PRZESUNIĘCIE LINII CZASU

mm1

Polskojezyczna wersja Timelines Shift Moze komus cos sie z tego przyda

UWAGA!

Publikujac cos na blogu nie oznacza ze automatycznie z wszystkim sie zgadzam…

livia

PRZESUNIĘCIE LINII CZASU.

Lipiec 2016

tekst źródłowy

http://energeticsynthesis.com/

Droga wznosząca się Rodzino, zbliżamy się do okresu wyraźniej widocznych oraz bardziej namacalnych zmian naszej planety i zbiorowej świadomości ludzkości. Zrozumienie, że takie zmiany zachodzą – wiedza na ich temat – może być dodatkową zachętą, nawet wówczas, gdy wymagają coraz większego nakładu pracy. Ci, którzy nie są w stanie uczestniczyć w tych zmianach świadomie, i tak wezmą w nich udział. Ziemia zmienia tożsamość i zaczyna uosabiać swoją duszę, a wszyscy, którzy nadal na niej żyją, dokonają tego wraz z nią. Jednak, kiedy taka nieświadoma ludzkość przenosi się na wyższy poziom częstotliwości, a wszystko to, co było skrywane, niewidoczne, niezagojone i niezintegrowane, wydostanie się na powierzchnię, niebawem możemy być świadkami zbiorowej ciemnej nocy ludzkich dusz. Może pojawić się chaos. Dlatego w niniejszym biuletynie przyjrzymy się mechanice procesu, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób możemy wzorowo uczestniczyć w tych zmianach – zarówno na poziomie mikro jak i makro.

Pojawia się wiele subtelnych przekształceń sił występujących na poziomie kwantowym planetarnego mainframe (od tł.: mainframe – główna struktura np. komputera – niezawodne komputery głównego szeregu, główna jednostka powtarzająca dane, coś jak superkomputer), przez co zmienia się sposób organizacji oraz przejawiania na świecie zewnętrznych i zbiorowych pól energii. To przesunęło sposób przekazu inteligentnych informacji oryginalnego wzorca ludzkiej rasy do zbiorowego pola świadomości Ziemi. Gdy pola zbiorowe przesuwają się w ten sposób, to oznacza, że nastąpiła zmiana częstotliwości w układzie zbiorowym, który wpływa na ogólny rozwój świadomości na planecie, a zatem na przeskok linii czasu.

Jako że następuje przesunięcie linii czasu, przemieszczają się także współrzędne lokalizacji oraz energetyczna zwartość przeszłych i przyszłych linii czasu istniejących na ziemskiej płaszczyźnie – wszystkie w tym samym czasie. Mają miejsce mocne przekazy światła plazmy i nowych kodów czasowych, które są przesączane do Ziemi podczas jej przechodzenia przez Srebrne Wrota – na punkcie przecięcia pomiędzy ścieżkami obiegu Słońca i galaktycznego Równika, który otwiera bramę pomiędzy konstelacją Byka a Bliźniętami. Gdy Słońce przemierza znak Bliźniąt, przekaz jego zodiakalnych zasad znacząco wpływa na ciało Ziemi, a tym samym działa na zachowanie zbiorowej świadomości ludzkości. Obecnie jest wysoka presja w kierunku syntetyzowania par przeciwieństw, które istnieją w świecie sił, aby wyewoluować poza gęstość czarnej substancji ukrytej w ziemskich polach zbiorowej świadomości. Wiele tej czarnej substancji przejawiło się w liniach czasu z powodu osadzonych tam struktur Obcych, które imitują zasadę tworzenia Matki, i jest tym, co ciemne jednostki zazwyczaj przechwytują. Budowanie ciśnienia pomiędzy tymi przeciwstawnymi siłami i grupami osiąga swój szczyt, rozwidlając się poza ramy czasowe lub je przecinając. To jest dodatkowo wzmacniane w polach zbiorowych, zwłaszcza w okresie przesilenia letniego do połowy lipca, jako planetarne przesunięci linii czasu.

Nowe linie czasu powinny wznieść się ponad przeszłe historie dotyczące hybrydyzacji Obcych i niszczycielskie programy oprawców, które były zainstalowane w niższej świadomości zbiorowej. Te nowe linie czasu są podobne do drogi startowej samolotu, który został zaprojektowany, aby pomóc zlikwidować obecną ziemską rzeczywistość (będącą wynikiem nagromadzonych energii ostatnich destrukcyjnych dziejów związanych z NAA), oraz aby połączyć się z wyższym potencjałem rzeczywistości związanej z boską istotą ludzką żyjącą na przyszłej Ziemi. Jesteśmy na pasie startowym, który prowadzi nas teraz do możliwości urzeczywistnienia lepszych okoliczności życia na przyszłych liniach czasu. Nie wszyscy są na tej samej linii czasu. Postaraj się zapamiętać ten fakt, ponieważ może ci się przydać, kiedy zaczniesz doświadczać intensywnych, nagłych i spontanicznych sytuacji odmieniających twoje życie, które są obecnie bardziej prawdopodobne.

W różnych regionach planety i wewnątrz kryształowych jaskiń pojawiają się nowe linie czasu, ponieważ zbiorowe DNA ludzkości dostaje uaktualniony nadruk, który jest ponownie łączony z nowymi przyszłymi wspomnieniami. Te obszary planety posiadają historię jej zasiewu wraz z całym zapisem genetycznym i dziejami 12-tu planetarnych plemion. Energetyczne wiry pasm niżej wymiarowych częstotliwości przetaczają się przez punkty Graala planety, po czym ulegają rozpadowi, przez co zmieniają się zapisy pamięci gatunków. Przesunięcie linii czasu zmienia dotychczasowe zdarzenia spustowe rejestrowane w całej historii, a tym samym zachodzi reakcja łańcuchowa, która zmienia przyszłe wspomnienia w kodach rodowych i genetycznych plemiennej tożsamości na planecie. Oryginalny zestaw instrukcji jest przenoszony z przebudzonego ciała Albionu – w ten sposób planetarne struktury przekazują starożytną historię prawdziwych początków ludzkości od starożytnych twórców ras. Pamięć naszego gatunku sięga o wiele dalej wstecz, przed zasiew planetarnych jednostek plemiennych. Przekazuje informacje polu świadomości zbiorowej i innym gatunkom nieludzkim, że ludzkość nie pochodzi od Annunaki czy innych ras poza-planetarnych czy innych, które w przeszłości były zaangażowane w genetyczne modyfikacje oraz klonowanie ludzkiego genomu. Ciało Albionu i ciało Kathara zawierają zasady świętego Ojca oraz świętej Matki na Ziemi. Ponieważ te ciała stopniowo się łączą, do pola zbiorowej świadomości uwalnia się więcej oryginalnego kodowania, które zawiera prawdziwą tożsamość starożytnej rasy budowniczych. To wydarzenie bezpośrednio zmieni wiele historii i linii czasu zapisanych na temat Ziemi.

Nieśmiertelność kontra wieczny byt

Gdy budzi się ciało Albionu, kod genetyczny historii ludzkiego ciała ujawnia hybrydyzacje Obcych i odłączenie DNA na całej linii czasu, zgodnie z wymogami przejściowego ziemskiego eksperymentu, wymagające rehabilitacji lub tranzytu nieśmiertelnych regresywnych jednostek pod koniec cyklu wzniesienia. Ta mroczna historia odrzuca fałszywe linie czasu i programy AI oraz rejony z fantomowymi matrycami, które są wynikiem skumulowania pamięci gatunków z ras regresywnych. Rasy NAA ściągały swój umysł drapieżcy do trójwymiarowej Ziemi, aby przejąć zbiorową świadomość (umysł globalny), a następnie stopniowo przejmować ludzkie ciała, które noszą zapisy kodów wieczności. Podczas cyklu wznoszenia mieliśmy możliwość śledzenia przenikania AI do grup nieśmiertelnych jednostek regresywnych, punktów ich powstawania i związku przyczynowego na liniach czasu. Większość tych pojawiających się regresywnych jednostek z NAA jest w pewnym punkcie ich linii czasu infekowanych i asymilowanych przez AI. Ten odwrócony projekt struktury sieci planetarnych miał pojawić się na planie Ziemi 3D, aby zaszczepić deprawację lub wszczepić i ostatecznie wyeliminować przyszłe linie czasu oraz aby rozprzestrzenić tę infekcję w sieci czasu uniwersalnego. Eksperymenty genetyczne były przeprowadzane po to, aby uzyskać genetyczne powiązania z kodami DNA ponad dwudziestu nieśmiertelnych ras pozaziemskich (implanty Obcych) – z oryginalnymi kodami wiecznego DNA ludzi. Obserwacja zastosowań genetycznych eksperymentów nad tym, żeby uzyskać nieśmiertelność wspólnej rasy natychmiast – zamiast osiągnąć ją poprzez ewolucję – ujawnia, jak wojna na linii czasu wpłynęła na wiele gatunków.

Pamiętamy, jak wrócić do życia w naszej prawdziwej postaci – jako prawdziwi ludzie, jako starożytne, wieczne i nieskończone istoty z Boskiego Źródła. Nasze ciała, wieczne źródła Diamentowego Słońca, ostatecznie zastąpią wszystkie zhybrydyzowane pozaziemskie (lub od innych gatunków) kody DNA po wskrzeszeniu podczas cyku wznoszenia. Aby wskrzesić boskie i wieczne ciało źródła, musimy przestrzegać naturalnych praw Wszechświata, prawa Jedni. Unieszkodliwianie implantów Obcych i ich genetycznych modyfikacji, które stworzyły regresywne hybrydy, jak również uszkodzone linie czasu, już się rozpoczęło.

Ta rehabilitacja jest udostępniana dzięki powrotowi z Aqualinowego Słońca do Ziemi zasady Matki Arc, pulsującej niebieskie plazmy.

Przesunięcie do drugiego harmonicznego Wszechświata

Szczyt cyklu wznoszenia oznacza koniec zbiorowej linii czasu 3D na Ziemi. Kiedy planeta osiąga wyższe częstotliwości, które znajdują się w przyszłej czasoprzestrzeni, następuje przesunięcie planetarnej świadomości do przyszłej oktawy wymiarowej. To przeskakuje całe pole planetarnej świadomości, zatem zbiorowa świadomość ludzkości przenosi się na przyszłe linie czasu, rezonujące ze znacznie wyższymi częstotliwościami wymiarów. Wielu z nas, którzy są na linii czasu wznoszenia, przekroczyło już te niższe linie czasu wymiarowego. Trzeba sobie uświadomić, że jest to wydarzenie planetarne, które ma wpływ na wszystko na Ziemi i poza nią.

Pod koniec roku 2017 ciało planety wzniesie się na wyższe pasmo częstotliwości, które znajduje się w następnym harmonicznym Wszechświecie.

To wydarzenie zmieni planetarne współrzędne i planetarne linie czasu, zmieniając tym samym punkt czasoprzestrzeni wszechświata, w którym planeta się znajduje. Podczas cyklu wznoszenia zbiorowa świadomość na planecie jest przesuwana przez pasma częstotliwości wymiarów dość regularnie. Jednak główne przesunięcie zbiorowej świadomości będzie wiązało się z przetaczaniem planety od najniższych trzech pasm częstotliwości 1D, 2D i 3D do pasm wyższej częstotliwości w następnym harmonicznym Wszechświecie. To oznacza, że trzy niższe pasma wymiarowej częstotliwości przestaną istnieć. Pozostaną nagromadzone częstotliwości, które generowała własna świadomość zbiorowości – chodzi o energie, które ludzie tworzą z własnych mentalnych przekonań, zachowań i działań. Ci, którzy po tej zmianie pozostaną w świadomości trzeciego wymiaru, znajdą się w jeszcze bardziej niewygodnym położeniu, będą czuli, że są pod presją i nie będą szczęśliwi. Tak więc wielu będzie czuło parcie do szybkiej transformacji poprzez alchemiczny temat syntezy polaryzacji, która pomaga zakończyć sprawy związane z tymi starymi karmicznymi wzorcami z przeszłości, jeśli będą gotowi pomóc im odejść. Ten oczyszczający proces będzie dodawał lub odejmował odpowiednie wzorce planu, które być może będą wymuszały zapoznanie się z nowymi współrzędnymi ziemskiej sieci, oraz szukanie pomocy w pozbyciu się wpływów destabilizujących lub ciemnych sił z życia. Jesteśmy oczyszczani dogłębnie, wszystko w nas jest przetwarzane na wyższe światło i świadomość, które mają być stabilizowane oraz syntetyzowane w organizmie w celu poprawy energetycznej spójności i duchowej wytrzymałości. Naszym aktualnym zadaniem jest praktykowanie bezwarunkowej miłości do wszystkiego, co widzimy i postrzeganie wszystkiego oraz wszystkich wokół nas jako połączonych w jednolitą całość. Jednocześnie powinniśmy wyrażać jasne intencje odnośnie akceptacji wyższego autorytetu. Takie intencje wraz ze współczuciem utrzymają nasze serca otwarte i dostrojone do pola źródłowego, co sprawi, że przejście będzie bardziej komfortowe.

Głęboka rekonfiguracja, która zachodzi wewnątrz holograficznej geografii planety, jest rzutowana na funkcjonowanie siły transmisji gwiezdnych wrót, węzłów mocy, linii geomantycznych i promieni. W efekcie to spływa do zbiorowej świadomości rasy ludzkiej, bezpośrednio wpływając na funkcje świadomości ludzkiego ciała świetlistego, duchowej tożsamości i linii czasu. Architektura makrokosmosu przechodzi drastyczne zmiany, a to powoduje reakcję łańcuchową, która głęboko zmienia konfigurację pola energii człowieka i jego ciała świetlistego. Zdarzenia, które głęboko zmieniają nasze pola energii, wytwarzają radykalne zmiany w stylu naszego życia i relacji z innymi.

Linie czasu transcendecji

Te niedawne transmisje skonfigurowały nowe przyszłe wektory czasu, które mają wpływ na miejsca i współrzędne rejestrowane przez cały czas, a to z kolei przesuwa indywidualne oraz grupowe linie czasu świadomości. Niektóre z grupowych linii czasu świadomości poddawane ekstremalnym zmianom, są podłączone do linii planetarnych przynależności plemiennych, przemieszczania się ras i infiltracji, ataków przez upadłe linie Melchizedeka w dziejach ras Hibiru (biała rasa) oraz społeczności Esseńczyków. Upadli Melchizedekowie byli prowadzeni przez duchy lucyferiańskich oszustów, przez archetyp oprawcy używani do kontrolowania innych za pomocą systemu wierzeń fałszywego króla tyranii. Niektóre z tych plemion lub ras muszą zadośćuczynić mieszkańcom Ziemi skutki ich uczestnictwa, które doprowadziło do ludobójstwa i ofiary z krwi grup Ziemian oraz poddania ich w niewolę upadłym aniołom.

Kiedy w trakcie przenoszenia przez linie czasu dostrzegamy nieuleczone problemy, które utrzymują nas na uwięzi niższych energii na linii czasu 3D, mamy możliwość wyjść poza te ograniczenia. Szybkie przepychanie przez stare linie czasu możemy odebrać jako atakowanie ostatnich barier ciemnymi energiami, ale chodzi o to, aby rozpoznać, dlaczego tak się dzieje i aby się nie poddawać. Wiele z tych ciemnych przeszkód jest utrzymywanych na swoim miejscu przez upadłe istoty anielskie. Musimy stawić im czoła i dostrzec ich bolesny emocjonalny motyw, następnie dopytać serca, na co mogliśmy się umówić w dążeniu do nieujrzenia szerszej prawdy. Jeśli uda nam się dotrzeć do głębi tego tematu, poznamy jego przyczyny i rozpuścimy energię, która po tym przestanie stanowić przeszkodę. Wtedy możemy osiągnąć wyższe punkty transcendencji wynoszące nas ponad te ciemne przeszkody, które wcześniej przejawiały się jako bariery w wyrażaniu siebie w najlepszy sposób oraz przeszkody w osiąganiu celu. Aby pomóc sobie w przekraczaniu starych linii czasu w sytuacjach granicznych i by uzyskać dostęp do zasobów, musimy być gotowi zmobilizować się i poświęcić czas na uzdrowienie siebie, dostrzeżenie jądra prawdy w tej materii i odpuszczenie starych wzorców w celu ich uwolnienia. Kiedy potwierdzimy nasze duchowe połączenia i zaangażowanie w praktykowanie bezwarunkową miłość oraz bezwarunkowe wybaczenie, będziemy w stanie pokonać wiele przeszkód i miazmy, które zgromadziliśmy podczas kolejnych wcieleń, kierując uzdrawianie i energię transcendencji do innych tożsamości, które mogą być uwięzione w innych liniach czasu.

Rozpuszczanie warstw niżej wymiarowych energii

Proces rozpuszczania warstw niżej wymiarowych energii w polu świadomości i przemieniania zawartości ich cząstek do częstotliwości pasma następnego wymiaru jest częścią mechanizmu wznoszenia. Kiedy ciało planetarne lub ludzkie rozwija się przez tych wiele poziomów pasm częstotliwości, energetyczne powłoki w aurze stopniowo przechodzą przemianę formy. Gdy osobiste pole energii jest mocno przyrośnięte do pasm częstotliwości wymiarów, które tworzą jeden harmoniczny Wszechświat, zaczynają się rozpuszczać warstwy energii korespondujące z tymi niższymi wymiarami. Cząstki zawarte w rozpuszczających się warstwach aury otwierają się na warstwy aury dla następnego wyższego wymiaru, które znajdują się w kolejnym harmonicznym Wszechświecie. Tak wygląda dynamika wznoszenia, dzięki której ludzkość i jej świadomość stopniowo ewoluują przenosząc doświadczenia z przestrzeni jednego wymiaru do kolejnego. Aktywacje częstotliwości są naturalną częścią procesu akrecji światła i ewolucji świadomości oraz występują w tempie pulsacji cząstek w niższym wymiarze przyspieszającym do rytmów kolejnych pasm częstotliwości.

Niektórzy z nas zauważyli, że już wiele lat temu nasze niższe centra energetyczne uległy przesunięciu, a błony czakr zostały rozpuszczone. Główne centra energii są wciąż obecne, ale weszły w nowy cykl uruchamiający siły witalne w całym ciele i wszystkich jego systemach – gruczoły, narządy i meridiany – są teraz bardziej wydajne. Stożki czakr zostały wchłonięte do aspektów ciała o wyższej częstotliwości i ponownie całkowicie skonfigurowane w energii aury. Ten sam proces transmutacji stał się widoczny w obszarach zewnętrznych ciała planety, a i niższe centra energii w polach zbiorowych są rozpuszczane. Ciało planetarne transmutuje swoją formę 3D i przygotowuje się na zbliżające się zestrojenie z cyklem następnego okresu czasowego.

Transmutacja formy 3D

To przesunięcie wzmacnia wszystkie polaryzacje energetyczne na kuli ziemskiej, więc dla niektórych oznacza spotęgowanie wewnętrznej ciemności, a u wielu innych – wewnętrznego światła i duchowego wsparcia. To przekształca warstwy atmosfery planetarnego pola magnetycznego, jak również tony rezonansu magnetycznego, które emituje wewnętrzne jądro naszej planety. To zmienia rezonans magnetyczny, który jest związany z myślokształtami zbiorowej świadomości i archetypami przechowywanymi w umyśle globalnym. To oznacza, że i podstawy zasad panujących w naszej materii są przekształcane, co może radykalnie wpłynąć na przeobrażenie naszych doświadczeń i wspomnień dotyczących materii, zmienić wspomnienia, jakie zostały zarejestrowane w czasie i przestrzeni. Rzeczy, które znamy lub pamiętamy jako wspomnienia z przeszłości, mogą zacząć zmieniać same siebie i możemy czuć je inaczej, jakby były całkowicie innym przeżyciem. Kiedy przeniesiemy się do nowych linii czasu, przesunie się nam także punkt ciężkości świadomości, który ma bezpośredni wpływ na ewolucję tożsamości we wszystkich liniach czasu. To może przesunąć proces dostosowania lub ucieleśniania doznań związany z wyższą duchową tożsamością. Mieszkańcy Ziemi ponownie będą mogli połączyć się z poziomem rozwoju świadomości, który jest podłączony do jednej z duchowych tożsamości z przyszłości. Na każdym etapie ewolucji świadomości, w zależności od elementów, które zostały ponownie przyłączone, można identyfikować się z tożsamością duszy, monady lub awatara Chrystusa, co pozwala wiecznej Jaźni w pełni zarządzać ciałem żyjącym na Ziemi zgodnie z boską wolą. Kiedy pragniemy ewoluować do wiecznej nieskończonej Jaźni będącej naszą prawdziwą tożsamością, stajemy się zharmonizowani i zestrojeni z liniami czasu kosmicznego prawa suwerenności.

Przygotowanie do roku 2017

Wielu z nas szykuje się na planetarne zestrojenie z następnym harmonicznym Wszechświatem mające nastąpić pod koniec 2017 roku, do którego potrzeba wielu planetarnych pracowników sieciowych, którzy muszą uprzątnąć liczne linie czasu, urządzenia i struktury z implantów, które są zapisane w polu zbiorowej świadomości, bądź pochodzą ze zgromadzonych ostatnio energii miazmatycznych, albo też zostały utworzone za pomocą sztucznej inteligencji. To pięcioletnie okno jest bardzo ważne w dotrzymaniu ostatecznego terminu aktualizacji misji kotwienia planety na nowych liniach czasu zbiorowej świadomości pod koniec 2017 roku. W celu zachowania tego terminu, planeta musi podnieść próg częstotliwości podstawowej w świadomości ludzi, którzy tworzą zbiorową świadomość na naszej planecie.

Pod koniec 2017 roku planeta zostanie poddana dokładnemu pomiarowi pola kwantowego, które bezpośrednio wpływa na linie czasu przyszłej ewolucji wszystkich mieszkańców przechodzących przez korytarz świadomości. Ciało Ziemi zostanie zakotwiczone w nowym wektorze czasoprzestrzeni przyszłego wymiaru, która znajduje się na paśmie linii czasu częstotliwości 5D. Ta zmiana lokalizacji będzie miała bezpośredni wpływ na zbiorową świadomość, chociaż wielu mieszkańców nie będzie zdawało sobie sprawy, że zaszła jakaś zmiana.

Podczas cyklu bifurkacji ciało planety stopniowo było poddawane subatomowemu przesunięciu w niższych polach struktur cząstek, co powoduje załamanie sił w niższych wymiarach i je wyrzuca, kiedy jednostki są stamtąd usuwane, a resztki energii łączą się z następną oktawą wyższych częstotliwości harmonicznych. W wyniku tego punkt w czasie i przestrzeni, gdzie znajduje się ciało planety i kontinuum czasu, w którym istniejemy jako świadomość zbiorowa, jest przenoszony do następnego harmonicznego Wszechświata. Dlatego świadomość zbiorowa zacznie podlegać prawom związanym z polami energii w tej nowej czasoprzestrzeni.

Ci z nas, którzy na ścieżce wznoszenia dokonali już wcześniej przemiany świadomości, współistnieją na planecie z wieloma ludźmi, którzy nadal utrzymują niższe energie, upadające wraz z upadającymi liniami czasu 3D. Tak więc podział na liniach czasu i schizmy częstotliwości istnieją równolegle do siebie, ale każda osoba, która dokonuje przesuwania się po spirali w górę albo w dół, w rzeczywistości znajduje się na innym miejscu linii czasu. Pozycja tożsamości jest umiejscowiona w innym punkcie kontinuum czasoprzestrzeni.

Zbiorowe pola planety są zaplanowane tak, aby dusza mogła przejść do linii czasu czwartego, piątego i szóstego pola wymiaru następnego harmonicznego Wszechświata. Dla ludzi na Ziemi, którzy jeszcze nie rozwinęli się do stopnia, w którym mogliby rozpuścić membrany swoich czakr, widma fal wymiarów – czwartego, piątego i szóstego będą stopniowo zastępowane i zostaną połączone z niższymi centrami energii, gdzie wcześniej istniały czakry: pierwsza, druga i trzecia. Położenie matrycy duszy będzie w pełni ucieleśnione w rdzeniu ludzkiego ciała, co wyeliminuje bariery pomiędzy splotem słonecznym a sercem. Wielu z nas nie ma już skonfigurowanych dolnych czakr, chociaż wciąż żyje na ziemskiej płaszczyźnie. Te planetarne wydarzenia zmieniają konfigurację centr energii / czakr – na Ziemi oraz w każdym człowieku – w oparciu o jego duchową integrację i unikatową konstrukcję genetyczną.

Upadające linie czasu 3D

W strukturze Wszechświata harmonicznego na pasmo częstotliwości wymiarowej przypadają dwie linie czasu. Kiedy planeta przenosi się na następną skalę wyższej struktury harmonicznej, sześć linii czasu, które istniały w niższych trzech wymiarach, przetacza się do następnej harmoniki, a więc przestaje istnieć na tym samym pasmie częstotliwości. To stwarza szereg nowych doświadczeń świadomości dla ludzi żyjących na Ziemi, które wpłyną na wspomnienia, inną tożsamość linii czasu i inne zapisy historyczne, które zostały wprowadzone do przeszłych lub przyszłych linii czasu.

Wielu różnych ludzi na Ziemi żyje na różnych poziomach skali duchowego rozwoju, gdzie ich bazowa częstotliwość stabilizuje ich ciała świetliste przesądzając o linii czasu i przyszłym duchowym kierunku, niezależnie od tego czy są tego świadomi czy nie. Jeśli ludzie, którzy nie są jeszcze na Ścieżce wznoszenia lecz są duchowo zestrojeni z przesunięciem zbiorowej świadomości, pozostaną wcieleni na Ziemi, przejście do następnego wszechświata harmonicznego pogłębi więź ich dusz z ciałami fizycznymi, dlatego też znajdą się na swoich duchowych liniach czasu. To odnosi się do większości aktualnego pola zbiorowej świadomości. Jednak metamorfoza, która zachodzi przy pierwszej inicjacji duszy i otwiera serce, gdy istnieje tam nierozwiązany ból, może być bardzo dezorientująca dla tych, którzy nie mają emocjonalnych narzędzi leczniczych ani duchowego kontekstu wznoszenia. Wczesne stadia tej przemiany mogą być przez nich odczuwane jako chaotyczne i ciemne, ponieważ doświadczą ciemnej nocy duszy. Wiele osób nagle bezwiednie wejdzie w obcowanie z wyższymi częstotliwościami i będzie zmuszone do oczyszczenia się z bolesnych niższych wibracji.

Ci, którzy są już zintegrowani z duszą i opierają się na nowym fundamencie, będą mieli znacznie łatwiejszy dostęp do wyższych częstotliwości monadycznych, dużo łatwiej będą mogli pogłębić monadyczne więzi wewnątrz ciała fizycznego i umieszczą je na swojej monadycznej linii czasu tożsamości. W chwili pełnej integracji ciała monadycznego, membrany czakr się rozpuszczą, a struktura ciała świetlistego zacznie się zmieniać do formy w postaci kuli, co spowoduje akrecję pola źródłowego lub fal plazmowych.

Kiedy rozwijamy się energetycznie i przenosimy w pasmach częstotliwości wymiarowych, jesteśmy wystawieni na więcej wymiarowych oktaw, a zatem więcej potencjalnych linii czasu. Jednak w przedziale polaryzacji, w którym można potencjalnie doświadczać świadomości, istnieje tylko jedna linia czasu, która jest najwyższym wyrazem naszej duchowej tożsamości i przejawia spełnienie naszego heroicznego prawdopodobieństwa. W przyszłych liniach czasu są stacje tożsamości powszechnie nazywane duszami, monadami lub chrystusową Jaźnią. Te duchowe tożsamości zawierają części ciała świetlistego lub całe ciała duchowe naszych zostawionych przyszłych Jaźni. Są to duchowe ciała energetyczne posiadające matryce naszej świadomej inteligencji, matryce umysłu, które tworzą duchową tożsamość. Jesteśmy zaprojektowani tak, aby podczas cyklu wznoszenia odzyskać te duchowo – energetyczne kawałki. Dlatego właśnie będący na duchowej ścieżce wznoszenia stale zbierają komórkowe wspomnienia wypływające na powierzchnię z różnych etapów ewolucji i różnych linii czasu, żeby przyjrzeć się im ze współczuciem i doświadczyć energetycznego uleczenia.

Kiedy przemieszczamy się po serii różnych linii czasu w oktawie każdego wymiaru, możemy odzyskać naszą duchową tożsamość odtwarzając lub zmieniając sztuczną lub fałszywą rzeczywistość, która mogłaby zakłócać dalsze poszerzanie naszej świadomości. Łącząc się z tymi liniami czasu, możemy odzyskać i ponownie zebrać ciała duchowe, czyste negatywne formy, klony i sztuczną inteligencję. Kiedy oczyścimy fałszywe tożsamości i nieorganiczne struktury, które tłumiły i osłabiały naszą świadomość, wydobędziemy zniewalające oprogramowanie Obcych oraz usuniemy implanty, wtedy ucieleśnimy prawdziwego wewnętrznego ducha chrystusowego.

Przetwarzanie zbiorowej świadomości

Ponieważ większość zbiorowej ziemskiej świadomości utkwiła na liniach czasu niższych wymiarów, niektórzy ludzie z gwiazd i indygo odczuli jej przetwarzanie lub czyszczenia miazmy planety bardziej niż inni. Aby mogło dojść do dostrojenia planety pod koniec 2017 roku, zanieczyszczone rejony muszą się przesunąć na nowe linie czasu. Jak wielu z nas wie, obszary, które tworzą widmo fal niższego trzeciego wymiaru, emitują do zbiorowego pola nieświadomości bazowe częstotliwości kontroli umysłu i implantów Obcych. Stare linie czasu krzyżują się z przyszłymi liniami potencjalnie je uszkadzając. Obce częstotliwości uszkadzają pola i mogą gwałtownie zmienić kierunek prawdopodobnych przyszłych linii czasu. Wiele istot ludzkich wciąż posiada fałszywe tożsamości uzależnione od fałszywych struktur Obcych. Takie struktury kontrolowania umysłów naruszają ich niższe centra energetyczne, co sprawia, że trudno jest im podnieść wewnętrzne wibracje.

Ci, którym wszczepiono implanty związane z programami ET, które pracowały tak, aby uszkodzić te przyszłe linie czasu, są poddawani kontroli przez szmaragdowych strażników (Emerald Guardians). Obecnie kończone są pewne formy rehabilitacji i hostingu umów dla tych, którzy nadal odmawiają współpracy i poddania się przesunięciu w 2017 roku. Jednostki, które przyczepiły się do gwiezdnych ludzi i indygo, są systematycznie wzywane w celu przeglądu ich poczynań oraz ich konsekwencji. Umowy hostingowe z różnymi rasami spoza planety są anulowane, co przejawia się jako nagłe zakończenie współpracy pomiędzy grupami ludzi i nieludzi. Najwyraźniej istnieje konieczność podniesienia ogólnej częstotliwości sieci zbiorowej świadomości i udzielenia pomocy grupom gwiezdnych ludzi, którzy mają wysoką częstotliwość wewnętrzną, lecz zostali obciążeni energetycznym balastem. Zadaniem grup ludzi gwiezdnych i indygo jest wsparcie rehabilitacji uszkodzonych kodów na sieci Ziemi. Wydaje się, że wiele istot z grup ET spoza planety będzie zmuszonych do porzucenia kontinuum czasu, które tutaj zasiedlali – będą zmuszeni do bezwzględnego wyniesienia się z tego systemu. Aktualne linie czasu są rozpuszczane i upadają, co jest konieczne ze względu na szkody, jakie przejawiają w ogólnym systemie świadomości. Zanik tych linii, które nie ewoluowały i są zasymilowane z przyszłością AI, powoduje zanik kodu genetycznego istot z tych grup – zaangażowanych w biologiczne hakerstwo. Tracą ciała w taki sposób, gdyż powstały wskutek hybrydyzacji z DNA sklonowanych ludzi, wykorzystywanych do tworzenia form tymczasowych, aby utrzymać istnienie ich linii czasu. Bez formy cielesnej potrzebnej do poruszania się w czasoprzestrzeni, stają się całkowicie uzależnieni od łaski zarządzających strażników, którzy mają im znaleźć nowe ciała do zasiedlenia.

Kiedy jesteśmy przesuwani do kontinuum innej czasoprzestrzeni i przenosimy się do względnej równowagi – do częstotliwości wyższego wyrazu światła i plazmy, mamy miejsce spotkań z polaryzacją istniejącą w tym polu energii. Niektóre polaryzacje, z którymi musimy się poznać, istnieją w formach struktur Obcych lub grup ET. Kiedy napotkamy tę nową częstotliwość światła w paśmie wymiarowym umieszczonym na danej linii czasu, musimy oczyścić zatory lub ciemne energie, również z jednostek, które tam istniały. Niektóre z tych jednostek były do nas przyczepione, mogły uważać, że są naszymi właścicielami lub z jakichkolwiek przyczyn rościć sobie do nas prawa. Zatem trzeba się mocno starać, by uleczyć wypaczenia zbiorowej świadomości w liniach czasu 3D, które były uszkodzone przez struktury Obcych, a w ostatnich miesiącach zostały uwydatnione. Żeby linie czasu zbiorowej świadomości mogły bez przeszkód przesuwać się na duchowe linie czasu piątego wymiaru, potrzebnych jest wielu działających w sieci pracowników, którzy muszą wspomagać oczyszczanie bazowych kodów używanych do zasilania satanistycznych struktur i ciemnej matki na planecie. Te kody – kody metatroniczne, odwrócone kody 55 i pisane odwrócone kody w sieciach czarnej magii – są wykorzystywane do odwracania elektronów. Kody metatroniczne wykorzystują matematykę piątek i dziesiątek, która jest stosowana do manipulowania siecią czarnej magii, czyli tam, gdzie te ciemne jednostki i kosmici zebrali mnóstwo energetycznej mocy. Takie pola czarnej substancji są używane przez czarnych magów – ludzi, a także nieludzi, do przywoływania energii sił subtelnych oraz ciemnych mocy poprzez przekleństwa, klątwy, jednostki i negatywizmy w stosunku do ludzi. Tego rodzaju negatywizmy kierowane są do ludzi, ponieważ siły ciemności chcą wykraść z nich coś wartościowego, zazwyczaj są to części ciała, siła życiowa lub próbki DNA.

Kiedy przechodzimy do wyżej wymiarowych pól na planecie, możemy doświadczać standardowych ataków psychicznych ze strony negatywnych sił i oszukańczych sił duchowych. Są to uderzenia energii i porwania, bandyckie ataki oraz zachowania przypominające działania mafii. Oni tracą kontrolę nad kluczowymi osobami, które mieli na swojej liście płac. Z tego powodu ich możliwości kontrolowania struktur ogólnej świadomości planetarnej słabną, więc skupiają się na porywaniu słabych, straumatyzowanych osób w celu przeprowadzania destrukcyjnych aktów takich jak zabójstwa, w których leje się krew i są ofiary. Ponieważ jesteśmy w trakcie tego przejścia na kolejną platformę, musimy obserwować i oczyszczać wypaczenia kodu pewnego poziomu piątego wymiaru, który nadal istnieje w odwróconej sieci. Odwrócenie sieci działa jako ciemne więzi pomiędzy liniami czasu 3D przekazujące zepsucie do linii czasu i sieci następnego wszechświata harmonicznego.

Odwracanie sieci

Odwrócona sieć odbiera siły życiowe ze zbiorowych pól wszystkich mieszkańców Ziemi i tworzy więcej czarnych sił oraz miazmy w/na planecie wysyłając strumienie energii do odwróconych wzorców sieci całej planety. Możemy odnieść się do tego odwróconego wzorca jak do wzorca anty-życia, który oznacza również wzorzec antychrysta. Gdy zbiorowa siła życiowa porusza się w odwróconych wzorcach, tworzy zatory, które odłączają osobę od organicznej podaży wiecznej energii dostępnej w obrębie własnego ciała duchowego. Zamiast tego, energia siły życiowej jest zbierana i przekazywana pewnym żyjącym na Ziemi uprzywilejowanym grupom NAA, które strzegą tych odwróconych sieci. Na przykład siatka NRG jest stacją zbioru globalnej siły życiowej, i istnieje w centrum Wielkiej Brytanii. Kiedy budzi się ciało Albionu, zaczyna zakłócać działanie tej osobliwej odwróconej siatki, i stopniowo załamuje fragmenty jej operacyjnej struktury. Dodatkowo, istnieje wiele odwróconych sieci czarnych serc rozproszonych po głównych miastach, są to na ogół większe miasta na całej planecie. Odwrócone sieci czarnych serc wykorzystane są też w innych typach obcych struktur, na przykład przeznaczonych do utrzymywania implantów planetarnego ukrzyżowania w geometrycznych wzorach zwanych różokrzyżem, których zadaniem jest uciskanie zbiorowej świadomości. Odwrócona sieć jest przechowywana na sieci planetarnej przez systemy geometrii bi-falowej, które działają na energiach o niskich częstotliwościach generowanych w szerokich rzeszach.

W dzisiejszym świecie istnieją struktury geometryczne bazujące na geometrii bi-falowej, które zostały zainstalowane w mózgu planety do tworzenia statycznych sieci i odwróconych pól. Struktury sztucznej inteligencji przechwytują i gromadzą energię, a następnie wysyłają ją do źródeł poza planetą lub do uprzywilejowanych ludzi na Ziemi, którzy realizują program kontrolujący. Więc te energie są zbierane i w zasadzie oddawane do ludzi lub nieludzi, którzy służą sterowaniu oraz utrzymywaniu zniewolenia. Kiedy odwrócone sieci stopniowo przestaną działać, przestanie również działać linia zasilająca pasożytniczą energię w całym łańcuchu pokarmowym, odmawiając im dostępu do zbiorowego źródła zasilania energią ludzkiej zbiorowości. Chociaż jest to bardzo pozytywne dla dla naszej planety i zbiorowej ludzkiej świadomości, zdesperowane jednostki spowodują nasilenie się sił chaosu w polu.

Oczyszczanie osobistych linii czasu

Chociaż czas nie istnieje i jest wytworem usytuowanym w warstwach pasm częstotliwości wymiarów, które tworzą wszechświatową matrycę czasu, zgromadzone przez nas wspomnienia są zapisywane w naszych ciałach mentalnych, a ich zawartość działa w przestrzeni jako linia czasu. Dlatego wspomnienia zgromadzone w naszej świadomości są holograficznymi obrazami świetlnymi pojawiającymi się na paśmie częstotliwości wymiarowej, na którym istnieje nasza tożsamość, i są przywoływane w sekwencji liniowej – jak oglądanie filmu. Struktura linii czasu w całym strumieniu świadomości jest zorganizowana w postaci tych holograficznych obrazów stanowiących zapis wspomnień. Obrazy z naszej pamięci będą wyjątkowe na sposób, w jaki każdy z nas ich doświadczył – zależnie od uczuć, doznań i postrzegania tego momentu w czasie. Tak więc linie czasu odnoszą się do zrozumienia, że wydarzenia będące przyczyną ich zapisania w pamięci, mogą wyzwalać poszerzanie lub kurczenie ciał świadomości, które można zmodyfikować albo zmienić linię czasu, na której się znajdujemy.

Ziemia ma problem z ciemnymi jednostkami wszczepiającymi fałszywe wspomnienia w linie czasu ludzi w celu sprawowania kontroli nad systemami wierzeń, oraz w celu emocjonalnego manipulowania. Nazywamy to zjawisko implantowaniem fałszywych wspomnień i fałszywych obrazów – holograficzną wkładką. Takie wkładki mogą być łatwo usunięte z zapisu świadomości, kiedy są rozpoznane jako fałszywy zapis.

Przemieszczamy się po serii linii czasu w każdej oktawie wymiarowej, aby odzyskać tożsamość własnej świadomości, odtwarzając i zmieniając uczucie bólu, nieaktualne lub fałszywe rzeczywistości zakłócające dalszy rozwój duchowy. Jeśli nie wyczyścimy przeszłych kwestii z pamięci linii czasu, będziemy powtarzać te same wzorce, aż nauczymy się duchowej lekcji lub wyczyścimy traumę dotyczącą minionego zdarzenia. Wszystko powtarza się samo na linii czasu osoby dopóty, aż jej duch nie rozwiąże energetycznego konfliktu, problemu lub traumy, które są zapisane we wspomnieniach świadomości. Aby uzyskać oczyszczenie osobistych linii czasu, musimy skomunikować się i współpracować z naszą wyższą duchową świadomością. Nie chodzi tu o umiejętność ego, lecz o funkcję wyższej jaźni duchowej. Kiedy usuniemy, a tym samym zmienimy, pamięć przeszłych linii czasu, dopóki jesteśmy tu i teraz, możemy zmienić bieżącą linię czasu, którą przemierzaliśmy ostatnio. To pozwala na stworzenie nowej linii czasu i poprawę przyszłego kierunku podróżowania strumienia życia. Kiedy usuniemy przeszłe wspomnienia, przekroczymy granice gromadzenia minionej traumy na linii czasu, a to zmieni przyszłą linię czasu w chwili obecnej i pomoże dostroić się do znacznie wyższej duchowej ekspresji rzeczywistości.

Linia czasu jest sekwencją liniową, dzięki której została zgromadzona cała aktywność świadomości, która może dać potencjał dla możliwych przyszłych rzeczywistości i zdarzeń. Gdy na tej planecie mamy do czynienia ze strukturami linii czasu, mamy do czynienia z mentalnymi polami horyzontalnymi, które kontrolują to, co odczuwamy jako płynący do przodu czas, co daje złudzenie poruszania się od punktu A do punktu B. Dla każdej osoby i każdej grupy ciał istnieje szereg zarejestrowanych punktów spustowych, które odkładają się w przestrzeni linii czasu wielokrotnych doświadczeń świadomości. Wszystkie one łączą się i tworzą prawdopodobieństwa rzeczywistości lub rzeczywistości, które mogą zaistnieć na osobistej linii czasu. Jeśli rozpoznamy moment / punkt spustowy na osobistej linii czasu, na przykład osobistą traumę, która miała na nas negatywny wpływ, możemy wrócić do tego zdarzenia w czasie z intencją jego uleczenia i usunięcia oraz pozbyć się traumy. To oczyszczenie jednocześnie zmienia obecną i przyszłą linię czasu, dzięki czemu w przyszłości możemy osiągnąć bardziej pozytywny wynik dotyczący rzeczywistości. Chodzi tu o zrozumienie, że mamy uprawnienia do edytowania własnych wspomnień w osobistym hologramie jak w filmie.

Aby pojąć oczyszczanie osobistych linii czasu, należy pomyśleć o nagromadzonych emocjach, które świadomość zapisała w duchowej odbitce ciała, co przekłada się na obecny przejaw tożsamości i życiowe doświadczenia. Wszystkie zgromadzone wspomnienia, które składają się z doświadczeń naszej świadomości, są następnie organizowane w liniowej sekwencji czasu, a te tworzą sumę naszych osobistych linii czasu i tożsamości. To, czego obecnie doświadczamy, jest wynikiem wszelkich naszych wspomnień zgromadzonych w całym okresie i nadaje formę wszystkiemu, czego doświadczamy w tej chwili.

Chociaż wspomnienia ze wszystkich tożsamości zostały już zapisane w naszym osobistym planie przez wszechświatową linię czasu, kiedy świadomie jesteśmy w chwili obecnej, możemy zmienić każde wydarzenie lub spust w tej osobistej linii czasu, kasując ich negatywny wpływ na świadomość. Wykasowanie z pamięci negatywnego zdarzenia spowoduje zmianę planu. Negatywny wpływ powstał, kiedy zostaliśmy złamani przez ból i uszkodzenia duszy. Aby się uzdrowić, musimy znaleźć i ponownie połączyć swoje duchowe kawałki, które były rozrzucone na tej linii czasu. Te duchowe kawałki można odnaleźć i odzyskać podczas emocjonalnego uzdrawiania za pomocą bezwarunkowej miłości oraz przebaczeniu. W każdej chwili „teraz” mamy moc zmiany jakiegokolwiek ze wspomnień zapisanych z biegiem czasu – dotyczy to przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Aby pozbyć się wszelkich negatywnych skutków, musimy dostrzec prawdę odnośnie tego, co faktycznie spowodowało wyzwolenie bólu, strachu lub traumy, a następnie zobaczyć, jak to wpłynęło na nasze myśli i zachowanie w obecnym czasie.

Kiedy możemy dostrzec prawdę o tym, co faktycznie się wydarzyło, wtedy możemy prawdziwie wybaczyć sobie te epizody. Przez odpuszczenie sobie i innym możemy odzyskać nasze spękane kawałki, a następnie całkowicie puścić ból. Aby uzdrowić duchowe połamanie, którego skutkiem jest skrajna trauma, możemy potrzebować kilku sesji przywołujących zdarzenia z warstw traumy, co w końcu umożliwi przesunięcie na osobistej linii czasu. Czasem tak bywa, że aby wyodrębnić obszary bólu, blokady lub podczepienia, trzeba brzemię oddać Bogu. Po ekstrakcji negatywnych warstw otwieramy w polu energetycznym nową przestrzeń, którą należy wypełnić wewnętrznym duchowym światłem, co pomoże wreszcie uleczyć rejony, które doświadczyły bólu i krzywdy.

Na całej osobistej linii czasu istnieją różne wydarzenia, które miały miejsce w czasie i które miały wpływ na nasze wersje prawdopodobieństw doświadczania rzeczywistości – przeszłe, obecne oraz przyszłe. Wiele z tych wydarzeń wywołało zmiany kierunku życia. Czasem trzeba będzie ponownie zmierzyć się z przeszłym bólem oraz emocjami opartymi na strachu, które powstały na naszej linii czasu i mają wpływ na przyszłość. Mogą one objawić się jako najważniejsze wydarzenia, jakie zostały zapisane na linii czasu zbiorowej świadomości, które mają wpływ na całą ludzkość. A zatem dola ludzkości, która doświadczyła tego samego bólu co ty, jest zapisana we wspomnieniach planety. Istoty ludzkie są aktualnie podróżnikami w czasie, a kiedy rozwijamy nasze umiejętności medytacyjne i koncentrację, naprawdę możemy wpływać na czas oraz zbiorową świadomość oraz je kształtować. Możemy wrócić na linię czasu, którą chcemy oczyścić z destrukcyjnych zapisów i z negatywnych skutków pewnych zdarzeń oraz innych tożsamości. Możemy przenieść jednostki, które znajdziemy tkwiące w jakimś konkretnym miejscu w czasie, wraz z częściami siebie, które mają być odzyskane przez źródło światła. Gdy ta negatywność jest usuwana, gdy pozbywamy się dawnego bólu, zmianie ulega czas przyszły i kierunek osoby lub grupy. Gdy wiele osób z grupy oczyści swoje linie czasu, będzie to miało wpływ na linie czasu zbiorowej świadomości zapisane w historii.

Kiedy już będziemy czyści i pewni, że to rozumiemy, posiądziemy wewnętrzne przekonanie, że gdy ofiarujemy się służyć naszej najwyższej świadomości, będziemy w stanie dokonać przemożnych zmian dla najwyższego dobra wszystkich ludzi. Tak naprawdę uzdrowienie siebie jest też uzdrowieniem innych ludzi. Aby móc doświadczyć jeszcze silniejszego ucieleśnienia światła, możemy jeszcze wiele razy być zmuszeni odnaleźć ukrytą w nas ciemność. Kiedy zaangażujemy się i będziemy czynni na ścieżce duchowej jedności, nauczymy się, jak właściwie równoważyć wzrastającą wewnętrzną energetyczną moc, i jak jej używać nie nadużywając tej duchowej władzy. Stale jesteśmy testowani pod względem moralnej prawości, a potem dostajemy jeszcze więcej duchowej mocy. Władza nad innymi, która przejawia się w formie manipulacji, nadużyć i brutalnej siły na Ziemi, nie jest duchowa mocą. Gdy przechodzimy przez proces duchowych inicjacji, jesteśmy prowadzeni tak, aby rozwijać wewnętrzne mistrzostwo, a w rezultacie utrzymać etykę moralną i duchową, która staje się nieodłączną częścią nas. Te cnoty i zalety etyczne stają się nierozdzielne ze ścieżką, która kieruje energię na linie czasu świadomych doświadczeń. Aby rozwinąć wyższe duchowe umiejętności wewnętrznego mistrza i aby nadal kroczyć ścieżką ku przesuwającym się liniom czasu trzeba będzie na pewnym etapie przyswoić kolejne duchowe lekcje.

Wiele elementów tego tekstu można uzupełnić czytając poprzednie artykuły. Na przykład: Złote wrota, Przebudzenie Albionu, Plazma.

Weź proszę z powyższego tekstu tylko to, co przyda ci się do duchowego rozwoju, zaś całą resztę wyrzuć. Dziękujemy za śmiałość i odwagę bycia poszukiwaczem prawdy
Jestem boską, suwerenna, niezależna istotą boską!

Do następnego spotkania na oświecającej Ścieżce serca awatara Chrystusa Sofii. Bądźcie łaskawi dla siebie i dla siebie nawzajem. GSF.

Z kochającym sercem,

Lisa.

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2016/07/lisa-renee-przesuniecie-linii-czasu.html

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2016_08_01_archive.html

Bewaren

4 thoughts on “PRZESUNIĘCIE LINII CZASU

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 2. Pingback: Szmaragdowi Straznicy, Przesuniecie Lini Czasowych i Graal | Livia Flow

 3. Pod koniec roku 2017 ciało planety wzniesie się na wyższe pasmo częstotliwości, które znajduje się w następnym harmonicznym Wszechświecie.
  Livio mam wrażenie że ten cały proces z uwagi na nowy cykl jedynkowy ( 2017 to jedynka numerologiczna), oraz to że 2017 jest liczba pierwszą, wszystkie ważne wydarzenia , które muszą zajść muszą mieć miejsce wcześniej aniżeli w końcu 2017 roku, inaczej wszystko to co piszemy Czy Ty czy ja nie ma większego sensu ( tak to przynajmniej odczuwam). Moim zdaniem daty graniczne to marzec-lipiec 2017

  Like

  • Ja daje przyzwolenie – tylko i wylacznie – pozytywnym liniom czasowych i zero przyzwolenia dla tych negatywnych…
   niechaj tak sie stanie!

   p.s wazny punkt w moim odczuciu bedzie takze tej jesieni, chyba zwiazany z dwoma ksiezycami..
   moze pozniej cos dodam….

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s