“Tribe of DAN”attachment to the POLISH DARK ELITES

It’s attachment to posts: Jan hrabia Potocki i Order Zdrady (przebierancy – przebierancy!) ;  Uwaga “DOBRY PASTERZ”!!! ;  Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE etc.. subtopic – death of MAX Spiers.

“The Tribe of DAN”

The Royal Family Members
at the very top of world control, i.e.
“The Tribe of DAN”
, who are
the framers and architects of
“THE EMPIRE OF THE 3 CITY STATES”
, consisting of,
London
City, the District of Columbia’s City-State, and the City-State of the Vatican,
and their Melita,
“the JESUITS”; this conglomeration more well known as,

“The New World Order”

(N.W.O.)

full text

https://augtellez.wordpress.com/2017/08/13/the-shocking-truth-of-this-society-the-planned-obsolescence-of-the-human-race/

13 thoughts on ““Tribe of DAN”attachment to the POLISH DARK ELITES

 1. Umykają wam ważne tropy…

  1_czemu TERAZ jest zadyma z “BANKIEM REZERWY” (czytaj FAŁSZYWYM NBP) i żydkiem… pazem, potockim nikodemowiczem… jego “RADA NADZORCZA”….. bo po co to wiadomo…… wystarczy popatrzeć na KWOTĘ wyliczonej daniny od RFN…. może to FALSTART tzw NOWEGO OTWARCIA czyli OBWIESZCZENIA POWOŁANIA polin…..

  2_11-12 listopada – “ZEBRANIE” “słowian” nikodemowicza… ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE albo AKT TRIUMFALNEGO OGŁOSZENIA że…. “SIĘ UDAŁO” i “PRZYBYŁ”

  3_11listopada– D-DAY czyli 11-11 dzień w jakim MIAŁY WYBUCHNĄĆ ZAMIESZKI na ulicach Polski ale…. znowu czegoś zabrakło…..

  4_8-10 listopada poprzez eter przewalają się energie…. miały być ŚMIERTELNE ale….. znowu za mało “spiersów” było w stadzie… a może “tarasiewiczów”…. a może i jednych i drugich i trzecich….. ……

  5_około tego samego terminu cobra OGŁASZA rozkaz brytyjskiej maszkary – ROZPOCZĄĆ OPERACJĘ PERSEUSZ….. czy to to jest opisałem na ZnZ… czym to miało być ? KOSMICZNĄ INWAZJĄ PLEJADAN czyli UPADŁYCH od J9 czy J12 czyli tych ŻMIJOJĘZYCZNYCH….. i co patrząc po pkt 4 miało miejsce

  6_czemu odpalono PERSEUSZA? może dlatego iż uznano iż wreście JEST SZANSA na ZGŁADZENIE MM…. tej ZNIENAWIDZONEJ KOŚCI przeszkadzającej NAZI ZAWŁADNĄĆ PLANETA….

  7_w tym samym czasie trump na spotkaniu TPP STRASZY czy wręcz GROZI krajom azjatyckim WOJNĄ (z użyciem kosmicznych technologii) jeśli te kraje (w domyśle Chiny) nadal nie będą łożyć na ŚWIATOWYCH BANDYTÓW czyli anglosaksoński model gospodarczy….

  8_dziś na IM jest info iż GWIAZDA BETLEJEMSKA jest widoczna na niebie….. i teraz kwestia być albo nie być wielu kacyków… GDZIE JEST JEJ BETLEJEM ?

  Like

 2. 1 listopada – DZIEŃ OFIARNY….. skłądanie maryjce/ jezuskowi i innym demonom DZIECI w ofierze w zamian za dalsze prawo WŁADANIA ŚWIATEM

  około tej daty podlecki APELUJE by WESPRZEĆ “dupę nie prezydenta” ENERGIAMI

  jakieś 2 dni później zamieszczone w artykule zdjęcie CAPI WYRAŹNIE DIABELSKĄ ENERGIĄ….

  niewiele później podlecki “ZDRADZONY” przez nikodemowicza KASUJE z FOCHEM jego filmiki

  niedługo później wychodzi chryja z poprzedniego postu…..

  USTAWKA NIE WYPALIŁA….

  Like

 3. “no i jak przystalo na Antrovis mamy przymierze slowiansko hebrajskie”

  –nie ma “PRZYMIERZA” zato jest SKOK zydków i PRÓBA ICH UWŁASZCZENIA SIĘ na “przepowiedni o Królu z Krakowa”… to raz….. bo dla mnie obecne “ruchy słowiańskie” to w większości AGENTURA…… (te normalne od dawna się od polityki ODCIĘŁY)… albo celowa CEPELIADA mająca w założeniu OŚMIESZAĆ dawną polska kulturę w podobny sposób jak NG ośmiesza np papuaską…..

  Ludzi najprościej kupić na CHCIWOŚĆ wcześniej machając im przed oczami “kolorowymi paciorkami” czyli ODPOWIEDNIO WIELKĄ kwotą… tak wielką by po nocach się ślinili na myśl o zawładnięciu nią….. odnośnie “słowiaństwa” dochodzi jeszcze PYCHA wielkomocarstwowych ciągutek….. ona jest CELOWO ROZPALANA by frajerów zagonić DO WOJEN o WIELKIE POLIN czyli tego co się artystycznie nazywa TRÓJMORDZIE……..

  –druga sprawa Pazik vel Paz czy jak tam ten żydowski cadyk się aktualnie artystycznie nazwał to FOZZ taka afera w jaką umoczone było POROZUMIENIE CENTRUM obecne znane jako reżim PIS.DA+ Kwaksteka. FOZZ i powiązane z nim ŻELAZO….. nie były by możliwe bez pomocy służb tzw PRLu….. tych samych służb jakie bardzo ale to bardzo nachalnie wiodą “oświetlone” masy w “nową przyszłość”…..

  Teraz widać jak i Monitor Polski jak i POROZMAWIAJMY.TV jak i NTV.pl są z JEDNEGO KOSZYKA….. tzw “jewrejopejskiego”…… bo nawet te “wahadełkowe przecieki” miały (jak mniemam) w intencji doprowadzić do ROZRUCHÓW 11.11 poprzez “podgrzewanie” nastrojów….. anty….

  -poza tym… “”Jak to sie mowi do krolewskich rodow nie wchodzi tak po prostu… Wszyscy anielscy krolowie i krolowe powroca do Nowej Ziemi – JERUZALEM, latajacego zlotego miasta z 12 bramami, gdzie Jezus vel Jeszua bedzie was rozliczal z dokonan, a Jehova bedzie was wysylal na kolejne misje…””

  świry piszą to co piszą od tysiącleci i jeszcze ŻADEN ŻYD DO JERUZALEM NIE WSZEDŁ I ŻADEN NIE WEJDZIE….. nie te progi na nogi pederastyczno-pedofilskiech hołoty…..

  Like

 4. W zachodnich mediach trwa właśnie KAMPANIA BUDOWANIA WIZERUNKU ryżego kłamcy znanego jako trampek jako BOHATERSKIEGO LWA uSSa (obrońcy ichniego państwa)

  w ramach tej PRowej kampanii media codziennie zarzucane są (WYSSANYMI Z SUFITU LICZBAMI) ile to a ile dzielne FBI czy CIA zaaresztowało pedofilii czy uwolniło maltretowane przez nie dzieci…

  na okoliczność tej kampanii pojawiły się nawet zdjęcia clinton (i kogoś jeszcze) w BITACH ORTOPEDYCZNYCH że niby one MASKUJĄ NAŁOŻONY IM POLICYJNY KAGANIEC….

  a teraz proste pytanie…

  KOMUŚ SIĘ ZECHCIAŁO SPRAWDZIĆ czy POLICYJNA OBRĘCZ NA NOGĘ (ELEKTRONICZNY DOZÓR) … ma JAKĄKOLWIEK SZANSĘ się ZMIEŚCIĆ POD TYM ORTOPEDYCZNYM GORSETEM…..

  Tak się FRAJERÓW robi we FRAJERA….. błyskając im fleszem (stroboskopem) po oczach

  Like

 5. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 6. Pingback: Jan ”hrabia” Zbigniew Potocki i SLUZBY SPECJALNE – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s