Ponizej prezentuje tekst, do ktorego ktos niedawno podawal link. Osobiscie wole teksty w wersji oryginalnej, ale zamieszczam polskie tlumaczenie z mysla o tych ktorzy nie znaja angielskiego. Dodam, ze tekst ten uwazam za naprawde ciekawy jak i – potwierdzam istnienie tego typu trollingu. Zanim jednak do niego przejde chcialabym wspomniec o SPHERE BEING ALLIANCE.. I tak.. od czasu do czasu docieraja do mnie pewne informacje z tego wlasnie zrodla, jak np. ta o rzadowych trollach, czy inne.. niektore z nich uwazam za bardzo zbiezne z moimi doswiadczeniami, inne mniej, a co do niektorych mam rozne watliwosci, czy tez widze cos zupelnie inaczej.. jednakze.. jakis czas temu, tuz po smierci Maxa, przydarzylo mi sie cos co opisalam w notce Mother Ship a co pewnym osobom skojarzylo sie wlasnie ze SPHERE BEING ALLIANCE i tu zapis rozmowy pomiedzy Ra (Emerald Guardians), a Terranem (American Kabuki/Sphere Alliance), ktora dolaczylam do notki Max Spiers – What Happened?

A to juz tekst o trollingu:

Rządowe Centrum Trolli Internetowych

DW: David Wilcock, CG: Corey Goode

DW: Witam, nazywam się David Wilcock i zapraszam do kolejnego odcinka “Kosmicznego Ujawnienia”.  Jest tutaj ze mną Corey Goode, a w tym odcinku będziemy poruszali temat rządowych trolli internetowych, czyli naszych “przyjaciół”, których kochamy nienawidzieć online i którzy zawszę są tacy chętni do dzielenia się ich bardzo negatywnymi i nieprzyzwoitymi opiniami. Czy są to zwykli ludzie czy jednak stoi za tym coś więcej?  Witaj Corey w naszym programie.

CG: Dziękuję.

DW: Chcę otworzyć tę dyskusję przez omówienie pewnego bardzo dziwnego serialu telewizyjnego obecnie już dostępnego na internecie dla każdego kto ma podstawową subskrypcję usługi Netflix, który nazywa się “Wzniesienie” („Ascension”) W programie tym opisywane są sytuacje typu “lepu na muchy” (honeypot) kiedy ludzie zaczynają dowiadywać się o tym programie, który opisywany jest w tym serialu, że istnieją miejsca online zaprojektowane po to, aby znaleźć te informacje. Fabrykują to tak, aby wyglądało to na zwykłą stronę internetową lecz poszukują oni naprawdę ludzi, którzy rzeczywiście wyciekają prawdziwe informacje. To z kolei prowadzi ich do szlagierowych prac rządowych.

Czy ten aspekt pokazywany w mini serialu telewizyjnym “Wzniesienie” jest prawdziwy?  Czy umieszczają oni tam informacje, aby zobaczyć czy pojawi się informator i aby próbować przekonać go, że jest to miejsce godne zaufania w celu ujawnienia swoich danych tylko po to, aby później przekonać się, że pułapka właśnie nad nimi się zatrzaskuje?

CG: Tak. Używają oni stron internetowych. Używają ludzi umieszczających posty na forum i korzystają z opłacanych naukowców…

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

calosc na stronie:

https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.nl/2016/08/rzadowe-centrum-trolli-internetowych.html

Strona źródłowa:

http://www.spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-government-troll-data-center.html

 

Advertisements