Zawór Bezpieczeństwa i KRYPTY

63c386b4250d12ddd8cd5e4e9df7ee65

watek wydzielony z dyskusji pod notka

11 MAY 2016, Schumann i Obserwatorzy

Sławek 2016/05/20 at 6:24 pm

Sprawa “zaworu” “zaworów”

W starej “opowieści” “Gilgamesz” (są obecnie dwa zupełnie różne tłumaczenia na język polski) eposie starożytnego dwurzecza zwanej obecnie Mezapotamią a która prawdopodobnie pochodziła z rejonu Polski. Jest opis “zaworów” zaworów którymi władała jedna bogini i która zaszantażowała swego ojca, że jak nie ześle NIEBIAŃSKIEGO BYKA na Gilgamesza to zniszczy zawory które są pod jej władaniem i nastąpi na Z-ziemi katastrofa. Ojciec jej przestraszył się groźby i owego byka zesłał. Polecam zapoznanie się z obiema polskimi tłumaczeniami. Dziwny zawór odkryła ekipa majora Adolfa Kudlińskiego podczas penetracji podziemnych budowli na Łysej Górze – film dostępny w internecie, gdy ekipa płetwonurków filmuje i opowiada o tym co znajduje się w owych budowlach pod wodą (zalane do 2m). Filmy można sobie samemu poszukać.

We współczesnych przekazach wizjonerów pojawia się motyw kataklizmu powodziowego Polski (Ks. Klimuszko np który mówił iż jego grób będzie zalany wodą). Przypuszczam iż może mieć to związek z “cofką” bałtyku – tsunami. Wody morza cofną się głównie korytami rzek w głąb Kraju zalewając sporo terenu. Tak bywało już w przeszłości (polecam stary blog “u Leszka”

http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/warownie/kazimierz.htm

doskonale rozpracowana sprawa budowli magazynów żywnościowych w dawnych czasach na wypadek chlupnięcia ).

Jeśli zawór odkryty kilka dni temu przez majora odpowiada za owo…hm,,,to taka bajka Ale jest zastanawiająca konfiguracja wzgórz i ich odległości: wzgórze Lecha, Ślęża, Łysa Góra, dwa z ramion powstałego trójkąta są prawie identyczne mimo odległości ponad 200km. Dodając do tego np sprawę Gdyni i Nowej Huty, Jeśli to kompleks prstarej technologii to nie powinno dziwić nas to co robią politycy zapraszając bratnie wojska Nato na manewry Anakonda do Polski, spenetrowali już przecież wszystko co w przeszłości miało związek z prastarymi zaczynając sami wiecie kiedy po 2 W ŚW. Nawet o Jugosławi nikt wówczas nie wiedział co jest w kompleksie Wiskowo czy Bucegi. Przypuszczam, że teraz przyszła pora na mój Kraj. Nie dziwię się dlaczego tyle troli ideologicznych czy kasowych obsiada wszelkie strony ezo, prowokując jak mogą aby wyłapać “rodzynki” które same jak ćmy do świecy wpadają pod opiekę służb ezomilitarnych i są pięknie przechwytywane i profesjonalnie prowadzone.

Istoty mające związek z pozostawionymi artefaktami wciąż wracają (reinkarnują) w rejonie owych gadżetów.

Technologia prastarych jest wciąż dla obecnych Panów nieosiągalna, tego nie da się przechwycić, wyłącznie byt z tym czymś związany ma klucze – kody (kody jaźni -tak je sobie roboczo kiedyś nazwałem).
Sławek

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-1/#comment-872

Nowa Huta – zbudowana na prastarym miescie, w nim znajduje sie Generator mocy. Generator jest kalibrowany przez osobe do tego upowazniona. Do krysztalu jest wprowadzana swiadomosc i krysztal zaczyna rezonowac odpowiednia wibracja. Jezeli ktos sie tam wlamie i ustawi falszywe dane, lamiac wszelkie zabezpieczenia wowczas krysztal moze rozerwac tarcze planetarne czy jakos tak.

Krakow – w podziemiach wawelskich pewna frakcja posiada cos co zamierza aktywowac, ktos to nazwal falszywa czaszka.

Frakcja, ktora ma cos z tym wspolnego, kontroluje bardzo duza liczbe osob. Liczy na to, ze ktoras z nich przesteruje urzadzenie w podziemiach i podlaczy do niego falszywa czaszke. Skutkiem tego moze byc zblokowanie swiadomosci u anielskich istot i zablokowanie odejcia z ziemi.

W tym momencie trwaja walki o wszelkie starozytne instalacje. Idzie fala energii i potrzeba ja uziemic, jezeli to sie nie uda i instalacje zostana przejete to energia rozerwie cala siec.

Fala jest potrzebna do przebudzenia swiadomosci. Wiele istot jest w stanie juz odejsc w wyzsze rejony.

Osoby, ktore maja cos wspolengo z instalacjami sa non stop atakowane na planie fizycznym i astralnym. Niektorzy zyja z podpisanymi wyrokami smierci. W celach bezpieczenstwa Maja zblokowana pamiec i nikt nie jest w stanie tego im wygrzebac. W razie czego ich swiadomosc jest ewakuowana i nie podlega modyfikacja, po torturach w tym energetycznych i programowaniach, swiadomosc wraca do ciala i nie podaza za programem, co powoduje jeszcze silniejsze ataki.

Organizacja ta swietnie opanowala siec informacyjna ziemi i znaja kazdy ruch istot przez nie kontrolowanych. Opiekunowie posuwaja sie do wielu sztuczek w tym mieszania wymiarow i zakrzywiania czasoprzestrzeni, aby wyprowadzic ich z pola dzialania kontrolerow.

Istoty te znaja dokladnie uklad i rozmieszczenie systemow energetycznych. Kalibracja urzadzen odbywa sie automatycznie po pojawieniu sie swiadomosci w polu krysztalu.

Kazda osoba, ktora udzieli jakiejkolwiek pomocy sciganemu dostaje sie w pole dzialania kontrolerow i ma spore problemy.

Tyle pisze co wiem, jezeli ktos moze pomoc to chenie poslucham i skoryguje dane.

Pozdrawiam

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1050

cd w komentarzach pod notka

livia

69 thoughts on “Zawór Bezpieczeństwa i KRYPTY

 1. W Biblii zapowiedziano upadek a w zasadzie zniszczenie “fałszywego” chrześcijaństwa, polecam 17 i 18 rozdział księgi Objawienia [Apokalipsy] gdzie właśnie to zapowiedziano. Jednak to nie koniec, będie to poczatek zniszczenia pozostałych religii przez władze polityczne [ateistyczne?]. Jednak wszyscy są ślepi bo bedzie to początek wykonania wyroku Bożego na tym szatańskim swiecie i zaprowadzenie Bożego porządku na naszej planecie.”
  (http://zmianynaziemi.pl/comment/298378#comment-298378)

  — a TYM JEST KK i żadne perfumowanie tego trupa, zadne koronizacyjne inicjatywy już tego nie zmienią…..

  Ale “biesom” w piuskach nadal się wydaje iż “oszukają przeznaczenie” bardziej zmasowaną PROPAGANDĄ…… że Chrystus, jaki się ma pojawić w tym świecie, z ODDANIEM ZŁOŻY IM PODDAŃCZY POKŁON……. że się da im SPACYFIKOWAĆ chrztem czy innymi satanistycznymi obrzędami (made in żydowskie voodoo)….. że bedzie FIRMOWAŁ SWOJĄ OSOBĄ ICH PANOWANIE (patrz Protokoły Nazistów z Syjonu)….

  To jest “TO CO SIĘ DZIEJE” ku wściekłości UPADLAKÓW……
  .

  Z drugiej strony są ICH PANOWIE z astrala jakim się kończy CZAS i PRZESTRZEŃ ŻYCIOWA…… Panowie jacy ich DRĘCZĄ WCIĄŻ STAWIANYMI PRZED OCZAMI CYROGRAFAMI…… Panowie coraz nachalniej DOMAGAJĄCY SIĘ ICH SPEŁNIENIA……..

  a tego SIĘ JUŻ NIE DA……. niach, niach, niach, niach, niach……

  I są PORWANIA, ZDYCHANIA, ŚWIROWANIA….. czyli WYMIERANIE RASY BAŁWANÓW…… co się uważała za NIEOBALALNĄ NA WIECZNOŚĆ……
  .

  WYMIERANIE PIEWCÓW KRÓLOWANIA BIBLIJNEJ BESTII maryji (arymana, tiamat) czy jej “synów”…..

  Like

 2. Skopiuje tu pozniej wiecej lysogorskich komentarzy a poki co

  Jakub says:
  May 29, 2016 at 12:24

  Postaram sie napisac cos wiecej, tyle co wiem. Lysa Gora miejsce mocy Slowian. Kiedys w odpowiednim czasie palono ogniska i wiedzmy przerzucaly ludzi ze swiatow podziemia do gory. Moglo sie to odbyc w czasie przesilenia, gdy worteksy ziemi sa zrownane i zachodzi mieszanie sie wymiarow. Jest to bardzo wazna operacja.

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1088

  Ktoś says:
  May 29, 2016 at 13:21

  na Łysej Górze był PAŁAC BOGÓW znanych dziś jako TRÓJCA ŚWIĘTA…..

  Pałac zniszczony przez żydonazistę justyniania a raczej NOLa jakie go wiodło do boju.

  To była też SIEDZIBA ŻEŃSKIEJ ENERGI…… ZAMORDOWANEJ przez S* (moj skrot – livia) i jego równie upadłych bracii.

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1091

  Livia Ether Flow says:
  May 29, 2016 at 14:19

  co do TROJCY to ma chyba sens, ale od poczatku – po tym jak Slawek dodal info o Lysej Gorze postanowilam watek ZAWORU przeniesc do osobnej notki:

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/28/zawor-bezpieczenstwa/

  zastanawialam sie tylko jaki obrazek dodac i niby na szybkiego dodalam taki

  ale juz widze, ze wybor byl nieprzypadkowy… ponadto wczoraj wieczorem zastanawialam sie przez chwilke nad ta Lysa Gora i ujrzalam pewien symbol.. jest w nim wlasnie trojka zawarta w okregu… rozchodzaca sie promieniscie tak jak na symbolu trojcy swietej, tyle, ze w srodku jest cos innego… no i wszystko znajduje sie w okregu, ale to tylko wstep do ”ukladu scalonego”? symbol wyglada tez jak kierownica… sprobuje go narysowac…..

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1095

  Miejsce w ktorym dziwni majowie szukali jakiegos ZAWORU noca 1 sierpnia 2011 to bliska okolica gory Chelm ale na Podkarpaciu.. tam wtedy mieszkalaM… I nawet nie przypuszczalam, ze sprawa tego Zaworu nabierze kiedys takiego znaczenia……

  Like

 3. Thursday, 26 May 2016
  NOW is NOT the time to GIVE UP
  Giving you a kick in the butt – and as always you can take my word for it or not:

  Some of you might think that it does not matter to continue the work of cleansing and purification now that you know that the stellar races will leave. Perhaps you think it does not matter if you do the work, or perhaps you find it too difficult.

  You might tell yourself that you can do the SETAH Fundamentals later this year because NOW other things are more important.

  You could not be further from the truth.

  The stellar races are leaving NOW, leaving behind the brotherhoods and bloodlines that CANNOT LEAVE YET…. and as the other stellar races leave, the energies of our reality fields DROP and this is the pull you feel to be NORMAL and HUMAN, following the pull to do human stuff – because it feels more important. You forget that you are in the purification process and thus not in the stage of transformation, cf. the videos being human again.

  What is happening is that YOU ARE FALLING UNDER THE JURISDICTION OF THE REMAINING LPRF2s (the brotherhoods and bloodlines).

  If you do not pull yourself together NOW everything will get harder and harder as we get closer to 2017 and then you CANNOT free yourself before AFTER 2025 when the remaining stellar and galactic races fall under the jurisdiction of the Planetary Councils.

  You have THIS year to free yourself from the barrier and transform the chakra system to such an extent that it crosses the light quotient needed to NOT BE INCLUDED IN THE ONGOING PROJECTS.

  The great transition will be completed in 2065 but it begins with humanity now and today. We are to do the work that will transform the bio-DNA to be able to hold and be sustained by the original planetary energies. We thus have to begin this work now. Only if we are in control of the bio-DNA are we able to do the great transition that begins in 2017.

  After 2025 the reconstruction technologies will amp up the gridworks in the timelines we are part of and if we are not in full control of our chakra system and the bio-DNA then, we will not be able to follow the lifting of energies.

  Getting this level of control TAKES YEARS and if you fall under the remaining stellar races, because you did not get to the work done this year, you CANNOT do this work in the period between 2017 and 2025. And then it is too late.

  I know many of you have heard “the wolf is coming, the wolf is coming” the last 16 years and each time you have tried to follow the pull. And now you are tired; you do not believe as strongly any more, if at all.

  However you forget that the period 2000-2017 was the last attempt of the stellar races to take over our reality field and in this utilized your energy systems.

  Most of the dormant stellar energy systems have been inserted to complete this goal, doing the bidding of the activated humans under the control of the different agendas.

  In this you have been utilized to jump the hoops and loops of the agendas – following the programming you hold inside, activated by the sites and information on the Internet targeted at you and your energy system.

  All with the goal of getting you to produce the needed quanta of the 2000-2017 agenda.

  Now this agenda is at its end and they did not succeed and once more you get “the wolf is coming” and this time you are too tired to follow the true cry.

  You have been worn out by the races having misused your energy system and now there is not much left.

  This is when you are to really muster all your strength.

  Before you took part in “saving humanity” and in these agendas you were used and abused.

  Now is the time to SAVE YOURSELF – not because of fear or because you are special – but because YOU DESERVE it and YOU CAN DO IT.

  It only takes ONE VIABLE STELLAR GENETIC to activate the stellar energy system or to transform the stellar soul into a planetary soul, being able to progress into the gathered LPUs.
  Posted by Randi Green at 07:27 Links to this post http://planetaryupdates.blogspot.com/2016/05/now-is-not-time-to-give-up.html

  Liked by 1 person

 4. Yahve zabawi się z wami tak jak lubicie,

  Tak jak pisałam dla was jest końcowa scena z filmu Gwiezdne Wrota z tym że Wybuch będzie na powierzchni Ziemi i oznacza on całkowitą DERATYZACJĘ planety.

  Do końca 2016 roku Wtajemniczeni wylogowują się z tego Matrixa reszta idzie do niszczarki 🙂
  Powodzenia w wysokich lotach jako Gwiezdny Pył hahaha.

  Like

 5. wlasnie zaczelam ogladac kolejne nagranie:

  Zalane podziemne komnaty znajduja sie rowniez w okolicy Chelmu.. w najwiekszej komnacie znajduje sie STRAZNIK.. To wlasnie tam gdzie szukano ZAWORU..

  ps. kim jest ten pan ktorego widac na ”okladce”? rozumiem ze to szef ekipy pletwonurkow, prawdopodobnie spec od archeologii podwodnej, ale chodzi mi o nazwisko.. w kazdym badz razie to wlasnie on zauwazyl ow ZAWOR…….. szacun dla pana i wszystkich chlopakow 🙂

  ps2. ok, w drugiej czesci zostaly podane nazwiska

  i osoba o ktora pytalam to:

  Wieslaw Kantor

  Representative for Polaand, Recreational Course Director, Technical Course Director

  Cracow, Lesser Poland District, Poland
  休閒服務

  現職

  CERN, SilverFin Diving Academy, NAUIeurope bv

  曾任

  NAUI

  學歷

  MDK Krakow

  https://tw.linkedin.com/in/wieslaw-kantor-b711752b

  Specialist at ELQA Team, Large Hadron Collider
  CERN
  2013 年 1 月 – 目前 (3 年 5 個月)瑞士 日內瓦地區
  Owner
  SilverFin Diving Academy
  2000 年 9 月 – 目前 (15 年 9 個月)
  Representative for Polaand, Recreational Course Director, Technical Course Director
  NAUIeurope bv
  2000 年 5 月 – 目前 (16 年 1 個月)Kraków Area, Poland
  Senior Specialist
  Nuclear Physics Institute Krakow
  1980 年 5 月 – 目前 (36 年 1 個月)
  Rep for Poland
  NAUI
  2005 年 – 2014 年 (9 年)

  hmm, CERN i ZAWOR 😉

  Like

 6. Tajne plany “sławków” i innych….. kumotrów…. co to se paszcze SŁOWIANAMI (i Słowiańszczyzną) podcierają (jak chociażby …. braun tak się zgrywający na “polaka” “patriote”…. )

  “Po prostu temat związany ze stosunki Polaków a Rosjanami czy Bliski Wschód a raczej z Kaukazem to taka moja rodowa tradycja i mam to we krwi. Jestem wnukiem carskiego sołdata Białej Armii gdzie służył w armii carskiej przez kilkanaście lat który stacjonował w bazie wojskowej we Władykaukazie a gdzie dziadek walczył przeciwko Kaukaskich Góralom ( głównie przeciwko Czerkiesom), Wrócił do Polski dopiero po rewolucji komunistycznej w 1919 po tym jak Armia Biała gdzie służył została rozwiązana przez komunistów ,gdzie wszystkich „Białych” Rosjan od razu rozstrzelano przez „Czerwonych” a Polakom i innej nierosyjskie nacje która była wcielona przymusowa do armii carskiej dali wybór: albo powrót do ojczyzny albo wstęp do Armii Czerwonej. Dziadek wybrał pierwszy wybór.

  Co do Rozbioru Polski to nie Rosja wymyśliła tylko Watykan. Tak tak dobrze czytacie Watykan. Napisze dwa razy dużej literą -WATYKAN WATYKAN

  Rozbiór Polski to pomysł Kleru Katolickiej. To Kler Katolicki tak zaproponowali sąsiadom zwłaszcza Austriakom i Prusom Rozbioru Polski bo Polska wtedy była tuz po kontrreformacji. I Polska była w czasie rewolucji antyklerykalnej kiedy to była blisko w tworzeniu systemu społeczna-polityczniej wolnej od woli kleru i gdzie chcieli zlikwidować Pańszczyzna i ciemnoty czy analfabetyzm na wsi a także chcieli większość majątek kleru i szlachty rozparcelować na rzecz uwolnionych chłopom – a Kler Katolicka żyła głownie z pańszczyzny.Wówczas majątek kleru katolicki w Koronie była większa niż razem wzięte majątki Szlachty Polskiej czy Magnaterii w Koronie. Wiec żeby ukręcić łeb tej reformy społecznej i nie dopuszczać do zniesienia Pańszczyzny w Polsce to Kler Katolicki wespół z Magnatami zrobili Targowica i zaproponowali czy raczej poradzili sąsiadom o udział do Rozbioru Polski. Targowiczanie to elita katolicka i protestancka taki jak dzisiejszy odpowiednik……PiS- u i PO .

  Mnie sojusz niemiecka-rosyjskie nie przyprawia o dreszcze jak już.

  Mnie dreszcze przyprawia o to że Władza w Polsce wespół z Władzą Watykanu chcą w Polsce z powrotem przywrócić Pełna Pańszczyzna taka jaki znamy z czasu I RP. .I chcą wprowadzić taki odpowiednik katolicki Prawo Szariatu gdzie za krytyka wobec Kleru czy Władzy to kara śmierci.. Dzisiaj jest de facto pół-Pańszczyzna.”
  (https://adnovumteam.wordpress.com/2016/05/29/syria-243-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-101845)

  Like

 7. tak sie zastanawiam czy owi dziwni majowie ktorzy szukali ZAWORU w moim domu noca 1 sierpnia 2011 nie szukali przypadkiem wlasnie tego ZAWORU z Lysej Gory, a moze jest inaczej.. w kazdym badz razie sprawy sa na va-bank ze soba polaczone, tym bardziej ze te same postacie byly obecne takze w moim snie o Wawelu (2009).. a krypty ktore ktos mi niedawno wyswietlil na takim ladnym teczowym promieniu.. hmm.. to chyba jednak cos innego, ale nie mam ochoty glebiej w to wchodzic.. tak wiec nie wiem i w tym momencie nie chce wiedziec..

  Like

 8. “dziwni majowie ktorzy szukali ZAWORU w moim domu noca 1 sierpnia 2011 nie szukali przypadkiem wlasnie tego ZAWORU z Lysej Gory”

  — o ile ci “majowie” to faktycznie majowie a nie np jezuici…..

  W kapturze wszelkie gady wyglądają TAK SAMO.

  Like

  • ”o ile ci “majowie” to faktycznie majowie a nie np jezuici”

   zgadza sie.. dlatego nazwalam ich dziwnymi majami i nigdy nie twierdzilam, ze sa pozytywni.. jako ze ich pojawienie sie nigdy nie oznaczalo niczego dobrego… choc moze to raczej czarni magowie z atlantydy, ale calkiem mozliwe ze podpieci sa pod nich jezuici….. na twarzach mieli maski, ciala okrywaly dlugie czarne szaty/sutanny…

   p.s dlatego tez podobnie jak ktos przede mna pytam o co chodzi z tym wielkim komturem i co mu do sprawy gdyni, bo to przeciez jezuita… tzn. Dlaczego wlasnie on cos do tego ma ~ NIEMIECKI KRZYZAK…

   Like

 9. bialczynski
  17 kwietnia 2016 o 21:39

  Interesujące jest stwierdzenie pana Adolfa, że nikt z tych którzy weszli już nie żyje poza jednym człowiekiem. Kolejna ciekawa sprawa jest w artykule z 2005 – to wypowiedź hydrologa, wiertnika na temat niemożności wykonania studni w 1964 na górze z powodu twardego podłoża. To nie są studnie tylko olbrzymie pomieszczenia – wymiary są podane w artykule – wysokość widać.

  http://bialczynski.pl/2016/04/17/adolf-kudlinski-krypty-krolow-slowianskich-na-lysej-gorze-2/

  Like

 10. sluchajcie nie wiem co to znaczy, ale coraz bardziej czuje ze cos waznego..
  zwroccie uwage na obrazek jaki dodalam na wstepie, a potem zastanawialam sie nad tym kim jest pletwonurek ktory odkryl ow ZAWOR i kiedy sprawdzilam okazalo sie ze to ktos wiecej niz pletwonurek, a naukowiec – fizyk jadrowy, w dodatku pracujacy w cernie… a wlasnie znalazlam cos takiego

  Tunel LHC

  prowadzący: IFJ – mgr inż. Wiesław Kantor, CERN – mgr inż. Damian Wojas i mgr inż. Wojciech Kochański

  film o zderzaczu LHC »

  [video src="http://www.ifj.edu.pl/pop/mnn2013/lhc/LHC.mp4" /]

  ZAWOR I CERN:

  null

  null

  20 maja pojawil sie RED ALERT zwiazany z BIALYM KRYSZTALEM.. i kilka osob zalapalo o co chodzi.. w tym czasie (bo wszystko trawalo z kilka dni) otrzymalam na priva miedzy innymi taka wiadomosc:

  …brudna wode….
  jest proba podpiecia Cern

  xxx

  choc wtedy zupelnie nie moglam zaskoczyc o co chodzi z tym cernem…. pierwszy filmik o kryptach obejrzalam dopiero przedwczoraj, a o tym, ze osoba ktora odkryla ZAWOR jest fizykiem jadrowym i pracownikiem CERNu dopiero wczoraj!
  o co tu chodzi???

  Like

 11. “sluchajcie nie wiem co to znaczy, ale coraz bardziej czuje ze cos waznego..”

  — jak to powtarzam od dawna patrząc przebierańcom na pazury ale mówić do ścian…..

  Coś sie dzieje….
  Elity nie wiedzą co…..
  Ale to coś niszczy ich marzenia, chociażby o CERNie… wpływa na szumy etc
  Więc wysłali szpionów, jak tego adolfa do Komnat po Piastach… na szpiegi…
  Ale on giee znajdzie… bo to miejsce od dawna jest przez nazi w koloradkach splądrowane…..

  Z drugiej strony istnieje wiele sekt walczących o bycie tą ONE w trakcie kontaktu z ET…
  Sekt walczących także by odradzająceu się Słowiaństwu (chrześcijaństwu) PONOWNIE UKRĘCIĆ ŁEB na katożydowskich STOSACH…..
  Lecz by jednocześnie sobie samej przyszyć ich łaszki….. Na potrzeby ZWIEDZENIA ET….. jakie napawa ich strachem….
  Te sekty się nawzajem czarują że wiedżą i to one powodują to COŚ co się dzieje (patrz cobrajarz)…..
  By nawzajem się spacyfikować w hierarchię…. nieco zaburzoną nieoczekiwanym zejsciem Wielkiej Szczęki (parker)…..
  I coraz nachalniej się WŁAMUJĄ GDZIE MOGA…… patrz SEKCIARZ adolf…..
  Ale nic tam nie znajdują i coraz bardziej nerwowe (patrz babe) w checi wiedzenia…..
  I w tym czemu to co wiedzą jest nagle guzik warte….. a to co potraflili i czym zastraszali innych przestało działać….
  I w przejęciu inicjatywy KRETYŃSKO MYSLĄC iż to co się dzieje obecnie NIE ZOSTAŁO PRZEWIDZIANE tysiące lat temu….
  .

  Mimo iż WSZYSTKO IM ZAPISANO, nawet w tym co sami paplają, TYSIACE LAT temu…..

  naziści od odżydowskich satanizmów maryjno jezusikowych WYMRĄ…… jak plotki podają, jeszcze w tym dziesięcioleciu. W 300%…..

  NAWET DATA KIEDY TO SIĘ STAIE JEST PODANA WIELKIM DRUKIEM….. co było w linkowanym przeze mnie filmie z księdzem.

  PS.
  Dziś na niebie widać poziomą łune jak tęczę….. co będzie widać jutro? To o czym Irman wspomina ? 😀

  PS.
  ZAWÓR i CERN to ZBIORY ROZŁĄCZNE….. ;p
  maryja nie przybędzie, tak samo masiach, echnaton czy inne karaluszo-robacze posiłki. Są WYAUTOWANE od lat kilku bo ISON KAPUT… a taki był WIELKI….. 😉
  A na resztę ziemskiego robactwa już tu zinkarnowanego czeka wesoło skwierczące PIEKŁO. 😀
  Cóż, przehulali swoją szansę rozmieniając ją na drobne judaszowe szekle…… ;p
  To teraz nie mają nawet na OBOLA by sie wykupić Cerberowi od wiecznej MĘKI. 😀

  PS.
  A na pytania z poprzedniego postu odpowiedzi zna….. forumowy “milczek”.
  Ale on się woli bawić w babranie w urzędowych aktach….. Hmm może mysli iż mu od tego stanie…… IGŁA w jego spec maszynie oczywiście….

  PS.
  Robert Vadney – Broken Home (guitar mix)
  fajne…. do posłuchania… bez podtekstów. 😉

  PS.
  ZUGZWANG to takie fajne słowo…..
  POTOP będzie o czasie, a może nawet ciut wcześniej. 🙂

  Tak podaje info z tej łuny. Wielkim afiszem.

  Juz kolejną taka łune widać….. tyle iz ta jest wieksza i intensywniejsza. Może to ZNAK iż się KOPUŁA otwiera. I prześwituje ANIELSKA ARMIA Kalkina.

  Like

  • ”Dziś na niebie widać poziomą łune jak tęczę….. co będzie widać jutro? To o czym Irman wspomina ?😀”

   Białczyński
   20 kwietnia 2016 o 11:15

   Do IRMANA!
   No i proszę jak pięknie wyszło szydło z worka. Uderz w stół a pycha poniesie ich na manowce. Won Moskiewska Sobako, myślałeś że będziesz tu siał CIEMNOŚĆ? Naprawdę macie tam w tych trollowniach nierówno pod sufitem. Wydaje się wam, że możecie z Polaków robić bezkarnie baranów swoim czarnym bełkotem? NIEWYPAŁ. No, no! Widzisz Irmanie z kim pogrywasz? Bełkot, bełkot i bełkot zatruty nienawiścią do Polski popłynął prosto z głębi twojego czarnego serca – z Jądra Czarnej Dziury.Okultysta pożal się boże. Zmień się natychmiast bo cię twoje czarne wizje pożrą, sam się wciągasz za własny chwost, tam gdzie diabeł mówi dobranoc. To jest gdzieś niedaleko Kremla o ile mnie pamięć nie myli. Przemyśl sobie sprawę Gurdżijewa i popraw się, bo coś szybko puściły ci nerwy.

   Białczyński
   20 kwietnia 2016 o 18:03

   Jak to się stało panie Irman, że tak szybko pan wypadł z roli Oświeconego?! Wypadek przy pracy? Zdaje się, że ostatnio to jest dla reptiliańskich, bądź yetisyńskich kohort już norma.

   Jak zwykle miłe były złego początki, dobrze żarło ale zdechło – RETORYKA typowa (niekompetencja, osobiste wycieczki, atak na rodzinę, insynuacje – stały dyżurny zestaw bojowy Moskwiczanina?)- aż bije po oczach. Warto żeby wszyscy sobie to przeczytali.

   http://bialczynski.pl/2016/04/17/adolf-kudlinski-krypty-krolow-slowianskich-na-lysej-gorze-2/#comment-25768

   NIACH 😉

   Like

   • Irman jest spoko, ale jest niestety strasznym dewotem.
    Jego gadki przypominają reakcję zagorsetowanej paniusi, na widok owłosionej klaty wiejskiego parobka, i wogule gotów na czworaka biegać przed tymi mocami.
    Mnie to strasznie irytuje i nie dziwie się Białczyńskiemu że go odebrał tak a nie inaczej, ale pozatym to zawsze się ciesze jak zobacze gdzieś jego wpisy, bo fajne ma te wizje, no ale trzeba je odzierać z tych jego dziwacznych reakcji. W sumie niema co wybrzydzać, każdy jest jaki jest.

    Z drógiej strony to na miejscu Białczyńskiego bym go olał, od tak żeby sobie pisał i się nie obraził 😀

    Like

  • Wchodzisz do podziemi, stajesz przed sciana, sciana sie otwiera. Ty wiesz, ktora i gdzie, ona zna twoja wibracje, twoj klucz.
   Wchodzisz do pomieszczen i wiesz co masz robic…..

   Wchodzi obcy do katakumb, chodzi szuka i g.. znajduje.
   Potem radza, mierza i pisza ksiazki.

   Oto wielka tajemnica wiary……

   Zawor otwiera, zamyka, reguluje strumien, chroni przed uszkodzeniem.
   Stosuje sie w energetyce cieplnej : Cisnienie pary lub wodnej cisnienie wody.

   Brudna woda – brudne mysli-brudna energia

   CERN – potezny czarny wir

   Like

   • Dodam od siebie:

    W elektryce role zaworu bezpieczenstwa odgrywa: Bezpiecznik czyli popularny korek.
    Dzialanie jego jest takie, ze gdy wystapi zwarcie na lini, odlacza przeplyw pradu.
    Gdybysmy podczas zwarcia przytrzymali bezpiecznik w pozycji ”I” to nastapi zaplon instalacji, w wyniku zbyt duzej koncentracji energii. Czy jakos tak.
    Dzisiaj dodatkowo stosuje sie bezpieczniki ”FI” bodajrze.
    ”FI” jest zbiorczym bezpiecznikiem i podlaczone do niego sa wszystkie linie w ukladzie.
    Jezeli np.
    W piwnicy kapiaca woda dostanie sie do gniazdka to oznacza to brak pradu w calym budynku. Wowczas pan elektryk wlacza po kolei bezpieczniki i sprawdza ktora linia wybija.
    Jest to praktyczne i zarazem upierdliwe, a dla nas kosztowne, bo panu elektrykowi trzeba za godziny pracy zaplacic :))))

    Pozdrawiam

    Like

   • JAKUBIE i SLAWKU

    to Wy byliscie ze mna w snie o Wawelu

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/11/25/budzenie-wawelskiego-smoka-i-sen-o-krysztalowej-czaszcze-w-wawelskich-podziemiach-ktora-miala-byc-czerwona/

    rozpoznalam Was… a przeciez kiedy mialam ten sen w 2009 r nie wiedzialam jeszcze o Waszym istnieniu.. wszystko sie zgadza! Nowa Huta

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/01/12/sen-o-krakowie-i-inne-noworoczne-sny-2016/

    Lysa Gora, Mogila, Gdynia, etc…

    i oto i mamy odpowiedz – dlaczego sie znalazlam POMIEDZY WAMI… to miala byc naprawde ostra jazda bez trzymanki, ale na szczescie dzieki przejrzeniu owych planow (np.w snach) udalo mi sie je wlasciwie przekierowac… i oby tak dalej…

    dobrej nocki dla wszystkich

    Livia

    🙂

    Like

 12. odnosnie zaworu i dziwnych majow ktos mi wieczorem przeslal takie zdjecie

  z wyjasnieniem, ze to strona z Vindobonensis.. na ktorej widac dwie ciemne postacie i szereg zaworów. ”Zawór bezpieczeństwa nie odkręca się ręcznie ponieważ to zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem ciśnienia (wybuchem) i działa samoczynnie”….

  co mam mowic.. przeszly mnie ciarki… jakzeby inaczej… takze kiedy przypomnialam sobie zawiniatko ze snu, a babcia powiedziala, ze takie kalendarze maja tylko w meksyku:

  Codex Vindobonensis Mexicanus I

  https://en.wikipedia.org/wiki/Codex_Vindobonensis_Mexicanus_I

  Like

  • Na Polskiej wikipedi też to jest.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kodeks_Vindobonensis
   Ten lud czcił wielki szmaragd jeśli chodzi ciekawostki.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistekowie
   “Mistekowie czcili również, w świętym mieście Achiuta, wielki szmaragd, nazywany „sercem ludu” (Yostaltépetl). Kultywowali astronomię, posługiwali się dokładnym kalendarzem i używali pisma hieroglificznego, odmiennego od pisma Olmeków, Majów i Zapoteków.”
   Poza ciekawostkami to jednak niemam pojęcia z czym to kojarzyć, nie podzielam tego “zainteresowania” zaworami które tu panuje, choć też mi kopara opadła na wieść że ten nurek jest pracownikiem CERN 😉

   Liked by 1 person

   • Wielkie Dzieki Ifryt! Mistecy… kojarza mi sie z wielka tajemnica i czyms ukrytym/zaginionym we mgle… jak to mozliwe, ze wczesniej nie zwrocilam na nich uwagi? a WIELKI SZMARAGD przez nich czczony.. SZMARAGDOWE SERCE.. o kurcze.. tu mam dopiero skojarzen 🙂 wydaje mi sie jednak ze chodzi o starozytny rejon Bruah (Floryda/Bahamy), albo Nohassy (BERMUDA), czyli dwoch kluczowych osrodkow Atlantis.. Szmaragdowa Piramida zostala chyba jednak odnaleziona na Bahamach, chyba ze…

    ”Poza ciekawostkami to jednak niemam pojęcia z czym to kojarzyć, nie podzielam tego “zainteresowania” zaworami które tu panuje, choć też mi kopara opadła na wieść że ten nurek jest pracownikiem CERN😉”

    a mnie ktos wlasnie podeslal na priva kolejna informacje.. abym nie przeżywala tak mocno tych ludzi w czerni ponieważ to są Bolon Yokte (bracia bliźniacy) i ze to ”na nich czekamy”. Są wysocy i wyglądają tak jak na tym rysunku:

    null

    Rysunek pochodzi z Tzw zaginionej księgi Nostradamusa

    hmm… no to robi sie coraz ciekawiej…. tym bardziej, ze ta osoba twierdzi, ze tw dwie wysokie postaci w czerni, czyli BOLON YOKTE sa pozytywne a mi sie tak jakos nie wydaje…. przypomne tez niedawny watek na ich temat polaczony z watkiem POLON OR RA

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/04/30/kolejny-sen-o-wiezy-i-pieskowa-skala/comment-page-1/#comment-799

    CERN + ZAWOR

    ?

    Ps. Tych dziwnych majow od zaworu skojarzylam tez kiedys z Alpha&Omega…

    W moich doswiadczeniach szukali czegos w moim domu w kolocy gory chelm, e domu babci pomiedzy gdynia a helem, oraz na wawelu… pojawili sie tez w snie o atlantydzie tu chodzilo chyba o bahamy/bermuda triangle.. zachaczajac o montauk…. I “mirror cave” between worlds…

    Like

   • Niema za co Livio, a kto jest czcicielem owych bóstw(bliżniaków) to dobrze wiem 😀
    Niektórych bawi takie podłanczanie się pod przepowiednie, a wielki Bolon Yokte – Pan stworzenia i wojny – to tak dumnie brzmi.

    Liked by 1 person

 13. “Uwazam, ze pan Bialczynski to czlowiek naprawde niezwykly, a jego odkrywanie historii slowianszczyzny niezastapione I jedyne w swoim rodzaju.. ”

  – ten pan to zwykły ZDRAJCA który jeszcze dwa lata temu NA CHAMA WKRĘCAŁ ŚRODOWISKA RODZIMOWIERcZE W BRATERSTWO BRONI Z BANDEROWCAMI…… I KONIECZNOŚĆ ICH WSPÓLNEJ WALKI z ruskimi….

  Z tego co sam mówił jest i żydem i masonem a więc kolejną gnidą realizującą ANTYPOLSKA POLITYKĘ brytyjskiego karalucha. Dla niego każda osoba jaka NIE WYZYWA Rosjan od morderców i nie pała chęcią ich wymordowania (jak żydostwo co publicznie głosi od conajmniej 10 lat) to – jest WYZYWANY od…. patrz przypadek Irmana.

  A takich “kolesi” “bardziej słowiańskich od słowiańskich bogów” robi w tej “branży” wielu…. patrz chociażby adolf…..

  Like

 14. Żywa woda, Martwa woda, Celofanowa woda…..

  Ja się już nie zdziwię jak się okaże iż ów “szmaragdowy” kamień jest odpowiedzialny za TRUPIĄ wibrację znaną jak ZGNIŁA ZIELEŃ… i że z uwagi na jej “ROZPRZESTRZENIENIE” na całym swiecie masowo WYCINA ALBO PALI SIĘ LASY (voodoo zielonego promienia jak o tym pisze Kalina)……

  I że chińską wersją tego kultu były JADEitowe figurki jakoś tak korespondujące i z reptoidami (echnaton) jak i słowem JAD…

  Like

 15. “Wydaje się wam, że możecie z Polaków robić bezkarnie baranów swoim czarnym bełkotem? NIEWYPAŁ. No, no! Widzisz Irmanie z kim pogrywasz? Bełkot, bełkot i bełkot zatruty nienawiścią do Polski popłynął prosto z głębi twojego czarnego serca – z Jądra Czarnej Dziury.Okultysta pożal się boże. ”

  — czyli typowy FREUDYZM, typowe u żydostwa przypisywanie WŁASNYCH NEGATYWNYCH CECH INNYM…..

  bo białczyński wraz z owsianko i kilkoma innymi osobami jest ZAPRAWIONY W CZYNIENIU TAKICH RYTUAŁÓW….. jakimi sie na starym blogu zresztą sam chwalił…..

  A owsianko to też ANTROVIS….. jakby kto nie pamiętał…. sekta jaka swoim członkom NARKOTYKAMI ZMIENIAŁA PODSTEPNIE OSOBOWOŚĆ (zomboizydyzacja). I kilku tych członków się od tego zabiło…. No i jakby to nie było w polin…. naczelne bożyszcze mówiące innym o “kierunkach” przemiany…. jakie zna od “ojca” (czyżby tego ksywa pio )

  PS.
  Nie zdziwiło was czasem iż od momemntu jak R Engler powiedziała publicznie w wywiadzie o BARIERZE Z OGNIA NA GRANICY Polski, jak wiele innych osób zaczęło mówić o ŚWIIETLE SIĘ Z NIEJ WYDOBYWAJACYCM to nagle żydostwo zapałało inicjatywami “medytowania” w niej dla “jej ratowania”, inicjatywami “budowania kopuł” (by ociąć ją od Nieba) etc….. Zaraz takie Adolfy powypływały by w obliczu fiaska wkręcenia i kibiców i rodzimowierców w wojnę z Rosjanami o judeobanderownię chociaż środowiska surviwalowców (militarystów) w NIĄ WKRĘCIĆ…..

  Jakos wcześniej NIE BYŁO TEGO WYSYPU……. takich “chwalebnych” inicjatyw….. żaden klaun się nie produkował na yt z filmikami “jak bardzo Polacy siedzą w żydowskiej matni” etc…..

  Jakoś te krypty w Łysej Górze są od tylu lat znane i nagle teraz jak CERN szwankuje watykańska osmiornica przyzwala “swoim dzieciom” na eksploracje katakumb……

  Coś za dużo tych KOINCYDENCJI……. z Polską – Sercem Świata związanych……

  Like

  • Nie wiem o co chodzi z tymi banderowcami.. to mocne zarzuty, ale powiazania z Antrovisem owszem.. no I co istotne z Cheopsem.. dlatego nabralam dystansu bo mi z tym nie po drodze, choc mimo to odbieram pana Bialczynskiegp jako osobe pozytywna o dobrych intencjach, a jedynie w cos wplatana.. w cos z czego latwo nie da sie wyplatac.. nie wiem tez o co chodzi z Renata Engel, o jaki wywiad.. ale wiem ze to przyjaciolka Alexa.. zwrocilam sie do niej niedawno z prosba w sytuacji zagrozenia zycia (pogrozki), czy moze ona to potwierdza, ale odparla krotko, ze sie takimi sprawami nie zajmuje bo pracuje jedynie terapeutycznie… po czym sie usmiechnela I to wszystko.. coz.. przez krotki moment mialam o niej dobre zdanie, ale coz… rozumiem… money, money, money.. I oby sie tylko ktos w tych pieniadzach nie utopil.. bo jak przyjdzie co do czego, to za darmo nikt mu nie bedzie chcial podac reki… z Kalina zgadzam sie w jakins stopnniu, nie z wszystkim, ale nic do niej nie mam.. zreszta znam tylko krotki fragment video oraz kilkanascie wypowiedzi.. w tym kilka naprawde OK, zgodne z moimi odczuciami.. no I odbieram ja jako autentycznie poszukujaca.. a kto szuka.. czasem bladzi, ale brawo za odwage.. a co do Polski to co ma z niej wyjsc? I co Zosia P wiaze z przebudzeniem jahwe….? Wroc do watku Polon Or Ra ~ Bolon Yokte.. TERAZ POLSKA..

   Like

 16. “Nie wiem o co chodzi z tymi banderowcami.. to mocne zarzuty”

  – nie “zarzuty” tylko FAKT. Jest a przynajmniej była cała korespondencja na ten temat między tym czymś a opolczykiem odnośnie wkręcania Słowian (Rodzimowierców) w żydobanderonazizm…..

  “Renata Engel, o jaki wywiad.. ale wiem ze to przyjaciolka Alexa.. zwrocilam sie do niej niedawno z prosba w sytuacji zagrozenia zycia (pogrozki), czy moze ona to potwierdza, ale odparla krotko, ze sie takimi sprawami nie zajmuje bo pracuje jedynie terapeutycznie… ”

  – może się BOI O ZYCIE patrz niedawna nagonka na Tarasiewicza czy “jasnowidzącą” u Podleckiego. Jackowskiego też nazi nachodziło “BY SIE PRZYPADKIEM NIE WYGADAŁ JAK TO ZE Smoleńskiem NAPRAWDĘ BYŁO”.

  “a co do Polski to co ma z niej wyjsc?”

  – a nie “JUŻ WYSZŁO” i teraz gadziory starają się to rozpatrzliwie OKIEŁZAĆ ?

  Like

  • Wybacz, ale w tym przypadku chodzilo o moje zycie I zycie mojego dziecka.. no I jak to rozumiec.. ze ktos jej zabronil udzielic mi pomocy.. ktos kto ja kontroluje, podobnie jak I Aleksa? Ale mniejsza o to, bo jak ktos mi wczoraj napisal ~ sama sobie najbardziej pomoglam, bo tego nie mogl zrobic nikt za mnie.. conajwyzej mogl mnie wesprzec…

   Like

 17. “no I jak to rozumiec”

  — że MEDIALNIE ZNANE OSOBY Z WIZJAMI SĄ ZASTRASZANE LUB NISZCZONE…..

  przez maryjkowców (tiamatowców)…

  Like

  • Ale ja nie jestem medialna znana osoba a chca mnie zniszczyc… to mnie dotyczyly pogrozki, a nie Renaty.. zreszta ona nie mowi nic co byloby niebezpieczne… wiec wciaz nie rozumiem do czego zmierzasz.. I moze moje wizje mimo wszystko sa wazniejsze choc niepozorne, albo przynajmniej rownie wazne.. ale nie lubie z siebie robic gwiazdy I sie sprzedawac..

   Like

 18. Znowu posty znikają…. no nieważne…. tak samo jak WYDAJE CI SIĘ….. w wiadomej sprawie.

  Co zaś do Kaliny ona pisze dziwnie ale przemyca ważne informacje…. i teraz zagadka CZEMU Alex je tak ZAWZIĘCIE KASUJE….. To że jest trepem i lubi “ordnung” nie wszystko tłumaczy…..

  A to jeden z wielu “niuansów” “niezależnej” i “wyzwoleńczej” “prasy”……

  Like

 19. “Zobaczcie co te dranie planują!

  Choć nie powinno mnie już nic szokować, to przyznam, że po tym co dzisiaj usłyszałem mam dość.
  Ściągnięto mnie na rozmowę środkowej Polski, gdyż „temat był tak tajny, że nie można tego było omówić telefonicznie”. Z oporem, ale jednak pojechałem. To co usłyszałem powinno obudzić wszystkich.
  Jest wręcz niewiarygodne, że jest tak wiele są naiwnych, czy wręcz głupich ludzi, którzy wierzą w dobrych wujków co dają im teren do przetrwania Dnia X.

  Polskim patriotom niejaki Aleksander N. oferuje połacie ziemi w woj. świętokrzyskim, gdzie będą mogli „przetrwać bezpiecznie” to co szykują tu dla nas „obcy”, co w zarysie opisał dr Zbigniew Kękuś w wywiadzie p.t. „Dr Zbigniew Kękuś: szykują Polakom Holocaust jeszcze w tym roku„.

  Aleksander N. legitymuje się ponoć dokumentami podpisanymi przez samego Putina i Obamę, że ten teren zostanie otoczony specjalną barierą ochronną. Na początku zaświtał mi pomysł, że faktycznie może to być coś w rodzaju namiotu plazmowego opisanego przez Mehrana Keshe. Ale już chwili namysłu, a właściwie olśnienia, które nagle spłynęło, nie miałem wątpliwości, że chodzi o wyłapanie ludzi i albo wsadzenie ich do obozu koncentracyjnego, albo zrobienia drugiego Katynia.

  Nie wierzę jak psom pseudo-patriotkom B. i W. z Ł., które to wyłapują naiwnych i wciągają w tę pułapkę. Przyjdzie moment, że ujawnimy nazwiska jak sprawa się potwierdzi.

  Zaczynam rozumieć po co był apel o wypowiedzenie posłuszeństwa, czy coś w tym stylu, który przemówił do wielu patriotów. Nie dajcie się wciągnąć w tę pułapkę!”
  (całość https://www.monitor-polski.pl/zobaczcie-co-te-dranie-planuja/)

  Ten osobnik “jabłonowski co mu i putin i obama GLEJT podpisali to BLISKI WSPÓŁPRACOWNIK niejakiego komtura adolfa, tego od zaworów… z Łydej Gory.

  Na Yt jest filmik w jakim ZARLIWIE KROKODYLO zachęcają frajerów do ZDEKONSPIROWANIA SIĘ i przyjazdu do kolejnegom “katynia”… Dokładnie jak opisano w cytowanym arcie z MP

  Like

  • Ktos, gdybym nie napisalala o tym CERNie to bys nawet o tym nie wiedzial.. i co wtedy? tyle ze ja doszlam do tego podazajac za wlasna intuicja.. a nie szukajac na sile sensacji…. cos mi mowilo ze skads znam te twarz ten zawor te scene.. i to jest taki moj specyficzny sposob dochodzenia do prawdy.. DO PRAWDY.. a nie bezpodstawnych oskarzen… jesli o kims pisze tzn. Ze mam na te osobe cos konkretnego… zwlaszcza jesli chodzi o jakies zagrozenie….

   Like

  • Dzisiaj z rana otrzymalam informacje, ze ponoc pan Adolf Kudlinski nie wiedzial o tym, ze w ekipie nurkow jest pracownik CERNu i ze ponoc ta osoba zglosila sie do niego sama.. Informacje te przekazal mi ktos kto skontaktowal sie z panem Adolfem wczoraj po tym co przeczytal tu na blogu i mysle, ze to istotna informacja… Pozostaje teraz wyjasnic czy udzial pana Kantora w tym przedsiewzieciu mial charakter niezalezny, czy raczej na czyjes zlecenie, np. CERNu…. ja otrzymalam OSTRZENIE – brudna woda i proba podpiecia ciezkiej materii poprzez CERN…. zanim sie o tym CERNie na Lysej Gorze dowiedzialam!!!

   Like

 20. “Na koniec jeszcze jedna sprawa związana pośrednio z TTIP, dotycząca pseudosłowiańskiego Czesława Białczyńskiego. Już w 2014 roku proklamował on rok 2015 jako rok „Wielkiej Zmiany”. Pisał o niej wielokrotnie, a zwycięstwa w farsach wyborczych najpierw Dódy Obłudy a potem żydo-PiSu każdorazowo okrzykiwał tą właśnie „Wielką Zmianą”.
  https://bialczynski.wordpress.com/2015/10/26/26-10-2015-pelnia-i-wielka-zmiana-w-polsce/
  .
  Z ust mu nie schodzi od ponad roku nie tylko owa domniemana „Wielka Zmiana”. Ciągle gloryfikuje on od czasów jewromajdanu bandycką juntę kijowską i banderowców mordujących Rosjan w Donbasie. Zwie ich „Wolnymi Ludźmi”. No i wściekle szczuje na Rosję. Jeśli Polacy się nie ockną i okupant za pomocą żydoPiSu narzuci nam TTIP, owa białczyńska „Wielka Zmiana” okaże się Wielkim Oszustwem i zakończy Wielkim Skowytem „Wolnego Człowieka” Białczyńskiego – małpy uwięzionej w klatce TTIP. I już bez bananów.

  Szkoda mi tylko czytaczy tego piewcy „Wielkiej Zmiany” i nadjordańskiej pseudo-„Słowiańszczyzny”, dezinformatora, demagoga i zwykłego publicystycznego oszusta. Naiwnych ludzi prowadzi na manowce.”

  Opolczyk o “wielkim” słowianopejsie białczyńskim
  (https://opolczykpl.wordpress.com/2016/03/06/ttip-trojanski-kon-banksterow/ )
  .

  Naprawde myślicie iż adolf czy inni kanalarze SĄ INNI skoro od jak co najmniej 10 są w Polsce niszczone wszelkie NIEZAŻYDZONE inicjatywy Narodowe ?

  Polska jest teraz dla nich ZBYT CENNA i geopolitycznie, i gospodarczo, i surowcowo jak i UFOlogicznie….. No i njako przedmurze BITNYCH PRZYGŁUPÓW…..

  Co najmniej 6 “upaństwowionych” swiń wraz z kohortami swoich sekt o nią walczy……. by sie z niej i NIE ODRODZIŁO chrześcijaństwo jak i “Król z Krakowa” okazał się tylko błaznem bez królestwa na postronku UPADLAKÓW….

  Ale wszystko zmierza ku SZCZĘŚLIWEMU FINAŁOWI….. 😀

  Like

 21. Pingback: TUNEL 911 | between worlds

 22. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 23. Pingback: Tajemnica tworzenia rzeczywistości | between worlds

 24. No wlasnie.. wycie syren I tysiace dzwoneczkow… sieci, siatki, siateczki… kiedy tylko zobaczylam tego czlowieka poczulam ze sprawa jest glebsza I bingo ~ ZAWOR I CERN.. dziwie sie tylko ze nikt tego wczesniej nie sprawdzil.. jedynie jakas glupia livia?? 🙂 nie kupuje jednak tej bajki, poniewaz… **************** SLAVE~k… “przejdzmy do zadan NISZCZYCIELA”.. ***************** jesli faktycznie jestes jedynie producentem dzieciecych bucikow to dlaczego oni nalegali na Ciebie abys wysadzal cos w powietrze? Skad mozesz miec jakiekolwiek pojecie o wysadzaniu czegokolwiek??? Choc pojecie na ten temat z pewnoscia ma pan Wiesiu Kantor z CERN i Instytutu Fizyki Nuklearnej!!!

  Like

  • Hej Livio tak od kilku dni czytam tutaj o Tych wyjących syrenach i mam trochę mętlik w głowie gdyż Syrenki z Bajek raczej nie wyją tylko Uroczo Śpiewają ahh ciągle nie mogę wskoczyć na falę z syrenami alarmowymi, ciągle mam przed oczami Syrenki ale coś z tym wyciem jest tutaj nie Tak 😉

   Co do dzwoneczków to trop Może Być Tylko jeden: Królowa Śniegu 😉

   Sławek jest ciągany za uszy przez istoty z astrala jednak brak im potrzebnych kluczy aby coś zmienić lub wysadzić w powietrze stąd też nagłe jego pojawienie się u Ciebie na blogu i próba wyciągnięcia pewnych poufnych informacji, większość osób tak prowadzonych nawet nie jest świadoma wcale swoich działań, to jest jak najbardziej słuszne określenie: stan zzombienia, być w transie.

   Zdalne Sterowanie marionetki.

   Do Końca roku nadal bez sensacji jednak już teraz czekam na opady Śniegu 😉

   Like

   • Chodzi o DZWIEK syren alarmowych pojawiajacy sie w bardzo szczegolnych momentach.. tak jak napisalam… mam zwyczaj notowac wszystko na biezaco, w wersji RAW I bez upiekszen…

    P.s nie, za Slawkiem nie stoja jedynie jakies niefizyczne byty z astrala, a jak najbardziej fizyczne osoby z krwi I kosci.. “OCHRONA POWROTU”

    Like

  • Sławek0401

   widzę, że szukacie,
   co po tamtej stronie….
   sorki, ale jestem tu po raz pierwszy, lata temu widziałem to forum,
   tekstu niestety Ktosiek też nie zrozumiał, wszyscy to olali, to co miałem zrobić..?
   Jedyny gość który zainteresował się Ojcem to Mariusz z Tagen.tv
   Wcześniej 2,5 h nagrania sprzed ponad 2 lat jedna televizja alternatywna nagrała, ale jak był czas na publikację to
   nagranie zginęło, teraz nie wyrażam na nie zgody gdyby się jakoś “cudem ” odnalazło.

   to fragment listu do mojego przyjaciela
   o którym w wywiadzie mówię imię wykropkowałem…, ale nie opublikował go u siebie na stronie, poszło tylko u Livi…
   .pozdrawiam wszystkich bez wyjątku forumowiczów
   Sławek

   “…jest tam ostry “bigos” a właścicielka portalu Livia go prowadzi,
   wybrałem właśnie to miejsce gdzie najbardziej dali mi popalić przez ponad rok,
   Ktosiek jest z tej ekipy najostrzejszy tak uznałem.
   Gdy wcześniej próbowałem tam pisać o Ojcu,,,masakrę zrobili.
   Ale wiesz, że nie odpuszczam sprawy, teraz mają twardy orzech do ich ostrych ząbków i szpon,
   w końcu to nasi Bracia, i tylko taki twardy Orzeszek może te żabki i pazurki przytępić.
   Ale może się mylę…przeczytaj proszę..
   Sławek

   http://davidicke.pl/forum/ojciec-pio-odpowiedzi-na-pytania-t16114.html#p210858

   Like

   • Po tym jak przysnil mi sie sen o Nowej Hucie, dziwnym METRZE I narratorze.. Slawek napisal, ze CI ZA NIM chca ze mnie zrobic NAWIGATORA.. potem pojawil sie Jakub, twierdzacy ze zarowno on jak I Slawek oraz Ktos i Magdarian byli kiedys w tej samej grupie zajmujacej sie dyskami.. tez pisal o jakims dziwnym OJCU, choc niby Pio byl przeciwny… w pierwszej chwili wzielam go za Slawka, bo pisal o podobnych sprawach.. moglabym o tym dlugo pisac.. w kazdym badz razie kiedy w pewnym momencie opublikowalam fragmenty pewnej korespondencji Slawek kazal mi to natychmiast usunac twierdzac ze TE SILY FIZYCZNIE LIKWIDUJA LUDZI.. juz wczesniej twierdzac, ze to nie sa zwykli ludzie, a psychole… juz nieraz o tym wspominalam, poniekad szukajac pomocy I wsparcia, ale cisza jak makiem zasial.. MAGIA DZIALA???

    Like

   • Ktosiek

    Witam wszystkich, jestem Ktosiek, TEN Ktosiek o którym tu tak wesoło plotkujecie…

    ale nim się włączę do dyskusji chciałbym poprosić naczelnego plotkarza Sławka o wyjaśnienie tego cytatu z jego kumpla….

    Cytuj:
    Slawek napisal, ze CI ZA NIM chca ze mnie zrobic NAWIGATORA.. potem pojawil sie Jakub, twierdzacy ze zarowno on jak I Slawek oraz Ktos i Magdarian byli kiedys w tej samej grupie zajmujacej sie dyskami..

    bardzo interesującego bo mi z UPADŁYMI jakoś nie po tej samej stronie….

    i kwestia druga to co zwiecie “o Pio” to nie byt a technologia czasem działająca a czasem nie… Technologia użyteczna na wrażliwych na nią osobach czyli (przeważnie) uzdolnionych mediumicznie jakiej częstym acz nachalnym objawem jej stosowana jest intensywne szumienie. Ziemska technologia. Prawdziwy o Pio o ile istniał pewnie nawet nie wie iż jest “taki medialny” ;D

    http://davidicke.pl/forum/ojciec-pio-odpowiedzi-na-pytania-t16114-30.html#p210973

    Like

   • W sumie dobrze by bylo pokazac na czym polega ten BIGOS o ktorym wspomnial Slawek, choc z drugiej strony czy to by cos dalo.. ludze moga patrzec I nie widziec.. czytam tamtejsze komentarze I mam wrazenie ze nawet na forum Davida Icke ludzie jakby coraz mocniej zasypiali… Szczytem ZWIEDZENIA (the last deception) na te chwile jest to co przekazuje Kobra.. to jawna proba wprowadzenia NWO, pod calkowicie oficjalnym patronatem starych “dobrych” Illuminati… WAZ ZWODZICIEL uwija sie jak moze jako ze coraz blizej moment jego ostatecznego starcia z PANNA…

    P.s Kobra wyraznie podkreslil, ze LUDZIE NIE SA DLA NICH NAJWAZNIEJSI.. I chocby w tym miejscu LUDZIOM powinna sie zapalic czerwona lampka ostrzegawcza… w czyim imieniu wypowiada sie ~ ROYAL SNAKE COBRA..

    Like

   • Po tym co wczoraj napisalam ujrzalam SALE W KSZTALCIE PODKOWY I zgromadzenie ludzi w dlugich szatach oraz maskach.. posrodku siedzial “OJCIEC” a przed nim lezala otwarta trumna…

    ***************

    Patrzylam na to jak na film… zupelnie bez strachu.. czujac jednak silne przyciaganie… a potem wszystko spowila ZLOTA MGLA… taka jak w snie o podziemiach, LUSTRZE I panu KABALE..

    Like

   • Z ktorego plemienia mial pochodzic Anty-chryst I pewnego dnia przejac wladze nad calym swiatem? Nowa Atlantyda, ARKADIA, Zloty Wiek… tak, bardzo zloty zwazajac na ilosc zlota ktore do tej pory uzbierali… tak wiec dobrze widac co jest dla nich najwazniejsze.. Wegierska KORONE beda chcieli uzyc w koronacji I tu kluczem jest postac St. Germaina (z domu Rakoczy)… Master R……

    Like

 25. SYRENA =? SERAFIN

  generalnie SYRENA to to samo co (LATAJĄCY) WĄŻ, smok, gryf, orzeł, łabędź….. etc czyli POJAZD… z domyśle SAMOLOT albo latający lotniskowiec….. samolot matka samolotów….

  Like

  • Etc, czyli? Zabraklo SIMS 4!!!!!!!!!!!!!

   P.s SYRENY to istoty ktore przybyly do tego swiata z innego matrixa z misja ratunkowa, ale same upadly I zostaly tu uwiezione.. jak praktycznie niemal wszyscy…

   P.s 2 jedna z misji Syren miala miejsce juz po Upadku Atlantydy I wiaze sie z Polska…

   Like

 26. Moze sie zmoze drzewo nie spodobalo,bo zaczela swa zabawe ,choc byl dlugo spokoj.
  Dzis o 2.00 w nocy probowala zmora psioczyc,
  mysle ze nie wyszlo,kauczukiem w ucho nie trafilo,
  nad ranem za to sen ze stara Dzidowa zmora flach sie wylozyla,
  nie wiedzialem na poczatku kto to ,ale jak ktos powiedzial ze przyszedlem podziekowac,
  to siem jam polapal,ze Dzidowa dostala po swych zlodziejskich cyganskich lapach,
  Potem byla jakby przepychanka ,troche dziwow Terz i bylo,
  co ciekawe com malowal ,to sie stalo .
  Tak Autobus namalowal co to jezdzil nad elektrycznymi drutami,
  cos ja jednak okien przy kierowcy nie zrobil od razu,wiec nie widzial ja lusterek,
  Wiec okienka domalowal i juz widzial ja w lusterkach co sie z tylu dzieje.
  Po poludni se tak mysle co ci chlopie sen ten przypomina,pomyslalem „Zaczarowany olowek”:
  GRAFIT
  Calego snu nie pamietam dokladnie,ale byla jazda jak oo7.Wermut potrzesiany ale nie krecony.

  Like

 27. Pingback: Planetary Grid – SEPTEMBER 2017 (Phoenix, Irma and TAMPA) | Livia Flow

  • Dzieki Twojemu komentarzowi zauwazylam swoj komentarz sprzed roku, w ktorym rowniez wspominalam o ZLOTEJ MGLE.. a wiec to nie raz I nie dwa.. napisalam wtedy ze zupelnie nie czulam strachu, ale moze to zle, moze powinnam odczuwac strach w takich sytuacjach.. w kazdym badz razie w tej chwili kiedy zauwazylam ten komentarz o zlotej mgle to przeszly mnie zimne ciarki… nie pamietalam juz tego, tye sie dzieje I tak szybko…na szczescie mam notatki… Wszystkie sny ze zlota mgla musza byc ze soba powiazane…

   Like

 28. I am sure this piece of writing has touched all the internet viewers, its really really nice paragraph on building up new webpage.
  Incredible! This blog looks just like my old one! It’s on a
  completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Great choice of colors!
  Whoa! This blog looks just like my old one! It’s on a totally different
  subject but it has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!
  http://foxnews.net

  Like

 29. Excellent web page. A good amount of very helpful facts
  on this page. I¡¦m dispatching the item to only a
  few contacts ans besides that expressing throughout delicious.
  And of course, regards within your efforts!

  Like

 30. My brother recommended I might like this blog.
  He was entirely right. This post truly made my day.

  You cann’t imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s