Once in a Blue Moon

aac99c06b740b928466d69179cd2d25e_1024x

To moja notka sprzed prawie 3 lat, z czasu poprzedniego Niebieskiego Ksiezyca. Kopiuje ja bez jakichkolwiek zmian poniewaz wydaje sie bardzo aktualna.

Once in a Blue Moon

Michaela 30 Lipiec 2015

Ciekawe zjawisko – Noc Niebieskiego Księżyca

Zjawisko Niebieskiego Księżyca występuje średnio raz na 2,7 roku. Ostatnio mieliśmy z nim do czynienia w sierpniu 2012 roku.

http://pogoda.wp.pl/gid,17738764,img,17738797,kat,1035571,page,7,title,Niezwykle-zjawisko-na-niebie-Powtorzy-sie-dopiero-w-2018-roku,galeria.html

PS. Wbrew nazwie Księżyc nie będzie jednak hmm.. niebieski 😉

Livia Ether Flow 30 Lipiec 2015

Dziekuje za przypomnienie Michaelo🙂 wspominalam o tej niebieskiej pelni w notce o radio free space w snie:

Blue Moon – Soon
http://earthsky.org/space/when-is-the-next-blue-moon?

poprzedni Blue Moon wypadl mi akurat w ostatni dzien w Gaja Garden…

niesamowite, ze minelo zaledwie okol 2,7 roku a tyle sie przez ten czas wydarzylo.. wrecz niemozliwe.. i mam wrazenie jakby od tamtej chwili minely dekady.. hmm.. dodam to info o niebieskiej pelni do nowej notki.. raz jeszcze dziekuje 🙂

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/29/sen-z-29-lipca-2015-powrot-na-szmaragdowa-wyspe/comment-page-1/#comment-46012

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia

Niebieska pełnia zdarza się raz na niemal trzy lata. W tym czasie Księżyc wcale nie staje się błękitny – ma taki sam odcień jak zawsze, czyli czerwony, pomarańczowy lub żółty. Dawniej ziemski satelita faktycznie zabarwiał się na niebiesko podczas erupcji wulkanów – działo się tak w wyniku zanieczyszczenia przez pył. Zjawisko to było rzadko spotykane, stąd pomysł, by trzynastą pełnię nazwać właśnie „niebieskim Księżycem”. W języku angielskim „niebieski Księżyc” oznacza coś, na co długo trzeba czekać („once in a blue moon” – raz na niebieski księżyc).Poprzednia niebieska pełnia miała miejsce w sierpniu 2012 roku. Kolejna nastąpi dopiero w 2018 roku. 

W języku angielskim można znaleźć powiedzenie „Once in a blue moon”. Oznacza ono coś rzadkiego.

hmm.. mam wrazenie, ze dla mnie bedzie to pelnia bardzo glebokiej retrospekcji.. po prostu mocno mi dalo do myslenia.. to 2, 7 roku.. i ostatni dzien w Gaja Garden.. w trakcie ktorego doszlo do bardzo dziwnego spotkania:

ASHTAR i ja & Szmaragdowe Zgromadzenie Zakonu Melchizedeka

Pamiętam jak mocno poruszył mnie ten obrazek kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy…

Ta postać, spojrzenie i ta gwiazda na ręce…. (Ra, golden wings, e***) ahh.. i samo imię Ashtar! W sumie niewiele mogłam sobie przypomnieć, tylko te odczucia.. z jednej strony mocne, bardzo mocne przyciąganie… z drugiej wręcz przeciwnie… bardzo duże odpychanie….

jeszcze na Salonie Tajemnic miałam kilka notek, w których wyraziłam swój bardzo krytyczny stosunek wobec Ashtara i jego przekazów…

jednak…

ostatniego wieczoru w Gaja Garden zdarzyło się coś dziwnego..

pisałam o tym gdzieś, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej notki..

zapamiętałam tylko tyle, że… On zjawił się przy mnie niemal jak żywy i powiedział, że od tej pory musimy być w zgodzie, bo on jest…. on jest….

Szczerze mówiąc byłam tak zszokowana tym co się stało, że do tej pory nie wiem co o tym sądzić…

dlaczego właśnie on, Ashtar, dlaczego właśnie tego ostatniego dnia w GG zjawił się przy mnie?

przyjęłam w każdym bądź razie to doświadczenie takim jakie było…

następnego dnia wyjechałam z Gaja Garden (Pomiędzy Dwoma Dzbanami 52), a do GG przybył nowy wlasciciel – specjalista od Czarnych Dziur – A.. który już po tym przyśnił mi się jako orioński mag…. oriońska magia…. walka o Słońce/słoneczny portal… zaginione kryształy..

Biały Wir! vs Czarna Dziura!

?

Livia Ether Flow | 5 Marzec 2014 o 11:49

I guess .. France… MS…. 12 12 2013.. and… my heart…. s********… but.. Thetans.. Sword in ORION???

Już w Jabłonce zwróciłam uwagę na obrazek wiszący dosłownie nad moją głową… niby matka boska, ale bardzo dziwna i wyglądająca dosłownie jak żeńskie wcielenie Ashtara..

Ciekawe, że zdaniem niektórych Ashtar to współczesny Archanioł Michał, za którym jakoś nigdy nie przepadałam i to naprawdę mocno nie przepadałam…. zwłaszcza tej jego szabelki w dłoni nie trawię… choć większość ludzi kojarzy się ona z symbolem ochrony, a mnie niestety, ale z przemocą…

guardians/strażnicy.. hmm…

zadziwiające, że dopóki nie spotkałam Szmaragdowego Strażnika nie cierpiałam tego słowa, bo kojarzyło mi się przede wszystkim z systemem więziennym…

ahhhhhh….

(https://www.youtube.com/watch?v=2S4vrIDjgTA)

ehhhh…

!sha!

la.. la..

Ashtar & Szmaragdowe Zgromadzenie Zakonu Melchizedeka

Sygnaturowa Rada 5 LO – rada Alcyone-Plejady. Straznicy GW-5 Plejady-Alcyone w D-5. Jest to rada bedaca w kryzysie. Rzadzacy Komitet Dowodztwa jest Szmaragdowo-Zlotym Zgromadzeniem Dowodztwo Ashalum. Drugim Komitetem Dowodzacym bylo Dowodztwo Ashtar, zlozone z Ametystowego Zgromadzenia Bra-ha-Rama, nadzorujace rehabilitacje ras Annunaki, ktore przystapily do Szmaragdowego Przymierza. Kiedys w ich sklad wchodzily rowniez organizacje Syrian i Nibirianskich Annunaki, uczestniczace w Bio-odrodzeniu za posrednictwem Szmaragdowego Przymierza. Odlamy Annunaki z Rady Alcyone okreslane sa rowniez jako “Rubinowe Zgromadzenie Annu-Elohim i Annunaki”. W sklad grupy Rubinowego Zgromadzenia wchodza: Nibirianska Rada Dziewieciu, Dwunastu i Dwudziestu Czterech; Plejadiansko-Nibirianscy Annunaki, Federacja Galaktyczna, Kolektyw “Archaniola Michala”, Dowodztwo Ashtar oraz legiony Annu-Melchizedeka. Wielu z dezerterow Rubinowego Zgromadzenia Szmaragdowego Przymierza, wlaczajac w to Federacje Galaktyczna, Dowodztwo Ashtar, Matriks “Archaniola Michala”, Annu-Melchizedecy oraz Plejadiansko-Nibirianscy Annunaki byli odpowiedzialni za manipulacje i zbladzenie ziemskich rodow Anielskich Ludzi od 25 500 r. p.n.e. Grupy te tymczasowo ponownie przylaczyly sie do Szmaragdowego Przymierza w 1992 r podczas Syriansko-Plejadianskich Porozumien i wkroczyly do grupy Opiekunow 5 lipca 2000 r, na mocy Traktatu z Altair. Jednakze 12 wrzesnia 2000 r, wiekszosc z tych grup ponownie wystapila z Sygnaturowej Rady 5 Ligii Opiekunow – Rady Alcyone i przylaczyly sie do Zjednoczonego Ruchu Oporu Legionow Upadlych Aniolow Drakonian w celu promowania planu doprowadzenia do przebiegunowania na Ziemi. Niektore z tych grup tj. np. grupa Enocha, zaakceptowaly Kontrakty Amnestii od Ligii Opiekunow i Miedzywymiarowego Stowarzyszenia Wolnych Swiatow i pozostaly w Szmaragdowym Przymierzu. Ludziom bardzo trudno jest rozpoznac, jakie plany i zamierzenia maja teraz te grupy i zalecana jest duza ostroznosc w kontaktach i komunikacji channeling’owej z tymi grupami.

Szmaragdowe Zgromadzenie Zakonu Melchizedeka

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/05/ashtar-i-ja/

mam tez wrazenie, ze bedzie to bardzo intensywna pod pewnymi wzgledami pelnia.. pojawil mi sie obraz jakiegos zakreconego toru, petli, a moze raczej znieksztalconego wiru.. i przyszlo mi na mysl falszywe niebieskie swiatlo.. (Ashtar).. ze jest szansa na to, aby cos we wlasciwy sposob poprzestawiac.. to tak na biezaco, ale jak cos mi dojdzie to dodam w komentarzu pod notka..

i na zakonczenie niesamowite zdjecie wykonane wlasnie tego dnia

BLUE MOON

31 sierpnia 2012

What’s a Blue Moon, and when is the next one?

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/30/once-in-a-blue-moon/amp/

A tegoroczny Niebieski Ksiezyc juz za kilka dni

31 stycznia

2018

– 

choc dokladniej  bedzie to

Super Blue Blood Moon

hmmmmmmm

 

Livia

cdn

10 thoughts on “Once in a Blue Moon

  • Livia Ether Flow says:
   January 29, 2018 at 15:52

   Ona odeszla 😦

   ledwo co obejrzalam to video polecone przez Kasie

   i zaraz po tym weszlam na blog Kobry aby zobaczyc czy sa jakies nowe wiesci o stanie zdrowia jego partnerki

   Urgent Request-Time Sensitive
   Isis Astara has left the physical plane. Please visualize immediately her safe passage through plasma plane into the Light to higher etheric and astral planes by surrounding her in white and pink Light and Love and protection. Visualize her being safely guided to contact with her spiritual guides.
   http://2012portal.blogspot.nl/2018/01/urgent-request-time-sensitive.html

   tlumaczenie:

   Pilna prośba o ważność w czasie
   Isis Astara opuściła fizyczny plan. Proszę od razu wizualizuj jej bezpieczne przejście przez płaszczyznę plazmy do Światła, do wyższych płaszczyzn eterycznych i astralnych, otaczając ją białym i różowym Światłem, Miłością i ochroną. Wizualizuj jej bycie bezpiecznie prowadzonym do kontaktu z jej duchowymi przewodnikami.

   Moje mysli od od wczoraj mocno krazyly wokol tej osoby, mimo iz nawet nie wiem kim ona tak naprawde jest/byla.. ale czulam, ze…………

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/01/06/energetyczne-pasozyty-energetic-parasites/comment-page-1/#comment-9196

   Like

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s