The Stargate Project : Psychic Warriors and the CIA/redice.tv

William Buhlman ujawnia tajemnicę tworzenia rzeczywistości

Fragmenty rozmowy Alexis Brooks z Williamem Buhlmanem. Buhlman od wielu lat prowadzi seminaria w Monroe Institute. Uczy m.in. tzw. wychodzenia z ciała (OBE Out of Body Experience) oraz stabilizacji energii duszy w świecie „eterycznym” czy nawet „astralnym”. Buhlman już od ponad 40 lat praktykuje OBE, codziennie opuszcza ciało nawet na godzinę. Jego relacje o „tamtym” świecie są więc o wiele bardziej dokładne niż np. osób, które przeżyły stan tzw. „bliski śmierci” (NDE – Near Death Experience).

Relacje Buhlmana potwierdzają setki osób, które doświadczyły tego samego w Monroe Institute. Już wiele lat temu założyciel Instytutu, Robert Monroe, stwierdził, że poprzez stymulację pewnymi dźwiękami można doprowadzić mózg do takiego stanu, że dusza jest w stanie łatwo opuścić ciało. Nowoczesna technologia sprawiła, że taki stan można uzyskać u niemal każdego i to w ciągu kilku dni ćwiczeń.

calosc na stronie:
https://www.monitor-polski.pl/william-buhlman-ujawnia-tajemnice-tworzenia-rzeczywistosci/#more-12648

a to moj komentarz

Dzieki za ciekawy link:) choc wszystko ladnie gdyby nie to, ze Instytut Monroe zostal przejety przez sily militarne.. polecam rozdzial ksiazki w ktorej sam robert opisuje jak otrzymal pewien komunikat, ze mial sie gdzies stawic, a potem sie okazalo ze w tym miejscu znajdowala sie baza wojskowa USA.. juz po tym w sklad jego instytutu weszlo dwoch z grona najwybitniejszych remoteviewerow.. co wiecej biorac za zony jego corki… a wiec infiltracja na calego.. co nie znaczy ze Robertowi nie udalo sie przekazac ciekawych i waznych informacji i ze nie mial dobrych intencji.. osobiscie uwazam ze mial jak najbardziej.. tyle, ze tak jak jakis czas temu napisal Slawek:

Jeśli zawór odkryty kilka dni temu przez majora odpowiada za owo…hm,,,to taka bajka Ale jest zastanawiająca konfiguracja wzgórz i ich odległości: wzgórze Lecha, Ślęża, Łysa Góra, dwa z ramion powstałego trójkąta są prawie identyczne mimo odległości ponad 200km. Dodając do tego np sprawę Gdyni i Nowej Huty, Jeśli to kompleks prstarej technologii to nie powinno dziwić nas to co robią politycy zapraszając bratnie wojska Nato na manewry Anakonda do Polski, spenetrowali już przecież wszystko co w przeszłości miało związek z prastarymi zaczynając sami wiecie kiedy po 2 W ŚW. Nawet o Jugosławi nikt wówczas nie wiedział co jest w kompleksie Wiskowo czy Bucegi. Przypuszczam, że teraz przyszła pora na mój Kraj. Nie dziwię się dlaczego tyle troli ideologicznych czy kasowych obsiada wszelkie strony ezo, prowokując jak mogą aby wyłapać “rodzynki” które same jak ćmy do świecy wpadają pod opiekę służb ezomilitarnych i są pięknie przechwytywane i profesjonalnie prowadzone.

Istoty mające związek z pozostawionymi artefaktami wciąż wracają (reinkarnują) w rejonie owych gadżetów.

Technologia prastarych jest wciąż dla obecnych Panów nieosiągalna, tego nie da się przechwycić, wyłącznie byt z tym czymś związany ma klucze – kody (kody jaźni -tak je sobie roboczo kiedyś nazwałem).
Sławek

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/28/zawor-bezpieczenstwa/

przypomne tylko ze jednym z glownych projektow Monroe Institute byl program STAR GATE… ze mna tez sie kontaktowala kobieta stamtad.. niby w cywilu, ale udalo mi sie ja przejrzec, ze tak naprawde reprezentuje armie i jest zwiazana wlasnie z programem wrot.. byla szczegolnie zainteresowana matrycami.. pojawila sie po raz pierwszy w noc po tym co mi sie przydarzylo kolo Mogily.. petla czasowa.. sur-vive,,,, sama jak teraz po czasie to ze soba lacze to hmm.. na szczescie wszystko jest zanotowane,, sa miejsca,, daty… i nie ma mowy o pomylce….

https://liviaflow.wordpress.com/radio-free-space/comment-page-1/#comment-1412

Dodam tylko, ze gdyby to wszystko bylo takie proste jak pisze pan Buhlman to dlaczego sam Monroe twierdzil, ze tak trudno jest uzyskac tzw. PREDKOSC UCIECZKI…

Escape Velocity

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/18/escape-velocity/

i jeszcze co nieco o

STARGATE PROJECT

The Stargate Project[1] was the code name for a U.S. Army unit established in 1978 at Fort Meade, Maryland, by the Defense Intelligence Agency and SRI International (a California contractor) to investigate the potential for psychic phenomena in military and domestic applications. This primarily involved remote viewing, the purported ability to psychically „see” events, sites, or information from a great distance.[2] The project was overseen until 1987 by Lt. Frederick Holmes „Skip” Atwater, an aide and „psychic headhunter” to Maj. Gen. Albert Stubblebine, and later president of the Monroe Institute.[3] The unit was small-scale, comprising about 15 to 20 individuals, and was run out of „an old, leaky wooden barracks”.[4]

https://en.wikipedia.org/wiki/Stargate_Project

Widac wiec czarno na bialym oficjalne powiazania pomiedzy programem wojskowym, a Instytutem Monroe.. a tych dwoch wybitnych wojskowych RV, ktorzy weszli w sklad Instytutu Monroe to wlasnie „Skip” Atwater oraz Joe McMoneagle

„I, Joseph W. McMoneagle, hold the distinction of being the only Remote Viewer associated with the ‚Project’ from its formalization under INSCOM as GRILLFLAME (mid-1978) throughout and until its termination as Project STARGATE (in 1995)” Viewer number #001/372.

program-stargate

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/hambone_info/People1.html

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/05/remote-view-and-star-gates/

Joseph Mc. Moreagle: 1977 – 84 – pracował dla wywiadu wojskowego jako psychotroniczny szpieg. W 1970 roku odkrył swoje zdolności podczas wypadku, kiedy to zasłabł i zakrztusił się własnym językiem. Doświadczył wtedy klasycznej śmierci klinicznej wraz z doświadczeniami OBE.09.1979 – na zlecenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego miał spenetrować i ustalić szczegóły prowadzonych prac w pewnym obszarze ZSRR.Szło o ustalenie jakiego rodzaju prace montażowe były tam w istocie prowadzone. Mc Moneagle stwierdził, iż ,,widzi” ludzi pracujących przy łodzi podwodnej, który łączna liczba luf strzelniczych wynosiła aż 20. Mało tego przewidział nawet kiedy zostanie zwodowana, dokładnie 4 miesiące później (02.1980). Uzyskane drogą satelitarną zdjęcia 4 miesiące po eksperymencie wykryły w tym rejonie wodowaną w porcie łódź podwodną typu ,,Tafun” z 20 – stoma – jak słusznie zakładał Moneagle – lufami strzelniczymi. Była to największa łódz podwodna owego czasu. MK ULTRA, podprojekt 136 – zajmował się wykorzystaniem zastosowania PSI. Mało tego dyr. Gottlieb (MK ULTRA), był kierownikiem Wydziału Służb Technicznych (TSD- Technical Services Division).

https://ripsonar.wordpress.com/2013/05/02/zdolnosci-paranormalne-na-uslugach-rzadu/

Szkolenia agentów początkowo prowadzono w SRI przez Ingo Swana, a następnie w Nowym Yorku oraz w Instytucie Monroego, gdzie Stubbliebine wiązał wielkie nadzieje.

moonroe

Robert Monroe

Osobą prowadzącą był Robert Monroe, który twierdził, iż jest w stanie świadomie wywołać doświadczenie pozazmysłowe (OBE). (Badania takie prowadził psycholog i parapsycholog Charles Tart w 1965 roku. Stwierdził, iż Monroe w czasie aktywności OBE, wykazuje silną zmienność we wzorze EEG fali. Fale alfa przekraczały całe spektrum pomiędzy 8 – 13 Hz, ale i wrażenia senne (natężenie fal tetra) które było między 150 – 200 mV (a nie było więcej niż dotychczas 50 mV), a dodatkowo nie można było wykryś żadnych fal delta podczas snu.[15]

1974 – założył Instytut Monroe u stóp gór Blue Ridge Mountains w Faber w Wirginii. Instytut utrzymywał ścisłe kontakty z agencjami rządowowymi i Ministerstwem Obrony! Monroe opracował system Hemi-syns, wykorzystując różne rodzaje stymulacji binauralnej (obousznie) tzn. do obu uszu dostarczane są przez słuchawki tony o lekko różniącej się od siebie częstotliwości, które postrzegane są jako pojedynczy ton o częstotliwości pomiędzy tymi dwoma poszczególnymi tonami. Fale mózgowe ustawiają się na taką częstotliwość. Wg Narodowego Komitetu Badawczego metoda wykazuje efektywność przy poprawie sprawności uczenia się.[16]

Wspomniany już wcześniej Mc Moneagle spędził w Instytucie 14 miesięcy, gdzie za pomocą pasm Hemi-syns uczył się kontrolowac swoje spontaniczne przeżycia pozacielesne.

Jako ciekawostkę chciałbym tutaj zauważyć, iż podczas doświadczeń Moneagle, kiedy przebywał w Instytucie, weryfikował cele wskazane przez pracownika NASA – chodziło o kompleks piramid na Marsie. Moneagle stwierdził, iż są to faktycznie piramidy, oraz struktury archeologiczne, a cywilizacja która wybudowała te konstrukcje przekraczała znacznie wzrost dzisiejszych ludzi, oraz była cywilizacją znacznie starsza od naszej. [17]

Odnośnie technik, okazało się, iż czym większa kontrola nad OBE tym słabsza nad RV. Swann jak i Harary uważali od samego początku iż sa to niezależne zjawiska. Dlatego Moneagle zrezygnował z OBE na korzyść rozwijania swoich zdolności RV.

SunStreak

1985 – Armia zaprzestała finansowanie Fort Meade w projektach zdalnego widzenia. Kontrolę przejęło DIA, a dokładniej Scientific and Technical Intelligence Directorate (częściowo finansowane przez Pentagon). Zespól był znany jako DT-S (DT for Scientific and Technical Intelligence Directorate, S for Special) a całemu przedsięwzięciu nadano kryptonim Sunstreak.  Z pierwotnej grupy pozostali Atwatar (od 1986 staje się kierownikiem Instytutu Monroe’a) i Fern Garvin. Działania  przesunięto w kierunku bardziej okultystycznych metod, w tym karty tarota, czy medium np. nowa członkini Angela Dellafiora okazała się być bardziej medium, niż RV. Nawiązywała kontakty channelingowe z Maurice, Georg i dr. Einsteinem, za pomocą pisma automatycznego. To doprowadziło do rozłamu w grupie.

https://ripsonar.wordpress.com/2013/05/02/zdolnosci-paranormalne-na-uslugach-rzadu/

cdn

Bewaren

Bewaren

Advertisements