Planetary Grid, FALL 2016

wlasnie zajrzalam pod podany przez ciebie link do mizia forum:

https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/01/w-tym-tygodniu-apokalipsa-lub-zaglada-przepowiednia-ksiedza-ktora-przeraza-nawet-ateistow-bo-realizuje-sie-krok-po-kroku/

hmm, kolejne trzesienie.. sytuacja rzeczywiscie nie wyglada dobrze….

”Otwierają się „Wrota do Piekieł””

Vatican to czesc SG 2 (Alcyone)

SG-5: Machu Pichu, Peru. (73W, 12.3S)
Connects with Universal and Galatic SG: Pleiadian Alcyone–Tara/Tiamat and Asteroid Belt (was Maldak)
Currently under High Council-Emerald Guard Protectorate
EX-Current controlling fraction: Pleiadian Samjase-Luciferian-Annunaki

Q-5: Rome, Italy. (Vatican) 12,5E,41.8N)
-Secure under High Council-Emerald Guard Protectorate (31 dec 2015)

AG-5: Bali, Indonesia. South Pacific. (115.2W, 8.6S)

warto tez zwrocic uwage na pobliska Toskanie..

”KHY 5 – Alexandria Egypt
Alexandria Egypt , Israel Temple Mount, Hatshepsuts Temple, Egypt, Paxos Greece, Tuscany Italy** ”

http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/p/12-stargates-templar-sg-stargate-q-que.html

itd… nie mam zadnych aktualnych snow o Italii, ale przypomnial mi sie jeden z przeszlosci.. zaraz go odnajde i moze dodam wszystko w nowym wpisie….

p.s zdaniem Ra te wszystkie wrota sa juz po dobra opieka.. hmm.. nie wydaje mi sie.. raczej toczy sie o nie mega zazarta walka… ”down to earth”!

https://liviaflow.wordpress.com/2016/10/22/max-spiers-in-warsaw-pl-en/comment-page-1/#comment-2901

Kolejne wstrząsy sejsmiczne we Włoszech. Tuż przed godziną 9. rano zatrzęsła się ziemia z siłą 4,7 stopnia w skali Richtera.

Epicentrum znajdowało się na głębokości 10 kilometrów w prowincji Macerata, w gminach Acquacanina, Fiastra i Bolognola.

Czytaj więcej na

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wlochy-trzesienie-ziemi/aktualnosci/news-we-wloszech-kolejne-wstrzasy-sejsmiczne,nId,2299312#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Poziom terenu na obszarach w środkowych Włoszech zniszczonych przez niedzielne trzęsienie ziemi obniżył się nawet o 70 centymetrów – wynika z pierwszych danych uzyskanych ze zdjęć satelitarnych.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Po-trzesieniu-ziemi-poziom-terenu-obnizyl-sie-nawet-o-70-cm,wid,18567065,wiadomosc.html?ticaid=118028

to obszar który się zapadł i nadal zapada zaznaczony na żółto …..

lgkv8sstv92ofuwo

ZAPADANIE SIĘ CZĘŚCI CENTRALNEJ WŁOCH … CO GROZI JEJ POGRĄŻENIEM SIĘ W WODACH MORZA ..

TRZĘSIENIE ZIEMI ………

ZBIERAJĄCA SIE NA MORZU ŚRÓDZIEMNYM OGROMNE SIŁY MILITARNE

W CELU PROWADZENIA DZIAŁAŃ WOJENNYCH …

https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/01/w-tym-tygodniu-apokalipsa-lub-zaglada-przepowiednia-ksiedza-ktora-przeraza-nawet-ateistow-bo-realizuje-sie-krok-po-kroku/

i to wlasnie to zapadanie sie skojarzylo mi sie z pewnym snem z przeszlosci

oto on

2 stycznia 2013, sen o studni, Ziemi, współodczuwaniu …

w jednym ze snow ktore snilam dzisiejszej nocy bardzo mocno odczuwalam Ziemię.. ktora wzdrygala sie i dudnila glosno…. zanosiło się na jakis ogromny globalny wstrząs, który jednak ostatecznie skumulowal sie w jednym miejscu… powstalo w nim ogromne zapadlisko z jeziorem przypominajacym morze srodziemne… to miejsce znajdowało się wlasnie nad owa studnią w moim rodzinnym domu… do ktorej zdawaly sie splywac wszystkie sygnaly.. już po przebudzeniu się przypomniało mi się doświadczenie ze studnią z Gaja Garden, oraz inne doświadczenie kiedy to bardzo mocno współodczuwałam z Ziemią.. czasami kończyło się to fizycznie wysoką gorączką, albo wymiotami, itd… w tym dzisiejszym śnie byłam połączona szczególnie mocno z kilkoma istotami, które też odbierały coś podobnego jak ja.. jeden z szczególnie silnych impulsów płynął tak jakby z samego południa Afryki, chyba z RPA.. i przychodzi mi na myśl Prządacz Ziemi oraz pewien afrykański szaman… drugi silny impuls docierał do mnie gdzies z Ameryki, chyba srodkowej… czuję mocne polacznie z rejonem BAhamow…. zwłaszcza z Acklins…. tamtejszymi Blue Holes i, oraz ‘Dziurka od Klucza’..

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/01/02/2-stycznia-2012/

poprzedni wpis poswiecony dramatycznej sytuacji we wloszech

EARTH Q – Planetary Grid August 2016, part 2

https://liviaflow.wordpress.com/2016/08/25/planetary-grid-august-2016-part-2/

niesamowite.. doslownie przed chwilka – w trakcie pisania tej notki doslownie naprzeciwko mnie na niebie pojawila sie przepiekna tecza.. zrobilam jej szybko kilka zdjec.. jak tylko ktores wyszlo w miare dobrze – dodam… i naprawde chcialabym aby byl to dobry znak..

livia

CDN

Bewaren

Bewaren

3 thoughts on “Planetary Grid, FALL 2016

 1. Ojciec Klimuszko Mówił tak:
  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.

  „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.

  Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…). Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk.

  Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)“ „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym” – mówił o swojej wizji o. Klimuszko.
  TU W LINKU 32 PRZEPOWIEDNIE INNE ALE DOTYCZĄCE TYCH SAMYCH WYDARZEŃ
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/17/32-przepowiednie-proroctwa-dotyczace-xxi-wieku-wojny-kataklizmy-i-nie-tylko/

  https://miziaforum.wordpress.com/2016/11/01/w-tym-tygodniu-apokalipsa-lub-zaglada-przepowiednia-ksiedza-ktora-przeraza-nawet-ateistow-bo-realizuje-sie-krok-po-kroku/

  Like

 2. Pozostało jeszcze aż 8 miesięcy złudzeń i ostatnia Szansa Dla Tego Upadłego Świata Budzącego Wstręt i Przerażenie.

  Jeśli zostanie to zmarnowane Świat zostanie zniszczony poprzez Wściekłe Wody Oceanów to dobre określenie lub poprzez coś co Wyjdzie ze Słońca tzn Jeden Strzał dokonujący całkowitego Spalenia Tej Planety.

  Wcale a wcale nie trzeba sobie wśród drwin i kpin zadawać trudu aby pchnąć to miejsce na nowe tory.

  Jesteśmy Grupą istot duchowy i mamy jeszcze odrobinkę czasu, po tym czasie opuszczamy to miejsce przeznaczając je na straty, tutaj na prawdę nie ma co grzebać aby znaleźć skarby, to i tak szaleństwo z naszej strony że zgodziliśmy się tutaj przybyć.

  Jeżeli chodzi o Środek Galaktyki to powiążcie sobie to z konstelacją Strzelca oraz czasu gdy Słoneczko się obudzi i wyśle w kierunku tej planety 1 strzałę.

  Albo Woda
  Albo Ogień

  Jedno z Dwóch

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: