26 july 2016, GRID alert I czystki NAA..

Tej nocy znow slyszalam bardzo wyrazne wycie syren, ktorego pojawienie sie w maju polaczylo sie z watkiem zaworu I generatora.. towarzyszyl mu tez dzwiek jakby pralki dochadzacej z podziemi, przestawiajace sie szybko linie axiatonalne zwiazane z gridem, etc..  wczesniej mialam sen, ktory byl jakby dokladna kontynuacja snu z wczoraj.. tym razem bylam jednak na statku… pisalam w komentarzach pod notka o Maxie, ze w systemie SG Cypr jest polaczony z Antarktyda ~ Theta Orion+/Parallel Earth.. choc tak naprawde to ogromna siec zaleznosci.. juz wiem kim jest mezczyzna w szarym garniturze, ktory pojawial sie w moich snach, zawsze przy specyficznych windach, po raz ostatni w snie o Antarktydzie (watek moldawitowy).. widzialam go tez na ksiezycowej bazie Liry Avalon.. Antarktyda w moim snie nie byla skuta lodem tak jak teraz..  bardzo dziwne uczucie.. jakby wszystko sie wywracalo na druga strone.. BlackSun.. Czarne Slonca to nie tylko nazi, ale tez Draco, czy Serafimy ~ upadle anioly lubiace zwodzic ludzi pod postacia swiatla.. “supernowa”..  lista na ktorej umieszczono mnie jakis czas temu to podobna lista do tej na ktorej zostal umieszczony Max jak I inni winni dzialaniom przeciwko negatywnej agendzie obcych.. W zwiazku z Maxem I Cyprem wyskoczyl mi tez watek Wiman.. jest jedno ciekawe zdjecie, na ktorym widac dwa obiekty lecace rzekomo w kierunku Bieguna Poludniowego tuz po tym jak sie wydostaly z innego miejsca na Ziemi ~ z tzw. STUDNI CZASU.. pamietam jak o wimanach wspominal mi pewien czlowiek w kontekscie dyskow, takze tych znalezionych w Polsce, oraz NAWIGATOROW..  ta sama grupa zabrala Maxa na Cypr.. jak ich zwal tak ich zwal.. Czarne Slonca ~ Nazi ~ Draco.. to frakcja ktora przejela Ziemie w Parallelu.. niestety.. jest tam takze kobieta w czerwieni.. I wysocy kaplani Vrilu.. I jest ~ “Dulce Sun”.. juz wiem.. dzwiek syren I to co widzialam ostatniej nocy ma zwiazek z kompresja swiatla I rytualem weza na globalna skale.. czyli.. na Antarktydzie jest wejscie do ziemskiej Kundalini, ale energetycznie sprzezone wlasnie z Cyprem (cue site).. nic wiec dziwnego, ze poszedl generator.. bezpiecznik nie wytrzymal..

Programy Czarnego Słońca

Ze względu na budowę swoich ciał nie mogą korzystać z gwiezdnych wrót, dlatego wykorzystują ludzi – do tego albo do rozrywania otwartych portali międzywymiarowych. Poprzez wampiryzm i odsysanie energii z żywych istot i planety, mogą w ograniczony sposób do pewnego stopnia przedłużać swoje życie.

Zakończ wszystkie programy związane z czarnym słońcem, bytami, klonami i implantami zakazując im dostępu do twojego ciała, DNA i świadomości.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/04/falszywa-matryca-wzniesienia-czyli-jak-sie-nie-dac-wywiesc-w-pole/

&

BELIAL – BAAL – PAN – FLETNIA PANA

Programy Beliala

Synowie Beliala, reptilianie Nibiru – Annunaki z NWO (New World Order) tworzą zespół agend 911 linii czasu i mają siedzibę w 11-tych gwiezdnych wrotach w Wielkiej Brytanii.

Są to twórcy technologii NRG (Nephilim Reversal Grid). Ich odwrócona sieć obejmuje głównie linie genetycznych upadłych Elohimów, odpowiedzialnych ras Nefilim chcących uzdrowić genetyczne hybrydyzacje DNA rasy Elohimów – Lutnian. Niepowodzenie tego programu, a następnie wygnanie Nefilim i wymordowanie tej rasy, spowodowało wojny z Nefilim. Odwróconą siatkę Nefilim umieszczono w Wielkiej Brytanii, aby odwrócić wszystkie pary mające zhybrydyzowaną genetykę, zwłaszcza wszelki materiał genetyczny, który został zaprojektowany w celu ujednolicenia lub połączenia genetyki w świętym związku małżeńskim, który jest celem Diamentowego Słońca.

Zakończ wszystkie programy Beliala, usuń byty i implanty z dostępu do twojego ciała, DNA i świadomości.

https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/04/falszywa-matryca-wzniesienia-czyli-jak-sie-nie-dac-wywiesc-w-pole/

TUNEL 911

https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/07/tunel-911/

I powracajac jeszcze na koniec do Polski (choc te wszystkie watki sa ze soba powiuazane) ~ sprawa tajemniczej smierci Maxa Spiersa w toku.. ja na ten temat pisalam w notce RIP MAX SPIERS I znajdujacych sie pod nia komentarzach,

livia

<

One thought on “26 july 2016, GRID alert I czystki NAA..

  1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s