OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN ZBIGNIEW hrabia POTOCKI! CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE???

Komentarz z notki 

Jan hrabia Potocki i Order Zdrady (przebierancy – przebierancy!) czesc 2 

OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN hrabia ZBIGNIEW POTOCKI!

CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE???

Info ze strony Ruchu Christus Rex:

Si Deus Nobiscum quis contra nos – Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM

MONARCHIZM NARODOWY – jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

PROGRAM RUCHU REX

Jesteśmy:

1. Antysystemowi (nie popieramy okupacyjnych władz tzw. III RP – PRL-bis)

2. Legalistyczni (popieramy obecnego Prezydenta II RP – linia prezydentów “londyńskich” oraz nigdy niezniesioną prawnie konstytucję kwietniową z 1935 roku)

3. Gospodarczo antykapitalistyczni i antykomunistyczni (popieramy katolicki solidaryzm społeczny)

4. Antymodernistyczni (popieramy tradycyjny katolicyzm integralny)

5. Antysyjonistyczni i antymasońscy (za rządami silnego Katolickiego Autorytetu)

6. Antydemokratyczni (docelowo popieramy monarchię katolicką i dziedziczną)

7. Antyrewolucyjni (rewolucja to obecny syjonistyczny System – chcemy kontrrewolucji!)

8. Antyliberalni (w sferze duchowej, gospodarczej i politycznej)

9. Antykosmopolityczni (jesteśmy narodowcami – elity Narodu dla Narodu)

10. Antyglobalistyczni (za uniwersalizmem katolickim)

Arystokracja ducha to nowa elita przyszłej wolnej Polski, która wykształci się w ogniu walki o polskie państwo katolickie, które to stanie się fundamentem odrodzenia krajów chrześcijańskiej Europy.

Ludwik de Bonald: „Kompromis jest kompromitacją”.

itd

http://kin-rchristusrex.blogspot.nl/p/deklaracja-ideowa.html

http://kin-rchristusrex.blogspot.nl/

a teraz troche zdjec z tej strony:

I to na co zwrocilam uwage wczesniej – niemal na wszystkich zdjeciach radykalnych narodowcow widac logo Bozogrobcow i tu odsylam do notek:

Uwaga ”Dobry Pasterz”!!!
https://liviaflow.wordpress.com/2017/09/28/uwaga-na-dobrych-pasterzy-gdzie-naprawde-gina-polskie-dzieci/

Uwaga ”Dobry Pasterz”!!! czesc 2
https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

Logo Bozogrobcow:

Na ktore nalozone jest logo ONR

(Miecz w dloni to tzw. FALANGA)

a nad nimi korona, albo orzel w koronie

ONR to oboz narodowo radykalny czyli skrajnie prawicowe ugrupowanie polityczne o charakterze faszystowskim:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C3%B3z_Narodowo-Radykalny

https://en.wikipedia.org/wiki/Military_Organization_Lizard_Union

JAK TO KTO?

pan jan chrabia zbigniew potocki:

Prosze koniecznie zajrzyjce do wczesniejszych postow o panu Potockim oraz Bozogrobcach, w czesci 2 jest calkiem dobre wyjasnienie kto tak naprawde stoi za ta organizacja, a ja w miare mozliwosci postaram sie cos dodac.

—————–

UPDATE

23 november 2017

Oczywiscie zrzucanie calej winy na pana Potockiego to duze nieporozumienie. Pan Potocki jest jedynie wykonawca pewnego odgornego planu:

Komentarze z wpisu uwaga-dobry-pasterz-czesc-2

Livia Ether Flow says:
November 22, 2017 at 09:10
Do Polski BOZOGROBCOW sprowadzil Jaksa Gryfita z Miechowa I tu za chwilke wkleje pewien list. Jaksa byl zasluzonym KRZYZOWCEM I tu nalezy pamietac ze cala idea KRZYZOWCOW pochodzi bezposrednio od tych ktorzy krzyzowali I ktorzy stworzyli kult ukrzyzowania ~ KRZYZAKI Z ORIONA.. z kultem smierci I krwawymi ofiarami laczy sie tez scisle Zakon Bozogrobcow.. Oficjalnie jednym z glownych zadan polskich Bozogrobcow na dzien dzisiejszy jest niesienie pomocy “Ziemi Swietej” czyli Izraelowi.. I tu wypada sie cofnac do samych poczatkowtegoz zakonu, zalozonego przez Gotfryda z Bouillon, glownego wodza I Wyprawy Krzyzowej.. aktualna glowa – wielmkim mistrzem zakonu Bozogrobcow na swiecie jest byly naczelny kapelan wojskowy USA, arcybiskup O’ Brien.. duchowa opoka dla Busha I spolki w czasie zbrojbego ataku na Irak.. I tak to sie kreci…

to jest Gotfryd z Bouillon z pieciokrzyzem Bozogrobcow

a to krzyz bozogrobcow

Krzyż jerozolimski jest jedynym krzyżem uznanym przez wszystkie kościoły chrześcijańskie. Jego bogata symbolika wpisuje się w równym stopniu w historię kościoła katolickiego, co prawosławnych i protestanckich. Do dziś jest wyłącznym symbolem dwóch zakonów – greckich i łacińskich bożogrobców, prawdziwego symbolu ekumenizmu. Krzyż jerozolimski na początku XXI wieku stał się amuletem i symbolem równie popularnym:

Pięć krzyży oznaczało Jerozolimę i cztery królestwa uczestniczące w wyprawach krzyżowych

http://3obieg.pl/krzyz-wszystkich-wyznan

a tu ten sam krzyz na stronie ruchu Christus Rex, ruchu popierajacego ”prezydenta” Potockiego

https://liviaflow.files.wordpress.com/2017/11/ttttt.jpg?w=700&h=

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/

list wkleje w dalszej czesci

cdn…

Livia Ether Flow says:
November 22, 2017 at 14:32
I kontynuujac..

Tak wiec w logo radykalnego ruchu narodowego Christus Rex znajduje sie wspomniany KRZYZ JEROZOLIMSKI, zwany tez pieciokrzyzem Bozogrobcow.. w niego wpisana jest FALANGA, symbol uzywany przez ONR, czyli oboz radykalno narodowy, a nad nimi znajduje sie KORONA.. Idac dalej, nad Ruchem CHRISTUS REX piecze sprawuja zwolennicy Piusa X, tzw piusowcy (lefebrysci)… Wracajac jednak do logo ruchu CR.. niezle polaczenie, prawda? Krzyz Jerozolimski I Falanga.. I tu tylko wspomne ze hiszpanska falanga byla oryginalnie organizacja faszystowska, z ktora wiaze sie taka postac jak general Franco… prawnukiem Franco jest Ludwik Alfons Burbon, obecna glowa Domu Burbonowvwe Francji 😉 hiszpanska falanga uzywala czasem symbolu czarnego maltanskiego krzyza z wpisana w srodek prawoskretba swastyka. W otoczeniu 10 strzal co od razu uklada mi sie w symbolike BLACK SUN I przywodzi na mysl pierwszy sen ktory mialam w Holandii po opuszczeniu Hiszpanii.. doslownie pierwszej nocy.. pelno czarnych maltanskich krzyzy, ktorymi nigdy wczesniej sie nie interesowalam.. I tak chcac nie chcac zaczelam odkrywac coraz to bardziej niezwykla, jak I szokujaca historie.. cdn…

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/comment-page-1/#comment-8422

tutaj dodam ze na stronie ruchu CR znajduje sie miedzy innymi Anthem of the Spanish Falange Party – ”Cara al Sol”

piesn ta jest przypieta do strony glownej…

Cara al Sol (hiszp. Twarzą ku słońcu) – hymn hiszpańskiej Falangi. Autorem jego melodii jest Juan de Tellería.

Założona w 1933 roku Falanga do końca 1935 nie posiadała swojej oficjalnej pieśni. Falangiści zmuszeni byli “pożyczać” utwory włoskich faszystów. Śpiewali również utwory religijne Kościoła Katolickiego.

W okresie dyktatury Francisco Franco pełniła ona funkcję nieoficjalnego drugiego hymnu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cara_al_Sol

a to jedna z okladek FALANGI INTEGRALNEJ, czasopisma wydawanego przez ruch Christus Rex:

Christus Rex (ugrupowanie)

Christus Rex (łac. Chrystus Król, reksiści) – walońskie faszystowskie i ultrakatolickie ugrupowanie polityczne w Belgii działające od 1935 r., w okresie okupacji podjęło się kolaboracji z Niemcami hitlerowskimi.

Założycielem ruchu reksistowskiego był Leon Degrelle. W 1930 r. władze kościelne powierzyły mu stanowisko dyrektora katolickiego konserwatywnego tygodnika „Christus Rex”.

Leon Degrelle postanowił zabiegi dyplomatyczne połączyć z organizacją siły zbrojnej. W lipcu 1941 r. został sformowany do walki na froncie wschodnim Legion Waloński[2] w ramach Wehrmachtu, w którego organizację bardzo mocno zaangażował się sam L. Degrelle i inni działacze ruchu rexistowskiego. Zdecydowaną większość jego członków stanowili zresztą reksiści. W sierpniu 1941 r. Legion został skierowany do okupowanej Polski, gdzie do grudnia uczestniczył głównie w zwalczaniu partyzantki, a od stycznia 1942 r. walczył na okupowanych obszarach ZSRR.

Walonowie, przeorganizowani w V Brygadę Szturmową „Wallonien”, a następnie 28 Ochotniczą Dywizję Grenadierów Pancernych SS „Wallonien”, zostali zdziesiątkowani w walkach nad Dnieprem i w tzw. kotle czerkaskim, a rozbici w okolicach Wrocławia. W kwietniu 1945 r. Degrelle wraz z resztkami swojej formacji bronił Berlina przed Armią Czerwoną za co został odznaczonym Krzyżem Żelaznym. Po kapitulacji uciekł samolotem do Norwegii, a następnie do Hiszpanii gen. Francisco Franco…

https://pl.wikipedia.org/wiki/Christus_Rex_(ugrupowanie)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_Walo%C5%84ski

Leon Degrelle:

Widac chyba coraz wyrazniej jakie sily za tym stoja.. to wciaz te same sily obracajace ludzi przeciwko sobie, siostre przeciw siostrze i brata przeciw bratu

😦

 I patrzcie gdzie sie to ukrylo – pod krzyzem!!!

SALUT RZYMSKI zostal rozprapogowany przez faszystow I uchodzi nawet za jeden z faszystowskich symboli, ale skoro caly Ruch CHRISTUS REX ma faszystowskie korzenie… Jedno z hasel ruchu brzmi “przez nacjonalizm do monarchii” no I mamy najlepszy przyklad – general Franco.. to on wyznaczyl krola hiszpanii, a jego prawnuk jest aktualna glowa Domu Burbonow we Francji, choc te same sily mieszaja wszedzie…

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/#comment-8450

Państwo powstało na skutek zwycięstwa w hiszpańskiej wojnie domowej, toczonej w latach 19369 pomiędzy nacjonalistami Franco, wspieranymi przez III Rzeszę i WłochyMussoliniegoDruga Republika Hiszpańska została obalona 1 kwietnia1939, a Franco ogłosił się szefem Państwa Hiszpańskiego. W 1947 Franco ogłosił wprowadzenie monarchii (Reino de España), siebie mianował regentem i zarezerwował prawo wyboru króla. W 1969Juan Carlos Borbón został wyznaczony oficjalnie następcą Franco, który zmarł 20 listopada1975 roku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_Hiszpa%C5%84skie

i w tym miejscu jeden z najnowszych wpisow ze strony ruchu cr:

Ku pamięci Francisco Franco

Biorąc pod uwagę powstrzymanie czerwonej hordy, autentyczną wierność względem Stolicy Piotrowej i co najważniejsze; przedłużenie żywotności tego drzewiej wspaniałego kraju romańskiego jakim była Hiszpania –  i co z tym bezsprzecznie związane – przystopowanie chociaż na chwilędegeneracji Okcydentu, a pomijając (nie daj Boże, wynikający ze złej woli, raczej z często spotykanego – niepełnego rozumienia zasad prawowitości) błąd, jakim było przekazanie korony Hiszpanij uzurpatorowi Janowi, w czterdziestą rocznicę śmierci, pamiętajmy o wielkim wodzu jakim był Caudillo – generał  Francisco Franco y Bahamonde.

Jego przywiązanie do transcendentnego źródła władzy, tradycji i symboliki najlepiej podsumowane podczas instauracji w madryckim (królewskim) kościele świętej Barbary, gdzie występował pod baldachimem (przywilej zastrzeżony dla biskupów i królów, więc pomazańców); na którą sprowadzono najświętsze insygnia królestwa: wizygocką relikwię Arki, nawaryjskie łańcuchy zdobyte w bitwie pod Tolosą, Chrystusa spod Lepanto, wizerunek Naszej Pani z Atocha. Odśpiewano Te Deum, średniowieczną sekwencję: hymn na powrót króla z wojny (zastępując oczywiście słowo „rey” słowem „caudillo”). Na początku, pomodliwszy się u grobów Karola V i Filipa II w Eskurialu, złożył swoją szpadę u stóp Chrystusa z Lepanto jako votum. Następnie otrzymał błogosławieństwo od Prymasa Toledo i Hiszpanii, który powierzył go opiece „Tego, od którego pochodzi Prawo i Władza”. *

Ostatni, prawdziwie katolicki mąż stanu.

AJ

* fragment korespondencji znanej jako „Listy do J.” –  prof. Bartyzel

Za:  http://myslkonserwatywna.pl/ku-pamieci-francisco-franco/

http://kin-rchristusrex.blogspot.nl/2017/11/ku-pamieci-francisco-franco.html

JAKA MONARCHIA?

“Jesteśmy zwolennikami monarchii jedynie prawdziwej czyli katolickiej, dziedzicznej, narodowej, hierarchicznej, antyparlamentarnej, antydemokratycznej i korporacyjnej gospodarczo”.

“Nacjonalizm integralny – odmiana nacjonalizmu odrzucająca suwerenność narodu na rzecz władzy (monarchii), która w jego interesie działa, ale jest od niego niezależna”.

Livia

cdn

98 thoughts on “OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN ZBIGNIEW hrabia POTOCKI! CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE???

 1. Genialny wpis Livio! Dorzucam coś od siebie

  Jezuici w natarciu! Propaganda w oparach absurdu!

  Serial Watykańsko-Jezuicki zdaje się nabierać rozpędu. Pomysły na ratowanie skompromitowanych Pośredników Boga na Ziemi przekraczają swoją absurdalnością kolejne poziomy. Rakieta Nośna Propaganda ( a może Progres – kto się interesuje kosmosem wie co to takiego!) wznosi się na coraz wyższą orbitę szaleństwa.

  Co ciekawe dla nasWolnych Ludzi otrzymaliśmy dzięki Jezuitom nowe narzędzie do badania intencji różnych ośrodków, które omamiają nas hasłami Wolności (jak PIS i całe środowisko Gazety Polskiej, ale także liberałowie z ateistycznego kręgu GW i TVN). Czarna Falanga, tak jak to nie raz wskazywaliśmy traktuje Polaków jak zakładników w wojnie, zwyczajne „katolickie” mięso armatnie i epatuje ich mirażem „odbudowy potęgi Watykanu”.

  Kochana Czarna Falango, nie jest możliwa odbudowa czegoś co wyczerpało się ideologicznie i obnażyło misternie tkaną przez wieki Piramidę Kłamstwa uprawianego w Imieniu Prawdy.

  Z kolei Postczerwona pokomunistyczna popłuczyna łże o wolności podlizując się z jednej strony tekstami o „ludzkim jezuicie” „wzorcu cnót” i próbując bezlitośnie dokopać kościołowi żeby odebrać mu rząd dusz nad „mięsem armatnim”.

  Mam równie złą wiadomość dla Faszyzujących Postczerwonych – Nikt Myślący Nie Wierzy Waszej Propagandzie. Wasz całkowity upadek jest tylko kwestią czasu. Przemyślcie to sobie i pomyślcie o „tyłach” i o własnych tyłkach. W roku 2014 solidnie po nich oberwiecie.

  PRAWDA nadciąga, ale nie jest to „Prawda” Moskiewska ani „Prawda” Post-Rzymska/Watykańsko-Sefardyjska.

  Zakończę te uwagi cytatem słów Adolfa Hitlera przekazanych potomności przez Hermanna Rauschninga, nazistowskiego szefa rządu w Gdańsku, które zostały opublikowane w Paryżu w 1939 r. w książce pt. Hitler m’a dit (Tak mi powiedział Hitler): “Nauczyłem się dużo od zakonu jezuitów, ,,do dnia dzisiejszego nie było niczego większego na tej ziemi niż hierarchiczna organizacja Katolickiego Kościoła. Zapożyczyłem dużo z tej organizacji do mej własnej partii. Wyjawię przed tobą mój sekret…W moich “burgach” Zakonu, wychowamy młodzież, która sprawi, że świat zadrży…Po tych słowach Hitler zamilkł, stwierdziwszy ze nie może powiedzieć niczego więcej…” (str. 266, 267, 273)

  Jezuici – SS Kościoła

  https://bialczynski.pl/wielka-zmiana-nauka-i-spoleczenstwo/dlaczego-wiara-przyrody-nie-potrzebuje-kaplanow-ani-doktryny-czyli-madry-wpis-pod-artykulem-o-niszczeniu-pomnikow-w-timbuktu-oraz-o-oswieceniu-zebrane-przez-mezamira-snowi/31-12-jezuici-w-natarciu-kolejny-propagandowy-absurd/

  Liked by 1 person

 2. To do czego oni dążą już nie ma znaczenia….. jeszcze na impecie powrzeszczą kilka miesięcy a potem zaczną gnić i się rozkładać jak leżące na kompostowniku chwasty. Niektórzy jak widzę nadal nie zajarzyli iż TYLKO JEDNA OSOBA na tym, świecie miała prawo dokonywać WYBORU CO DO jego PRZYSZŁOŚCI i tego wyboru…… nie da się zaajwajować kolejnymi ludobójczymi chucpami.

  JUŻ PO PTOKACH, co potwierdziła wczorajsza burza. ;D

  Like

   • Ktosiu toż to ja wiem, że ONA wraz z szumem wiatru fruwa sobie w PRZESTRZENI rozsiewając uzdrawiające pyłki ZRÓDLANEJ MIŁOŚCI i dlatego jest tak nieuchwytna dla tych co ją tak usilnie i nawet po trupach poszukują, i wiem też, że jej płomień ostatnio mocno płonie w ❤ ❤ w PRZESTRZENI.
    Chciałam poznać Twoje zdanie.

    Like

   • Nie ONA a ON, nie w “PRZESTRZENI” a “NA ZIEMI’ i nie “LATA” a “CIĘŻKO HARUJE” żeby w tym burdelu cokolwiek uzdrowić….

    MM literalnie oznacza MAJĄCY RA MAG PANA RA…..

    adresu wybacz ale nie podam a datę urodzin określił PIORUN z 1970 roku co w październiku lub listopadzie ją ZWIASTOWAŁ uderzeniem w tzw PERUNOWĄ SKALĘ…. co jest jak zauważyłem obiektem tak niemożebnej ZAWIŚCI że aż całe środowisko ezo się skręca z boleści…..

    zresztą po co podawać adres by zaraz przyjeciała wataha hien i sępów z nożami i widelcami na “mocarny” posiłek? Bo przecież nie w innej sprawie….

    Like

   • Ktosiu, że też Ty nie poznałeś, że mój opis ISKRY to poetycka przenośnia, przecież wszystko i tak zamyka się w ENERGII ŻRÓDŁA.
    Gdzieś, kiedyś czytałam Twój wpis na ten temat, określający uzdrawiającą ten Świat Iskrę jako kobietę tańczącą pod dębem Jo-Annę, teraz twierdzisz, że to On, stąd moje pytania do Ciebie, jako osoby siedzącej w tym temacie.
    Dzięki za informacje, ale jak sam wiesz wszyscy czekamy i tęsknimy za normalnością , szczęściem i radością dla nas mieszkających na tej pięknej , a zarazem umęczonej w raz z nami Planecie Ziemi.

    Like

   • “Ktosiu, że też Ty nie poznałeś, że mój opis ISKRY to poetycka przenośnia, przecież wszystko i tak zamyka się w ENERGII ŻRÓDŁA.”

    –i tak i nie, to że masz (na przykład) młotek i talent nie oznacza iż od razu świat zaroi się od rzeźb… bo najpierw musi być MOTYWACJA by je zrobić a potem ORKA przy ich TWORZENIU a jest…..

    “Gdzieś, kiedyś czytałam Twój wpis na ten temat, określający uzdrawiającą ten Świat Iskrę jako kobietę tańczącą pod dębem Jo-Annę, ”

    –ISKRA to ZDARZENIE jakie zaszło ponad 4 lata temu, ZDARZENIE jakie ZAPOCZĄTKOWAŁO przemianę. Nie wiem kto pisał o joannie i w sumie nie chcę wiedzieć….. już się tyle bredni naczytałem i o ISKRZE i o KRÓLU Z KRAKOWA i napatrzyłem na gęby “wybranych” do tego kandydatów że…..

    “teraz twierdzisz, że to On, stąd moje pytania do Ciebie, jako osoby siedzącej w tym temacie.”

    –nawet mi się nie chce tego wszystkiego prostować…. ale… skoro…

    “Dzięki za informacje, ale jak sam wiesz wszyscy czekamy i tęsknimy za normalnością , szczęściem i radością dla nas mieszkających na tej pięknej , a zarazem umęczonej w raz z nami Planecie Ziemi.”

    –to ciekawe ile osób pomyślało by SAMEMU WSPOMÓC przemianę czy choć zainteresować się czy owa “heroiczna joanna’ ma za co budować leniom ich wymarzony raj….. czy nie potrzebuje pomocy, ochrony przed knowaniami nazi etc….

    Ciekawe ile osób pomyślało o czymś wznioślejszym niż o UWŁASZCZANIU SIĘ na cudzej ENERGII… nierzadko bezczelnym czynionym na chama…..

    Czasami aż mnie korci zrobić audiotele… — “chcesz mieć WYDARZENIE” wrzuć monetę” …..

    a potem patrzeć na te wrzaski “że jak tak można przecież oni czekają”…. “że to niegodziwe”…. “ze im się WYDARZENIE (i SUPER MOCE) należy bo mają… “puszystą perukę” czy “jędrny tupecik” czy “odpowiednio pokolorowany paszport polinszitu” “….

    Like

   • bo wiem iż to jest NIEWYOBRAŻALNIE SKOMPLIKOWANE ale

    owa ISKRA (jej nosiciel) jest SKARBEM NARODOWYM i powinna być (przynajmniej przez NORMALNIE inteligentnych) CHUCHANA Z KAŻDEJ MOŻLIWIE STRONY

    bo bez niej, bez jej motywacji do czynienia zmiany

    NIE BĘDZIE ani planetarnego RAJU, ani WIELKIEJ POLSKI, ani WYNIESIONEJ do Nieba Lechii

    ani NAWET NICZEGO….. i tu odsyłam do starożytnych tekstów…. z pytaniem “DLACZEGO”.

    albo do bajek bo tam też to jest choć w nieco innej scenerii opisane.

    Like

   • Ktosiu dziękuję za Twoje informacje, wiem, że masz wiedzę i chętnie się nią dzielisz, dlatego pytałam Ciebie, jeszcze raz dzięki i już nie będę Cię więcej męczyć 😀

    Like

   • Livio jak tylko pojawił się ów niejaki imć hrabia, nad którym na niektórych blogach były ochy i achy, ja napisałam, że jest to cwaniak i hochsztapler skrywający swoje prawdziwe oblicze i zamiary pod fasadą cukrowanych słów i obietnic, co on to dla tej biednej ojczyzny jest skłonny zrobić, byleby mu tylko pomóc wykreować się w mediach publicznych na zbawcę Narodu Polskiego.
    Takie jest moje zdanie i pogląd na imć pana hrabiego i jego cele.

    Like

  • Bzdura! Takie glupoty moga wypisywac albo idioci albo dezinformatorzy.. Potocki to radykalny katolik.. sam przeciez powiedzial ze uczeszcza na msze swiete, co wiecej odbywajace sie po
   lacinie, a wiec wyglada na to ze to zwolennik Piusa X…

   A to do czego ta banda chce doprowadzic to IV Rozbior Polski.. najpierw uniewaznia III Rzeczpospolita a potem… oczywiscie do tego nie moze dojsc!

   P.s zwolennicy Piusa X to tzw piusowcy lub lefebrysci I tu przypomne ze Pius X byl takze Mistrzem Zakonu Bozogrobcow..

   Like

   • Podoba mi sie takie podejscie do sprawy. Potoccy I Radziwilowie zdrajcy.. wiem jak potwornej zdrady Radziwilowie dopuscili sie na mojej rodzinie, miedzy innymi zdrady smolenskiej, ale nadszedl CZAS PRAWDY..

    P.s przed tym odcinkiem o Potockim warto chyba obejrzec odcinek o Sokolnickim…

    Like

   • Pinned by Radosław Patlewicz

    Proszę o polecenie tego filmu pod treściami dotyczącymi Sokolnickiego i Potockiego. Trzeba zatrzymać przerzuty raka, którym infekują (jeden zza grobu).

    Like

 3. Po “zakończeniu” tzw 2 Wojny Światowej Polska na mocy porozumień Jałtańskich stała się krajem pod WSPÓLNYM zarządem GB i ZSRR (30/70)….. Cały powojenny ruch tzw “powstańczy” działał jedynie na rzecz i w interesie GB gdyż był on do tego szczuty….. albowiem Anglia planowała zaraz po zakończeniu 2 Wojny Światowej rozpocząć 3 wykorzystując do tego chociażby niemieckich żołnierzy przetrzymywanych w swoich obozach. Do wybuchu wojny nie doszło z powodu wynalezienia przez Rosjan bomby atomowej jaka drastycznie podniosła poprzeczkę groźbą wymazania Londynu (siedliska biblijnej nierządnicy) w powierzchni planety….. Dlatego tez Anglia do momenty wykrwawienia się NSZ przy ich pomocy prowadziła dywersje czyli mordy na wrogach “ludu”…. przy czym LUD to MASONI (wyznawcy beliara znanego jako maschiach czy jezus – j9)

  Obecna zadyma z potockimi, białczyńskimi, olszńskimi jest też czyniona z inspiracji Brytyjskiej Podłości… te inicjatywy bez względu na to jaki mają “oficjalny” cel mają NIE DOPUŚCIĆ do USAMODZIELNIENIA SIĘ POLAKÓW WE WŁASNYM PAŃSTWIE o czym mówi Przepowiednia o Królu z Krakowa…. bo ona jest GŁÓWNYM celem wszelakich rozgrywek… to KTO NIM ZOSTANIE przez Boga KORONOWANY….

  cała reszta to działania synergiczne lub odwracające od tego uwagę.. Gdyby zaś Słowianie jako LUDY SŁAWY (WANDY) porzucając wzajemne animozje czy imperialne ciągutki się ze sobą monarchistycznie związały (tj pod sztandarem Boga) ich liczba zagroziłaby dominacji anglosaksońskiego czyli judaistycznego hitleryzmu co oczywiście nie jest po myśli Plemieniu Gnid I Padalców i czemu różnego rodzaju potockie, białczyńskie… kudlińskie etc swoim bajerowa niem projektami typu WIELKA (*) Lechia czy TRÓJ-MORDZIE mają zapobiec.

  (*) WIELKA czyli HITLEROWSKA bo zawsze kraj nazwany WIELKIM ma w tle hitlerowskie/ judaistyczne korzonki…. Ciągutki do słowa WIELKA nawiązują do WIELKICH przywódców izraela czyli gigantów (NEFILIMS) jacy ich wodzili na Słowian…..

  Należy też pamiętać iż projekt WIELKA (katolska, masońska, poliowska…) LECHIA to kontrprojekt WIELKA (SAMODZIELNA) LECHIA jakiej zręby zostały określone w Apokalipsie św Jana… Wielka (żydowska) LECHIA to pastisz tamtego boskiego projektu czy inaczej PRÓBA UWŁASZCZENIA SIĘ NA NIM i poprzez niego zawłaszczenia świata pod hitlerowski/ judaistyczny/ noachicki terror.

  Like

  • Wszelkie “ruchy” pedofilsko-pederastyczne czy to religijne czy to społeczne mają swoje UWARUNKOWANIA i KORZENIE w JUDAIZMIE….. i to on poprzez swoje KRYPTO-MACKI propaguje go po świecie wdrażając jako “OBOWIĄZUJĄCE noachickie PRAWO) czyli PRAWO TALMUDYCZNE….

   Obecnie żydki zamierzają postawić narody świata przed wyborem ZGODA/ NIEZGODA na ich rządy czyli przed wyborem czy goje se ugną przed NOACHICKIM TERROREM czy też ZAMIERZAJĄ z nim”walczyć”…. To SZTUCZKA PRAWNA mająca pokazać “światu” iż NIE MAJĄ WYBORU jak tylko te prawa przyjąć bo inaczej spotka ich śmierć…..

   ale każdy podpis pod tym dokumentem to niejawne przyznanie WŁADZY twórcy tego dokumentu do dysponowania życiem osoby go podpisującej bez znaczenia czy na TAK czy na NIE… I to jest teraz podstawowy cel chucpy…. uznanie PRAW NOACHICKICH jako ŚWIATOWYCH…..

   Like

 4. Komentarze z wpisu uwaga-dobry-pasterz-czesc-2

  Livia Ether Flow says:
  November 22, 2017 at 09:10
  Do Polski BOZOGROBCOW sprowadzil Jaksa Gryfita z Miechowa I tu za chwilke wkleje pewien list. Jaksa byl zasluzonym KRZYZOWCEM I tu nalezy pamietac ze cala idea KRZYZOWCOW pochodzi bezposrednio od tych ktorzy krzyzowali I ktorzy stworzyli kult ukrzyzowania ~ KRZYZAKI Z ORIONA.. z kultem smierci I krwawymi ofiarami laczy sie tez scisle Zakon Bozogrobcow.. Oficjalnie jednym z glownych zadan polskich Bozogrobcow na dzien dzisiejszy jest niesienie pomocy “Ziemi Swietej” czyli Izraelowi.. I tu wypada sie cofnac do samych poczatkow tegoz zakonu, zalozonego przez Gotfryda z Bouillon, glownego wodza I Wyprawy Krzyzowej.. aktualna glowa – wielmkim mistrzem zakonu Bozogrobcow na swiecie jest byly naczelny kapelan wojskowy USA, arcybiskup O’ Brien.. duchowa opoka dla Busha I spolki w czasie zbrojbego ataku na Irak.. I tak to sie kreci…

  to jest Gotfryd z Bouillon z pieciokrzyzem Bozogrobcow

  Krzyż jerozolimski jest jedynym krzyżem uznanym przez wszystkie kościoły chrześcijańskie. Jego bogata symbolika wpisuje się w równym stopniu w historię kościoła katolickiego, co prawosławnych i protestanckich. Do dziś jest wyłącznym symbolem dwóch zakonów – greckich i łacińskich bożogrobców, prawdziwego symbolu ekumenizmu. Krzyż jerozolimski na początku XXI wieku stał się amuletem i symbolem równie popularnym:

  Pięć krzyży oznaczało Jerozolimę i cztery królestwa uczestniczące w wyprawach krzyżowych

  http://3obieg.pl/krzyz-wszystkich-wyznan

  a tu ten sam krzyz na stronie ruchu Christus Rex, ruchu popierajacego ”prezydenta” Potockiego

  https://liviaflow.files.wordpress.com/2017/11/ttttt.jpg?w=700&h=

  https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/

  list wkleje w dalszej czesci

  cdn…

  Livia Ether Flow says:
  November 22, 2017 at 14:32
  I kontynuujac..

  Tak wiec w logo radykalnego ruchu narodowego Christus Rex znajduje sie wspomniany KRZYZ JEROZOLIMSKI, zwany tez pieciokrzyzem Bozogrobcow.. w niego wpisana jest FALANGA, symbol uzywany przez ONR, czyli oboz radykalno narodowy, a nad nimi znajduje sie KORONA.. Idac dalej, nad Ruchem CHRISTUS REX piecze sprawuja zwolennicy Piusa X, tzw piusowcy (lefebrysci)… Wracajac jednak do logo ruchu CR.. niezle polaczenie, prawda? Krzyz Jerozolimski I Falanga.. I tu tylko wspomne ze hiszpanska falanga byla oryginalnie organizacja faszystowska, z ktora wiaze sie taka postac jak general Franco… prawnukiem Franco jest Ludwik Alfons Burbon, obecna glowa Domu Burbonowvwe Francji 😉 hiszpanska falanga uzywala czasem symbolu czarnego maltanskiego krzyza z wpisana w srodek prawoskretba swastyka. W otoczeniu 10 strzal co od razu uklada mi sie w symbolike BLACK SUN I przywodzi na mysl pierwszy sen ktory mialam w Holandii po opuszczeniu Hiszpanii.. doslownie pierwszej nocy.. pelno czarnych maltanskich krzyzy, ktorymi nigdy wczesniej sie nie interesowalam.. I tak chcac nie chcac zaczelam odkrywac coraz to bardziej niezwykla, jak I szokujaca historie.. cdn…

  https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/comment-page-1/#comment-8422

  tutaj dodam ze na stronie ruchu CR znajduje sie miedzy innymi Anthem of the Spanish Falange Party – ”Cara al Sol”

  piesn ta jest przypieta do strony glownej…

  Cara al Sol (hiszp. Twarzą ku słońcu) – hymn hiszpańskiej Falangi. Autorem jego melodii jest Juan de Tellería.

  Założona w 1933 roku Falanga do końca 1935 nie posiadała swojej oficjalnej pieśni. Falangiści zmuszeni byli “pożyczać” utwory włoskich faszystów. Śpiewali również utwory religijne Kościoła Katolickiego.

  W okresie dyktatury Francisco Franco pełniła ona funkcję nieoficjalnego drugiego hymnu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cara_al_Sol

  a to jedna z okladek FALANGI INTEGRALNEJ, czasopisma wydawanego przez ruch Christus Rex:

  null

  Cdn

  Christus Rex (ugrupowanie)

  Christus Rex (łac. Chrystus Król, reksiści) – walońskie faszystowskie i ultrakatolickie ugrupowanie polityczne w Belgii działające od 1935 r., w okresie okupacji podjęło się kolaboracji z Niemcami hitlerowskimi.

  Założycielem ruchu reksistowskiego był Leon Degrelle. W 1930 r. władze kościelne powierzyły mu stanowisko dyrektora katolickiego konserwatywnego tygodnika „Christus Rex”.

  Leon Degrelle postanowił zabiegi dyplomatyczne połączyć z organizacją siły zbrojnej. W lipcu 1941 r. został sformowany do walki na froncie wschodnim Legion Waloński[2] w ramach Wehrmachtu, w którego organizację bardzo mocno zaangażował się sam L. Degrelle i inni działacze ruchu rexistowskiego. Zdecydowaną większość jego członków stanowili zresztą reksiści. W sierpniu 1941 r. Legion został skierowany do okupowanej Polski, gdzie do grudnia uczestniczył głównie w zwalczaniu partyzantki, a od stycznia 1942 r. walczył na okupowanych obszarach ZSRR.

  Walonowie, przeorganizowani w V Brygadę Szturmową „Wallonien”, a następnie 28 Ochotniczą Dywizję Grenadierów Pancernych SS „Wallonien”, zostali zdziesiątkowani w walkach nad Dnieprem i w tzw. kotle czerkaskim, a rozbici w okolicach Wrocławia. W kwietniu 1945 r. Degrelle wraz z resztkami swojej formacji bronił Berlina przed Armią Czerwoną za co został odznaczonym Krzyżem Żelaznym. Po kapitulacji uciekł samolotem do Norwegii, a następnie do Hiszpanii gen. Francisco Franco…

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Christus_Rex_(ugrupowanie)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_Walo%C5%84ski

  Leon Degrelle:

  null

  null

  null

  null

  cdn

  Like

  • Do kurwy nędzy! nie wierzę…
   Salut Rzymski i Francisco Franco na jednej lini
   z „Czołem Wielkiej Polsce”.
   I na tym gównie ma wyrosnąć
   Wielka Lechia?

   Like

   • Tak, patrzac na to wszystko nie da sie nie przeklnac I widac chyba coraz wyrazniej jakie sily za tym stoja.. to wciaz te same sily obracajace ludzi przeciwko sobie, siostre przeciw siostrze i brata przeciw bratu 😦 I patrzcie gdzie sie to ukrylo – pod krzyzem!!!

    SALUT RZYMSKI zostal rozprapogowany przez faszystow I uchodzi nawet za jeden z faszystowskich symboli, ale skoro caly Ruch CHRISTUS REX ma faszystowskie korzenie… Jedno z hasel ruchu “przez nacjonalizm do monarchii” no I mamy najlepszy przyklad – general Franco.. to on wyznaczyl krola hiszpanii, a jego prawnuk jest aktualna glowa Domu Burbonow we Francji, choc te same sily mieszaja wszedzie…

    Like

  • To sa faszysci, faszystowska falanga, a nie zwykli narodowcy. To jest ogromny problem dla Polski, a moze byc I tragedia jesli w pore sie tego nie powstrzyma. Spojrzcie na tego zolnierza w kominiarce na banerze ruchu Christus Rex.. on ma na sobie logo Bozogrobcow I tu niezwykla zbieznosc – ta kovieta ktora sie oglosila w sejmie “Matka Boska” mowiac przy okazji ze pochodzi od Jaksy z Miechowa itd.. to wlasnie Jaksa sprowadzil do Polski Bozogrobcow… “przez nacjonalizm do monarchii” I to sie wlasnie dzieje na waszych oczach… nie bedzie to jednak dobra zmiana, a wrecz przeciwnie ~ cofniecie Polski do czasow inkwizycji..

   Like

  • Ktos tu ma trudnosci z R,ja musialen slowo Krowa tysiac razy powtarzac az zabrzmialo po polsku.Wiec radze ksiedzu pod krzyzem potrenowac wymowienie slowa krowa,bo tak sprawa i tak juz jest jasna i nawet juz koncowki o krzyzu nie trza bylo dodac ,slowianie powiedza ze Maja tu przed soba Turbo krzyzaka.A tak naprawde jedni i drudzy zyja na garnuszku tych co na nich pracuja.Mi jakos dziwnie jednym bogiem smierdzi u wszystkich,czlowieka krzyzowac by miec z niego korzysci.Nie mowiac juz nic o nazywanie brzydko calego narodu,no ktos tu widac zapomnial kto jak narazie odpowiada za polski burdel ,o ile sie nie myle to ci spod krzyza.Jakos mi ta sytuacja przypomina niemcy 33 roku spiewka o germani i germanach ,tylko po to by miliony swoich pod krzyzem polozyc w imieniu swych wariackich idei.No coz Maja narod za wariata,glosujesz na cganow zle,rpzecierz cygany pod krzyzem siedza,nie glosujesz Terz niby zle nie masz poczucia obowiazku,od kiedy obowiazkiem jest dawanie cganom wiary ze sia poprwia.Co ma prosty czlowiek ze cyganski chorzy gnoje rzadza swiatem ,przez tysiace lat byl dla zyskow lany ,co teraz nagle duren winny ,a czego duren ma odpowiadac za bledy cyganskich chciwych elit i chciwego zazdrosnego boga.Na koniec ten co go nazwaja prostakiem ,placi podatki na zabawe w rzadzenie dla niebieskich ptaszkow.No coz jedni i drudzy Maja narod prosty za prostakow,tu jedno czy siedza pod krzyzem czy skacza przez ogien w lesie.No coz jak sie jest bogiem trudno uszanowac prostego czlowieka dla nich to tylko prostak.No coz za komuny ,bylo modne robic z ruskich wroga,bo rusek polaka objada i ruska to wina ze u polaka jest bieda,teraz nadeszla moda na niemca i gada ze polaka ojada ,a moze prostego polaka obrzeraja wlasne elity w perukach ze wszami co im resztki w glowie zjadly.
   JAK TO SLYSZE O DURNYM NARODZIE Z JEDNEJ I DRUGIEJ STRONY BO BYM NAJLEPIEJ NA NICH ZYGNAL.

   Like

 5. ZA RZĄDÓW PIS „narodowcy” PÓJDĄ SIEDZIEĆ !! ALE SAMI SIEBIE WSADZĄ DO PIERDLA ..niewiarygodne ale prawda.

  Posted by miziaforum w dniu Grudzień 2, 2017

  Witam każdy kto zagląda na bloga od dłuższego czasu wie że dość dawno powiedziałem tu w prost „ZA RZĄDÓW PIS NARODOWCY BĘDĄ SIEDZIELI W WIEZIENIACH ”

  nie wiedziałem tylko że to będą CI !!! :narodowcy: przebierańcy , oszuści alkoholicy , narkomani chorzy na umyśle ……

  PROSZĘ BARDZO NA CO STAĆ PODOBNO DOROSŁYCH LUDZI REPREZENTUJĄCYCH POWAŻNE IDEE I WARTOŚCI ORAZ PROMUJĄCY I REPREZENTUJĄCY KANDYDATÓW NA WODZÓW NARODOWYCH ……

  k………… jak mi ktoś jeszcze raz napisze że źle traktuje „narodowców” ……

  PROSZĘ BARDZO ……….

  a to żeby wam przypomnieć kontekst i .. że nie jest to pierwszy raz ani przypadek

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/12/02/za-rzadow-pis-narodowcy-pojda-siedziec-ale-sami-siebie-wsadza-do-pierdla-niewiarygodne-ale-prawda/

  Like

 6. Paweł Kukiz
  Szczerze przepraszam za wprowadzenie “narodowców” do Sejmu. Na swoje usprawiedliwienie – przed wyborami wiele środowisk domagało się sojuszu wszystkich sił antysystemowych – JOWowców, Wolnościowców, Narodowców. Niestety, “narodowcy” w obecnym kształcie okazują się być niebezpieczniejszymi dla Polski niż System. Na szczęście (w nieszczęściu) nie ma ich już dzisiaj w K’15. Mimo to jeszcze raz przepraszam.
  Hasło “zdejmij jarmułkę-podpisz ustawę” to retoryka przedwojennych bojówek skrajnej prawicy nie mająca niczego wspólnego z ideą Dmowskiego z czasów Konferencji Paryskiej. Żenada.
  http://telewizjarepublika.pl/kukiz-mocno-o-narodowcach-szczerze-przepraszam-za-wprowadzenie-narodowcow-do-sejmu,60255.html

  Like

   • Jaki pan taki kram. Proste?

    Aleksander Jabłonowski
    9 hours ago (edited)
    ja piszę kurwo zydowska :)))) masz ten zaszczyt kurwo zydowska :))) polińska pierdolona szmato kloczna – zajebie ci taki marokański cios w realu zamelduj sie do mnie :))) ty zydowska prostytutko wypierdalaj do telawiwu – ty zasyfiona zawszona po matce kurwie i ojcu alfonsie anonimowa dziwko jewrejska szabesgojska :)))) to ciebie srullu koniuszko
    (https://www.youtube.com/watch?v=lJhWdzi2ens&lc=Ugw2BoIMnaO5X4OvpQR4AaABAg.8fxaxXagxZ88g0ZbbNthwW)

    Like

   • Nie wiem kogo on tak wyzywa, byc moze jakas slowianke. Slowian wyzywa od Zydow, a Zydow chwali. Dokladnie to samo robia ze mna od kilku lat… Dokladnie ta sama agenda – pseudo slowian……

    p.s Zona pana Jablonowskiego to chyba tez Zydowka, bo pani Maria faktycznie – raczej na bank?

    Like

  • Tak, to sa PIUSOWCY z siedziba w Szwajcarii.

   O panu Rozwadowskim wspomnialam miedzy innymi w notce

   Uwaga ”Dobry Pasterz”!!! czesc 2
   https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

   oraz miedzy innymi w tym komentarzu:

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/04/dlaczego-isis-astara-opuscila-plan-fizyczny/comment-page-1/#comment-9330

   Za RYCERZAMI MARYI stoja oczywiscie JEZUICI i tu wklejam tekst z innego postu:

   Livia Ether Flow
   said:

   May 9, 2018 at 12:53

   The Identity Of The Final Antichrist?

   The Individual (a.k.a: Reptilian Dimension) / 5 hours ago

   Recently I received some very fascinating information. Its very possible I have received the possible identity of the final Antichrist who will rule the world for 3.5 years as prophesied in the book of Revelation. According to the information I received, high ranking members of the Jesuit Order and other secret societies are preparing a one world government and one world religion that will be ruled by Satan/Lucifer (most likely ruled through the UN). Satan often materializes in various forms and often takes on the form of dead people to deceive people. According to information I have received, Satan will appear on earth in the form of a deceased Jesuit named Wlodimir Ledóchowski.

   null

   Wlodimir Ledóchowski.

   Ledochowski will be hailed as some supernatural ascended master returned from the dead (in reality this is Lucifer who has taken on the form of a dead man), and will rule the world out in the open with his Jesuit assistants. Ledochowski died in 1942 and was the 26th Jesuit General. Satan will take on the appearance of Ledochowski and inform the world that the Jesuit Order are the ultimate spiritual and religious authority as one of their Generals has returned from the dead. The military order known as the Jesuit Order which has ruled most of the known world for centuries, will openly rule the world with Lucifer who will take on the form of a deceased Jesuit. Lucifer in the form of a deceased Jesuit will unite the religions of the world into a one world religion and also create a one world government. “And then the lawless one will be revealed, whom the Lord will consume with the breath of His mouth and destroy with the brightness of His coming. The coming of the lawless one is according to the working of Satan, with all power, signs, and lying wonders, and with all unrighteous deception among those who perish, because they did not receive the love of the truth, that they might be saved.” (2 Thessalonians 2:8-10)

   As stated above, Satan will most likely rule the world through the UN and the official spiritual authority within the UN is the Theosophical Society. I have infiltrated the Theosophical Society before and its members regularly interact with fallen angels who take on various appearances (These fallen angels also known as demons were banished from Heaven and now roam earth and the dimensions outside of heaven to cause chaos and deception. You can prove these apparitions are demons by binding them in the name of Jesus Christ and casting them away in the name of Jesus Christ, once you do this, they will vanish.) It should also be noted that the Theosophical Society has its own male/female Scottish Rite Masonic lodge known as Blavatsky Lodge, which means it is under Jesuit influence and control, as the Jesuit Order wrote the Scottish Rite Masonic degrees and control high level Scottish Rite Freemasonry. The Theosophical Society is involved with the Jesuit Order and has books on the Jesuits in their libraries. These fallen angels who appear at Blavatsky Lodge/Theosophical Society are pathological liars and deceivers who can materialize into our dimension in various forms. These demons that interact with people in the Theosophical Society and who often haunt private houses by taking on the form of the occupants dead relatives, often appear at the Theosophical Society in the form of dead Theosophical Society members such as Alice Bailey and Helena Blavatsky. They do this so they can deceive people into thinking they will be reincarnated or ascend into another spiritual dimension after death, and to deceive people into thinking there is no judgement after death. These fallen angels are all about deception and manipulating people away from the Kingdom of Heaven because they were banished from it. It is appointed for a man to die once and then receive judgement from the creator (Heaven or Hell), so the fallen angels do everything they can to manipulate people into Hell through deceptive magic and philosophical deception.

   The Theosophical Society who control the new age spiritualist movement will most likely promote Ledochowski as an ascended master in the growing New Age movement. Ledochowski may be promoted by the Jesuits international interlocking secret societies (Freemasons, Theosophical Society, New Age movement, Vatican Knights, Sufi Islam) as some spiritual authority who has returned from the other side to guide humanity into a one world religion and one world government. The UN which is overseen by the Knights of Malta (controlled by the Jesuit Order and who have permanent observer status on the UN council) will most likely make Lucifer/Ledochowski the head of the UN.

   According to prophecy, the Antichrist suffers some mortal wound and is raised from the dead to amaze the world into worshipping him as a god. Could the deceptive return of Ledóchowski who is really Lucifer in a disguise be the fulfilment of this prophecy? “And I saw one of his heads as if it had been mortally wounded, and his deadly wound was healed. And all the world marveled and followed the beast.” (Revelation 13:3)

   Ladochowski has been dead for decades and his appearance would certainly amaze the world and get them curious about Ladochowski. Is the appearance of Lucifer in the disguise of Ladochowski a fulfillment of the above prophecy? Only time will tell.

   The Jesuit Order are at the pinnacle of the: New World Order, Illuminati, Vatican and international occult network. The inner circle of the Jesuit Order are shapeshifting reptilians of nephilim bloodlines and are high level black magicians. This inner circle of Jesuits with Lucifer as their out in the open leader, in the form of the deceased Ledochowski, may be the final one world government before the second coming of Jesus Christ, who will return to destroy the world and judge it forever.

   At present, mankind dwells in a fallen and perilous world. We are given free will to make choices. In the final years of world history, God will allow Satan to deceive the world so that mankind can make a choice whether to worship the one true God or Lucifer who will possibly take on the form of Wlodimir Ledóchowski. A majority of so-called Christian churches are under the control of Scottish Rite Freemasonry which is controlled by the Jesuit Order, and these Masonic led churches will lead their congregations into submitting to Ledochowski as their ultimate spiritual authority and world senior Pastor. Most so-called Christian churches today are controlled and set up like Masonic lodges, as the senior Pastor is set up as a most worshipful master, while the congregation is indoctrinated into blindly submitting to the most worshipful master at all times. This indoctrinated submission will eventually lead into submission to the Antichrist and Jesuit Order, and it will lead to much of the congregation taking the mark of the beast (which may be some kind of implantable microchip that allows you to buy or sell). You may see the Masonic lodge controlled churches (majority of them are) cause the world council of churches to submit to Ledochowski and the Jesuit Order. This will cause a lot of so-called Christianity to submit to the Antichrist and take the mark of the beast. According to prophecy, if you take the mark of the beast, you will be cast into the lake of fire after Jesus Christs second coming.

   Most other religions are controlled by the Jesuit Order and these religions will also be led to submit to the spiritual authority of Ledochowski. As stated above, the New Age movement is controlled by the: Theosophical Society, Illuminati witchcraft covens, Rosicrucian Order and so forth. The New Age spiritualists will also be led to Jesuit submission.

   Most of Islam is controlled through Masonic lodges in the Middle East and through the Knights of the Golden Fleece (Saudi Royals are Knights of the Golden Fleece). You also have Roman Nobility Bloodlines taking control of Sufi Islam in Europe. Sufi Islam is an occult/spiritualist movement of Islam linked to the Theosophical Society, so you may see this occult form of Islam being used to submit Muslims to the Jesuit Order.

   Hinduism and the religions of India also have strong Illuminati (the Illuminati is a creation of the Jesuit Order) links, as most religious followers in India follow the teachings of Theosophical Society leaders like Annie Besant (Besant was a popular political and spiritual leader in India). The Jesuit Order will also use the liberal spiritualistic teachings of the Theosophical Society to submit other religious followers to their world religion under Ledóchowski.

   According to Bible prophecy, the Jesuit Order and Illuminati will indeed set up a world government and world religion, they will also force world citizens to take a mark in their right hand or forehead (This may be some kind of microchip).

   “And he causeth all, both small and great, rich and poor, free and bond, to receive a mark in their right hand, or in their foreheads: And that no man might buy or sell, save he that had the mark, or the name of the beast, or the number of his name.” (Revelation 13:16-17)

   God will allow the Antichrist and Satanic government to rule the world and persecute the true followers of God for 3.5 years. At the end of the 3.5 years, Jesus Christ will return to earth as a lion (he previously came as a lamb offering grace and love) and will rapture his true followers from earth and then destroy the world and judge all people. Gods people will be taken (raptured) from earth AFTER the tribulation, the pre-tribulation rapture doctrine is a false doctrine. God will allow his people to go through the tribulation.

   The rapture will take place after the tribulation:

   “Immediately after the tribulation of those days shall the sun be darkened, and the moon shall not give her light, and the stars shall fall from heaven, and the powers of the heavens shall be shaken: And then shall appear the sign of the Son of man in heaven: and then shall all the tribes of the earth mourn, and they shall see the Son of man coming in the clouds of heaven with power and great glory. And he shall send his angels with a great sound of a trumpet, and they shall gather together his elect from the four winds, from one end of heaven to the other.” (Matthew 24:29-32)

   As stated, the tribulation and reign of the Antichrist will last 3.5 years. During those 3.5 years, there will be persecution of Gods true followers and the Antichrist will force citizens to take the mark of the beast (possibly a microchip). However God will have two witnesses (nobody knows who they are) who will be able to kill people supernaturally while they preach the truth to the world and rebuke the Antichrist.

   “And I will give power unto my two witnesses, and they shall prophesy a thousand two hundred and threescore days, clothed in sackcloth. These are the two olive trees, and the two candlesticks standing before the God of the earth.And if any man will hurt them, fire proceedeth out of their mouth, and devoureth their enemies: and if any man will hurt them, he must in this manner be killed.These have power to shut heaven, that it rain not in the days of their prophecy: and have power over waters to turn them to blood, and to smite the earth with all plagues, as often as they will. And when they shall have finished their testimony, the beast that ascendeth out of the bottomless pit shall make war against them, and shall overcome them, and kill them. And their dead bodies shall lie in the street of the great city, which spiritually is called Sodom and Egypt, where also our Lord was crucified. And they of the people and kindreds and tongues and nations shall see their dead bodies three days and an half, and shall not suffer their dead bodies to be put in graves. And they that dwell upon the earth shall rejoice over them, and make merry, and shall send gifts one to another; because these two prophets tormented them that dwelt on the earth. And after three days and an half the spirit of life from God entered into them, and they stood upon their feet; and great fear fell upon them which saw them. And they heard a great voice from heaven saying unto them, Come up hither. And they ascended up to heaven in a cloud; and their enemies beheld them.” (Revelation 11: 3-12)

   The final years of world history will be a cataclysmic battle between good and evil, and light and darkness. The forces of darkness will be led by the Antichrist (who may possibly take on the form of a deceased Jesuit) and the forces of light will be led by two witnesses called by God. The Antichrist will persecute many of Gods followers, however Gods two witnesses will also have power to fight the forces of darkness until the second coming of Jesus Christ, which will result in the: rapture of God’s people, the destruction of the world and a great judgement. Once the final judgement occurs, the world will be rebuilt supernaturally, and a thousand year reign of peace will occur under Jesus Christ.

   I also want to make it clear I am not making some infallible prediction about the Antichrist like a lot of self professed prophets out there, nor do I claim to be a prophet who is giving infallible information. I am just saying this is some information I received recently and I think its a possibility.
   https://reptiliandimension.wordpress.com/2018/05/09/the-identity-of-the-final-antichrist/

   +++

   Włodzimierz Ledóchowski

   Włodzimierz Ledóchowski SJ (właściwie Włodzimierz Halka-Ledóchowski), ur. 7 października 1866 w Loosdorfie k. Wiednia w Austrii, zm. 13 grudnia 1942 w Rzymie – polski jezuita, 26. Przełożony Generalny Towarzystwa Jezusowego.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Led%C3%B3chowski

   Towarzystwo Jezusowe, SJ[a] (łac. Societas Iesu), jezuici – męski papieski zakon apostolski założony przez Ignacego Loyolę.

   Cechą charakterystyczną jego charyzmatu jest dyspozycyjność do służenia papieżowi we wszelkich możliwych dziedzinach, a zwłaszcza w zadaniach najtrudniejszych; w związku z tym nie ma ściśle ustalonego zakresu działania, gdyż wyznaczają go znaki czasu…

   Wkleilam tu ten tekst z Reptilian Dimension przez wzglad na Ledochowskiego, bo to bardzo bardzo bardzo zwiazane z watkiem PIO i pana Potockiego..

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/21/ojciec-pio-z-nowej-huty-i-sluzby-specjalne/comment-page-2/#comment-11123

   Like

  • ”Jezuicki porządek to porządek wojskowy, nie ma nic wspólnego z duchowością! Są to: Łobuzy, mordercy, kłamcy.. Silna ręka, która bierze WSZYSTKO i wszystko dla papiestwa !!!”

   Like

 7. Pogrzeb statniego Ordynata w łańcucie Hrabiego Alfreda Potockiego , jaki z tego wniosek?

  KRÓLEWSKA TV
  Opublikowany 22 cze 2018
  Film w stylu “zadania domowego” ten zalinkowany film pokazuje pogrzeb jednego z rodziny Potockich dość znacznej osobistości
  w przezłości jak i wczasach obecnych , był to ostatni ordynat włości i Pałacu w łańcucie, powstaje pytanie , kogo nie ma na tym pogrzebie a powinien być , temat do dyskusji widzów.

  link z pogrzebu Alfreda Hrabiego Potockiego

  Like

 8. Jak sie nie myle duda z zydowskiego na nasze to chyba jakies czarodziejskie ziele,
  Mandragora.No oprucz Rutkowskich i Dzidow ,Ruskow ,Chmielow jest i u mnie obok Duda,wiem ze nie dawali dziewczynom spokoju w szkole ,ale Dostal za to od dziewczyny po mordzie ,przyszla Dudowa do mnie na skarge ze jej Syna corka moja bije ,powiedzialem wtedy niech swe lapy pasozydek kolo swojej dupy trzyma to i w morde nie dostanie.No i byl spokuj.SS galicja .Najlepiej ze wyzywaja slazakow od rasistow i ze niemiecka niby opcja,mam dlatego male pytanie co zlodziejskie mordercow mordy w niemczech robia-mieszaja?
  https://de.wikipedia.org/wiki/Alraune_(Kulturgeschichte)
  Niemcy Maja dla tego ziela Terz swoja nazwe ,tlumaczac na polski znaczy zlodziejskie ziele,oj cos mi sie przypomnialo ,krutko po przyjezdzie do niemiec ,stalem na kwiatowej gorze na parkingu ,podszedl do mnie starszy niemiec i ni stad ni owad zaczal mowic ze jest to zlodziejskie Miasto.Cos mi sie zdaje ze juz wiem gdzie wejscie do sztolni,do jakiej weszlem we snie wychodzac pod zlamanem jesionem tam gdzie Lipien chodzi na tarlo.W snie bylo ze Lord sie pakowal do wyjazdu,moze czas na nowa zmiane,indianie zwa to nowym sloncem jak pociag zelaznym koniem.Dlatego to glupie straszenie mnie tym ze bede widtzial jak Oni przyjada,tak se mysle niech innych nie strasza o wlasna dupe strachem.Jesli ktos od tysiecy lat na innych pasozyduje to i sie w pare lat nie zmieni,jak juz nie ma jak swiecidelek sprzedac to prubuje sprzedac to czego nie ma duchowosc.Co swiadczy tylko o jednym ze u nich ani serca ani sumienia nie ma,od taka zombi bezduszna masa bojaca sie wlasnego cienia.

  Trza popatrzec na dom gdzie jest to ziele na kwiatowej gorze ,wcale bym sie nie zdziwil gdyby byk to budynek z literami AS:

  http://www.blomberg-lippe.net/politik/unser-historisches-rathaus/marktplatz/
  Budynek w ktorym byl zaklad fotograficzny w 1970 roku,dzis obok stoi slup gdzie wystawiano w sredniowieczu zlodzieji na pokaz,piekne miejsce dla zezowatej Dzidy z krzywym ryjem

  Like

 9. Ach jest jeszcze jedno miejsce w tym miescie ,to Kamerrun ,nie wiem moze sie myle ale tlumaczac na polski pokoj tajemnic,i Terz zwiazek z tym zlodziejskim zielem.

  Like

 10. Pingback: Jan ”hrabia” Zbigniew Potocki i SLUZBY SPECJALNE – Livia Ether FLOW

  • Duda jak Benny Hill został pogoniony przez ONR

   Władza nie potrafiła obronić siebie przed własnymi nacjonalistami i neofaszystami

   Gdy kiedyś solidny historyk spojrzy na dzień, w którym świętujemy 100. lecie odzyskania niepodległości, co zobaczy?

   Władzę, która szybko okazała się wstydem dla rodaków i która nie potrafiła obronić siebie przed własnymi nacjonalistami i neofaszystami, a nawet sprowadzonymi z zewnątrz, z Włoch.

   Zobaczy prezydenta, który nie ma w sobie krzty przyzwoitości, nie dość, że swoją osobą nie potrafił przekonać nikogo znacznego z zagranicy, ale najwybitniejszego obecnie polityka polskiego, szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska ustawił w piątym rzędzie, bo nie jest z jego opcji politycznej.

   Zobaczy manifestację rządową, która została doproszona do manifestacji nacjonalistów i neofaszystów, a gdy już ruszyli okazywać sztuczną radość, prezydent RP wraz z premierem i faktycznym odpowiedzialnym za groteskowy stan ojczyzny, prezesem partii rządzącej, uciekali jak Benny Hill przed pogonią nacjonalistów. Muzyczka z tyłówki telewizyjnej brytyjskiej komedii w odcinkach to niemal oficjalny hymn tego dnia, a nie żaden Mazurek Dąbrowskiego.

   O prezydencie, premierze i prezesie należy opowiadać ze świadomością, że z tła wydobywa się muzyczka z Benny Hilla, a symbolem tego oficjalnego obrazka jest jakość oleodruku z jeleniem na rykowisku. Nasza ojczyzna wygląda jak jakiś podrzędny zapomniany kraj, a patriotyzm – uczucia, które winno się wymawiać „rzadko na moich wargach” – został zeszmacony jak biało-czerwona flaga powiewająca obok flag ONR.

   Przyszły historyk będzie musiał zmierzyć się z tymi nie zasługującymi na pamięć postaciami polityków rządzącej partii, bo taka jest jego profesja, ale pocieszający dla niego i dzisiaj dla nas jest podskórny nurt pod powierzchnią zdarzeń, wynoszący do reprezentowania rodaków osoby, na które zasługuje dumny naród Polski.

   Wspomniany już Donald Tusk, który swoją osobą wywyższył imię Polaka, w historii kraju piastuje najwyższą polityczną funkcję w Europie.

   Historyk zwróci uwagę na innego polityka, który już za rok spełni swoją przepowiednię z dnia obchodów 100. lecia odzyskania niepodległości: „11 listopada 2019 roku stąd zacznie się wielki, wspólny marsz, gdzie będziemy wszyscy obecni, gdzie wszyscy będziemy mówić: Polska może być wspólnotą, wspólnotą w UE, dumnych ludzi, którzy pamiętają o swojej historii, ale zawsze chcą łączyć, a nie dzielić”.

   Tak! To Grzegorz Schetyna będzie dla przyszłego historyka tym ziarnem, z którego zawsze odnawia się Polska, bo przecież nie godzimy się na PiS goniony jak Benny Hill przez ONR.

   Waldemar Mystkowski

   https://koduj24.pl/duda-jak-benny-hill-zostal-pogoniony-przez-onr/

   Like

 11. Matka Boska
  -Robert Greves – Bogini, w Sumerze nosiła imię — Jahu (“wzniosła gołębica”), tytuł ten potem przeszedł na Jehowę, jako stwórcę…”
  Göttin, in Sumer hieß es – Jahu (“hohe Taube”), dieser Titel wandte sich dann an Jehova als Schöpfer … ”
  Goddess, in Sumer it was named – Jahu (“high dove”), that title then turned to Jehovah as a creator … “

  Like

  • Jedna z sieci energetycznych Ziemi to jehovianska siec Golebicy I byc moze owo sumeryjske okreslenie odnosi sie wlasnie do niej… tak mysle… bo sieci z zalozenia zwiazane sa z procesem wznoszenia (ascendencji).. Golebica symbolizuje Sophie.. niestety Sophia/ Golebica zostala przejeta na czym bazuje ww siec…

   Tej nocy wybudzil mnie ze snu mocny stukot, doslownie jakby ktos kilkukrotnie uderzyl kijem w podloge, tuz przy moim lozku.. to dzialo sie jednak chyba jeszcze w snie bo zanim sie obudzilam moja coerczka powiedziala cos bardzo dziwnego, cos czego nie powinna powiedziec, w tym wymowic pewnego imienia.. ale w snach wszystko jest mozliwe.. I kiedy sie przebudzilam zrozumialam ze to ma sens bo to imie osoby ktora pisala kiedys o KIJACH.. Nie mam jednak pojecia dlaczego ta osoba przysnila mi sie wlasnie tej nocy… a moze zaczynam sobie przypominac.. Chyba mial na sobie kaptur.. a potem wlaczyla sie ta sama sciezka dzwiekowa ktora po raz pierwszy uslyszalam wlasnie w zwiazku z ta osoba.. sciezka dzwiekowa ktora na samym poczatku laczylam nawet z SIECIA GOLEBICY… wtedy snilo mi sie dwoch Rycerzy z Kijami…

   Livia

   Like

 12. Pingback: CZARNY TROJZAB & CZARNY ALERT DLA POLSKI!!! – Livia Ether FLOW

 13. U mnie dzisiaj w nocy dziwny sen o lwie przed Cyrkiem i to byl lew z kamienia do tego mogl chodzic.Zalatwilem prace w tym Cyrku bratu ale zgubil klucze do niego -idac arkadami potknalem sie o cos i znalazlem dwa klucze ,bly to klucze do cyrku ale nie te nowe jaki mial brat ale znacznie starsze.Chcialem wejscie do cyrku otworzyc ,ale bronil mi wejscia lew z kamienia-uderzylem mu w nosek czyms w rodzaju promienia i kamienny lew uciekl s,sie rozplynal.Szukalem erz pracy dalej dla brata -pomyslalem ze moze za pirata bo werbowali na statki ,co ciekawe jako zaloga byly same kobiety a sternikiem byl chlop.Wiec musialem przekonac je ze moj brat jest lepszy od teggo sternika jakiego teraz Maja.Mysle ze sie udalo ,ale na odpowiedz od kobiet trza bylo troche zaczekac ,musialy sie naradzic.Po jakims czasie zjawily sie kobiety z jakby jakimis dzbankami ,koszykami-trza bylo je polozyc jeden na drugim i podnies-moj braciszek nie mogl ich podnies .co mnie troche zdenerwowalo ,wiec chcialem mu pokazac jak trza pod nies to koszyczki razem i to na jednym palcu.I narobilo sie juz nie tylko mialem klucze do cyrku ale i do tego jeszcze sternik na statku.u kobiet Amazonek.,Byly jeszcze rozne rzeczy ale tych juz nie pamietam dobrze -ach co jeszcze zapamietalem -wizyte u niezyjacej tesciowej i ze ktos u niej wypil cala wisniowke jaka ze soba przynioslem.-tesciowa powiedziala ze mam lepiej schowac jak juz przyniose taka dobra wisnowke.Moze sie myle ale nachodza mnie dziwne skojarzenia-Egipt z Cyrkiem -Litwa Z Kurami-na konie Galicjo-Rakusko Z Wisniowka.

  Like

 14. Na razie mam go tylko jako pacynke w rekach Rutkowsko,Dzidowo ,Zagorsko Ruskiej bandy UB ckich manipulatorow.Wez firme PhenixContakt -Wroclaw Krasnoludki -Chmiel i trzciny a do tego Nowy Tomysl z koszykiem -czy trudno sie domyslic ze ktos bawil sie w kogos z kluczami od lucznika do namiotu cyrkowego no i zaloga statku -same kobiety i tylko jeden chlop sternik .Od razu mi sie przypominy sen w ktorym kazalem kobietom chronic krolowa.Wanda -Berlo-statek ale moze to tylko zabawa z nami..
  Moze sie myle ale caly czas wydaje mi sie ze chodzi tu o cos z Jackiem
  Von Kurt Stüber [1] – caliban.mpiz-koeln.mpg.de/mavica/index.html part of http://www.biolib.de, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3792
  Von Hank Gillette, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5817181
  Nawet wtedy gdy Zagorski z swoim Wojtusiem ,nagle nie dokonczyli wywiadu z mlodym czlowiekiem w wozku inwalidzkim ,”bo braklo bateri”:A juz a pare dni pozniej nagle dzine nachodzenie,podpalenie i prosba by wymazac to Video z archiwum-chodzilo o jakies specjalne kable i polaczenia-dziwne polaczylem to od razu z dwoma zakladami Phenixcontakt i elektro -motory Krause..Dodal bym jeszcze zajezdnie tranwajowa i cos do spawania torow.No coz moze to straszenie brate mnie tym jak Oni przyjada ,nie przypomina troche antrowisu Owsankowego..Co mnie dziwilo ze na pogrzebie u Ojca byly trzy Baby Dzidowa Rutkowska i trzecia zona czlowieka o nazwisku takim samym jak urzednik SS na Lippe z Dresna-nawet sie wtedy dziwilem co za obce Babska Z ich chlopami ,nasciagal braciszek na pogrzeb Ojca ,odpierdalaly czarownice zezowate nad Ojcem swoje rytualy,ciekawe czy Dzidowa to nie jedna z swietej trojcy od Adolfa -moze dlatego zwracal Ojciec uwage na stara dzidowa ,ze niby wyglada mlodziej od corki .Ach bylyw czasie meczenia mnie noca trzy dzidowa,rutkowska i ruskowa ,jak uslyszalem jak prosi DD dAISY O KREW DLA BABCI rUSKOWEJ ,to ju bylo jeszcze blizej domu ,jak jeszcze ruskowe chlopaki ,zaczely opowiadac o nawiedzeniach kosmitow w domu -to bylo jeszcze blizej by poznac Bierutowsko Rutkowskich oszolomow -bawiacymi sie ludzkimi zmyslami..Najsmieszniejsze w tym wszystkim bylo ze na poczatku zamiast o tym napisac na MZ ,mialem zamiar skontaktowac sie z Zagorskim z opowiescia o pasozydach co sie bawia w zmory z ludzmi,nawet juz dzwonilem do niego,ale dobrze ze nie mial dla mnie czasu.Wieczorem mial ten wywiad z czlowiekiem na wozku i dzieki temu sie polapalem ze lepiej nie wchodzic do pasozydow domu .Dzis wiem ze jest to granie jak dawniej zlodzieji-by swoja robote swoje lupy wkladac gdy przychodzi kontrola w cudze buty..Tylko Maja pierwsi maly Problem ,nauczyli zyc z pasozydowania i trudno sie tego im oduczyc-wiec traktuja ludzi jako zasoby albo tutejszych ale nie swoich.

  Po prostu w jednym zdaniu Livia -nie moge zrozumiec jak moze dziecko zabic wlasnego Ojca i Matke -chocby i dla tego ich Ateista -boga Ojca -Mafia.

  Like

  • Tak, bylam ale moj odbior tego wszystkiego jest tak specyficzny ze czesto nawet nie wiem jak to przelozyc na slowa, opisac.. Wspominasz jednak o Egipcie a kilka dni temu pisales o studni do ktorej mogly wpasc dzieci, a mnie sie akurat wtedy snila dziwna studnia do ktorej faktycznie wpadlo male dziecko, choc udalo mi sie je odnalezc choc nie na dnie tej studni a w zupelnie innym miejscu… a wczoraj przez cala noc znow mi sie snila ta studnia, bedaca troche jak podziemny szyb albo komin… I to samo miejsce co w snie o studni I dziecku.. dziwne podziemie troche jak pomieszczenia pulapki ze snow o Egipcie, choc w snie z Egiptem zupelnie tego miejsca nie wiazalam.. pamietam ze w koncu udalo mi sie wyjsc jakims dziwnym oknem ale potem mialam problem z ogromna brama… w koncu sie obudzilam, niestety zmeczona bardziej niz zanim poszlam spac… z rana opowiadajac ten sen Ra powiedzialam ze ta studnia kojarzy mi sie z podziemnymi szybami ktore widzialam w Gizie w poblizu Sfinksa… a potem dodales swoj komentarz… Z dzisiejszej nocy nie pamietam kompletnie nic ale za to obudzilam sie wypoczeta…
   Ah, przyszla mi jeszcze na mysl Myszka Isis…
   Liv

   P.s to miejsce do ktorego trafilam poprzez te dziwna studnie/szyb/komin to tak jakby podziemia jakiegos kosciola.. ze snu o dziecku zapamietalam nawet nazwe I ze miejsce to jest zwiazane z grupa Templariuszy ze snu o Laska… Studnie, studzienki I studzienieczki…
   Flow 😉

   Like

   • Do tematu studni — o dziwo pisze Muki o jakiejś “studni dusz”.
    Te obrayz juz dodal na swojej stronie…tak chyba te same ,co dawno temu zamieszczal na MZ A58., ale on tajemniczo znikl !Takie tematy ,by nie przepuscil……….

    “Na dzień dzisiejszy nie ma tego co jest na obrazie, niemniej w niczym to nie przeszkadza odszukać wejście do Arcadii. Ksiadz z Renne … wszedł tam i wyszedł zachowując życie bo był nie tylko mądry ale i roztropny i rozważny. Pewnie i wielu innych odszukało i weszło ale nigdy nie wyszło polegając na chciwości pazerności i głupocie studnia dusz oceniła i zabiła………..moim zdaniem absolutnie słusznie.-muki.

    PS. Liviu ,cos mi sie pomililo z tym portretem dziewczyny z perla
    Wole pisac o kwiatkach i ogrodkach…cos mi klawiatura sie buntuje

    Liked by 1 person

 15. Livio nie mowil Slawecrek o jedbym autobusie razem z kosciolem bo ni bedzi zbawienia.Pytani czy uczyl Pio karzdego z nich co innego..Amoze nadszedl nowy program dla duchosci i nowy Elementarz-element asz

  Like

 16. All Cryptocurrencies
  Market Cap:
  Price:
  Volume (24h):

  ← Back to Top 100

  Cryptocurrencies
  Exchanges
  Watchlist

  # Name Symbol Market Cap Price Circulating Supply Volume (24h) % 1h % 24h % 7d
  1
  Bitcoin BTC $173.971.218.883 $9.789,25 17.771.662 $20.888.259.076 -0,63% 5,28% 17,08%
  2
  Ethereum ETH $30.493.577.985 $286,10 106.581.834 $8.825.272.999 -0,98% 6,43% 11,36%
  3
  XRP XRP $18.698.061.040 $0,439934 42.501.950.124 * $1.585.609.622 -0,98% 3,19% 10,50%
  4
  Litecoin LTC $8.557.015.925 $137,30 62.325.725 $4.364.446.402 -1,34% 1,94% 5,32%
  5
  Bitcoin Cash BCH $7.645.044.070 $428,29 17.849.963 $1.774.415.980 -1,97% 4,72% 4,50%
  6
  EOS EOS $6.402.178.402 $6,96 920.038.222 * $2.348.209.965 -2,00% 3,20% 8,10%
  7
  Binance Coin BNB $5.284.370.824 $37,43 141.175.490 * $485.091.739 -0,83% 2,67% 14,41%
  8
  Bitcoin SV BSV $3.938.774.263 $220,69 17.847.911 $483.049.998 -1,52% 2,74% 5,42%
  9
  Tether USDT $3.565.009.102 $1,00 3.547.705.309 * $20.745.971.400 0,14% 0,41% 0,11%
  10
  Stellar XLM $2.414.773.595 $0,124415 19.408.945.203 * $290.480.258 -0,34% 2,36% 1,06%
  11
  Cardano ADA $2.323.627.212 $0,089622 25.927.070.538 $155.753.681 -1,34% 1,47% 1,50%
  12
  TRON TRX $2.217.527.046 $0,033255 66.682.072.191 $584.337.079 -0,85% 1,33% 4,59%
  13
  UNUS SED LEO LEO $1.857.848.683 $1,86 999.498.893 * $12.171.088 1,74% -1,63% -2,02%
  14
  Monero XMR $1.846.353.675 $108,26 17.054.544 $162.010.924 -0,65% 7,18% 21,72%
  15
  Dash DASH $1.448.870.680 $163,22 8.876.569 $290.608.621 -0,92% 2,53% 7,33%
  16
  Cosmos ATOM $1.226.492.682 $6,43 190.688.439 * $72.002.244 -1,61% 0,38% 5,26%
  17
  IOTA MIOTA $1.188.036.750 $0,427424 2.779.530.283 * $29.919.680 -1,52% 1,93% -0,39%
  18
  NEO NEO $974.887.956 $13,82 70.538.831 * $435.888.335 -0,72% 3,27% 7,26%
  19
  Ethereum Classic ETC $963.005.997 $8,65 111.377.841 $779.735.700 -0,54% 2,49% 3,51%

  A full list of crypto

  https://coinmarketcap.com/all/views/all/

  Like

 17. Porownaj to co w swym liscie dupek napisal z tzw tezami alternatywy spod znaku Zagorski i reszta handlarzy cudzymi nieruchomosciami.Mial dobrego alternatywnego nauczyciela ZE TAK DOSTAL nACIAG DO STRZELANIA -uczniowie Bieruta w chutach choc schowanych robia z nas Barany-szukac karza u Amikow ,Niemcow-tyle ze nachodzeni do niemiec uciekali by miec urlop od nachodzenia- i sluzb specjalnych-tyle ze karzdy z nich mial z bylymi sluzbami powiazania.Jakbym sluchal tego nowego nabytku od Bieruta co to niby sama byla spiegowana ale nie wspomni ani slowem ze sie przesladuje najczesciej tych co mozna z czegosc okrasc a najczesciej sa to nieruchomosci.Przepraszam ze zapomnialem tej Baby od Bieruta nazwiska ale juz dawno przestal gowny sluchac,mistyka mnie nie obchodzi -a raczej zabawa gnoji ludzka swiadomoscia.No coz co niektorzy alternatywy nie wytrzymuja wiec mamy co mamy ,dzieki nim jest w Londynie Polak dzgany nozem a i niemcowi bije zdrowo do glowy.SS Galicja -zolnierze Neptuna.
  Ale mowia ze bedzie dobrze bo Gerona otwieraja ,nigdy nie zyczylem nikomu nic zlego ale tutaj bym wszystkim klamcom zyczyl by ich wyciaglo gdzie indziej z tej ziemi,by mogli zaczynac od nowa bez niczego i trzaskc kamien o kamien jak to lubia dzis trzaskac cudzymi jajami.Beda mieli powod do radosci i milosci gdy zobacza troche z ognia ciepla.ONI tak naprawde nie klamia i nie kradna ONI tylko biora od wszystkich na ziemi co sie im nalezy-a ze beda sami z soba bedzie cieszko siebie okrasc.

  Like

 18. Pingback: URL

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s