James Casbold i Projekt Manekin

Ripsonar News

James Casbold

Wielobranżowy program mający na celu stworzenie agenta (żołnierza) nieświadomego swoich misji, wychowanego od małego, ściśle wyselekcjonowanego z danej kultury, nacji oraz koligacji rodzinnych, oczywiście wraz z określonymi zdolności…, wyszkolonego na zabójcę, szpiega, dywersanta i Bóg wie kogo jeszcze. Uproszczona nazwa- uśpiony agent,…kształtowany za pomocą kontroli umysłu – tj: fal radiowych, zasad hipnotycznych, oraz implantów, najnowoczesnej technologii oraz parapsychologii jak i manipulacji genetycznych.

James Casbold

Informacje uzyskane dzięki James’owi Casbolt’owi *aka Michael Prince, który pracował dla MI6 w Wielkiej Brytanii.  Dokładniej biorąc, informacje uzyskałem z jego ksiązki “Excerpted from Agent Buried Alive” (w formie PDF TU) w formie biografii z 2008 r oraz uzupełniłem materiałami z licznych prezentacji wideo, które zamieściłem  na dole strony.  W formie wideo omawiana tematyka (związana szczególnie z kontrolą umysłu o wiele szeżej omówiłem w w swoim dokumencie “Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 2/4“. czas od 15.12 min). Sugeruję oczywiście, aby zapoznać się przynajmniej…

View original post 3,407 more words

18 thoughts on “James Casbold i Projekt Manekin

 1. komentarzE dot super soldiers z notki 11 may, schuman i obserwatorzy:

  Joanna says:
  June 1, 2016 at 11:13
  co myslicie o super-zolnierzach i np Max Spears?

  Livia Ether Flow says:
  June 1, 2016 at 12:55

  temat Super Soldiers znam glownie za sprawa Duncana Ofionana.. jak dla mnie ~ swoj czlowiek😉 napisz cos wiecej o tych Super Soldiers I jak masz ochote o zielonych podczepieniach.. Do uslyszenia:-)

  Joanna says:
  June 1, 2016 at 13:55

  Obejrzalam wywiad z Maxem u Alexa…to co on opowiada a opowiada bez uczucia…poza tym jego mina i brak emocji odrzucaja mnie plus to,ze Swerdlow jest jego kumplem. Zadalam mu pare pytan….ale jak zaczelam wypytywac o pewnego innego super zolnierza i,ze dziwi mnie to,ze niektorzy za swoje wypowiedzi ida do wiezienia a inni nie …wyrzucil mnie z listy kontaktow….potem zobaczylam komentarz z dzisiaj do tego wywiadu…od pewnej osoby, ktora mnie przekonala,ze sa wypuszczani super zolnierze i ci ktorzy jeszcze zyja znaczy,ze sa kukielkami….co do zielonych ludzi….to chyba programy jak sie dowiedzialam:-)

  Stach says:
  June 1, 2016 at 19:54

  Krzysztof Rogala
  1 czerwca 2016 at 11:48

  „Wspaniałe wieści” Panie Max. Jaka szkoda tylko że nie jest pan tym za kogo się podaje. Oczywiście jak to się już przyjęło w dobrej polskiej tradycji ezoterycznej, kolejna promocja pedofila i dezinformatora za kasę z organizowanie „konferencji” przez te same osoby. Jak to jest Panie Spiers że pozwalają takim jak Pan mieć konta na FB, jeździć po świecie i robić kasę ? Kiedy to każdy z prawdziwych superżołnierzy co chciał mówić jest martwy ale ucieka ścigany jak pies ? Odpowiedź jest prosta – Bo nadal Pan jest użyteczny. Jak to było kiedy Pan porywał małe dziewczynki w 2012 roku dla programu Monarcha którego jest Pan ofiarą czyli seksualnym niewolnikiem … na usługach Langley ? Dlaczego Pan razem z innymi agentami James Casbolte, Alana Blackwell, Anya Briggs,em atakuje Pan i niszczy inne ofiary kontroli umysłu ? Nazywają Pana chorym niebezpiecznym narcystycznym sadystą. W systemach Milab nazywają Was „LUDZKIMI DRONAMI”
  Gratuluję Ci Panie Bedrowicz „doskonalej pracy” kukiełki kolejnych dron z systemów kontroli umysłu o których nie masz pojęcia.

  Gratuluje głupcom piszącym „Gość AUTENTYCZNY – to się czuje i nie trzeba LOGIKOWAĆ ….tyle”

  Oby wasze dzieci nie miały Nigdy nic wspólnego z ludźmi jakich tak lekkomyślnie reklamujecie dla kasy i uznania.

  http://anyaisachannel.blogspot.com/2011/02/james-casbolts-response-thank-you-james.html
  https://forum.davidicke.com/showthread.php?p=1062208569

  http://porozmawiajmy.tv/milab-anunnaki-voodoo-i-petla-czasu-max-spiers

  Joanna says:
  June 1, 2016 at 20:27

  no wlasnie to odnosnie Maxa

  Joanna says:
  June 1, 2016 at 20:29

  A czy to nie dziwne,ze aktualnie Max i Swerdlow sa w Polsce…no i te cwiczenia wojska amerykanskiego teraz w czerwcu…hmmmmm

  Livia Ether Flow says:
  June 1, 2016 at 21:16

  Joanno, wlasnie weszlam na ten wywiad z Maxem (dzieki za link Stach!) i widze Twoje komentarze:

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy

  napisalas, ze mialas nieprzyjemne przezycia ze Swierdlowem.. ktos zapytal jakie, ale szybko do glosu doszla cenzura = [fragment usunięty – to nie ten temat] – tak bardzo ciekawe….

  btw. zauwazylam taki koment:

  Tosza
  25 maja 2016 at 20:39

  Iwona, Max powiedział dokładnie dokąd trzeba iść (i jak) zaraz po śmierci ciała fizycznego. Przesłuchaj jeszcze raz dokładnie. To jest mniej więcej na 49 minucie. Kiedy się przebudzisz, to będziesz miała szansę wyjść. Trzeba przestać spać, bo czas na to się skończył.

  http://porozmawiajmy.tv/milab-anunnaki-voodoo-i-petla-czasu-max-spiers/comment-page-1/#comment-26127

  wiesz, ze Grzesiek sie ze mna skontaktowal? niestety – szybko musialam urwac ten kontakt… po prostu-shock!

  fragment nt super soldiers z falszywej matrycy wzniesienia (lisa renee)

  U osób ze specyficznie ukierunkowaną formą kontroli umysłu (na przykład przez trening ultra lub super żołnierza) techniki te mają na celu ich dysocjację przez wielokrotne wystawianie na tortury, terror, narkotyki. Taka osoba ma celowo zdefragmentowany umysł i zostaje uwiązana do demonicznego ducha działającego jako strażnik tego fragmentu osobowości. Umysłowe slajdy mogą aktywować specyficzne alternatywne osobowości ofiary, która ma wykonać szereg zadań w czasie, kiedy włada nią lub kontroluje ją alternatywna osobowość. Kiedy ten czas upłynął lub się wypalił, człowiek może nie pamiętać co robił. Ten zaprogramowany fragment wchodzi w stan uśpienia. Gdy osoby były specjalnie poddawane kontroli umysłu lub torturowane, aby stać się „uśpionymi agentami”, łatwo mogą zostać opętane i wykorzystywane do dokonywania różnych nikczemnych działań lub przestępstw. Reptiliańskie jednostki mają szczególną satysfakcję z korzystania z drastycznych tortur i zadawania człowiekowi cierpienia, kiedy nim zawładną.

  Te negatywne jednostki starają się wywołać u człowieka tak wiele bólu i cierpienia, jak to możliwe, oraz spowodować, aby wibracje tego bólu i udręki emanowały do środowiska. Ich celem jest wzbudzenie negatywnych uczuć lub emocjonalnego bólu, depresji i poczucia beznadziei, które prowadzą ludzi do szukania ulgi w stanach uzależnień. Cały cykl jest utrwalany za pomocą kontroli umysłu i jego opętania przez jednostkę Obcych, która żywi się tą negatywną energią.

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/23/falszywa-matryca-wznoszenia/

  Joanna says:
  June 1, 2016 at 22:03

  No wlasnie…jak juz kiedys wspomnialam Swedlow chcial mnie wystraszyc swoja osoba…a wczoraj taki, skojarzyl mi sie z tym z Matrixa w plaszczu…okulary przeciwsloneczne, bialy, krotko sciety, w reku czarny parasol, czarny skorzany plasz, czarne ubranie, czarne skorzane buty…ubrany nie do pogody…czekalam na pociag…zdziwilo mnie,ze na stacji zwrocilam uwage prawie odrazu na niego…mimo,ze nie stal kolo mnie. Wsiadl w dalszym przedziale….ale jak juz usiadlam na swoje miejsce…zobaczylam w szybie,ze usiadl za mna….usmiechalam sie w duchu tak zeby wiedzial,ze sie nie boje….nie odwrocilam sie. Wlasnie i znowu cos takiego jak zaczelam temat Swerdlowa u Maxa na facebooku ale usunal mnie z listy zanim odpowiedzial na moje pytania hmm

  Lulek says:
  June 2, 2016 at 19:12

  Tosza
  25 maja 2016 at 20:39

  Iwona, Max powiedział dokładnie dokąd trzeba iść (i jak) zaraz po śmierci ciała fizycznego. Przesłuchaj jeszcze raz dokładnie. To jest mniej więcej na 49 minucie. Kiedy się przebudzisz, to będziesz miała szansę wyjść. Trzeba przestać spać, bo czas na to się skończył.

  http://porozmawiajmy.tv/milab-anunnaki-voodoo-i-petla-czasu-max-spiers/comment-page-1/#comment-26127

  A kto jest ta Tosza? Reptylian Agenda?

  https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-2/#comment-1194

  ….

  Tutaj dodam, ze Duncana znam glownie z opowiesci Ra, ze stoi po dobrej stronie i walczy w slusznej sprawie.. oboje zreszta rowno przeszli prawdziwe pieklo ze strony pewnego White Formera…. napisalam jednak swoj czlowiek a u Ripsonaira widze miedzy innymi taki tekst

  Angelina Jolie ofiarą kontroli umysłu?
  7 Maj 2016

  Angelina Jolie – znamy ją jako seksowną top aktorkę. Ale czy tylko?

  W internecie dopatrzono się, iż jej tatuaż jej dziwnie podobny do tatuażu Duncan’a O’Finioan, który twierdzi, że jest maszynką do zabijania, poddany kontroli umysłu, programowany i wyszkolony dla chwały rządu..ups przepraszam.. CIA w USA. W takim wypadku poszlaka ta daje nowej pikanterii w sprawy MK ULTRA i kwestii uśpionych agentów. Zobaczmy

  caly tekst:

  https://ripsonar.wordpress.com/2016/05/07/angelina-jolie-ofiara-kontroli-umyslu/

  Inny tekst o Duncanie

  Duncan O’Finioan – super wojownik

  Ma 54 lata. Ma zdolności medium. Dziadek ze strony matki był Czirokezem „Szare pióro” O swoim tajemniczym życiu dowiedział się po wypadku samochodem. Podczas badań rezonansem magnetycznym, MRI wykazały, że posiada w samym środku mózgu wielkości ziarenka ryżu implant. Musiał się zepsuć, gdyż i sam aparat badawczy się zepsuł, a od tamtej pory zaczął sobie przypominać swoje- tajemnicze i nieprawdopodobne życie jako super zabójca!

  calosc:

  https://ripsonar.wordpress.com/2014/01/03/duncan-ofinioan-super-wojownik/

  I jeszcze cos apropos ex partnerki Duncana:

  Miranda Kelly – super wojownik

  iranda Kelly [1]- jako dziecko posiadając zdolności psychiczne trafiła do projektu Talent. Została przeszkolona z czarnej magii, zdalnym widzeniu i komunikacji z Obcymi. Początkowo miała trafić do przemysłu filmowego (Hollywood), lub muzycznego jako zaprogramowany seksualny kociak i zabójca, ale szefostwo zmieniło zdanie. Jej zdolność wzmacniania sił psychicznych innych osób w jej otoczeniu przyczynił się, iż trafiła do projektu Twin Flame. W taki sposób Miranda mając 14 lat stała się wzmacniaczem dla osoby o kodzie Omega Unit 197, znanego nam jako Robert D. O’Finioan ! Było to w latach 80 – tych. Następnie trafiła do projektu Seagate, gdzie została przeszkolona jako technik badawczy, gdzie dzięki zdolnościom (w tym wypadku podróży astralnych) wchodziła w umysły hybrydowych potworów w celu ich kontroli. Mirinda ma przynajmniej trzy osobne osobowości. Pierwsza to ta, którą widzimy jako osoba poszukująca wspomnień ze swojego życia,i chcąca poskładać to wszystko do kupy. Kolejne to bycie czarownicą (wydaje mi się że chodzi tu o zdolności parapsychiczne i być może rytualistyczne, ale muszę to jeszcze zweryfikować), szpiegiem oraz uśpionym zabójcą znanym jako “Line 3.”.

  Podprojekty projektu Talent:

  Project Scream – dziecięcy zamachowcy, zabójcy

  Projekt Lolita – dzieci używane jako niewolnice seksualne w Hollywood

  Projekt Seagate – program genetyczny ludzi i zwierząt morskich w celu stworzenia hybrydowych stworzeń, kierowanych jak awatary przez kontrolę umysłu lub astral mających pomóc w głębinach mórz np. przy odwiertach naftowych oraz pełnić rolę zabezpieczania obiektów przed Acturian z podwodnych baz. Program finansowany m.in. przez TESCO (nie supermarket… ale firma specjalizująca się w produkowaniu m.in. wysokiej jakości elektroniki do zastosowań militarnych i przemysłowych bardzo znana w kompleksie militarnym w USA).

  Projekt Twin Flame – łączenie osoby medium dla innej osoby aby była wzmacniaczem zdolności tej drugiej osoby.

  https://ripsonar.wordpress.com/2014/01/02/miranda-kelly-super-wojownik/

  O Projekcie TWIN FLAME tez sie dowiedzialam od RA.. tyle, ze chodzilo o MONTAUK!

  Like

 2. Tak i to uczucie gdy majac 15 lat idziesz spac w namiocie harcerskim w lesie, a budzisz sie holera wie gdzie i nie pamietasz co sie stalo, kim jestes i co tu robisz.
  Albo idziesz spac w sypialni, a budzisz sie za dwie godziny w stolowym i k…. nie mozesz sobie przypomniec kim jestes i co sie stalo…..
  Dobrze, ze p. Stefanski zdradzil mi tajemnice hipnozy, bo bym do dzisiaj zachodzil w glowe co sie dzieje…

  Like

 3. “Uproszczona nazwa- uśpiony agent,…kształtowany za pomocą kontroli umysłu ”

  – ciekawe ilu z was wie iż ROZWÓJ OWYCH TECHNIK świat zawdzięcza młodemu żydowskiemu kabaliście jaki WSPÓŁPRACOWAŁ nad nimi z hitlerowcami tzw ZDRADZIŁ im WSZELKIE TECHNIKI znane mu z judaizmu a uzywane przez zydów w stosunku do goim.

  A ponieważ ów koleś był młody pomyślcie sobie jakimi metodami dysponują te wszelkie stetryczałe pedofilsko-tiamackie staruchy które właśnie przy lamentach mediów po kolei zdychają. I to dysponują od tysięcy lat i przy pomocy których TRESUJĄCYCH SWOJE STADA goilumów zwanych wiernymi w nienawiści do chrześcijaństwa czy Boga.

  A dziś krokodyle łzy szubrawcy leją iż “cywilizacja jest ich wiarą splugawiona”…. patrz nacht na przykład….

  Like

 4. Witam,

  jak mozna sprawdzic czy osoba posiada w sobie kody? Czy musi ona znajdowac sie w pewnym danym miejscu? Zauwazylam,ze u mnie nic nie moge zaplanwac bo wtedy nic z tego nie wyjdzie…a wlasciwie myslec odwrotnie. czy tez tak macie?

  Like

  • Hej Joanno, nie jestem pewna.. Grzegorz skontaktowal sie ze mna w dniu 27 kwietnia I bardzo nalegal na sesje skypa w dniu 30 kwietnia.. kiedy to Tosza miala mnie dokladnie przeskanowac.. kiedy jednak odmowilam mocno sie pogniewal.. choc w sumie na prosbe Grzesia Tosza skanowala mnie juz wczesniej, a takze moja coreczke.. tyle ze bez mojego przyzwolenia nie mogla widocznie naruszyc bardziej intymbej przestrzeni, a ja powiedzialam stanowcze NIW.. mimo to uslyszalam, ze Grzesiu czyscil cos w moich matrycach.. inna osoba nalegala na spotkanie na granicy holendersko niemieckiej rowniez w dniu 30 kwietnia I ponoc mialo wystarcYc podanie sobie dloni, aby doszlo do pewnej wymiany kodow pomiedzy mna a ta osoba.. na szczescie do tego nie doszlo, bo stal za tym plan kontrolera, aby mnie zwabic w pulapke.. a osoba ktora miala mnie zwabic byla mocno szantazowana.. ze jesli tego nie wykona to nie odzyska wolnosci.. nie opisalam do tej pory co sie wlasciwie mialo stac ale za jakis czas opisze.. na razie trw intensywne wyjasnianie tego wszystkiego w kregu osob w to zamieszanych..

   Like

 5. Odnosnie Pana Krzysztofa Tarasiewicza…calkiem niedawno w zwiazku z pewna sytuacja zwiazana ze mna oraz Panem Krzysztofem zobaczylam hitlera i niemieckich zolnierzy…pytanie czy to odnosi sie mnie czy Pana Krzysztofa. Poza tym pewne bardzo brzydkie istory w tym jedna z rogami jak jelen. Ale rownie oczy a potem twarz i chyba postac Jezusa. Z tym,ze tenma ciemne oczy a nie niebieskie. Tak wiec ciekawi mnie co to ma wspolnego ze mna, jesli cos ma?

  Like

  • ”Oddalam się od rozmówców i znów odbieram informację z obrazem: „Trzeci dźwięk sprawi, że wszystko co złe rozsypie się. Ludzki (zły) mózg nie wytrzyma” i pokazano mi ogromny kryształ, a w nim uwięziony dźwięk – „Za godzinę zostanie uwolniony”.

   Poczułem, że dźwięk przejdzie z ziemi do stóp ludzkich i zadziała na każde ludzkie ciało.”


   Krzysztof Tarasiewicz

   https://www.monitor-polski.pl/czy-wsrod-imigrantow-sa-hybrydy-ludzkie-i-bio-roboty/

   ….

   Ludzki (zły) mózg?

   jesli ludzki mozg jest zly to niby jaki jest dobry? hmm, dla mnie brzmi to wszystko bardzo podejrzanie.. i tak jakby mowil to ktos kto sam nie jest czlowiekiem, a bio robotem…

   p.s zanim napisalas o tych Niemcach Joanno Ra opowiadal mi o wczorajszej audycji w Wolf Spirit Radio i bardzo ciekawym wyznaniu JayP.. zwiazanym wlasnie z Niemcami/III Rzesza….

   Like

   • No wiec nie wiem ale to nie pierwszy raz…jak juz kiedys wspominalam mialam wizje-sen ,ze tam gdzie mieszkalam w Polsce, byli niemieccy zolnierze i mnie szukali potem , porwali mnie i meza na jaks lodz tacy jak w filmie z Indiana Jones itd…no a ostatnio ten hitler. Hmm tak wiec cos jest z ta III Rzesza.

    Like

 6. Rachel super wojownik twierdzi ze widziala ogromne diamentowe pajaki zwiazane z Arktyka.. ja pisalam o krysztalowych, a dokladniej rutylowych pajakach zwiazanych z Antarktyda oraz ogolnie pajakach astralnych.. nie przepadam za pajakami.. rozumiem jednak ze one tez pragna zyc I byc na swoj sposob szczesliwe.. jak wszystki co zyje.. I nic za to nie moga ze przypadla im akurat taka rola w tym wielkim kosmicznym ZOO.. choc moze bardziej cyrku.. nigdy wiec nie zabilam zadnego pajaka, przynajmniej nie swiadomie.. a raczej zdarzalo mi sie je przenosic w inne miejsce, czy ogolnie ratowac.. bo jak nie podac reki komus kto tonie.. ja bynajmnie nie umiem po prostu stac I sie przygladac.. podaje wiec palec, a jak trzeba cala reke.. bezwzgledu na to jak ktos sie pozniej zachowa.. moze jestem glupia, naiwna, infantylna, ale chyba nie potrafie inaczej.. kilka dni temu wyciagnelam malego pajaczka spid prysznica.. okazalo sie ze to synek albo coreczka pajeczycy zakamuflowanej pod sufitem.. najpierw sie wystraszylam kiedy zjawila sie mama I zdawalo sie ze zasuwa wprost na mnie.. kiedy jednak w mgnieniu oka zauwazylam tego maluszka zrozumialam ze ona spieszy mu na ratunek.. ze to jej dziecko.. tak tym przejeta zamiast wziasc po prostu prysznic usiadlam pod nim I zaczelam plakac.. bo jak dla mnie to absurd.. ten chory system w ktorym wszyscy sa na siebie nawzajem napuszczeni. I chcac nie chcac musza dazyc po trupach do celu.. ten system musi sie zmienic od podszewki, albo od samego rdzenia, jesli znow ma byc normalnie.. I zadne kolejne wojenki pomiedzy krolami poludnia I polnocy nie maja nic do tego… to krolowie starego systemu.. panowie strachu I przemocy.. ktorych zadaniem jest podtrzymywanie tego systemu upadku…

  Like

  • Wazne, aby wyjasnic o co chodzi z tym zlym ludzkim mozgiem.. bo to brzmi bardzo nieladnie.. I zalatuje mi MK Ultra czy ogolnie NAA… a tak jak napisal Slawek wyjsciem jest wlasnie Czlowieczenstwo…

   Like

 7. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s