63c386b4250d12ddd8cd5e4e9df7ee65

watek wydzielony z dyskusji pod notka

11 MAY 2016, Schumann i Obserwatorzy

Sławek 2016/05/20 at 6:24 pm

Sprawa “zaworu” “zaworów”

W starej “opowieści” “Gilgamesz” (są obecnie dwa zupełnie różne tłumaczenia na język polski) eposie starożytnego dwurzecza zwanej obecnie Mezapotamią a która prawdopodobnie pochodziła z rejonu Polski. Jest opis “zaworów” zaworów którymi władała jedna bogini i która zaszantażowała swego ojca, że jak nie ześle NIEBIAŃSKIEGO BYKA na Gilgamesza to zniszczy zawory które są pod jej władaniem i nastąpi na Z-ziemi katastrofa. Ojciec jej przestraszył się groźby i owego byka zesłał. Polecam zapoznanie się z obiema polskimi tłumaczeniami. Dziwny zawór odkryła ekipa majora Adolfa Kudlińskiego podczas penetracji podziemnych budowli na Łysej Górze – film dostępny w internecie, gdy ekipa płetwonurków filmuje i opowiada o tym co znajduje się w owych budowlach pod wodą (zalane do 2m). Filmy można sobie samemu poszukać.

We współczesnych przekazach wizjonerów pojawia się motyw kataklizmu powodziowego Polski (Ks. Klimuszko np który mówił iż jego grób będzie zalany wodą). Przypuszczam iż może mieć to związek z “cofką” bałtyku – tsunami. Wody morza cofną się głównie korytami rzek w głąb Kraju zalewając sporo terenu. Tak bywało już w przeszłości (polecam stary blog “u Leszka”

http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/warownie/kazimierz.htm

doskonale rozpracowana sprawa budowli magazynów żywnościowych w dawnych czasach na wypadek chlupnięcia ).

Jeśli zawór odkryty kilka dni temu przez majora odpowiada za owo…hm,,,to taka bajka Ale jest zastanawiająca konfiguracja wzgórz i ich odległości: wzgórze Lecha, Ślęża, Łysa Góra, dwa z ramion powstałego trójkąta są prawie identyczne mimo odległości ponad 200km. Dodając do tego np sprawę Gdyni i Nowej Huty, Jeśli to kompleks prstarej technologii to nie powinno dziwić nas to co robią politycy zapraszając bratnie wojska Nato na manewry Anakonda do Polski, spenetrowali już przecież wszystko co w przeszłości miało związek z prastarymi zaczynając sami wiecie kiedy po 2 W ŚW. Nawet o Jugosławi nikt wówczas nie wiedział co jest w kompleksie Wiskowo czy Bucegi. Przypuszczam, że teraz przyszła pora na mój Kraj. Nie dziwię się dlaczego tyle troli ideologicznych czy kasowych obsiada wszelkie strony ezo, prowokując jak mogą aby wyłapać “rodzynki” które same jak ćmy do świecy wpadają pod opiekę służb ezomilitarnych i są pięknie przechwytywane i profesjonalnie prowadzone.

Istoty mające związek z pozostawionymi artefaktami wciąż wracają (reinkarnują) w rejonie owych gadżetów.

Technologia prastarych jest wciąż dla obecnych Panów nieosiągalna, tego nie da się przechwycić, wyłącznie byt z tym czymś związany ma klucze – kody (kody jaźni -tak je sobie roboczo kiedyś nazwałem).
Sławek

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-1/#comment-872

Nowa Huta – zbudowana na prastarym miescie, w nim znajduje sie Generator mocy. Generator jest kalibrowany przez osobe do tego upowazniona. Do krysztalu jest wprowadzana swiadomosc i krysztal zaczyna rezonowac odpowiednia wibracja. Jezeli ktos sie tam wlamie i ustawi falszywe dane, lamiac wszelkie zabezpieczenia wowczas krysztal moze rozerwac tarcze planetarne czy jakos tak.

Krakow – w podziemiach wawelskich pewna frakcja posiada cos co zamierza aktywowac, ktos to nazwal falszywa czaszka.

Frakcja, ktora ma cos z tym wspolnego, kontroluje bardzo duza liczbe osob. Liczy na to, ze ktoras z nich przesteruje urzadzenie w podziemiach i podlaczy do niego falszywa czaszke. Skutkiem tego moze byc zblokowanie swiadomosci u anielskich istot i zablokowanie odejcia z ziemi.

W tym momencie trwaja walki o wszelkie starozytne instalacje. Idzie fala energii i potrzeba ja uziemic, jezeli to sie nie uda i instalacje zostana przejete to energia rozerwie cala siec.

Fala jest potrzebna do przebudzenia swiadomosci. Wiele istot jest w stanie juz odejsc w wyzsze rejony.

Osoby, ktore maja cos wspolengo z instalacjami sa non stop atakowane na planie fizycznym i astralnym. Niektorzy zyja z podpisanymi wyrokami smierci. W celach bezpieczenstwa Maja zblokowana pamiec i nikt nie jest w stanie tego im wygrzebac. W razie czego ich swiadomosc jest ewakuowana i nie podlega modyfikacja, po torturach w tym energetycznych i programowaniach, swiadomosc wraca do ciala i nie podaza za programem, co powoduje jeszcze silniejsze ataki.

Organizacja ta swietnie opanowala siec informacyjna ziemi i znaja kazdy ruch istot przez nie kontrolowanych. Opiekunowie posuwaja sie do wielu sztuczek w tym mieszania wymiarow i zakrzywiania czasoprzestrzeni, aby wyprowadzic ich z pola dzialania kontrolerow.

Istoty te znaja dokladnie uklad i rozmieszczenie systemow energetycznych. Kalibracja urzadzen odbywa sie automatycznie po pojawieniu sie swiadomosci w polu krysztalu.

Kazda osoba, ktora udzieli jakiejkolwiek pomocy sciganemu dostaje sie w pole dzialania kontrolerow i ma spore problemy.

Tyle pisze co wiem, jezeli ktos moze pomoc to chenie poslucham i skoryguje dane.

Pozdrawiam

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1050

cd w komentarzach pod notka

livia

Advertisements