”Tajemnica tworzenia rzeczywistości”

The Stargate Project : Psychic Warriors and the CIA/redice.tv

William Buhlman ujawnia tajemnicę tworzenia rzeczywistości

Fragmenty rozmowy Alexis Brooks z Williamem Buhlmanem. Buhlman od wielu lat prowadzi seminaria w Monroe Institute. Uczy m.in. tzw. wychodzenia z ciała (OBE Out of Body Experience) oraz stabilizacji energii duszy w świecie „eterycznym” czy nawet „astralnym”. Buhlman już od ponad 40 lat praktykuje OBE, codziennie opuszcza ciało nawet na godzinę. Jego relacje o „tamtym” świecie są więc o wiele bardziej dokładne niż np. osób, które przeżyły stan tzw. „bliski śmierci” (NDE – Near Death Experience).

Relacje Buhlmana potwierdzają setki osób, które doświadczyły tego samego w Monroe Institute. Już wiele lat temu założyciel Instytutu, Robert Monroe, stwierdził, że poprzez stymulację pewnymi dźwiękami można doprowadzić mózg do takiego stanu, że dusza jest w stanie łatwo opuścić ciało. Nowoczesna technologia sprawiła, że taki stan można uzyskać u niemal każdego i to w ciągu kilku dni ćwiczeń.

calosc na stronie:
https://www.monitor-polski.pl/william-buhlman-ujawnia-tajemnice-tworzenia-rzeczywistosci/#more-12648

a to moj komentarz

Dzieki za ciekawy link:) choc wszystko ladnie gdyby nie to, ze Instytut Monroe zostal przejety przez sily militarne.. polecam rozdzial ksiazki w ktorej sam robert opisuje jak otrzymal pewien komunikat, ze mial sie gdzies stawic, a potem sie okazalo ze w tym miejscu znajdowala sie baza wojskowa USA.. juz po tym w sklad jego instytutu weszlo dwoch z grona najwybitniejszych remoteviewerow.. co wiecej biorac za zony jego corki… a wiec infiltracja na calego.. co nie znaczy ze Robertowi nie udalo sie przekazac ciekawych i waznych informacji i ze nie mial dobrych intencji.. osobiscie uwazam ze mial jak najbardziej.. tyle, ze tak jak jakis czas temu napisal Slawek:

Jeśli zawór odkryty kilka dni temu przez majora odpowiada za owo…hm,,,to taka bajka Ale jest zastanawiająca konfiguracja wzgórz i ich odległości: wzgórze Lecha, Ślęża, Łysa Góra, dwa z ramion powstałego trójkąta są prawie identyczne mimo odległości ponad 200km. Dodając do tego np sprawę Gdyni i Nowej Huty, Jeśli to kompleks prstarej technologii to nie powinno dziwić nas to co robią politycy zapraszając bratnie wojska Nato na manewry Anakonda do Polski, spenetrowali już przecież wszystko co w przeszłości miało związek z prastarymi zaczynając sami wiecie kiedy po 2 W ŚW. Nawet o Jugosławi nikt wówczas nie wiedział co jest w kompleksie Wiskowo czy Bucegi. Przypuszczam, że teraz przyszła pora na mój Kraj. Nie dziwię się dlaczego tyle troli ideologicznych czy kasowych obsiada wszelkie strony ezo, prowokując jak mogą aby wyłapać “rodzynki” które same jak ćmy do świecy wpadają pod opiekę służb ezomilitarnych i są pięknie przechwytywane i profesjonalnie prowadzone.

Istoty mające związek z pozostawionymi artefaktami wciąż wracają (reinkarnują) w rejonie owych gadżetów.

Technologia prastarych jest wciąż dla obecnych Panów nieosiągalna, tego nie da się przechwycić, wyłącznie byt z tym czymś związany ma klucze – kody (kody jaźni -tak je sobie roboczo kiedyś nazwałem).
Sławek

https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/28/zawor-bezpieczenstwa/

przypomne tylko ze jednym z glownych projektow Monroe Institute byl program STAR GATE… ze mna tez sie kontaktowala kobieta stamtad.. niby w cywilu, ale udalo mi sie ja przejrzec, ze tak naprawde reprezentuje armie i jest zwiazana wlasnie z programem wrot.. byla szczegolnie zainteresowana matrycami.. pojawila sie po raz pierwszy w noc po tym co mi sie przydarzylo kolo Mogily.. petla czasowa.. sur-vive,,,, sama jak teraz po czasie to ze soba lacze to hmm.. na szczescie wszystko jest zanotowane,, sa miejsca,, daty… i nie ma mowy o pomylce….

https://liviaflow.wordpress.com/radio-free-space/comment-page-1/#comment-1412

Dodam tylko, ze gdyby to wszystko bylo takie proste jak pisze pan Buhlman to dlaczego sam Monroe twierdzil, ze tak trudno jest uzyskac tzw. PREDKOSC UCIECZKI…

Escape Velocity

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/18/escape-velocity/

i jeszcze co nieco o

STARGATE PROJECT

The Stargate Project[1] was the code name for a U.S. Army unit established in 1978 at Fort Meade, Maryland, by the Defense Intelligence Agency and SRI International (a California contractor) to investigate the potential for psychic phenomena in military and domestic applications. This primarily involved remote viewing, the purported ability to psychically „see” events, sites, or information from a great distance.[2] The project was overseen until 1987 by Lt. Frederick Holmes „Skip” Atwater, an aide and „psychic headhunter” to Maj. Gen. Albert Stubblebine, and later president of the Monroe Institute.[3] The unit was small-scale, comprising about 15 to 20 individuals, and was run out of „an old, leaky wooden barracks”.[4]

https://en.wikipedia.org/wiki/Stargate_Project

Widac wiec czarno na bialym oficjalne powiazania pomiedzy programem wojskowym, a Instytutem Monroe.. a tych dwoch wybitnych wojskowych RV, ktorzy weszli w sklad Instytutu Monroe to wlasnie „Skip” Atwater oraz Joe McMoneagle

„I, Joseph W. McMoneagle, hold the distinction of being the only Remote Viewer associated with the ‚Project’ from its formalization under INSCOM as GRILLFLAME (mid-1978) throughout and until its termination as Project STARGATE (in 1995)” Viewer number #001/372.

program-stargate

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/hambone_info/People1.html

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/05/remote-view-and-star-gates/

Joseph Mc. Moreagle: 1977 – 84 – pracował dla wywiadu wojskowego jako psychotroniczny szpieg. W 1970 roku odkrył swoje zdolności podczas wypadku, kiedy to zasłabł i zakrztusił się własnym językiem. Doświadczył wtedy klasycznej śmierci klinicznej wraz z doświadczeniami OBE.09.1979 – na zlecenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego miał spenetrować i ustalić szczegóły prowadzonych prac w pewnym obszarze ZSRR.Szło o ustalenie jakiego rodzaju prace montażowe były tam w istocie prowadzone. Mc Moneagle stwierdził, iż ,,widzi” ludzi pracujących przy łodzi podwodnej, który łączna liczba luf strzelniczych wynosiła aż 20. Mało tego przewidział nawet kiedy zostanie zwodowana, dokładnie 4 miesiące później (02.1980). Uzyskane drogą satelitarną zdjęcia 4 miesiące po eksperymencie wykryły w tym rejonie wodowaną w porcie łódź podwodną typu ,,Tafun” z 20 – stoma – jak słusznie zakładał Moneagle – lufami strzelniczymi. Była to największa łódz podwodna owego czasu. MK ULTRA, podprojekt 136 – zajmował się wykorzystaniem zastosowania PSI. Mało tego dyr. Gottlieb (MK ULTRA), był kierownikiem Wydziału Służb Technicznych (TSD- Technical Services Division).

https://ripsonar.wordpress.com/2013/05/02/zdolnosci-paranormalne-na-uslugach-rzadu/

Szkolenia agentów początkowo prowadzono w SRI przez Ingo Swana, a następnie w Nowym Yorku oraz w Instytucie Monroego, gdzie Stubbliebine wiązał wielkie nadzieje.

moonroe

Robert Monroe

Osobą prowadzącą był Robert Monroe, który twierdził, iż jest w stanie świadomie wywołać doświadczenie pozazmysłowe (OBE). (Badania takie prowadził psycholog i parapsycholog Charles Tart w 1965 roku. Stwierdził, iż Monroe w czasie aktywności OBE, wykazuje silną zmienność we wzorze EEG fali. Fale alfa przekraczały całe spektrum pomiędzy 8 – 13 Hz, ale i wrażenia senne (natężenie fal tetra) które było między 150 – 200 mV (a nie było więcej niż dotychczas 50 mV), a dodatkowo nie można było wykryś żadnych fal delta podczas snu.[15]

1974 – założył Instytut Monroe u stóp gór Blue Ridge Mountains w Faber w Wirginii. Instytut utrzymywał ścisłe kontakty z agencjami rządowowymi i Ministerstwem Obrony! Monroe opracował system Hemi-syns, wykorzystując różne rodzaje stymulacji binauralnej (obousznie) tzn. do obu uszu dostarczane są przez słuchawki tony o lekko różniącej się od siebie częstotliwości, które postrzegane są jako pojedynczy ton o częstotliwości pomiędzy tymi dwoma poszczególnymi tonami. Fale mózgowe ustawiają się na taką częstotliwość. Wg Narodowego Komitetu Badawczego metoda wykazuje efektywność przy poprawie sprawności uczenia się.[16]

Wspomniany już wcześniej Mc Moneagle spędził w Instytucie 14 miesięcy, gdzie za pomocą pasm Hemi-syns uczył się kontrolowac swoje spontaniczne przeżycia pozacielesne.

Jako ciekawostkę chciałbym tutaj zauważyć, iż podczas doświadczeń Moneagle, kiedy przebywał w Instytucie, weryfikował cele wskazane przez pracownika NASA – chodziło o kompleks piramid na Marsie. Moneagle stwierdził, iż są to faktycznie piramidy, oraz struktury archeologiczne, a cywilizacja która wybudowała te konstrukcje przekraczała znacznie wzrost dzisiejszych ludzi, oraz była cywilizacją znacznie starsza od naszej. [17]

Odnośnie technik, okazało się, iż czym większa kontrola nad OBE tym słabsza nad RV. Swann jak i Harary uważali od samego początku iż sa to niezależne zjawiska. Dlatego Moneagle zrezygnował z OBE na korzyść rozwijania swoich zdolności RV.

SunStreak

1985 – Armia zaprzestała finansowanie Fort Meade w projektach zdalnego widzenia. Kontrolę przejęło DIA, a dokładniej Scientific and Technical Intelligence Directorate (częściowo finansowane przez Pentagon). Zespól był znany jako DT-S (DT for Scientific and Technical Intelligence Directorate, S for Special) a całemu przedsięwzięciu nadano kryptonim Sunstreak.  Z pierwotnej grupy pozostali Atwatar (od 1986 staje się kierownikiem Instytutu Monroe’a) i Fern Garvin. Działania  przesunięto w kierunku bardziej okultystycznych metod, w tym karty tarota, czy medium np. nowa członkini Angela Dellafiora okazała się być bardziej medium, niż RV. Nawiązywała kontakty channelingowe z Maurice, Georg i dr. Einsteinem, za pomocą pisma automatycznego. To doprowadziło do rozłamu w grupie.

https://ripsonar.wordpress.com/2013/05/02/zdolnosci-paranormalne-na-uslugach-rzadu/

cdn

Bewaren

Bewaren

128 thoughts on “”Tajemnica tworzenia rzeczywistości”

 1. Livia,
  “przypomne tylko ze jednym z glownych projektow Monroe Institute byl program STAR GATE… ze mna tez sie kontaktowala kobieta stamtad.. niby w cywilu, ale udalo mi sie ja przejrzec”…Livia
  Ta co do mnie się przykleiła, to jest nie do rozpracowania, socjo techniki mają opanowane do perfekcjiPERFEKCJI,
  ja nie łudzę się nawet, że mogę jakoś przechytrzyć…nie mogę i obawiam się iż Ty niestety również nie przejrzysz, sorki, ale tak myślę,
  ja spokorniałem, a po spotkaniu z Nią po raz drugi tylko się utwierdziłem, mówią tyle co nic,
  nawet nie wiesz czego szukają, naciski kładą raz na to raz na tamto, pytania są tak skonstruowane…NLP przy tym to pikuś.
  Gdyby nie szkolenie Ojczulka to byłbym bez szans (chociaż i tak ich nie mam) i się podłamał. Sterują wahadełkami, myślami, snami, odczuciami etc…wszystko jest w Ich delikatnych łapkach.
  Nic tu nie przyleci, żaden Kalka czy inny taki siaki, to tylko pingowanie jest, podają czasem koks i obserwują. Ale skoro to czyni , znaczy, że jeszcze nie znaleźli kluczyków lub nie umieją ich przekręcić.

  Liked by 1 person

  • ”Ta co do mnie się przykleiła, to jest nie do rozpracowania, socjo techniki mają opanowane do perfekcjiPERFEKCJI, ja nie łudzę się nawet, że mogę jakoś przechytrzyć…nie mogę i obawiam się iż Ty niestety również nie przejrzysz, sorki, ale tak myślę”

   Slawku, ja tez biore pod wzglad taka opcje.. wczesniej nie bylam w stanie polaczyc ze soba pewnych faktow.. np. co ma ze soba wspolnego zdarzenie spod Mogily z agentka od Monroe’a.. ale teraz po prawie 10 latach juz moge – polaczyc ze soba kolejne kropki…
   Pol-ka-dot;)

   Like

   • Klejenie wątków to jedno…
    a to czego szukają, czy o co Im chodzi.. to nie wynika z logicznej analizy, oderwanych kawałeczków…
    chyba, że” inna” logika się tu kłania..

    im bardziej dociskają gaz tym mocniej wciskają hamulec – wygląda to tak jakby chcieli się ogrzać?.ale raczej nie o to idzie

    Like

   • właśnie,
    połączyć kropki…
    podałaś przykład tablicy kodowej…
    jako przykład oczywiście,
    kody ucha bazują na podobnej prezencji,
    boję się tylko by ta układanka za bardzo się nie splotła,
    bo jak ćma do światła doleci to spłonie
    Jakub, czy jesteś pewien..?

    Liked by 1 person

  • Tez w czyms siedzialem i rozumie Cie Slawek. To sa techniki na tak glebokich poziomach, ze nie wiesz kiedy podazasz za komenda operatora. Udalo mi sie z tego wyrwac. Teraz kasuje wszystkie instalacje, implanty i programy. Czasami trzeba sprowokowac sytuacje, ale inaczej to nie wyjdzie. Ustawienia w matrycach, dopisywanie sekwencji itd. To nie sa zarty to high tech. Jest sie kontrolowanym astralnie i fizycznie.
   Jeszcze kilka dni temu chcialem opisac tutaj te techniki z jakimi sie zmierzylem, ale dostalem ostrzezenie, ze jeszcze nie jest pora.
   technika na bazie programowanego krzsztalu jest przez moja byla kontrolerke stosowana na jej pacjentach. Potem tylko naciska guziczek i pomykasz z kasiorka na zabieg…

   Liked by 1 person

   • Bywaly dni, ze ktos chodzil za mna z aparatem, kilka razy dostalem kamieniem, wiedzieli ile mam pieniedzy na koncie i w jakim banku, wiedzieli z kim sie spotykam i ktoredy wracam do domu. Wyciagali bilingi i dzwonili do moich znajomych, zmuszali do falszywych zeznan, obciazajacych mnie na policji. Dosypywali chemie do jedzenia. Ktos raz w tramwaju probowal mi podrzucic dragi do plecaka. 2 razy potracil mnie samochod, lekko bo mialo to byc ostrzezenie. Wiecznie bylem kontrolowany przez policje, kontrola na uczelni, wymuszanie na wykladowcach, aby mnie zniszczyli. Znikajace akta, podrabiane opinie itd.
    Kontrole ze skarbowki, problemy z ZUSem, az w koncu pewnego wieczora przyszedl spiacy do sklepu w ktorym pracowalem, przewrocil mnie, a drugi wszedl iobrobil kase. Gdybym podjal obrone mial wbic noz…. wszystko widzialem jak w filmie. Poruszali sie jak roboty, mechaniczne zabawki.
    Kiedy ucieklem z Polski zaczely sie najscia astralne, nie bylo juz zabawy. Chodzilo o wykonczenie mnie energetyczne.
    Jade stopem do Polski juz po polskiej stronie, kierowce cos wylacza, jedziemy 160 pod prad. Kierowca nie reaguje na nic, z przeciwka zaczynaja uciekac na pobocze. Zamykam oczy i mowie: NIE. Facet sie budzi, ladujemy w szczerym polu. Samochod le kko obity, nikomu nic sie nie dzieje.

    U kolezanki impreza, jestem w kuchni robie sobie jesc, wchodzi jej chlopak, byly legionista, jest pijany zaczyna do mnie szurac, nie wiem o co mu chodzi. Na stole lezy noz, to byly sekundy jak zobaczylem, ze chce go we mnie wbic, zrzucilem noz ze stolu, zamachnal sie na mnie, ale mu sie film urwal i padl jak dlugi. Rano przepraszal bo nic nie pamietal…

    Najbardziej sie boja jak im sie wymkniesz spod kontroli i zaczniesz uciekac…

    Liked by 1 person

   • ”wszystko widzialem jak w filmie. Poruszali sie jak roboty, mechaniczne zabawki.”

    Jakub, ja to samo widzialam chocby w Hiszpanii.. pisalam, ze teraz pojawi sie ta osoba.. potem stanie sie to i tamto.. jak na filmie.. i to byl czas do uniku.. doszlam jednak do wniosku, ze jakos to bedzie i przeskocze ten film.. jednak nie.. nie dalo sie.. czas na przeskok byl wlasnie wtedy kiedy widzialam ten odtwarzajacy sie film i wszystko we mnie wrecz krzyczalo aby uciekac… od tamtego momentu nie ignoruje juz podobnych ostrzezen.. i wiem ze wlasnie dzieki temu w pore udalo sie rozbroic bombe zaplanowana na 30 KWIETNIA… przeciez wiesz… powinienes wiedziec….

    czasem jedna sekunda moze zadecydowac o wszystkim i tu mi sie przypomnial projekt pileczka….

    Like

   • Tak pamietam, chociaz ja i tak mam swoje zdanie na pewne kwestie.
    Widzialem jak sie przestawia zapisy w duszy jak sie nadpisuje sekwencje. Niby tak prosto.
    Przeciez ktos wczesniej wiedzial, ze sie spotkamy tu na blogu, co za problem bylo ponownie sie nami zabawic jak kiedys….Temu cos dopiszemy, temu znowu poodwracamy.
    Im o to chodzi, zebysmy bladzili, rozpraszali energie, skakali sobie do oczu, klocili sie. Wowczas jestesmy bezbronni, moga z nami robic co chca. Taki eksperyment.

    ”i wiem ze wlasnie dzieki temu w pore udalo sie rozbroic bombe zaplanowana na 30 KWIETNIA… przeciez wiesz… powinienes wiedziec….”

    30 kwietnia-test wiedzy i umiejetnosci…

    Oni wiedza, ze ktoregos dnia sie wszyscy przebudzimy i polaczymy i wowczas pozostanie im wracac w swojej strony, bo kto ich bedzie karmil.

    Wezowe plemie i Jezuici to dwie rozne grupy, ale pod wodza jednego i tego samego.
    Walcza ze soba i wciagaj w to ludzi. No co po jakiej stronie staniesz???

    Po zadnej……!!!!!

    Im tylko chodzi o esencje Twojej duszy i jedzonko bo bez tego umra….

    Like

   • Technik ci mają dostatek, środków ci mają dostatek,
    rozwiązań pełną gamę….ale po cholerę?
    Po cholerę gdy znajdują delikwenta i określają go z przeszłości i przeszkadzał im i wiedzą, że może przeszkodzić i zgładzić go próbują i nie udaje im się, raz drugi i trzeci,
    to co gościa chroni..? I czy go chroni czy zamachy były mistyfikacion..?
    Odpowiedź jest patowa, bo jak potwierdzisz werdykt?
    Iluż to zginęło głupio, ot tak przypadkiem..a ilu próbują i próbują…
    Nie to, bym w wątpliwość jakąś kwestionował Twe przeżycia…nic z tych rzeczy,
    sam wiem czym to pachnie i znam osoby które podobnie próbowali…

    Like

   • Tu nie chodzi o jedzonko,…
    tu chodzi o tych co spierniczają z piaskownicy i tych co mogą zechcieć spierniczyć jak dowiedzą się o tym co jet poza piaskownicą.

    Like

   • to co gościa chroni..? I czy go chroni czy zamachy były mistyfikacion..?
    Odpowiedź jest patowa, bo jak potwierdzisz werdykt?

    Widzisz Slawek, ja nie chce byc nikim waznym, ja chce tylko powiedziec, ze bierzemy udzial w jakims eksperymencie. Mnie nikt nie wyposcil na wabika, o mnie sie dwie grupy pobily. Widzialem mnostwo ludzi jak podazali w zyciu za operatorem: seks, narkotyki, alkohol, przestepstwa itd
    A gdzie ich dusza, gdzie ich plan??? Kto im zaslonil umysl: Ksiadz, szkola, wladza, rodzina.
    Kazdy chce byc normalny, kochac i byc kochanym. Kto nam przeszkadza?
    A moze to Taki egzamin z pobytu na ziemi??? Potem mozemy isc dalej, albo repetowac zgodnie z wynikiem?

    Moze poprostu chcialem cos przezyc? moze dusza potrzebowala doswiadczenia?
    Moze kiedys wpadlem w ich sidla i teraz wszedlem ponownie w to doswiadczenie, aby ostatecznie sie z tym rozliczyc. Wybrac zgodnie prawem jednosci.

    Moze demony zmusily mnei do urzywania swojej mocy, albo pobudki???

    Ile osob nic nie wie??? Kat ich terroryzuje, a one potulnie akceptuja bycie ofiara.
    Ile osob szuka ratunku i wpada spod deszczu pod rynne???

    Teraz chce zamknac kilka spraw i zwijac manatki, ale jest jeszcze dlug wobec rodu anielskich ludzi. Starsi maja obowiazek przekazac doswiadczenie mlodszym.

    Ja nie chce nikogo nawracac. Podziele sie widza i doswiadczeniem. Kto chce skorzysta, kto nie chce nikt go nie zmusza.

    Ja zawsze chetnie poslucham co kto ma do powiedzenia, moze sie czegos nowego dowiem, albo utwierdze w przekonaniu, ze dobrze ide, albo zmienie kierunek.

    Dlaczego sie karzesz za przeszlosc??? Mozna wiedziec….

    Like

   • Tu nie chodzi o jedzonko,…
    tu chodzi o tych co spierniczają z piaskownicy i tych co mogą zechcieć spierniczyć jak dowiedzą się o tym co jet poza piaskownicą.

    Ujoles to w 100%

    To co nas trzyma, gdzie sie zapetlilismy.
    Teraz jest szansa jakich malo. Poskladac nalezy tylko ciala w jedna calosc, zeby nie wracac.
    Kto im bedzie lusz produkowal jak producenci odejda???

    Like

   • I jeszcze jedno Slawek chcialem Ci powiedziec:

    Pamietam taka scene jak byla grupa i ta grupa sie trzymala razem i mieli zadanie do wykonania.
    Potem cos sie stalo, ze grupa zostala podzielona na male fragmenty, nikt sobie nie ufal. Potem juz sie z kazdym zabawiono na odpowiedni sposob.
    Pamietam jeszcze jak mialem ogromne wyrzuty sumienia, ze wszystkich najblizszych zawiodlem.
    To bylo przy pewnym urzadzeniu. Jedyne co moglem zrobic to deaktywowac to urzadzenie i uciec. To bylo jedyne rozwiazanie, ale moze wlasnie wielu pomoglo.

    Tak mnie meczyly wyrzuty sumienia, ze sie moja dusza ugadala z kim trzeba, zeby najpierw mocno srube docisneli, ale tak zeby sie gwint nie zerwal, a potem otworzyli furtke, zebym mogl uciec. Moze i swiat jest iluzja, ale doswiadczenie jest doswiadczeniem :)))

    Chcialem sobie udowodnic, ze jednak nie jestem zlym czlowiekiem, a gdy pojawia sie wybor miedzy dobrem wlasnym a dobrem ogolu, to wazniejsze jest dobro ogolu, ale tylko wowczas, gdy zawiera sie w nim moje dobro.
    No i kto nam zapewnil takie fajerwerki.

    Czy to nie jest dziwne, ze tyle lat mieszkalismy obok siebie, moze mijalismy sie co dnia, a dopiero spotykamy sie tutaj i ze soba rozmawiamy???

    Liked by 1 person

  • ”chyba, że” inna” logika się tu kłania”

   tak, powiedzmy ze to jest logiczne inaczej.. dlatego ja przynajmniej musze to sobie jakos polaczyc, aby ujrzec pelniejszy obraz i zrozumiec co jest grane… np.watki rozrzucone bez ladu i skladu i do tego zupelnie nielinearnie dopiero przy uzyciu odpowiedniego klucza i przestawieniu na odpowiednie pola – nabieraja glebszego sensu… inaczej nie dalabym rady… moglabym to oczywiscie zignorowac, ale juz wiem.. ze nie moge… bo to sprawa zycia i smierci…. tak jak napisalam przed chwilka Jakubowi 🙂

   ”im bardziej dociskają gaz tym mocniej wciskają hamulec – wygląda to tak jakby chcieli się ogrzać?.ale raczej nie o to idzie”

   polacz z nimi date 30 kwietnia i grunwald – kanonicza 22 – parallel – nazi…. on…. stop!

   Like

 2. Patrząc na twarz Roberta Monroe na myśl mi przyszło nazwisko Rotschild, mycka na głowie i podobienstwo do jeszcze jednej postaci _Aleister Crowley.

  Like

   • Tak, FLETNIA PANA.. i nie zebym sie czepiala w tym momencie Marii 🙂 po prostu wciaz brak odpowiedzi na pewne pytania.. zwlaszcza.. jak to mozliwe, ze ostatni wpis na Mistyce przed smiercia nnki to wlasnie Fletnia Pana… i ze wlasnie w dniu kiedy nnka odeszla JESTEM po raz pierwszy w zyciu grala na fletni.. czy mozliwe ze to sa tylko przypadki? ja wiem, ze nie.. podobnie jak to co sie mialo stac 30 kwietnia a co sie wlasciwie stalo.. tak jakby ktos sam wpadl w dolek ktory dla kogos innego przygotowal…. i jeszcze jedno.. samymi tekscikami o milosci czy o tym jak ktos wszystkich kocha – nikt sie jeszcze nie najadl… milosc sie sprawdza w dzialaniu… w podaniu przyslowiowej lyzki wody… a tu czesto i szybko odpada swieta maska filantropa.. a z pieknych jabluszek wyplywa trujacy jad…

    Like

 3. hmm, ja widze raczej glebokie i smutne spojrzenie:

  zupelnie inne niz u Crowleya:

  sprawdzilam tez wlasnie kto jest obecnym szefem Instytutu Monroe i okazuje sie, ze Nancy “Scooter” McMoneagle:

  https://www.monroeinstitute.org/nancy-mcmoneagle

  Corka Roberta i zona Joe McMoneagle:

  Joseph McMoneagle (born January 10, 1946 in Miami, Florida) is a retired U.S. Army NCO and Chief Warrant Officer. He was involved in “remote viewing” (RV) operations and experiments conducted by U.S. Army Intelligence and the Stanford Research Institute. He was among the first personnel recruited for the classified program now known as the Stargate Project (1978–95).[1] Along with psychic colleague Ingo Swann, McMoneagle is best known for claims surrounding the investigation of RV and the use of paranormal abilities for military intelligence gathering. His interests also include near-death experiences, out-of-body travel and unidentified flying objects.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_McMoneagle

  Joseph & Nancy McMoneagle

  http://www.mceagle.com/

  The STAR GATE CHRONICLES

  http://www.mceagle.com/remote-viewing/stargate/index.html

  p.s i wiem, ze moze mi sie za todostanie, ale Crowley przypomina mi pana Krzysztofa Tarasiewicza:

  no po prostu.. tak na pierwszy rzut oka, ta lysina, spojrzenie i ogolna ekspresja twarzy,,, haha.. tylko prosze sie nie gniewac 🙂

  Like

 4. Kilka filmow dla zainteresowanych:

  Maly eksperyment z blokada pamieci:

  No i jak TV robi z ludzi glupkow:

  Kolejne zabawy:

  Like

 5. “Nic tu nie przyleci, żaden Kalka czy inny taki siaki, to tylko pingowanie jest, podają czasem koks i obserwują. Ale skoro to czyni , znaczy, że jeszcze nie znaleźli kluczyków lub nie umieją ich przekręcić.”

  — błąd w załozeniach, NIC STĄD NIE ODLECI….. ŻADEN UPADLAK STĄD NIE ZWIEJE. ;p

  A ich miejscówki w zaświatach z braku luszu sie właśnie walą jedna po drugiej…. wraz z całą “boską” zawartością… wprost w odmenty PIEKŁA…..
  .

  A o koniki się nie martw….

  pojawią się z artystycznym wyczuciem chwili….. niach, niach, niach, niach, niach,

  czyli we właściwym miejscu i o właściwym czasie… ;D

  PS.
  A “kluczyk”, jak pisałem, 6 czerwca CERN popsuł i się już nie da go naprawić….

  i bedzie KOLEJNY KAPUT….. KOLEJNEJ UPADLACKIEJ RZESZY maryjno-tiamackiej…….

  niach, niach, niach, niach, niach……. niach, niach, niach, niach, niach……. niach, niach, niach, niach, niach……. niach, niach, niach, niach, niach…….

  SOON……

  Like

 6. 1.
  “Technik ci mają dostatek, środków ci mają dostatek,
  rozwiązań pełną gamę….ale po cholerę?
  Po cholerę gdy znajdują delikwenta i określają go z przeszłości i przeszkadzał im i wiedzą, że może przeszkodzić i zgładzić go próbują i nie udaje im się, raz drugi i trzeci,
  to co gościa chroni..? I czy go chroni czy zamachy były mistyfikacion..?
  Odpowiedź jest patowa, bo jak potwierdzisz werdykt?”

  — to strategia GESTAPO, pooglądaj filmy to zrozumiesz cel….
  .

  2.
  ”i wiem ze wlasnie dzieki temu w pore udalo sie rozbroic bombe zaplanowana na 30 KWIETNIA… przeciez wiesz… powinienes wiedziec….”

  — tyle iz te twoje “baby” to UROJENIA…. wedle tego co pisali ludzie a pisali o wielu ważniejszych rzeczach…… jakie się dokonywały czy też miały dokonać w tle 30 kwietnia….. Jedyna ważna rzecz to JAK WAŻNA “oknowo” była ta data….. jeśli była…..

  3.
  “p.s i wiem, ze moze mi sie za todostanie, ale Crowley przypomina mi pana Krzysztofa Tarasiewicza:”

  — w takim razie nagonka na niego pt “szaman morderca” jest jakaś taka “dziwna” skoro on z ich paczki….

  4.
  “Tak pamietam, chociaz ja i tak mam swoje zdanie na pewne kwestie.
  Widzialem jak sie przestawia zapisy w duszy jak sie nadpisuje sekwencje. Niby tak prosto.
  Przeciez ktos wczesniej wiedzial, ze sie spotkamy tu na blogu, co za problem bylo ponownie sie nami zabawic jak kiedys….Temu cos dopiszemy, temu znowu poodwracamy.
  Im o to chodzi, zebysmy bladzili, rozpraszali energie, skakali sobie do oczu, klocili sie. Wowczas jestesmy bezbronni, moga z nami robic co chca. Taki eksperyment.”

  — uważasz że jesteś KIMŚ WAŻNYM, kimś jak NEO ze się tobia tak bawią…..

  czy też próbujesz się UWIARYGODNIĆ NLP’em by móc myszkować w spokoju naciągając innych na zwierzenia ?

  Like

  • ”– tyle iz te twoje “baby” to UROJENIA…. wedle tego co pisali ludzie a pisali o wielu ważniejszych rzeczach…… jakie się dokonywały czy też miały dokonać w tle 30 kwietnia….. Jedyna ważna rzecz to JAK WAŻNA “oknowo” była ta data….. jeśli była…..”

   skoro chcesz mysl tak dalej.. no problem.. przynajmniej widac ile warte sa twoje koniki i niach niachy.. straszenie, straszenie, straszenie i kto tu mowi o technikach gestapo? z gottliebem powinienes sobie podac reke…

   ”– uważasz że jesteś KIMŚ WAŻNYM, kimś jak NEO ze się tobia tak bawią…..”

   alez skad.. ani jakkub nie jest nikim waznym, ani slawek, ani ja, ani moje baby.. ani nikt, nikt oprocz KTOSIA… dowartosciowales sie? 🙂 🙂 🙂

   Like

   • A ja jestem spiaca i ide sie przytulic do mojej najukochanszej istotki – dla mnie NAJWAZNIEJSZEJ 🙂 sama nie musze byc wazna dla nikogo kto mnie za wazna nie uwaza… nie czuje sie przy tym ani lepsza, ani gorsza… kolorowych snow, pa

    🙂

    Like

 7. Każdy jest tu (w piaskownicy) ważny,
  bardzo ważny,
  filmy czasem mają cel i to cel bardzo precyzyjny, jak NLP
  przypominają niektórym i ryją podświadomość, nikt nie wkłada kupy czasu, kasy ot tak…a szczególnie ci co kasę sobie robią…filmy to maszyny z oprogramowaniem czasami bardzo subtelnym. Intelekt i inne przymioty umysłu są nieraz jeden bezbronne w starciu z filmem,,,
  Oglądanie wszelkiego plugastwa nie owocuje radością, wybieram bardzo starannie repertuar, zanim pozwolę sobie na stratę czasu i poranienie umysłu.
  Strategie w założeniu mają wygrywać wojny,
  ale jeśli się odejdzie od stolika to i strategia sens traci.
  Ojciec mawiał, że wszelkie wyroki zawsze są niesprawiedliwe,
  a jak tu nie oceniać, jak tu się nie dać wciągnąć w taką czy inna gierkę (wraz z jej milutką taktyką), jak tu nie walnąć czasem kogoś w złośliwy łeb,
  “cierpliwości zaczyna brakować,
  sumienia czyszczą na liczydłach…”
  SDM tak jakoś śpiewało…
  Jak za dzieciaka bawiłem się z brudasem to zawsze się ufajtałem.
  Jak teraz podchodzę do takiego czyścioszka to pachnie piżmem i olejkami, ale jak pazurkiem zadrze to spod lakierku znajomo trąci…
  Była kiedyś taka bajka o kocie w butach, ale pod pozorem pięknej bajeczki to kocurek owy łajdaczkiem i krętaczkiem się okazał (kłamał w szczytnym jak rozumiał celu) z urodzenia, niby panu swemu dobrze służył, ale czy dzieci zrozumieją przesłanie i będą umiały samodzielnie wniosek wysnuć…

  Liked by 1 person

 8. “Każdy jest tu (w piaskownicy) ważny, bardzo ważny, ”

  — nadal nie rozumiesz co się dzieje bo na chwilę obecną zarówno i piaskownica jak i jej całą zawartość jest już…… dopowiedz sobie…..

  Wam upadlakom się wydaje iz jesteście pępkiem świata i obca rasa jaka ma przylecieć ją przejąć padnie wam z błaganiem do nóżek.

  A prawda jest taka jak Corey kiedyś napisał…. mieliście swoją negocjacyjną szanse na pokój i spokojny odlot stąd ale ją w swej bucie zignorowaliście.

  Ci co przybędą czyli koniki….

  czy jak ich Corey zwał MULTIDIMENSIONAL LORDS mają w deee całą zawartość piaskownicy włącznie z nią samą. Oni tu przyjdą ją WYSPRZĄTAĆ z tego co w niej aktualnie śmierdzi i bruździ czyli WSZYSTKIEGO PONIWOWATEGO CZY SKAŻONEGO maryjką/ tiamat……. Ich nawet nie interesuje czy planeta ten proces przetrwa……. Ich interesuje tylko WYSPRZĄTANIE tego miejsca w kosmosie z demonicznych żydowsko-nazistowskich bytów i to Z DOWOLNEGO WIBRACYJNEGO LEWELU w tym także WSZYSTKICH ICH SYMPATYKÓW czy SPONSORÓW…..

  Czemu illuminaci mówią o WIELKIEJ DEPOPULACJI?

  To jest ten proces…. POWRÓT KRÓLA PÓŁNOCY na swoje włości…… A że on przy okazji powrotu “zetnie” wszelkie judaistyczno-tiamatowe mendy, zetnie wszlekich zdrajców co teraz wysługują się asurom…. zetnie wszelkich zmilitaryzowanych bałwanów gotowych ich za judaszowe szekle bronić….., cóż PISMA PODAWAŁY co będzie z nimi w tym wypadku…..

  A wy mieliście swoje 5 minut na konferencji o jakiej Corey pisał i teraz możecie z honorem “powiesić się na lejcach” czy tak jak to czym jesteście próbowac “na odchodne” “spalić w wojnie planete”….. Cokolwiek zrobicie i TAK WYGINIECIE bo portalu się nie da otworzyć, astralne przechowalnie padają jedna po drugiej a nic wam tu nie przybierzy z zewnątrz na pomoc…… bo jak przybierzy wraz z matczyną galaktyką PRZESTANIE ISTNIEĆ…. o ile jeszcze jakaś nora takich śmiałków istnieje…..

  I nie ma znaczenia jak bardzo będziecie starali sie do ostatniej chwili czarowac przyszłość….. nawet jej podglądanie gie daje bo to co widzicie to martwe linie czasowe jakie są nieustająco anihilowane……. Tylko lejce wam zostały….. jak macie choc trochę honoru w tych swoich włochatych cielskach….

  PS.
  “Far sights are utilized as levels are transcended.
  Butters collect in the cartel.
  Classifieds come into the open, and are cleared.
  Starseeds open to the New Life.”

  NOWE ZYCIE, odrodzenie się chrześcijaństwa….

  widzisz gdzieś tu WAŻNOŚĆ zalegniętego w tej piaskownicy tiamatowo-maryjkowego gówna?

  Jedne słowa ich/ was opisują UPADEK…. DEPOPULACJA….. ZAGŁADA…. WYGINIĘCIE…….

  bo też i z jakiegos “magicznego” powodu PISMA powiadają iż jak się Król Pólnocy objawi to cała żydowsko-nazistowska bladź będzie wyć do nieba o litość i przebaczenie….. a nie “ze on im skarbów narozdaje za wierną służbę”.

  PS.
  A teraz podpowiedź dla…. tych co im kabała na rozum siadła….. i wibruje…

  “Avalon – celtycki raj lub kraina zmarłych (wyspa na mitycznym Oceanie Zachodnim), zwana inaczej Ziemią Kobiet, Wyspą Jabłek lub Wyspą Jabłoni.

  Legenda mówi, że właścicielkami wyspy są piękne kobiety, czarodziejki, które oczekują na przybycie wielkich bohaterów. Dlatego Avalon często zwany jest także wyspą kobiet. Władczynią jest wieszczka, potrafiąca przepowiadać przyszłość, natomiast jej mąż jest strażnikiem, poruszającym się po morzu rydwanem, zaprzęgniętym w potwory morskie.

  — ów MĄŻ – STRAŻNIK to niestety MARDUK…. ;p

  a owe “potwory” to stare, dobre i lubiane ….. koniki ;D


  .

  Tak więc nici z “taksówki”. Tylko rynna do piekła zostaje…. tfu ROZPADLINA do jakiej widłami, przez owe “avalonowe czarodziejki” będzie zrzucany….. tamiamatowy pomiot….. ;p

  BYŁO SIE NAWRÓCIĆ…. bo teraz juz zostaje tylko kremik na “odsiarczane wypryski”…. ;D

  Like

  • ”Czemu illuminaci mówią o WIELKIEJ DEPOPULACJI?

   To jest ten proces…. POWRÓT KRÓLA PÓŁNOCY na swoje włości……”

   a ty jak widac zgadzasz sie z illuminati.. niezle! nic wiec dziwnego ze tak nas tu atakujesz i traktujesz jak robaki.. coz… powiedzmy, ze to syndrom wielkiego gargamela i zamiast tragedii robi sie smiesznie… a WAZNY jak najbardziej jest KAZDY.. choc powiedzmy, ze kazdy inaczej.. co zas daty 30 KWIETNIA to nie bylo nic wazniejszego ponad to o czym pisalam, a moja coreczka w tym wszystkim byla najnajnajwazniejsza – przynajmniej dla mnie!!! i to chyba tyle ”o wielki illuminacie” ……….. mnie wystarcza to ze illuminackie plany na 30 kwietnia zostaly mocno pokrzyzowane..

   P.s poprosilam Ra aby wyjasnil Ci pewne sprawy, miedzy innymi a propos Coreya, ale on twierdzi ze szkoda mu na to nawet minuty czasu ktory woli poswiecic na zabawe z coreczka…

   Like

  • ““Każdy jest tu (w piaskownicy) ważny, bardzo ważny, ”
   — nadal nie rozumiesz co się dzieje bo na chwilę obecną zarówno i piaskownica jak i jej całą zawartość jest już…… dopowiedz sobie…..
   Wam upadlakom się wydaje iz jesteście pępkiem świata i obca rasa jaka ma przylecieć ją przejąć padnie wam z błaganiem do nóżek.
   A prawda jest taka jak Corey kiedyś napisał…. mieliście swoją negocjacyjną szanse na pokój i spokojny odlot stąd ale ją w swej bucie zignorowaliście.”
   -Ktosiek,
   lata mi co Corey napisał i co inni sobie napisali dla poklasku, straszenia, zaklinania przyszłości etc…ich bajka…i coraz mniej istot daje się wkręcić..
   a co rozumiem stary to rozumiem i wiem po co tu jestem i co mam jeszcze do zrobienia i wiem jak, nie piszę tu dla mas tylko dla kilku i w razie czego dla siebie gdybym musiał znów repetować…
   ty pouczaj tych co nie kumają o co idzie sprawa(y( jak lubisz czy jak masz jeszcze taką potrzebę, ale nie śmiej się z tych co nie rozumieją jeszcze…ja z tego ubawu już nie mam,
   i co do piaskownicy to akurat wiem jak sprawa jest popsuta, ale jeśli coś jeszcze się uda naprawić to warto zaryzykować, najwyżej nie wyjdzie..wówczas twoja wersja ma może szansę, osobiście jednak wątpię.
   Gdyż ci co nigdy szansy nie mieli,, już wiedzą, że mogą zostać Przebóstwieni i wiedzą już jak iść…nigdy nikt im tego nie zaoferował, nawet nie wiedzieli o tym (to samo tyczy się zwierząt-w znaczeniu zbudowane w piaskownicy), a poza piaskownicą jest miejsca wiele…
   Stąd sprawy o których piszesz palą na panewce.

   Liked by 1 person

 9. a co tu rozumieć….
  piaskownica jak była tak i będzie,
  Najwyższy dopuścił ten eksperyment i tyle i trwa on dalej
  piekła nie ma poza tym co sami tu zgotujemy,
  a coraz mniej istot chce takie piekło robić,
  jak kręci kogoś straszenie to sobie stracha,
  nawet upadlaki zostały wykupione i ani złotówki za zbawienie płacić już nie muszą
  a co w piaskownicy się wydarzy to nikt nam tego nie wyjawi, raczej tylko nakłamie
  więc po co szczekać,
  a wyjście stąd jest, wychodzi się przez człowieczeństwo i to samo już jest cudem

  Like

 10. “a ty jak widac zgadzasz sie z illuminati.. niezle! nic wiec dziwnego ze tak nas tu atakujesz i traktujesz jak robaki.. ”

  — PUDŁO,

  ja tylko enumeruję przyszłość w poszukiwaniu logiki pewnych publicznie głoszonych twierdzeń….

  Sami illuminaci jak upadlaki mają miejsce w kotle pełnym wrzącej smoły i siarki…..

  Like

 11. “nawet upadlaki zostały wykupione i ani złotówki za zbawienie płacić już nie muszą”

  — JEDYNE WYKUPIENIE TO NAWRÓCENIE…..

  NIE WIDAĆ TEGO u upadlaków a WRĘCŻ OBSESYJNE TRZYMANIE SIĘ tia,mackiej mamusi…. (czytaj bezprawia i grzechu)

  Like

  • Świadomość upadłej Bogini

   W wielu cyklach ewolucji w czasie uniwersalnym pojawiają się serie emanacji strumieni świadomości, które mogą rozwijać lub powodować błądzenie. Wcześniej wspomniałam, że zniszczenie planety Tiamat, które miało miejsce w innym cyklu ewolucji, było jednym z takich związków przyczynowych, w którym zbiorowa świadomość na Ziemi zeszła do ewolucyjnego cyklu upadłej bogini. Świadomość upadłej bogini utrwala zniewoloną świadomość sponiewieranego archetypu żeńskiego w holograficznej konstrukcji planety. To jest zaznaczanie źródła sił szatańskich, które obecnie wynaturzają zasadę żeńska u mężczyzn i kobiet na naszej planecie.

   Podczas zniszczenia planety Tiamat część boskiej esencji Chrystusa Sofii została uwięziona wewnątrz fantomu i materialnych królestw tworzenia oraz zaistniała poza Domem Boga. Ciało Chrystusa Sofii rozdzieliło się na wiele negatywnych form siebie, które zostały przechwycone oraz wykorzystane przez niższe siły materialne satanizmu i lucyferianizmu. Jej upadłe części ciała zostały użyte do nasycenia jej groteskowymi wytworami, takimi jak archonckie pasożyty wykorzystywane przez te niższe duchy. Te anomalie powstały z części jej rozdrobnionej świadomości, jednak ona nie miała nad tym żadnej kontroli. Gdy w jej świadomości nastąpiły te podziały, rozdrobniła się do pierwiastkowej materii Ziemi i straciła swoje ciało chrystusowe. W związku z tym upadła i ugrzęzła w materii. Ta część upadłej świadomości Chrystusa Sofii nazywa się Achamoth.

   To dlatego Chrystus wciąż powraca na Ziemię, aby pomóc Sofii odzyskać części ciała, które, kiedy powrócą do całości, umożliwią jej powrót do stanu bytu Boga.

   Kiedy się zastanowimy, że planeta Tiamat była światem fizycznym, który istniał w innym cyklu ewolucji i miał ludzką/ludziom podobną duszę, to upadła świadomość Sofii nazywana Achamoth, staje się równoznaczna z upadłą boginią istniejącą w ludzkiej świadomości zbiorowej.

   Dlatego chrystusowi templariusze żyjący na Ziemi znając wagę tej wiedzy czcili aspekt żeński Chrystusa Sofii jako ciało Bożej mądrości, a za priorytet uważali działania na rzecz uzdrowienia jej, linii czasu i ciała Ziemi.

   http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/12/piesn-chrystusa-sofii-lisa-renee-luty.html

   Istnieje pięć symboli znajdujących się w każdym punkcie odwróconej gwiazdy. Te symbole to hebrajskie litery Lamed (L), Vau (V), YOD (Y), Tau (Th) i Nun (N). Te litery tworzą hebrajskie słowo Leviathan (LVYThN). Rasa lewiatanów to istoty szatańskie, które zostały stworzone przez wymuszone zapłodnienie Achamot do istnienia w ciele fantomowym Tiamat. Celem było przetrzymywanie jako zakładnika Chrystusa Sofii i zajęcia wnętrza Gwiezdnych Wrót świętego Graila na Ziemi. Chodziło o kontrolowanie wrót z Wyspy Wielkanocnej i połączonych z nimi wrót na wzgórzu Jerozolimskim (Wzgórze Świątynne Salomona), które są dostępne z Sarasota.

   Bafomet reprezentuje sumę wszystkich cielesnych pragnień, uzależnień, i dzikich instynktów zwierzęcych zebranych z Ziemi. Bafomet jest również znany jako kozioł z Mendes, który jest uznawany za symbol rogatego bożka Pana. Założyciel kultu Baala, Nimrod, jest często przedstawiany w nakryciu głowy z rogami. Kult Baala w Egipcie jest związany z nazwą „kozioł z Mendes”. Mendes to miejsce w Egipcie, gdzie czczono Baala, któremu ofiarowano krew kozła, tak jak dla Molocha oddawano ofiary z dzieci.

   http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/12/piesn-chrystusa-sofii-lisa-renee-luty_10.html

   FLETNIA PANA

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/12/tajemnica-tworzenia-rzeczywistosci/comment-page-1/#comment-1470

   Like

 12. Pingback: Świadomość upadłej Bogini | between worlds

 13. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 14. “nie widzę tej obsesji”

  — bo tkwisz w NLP po uszy…… a ona miała zrobić z ciebie oddanego satanizmowi janczara…. i zrobiła….

  A problem jest taki iz nawet FAKTYCZNIE WYPOWIEDZIANE (w pismach i przepowiedniach) TREŚCI w tym co nawet sami kolportujecie do was nie docierają…. tylko na siłe doszukujecie się w nich potwierdzenia waszych urojeń….. czyli tego wszystkiego co w ramach technik MIND CONTROL wkładają wam w głowę…. Tych samych technik jakich prekursorką była kabała czy egipska magia tych samych rzeźników ludzi znanych dziś jako “swięci” zydzi….. czy “biblijni prorocy”…..

  Cel waszych “głosów w głowach” jest jeden – nie utracić pastwiska…. i to nie utracić ZA WSZELKĄ CENĘ….. W tym celu się szkoli zarówno ureligijnionych “ślepców” jak i wersje “zmilitaryzowano-upolicznioną”. I jednych i drugich ich “schizofrenia paranożydalna” znana tez jako duchy opętańcze STRASZY iż “jak zawiodą to się skończy ich życie”…… “bo ich smoki pożrą”….. mimo iż wszyscy zainteresowani wiedza iż to co Chińczycy zwali smokami to to na co dzisiaj sie mówi SMUGI KONDENSACYJNE….. po samolotach.

  A poniewaz idzie na wojnę i to toczoną NA POWAŻNIE transcendentalną bronią to wymyślono zgrmadzenie na jej potrzeby jak najwięcej luszu czyli WYWOŁANIE 3 WŚ… o jakiej wszelkie polityczno-religijne odmiany środowisk żydowsko-nazistowskich PRĄ Z CAŁEJ PARY.

  Wszystko co sie obecnie dzieje jest podporządkowane temu by DZISIEJSI KAPO OD PASTISKA zarówno PRZEŻYLI jak I GO NIE UTRACILI….. Wy, wasze straty są wliczone w cenę…… nagrody na jaką wasi koderzy liczą za zrealizowanie tych celów….. Nawet kosztem zdepopulowania całej planety….. o czym sami zainteresoiwani od dawna mówią….. czyli najbardziej wtajemniczeni w spisek zydowscy sataniści (iluminaci)……

  A wszelka pomoc obecnym strukturom, wszelkie “dawanie im nowej broni” sprawi iż wyzwolenie planety będzie tylko krwawsze ale NIE ZMIENI TEGO IŻ BĘDZIE OD ŻYDOWSKICH BOŻKÓW, od tej wszelkiej tamacko-maryjskiej maci WYZWOLONA….. bo to, TAKI WYNIK, ZAPISANO W PISACH JAKIE I SAMI KOLPORTUJECIE….. choć zupełnie nie rozumiejąc ich tresci (vel doszukując się w nich potwierdzenia waszych urojeń o 1000 letniej rzeszy judaistycznej opartej na rabich, torze, talmudzie, i BESTIALSKICH OFIARACH Z LUDZI….. w czym żydostwo od 7 tysięcy lat przoduje….

  Like

  • Ktos, swoje wlasne problemy przypisujesz innym.. np. obsesje, albo paranozydalna schizofrenie.. pewna osoba napisala mi dzisiaj na priva, ze chyba zagladasz na moj blog bo potrzebujesz pomocy.. tyle ze na czym mialaby polegac ta pomoc?

   Like

  • nie jestem oddanym satanizmowi janczarem,
   dlaczego mnie obrażasz?
   nie jestem liczbą mnogą ani nie mam głosów w głowie…po co uogólniasz?
   smugi = smoki z przeszłości..to twoja dedukcja?
   a czy krzyż Konstantyna widziany przed bitwą to też…dwa smoki?

   Like

 15. Tak samo jest z 30 kwietnia. Jest wielkie sranie o te datę a tak naprawdę ta data ma niewielkie znaczenie, tylko takie iż kończyła ponad 2 tygodniowy okres ssania luszu w czym ziemskie pachołki astralnych wampirów pomagały ze wszelkich sił.

  A takich dat nawet w tym roku była juz cała masa….. bo owe judasityczne bożki się szykują do wymienionej we wcześniejszym poście wojny pomiedzy Królem Północy (wraca) a Królem Południa (maryja vel tiamat). Więc trwa wielkie zwieranie szeregów nadzorowane przez tzw żydów jacy nie są żadnym narodem a bandą frajerów pod mind kontrolą reinkarnacji egipskich magów (kapłanów Sobka, Amona, etc)….. Gangiem o ustroju mafijnym straszonym z jednej strony “astralnymi napaściami tych “bozków”, straszonych bestialskimi karami za “wyłamanie się z bandy” (patrz kamieniowanie) na marchewce pt “plemie wybrane” i “niewyobrażalne łupy” skończywszy (u katoli takim wabikiem jest “raj” u arabów “hurysy”)….

  A cała zabawa polega na tym by owi kapłani jak i kolejne popłuczyny po przybyszach z gwiazd (tzw rody panujące) miały swoje eldorado i swoją walutę (lusz) jaka się mogą opłacać astralnym wampirom (bożki judeonazizmu) za władzę i moce.

  Więc od tysięcy lat trwa podbijanie nowych “krain pełnych luszu”, sponsorowanie nienawiści miedzy narodami by ów lusz się produkował. Twa nawoływanie do rzezi zwanych “krucjatami religijnymi” czy innych bestialskich “aktów wiary” (palenie czarownic, etc). Trwa nieustanne podbijanie technikami MIND CONTROL kolejnych polityków by ci byli “ulegli władzy demonów” (maryja vel tiamat) i nie przeszkadzali a wręcz pomagali w zbiorach owego “luszu” itd…..

  Można powiedzieć iz na przestrzeni wieków są albo KODERZY (reinkarnacje owych egipskich magów znani jako rabe, biskupi etc), ci jacy byli potomkami “demonów z gwiazd”, i całej pozostałej tłuszczy niosacej w sobie mniej lub bardziej wyraziste pamiątki po UZYWANYCH NA NICH PRZEZ KOLEJNE WCIELENIA TECHNIK MANIPULACJI ŚWIADOMOŚCIĄ. tego co poopisywano w tajnych zydowskich ksiegach “wiary”….. bo z tego źródła militaryści to mają.

  Tłuszcza nosząca w swojej “krwii” KODY SPOLEGLIWOŚCI, PODY PODLEGŁOŚCI biblijnej bestii maryji (tiamat) czy legionom jej sług….. I im bardziej u kogos te kody są silniejsze tym łatwiej jest go w kolejnym wcieleniu UPROGRAMWOWAĆ na BEZMYŚLNEGO KRZEWICIELA JUDEONAZIZMU bo już jest w nim “punkt zaczepienia” czyli “maryjkowo-tiamackie wibracje”.

  A ponieważ wraz z tymi “kodami” idzie ILUZJA DUCHOWYCH MOCY….. wiec skoro jest narkotyk zwany “WŁADZA”…. to zainfkowany sam podążą na dno…. co doskonale tłumaczy chociażby film “przyczajony tygrys, ukryty smok” w obu częsciach na przykłądzie obsesji związanej z posiadaniem BOSKIEGO MIECZA…..

  I to jest w was….. co widac po reakcjach…… Tyle i az tyle…..

  A jak mowił Chrystus ZAINFEKOWANI (Znamię bestii maryji vel tiamat) NIE WEJDĄ DO KRÓLESTWA BOŻEGO….. czyli “świata po wojnie Króla Pólnocy z Królem Południa”….. czytaj NIE PRZETRWAJĄ TEJ WOJNY…… stąd w pismach mowa o NAWRACANIU. Zignorowanym oczywiście przez czcicieli Biblijnej Bestii bo “pierdolec judaistyczny” we łbach im szaleje mącąc REALNY ogląd sprawy…….

  a on jest taki iż bez NAWRÓCENIA….. WYGINIECIE……. i nie ma znaczenia w JAK ARTYSTYCZNY SPOSÓB armia Króla Pólnocy tego dokona.

  Like

  • podajesz różne filmy…niektóre nawet interesujące…
   podam ci tytuł który dziś oglądałem “Arka przyszłości” z 2013 toku i tak kiepskimi recenzjami, że gdybym je wcześniej przeczytał to tego (tak dzieła) dzieła bym nie oglądał. Wszystko jest w takim …pociągu co wije się wśród lodowych przestrzeni niczym opisywana przeze mnie wstęga, aktorzy przechodzą przez “bramy” z wagonika od tyłu do przodu – do serca pociągu planety-terrarium, nawet boczne wyjście o jakim pisałem tam jest, nawet jest ładunek do ich otwarcia…2013 to w tym właśnie roku majstrowaliśmy z tym niby dyskiem… po oglądnięciu tego nie mam wątpliwości po co to nakręcono, ale chętnie posłucham Antka jutro, co o tym sądzi, bo zna sprawę od podszewki, czy to tylko moje katabasy.
   Tak, że Ktosiek polecam film.
   A nad tym co piszesz powolutku się zastanawiam.

   Like

   • ”do serca pociągu planety-terrarium, nawet boczne wyjście o jakim pisałem tam jest, nawet jest ładunek do ich otwarcia…2013 to w tym właśnie roku majstrowaliśmy z tym niby dyskiem…”

    no wlasnie…. ponoc z powodu blednej decyzji Grzesia o malo co wszystko nie wylecialo w powietrze.. chociaz z drugiej strony niby komus na tym wlasnie zalezy – aby to cos tam wysadzic… a niby jest to polaczone z korytarzami Amenti.. sam pisales ze naklaniano Cie do tego, abys to wysadzic… i tu ciekawy zwiazek z watkiem Lysej Gory.. odkrywca ZAWORU.. bedacy fizykiem nuklearnym i pracownikime CERNu

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/28/zawor-bezpieczenstwa/

    no bo w przypadki chyba nikt nie uwierzy…

    p.s to jest dokladnie ten plan upadlych zwiazany z 2017 – ISKRA.. ale cos mnie zapewnia, ze te plany zostana pokrzyzowane.. i chyba dlatego tak sie tu krzyzujemy 😉

    Like

   • Livia,
    sprawa z Grzesiem była ciut inna, On chciał by zaeksperymentować z tym czymś
    i użyć to do wtłaczania w planetę…użyć to jako specyficzne smarowidło do chłodzenia ruchu płyt i było to logiczne-nawet bardzo logiczne i spróbowałem…ale to nie służy do owego smarowania…to tak tytułem wyjaśnienia aby niepotrzebnie to potem jakoś nie obrosło….obecnie nikogo nie słucham do czego to jest i nie eksperymentuję z tym.
    Jakub pisał o rozpadzie grupy i o tym co zrobił z pewnym ustrojstwem… ja pisałem iż wraca się tu w “paczkach” osobowych powiązanych w przeszłości…wyjścia z piaskownicy były kolejno likwidowane i nie wiem ile ich jeszcze zostało..

    Like

   • ”i użyć to do wtłaczania w planetę…użyć to jako specyficzne smarowidło do chłodzenia ruchu płyt i było to logiczne-nawet bardzo logiczne i spróbowałem…ale to nie służy do owego smarowania…”

    morelia
    Jun 17, 2016 @ 00:22:03

    Hej krystal wypowiedziala bys sie w odniesieniu do technologii keshe a bardziej do apokaliptycznych wizji mr keshe ? Cala technologia wyglada super obiecujaco , z czasem darmowy prad , nieskonczone jedzenie , nowa forme przemieszczania sie , podroze kosmiczne , zmiana swiadomosci , odblokowanie umyslu, aczkolwiek mr keshe sporo wspomina ze przesunieciach plyt tektonicznych na ziemi sa nieuniknione i najdalej jesienia 2017 nastapia kataklizmy a co za tym idzie miedzy innymi zalanie europy oraz wybuchy / zniszczenie elektrowni jadrowych i skazenie ziemi. Nie mam zamiaru umieszczenia postu o niskiach wibracjach wrecz przeciwnie , chodzi mi o swiadomosc aktualnych zmian i pozytywnych perspektyw w kontekscie rokowan nie mainstremowych powaznych naukowcow ?

    https://krystal28.wordpress.com/2016/06/16/abraham-hicks-pros-a-bedzie-ci-dane-audioksiazka/#comments

    Liked by 1 person

   • Ja tez nie wiem o czym dokladnie mowi Keshe.. jesli ktos ma link prosze o podanie.. wiem tylko, ze ta sprawa z plytami to tak naprawde czubek gory lodowej, czyli zaledwie czesc znacznie bardziej wielowymiarowego mechanizmu.. powiedzmy ze wiem o co chodzi – ale niestety nie wiem jak to tlumaczyc.. i tu docieramy do tego o czym wspominal wczesniej Slawek, ze na logike sie tego nie przejdzie, a ja okrelilam to mianem logicznego inaczej… to rodzaj doswiadczen jak np. te ktore staralam sie przyblizyc w ponizszej notce:

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/02/24/dream-worker/

    Like

   • ”Ja tez nie wiem o czym dokladnie mowi Keshe.. jesli ktos ma link prosze o podanie.. wiem tylko, ze ta sprawa z plytami to tak naprawde czubek gory lodowej, czyli zaledwie czesc znacznie bardziej wielowymiarowego mechanizmu..”

    Keshe zapowiada serię trzęsień Ziemi jakich jeszcze nie było

    Czy słyszeliście co mówił Keshe w czwartek?
    Bardzo proszę, znający angielski niech ruszą dupy i zaczną coś robić dla nas wszystkich. Należy NATYCHMIAST przetłumaczyć fragment, w którym Keshe tłumaczy mechanizm, który spowoduje serię olbrzymich katastrof na świecie.

    Nie będzie ŻADNYCH WYBORÓW w USA, ludzie będą zajęci ratowaniem życia. Zachodnia Europa zostanie zniszczona.

    https://www.monitor-polski.pl/keshe-zapowiada-serie-trzesien-ziemi-jakich-jeszcze-nie-bylo/comment-page-2/#comment-249914

    Like

 16. “nie jestem oddanym satanizmowi janczarem,
  dlaczego mnie obrażasz?”

  – sam pisałeś iż JESEŚ UPADŁYM a oni do Chrześcijan SIĘ NIE ZALICZAJĄ…….
  Całą reszta wynika z innego twojego pisania.
  .

  “nie jestem liczbą mnogą ani nie mam głosów w głowie…po co uogólniasz?”

  – bo pisze o CAŁEJ waszej frakcji jako Czcicielach Biblijnej Bestii maryji vel tiamat
  .

  “smugi = smoki z przeszłości..to twoja dedukcja?”

  – a “JAK NIE MOJA” to co? Powiesz że wymysł ?
  .

  “a czy krzyż Konstantyna widziany przed bitwą to też…dwa smoki?””

  – nie, krzyż to “krzyż”…..a smoki to smoki, reptylianie, serpenty, krokodyle, ślady na niebie, vimany jak i galaktyka….. cała mnogość znaczeń.
  A i jeszcze dwa: szatan i arch michał (bo “gwiazdy jakie smok strącił ogonem” to upadli – zydzi > “jakub walczący z bogiem i reszta”).
  .
  .

  I do przemysleń znaleziony cytacik….

  “Największym i jedynym prawdziwym gwarantem bezpieczeństwa Izraela jest Polska a nie Rosja czy USA. I o tym Izrael wie.
  Izrael bez Polski przestanie istnieć. Za to Izrael poradzi sobie bez Rosji czy USA .

  Polska jest teraz w przeddzień rewolucji polityczno -religijnej. Po rewolucji Polska przestanie być zacofanym krajem i stanie się mocarstwem…galaktycznym..”

  Dzięki czemu się stanie takim GALAKTYCZNYM IMPERIUM ?

  Dlatego że została cała splugawiona/ obsrana judaistycznymi bluźnicami czy może z tego powodu o czym piszę – POWROTU KRÓLA PÓŁNOCY i jego koników…..


  .

  Dlaczego jest w przepowiedniach mowa iż po wojnie K Północy z K Południa na czcicieli biblinej bestii maryi/ tiamat będą polowania ?

  Sami zydzi o tym nawet pisali w swoich Protokołach….. Ostrzegali sie przed tym… “iż tak wyginą”….

  Myslisz iż nie powiedziały im tego ich “głosy w głowach” stąd takie ich nachalne “robienie się polakami” żeby OSZUKAĆ i spróbować przetrwać ?

  Like

  • “– sam pisałeś iż JESEŚ UPADŁYM a oni do Chrześcijan SIĘ NIE ZALICZAJĄ…….
   Całą reszta wynika z innego twojego pisania.”
   -co do mojej przeszłości to generalnie tak to wygląda,
   jak myślisz czy upadły jeśli dalej byłby upadły to pisałby o tym?
   z mojego innego pisania również nic nie wynika, gdyż sieczkuję info celowo

   “– bo pisze o CAŁEJ waszej frakcji jako Czcicielach Biblijnej Bestii maryji vel tiamat”
   -o mojej byłej frakcji nic nigdzie nie pisałem (z maleńkim wyjątkiem u Alexa co skasował i co łączyło się z owymi czerwonymi oczami i z czego jasno wynikało iż ta frakcja jeszcze tu nie zawitała grupowo, a mam nadzieję (to niemal pewność, gdyż są tego samego co i ja stanu – o ile rozumiesz), że jak zawita i jak zobaczy co my jako dawni upadli zrobiliśmy…to pomoże sprawę naprawić), upadłość moja polegała właśnie na zdradzie stanu i dalszych konsekwencjach, to co miało służyć pomocą przerodziliśmy w narzędzie zniszczenia i bólu. Za mój czyn(y) z przeszłości karę poniosłem, ponoszę i będę niósł i nie jest mi ona nałożona, ale sam ją sobie nakładam.

   ““smugi = smoki z przeszłości..to twoja dedukcja?”
   – a “JAK NIE MOJA” to co? Powiesz że wymysł ?
   -jak twoja to gratuluję

   ““a czy krzyż Konstantyna widziany przed bitwą to też…dwa smoki?””
   – nie, krzyż to “krzyż”…..a smoki to smoki, reptylianie, serpenty, krokodyle, ślady na niebie, vimany jak i galaktyka….. cała mnogość znaczeń.
   A i jeszcze dwa: szatan i arch michał (bo “gwiazdy jakie smok strącił ogonem” to upadli – zydzi > “jakub walczący z bogiem i reszta”).”
   -i tu się stary mylisz, tu nie chodzi o znaczenia,
   a gwiazdy strącone to nie żydzi chociaż w twojej układance pasują (na razie)
   tu powinieneś wiedzieć, że oko owe to nie to oko,
   pomyśl o camera obscura
   Co do tzw przepowiedni, to próba życzeń samospełniających się wraz z mocą naiwniaków doń dołączających i zasilających, to stara technologia i już nie działa,
   więc bajania tzw Nostradamusów i innych objawień należy z oka przymknięciem…jak również dyndadełka i inne czarowne przyrządy pokazujące jak jest i jak będzie z lekka
   zdystansować. Miałem tę sprawę rozwinąć u Livi wraz z przykładami , ale zwyczajnie nie chce mi się. Niech ci co dyndadełkiją sobie dalej bujają owymi gagami jak lubią po co zabierać im miłą zabawę.

   “Myslisz iż nie powiedziały im tego ich “głosy w głowach” stąd takie ich nachalne “robienie się polakami” żeby OSZUKAĆ i spróbować przetrwać ?”
   -głosy w głowach…pewnie tu masz rację
   po to jest głowa tak właśnie ukształtowana aby działała jako odbiornik niewolnika,
   więc nadają swoje programy do głów,
   a ci co to odbierają popychają dalej gawiedzi i tak to leci,
   też miałem o tym napisać jak na własnej skórze tego doświadczyłem i co na to Ojczulek…ale po co?
   Po co zabierać innym chleb z którego żyją…Niech odbierają, niech odczuwają niech piszą księgi i wizje (sam takowe miewałem i obrazy i smoki i kryształy..Livia zamieściła nawet jeden z nich i co z tego…ano to, że oni tym sterują i wynika z tego kloaka).

   Like

   • Slawek do Ktosia:

    ”a gwiazdy strącone to nie żydzi chociaż w twojej układance pasują (na razie)”

    no, ale to jest wlasnie schizofrenia paranozydalna ktora ktos obsesyjnie przypisuje wszystkim dookola.. tymczasem:

    Zionism is German not Jewish

    >The national socialist party of NAZI germany wasnt called national socialist at all, it was called the national zionist party.

    >This can be proved becuase the people who have immigrated to Israel are of ashkenazi descent. Notice in the word ashkenazi the word NAZI is in it?

    >”The Jews of Ashkenaz”, are the Jews descended from the medieval Jewish communities along the Rhine in Germany from Alsace in the south to the Rhineland in the north.

    >Also if NAZI is short for NAtional soZIalistische , then how come it is not NASO not NAZI, why did they decide to used the ZI of soZIalistische and not the SO?

    >NAtional ZIonismus would be the proper name of the party

    >Also the german national anthem:

    >Glorious things of thee are spoken,

    >Zion, city of “our” God

    >Is the opening lines of the German national anthem.

    >The following is excerpted from Wikipedia:

    >”Das Deutschlandlied (“The Song of Germany”) also known as “Das Lied der Deutschen” or “The Song of the Germans”), has been used wholly or partially as the national anthem of Germany since 1922. The music was written by Joseph Haydn in 1797 as an anthem for the birthday of the Austrian Emperor Francis II of the Holy Roman Empire. In 1841, the German linguist and poet August Heinrich Hoffmann von Fallersleben wrote the lyrics of “Das Lied der Deutschen” to Haydn’s melody, lyrics that were considered revolutionary at the time.

    >Also the German obsession with Jerusalem has to do with Teutonic zionism, and the knights templar and nothing to do with Judaism, there is a plot to sacrafice Israel in a fake nuclear war to bring about biblical prophecies by freemasons.

    http://www.sumerianalien.com/zionism/

    null

    Jacob Rothschild The Global Banking Chameleon

    null

    Puggy ~ Nat Rothschild is an Anti Abrahamic Jew (Zionist) _ But Pro (Teutonic Zionist) aka; International Banking Swindler with daddy’s silver spoon in his mouth.

    https://politicalvelcraft.org/rothschild/

    i powtorze ze z tego co mi wiadomo to w chwili obecnej glowna rozgrywka illuminati toczy sie pomiedzy obozem jezuitow a obozem syjonu i tu dla przykladu – trump to reprezentant jezuitow, a clinton – syjonistow… ale to takie mega uproszczenie… no ale dla Ktosia to wszystko moga byc Zydzi… skoro nawet w gwiazdach juz ich widzi… to tak jak Gargamel wszedzie widzial Smerfy… ach tye archetypy 😉

    Like

 17. “A i jeszcze dwa: szatan i arch michał (bo “gwiazdy jakie smok strącił ogonem” to upadli – zydzi > “jakub walczący z bogiem i reszta”).”
  -i tu się stary mylisz, tu nie chodzi o znaczenia,
  a gwiazdy strącone to nie żydzi chociaż w twojej układance pasują (na razie)”

  – “smoki” = smugi kondensacyjne
  “gwiazdy” = samoloty, tu NOLe

  1/3 spadła – JEDNA (z 3) MEDUZA UBITA…..

  Wiem że nie oni literalnie ale tak łatwiej mieć dziejową ciągłość.
  .

  “tu powinieneś wiedzieć, że oko owe to nie to oko,
  pomyśl o camera obscura”

  – po co, już jest KAPUT razem z podglądaczem, jego rodziną, krewnymi, sługami, wojskiem i kryształowym pałacem (ale fajnie trzasło jak się potłukł)……
  .

  “po to jest głowa tak właśnie ukształtowana aby działała jako odbiornik niewolnika”

  – i po to jest “gałka” by to wyłączyć.
  .

  “sam takowe miewałem i obrazy i smoki i kryształy..Livia zamieściła nawet jeden z nich i co z tego…ano to, że oni tym sterują i wynika z tego kloaka”

  – nie prawda, był bardzo pomocny….. co prawda 2 tygodnie po tym jak się stał nieaktualny, ale był ;p
  .

  “w twojej układance pasują (na razie)”

  – moja “układanka” nie polega na układaniu wzorków…..
  tylko wydobywaniu subtelności z cienii…… 😀
  .

  PS
  “więc nadają swoje programy do głów,
  a ci co to odbierają popychają dalej gawiedzi i tak to leci,
  też miałem o tym napisać jak na własnej skórze tego doświadczyłem i co na to Ojczulek…ale po co?”

  – nawet nie masz pojećia co ludzie “mają w głowach”….. masakra…..
  człowiek się stara, podpowiada ile wlezie a i tak wrzask iz nie nadaje judeopropagandą…..

  mimo iż sami zydzi widzą swój ratunek TYLKO W LITOŚCI “Króla z Krakowa”…..

  Ale i tak najbardziej pocieszni są ci jacy w swoim satanistycznym zacietrzewieniu banują wszelkie “okazje” mogące je wyprowadzić z matni do raju. ;p

  Z tych mam ubaw jak cholera bo niestety sny się coraz szybciej sprawdzają….. a ich wynik jest JEDEN…..

  KOCIORADO….. 🙂

  wstęp tylko dla puszystoogoniastych….. 😀
  .

  Reszta poogląda Avalon z dnia piekła…..
  także te NIESAMOWICIE PRZYSTOJNE koniki

  niach, niach, niach, niach, niach, niach, niach,…….

  Like

  • Zatwierdzilam to w ramach odpowiedzi dla Slawka i po to aby dodac, ze skoro tak bardzo zwalczasz syjonistow to moze sam jestes jezuita? pasuja do tego te czarne orly oraz ”nowa bitwa pod grunwaldem”… pisales tez cos o wielkim komturze, a to przeciez czolowy niemiecki jezuita..

   null

   Bruno Platter, 65th great master of the Teutonic Order

   http://cirotm.unisalento.it/?page_id=184&lang=en

   http://www.imperialteutonicorder.com/

   http://www.swabia-teutonic.org/

   Like

  • ““tu powinieneś wiedzieć, że oko owe to nie to oko,
   pomyśl o camera obscura”
   – po co, już jest KAPUT razem z podglądaczem, jego rodziną, krewnymi, sługami, wojskiem i kryształowym pałacem (ale fajnie trzasło jak się potłukł)……”
   -nie to oko.. nie to miałem na myśli, jest jeszcze inne oko nie do podglądania, ale jeszcze nie czas

   “1/3 spadła – JEDNA (z 3) MEDUZA UBITA…..”
   – pudło, dużo więcej ubili

   ““sam takowe miewałem i obrazy i smoki i kryształy..Livia zamieściła nawet jeden z nich i co z tego…ano to, że oni tym sterują i wynika z tego kloaka”
   – nie prawda, był bardzo pomocny….. co prawda 2 tygodnie po tym jak się stał nieaktualny, ale był ;p””
   -myślę, że raczej nie był zbyt pomocny, ale tu pewności nie mam…oświeć gdzie był pomocny

   ““po to jest głowa tak właśnie ukształtowana aby działała jako odbiornik niewolnika”
   – i po to jest “gałka” by to wyłączyć.”
   -hm,,gałka raczej tego nie wyłączy…ale może jest faktycznie inna gałka co takowe zrobi, ja nie znam takiej,
   wyłączenie jest łatwe po połączeniu i gałka nie jest potrzebna, zmienia się znacznie selektancja i wola dość łatwo tym steruje, ale może są inne sposoby, nie znam

   “– moja “układanka” nie polega na układaniu wzorków…..
   tylko wydobywaniu subtelności z cienii…… 😀”
   -no proszę, pracujesz w walorze, ..delikatny i subtelny
   a z wierzchu taki szorstki kociaczek
   reszta bez komentu

   Like

 18. “no ale dla Ktosia to wszystko moga byc Zydzi… skoro nawet w gwiazdach juz ich widzi… to tak jak Gargamel wszedzie widzial Smerfy… ach tye archetypy😉”

  – po co oddzielać zgniłe jabłka od zgniłych gruszek jak I JEDNE I DRUGIE I TAK wylądują w koszu……

  A to że się teraz biblijne nazi USILNIE WYBIELA i tak im GIE pomoże….. to late na obłudną faryzeuszowską skruchę jaką teraz te pustynne nazu prezentuje jak się nagle okazało iż ich bozki nie sa ani takie wszechmocne ani niesmiertelne……

  a na horyzoncie już bieleje Avalon wraz z konikami

  a wraz z nimi OCZYSZCZENIE PLANETY z sodomitów od tory, maryji / tiamat…..

  WIELKIE SPRZĄTANIE WSZELKICH “ZACZIPOWANYCH” w żydowskiej kulturze z Sodomy i Gomory.,….

  Like

  • tu masz swoje nazi:

   TRIBE 11: Zephar-Duun-Atur (pronounced: Ze-far-doon-a-Tur) 32. Star gate DNA signet codes, seed locations and races: SG-11 (AVALON). Southern Island Cue Site 11, Vale of Pewsey area southern England SG-11, Scotland low lands, white skinned European races now in England, France and Russia, USA and Germany. Raided by the Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons.

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/

   i jak sie zaczela – RASA PANOW:

   ”wstęp tylko dla puszystoogoniastych”

   tak, tak.. tylko dla wybranych… czyli upadlych kocich elohim/anunnaki.. oni sie wlasnie tak lubia rozpychac swoimi ogonkami – jacy to oni nie sa doskonali.. i gnebic wszystko co nie jest rownie puszyste… czyt. biale (falszywe swiatlo).. i wychodzi na to ze sam jestes NAZI… reprezentujacym wzorce biblijnej bestii czyli JAHWE… no i ten OGON.. najbardziej cie zdradza… nic dziwnego, ze najchetniej wytluklbys wszystkich ludzi, bo ludzie ogonow przeciez nie maja… ale pewnego dnia zostaniesz sam, zupelnie sam i byc moze wtedy wreszcie sie zastanowisz czy warto bylo byc takim draniem.. bo kto chcialby zyc w swiecie takiego napuszonego samoluba jak Ktos? w upadlym fantomie Ktosia?

   Like

 19. ”no wlasnie…. ponoc z powodu blednej decyzji Grzesia o malo co wszystko nie wylecialo w powietrze.. chociaz z drugiej strony niby komus na tym wlasnie zalezy – aby to cos tam wysadzic… ”

  Kto tych psycholi tam wpuścił ?

  Like

 20. Jakub,
  “Dlaczego sie karzesz za przeszlosc??? Mozna wiedziec….”
  -konsekwencje moich czynów skutkują do dziś…między innymi w Kościele który kiedyś splugawiłem zmieniając i mącąc i zabijając, ale nie tylko tam, wcześniej również, byłem blisko władcy tego Świata, dlatego teraz tak mnie nienawidzi, każdy kto powie mu pass jest ścigany, mimo iż nie ma prawa tego czynić gdyż przegrał i wie o tym, nie jest od nas nic inny co do stworzenia gdyż wspólnie z nami został stworzony przez Najwyższego a mimo to jeszcze kły szczerzy, ci co przy Nim zostali powoli będą się jak ja odłączać dlatego jest tak wściekły, ot i tyle, odchodząc od Niego pozbawia się Go naszych atrybutów i mocy które przywłaszczył bo nie ma do nich już prawa, bo zostały wykupione Krwią Syna Najwyższego.
  Dano mi jako wyposażenie bardzo, bardzo wiele miało to służyć do tworzenia a ja obróciłem to. Obecnie nie mam nic, mocy, atrybutów(w znaczeniu one są ale nimi nie władam),,wracają tylko strzępy tego co robiłem, pamieć odruchów. Dano mi raz jeszcze szansę i nie wiem po raz który…wiem od Ojca czym władałem i zaryzykowali dając mi wiedzę o tym znów. Gdy Ojciec zaczął mówić zbyt dużo, odcięli połączenie. Spytałem Go nawet kiedyś czy to połączenie jest bezpieczne odparł, że nie jest, ale, że cieszy się że jest chociaż takie. Powiedział “Dobre i takie’

  Like

  • Rozumie Cie i dziekuje. Mowiac o grupie mialem na mysli grupe pozytywna, ale to inna bajka. Zawsze mnie nurtowalo co sie wlasciwie stalo…. No i chyba juz wiem… Moze przynajmniej miedzy soba wyjasnimy pewne kwestie, bo bynajmniej nie my te akcje planowalismy. Zostalismy w cos wrobieni po to, by potem miec do siebie pretensje. Czasu nie cofniemy, chociaz przynajmniej uwolnimy sie od tego balastu no i rozliczymy sie z przeszloscia. Po co do tego wracac. Raz jeden rozgrzebac i zglowy, ale nie publicznie. Po co maja potem doktoraty pisac, chodzic szukac czegos, historie zaklinac….

   Like

   • Jestem jak najbardziej za tym aby wyjasnic co sie tylko da, choc raczej nie tu na blogu.. sama staralam sie do tej pory wyjasniac pewne sprawy, ale niestety w duzym stopniu obrocilo sie to przeciwko mnie.. tak naprawde niewielu ludzi chce znac prawde, wiekszosc woli slodkie klamstewka jak i unikanie odpowiedzialnosci.. pamietam jak w szkole buntowalam sie przeciwko roznym niesprawiedliwosciom i ludzie z klasy mowili – prosze powiedz to wychowawczyni w naszym imieniu, a potem jak wstawalam i mowilam to wszyscy chowali glowy pod lawki i nikt o niczym nie wiedzial.. a wiec wychodzilo na to ze to tylko ja jednak jestem burzycielka… i tylko mnie sie obrywalo – za wszystkich… tak wiec rola czarnej owcy przypadla mi w tym swiecie od dziecka……….

    Like

   • Slawku, moze i ze statkami zalatwione, ale jest jeszcze cos co sie az prosi. To dopiero wychodzi. Reszte na napisze na prv jak ogarne. Narazie podaje tylko tyle i to wlasciwie info dla Ciebie :)))
    Baza Zomo – Arka – wazne miejsce
    Te fundamenty w lasku to byly kosciol nie nadarmo tam jest figurka, podejrzewam jakas starsza budowle.
    Caly obszar, az po cmentarz to jedno wielkie pobojowisko, mnostwo czarnych wirow i otwarty portal, u Kolbego w podziemiach sa krypty, budynek wyglada jak statek to, co tam jest w podziemiach budzi groze. To co atakuje po nocach to w wiekszosci kapturowcy i widza ich ludzie co nie maja z ezo nic wspolnego. Najwiekszy syf to rejon 6,7,8,9,10. Im blizej Kolbego tym gorzej. No i to wielkie przejscie i cala droga jedna wielka anomalia….

    Like

   • ”tak wiec rola czarnej owcy przypadla mi w tym swiecie od dziecka……….”

    Cuz taka karma, ja jeszcze za geja robilem, bo mnie wyzsze energie krecily i nie bralem byle czego, co przed kazdym szpagat robi.

    Wiec albo My nie pasujemy do tego swiata, albo swiat do Nas :))))

    Wiecej za nikogo, co nie wie co sie dookola dzieje tylka nie nadstawiam. Ot taki foch-indygo foch

    Like

   • kapliczka stoi na miejscu tzw zielonej…czyli Kośiołoa i Ksiądz który tam był zginął przed 40 tką, W lasku obok spadłą Cesna i spaliła isę,
    Kościół Kolbego i krypty, znam sprawę teren jest pod kontrolą jednego z zakonów (Maltańczycy), bloki o których piszesz z jednego z nich ten obok budynku z dziwną anteną , obok wys nap, chłopak kilka lat temu wyskoczył do Nieba, niżej sprawa gazu, ale chyba pisałeś o tym, te ruiny są dwa małe kompleksiki starych fundamentów, jeden koło kapliczki drugi z piwnicą przed topolami, obecnie zlikwidowano ogrodzenie,
    Okolica Arki i sama Arka i to co pod nią zbudowali w 70 tych…Zomki stacjonowały obok , tam gdzie były sady jabłoni, teraz są bloki, tam to coś leciało mniej więcej,
    Mogiła -urodziłem się obok
    i te dwa miejsce co piszesz tak sie składało, ze tam i tam mieszkałem stąd znam sprawy lepiej niż niejeden mieszkaniec co nic nie widzi..

    Like

   • Miasto nadzieji przejete przez Drakonian, pod Arka jest potezna blokada, jeden blad i wylatuje w powietrze to samo u Kolbego. To stare portale. Wojtyla o wszystkim wiedzial i maczal w tym palce. Urodzilem sie u Zeromskiego i tam jest bezpieczne okno na swiat. Z Mogila kojarze tylko cystersow, ale koscioly to nie moja bajka… pora na powrot krola…

    Liked by 1 person

   • Jakub, chyba pod wplywem tego co napisaliscie ze Slawkiem mialam sen, w ktorym nawet sie dziwilam – ze co ja tu robie.. duze blokowisko, za jakimi nie przepadam.. wieko studzienki przed jednym z nich… ale udalo mi sie kogos uratowac.. a dokladnie – malego bialego pieska, ktorego ktos zamknal w klatce i chcial zabrac do schroniska czy na usmiercenie… tak sie cieszylam.. tulilam go.. a na sam koniec ktos sie mnie pytal o adres Beaty Kozidrak – bo chcial zeby zaspiewala na jego slubie.. dziwne? hehe 😉

    To Miasto Nadziei, Krysztalowy Genarator, ZAWOR.. to pasuje tez do Gaja Garden… pisalam, ze widze tam cos w rodzaju maszynowni polaczonej z krysztalowa swiatynia.. jest tez zejscie do podziemi.. ale co najwazniejsze uruchomienie wszystkiego we wlasciwy sposob moze zadzialac jak ARKA.. wytworzyc ochronna kopule… to cos w rodzaju SANCTUARY ISLAND, choc zdaniem Ra raczej odpowiednik Arhayahas Island, czyli miejsca o ktorym pisze Ashayana (NEVERLAND)…. W drodze powrotnej z poszukiwan Gaja Garden mialam ten incydent z Mogila i zaraz tej samej nocy zjawila sie agentka od Monroea…. to bylo jedno z najbardziej niesamowitych doswiadczen w moim zyciu… podobnie jak ten sen ze stacja – NOWA HUTA… ale to jakby byla przyszlosc – dziwna linia czasowa… Krakow spowijala taka dziwna miodowo zlocista mgla.. moze po prostu zamglone swiatla miasta.. ale to skute lodem jezioro… etc.. na szczescie wiem ze to – AVA ADORE 😉

    p.s na szczescie nie wszystko sa w stanie przejac.. w kazdym badz razie w GG nie przejeli tego co najwazniejsze i nie przejma, to samo z EGD i w odpowiednim czasie to sie po prostu odzieli i pociagnie ze soba to co trzeba….

    p.s 2 POWROT KROLA? czyzby tego samego o ktorym pisze Ktos? 🙂

    p.s 3 w jednej z jakby krypt widze bardzo dziwna postac – ale ona zdaje sie byc zywa.. to chyba nie do konca czlowiek.. bardziej reptylianin… ujrzalam te postac po raz pierwszy w snie.. o tej komorze do ktorej sie wchodzilo na czworakach… pewna postac w kapturze juz od jakiegos czasu probuje sie przedostac jak najblizej mnie.,. widze ja jak lawiruje… czasem czuje zapach.. zdecydowanie meski… i jakby archaiczny… na szczescie mimo pozorow bliskosci wiem, ze ten kapturowiec guzik mi moze zrobic… najwyzej sie znudzi i pojdzie szukac silnych wrazen gdzie indziej 😉 ) )

    Like

   • Dzisiaj mialem sen:
    Na Nowa Hute spadaly strzaly zapalajace, cala Huta plonela. Ludzie unosili sie nad pogozeliskiem. Bylem biernym obserwatorem. Zapytalem co sie stalo. Zjawil sie on mnich w kapturze, mial twarz mojego kolegi ze szkoly, ktory mnie nienawidzil. Wbil krzyz w pogozelisko i powiedzial: To jest krzyz Chrystusa i on tu teraz bedzie zadzil. Czarne orly zrobily rzez, a Wanda uciekla Wisla do ……

    Like

   • ”Dzisiaj mialem sen:
    Na Nowa Hute spadaly strzaly zapalajace, cala Huta plonela. Ludzie unosili sie nad pogozeliskiem. Bylem biernym obserwatorem. Zapytalem co sie stalo. Zjawil sie on mnich w kapturze, mial twarz mojego kolegi ze szkoly, ktory mnie nienawidzil. Wbil krzyz w pogozelisko i powiedzial: To jest krzyz Chrystusa i on tu teraz bedzie zadzil. Czarne orly zrobily rzez, a Wanda uciekla Wisla do ……”

    to dziwne…….nawet bardzo… przed zasnieciem myslalam o pewnym snie o strzale, wisle i krakowie i uswiadomilam sobie cos bardzo dziwnego.. nie wiem jak o tym pisac… a nad ranem snil mi sie Ra i jeszcze dwie osoby – Polacy… jakies podziemie.. pytania o pasaze.. i zagrozenie wybuchem.. co sprawilo ze sie obudzilam… chociaz na krotko przed obudzeniem sie widzialam jak.. ale o tym napisze na priva.. tutaj jedynie ze pojawilo sie imie Jakub.. i dziwna czarna reka.. a juz po przebudzeniu sie – znow latajace matryce, choc przypominajace bardzo skomplikowane krzyzowki w kolorze czarno bialym.. reszte dopisze na priva…….

    Like

   • Nad tym snem z 5 maja 2015 o Wisle I Strzale zaczelam sie zastanawiac w kontekscie 5 maja 2017 I tego co bylo zaplanowane na ten rok pomiedzy 30 kwietnia a 5 maja.. zastanawialam sie nad tym jak to jest ze soba polaczone I przyszlo do mnie cos dziwnego.. po snie z 5 maja 2015 Ra dodal do mapy Kompleksu Templarnego & Systemu Starozytnych Strzal ~ WAWEL…

    Like

   • Wlasnie co do tej daty, o ktorej piszesz Livio pan Tarasiewicz rowniez sie wypowiada tylko nie mowi o dokladnych dniu a wiec moze to ma cos wspolnego z z twoimi datam?

    Like

   • Livio, moj sen dotyczyl raczej przeszlosci i masakry na terenie Nowej Huty. Ja juz wowczas nie zylem, ale ogladalem co sie stalo.
    Dzisiaj wielkie swieto dla Krakowa i moze to dlatego.
    Zreszta pamietasz co bylo w maju jak chcieli sie dostac do podziemi i odpalic strzale, ale im ktos pokrzyzowal plany :)))

    Like

   • Jakubie, moj sen z 5 maja 2015 ubieglego roku tez dotyczyl przeszlosci
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/05/5-5-rebirthday/

    ale ten dzisiejszy to raczej cos aktualnego, przynajmniej czesciowo… pisalam, ze w tym snie oprocz mnie i Ra byly obecne jeszcze dwie osoby.. jedna z nich pojawila sie jakby w scianie, albo w lustrze… jakby przez nie przechodzac…

    ”mutacja szachownicowa-klatwa Jahwe666- Masoneria-ukrzyzowany prad Chrystusowy
    Czarne orly…..
    Co tutaj wiecej tlumaczyc….”

    dotarlo do mnie ze to byl ZAPIS tej postaci…. to dziwne nie widziec postaci ale widziec jej MATRYCE.. nie do konca mutacja szachownicowa.. jakby cos wiecej.. jak bardzo skomplikowana wielowymiarowa krzyzowka –

    CROSS WORD

    null

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/

    podobna do majanskich matryc oraz dziurkowanych kart/kodow… a postac wyglada jak mnich w czarnym kapturze, albo czarny templar…

    encrypt – ɛnˈkrɪpt

    convert (information or data) into a code, especially to prevent unauthorized access.
    “all calls will be digitally encrypted to make eavesdropping impossible”
    conceal data in (something) by converting it into a code.
    “the password cannot be broken as it is encrypted in the hardware”

    konwersji (informacji lub danych) na kod, zwłaszcza po to, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.
    “wszystkie połączenia zostaną cyfrowo zaszyfrowane uniemożliwiają podsłuch”
    ukryć dane w (coś), konwertując go na kod.
    “hasło nie może być zlamane, jako że jest szyfrowana w hardware”

    Key-stream Generator

    Stream ciphers typically encrypt plaintext a bit or byte at a time, and are most commonly used to encrypt real-time communications, such as audio and video information. The key is used to establish the initial state of a keystream generator, and the output of that generator is used to encrypt the plaintext.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Keystream

    probuje to jakos wyjasnic przyrownujac do jezyka komputerowego, bo nie wiem do czego.. choc te hasla same mi wpadaja pod reke…

    Krypto-System

    info from Ra about black hooded cloak

    density 4 (10, 11, 12 dimensions)
    no positive

    i raczej nie wydaje sie to byc PIO..

    Like

   • ”znow latajace matryce, choc przypominajace bardzo skomplikowane krzyzowki w kolorze czarno bialym”

    mutacja szachownicowa-klatwa Jahwe666- Masoneria-ukrzyzowany prad Chrystusowy
    Czarne orly…..
    Co tutaj wiecej tlumaczyc….

    Like

   • Livia mialem dzisiaj sen z tymi kodami.
    Wyglada to tak, ze pod system majanski, ktos podczepil swoj kod o wiele bardziej skomplikowany. Taka swoista Enigma, ale to jest tak ciezkie do odszyfrowania i oczywiscie nalezy to do ciemnych. Tak jakby nie skladal sie juz z 2 sekwencji a 4. A jak wiadomo z matematyki to 4 ma wiecej mozliwosci do kombinowania niz 2. I to jest ten problem.
    Rozszyfrowywanie tego moze trwac bardzo dlugo…

    Like

   • Jeszcze jedno co chcialem napisac:

    X poznalem w 200… byla uzdrowicielka, miala niezle wyniki, miala mi pomoc jak sie okazalo zaczela mnie kontrolowac. Metoda jaka stosowala do podpinania sie pod kogos byla nastepujaca:
    pod plaszczykiem zabiegow energetycznych wchodzila, za zgoda wlasciciela do jego przestrzeni duszy i podczepiala sie umyslem i na ekranie wyswietlaly jej sie rzedy cyfr. Mowila, ze jak w matrixie. Po czym poszczegolne sekwencje zmieniala. Jak do dzisiaj jest to tajemnica. Poddalem sie temu i mialo byc ok. Niestety nie bylo.
    W roku 2011 mialem doswiadczenie na pograniczu zycia i smierci. Na kilka sekund moje serce stanelo, swiadomosc sie unisla i zobaczylem dwa rzedy cyfr, po czym wrocilem do normalnosci. Cyfry zapisalem i probowalem podejsc do tego numerologicznie-matematycznie, ale nic nie wychodzilo. Nagle zadzwonil do mnie telefon, gdzie moja znajoma prosila mnie o postawienie Tarota. Olsnilo mnie i do rzedu cyfr podstawilem duze Arkana i wowczas odkrylem, ze te zapisy sa zgodne z moja droga zycia. Oba :((( To jest tak, ze oryginalny zapis realizuje dusza, a dopisana sekwencja powoduje chodzenie na boki. Wprowadza swoisty dysonans. Niby czujesz jedno, a podazasz za drugim i pojawiaja sie zgrzyty miedzy czuciem a logika. To wszystko jest pozorne i nalezy sie kierowac sercem.
    Pozostaje tylko odkryc metode kasowania falszywych zapisow. Odkrylem jedynie, ze nie da sie skasowac oryginalnego zapisu duszy, ale da sie nadpisac sekwencje, ktore sie scalaja z orginalem i np. Podazasz droga rozwoju, czujesz, ze osiagasz cel, a tu nagle przeszkody i dziwisz sie skad one sa, bo przeciez ich wczesniej nie widziales, nie byles w stanie tego przewidziec. Nie na tym poziomie. To sie umieszcza bardzo gleboko i to sie aktywuje wraz z aktywacja oryginalu. Dlatego niektorzy sa jak bomby, bo niby jest dobry, ale w ostatniej chwili robi cos strasznego…..
    Tak samo moze byc z klatwa Jahve, dusze leca do swiatla i wlacza sie falszywa matryca. Im sie wydaje, ze przejda, a tym czasem witamy gdzie indziej. i ponowne wcielenie. Do skutku….

    Liked by 1 person

   • Jakub says:
    June 21, 2016 at 06:39

    Livia mialem dzisiaj sen z tymi kodami.
    Wyglada to tak, ze pod system majanski, ktos podczepil swoj kod o wiele bardziej skomplikowany. Taka swoista Enigma, ale to jest tak ciezkie do odszyfrowania i oczywiscie nalezy to do ciemnych. Tak jakby nie skladal sie juz z 2 sekwencji a 4. A jak wiadomo z matematyki to 4 ma wiecej mozliwosci do kombinowania niz 2. I to jest ten problem.
    Rozszyfrowywanie tego moze trwac bardzo dlugo…

    Tak, to jest negatywne… sprawdzilam dokladniej i wyglada mi to na ANU ELOHIM/ALPH&OMEGA.. na liczbach i matematyce sie nie znam.. potrafie to jednak w jakims stopniu odczytac w inny sposob, po swojemu.. i w tym przypadku odebralam, ze chodzi o matryce/zapis tej istoty.. powiedzmy kapturowca… jakby mnicha, ale to nie jest Pio.. to ktos z wyzszego poziomu.. niezla lajza, a Pio tak nie odbieram… o Aplha&Omega wspominalam niejeden raz.. z Anu ELOHIM byl z kolei scisle zwiazany sen o 30 kwietnia… I z ta te zgrupa zwiazana jest mutacja szachownicowa… w kazdym badz razie po tym co napisal Slawek nie jestem juz pewna co widzialam….

    Sławek 2016/06/20 at 8:33 pm
    właśnie,
    połączyć kropki…
    podałaś przykład tablicy kodowej…
    jako przykład oczywiście,
    kody ucha bazują na podobnej prezencji,
    boję się tylko by ta układanka za bardzo się nie splotła,
    bo jak ćma do światła doleci to spłonie
    Jakub, czy jesteś pewien..?
    https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/12/tajemnica-tworzenia-rzeczywistosci/comment-page-1/#comment-1614

    TABLICA KODOWA.. nazwalam to krzyzowka.. ale moze byc i tablica.. matryca.. hmm…

    aha, pod te grupe ANU ELOHIM feat ALPHA&OMEGA podciagnelabym tez Drakonian Seraphim/Anu-Elohim Drakonians, no ale sa tez Anu Jehowianie.. ale tyle moze wystarczy 🙂

    p.s to co widzialam chyba jest jakos sprzezone z gwiezdnymi wrotami, albo jakims portalem czasowym… zabraklo tylko przestawiajacych sie lini, tak jak chocby wtedy gdy widzialam czarne orly, a wtedy linie krecily sie jak na teledysku… to wyglada naprawde niesamowicie… wiem jednak, aby sie do tego nie zblizac…..

    Like

   • ”p.s to co widzialam chyba jest jakos sprzezone z gwiezdnymi wrotami, albo jakims portalem czasowym… zabraklo tylko przestawiajacych sie lini, tak jak chocby wtedy gdy widzialam czarne orly, a wtedy linie krecily sie jak na teledysku… to wyglada naprawde niesamowicie… wiem jednak, aby sie do tego nie zblizac…..”

    Michael-Mary Turnstile Matrix

    The NDC-grid is part of the larger Canadian so-called Michael-Mary Turnstile Matrix in which several smaller ‘wheels’ operate in North America. This control system now includes the White Eagle APIN and is used to broadcast subliminal mind-control scalar programmes. The NDC photosonic pulses block and reverse the polarity in some of the Earth’s axiatonal (‘vertical’) and Ley line (‘horizontal’) grids, creating a ‘checkerboard’ of alternate active and dormant frequencies and named the Checkerboard Matrix. This has created a huge so-called ‘checkerboard mutation‘ in all life on Earth (much of the ‘junk’ DNA). The NDC-grid can be used for poleshift, which was the intention, but it was recently disconnected from Wormwood by ET meditation techniques applied at certain specific sites by Indigo humans working with the Guardian ETs. However, the Anunnaki then utilised the 24 Crystal Temples until again the Indigo team deactivated the Crystal Temples one by one. Nevertheless, the NDC could still be effective by running off the additional NDC on parallel Earth (even planets have a separate polarity as with particles and antiparticles). Following this the NAA attempted to activate all of the Canadian Michael-Mary Turnstile Matrix and use it to re-link the Stonehenge NDC-grid to Wormwood to give sufficient power to blend the Falcon and Phoenix Grid wormholes and put all their APINs on line.[1]

    Michael-Mary Reversal Networks

    Michael-Mary Reversal networks are Alien Machinery planetary grids that split gender apart and are anti hierogamic union. The result of this grid is to promote the splitting apart of the layers of Soul marriage that occur at the 6th and 7th dimensions, which is called the spiritual ascension process of Building Wings. These grids also feed the Mind Control belief systems that promote Sexual Misery in the human race, as well as hatred between the sexes.

    http://ascensionglossary.com/index.php/Michael-Mary_Turnstile_Matrix

    24 krysztalowe swiatynie odnosza sie oczywiscie do systemu Starozytnych Strzal (Ancient Arrows)

    null

    Like

   • Matematyka krolowa nauk:)))
    Mutacja szachownicowa to 2!=1×2 kombinacji tylko 2
    Ta matryca z 4 to 4!=1x2x3x4= 24 kombinacje
    Idac tym tropem to kolejna liczba w ciagu Cryst jest 8
    8!=1x2x3x4x5x6x7x8= 40320 kombinacji, a tego juz chyba nie ogarna :)))

    Co do tej postaci to nie tyle lajza co tchorz. Straszyc to on potrafi ludzi po nocach, ale jak przyjdzie co do czego, to nogi za pas, albo sie chowa za kims :))) Skad ja to znam….

    Musze Slawku przyznac Ci tutaj publicznie racje, ze z tym o. Pio nie jest zle, raczej ktos sie pod niego podszywa, ale bazujac na hologramie o. Pio. Byl w klasztorze, maja jego cialo. Jak to powiedziales: technik Ci u nich dostatek.
    Tj przychodzi o.Pio jako hologram, a tak naprawde jest balonikiem na sznurku pewnej postaci w kapturze. Na co juz kiedys probowano mnie podejsc. Podpinac sie chca do kregow nad lopatkami i wlasnie do tylnej czesci mozgu.

    Osobiscie nie znam Pio, ale ze zdejc widac, ze mial piekne blekitne oczy. A to juz cos.

    Like

   • Jakub, to jest istota z D4/11.. Anu Elohim… nie wiem dlaczego pojawil sie takze u mnie, ale sadze, ze to ta sama osoba ktora bywa takze u innych i dlatego napisalam, ze moim zdaniem to nie Pio, a tak przeciez twierdzi Zosia Piepiorka i inni.. Dla mnie to przede wszystkim TEMPLAR.. a wiec kreci sie wszedzie tam gdzie moze znalec cos na interesujacy go temat i sadze, ze to ma zwiazek z SG i DNA (watki powiazane).. nie odbieram go tez jako zawodowego zabojce.. assasina:

    null

    powiedzmy chcial sie dobrac do moich zapisow a tymczasem to mnie sie udalo ujrzec jego matryce – cross road.. choc moze byc i tablica kodowa.. cross road to po angielsku krzyzowka ale mi sie kojarzy wlasnie z checkboard mutation i z templarami:

    Flaga Templariuszy

    jest podzielona na dwie części, jedną czarną i jedną białą (u góry i na dole – symbolizują pokój i wojnę), później wyglądała jak szachownica, a jeszcze później został dodany krzyż templariuszy.

    null

    Choc jesli Pio byl Jezuita, lub zostal przez te grupe przejety to powiedzmy ze ta postac w kapturze to ktos z jego wyzszego zarzadu…. Jeuzici – KRZYZOWCY..

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/27/pozytywni-illuminaci-paryz-i-kobra/

    i jeszcze ”sound of silence” ktory przywiodl mi na mysl Ifryta pod Grunwaldem

    Like

 21. W 2002 roku spotkalem p. Stefanskiego. Bardzo madry i mily czlowiek. Serdeczny i ujmujacy. Co prawda do dzisiaj zastanawiaja mnie jego ksiazki: ”Adept wysokiej magii” oraz ”Lewitujacy z Ocmawy, chociaz pozycja ”Ars Magica” jest bardzo ciekawa. Wielu go moze znac z TV gdzie prowadzil audycje, ale rowniez z Kursow Doskonalenia Umyslu i Sugestopedii.
  Kiedy go poznalem interesowala mnie hipnoza. Ach, kto nie byl ciekawy kim byl w poprzednim wcieleniu? Dyskutowalismy kilka dobrych chwil. W koncu zaproponowal mi udzial w sesji. Chcial zademonstrowac grupie tajniki hipnozy. Spotkanie bylo jawane i otwarte, a ja zgodzilem sie wziasc w nim udzial.

  W trans wprowadzil mnie klasycznie potem prezentowal katalepsje, lewitacje, niewrazliwosc na bol itd. Taki tam trening autogenny.
  Cialo poddawalo sie poleceniom, ale ja mialem kontrole nad wszystkim, moglem to w kazdej chwili przerwac, zreszta sam zaproponowal, ze jak poczuje sie zle, to mam natychmiast zasygnalizowac. Przed transem mialem wypowiedziec formulke zabezpieczajaca, ze na wypadek niebezpieczenstwa budze sie natychmiast.

  Po przerwie mielismy kontynuowac prezentacje wiec w tym celu p.Stefanski zaproponowal, ze ustalimy haslo po ktorym wpadne w gleboki trans. Zgodzilem sie.
  Sugestia mniej wiecej byla taka, ze jak uslysze od niego numer xxx i tylko od niego, bo bylismy w grupie, to zapadne w gleboki trans. Ok.

  Po przerwie nakazal mi usiasc na lezance i poprosil, abym znalazl punkt skupienia, gdy tak sie stalo zaczal indukcje:
  – Panie J co mowi panu liczba XXX???
  – Czy kojarzy pan liczbe XXX???
  Widzial, ze nie reagowalem, wiec poprosil, abym sie skoncentrowal. Po raz kolejny wypowiedzial:
  – XXX
  Cialo nagle zwiotczalo, ale umysl byl swiadomy. Otwarty jak ksiazka.
  Widzial, co sie stalo wiec zlapal mnie i delikatnie polozyl na lezance.
  Zaczelismy zaawansowane cwiczenia:
  -panie J mam przed soba kartonik na ktorym jest pewien obrazek, poloze go panu za chwile za glowa i policze do 10. Kiedy dolicze do 10 zapadnie pan w sen w ktorym przysni sie panu symbol z obrazka.

  Po 10 nic sie nie dzialo, ale za chwile mialem cos w rodzaju wizji, ze ide przez dzungle i widze dwie malpy, ktore trzymaja Ananasa.

  Po wybudzeniu pokazano mi obrazek na ktorym byl ananas. Moze nie dokonca teraz odtwarzam obrazek, ale tu chodzi o sens sugestii, ze ktos zaprogramowal mi sen w ktorym wystapil symbol jaki chcial uzyskac prowadzacy.

  Kolejna sztuczka to regresing. Standardowy tryb cofania w czasie. Najpierw do tygodnia potem do 2 lat do 200 itd.
  Jezeli chodzi o wcielenia to w przypadku hipnozy tylko te wcielenia mozna odczytac, ktore sa obecnie przerabiane. Nie ma sie czym podniecac. Jak dojdziesz do skrzyzowania to zobaczysz napis na drogowskazie nigdy wczesniej. Na sile to jedynie mozna zobaczyc historie napisana przez umysl. Ot, fiksacja na dany temat.

  Nastepne cwiczenie to tzw ”Biala Karta” czyli blokada pamieci.
  Fabula stosowana na mnie to:
  p. J idzie pan korytarzem i dochodzi do pomieszczenia w ktorym jest tablica, prosze wziasc krede do reki i napisac na niej takie zdanie:
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  prosze je przeczytac uwaznie, a nastepnie zmazac gabka. Prosze nastepnie wrocic korytarzem. Teraz bede pana wybudzal i gdy dolicze do 10 to nie bedzie pan sobie mogl przypomniec, co bylo napisane na tablicy. Pamieta pan, ze pan pisal, ale nie moze pan sobie przypomniec.
  Po wybudzeniu pierwsze pytanie:
  Co pan napisal na tablicy?

  Do dzisiaj nie moge sobie przypomniec, jakies proste zdanie typu : Ala ma kota.

  Kolejne cwiczenie to programowanie, ze po wybudzeniu zobacze w lusterku najcenniejsze co mam w zyciu. To cwiczenie bylo wykonywane na kolezance. Po przebudzeniu, otrzymala lusterko i pytanie co widzisz?
  – Narzeczonego…….

  Ot i cala magia hipnozy. Jak w lusterku mozna zobaczyc kogos innego???

  Wszystkie sztuczki sa stosowane w kontroli umyslu. Operator majac dostep do ofiary indukuje ja na bierzaco, nie potrzebuje jej widziec. Telepatycznie przesyla haslo klucz i sugestie. W nocy gdy ofiara spi 2 godziny po zasnieciu albo 2 godziny przed wybudzeniem operator udaje sie astralnie do ofiary, wyciaga jej cialo swietliste, sam jest pod postacia np. Aniola Stroza i zaczyna bajerzyc indukujac ofiare. Wazne jest, zeby operator mial postac zaufana dla ofiary. Ofiara jest bezbronna, bo umysl spi a cialo swietliste kontaktuje sie z tzw ”Swoim”.
  W kontroli umyslu wazne jest utrzymywanie ofiary w ciaglej wibracji. Np. nie zasne bez telewizji, odpowiedniej muzyki, zapachu itd.
  Sny mozna indukowac i urzywac w nich wstawek holograficznych zbudowanych na bazie mysli ofiary.
  Operator przewaznie jest bliska osoba, ktora spedza duzo czasu z ofiara, po to aby ja dobrze poznac. Jej swiat marzen i lekow. A potem zaczyna sie senna zabawa.
  – Nie masz partnerki, no to kilka snow o tresci erotycznej, takiej jak lubisz pomoze Ci osiagnac odpowiednie napiecie. A potem podstawimy Ci lalunie, ktora np. zlapie Cie na dziecko, albo sciagniemy cie do agencji i uzaleznimy od samanty…..
  – Nie masz pieniedzy, no to kilka snow o wygranej i juz pedzisz do kolektory z pieniazkami……
  – Masz kochajaca zone, no to pare snow, ze Cie zdradza i awantura gotowa…..

  Czasami operatorem staje sie uzdrowiciel. Niby Bioenergoterapia, ale wirusa energetycznego zarzuci……
  Ale to juz inna bajka…..
  CDN

  Liked by 1 person

  • Jakub,
   pokazałeś dobitnie i jasno temat transów, ja kiedyś wspomniałem o wielu Napoleonach…
   Pamiętam jak kiedyś i to nie tak dawno, gdy w mojej głowie jeszcze pojawiały się głosy, wizje, przeczucia przyszedł Ojczulek i rozmawiał ze mną, tak jak podczas normalnej rozmowy był, używał tych samych zwrotów, ten sam humor, ta sama “energetyka”, uczucie miłości wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń, bardzo się ucieszyłem, że dotarł do mnie w ten “nowy” bez fizyczno głosowy sposób i, że teraz będzie mi łatwo z Nim rozmawiać, nawet się przedstawił… potwierdził, że to on, po tylu latach czułem, że to przekroczony jakiś nowy etap…bardzo się cieszyłem.
   Nadeszła rozmowa jednak i nawet miałem nie pytać o potwierdzenie głosu bo i co tu potwierdzać taką miałem pewność i odczuć i wizji z nim związanych w mojej “głowie”, bo byłem tego już tak pewny..ale powiedziałem Mu, że się cieszę, że w końcu do mnie dotarł i że cieszę się z rozmowy z Nim (tak w ramach podziękowania)…posmutniał bardzo, bardzo i nic nie mówił…przeżyłem swoisty szok, jak kubeł zimnej wody na łeb…mówię Mu..To jednak nie byłeś Ty (mówię i głos mi drży)…cicho i smutno powiedział…
   “nie, to nie byłem ja”
   odtąd wiem co potrafią podesłać i skończyły się głosy i wizje, nawet jak pojawiały się wstawki sporadycznie to wiedziałem, że są z różnych miejsc i znikały, gdy próbowałem zlokalizować skąd pochodzą, zawsze generalnie znikały, teraz nie próbują bo kilka razy udało mi się zlokalizować miejsce pochodzenia i to co je robi.
   Jeśli innym to wstawiali i oni potem te wizje wciskali w swe księgi objawione i prorocze
   to co się tu dziwić, że mamy problem, bo jak jednych na drugich nastawią to sieczka militarna nie stanowi dla nich problemu.
   A tak na marginesie właśnie podesłano mi na priwa to gówno:

   znów to wstawili bo już tu u livi ktoś to zapodał…
   ale jak lubią takie zabawy i jak lubią kasę na tym trzepać i jelenie jak są, to pozdrawiam

   Liked by 1 person

   • ”Jakub, pokazałeś dobitnie i jasno temat transów, ja kiedyś wspomniałem o wielu Napoleonach…
    Pamiętam jak kiedyś i to nie tak dawno, gdy w mojej głowie jeszcze pojawiały się głosy, wizje, przeczucia ”

    Tak, super ze Jakub poruszyl ten temat… Ja mialam zawsze jakas wielka awersje do hipnozy i dlatego unikalam jej jak ognia.. chociaz hipnotyzerzy sami sie zjawiali, np. pan Grzegorz, albo wlasnie hipnotyzer z zalaczanego nagrania… chociaz wtedy dzialal jeszcze z ramienia Cheopsa… raz tylko udalo sie mojemu ex partnerowi namowic mnie na sesje u pana Henrykaz z Jeleniej Gory, ale zanim sie zaczela – ucieklam! 🙂

    Co do glosow w glowie ja slyszalam np. ze jestem Maria Magdalena, zenskim chrystusem i jedyna kobieta ktora moze otworzyc gwiezdne wrota, bo sama je kiedys tworzylam.. etc.. oczywiscie mimo tego iz rozne osoby i zdarzenia zdawaly sie to w jakis sposob potwierdzac – NIE UWIERZYLAM W TO I NIE WIERZE!!! ale sa tacy ktorzy wierza w takie rzeczy i to bez zastrzenen jak np. Crystalai:

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/11/maria-magdalena-ujawnienie/

    ona twierdzi, ze Jezus powiedzial jej ze jest jedyna prawdziwa MM na Ziemi jak i w caly Wszechswiecie.. i ze tylko ona moze otworzyc wszystkie portale wzniesienia… i ze na wszystkich wizerunkach MM znajdujacych sie na calym swiecie jest przedstawiona wlasnie ona – Crystalai czyli dr Angela Barnett…. coz, zdaniem Ra zlapali ja po prostu na EGO i potrzebe bycia kims wielkim, a w moim przypadku ten trick nie podzialal,,,,

    tylko ten czas dodania komentarza.. ok – zamienic strzaly w kwiaty 😉

    Like

   • “Miasto nadzieji przejete przez Drakonian, pod Arka jest potezna blokada, jeden blad i wylatuje w powietrze to samo u Kolbego. To stare portale. Wojtyla o wszystkim wiedzial i maczal w tym palce. Urodzilem sie u Zeromskiego i tam jest bezpieczne okno na swiat. Z Mogila kojarze tylko cystersow, ale koscioly to nie moja bajka… pora na powrot krola…”
    JP2 22 czerwca konsekrował Kościół Kolbego za 3 dni rocznica-ot taki przypadek..
    Ja również urodziłem się w Żeromiu to własnie rejon włości Cystersów,
    pod Kopcem Wandeczki.
    Do 1 Komuni szedłem w Arce, a potem moje dzieci w Kolbee..
    A Ty akurat podajesz taki właśnie szlak…
    do tego jeszcze Ojciec teleportował się pomiędzy Żeromem, Arką… obok prawie cmentarza o którym wspomniałeś (przy Skarpie).
    Karen miał przybyć ze swymi wykładami do Nowej…ale mu “nie wyszło”
    i nie wyjdzie bo ma tu figę do szukania.
    Kule i cygara które widziałem i których mam foty właśnie nad tym terenem były, ale jakoś nikt nie wyraził zainteresowania dowodami…nikt prócz jednego człowieka od Zofii…reszcie to lata, przyjmują jak mniemam na słowo.
    I do tego dodam taki mały na torcik… gdy spotkałem pierwszy raz te osobę z niewiadomo skąd (pisałem Livce i część koresp. podesłałem jej..) mówiła i kładła nacisk bym czytał Jakuba…
    Myslałem że chodzi o NT, ale nie, to chodziło o to na ca znów zwróciłeś mi uwagę, reszta wątków również się spasowała, ale nie miejsce tu na nie.
    Piszesz, że JP2 wiedział o tym… dowiedziałem się, że również rozmawiała z Ojcem… a Dziwisz ma to w dupie…chociaż sporo wie.
    Znam z opowieści taką scenę między KW a Dziw. KW mówi do Dziw. “Stasiu ty się nie odzywaj, bo ty się na tym nie znasz” i tu KW popełnił błąd o strategicznym znaczeniu, Dziw. znał się na tym i wielu innych sprawach…(dlatego z Nim tak blisko był.. nawet Kwacha mu do p.mobila zstawił!! i krwi nawet mu upuścił…) poza tym niektórzy górale tak łatwo nie wybaczają…KW wiedząc o tym i to przeoczył, ale teraz te siły utopią go i pamięć o Nim zbabrają. Najpierw wyniosą Go wysoko, aby z tej wysokości Go spuścić i to się w tej chwili dzieje. To co JP zrobił w kościele przemilczą a wyciągną wszelakie brudy dlaczego?
    (I nie szczekajcie mi tu Ktosie i inne na temat KK, bo gówno o tym wiecie co się dzieje w Kościele, karmią was dezinformacją i znacie tylko dwie co najwyżej strony….)Bo znał sprawy o jakich gawiedzi się nie śniło… Nawet kompleks “piramid” koło Żywca…
    i wracając jeszcze do owej Arki i JP2 cyt z Wikipedii

    “18 maja 1969 arcybiskup Krakowa, kard. Karol Wojtyła, wmurował kamień węgielny pochodzący z Bazyliki św. Piotra na Watykanie i poświęcony przez papieża Pawła VI.
    15 maja 1977 kard. Karol Wojtyła dokonał konsekracji kościoła, nadając mu wezwanie Matki Bożej Królowej Polski.”

    Co do jeszcze sprawy z wiązanej z “Zieloną” z OŚw. co ją poruszyłeś..
    JP2 dwukrotnie odprawił tam Pasterkę – ale nie w miejscu Kolbego ..
    w szczerym prawie polu! Tam gdzie nie pozwolono kościoła zbudować, a gdzie teraz jest kapliczka, owa Zielona została przeniesiona do Kolbego a potem kościółkowi władcy zrobili wszystko by sprawę zatuszować do tego stopnia,że spalili relikwie..a jak ludziska nie dały za wygraną to szybko zrobili kopie i to coś tam można obaczyć,
    łapę na tym postawili rycerze maltańscy co to nawet kasowo wspierają i kontrolują i ich zwłoki w owej krypcie też składają.
    KK milczy i będzie milczał o Ojcu, bo to dla nich jak wyciągnięcie zawleczki…a ona już jest wyciągnięta…

    Liked by 1 person

   • Dla mnie Jp2 jest tyle wart co te rogi, ktore mu zawsze domalowywalem:
    Pograzona Afryka, wspolpraca z Bolkiem i CIA, popieranie NWO, jawny lucyferianizm itd. Dowodow nie brakuje. Stasiowi zostawil instrukcje w testamencie. Pociagnela go wladza i umowy. Podczas 2 wojny w Krakowie zetknal sie z okultyzmem. To wszystko jawne dokumenty.
    Romans z Irena i ich owoc Adas…
    Wracajac do Miasta nadzieji.
    Po mnie przychodzili od 2 roku, majac 6 lat na Zeromskiego doszlo do ewakuacji mojej swiadomosci przez owe okno, po operacji obudzilem sie w kaluzy krwi, na O. Tez przychodzili, kierowali mnie na przejscie i byl wielki blysk potem uczyli jak skakac po wymiarach i rozbrajac ladunki. Bywaly noce, ze przychodzil kto inny i wowczas byla miazga i proba wciagniecia mnie w wiry. Moj sasiad tez mial jazdy a nie w temacie.
    Ja tam do Twojego kosciola nic nie mam, ale chyba pamietasz ja ka byla masakra w NH i kto nas w cos wkrecil bo to wszystko polaczone. Wiec krol krolem, a ja mam swoje sprawy do pozalatwiania. Generator naprawiony czeka na swoje 5 min.
    Reszta na prv.

    Liked by 1 person

  • ”Operator przewaznie jest bliska osoba, ktora spedza duzo czasu z ofiara, po to aby ja dobrze poznac. Jej swiat marzen i lekow. A potem zaczyna sie senna zabawa.”

   a wiec w moim przypadku pasuje to tylko do JJ.. choc o takich sztuczkach otwarcie pisal na blogu Lucy vel Alicja, o wspomnianym przez Ciebie wyciaganiu w czasie snu itd..

   ”Czasami operatorem staje sie uzdrowiciel. Niby Bioenergoterapia, ale wirusa energetycznego zarzuci…”

   po snie o szalonym elektryku

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/26/serce-matki-i-boze-cialo/

   napisalam do mojej matki zeby uwazala na osobe podajaca sie za elektryka, jesli sie zjawi… itd… i mimo iz nie mamy ze soba najlepszego kontaktu moja matka odpisala, ze dziekuje za ostrzezenie i ze skad wiedzialam? bo juz nastepnego dnia zjawil sie jakis elektryk, ale ona go odeslala… potwierdzily sie tez bezblednie inne sprawy… uznalam wiec ze to dobry moment aby wrocic do kwestii egzorcyzmu przeprowadzonego nad domem babci w 2001 roku przez osobe z grupy Karena Jemendzana i pewne sprawy wyjasnic.. i moja matka sie zgodzila…

   ”Czasami operatorem staje sie uzdrowiciel. Niby Bioenergoterapia, ale wirusa energetycznego zarzuci……”

   no wlasnie…..

   Like

 22. Jak lapie sie wirusa energetycznego.

  Wirus energetyczny jest jak wirus komputerowy. Dostac sie do Ciebie moze tylko i wylacznie poprzez kontakt z zainfekowanym obiektem. Mam tutaj na mysli inny rodzaj energii jaki jest dostarczony do ukladu jakim jest czlowiek.
  Zatruta energia moze sie dostac w nastepujacy sposob:
  – Kontakt z zainfekowana osoba
  – Kontakt z energia

  Wlasciwie to jagorszy jest kontakt z tzw. ”Szamanem” oraz kontakt seksualny
  Kontakt z szamanem zaliczyl kazdy z Nas, no prawie. Zaczyna sie od tzw Chrztu Sw. Kaplan jest reprezentantem pewnego typu energii i podczas rytualu dochodzi do wlania tej energii do systemu energetycznego noworodka, co skutkuje: Przeszczepem matrycy duszy. Kiedys na pewnym portalu pojawil sie artykul o sakramentach – odsylam bo ciekawy. Mozna na Youtube sobie poogladac filmiki jak kaplan dokonuje wlania energii. Przewaznie reka przez czakre korony. Dziecko zazwyczaj placze, a rodzice sie ciesza. Na bezczelnego kaplan pyta rodzicow czy sie wyrzekaja Szatana i czy dziecko tez. Chrzcielnica i woda ma rowniez swoj symbol. Woda posiada pamiec i mozna ja zabrodzic jak i oczyscic. A teraz pomyslmy: W sobote w nocy kaplan zabawia sie z kochankiem i trzyma palec w ….. poczym taka energia laduje w chrzcielnicy, a potem w dziecku. Cuz chciec wiecej.

  Szaman w akcji:(((

  W doroslym zyciu kazdy z Nas chociaz raz korzystal z uslug bioenergoterapeuty, wrozbity itd. Kazdy uzdrowiciel ma swoj system moralny i potem wraz z energia wedruje dalej. Co prawda to od Nas zalezy czy wirus sie zagniezdzi czy nie, ale kto to potrafi rozpoznac??? Wiec po wizycie u bioterapeuty zaczynaja sie dziac cuda. Cos w domu skrzypi, stuka itd. Z mojego doswiadczenia, to kontroler uzdrowiciela zaczyna Cie dreczyc, abys popedzil z kasiorka na zabieg oczyszczania. Im wiecej masz pieniedzy tym wiecej ich stracisz, no chyba, ze sie polapiesz o co chodzi, ale juz siec w jaka wpadles jest solidnie utkana. Masz problem w zyciu, kto Ci pomoze jak nie znany karciarz itd. Znam takiego co leczy aniolami, a co sobote regularnie odwiedza pewnych braciszkow z klasztoru, zeby dac upust swoim fantazja seksualnym…. A potem sie dziwic skad tyle zboczencow…Poszlo po sieci.

  Moja kontrolerka potrafila na koncercie zarzucic cos ludzia w glowe, niby na rozwoj. Nic z tego, to byl wirus. Raz na jakims spotkaniu bylo strasznie dretwo. Szepnela mi do ucha, no to o czym pogadamy, moze o ezoteryce. Pstryk i nagle sie wszyscy ozywili, rozwoma jak ze starymi znajomymi, kazdy sie przekrzykiwal, kazdy cos chcial powiedziec. Ja doswiadczylem to, ja tamto. A mowia, ze co nagle to po diable.

  Kurs ezoteryczny. Wprowadzamy sie w trans. Umysly otwarte. Bedziemy zbiorowo medytowac. Skupiamy sie na symbolu sloneczka, kto juz ma ten symbol?…. trach podpiecie do sieci…….Juz sie Toba zajmuja.

  Spotkanie EZO. Pewien czlowiek bedzie przekazywal energie. Stancie w kolku i chwyccie sie za rece. Wszyscy gotowi. No to puszczam iskre….. I infekcja gotowa.

  Hipnotyczny transik. Bajera sie kreci. Idziesz przez zielony las, mijasz cudowna ton jeziora, niebo jest blekitne, mysli placza sie i maca, chce ci sie spac, idziesz dalej i …………… bede liczyl do 10 i sie pan obudzi. Jak myslisz co bylo miedzy spacerem, a wybudzeniem???

  Transfuzja i przeszczepy

  Czy wiesz czyja krew dostaniesz??? Moze przestepcy, moze gwalciciela?
  Sa dowody na to, ze ludzie po przeszczepach zmieniali sie o 180 stopni. Tak nagle. Jaki powod??? Czy cialo jest tylko prochem??? A mowia, ze kazda komorka posiada pamiec…. moze zapis duszy wlasciciela?

  Muzyka.

  p. Lazariew w ”Diagnostyce karmy” wspomina, ze tworzac cos umieszczamy w naszym dziele czastke nas, naszej duszy. I potem sluchasz sobie utwru i cos cie atakuje, albo podnosi wibracje. Prosze zrobic eksperyment i posluchac: Bacha oraz Hip hHp. Mnie po Bachu zawsze jest lepiej, zreszta Bach stosuje specjalny system do strojenia mozgu i sensie pozytywnym, a Hip Hop to muzyka w wiekszosci zfrustrowanych blokersow o podejrzanym sposobie bycia. Jak to slysze, to dostaje agresji i rozstrojenia nerwowego.

  Cmentarze, pola bitew, miejsca zaglady.

  Takie miejsca sa zaznaczone cierpieniem, strachem, bolem, przemoca….Slynne osiedle Oswiecenia w Nowej Hucie. Jaka pamiec niesie to miejsce, ze jest tyle na nim zla, tyle ofiar??? Potem noca z ziemi wychodza duchy na zer i nie mozesz spac po nocach. Na cmentarzu Mogilskim na os. Wandy grasowalo cos co astralnie zgwalcilo moja znajoma. Cmentarz jest miedzy blokami. Wracala wieczorem do domu i poczula czyjes rece na udach i jak cos wdziera sie jej do pochwy. Nikogo fizycznie nie bylo. Sam dosc oberwalem pod Kolegium UJ, a tylko jest tam malenki kopczyk i dab z ziemia z miejsc bitew. Kiedys w Rosji w lesie cos probowalo mnie wciagnac w jakas przestrzen, szybko ucieklem. Potem sie okazalo, ze w poblizu jest wielki cmentarz.

  Koscioly i sprzeniewiezone miejsca mocy.

  Sa dni, ze te miejsca sie otwieraja i sciagaja tam tych co cos czuja. Nie ma w tym nic zlego, to miejsce mocy, ale zaraz obok jest czarna energia i tylko czycha jak sie otworzysz i cie podepnie. Wiekszosc starych kosciolow zeruje na miejscach mocy, przeciez wazniejsze swieta sa w te dni, gdzie energie czuje sie najbardziej…..

  Jeszcze jeden przyklad…

  Kurs EZO, podchodzi chlopak, mowi dziwnym glosem: Moze porozmawiamy o Bogu? Jego reka laduje na moich plecach i delikatnie naciska jeden z kregow. Mysle sobie: k…. powalilo go, pora sie zwijac, co za czubek, albo gej ……
  Kazdy krag zawiera pakiet informacji, ktory sie aktywuje wraz ze wzrostem swiadomosci. Kregi nie sa przypadkowe. Wypadanie dyskow, urazy kregoslupa to powazne problemy energetyczne..

  ”Mozna powiedziec, ze z kim przystajesz tym sie stajesz”

  Akt seksualny

  Kazda wymiana plynow ustrojowych, rowniez gleboki pocalunek zawiera przekaz czesci Nas. Wystarczy, ze pojdziesz na calosc z niewlasciwa osoba i zycie z glowy. W telogoni mowi sie, ze kobieta i mezczyzna zawieraja pewien obraz siebie i pojmowania rzeczywistosci, jak rowniez system rodowy. Po upojnej nocy wszystko sie zmienia. Jezeli kochalismy sie w odpowiednia partnerka/partnerem wowczas energia sie uzupelni i nastepuje rozwoj, jesli nie degradacja lub uwiezienie.
  Krolewne sniezke obudzil ksiaze pocalunkiem, a Ewe z raju i jej przygode z wezem kazdy zna i jakie nioslo to konsekwencje dla rodu ludzkiego.
  Czy myslicie, ze gwalci sie tak poprostu???
  Nie, gwalt to brutalne wdarcie sie bez pozwolenia w system energetyczny. Rozbija sie matryce i fragmentuje osobowosc implantujac sztuczna.
  Male dzieci gwalci sie, aby przejac nad nimi kontrole, zniszczyc ich istote i wprowadzic falszywe dane. Mowi sie ze: Bici bija. Reakcja lancuchowa. Ofiara szuka zemsty….
  Kazda ingerencja w czyjes pole niesie zapis i zanim go nie usuniemy, zawsze bedziemy ofiara przemocy. Przyciagniemy kata jak magnes.
  Pomyslcie, jaka matryce duszy ma kobieta, ktora miala 100 partnerow, albo mlody byczek? J Przeciez to takie modne. Zdrade szybciutko mozna zlokalizowac, przeciez nasza polowka sie zaczyna zmieniac, bo energia jest inna. A jakie bedzie potomstwo?? Klania sie bajka o Kainie i Ablu. Moze i nie prawdziwa, ale z moralem, ze zdrada zawsze zaswini potomstwo…

  Urzywki

  Pijesz, palisz, cpasz…. Wezmiesz raz i otwiera sie brama. Jeden buch i cos mowi: Witaj w moim krolestwie….. Pijak lapie po ok pol roku picia lokatora. Palacz – roznie to bywa, ale szybko. Palenie jest jak medytacja. No i kto nie syszal: musze nakarmic robaka!!!

  Z tego calego zla mozna cos wyciagnac dobrego:
  Przyjazn, serdecznosc, dobroc, piekno, milosc itd, ale trzeba:

  ”Miec serce i patrzac sercem”

  Liked by 1 person

  • Nie wiem skad to wiesz ale przyznaje racje…sama przezylam na sobie pewne sytuacje, ktore opisujesz a potem dziwne przezycia jak np ktos sie ze mna kochal w nocy…lub cos bo nikogo nie bylo. Udawalam sie od jednego do drugiego aby ratowac moja energie..ale w tym przypadku pomoglo mi to bo szukam i sie rozwijam…dostalam ksiazke do przeczytania wlasnie o tym jak sie chronic itd takze jesli samemu sie nie ochronimy to nikt nas nie ochroni….zamowilam orgonity bo slyszalam,ze tez pomagaja.

   Like

   • Doswiadczylem empirycznie. Orgonity tez przerabialem, opisze.
    Z ta ochrona tez roznie bywa bo czasem demon musi Ci taki lomot spuscic, abys sie czegos nauczyla, cos doswiadczyla.

    Like

   • Hmmm no wiec…ja zamowilam 3 , osobisty , do wody i dla domu….a osoba, ktora je robi a bynajmniej strona nie odczuwam nic negatywnego oraz opinie o tych orgonitach sa pozytywne

    Like

   • Orgonity to wyzsza szkola jazdy. Zalezy kto je robil.
    Znam jedna taka w Krakowie co za pomoca orgonitow ssie energie, a krysztal bazowy zestraja sie z twoim mozgiem i jestes odbiornikiem, ona nadajnikiem, a orgonit przekaznikiem. Taki lancuszek swietego Antoniego. A za wszystko placisz Ty.

    W czarnej magii koncentruje sie energie na danej osobie i jej slabym punkcie i mozesz zrobic komus spore kuku, albo w bialej magii pomoc. Jednakze rozmawiamy o tworzeniu problemow.:)))
    Sam oberwalem kilka razy energetycznie w kregoslup od kogos. Dokladnie w takie miejsce. Czasami lepiej za duzo szczegolow o sobie nie podawac innym.
    ”Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie”

    Do obrony polecam cwiczenia z ksiazek ”Podroznicy” u mnie skutkuja.

    Like

   • ”W czarnej magii koncentruje sie energie na danej osobie i jej slabym punkcie i mozesz zrobic komus spore kuku, albo w bialej magii pomoc. Jednakze rozmawiamy o tworzeniu problemow.:)))
    Sam oberwalem kilka razy energetycznie w kregoslup od kogos. Dokladnie w takie miejsce. Czasami lepiej za duzo szczegolow o sobie nie podawac innym.”

    to prawda ze atakuje sie czule punkty i dlatego na temat atakow wole nic nie pisac.. poza tym, ze wciaz sa proby ale pudlo… przypomne tylko ze jeden z najsilniejszych atakow przezylam w przesilenie letnie 2011… akcja z czarna tuba, ale z tego co wiem po grudniu 2012 zmienily sie ustawienia.. wczesniej tego dnia mialy miejsce tzw. illuminackie komunie i lowy…

    p.s z telegonia cos mi nie gra… http://www.bochenia.pl/?id=1141 a nawet mam wrazenie, ze to jakas kompletna bzdura.. cos w rodzaju plaskiej ziemi… ale zapytam, czy to dotyczy tylko kobiet, czy mezczyzn tez… tzn. czy mezczyzni tez musza zachowac dziewictwo, czy tylko kobiety.. jak te pokorne kurki??? 🙂

    Like

   • Co do telegoni to polecam film rosyjski, chyba Ci go podeslalem w marcu. Kazdy powinien sobie to skonfrontowac z rzeczywistoscia. Ja w to wierze, bo mam przyklady z zycia.

    Stempel mozna usunac do tego potrzeba swojej drugiej polowki i prawdziwej milosci. Wowczas w czlowieku aktywuja sie wyzsze wibracje. Acha i facet musi umiec panowac nad energia seksualna. Swiadomosc sie podnosi. Pewne zapisy sie kasuja.
    Co do dziewictwa to jak kto woli, jednakze nie nalezy rozrzucac nasienia byle gdzie. Sa hybrydy, ktore wylapuja nasienie i ktos je sciaga do Laboratorium i tworzy sie jeszcze doskonalsze hybrydy. Oczywiscie na poziomie energetycznym.
    Tak w Genotyp ludzki wdarl sie archoncki. Dlaczego smoki pozeraly dziewice??? Moze ewa wie cos wiecej na ten temat….
    Czy znasz przekret z krwia ze stacji krwiodawstwa, chyba z Polski? Jak handlowali krwia. Gdzie ta dobra krew trafia jak sadzisz? Enki to by sie udlawil taka porcja, a moze wlasnie do jego labo…

    Mnie nikt tego nie uczyl, to sie ma w genach. Prawdziwy facet latwo rozpozna kobiete i na odwrot.
    Lazariew swietnie to tlumaczy jak facet umowil sie z kobieta, spedzili wspanialy wieczor i nie bylo finalu. Rano smutny zwierza sie kumplowi. Wiesz jak mnie podkrecila i na koniec powiedziala, ze nic wiecej nie bedzie, co za babsko…. A kolega do niego: Ty szczesciarzu. Ona Ci wibracje zalotami podniosla, teraz te energie mozesz spozytkowac na swoj rozwoj. Gdyby cos bylo, to bys to stracil….

    Polecam film jak seks bez milosci niszczy pole auryczne czlowieka:

    Like

   • Widzisz Joanno lub Asiu najlepszy Orgonit to kot :)))

    Ta osoba z ktora mialem doczynienia, nie jest byle kim. Kiedys mnie zmamila i wykradla technologie na bazie krysztalu, teraz udaje wielka uczona w tej dziedzinie.
    W krysztal mozesz wdrukowac wibracje, powiedzmy go nastroic. I on bedzie rezonowal ta wibracja na dany obszar, a przede wszystkim na Ciebie. Powiedzmy, ze na pewnym poziomie, ktorego malo kto jest w stanie osiagnac wprowadzam sugestie:
    Jestem zawsze zdrowy.
    Krysztal wzmacniaja ksztalt i dodatki np: metale, kwiaty itd.
    Wiec wibracja jaka nadal stroiciel wzmocniona energia ksztaltu emituje sie na zewnatrz.
    Kazdy kto dostanie sie w obszar dzialania krysztalu jest poinformowany o twojej sugestii.
    Ludzie sami sa jak krysztaly. Krysztal bazowy potrafi stroic inne krysztaly. Tu chodzi o jego moc.
    Generatory krzysztalow w swiatyniach lub w pradawnych miastach wytwarzaly ogromne pola silowe i dostajac sie w takie pole zestrajalas sie z taka wibracja. Mowimy o zdrowych ustawieniach z przed inwazji. Potem zaczeto wprowadzac zaklucenia i zaczely sie tworzyc bariery czestotliwosci, ktore utrzymuja ludzi pod kontrola.

    Jezeli stroiciel ma nieczyste intencje to mozesz zalapac wirusa pt: karmisz mnie energia, a ja Cie kontroluje. Wszystko zalezy ile masz i ile produkujesz energii. One musza zrec!!!!
    Moj orgonit byl przekaznikiem moich mysli do nadawcy-kontrolerki, a ta tworzyla mi potem problemy i czekala jak do niej sie zglosze z kasiorka :)))) Oj glupi bylem.
    Wziolem mlotek i rozje…. w pizd….. te urzadzenie. A wlasciwie serce czyli krysztal.
    W normalnych warunkach kryszatl stroi para- kobieta i mezczyzna. Wibracja ma byc czysta.

    Czy widzialas film ”Wladca pierscienia” tam w pierszej czesci jest scena jak Maja jakas kule owinieta szmata, jak w nia popatrzyli to ich wciagnela i Ci co ich scigali wiedzieli gdzie ich szukac.

    Z moimi bylo podobnie. A tak silne byly….

    Liked by 1 person

   • Jakubie, co do telegonii.. to moje wnioski sa raczej odwrotne.. nie bede tu wymieniac konkretnych osob, ale na ich przykladzie widze, ze pierwszy mezczyzna w zyciu kobiety, a dokladniej ten z ktorym stracila dziewictwo.. nie mial zadnego wplywu na to jakie urodzily sie dzieci.. bo sa podobne do biologicznego ojca, matki, dziadkow, albo zmieszane.. ponadto bardzo wazne sa wyzsze wplywy, kiedy np. W rodzinie pojawia sie Indygo, etc.. a takie istoty czesto rodza sie w rodzinach dysfunkcyjnych, zwlaszcza indygo 3.. oczywiscie, ze fajnie by bylo gdyby wszystko bylo tak idealnie.. czystosc, milosc I zyli dlugo I szczesliwie, ale poki co wiesz jak jest.. I nawet jesli kobieta bedzie nie wiadomo jak wspaniala i cnotliwa I szczerze gotowa spedzic cale zycie z jednym mezczyzna.. to ciekawe ilu mezczyzn jest tak naprawde w stanie spedzic cale zycie z jedna jedyna kobieta ? 🙂 Wspomniales tez o polowkach.. ale co kiedy w gre wchodzi wiecej niz jedna polowka.. np. W moim przypadku Tantri-Aja-twin flame (Outer Domain), oraz Evolution Soul Mate I to byl akurat moj kontrakt z Jarkiem… zgodzilam sie go w ten sposob wyciagnac z bagna, ale jak widac on tego nie docenil, bo nabroil jeszcze bardziej… czyli po raz kolejny moje poswiecenie diabli wzieli… nigdy wiecej! 🙂 tak wiec widzisz. To wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane I to doslownie ma wszystkich poziomach..

    Co do Krysztalow i Orgonitow zgadzam sie.. poza tym, ze nigdy nie stosowalam techniki ze swiadomym rozbiciem, zawsze z oczyszczeniem, ale to juz cos na osobny wpis…

    Like

   • Zgadzam sie Livia z tym co mowisz. Indygo operuja na innych poziomach. Mnie nigdy ziemianki nie krecily, owszem sa ladne, ale moja energia za wysoka. Ot takie zycie. W zwiazkach chodzi o energie. Anatomia jest ta sama. Co do roznych ukladow masz racje, ale kto ma ten balagan tutaj posprzatac? Tym bardziej na poziomie genetycznym. Sam urodzilem sie w rodzinie patologicznej, ale wyszedlem na ludzi bo mnie wlasnie moje ja prowadzilo. Tez chcialem pomoc i ledwo z zyciem uszedlem.
    Powiedzmy ze telegonia dotyczy ludzi, a nie Indygo i kazdy bedzie mial racje :)))
    Mnie tutaj nie chodzi o potomstwo a raczej o to jak przez jedno spotkanie mozna stracic kilka lat zycia. Wystarczy, ze do lozka pojdziemy z kims nie dla sportu, a z milosci i bedzie gitara. A jak wiemy z biologii silniejsze geny wygrywaja.
    Mialem znajomego Turka. Taki fircyk. Mial zone i pare kochanek. Pytam sie go czy Wam wolno mieszac krew? On mi na to: przekaze Niemka troche naszej mentalnosci…
    Czyli tak sie walczy z wrogiem… oczywiscie temat do dyskusji :)))

    Liked by 1 person

  • To tak jak Slawkowi sie wydawalo ze mialam cos wspolnego z zabiciem krola Jahwe…altualnie watpie ,ze on byl….chociaz wtedy ktos podczepil do mine takiego zielonego ..takze albo chcial wyssac ze mnie energie albo sklocic mnie tutaj np z Livia i mu sie udalo bo dowiedzialam sie,ze to od Livi dostalam albo ktos chcial abym tak myslala…

   Liked by 1 person

   • I nawzajem… mnie powiedziano to samo.. zreszta wiele wskazywalo na to, ze zjawilas sie w celu ataku.. poczawszy od pierwszego snu, w ktorym nakladala sie na Ciebie osoba Lucy:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/30/slonecznie-burzliwe-przemiany-3031-sierpien-2015/

    ale jak widac mozna i warto takie sprawy wyjasniac.. nigdy Joanno nie bawilam sie i nie bawie sie w tego rodzaju zabawy i ci ktorzy mnie choc troche juz poznali doskonale o tym wiedza.. co innego OCHRONA.. mysle tez ze mimo tego wszystkiego co przeszlam mam calkiem spora cierpliwosc do tych ktorzy znow probuja zrobic to samo, ale moze w koncu ktos sie mnie zapyta o moja wersje historii z zabiciem ”krola jahwe”.. moze nadejdzie kiedys ta ”wiekopomna chwila”:)

    p.s U Was tez tak burzowo?

    Like

   • Asia,
    wiele spraw mi się wydawało.. które okazały się wielką bzdurą…
    jednym się wydaje…mają wizje, a ktoś się bawi ich kosztem,
    najwyższy czas się otrząsnąć z tego syfu
    miłej nocy
    Sławek

    Like

 23. Widać następny straszacz, też już gawiedź straszyć zaczyna, płyty mu się przesuną (chyba we łbie)
  i wielkie bum w Ameryce traśnie… już tematów brakło?
  Wszyscy oni to jak widzę łysawi panowie z glacą i polerką jak na egipskich palantów przystało.
  Hu hu hu, ale się stanie…to na ezo..zapodają
  w poltyce dwóch takich nagania o wojence przez jankesów szykowanej…oj bójta się ludzie bójta się bo oni wydumali i tak będzie tak być ma!…otóż gówno tak będzie.
  Anastazja pokazała na czym ta technika polega, obrazowuje się taką a taką wizyjkę i jak gawiedź podejmie tak ma, ale jak inna wizyjka przeciwna się postawi to wielkie G z tego jest.
  Niektórzy to czasowo chcą rozgrywać i podają proroctwa…i tez G z tego im wychodzi…bo inny też mocarny się przeciwia.

  Like

  • Masz racje. W 2012 roku mialo byc wielkie trzesienie ziemi i nic. Co Prawda u mnie bylo bo poznalem moja zone, ale 21.12 byl dniem jak co dzien.

   Pewien rosyjski medrzec powiedzial, ze 21.12.12 to bylo przejscie wymiarow przez brame czasowa. Kto z jakim potencjalem wszedl do bramy z takim go wyrzucilo za brama, wiec dla jednych mogl byc koniec swiata, a dla innych np: jak dla mnie poczatek nowego.

   Jak to mawial moj ojczym:
   punkt siedzenia zmienai punkt widzenia.

   Like

 24. “Choc jesli Pio byl Jezuita, lub zostal przez te grupe przejety to powiedzmy ze ta postac w kapturze to ktos z jego wyzszego zarzadu…. Jeuzici – KRZYZOWCY..”

  Livia, Pio nie był Jezuitą, był cichym Kapucynem, co robił to co mu zwierzchnicy mówili,
  cicho i z pokorą bez szemrania bo tak ślubował.
  Ale po śmierci śluby go już nie imały….i robił i robi co chciał i co chce.
  Kozik i zbrojka nie są mu potrzebne

  Like

  • Z Pio skojarzyla mi sie inna postac.. zarowno z Pio jak I z Toba.. ta ktora opisalam w Window Arc..

   No tak Pio to Kapucyn, ale ja wyraznie widze jakies podczepienie pod Jezuitow.. z pewnoscia taki madry mnich zwrocil na siebie ich uwage.. nie wiem.. ale wiem, ze tej nocy slyszalam bardzo ciekawe dzwieki, choc na razie nie wiem czy o tym pisac.. moze pozniej… mialam tez niesamowity sen.. pamietam tylko kilka snow o podobnej energetyce.. I ten blysk…

   Like

   • Jezuici byli na rozmowach non stop….więc znali i znają sprawę,
    ale nie wiem czemu milczą i nie interesuje mnie to, ich sprawa,
    ja swoje skończyłem, co chciałem przekazać przekazałem,
    kuwetę po sobie jak umiałem “odkaziłem”,
    a koniki Ktosia zdechły i już straszyć ludzi nie muszą,
    ale jak mu za to płacą…to niech straszy (ale mu nie płacą)
    lubiałem poczytać jego posty, mądry chłop i dobry z niego jest i ideowiec
    tak, że Ktosieńku pozdrowienia dla Wawki i nie wyjeżdżaj co by IQ zbyt nie spadło

    Like

 25. Pingback: Co oni chcą zrobić ? | between worlds

 26. Odnalazłem dziś stary wątek, o tworzeniu rzeczywistości,
  śnił mi się dziś Jakub, cóż facet przepadł i milczy, zrobił robotę i wykasował się,
  rzadko kiedy coś mi się śni a tu dziś Jakub…Smoleńska katastrofa i jakaś metalowa kanciasta bryła,
  mechanizm bardzo skomplikowany w monolicie metalu, takiej kostce, jakiś metr wysokości, I ten Jakub z łukiem i tarczą -celownikiem.
  Podsyłam link do filmu do Adama, bo po dość dokładnym przemyśleniu tego co pisał nie podzielam jego wniosków, uważam iż opiera się o błędne dane.Bardziej pasuje mi tu zamknięcie czaszy do wewnątrz i logika paciorków różańca, film z rosyjskiej strony jest animacją jednego paciorka tylko, mam pewne przypuszczenia iż jest tu sporo prawdy a owe paciorki połączone są wzajemnie przez bieguny i tamtejsze leje wylotowe, stąd tak mocno dostępu do nich strzeże wojsko.Wszystko co tu na Ziemię-Paciorek przyszło przybyło wyłącznie przez leje wylotowe lub Serce Matki -na animacji =fraktal piramidalny, z serca wyłącznie jest połączenie poza Paciorkowe z Niebem Prawdziwym skąd Anielstwo właśnie pochodzi, to o to Serce i Jego zniszczenie toczyły się Anielskie bratobójcze wojny. Anioł Matki i Jej Serce Nieskalane – Brama Niebieska, Dziewica Nienaruszona, Panna Przedziwna, Brama Niebieska.
  a tu podaję link,
  miłego oglądania, ktosiu,

  Sławek

  Like

  • Ten sen cos zapowiada, tak czuje.. Jakub snajper w akcji z lukiem I strzala.. no I ciekawa koincydencja z tym co napisala wczoraj “Alicja”, zwlaszcza o STRZALE.. choc w sumie niejeden juz raz pisali z Jakubem praktycznie o tym samym.. I zdaje sie ze dziela ta sama role KRUKA w tej bajce?

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s