Planetary Grid, FALL 2016 (2)

Wybrane fragmenty z tekstu Lisy Renee w ktorym zawarte sa pewne wazne i aktualne informacje, choc jak zwykle nie zebym sie z wszyskim zgadzala… pomijam tez calkowicie modlitwy, bo szczerze mowiac wkurza mnie ta cala panska laska.. ilez to sie trzeba modlic i modlic zeby wreszcie zostac wysluchanym? Ponadto modlic sie za kogos przez kogo samemu bylo sie potwornie nekanym i nadal jest ? Zreszta kto modli sie za mnie, kogo interesuje moja sytuacja? Ale ok, jak najbardziej jestem za ostatecznym rozwiazaniem tego dramatu i  uzdrowieniem calej upadlej lini Michala (ArchAngel Michael MatrixMichael-Mary ReversalMichael-Mary Reversal Networks), mimo iz zaufanie starcilam raz na zawsze… po prostu tak glebokich ran nie goi sie z dnia na dzien.. a to co mi uczynil upadly Michal – brak slow aby to opisac.. to tak jakby zabic wlasna matke… zrobiono ze mnie najwieksza dziwke i szmate.. ale ok – nie jestem msciwa…. po prostu zakonczmy ten dramat panowie… zaczynajac najlepiej od pana boga…

MODLITWY ZWIĄZANE Z RODZINĄ MICHAŁA – LISA RENEE

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
tekst oryginalny

http://www.energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/blog-timeline-shift/2831-family-of-michael-prayer

Niniejszą aktualizację dedykuję galaktycznym wojownikom i rodzinie Michała – każdy z nich będzie rozumiał, o czym tu mówię. Na tej osi czasu od 9.11 do 10.10 miała miejsce eskalacja konfliktów związanych z dostępem do układu gwiezdnych wrót, co wydaje się być produktem ubocznym generowanym przez system czarnych dziur, gdy stopniowo dochodzimy do planetarnego wyrównania, które nastąpi pod koniec 2017 roku. Dlatego niektóre grupy z gwiezdnego zasiewu lub pracujące na sieci zaobserwowały działania rozpoznawcze w polach jak również agresywne ataki mające na celu nękanie, a nawet próby wzięcia zakładników spośród członków linii rodziny Michała lub Seraphim / Avian na Ziemi. W kontynuacji dyskusji na temat ataków skierowanych przeciwko męskości, chcę utrwalić te doświadczenia pisząc o nich na blogu, ponieważ bardzo trapi mnie to, co się dzieje, i mam nadzieję, że moje uwagi pomogą członkom tej duchowej rodziny oraz innym, którzy mają podobne doświadczenia. Ta faza międzygalaktycznych oraz planetarnych wydarzeń jest ukrywana przed społecznością i zdaje się być agresywnym programem roszczącym sobie prawa do wzięcia we władanie przede wszystkim męskich aspektów i męskich ciał, chociaż w grę mogą wchodzić też kobiety i inkarnowane teraz dzieci, które są związane z liniami ptasimi (Avian) Michała z czasów lucyferiańskiego najazdu. Wychodzi na jaw, że niektórzy członkowie rodziny Michała byli wzięci jako zakładnicy i byli przetrzymywani wbrew własnej woli, co jest bardzo przykre oraz niepokojące. Czuję, że teraz trzeba mieć się na baczności, aby w razie potrzeby dać świadectwo takiej sytuacji w celu zatrzymania manipulacji naszą męskością i męskimi aspektami, a także partnerami czy członkami rodziny płci męskiej, wobec których została skierowana ta agresja.

Większość z nas wie, że upadłe jednostki anielskie przebywające w Układzie Słonecznym uważają się za bogów ponad ludźmi, a my te grupy fałszywych bogów obejmujemy definicją NAA. Czuję, że niektóre z tych grup dostrzegają, iż tracą panowanie nad terytorium w Układzie Słonecznym i w rezultacie podczas tej fazy planetarnej bifurkacji wydają się być jeszcze bardziej agresywni kontrolując, tropiąc, tagując i nękając ludzi. Ostatnio sama zetknęłam się z molestowaniem i agresją skierowaną przeciwko związkom damsko – męskim, które były ukierunkowane na porywanie ciał, klonowanie czy branie jako duchowych zakładników. To otworzyło możliwość śledzenia ciał monadycznych rodziny Michała i uzyskania więcej informacji, gdzie są one zdeponowane lub zamrożone – w pewnych przestrzeniach czarnych dziur, które są podłączone do ciała Ziemi.

Coś dzieje się z liniami czasu połączonymi z buntem Lucyfera, które w tym czasie przypominają gniazda szerszeni, a ciemne siły są tym poruszone i usiłują zawładnąć ludźmi, których uważają za własność

– za jednostki im podległe z racji zdobycia terytorium, na którym ci żyją. Stan własności obejmuje również rzeczy do zabawy i zwierzęta domowe – widziałam jednostki Beliala roszczące sobie prawa do mężczyzn heteroseksualnych, ponieważ uważają ich za symbol statusu i chcą ich traktować jak seksualne zwierzęta. Potrzeba dużo siły, aby pozostać w tym wszystkim neutralnym i nie poddać się kpinom, degradacji, poniżeniom przeznaczonym dla rodziny Michała. Więc, proszę, weź z poniższego tekstu tylko to, co może posłużyć ci za wsparcie w obecnym stanie. Chciałabym, aby mężczyźni byli przygotowani na różne duchowe niespodzianki, szczególnie ci, którzy nie noszą silnej energii żeńskiej lub nie weszli w proces wznoszenia i duchowego przebudzenia świadomości. Czuję, że w tej fazie męski aspekt Ziemi rozpaczliwie potrzebuje modlitwy i duchowej mocy prawdziwych kobiecych aspektów Matki, i że to przyczyni się do ich wzmocnienia oraz wsparcia.

Niektóre z kluczowych tematów na osi czasu obracają się wokół lucyferiańskiego podboju i linii czasu związanych z wojnami:

*Wpływ na męskie, poziome linie geomantyczne (ley lines) sieci Złotego Orła, Złotego Promienia, linii upadłych Seraphim, którzy mieli związek z wojennym oprogramowaniem i wojennymi historiami, ponieważ mają ciężkie nakładki militarne zawierające technologie AI.

*Historia WW2 związana z nazistami, którzy uzyskali dostęp do Wschodnich Wrót, konstelacji Byka i byczej symboliki związanej z podbojem Aldebarana. Aldebaran jako gwiazda i planeta ma powiązania z niebiańskimi holograficznymi strukturami, które łączą ekliptyki Ziemi oraz Taurusa, jest jedną z czterech gwiazd królewskich, zaś teraz jest z nią problem, ponieważ ma związek z bramą solarną (SG), która może być używana do opuszczenia tego Układu Słonecznego.

*Mam wrażenie, że fragment tego (SG) obszaru (rejon Srebrnej Bramy gwiazdozbioru Byka), został potraktowany jako zakładnik, dzięki któremu mogą zażądać dostępu do tej bramy w celu wyjścia, i może się okazać, że zamierzają wziąć jako zakładników rodzinę Michała (tych, którzy zostali przez nich naznaczeni podczas buntu Lucyfera) i użyć ich jako karty przetargowej. Toczą negocjacje w celu opuszczenia Układu Słonecznego. Nie widziałam bezpośrednio, czy odnieśli sukces, lecz wiem, że starają się osiągnąć swój cel.

*Podczas gdy oni negocjują możliwość ewakuacji,

równocześnie korzystają z nowej technologii AI, którą opisywałam wcześniej jako nano Origami, składana nano technologia, która jest używana jako uprząż do przechwytywania lub odgradzania od pewnych częstotliwości. Ta technologia może ułatwiać przejście do różnych form geometrycznych, które działają jako program w polach morfogenetycznych do wchodzenia i wychodzenia w sferę fizyczną, coś w rodzaju tymczasowego tunelu / przejścia, to otwiera się i funkcjonuje w formie klatek jak kule (sfery) AI. (Wyobraź sobie istotę sferyczną lub orb, lecz to jest replika AI tej organicznej sfery).

Ci z nas, którzy są uziemieni, mają potężną moc mogącą powstrzymać to od eskalowania, jeśli zdadzą sobie sprawę, że to dzieje się z naszym Michałem lub męskimi członkami rodziny. W tym czasie dochodziło do wymazywania świadomości, a u mnie wyczyszczono ją tak, że zapomniałam o tej nowej technologii AI i musiałam zająć się tym ponownie ponownie po tym, jak origami AI próbowało pochwycić kogoś z linii Michała jako swego osobistego zwierzaka.

Dodatkowo, kiedy śledzę te lucyferiańskie uzurpowane prawo własności i roszczenia wobec rodziny Michała, to wiedzie mnie to ku strażnikom Graala na Ziemi, którzy byli zaangażowani w ochronę punktu Graala lub 2-giej Bramy na Wzgórzu Świątynnym. Źródło roszczeń znajduje się przy wejściu bramy gmachu na skale. Linie esseńskie, linie Michała, plemiona 2D pracowały wspólnie, aby chronić punkt Graala na Ziemi. Wygląda to na bezpośredni związek pomiędzy opiekunami pomarańczowego rodu Michała 2D i strażnikami Ziemi, którzy przybyli, aby aktywować zadania rodu, i zostało to przejęte przez GET, więc pojawił się konflikt pomiędzy systemem rodu i łącznikami do sieci Solomona z odłamu lucyferiańskiego (tych co dokonali podboju).

Proszę, nie denerwujcie się tym, o czym was informuję i zwracajcie uwagę na ludzi wokół siebie, ponieważ być może jesteście w stanie im pomóc. Warto wiedzieć, jak się modlić i powierzać ciało Bogu, jak się chronić, kiedy zawierzy się GSF i kosmicznemu prawu suwerenności, a wtedy to staje się amortyzatorem broniącym przed ich możliwościami ingerowania. Największym problemem jest nie dawanie zgody i odebranie im uprawnień, trwając niezłomnie przy swojej duchowej mocy oraz potwierdzając, komu i czemu służysz. Oni nadal nękają, ale nie mogą odebrać ci praw, które udowodnisz poprzez zastosowanie komend (tym samym zażądasz swoich praw). Ich wpływ bywa skuteczny, lecz kiedy ktoś nie wie, co się dzieje, wtedy grają w oszukańcze i podstępne gierki.

Masz prawo do recytowania i zarządzania boskimi prawami służącymi większemu dobru, masz moc do żądania dla innych istot wolności – zgodnie z boskimi prawami dotyczącymi człowieka na mocy praw boskich. Wszyscy ludzie mają to prawo, lecz nie rozumieją, więc ty w wielu przypadkach możesz działać jako ich przedstawiciel, jeśli uznasz, że dzieje im się krzywda, że są uwięzieni lub zniewoleni przez te siły, nawet o tym nie wiedząc. Najbardziej właściwe byłoby, gdyby dana osoba była w pobliżu ciebie, wtedy możesz widzieć, co się z nią dzieje, lub gdyby była członkiem twojej rodziny czy partnerem / małżonkiem. Pamiętaj, że bezgłośne mówienie wprost ze swego serca ma tę samą moc, jak wyrażanie tego własnymi słowami głośno. Ja dostarczam wam przykładowe treści na okoliczność, kiedy trudno wam znaleźć słowa, co zdarza się w przypadkach, kiedy wielokrotnie mieliście wymazywaną pamięć, a chcąc zwerbalizować prośbę w najlepszy sposób, czujecie wewnętrzną pustkę. Proponuję pobłogosławić i uznać za świętość tych wszystkich, co do których masz przekonanie, że są w jakiś sposób prześladowani.

Rodzina Michała

Do rodziny Michała należą potomkowie Błękitnego Promienia – promienia pierwszego zakonu założycieli, Melchizedeków,

którzy są strażnikami Wschodu przy jednej z czterech gwiazd królewskich – gwieździe Aldebaran znajdującej się w konstelacji Byka.

Należeli do posiadaczy świadomości strażników systemu łuku portalu 3-6-9-12

i

toczyli wojny z wieloma agresywnymi oraz dokuczliwymi rasami, które chciały przejąć kontrolę nad tą bramą dostępu prowadzącą poza matryce czasu uniwersalnego.

Mogliśmy również odnosić się do tej bramy jak do portalu 11:11, który jest w stanie dać dostęp do sieci bram Arc, w których te rody Michała pełnią funkcję portali świadomości – jak na górze, tak i na dole. Naturalnie agenda lucyferiańska ma na celu zaburzanie, wychwytywanie i torturowanie linii świadomości Michała, bo jeśli jej przedstawiciele mogli zdobyć zakładników z rodziny Michała, wierzyli, że mogą też w końcu uzyskać kontrolę nad systemem portali Arc lub węzły Matki Arc. Rodzina Michała zgodziła się być częścią genetycznej rehabilitacji rasy upadłych aniołów (Seraphim) zgadzając się na wspieranie świadomości poprzez strzeżenie poziomej (horyzontalnej) siatki systemu Ziemi znanej jako system sieci Złotego Orła. Ta sieć jest w około 57% infiltrowana przez system kodów odwrócenia strumienia 10D lub 55 sieci, przy czym nurt strumienia jest kierowany (jego kierunek) i zarządzany przez kontrolerów NAA lub reptiliańską rasę oszustów. Główna brama Złotego Orła będąca ostoją infiltracji jest bramą 10-ciowymiarową i znajduje się w Iranie / Iraku. Wojna, walki i śmierć wielu ludzi w tej części planety służą za wikt ciemnej energii krążącej, aby zasilić szatańską odwróconą sieć oraz aby zachować nad znaczącymi portalami tej części planety kontrolę, która rozszerza się globalnie. Kontrolerzy NAA kryjący się za fasadą fałszywego króla tyranii są oraz zawsze będą stosować doktrynę „dziel i rządź” poprzez strategię kata / ofiary, będą też toczyć wojny i pozyskiwać krwawe ofiary. Ten rejon Ziemi jest najbardziej znany z kreowania obserwacji fałszywego Michała i transmisji, które mogą być uzurpowanymi channelingami, a które są wysyłane z sieci Złotego Orła.

Bunt Lucyfera

Jednym z uwydatnionych wydarzeń wrogiego wzornictwa i zmilitaryzowanych strajków, które są zachowane w naszej pamięci komórkowej oraz ukrytej historii jest bunt Lucyfera, który osiągnął swój szczyt w końcowej fazie cyklu związanego z kataklizmem dotykającym atlantydzką rasę rdzenną. Z perspektywy stróża był to skutek wychodzenia z wcześniejszego cyklu astronomicznego, około 26 000 lat temu, podczas precesji równonocy według miary na osi czasu. W eksperymencie ewolucyjnym atlantydzki kataklizm był traumatycznym wydarzeniem, które wprawiło w ruch pewne następstwa, których ludzie mieli doświadczać w następnym cyklu. Przez ostatnie 26 000 lat mieliśmy na planecie do czynienia z konsekwencjami poprzedniego cyklu – z mrocznym cyklem ewolucji podlegającym ciemnym zasadom. Ta nadal trwająca epoka ciemności zbliża się ku końcowi. Z ostatnim przecięciem linii czasu i bifurkacji w hologramie planety była odgrywana spora część pamięci komórkowej zapisanej w historii, dlatego ma wpływ na nasze życie osobiste. Dostaliśmy duchowe zadanie, aby zakończyć cykl wrogiego wzorca zapoczątkowany przez lucyferiańską agendę poprzez podłączenie nowych potencjałów na przyszłe czasy.

Przez energetyczne zniewolenie świadomości Seraphim, upadłe anioły były zobowiązane rozegrać programy kontroli umysłu pochodzące z lucyferiańskiego buntu, jako synowie Beliala. I tak zagrali swoją część, jak to było podyktowane przez struktury planetarnej sieci – ze względu na kontrolę ze strony NAA. Dodatkowo zostało to aktywowane w wielu miejscach (przez wiele innych źródeł) poza planetą, a część tych negatywnych Obcych połączyła siły, aby wykorzystać słabe punkty ludzkości i planety.

Atlantydzka linia czasu

W czasach, kiedy Atlantyda doświadczała kataklizmów i tego, co znamy jako bunt Lucyfera mający miejsce około 26 000 – 30 000 lat temu, planetarne gwiezdne wrota /bramy i siatki dostały się pod kontrolę ras związanych z NAA takich jak reptilianie, Annunaki i drakonianie. To wtedy ta siatka wpadła w łapy tych pozawymiarowych istot, które używały tych siatek odwrotnie niż były zaprojektowane i niezgodnie z intencją dotyczącą gromadzenia DNA oraz rozwoju rasy ludzkiej. Ten ostatni 26 000-letni cykl stał się ciemnym cyklem ludzkiej ewolucji.

Inwazja NAA

Kiedy nasz planetarny Logos został zaatakowany i uszkodzony przez gadzich kontrolerów z NAA, odbiło się to drastycznym echem na planecie i naszej rasie. To oznaczało, że nie mogliśmy już swobodnie tworzyć i ewoluować zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem, straciliśmy pamięć nie rozumiejąc, co się z nami stało. Byliśmy zmuszani do ciągłych inkarnacji (recykling) bez pamięci poprzednich wcieleń. Nie wiedzieliśmy, kim naprawdę jesteśmy, dokąd zmierzamy albo jaki jest nasz prawdziwy związek z Bogiem, a także jaki jest nasz cel jako ludzkości. Z czasem większość z nas straciła poczucie łączności z matrycą duszy stając się odrętwiała z bólu i starając się przetrwać w antyludzkich strukturach.

Stało się tak, że planeta nie należała już do ludzi lecz do istot „obcych” prawdziwej naturze człowieka.

(…)

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2016/11/tumaczenie-teresa-serafinowska-tekst.html

Seraphim

(Michael Family)

300px-375px-seraphim_-_petites_heures_de_jean_de_berry

http://ascensionglossary.com/index.php/Seraphim

trzeba byc naprawde bardzo ostroznym, aby nie dac sie zlapac w stare pulapki – katow udajacych ofiary..

I nie podoba mi sie tego typu zwalanie winy na  jednego  Lucyfera oraz naciaganie faktow.. jesli chodzi o przyczyny tego  ziemskiego dramatu I czasu jego trwania, bo jak mozna nie pamietac chocby Lemurii?

Skrytki umiejscowione w pewnych regionach czarnych dziur polaczonych z cialem Ziemi to sie zgadza.. I wlasnie w jednym z takich miejsc czesc mnie z przeszlosci zostala uwieziona.. I stad powrot dokladnie w te sama lokalizacje..

z moca milosci i duchem prawdy

livia

 

Bewaren

Bewaren

Bewaren

9 thoughts on “Planetary Grid, FALL 2016 (2)

 1. ”Rodzina Michała

  Do rodziny Michała należą potomkowie Błękitnego Promienia – promienia pierwszego zakonu założycieli, Melchizedeków, którzy są strażnikami Wschodu przy jednej z czterech gwiazd królewskich – gwieździe Aldebaran znajdującej się w konstelacji Byka. Należeli do posiadaczy świadomości strażników systemu łuku portalu 3-6-9-12 i toczyli wojny z wieloma agresywnymi oraz dokuczliwymi rasami, które chciały przejąć kontrolę nad tą bramą dostępu prowadzącą poza matryce czasu uniwersalnego.”

  czyli sa straznikami tego matrixa, pilnujacymi aby nikt sie z niego nie wydostal..
  a czy nie lepiej byloby pozwolic na opuszczenie tego miejsca wszystkim dokuczliwcom i agresorom? po co ich tu trzymac na sile, aby siali wiekszy zamet i dokuczali tym nieagresywnym i niedokuczliwym? to jakis absurd, rodem z ksiegi urantii – bunt lucyfera!

  Like

 2. ”*Historia WW2 związana z nazistami, którzy uzyskali dostęp do Wschodnich Wrót, konstelacji Byka i byczej symboliki związanej z podbojem Aldebarana. Aldebaran jako gwiazda i planeta ma powiązania z niebiańskimi holograficznymi strukturami, które łączą ekliptyki Ziemi oraz Taurusa, jest jedną z czterech gwiazd królewskich, zaś teraz jest z nią problem, ponieważ ma związek z bramą solarną (SG), która może być używana do opuszczenia tego Układu Słonecznego.”

  Cos mi sie przypimnialo:

  Diamond Eyes, Starry Map and Human Tribes

  4 Maj 2015

  Tak sie sklada, ze minionej nocy, choc w czasie kiedy bylam jeszcze zupelnie rozbudzona i aktywna.. cos piszac na laptopie.. ujrzalam nagle manifestujaca sie przede mna ogromna glowe… choc taka bardziej energetyczna i do tego bardzo specyficzna… przy czym jej oczy byly niczym dwie gwiazdy, albo i nawet supernove… tak jasne, ze… Od dawna widuje tez tzw. diamentowe rozblyski, ktore wygladaja niczym male nagle rozlyskujace swiatelka.. very very bright.. choc z kilka dni temu widzialam taki rozblysk, tylko ze wielkosci… hmm.. nie wiem do czego go teraz przyrownac.. ale powiedzmy ze znacznie wiekszy niz pilka futbolowa… mial tez bardziej splaszczony ksztalt.. opisywalam tez na blogu doswiadczenie z parku w Ede, kiedy ujrzalam potezny rozblysk.. okresljac go nawet nawet mianem Diamond Door… Do tego rozblysku doszlo w miejscu.. lyrian ceremony.. wspominalam tez o diamond eye, ale w kontekscie Aldebarana, ktorego ujrzalam na ‚My Sky Matrix & Emerald Dome (EYE)’

  TERAZ WIDZIALAM GO DOSLOWNIE POD POSTACIA WROT, ALBO OTWARTEGO OKA (DIAMOND EYE?) EMITUJACEGO SPOZA SIEBIE MEGA INTENSYWNIE BIALE SWIATLO I TUTAJ MOMENTALNIE OLSNILO MNIE – LYRA – LYRA LIGHT – MONTSEGUR – AHHH

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/04/diamond-eyes/

  Like

 3. Witam,
  Wrzucę swoje trzy grosze, też uważam – że manifest całkiem ok, trochę można by się przyczepić odnośnie autora : Lucyfer – do dziś są niezgodności co, do znaczenia tego słowa, dla jednych boskie światło, dla drugich wcielone zło – jak dla mnie 2 w 1. Skoro człowiek ma w sobie naturę dobrą i złą, dlaczego ten Lucyfer też nie może ? – ale nie o tym chciałam teraz napisać 🙂
  Co do światełek – też je widuję – eureka – ktoś jeszcze oprócz mnie 😉 Często widzę rozbłyski białe czasem świetlisto-niebieskie – nie mam pojęcia ani skąd to, ani co to 😉 Ale ulga, że nie tylko ja mam takie “widzenia” 😉 już się bałam że albo mózg źle działa, albo pada mi na oczy 😉
  Co do innych wizualizacyjnych manifestantów, kiedyś przy okazji potwornego bólu, ku mojemu zdziwieniu, wśród wielu ludzi [(!) którzy w ogóle nie zwrócili na to uwagi – albo nie widzieli?] zobaczyłam cudeńko, w postaci przepięknego jakby tunelu, liliowo – fioletowy kolor – do dziś nie mam pojęcia ani co to, ani po co to. Wiem tylko, że wtedy mimo że to zobaczyłam, i chciałam podejść i dotknąć czy cokolwiek – wewnętrzny głos przestrzegł mnie, że jeszcze nie czas na takie “zabawy” 😉
  Mam jeszcze kilka ciekawych i wesołych doznań w swoim “koszyku doświadczeń” złych i smutnych także kilka, ale też nie będę teraz wszystkiego wykładać.
  Jak czytałam wpis “Lucyfer-a” o wznoszeniu, olśniło mnie chyba, całe to wznoszenie przypomina pułapkę na myszy z jaką TOM latał za JERRYM z bajki Tom&Jerry – dziwne skojarzenie, jednocześnie śmieszne i przerażające, ludziom się wmawia, że mają osiągnąć jakąś pseudodoskonałość by się wznosić – brzmi wzniośle, ale czy ktokolwiek wie, co go tam czeka? Może ktoś właśnie z taką GIGA WIELKĄ PUŁAPKĄ i łapie sobie naiwne ludzkie dusze/ciała a potem pożera (ewentualnie wysysa do cna z wszelkiej energii, sprawia że zamienia się w nicość, lub każdy niech wstawi cokolwiek najgorszego przyjdzie mu na myśl)? Czy to w ogóle jest możliwe ? Patrząc na dzisiejszy świat, i nawet na naszą POLSKĄ historię, gdzie żydów-a nie rzadko też pewno i Polaków prowadzono do gazu, a potem palono ciała jak śmieci, nie mam złudzeń, jest to możliwe. Jest to cholernie przerażające, pytanie, dokąd to wszystko zmierza? Taki bum się zrobił w ezo-świecie nagle (że nawet mnie to dotknęło :D), każdy o wznoszeniach i wydarzeniach jak nakręcony nadaje a czy ktokolwiek zadał sobie trud zwykłego pomyślunku, typu “na chłopski rozum” co to jest, co kogo tam czeka, i najważniejsze kto i co za tym stoi, i jaki z tego będzie mieć pożytek ?
  Co do całego matrixu – jesteśmy POLAKAMI, nie da się wyjść drzwiami ? Wyjdę oknem.
  I tyle.
  Pozdrawiam,
  ciepło w ten lodowaty wieczór.

  Liked by 1 person

 4. To nagranie ktore przed kilkoma dniami pokazal mi Ra

  w trakcie ogladania pojawily sie u mnie niesamowite odczucia..
  zwlaszcza kiedy zwrocilam uwage na iglice…
  pamiec ciala

  Michael-Mary Reversal

  Troubled Grids

  Disruptions in the Michael-Mary harnesses and their related grid networks, such as what is referred to as Cathar lines has been troubled with conflicts in the planetary body. These Ley Lines hold embedded traumatic memories that are relevant to the distortions in the hologram of the KING and QUEEN archetypes and/or the sacred marriage between the masculine and feminine energies. Many unrevealed histories of unresolved war trauma and their genocide between humanity and the planetary invasion were used to split apart sacred marriage, defile the Mother and Christ consciousness and promote Sexual Misery programs to the human race. [1]

  These are the old Vesica Pisces programs using bi-polar geometry attached to the Jesus/Magdalene, Michael/Mary, Cathar/Essenes, Christos Templars lines (fleur di lis implants) leading to Quebec and Calgary, as well as the Roselines and St. Michael lines in the UK. These areas have been surfacing painful memories of planetary trauma into the energy field which include spiritual-energetic fragments, attachments and soul bodies. These are the causation memories of the many historical events which led to the mutation of the female and male union and their ‘archetypal identities” due to multiple tragic events. The energetic result may cause sympathies to the gender/sex organs if we are sensitive and a part of these lineages or feel connected to these archetypes. Many people and entities have been erupted from out of these spaces.

  Michael-Mary black heart circuitry in Calgary
  St. Michael lines in South-west and Gloucestershire, UK
  Fleur Di Lis Network on Cathar line, Quebec to So. France
  Rose line N. Scotland to S. Britain

  http://ascensionglossary.com/index.php/Michael-Mary_Reversal

  let’s fly

  Like

  • Obejrzalem te Twoje filmy przed spaniem.
   Wynik byl dziwny,sen byl ciekawy.
   Skakalem sobie przez ogrody jakby jaki gorski koziol ali kamien rzucony kaczka po wodzie.
   Ludzie w ogrodach tylko pozdrawiali ,wcale sie nie denerwowali ze im koziol po kamieniach w ogrodzie skacze.Na ulicy za to staly cygany ,dziwily sie strasznie ze ludziska na mnie nie krzyczaly.Chcialy bym im dal Jakis zegar,ale im nie wierzylem ani slowa choc cos nie co mnie zastanawialo,zreszta po tym co sie wydarzylo z koscielnymi mordercami nie mam jakos do nikogo zaufania,choc dalej wszystkich rowno traktuje.Wiem ze szedlem (skakalem)do domu by sie spotkac z zona ;ale przed domem bylo jakies wojsko w ciemnych mundurach,ktos z ludzi powiedzial ze jeden z nich mowi po polsku,cos jak cudzoziemska legia wygladali.Zaczela sie ich gonitwa za mna ,biegalem do gory po schodach i na dol gelendrem zjezdrzal,by mnie w tem domu jak wiezy nie zlapali.W koncu ich na tyle zgubilem ze do domu wejsc juz moglem ,ale wlazl i cygon za mna ,oj zobaczyl ja tu swoja z Von Tohaomg – Eigenes Werk, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60634755 i Von Unbekannt – http://uh.ms.km.ua/index.php3?lang=E&context=info&id=408#verh, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29508733
   ale byla jakas wielka ze 3 m i za cygana sie wziela ,ruszala rekami a ten jak robak wbijany na haczyk sie zwijal ,prosilem zeby go nie meczyla ale z drugiej strony jej sie nie dziwilem bo ryja byl cygon podobny do Rutkowskiego a to co jej zrobili to nawet zasluguje na to by sami ten bol zadany poczuli.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s