Tags

Link do polskiej strony fb Calogero Grifasi podany w komentarzu przez Marte

https://www.facebook.com/Hipnoza-Regresyjna-Calogero-Grifasi-Polski-1648453692147761

jedna z przykladowych sesji

1353 _PL_ D., Istoty świetliste z 4-go i 7-go wymiaru (gęstości) Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi

Ta sesja pozwoliła na spotkanie dwóch bytów pochodzących z różnych #wymiarów, a uchodzących w ludzkim mniemaniu za #IstotyŚwietliste . Co więcej pokazała także, że owa świetlistość niektórych istot jest relatywna i nie powinna być z założenia traktowana jako poświadczenie ich dobrych zamiarów wobec ludzi. Jedna z nich pochodząca z 4D, stojąca wyżej w ewolucji energetycznej od ludzi z 3D, okazała się być istotą egoistyczną, która wykorzystywała #DuszęZmarłego, aby ingerować w życie D., wywołując u niej strach i inne niskie #wibracje, a wszystko po to, aby żywić się jej energią. Natomiast zupełnie inaczej przebiegło spotkanie z istotą z 7D, która emanowała miłością , akceptacją i zrozumieniem.

moj komentarz

Dziekuje Marto, nie wiedzialam ze istnieje polskie fb, czy w ogole polska strona Calogero.. trafilam na jedna z jego sesji jakis czas temu i uwazam, ze to do czego dochodzi Calogero swoimi metodami – w tym przypadku hipnoza – bardzo sie pokrywa z tym do czego sama dochodze – przypominam sobie… do tej pory unikalam hipnozy jak ognia, ale widzac w jaki sposob pracuje Calogero chyba sie z nim skontaktuje… miedzy innymi w sprawie czarnego orba ktory widzialam w noc smierci Maxa.. cos mi mowi, ze efekty moga byc bardzo ciekawe.. o ile faktycznie sie zdecyduje.. ok, dodam notke o Calogero.. raz jeszcze DZIEKI!

https://liviaflow.wordpress.com/2016/12/29/planetary-grid-december-2016-cleaining-grey-overlay-on-holy-grail/comment-page-1/#comment-3762

Advertisements