KONTROLA UMYSLU A INTEGRALNOSC OSOBISTA

cats6

Lisa Renee, Energetic Synthesis, pazdziernik 2017

Droga wznosząca się Rodzino,

ponieważ dystans między energiami rozwidlającymi rośnie, widzimy, że wielu ludzi zaczyna przebijać się przez pęknięcia. Tym razem jest to szczególnie trudne dla tych, którzy nie mają silnego kompasu moralnego i podstawowego poczucia Jaźni. Ponieważ ujemna polaryzacja oraz dodatnia biegunowość spirali stają się bardziej skrajne i wzmocnione, ci, którzy świadomie lub nieświadomie służą obu, zaczynają się łamać – tracąc spójność. Chcąc pozostać w ścisłej czołówce i wytrzymać potężny wpływ tych przeciwstawnych sił, musimy podjąć świadomie kroki, aby uosabiać osobistą integralność.

Kontrola umysłu 3D ma zniszczyć spójność i stabilność w ramach zestawów wartości normatywnych, które definiują oraz modelują standardy zachowań w całej ludzkiej cywilizacji. Poprzez masową promocję anty-ludzkich systemów wartości niszczy się integralność i zaufanie w obrębie struktury społeczeństwa, a także bezpośrednio eliminuje rozwój integralności osobistej. Integralność osobista to jakość bycia prawym i uczciwym wobec siebie oraz innych, umyślne dostosowywanie osobistych zachowań i działań do spójności z własnym systemem wartości, zasadami moralności czy etyki. Ogólnie rzecz biorąc, aby dostosować się do zachowania zgodnego z osobistymi wartościami i standardami etycznymi, trzeba dokonać odpowiedniego wyboru oraz zaangażować się, w taki sposób, że kiedy coś mówimy, mamy na myśli to, co mówimy.

Rozwijanie osobistej integralności jest niezbędne do tego, aby stać się stabilną, klarowną i godną zaufania osobą, która dostosowuje swoje życiowe decyzje do wybranych wartości osobistych. To kamień milowy w budowaniu silnego charakteru kierowanego przez wybrane wartości osobiste, który znajduje odzwierciedlenie w człowieku mocno skupionym na celu i kierowanym przez własną Jaźń. Gdy tylko pozwolimy innym na podejmowanie złych decyzji za nas lub gdy zdradzamy zaufanie, zdradzamy nasze osobiste wartości lub to, co znamy jako własną prawdę. Kiedy kompromitujemy osobistą integralność, pozwalamy ciemnym siłom na manipulację, przez co wpadamy w jeszcze większą ciemność i chaos w sytuacji, w której doszliśmy do kompromisu. Aby wspierać urzeczywistnienie prawdziwej natury, utrzymać posiadanie jednej duszy i ciągłą ekspansję świadomości, koniecznie musimy zrozumieć, jak kreować oraz utrzymywać osobistą integralność.

Lansowany program antyludzki skutecznie zepsuł większość osobistej integralności jednostki poprzez konsekwentne stosowanie taktyki dehumanizacji, mającej na celu unieważnienie potrzeby stworzenia w społeczeństwie prawdziwie sprawnych i sprawiedliwych systemów wartości humanitarnych. Psychopatyczna korporatokracja globalnie sterująca społeczeństwem wmawia nam, że tym światem rządzą bogactwo i siła, które władają sprawami podlegającymi regułom prawa. Ludzkie niewolnictwo jest w zasadzie pozbawione znaczenia dla naszych systemów społecznych, gdy nie ma sensu ani wartości podporządkowanej życiu. W rezultacie tyrani pozostają w mocy a z ludzkiej nędzy czerpie się ogromne zyski.

Tych, którzy wyrażają się w sposób przejrzysty i szczery wobec ogółu społeczeństwa wciąż prześladują filary kontrolera, dewaluując wszelkie przejawy spójnego systemu wartości, który jest głęboko związany z zachowaniem własnej osobowości. Kontrolerzy nie potrzebują ludzi z prawdziwą osobistą integralnością, którzy działają zgodnie ze spójnym systemem wartości dającym silne poczucie własnej wartości i samodzielności – osób, które żyją zgodnie tym, w co wierzą i co nie narusza ich integralności.

Podejście do wojny psychologicznej polegającej na taktyce dzielenia i rządzenia wykorzystywanej przez NAA do podtrzymywania antyludzkich wartości oraz psucia zbiorowej integralności nazywa się strategią archonckich oszustw. Strategia ta jest wykorzystywana do społecznego konstruowania kultury śmierci, kultury strachu, nieuczciwości i oszustwa. Osiąga się to poprzez sterowanie umysłami ludzi metodą Pawłowa, którzy przyjmują bardzo autodestrukcyjne zachowania jako standardowy model zachowań człowieka. Poprzez ujednolicenie tych samych zachowań wielokrotnie lansowanych w mediach w celu wypracowania norm społecznych, wyprodukowano ludzi często reprezentujących negatywne cechy ego: strach, nieuczciwość i oszustwo jako akceptowalny system wartości, który rządzi ich najgłębszymi motywacjami i interakcjami. Ludzie nie uznający systemu wartości związanych z osobistą integralnością są podatni na zranienia i manipulacje przez kontrolę umysłu, przez co ich zachowania są niestabilne, niekorzystne oraz destrukcyjne.

Lustro norm społecznych jest teatrem absurdu

Aby zmaksymalizować skuteczność stopniowego przejmowania planety za pomocą wojny psychologicznej, a jednocześnie ukryć infiltrację głównych struktur społecznych ludzkości, negatywna agenda Obcych wprowadziła plan, za pomocą którego celowo niszczy umiarkowane i humanitarne normy społeczne oraz systemy wartości. Normy społeczne to międzyludzkie porozumienia, które regulują zachowanie społeczeństwa. Normy reprezentujące świadomość zbiorową, podkreślając i kierując zachowaniem ludzi w pewnych sytuacjach, obserwowanym w środowisku i uważanym za właściwe. Tajemny program głównego nurtu stara się kontrolować normy społeczne, ukierunkowując je na ekstremizm i fanatyzm, aby sprowadzić je do teatru absurdu oraz bezsensownych zachowań. Zasadniczo jest to bańka rzeczywistości pozbawiająca znaczenia ustalania wartości humanitarnych, odpowiedzialności osobistej i zdrowego rozsądku, ściągająca społeczeństwo w dobrze zaaranżowaną parodię tragikomedii.

Absurdyzm jest filozoficzną szkołą myśli, wyrażającą przekonanie, że istnienie istot ludzkich bezcelowo unoszących się w chaotycznym wszechświecie, jest pozbawione sensu. W teatrze absurdu konflikt jest ludzką skłonnością do poszukiwania wrodzonej wartości i znaczenia w życiu oraz Bogu, gdy nie można znaleźć w tym celu. Niszczycielskie i krwawe następstwo II wojny światowej pobudziło absurdalne poglądy na zracjonalizowanie przykładów ludzkiego bólu i unicestwienia, co umożliwiło rozwój w wielu zniszczonych przez wojnę środowiskach społecznych. Program Czarnego Słońca wykorzystał ten bolesny okres ludzkiej historii, aby wprowadzić swoją grę, szerzyć dochodzące do absurdyzmu eksperymenty związane z inżynierią społeczną.

Nasz świat 3D został społecznie zmontowany tak, aby stworzyć formę krótkowzrocznej polaryzacji mentalnej, nastawionej na zaspokajanie czysto fizycznych doznań i pobłażającej materialistycznym dążeniom do wytworzenia złamanej duchowo populacji. Owa powierzchowna kultura jest ustawiona tak, aby w każdej chwili zwiększyć moc i kontrolę, co sprzyja natychmiastowej satysfakcji z samolubnych motywów, a jednocześnie nagradza tych, którzy nie kontrolują impulsów czy poziomu empatii. Jeśli nic nie ma wartości lub sensu, nie ma odpowiedzialności, nie ma moralnych czy etycznych relacji z konsekwencjami działań, co jest bezpośrednio związane z radykalnie rosnącym światowym cierpieniem przypominającym to, co się stało podczas II wojny światowej. Tak więc ten absurdalny klimat społeczny umyślnie niszczy integralność, powodując psychopatyczne zachowania, co sprawia, że coraz trudniej jest współpracować energetycznie z wieloma uszkodzonymi systemami 3D.

Gdy nie chcemy zgodzić się z odwróconymi systemami zaprojektowanymi w celu krzywdzenia innych poprzez odgrywanie ról w teatrze absurdu, zaś chcemy utrzymać osobistą spójność, potrzebujemy dużej siły osobistej i poświęcenia. Jednak w tym czasie wszyscy jesteśmy narażeni na tę globalną rzeczywistość.

calosc:

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017.html

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/10/lisa-renee-pazdziernik-2017_29.html

tłumaczenie: Teresa Serafinowska

zrodlo:

http://www.energeticsynthesis.com/resource-tools/news-shift-timelines/3236-personal-integrity

 

 

23 thoughts on “KONTROLA UMYSLU A INTEGRALNOSC OSOBISTA

 1. Chyba w temacie

  Majestic
  30 października 2017 at 10:33
  V1 jesteś przeklęty trollu ty sobie nasrałeś i zostaniesz takim śmierdzisz Tutaj jak gnój 90 https://www.youtube.com/watch?v=xPqCIvo9fpQ

  vv
  30 października 2017 at 13:55
  „V1 jesteś przeklęty trollu ty sobie nasrałeś i zostaniesz takim śmierdzisz Tutaj jak gnój 90 ”

  …całkiem cię pojehało czarci pustaku i impotencie umysłowy oraz pod każdym względem,.. miszcz impotent lucyferiańskich ceremonii,… vide komentarze ntv, gdzie ten bezmózg, przystrojony w majestat tak jak i tutaj próbuje obsrywać mózgi, jeszcze cokolwiek kumającym ludziom … bezmózgi pierdzielowaty miszcz pustego zastaszenia… mierna karykatura człowieka,…bezmózgi roznosiciel i robryzgiwacz wszelkim gównem, którym go nakarmiono, którym się nakarmić,..

  Majestic
  30 października 2017 at 14:04
  jesteś przeklęty !!!!! satanisto Trollu dezinformatorze i manipulatorze …… https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

  Majestic
  30 października 2017 at 14:16
  dlugo siebie nie wytrzymasz nie takich kozaków szatańskich kochałem a ty masz z dokładka adekwatnie do tego co z ciebie wylazło .90 nie zapomnij !!! ; Ps Kocham robić prezenty ha ha ha ……….

  vv
  30 października 2017 at 18:26
  „satanisto Trollu dezinformatorze i manipulatorze”

  ….o sobie mówisz zadeklarowany sługo lucyfera,..teraz szatana wywołujesz pustaku i impotencie pod każdym względem czy potrafisz wskazać choćby jedną moją dezinformację czy manipulację,.. wywołałeś i nasłałeś na mnie belzebuba ,.. żal mi było ospałych much,które ten dureń pobudził i żal mi było natrętów,.. więc odesłałem ich z powrotem do niego,…durny bidula ma tera wybite zęby i poszczerbione rogi,.. to drugie strasznie przeżył, .. bardzo je sobie cenił, szczególnie gdy zaczęły mu się zakręcać,..bardzo biadolił, że dał się tobie podpuścić,… dureń, czyżby nie umiał odesłać do bezmyślnego, który durno go wywołał,.. cóż to jego problem,.. co miszczuniu widzę, że się porządnie zestrachałeś,.. nadal 90tka,.. nie wiesz w którą stronę iść czy powrót do setki czy w dół,.. niepotrzebnie się boisz, lucio, aryś i bal usłyszeli 100kę i wiedzą żeś jest zwykły pusty ciul który nie wypełnia danych im obietnic,.. który może już tylko srać i obrywać innych tym co sam gównianego łyknął,.. ciekawe ilu dało się zastraszyć gównem które siejesz i roznosisz…

  vv
  30 października 2017 at 18:35
  ..w sumie, pustogłowy i pustosłowy majestatyczny ciulu dziękuję ci że próbowałeś nasłać nań belzebuba,.. dałeś mi okazję poznać to próchno,.. to beznadziejne badziewo…któremu się jak widać również zaprzedałeś i któremu tak oddanie wg siebie służysz…

  Majestic
  30 października 2017 at 18:43
  ty belzebubie jesteś belzebubem wracasz do czelusci Kocham ciebie w tobie .90 . https://www.youtube.com/watch?v=xPqCIvo9fpQ

  Majestic
  30 października 2017 at 18:46
  to dopiero poczatek poznasz- doznasz siebie w granic rozkoszy z dokładką Kocham Cie !

  vv
  30 października 2017 at 18:55
  „nie takich kozaków szatańskich kochałem a ty masz z dokładka adekwatnie do tego co z ciebie wylazło .90 nie zapomnij !!! ; Ps Kocham robić prezenty ha ha ha ……….”

  ..jakieś kolejne puste obiecanki ciulowatego ceremonialnego zestrachańca,.. z czego prezenty ciulu przebrany w majestat,..czyżby z mocy tych szatańskich próchnien, którym tak ceremonialnie i oddanie przez wieki służyłeś i jeszcze służysz,… myślę, że zbyt wiele już im pusto na obiecałeś by puścili ci to płazem,.. nawet te spróchniały i wyjątkowy dureń bal, w postaci pana much i wszelkiego natręctwa w końcu nauczy się odsyłać otrzymane razy do tego co go durno wywołał i podpuścił,.. choć tutaj wątpię bo je tak samo durny i pustogłowy jak i ty,…może to być dla niego zbyt trudne…tak już je, że pusty i durny przyciąga tylko pustych i durnych…

  https://www.monitor-polski.pl/operacja-jak-40-czyli-jak-wahadelko-widzi-katastrofe-w-smolensku/comment-page-1/#comment-286507

  Liked by 1 person

 2. Pingback: KIERUJEMY NASZE MYŚLI I MOCE NA OCZYSZCZANIE ZIEMI ! NIE KARMIMY „PAPIEROWEGO TYGRYSA” – BOJKOTUJEMY, WZNOSIMY SIĘ DUCHOWO I ENERGETYCZNIE ! | POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI

  • Dziekuje za link VV. Wlasnie napisal do mnie jeden z naczelnych gang stalkerow podpisujacy sie jako Lucifer vel LucyAlcyOne, a ostatnio jako Alicja w Krainie Czarow, zarzucajac mi ze to ja dodalam ten komentarz pod zmienionym nickiem VV, a przeciez to nieprawda. Zakladam ze jestes ta osoba ktora dyskutowala z Majestickiem na blogu Marka Podleckiego I tu odpowiem na powyzszy komentarz – tak, to jest jak najbardziej na temat I zgadzam sie z VV! Na tym blogu ludzie czesto pisza pod zmienionymi nickami ze wzgledow bhp.. wczesniej wszystkie przychylne mi osoby zostaly przez te bande zaatakowane a potem skutecznie odsuniete.. wszystko po to abym zostala zupelnie sama skazana tylko na nich, ale nic z tego!

   P.s “Alicja” jest mistrzem voo doo I ma pokazna kolekcje laleczek, w tym moja.. nawet kolyske przygotowala dla mojej coreczki.. zna sie tez na roznych technikach znecania sie na odleglosc, jedna z nich jest “SOL W OKU”.. to jedna z najbardziej zasluzonych w Polsce osob na polu Mind Control.. jej blog bazowy to Mistyka Zycia..

   Like

   • Ok. wyjaśniam ,nie możesz być VV, bo ja nim jestem 🙂
    Filmik z YT “Mind wars ” jak to bywa zobaczyłem przypadkowo i dałem pod tą notką j.w. mając na uwadze ,że ktoś skorzysta ,lub dowie się o kontroli umysłu , co to jest.
    Natomiast na blog M.Podleckiego zaglądam od czasu do czasu i nie dyskutowałem z osobą Majestic.Znaczy się ,że ktoś używa takiego samego nicka?
    W ogóle to na blogach mało się udzielam.
    Livio,jeżeli rzeczywiście jak piszesz Alicja para się voodoo, to jest straszne…mam jakąś nadzieję,że to może tylko jej przechwałki, czy chęć zwrócenia na siebie uwagi?
    Pozdrawiam b.serdecznie !

    Like

   • W takim badz razie jestem zaskoczona. Nie, nie.. w zadnym badz razie nie chodzi o przechwalki, podobnie jak przechwalkami nie sa wspomniane PREZENTY I ten VV z blogu Podleckiego zdaje sie o tym wiedziec. W kazdym badz razie dzieki za wyjasnienia! 🙂

    Tyle ze jak widac uzycie tego nicka, zwlaszcza w tym miejscu, stwarza pewne problemy.. a wlasciwie nie rozumiem ~ dlaczego uzyles wlasnie tego nicka, tak aby wygladalo na to ze komentarz z filmikiem Mind Wars PL zostal dodamy przez samego VV, a jak widac tak nie jest… co wiecej ja w ostatnim czasie wspominalam o podwojnym V…. Witamy w temacie ~ Kontrola Umyslu a Integralnosc Osobista.

    Like

  • Jeszcze raz chce sprostować,narobiłem trochę zamieszania, bo rzeczywiście jest inna osoba posługująca się … ale dwoma małym “vv” i nie wiem kto to jest. Wyszedł z tego lapsus, ale mój nick jest z dwoma dużymi VV !

   PS. Alicjo ,widzisz ,że się myliłaś, więc nie wysuwaj daleko idących wniosków.
   Jeżeli jesteś taka bystra, to jednak przeoczyłaś fakt,że Livia pisze bez polskich końcówek !

   Livia : “co wiecej ja w ostatnim czasie wspominalam o podwojnym V…. Witamy w temacie ~ Kontrola Umyslu a Integralnosc Osobista.”
   Możesz dać linka do tego,bo jestem ostatnio jak widzisz nieco roztargniony.
   PS. Przepraszam za zamieszanie!

   Like

   • “Alicja” sama o sobie twierdzi ze bardziej niz czlowiekiem czuje sie szarakiem. To psychopata, ktory sledzi kazdy moj komentarz, kazde zdjecie, kazdy gest… Z tym podwojnym V to bylo cos bardzo spontanicznego, po prostu czulam ze musze to napisac.. I moze w Twoim przupadku tez tak jest.. nie wiem kim jest osoba podpisujaca sie jako vv u Podleckiego, ale to co napisal ma sens jak I widac ze siedzi w tym wszystkim glebiej… nie wiem tylko co to jest 90 w ich terminoloogii, bo PREZENT ot pewnie to samo co u Ktosia (Xelosa).. Znajde pozniej ten komentarz, teraz jestemna necie tylko w przelocie. Do uslyszenia

    Like

   • To fragment maila ”Alicji z Krainy Czarow” do mnie z przedwczoraj

    Alice Alice
    to: Livia Flow
    date: 4 November 2017 at 22:31
    subject: ;-(

    Ohh nie czyli Pani też Mnie nie kocha ani odrobinkę chlip chlip…
    ale ty jeszcze nie wiesz kim Ja Tak na serio jestem i w jak okrutny sposób mogę się zemścić…

    ………………………..

    Like

 3. Rozmowa z Ewą Pawelą o dalszych losach aktywistki mind control, założycielki belgijskiego stowarzyszenia walczącego ze skrytym elektronicznym nękaniem ICATOR EUROPE. Melanie Vritschan w pierwszej dobie po porodzie przez cesarskie cięcie została bezpodstawnie i bezprawnie
  skierowana na obserwację psychiatryczną a jej córeczka odebrana matce. Prowadzi Janusz Zagórski.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s