14 LIPCA – Rose of Eternity

Update

16 july 2016

Dopiero wczoraj wieczorem dowiedzialam sie o Nicei 😦 wiecej napisalam w komentarzu pod notka.. oryginalnie mialam ja zatytulowac po prostu 14 LIPCA, ale ostatecznie zdecydowalam sie na Roze Wiecznosci, ktora dedykuje tez dla wszystkich ofiar tej ogromnej tragedii I z intencja, aby tam po drugiej stronie trafili do miejsca pelnego wiecznego szczescia I piekna

Bewaren

Gaja Garden

sunday walk roses so blue2

Roza dla najukochanszej Babci – w dniu jej urodzin.. niestety nie pozostaly mi zdjecia cudownych roz kwitnacych w jej ogrodzie, ale ich pamiec jest we mnie wciaz jakze zywa podobnie jak i sama Babcia..

14 lipca

to dzien dla mnie od zawsze niezwykly… 14 lipca 2012 mialam niesamowity sen o wielkim kosmicznym drzewie zycia i takze ubieglego roku niezwykly sen z tym zwiazany:

https://gajagarden.wordpress.com/2015/07/14/14-lipca-sen-o-drzewie-zycia-i-inne-sny-o-drzewach/

a dzisiaj, w kolejna rocznice 14 lipca przyszlo do mnie troche niezwyklych inspiracji,  do ktorych przyczynily sie w duzym stopniu roze, ale tez zwykle niezwykle pokrzywy.. roses and nettles.. rosnace wspolnie i szczesliwie w pewnym tajemniczym ogrodzie..

znalazlam nawet taki oto staroangielski poemat

EPIGRAM 34.

“A ROSE AND A NETTLE.”

http://www.luminarium.org/renlit/rosenettle.htm

wiecej o rozano pokrzywowych inspiracjach wkrotce

summer blessings of holly land

livia

Bewaren

Bewaren

Bewaren

View original post

Advertisements

66 thoughts on “14 LIPCA – Rose of Eternity

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 2. Dopiero wczoraj wieczorem, juz po dodaniu tej notki o 14 LIPCA dowiedzialam sie o Nicei 😦

  na poczatku tego roku mialam kilka snow w ktorych pojawialo sie wlasnie to miasto – NICEA – a takze – Colmenar, w ktorym wydarzylo sie jakas wielka tragedia.. nie moglam jednak zrozumiec ani o co chodzi z Colmenar, ani z Nicea, bo sny pojawialy sie w odpowiedzi na intencje dotyczacej miejsca przeznaczenia na wakacje, choc takze w glebszym zwiazku z A… w kazdym badz razie cos bylo w tej Nicei na co mialam zwrocic uwage, ale nie mialam jasnego obrazu – dlaczego wlasnie Nicea, a nie np. Marsylia…. pamietam tylko, ze w Colmenar przez wzglad na te tragedie na drodze cos nam skutecznie pokrzyzowalo plany i chodzilo o duza dziwna ciezarowke – jakby pusta.. ale bylo w niej cos dziwnego.. cos bardzo dziwnego… a nasza dalsza podroz do Nicei zostala w ten sposob powstrzymana…. przez Nicee przejezdzalam raz w zyciu, w drodze z Polski do Hiszpaniii… zapamietalam glownie piekna pelna kolorowych kwiatow sloneczna promenade, ale przede wszystkim ze miasto bylo mega zatloczone… i szczerze mowiac nigdy bym go nie wybrala jako miejsca przeznaczenia na wakacje, ale skoro samo pojawialo sie w snach.. cos ciezkiego bylo w tym wszystkim, cos w rodzaju ciezkiego wezla.. podobnego do tego, ktory wyczuwalam przed Hiszpania… byc moze nie ma zadnego zwiazku z tym co sie stalo.. jednak.. nie wiem.. kiedy polaczy sie ze soba Nicee, wakacje, dziwna ciezarowke i duzy wypadek.. dlaczego jednak Colmenar… nie wiem.. nie moge sobie przypomniec…. tylko znow to uczucie, ze gdybym mogla cofnac czas 😦 ❤

  Themeraude~ Emerald

  Like

 3. Pingback: Rose of Eternity – Gaja Garden

 4. Do Francji ma napłynąć tylu wyzbawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm.

  http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439

  Like

  • Max Polonia – przeczytaj tzw “ostrzeżenie ” po VI centurii.Dowiesz się z tego łacińskiego tekstu , że Centurie są przeznaczone tylko dla jednego człowieka i nie specjalisty od proroctw i wszelkiego rodzaju przepowiedni.To przekaz do przyszłości ponieważ sam Nostradamus w listach napisał ,że “…przyszłość ludzkości jest niepewna”.Zawarte w tekstach Michela informacje mają zapobiec katastrofie i nie zapowiadają wojnę i zniszczenie .Tak naprawdę to wielkie , niewyobrażalne zmiany .

   Like

 5. Nie daje mi spokoju ta Nicea 😦
  cos mnie tam trzyma, moze wlasnie to co sie wydarzylo w snach, a czego nie potrafie sobie dokladnie przypomniec… i ta niebieska roza:

  zadedykowalam ja mojej Babci z okazji jej urodzin wypadajacych wlasnie w dniu 14 lipca, choc jeszcze przed zamachem.. a to zdjecie niebieskiej rozy ktore zdazylo obiec juz caly swiat:

  null

  Like

 6. Pingback: 22 july and crypto message from Max Spiers | Livia Flow

 7. Pingback: Sekret Rozy | Livia Flow

 8. Livio ten wpis dotyczy znowu około 14 lipca.Jestem bardzo ciekawy co o tym sądzisz:
  “Kobra, aktualizacja 17 sierpnia 2016

  “Usuwanie grupy Chimera trwa. Od połowy lipca, stężenie plazmowe bomb toplet spadło poniżej pewnej wartości progowej, co umożliwia pęknięcia w Zasłonie. Oznacza to, że plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na powierzchni planety. Pozwala to na wyraźniejszą, pionową, energetyczną komunikację z niefizycznymi duchowymi przewodnikami, którzy coraz częściej będą kontaktować się z przebudzoną częścią ludzkości.

  Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. Przygotowania te zawierają pewne dokładne protokoły, które stopniowo uwolnię przez mój blog dla ludności na powierzchni………

  ***************

  Co naprawdę oznacza ta informacja?

  Naprawdę jest bardzo interesująca i ważna, potwierdza moją wiedzę na ten temat.

  Otóż .. w połowie lipca miedzy 13 a 15 zaistniało wydarzenie ( w zablokowaniu go nie pomogła interwencja „super żołnierza „) ,dzięki któremu udało się cofnąć definitywnie „pierwotną anomalię” czyli ostatnie jej blokady uniemożliwiające nam LUDZIOM bezpośredni kontakt ze swoim nie wcielonym DUCHEM inaczej nie wcielająca się Energią.

  Każdy CZŁOWIEK wcielona Iskra Życia zawsze jest połączony ze swoją nie wcieloną Energią niewidzialnym „sznurem życia” .
  W zrozumieniu nieba i ziemi jest to pionowa linia w stosunku do poziomej linii ziemi. CZŁOWIEK reprezentuje poziomą przestrzeń działania, Duch / Energia Życia , pionową przestrzeń.

  Miedzy nimi jest plazma… pole morfogenetyczne w którym bardzo dawno temu została wprowadzona „pierwotna anomalia” deformująca i blokująca kontakt między Człowiekiem na ziemi , a jego nie wcieloną Energią w Zaświatach.

  Fakt ten powodował i powoduje niemożliwość pełnego kontaktu między wcieloną i nie wcieloną Energią oraz zaburzenia w odbiorze i odczycie przekazywanych informacji. Ta anomalia doprowadziła do powstanie „koła karmy” , które wymuszało ciągłe powtarzanie nie zakończonych prawidłowo ziemskich lekcji życia.

  „Pęknięcie zasłony” .. czyli eliminacja ostatniej blokady anomalii otworzyła dostęp do pełnego kontaktu między wcieloną Iskrą Życia / Duszą Człowieka , a jego nie wcielonym Duchem…. to jest ta „pionowa wyraźniejsza energetyczna komunikacja” .. Ona dotyczy już świadomych tego kontaktu, przebudzonych duchowo LUDZI, ci jeszcze całkowicie materialni nie odczuwają subtelności tego odbioru, bowiem ich świadomość pracuje na niższych falach wibracyjnych.

  Wszystkie wcielone Iskry Życia .. mają swoich duchowych przewodników…. ( każda wcielona Iskra Życia jest wysłannikiem na Ziemię swojej nie wcielonej Energii/ duchowego przewodnika ) którzy towarzyszą im w trakcie całego życia, ale nie wszyscy w identycznym czasie nawiązują z nimi świadomy kontakt.

  Wiemy ( może nie wszyscy to wiedzą, bo nie jest to szerzona informacja publicznie) , niektórzy z nas dobrze wiedzą,że dawno temu nim ziemia weszła w czas eksperymentu doświadczania dominacji aspektu męskiego nad żeńskim oraz materii nad energią, niezbędne było znaczne obniżenie jej wibracji oraz pola magnetycznego.

  Istoty .. LUDZIE o dużo wyższej wibracji niż obecna MUSIAŁY „zakrzywić czas” i odejść do „śród ziemia” , na czas tych wydarzeń, stały się niewidoczne dla dla wszystkich o niższej wibracji.

  To nie jest żadna magia , a wyłącznie różnica szybkości drgań zmaterializowanej energii, której częstotliwości nie widzi nasze oko , jej parametrów nie odbiera żaden ze zmysłów oprucz intuicji.
  W ten sposób świat LUDZI o wysokiej wibracji stał się niewidoczny i niewyczuwalny dla tych o niższej , pomimo że się przenikają cały czas…. i czasami manifestują dla tych , którzy chociaż czasowo uzyskują ten wyższy poziom.

  Nasz obecny świat jest w momencie zmiany paradygmatu, czyli wchodzenia w wyższą wibrację, równania swojej niższej z wyższą. W całokształcie jest to długi i dosyć skomplikowany proces , składa się z bardzo wielu etapów. Na nasze szczęście nie można go powstrzymać, spowolnić ani zmienić…. on jest w kulminacyjnym momencie.

  Ten moment .. to moment możliwości powrotu na Ziemię Ludzi , którzy podarowali Ziemię na cykl nauki swoim młodszym braciom
  ***
  ( LUDZIE ze śród Ziemia……

  ( „Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. …)

  Oni .. zapomnianej historii LUDZKOŚCI znani są również jako Elemici , albo bajkowi Elfowie …..:) mają wiele nazw.. wszyscy jesteśmy identyczni, różnimy się tylko możliwością przejawu naszej życiowej wiedzy , mądrości serca…. której efekty działania udoskonalają to… co doskonałym jeszcze nie jest, tworzą dobro , piękno i radość życia.

  Jednym słowem ….. wydarzenie z polowy lipca było bardzo ważne… informacje Kobry potwierdzają,że znowu nam się udało…. i to jest najistotniejsze….

  Kiara. ”
  źródło:
  https://krystal28.wordpress.com/2016/08/18/plazma-wolna-od-pierwotnej-anomalii-zaczela-pojawiac-sie-na-ziemi/#comment-42399
  komentarz Kiary

  Like

  • Kiara: ”Otóż .. w połowie lipca miedzy 13 a 15 zaistniało wydarzenie ( w zablokowaniu go nie pomogła interwencja „super żołnierza „) ,dzięki któremu udało się cofnąć definitywnie „pierwotną anomalię” czyli ostatnie jej blokady uniemożliwiające nam LUDZIOM bezpośredni kontakt ze swoim nie wcielonym DUCHEM inaczej nie wcielająca się Energią.

   Dawidzie, przede wszystkim Kiara od samego poczatku przedstawia Maxa w negatywnym swietle… teraz widac dodatkowo, ze popiera Kobre… wydaje mi sie, ze oni moga pracowac dla tej samej frakcji tzw. ”pozytywnych illuminati” i zdaje sie ze chodzi o SYJON.. a co do tego pekniecia to hmm mam nadzieje, ze jednak nie uda im sie tego zrobic… i tu moj komentarz z innego miejsca:

   Livia Ether Flow says:
   August 12, 2016 at 20:53

   W tym snie raczej nie bylo niczego zbyt katastroficznego.. bardziej chodzilo o duze napiecie na sieci.. no chyba ze ta dziwna wzburzona woda… dumb, dumb.. dziwny dzwiek.. ale tekst ktory dodales uwazam za wazny element tej ukladanki.. . dzieki! znalazlam rowniez film pod tytulem ~ Megiddo Kod OMEGA.. fakt, ze sen zawieral forme ostrzezenia.. ostroznie z pradem… to ma zwiazek z szykowanym “wydarzeniem” I kompresja… “their victory”& “new jerusalem”…

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/08/10/planetary-grid-august-2016/#comment-2054

   chca zrobic mocne oczyszczenie, to jest wlasnie kompresja – COBRA – rytual weza..

   nie wydaje mi sie jednak aby to im wyszlo…

   jeszcze jedno – choc staram sie byc coraz bardziej ostrozna z tym co pisze – wydaje mi sie, ze Cobra – reprezentuje BIALA ROZE… i mysle, ze to istotne… i…

   mysle, ze tej nocy kiedy widzialam na niebie ogromna czaszke, biala roze i krzyz to byla mala pokazowka tego co zamierzaja na wieksza skale juz wkrotce…

   a niebieska roza dla babci dlatego, ze babcia nie zyje a ten kolor najbardziej skojarzyl mi sie z czyms niebianskim… kolorem czystego nieba i czystych wod…. ale jak wiadomo kazdy kolor ma swe pozytywne i negatywne znaczenie… niektorym niebieski kojarzy sie przede wszystkim z blue beam….

   a co Ty o tym sadzisz?

   livia

   Like

   • dodalam niebieska roze dla babci, ale chodzily za mna wciaz roze i pokrzywy rosnace wspolnie i wtedy znalazlam cos takiego:

    EPIGRAM 34.

    “A ROSE AND A NETTLE.”

    null

    What time herbs and weeds, and such things could talk,
    A man in his garden one day did walk,
    Spying a nettle green (as Themeraude1), spread
    In a bed of roses like the ruby red.
    Between which two colours he thought, by his eye,
    The green nettle did the red rose beautify.
    “Howbeit,” he asked the nettle, “what thing
    Made him so pert?2 so nigh the rose to spring?”
    “I grow here with these roses,” said the nettle;
    “Their mild properties in me to settle;
    And you, in laying unto me your nose,
    Shall smell how a nettle may change to a rose.”
    He did so: which done, his nostrils so pritcht3
    That rashly he rubbed where it no whit itched;
    To which smart mock and wily beguiling,
    He, the same smelling, said smoothly smiling—
    “Roses convert nettles: Nay, they be too fell;4
    Nettles will pervert roses rather, I smell.”

    1. The emerald.
    2. Impertinent.
    3. Prickled; stung.
    4. Foul; false, villainous.

    http://www.luminarium.org/renlit/rosenettle.htm

    teraz wydaje mi sie jeszcze dziwniejszy…

    Like

   • Jeszcze jeden cytat z komentarza Kiary:

    ”Ten moment .. to moment możliwości powrotu na Ziemię Ludzi , którzy podarowali Ziemię na cykl nauki swoim młodszym braciom
    ***
    ( LUDZIE ze śród Ziemia……

    ( „Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. …)

    Oni .. zapomnianej historii LUDZKOŚCI znani są również jako Elemici , albo bajkowi Elfowie …..:) mają wiele nazw..”

    https://krystal28.wordpress.com/2016/08/18/plazma-wolna-od-pierwotnej-anomalii-zaczela-pojawiac-sie-na-ziemi/#comment-42399

    zastanowili mnie wlasnie ci ELAMICI, ale jedyne co do mnie przychodzilo to ze chodzi o jakies starozytne plemie, byc moze zydowskie… ponadto skojarzenie EL z ELOHIM… zeby to jednak potwierdzic wpisalam w wyszukiwarce haslo – ELAMICI, ale nic mi nie wyskoczylo dopiero po wpisaniu Elamici + jeszcze jakies haslo, choc teraz juz nie pamietam jakie – pojawily sie chyba z 3 wyniki, w tym cos takiego:

    ”namiestnicy, urzędnicy, ludzie z Uruk, z Babilonu, z Suzy, to jest Elamici, ….. czci różne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… …… Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod …”

    oraz forum Kiary:

    RENNES LE CHATEAU… TESTAMENT MARII MAGDALENY!

    gdzie jest wzmianka o owych Elamitach – w kontekscie Lewitow jako Arcykaplanow, MAGOW – PERSKICH Magow! oraz sporo na temat MM… to ogromny watek, jest wiele zakladek (kilka fragmentow ktos juz kiedys u mnie cytowal), a wiec poki co przeczytalam tylko kilka pierwszych i reszte na szybkiego przelecialam:

    – Maria Magdalena pozostawiła równocześnie dwie linie rodowe ;

    1. linia linia Jezusa i MM z ich córki Sareny – Księżniczki Sary, linia Niebieskich Jabłek.

    2. linia , linia Jakuba i MM i ich córki Tamar , linia Winnego Grona. Tamar nie była córka Jezusa.

    Dlaczego Rothschildowie czuja się wybrańcami do władania Światem?
    Otóż Energia którą była MM urodziła się w czasach przed rewolucją Francuską w rodzinie Rubinsztajn, wyszła za mąż za Józefa Rothschild ,mieszkała z nim we Francji w malowniczej okolicy w starym zameczku pośród winnic. Była młoda kiedy w rewolucyjnych walkach zginął jej mąż i wszyscy prawie mężczyźni z rodu. Miała dwóch synów, młoda wdowa w ciągu 2 lat odbudowała (z pomocą okolicznej ludności) zniszczoną w trakcie rewolucji fortunę . Dorosłego już syna Marcela wraz z częścią rodowych dokumentów wysłała do Ameryki ( oczywiście dzisiaj Rothschildowie gdzieś tam…. dokumenty te posiadają), resztę cennych rzeczy ukryła w kilku miejscach we Francji.Włącznie z tym co wszyscy ludzie nazywają przedmiotem, poszukiwanym Graalem. Na szczęście nikt tych ukrytych rzeczy nie odnalazł i nie odnajdzie,zrobi to tylko i wyłącznie ten kto je ukrył.

    Pozostawiła przepiękną informację i testament w Rennes le Chateau dla siebie urodzonej w naszych czasach , tylko ona obecna potrafi odczytać cały przekaz i tylko ona zna cala historię swoją z czasów Rewolucji Francuskiej. Ci , którzy są dysponentami jej woli znają dokładnie ten sekret , wiedzą iż w określonym czasie pojawi się kobieta ( na 100% , a nie mężczyzna jak twierdzą niektórzy usiłujący podawać się za spadkobierców), zostanie zidentyfikowana , testament zostanie otworzony i cała wiedza w nim zawarta odczytana publicznie.
    Zatem poczekajmy…. 😉 🙂

    A Rothschildowie? uważają że płynąca krew MM w żyłach ich rodu daje im pełne prawo do władzy nad światem , niestety nie. Tak nie jest i nie będzie ,myślę że już o tym wiedzą, pozbyli się już złudzeń. Co to jest ten Graal? tak naprawdę ma to słowo wiele znaczeń, ale ten konkretny fizyczny przedmiot to nie kielich, to jest MEDALION z pewnym depozytem wewnątrz niego. Jest naprawdę bardzo piękny ,kiedyś ludzie go ujrzą.
    Kiara

    – W medalionie sa dowody potwierdzajace linie genetyczna i MM i Jezusa.

    – Testament….

    Te dosyć długie wyjaśnienia ( moim zdaniem niezbędne) przybliżą nam możliwość odczytu informacji pozostawionej w Rennes le Chateau.

    Ta tajemnicza historia zapisana w budowlach , sztuce i okolicy ( ziemi i niebie)jest dziełem realnie żyjącej we Francji kobiety. Pozostawiła historię uwiecznioną symbolami , do odczytu dla tych , którzy je zrozumieją.

    Postać ta była fizycznie żyjącą kobietą w czasach bardzo trudnych , w czasach Rewolucji Francuskiej. Kto był tajemniczą damą?
    Była nią “Helena” ( używam na razie tego określenia, ale to tylko czasowo) , żona znanego w tamtych czasach Rothschild francuskiej linii.

    Zatem “Helena”( Heleńistka…., ma związek z korzeniami jej pradawnej wiedzy i nie tylko) Rothschild pozostawiła Testament, który niejako otworzy się sam, ale istnieje jego fizyczny depozytariusz , który zna wszystkie informacje kody przekazane przez nią. Jednak musi cierpliwie czekać do określonej precyzyjnie daty , w której ujawni się osoba na korą scedowany będzie zapis.

    To scedowanie nie ma tradycyjnego scenariusza, muszą zadziać się opisane rzeczy, które doprowadzą do realizacji finalnej jej plan.

    Jeżeli ktoś sądzi iż wystarczy dokonać słownego odczytu symboli zapisanych w Rennes le Chateau i podać się za spadkobiercę , to jest w błędzie. Nic takiego, bowiem to zdarzenia udowodnią sens zapisu, a nie odczyt potwierdzi coś….

    On,bardziej jest jako informacja dla zrozumienia historii, ale nie jako pieczęć identyfikująca kogoś.

    Zatem poczekajmy nieco… a ja postaram się opisać odczytaną informację w Rennes le Chateau, dodam iż chodzi w 100% o kobietę, kobieta przez kobietę , kobiecie….. powrót kobiecości i jej pradawna historia jest kodem do odczytu.

    Dodam jeszcze tylko iż kluczem do otworzenia testamentu jest wibracja osobista tego kto go dotknie….

    -Pewna mistyfikacja… :-*

    Opowiem taką niesamowitą ale prawdziwą zupełnie historię.

    Nasi cudowni Rothschildowie znali i znają dokładnie treść testamentu i posiadali bardzo dużo informacji o “oczekiwanej” , która miała się urodzić w określonym czasie i miejscu. Ba nawet znali jej imię przyszłe. Zatem miejsce i czas nie stanowiły sekretu, precyzja wprost szokująca. Moi cudowni chcieli nagiąć nieco przeznaczenie i zagwarantować sobie jego profity. W środ nich są rownież dwie opcje ukierunkowane na dwa rożne warianty przyszłości, nie ważne który lepszy, który gorszy , nie o ocenę mi chodzi. Zwyczajnie, inne, zgodne z ich oczekiwaniami i mają do tego prawo jak każdy człowiek do swojej wolnej woli.

    Skupię się jednak na tej historii z przeszłości, jest interesująca, choć cały czas sekretna. Jest taka mal miejscowość koło Warszawy , która ma w herbie symbol Omegi; http://pl.wikipedia.org/wiki/Omega ,omega symbolizuje 800, tj maksymalny przekaz wiedzy…. czytamy między wierszami. :-* Ta miejscowość leży w jednym z precyzyjnie zaznaczonych miejsc na Wielkiej Osi energetycznej Ziemi łączącej aktywne w naszych czasach jej czakramy. O niej napiszę w innym poście, piękne i bardzo wyjątkowe miejsce.

    Wracamy do przeznaczenia.

    Wiedzieli gdzie, i kiedy ma się urodzić ta osoba, nie mieli wpływu na jej plan przed urodzeniowy ,ale mogli tworzyć własny z ich możliwościami finansowymi…..

    Wybrali przyszłą matkę ( sadzę iż poinformowali i przygotowali ją do tej roli), myślę że z ich wiedzą, wszystko odbyło się zgodnie z rytuałem.

    W 1955 r. urodziła się dziewczynka otrzymała imię , które potwierdzi odczyt i jest ono bardzo dobrze widoczne w Rennes le Chateau ( kto ma oczy do patrzenia , a nie oglądania, zobaczy je) imię jej Małgorzata. Nazwisko otrzymała swojego ojca , rodowe ale związane z pierwotnie używanym, jednak w jednej z linii nadal aktywne.

    Wychowywała się w Polsce do swojej dorosłości, następnie wyszła za mąż za Szwajcarskiego męża i tam z nim wyjechała. Co z nią dalej , jaką maiła kolej losów ? Tego nie wiem, szczerze mówiąc nie interesowało mnie to.

    Czy spełniła oczekiwania Rothschildów, nie może , bo nie wystarczy zaprogramować zdarzenie materialne, ono musi ożyć przez wcielenie się weń odpowiedniej Energii, a Dusza tamtej dziewczynki nie jest ( a co za tym idzie nie ma tych możliwości)tą Energią która wypełnią przeznaczenie na ziemi.

    W tym wypadku, a rzec można we wszystkich w grę wchodzi osobowość energetyczna ,moc i wiedza mądrości Energii osiągana przez cały ciąg inkarnacyjny.Tamta dziewczynka jej nie miała i jako dorosła kobieta też nie ma.

    Nie wystarczy wychować kogoś w jednym wcieleniu na powiedzmy przekazanej informacji, to za mało, osoba taka nie posiada wewnętrznej mocy , ni barwy , nie mówiąc o mądrości , która jest widocznym efektem energetycznym – świetlistość ciał subtelnych i ma w ciele fizycznym przygotowany system nerwowy do przeprowadzenia bardzo wysokiej wibracji energetycznej umożliwiającej ascedęcję . Gdy proces przemiany subkomórkowej ascedęcje rozpocznie osoba nieprzygotowana naturalnie ( użyje tylko technik) dokona na sobie samospalenia ciała fizycznego. Jest to ostrzeżenie dla wszystkich , którzy uważają iż można coś zrobić bez rozwoju duchowego.

    Wracając do Małgorzaty…. zastanawiałam się po co ten fortel? Skoro w finale ona nie może dokonać tego co oryginał, powodów może być kilka.

    1.myślę iż bardzo istotny powód to, powrót fortuny do rodu dzięki podstawieniu precyzyjnie stworzonej kopi ( wszak otrzyma wszystkie pozostawione informacje umożliwiające jej identyfikacje pewnych artefaktów), mieli dożo czasu na dopracowanie szczegółów.

    2. bardzo długo uważano iż oryginalnej “oczekiwanej” nie ma na ziemi , więc kopia doskonale nadawali się do plagiatu.

    3. tworzono zupełnie inny wariant przyszłości ziemi niż ten , który zaistniał w tamtej opcji wiodący głos mieli by posiadacze wielkich fortun , ich informacje ( a ta w dużej mierze prawdziwa, bo kto zastanawiał by się nad tym jaka Dusza jest wcielona w kobietę otrzymując prawdziwe potwierdzone informacje z płaszczyzny fizycznej?….. ) Ano kto, kto posiada taką wiedzę jak identyfikować Energię, a jeżeli posiada to i tak jego głos nie miał by żadnego znaczenia w obliczu zalewu info spreparowanej.

    Plan rzec można idealny na miarę manipulacji informacją i podstawiania falsyfikatów z oryginalną metryczką, oj, oj…. ludzka naiwności!

    Jednak nie wszystko tak dobrze ludzką miarą mierzone ma szansę zaistnieć , gdy Stwórca obstawia szachownicę istnienia! Gra toczy się do końca, każdy ruch jest jedyny i nie powtarzalny w swoim rodzaju, tu nie ma zwrotu w tył , jest tylko droga do przodu…..

    Reasumując ( bo to tylko na marginesie informacja) Rothschildowie posiadają całą wiedzę na temat Rennes le Chateau, nie ma tam żadnych sekretów, one są tylko dla przeciętnego człowieka.

    Wiedziano dokładnie gdzie i kiedy (czyli Polska i 1955 r.) urodzi się “oczekiwana”, znano rownież imię które będzie nosiła (Małgorzata), ciekawe są też przekazane barwy związane z przyszłością. Biały i czerwony , to barwy Polskiej flagi ale też aktywnych w Polsce czakramów Kraków – czerwony , Warszawa – biały decydujących o przyszłości ewolucji w skali człowieka i ziemi.

    Ja wiem iż RÓD związany z czerwonym wirem w większości osób zakończył edukację w tej przestrzeni, stawiam na WAS!

    Niech Perła wypełni przeznaczenie.

    Kiara.

    http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=8.20;wap2

    Z mojej strony tylko tak na szybkiego – GRAAL to nie MEDALION, a z MM wyszly nieoficjalnie 3 linie, a nie 2… liczac linie zenska – Sata, Tamar oraz – ta trzecia najbardziej sekretna – prawdziwa linia graala (HL)…. Co ciekawe Kiara ma na imie Malgorzata, a wiec uwaza siebie za spadkobierczynie testamentu MM… polaczcie to wszystko ze soba… w tym wycieczki do rennes ntv i rzekomy przeszczep czastek swiadomosci MM ktory mial byc dokonany przez Lucy… nie wiem, czy juz znaleziono ten MEDALION, ale ktos sie mnie o niego pytal.. twierdzac, ze posiada go jakas kobieta ktora uzurpuje sobie prawo do bycia MM..

    aha, nieoficjalna nazwa Wiezy Krolowej to Nowe Jeruzalem…

    z rana po ponownym wpisaniu hasla ELAMICI wyskoczyly normalne wyniki, np.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Elamici

    dla mnie bardzo wazni w tym przypadku sa ci Elamici jako PERSCY MAGOWIE, miedzy innymi przez wzglad na pewnego perskiego maga & persian tower i juz jest dla mnie jasne, ze on i Kiara to przedstawiciele grupy pod tym samym wezwaniem… to wlasnie ”PERSKI MAG” pytal sie mnie o MEDALION….

    Like

   • Biblical Elam… Elam Lewita.. a wiec zgadza sie ze Kiara piszac o Elamitach ma na mysli Lewitow..

    Czytam tez dalej wspomniany wczesniej “testament MM” I widze ze Kiara stara sie przekonywac, ze SYJON to cos innego niz SION, ze Syjon jest negatywny a SION stoi po stronie swiatla.. hmm.. jak dla mnie bardzo dziwne, bo przeciez Syjon to nazwa wylacznie polska, oryginalny zapis to SION, a wiec zdaje sie ze chodzi o jedna I te same organizacje.. w kazdym badz razie podazam za swoimi odczuciami I widze ze moje skojarzenie zarowno Kobry jak I Kiary z Syjonem zdaje sie byc jak najbardziej poprawne… a to co ich oboje mocno zdradza – po czyjej stronie tak naprawde stoja – to “Nowa Jerozolima”..

    W 2009 roku napisal do mnie pewien czlowiek.. osoba ta zalozyla jedno z najwiekszych polskich forow.. czlowiek ten znalazl mojr zapiski w sieci I bardzo go to zaintetesowalo.. czasem tez do mnie dzwonil I raz zapytal sie mnie czy wiem kim jest Kiara… odpowiedzialam, ze potkalam sie z tym nickiem, kilkoma wpisami, ale nie znam tej osoby, a on na to, ze Kiara nie jest tym za kogo sie podaje I ze to przebiegla manipulatorka, pracujaca dla Zydow.. a tak sie sklada, ze on mial okazje ja lepiej poznac, bo zabrala go na wakacje do Egiptu.. wspolnie z jeszcze jedna pania… I on mial ich obu serdecznie dosc.. powiedzial mi tez zebym uwazala na Kiare, bo ona jest bardzo przebiegla I zazdrosna… to mi przekazal ten czlowiek.. oni sie poznali na Cheopsie..

    Jak sie ma do Elamitow Lewitow zagubione plemie DAN.. Dla Maxa bylo to bardzo wazne I mial wiecej na ten temat wyjasnic w trakcie pobytu w Warszawie.. czy faktycznie przekazal te informacje I tuz po tym zostal usmiercony? Oprocz ostatniego wywiadu ktory z Maxem przeprowadzil Alex doszlo tez podobno do tzw. Wywiadu na lozu smierci przeprowadzonego z Maxem przez wspolpracowniczke Kobry ~ Alexandre Meadors, ale to wciaz nie potwierdzone.. co istotne ~ Kiara sugeruje, ze Max mial ja podobno zabic, dlatego zamieszkal w poblizu, w Warszawie, ale ona okazala sie silniejsza I dlatego nastapila smierc Maxa.. jak to mialo dokladniej wygladac zostalo przez nia w roznych miejacach opisane… w rzeczywistosci to na Maxa wydano wyrok smierci… dlatego zostal ZWABIONY DO WARSZAWY… chodzi o dobrze zorganizowany plan a nie przypadek, a wiec miejsce tez nie bylo przypadkowe…

    Like

   • ” Skupię się jednak na tej historii z przeszłości, jest interesująca, choć cały czas sekretna. Jest taka mal miejscowość koło Warszawy , która ma w herbie symbol Omegi; http://pl.wikipedia.org/wiki/Omega ,omega symbolizuje 800, tj maksymalny przekaz wiedzy…. czytamy między wierszami. :-* Ta miejscowość leży w jednym z precyzyjnie zaznaczonych miejsc na Wielkiej Osi energetycznej Ziemi łączącej aktywne w naszych czasach jej czakramy. O niej napiszę w innym poście, piękne i bardzo wyjątkowe miejsce.”
    ———————-
    Liviu, czy chodzi o tą miejscowość ? Okuniew ma w herbie 3 Omegi i rybę.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Okuniew

    Like

   • Hej Michaelo, chyba chodzi o Podkowe Lesna.. pisze z komorki, a wiec link dodam pozniej..

    Ps Kiara w komentarzach na yotubie podpisuje sie jako Malgorzata Ochman… Podkowa Lesna ~ Uslugi Pogrzebowe?

    Like

   • Livio dziękuję za obszerne wyjaśnienie :).Jak dla mnie jest to trochę za bardzo skomplikowane.Jakieś linie czasowe z Atlantydy Jezus i MM i jego potomkowie.Rene de Chateau Montsegur i Katarzy, Templariusze i potem rewolucja francuska i znów 14 lipca, ale jeszcze wcześniej ów tajemniczy Graal.
    Templariusze i kawalerowie maltańscy swój płaszcz ozdobili krzyżem celtyckim najbardziej energetycznym krzyżem.Zauważ wszędzie te symbole aha jest jeszcze oprócz Kobry kolejny straszyciel niejaki Enki z Misji Faraon.Coś Ci ludzie i istoty kombinują tym bardziej że dzisiaj rozpoczęły się manewry USA i Korei Południowej i skończyła się Olimpiada.Z drugiej strony czasu pozostało już im bardzo mało żeby coś przeprowadzić bo najwyżej do 3.10.2016.Pozostaje jeszcze cały czas sprawa niezwykle dziwnego 24cyklu słonecznego który jest najsłabszy od początku XIX wieku.Nikt tego nie przewidział.
    Wiem tylko jedno wszystkie rzeczy planuje się na setki lat wcześniej, a nasze życie jest liczone w dziesiątkach lat.

    Wraca jeszcze przekaz Ashayany Deane- najbardziej w przód bo aż do 2017 roku przedstawiona predykcja wydarzeń

    Liked by 1 person

   • U mnie na komorce Twoj gravatarek jest intensywnie fioletowy.. hmm.. cuda… Michaelo, sadze, ze to o czym pisze Kiara moze miec zwiazek z ta przepowiednia, o ktorej kiedys pisala Nnka…

    Like

   • ”Reasumując ( bo to tylko na marginesie informacja) Rothschildowie posiadają całą wiedzę na temat Rennes le Chateau, nie ma tam żadnych sekretów, one są tylko dla przeciętnego człowieka.

    Wiedziano dokładnie gdzie i kiedy (czyli Polska i 1955 r.) urodzi się “oczekiwana”, znano rownież imię które będzie nosiła (Małgorzata), ciekawe są też przekazane barwy związane z przyszłością. Biały i czerwony , to barwy Polskiej flagi ale też aktywnych w Polsce czakramów Kraków – czerwony , Warszawa – biały decydujących o przyszłości ewolucji w skali człowieka i ziemi.”

    Witam, czy taki dokument naprawdę istnieje czy to tylko wymysł osoby piszącej?

    Like

   • Livio skoro piszesz o przepowiedniach(snach) Nnki zastanawia mnie ta jedna z pęknięciem Ziemi od Morza Czarnego do Bałtyku w pewnym sensie zgodna z tym co mówił Keshe w czerwcu 2016..Nnka też mówiła że z Ziemi z jej wnętrza wyłoniło się coś co do niej nie należało ( z tego co pamiętam)

    Like

   • Tak, pamietam wizje Nnki dotyczace pasu TT choc pekniecie mialo jej zdaniem przypominac litere V I tu mi sie przypomina “zgubiony dzien” I sen o znalezieniu polowki wadzry bo tuz po tym jak zamiescilam jego opis ktos dodal link do newsa o odkryciu dziwnych dziur ukladajacych sie w litere V na dnie zatoki puckiej.. a tam wlasnie (w snie) pozostawilam te dziwna polowe wadzry… drugi sen ktory mi tu przychodzi na mysl to ten niedawny ~ danzig delta dream… wyczuwam duze napiecie w tamtym miejscu… z akcentem na Westerplatte I Kaliningrad… to jest duze I nie powinni tego ruszac, bo jak rusza to wtedy wlasnie moze dojsc do pekniecia.. to nie jest naturalne, to ogromna maszyneria..

    Like

   • Liviu, jakieś dziwy , teraz kliknęłam na komentarz “nowej” z MZ jast na pasku niebieski , a otwiera się na …różowy(sic!) 😮

    Like

   • Czytalem za dzieciaka duzo ,Tartarie,Odyseje ,Antlantyde,mity grekow rzymian i etruskow,o sumerze i wiele innych ksiazek od histori starej daty jakie skasc przynosila moja Matka.Miala dostep do ksiazek kturych za komuny normalnie do czytania nie bylo.Mialem w glowie jak przyjada po raz trzeci mongolowie to sie swiat odmieni i nie bedzie juz niewoli.Nostradamusa nie czytalem wiec i nic o przepowiedniach nie wiedzialem,zostawiajac przepowiednie i pojmujac to jako fakty pomyslalem sobie jak mongolowie sa nazywani przez niemcow i co ciekawe blau menna,teraz myslac dalej budowniczych takrze tak i nazywaja .Podsumowujac calosc wychodzi ze Maja przybyc budowniczy z nieba ale co do tego ma tez Drezno ,po saksonsku czytaja ludzie
    Dreschden dresch den dresch en oczyscic zborze z zanieczyszczen den dzien .Coz smieszne wyszlo mnie dupkowi ze Maja przybyc budowniczowie swiatow z nieba by oczyscic ziemie .
    Coz zlodziejom jak swiat zniszcza wszystko jedno ,mysla ze zawsze kogos okradna .Coz ja mysle inaczej nie widze sensu w budowaniu czegos co sie ma zamiar na koniec zniszczyc ,takie budowanie mozna sobie od razu darowac i zamiast sie pocic to lepiej rzeczywiscie po Slezy z bebnem skokac i myslec ze sie zas upiecze.

    Like

   • ”co istotne ~ Kiara sugeruje, ze Max mial ja podobno zabic, dlatego zamieszkal w poblizu, w Warszawie, ale ona okazala sie silniejsza I dlatego nastapila smierc Maxa.. jak to mialo dokladniej wygladac zostalo przez nia w roznych miejacach opisane… w rzeczywistosci to na Maxa wydano wyrok smierci… dlatego zostal ZWABIONY DO WARSZAWY…”

    ”Co ciekawe Kiara ma na imie Malgorzata, a wiec uwaza siebie za spadkobierczynie testamentu MM… polaczcie to wszystko ze soba… w tym wycieczki do rennes ntv i rzekomy przeszczep czastek swiadomosci MM ktory mial byc dokonany przez Lucy… nie wiem, czy juz znaleziono ten MEDALION, ale ktos sie mnie o niego pytal.. twierdzac, ze posiada go jakas kobieta ktora uzurpuje sobie prawo do bycia MM..

    aha, nieoficjalna nazwa Wiezy Krolowej to Nowe Jeruzalem…”

    Liwiu, Wychodzi na to, że masz rację, zobacz co napisała Kiara u Alexa

    Kiara
    30 sierpnia 2016 at 12:42
    Odpowiedz

    MÓZG….. sekret sterowania CZLOWIEKIEM……

    W kontekscie ostatnich rozgrywek na ziemi miedzy syntetyczna inteligencja ,a CZLOWIEKIEM.. warto wiedziec ,ze w planach cyborgów uzywa sie LUDZI do zadan specjalnych.
    LUDZI .. oczywiscie o pelnym aktywnym DNA i RNA , którym da sie sterowac poprzez wszczepy.

    W tym decydujacym momencie wybierani sa LUDZIE którzy mieli w swoich poprzednich wcieleniach zwiazek rodzinny ( matka dziecko) a teraz genetyczny lacznik z osoba , która zagraza bezposrednio trwaniu tego systemu.
    To jest najbardziej obrzydliwa perfidia! Czemu sie dziwic…. ludzie bez dusz nie posiadaja uczuc, nie maja empatii, cyborgi to precyzyjny program impulsów elektrycznych.. reakcje na nie , a nie uczucia i odczuwanie. Oni kieruja sie wylacznie systemem strat i zysków.. niczym innym.

    A, zatem np. dlaczego MAX SPIERS?….

    Otóz on w swoim poprzednim zyciu byl dzieckiem ( blizniakiem z dziewczynka) LUDZI , którzy maja wyjatkowa osobowosc energetyczna , oraz przeszlosc wcieleniowa i wyjatkowe DNA.

    Oczywiscie znam cala ta historie, dlatego o niej pisze, ale nie chce dokonywac zadnych personalnych ujawnien, dlatego bede nieco anonimowa.
    Tamta historia nie jest zbytnio odlegla w czasie ( okolo 250 lat), ma powiazania z dawnymi terenami Polski na wschodniej stronie , Romami oraz bardzo znanym naszym arystokratycznym rodem… Wówczas Romowie byli wykorzystywani przez swojego protektora jako szpiedzy swobodnie poruszajacy sie po Europie.

    Bliznieta , których rodzicami byly te same Dusze , które dawno temu urodzeni byli jako Mojzesz i Miriam / Sefora … to wyjatkowe i unikalne polaczenie energii i genów przez ich dzieci, dajace niesamowita bliskosc wibracyjna z matka i mozliwosc szybkiej identyfikacji jej na planie astralnym.

    Obecny Max byl ich synem dlatego zostal zwabiony do programów Milab i wyszkolony do odszukania na planie astralnym oraz zabicia dawnej swojej matki ,zyjacej w naszym TERAZ.

    Poniewaz byla to dokladnie ta sama osoba czyli M.M. w czasach Jezusa, byl razem ze Stewardem Swerdlowem wysylany w tamta odlegla przeszlosc.

    Jak tragicznie skonczyla sie ta eskapada … juz wiemy, zawsze sie tak skonczy , bo pewnych granic LUDZIOM nie wolno przekraczac.

    Zastanawia mnie tylko premedytacja okrucienstwa LUDZI posiadajacych ta wiedze i nie sprzeciwiajacych sie tym procederom.
    Ile jeszcze dawnych dzieci…. inkarnujacych w obecnym usiluja wykorzystac te bestie do swoich perfidnych planów?
    Co jeszcze musi nastapic , zeby to przerwac.. by juz nigdy nie mogli nikogo skrzywdzic.

    M.

    W kontekscie tego temat warto wiedziec co to jest program MILAB.. , który szkolil Maxa i dlaczego jego i jemu podobnych?

    fin

    Like

 9. Te kamienie leza blisko mnie,faun siedzial se na stole a jak go zlapal mial juz w rekach niebieskiego ptaka w piorkach jak zimorodek co skacze do wody.
  https://i.ytimg.com/vi/zOvsyamoEDg/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=aHbNDcm05UD6GoTh0G-ZUg8aVj8
  wilkowice z sobotka cos dziwnego lacza zew milosci od tysiacleci

  https://i.ytimg.com/vi/ow8xLlqkMuU/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=OKmRB4uWrrW34-B_dNshR8bPscY

  Od Bychawy chlopiec przywiozl cos w sobie po wakacjach,a nad glowa jastrzab lata.

  https://i.ytimg.com/vi/PLC5rqf1VAg/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=4qrsPLdtnu7-l7Lbaey7If_5u6M

  piesni Adama o Dziadach nie zapomnij a znajdziesz w sobie skarb co zazdrosc bogow budzi.

  https://i.ytimg.com/vi/_6mu7110kv0/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=0O4ylddS9vNeo3909sWxuBOCqXY

  Wiec pamietaj nie zapomnij niezapominajki i stokrotki a nie wazne beda bogow klamstwa plotki.
  Badz wierny prawdzie a zobatrzysz ty Celeste na niebie i spadnie szczescia lza z oka twego,
  dar Celesty ty dostaniesz ze ostal ty jak dziecko i uchowal prawa przodkow w sobie .

  https://i.ytimg.com/vi/HvRJn-UFyCI/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=kVqxcqRqZmLaqfUWy9sNXDM3ifs

  niezapomniane slowa z Drezna co pochodza z innego kontynentu ,prawde powiedzialy.
  nie zapomni ty przodkow czlowieku szary a doczekasz ze Ci wruci przodkow pamiec.

  https://i.ytimg.com/vi/kMrN7m7Wcis/hqdefault.jpg?custom=true&w=120&h=90&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=4jM5MvIxJ8EFhYl6CBzTYXn9Lyg

  Like

  • ”Wiec pamietaj nie zapomnij niezapominajki i stokrotki a nie wazne beda bogow klamstwa plotki.
   Badz wierny prawdzie a zobatrzysz ty Celeste na niebie i spadnie szczescia lza z oka twego, dar Celesty ty dostaniesz ze ostal ty jak dziecko i uchowal prawa przodkow w sobie .”

   Celestial miasto Nowa Jerozolima sfotografowana przez teleskop Hubble’a NASA

   Czasami gdy połączymy kilka informacji w czasie , otrzymujemy wyjątkowy obraz, wyjątkową informację..
   Tak się składa ,że ten blog powoli staje się kopalnią informacji…
   i można już wiele ciekawych faktów połączyć ….
   wtedy mamy całkiem ciekawy obraz..
   gdy w 2013 roku publikowałem informację o Nowym Jeruzalem ..to raczej było odbierane jako ciekawostka..
   i dzisiaj nagle mamy oto taką informację..
   Patrzysz na Wenus …a to przecież Nowe Jeruzalem….
   Czy aby serce nie zabiło mocniej… i pędzisz do okna i szukasz… i patrzysz….
   TEGO FAKTU nasa NIE OGŁOSI …mają szlaban na takie informacje..
   .ale Anne może ..
   i to właśnie zrobiła …ma bezpośredni kontakt z Ashtarem , wie co mówi i pisze..
   Wyjątkowa to informacja…
   sami osądźcie .. może macie gdzieś zakurzony teleskop…może warto podglądnąć tą Wenus..
   ale świeci.!!!
   i mruga do nas….
   zaprasza…

   ZAPRASZAM NA NIEZWYKŁĄ PRZYGODĘ ..
   połączyliśmy kilka nitek…
   i jest co podglądać…ba nawet zaczynamy odkrywać w sobie inną prawdę…

   Pan młody
   Przychodzi

   Nowa Jerozolima
   Drodzy Kochani,

   Zebraliśmy się razem, by zjednoczyć się świętym węzłem małżeńskim …
   (mąż: ściśle lub w wewnętrznej jedności, dołączył; zjednoczenie)
   Tak, Drodzy sercu, byłam zaskoczona, jak te słowa wpłynęły do mojej świętej przestrzeni wczoraj (medytacji), a ja bardzo zadowolona byłam w mój spokojny czas. Po pierwsze, powyższy cytat … nieco później, powyżej nagłówek. I tak to jest. Dla tych z Was, którzy mogą być na nowym Hollow Network Earth (HEN) ( to ten dzisiejszy post) – zdjęcie NASA – zostało nieoczekiwanie uchwycono coś, gdy robili długoletnie fotografowanie w najgłębszym, najbardziej “pustym” obszarze przestrzeni. To może lub nie musi być Nowa Jerozolima, ale jest najbliżej prawdy po informacjach jakie mamy teraz. A ja uważam, że jest to dobry czas na zapoznanie / ponowne zapoznanie się z Ashtara Dokładnym opisem tego ukochanego Nowego Jeruzalem, Mothership Galaktycznej Federacji Światła – siedzibą naszego Ukochanego Pana Ashtara i Pana Sanandy.

   Kliknij tutaj.

   To jest tak pouczające i nie tylko Ashtar daje szczegółowe opisy wszystkich dwunastu pokładów Nowego Jeruzalem ,
   cytuje również biblijny opis wersetu naocznego świadka o rzeczywistym wyglądzie Nowego Jeruzalem. I pójdźmy o tym krok dalej, Ashtar mówi …

   ” Wielu zastanawia się, co się stanie, gdy my faktycznie pojawimy się, kiedy naprawdę dokona się Pierwszy Kontakt…”

   – i mówi nam, co będziemy czuć, słyszeć i widzieć …

   Jak już powiedziano, przy wielu okazjach, Nowa Jerozolima “zaparkowała” na wprost Wenus, Evening Star,( Wieczornej Gwiazdy) która jest najjaśniejszą gwiazdą, najpierw ją widać, w południowo-zachodniej Ameryki Północnej części naszego nieba. – Jednak to jasne światło, które widzimy, to NIE planeta Wenus … widzimy genialne światła Nowego Jeruzalem!
   A widziałeś, jak o wiele większe (mocniejsze) to światło się stało?
   Bliżej ?? uważnie obserwuj to!

   No ludzie … Miałam wiele notatek rzeczy, którymi miałam zamiar podzielić się … ale one, mogą poczekać …
   to nie “po prostu się stało”, że dano mi powyższe cytaty. Myślę, że to będzie mądre dla każdego z nas, aby odświeżyć wiedzę lub zapoznać się z nadchodzącą imprezą. To może być bliżej niż nam się wydaje! Możemy zapoznać się( spotkać się ) z Panem Ashtarem z Nowego Jeruzalem, i First Contact przez

   Klikając tutaj.

   A z tym, będę żegnać się teraz. Pamiętajmy, aby kontynuować poznawanie naszych wybranych Ascension Narzędzi … to dla nas teraz ważne. Wniebowstąpienie jest “Inside Job”. Jedyną rzeczą, która naprawdę się liczy, to nasza praca wewnętrzna. I nie jest to naprawdę doskonałe zwłaszcza ostatnio? Tak cicho – tak nadal. Tak “w TERAZ.” Ledwie powiem, który jest dzień!

   Kocham każdego z was … zawsze,

   HOLLOW EARTH NETWORK (HEN) Anne (mama)

   http://archive.constantcontact.com/fs148/1106579332835/archive/1120986782237.html

   Czy to może być Nowa Jerozolima?
   Tylko Ashtar Jezus / Sananda i Bóg może powiedzieć, czy to jest naprawdę Nowa Jerozolima.

   Jeśli to prawda, to jest ciekawe, że zdjęcie zostało zrobione 08 lutego 1994.( źródło)

   …Zdjęcie wyraźnie pokazuje ogromne, pływające, niesamowite białe miasto w czerni przestrzeni…

   ten artykuł jest z 16 sierpnia 2013, ale może warto przypomnieć..
   http://newdimension2012.blogspot.ae/2013/08/could-this-be-new-jerusalem.html

   temat publikowany też na naszym blogu
   http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/10/nowa-jerozolima-to-mothership-31102013.html?q=Nowa+Jerozolima

   Czym jest Nowa Jerozolima?

   UFO nad Jerozolimą

   http://kochanezdrowie.blogspot.de/2015/05/celestial-miasto-nowa-jerozolima.html

   Like

   • To juz wiadomo jakiej Celesty wypatruje tesknie Siola..

    P.s Alois to drugie imie Herberta I tez mial bardzo wloska urode jak na Niemca… ah te czarne piastowskie orly I dziewczyny w dlugich czarnych sukienkach podrzucajace kamyczki w sennych rzeczkach.. I ten faun ~ pan ~ fletnia pana ~ OMEGA…

    Ub Alabeg Kaj Bu Ala®

    Like

 10. Coz zatrzesly sie Rzymu posady ,czy przychodzi czas boskiej zaglady,
  Pond szostka sie zatrzeslo ,dobrze ze i w ludziach duzych ofiar nie ma,
  Coz moze wie kros na co to ja czekam,
  a moze ja podpowiem,
  ja tam czekam oby Prawda byla Prawda ,
  oby boskie,dominki i aniolki i inne szmaciory i szmaty ,
  nie obmywaly po kryjomu prostym ludzium tylka,
  oby slowo bylo slowem,
  a prawo i sprawiedliwosc bylo tym co znaczy,
  by tara przy wadze nie byla przez duchowych handlarzy maniupulowana,
  a ludzkosc dalej nie byla w niewoli oklamana.
  Oby prawdziwy zbrodniarz latal wolny a wine na niewinnych zwalal.
  oby zobatrzyli ludzie kim jest szabrownik i jego banda,
  zanim z jego domu mu wszystko ukradna i kobietom nie przepuszcza,
  dla bezdusznych nie ma granic Maja zycie ludzkie za nic,
  A duchowosc to ich puste wielkie slowo,jakos trzeba mydlic ludzkie oczy,
  coz za komuny niewierzacy bo taka byla moda ,potem naet wniosek do papierza by dominy tylek ochrzcil,teraz beda mandalowac i wine zwalac na bezksztaltnych kturych tylko ONI widza,
  Pytasz siebie a dlaczego ONI widza a ty czleku nie ,
  coz sami mowia ze sa uduchowieni i oswieceni a swe dusze zmieniaja jak kameleony,
  Czym jest wiara ,w klamstwo ktos uwierzyc musi,prawda wczesniej czy pozniej na jaw wyjdzie,
  i co smieszne ze z samego zaklamanego ryjka wyskakuje co zaklamanie i oszustwo drugich ,
  za podstawe wladzy proferuje.
  Coz te ich wibratory tak ich rozkolysza ze matuli nie uslysza ,
  i przypomnial mi sie stary kawal o 5 zjezdie PZPR,
  gdzie to sie pewjen Delegat pyta po przerwie w obradach tak,
  Jom jest gornik z kopalni Bytom i jo sie wos grzecznie pytom ,
  kaj jest gornik z kopalni Wrzeszcze i zaznaczom ze nie wrzeszcza bo ja tak naprowda grzeczny jest ,
  I sie jeno martwia kto przy przodku bydzie wiertol jak kumpla zabraknie a nie wszystkie umia po ciemku do przodka lazic.

  Like

  • Siola, jednymi z pierwszych ofiar sa miedzy innymi male dzieci 😦 wiec jak dla mnie zadna to radosc ze zatrzesly sie rowniez posady Rzymu.. bylam I jestem przeciwna tego typu brutalnym przemianom.. kazde trzesienie ziemi to wielki dramat, w ktorym z reguly najbardziej cierpia ci niewinni I bezbronni, zwlaszcza male dzieci.. spojrz chocby na trzesienie ziemi w Nepalu, jak biedni stracili wszystko co mieli a szczwani sie na ich nieszczesciu zaczeli wzbogacac 😦

   p.s po tym jak przed kilkoma dniami uslyszalam te nazwe ALTINO i skojarzylam ja z Aquino, Rakesh znalazla dla mnie informacje, ze Altino to nazwa miejscowosci we Wloszech i przeslal mi nawet spore opracowanie na ten temat… nie sadze oczywiscie zeby te sprawy byly polaczone, choc Altino lezy wlasnie w tym regionie, w ktorym zatrzeslo

   Altino, Abruzzo

   https://en.wikipedia.org/wiki/Altino,_Abruzzo

   null

   to przepiekny region Wloch jak i ogolnie Wlochy, niestety piekny ale niebezpieczny, bo to nie pierwsze trzesienie w tym regionie:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Trz%C4%99sienie_ziemi_w_L%27Aquili

   Like

   • 14 minut temu

    Silne trzęsienie ziemi w Birmie

    Potężne trzęsienie ziemi nawiedziło dziś centralną Birmę – informuje The Associated Press. Powołując się na władze Birmy, agencja podaje, że trzęsienie miało siłę ponad 6,8 stopnia w skali Richtera.

    Jak na razie nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał w wyniku wstrząsów. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

    Dziś nad ranem silne trzęsienie ziemi nawiedziło centralną część Włoch. W jego wyniku zginęło kilkadziesiąt osób.

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/silne-trzesienie-ziemi-w-birmie/3jlp0v

    Like

   • U nas od wczoraj mega upal.. ponadto mamy nietypowe problemy z netem… co chwilke sie rozlacza… podobne problemy mialam tylko i wylacznie w zwiazku z parallelem…

    mialam tez dzisiaj zamiar dodac pewna historie zwiazana z Peru i juz widze zwiazek:

    SG-5: Machu Pichu, Peru. (73W, 12.3S)
    Connects with Universal and Galatic SG: Pleiadian Alcyone–Tara/Tiamat and Asteroid Belt (was Maldak)
    EX-Current controlling fraction: Pleiadian Samjase-Luciferian-Annunaki

    Q-5: Rome, Italy. (Vatican) 12,5E,41.8N)

    AG-5: Bali, Indonesia. South Pacific. (115.2W, 8.6S)
    Secure

    5. Tribe 5 (Machu Picchu/Vatican)

    http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/p/12-stargates-templar-sg-stargate-q-que.html

    https://liviaflow.wordpress.com/planetary-templar-complex/

    dodam, ze Bali lezy na przedluzeniu Birmy, gdzie mialo miejsce trzesienie ziemi…

    i jeszcze cos, pozornie niezwiazanego.. i jesli tylko ktos pamieta moje dziwne przygody w HADZE.. to grafika znaleziona w ostatnim czasie przez Ra:

    null

    a to opis mojego doswiadczenia w Hadze:

    Energetyczne Zawirowanie 30 wrzesnia 2015 – HAGA
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/10/01/zawirowanie-30-wrzesnia-2015/

    choc z Haga mialam dziwna przygode juz na samym poczatku, juz w drodze z Hiszpani do Holandii, kiedy bardzo dziwny wysoki egipcjanin za wszelka cene staral sie mnie przekonac ze moj przyjaciel, czyli Ra, nie bedzie na mnie czekal w Amsterdamie i zebym z nim koniecznie wysiadla w Hadze.. i teraz po czasie przyznam sie, ze mezczyzna ten wywieral na mnie tak duzy wplyw, ze o malo co… po prostu niezla jazda…

    a to kilka wykresow w uzupelnieniu do pierwszego.. ten pierwsze zamieszczalam juz wiele razy przy roznych okazjach… naklada sie na niego system ANCIENT ARROWS (24 +1)

    null

    i kolejne:

    null

    null

    null

    null

    Like

   • Wiem ze ONI od boskich wibracji to czytaja,
    wiec takie male ostrzezenie,
    by ta wibracja ich wibracja nie wpadla w wiekszy rezonans,,
    bo sie ziemia juz powoli trzesie,
    czas juz wielki by odozyc sztuczne wibratory,
    A powiedziec ludziom prawde o boskiej wibracji,
    Przed przybyciem gosci by nie zjadla ludzkosc panik.
    Bo nie wystarczy wyzucic PIOLUN z grobu Hubertowego,
    bo gorycz zbrodni i tak pozostanie w zasranej wibracjami glowie,
    Ale jest nasmieszniejsze ze klamcy i zlodzieje Maja juz to w krwi swojej,,
    PIOLUN wyrzucila a doniczke katowicka dzi ewka ukrasc musi.
    Ale wiecznie daj boze o moj boze a wiecznie w imie boze na drugich po kryjomu srac moze,
    myslac jedna z druga od boskich wibracji ze wszyscy slepi i swoj MIST drugiemu przed przodkami wlepi.
    Coz zrobili z czlowieka baranka bozego i powiesili go na krzyzu robiac co niedziele z niego ofiare,teraz mysla ze wprowadza stary Mist do ludzkiej glowy i zamiast bogow dostana znowu ludzie po tylku za wibracje chorych pustoglowych bogow .
    Ale nie pomoze bogom nawet duch swiety ,bo zalzyli sobie sami na swa glowe klamstwo i przeklenstwo.
    Ale co tam bedzie boski rzeznik sluchal Hanysa Blazna i zebraka co to caly czas sobie myslal ze tylko swa praca to co zwiazane jest z Juljanna i Kamiencem.Co ciekawe ze na kwiatowej gorze tez slady Holenderki znalazl no i na Saksoni jest ci Zamek co brzmi jak z niemieckiego Ojca nazwisko .Ale co ciekawe ze tez Ociec pokazali ,nazwisko na kartce co zniszczyli po przeczytaniu ico ciekawe Litewskie nazwiska tez sa tak pisane.
    Coz szkoda ludzi ale to powiedzmy jest natura ,gorzej jednak gdy czlowiek czlowieka w imie boze morduje.

    Like

   • Mialem kiedys dziwny sen ,bylo to chyba w czasie zamieszek w Egipcie.Bylem w jakims miescie z kobietami i dziecmi ,schowalem je w jakims budynku i poszedlem popatrzec czy wojsko juz przeszlo.Ostatni zolnierze opuscili juz teren na kturym pojawil sie czlowiek z kalasznikiem i tureckim mieczem .Po snie zaczalem szukac po internecie i chyba Marys z MZ pokazala mi zdjecia z lotniska w Denwer.Prawie wypisz wymaluj ten sam w turbanie.Co ciekawe jak mnie zobaczyl zaczal uciekac skad przyszedl a ja czym jakby ognista wlucznia rzucilem w niego i zniknal.Pobudka
    Pare miesiecy wczesniej bylo podobnie ,ale byla ewakuacja .Samochody pelne kobiet z dziecmi i ja oraz kilku zolnierzy.Samochody dojechaly jakby na jakas polane ,przecinke parking cos w tym rodzaju .Dowodca wezwal podkomendnych ale mnie takrze ,wszyscy posiadali bron jedynym bez broni bylem ja.Co ciekawe ze uzgodnili ze Oni pojada dalej ja pozostane z kobietami i dziecmi.Poprosilem o bron ,bo jak mam ich bronic ,ale dowodca powiedzial do mnie ze mi broni nie trza.Pobudka
    Okolo roku przed zamordowaniem Matki 111174,byl wrzesien szedlem do Ketrzyna do szkoly WOP .Matka plakala ,wiec powiedzialem zeby sie nie martwila bo wojny juz nie bedzie,bo ludzie juz zmadrzeli i nie daja sobie durnoty wmowic.Coz 111174 juz nie zyla a zabila ja boskich dzieci cudzego chciwosc.Coz mialem siedemnascie lat krutko przed osiemnastka i mylilem sie co do ludzi i swiata a w szczegolnosci do tych co to wiecznie z bogiem na jezyku chodza.Oj dzieci zboga to i gorzej nizli Mistem smierdzi.Co ciekawe Ojca zabili bogoslawieni o dzien wczesniej 101107 .

    Like

   • A propo Norwegi jak sie nie myle to tam juz auta od Naftaliny nie kupi tylko elektryczne ,coz moze przyszedl czas by nie nosic przy sobie NOKI a wesolo w slonce patrzyc.A ty sie dziewcze smiercia nie martw,bo tak naprawde smierci nie ma .Coz swiat sie zmieni i Ci co zyciem ludzkim sobie igrali samym sobie naigrali.Coz milosc to nie tylko tylek i ogon,wiec na nic tu wibratory .Od przez wibratory sztuczna niby milosc wpada w rezonans z ziemia i nie dziwo ze ja trzesie gdy widzi blond ryjki po niej chodzic co dla nich czlowiek to niewolnik a jak sie nie dasz nabrac to Ci bedzie wciskac zes Automat.Coz grajac w trzy karty trzeba miec Terz w grze swoich co beda podpuszczac drugich ze wygrali,tak i z listem wyslij do 3 osob po 100 zlotych a zostaniesz milionerem,sek w tym ze trz znalez sporo glupich co sie dadza na to nabrac.Zreszta sama zez poznala boska Ojca ich milosc na swej wlasnej skorze ,wiec po co ja tu wiecznie swoje marudze.
    Tak sie na koniec okazuje ze swieta blond Polka ,staje sie nagle Hiszpanka niemieckiego pochodzenia i w tym jest to najsmiesniejsze ze udzielajac wywiadu niemieckim jakby NTV mowi moderator ze Polska to jej Ojczyzna.Wie jak widac chyba pochodzenie chyba od niemieckiego owczarka to i nie dziwota ze pieska milosci tam wibracja.Coz i nie dziwota ze sie ziemia trzesie i to jeszcze wtedy gdy sie goscie zjechac na swieto Maja,Oj trzesa to slodkie wibracje ryjkow ziemia,ze az sie biedna na wibratorki skarzy.
    Coz narobila ta Naftali ze czlowiek sam na sobie jezdzi i roslina sie po nocach grzeje i za to trza nam podziekowac Ojcu ´Bogow Suez ze narozrabial ze swymi Helenkami manipulujac naszymi myslami i tu macie wasza Polska zmore co was noca leje i dusi by haracz dla swietego ich Ojca wymusic.

    Like

   • Rzym tak, ale prawie zniknelo inne miasto:

    Polka z Amatrice: jak tu żyć, jak tu nie ma miasta?

    – Coś okropnego, na szczęście mój dom stoi, ale hotel, w którym pracuję… nie ma nic i wszystkie domy obok upadły. Tu umarł chłopak. Dużo dzieci umarło – relacjonuje Polka mieszkająca na co dzień we włoskim Amatrice. Kobieta ze łzami w oczach relacjonowała tragiczny przebieg trzęsienia ziemi, które w środę nad ranem nawiedziło m.in. miasto, w którym mieszkała.

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polka-z-amatrice-jak-tu-zyc-jak-tu-nie-ma-miasta/kz4zxn

    😦

    i niech mi ktos tu napisze, ze to kara boska to… ten kto karze w tak okrutny sposob male niewinne dzieci to nie bog to skurwiel…

    Like

 11. Coz jak zaczalem mowic o trzesieniu ziemi pod zymem bylo podane ze tylko 3 ofiary teraz co ciekawe trzeba juz 2 zera dodac i prawdopodobnie jeszcze dokladnie nie wiadomo ile.Coz tak juz jest kiedy pierwsza informacja jest falszywa wtedy cala sprawa jest zle widziana.Coz ma zawalic sie nasz pomnik niewolnictwa ,wiec myslalem ze juz pora ,chodz juz klamrami pospinany wreszcie sie zawali i skonczy sie z palcem do gory i na dol.Wyjscia z labiryntu nikt nie znajdzie gdy sie bedzie cudza krwia zywil zamiast swoja oddac.

  Like

  • Na poczatku z reguly ciezko przewidziec ostateczny bilans.. wiele ludzi znajduje sie pod gruzami i jezeli pomoc nie nadejdzie na czas.. ofiar przybywa.. masakra…

   p.s o co chodzi z ta Holenderka.. i z Dallas?

   Like

 12. Pingback: Planetary Grid August 2016, part 2 | Livia Flow

 13. Popatrz na papugi na wawelu,lew z frygijska czapka na glowie ,jezyk kturego mnie nikt nie nauczyl,czas dla pielgrzyma obudzic Ciotke z Kietrzanskiego grobu.A nad Kietrzem Ufo lata i pokazuje grod czarntkow nad Troja bo skarb tam wychodzi jak lew za muru w herbie jego.Z Opa nad Oppa pod Opom Äsche troche na madA polowic.Dallas czy masz na mysli Denwer.Holenderka Julianna palac w miejscowosci jak nazwisko Nischwitz na saksoni.Spotkac sie na rybach nad Mulda i nocowac u Golbacha w Waldenburgu ,przy tym poruszac sie pojazdem co reaguje na twe mysli a swiatel na nocnym niebie wiecej jak gwiazd.Czasem jak sie fale z zla wibracja posyla a ktos madry zna lusterko to odbije to z silo tak wielka ze przypierze tym od magow dobrze ich zlodziejskie paluszki.Potem placza nocne zmory i przyglupie furie ze zamiast ONE dusic mikrowela to je same ich zgnilizna z mikroweli dusi.Coz uduchowione mowia ze im opiekuna smierdza ludzie,gorzej jednak gdy smierdza duchy ,bo czlowiek sie umyje i juz po smrodzie gorzej jednak zasmierdziala dusze obmyc.Jak im satyr zaczal pisac o ich lysych palach ,to ciagle biedne placza u Enkiego by im dal cos na porost wlosow .Ale z pustego w puste sie nic nie naleje wiec i pusta pala wedlug Enki to swiadectwo ich madrosci.Satyr dla uciechy tej gawiedzi by im juz poradzil stary ziemski przepis “wysmarujcie madrale wasze puste paly Mistem kocim ,”a noz po roku smarowanie choc moze wlosy nie wyrosna ale za to cos madrego zagosci w pustej oswieconej pale.Coz dla niekturych czarna magia gdy nie wiedza co sie gdy ich chamska czarna magie odbija do nich z powrotem ze wzmocnionym sygnalem.co sie staje z Mostem gdy idzie wojsko po nim rownym krokiem,teraz juz oczywiscie nie wolno po moscie rownym krokiem chodzic.Krzywa wierza sobie stoi i ciekawe jakim prawem sie nie przwruci.
  Dziw tu bierze czlowieka gdy z duchami zmarlych przychodzi mu rozmawiac ,mysli wtedy sen to czy tez jawa ,wychodzi jaby ktos tu czytal twoje mysli i na wedke ci zakladal rybke jaka chciales zlapac.
  Teraz chcialem zlapac sudaka nie plotki od zabicia Matki ,bo dla niego bedzie przodkow zaplata za niszczenie swiata.

  Like

  • ”Dallas czy masz na mysli Denwer.”

   tak, Denwer, ale napisalo mi sie Dallas….

   ”Satyr dla uciechy tej gawiedzi by im juz poradzil stary ziemski przepis “wysmarujcie madrale wasze puste paly Mistem kocim ,””

   Satyrowie wchodzili w skład orszaku Dionizosa i – jak on – kojarzeni byli z męskim popędem seksualnym; miano “satyrów” nosili też mężczyźni uczestniczący w orszakach dionizyjskich (analogicznie, kobiety, które brały udział w tych pochodach, znane były jako menady). Na wazach greckich przedstawiano ich zatem z wyeksponowanym, często wyolbrzymionym członkiem w stanie erekcji.

   Similar creatures‎: ‎Faun‎, ‎Minotaur‎, ‎Centaur‎, ‎Harpy

   Sub grouping‎: ‎Hybrid

   Rozumiem ze jestes czlonkiem grupy – FLETNIA PANA… zreszta nawet sie juz z tym nie ukrywasz…

   Like

  • W czym sie myle, ze Satyr to Faun ~PAN? I ze ostatnia notka zamieszczona przez Nnke na Mistyce Zycia przed jej smiercia ~ FLETNIA PANA ~ zostala tak naprawde dodana przez wasza lucyferiansko satanistyczna sekte… zreszta tyle bylo juz na ten temat pisane, ze nie ma sensu wiecej powtarzac.. daj lepiej cos napisac swojej Danusi, bo mowia ze ja trzymasz jako zakladnika w tej niemieckiej piwnicy na potrzeby MK Ultra..

   Update

   Piszecie do mnie na priva pod roznymi nickami a wyjatkowy glupek by sie nie domyslil, ze np. Antoni to Marek, dokladnie ten sam ktory sie znajduje u Krystal na liscie “pracownikow swiatla”.. choc iloscia przebran I tak polozyl wszystkich herr Jakub Gebala.. no I te zdjecia z kluczykami sluzace w rzeczywistosci do wykradania danych… po prostu ezo zenada..” p

   Like

 14. Coz jak widze ,nie ma czego pisac .Bo zaczynasz jak gliwicka owieczka wtracac w swoje wyamigowane chamstwa osoby postronne.A tym co pisza o Danusi ,obiecuje i Maja jak w nie polskim banku ze zaplate za jej niezasluzony bol dostana.Mnie zakladnikow nie trzeba i lataja mi te chore palanty Kolo pupy.A w glowie Maja ONI jak SZLACHETCTWO JEST RZEZNICTWEM tak TAK TA ICH MISTYKA JEST WIEKA KAKA w jeich oswieconej pustej pale.Tak spotkalo sie dwuch zlodzieje na wpoldrogi na Slazanskim szczycie i sie kluca kto jest wlascicielem tego co ukradl.
  Wiec jest i nadzieja ze Palanty juz tak zglupialy ze sie same na amen zakopia we tym wlasnym oswiconym Mistem Miscie.Ja postawilem sobie jedno tylko zadanie znalezc mordercow Matki i naprawde mnie nie obchodzi wasze polski Mist ,bo wam i tak zmadrzejecie zawsze dopiero po szkodzie.I Danusia bardzo ja na razie jeszcze prosze mordy swojej sobie nie wycierac,by nie zostalo na wieki odrabane prawe Ramie i na plakanie bedzie juz za pozno.Ze sa chamskie palanty to wie karzdy madry czlowiek wiec niech oblizuja lepiej swoje lyse paly i obkakane Mistem oswiecone smrodem duchowym tylki.Bo jak smrod ich duchowy dojdzie wreszcie w ludzkie glowy,poznaja ludziska z jakmi szlachetnymi i bogobojnym Mistem mieli do czynienia.
  Ja slucham slow Matki a Matka mowili bym sie w walke dwuch nie wtracal,ja mialem juz Taki w sobie zwyczaj ze musze rodzicow swych sluchac wiec mi sekciarstwo nie odbija bo bym musial stac jakims religijnym palantem co to swiety co niedziela jest w kosciele a tygodniu Mist wspolbraciom pod nogi sciele jak bydlo z obory.
  Mylisz sie w jednym ,nie naleze do nikogo i wszystkie te glupoty sa do ciebie pisane bys nie poznala prawdy,wiem ze pisza to mistyki co ze chciwosci zabili Matke by w rece dostac list po Dziadku przed 21 urodzinami a zblizaja sie juz wielkim krokiem 61 urodziny wiec juz sa to 40 latek czas juz wielki by poznac prawde o zbrodni na Matce i ludzkosci.
  Wierzyc mi nie musisz ,mozesz wierzyc w te glupoty co na priwa Jakis as krzywy ryjek ci posyla,ja nie musze nic ukrywac i moge pisac jawnie, bo daleko mi do oswieconej duchowosci i boskiej chojnosci i mnie nie trzeba naprawde wierzyc .Mnie wystarczy ze mi wierzy jedna osoba ,choc nie w to co ja o tym Miscie mowie,bo trudno jest pokazac Pannie jakie sa pacholki i dziwki boskie wredne i potrafia za plecami swoim MISTEM drugim dupe obmyc.A ze tepe to jak kij palantowy, nie wchodzi im do ich durnej bydlecej glowy ze czas konczyc gre w barana ,nie karzdy sie juz nie da sie na to nabrac.Gonil cep cepa cepem po polu i nie kapnal sie cep ze prawdziwej mlocki nadeszla juz pora i trza wyciagac distel ze zboza oj oj ta kara boza.Tak i Pan Rutkowski zamiast powiedziec ze wrzucono bakterie coli do studni by wyciagnac milion od goscia to powiada ze je kura zniosla.Coz zapomnial ze bakterie coli przenosza tylko bydlaki.Krowa ,baran ,koza wiec glupoty przed Kamera bobcza biedaki o kurach jako o winnych zatrucia.
  Mowilem ze bydlo mialo w 2012 przetlumaczyc dla niemcow moj list ,ale jakos im sie odechcialo a w liscie byly tylko punty jak kompekscie kture trza by bylo jeszcze rozwinac.
  Juz byla jedna polska dziwka co mi swoje grzechy jako moje wyliczyla,ale jak juz dziwka to ssama nie podpisala ale wlasnej corce do podpisaniá dala Boza Zona Zmora.
  Mowilem tez ze nie w mojej mocy wysylac komus sny po nocy,ale ze strachu nie mam i jakims cudem wraca Mist do tych co wysylaja to juz nie jest moja wina.Sam sie dziwilem co Maja strumien lipienie Bafomet piec serce Kamieniec Holendeska Juljanna ze smiercia Matki ,dlaczego chodzi mi po glowie latajacy Holender.Coz od dziecka byl tez jeden u mnie zwyczaj bym nie jadal ja u obcych,ale w tym tez najdziwniejsze ze nie chcialem jadac niby u swych ciotek.
  Widzisz zastanawialem czego ta boska polska banda tak bardzo przedemna ukryc ze zabili Matke tylko by po raz drugi wziac pieniadze za Kamieniecki palac ,tak i musialy z Gliwickiego banku resztki tj okolo 1 mil, Euro zniknac by sie Alois nie kapnal kto Matke zabil i dlaczego.Coz profity dzialaja na boskie gnidy jak mech na muchy i sie zbrodniarze nie kapli ze wlazly do nastawionej przez Ojca pulapki ale tak juz jest gdy sie w mozgu ma ta zamiast rozumu oswiecona boska kake.
  Na tym juz tak naprawde koncze ,moze kiedys bedzie jeszcze okazja porozmawiac ale jak narazie nie mam juz zamiaru sluchac glupot a kto chcial zrozumiec co ja mam na mysli juz zrozumial i nie ma doskonalej zbrodni.
  Dziwne tylko ze nazwisko jakie Ojciec pokazali to jakby z Bialorusi i co o dziw po niemiecku Jakis trafem na luzycach saksoni.i polski.
  Co moga miec wspolnego 4 miasta 1 Papendrecht 2 Reinickendorf, 3 Oschatz , 4 Lieusaint.
  Bija sie palanty o Gore i tak naprawde w swej duchowosci o czlowieku zapominaja .
  Widzisz ja nie Polak ani Niemiec ja po prostu na slazkiej ziemi urodzony czlowiek i tego nie zabierze mi zaden polski czy ninieniecki uduchowiony zlodziej nie zabierze bo tak naprawde cala ziemia do mnie nalezy bo ja nie zwiazny z zadna sledziowa lawa ,potrafie samodzielnie myslec ,nie trza mi dzwonic do aniolkow w londynie bo mam o malowanych aniolkach i marionetkach wlasne zdanie ,teraz wiec na razie koniec gadania ,pozostalo czekanie a noz stanie sie spprawiedliwosci zadosc bez lamania boskoscia duchowa ludzkich kosci.

  Like

  • ”Mylisz sie w jednym ,nie naleze do nikogo i wszystkie te glupoty sa do ciebie pisane bys nie poznala prawdy,wiem ze pisza to mistyki co ze chciwosci zabili Matke by w rece dostac list po Dziadku przed 21 urodzinami a zblizaja sie juz wielkim krokiem 61 urodziny wiec juz sa to 40 latek czas juz wielki by poznac prawde o zbrodni na Matce i ludzkosci.”

   Mistyki? ktore mistyki masz na mysli? ludzi z Mistyki Zycia, czy moze Mistyki bb? ale czy to nieprawda ze dzialacie dla niejakiej baronowej? sprawa gleboko zwiazana z Ksiazem i Niemcami… Ponadto a A58 okresla Cie mianem srebrnej glowy, twierdzac ze on jedynie wykonuje Twoje polecenia.. gdzie tu wiec miejsce na niezaleznosc? nie wspominajac o calej reszcie.. czarnych listach, hiszpanach, etecera… za to co zrobiono mnie i za to co miano zamiar mi (i moim najblizszym) dopiero zrobic tez najwyzsza pora aby ktos poniosl odpowiedzialnosc, a przede wszystkim zeby juz z tym skonczyl, a widze (chocby po snach), ze to wciaz nie koniec.. tylko takie udawanie, ze cicho sza….. dlatego pytam po raz kolejny – kim jest dla Ciebie, dla Was – LucyAlcyOne – osoba twierdzaca ze sprawuje piecze nad Mistyka Zycia… i ze jestescie w tej samej grupie, a jakos nikt z was nie zaprzeczyl… ???

   zeby nie byc goloslowna przypomne pozniej te komentarze.. teraz nie mam jak.. przypomne tylko – to co was najbardziej zdradza to FLETNIA PANA, ale tych rzeczy jest mnostwo.. chocby te obrazki ktore wkleiles – bez problemu mozna je odczytac… i jeszcze cos a propos PANA:

   Rytuał w tunelu św. Gotarda

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/07/tunel-911/comment-page-1/

   Like

   • Coz zeby bylo smieszne mialy byc piosenki ale jakims cudem piosenek nie ma a pozostaly tylko obrazki do nich.Po prostu cos sie stalo ze link nie dzialal ,chcialem poprawic ale nic z teg.Od i cala tajemnica obrazkow.Coz jak sie chce to mysle ze po obrazku mozna piosenke tez odnalezc,szkoda tylko ze po niemiecku.

    Like

 15. Ach jeszcze raz przepraszam,ale zagadke o miastach zadalem a piatego zapomnialem.Ale mysle ze te juz sama znajdziesz bo we bramie roza siedzi i sie smieje ze ksiezniczka siedzi na grochu.

  Like

 16. Livia ja tam juz nie mam zamiaru z Toba dyskutowac o glupotach powiedzianych przez zbrodniarzy,szyderstwem jest mowic by ktos sam napisal gdy nie ma nad swoimi rekami wladzy a ONI przecierz dobrze wiedza o swych czynach i ja nie musze im ich przypominac.
  Ale czego oczekiwac od Palntow co zgrywaja oswieconych bochaterow a jedno co potrafia to osobie na wozku inwalidzkim chalupe noca podalic za to co do kamery powiedzial ,widac byl blisko prawdy albo jeszcze lepiej trafil w samo sedno sprawy .Ja tam stawiam na to drugie ,bo z wrazenia zabraklo palantom bateri w kamerze.Coz san sie dziwie skad wie ze moja glowa siwa glowa jak u bialego golebia ale Basia tez powiedziala skurwisyny z Schidy ,coz ktos z Schidy byl Kolo mnie w spitalu na lozku i operowali mu noge jak u mnie .Glupio gadal ile swiata zwiedzil ile ma pieniedzy i ciagle gadal o Iranczyku profesorze ze potrafi tylko obcinac nogi.Wiem ze pomyslalem wtedy ze Jakis chory ,wywoluje sam sobie wilka z lasu.Coz wtedy nie bralem pod uwage ze ktos moze tak specjalnie ,dziwilo mnie ze mowil ze noca jakies indyjskie bostwo we snie widzial.Coz ja po operacji poszlem do domu a ten biedak zostal.Po Jakis dwuch tygodniach cieli druga noge ,Po operacji poszedlem na sale gdzie lezalem po pierwszej z gosciem z Schdy.I co biedak lezal tam bez nogi jak mnue zobaczyl zaczal plakac .Wiem ze mu powiedzialem by nie plakal bedzie wszystko dobrze.
  Od jedno wiem napewno ze Ktos Gral tu znaczonymi kartami,Kuzynka ma na nazwisko Sajdel w pracy w Schidzie tez byl Dyrektorem Seidel ,pomyyslalem ja niedawno ze istnieje palac Seidlow i siedza Panny z Noter Damme .Coz o zamku w Ksiezu dowiedzialem sie we snie od Ciotek we snie,co dziwne o ciotkach wiedzialem dlaczego mialy klopoty albo kto je zabil ale nie wiedzialem zadnych nazwisk.Coz musze o dziwo powiedziec jak krecilem figurkami przy fonta´nnie nie wiedzialem gdzie jest ona w jakim zamku.Myslalem ze moze u Kopciuszka z ZABRZA na zamku.
  Ale jak sobie zadalem wieczorem pytanie ,dostalem od innej osoby odpowiedz na moje pytanie ,od miala sen o stolach i kwiatach i delfinach ,wiec zaczelem szukac i znalazlem byla kobiecina zdziwiona gdy stol tenze zobatrzyla bo nigdy tam nie byla a stol wypisz wymaluj ten sam i do tego tez ten drugi a zamek owy byl Ci nazywany Ksiazency Kamien.Coz moja skromna druga juz ci Rada ,wez Ty popacz na tych co mnie glupoty gadaja a noz trafisz na prawdziwych swoich wrogow.
  Coz glowa u mnie siwa prawie jak u bialego golebia ,a ze Andrzej wie tez mi juz nie dziwne .Coz gliwiczanka tez wiedziala jak nie chcialem jakies dziwki noca ruszac i od raz na drugi dzien musiala na M bb napisac ze mi odbilo bo seksu mi brakuje.Ja nie Zeus i nie grzmoce ja wszystkiego co napotkam na swej drodze.Coz nie nalezy krzyczec jak Boza Zona Zmora od Chmiela ze Dzidowej pupy do swojego tescia ,bo sie moze okazac na koniec ze Ona swe Konto pieniadze przelala za Kamieniecki zamek.A ja sobie powiedzialemkto to ruszy tem´n za mord odpowiada i juz masz za tylek Onych.Coz czasem mozna sztylet pana ukrasc ,trzymac go w swej klatce ,gorzej jak sie Pan dowie ze wlasciciel sztyletu to wlasciwie zwykly klamca morderca i zlodziej.
  Coz co niekturzy mysla dalej ze sie da swoj wlasny los oszukac,ja tam mysle ze nie znajdzie zaden palant klucza co chanstwem skalal a szczegolnie te co sie im przykleil krowi mist na tylek te juz pozostana na wieku wiekow bydlem.

  Like

  • Taka rozmowa faktycznie nie ma sensu, szkoda na to mojego zycia.. pytalam sie jednak w czym sie myle z tym Faunem, Panem, Baalem, ale ok.. skoro nie chcesz w jasny sposob odpowiedziec to mniejsza z tym.. predzej czy pozniej I tak sie wszystko wyjasni… ja wracam do swojego happinezz..

   Like

 17. “Mistyki? ktore mistyki masz na mysli? ludzi z Mistyki Zycia, czy moze Mistyki bb? ale czy to nieprawda ze dzialacie dla niejakiej baronowej? sprawa gleboko zwiazana z Ksiazem i Niemcami… Ponadto a A58 okresla Cie mianem srebrnej glowy, twierdzac ze on jedynie wykonuje Twoje polecenia.. gdzie tu wiec miejsce na niezaleznosc? nie wspominajac o calej reszcie.. czarnych listach, hiszpanach, etecera…”

  Mistyki?- pewnie nie zauważyłaś Livio jak się zakończył nasz pobyt na Mistyce bb.Wielką draką i usuwaniem niewygodnych postów.Przy okazji mieliśmy to o czym wielokrotnie pisze Siola- przerzucaniem odpowiedzialności na innych..Pytasz o baronową.To tylko z wielu określeń kobiety , która na przestrzeni dziejów była inspiracją do działań kogoś mocno zaangażowanego w działania mające na celu pomyślne zakończenie ery panowania pseudo bogów.Tytuły są tu nieważne.Baronowa była jednocześnie księżną a wcześniej też min królową.To ona dwa tysiące lat temu była Marią Magdaleną.Chcesz ,żeby jej aktualna tożsamość była podana publicznie???.Co do wykonywania poleceń Sioli , to znów błąd..Podałem ,że wykonuję tylko polecenia PRZEKAZYWANE przez Siolę.Siola jest pośrednikiem i to wyjątkowym.Czarna lista – kto ją stworzył???.Jak myślisz Livio , dlaczego znalazłaś się na niej razem ze mną i Siolą?.Hiszpan to bardzo niebezpieczna osoba.Nie jest nadprzyrodzoną postacią a zwykłym człowiekiem.Dysponuje jednak środkami technicznymi , które wykorzystuje do niecnych celów.Może Cię tak zgnębić ,że żyć Ci się odechce .Dziwisz się teraz , dlaczego takie miałaś tendencje w życiu.Myślisz ,że tylko Tobą się interesowali?Zadaj sobie pytanie – dlaczego Ty?- Jesteś związana z osobami z tego długoterminowego planu stworzonego w celu przygotowania zmian na tym padole łez.Myślisz ,że zmitologizowane postacie , które ośmieszano doprawiając im rogi , kopytka itp tak wyglądają?- Wspomniany tzw rytuał w tunelu Godarda , to jest to o czym trąbią w koło Macieju internetowi mistycy? .A jak kończy się to widowisko? .Kozioł pada na plecy a z tunelu wyjeżdża pociąg.Wielka radość w tym momencie.Mity upadną a przyjazd kogoś spowoduje wielką radosną zmianę.Aha – “srebrną głowę”znajdziesz w księdze Henocha i jeszcze kogoś.Jest tam też o snach i możliwym fałszywym przekazie.

  Like

  • ”Pytasz o baronową.To tylko z wielu określeń kobiety , która na przestrzeni dziejów była inspiracją do działań kogoś mocno zaangażowanego w działania mające na celu pomyślne zakończenie ery panowania pseudo bogów.Tytuły są tu nieważne.Baronowa była jednocześnie księżną a wcześniej też min królową.To ona dwa tysiące lat temu była Marią Magdaleną.Chcesz ,żeby jej aktualna tożsamość była podana publicznie???.”

   A wiec to dlatego ten caly cyrk z Daisy… kluczyk – medalion… choc w sumie domyslalam sie ze o to chodzi.. do tego rzekomy testament MM, za ktorego spadkobierczynie uwaza sie Kiara:

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/07/14/rose-of-eternity/comment-page-1/#comment-2235

   A ja.. nigdy nie pragnelam bogactw, a mimo to posiadam najwiekszy skarb.. nie, nie jest nim jakis medalion.. to prawdziwy skarb ~ zywy graal.. jestem tak szczesliwa, ze w sumie moglabym zapomniec o reszcie swiata, sprawie Maxa, etc.. I tylko cieszyc sie swoim szczesciem.. jednak nie moge.. dopoki ostatnia klatka nie bedzie wolna.. love is liberation.. Li V ❤

   Ps. Nie przeszkadza mi tez notoryczne spychanie mojej osoby poza nawias za wyrazanie niewygodnej prawdy.. przy czymi nie jest to prawda skierowana przeciwko ludziom, a wrecz na odwrot ~ przeciwko ludzkim ciemiezycielom I oprawcom.. tak wiec jesli natykam sie na jakikolwiek falsz czy zagrozenie czuje sie zobowiazana aby innych ostrzec.. od najwczesniejszego dziecinstwa mowilam wprost co sadze na temat kosciola, szkoly, rzezni, systemu.. a teraz jak widac przypadla mi rola czarnej owcy w jasnie oswieconym srodowisku ezo new age.. ale naprawde nie szkodzi.. let f…them 😉

   To prawda, ze nie problem dorobic komus rogi, z aniola zrobic diabla.. jednak Twoja interpretacja Otwarcia Gottarda.. hmm.. ~ a ktoz to taki nadjezdza? No I to mistyczne objawienie Danusi.. wow.. przechodzicie samych siebie A58 I Siola.. jednak ja nie jestem rybka z waszej ferajny.. juz to pisalam, ale powtarzam… I to tyle, choc pisane w kilku ratach…

   Like

  • ” To ona dwa tysiące lat temu była Marią Magdaleną.Chcesz ,żeby jej aktualna tożsamość była podana publicznie??? ” A58 dlaczego tego po prostu nie napiszesz? Napisz i tyle!

   Like

 18. Oska says:
  September 1, 2016 at 19:09

  ” Czasem pewnych rzeczy lepiej nie wiedziec, nie bez przekory sie mowi, ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla😉 ”

  Oska , A58 wie i chyba mu ta wiedza CIĄŻY , unieśmy więc wspólnie ten ciężar…

  Like

 19. Pingback: February Dreams and Inspirations | Livia Flow

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s