“Attention: Info on the Death of Max Spiers Investigation”~ Uwaga: Informacja dotycząca śledztwa w sprawie śmierci Maxa

Informacja z bloga Maxa Spiersa:

Attention: Anyone with any information on the death of Max Spiers please contact us by leaving a comment with your contact info, preferably email,  on this post. We will not make the post public and will contact you. We are working on a time line to help the authorities so anyone with info on Max, especially around Max’s Polish Conference appearance April 23 to 28th and then when he returned to Warsaw from Cyprus, July 12th through the 16th, would be greatly appreciated.

Much appreciated, Rosette

Uwaga: Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące (związane) ze śmiercią Maxa Spiersa, proszone są o pilny kontakt z nami. Twoja wiadomość jest u nas bezpieczna i pozostanie poufna.W celu pozostawienia informacji, które mogą nam pomóc w śledztwie, napisz w komentarzu i koniecznie pozostaw adres email, na który będziemy mogli odpowiedzieć.  Taki post ze zgłoszeniem NIE BĘDZIE opublikowany.Pracujemy nad zebraniem wszelkich informacji i nad ustaleniem chronologii wydarzeń. Każdą osobę, która ma informacje na temat pobytu Maxa w Polsce – bardzo prosimy o kontakt. Chodzi nam głównie o jego pobyt w Polsce:- okres dotyczący konferencji „Projekt Ziemia” 23.IV i po konferencji do 28.IV.2016- okres (po jego powrocie z Cypru), dotyczy pobytu Maxa w Warszawie: 12.VI – 16.VI.2016

Za wszelkie informacje jesteśmy wdzięczni, Rosette

Jesli chcecie pomoc w tej sprawie piszcie prosze na blogu Maxa:
Https://maxspiers.com

Bewaren

Bewaren

19 thoughts on ““Attention: Info on the Death of Max Spiers Investigation”~ Uwaga: Informacja dotycząca śledztwa w sprawie śmierci Maxa

 1. Pingback: Max Spiers – Dochodzenie | Livia Flow

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 3. ” Vanessa Bates is in Canterbury, Kent.
  November 30 at 10:08am ·2017

  Max’s Grave. Overwhelming loss. Date of death will be corrected, awful error! Otherwise stone is a beautiful tribute to a beautiful man . ”

  Like

 4. Odpowiedź Marii_st do Alicji.
  Odpowiedz
  Maria_st pisze:
  Grudzień 12, 2017 o 16:20
  Mnie te grafiki nic nie mówia….nie wiem co sugerujesz? Moze jestes na etapie gdy Matrix bawi sie toba a nie ty nim”

  Bawić się….takie”zabawy” kojarzą mi się z mc, no bo jak to inaczej rozumiec?

  Like

  • Czy chodzi moze o zdjecie tego nagrobka? Pytam bo otrzymalam od Alicji maila w tej sprawie z pretensjami ze je zamiescilam, a przeciez to zdjecie ~ pochodzace oryginalnie ze strony fb matki Maxa ~ zamiescil Ra.. ale Alicja zawsze znajdzie powod zeby napisac..

   Like

   • Nikomu już tutaj nie ufam, konto na fb może być spreparowane i podstawione a tych “pomyłek” z datami to coś za dużo jak na przypadkowe działanie. Cóż tak bardzo może boleć że Tak wielką i podłą Kampanię Zorganizowano aby nękać jedną Jedyną Osobę?

    Co tak bardzo bali…istoty które tym się zajmują?

    Like

 5. Czarna ciecz o ktorej bylo mowione przy smierci Maxa Spiersa, moze to wlasnie ta czarna maz.

  Czarna,świadoma, inteligentna maź (Black Go) grozi zniszczeniem znanego nam życia na ziemi

  Like

 6. We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your website offered us with valuable information to work on. You’ve done an impressive job and our whole community will be grateful to you.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s