Projekt Cheops ~ MK ULTRA

Moj komentarz z notki:

Wieza Babel

Livia Ether Flow Aug 31, 2016 @ 08:08

Kto sponsoruje PROJEKT CHEOPS?

Okazuje sie ze

Grupa Sidneya Gottlieba, czyli – MK ULTRA!

”Chciałem w tym miejscu bardzo gorąco podziękować naszym darczyńcom, zarówno osobom prywatnym, jak i organizacjom, dzięki którym Fundacja Mądrość Narodów mogła sfinansować wizytę delegacji z Egiptu w Polsce.

Serdecznie dziękujemy: prof. dr. Jamesowi J. Hurtakowi z USA, Academy for Future Sciences (oddział w Szwajcarii)

http://projektujawnianiawiedzy.com/z-zycia-fundacji/wizyta-delegacji-z-egiptu-w-polsce/

A kto to jest pan Hurtak.. wspominalam o nim juz przed 11 11 11… i warto spojrzec chocby na to:

Social scientis James Hurtak, founder of the Academy for the Future Science, was a core member of a Council of Nine, a hightly important political psyop created by Pucharich. Hurtak created Key of Enoch, a method o re-coding a new type a being. He worked with the director of MK ULTRA, dr Sidney Gottlieb..

cd:

https://books.google.nl/books?id=Fo-0DAAAQBAJ&pg=PT62&lpg=PT62&dq=james+hurtak+agent+cia&source=bl&ots=DgJDLYKc_H&sig=6mC5KrTCGZ1Bh5A1Lvige6Gdzq0&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwimybu0hLDOAhVJ5xoKHTFqCqcQ6AEIODAE#v=onepage&q=james%20hurtak%20agent%20cia&f=false

https://books.google.nl/books?id=2P6DBTX3MXUC&pg=PT192&lpg=PT192&dq=james+hurtak+agent+cia&source=bl&ots=NdixVnqI5D&sig=6ksyS2nF0HzaaawG6uKO0RIceHo&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwimybu0hLDOAhVJ5xoKHTFqCqcQ6AEIRTAG#v=onepage&q=james%20hurtak%20agent%20cia&f=false

”The Actual Matrix Plan, Cosmic Humanism and World Unity, was written in close collaboration with CIA mind control scientist Dr. Andrija Puharich who also worked with UNESCO founding director Julian Huxley. Current quantum chaos transhumanist Dr. Ervin Laszlo edited the World Institute publication of the actual Matrix plan. Dr. James Hurtak, who worked with Dr. Andrija Puharich, has been a promoter of the Nine, the Pythagorean Tetrad of ancient Egyptian extraterrestials supposedly channeled for CIA consultation. James Hurtak is continuing Puharich’s mind control E.L.F. research through Project Haarp, the huge ionosphere control project in Alaska. Hurtak, according to Dan Eden’s (or Gary Vey of http://viewzone.com) meeting with James Hurtak about Project HAARP, works with the Pentagon directly through the Defense Intelligence Agency.”

https://forum.davidicke.com/showthread.php?t=10283

http://www.tribwatch.com/records.htm

 

https://liviaflow.wordpress.com/2016/08/06/sekret-rozy/comment-page-1/#comment-2025

Takie sa niestety fakty – MK ULTRA nadaje przez kanaly takie jak Projekt Cheops, czy Galaktyczna Federacja Swiatla… Projekt Cheops to przedluzenie bylej sekty Antrovis.. stad ten sam osrodek duchowy ~ Sleza.. I ten sam duchowy ojciec duchowy co w Mk Ultra  ~ Gottlieb 

ANTROVIS
Polska grupa podejrzana o morderstwo i handel narządami ludzkimi. Twierdzi, że 8 miliardów lat temu pod górą Ślęzą wylądowali Słowianie z planety Atlanta a na Mazowszu Hebrajczycy. Podobnie przybyła rasa czerwona, żółta, czarna i zielona (obecnie wymarła). Rasy Europy są krzyżówkami Słowian i Hebrajczyków. Jezus był synem Polanki Marii i Hebrajczyka Gottlieba, który uczył go na planecie Hebra 5 lat latania statkami kosmicznymi i manipulacji ludźmi. Sekta uważa, że handel ludzkimi częściami w kosmosie jest bardzo popularny. (ks. Andrzej Zwoliński “To już było”) więcej o UFO

http://zapytaj.onet.pl/Category/036,002/2,2246988,Jakie_znacie_sekty.html

Projekt Cheops ~ aktualnie dziala jako  PROJEKT UWALNIANIA WIEDZY.. wczesniej funkcjonowal w ramach fundacji DAR SWIATOWIDA, a jeszcze wczesniej jako ANTROVIS.. Z ojcem Gottliebem na czele!!!

przy okazji przypomne jedna z wczesniejszych notek

Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

KK Radziwil i czlonkowie Projektu Cheops zameldowani pod tym samym adresem!

Na szczescie wszystko zostalo w pore skopiowane, bo niedlugo po tym jak dodalam ten artykul ~ zniknelo z internetu..

Alicja z Krainy Czarów 2016/05/17 at 1:02 am

In reply to Livia Ether Flow.

Widzę że masz wielki problem z Projektem Cheops, Arka przymierza oraz miejscem gdzie znajduje się Grobowiec Archanioła-Gdynią.

Tak wiec w ramach wyjaśnień: Polska jest Narodem wybranym przez Stwórce a jej istota opiekuńczą jest Najwyższy z Archaniołów przedstawiany pod postacią białego Orła

Link

MK Ultra

525163_622673491094713_528508631_n

illuminati-agents-zionist-mkultra

tumblr_mcrofjyDuB1rsooz6o1_r2_500

20130711-164757

NEGATYWNA AGENDA:

Fałszywa Matryca Wzniesienia.. czyli jak sie nie dac wywiesc w pole…

https://liviaflow.wordpress.com/2016/06/04/falszywa-matryca-wzniesienia-czyli-jak-sie-nie-dac-wywiesc-w-pole/

update

23 january 2017

pewne fakty wskazuja tez na to ze projekt cheops jest zaangazowany w poszukiwania zlotego  pociagu:

https://liviaflow.wordpress.com/2016/12/12/ksiaz-x/

update

05 april 2017

fragment notki

Mind Control po Polsku I Mistyka Klamstwa

Oficjalnie poszukiwaniami Zlotego Pociagu pod Ksiazem a takze penetracja tamtejszych podziemnych tuneli zajmuje sie od jakiegos czasu spolka XYZ, w ktorej sklad wchodzi miedzy innymi ksiazanski przewodnik i rzecznik prasowy ekipy poszukiwaczy pan Andrzej Gaik, ktory jak sie zdaje jest ta sama osoba ktora pisuje na moim blogu jako A58.. on sam oczywiscie wszystkiemu zaprzecza jak i temu ze np. inny z czlonkow grupy XYZ ma powiazania z Projektem Cheops:

 

A58 ”Co do Adama Szynkiewicza , to wątpię żeby uczestniczył w tak debilnym projekcie jak Cheops.”

A jak wygladaja fakty?

konferencja_plakat_B1_logos7-PL

Dr ADAM SZYNKIEWICZ (POLSKA)
Temat prezentacji: „Analiza i interpretacja wyników badań
georadarowych w rejonie Trzech Piramid w Gizie w 2006 roku
oraz w Hawarze w 2008 roku“

Geolog, adiunkt Zakładu Geologii Strukturalnej i Kartografii Geologicznej Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, jeden z najlepszych w Polsce specjalistów od wykonywania i interpretacji wyników badań georadarem (GPR).
Dr Szynkiewicz współpracuje z Fundacją od 2004 roku, kiedy to po raz pierwszy wykonał badania georadarem w kościółku na górze Ślęża. Był kierownikiem badań georadarowych wykonywanych przy piramidzie mułowej w Hawarze w 2008 roku oraz uczestniczył w badaniach, prowadzonych przez dra Abbasa Mohameda Abbasa w lutym 2006 roku na terenie Trzech Piramid w Gizie.

Ta multimedialna prezentacja dotyczyć będzie analizy przekrojów i wyników badań georadarowych, które były wykonane na terenie Trzech Piramid w Gizie w lutym 2006 roku oraz badań georadarowych przy piramidzie mułowej w Hawarze w marcu i w maju 2008 roku. Dr Szynkiewicz brał udział w tych badaniach jako przedstawiciel Uniwersytetu Wrocławskiego na podstawie umowy pomiędzy Uniwersytetem Wrocławskim a Fundacją „Dar Światowida“. Uczestniczył również w rozmowach z Uniwersytetem w Zagazig oraz Uniwersytetem Kairskim, które odbyły się na początku maja 2011 roku.

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=129&sectionId=566&cmd

Na plakacie reklamujacym konferencje Cheopsa tuz obok pana dr. Szynkiewicza widzimy pana J. Hurtaka. dokladnie pomiedzy nimi oboma jest pan J.Zagorski.. A kimze to jest ow tajemniczi pan J. Hurtak? Okazuje sie ze wieloletnim bliskim wspolpracownikiem ojca Gottlieba z MK ULTRA!!!

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/

livia

imagesBewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Advertisements

165 thoughts on “Projekt Cheops ~ MK ULTRA

 1. Krzysztof

  NTV to wylęgarnia wszelkiej maści dezinformatorów i hochsztaplerów, wypromowano tam największych szkodników i mącicieli w środowisku, nie ma drugiej takiej destrukcyjnej organizacji ja ta która by uczyniła tyle szkód. Gdzie mają ludzie o tym napisać ? na NTV gdzie mają za nic zdanie własnych “widzów” Co niby takiego wartościowego zrobili i wyjaśnili ? NIC. Jedyne co potrafią to niszczyć każdą tematykę. Co było z tematem smug chemicznych ? NIC, temat zamieciono pod dywan. Uzdrowiono kogoś na tych warsztatach u Swierdłowa ? -NIKOGO. Nagłośniono i WDROŻONO jakiś wynalazek – NIE. Co się stało z niezniszczalnymi żarówkami Jerzego Dory….NIC. Co się stało z promocją Barteru w NTV Dariusza Brzozowca – NIC. Co się stało ze wcześniejszymi “ruchami wolnościowymi” jak Ruch Jedi- zamierzone ośmieszenie ? Co się stało z Ruchem Wolnych Ludzi – NIC rozmontowany. Gdzie jest rozliczenie z kasy Fundacji które pozakładali, – NIGDZIE. Gdzie można komentować kontrowersyjne tematy i gości- NIGDZIE bo komentarze są zablokowane, bo szkodliwe tematy trzeba ludziom wcisnąć jak zdechłego szczura, najgorszego rodzaju ezoteryczny chłam. No poza tym wszytko porządku, koledzy z Antrovisu zawsze znajdą ciepły kącik, tak samo jak Mikołaj Rozbicki. O masowym energetycznym infekowaniu ludzi na Ślęży nie wspomnę.

  Faktycznie nie ma żadnego mącenia, wszystko jest w porządku i możemy zamknąć temat, bo kolega stwierdził że to jest po prostu śmieszne. Żebyś się nie zdziwił kogo popierasz. Dla kogo pracuje ekipa NTV ? bo z całą pewnością nie dla dobra ludzi. To tylko kolejna Iluzja dobrze wykonanej roboty. To nie są żadne media alternatywne tylko “alternatywny mainstream” Pisaliśmy o tym setki razy.

  SeJa

  No to przypomnijmy kilka faktów dla mniej zorientowanych. 🙂

  Wszystkie te informacje są upublicznione przez nTV, co nie znaczy że wyjaśnia dla czego tak jest.

  Pan Janusz Z. Pracował w Mainstreamie i co porzucił ciepłą posadkę mając rodzinę?, na rzecz biegania po polach i budowania Największego programowo Medium dla środowiska Alternatywnego. Gdzie nadal angażuje środowisko w politykę i systemy monetarne … Mało spójne, ale czy jeśli nie założyć że Władza potrzebowała zinfiltrować środowisko co jest oczywiste i już okazuje się bardzo spójne.

  Pan Tadeusz O. Prowadził własny program w TV za komuny również. Mówi coś komuś też Sekta Antrovis, mnie nie wiele ale to fakty.

  Pani Madlen N. Wydała pierwszą książkę i zaistniała błyskotliwą karierą dopiero jak mówi kiedy poddała się zabiegom Ezo u tego samego Szamana co inne gwiazdy pop jak Gaga… Oddelegowana na placówkę do nTV w Polsce. Obecnie pracuje nad promocją książek i warsztatów Pana Stewarda S.

  Pan Steward S. Dziecko z “probówki” projektu Mantage do łamania osobowości i rozbijania jaźni. Były agent KGB jak sam o sobie mówi …

  Wszystko to sprowadza się do kontroli umysłów na wielu poziomach, a są to też światowej klasy specjaliści w tych dziedzinach.

  Pani Ewa P. Ofiara kontroli umysłu jak i wyżej wymienieni, jednak szlak prowadzi do projektów Unijnych dla Armi w zakresie kontroli umysłów i populacji z czym miała styczność już we Francji na Sorbonie przed laty, a dziś ma znajomych z Politechniki tadam Wrocławskiej. Którzy się właśnie tym też zajmują, studenci, mentorzy…

  Idźmy dalej tym tropem powiązań i kontaktów. Wszystko otwarcie na łamach nTV. Liczni goście z Politechniki Uniwersytetu Wrocławskiego w rangach od Studentów, Doktorów, i wyżej włącznie prowadzą szereg audycji, niby bez związku, o Fizyce kwantowej, sztucznych inteligencjach … Tylko że chwila tak robi się też Kontrole umysłu i populacji.

  Czy zakres kontaktów nie jest zadziwiający?

  Oczywiście kupa gruzu Ezo, medytacje zbiorowe, inicjacje i warsztaty swoją drogą. Obok promowania i wychwalania środków psychoaktywnych LSD i pochodnych do otwierania świadomości lecz czy tylko i na co?. Jest też nie jeden lekarz pokładowy jaki wydaje książki Stewarda S. I specjaliści od kaptowania i psychomanipulacji na byłych Katolikach z bractwa Jezuickiego tego samego co założyło CIA, tych można poznać po specyficznej mowie. Czym skorupka za młodu i tak dalej.

  Wystarczy połączyć kropeczki. A skutki widać.

  No i przytocz jakiekolwiek info na przykład o Asteroidzie jaka rozbłysła na naszym niebie, o Ufo jakim rzekomo Pan JZ się pasjonuje, amba bo nTV zajmuje się czymś zupełnie innym jeśli nie dezinformacją i na lep starociami z netu.

  Krzysztof

  a to napisano rok temu…kiedy to Porozmawiajmy TV (kolejny ezośmietnik)
  reklamowało medytacje

  http://porozmawiajmy.tv/14-lutego-2014-wspolnie-spluczmy-swiat-fala-uczuc-miliona-serc/#comment-1582

  warto to też poczytać….

  http://rebelya.pl/forum/watek/71185/

  Widać Antrovis działa w Sobótce w 2014 roku i robił sobie warsztaty…czyli oczywiste jest że na Ślęzy i Harmoniach Kosmosu też musi być.

  http://czestochowa.naszemiasto.pl/archiwum/powrot-apokalipsy,23375,art,t,id,tm.html

  Z tego wynika że nadal działają.

  Cryptologicon

  Działają, działają. Obecnie głównie w necie. W 2009 r. mieli wpadkę w Częstochowie. Wyglądało to jak w linku…
  Centrum Psychoedukacji w Częstochowie zorganizowało w sali Politechniki Częstochowskiej wykład Ewy Mielnik, trenera rozwoju osobistego. Prelekcję zatytułowano “Kreowanie szczęśliwej rzeczywistości”. Miał to być wstęp do dwudniowego, płatnego seminarium, organizowanego pod tym samym hasłem. Jego uczestnicy mieli poznać metody osiągnięcia szczęścia. Dociekliwi dopytywali się po wykładzie, czy prelegentka jest Ewą Mielnik z Wrocławskiego Centrum Odnowy Ludzi i Ziemi – sekty Antrovis, autorką książki “Boga nie ma”. Zaprzeczała, twierdząc, że to jedynie zbieżność nazwisk. Tymczasem – zdaniem Ryszarda Nowaka, szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, obecnego na wykładzie – prelegentka jest właśnie jedną z liderek apokaliptycznej sekty Antrovis w Polsce. I sprawa się rypła.
  Niemniej w kilku innych miejscach na południu Polski obyło się bez wpadek. Odbyło się kilka spotkań i wykładów przed Częstochową. Głównie w Bieszczadach i ‘ścianie wschodniej’. Tak, czy inaczej po 2009 r. Antrovis zmienił taktykę. Nie wchodząc w szczegóły, potrzebna jest… Tak! Uważność.
  Nadchodzą złote czasy dla sekt, więc to może nie zbieg okoliczności, że pogrzebiemy w ‘temacie’ ?

  http://davidicke.pl/forum/ntv-metody-i-cele-dzialania-t15236.html

  Like

  • ”Widać Antrovis działa w Sobótce w 2014 roku i robił sobie warsztaty…czyli oczywiste jest że na Ślęzy i Harmoniach Kosmosu też musi być.”

   tak, jak najbardziej.. dyskusja nt antrovisu toczyla sie na moim poprzednim blogu, we wrzesniu 2015, glownie w watku

   Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE
   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

   napisalam tam wtedy

   Projekt Cheops

   prawdopodobnie utworzony na bazie Antrovisu.. glowny osrodek

   Ślęża

   tak, tak – republika slezanska…

   Like

  • ” warto to też poczytać…. http://rebelya.pl/forum/watek/71185/

   Antrovis

   Tagi:
   Tadeusz Owsianko
   Antrovis
   Edward Mielnik

   Ruch parareligijny Antrovis przez wielu specjalistów oraz przez prasę jest zaliczany do grup najbardziej niebezpiecznych. Ogólnie znane są doniesienia prasowe na temat tajemniczej śmierci jednego z jego adeptów w Szczecinie oraz towarzyszące temu faktowi dochodzenie policyjne, które wykryło powiązania ruchu z wieloma wpływowymi ludźmi tak świata nauki jak i polityki. Doktryna tego ruchu nie jest ogólnie znana, stąd trudno przeprowadzić jakąkolwiek polemikę czy też podjąć dyskusję z członkami Antrovisu. Z tego względu autor postanowił przebadać dostępne mu materiały szkoleniowe ruchu i na ich podstawie ukazać co Antrovis mówi sam o sobie i jak się przedstawia zainteresowanym. Jak do tej pory w znanej autorowi literaturze brak poważniejszych opracowań na temat ruchu Antrovis, w związku z czym praca niniejsza ma w pewnym sensie charakter pionierski i źródłowy.
   http://badzwolny.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=180
   Tadeusz Owsianko występuje w http://niezaleznatelewizja.pl/ z tego co się zorientowałem to jest ten sam człowiek co był w sekcie Antrovis.
   Może ktoś wie czy przypadkiem NTV nie tworzą byli członkowie Antrovis ?

   Są pogłoski, że z Antrovisem była związana Barbara Labuda. W ogóle to jest ciekawy okres początku lat 90, na Ukrainie wtedy szalało Białe Bractwo, prawdopodobnie utworzone na bazie psychotronicznych doświadczeń KGB.

   “Miałem cztery wyroki śmierci z sekty Antrovis…”

   http://manager.money.pl/ludzie/wywiady/artykul/piotr;tymochowicz,71,0,206407.html#

   Firma w której pracowałem kiedyś, b. bogata, wynajęła pałacyk chyba w Sobótce i zorganizowała nam kilkudniowe szkolenie. W jeden wieczór byli ludzie z antrovisu. Oni mają jakieś demoniczne siły na usługach, autentycznie odczułem fizyczne działanie na sobie. Z daleka od tego, Panowie, z daleka.

   Father Gottlieb:

   – Gottlieb w Antrovisie – przybysz z planety Hebra, partner slowianki Marii, ojciec Jezusa

   – Sydney Gottlieb – Jewish American scientists – MK ULTRA

   Like

 2. Projekt BlueBird, oficjalnie pierwszy projekt CIA zwiazany z kontrola umyslu, pozniej zastapiony przez Artichoke (o ktorym kiedys pisalam).. finansowany miedzy innymi przez Ryt Szkocki.. BlueBird zajmowal sie INDUKCJA SENNA I ogolnie kontrola umyslu..

  Like

  • MK-Ultra: Umysł pod Kontrolą

   Opublikowano: 10.08.2009 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

   Czy CIA naprawdę zakończyła prace nad projektem MK-Ultra, czy też przekształciła go w zaawansowane badania nad rodzajami broni wykorzystującymi na przykład mikrofale i miniaturowe implanty wszczepiane do mózgu?

   W dniu 28 Listopada 1953 roku, pod wpływem halucynacji i głębokiej depresji, dr Frank Olson wyskoczył przez okno z dziesiątego pietra hotelu w Nowym Jorku. Olson był wieloletnim pracownikiem tajnej instytucji wojskowej – Zespołu Chemicznego Wydziału Operacji Specjalnych. Jego problemy zaczęły się kilka dni przed śmiercią.

   21 listopada odbyło się spotkanie, któremu przewodził Sidney Gottlieb, szef ośrodka badawczego broni psychochemicznej CIA. Gottlieb postanowił w tajemnicy przed zebranymi wypróbować działanie LSD. W butelce francuskiego likieru rozpuścił znaczna ilość LSD, a następnie rozlał trunek do kieliszków trzech zebranych mężczyzn i spokojnie czekał na efekty.

   Olson, osoba o żywym charakterze, znany był z zamiłowania do dowcipów. Wkrótce jednak zaczął przekraczać w swoich żartach granice dobrego smaku. Jeden z uczestników zebrania powiedział potem, że Olson zaczął zachowywać się , jakby cierpiał na psychozę. Pozostali mężczyźni również skarżyli się, że przez kilka dni po spotkaniu cierpieli na silne zaburzenia emocjonalne. Dręczyły ich koszmary, miewali halucynacje. Najgorzej jednak czuł się Olson.

   Tego wieczoru, kiedy popełnił samobójstwo powiedział koledze, że ma silne halucynacje: przejeżdżające samochody w jego wyobraźni zamieniały się w straszliwe potwory. W końcu złamał się i w środku nocy wyskoczył przez okno. Gottlieb do spółki ze swoim szefem, ówczesnym dyrektorem CIA Allanem Dullesem, zatuszowali całą sprawę, a okoliczności śmierci Olsona przez 20 lat należały do najskrzętniej ukrywanych tajemnic Agencji.

   PRANIE MÓZGU

   Stawką w tej grze był supertajny projekt CIA: MK-ULTRA. Powstał on w wyniku rozwoju innego programu – Bluebird, który oficjalnie został powołany do życia w odpowiedzi na doniesienia o stosowaniu przez Rosjan metody „prania mózgu”. W rzeczywistości jednak CIA miała inne zamierzenia.

   Jednym z pierwszych zadań było „znalezienie metod kontrolowania umysłów ludzkich”. Największy nacisk kładziono na eksperymenty nad „narkohipnozą”, badające działanie substancji zaburzających prace mózgu i możliwości „programowania” ludzkich myśli za pomocą sugestii w stanie hipnozy.

   Projekt Bluebird ciągle ewoluował, wkrótce też został przemianowany na Projekt Artichocke (Karczoch). „Karczoch” rozwijał się niezwykle dynamicznie – zaangażowane w niego były służby specjalne armii, marynarki, lotnictwa, a nawet FBI. Cel i zakres całego przedsięwzięcia został wyznaczony w raporcie ze stycznia 1952 roku, w którym padło złowieszcze pytanie: „Czy możliwe jest sterowanie działaniami jednostki do tego stopnia, że nie zawaha się ona popełnić czynów sprzecznych z jej wolą, a nawet fundamentalnymi prawami natury, takim jak instynkt samozachowawczy?”.

   Zaczynał się wyścig ku stworzeniu w pełni sterowalnego zabójcy. Utworzona została specjalna grupa operacyjna CIA, która mogła, w razie potrzeby, niemal natychmiast znaleźć się w dowolnym punkcie świata. Grupa ta testowała nowe techniki wyciągania informacji, polegające na tym, że przesłuchiwana osoba nie pamiętała, że w ogóle została poddana badaniu. Szeroko stosowano cały szereg substancji narkotycznych, od marihuany poprzez heroinę i LSD aż po tzw. „zastrzyki prawdomówności”. Mimo początkowych niepowodzeń, CIA łożyła coraz więcej pieniędzy na tajne badania.

   13 kwietnia 1953 r. powstał nowy program, który otrzymał kryptonim „MK – ULTRA”. Był on zakrojony na znacznie większą skalę niż wszystkie dotychczasowe projekty badawcze CIA w tej dziedzinie.

   http://wolnemedia.net/mk-ultra-umysl-pod-kontrola/

   Like

  • CIA włamuje się do mózgów

   Gdyby nie załamanie pewnego biochemika, eksperymenty nad kontrolą umysłu prowadzone od połowy zeszłego wieku przez amerykański wywiad być może nigdy nie wyszłyby na jaw

   http://bi.gazeta.pl/im/b3/87/be/z12486579Q.jpg?preview=1

   Dr Frank Olson ostatni weekend przed śmiercią spędził na imprezie integracyjnej w Deep Creek Lodge. To tam podano mu LSD. Wrócił niespokojny. – Popełniłem straszny błąd – powiedział żonie. Nie zdążył wyjaśnić jaki

   Dwudziestego dziewiątego listopada 1953 r. o drugiej nad ranem Frank Olson wypadł z okna pokoju na dziesiątym piętrze hotelu Statler w centrum Manhattanu. W tej historii to chyba jedyny fakt od początku niebudzący wątpliwości.

   Olson był biochemikiem, pracował w Fort Detrick w stanie Maryland – wojskowym ośrodku badań nad bronią biologiczną. Pracował też dla CIA, ale to ujawniono wiele lat później.

   Wersja 1.: zły sen

   – Miał wypadek – mówi jeden z mężczyzn, którzy rano przyszli powiadomić rodzinę. – Nie wiemy, czy wypadł, czy wyskoczył. W każdym razie był to wypadek.

   Na podstawie strzępków informacji żona denata Alice próbuje zrozumieć, co się stało: Frank miał zły sen. Obudził się i półprzytomny chciał iść do łazienki, ale pomylił kierunki i wyszedł przez okno…

   http://wyborcza.pl/alehistoria/1,121681,12486862,CIA_wlamuje_sie_do_mozgow.html?disableRedirects=true

   Like

 3. Published on 6 Mar 2017
  (DETAILED CONTENTS BELOW) Dr Katherine Horton gives an update on progress and good news in the Nazi Hunt (and apologizes for the slipping of the audio relative to the video).
  CONTENTS:
  – 0:00 We are now working together all around the globe
  – 1:10 Deadline for freeing victims from concentration camps is MAY 2017, but needs to be done BY END OF MARCH 2017
  – 2:20 CYCLING A COMPLEX SYSTEM IS LIKE FLICKING A CAR ON ITS ROOF
  – 5:45 INDIVIDUAL EXPERIENCE IS LIKE A HELICOPTER TAKING OFF
  – 8:10 PROTESTS: One in London every 2 months on last Saturday of month
  – 10:20 POLICE REPORTS: Report it again, GET CASE NUMBER, GET A NAME FOR THE OFFICER DEALING WITH YOUR CASE
  – 12:30 PESTER THE MEDIA OUTLETS
  – 13:00 LIFE-SIGN MONITOR:
  https://stop007.org/home/life-sign-mo
  – 14:55 Non-stop mutilation by the intelligence agencies
  – 16:40 Life-sign case 1: Dr Millicent Black mutilated by a super-soldier
  – 17:25 Life-sign case 2: Ramola wrote & sent the Memo to Donald Trump
  https://everydayconcerned.net/2017/01
  – 18:30 Donation buttons: https://stop007.org/home/support-our-
  – 19:30 Dr Horton’s appeal to everyone of integrity:
  https://everydayconcerned.net/2017/02
  – 20:30 June TI’s book: http://www.noordinarystalking.com
  – 24:30 Assembling DECENTRALISED, AUTONOMOUS teams
  – 25:10 Learned helplessness
  – 26:30 Cyber sabotage
  – 27:30 Hope and Silent Investigators
  – 28:35 Voice-to-Skull (V2K)
  – 29:19 CORRECTION: Markus SEILER (not Seidler)
  – 29:50 Connect with other communities
  ==== THIS IS NOT A DRILL =====

  Like

 4. Pingback: Platne pacholki Izraela | Livia Flow

 5. Pingback: Mind Control po Polsku I Mistyka Klamstwa | Livia Flow

 6. Pingback: Książ X Files | Livia Flow

 7. Pingback: Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE – Livia Ether FLOW

 8. Pingback: Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE | Livia Flow

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s