”ELECTION”

index

Trump in the The SIMPSONS 2000, 15 years before ”election”

A ‘Trump’ is a playing card which is elevated above its normal rank in card playing games.
In Tarot the major arcana cards are known as ‘Trump cards’.
There is also some connection in my opinion to the blowing of the ‘Trumpets’.

„Trump” [pol. atut – przyp. tłum.] to kolor kart lub karta w tym kolorze, która za umową graczy bije wszystkie inne.

W tarocie Wielkie Arkana są znane także jako atuty.

Moim zdaniem jest to też jakoś związane z dęciem w trąby. [„trumpet”– pol. trąbka, trąba, przyp. tłum.]

~Max Spiers

March 26, 2016

Donald Drumpf- DONALD DRUMPF

Yesterday in IsRaEl

Unexplained phenomena happened in Israel. A circle formed in the sky and there was noise like trumpet sounds.

”Robi się późno”
Julian Rose

Prawdziwie realistyczny dramat dokonuje się wokół nas, a także w nas samych. Dramat ten nie ma precedensu w najnowszej historii, a rozgrywa się na scenie tak długiej i szerokiej, jak nasza planeta i jeszcze dalej.

Jest to wyścig z czasem, który odbywa się w samym wnętrzu burzy przeciwstawnych energii. Ludzkie dążenia i inspiracje ścierają się z nieludzką dominacją i zniszczeniem. A my jesteśmy w samym środku tych turbulencji i patrzymy, jak w szybkim tempie upadają filary i kolumny, które niegdyś uważaliśmy za bezpieczne i niezawodne elementy naszego codziennego życia.

Nasz dom, nasza , pogrążona w kryzysie i wojnach, zanieczyszczona i wyeksploatowana, znajduje się na skraju załamania. Nasze społeczeństwo zachowuje się, jak gdyby wcale nie było żadnego kryzysu, tylko pewne zawirowania, niedogodności i być może wypełzające zza rogu uczucie niepewności.

Tak długo, jak zdecydowana większość z nas doświadcza takiego życia, nieludzkie siły represji i zniszczenia wygrywają wyścig. Ale jeśli ta drapieżna większość się kurczy, a siły aspiracji i inspiracji się zwiększają, szala zwycięstwa w tym wyścigu przechyla się w stronę wielkiej transformacji w świadomości ludzkiej, a towarzyszy temu leczenie ran naszej zranionej planety.

A gdzie ty znajdujesz się w całym tym dramacie? Czy świadomie ukierunkowujesz swoją energię, by wspierać życie? Czy może ciągle jeszcze tkwisz w ślepym zaułku pogrążonego w marazmie status quo?

Odpowiedź na to pytanie nigdy jeszcze nie była tak istotna, jak teraz. Nigdy też nie miał większego znaczenia fakt, czy wiesz, co robisz ze swoim życiem i czy podejmiesz działania na rzecz zmiany, by wykazać emocjonalne oraz rzeczywiste zaangażowanie w budowanie zwycięstwa nad siłami śmierci i destrukcji.

Wszystkim, którzy się wahają, zaczyna brakować czasu. Ujmę to trochę inaczej: wszystkim, którzy się wahają, już brakuje czasu.

Tak, każdy dzień, w którym nie przyczyniamy się do głębokich i trwałych zmian na lepsze, odwraca się w drugą stronę – wspiera to, co jest związane z upadkiem i śmiercią. Każdy dzień.

Czas ucieka. Nie ma już niczego „pośrodku”. Słychać już czterech jeźdźców apokalipsy. Nie pozwól, by zahipnotyzował cię dźwięk kopyt ich koni. Przygotuj się raczej, by stanąć z nimi twarzą w twarz. Bądź twardy jak dąb i staw im opór. Nie pozwól, by ogarnął cię choćby cień strachu. Zrób mocne postanowienie. Wiesz, że możesz je zrobić. To właśnie na tę chwilę dano ci tę moc. Boską moc.

Wykorzystaj ją. To jest ostatnia szansa. Jeśli jej nie wykorzystasz, przepadnie. Wszechświat czeka na twój ruch. Czas się zatrzymał. Wszystkie siły stworzenia czekają na twoją odpowiedź. Tak, do ciebie mówię.

Pozostaw stary bagaż tam, gdzie stoisz. Nie ma już gdzie pójść, jedynie tam, gdzie musisz pójść. Jeśli będziesz chciał pozostać gdzieś pomiędzy, już po tobie, ponieważ nie ma takiego miejsca. Nie ma niczego pomiędzy, poza wirtualną rzeczywistością. Świata zagubionych dusz. Miliony z nich trzymają się kurczowo tego, co nie jest prawdziwe. Wytwory wyabstrahowanego umysłu, oderwane od prawdziwej duszy, która wskazywałaby drogę. Właściwą drogę.

Po co trzymać się kurczowo iluzji? Ona nie może nic ci zaoferować, a ty nie możesz jej… to miejsce duchów.

Istnieje wielkie niebezpieczeństwo związane z naszą planetą, ale to nie jest to niebezpieczeństwo, o którym myślisz. To niebezpieczeństwo związane z tym, że nie podejmiesz działania, gdy wszystko, co jest pełne energii, będzie wzywać cię do działania. Wzywać cię, byś dołączył do oporu przeciwko siłom zniszczenia. To jest największe niebezpieczeństwo, przed jakim może stanąć każdy – że nie podejmie się działania, gdy wszystko, co tak naprawdę ma znaczenie, wzywa nas do działania.

Nie chciałbym nadużywać słów. Czas jest cenny. Chcę zainspirować twoje wewnętrzne słońce, a nie twoją moc rozumowania, jakkolwiek pożyteczna może ona być. Chcę poczuć, jak ożywa moc która w tobie drzemie, podczas gdy ty dusisz się, dowodząc, dlaczego nie możesz dokonać z miany. A i tak wiesz, że musisz jej dokonać.
Wszystko inne idzie do przodu. Wszechświat poszerza się, jest ciągle głodny, poznaje i zapuszcza się coraz dalej. Straciłeś swój apetyt na życie?

Stratedzy po ciemnej stronie karmią się tymi, którzy nie są w ruchu. Ogłaszają korzyści i wygodę płynącą ze stagnacji. Potrzebują niewolników. Podtrzymują swoje energie, karmiąc się twoją! A dopóki nie zaczniesz działać, pozwalasz, by cię wykorzystywali.

donald-trump-holding-the-simpsons-image-1458222825-list-handheld-0

Za każdym razem, gdy udajesz się do ich napuszonego królestwa, by kupić pozbawioną wartości żywność lub pozwalasz im zabierać twoje bezwartościowe pieniądze, pozwalasz, by świat zniszczenia cię wykorzystywał. Sterylny, wynaturzony świat bezdusznych automatów, który zabija twoją żyjącą planetę. I myślisz, że to jest normalne! Lub nie myślisz wcale.

W tym momencie dostajesz kopa, byś obudził rzeczywistość i zaczął działać. To trochę mocniejszy kop niż zazwyczaj, ponieważ masz ostatnią szansę. I nie masz czasu na to, by siedzieć i zastanawiać się, co z tym zrobić.

Robi się późno, drogi przyjacielu.

Światowe bloki handlowe kontrolowane przez Iluminatów zacieśniają pętlę. Ich celem jest zdobycie absolutnej kontroli nad wszystkimi zasobami naszej planety. Tak, chcą je zagarnąć. To oznacza, że nawet nasiona warzyw, które chcesz zasiać w swoim ogrodzie będą nielegalne, o ile nie kupisz ich od korporacji posiadającej aprobatę bloku handlowego. Oczywiście nasiona zmodyfikowane genetycznie.

Rządy nie wkroczą, aby je ocalić, ponieważ rządy są na usługach korporacji, a nie na odwrót. Wyruszą na wojny, by wydrzeć wszelkie bogactwa, jakie jeszcze zostały na tej plancie i zdobędą wszystko, co będą chciały korporacje.

Jak powinna wyglądać twoja reakcja na coś takiego? Powinieneś powiedzieć: „Nie, dopóki żyję na tej planecie! Nie pozwolę im!” Ale zamiast tego mówisz coś w stylu: „Boże, kto ich powstrzyma?” lub „Czy naprawdę jest aż tak źle?”

Widzisz? Nie jesteś oburzony. „Oburzenie” jest iskrą zapalną, która popycha do działania, a jeśli zamiast oburzenia jest tylko słaby płomyk migoczący w ciemności, zostaniesz zdmuchnięty, jak inni.

Rozpal teraz swoją lampę i poczuj absurdalność świata, w którym nikt nie przejmuje się tym, by robić coś, co ma znaczenie, a zajmuje się wszystkim, co kompletnie nic nie znaczy! Powinno oburzyć cię czyste szaleństwo tej sytuacji.

Jesteś dzieckiem stworzenia, ale wydaje się, że jesteś sparaliżowany. Nie tworzysz.

Jesteś świadomy kontroli umysłów?

Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że być może żyjesz cudzym życiem? Że osoba, którą widzisz w lustrze tak naprawdę nie jest tobą? Nie, to osoba, którą przez cały czas próbujesz być – to osoba, której umysł jest kontrolowany. Istota, którą karmiono propagandą statusu quo – programem Iluminatów.

Odbicie w lustrze to zindoktrynowana istota dzieląca los wszystkich, którzy nie są w stanie kwestionować niekończącego się steku kłamstw wylewanych przez system kontroli, który panuje na naszej planecie. Kiedy cię ostrzegam, że podążasz ślepo w dół drogą prowadzącą do piekła, bardziej przejmujesz się tym, jak wysoka będzie tam temperatura niż tym, by wydostać się z tej drogi, nieważne za jaką cenę.

Robi się późno. Większość twoich znajomych zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Ciągle próbują wmówić ci, żebyś dał sobie spokój z tymi koncepcjami. Są mięsem armatnim apokalipsy, poświęcanym Bafometowi czczonemu potajemnie przez rody Iluminatów – wampiry żerujące na ludzkiej kreatywności.

Myślę, że dość już powiedziałem. Czas byś sam poszukał odpowiedzi. Obudź w sobie mechanizm przetrwania. Zawezwij boskie moce, które przeniosą cię tam, gdzie powinieneś być. Zrób to – tu i teraz. Znajdź w sobie odwagę, by nigdy nie odpuszczać.

Spotkamy się na tej drodze – lub wcale.

Julian Rose jest wczesnym pionierem rolnictwa ekologicznego w Wielkiej Brytanii, międzynarodowym aktywistą, myślicielem holistycznym i pisarzem. Jest prezesem Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi. Jest autorem dwóch uznanych książek: Zmieniając kurs na życie oraz W obronie życia.

Dużo się dzieje. Więcej informacji można znaleźć na stronie:

www.renesans21.pl

Sir Julian Rose: „Robi się późno”

northdakotapipeline_090416getty

update

12.11.2016

wiecej o tym czym sa w rzeczywistosci biblijne traby itd w komentarzach pod notka

livia

Bewaren

Bewaren

Advertisements

31 thoughts on “”ELECTION”

 1. Skarb ktore nie jest zlotem.
  Lustro w ktorym siebie nie zobatrzysz ,
  ale za to Popel ty uwidzisz,
  Popel co ne w nosie ani Terz na murze,
  choc i w polu straaszy wroble,
  toc i o ten popel Terz nie chodzi.
  Przodkow prawaskarb w lustrze popel ukazany.
  by uleczyc swoje wiekow rany.
  Za prawde mowi do mnie Muter,
  bydziesz tymoj synek cierpiol,
  ale nic to ty sie nie mortw,
  godej jeno prowda a na koniec I TOK SE DOWIESZ PROWDY.

  Przepraszam zem nie pod mym nickiem ,ale Computer mi zwariowal,
  od BeBe wibracji chyba wirus go zajechal
  Jak w Nicei Mercedes tak teraz koputer sie zajechal.
  Z tyn ze z komputerem mala sprawa ,gorzej jak ktos w Mercedesie grzebal.
  Toc juz ty aniolek bydziesz z nieba.
  Al o is 55

  Like

 2. Trump the (Redeemed) Templar group. see the groups list from old status post @EG
  (so not Templar Melchizedek group., the normal Templar same as ede cemetery has themselves
  ++

  Shocking video dated today from Randi Green stating the core of our planet is the beast - evil - and has been activated by us voting in donald trump and will enable end times scenario ^

  goes also with previous info timelines / collective and them 2 descending ones, and the choice PrimeTimeLineCollective made. and force hand. curtains go up and well just see.. ;)

  so clinton would be same old cabal/bush/zionist/jesuits and AE+ZT ofc.

  R

  Like

  • ”Shocking video dated today from Randi Green stating the core of our planet is the beast – evil – and has been activated by us voting in donald trump and will enable end times scenario”

   its really good video Ra, i will wrote something more later.. btw. other link from you

   Super Soldier Talk – Nazi Parallel Earth

   Peter explains more about how the ACIO funds Its operations, update about the clone super soldier army, life in Nazi controlled parallel earth, recent clown attacks, update about the Comonar, Skyline Programming, Levels 1-4 Star Gate Programming, Atlantis parallel reality..

   https://supersoldiertalk.com/2016/11/01/super-soldier-talk-nazi-parallel-earth-feat-peter/.

   yeah, its what i see in my dreams.. since 1 june 2015

   Livia Parrarel

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/01/dreammy-birthday/

   from this moment parallel is closer – in my dreams.. and not only… hmmmmmm……… ”when dreamz come true”… but i want be – just – far far away from every hard core.. so maybe we need be separate Ra…………

   ”somewhere over the rainbow”

   Like

   • Wlasnie zauwazylam ze jutro ZAPRZYSIEZENIE.. hmm.. w powietrzu daje sie wyczuc bardzo duze napiecie.. I znow sie pojawil buczacy dzwiek.. jakby pralki, duzej wirowki.. generatora? idacy jakby gleboko spod ziemi, albo i z samego centrum.. co mi sie skojarzylo z tym o czym mowila Randy ~ o Trumpie I Rdzeniu Ziemi (beast activation) I zapisek Maxa, w ktorym w notce o Trumpie podkreslil dwa slowa ~ WHITE HORSE (Bialy Kon)…

    Od czasu do czasu nachodzi mnie takie dziwne uczucie, ze to juz.. pelen protokol bedzie jednak dostepny dopiero w ostatniej V sekundzie… ISKRA

    a tak sobie notuje to co do mnie przychodzi z nieco innych poziomow, choc u mnie prywatnie milutko i spokojnie…

    ahh, jeszcze jedno… mimo iz bedzie to 45 zaprzysiezenie na prezydenta usa.. tak naprawde trump mial 43 a nie 44 poprzednikow, jako ze jeden z prezydentow mial podwojna kadencje… fakt w sumie juz dosc znany, jednak wciaz przez wielu ignorowany..

    UPDATE

    dziwne, napisalam jutro a chodzi o pojutrze… odbieram takie mocne skoki w fazie.. wiem ze brzmi to lakonicznie czy wrecz zabawnie ale nie wiem jak to lepiej opisac.. otrzymalam tez w tym czasie przekaz zeby byc bardzo uwazna w tym czasie itd I zeby przekazac to Ra I innym, moze komus sie to przypomnienie przyda… przeskoki w fazie maja zwiazek wlasnie z tym duzym napieciem… oraz z tl~s….

    JUMPER

    Like

 3. of 13500 lat jestesmy pod panowaniem reptoidow (biblijnych bogow) i ich biobotow szarakow, reptyle lataja ksiezycami, najwiekszy z nich zwany levan jest zaparkowany przy naszej planecie, reptyle napisaly i sila wcisnely nam swoja biblie 1000 lat temu zeby miec nas pod kontrola, jak sie zaczynamy wyzwalac to nas detonuja atomowkami (sodoma gomora) truja bronia biochemiczna tzw ssylanie plag albo nas zabijaja przez swoich zydoarabskomongolskich agentow I ich armie jak np leppera jfk itd, specialnie w tej swojej biblijnej ksiazeczce napisali o trabach zeby nas teraz nimi straszyc, traby sa nadawane z niewidzialnych spodkow znaczy widzialnych ale z wlaczonym polem niewidzialnosci, armia amerykanska juz tez ma prawie niewidzialne skafandry ktore zakrzywiaja fale swietlne, ksiezycowe reptyle ponadto probuja nas traffic kamieniami z pasa asteroidow zasysajac bronia grawitacyjna glazy na tor kolizyjny z ziemia, jak sie wydaje ciezko im traffic w ziemie bo szalona zapieprza ale beda probowac zeby trzymac nas w strachu i zebysmy mysleli ze biblia jest prawdziwa i ze przepowiada… reptyle zrobily azjatow z naszych i swoich genow takze przywiozly arabow i zydow 4000 lat temu, biali pochodza z andromedy przywiezieni tutaj przez zeusa 3.5 miliona lat temu, glowno dowodzacy ksiezycem reptoid yahwe of 7000 lat probuje nas zastapic swoimi zoltymi skosnymi homoidami azjatami, trump PIS orban la pen we francji sa yahwe nie po drodze wiec bedzie ich sie staral osmieszyc odsunac zabic wczesniej czy pozniej, wiecej tu hellenandchaos,blogspot.com w archiwach na dole strony

  Like

  • ”specialnie w tej swojej biblijnej ksiazeczce napisali o trabach zeby nas teraz nimi straszyc”

   Hej, te TRABY to zaawansowana technologia.. jest o nich mowa w kilku wczesniejszych komentarzach… a to cos w ramach przypomnienia:

   Biblical Prophecy

   The APIN Networks and their characteristics uncover some of the deceptive conceptual and verbal coding in the Bible, in particular, Revelations. For example, the intent of the invader NAA was to destroy the 12D Earth portal, the heart of the Great White Lion, and thus tame the Lion, and hence: ‘the Lion lies down with the lamb’ (the heart being likened to the lamb and of Christ). The Golden Eagle Grid was taken over and named the White Eagle and combined with the Jehovian Grids. The ‘four horsemen of the Apocalypse’ refers to the technological warfare and subterfuge of reversing the currents from seven of these Earth stargate portals or energy centres during the Ascension Cycle, by means of the Crucifixion Implants or Jehovian Annunaki seals. ‘Angels and trumpets’ and the ‘Beast’ are advanced warfare technologies. The ‘seven angels of the seven churches’ refer to the seven crucifixion implants , and the pylons as the ‘seven candlesticks which are the seven churches’. Angel is the code name for the advanced technology of the hyperdimensional cones seeded in the Earth’s grid that reverse the Violet Ray current, reversal 7D current of the Planetary Logos. These writings are clearly the machinations of the fallen ETs in the NAA to create Violent Religions and war on the earth. The Phantom Matrix is a slow-acting black hole system referred to in the Bible as the ‘bottomless pit’, which is a realm of Hell and Hades

   http://ascensionglossary.com/index.php/Golden_Eagle_Grid#cite_note-5

   GLOBALNE SYSTEMY SIECI ORAZ KONTROLI UMYSŁÓW MAS

   Atlantydzkie Sieci Implantacji Pylonowej oraz ich charakterystyka odkrywa pewne zakłamane i koncepcyjne kody zawarte w Biblii, a w szczególności w księdze Objawień. Na przykład, zamiarem pozaziemskich najeźdźców było zniszczenie dwunasto-wymiarowego portalu Ziemi – serca Białego Lwa, tak, więc stąd oswojony lew: „Lew kładzie się przy owieczce” (serce powiązane zostało z owieczka).

   Głęboki konflikt na sieci Gołębicy i oszustwa ET

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/16/gleboki-konflikt-na-sieci-golebicy/

   Podczas tak zwanego Lucyferianskiego Buntu w 25 500 r.pne, Jehowianscy Annunaki stworzyli Gołębice i Gałąź Oliwki Atlantydzkiej Sieci Implantacji Pylonowej i zainstalowali Węza.

   Atlantydzka Siec Implantacji Pylonowej Gołębicy działa z równoległej Ziemi i funkcjonuje w wymiarach 7-9-11 w odwróconym kierunku, powodując odwrócony obrót planety. Przy jej pomocy można wysyłać poddźwiękowe pulsy w precyzyjne cele, dlatego wraz z Sokołem i Feniksem, mogą być używane jako broń. Gołębica posiada dodatkowo siedem pieczęci Jehowy, które są potężnymi selenitowymi pylonami zakorzenionymi w siatce Ziemi w wybranych miejscach wzdłuż wschodniego wybrzeża Ameryki, korespondują one z siedmioma z dwunastu pieczęci gwiezdnych wrót, (które otwierają gwiezdne wrota podczas ascendencji). Pieczęci Jehowy określane są jako hiperwymiarowe stożki. Siec Gołębicy wykorzystuje technologie pulsów „tubowych” i za pośrednictwem hiperwymiarowych stożków, łączy Ziemie z Fantomowym (Widmowym) Matriksem. Zadaniem tych pylonow jest wytworzenie pęknięć w ścianie czasu pomiędzy Ziemia a Fantomowym Matriksem, tworząc syfonowe kanały, które mogą być wykorzystywane, jako przekaźniki ultra niskich częstotliwości. Mogą one przenosić cale obiekty, ludzi itp., poprzez hiperwymiarowe pole do Fantomowego Matriksa.

   „Czterech jeźdźców apokalipsy” odnosi się do podstępu odwrócenia prądów siedmiu gwiezdnych portali i centrów energetycznych Ziemi podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej (okres ascendencji 2000÷2017) przy użyciu pieczęci Jehowy. „Aniołowie i trąby” oraz „Bestia” są określeniami zaawansowanych technologii.

   wiecej na ten temat w polskojezycznym opracowniu dr Joela Huntleya, za przypomnienie ktorego dziekuje Markowi z Mistyki – link Zupelnie zapomnialam o tym, ze jest juz polska wersja tego tekstu i tlumaczylam niektore fragmenty na wlasna reke, ale tak jest o wiele latwiej.. goraco polecam ten tekst, choc zauwazylam, ze naprawde niewielu ludzi ten temat interesuje..

   GLOBALNE SYSTEMY SIECI ORAZ KONTROLI UMYSŁÓW MAS

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/globalne-systemy-sieci-oraz-kontroli-umyslow-mas/

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

   co ciekawe od wczesnego dziecinstwa w moich snach pojawia sie niezwykla ogromna studnia… zlokalizowana pod ziemia w okolicy helu wlasnie… choc rownie blisko jest gdynia….

   ”pomiedzy ustami a brzegiem pucharu”

   livia

   Like

   • Lu-Cyferkowa zabawa rozpoczyna się wraz z rokiem 2017

    1, 3, 5, 7, 11, 13
    2, 4, 6, 8, 10, 12

    Ta jest fajna Osoba która ma Kluczyk do Otwarcia Drzwi do Niebiesiów czyli do Zaistnienia tak długo przez Was oczekiwanej Ascendencja.

    Jeżeli zaś chodzi o obrót Planety to jest tak jak ma być powinno gdyż Głowa ma być na Północy a obrót ma być wstecz do ruchu wskazówek zegara.

    Jeżeli zaś chodzi o Pory Roku i Precesję to zaistniało to Po Rebelii gdzie dla 7 zapisano nietknięty ręką Ludzką kontynent Antarktydy.

    Ale po co ja to wszystko Piszę?

    Któż jak nie Ja

    LA LA LA

    SHALOM HA HA HA

    Like

 4. Przed paroma latami mialem sen z wierza bez drzwi ,wchodzilem do niej oknami.Co bylo ciekawe ,spotkalem po drodze polskiego oficera .Zanim weszlem przez okno do wiezy mialem jeszcze krutka rozmowe.Pamietam dokladnie ze mu powiedzialem”Za to co zrobiliscie powinno sie was zabic”:Coz zdrada jakiej dokonali musiala byc wielka ,cos w rodzaju przypisywania wlasnych grzechow drugim.

  Like

 5. trump or trumpets may it is the same.May be swearing of Donald Trump will be canceled before 20 of january 2017

  To wielka zagadka co będzie w 2017- nowy początek? Jeśli nowy początek, to na jakich fundamentach?.
  Zastanawiające jest tylko jedno dlaczego tak gorąco premier Izraela Benjamin Natanjahu pogratulawał zwycięstwa Trumpowi.Podobno Donald Trump chciał kiedyś ataku na Iran a Iran z kolei chciał zniszczyć zawsze Izrael.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-wojna-z-iranem.
  Ważne jest też jak zachowa się Władimir Putin w stosunku do Państw Pribałtiki i w konsekwencji do Polski.

  Like

 6. Pingback: Planetary Grid, january 2017 – GREAT HOPE | Livia Flow

 7. American Presidential Bloodlines

  Did you know all 44 U.S. presidents have carried European royal bloodlines into office? 34 have been genetic descendants from just one person, Charlemagne, the brutal eighth century King of the Franks. 19 of them directly descended from King Edward III of England. In fact, the presidential candidate with the most royal genes has won every single American election.

  http://www.atlanteanconspiracy.com/2008/06/presidential-bloodlines.html

  Liked by 1 person

 8. Tak jak pisalam w innym miejscu dzisiejszy dzien byl bardzo sloneczny, piekny… niemal wiosna.. rownie piekny byl zachod slonca.. niezwykle kolorowy.. tuz po zachodzie na niebie pojawila sie Venus a tuz pod nia – ku mojemu zdziwieniu ukazal sie czarny trojkat, idealnie rownoboczny, choc po chwili przekreslony przez idealnie rownoramienny krzyz… Wszystko oczywiscie trwalo krotka chwilke, po czym zaczelo sie rozmywac, ale dalo mi do myslenia… nie wiem czy to cos znaczy, moze nic… nie kojarze jakos takiego symbolu…. przyszlo mi jedynie na mysl, ze byc moze zjawisko to mialo jakis zwiazek z inauguracja Trumpa…. dodam tylko – ze czarny trojkat z bialym krzyzem znajdowal zamanifestowal sie dokladnie pomiedzy wenus a sloncem.. tuz pod zachodzie slonca a wschodzie wenus…. symbolem ku kux klan jest rownoramienny krzyz ale umieszczony w kole… raczej chodzi o jakas bardziej specyficzna symbolike/sygnature templarna odnoszaca sie do Bialego Konia…

  ahh, trafilam dzisiaj niby przypadkiem na zdjecie budynku 5 Avenue 666 – Kushner.. widzialam ten budynek w jednym ze snow… jedynym chyba moim snie o nowym jorku, no moze jednym z dwoch… opisalam ten sen na poprzednim blogu, ale nie moge go teraz znalezc… pamietam ze w budynku byla zmaltretowana kobieta i pelno rozbitego szkla… i mnie samej cudem udalo sie dokonac przeskoku z salem… pozniej, tuz przed ostatnim krwawa pelnia powiazalam ten sen z projekcja kali na manhattanie… tam wlasnie znajduje sie ten budynek pod numerem 666, nalezacy do ziecia Trumpa… coz.. perfekcyjnie dobieraja sobie miejsca… jak to templarzy 😉

  Like

  • ”ahh, trafilam dzisiaj niby przypadkiem na zdjecie budynku 5 Avenue 666 – Kushner.. widzialam ten budynek w jednym ze snow… jedynym chyba moim snie o nowym jorku, no moze jednym z dwoch… opisalam ten sen na poprzednim blogu, ale nie moge go teraz znalezc… pamietam ze w budynku byla zmaltretowana kobieta i pelno rozbitego szkla… i mnie samej cudem udalo sie dokonac przeskoku z salem… pozniej, tuz przed ostatnim krwawa pelnia powiazalam ten sen z projekcja kali na manhattanie… tam wlasnie znajduje sie ten budynek pod numerem 666”

   Jared Kushner – Szara eminencja, która będzie mieć kluczowy wpływ na decyzje zapadające w Białym Domu http://www.forbes.pl/jared-kushner-kim-jest-ziec-donalda-trumpa-,artykuly,210277,1,1.html

   Liked by 1 person

 9. Pingback: ”INAUGURATION” | Livia Flow

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s