu innych MAGDARÓW (Majdarów/ Madżdarów) znajdujących się teraz na Ziemi, mają za zadanie -przede wszystkim energetycznie- wspierać innych pomocników (m.in. INDYGO), którzy tutaj inkarnowali, oraz chronić ich. Żaden z nich nie przychodzi tutaj po to, aby poczuć się kimś wybranym.

Właściwie, to życie takiego pomocnika na Ziemi jest bardzo trudne. Musi on od początku inkarnacji znosić ciągłe ataki ze strony ras Koszczajowych i nieświadomych, sterowanych przez nich porzez Mind Control, ludzi. Lechici nie praktykowali monarchii. Jedynie na czas prowadzenia wojen, wybierali swego wodza. Koszczajowi słudzy sprawili dlatego najpierw, aby czas wojen u Lechitów stał się dniem powszednim, i wódz, potrzebny był bezustannie. W drugim etapie, zaczęli infiltrować Lechię poprzez wodzów i ich doradców, stosując wobec nich techniki Kontroli Umysłu, a póżniej nawet wprowadzając do Lechii swe genetyczne hybrydy. Robili to najpierw poprzez zamianę praktyki wybierania wodza na wiecu, na praktykę przekazywania władzy z ojca na syna, lub córkę. W trzecim etapie, zaczęli wprowadzać w Lechii religię grecką (katolicką) i wymuszać na wodzach ożenki z koszczajowymi mutantami (o 11-niciowym DNA). Wymuszanie polegało na stwarzaniu problemu w postaci wojny, a później proponowaniu rozwiązania/ ugody poprzez ożenek z mutantem/ mutantką. Wykorzystywali brak u Lechitów wiedzy o genetyce i stojącym za takimi ożenkami niebezpieczeństwem. Po rozbiciu dzielnicowym Lechii, zdarzały się nawet podmiany wodzów, na koszczajowych sobowtórów (jak przykładowo na Rusi Kijowskiej, w wypadku Władimira Krwawego- pseudoruskiego kniazia).

To nie Magdary i nie inni pomocnicy i opiekunowie, wywołali tę wielką wojnę i to nie oni wymuszają wszczynania mniejszych, będących jej częścią. Starożytni Majowie (Madżowie) mieli jedynie przekazać, że przyjdzie czas, kiedy ludzie będą musieli zdecydować się, jaką z trzech dróg stojących im do wyboru, chcą obrać, i że będzie to czas Sądu Ostatecznego. Określenie „sąd ostateczny” ma raczej symboliczne znaczenie, bo to każdy sam będzie musiał osądzić, jaką drogę ostatecznie, czyli bezpowrotnie wybiera. Większość ludzi i upadłych ludzi (Koszczajów) wybrała już. Społeczeństwo zaczyna rozdzielać się na trzy, różne grupy. Jedni pozostają w czarnym śmietniku, inni wyprowadzają się z niego w resztki natury, skąpanej niegdyś w bogatej palecie pięknych barw i dźwięków, a jeszcze inni wybierają miejsce pomiędzy czernią, a światłem- brązowy kompostownik naszego przyjaciela i pomocnika, Grzegorza Brauna. Kompostownik jest strefą pomostową, i do jednej z jego pod-opcji, należy bio-regeneza genetycznych i duszewnych mutantów z szablonem 11-tu nici DNA.

U dołu zamieszczam zdjęcia stronic z książki Anny Hayes/ Ashayany DeAne (niestety nie mam programu OCR, by zamienić je w formę tekstową).

Podam wam jeszcze kilka drobnych wskazówek, które być może pomogą w składaniu puzzli i ćwiczeniu logicznego myślenia, i w ten sposób oderwania się od Kontroli Umysłu (od kierowania sie tak zwaną „prawdą serca”, do której namawiają Koszczaje, jak m.in. Repto- Melchizedek Drunvalo).

Magdary i pomocnicy, inkarnują na Ziemi w takie rasy ludzi, które mogą swoim DNA wesprzeć ich spektrum częstotliwości (światła i dźwięku- czyli fal skalarnych i magnetycznych; JAN, oraz JIN). Jest to głównie rasa ORAFIM (Oro-Ra-fim), posiadająca szablon DNA z ilością, do 48 nici. Rasa ta jest bardzo uniwersalną i stworzona została m.in. po to, aby istoty i opiekunowie spoza struktury czaso-przestrzennej, jak i z jej wyższych części, mogli inkarnować na planetach fizycznych, semi-fizycznych i niefizycznych.

Jako antagonistę do rasy ORAFIM (i drugiej rasy uniwersalnej, AZURITE), upadłe rasy ludzi (a głównie rasa ANJU), ze skradzionego materiału genetycznego, zmajstrowały rasę „mścicieli Anju”, zwaną ANJU-NAKI, lub ANNUNAKI. W przeciwieństwie do ras ludzkich, które posiadają szablon minimum 12-tu nici DNA, ta spreparowana rasa czarnych mścicieli, Annunaki, celowo posiada tylko 11 nici. „Celowo” dlatego, aby pomocnicy ludzi z wyższych wymiarów i gęstości (ta czaso-przestrzeń posiada 5 gęstości, podzielonych na 15 wymiarów, czyli po 3 wymiary na gęstość) nie mogli w nią inkarnować. Brak 12-tej nici w DNA annunackiej rasy i jej podras sprawia, że jest ona „zaklepana” tylko dla jej Panów/ kreatorów.

Celem Annunaki jest skrzyżowanie jak największej liczby ludzi na Ziemi (ras prawdziwie ludzkich, z min. 12 nićmi DNA), z wykreowaną przez nich, 11-niciową rasą i jej podrasami. Tą hybrydyzacją, chcą doprowadzić u wszystkich prawdziwych ludzi do degradacji/ zaniku szablonu 12-tej nici DNA. Tacy zmutowani pseudo-ludzie/ bio-roboty, stają się w pełni niewolnikami Anju i innych, współdziałających z nimi, kostuchowych ras i żaden pomocnik z wyższych wymiarów, nie może inkarnować na planecie zamieszkanej przez wyłącznie tego rodzaju podrasy i rasę bio-robotów. Jeśli inkarnował by, nie miał by już drogi powrotnej ze zmutowanego ciała, albowiem do przejścia przez Gwiezdne Wrota, lub własne mini-wrota, czyli Merkabę i pozostałe wiry w ciele fizycznym, potrzebny jest w ciele fizycznym szablon 12-tu nici DNA i przynajmniej 6 z nich w aktywnym stanie. 11-to niciowe ciało należy postrzegać jako pułapkę i więzienie w jednym.

Żydzi uważają siebie za „naród wybrany”. -To prawda, …tyle że zostali wybrani przez ich kostuchowego Pana (a nie przez opiekunów ludzi), i wybrani do wszczynania wojen, a nie podążania drogą symbiozy i świecenia takim przykładem innym. POŚWIĘCENIE (dla kostuchowego Pana), w zamian za OŚWIECENIE. Czczenie kostuchowej ŚWIĘTOŚCI, w miejsce czczenia własnej ŚWIATŁÓŚCI. Bio-robot ma być posłuszny swemu kostuchowemu Panu, jemu kreatorowi i być mu wdzięcznym za 11 nici, którymi przypętlił go do czarnej sieci Kontroli Umysłu (zniewolonej, energetycznej siatki Ziemi).

Temat Magdarów i 12-tu prawdziwych ras ludzkich, ściśle związany jest z tematem Lachii (Lechii) i dzisiejszej Pol-Lachii. Jest on ukrywany ze względu na jego wprost wybuchową naturę. Kostuchy skrzętnie pousuwały z dziejowych zapisów wszystko, co by jego dotyczyło. Mówiąc o Lachii, nie należy myśleć o władczym imperium, ale o pokojowo nastawionym zrzeszeniu narodów, wywodzących się z 12-tu, zasianych na Ziemi ras. Ich -w dużej części- wojenne dzieje, nie są przyczyną barbarzyńskiego nastawienia sławiańskich narodów, lecz przyczyną wymuszonej na nich samoobrony, przed zmutowanymi genetycznie ludźmi na koszczajowych usługach.

Pol-Lachy, oraz wiele innych, lachickich narodów dzisiejszej Europy, są nadal na celowniku, i Koszczajowe rasy nie spoczną, dopóki nie wymordują ich, lub nie zmienią ich w 11-niciowych mutantów.

Grzesiek

https://magdarian.wordpress.com/2015/06/29/wywiad-z-peggy-kane-2006-4/

a to kilka wybranych komentarzy:

Na Wojtusia z popielnika
Iskiereczka mruga
Chodz, opowiem Ci bajeczke
Bajka bedzie dluga….

Byla sobie Baba Jaga
Chatke miala z masla
A w tej chatce same dziwy
Cyk, iskierka zgasla….

Wiesz jaka jest roznica miedzy:

Koszczajem Niesmiertelnym, a Koszczajem Smiertelnym?

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-775

ZAHIR says: May 16, 2016 at 09:25

Chodzi o roznice miedzy:

Koszczajem Niesmiertelnym – w ktorego kosciach jest zmagazynowana pradawna wiedza przodkow
a
Kaszczejem Smiertelnym – ktory jest demonem

Piosenka miala jeszcze jedna zwrotke:

Juz Ci wiecej nie uwierze
Iskiereczko mala
Najpierw ploniesz, potem gasniesz
Ot i bajka cala….

Kazdy zmierza tam gdzie chce, jeden do Baby Jagi po wiedze i lekcje, drugi do swietlistego demona co sie zapala i gasnie, zwodza przy tym.

Myslalem, ze piszac o Slowiana ujmiesz w tekscie te zasadnicza roznice.

Pozdrawiam

Dla zainteresowanych:

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-788

Livia Ether Flow 2016/05/16 at 10:04 am

Dodales swoj komentarz w momencie kiedy ja pisalam swoj, ale przerwalam aby najpierw przeczytac co napisales I tu moje pytania:-)

1. Skad sie wzielo slowo KOSZCZAJ
2. Przez kogo I kiedy zostalo po raz pierwszy wprowadzone do obiegu

Mam wrazenie, ze zwrocilam na nie uwage na blogu Grzesia, ale nie jestem pewna.. I tak bedac juz przy Grzesiu.. naprawde ciekawy jest ten jego tekst o Slowianach, Anunnaki I 11 niciowym DNA.. to bardzo specyficzne informacje.. no I nie mialam wczesniej pojecia, ze Autor az tak dobrze zna sie na materialach Ashayany.. chociaz pewna czesc z tych informacji jest juz na chwile obecna nieaktualna, zwlaszcza kwestia Teczowego Mostu o ktorym pisalam w osobnym wpisie, zamieszajac tam miedzy innymi ciekawe wyjasnienie ze strony Ra (Emerald Guardians).. na chwile obecna obowiazuje nas tzw. Status AURORA EARTH.. choc ja bynajmniej mam co do tego watpliwosci… cos ciekawego z tym zwiazanego przydarzylo mi sie przed kilkoma dniami.. I mialo zwiazek z matrycami/mem~bramami… a mianowicie.. na moment znalazlam sie w stanie dziwnego paralizu.. opadajac przy tym na dno… trwalo to bardzo krotko ale bylo az nader doslowne.. z owego stanu wyrwal mnie bardzo silny krysztalowy dzwiek.. powiedzialam tez wtedy na glos.. ze wlasnie wyrWalam sie z fantoma… tak jakbym musiala sie w nim na moment zanurzyc aby cos stamtad wydobyc.. odbywajac w tym czasie krotka wycieczke w przyszlosc.. i mam wrazenie, ze udalo mi sie w ten sposob cos zmienic…. tyle ze odbylo sie to we wczesnej fazie, tak jakby 5 minut po, a teraz mamy 5 minut przed.. phase GAMMA phase.. i niestety, ale obserwujac obecna sytuacje na Ziemi wydaje mi sie, ze glowny kierunek to jednak wlasnie phantom.. tak jakby oddolna sila ciazenia, a w tym przypadku chodzi o przeznaczenie calej Drogi Mlecznej…. pisalam o tym niedawno w innym miejscu…

A to co piszesz o wiedzy zdeponowanej w kosciach.. a wiec to dlatego.. to ultrafioletowe skanowanie w przedwczorajszym snie.. no I wszystko jasne, ktora grupa w tym grzebie… gdynskie dyski I Annunaki… ALICE 11😉

kolejna wspaniala majowa niezapominajka przypominajka…

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/comment-page-1/#comment-789

Prosze obejrzec Ksiege glebi z playlisty tam jest wyjasnienie.
Nazewnictwo jest trudne i latwo sie pomylic bo wywodzi sie z jezyka rosyjskiego.

Koszczeje odkryli wiedze zmagazynowana w kosciach i stali sie niesmiertelni, Kaszczeje nie sa w stanie, bo sa tylko twarami, czyli stworzeniami, dlatego sa smiertelni.
Kosci zawieraja DNA i pamiec komorkowa, dlatego cialo umiera, a kosci pozostaja. Szpik kostny, osocze czy jakos tak, bardzo jest porzadana rzecza przez Reptyli. Jak ukradna kody DNA to moga tworzyc doskonalsze twary, adekwatne do czasoprzestrzeni.

Jak podano w artykule:

Krwi sie nie miesza, o czym wiedzieli Slowianie.

Pytanie o roznice pozostawiam autorowi tekstu.
W pewnej TV podawana nazwa to: Koszczaje i uwazam ja za bledna i manipulacje pasozytow.
Artykul jest ciekawy, ale trzymajmy sie faktow i wyjasniejmy wszystko lopatologicznie.
Nasza bronia jest wiedza, a ich klamstwo.

Co do sytuacji na ziemi, to uwazam, ze ziemie mozna i trzeba opuscic za pomoca pojazdu, gdzie rdzen energetyczny (mezczyzna) zakotwiczony zostanie w polu magnetycznym (kobieta) wowczas uklad sie zamknie i wytworzony w ten sposob wir energetyczny, ktory wyniesie nas na orbite.

W ulubionym czasopismie Annus-nakis pisza:

Bog polaczyl kobiete i mezczyzne, aby stali sie jednym cialem.

oraz cos takiego:

Wchodzcie przez ciasna brame. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, ktora prowadzi do zguby, a wielu jest takich, ktorzy przez nia wchodza. Jednakze ciasna jest brama i waska droga, ktora prowadzi do zycia, a malo jest takich, ktorzy ja znajduja.
Mt 7,13-14

No panowie telogonia sie klania, ale oryginalna rosyjska, a nie plagiat pani Burzynskiej z NTV. Jak mozna bylo komus ukrasc film i bezczelnie sie pod niego podszyc!

Tylko jeden klucz pasuje do odpowiedniego zamka.

Rozwiazlosc, zdrady, zabawy w sloneczko, zboczenia itd to zabawy Reptyli.

Zrodlo, Kobieta, Mezczyna, Rodzina Rod, Narod

0,1,1,2,4,8,16,32

to jest klucz to bramy…..

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-792

Skoro Zahir zaczoł to ja też się wypowiem, bo dla mnie ten artykuł jest głupi, mimo kilku ciekawych spraw które porusza(naprzykład odnośnie czakr choć nie tylko).
Bolon Yokte to tak zwany “wąż midgardu”, nie jest żadnym bogiem wojny, tak jak bóstwami wojennymi nie są Shiwa Kali czy Jahwe, bo posługiwanie się jakimiś energiami(w tym przypadku wojennymi) jeszcze nie świadczy o BOSKIM panowaniu nad jakąś “domeną”.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-793

Ifryt, nie trzeba sie z wszystkim zgadzac, ale glupim tekstu Grzesia vel Magdariana nie da sie nazwac.. co do Majow to Ci wspolczesnie zyjacy to taka 5 woda po kisielu w dodatku mocno zanieczyszczona (krwawe rytualy).. choc w sumie Majowie Majami, ale Grzesiu sugeruje, ze to nie tyle o Maja chodzi ile o Pol Or Ra, a tu jestesmy juz tylko o jeden krok od kogos kto ponoc zostal uznany za Wybranca I pretenduje do miana Szmaragdowego Straznika… ale to nie tak.. “ZLOTA MASKA”… tak, tak, tak…. to jest wlasnie ta finalowa maskarada”…

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-794

Zagalopowałem się troche, się zdarza😉
Poprostu to co mnie denerwuje było na początku i przyćmiło to co było ciekawe w drógiej części.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-795

 

Napisalam POL OR RA, a chodzi dokladnie o – POLON OR-RA i tu fragment:

Magdary (Madżdary), Przekaz Majów

Rzekomo w przekazach starożytnych Majów (Madżów), znaleźć można zapisek o przyjściu boga BOLON- OKTA (kiedy nastanie koniec tego świata) który to ma być „bogiem wojny”. W tej nazwie zawarte są zniekształcenia. To nie Bolon Okta, lecz POLON OR-RA.

Kryptonim OR, pochodzi od ORO, czyli ZŁOTO. Oznaczany także literą G, która stoi za liczbę atomową złota (litera G stoi na 7-ej pozycji w alfabecie, a odwrócone G, symbolizuje cyfrę 9, co daje nam liczbę atomową 79). ORO RA, oznacza ZŁOTY PROMIEŃ, czyli pełne spektrum barw (częstotliwości) światła, oraz dźwięków…

https://magdarian.wordpress.com/magdary/

Alicja z Krainy Czarów 2016/05/15 at 7:02 pm

Na środku Szachownicy jest Biały Kwadrat oznaczony nr 7 tak więc tylko WYBRANE inkarnacje przez Stwórcę mogą brać w tym udział znając Zasady jakie obowiązują.

https://liviaflow.wordpress.com/radio-free-space/comment-page-1/#comment-781

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-796

A ktorz to przywdzial zlota maske?

Czyzby przybysz z nieba…..

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-797

Antares says: May 16, 2016 at 15:10

BOLON YOKTE:

DESCENT

cover_4032151932012_r

http://www.progarchives.com/album.asp?id=37132

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-799

Livia Ether Flow says: May 16, 2016 at 20:10

Niesamowite, jakbym widziala postac budzaca sie w snie o dziwnej piramidzie. tuz po tym snie otrzymalam od LucyAlcyOne zdjecie pewnej dziwnej piramidy I powiazalam ten sen z Gdynia.. i jesli tylko na miejsce Bolon Yokte postawic Polona Or RA….

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-810

Dodam tu tylko, ze sen byl wyjatkowo koszmarny!

POLON i RAD oba smiercionosne pierwiastki, niosace smierc i bezplodnosc u kobiet. Wiecej znajdziecie u Marii Sklodowskiej Curie
Laczac to z ”Bogiem Wojny” mamy jakis Nuklear War i trucizne.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-828

ISKRA?

Hmm, w takim badz razie marnujesz czas tu na moim blogu, zamiast pojsc walczyc z prawdziwymi Zydami.. a powinienes zaczac od polskich Ashke~nazi.. I tu podpowiedz ~ Projekt Cheops.. Arka Jahwe.. Mojzesz ~ Echnaton.. Przymierze.. I moze nawet dotrzesz do wlasnych korzeni przy okazji… ale co wtedy? Zreszta wybacz Ktos ale z ta swoja agresja I twierdzenien, ze Bogiem Polakow jest Szatan kojarzysz mi sie raczej z AntySlowianinem… zreszta co konkretnego masz ludziom do zaoferowania oprocz tego nieustannego straszenia rzezia I slynnego niach niach niach??? Tarasik, piwko, chipsy… czy to ma byc ten przyklad???

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/comment-page-1/#comment-818

Widzę że masz wielki problem z Projektem Cheops, Arka przymierza oraz miejscem gdzie znajduje się Grobowiec Archanioła-Gdynią.Tak wiec w ramach wyjaśnień: Polska jest Narodem wybranym przez Stwórce a jej istota opiekuńczą jest Najwyższy z Archaniołów przedstawiany pod postacią białego Orła jednak w rzeczywistości jest to Feniks który według przepowiedni powstaje z popiołów o czym wspominają liczne przepowiednie dotyczące Polski jako Kraju.

Mniej więcej tak: Powstanie Polska o morza do morza i środkiem ustali się Świata.

“Gdy lat trzydzieści we łzach i rozterce
Trwać będą cierpienia ludu,
Na koniec przyjdzie jedno wielkie Serce
I samo dokona cudu”.

Polska odzyskała niepodległość po I Wojnie światowej tj. 11.11.1918 r.

“lat trzydzieści we łzach i rozterce trwać będą cierpienia ludu na koniec przyjdzie jedno Wielkie Serce i samo dokona cudu”

Projekt Cheops i ceremonia z 11.11.11 jako Preludium.

Jako mój komentarz na twoje nieustanne krecie rycie Livo zacytuję Tobie te słowa:

“Zły to ptak, co własne gniazdo kala.” – Nie należy działać na niekorzyść społeczności, której jest się członkiem—polskie obywatelstwo!!!

Jeszcze Wisienka na Torcie odnośnie Gdyni specjalnie dla Ciebie:

Skrót YHWH oznacza 4 żywioły-elementy ale żeby było fajniej nawet jeśli w Gdyni mamy do czynienia z Grobowcem Yahve to i tak zostanie ta sprawa doprowadzona do Wielkiego Finału ot tak dla Zasady i aby Upokorzyć pewnych pysznych strażników:)

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-820

 

”Jako mój komentarz na twoje nieustanne krecie rycie Livo”

a ja Tobie Alicjo cos przypomne:

Alicja z Krainy Czarów 2016/05/13 at 7:18 pm

Wcale a wcale nie dziwi mnie to twoje KRECIE RYCIE w sprawie Gdyni gdyż dobrze orientujesz się KOGO to wszystko dotyczy. Tak jesteś pewna swojego że nawet pisałaś gdzieś “wszystkich wyprowadziłam w pole”

Nie wszystkich, nie wszystkich…

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/comment-page-1/#comment-760

no to o KOGO to wszystko dotyczy? najpierw poprosze o odpowiedz, a potem dodam swoje 3 grosze (polskie;)

https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/#comment-821

calosc pod notka: 

i na zakonczenie:

Listopad 21, 2013 o 14:03
Ktoś pisze:

Chce powiedzieć iż SMOK czyli szatan z bibli to Słowianie.

Chce także powiedzieć iż “wyrzekajac się szatana” Polacy wyrzekają się własnej Narodowej Tożsamości

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/08/slezanska-lira/

???

livia

9 thoughts on “Magdary, Polon OR Ra i Polska jako Narod Wybrany?

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 2. “Chce powiedzieć iż SMOK czyli szatan z bibli to Słowianie.”

  — szkoda iż się nikomu nie chce wklejać CAŁOŚCI TEJ WYPOWIEDZI

  a wtedy WYSZAŁBY RÓŻNICA pomiedzy tym co nazywano SZA-tanem 5000 lat temu a tym co nazywane jest tak obecnie.

  A tamten SZA-tan (do jakiego pije cytat) to coś co obecnie jest znane jako DUCH BOŻY. Byt do którego WSZYSCY SKAMLĄ o “nawiedzenie” (namaszczenie)……

  bo to co wtedy nazywano DEMONEM dziś po tysiącach lat kłamst i przeinaczeń robi za “mateczkę” boską (upadłych aniołow).

  Like

 3. @ ZAHIR – ja to ja nie Grzesiek

  @ Ktoś

  Koszczaje, Archonci

  Jedynie górna połowa tekstu pochodzi w pełni ode mnie. Z dolną może nie całkiem się zgadzam, ale nie zaszkodzi przewietrzyć sobie głowy myślami innych autorów. W niektórych miejscach, w nawiasach, zamieściłem moje przypisy. Najdłuższy z nich, na samym dole.

  O Koszczajach napisał bym w skrócie, że jest to zbiorowa nazwa dla wszystkich, wrogich ludziom ras Obcych, wraz z ich wężowymi panami (eteryczne serpentoidy) i trzema stwórcami z wyższych gęstości, którzy te serpentoidy programują. Ta szajka stwórców zwie siebie między innymi Świętą Trójcą, lub SET-em (czyli kompletem). Przykładowo SAT-AN, oznacza ANNE des SET, czyli potomek Seta. SET-MAN, oznacza MANUS, czyli RĘKA lub Sługa SETA. Szajka Trójcy i ich serpentoidy, sterują rasami Obcych poprzez KONTROLĘ UMYSŁU, mającą bezpośredni związek z ciałami fizycznymi, z genetyką tych ciał. Nazwa Archonci dodaje im animuszu, bo oznacza tyle, co Panowie, i dlatego najczęściej używam nazwy Kostuchy, od kryptonimu K-OS, od którego pochodzą określenia: kość/ os, a Ziria zwie ich po prostu „Anti-Life”. Nie łudźmy się, że takie rasy nie-stwórców, jak Plejadianie, ludzie z Agarthy, albo ok. 6-cio tysięczna rasa z podziemnych miast Tybetu i cała reszta ras Ziemian, ukrywająca swe istnienie przed nami, nie należą do grupy Archontów. Oni wszyscy w jakiś sposób żerują na nas- nawet jeśli udają neutralnych i nie wtrącających się, starszych braciszków ludzi. Człowiek, w swym niezmanipulowanym stanie, czyli jako jako istota czysto eteryczna, będąca stwórcą, nie potrzebuje bycia „przykutym” do ciała fizycznego, bo w normalnym wypadku, może sobie takie ciało, wedle potrzeb stworzyć, a po zakończeniu potrzeby, znowu rozpuścić w eterze. Zniewolenie człowieka bazuje na zamknięciu naturalnego portalu w jego ciałach eterycznych, poprzez wpieprzenie go w spreparowany OPORNIK ENERGETYCZNY, jakim jest genetycznie zmanipulowane ciało fizyczne. Niezmanipulowane ciało fizyczne, bazuje na węglu, a węgiel jest dobrym przewodnikiem radiacji. Zmanipulowane natomiast, bazuje -obok węgla- na żelazie (znajduje się we krwi i wraz z nią, rozprowadzone jest w całym organizmie) i na krzemie (w największym stopniu u takich hybryd szarackich, jak Chińczyków i innych heliso-okich). We fladze Pol-Lachów (LACHÓW/PANÓW zeszłych w czasie potopu z POLA/BIEGUNA, z D-Arii), biały kolor oznacza Krzem, a czerwony, żelazo w ich krwi. Rozwarte skrzydła ich orła, z wkomponowanymi w nie, pięcioramiennymi gwiazdami, również symbolizują rozdzielone/rozwarte wiry energetyczne JIN i JAN. Lewe skrzydło orła, to JIN, a prawe, w kierunku którego orzeł spogląda, to JAN. Złota korona, to indukcyjna cewka/ korona cierniowa z odpromiennikami (nawinięta) wokół zniewolonego portalu człowieka. Orzeł ma na każdym skrzydle pióra w trzech wielkościach, po siedem z każdej wielkości. W sumie, daje to 2 skrzydła, po 7 piór w 3 wielkościach. 2 x 3= 6. Odwrócona szóstka, to 9. 7 i 9, to liczba atomowa ORŁA, a ORO, to inaczej ZŁOTO. Do tego tematu, nawiążę w dolnej części tekstu.

  Naturalne pływy energetyczne energii JIN i energii JAN, zostają tym ciałem fizycznym zakłócone, rozdarte i naturalny portal w ludzkich ciałach, umożliwiający człowiekowi połączenie z wyższymi wymiarami, zostaje zamknięty. Symbolicznie, przedstawiane są te dwie rozdarte energie, jako skrzyżowane litery V (z których jedna jest odwrócona), lub jako motyl, albo jako rozwarty cyrkiel i kątownik. Dwie, rozdarte energie (JIN i JAN), przedstawiane są jako dwie kolumny, lub jako dwóch kapłanów w rybich szatach (zrobiono to podzas trwania epoki RYBY), stojących po prawej i po lewej stronie rozdzieranych energii. Natomiast ten naturalny, zniewolony portal człowieka, przedstawiany jest jako litera G, albo oznaczany kryptonimem ORG i umieszczany w słowach, jak: ORGan, ORGanizacja itp. Jedna z substancji, pomagająca uruchomić ludzki portal, także oznaczana jest kryptonimami OR-G, lub G- gdzie OR znaczy ORO, czyli złoto (chodzi o monoatomowe złoto, a w wypadku ORGanizmu, jakim jest nasza planeta, także o zwykłe złoto), a litera G, oznacza odwróconą szóstkę, jak i stoi na siódmej pozycji w alfabecie, co daje nam liczbę atomową Oro/ złota: 79. Złoto jest dobrą anteną wyłapującą radiację kosmosu i jest w stanie, częściowo zniwelować oporniki energetyczne w ludzkim ciele, jak żelazo i krzem/kwarc. Spożywanie mięsa (zawiera żelazo) i ryżu (zawiera krzem), wspomaga manipulacje genetyczne i utrudnia organizmowi proces resetowania tych manipulacji, przez pobieranie informacji życiowych z wyższych wymiarów kosmosu, zamiast z DNA. Przebywanie w żelaznych, lub żelbetonowych (krzemowo-cementowych z żelazną klatką Faradaya), lub żelazo/tlenkowych (ceglanych) puszkach z krzemowymi/kwarcowymi szybami w oknach, lub obcowanie każdego dnia ze zwierzętami „domowymi”, których ciała bazują na krzemie i żelazie, też utrudnia nam reset.

  W całej symbolice masońskiej, gdzie przedstawiane są przykładowo dwie żmije (żeńska i męska energia), wijące się wokól laski Ozyrysa (rdzeń kręgowy człowieka i zarazem główny wir energetyczny mieszających się ze sobą energii JIN i JAN), a w górnym końcu tej laski, promieniejącą kulę (ludzki portal), widać odniesienia do sposobu zniewolenia człowieka. Litery S i Z, są także symbolami tych dwu energii. W starym, sławiańskim języku, litera SZ nie byla zapisywana jako DWUZNAK, ale jako jednolity znak, w postaci FALI, której górna część była szpiczasta (fala skalarna, kosmiczna, energia zapładniająca, męska- JAN), a dolna część byla obła (fala planetarna, żeńska, JIN). Symbol Falusa, także jest odniesieniem do tej wydartej energii JAN, a wszelkie symbole przypominające dziurę, lub rozwartą, żeńską szparkę, odnoszą się do wydartej naszemu portalowi, energii żeńskiej JIN. Palące się na dwu kolumnach znicze, albo pochodnie, to też zniewolone JIN i JAN. Umieszczenie za tymi nazwami szóstek, lub liter G, czyli przedstawianie ich jako JIN-G i JAN-G, ma także symbolizować zniewolenie tych energii.

  Kryptonim ORG, jak i wiele innych kryptonimów literowych i cyfrowych z symboliki masońskiej, sięgającej po Lechię i przed czasy Lechii, są także częścią moich imion, nazwiska, nazw, dat i liczb związanych z moim życiem, które reżyserowane było przez Kostuchów i przygotowywane od kilku pokoleń wstecz. //

  Grzesiek

  https://magdarian.wordpress.com/koszczaje/

  Like

 4. “trzema stwórcami z wyższych gęstości, którzy te serpentoidy programują. Ta szajka stwórców zwie siebie między innymi Świętą Trójcą, lub SET-em (czyli kompletem). Przykładowo SAT-AN, oznacza ANNE des SET, czyli potomek Seta. SET-MAN, oznacza MANUS, czyli RĘKA lub Sługa SETA. Szajka Trójcy i ich serpentoidy, sterują rasami Obcych poprzez KONTROLĘ UMYSŁU”

  — Magija, możesz bliżej opisac ową 3-ce?

  jak i masz może miejsce gdzie można pogadać bez cenzury?

  Like

  • ”jak i masz może miejsce gdzie można pogadać bez cenzury?”

   Pisz na blogu Grzesia, ale najpierw (delikatnie mówiąc) odwal sie od Livi

   Like

 5. “(delikatnie mówiąc) odwal sie od Livi”

  — delikatnie mówiąc to livia przywaliła się do mnie bo “jedna schizofreniczka innej schizofreniczce powiedziała coś (kłamliwego) na mój temat” i teraz nasyła na mnie kogo się da czy kłamie jak najęta przekręcając wypowiedziane słowa czy dopowiadając swoje urojenia jako (niby) wypowiedziane tresci.

  A jak juz pisałem urojenia schizofreniczek zwłaszcza tych co im “mamusina” energia szajbą odbija NAPRAWDĘ MNIE NIE INTERESUJĄ, bo mam w D… wszelkie sekciarskie wojny. I moglibyście się RAZ NA ZAWSZE ODSOSUNKOWAĆ ze wkręcaniem mnie w nie.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s