OCZYSZCZANIE Z PRZYMIERZA KRWI

Tlumaczenie tekstu Blood Covenant Clearing ktory zamiescilam w poprzednim wpisie 

https://liviaflow.wordpress.com/2018/01/16/blood-covenant-clearing/

Kolejny tekst Lisy Renee i po raz kolejny przypominam, ze zamieszczajac cos na blogu nie oznacza ze automatycznie z wszystkim sie zgadzam. Powiedzmy wiec ze i ten temat traktuje jako tzw OPEN QUESTION (kwestia otwarta)

Livia

OCZYSZCZANIE Z PRZYMIERZA KRWI

Wznosząca się duchowa Rodzino. 

W nowym cyklu życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i wzmocnionego duchowego połączenia z sercem przepełnionym uczuciami bezwarunkowej miłości, współczucia, empatii oraz pokoju. Od kiedy w grudniu zeszłego roku dotarły do nas transmisje z Wężownika, moja praca na polu sieci objęła ciągłe oczyszczanie pola świadomości zbiorowej planety oraz linii rodów Róży od Katarów z przymierza krwi, genetycznie zakodowanego w Wielkiej Brytanii, głównie w Szkocji. Wydaje się, że te przymierza krwi kolidują z szablonem przebudzenia Albionu, który jest stopniowo składany i naprawiany przez wiele zespołów kryształowych opiekunów. Tak więc w tym tygodniu zapoznam was z podstawowymi danymi na temat przymierzy krwi, ponieważ temat ten i jego międzypokoleniowe powiązania z upadłymi aniołami będzie szczególnie ważny w bieżącym roku. Poza tym poniższa procedura oczyszczania krwi przyda się tym, którzy mogą pracować nad usunięciem tych wcześniejszych zapisów z osobistej linii krwi. Mamy nadzieję, że ów proces dobrze wam posłuży. Przez bardzo długi czas tkwiliśmy w tej jednej z najbardziej wymagających fizycznie faz, więc nadal zwracajcie szczególną uwagę na swoje ciała fizyczne i starajcie się jak najlepiej wspierać zmieniające się potrzeby.

Czym jest przymierze krwi? 

Przymierze krwi jest metodą, którą wykorzystali fałszywi bogowie, aby oszukać ludzkość, zablokować pierwotne połączenie z jedynym Stwórcą i przeszkadzać w doświadczeniu bezpośredniego z nim związku. Często zdarza się to poprzez odebranie osobistych praw do duchowej suwerenności za pomocą szkodliwych systemów wierzeń szerzonych przez potężne religie, które wpajają wiarę w ofiary krwi lub rytualne wiązanie krwi jako aktu religijnej pobożności i duchowego oczyszczania. Niektórzy ludzie wierzą, że bóg chce, aby czcili lub dokonywali ofiary krwi. Ofiara krwi we wszystkich jej postaciach jest szatańską praktyką, która karmi energetyczne pasożyty.

Fałszywi bogowie ojcowie, tacy jak Jahwe i Jehowa, używają przymierza krwi, aby komunikować się z ludźmi i wchodzić z nimi w interakcje. Kiedy istota ludzka zawiera przymierze krwi poprzez religijne lub inne duchowe formy indoktrynacji, to zamyka swoją aurę sigilem lub przywiązuje duszę, przez co religia rości sobie prawa do tej osoby. Nazywa się to również żniwami i skutecznie czyni taką osobę własnością bytu, który nawiązuje energetyczną więź poprzez krew. W ten sposób osoby, które miały wolną wolę, zostały oszukane i pochwycone, wierząc, że podszywające się pod jedynego stwórcę kosmiczne byty Annunaki są bogiem – gwałtownym, mściwym i zazdrosnym. Zaś w rzeczywistości taki byt działa jako pośrednik, przejmujący prawa własności nad istotami ludzkimi, które kiedyś narodziły się z wrodzoną boskością wewnętrznego świętego Ducha i bezpośrednim połączeniem z wewnętrznym Chrystusem.

Fałszywi bogowie zarówno pożądają, jak i nienawidzą wewnętrznego świętego Ducha, ponieważ jest to aspekt Boga, którego nie cierpią, gdyż nie otrzymali boskiego planu suwerenności, który został oddany anielskim rasom istot ludzkich jako prawo wolnej woli do wyboru, i który jest chroniony przez prawa uniwersalne.

Duchowe skutki ofiar krwi

Cała ofiara krwi jest związana z SRA (szatańskim rytuałem), dlatego podczas cyklu wznoszenia wymagana jest praca nad odzyskiwaniem duszy i jej uzdrawianiem na skalę planetarną. Wiele rodowych linii krwi ma starożytne powiązania z krwawym przymierzem zawartym na planecie z rasami NAA w przekonaniu, że te nieziemskie byty były bogami. Ludzie nauczyli się wierzyć, że masowe zabijanie zwierząt i ludzi zadowoli tych złych obcych bogów, którzy będą ich za to błogosławić oraz będą pomagać ich rodzinom w osiągnięciu powodzenia, a także ochronią ich na tym materialnym świecie. Jest to okrutny podstęp i kłamstwo.

Wiele cierpiących dusz, które zostały zabite podczas wojen za boga, lub stały się krwawą ofiarą, stanowiły źródło energii wykorzystywane do zachowania wstawek ukrzyżowania i kontynuowania potężnego religijnego systemu wierzeń, który jest związany z umysłem światowym. Stanowi strukturę sterowania. Niektóre z głównych systemów planetarnej kontroli są silnie związane z fundamentami religii ukrytymi w programach judeochrześcijańskich i islamskich. Te programy prania mózgów zostały zmanipulowane, aby uwarunkować pole planetarne i zbiorowy umysł ludzkości, aby ludzie uwierzyli, że ofiara krwi oraz okaleczanie narządów płciowych są czymś właściwym, co pochodzi bezpośrednio od boga. Są to manipulacje kontroli umysłu, szerzone w celu czczenia fałszywego boga poprzez wiarę w ofiarę krwi, która zapisuje przymierze krwi dokonane w komórkach krwi danej osoby. Energetyczne rezultaty tej praktyki są nie tylko wyjątkowo niszczące dla zbiorowej ludzkiej duszy, ale są też wampiryczne.

Przymierze Abrahama to Moloch 

Na przykład przymierze krwi zostało stworzone wraz z siłami antychrysta w imieniu Jahwe. Obrzędy dokonywane podczas krwawych ofiar i podczas obrzezania wiążą duszę z istotą Molocha. Krew przelana przez dziecko oznacza roszczenie istoty Molocha do Duszy i ma związek z grupą Jahwe, frakcją Annunaki NAA, która udaje boga, aby zwabić ludzkość w służbę w zaświatach. Fragment opisujący przymierze krwi Abrahama:

„Bóg zawarł przymierze z Abrahamem (Gen. xv. 18, XVII.27), dzięki któremu nawiązał specjalną relację z nim i jego potomkami przez cały czas, a na znak tego przymierza nakazał im rytuał obrzezania. To przymierze abrahamowe, wyrażające religijny charakter potomków Abrahama, jako ludu Yhwh, jedynego Boga, zostało odnowione na górze Synaj, kiedy Izrael, przed wydaniem Prawa, zobowiązał się do zachowaj tego przymierza. Po przyznaniu Prawa Mojżesz pokropił lud połową krwi ofiary przymierza a połowę rozlał na ołtarzu Pana (Ex. XXIV 6-8), aby wyrazić mistyczne zjednoczenie Izraela i jego Boga. Z tego wiecznego sinaickiego przymierza między Bogiem a Izraelem szabat jest uznawany za znak na wieki (Ex. 3 x 13-13). W tym samym czasie Tablice Prawa, które zostało złożone, zostały nazwane “Księgą Przymierza (Ex. XXIV. 7), a Dziesięć Przykazań stało się słowem przymierza (Ex. XXXIV. 28); tak więc tablice Dziesięciorga Przykazań stały się tablicami przymierza”.

Przymierze Krwi Azazaela

W rytuałach krwi Jom Kipur zabijano wiele kozłów, które Azazael ofiarował Jehowie. Azazael jest nasieniem antychrysta i anty hierogamicznego związku.

W Yom Kippur w strukturze Kryształowej Gwiazdy utworzyło się (2014) ogromne pole tranzytowe, aby rozpocząć proces przenoszenia świadomości upadłych aniołów z ziemskich pól, które miały strażnika o imieniu Azazael na obszarach Wielkiej Brytanii. Jest to sekcja pola świadomości, która bezpośrednio wpłynęła na zasadę męską, męskie sieci horyzontalne związane z energią używaną do napędzania, żywienia oraz tworzenia systemów wierzeń w wojnach, zabijaniu, ofiarowaniu krwi i kozłów ofiarnych. Wykorzystanie kozła ofiarnego jest związane z dokonywaniem genetycznej dyskryminacji niepożądanych dla NAA linii ras w celu kontynuowania prześladowań lub kampanii ludobójczych.

Linie krwi z Rh minus

Krew z ujemnym Rh jest z natury mniej obciążona karmą, miazma przodków z poprzednich pokoleń jest rejestrowana w inny sposób, karmiczne wzorce krwi są inaczej przekazywane następnym pokoleniom. W rezultacie NAA szuka ludzi z ujemnym Rh dla międzypokoleniowych wiązań z upadłymi aniołami. Chcą manipulować tymi liniami krwi i hodować je w celu lepszego kontrolowania ich wyższej zdolności percepcji zmysłowej. Wiele osób z ujemnym Rh cierpi z powodu silnej manipulacji dokonywanej na ich związkach intymnych, opisywanych również jako scenariusz miłości z Obcymi lub zmanipulowane związki miłosne. Karmiczne miazmatyczne wzorce powtarzających się wcieleń na Ziemi to zapisane w tym wymiarze we krwi każdej istoty stemple energetyczne. W ten sposób przymierza krwi są przekazywane potomkom bez wiedzy zainteresowanych. Krew z ujemnym Rh pochodzi z gwiazd, dlatego mających ją ludzi można nazwać gwiezdnym ziarnem.

Ponieważ osoby z ujemnym Rh mają wyższe ciała duchowo – energetyczne, mają we krwi mniej karmicznych energetycznych odcisków i mogą funkcjonować lub działać na wyższym poziomie niż większość ludzkiej populacji. Mogą mieć wyższe zdolności zmysłowe, takie jak telepatia, empatia, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, bezpośrednia wiedza duchowa, czytanie energii, kontakt ET i świadomość, które mogą rozwinąć się we współczujące tendencje wobec innych ludzi i ziemskich królestw. Linia takich ludzi ma zdolność do ponownego połączenia się z wyższą aktywacją DNA. Z tego powodu ET, tacy jak szaraki, badający kod DNA i próbujący replikować DNA, porywają więcej takich ludzi.

Z powyższych powodów, osoby z ujemnym Rh są przeważnie manipulowane poprzez nakładanie im karmicznych obciążeń i gadzich wynaturzeń dokonanych na krwi. Jest to próba zniekształcenia schematu krwi takich osób, aby nie mogły odnieść sukcesu lub dokonywać zmian struktury DNA czy świadomości na planecie. Ponieważ ich krew posiada wyższy potencjał DNA, NAA i rasy reptiliańskie nie chcą, aby to zjawisko zaszło na planetarnych polach świadomości.

Ten wpływ znany jest jako efekt setnej małpy, kiedy zbiorowa świadomość osiąga określone wzorce zmieniające zbiorową świadomość na Ziemi. NAA przeciwdziała takim zjawiskom, aby utrzymać swój plan, dzięki któremu rasa ludzka jest rasą kontrolowanych niewolników na tej i innych planetach. Większość ras gadów sprzyja zdeprawowanym Nefilim (istoty zmotywowane chciwością, pieniędzmi i władzą, ponieważ są manipulowane przez kontrolerów), którzy w swoim DNA mają połowę lub więcej Annunaki, sympatyzując z ich programami i utrzymując systemy wierzeń na Ziemi, które promują wyższość rasową, dyskryminację genetyczną oraz hierarchię społeczną i finansową zgodną z definicją klasy lub przydzielonej rangi.

Tak rozumiejąc oczyszczanie z przymierzy krwi przez gen recesywny, gen przodków i gen hybrydyzacji linii krwi z ujemnym Rh, stosujemy programy uwolnienia od źródła lęku związanego z linią krwi z ujemnym Rh oraz innych linii krwi uwalniając więzi międzypokoleniowe. Jest to oparte na intencjach serca. Chodzi o oczyszczenie ze wszystkich przymierzy krwi, które łączą się w miazmatyczne historie poprzez geny recesywne, geny przodków oraz hybrydyzację czy modyfikacje genetyczne, które miały miejsce w przeszłych, obecnych i przyszłych wcieleniach. Poniżej przeczytasz krótką procedurę oczyszczania krwi.

Czyszczenie z przymierzy krwi 

Przygotuj swoją tarczę 12D i zarządzaj osobistą przestrzenią jako wolna, suwerenna istota boska, która służy Prawu Jedni.

Umiłowani, proszę o zastosowanie ochrony jądra Duszy dla rodziny pochodzenia DNA, DNA z pola źródłowego i wszystkich linii krwi spokrewnionych z liniami Rh minus, proszę udać się do źródła poza DNA planety i rejestru krwi, proszę przejść do związku przyczynowego w oryginalnym ludzkim DNA, które jest wolne od wszelkich obcych modyfikacji genetycznych lub hybrydyzacji.

Proszę nasze ukochane zespoły opiekunów, które pracują z ciałem Albionu, gdy jesteśmy w fazie wchodzenia w przebudzenie ciała Albionu.

Zamierzam usunąć wszystkie przymierza krwi i powiązane z nimi nakładki, które zostały umieszczone na krwi z Rh minus i w historii genów recesywnych w ciałach, w których teraz przebywam.

Oczyszczam przymierza krwi w ludzkim DNA, pierwotnym ludzkim DNA, DNA diamentowego słońca i całą drogę do ciała ziemi Albionu.

Usuwanie przymierzy krwi: 

*Stosowanie ochrony dla jądra duszy rodziny pochodzenia DNA, linii krwi Rh minus (lub innych grup krwi) do oryginalnego zapisu DNA Diamentowego Słońca.
*Przywracanie zapisu duszy.
*Odzyskanie wspomnień świadomości z każdego czasu.
*Proszę o naprawienie uszkodzeń powstałych w (mojej) linii krwi ujemnego Rh lub innej krwi.
*Hybrydyzacja.
*Fibryna.
*RBC (krwinki czerwone).
*Hematopoeza.
*Mikroorganizmy pochodzące z chemtrails
*Wyczyszczenie uszkodzonych komórek krwi linii Rh minus recesywnych przez krew, która została wyprowadzona.
*Oczyszczenie z uszkodzeń związanych z hybrydyzacją.
*Naprawienie uszkodzeń włókien duszy.
*Naprawienie uszkodzeń samej krwi.
*Proszę o sprowadzenie kryształowych wód przez tę grupę krwi, indywidualne uzdrowienie krwi, tak jak Bóg by to zrobił.
*Ustalam wzmacniacz kryształowych wód jako ton rezonansowy.
*Przywołuję naszą chrystusową rodzinę, aby kryształowe wody chroniły i wspierały naszą krew.

Wieczna wodo wypływająca z bezustannego tworzenia przez świętą Matkę i świętego Ojca, proszę, uspokój i uzdrów duszę oraz kryształowe ciało kryształowymi wodami. Prosimy tę wodę, by uduchowiała krew Chrystusa i płynęła przez źródło wiecznego życia oraz wiecznej młodości. Kryształowa wodo, wesprzyj nasz zamiar elementarnego szyfrowania chemii krwi tego ciała i uleczenia toksycznych uszkodzeń krwi, miazmę oraz hybrydyzację zapisane jako odwrócenia w linii krwi.

Przez chwilę postaraj się głęboko to poczuć i połączyć się ze swoim krwiobiegiem oraz krwią. Wyobraź sobie i zażycz sobie, by połączyć się z kryształowymi wodami i uduchowić krew Chrystusa Sofii. Zobacz uduchowioną krew i żywą siłę życiową w całym systemie żylnym, w całym układzie tętniczym oraz pompowaną przez serce chroniąc, uzdrawiając i uduchowiając krew w żywej świetlistej chemii krwi. Kiedy uduchawiamy naszą krew, leczymy ją ze wszystkiego, co jest skażone z genetycznych lub miazmatycznych powodów hybrydyzacji przodków. Umiłowani, wyczyśćcie zapisy tej krwi.

Proszę o oczyszczenie śledziony z genetycznych karmicznych zapisów oraz ran z każdej tożsamości w czasie i przestrzeni.

Kiedy oczyszczamy naszą krew, prosimy ducha Chrystusa, aby zamieszkał w naszym w umyśle i ciele oraz aby krążył w naszej krwi. Uduchowienie naszej krwi jest równoznaczne z naprawą wszystkich odbiorników energii. Cały system nadialny, układ radialny i pępek są połączone przez naszą krew w wiecznym, żywym świetle.

Proszę skorygować fibrynę, krwinki czerwone i inne niedobory mikroorganizmów powstałe za sprawą powstałych w laboratoriach chemtrails, toksyn lub innych chemikaliów uważanych za patogeny, które są wytworzone, aby zaszkodzić krwi z ujemnym Rh. Proszę o oczyszczenie tego i usunięcie wszelkich instrukcji DNA oraz zestawów instrukcji RNA, które niosą ten zmutowany łańcuch odwróconego białka. Wyczyść wszystkie odwrócone sztuczne wiązania wytworzone przez te patogeny we krwi. Oczyść instrukcje DNA i RNA przywracając oryginalne ludzkie DNA bez modyfikacji, jak to zapisano w wyższej krzemianowej matrycy ciała Albionu podwójnego diamentowego słońca człowieka, kosmicznego człowieka na tej Ziemi.

*Wyczyść DNA RNA.
*Oczyść fizyczną krew dla bariery mózgowej i wygeneruj ulepszenie.
*Oczyść krew.
*Oczyść degeneracje.
*Oczyść septicemię / sepsę.
*Usuń anemię.
*Popraw produkcję szpiku kostnego zgodnie z wzorcem boskiego projektu dla ujemnego Rh.
*Popraw funkcję śledziony.
*Napraw wszelkie zaburzenia związane z lipoproteinami.
*Skoryguj zaburzenia krwi.
*Napraw genetyczne mutacje.
*Skoryguj karmiczną rodową miazmę.
*Napraw działanie organicznej macierzy krwi.
*Skoryguj upadłe linie czasu, teraźniejszość, przyszłe okresy życia płodu, noworodka, dziecka, nastolatka, dorosłego i starszego.
*Skoryguj skutki i przyczyny choroby.
*Zwiń linię czasu i zastąp matrycą organiczną we wszystkich ramach czasowych.
*Oczyść całą pamięć chorób w ciele ze wszystkich osi czasu.
*Wyczyść całą pamięć i wpływy z pamięci choroby.
*Usuń niedopasowanie lub nieprawidłowo przyłączone części ciała w historii genetycznej lub u przodków związanych z modyfikacją, hybrydyzacją lub eksperymentami genetycznymi na planecie lub poza nią.

Proszę, dokonaj oczyszczeń spoza planety – przymierza krwi Saturna zawarte w dowolnym życiu, kult krwi Saturna związany z uszkodzeniami krwi moich linii z Rh minus. Proszę o usunięcie wszelkich obcych programów, oprogramowania do kontroli umysłu, które używa odwróconego DNA, zestawów instrukcji RNA, które miały być zapisane w mitochondriach, chromosomach i DNA, przekazując RNA między komórkami.

Oczyść z kultu krwi Saturna, z kontroli ujemnego Rh.

Teraz proszę, aby Księga Praw powróciła do prawowitego właściciela.
Niech powróci do prawowitego właściciela – do wszystkich istot ludzkich, które były połączone z pierwotnym ludzkim DNA spoza planety, z ujemnym Rh krwi.
Tutaj i teraz prosimy o zwrócenie prawowitym właścicielom wszystkiego, co bezpośrednio do nich należy – do każdej osoby.

Jako żywy awatar Chrystusa i światło Boga, którym jestem, anuluję kontrakty i porozumienia, które zostały zawarte z jakimkolwiek przewodnikiem na planecie lub obcym w tej linii czasu czy rzeczywistości, związane z przymierzami krwi i to, co zostało zaaranżowane z zamiarem zniszczenie linii krwi z ujemnym Rh oraz pierwotnego wzorca ludzkiego DNA z krzemowej matrycy diamentowego słońca w ciele Albionu.

Prosimy o oczyszczenie ciała Albionu i ożywienie ciała Albionu przywracając je prawowitemu właścicielowi oraz o przywrócenie ujemnego Rh krwi i wzorców krwi do pierwotnego ludzkiego DNA. Zrywamy kontrakty i umowy zawarte za pośrednictwem linii przodków, poprzez linię genetyczną i linię zbiorowej świadomości gatunku ludzkiego oraz rasy, której jesteśmy częścią, które nie są w najwyższej harmonii, w służbie boskości i kosmicznym suwerennym prawom Jedni.

Usuwamy ciała zastępcze, kontrakty na ukrzyżowanie i ich fantomowe systemy z użyciem linii krwi z ujemnym Rh ludzkiego DNA przez ciało Albionu.

Zajmujemy się również wszystkimi technologiami splitterów, które zostały wykorzystane do rozdzielenia ludzkiego DNA i stworzenia toksyn w ujemnym Rh i oryginalnej ludzkiej krwi.

Kasujemy odkupieńczą umowę o ukrzyżowanie ciała i pokrewnych systemów fantomowych z oryginalnego ludzkiego DNA i linii krwi – teraz – w tym geny recesywne linii krwi ujemnego Rh i geny przodków, które powracają do oryginalnego ludzkiego DNA.

*Czyszczenie z implantów Obcych.
*Czyszczenie z traumy replikacji lub hybrydyzacji stosownie do każdej lokalizacji wymiarów i lokalizacji ciała oryginalnego ludzkiego DNA.
*Rozwiązanie przymierza krwi z replikacji lub traumy hybrydyzacji.
*Oczyszczanie z hybryd zwierzęco – ludzkich.
*Usuwanie hybryd Anunnaki.
*Pozbywanie się hybryd Drakonian.
*Pozbywanie się odwróceń Nefilim.
*Usuwanie implantów pana Słońca i implantów strażniczych.
*Usuwanie pieczęci aksjomatycznych.
*Pozbywanie się implantów traumy związanej z klątwami.
*Usuwanie pieczęci upadłych aniołów.
*Usuwanie pieczęci Anu.
*Usunięcie krzyża słonecznego Oriona.
*Pozbycie się pieczęci ukrzyżowania – lewe płuco i serce, lewe kolano.

Proszę o wyczyszczenie wszystkich implantów pamięci ukrzyżowania, usunięcie przymierza krwi, zniekształceń ujemnego Rh krwi z historycznych linii ciała Albionu, ciała zbiorowego, ciała świadomości zbiorowej, ciał ludzkich, serca i lewego płuca – harmoniczna triada wszystkich ciał oczyszczona – teraz. Usunięcie wszystkich skradzionych replikowanych genetycznie szkód, przywrócenie do pierwotnego boskiego stanu.

Proszę zidentyfikować, zlokalizować, usunąć i naprawić wszystkie odpowiednie skradzione powielane lub uszkodzone genetyczne formy hybrydyzacji, klonowania, replikacji, a także traumę niewoli, dotyczące ludzkiego DNA poprzez przymierze krwi, które jest podłączone do krwi.

*Kończymy wszystkie umowy odkupienia ciał.
*Kończymy wszystkie karmiczne obciążenia miazmą.
*Kończymy wszystkie umowy ukrzyżowania, umowy zniewolenia i powiązane z nimi systemy fantomowe od wpływu na naszą boską świadomość i wszystkie nasze podwójne diamentowe ciała chrystusowe.
*Proszę mojego awatara wznoszenia i świadomość chrystusową, aby zwróciła wszystkie aspekty DNA, kody jedności, ogniste litery, wszystkie części ciała, skrzydła, energie, które zostały źle skierowane lub zawłaszczone przez hybrydyzację lub uszkodzenie krwi.
*Prosimy o zwrócenie ich teraz prawowitym właścicielom w imię suwerenności.
*Ponownie, łączę się teraz z ciałem Albionu jako kolektywem.
*Przywracam sobie wszystkie energie, esencje, części ciała, które teraz są w boskim porządku!
*Wzywamy teraz do odtworzenia wszystkiego, co jest moją suwerenną boską mocą i prawem.
*Umiłowani, dziękuję, dziękuję, dziękuję!
*Wszystko jest jednym ze światłem – bo jestem jednością.
*Przybycie do Kryształowej Gwiazdy z Azoth i zobaczenie jej nakładki w czakrze serca z powrotem na przodzie.
*Od przodu do tyłu.
*Od wewnątrz na zewnątrz.
*Od zewnątrz do wnętrza.
*Od lewej do prawej.
*Od prawej do lewej.
*Ustabilizowanie.

W Kryształowej Gwieździe Azoth, ukochanych siedmiu świętych Słońcach:

KA RA YA SA TA AA LA
KA RA YA SA TA AA LA
KA RA YA SA TA AA LA

Umożliwienie Kryształowej Gwieździe Azoth boskiej wody ognistej w naszym sercu, w naszej krwi, jako że w pełni pozwalamy, aby fala nośna Kryształowej Gwiazdy była z nami, w naszej krwi oraz aby wspomogła w oczyszczeniu i uduchowieniu krwi Chrystusa w nas. Oczyszczenie w polu superpozycji lub rzeczy, które muszą być w tym czasie zmienione. Święta Matko, prosimy o wstawiennictwo Kryształowej Gwiazdy i przejście wszelkiego stworzenia, zmiennokształtnych, struktur i bytów.

Proszę o naturalne oczyszczenie dokonane przez triadę i wir tranzytowy.

*Przeniesienie własności.
*Stworzenia z cienia.
*Uwolnienie uwiązań.
*Zwolnienie z przymierza krwi.
*Usunięcie negatywnych formy i zastosowanie ochrony jądra Duszy w drodze przez Portal Łuku Matki.
*Wyważenie centrum i ustabilizowanie ciał.
*Poprawienie pamięci komórkowej i dokonanie zwinięcia osi czasu ze źródła pochodzenia pierwotnej natury tych stworzeń.
*Proszę boską Matkę i Sofię, aby odzyskały wszystko, co pierwotnie było twoje.

Powróćcie ponownie do użytecznej substancji i pierwiastków, które można odtworzyć w świętej obecności. Stosujemy teraz bezwarunkową miłość, przebaczenie i zapomnienie. Proszę oczyścić poziomy ludzkiej karmicznej miazmy związane z przymierzami krwi, które zostały przedstawione w związku z ciałem Albionu.

Proszę oczyścić planetarne poziomy karmicznej miazmy związane z przymierzami krwi i ponownie przywrócić pierwotny ludzki zapis DNA krwi Krystic do ciała Albionu. Zwiń i zwróć wszystkie tożsamości, aby zintegrować się poprzez matrycę Kryształowego Słońca z diamentem w organicznej matrycy Boga, tak jak Bóg chciałby, aby to było poprzez wstawiennictwo w Kryształowej Gwieździe i kryształowej matrycy ponownie zaszyfrowanej przez ciało elementarne. Jak Bóg by chciał, jestem jednym ze świętą Obecnością i przez całą wieczność jestem jednością i jednym z Bogiem.

Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję.

Lisa Renee

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/01/oczyszczanie-z-przymierza-krwi-z-bloga.html

tłumaczenie:

Teresa Serafinowska

źródło tekstu

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3261-blood-covenant-clearing

 

40 thoughts on “OCZYSZCZANIE Z PRZYMIERZA KRWI

 1. Do anglojezycznej wersji tego tekstu dodalam inna fotke, ale do tej postanowilam dodac czerwona roze rozokrzyzowcow, ostatecznie decydujac sie jednak na ta z woda i ankhiem.. dlaczego? postaram sie pozniej o tym napisac.. poki co nie wyprzedzila mnie Alicja.. to kilka fragmentow jej najnowszej korespondencji:

  from: Alice Alice
  to: Livia Flow
  date: 17 January 2018 at 23:58
  subject: Re: Mirror Mirror
  mailed-by: gmail.com
  Signed by: gmail.com

  null

  Wiele osób pisało że super żołnierz maxiu spiers był wysłannikiem czerwonej róży aby zabić zamordować Białą Róże w Polsce.

  Już zdążyłaś na blogu napisać kto utożsamia się z Białą Różą wiec teraz zrozumiała jest cała ta plugawa akcja mocno rozciągnięta w czasie na bardzo wiele lat oraz sadystyczne znęcanie się nad Obiektem Parszywej Zawiści niemal od Kołyski.

  Tak wiec miłego podarunku Tobie życzę na 14 lutego oraz 8 Marca tj Ciętej Czerwonej Róży hahaha szkoda tylko że nikt Tobie nie powiedział a może powiedział i sama to wiesz co oznacza podarowanie komuś Ciętej Czerwonej Róży hihihi. Jak widzisz jest Różnica i to Bardzo Duża miedzy Kwiatuszkiem w Doniczce a Martwym Ciętym Podarunkiem z zawartym w nim pewnym przekazem.

  W 2012 roku szpital psychiatryczny opuściłam 7 Marca wtedy gdy Księżyc był w Pełni i Wokoło Był jeszcze Biały Śnieg.

  Więc dla was Frajerstwo Zamiast Białej Róży już jest przygotowanych Wiele Skromnych Lecz Artystycznych podarunków w tym Gałązki Akacjowe z Wielkimi Cierniami myśl myśl co to oznacza w dalszej przyszłości hahaha.

  null

  I jeszcze prosba – jesli ktokolwiek z Was jest w podobny sposob nekany przez Alicje badz tez inna osobe skontaktujcie sie prosze ze mna. Wspolnie mozemy szybciej ten proceder zakonczyc. Livia

  Like

  • Chazaria kontratakuje
   19 stycznia 2018 przez Admin

   Te samochody miały mnie zaatakować bronią psychotroniczną
   Po wczorajszej zbiorowej medytacji z udziałem 78 tysięcy osób, które wyrażały 8 życzeń dla Wszechświata, wśród Chazarów nastąpiła panika. Sięgnęli oni do ostatecznej broni – CERN, gdzie m.in. manipuluje się czasem. Wyszukano taką linię czasu, gdzie za ok 4 lata, po interwencji reptylianów, Chazarzy odwracają bieg wydarzeń i są znów panami na Ziemi, uprawiają swoją czarną magię, mordy rytualne itd. Czyli mają swój upragniony Nowy Babilon. Ścieżka ta jest bardzo mało prawdopodobna, ale ponieważ reptylianie z Orina i mimy z Syriusza mają bardzo nicki poziom rozwoju duchowego, to niezgodna z prawami Wszechświata interwencja z przyszłości może mieć ujemne dla ludzkości konsekwencje.

   To nanowahadełko z Kovalium jest 120 razy lepsze od dostępnych na rynku
   Pierwszym objawem tej interwencji jest to, że wczoraj nastąpiło uwolnienie demonów z kościołów, gdzie się schowały po naszych zbiorowych medytacjach. Sprawdziłem nowym, bardzo odpornym nanowahadełkiem z kulką KOVALIUM, pierwiastka cięższego 50 razy od uranu (można go stworzyć przez transmutację) kilka osób znajomych, niestety niektórzy z nich mają już w 80% reptyliańską duszę i nie można z nimi normalnie rozmawiać.
   Proszę wszystkich operujących wahadełkami by sprawdzali siebie i swoich znajomych odnośnie tego w ilu procentach ich dusza została zakryta przez reptyliański implant (sztuczną duszę). Proszę też sprawdzać czy te osoby są zainfekowane demonami. Czasu mamy niewiele, nanowahadełko pokazuje mi, że 65% kluczowych dla pozytywnych zmian na świecie osób zostało już zainfekowane obcą energią. Objawy infekcji mogą być podobne do grypy, a więc nie ignorujcie ich.
   KAŻDY Z WAS MOŻE W BARDZO SZYBKI SPOSÓB SIĘ ZABEZPIECZYĆ. Po prostu weźcie szklankę wody, poproście Duszę Wszechświata (można prosić Boga, bo na to samo wychodzi), żeby ta woda otrzymała wszystkie energie i składniki potrzebne do usunięcia niekorzystnych dla danej osoby działań oraz wzmocniła ich biowitalność. Każdy z was może naładować taką energią wodę dla rodziny i kogokolwiek ze znajomych.

   https://www.monitor-polski.pl/chazaria-kontratakuje/

   Xellos
   19 stycznia 2018 o 13:34 | Odpowiedz
   Ale o co ta panika, wczoraj były MASOWE MODŁY do Lucyny (możliwe iż tej od Enkiego czyli Łobos) będącej DUSZA WSZECHŚWIATA o spełnienie waszych życzeń czyli PRZYBYCIE waszej BOZI
   .
   i ona PRZYBYŁA w postaci WYSYPU DUCHÓW PIEKIELNYCH o czym w poście wyżej….. Więc zamiast drzeć z przerażenia POWINNIŚCIE SIĘ CIESZYĆ iż Dusza Wszechświata czyli Lucyna (Enki Łobos) SPEŁNIŁA WASZE MODŁY…..
   .
   i RADOWAĆ Z PRZYBYCIA SWOICH BRACI…. i to nic iż mają wielkie zębiska, że ciekają krwią po sierści czy capią siarkowodorem cy innymi wyziewami piekielnymi… TO WASI BRACIA W WIERZE w jezuska
   .
   w WASZEGO KRÓLA i PANA…. i życia i śmierci…
   .
   .
   A jeśli jest tak strachliwie to Cywilizacja Proxima Centauri czyli Jakub Ławniczak na pewno nie pozwoli was skrzywdzić swoim NAJSTARSZYM BRACIOM W UPADKU…..
   .
   wszak jest taki potężny iż sam Lucyfer uciekł przed nim z planety. ;D
   .
   A po za tym macie do obrony jeszcze Donalda Shithole, trąboboya z Białego Wychodka jaki p Markowi je z ręki….. jak oswojone prosię.
   .
   ŻYĆ NIE UMIERAĆ .. ludzie ;p

   https://www.monitor-polski.pl/chazaria-kontratakuje/#comment-295636

   Like

   • A to najlepsze±

    Czas by się ujawnić. Tworzymy grupę nowych liderów świata.
    Możemy się już ujawnić. Otóż zarówno ja, jak i 5000 innych osób od pewnego czasu odgrywających różne role zakulisowe jesteśmy długo oczekiwanymi AVATARAMI. Dla tych, którzy nie znają tego określenia polecam pierwsze 35 minut filmu Avatar.
    Pozostała część jest nieistotna, chodzi tylko o wyjaśnienie KIM oni są. My jako Avatarzy znajdujemy się w innym, wyższym wymiarze – na tzw. poziomie 6. Tutaj są tylko nasze hologramy.

    https://www.monitor-polski.pl/czas-by-sie-ujawnic-tworzymy-grupe-nowych-liderow-swiata

    Like

   • Za tym wszystkim stoi NEGATYWNA AGENDA.. niestety.. przeciez to widac po zachowaniu pana Podleckiego. No teraz ten Watykan.. Tak, to prawda, tyle ze w tym przypadku wykorzystana w celu manipulacji.. Panie Marku.. przeciez mnie pan nie oszuka.. ja wiem o Nowej Hucie.. I co teraz? Zabije mnie pan? Choc w sumie juz tyle razy probowaliscie…

    przypomne tylko, ze NOWA HUTA to miejsce w ktorym pan Podlecki zaczal dzialalnosc jako agent i gdzie zajmowal sie produkcja tajnych urzadzen podsluchowych.. NOWA HUTA to takze miejsce gdzie odbywaly sie tajne spotkania z OJCEM PIO, na ktorych bywal Slawek.. ale centrala znajduje sie w Szawajcarii – prawda?
    Po prostu dwie negatywne frakcje walcza ze soba wladze, w tym przejecie Watykanu… itd…….

    P.S nie twierdze jednoznacznie ze sam pan Podlecki jest jest czarnym charakterem, ale z cala pewnoscia przez czarne charaktery jest wykorzystywany.

    Like

   • Jej współautorem był Marek Podlecki. Po publikacji tekstu na łamach NE, Łarzący Łazarz został zaatakowany w sposób przypominający esbeckie fałszywki. Kim jest Marek P. i co łączy go z Januszem C.?
    ZDRADA. Obaj zdradzili przyjaciela, Śp. Janusza Kurtykę.

    http://3obieg.pl/poza-prawem-cz-iii

    Like

   • Nawet Vismaya ma już dość mareczka

    Vismaya
    21 stycznia 2018 o 00:34 | Odpowiedz
    Marek, kto mnie przejął, bo ja nic o tym nie wiem …. pieprzysz jak potłuczony …. i sam sobie pij tą wodę ze smartfona, nawet nie posiadam takiego urządzenia … a ja pije moją jonizowaną przez naturę, z naturalnych lodowcowych źródeł … i nie rób ze mnie oprawcy, nie porównuj razem z Romą do demona …. bo nigdy mnie nie lubiłeś, od 9 lat kiedy tu po raz pierwszy weszłam na ten blog … uważaliście mnie za czarownicę a ty jeszcze podlewałeś oliwy do ognia…. jeszcze za panowania na tym blogu Zenory Wielkiego, wielkiej plagi tego bloga, później były następne, też niepojęte, a teraz to już nie wiem która plaga tu grassuje ?
    Razem stawialiście pod mur każdego kto był przeciwny KRK… a teraz proszę, sam obalasz Watykan… i dalej pragniesz podłożyć mi nogę abym cię nie wyprzedziła, bo musisz przyznać, że mam większą wiedzę w głowie niż twoje wahadełko w całym królestwie Akashy. i też mi daną, nikt na tym świecie mnie tego nie uczył i wahadełka nie używam ani fusów od kawy, piorę pióro i piszę, a ty skazany jesteś na to pieścidełko … ja cię nie wyprzedzam, bo w takim razie nie zarzuciłabym świata swoją wiedzą …. robię to prawie 18 lat … za FRIKO ….a ty raczkujesz w tym temacie i wszystko ci się plącze i zbyt często wprowadzasz ludzi w wielki błąd. I trzeba tu stoczyć nie jedną wojnę o ziarno prawdy.

    Admin
    21 stycznia 2018 o 00:53
    Sypiesz jadem, nie widzisz? To jest przejęcie duszy, a właściwie zakrycie jej – robią to sztuczną inteligencją. Dopadli cię jak wielu moich znajomych ostatnio, robimy co możemy by każdego wyciągać. Objawy są takie same – zmiana w stosunku do innych ludzi, brak samokontroli. Oczywiście taka osoba myśli, że jak najbardziej wszystko z nią w porządku. Ale także myśli w ten sposób oprawca dzieci, który nie widzi nic złego w obdzieraniu ich żywcem ze skóry!
    To jest właśnie ta reptyliańska dusza – automat bez emocji. I ty masz już 35%, weź wahadełko i sprawdź, tylko oczyść się i poproś o nieingerencję emocji w badanie. Jak nic z tym nie zrobisz, to za tydzień będzie 80% i staniesz się po prostu wredna. Nawet tego nie zauważysz! Tak było niedawno z Piotrem B. Mój serdeczny przyjaciel miał przedwczoraj przejęcie do 80%, skończyłem z nim szybko rozmowę, bo zaczął na mnie wręcz pluć. Teraz jest mu głupio.

    Owszem, możesz nic z tym nie robić. Jesteśmy w ewolucji już tak daleko, że nie są nas w stanie całkowicie przejąć, ale po co masz czekać 6 tygodni i potem nadrabiać zaległości?

    Inna prosta metoda – weź szklankę wody i poproś Duszę Wszechświata o to by dała wodzie energię potrzebą ci do całkowitego oczyszczenia z obcych twojemu DNA energii. Wystarczy 5 sekund, potem to wypij- to takie proste. Każdy teraz może się w ten sposób oczyścić. |
    I to działa na zawsze, jeśli się powtórzy to samo na drugi dzień!

    Nie znam Ciebie na tyle by przewidzieć jak zareagujesz, może jesteś jak moja przyjaciółka, która uważa, że zjadła wszystkie mądrości i przez to być może będzie musiała wracać w cykl inkarnacyjny. Przez to, że nie uznaje że ktoś może mieć dostęp do informacji dla niej jeszcze niedostępnych, bo nie przeszła swojego cyklu. Uważa, że każdy ma dostęp to wszystkiego. Gówno prawda, Wszechświat jest hierarchiczny, czy ci się to podoba czy nie.

    Vismaya
    21 stycznia 2018 o 01:10
    Mareczku nie miej do nikogo pretensji, że przyjaciele się od ciebie odwracają . ja mam przyjaźnie od tylu lat ile żyję, bo ciągle mam przyjaciół z dzieciństwa … i jakoś się ode mnie nie odwracają, wręcz przeciwnie ….chociaż wg twojej diagnozy prowadzam tyle demonów … bo ja ich od demonów nie wyzywam ani nie mówię, ze ich dusza została przez nich przeję, nie życzę raka ani nawet sraczki … toteż się nie dziw, że twoi przyjaciele dają przed tobą nogę… bo się ciebie boją i twoich klątw …. a ja z PB jakoś się dogaduję … i wiem o tym, że naprawdę martwi się o ciebie … ale ty chciałbyś poklasku dla swojej głupoty… a tego od Piotrka nie dostaniesz, bo ma w głowie dobrze poukładane.
    Wydaje mi się, to najwyższy czas, zakończyć wizyty w szpitalu psychicznym .. z kim się zadajesz takim się stajesz! Głupcy zawsze sprowadzą nawet najmądrzejszego do swojego poziomu.
    Życzę ci powodzenia na w tej twojej błyskawicznej ewolucji.

    Admin
    21 stycznia 2018 o 09:21
    Źle mnie zrozumiałaś, nikt się nie odwrócił. To było chwilowe, bo o siebie wszyscy nawzajem tu dbamy. Ty widać nie masz prawdziwych przyjaciół, bo kontrola archoncka nad twoją duszą wynosi już 50% (chodzi o duszę reptyliańską).
    Widzę, że za nic nie zrozumiałaś tego co do ciebie piszę i będziesz musiała przejść bardzo ciężką drogę poznawania prawdy. Już jest 85% szans na to, że trafisz do wymiaru 4D. Twoje zmiany krzemowe wynoszą 0,3%, a do 27% są to zmiany odwracalne jeśli chodzi o powrót do biologii opartej na węglu. Już więcej nie będę cię maglował, dodam tylko że jak znów się staniesz nam nieprzychylna to sama się zablokujesz, bo od wczoraj w każdym artykule są słowa klucze, które eliminują ludzi nie z naszej bajki. Być może dopiero to będzie dla ciebie sygnałem by zacząć pić wodę ze smartfona. Można zresztą wydrukować to zdjęcie co jest na prawym marginesie u dołu strony i na niego stawiać np. litr wody na cały dzień (12 godzin) – tylko tak żeby dochodziło światło, np. na parapecie. Może być czarno białe.
    Nie dość, że taka woda jest wysoko energetyczna, wspomaga przemiany krzemowe w naszych organizmach, to usuwa wszelkiego typu zakłócenia energetyczne np. ze strony sztucznej inteligencji (nie tylko dusze reptyliańskie, ale i implanty energetyczne). Trzeba wypić 2 szklanki takiej wody dziennie.

    https://www.monitor-polski.pl/zycie-oparte-na-krzemie-nasza-przyszloscia

    Like

   • ”Już więcej nie będę cię maglował, dodam tylko że jak znów się staniesz nam nieprzychylna to sama się zablokujesz, bo od wczoraj w każdym artykule są słowa klucze, które eliminują ludzi nie z naszej bajki. Być może dopiero to będzie dla ciebie sygnałem by zacząć pić wodę ze smartfona. ”

    czy te SLOWA KLUCZE to nie przypadkiem ”MAGICZNY ALGORYTM” o ktorym pisala Alicja?

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-9060

    Like

   • Szaleństwa ciąg dalszy

    „Ofiary” będą nadal dostępni, celowo zwiększono asortyment ich zachowań, jęków i min, by sataniści mieli wrażenie, że mają do czynienia z prawdziwymi ludźmi. Każda próba zabicia osoby dorosłej czy dziecka z duszą, bo też takie mogą się znaleźć, skończy się natychmiastowym wyparowaniem kapłana – co zresztą miało zawsze miejsce. Po prostu znikali z historii – tak kończyło się życie większości z tych co żyli tysiącami lat. Tych co przeszli na przedłużanie życia za pomocą wody inni sataniści mordowali. Było to jednak ustalone przez Radę Starszych by taka dusza przeszła do nowego stadium rozwoju, bez potrzeby przechodzenia przez setki inkarnacji jako kaleka, trędowaty, ciężko chory, itp. Doświadczenie zdobyte podczas jednego długiego życia było znacznie cenniejsze niż wiele inkarnacji.

    https://www.monitor-polski.pl/24-stycznia-2018-r-koniec-satanizmu-i-zbrodniczych-rytualow/comment-page-1/#comment-297044

    Like

  • Tyle ze wiele CHWASTOW to tak naprawde ROSLINY LECZNICZE, a kazda, bez wyjatku kazda roslina ma swoje wyjatkowe PRZEZNACZENIE.. podobnie jak PLEWY 🙂 🙂 🙂

   Ale wracajac jeszcze do 8 GWIEZDNYCH WROT:

   Siola: “Kiedys dawno w jeszcze starszej Lippie ,znaleziona skrawek zapisanego papieru.
   Szukalem czy znajde po polsku ale nie znalazlem,jedno co znalazlem to Polen schanze Kolo Gwiezdnego zamku,mozna Terz powiedziec Sternen wahrte ( TU MOZEMY POWIEDZIEC 8 gwiezdne wrota,gwiezdna rzeka woda nurt8.

   To tak dla porownania, co nie znaczy ze musi chodzic o to samo:

   liviaether
   2012/12/05 at 12:31 am

   Komentarz z notki Pierotne Pole Wirowania:

   w dniu 3 Grudzień 2012 @ 18:33 Livia Ether

   widzialam to logo juz wczesniej:

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   ale dopiero teraz dopatrzylam sie na nim Bialego Wiru na zachodzie, a poludnie oznaczone kierunkiem czarnym skojarzylo mi sie z czarna tuba biegnaca na polnoc.. hmm.. no i to zielone centrum, niczym zielone/szmaragdowe Serce Ziemi.. hmm… logo pochodzi ze stronki: http://mayanshamanism.com/events/dawning_of_the_oxlajuj_baktun.html

   http://liviaspace.com/2012/11/27/pierwotne-pole-wirowania/#comment-752

   Drzewo Swiata tworzy cztery swiete kierunki….. z tego co mi wiadomo Calleman mowil o kierunkowych wiatrach wytworzonych przez nie… nie czytalam jego prac, ale powoluje sie na niego Barbara Hand Claw w Kodzie Majow…

   wiatry, kierunki…

   no i znow powrocily do mnie pewne sny, w ktorych bardzo istotna role pelnily kierunki… poczulam, aby przpomniec je w tym miejscu, moze cos wreszcie wskoczy na swoje miejsce, a tym samym aktywuje pewne polaczenie….

   2008-12-19 10:03
   Rainbow

   Amethis, tak jak mowilam czuje, ze te sprawy byc moze w jakis sposb sie polacza. Poki co nie wiem jak.. chcialabym ci jednak opowiedziec o moich snach z dzisiejszej nocy., bo wiaze je z twoja relacja…

   A oto sen pierwszy

   znalazlam sie w pewnym mieszkaniu. Nie jestem pewna czy bylo to mieszkanie, o ktorym wspominalas w swojej/waszej relacji.. Byla noc, wszystkie swiatla pogaszone.. Stalam przed drzwiami, ktore w pewnym momencie otworzyly sie z wielkim impetem. Sila, ktora je otworzyla zaczela coraz gwaltowniej wdzierac sie do srodka.. sila mroczna, dzika, nieokrzesana, bezwzgledna, perwersyjna, bestialska.. takie okreslenia przyszly mi na mysl w zwiazku z nia.. odebralam tez te sile jako w pewnym sensie chaotyczna, aczkolwiek z drugiej strony dzialajaca w obrebie pewnych praw.. jakby zbiorowej swiadomosci, a moze nieswiadomosci? Za wszelka cene probowalam zamknac drzwi i zablokowac te niszczycielska energie, ale bylo to ponad moje sily.. chyba zaczelo sie ze mna dziac cos bardzo zlego.. jeczalam, a jek ten w ktoryms momencie przerodzil sie w potworne wycie.. i wowczas Jarek pomogl mi sie wydostac z tego snu..

   Sen drugi..

   Jakas scena teatralna, bardzo nietypowa.. zawieszona wysoko, wysoko, na czymś.. nie wiem na czym.. moze utrzymywana za pomoca jakiejs sily? moze sily umyslu? chyba nie ma takich scen teatralnych na Ziemi, ale z cala pewnoscia istnieja podobne (a nawet bardziej wymyslne) w swiecie astralnym i innych swiatach.. Na scenie tanczy, chwilami wiruje kobieta.. Nie mam pewnosci, czy bylam nia ja, czy ty, a moze jeszcze ktos inny.. Kobieta ma na sobie piekna polyskujaca jasno niebieska suknie.. taka balowa z innej epoki, albo.. z bajki.. oprocz kobiety w tym dziwacznym teatrze nie ma nikogo.. tylko ogromne, ogromne lustro.. rozciagajace sie na cala scene.. to lustro chyba zyje.. tak.. ma swiadomosc.. przynajmniej tak to odebralam.. w ktoryms momencie z kobieta zaczyna sie dziac cos bardzo niedobrego.. zaczyna uciekac po takiej zwisajacej drabince.. drabinka mocno sie chwieje.. mam wrazenie, ze ta drabinka spada w otchlan.. ze jest w niej zanurzona.. czy jej szczebelki nie maja konca? znow slysze swoj krzyk i znow ze snu pomaga mi sie wydostac Jarek..

   Kolejny sen/trzeci

   Niewiele z niego zapamietalam.. Znajduje sie na jakiejs przepieknej lace.. miejsce to przypomina mi pewna dolinke w Tatrach (Dolina Siedmiu Zrodel).. Oprocz mnie na lace znajduje sie wiecej ludzi.. niektorzy sa mniej fizyczni, ich ciala sa mniej geste.. przezroczyste.. wsrod tych osob dostrzegam Amethis.. stoi po polnocnej stronie ‘zgromadzenia’.. posrod pieknych jasno fioletowych kwiatow.. spotkalismy sie tu wszyscy w jakims waznym celu.. mowimy o jakims niezwyklym Zrodle.. chyba nazywamy je Osmym Magicznym Zrodlem, ale nie jestem pewna, czy dokladnie tak.. i znow zupelnie nie potrafie sobie uswiadomic co zlego tu moglo zajsc.. ale i tym razem budzilam sie jeczac i krzyczac..

   Ostatni sen/czwarty

   W tym watku przewijal sie mocno dom mojej babci.. pod koniec snu zauwazylam, ze nie stoi on jednak jak dotychczas na plazy nad zatoka pucka, a znajduje sie nad piekna rzeka.. calkiem spora.. szeroka.. troche przypominajaca Rospude.. do domu mozna sie dostac z wyspy na rzece.. wyspy przypominajacej park.. posrodku niej znajdowal sie pewien duzy kamienny symbol.. kojarze go z symbolami celtyckimi.. w tym miejscu pojawila sie moja matka.. uslyszlam od niej o pewnym zrodle.. o tym samym zrodle co w poprzednim snie.. tym, ktorego dotyczylo zgromadzenie na lace.. tym razem wybudzilam sie spokojnie.. byl poranek..

   to tyle ile bylam w stanie sobie przypomniec..

   a teraz pieknie, pada SNIEG.. jest magicznie.. lece na sanki smile.gif))

   http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy.net/?/p/1946/sen-od-kt%C3%B3rego-zatrz%C4%85s%C5%82-si%C4%99-dom&page=2

   pozniej napisalam:

   2008-12-22 00:36

   Tak sobie dzisiaj pomedytowalam troszke nad tym symbolem ze snu i zaczely sie pojawiac coraz ciekawsze wyjasnienia.. Na moment w pewnym sensie znow weszlam w ten sen, znow stalam przy symbolu na wyspie posrodku rzeki.. Zdalam sobie sprawe, ze dom (ten, ktory sie zatrzasl od snu) znajdowal sie po zachodniej stronie.. Ja zjawilam sie na niej od strony poludniowej.. Rzeka plynela w kierunku polnocnym, ale co ciekawe 8 Magiczne Zrodlo znajdowalo sie po wchodniej stronie.. Wyplywalo spod jakiegos Drzewa.. Tak wiec nie chodzi o Zrodlo w ktorym poczatek bierze rzeka plynaca na polnoc, ono conajwyzej ja zasila w jakis specyficzny sposob.. Najprostszym wyjasnieniem byloby takie, ze przez wzglad na fakt iz cyfra 8 symbolizuje nieskonczonosc to chodzi wlasnie o Zrodlo Nieskonczonosci, ale tutaj chodzi o cos jeszcze innego.. Ciekawe jest tez to, ze w jednym z tych snow ujrzalam ciebie stojaca na Polnocy i w tamtym snie rowniez nadeszlam od strony poludniowej.. choc w pewnym stopniu mialam wrazenie wgladu calosciowego, ale to bylo bardzo urywkowe, takie spojrzenie od gory/jak z lotu ptaka.. W kazdym badz razie podczas tych moich dzisiejszych (a wlasciwie juz wczorajszych) medytacji nad tymi doswiadczeniami, na symbol na wyspie nalozylo sie tzw. Kolo Medycyny i w zwiazku z nim zaczely sie wylaniac kolejne informacje, choc zdecydowanie bardziej pod postacia obrazow, czasami kolejnych symboli.. To co mnie jednak najbardziej uderzylo w tym wszystkim to fakt iz mam wrazenie, ze za pomoca takiego wlasnie kola moglabym wiele odczytac.. po prostu jest to pewien umowny sposob komunikacji.. szczerze mowiac nie zajmowalam sie tym do tej pory (bynajmniej nie w tym zyciu).. Bardzo mnie to zaciekawilo :>

   2008-12-22 13:15

   A wiesz, ze i mnie Serafina najbardziej przypadla do gustu w Zlotym Kompasie i ze w jakim tam stopniu dopatrzylam sie analogii pomiedzy Zlotym Kompasem a Medicine Wheel? smile.gif) Choc z drugiej strony czuje, ze nie chodzi tutaj o takie doslowne dopasowanie czegos do owego Kola, a spojrzenie na to nieco bardziej wielowymiarowo, moze dosc niekonwencjonalnie.. Sama jeszcze tego nie wiem w tej chwili.. Dodam tez, ze sposrod czterech zywiolow takich jak ziemia-woda-ogien-powietrze to wlasnie ten ostatni zywiol wydaje mi sie najblizszy.. na drugim miejscu jest woda.. sposrod kierunkow polnoc i wschod.. chociaz tak najbardziej CENTRUM jako punkt zespalajacy/integrujacy.. no cos mi zaczyna switac smile.gif

   W kazdym badz razie weszlam w te sny znow i postanowilam rozpisac kierunki, ktore sie w nich pojawily, a wiec..
   W pierwszym snie drzwi mieszkania znajdowaly sie po zachodniej stronie i to wlasnie od tamtej strony zaczela sie wdzierac niszczycielska energia.. ja stalam po stronie wschodniej i probowalam jej zagrodzic droge..

   W drugim snie kobieta (ktora rownie dobrze moglabyc toba jak i mna) na scenie poruszala sie na lini zachod-wschod/wschod-zachod… zaczela uciekac na poludnie.. tym razem to cos niepokojacego musialo sie pojawic od polnocy.. jakby poprzez lustro?

   W trzecim snie zobaczylam ciebie na polnocy.. Ja nadeszlam od poludnia.. Mam wrazenie, ze 8 magiczne Zrodlo znajdowalo sie na wchodzie, a cos zlowieszczego nadeszlo od zachodu, ale nie pamietam co sie dokladnie wydarzylo..

   W ostatnim snie znow przybylam z poludnia.. Rzeka plynela na polnoc.. Po zachodniej stronie znajdowal sie dom mojej babci.. 8 magiczne Zrodlo znajdowalo sie na wschodzie.. Wpadalo do rzeki..

   a wyspa z SYMBOLEM znajduje sie posrodku rzeki.. Stojac przy tym kamiennym symbolu stoje przy PORTALU..
   Wejscie do AKASHY?

   ******

   Symbol ze snu (Trojkat podobny do Tristele opleciony motywem roslinnym wpisany w kolo) wiaze sie z spirala (ruch po okregu, a nie na lini kierunkow, np. polnoc-poludnie, wchod-zachod) a takze bardzo mocno z symbolem CZARNEGO SLONCA.. Te trzy symbole nakladaja sie na siebie.. Ciekawe :>

   Symbol ze snu (nie znalazlam dokladnie takiego wizerunku, ale jest jakby polaczeniem symbolu celtyckiego /Tristele wpisane w Kolo/, oraz symbolu chakry)

   SPIRALA

   BLACK SUN SYMBOL

   2008-12-30 12:54
   Rainbow

   Rainbow’, 1, 1, ‘77.114.1.174’, 1230638080, 0, ‘Ciekawe Am, i z tym mieszkaniem i z tym Czarnym Sloncem smile.gif
   U mnie tez troszke doszlo w tym temacie, ale musze to jakos zlozyc w calosc..
   W sumie to od samego poczatku czuje, ze z tym kierunkami i zywiolami to chodzi o osiagniecie PUNKTU ZESTROJENIA, lub inaczej synchronizacji, pelnej rownowagi, zesrodkowania…

   Po tym jak mialas ten sen o tych trzech (?) planetach u mnie pojawil sie z kolei ponizej opisany sen.. Wczoraj wlasnie poczulam, ze jest calkiem istotny w tym temacie, a wiec zamieszczam go i tutaj, a ponizej troszke moich dotychczasowych przemyslen nad Czarnym Sloncem..

   “W dzisiejszym snie chodzilam po zatoce.. woda byla krystalicznie czysta.. jak za czasow bardzo wczesnego dziecinstwa kiedy to lubilam w niej spedzac wiekszosc czasu.. plywac, nurkowac.. obserwowac zycie ryb i roslin pod woda.. poszukiwac skarbow ukrytych na dnie.. (ponoc na akwenie zatoki puckiej znajdowal się najstarszy port morski w naszym kraju).. Tak wiec chodzilam po tej czystej, krystalicznej wodzie i wyciagalam z niej obrazy.. Takie olejne na plotnie.. przedstawiajace glownie jakies wzory.. powiedzmy ze były to obrazy abstrakcyjne.. symboliczne..”

   Chcialabym tez na moment powrocic do symbolu Czarnego Slonca.. Widac na nim 12 promieni, ale czarny srodek można potraktowac jako punkt 13, jako centrum..

   Moim zdaniem czarne (centralne) slonce jest takim punktem w naszym wszechswiecie, który stanowi glowna brame do innych wszechswiatow.. co wiecej nie wiem, czy da się z niego inaczej wyjsc.. obserwowalam tez kiedys podczas jednego ze swoich doswiadczen kurczenie się innego wszechswiata i tam wszystko się wlasnie jakby cofalo i zwijalo do postaci czarnego slonca.. odczulam to wówczas bardzo mocno.. Portali (chocby gwiezdnych) jest mnostwo, ale to wlasnie ten portal Czarnego Slonca jest moim zdaniem najwazniejszy.. Zastanawiam się tez, czy przechodzac przez brame swego Serca (nazwijmy ja portalem Serca, lub Swieta Przestrzenia Serca) i w tym przypadku trzeba przejsc najpierw przez Black Sun Gate, czy tez można je ominac.. nie udalo mi się tego poki co zweryfikowac i wogole nie wiem na ile te moje przemyslenia sa poprawne..

   **********

   A odnosnie SERCA/Przestrzeni Serca to wczoraj mialam kolejne z nia doswiadczenie.. Wrocilam do momentu kiedy to w nim (moim SERCU) pojawila sie pewna wizja.. Zanurzylam sie w niej raz jeszcze.. i w odczuciu, ze wowczas odbieralam to jako wycieczke w przyszlosc, a jednoczesnie czulam jakby nie istnialo nic wiecej niz tylko TERAZ.. i w tym momencie znow sie tak poczulam.. ze wszystko dzieje sie tak jednoczesnie.. rownolegle.. przeszoslosc – terazniejszosc – przyszlosc… i wtedy ktos mnie dotknal.. wyraznie poczulam jak dotyka czubka mojej glowy i uslyszalam bardzo piekne slowa.. to bylo takie bardzo fizyczne odczuwanie tego co niefizyczne..

   I jeszcze o Przejsciu ZIEMI.. Niektore zdrodla podaja, ze nastapi ono gdy 12 planet ustawi sie w odpowiednim szyku, ze bedzie to jak wlozenie klucza do zamku i przekrecenie go.. Kod zostanie aktywowany.. Przemiana dotknie nie tylko Ziemie.. coz, jedyna wizja w tym temacie jaka do mnie wciaz wraca to wizja, ze PRZEJSCIE to wyglada jak przejscie przez ogromny sloneczny blask.. przejscie przez CENTRUM? to jest bardzo ekscytujace uczucie.. bardzo ekstatyczne.. sadze, ze ma to wlasnie zwiazek takze z Czarnym Sloncem.. i z naszymi Sercami, oraz wlasnie z tym zrownowazeniem kierunkow/zwywiolow/ENERGII..

   Te postacie z mojego snu byly rzecz jasna eteryczne…

   2009-01-02 15:08
   Rainbow

   Przestrzen Serca.. Symbol KOLA ze snu bardzo mi sie kojarzy wlasnie ze Swieta Przestrzenia.. ‘Ostatnio’ to wszystko przejawilo sie tez pod postacia MANDALI (postanowilam ja po prostu namalowac ).. Wszystkie kierunki, wszystkie zywioly ze soba wspolpracujace, wspolistniejace w zgodzie – sharmonizowane, zintegrowane.. Spogladajac ze srodku kregu.. widac najlepiej jak kazdy element ma znaczenie.. tak jak w przypadku Teczy, gdzie kazdy jej kolor jest rownie wazny.. to sie odnosi do wszystkich warstw z ktorych sie skladamy, do calego spektrum naszej JAZNI.. takze do snow bedacych bardzo istotna sfera naszego ISTNIENIA :>

   Tak wiec z okazji Nowego Roku wielu wspanialych snow, glebokiego zrozumienia (porozumienia), oraz inspiracji zycze wszystkim! :>

   P.S Mnie z dzisiejszego snu wybudzil pewien przepiekny dzwiek, ktory sama skomponowalam podczas przygotowywania specjalnej mikstury.. Dokladnie dobrane skladniki w miseczce wydaly z siebie wlasnie taki a nie inny dzwek.. Cos pomiedzy uderzeniem w Gong, a dzwiekiem Krysztalu.. o bardzo pieknej, subtelnej, ale zarazem silnej i wyrazistej wibracji :>

   2009-01-04 16:43
   Rainbow

   Dotarlo do mnie, ze miejsce to zostalo stworzone w samym SERCU EGIPTU.. I wtedy znow na moment powrocila do mnie owa rysa – posrodku domu – wywolana snem z faraonem.. Znajdowala sie ona na lini polnoc-poludnie (niczym Gorny i Dolny Egipt)..

   cdn………

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/09/25/drzewo-swiata/comment-page-1/#comment-771

   Livia Ether In reply to Jestem.
   2013/07/20 at 10:11 pm

   mam chwilkę a więc dodam, że w samym centrum tego symbolu z mojego snu znajdował się portal – wejście do Akashy

   http://liviaspace.com/2013/07/01/o-zywiolach-kierunkach-swietym-centrum-i-moich-doswiadczeniach-z-zywiolami-i-duchami-natry/

   i on bardzo, ale to bardzo był/jest podobny do tego symbolu plejadiańskiej duszy do którego podałaś link:

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   dlatego przyrównałam go do celtyckiej Tristele, a teraz dopatrzyłam się podobieństwa z Antakharana……..

   a poniższy obraz kojarzy mi się ze snem o szmaragdowej wodzie z zapisami przypominającej matrix.. ujrzałam ją w miejscu, w którym wcześniej spotkałam Szmaragdowego Strażnika..

   null

   przemalowałam go później na tęczowo, ale tak jakby miał powstać na takiej właśnie matrycy… dopiero teraz zaczynam sobie coś uświadamiać..

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/07/17/lemuria-52/comment-page-1/#comment-5288

   Livia Ether
   In reply to Jestem.
   2013/07/29 at 10:54 pm

   Niesamowite, właśnie przeczytałam Twoją notkę.. to zdjęcie Słońca:
   In reply to Jestem.
   Niesamowite, właśnie przeczytałam Twoją notkę.. to zdjęcie Słońca:

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/o7rbF3OH299IvtzJQEn8QQ–/YXBwaWQ9eW5ld3M7Zmk9ZmlsbDtoPTU3NTtweW9mZj0wO3E9ODU7dz01NzU-/http://media.zenfs.com/en_US/News/SPACE.com/Spacecraft_Sees_Giant_%27Hole%27_In-9e3454ac814a8301803cd3b193449049

   widze na nim pewną istotę… i to co piszesz: “Czarne Słońce… Czy z tym ma coś wspólnego Czarna Kryształowa Czaszka na Ślęży?” Zupełnie zapomniałam o tym wspomnieć… przedwczoraj przypomniałam sobie raz jeszcze o tym niebie w paski nad Ślężą i przyszło do mnie, że ten efekt został utworzony przez Wielkie Centralne Słońce, choć wiem jak niesamowicie to brzmi….

   Dodałam dzisiaj notkę o Żywiołach mimo iż nie wszystko byłam w stanie w niej oddać…. Wspomniałam w niej jednak o wpisie pt O Żywiołach, Kierunkach, Świętym Centrum i moich doświadczeniach z Żywiołami i Duchami Natury… w którym przypomniałam pewne doświadczenia z końca grudnia 2008.początku stycznia 2009, a mianowicie:

   //Ta wyspa z SYMBOLEM znajduje sie posrodku rzeki.. Stojac przy tym kamiennym symbolu stoje przy PORTALU.. Wejscie do AKASHY? Symbol ze snu. Trojkat podobny do Tristele opleciony motywem roslinnym wpisany w kolo – wiaze sie z spirala (ruch po okregu, a nie na lini kierunkow, np. polnoc-poludnie, wchod-zachod) a takze bardzo mocno z symbolem CZARNEGO SLONCA.. Te trzy symbole nakladaja sie na siebie..//

   //Chcialabym tez na moment powrocic do symbolu Czarnego Slonca.. Widac na nim 12 promieni, ale czarny srodek można potraktowac jako punkt 13, jako centrum..//

   //I jeszcze o Przejsciu ZIEMI.. Niektore zdrodla podaja, ze nastapi ono gdy 12 planet ustawi sie w odpowiednim szyku, ze bedzie to jak wlozenie klucza do zamku i przekrecenie go.. Kod zostanie aktywowany.. Przemiana dotknie nie tylko Ziemie.. coz, jedyna wizja w tym temacie jaka do mnie wciaz wraca to wizja, ze PRZEJSCIE to wyglada jak przejscie przez ogromny sloneczny blask.. przejscie przez CENTRUM? to jest bardzo ekscytujace uczucie.. bardzo ekstatyczne.. sadze, ze ma to wlasnie zwiazek z Czarnym Sloncem.. i z naszymi Sercami, oraz wlasnie z tym zrownowazeniem kierunkow/zwywiolow/ENERGII..//

   //Przestrzen Serca.. Symbol KOLA ze snu bardzo mi sie kojarzy wlasnie ze Swieta Przestrzenia.. ‘Ostatnio’ to wszystko przejawilo sie tez pod postacia MANDALI (postanowilam ja po prostu namalowac ).. Wszystkie kierunki, wszystkie zywioly ze soba wspolpracujace, wspolistniejace w zgodzie – sharmonizowane, zintegrowane.. Spogladajac ze srodku kregu.. widac najlepiej jak kazdy element ma znaczenie.. tak jak w przypadku Teczy, gdzie kazdy jej kolor jest rownie wazny.. to sie odnosi do wszystkich warstw z ktorych sie skladamy, do calego spektrum naszej JAZNI.. takze do snow bedacych bardzo istotna sfera naszego ISTNIENIA//

   dodam tylko, ze ten symbol/portal z mojego snu byl troszke podobny do tego piktogramu:

   null
   …….

   p.s to co widzialam przedwczoraj w trakcie doswiadczenia z zwyiolami to takie bardzo ciekawe laczenie sie zywiolow… ognia z woda i ziemi z powietrzem, ktore utworzyly dwie sfery/banki, a potem i one sie ze soba polaczyly tworzac jedna sfere… skojarzylo mi sie to z Twoimi Grawitorami, choć nie wiem jak to lepiej opisać……….

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/07/21/lipcowa-pelnia-2013/comment-page-1/#comment-5597

   choc wtedy kiedy to pisalam nie mialam jeszcze pojecia o systemie POLARIANS, tzn. jeszcze go sobie wtedy nie przypomnialam, ale jakis czas temu polaczylam go ze SLEZA i tym co tam widzialam na nocnym niebie… zalozmy jednak, ze ta 8 GWIEZDNA BRAMA o ktorej piszesz wchodzi wlasnie w sklad tego prastarego systemu… mysle, ze tym sie tez mogl zajmowac Antrovis???

   p.s ahh i tak naprawde moim ulubionym czy wrecz ukochanym zywiolem jest WODA.. tyle, ze wtedy mialam jak widac taki moment kiedy nieco sie to poprzestawialo.. z pewnoscia nie bez powodu..

   Livia

   🙂

   Like

  • Tak, to sie akurat zgadza. Te sily to jezuici, inaczej mowiac DARK TEMPLARS.

   P.s wczoraj wieczorem obejrzalam film ASSASSINS CREED.. obejrzyjcie, bo jest zwiazany z tym tematem.. ta nagonka na wybrane osoby I niestety zmiana adresu niewiele daje..
   13:11

   Like

   • Film, jak najbardziej film, choc moze serial tez warto.. ja w kazdym badz razie dzieki filmowi zainteresowalam sie tez gra.. nie zebym miala zamiar grac, ale bardzo mnie zaciekawila fabula itd.. a to cos przy okazji..

    P.s jakos nigdy nie lubilam scen walki ale tu mi sie wyjatkowo podobaja I sama bym nawet mocniej dokoPAla zwlaszcza takiemu jednemu anu w dlugiej kiecce! Tak sie tez sklada ze rozpoczelam kurs specjalnych sztuk walki I juz na tym etapie potrafie rozbroic 12 panow w trakcie tanca 🙂

    p.s2

    Like

 2. Wysoko rozwinięta cywilizacja z Proxima Centauri apeluje o usunięcie obcej agentury z polskich mediów.

  Ci sami ludzie zresztą prowadzili stronę i forum DavidIcke.pl. Odbywało się to bez zgody wspaniałego Davida Icke. Podobnie jest z kanałem na YouTube Tomek303pl i 4 innymi – prowadzili je ci samo agenci.

  W miarę wynajdywania kolejnych agentów będę Was informował. W Nowej Ziemi nie ma miejsca na robienie ludziom wody z mózgu. Jeśli chcecie to robić to na właściwych do tego poziomach, tam nawet zgarniecie za to kasę. A w kolejnych wcieleniach będziecie ofiarami, ale to tak wygląda właśnie lekcja inkarnacyjna.

  https://www.monitor-polski.pl/wysoko-rozwinieta-cywilizacja-z-proxima-centauri-apeluje-o-usuniecie-obcej-agentury-z-polskich-mediow/#comments

  Like

 3. Naziści dostosowują się do Białego Smoka

  Naziści negocjują z białym smokiem
  Podczas gdy sataniści, izolowani, są w ostatnim śmiertelnym spazmie
  Naziści wyrównują się z Białym Smokiem, podczas gdy Sataniści, Odosobnieni, Są Ostatnimi Śmiertelnymi Spazmami. Przez Ben Fulford .
  Ważna umowa pokojowa została osiągnięta w ubiegłym tygodniu w negocjacjach, które miały miejsce dosłownie w świetle niebiesko- krwawego super księżyca w pewnym azjatyckim kraju w zeszłym tygodniu, według źródeł, które były obecne.
  W wyniku tego nazistowska frakcja światowego kompleksu militarno-przemysłowego zgodziła się sprzymierzyć ze świetlistą siłą.

  https://kochanezdrowie.blogspot.de/2018/02/benjamin-fulford-2018-02-05-tygodniowy.html

  https://benjaminfulford.net/

  Like

 4. Hey, how’s it going?

  I want to pass along some very important news that everyone needs to hear!

  In December of 2017, Donald Trump made history by recognizing Jerusalem as the capital of Israel. Why is this big news? Because by this the Jewish people of Israel are now able to press forward in bringing about the Third Temple prophesied in the Bible.

  Jewish Rabbis have publicly announced that their Messiah will be revealed in the coming years who will be a leader and spiritual guide to all nations, gathering all religions under the worship of one God.

  Biblical prophecy tells us that this Jewish Messiah who will take the stage will be the antichrist “who opposes and exalts himself above all that is called God or that is worshiped, so that he sits as God in the temple of God, showing himself that he is God” (2 Thessalonians 2:4). For a time he will bring about a false peace, but “Therefore when you see the ‘abomination of desolation,’ spoken of by Daniel the prophet, standing in the holy place (Matthew 24:15)…then there will be great tribulation, such as has not been since the beginning of the world until this time, no, nor ever shall be” (Matthew 24:21).

  More importantly, the power that runs the world wants to put a RFID microchip in our body making us total slaves to them. This chip matches perfectly with the Mark of the Beast in the Bible, more specifically in Revelation 13:16-18:

  “He causes all, both small and great, rich and poor, free and slave, to receive a mark on their right hand or on their foreheads, and that no one may buy or sell except one who has the mark or the name of the beast, or the number of his name.

  Here is wisdom. Let him who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man: His number is 666.”

  Referring to the last days, this could only be speaking of a cashless society, which we have yet to see, but are heading towards. Otherwise, we could still buy or sell without the mark amongst others if physical money was still currency. This Mark couldn’t be spiritual because the word references two different physical locations. If it was spiritual it would just say in the forehead. RFID microchip implant technology will be the future of a one world cashless society containing digital currency. It will be implanted in the right-hand or the forehead, and we cannot buy or sell without it. Revelation 13:11-18 tells us that a false prophet will arise on the world scene doing miracles before men, deceiving them to receive this Mark. Do not be deceived! We must grow strong in Jesus. AT ALL COSTS, DO NOT TAKE IT!

  “Then a third angel followed them, saying with a loud voice, “If anyone worships the beast and his image, and receives his mark on his forehead or on his hand, he himself shall also drink of the wine of the wrath of God, which is poured out full strength into the cup of His indignation. He shall be tormented with fire and brimstone in the presence of the holy angels and in the presence of the Lamb. And the smoke of their torment ascends forever and ever; and they have no rest day or night, who worship the beast and his image, and whoever receives the mark of his name” (Revelation 14:9-11).

  People have been saying the end is coming for many years, but we needed two key things. One, the Third Temple, and two, the technology for a cashless society to fulfill the prophecy of the Mark of the Beast.

  Visit http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM to see proof for these things and why the Bible truly is the word of God!

  If you haven’t already, it is time to seek God with all your heart. Jesus loves you more than you could imagine. He wants to have a relationship with you and redeem you from your sins. Turn to Him and repent while there is still hope! This is forever…God bless!

  “EITHER HUMAN INTELLIGENCE ULTIMATELY OWES ITS ORIGIN TO MINDLESS MATTER OR THERE IS A CREATOR…” – JOHN LENNOX

  We all know God exists. Why? Because without Him, we couldn’t prove anything at all. Do we live our lives as if we cannot know anything? No. So why is God necessary? In order to know anything for certain, you would have to know everything, or have revelation from somebody who does. Who is capable of knowing everything? God. So to know anything, you would have to be God, or know God.

  A worldview without God cannot account for the uniformity and intelligibility of nature. And why is it that we can even reason that God is the best explanation for this if there is no God? We are given reason to know or reject God, but never to know that He does not exist.

  It has been calculated by Roger Penrose that the odds of the initial conditions for the big bang to produce the universe that we see to be a number so big, that we could put a zero on every particle in the universe, and even that would not be enough to use every zero. What are the odds that God created the universe? Odds are no such thing. Who of you would gamble your life on one coin flip?

  Is there evidence that the Bible is the truth? Yes. Did you know that the creation accounts listed in the book of Genesis are not only all correct, but are also in the correct chronological order? That the Bible doesn’t say the Earth was formed in six 24-hour days but rather six long but finite periods of time? That the Bible makes 10 times more creation claims than all major “holy” books combined with no contradictions, while these other books have errors in them? The Bible stood alone by concurring with the big bang saying, “In the beginning God created the heaven and the earth” (Genesis 1:1); and says our universe is expanding, thousands of years before scientists discovered these things. Watch a potential life-changing video on the front page of http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM with Astronomer(PhD) Hugh Ross explaining all these facts based on published scientific data. He has authored many books, backed even by atheist scientists.

  Jesus fulfilled more than 300 Messianic prophecies concerning His birth place, details of His life, His mission, His nature, His death, and His resurrection. He came to pay a debt that we could not, to be our legal justifier to reconcile us back to a Holy God; only if we are willing to receive Him: “For the wages of sin is death, but the gift of God is eternal life in Christ Jesus our Lord” (Romans 6:23).

  God so loved the world that He gave us His only begotten son, so that whoever believes in Him, through faith, shall not perish, but have everlasting life. Jesus says if we wish to enter into life to keep the commands! The two greatest commands are to love God with all your heart, soul, strength, and mind; and your neighbor as yourself. All the law hang on these commands. We must be born of and lead by the Holy Spirit, to be called children of God, to inherit the kingdom. If we are willing to humble ourselves in prayer to Jesus, to confess and forsake our sins, He is willing to give the Holy Spirit to those who keep asking of Him; giving us a new heart, leading us into all truth!

  Jesus came to free us from the bondage of sin. The everlasting fire was prepared for the devil and his angels due to disobedience to God’s law. If we do the same, what makes us any different than the devil? Jesus says unless we repent, we shall perish. We must walk in the Spirit, producing fruits of love and forgiveness, so we may not fulfill the lusts of the flesh being hatred, fornication, drunkenness and the like. Whoever practices such things will not inherit the kingdom (Galatians 5:16-26). If we sin, we may come before Jesus to ask for forgiveness (1 John 2:1-2). Evil thoughts are not sins, but rather temptations. It is not until these thoughts conceive and give birth by our hearts desire that they become sin (James 1:12-15). When we sin, we become in the likeness of the devil’s image, for he who sins is of the devil (1 John 3:8); but if we obey Jesus, in the image of God. For without holiness, we shall not see the Lord (Hebrews 12:14).

  The oldest religion in the world is holiness (James 1:27). What religion did Adam and Eve follow before the fall? Jesus, Who became the last Adam, what religion does He follow? Is He not holy? He never told us to follow any religion or denomination but to deny ourselves, take up our cross daily, and follow Him (Luke 9:23). There are many false doctrines being taught leading people astray. This is why we need the Holy Spirit for discernment. Unlike religion, holiness cannot be created. It is given to us from above by the baptism of the Spirit. Jesus is more than a religion; He is about having a personal relationship with the Father. Start by reading the Gospel of Matthew, to hear the words of God, to know His character and commandments. Follow and obey Jesus, for He is the way, the truth, and the life!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s