EARTH Q – Planetary Grid August 2016, part 2

Kilka komentarzy z notki

14 LIPCA – Rose of Eternity

siola says:
Coz zatrzesly sie Rzymu posady, czy przychodzi czas boskiej zaglady,
Pond szostka sie zatrzeslo, dobrze ze i w ludziach duzych ofiar nie ma…

liv

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

17 thoughts on “EARTH Q – Planetary Grid August 2016, part 2

 1. Zaraz po tym jak sie dowiedzialam wczoraj o trzesieniu ziemi w Birmie – laczac je oczywiscie z trzesieniem w srodkowej Italii – napisalam:

  dodam, ze Bali lezy na przedluzeniu Birmy, gdzie mialo miejsce trzesienie ziemi…

  i wlasnie zauwazylam taka informacje z dzisiaj:

  W Indonezji z powodu wulkanu Sinabung ewakuowano prawie 10 tysięcy ludzi
  25.08.2016 – 10:25

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-indonezji-z-powodu-wulkanu-sinabung-ewakuowano-prawie-10-tysiecy-ludzi

  awiec zgadza sie – to jest wlasnie to przedluzenie – Birma, Sumatra – BALI

  https://www.google.nl/maps/place/Sumatra/@-0.395584,80.9196879,4z/data=!4m5!3m4!1s0x2e2aad6120570311:0x1def4d17e789deb4!8m2!3d-0.589724!4d101.3431058

  Like

 2. Hi Sister, thank you for the post. Sorry for asking, cause google translator not the best to understand everything well. So what do you mean, this was not a positive happening? (with respect to Everyone involved in the disasters <3)? I had the feeling somethg very bad was unblocking in that area, and now that read your connection, made even more sense to me. . . but would like to undestand your opinion better. Ty, LaVas ❤

  Like

   • Well, maybe both, but I was refering specifically to Roma area . . . I think there was some type of overloading energy there that could have been at same time positive and less positive, (wouldnt consider 100%negative) that created that unblockment, and “by chance” “hitted” that point (near rome) and consequencial other connected points to it . . and flowback again . . . just my feeling/guessing. < 3

    Like

   • OK, now i understand AnEyana, but – in this situation i can’t call it positive… many people died, many is wounded.. many still waiting on help – under-ground… it’s horrible.. big pain, big trauma 😦 In the Hague was diffrent situation… only me and Allurea was in danger… but the all finished in good way… only me on moment lost consciousness, fallen down on street and have a little wounds and broken nails… other thing that i was in 7 month pregnant… yeah.. very danger… ”dance with fire”… but maybe no other way… i am from beginning aware that it’s no cream puff here.. but i am really tired – especially milions years drama on line Gaja – TARA – Earth.. and I want a long hollydays on Livia Island… just.. far far away from every kind of drama.. where no earthquakes, dying, crying, pain… and the all living beings – born to be happy.. let!

    Roma/Vatican is cue site for Peru (Machu Picu).. like Cyprus (Limasol) for Antarctica… Bali is ARC GATE 5 for Machu Picu – Vatican… main symbol – PENTAGRAM… it’s info from Ra site:

    null

    SG-5: Machu Pichu, Peru. (73W, 12.3S)
    Connects with Universal and Galatic SG: Pleiadian Alcyone–Tara/Tiamat and Asteroid Belt (was Maldak)
    Currently under High Council-Emerald Guard Protectorate
    EX-Current controlling fraction: Pleiadian Samjase-Luciferian-Annunaki

    Q-5: Rome, Italy. (Vatican) 12,5E,41.8N)
    -Secure under High Council-Emerald Guard Protectorate (31 dec 2015)

    AG-5: Bali, Indonesia. South Pacific. (115.2W, 8.6S)
    Secure

    http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/p/12-stargates-templar-sg-stargate-q-que.html

    protectorate, secure.. hmmm…

    Liked by 1 person

   • I am not your sister aneyana.. and I dont like bla bla bla.. but I know from ra that you very like bla bla bla about livia… why?

    Ps. I also dont like number 111.. why?
    “Namaste mother fuckers”

    Like

   • Well, “Sister”, whatever, just think, say and act as you wish. If Ra said that then Im afraid you both are having real problems, I know Ra same way I know you, via blogs and facebook, therefore never personally talk to Ra and dont talk to you, plus what do I know about you?! So would like to know how is that possible that I talk about you, thats really silly and out of foundations. What I do perhaps have is a deep respect and care for both of you, but I guess Im being silly too!

    Ps – About 111 its just OK if you dont ressonate with it and I respect that. I also dont ressonate with many things like the ones you are just saying for ex, and still I have to be cool. So, ok, no probs for me. You see Sister, Im very tired just like you of being in this planet surrounded by assholes and patriarquists and abusers and still have to swallow whatever it takes in order to continue to be here and be cool all the time. So if you and ra also decide too to be more intelligent then that, like more then that big nose too it seems, and not first time too, then let me know!

    Like

 3. Liviu, wspomniałaś Peru…hmm Maria_st , a właściwie jej koleżanka , pisała kiedyś,że coś tam ma być aktywowane przez kobietę, która ma odpowiedni symbol na ręce. Tyle pamiętam, może Maria coś dopowie…

  Pozdrawiam 🙂

  Liked by 1 person

  • Symbol na rece..hmm.. jesli chodzi o Peru niewiele pamietam.. nawet nie wiem czy kiedykolwiek tam naprawde bylam.. choc sny zdaja sie podpowiadac ze tak… w sumie niewiele niewiele snow.. moze z dwa… to jeden z nich:

   31 sierpien 2015

   nadal cos wisi w powietrzu… jakby duzy energetyczny znak zapytania.. a ponadto.. nadal troche burzowo.. i wciaz pada i pada… spalam zaledwie 3 godziny… mialam dziwny sen.. o peru… i malym chlopcu zlozonym w krwawej ofierze.. pamietam jak z oczu zaczela mu plynac krew.. cos strasznego.. tym bardziej, ze nie moglam nic zrobic… wiedzialam tylko, ze to jakas ceremonia… widzialam to z oddalenia.. jakby w re-v.. doprawdy nie wiem dlaczego wlasnie taki straszny sen.. i czy chodzi o przeszlosc, czy raczej o cos co wydarzylo sie aktualnie.. ale w zwiazku z peru przyszedl mi na mysl watykan i SG 5

   5 Machu Picchu, Peru – Vatican City, Rome – Bali, South Pacific – Blue

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/30/slonecznie-burzliwe-przemiany-3031-sierpien-2015/

   a to historia ktora ktos mi nadeslal jakis czas temu… twierdzac przy tym, ze nie czytal opisu mojego snu o Peru… jesli tak to naprawde ciekawe… nie jestem jednak pewna.. pewne rzeczy sie zgadzaja, ale jakby nie wszystko… i mimo wszystko zdaje mi sie ze historia z 4 kaplanami i studnia wydarzyla sie jednak temu nad polskim morzem… ale ok.. to wspomniany text:

   nadeslane przez X

   Wizja jaką zobaczyłem po medytacji:
   Jestem, gdzieś wysoko w górach, mam ok 8-9lat, chowam się za wielkim głazem i obserwuję coś po drugiej stronie. Góra wygląda jak wygasły wulkan, z możliwością chodzenia wokół krateru. Po drugiej stronie widzę, jak 4 mężczyzn w płaszczach lub habitach stoi wokół kamiennego stołu. Na stole leży jakaś dziewczynka, jest w stanie snu. Te postacie stoją wokół niej. Dziewczynka jest ubrana w białą suknię. Nagle otwiera się coś jakby lustro-okno i wychodzi z niego wielka, czarna postać w ciemnym płaszczu. Jego głowa była taka dziwna, na twarzy miał jakby trąbkę, albo jak komar taki szpikulec. Wbił się dziewczynie w czoło i zaczął ssać. Trwało to trochę, po czym skończył i wyczuł, że ktoś mu się przygląda. W tym momencie, gdy się obrócił w moją stronę, podleciało coś do mnie. Takie ciemne jak dementor z Harrego. Zaczęło mnie usypiać, zacząłem tracić przytomność, sparaliżowało mnie to. Tak nagle.
   Kolejna wizja już z pytaniem o dziewczynę. Widzę jak jestem z tą dziewczyną gdzież, to nie było miasto, raczej jakaś osada, jakiejś społeczności. Dziewczyna i ja byliśmy dobrymi przyjaciółmi, nie wyczułem powiązania rodzinnego. Ja miałem 8-9 lat, dziewczyna 13-14 nie więcej. Pamiętam, że dziewczyna miała na sobie białą suknię i jakiś wisiorek na szyi w kształcie dysku. Nie mogę ustalić co to było, metal czy złoto. Dziewczyna opowiadała mi, że była w świątyni z kapłanami, że została wprowadzona. Miała być później kapłanką, strażniczką? Nie wiem. Pamiętam, że strasznie była dumna z tego i szczęśliwa. To był dopiero początek jej drogi. A potem przyszli oni. Panowie jak kapłani. Strasznie się świecili, bił od nich blask. Jeden z nich powiedział mi, abym sobie poszedł, bo oni mają coś ważnego do Ciebie. Powiedział to tak, że poczułem podniecenie na samą myśl o podróży. Było to podparte czymś co mnie zmusiło do odejścia. Ten jeden wbił we mnie wzrok i mnie nim prowadził, aż nie zniknąłem. Trzech pozostałych zagadywało dziewczynę i mamiło ją czymś. Podejrzewam, że mieli już jakąś historyjkę. Dziewczyna poszła z nimi, a ja z ciekawości poszedłem zobaczyć gdzie idą i co będą robić. Oni byli świetnie przygotowani do wszystkiego. Tyle w woli wizji. Jeżeli o mnie chodzi to po uśpieniu mnie, postanowiono mnie ukarać. Tym zajął się Enki, albo raczej jego grupa. Trzymali mnie gdzieś pod ziemią.Bardzo mnie torturowano. Problem pojawił się z tym, że ja się bardzo szybko regenerowałem. Nie mogli dojść do tego dlaczego? Więc, postanowili zrobić testy na super żołnierza. Potem wypuścili i zepchnęli ze skały do krateru. Do tego wątku wrócę później.
   (…)

   Like

 4. Liviu, wspomniałaś Peru…hmm Maria_st , a właściwie jej koleżanka , pisała kiedyś,że coś tam ma być aktywowane przez kobietę, która ma odpowiedni symbol na ręce. Tyle pamiętam, może Maria coś dopowie…

  Pozdrawiam🙂

  Michaelo o jakiej koleżance piszesz, może przypomnij więcej o co chodzi i kiedy było o tym pisane….nie moge sobie tego przypomniec.

  Like

 5. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 6. Pingback: Planetary Grid, FALL 2016 | Livia Flow

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s