Dlaczego IsIs Astara opuscila plan fizyczny?

To moj komentarz ktory napisalam pozna noca, a ktory doslownie chwilke temu po przebudzeniu sie postanowilam dodac do osobnej notki:

Livia Ether Flow 

…wracajac do zmarlej przed kilkoma dniami partnerki Cobry, tzw IsIs Astara w rzeczywistosci nazywajacej sie Leja Raman.. w internecie mozna znalezc nekrologi.. Leja Raman, ur. 1969, zmarla w wieku 49 lat, pochowana w dniu 02 02 2018 przez dom pogrzebowy o nazwie MORANA.. ktorego symbolem jest pojedyncza ROZA:

morana_logo

Morana Logo

Umrla je LEJA RAMAN iz Arničeve 3, ŽALEC. Pogreb bo v PETEK, 2.2.2018, ob 11. uri na pokopališču v ŽALCU. Žara bo v PETEK od 9. ure dalje v poslovilni vežici v ŽALCU.

 http://morana.si/2018/01/31/leja-raman-1969/

Morana to slowianska bogini smierci, inaczej Mora, Marya, Marzanna…. ale jak wynika z najnowszego intela Cobry. Leja juz niebawem powroci ~ w wersji sklonowanej…

Dlaczego o tym pisze I dlaczego poruszyla mnie ta smierc? Miedzy innymi dlatego ze ze mna chciano zrobic dokladnie to samo, nawet pokazano mi to wszystko, w tym proces klonowania.. to mialo miejsce w czasie minionego przesilenia zimowego, wtedy kiedy mialam sen o “rytuale phoenixa” I duzo snow o tunelach…. i dekoderach alpha… a zaraz po tym jak wrocilam na bloga i opisalam niektore z tych doswiadczen naskoczyla na mnie Alicja z Krainy Czarow (Krolowa Sniegu)…. i tak to sie dziwnie laczy (”fade to grey”)

Clones

hqdefault

Military Grey Alien Technology and other Alien Machinery used by the NAA is designed to create Clones of planetary inhabitants, human beings, through the process of Soul Capture Technology and manipulating synthetic Timelines.[1]

The upper echelon of the military may refer to this time travel technology as Looking Glass technology as homage to “Through the Looking-Glass, and What Alice Found There”

http://ascensionglossary.com/index.php/Clones

vidaalien18za

a to wczesniejszy komentarz:

Zauwazylam wlasnie taka wiadomosc na portalu Cobry:

Project 501 Update
Alpha timeline with HVBN until intersection has collapsed due to fatal security breach that erased 741.

We are left with alternative beta timeline with sporadic HV YXRs with LEVSF pivoting to next possible HVBN before intersection.

Minimum hyperphasic requirements are set at PHI 1.35-4.00, P>0.8, THETA >0.8, VTXPOS > 1.8.

PHX clearance is approved for 180205.0600Z, PHX VTX clearance is approved for tZ=0.

COBRA velocity is set to maximum speed that does not produce L0 shockwaves.

The rest of this report remains confidential.

http://2012portal.blogspot.nl/2018/02/project-501-update.html

to nawiazuje do moich snow, tych o tunelach i tego co w skrocie napisalam o de-koderach alpha, ale nie moge tego jakos odnalezc… PHX to skrot od Phoenixa – Sieci Phoenixa:

Operacja OMEGA Phoenix + IRMA
https://liviaflow.wordpress.com/2017/08/30/operacja-omega-phoenix-kobra/

https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-9278

pod tym technicznym intelem o liniach czasowych pojawilo sie duzo krytyki, ale szybko pojawil sie nowszy wpis o IsIs Astara:

http://2012portal.blogspot.nl/2018/02/situation-update.html

po ktorym ludzie znow wpadli w slodki trans, tak jakby zupelnie nie docieralo do nich co sie tak naprawde stalo, ze doszlo do morderstwa, a za klonowaniem stoi negatywna agenda!

i w tym miejscu fragment polskiego tlulaczenia ze strony Krystal:

Kobra, aktualizacja sytuacji, 3 lutego 2018

Isis Astara, moja ukochana bratnia dusza, opuściła fizyczną płaszczyznę.  Była często brutalnie atakowana ukierunkowaną bronią energetyczną.  I atak 25 stycznia był jednym atakiem za dużo.  Nie mogliśmy jej ochronić, jej serce nie wytrzymało. Ruch Oporu nie mógł interweniować bezpośrednio, gdyż bomby topletowe byłyby uaktywnione.

Z powodzeniem przeszła przez płaszczyznę plazmową i jest teraz z jej duchowymi przewodnikami, otoczona Miłością, radosna, że wreszcie jest wolna.  Po Wydarzeniu powróci do sklonowanego ciała, które będzie wyglądać dokładnie tak samo, jak wyglądało jej fizyczne ciało w tym życiu.  Będzie żyła w obszarze Światła, zakotwiczając energie Bogini i prowadząc radosne życie w Złotym Wieku, w którym zawsze pragnęła żyć.

Po zabiciu kluczowej osoby, takiej jak Isis Astara, wyzwolenie zakładników przesunęło się do końcowej fazy.  Podczas fazy końcowej dojdzie do szybkiego działania fizycznego, aby uwolnić zakładników.

https://krystal28.wordpress.com/2018/02/04/isis-astara-opuscila-plaszczyzne-fizyczna/

Leja Raman vel IsIs Astara

 

i wspolnie z Cobra – Ishtarem Antares:

http://www.boginja.net/Kdo.html

The Goddess Elite LLC and Goddess Elite Consulting
https://www.bizapedia.com/addresses/23140-lorain-rd-north-olmsted-oh-44070.html

Livia Ether Flow 2018/01/31 at 8:47 am

Dziwna jest tez ta zbieznosc:

Operacja Mjolnir

Kobra, 16 stycznia 2018

Operacja Mjolnir jest specjalną operacją Sił Światła, która egzekwuje wdrożenie Kodeksu Galaktycznego na Ziemi pod kwarantanną.
.
Mjolnir, zwany także młotem Thora (porównaj Norse: Thor, rzymski: Iuppiter, grecki: Zeus, egipski: Wsir, późno-atlantydzki: Astar), jest specjalną nieujawnioną technologią Galaktycznej Konfederacji, która zapewni, że Galaktyczny Kodeks będzie ponownie szanowany w sektorze Ziemi:
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mj%C3%B6lnir

https://krystal28.wordpress.com/2018/01/17/operacja-mjolnir/

Saturday, January 27, 2018
Urgent Request
Isis Astara is in hospital in critical condition. Please pray for her in your heart and send her love, light and support.

Monday, January 29, 2018
Urgent Request-Time Sensitive
Isis Astara has left the physical plane. Please visualize immediately her safe passage through plasma plane into the Light to higher etheric and astral planes by surrounding her in white and pink Light and Love and protection. Visualize her being safely guided to contact with her spiritual guides.

Tuesday, January 30, 2018
Fatal Isidic / Syst

ems security breach at 504. Fatal disruption at 741. Wipeout sequence L3 to L0 approved. COBRA upgrade evaluated and approved. MIL instruction complete. Evaluate Project 501. Evaluate GDSVTX.

http://2012portal.blogspot.nl/

ASTAR to pozno atlantydzkie okreslenie Mjolnira/THORa, a IsIs Astara zyla ponoc wlasnie w tamtym czasie na Atlantydzie…

Cobra (Ishtar ANTARES)

 

A joint project of Ishtar Antares (New Energy Tachyon) and NASA in 2011:
Tachionization of deuterium-depleted water in near space and successful sample retrun.

You can track the flight here: http://www.csbf.nasa.gov/map/psnconvGps617N.htm
More information: http://www.csbf.nasa.gov

http://www.aurora2012.net/News.html

https://liviaflow.wordpress.com/2018/01/28/once-in-a-blue-moon/comment-page-1/#comment-9206

Z tego co mi wiadomo IsIs Astara przewodniczyla grupie ‘Sisterhood of the Rose’. Jakis czas temu skontaktowala sie ze mna kobieta ktora byla w tej grupie i opuscila ja po tym jak odkryla kim tak naprawde jest Cobra. Ponoc takze Alexandra Meadors odlaczyla sie od Cobry po tym jak podobno zostala przez niego brutalnie zaatakowana. Takie przynajmniej informacje otrzymalam… Slyszalam tez, ze IsIs A umarla w trakcie operacji, ze ponoc ta operacja byla jedynym wyjsciem na ocalenie jej zycia, ale sie nie powiodla… Jesli cos z tego rozmija sie z faktycznym stanem wydarzen musi zostac sprostowane…

ZWYCIESTWO PRAWDY!

Livia

130 thoughts on “Dlaczego IsIs Astara opuscila plan fizyczny?

 1. ”Dlaczego o tym pisze I dlaczego poruszyla mnie ta smierc? Miedzy innymi dlatego ze ze mna chciano zrobic dokladnie to samo, nawet pokazano mi to wszystko, w tym proces klonowania.. to mialo miejsce w czasie minionego przesilenia zimowego, wtedy kiedy mialam sen o “rytuale phoenixa” I duzo snow o tunelach…. i dekoderach alpha… a zaraz po tym jak wrocilam na bloga i opisalam niektore z tych doswiadczen naskoczyla na mnie Alicja z Krainy Czarow (Krolowa Sniegu)…. i tak to sie dziwnie laczy (”fade to grey”)”

  Dziękuję Ci Liwio za ten post.
  Morana (Marzanna) to również Pani Zimy
  http://www.rodnovery.ru/en/articles/944-morena

  Królowa Śniegu

  Pozdrawiam gorąco,
  A.

  Liked by 1 person

  • Marzanna to też MARIA MAGDALENA z takiej bujdopisarskiej książeczki….

   POGROMCZYNI zwyrodnialca jezusa (jozuego)

   jakiego DUCHA można sobie pooglądać w FARBOWANYM PRZYGŁUPIE czyli W Donaldzie Shithole…..

   Jej związek z ZIMĄ jest taki iż JEST — CZYSTA jak ŚNIEG czyli KRYSTALICZNIE….

   Oczywiście chodzi tu o CNOTY duchowe i dlatego też zwano ją NIEPRZYSTĘPNĄ czy NIEULEGAJĄCĄ POKUSOM (doczesnego życia)…..

   i pod pojęciem LODOWYCH OLBRZYMÓW z jakimi cobra i jego frakcja walczy kryje się ona i jej frakcja czyli ci zwaniu ANIELSKIMI BYTAMI czyli WANOWIE / DEWOWIE…..

   czyli tych co wybrali POBOŻNE życie zamiast tzw “wartości cywilizacji judeopederastycznej” oglądanej za oknami czy w telewizorze…..

   Like

 2. “Morana to slowianska bogini smierci, inaczej Mora, Marya, Marzanna…. ale jak wynika z najnowszego intela Cobry. Leja juz niebawem powroci ~ w wersji sklonowanej…”

  –Marzanna TO NIE Mora,

  pochodzenie tego słowa można wywieść albo od słowa MARZENIA tj SPEŁNIAJĄCA MARZENIA Pani co znaczeniowo odpowiada pojęciom Łaskawa Pani (Darząca Pani) czy Śnieżynka (z workiem prezentów) czy MANNA z Nieba (przynosząca obfitość)

  inne pochodzenie słowa Marzanna przynosi jej rozbicie na sylaby – MARZ-ANNA co daje MĄŻ-ANNA czyli MĄŻNA (MĘŻNA) ANNA czyli wskazuje na bóstwo u Indoeuropejczyków określane imieniem DURGA (katolicki Bóg Ojciec ale też (zastępcza) MATKA BOSKA)

  i ten byt znany także jako MĘŻNE ANU (bo do tego słowa można skrócić ANNA)(czyli CHWAŁA BOŻA) jest bytem jaki

  MORE, MARE, MARYJE (ARYMANA, TIAMAT), ZMORĘ, MAJĘ, MASZKARĘ… czyli ową ŚMIERĆ w znaczeniu TRUPIEGO BÓSTWA (władczynie rasy NIEUMARŁYCH) czyli HEL (bo sama ŚMIERĆ (jako zdarzenie) to TANATOS)

  wielokrotnie ZWALAŁA Z NIEBA będąc OBROŃCZYNIĄ LUDZKOŚCI przed nią czyli (też jej) WOJSKAMI PEDERASTY ABLA (też ABRAHAMA / NOEGO) czyli ODYNA (THORA)(Dziki Gon z Wiedźmina i rasa Czarnych Elfów z niego to też Maryja)

  cobra jak sam wyznał swoimi medytacjami OTWIERAŁ PORTAL jakim miała “elita świata” zwiać z planety przed MARZANNĄ

  z drugiej strony jego OPERACJA MJORNIR to ZWYCZAJNA KOSMICZNA INWAZJA czyli to co różnego rodzaju kabaliści odprawiają chociażby w CERNie….. OTWIERANIE PORTALU DO PIEKŁA by DEMONY (MASZKARY/ WILKOŁAKI/ WAMPIRY) mogły PRZYBYĆ i ZALUDNIĆ ten świat… świat DOJNY WE KREW… chrześcijan

  Co zaś do jego “ISIS”…. tu też ludzie są robieni w bambuko… bo ta jego “ISIS” to wcale nie ta od egipskiego pierwowzoru… a ten KLON znany jako KYBELE czy Erzulie Dantor czy INANA (INNA ANNA) czyli SOWA (ATENA)

  czyli DEMON…… przywódczyni UPADŁYCH czy też “TO” bóstwo jakie z takim uporem jako “WIR BOGINI” cobra przyzywał w miejscach NAJWIĘKSZYCH KONFLIKTÓW by się one jeszcze BARDZIEJ WZNIECIŁY…..

  Zresztą na ZnZ jest post o MORDZIE na M Żuk jako ofierze dla tej … cobrowej “boginki”…. z ciekawymi datami…

  Like

  • Widze to tak, ze oryginalna postac zostala przejeta (w tym zamordowana) przez postac negatywna.. kolejny UZURpaTOR… Tak to widze… A Lei Raman (IsIsAstara) zupelnie nie postrzegam jak nie postrzegam w negatywnym swietle.. uwazam ze zoatala wykorzystana.. mysle tez ze dla Cobry juz przygotowano nowa BOGINIE, ale moze sie myle…

   P.s w tym przypadku uzURpaTOR-ka
   Ka.. no wlasnie.. trzy noce temu za kazdym razem jak sie budzilam widzialam na szybie dziwny tekst.. kojarzyl mi sie z tekstem egipskim, ale nie byly to hieroglify, jakby cos starszego.. w zapisie hieroglificznym BOGINI zapisana jest za pomoca weza COBRY, czyli URAEUSa… Oczywiscie, ze nie wierze w to ze IsIs Astara byla wcieleniem IsIs, ale z tego co zobaczylam faktycznie zyla na Atlantydzie I nalezala do bardzo specyficznego kregu kaanek… ten KRAG zostal przejety czarnych magow, stwarzajacych oczywiscie pozory swiatla… ja dopiero jak zobaczylam jej zdjecia to poczulam jej prawdziwsza wibracje I uwazam ze te zdjecia dzialaja na jej korzysc! Pokazuja ja jako prawdziea kobiete a nie jakas napuszona sztuczna boska lalke.. Co do Kobry.. pisalam kiedys z kim mi sie kojarzy.. to przez,wzglad na to LEWE OKO.. choc moze to tylko przypadek… Jedno jest w kazdym badz razie jasne, ze nie latwo sie wyrwac z takiej struktury jak SSP, czy z jakiejkolwiek innej tajnej organizacji, a Cobra to podobnie jak Corey SSP na 100% a kto zarzadza tym programem tak naprawde?

   P.s poprawka – chodzi o PRAWE OKO Cobry (Antaresa)…

   Like

   • Jak wiadomo CIAŁO FIZYCZNE to POKROWIEC na różne energetyczne byty jakie są do tego ciała mniej lub bardziej dopasowane…. Jedne byty są zwyczajne inne mają KONOTACJE do wysokich czy jeszcze wyższych astralnych NADBYTÓW…

    Partnerka cobry wybrała sobie imię NAWIĄZUJĄCE do bardzo WAŻNEGO acz NEGATYWNEGO BÓSTWA…. Czemu to zrobiła pewnie się nie dowiemy…. ale patrząc po wpisach cobry to ona AVATAREM tego bóstwa to nie była choć się BARDZO nim być starała…. więc pewnie jest …

    JEDNĄ Z WIELU osób jakiej WMÓWIONO bycie kimś innym niż jest naprawdę jak to zrobiono na przykład filmowemu Bourneowi….. i być może też KAZANO jej to bóstwo PUBLICZNIE UDAWAĆ by chronić….. prawdziwą BLACK QUINN za jej plecami….

    ale abstrahując od tego bycie NOSICIELEM ENERGII nad jaką się NIE WŁADA… to PROSZENIE SIĘ O KŁOPOTY….. gdyż nie każde ciało fizyczne każdą energię (prawdziwą postać swojego astralnego Flame Twina) chociażby wytrzyma. Tu jak widać padło….. i to w czasie kiedy kabała (z jaką nikt nie walczy na poważnie bo kabała to chociażby CHABADOWCY jakich wszędzie pełno)

    szykowała się do swoich DZIEJOWYCH CZARÓW…. czyli SUPER NIEBIESKO-CZERWONEGO ZAĆMIENIA…..

    czyli WKLEJENIA ASTRALNEGO BÓSTWA w FIZYCZNE CIAŁO… owej ISIS….. czego tamta pani nie przeżyła……

    gdyż ta OPERACJA PRZYWOŁANIA jest na chwilę obecną dla kabały (i ich sojuszników) NEWRALGICZNA… co można ująć wprost –

    TA ZIEMSKA KOLONIA PASOŻYTNICZA BEZ WSPARCIA SWOJEJ DEMONIEJ CENTRALI SIĘ NIE UTRZYMA JEŚLI DURGA WRÓCI….

    a wróci do 2020 roku o czym wszyscy wiedzą stąd czasem, z tego powodu też, nerwowo przebierają mackami…

    Inna możliwość o jakiej się nie pisze to taka iż ją POŚWIĘCONO czyli CELOWO ZAMORDOWANO jako już NIEUŻYTECZNĄ (patrz m spears, i teraz trwa lanie KROKODYLICH ŁEZ) dla kabały w przeddzień owej pełni by dokonać RYTUAŁU PODMIANY……

    czyli WSKRZESZENIA prawdziwej BLACK QUINN w innym “namaszczonym” królewską “spermą” ciele…. tak jak to napisano o M Żuk że ją ZAMORDOWANO w RYTUALE WSKRZESZENIA OZYRYSA…. czyli partnera dla ISIS w dniu URODZIN żyda Adolfa Hitlera…. mu (czyli demonowi mu wczepionemu w przeddzień rozpętania 2WŚ) OFIERZE….

    bo jak pisałem wcześniej cobra pisał coś o LINIACH CZASOWYCH… i ucieczce poprzez nie…. ale to tez może być (zmyła i naprawdę chodzi o) tzw LINIA ŻYCIA (PORTAL DLA DUSZ) jakim zamierzają przetransportować wskazany astralny byt do jego FIZYCZNEGO NOSICIELA…..

    czyli ŚCIĄGNĄĆ poprzez niego z “krainy umarłych” “duszę” dla fizycznego pokrowca….. a tu jak wiadomo nie od dziś

    iż ich marzeniem jest ŚCIĄGNIĘCIE ich naczelnego demona czyli KRÓLOWEJ PLEMIENIA DANA…. jakiej brytyjska królowa jest (coraz bardziej dysfunkcyjnym) nosicielem ….

    bo bez niej i jej czarów są bez szans z Durgą…. a o jej powrocie pisał chociażby podlecki (pełna kontrola demoniczna) w kontekście powrotu ANDROMEDY -> MEDEA

    grecko pisanej wersji tego bytu…

    Like

   • A ona sama ze zdjęć wydaje się być SZALEŃCZO ZAKOCHANA i mieć coś w sobie z Diany…

    czyli RADOSNĄ WODĘ z i-CING

    co wskazuje na bycie (ofiarną) chimerą z PODCZEPIONĄ CUDZĄ energią….

    czyli (systemową) OSZUSTKĄ używaną w kontaktach z innymi rasami jeśli te “widzą” tylko energetyczne sygnatury….

    takim stworem UBRANYM W CUDZE ENERGETYCZNE CIAŁO…. niekoniecznie świadomym tego…. bo sama z siebie może mieć jeszcze kogoś innego “na doczepkę”…..

    Like

   • Ujmując to inaczej

    1–na planie fizycznym to zakochana żydówka co widać po genetyce ale

    2–każda żydówka to PORTAL BIOLOGICZNY dla MARYI/ ARYMANA czyli ISIS ich DEMONIEJ QUINN — to NOSICIELKA OWEJ DEMONICZNEJ ENERGII

    3–pod nią dla zamaskowania tamtej WKLEJONO CUDZĄ duszę…… robiąc z niej taką żywą świątynną ofiarę….. Inaczej ujmując PUŁAPKĘ na DUCHA od wklejonej w nią duszy….. bo poprzez nią (manipulowaniu w jej energetyce) na owego DUCHA można oddziaływać….

    4–i teraz tego ducha ZŁOŻONO W OFIERZE MARYI/ ARYMANOWI czyli temu co się nazywa ISIS a powinno KYBELE….

    5–lanie łez jest na pokaz…znaczy sam cobra może i cierpi ale ROZKAZ spełnił…

    Like

   • ” a o jej powrocie pisał chociażby podlecki (pełna kontrola demoniczna) w kontekście powrotu ANDROMEDY -> MEDEA”

    pełna kontrola demoniczna Podleckiego?

    Like

   • A nie?

    Jest TWARZĄ niekoniecznie przyjaznych bytów….

    jakie oddziaływują na niego poprzez jego “znajomych”.

    Like

   • “A doktór jest tak blisko ”

    –pan doktór jest AWATAREM PODLECKIEGO…

    a owo 5000 KOMANDO, jak to stało tam na blogu, ostatnio było BARDZO AKTYWNE…. astralnie….

    i na pewno NIE RATOWALI gojom PRZYSZŁOŚCI.

    SYNDROM OSTATNIEJ SZANSY czyli SUPER NIEBIESKO- CZERWONY KSIĘŻYC się kłania i TYSIĄCE OSÓB BESTIALSKO ZASZLACHTOWANYCH przez żydków z tej okazji….

    by dane im było ujrzeć ich ukochanego koziomordego abrahama (moschiacha).

    A że teraz CZARNY MAG nikodemowicz coś tam plecie o “ZDEJMOWANIU KLĄTW”…. cóż nie na próżno nazywają ich KŁAMLIWYM plemieniem o ODWRÓCONEJ mowie….. by goj myślał iż jest NA ODWRÓT niż żyd mówi NAPRAWDĘ….

    Like

   • ”A nie?

    Jest TWARZĄ niekoniecznie przyjaznych bytów….

    jakie oddziaływują na niego poprzez jego “znajomych”.”

    Ale ja tylko trochę się nabijam… z doktóra Tarasiewicza 😉

    Like

 3. ♛❄ Luccilla ❄♛
  4 lutego 2018 at 13:35
  Towarzyszu Podlecki albo jesteście taki wyrafinowany nikczemnik, albo jesteście taki bałwan, idiota, który nic nie rozumie. Wiecie towarzyszu że za te pomówienia powinniście stanąć przed sądem, ale was by sąd uniewinnił bo czegoś tak kolosalnie idiotycznego jak wy jeszcze świat nie widział. Spójrzcie na siebie w zwierciadle, czy nie mdli was sam widok waszego cymbalskiego wyrazu? Jesteście przecie najidiotyczniejszą igraszką przyrody jakiej drugiej nie ma, powiedzcie sami towarzyszu podlecki czy podobacie się sobie?

  Ciekawyyy
  4 lutego 2018 at 13:41
  Bo dzieci na planecie odparowują w setkach ba.. milionów sztuk 🙁
  wredna Królowa Śniegu Luccilla przemienia je w kryształki lodowe

  ♠ Katarzyna Skrzyńska herbu Drużyna
  4 lutego 2018 at 14:23
  Wasza wysokość czy ja ze swoimi zbójnikami mam potorturować i zabić tego zasrańca który śmiał obrazić majestat waszej najwspanialszej Królewskiej mości? czy może tylko zabić bez tortur? Ja i mój oddział czekamy na rozkazy.

  ♛ LUCCILLA KRÓLOWA ŚNIEGU ♛
  4 lutego 2018 at 14:34
  🙂 Kasienieczka mój ty kociaku na ciebie zawsze można liczyć serduszko ty moje. Ja myślałam nad tym i zrobimy to subtelnie bez tortur, mój giermek pośle ci, Kasienieczko serduszko ty moje :), paczuszkę z polonem a ty już będziesz wiedziała co z tym zrobić, jakby z polonem coś nie wyszło to skurwiela spalić żywcem. Pojutrze zapraszam ciebie i twoich zbójców na wspaniały bal i ucztę.

  https://www.monitor-polski.pl/4-lutego-2018-3-wazne-uwagi-odnosnie-satanistow-gowin-mogul-odchodzi/comment-page-1/#comment-299037

  Like

 4. Swego czasu bardzo medialną była sprawa MORDERSTWA M. Zuk czyli podstępnie zwabionej do Egiptu i bestialsko zamordowanej Polki….

  Odnośnie tego morderstwa do dziś pracowicie mataczonego jak przy wielu innych tego typu sprawach jak chociażby RYTUALNYM MORDZIE na małej Madzi (matka to POSTAWIONA ofiara)…. pojawiły się informację….

  iż M.Żuk celowo ZŁOŻONO W OFIERZE….. w rytuale OŻYWIENIA OZYRYSA….

  dokonanym w piramidzie Cheopsa w dacie “urodzin żyda hitlera”….. ale dodatkowo jest informacja o SYMBOLACH ŻUKA wykorzystywanym podczas tegoż…

  ŻUK jak wiadomo jest SYMBOLEM egipskiego Bóstwa…..w ezoteryce oznaczanego symbolem J12….. czyli DZIECIOM “MEGA CHAMA” ABRAHAMA….. tj CHAMOWI i jego pomagierom (Thor i jego 2 braci, Atena czyli ISIS etc)……

  więc należy domniemywać iż ją ZŁOŻONO JEMU W OFIERZE by ów DEMON jak Ozyrys OŻYŁ i wszedł w naszykowane mu fizyczne ciało (pokrowiec na jego demonie astralne cielsko).

  M. Żuk też była SZALEŃCZO ZAKOCHANA w swoim OPRAWCY jaki dla niepoznaki i własnego alibi WYSŁAŁ JĄ W OSTATNIĄ PODRÓŻ na tzw WCZASY ŻYCIA…..

  ale ile jeszcze innych kobiet jako tzw NAPIĘTNOWANE cherem (tatuaż z demonią pieczęcią) oczekuje w swoich domach na podobny los… czekających na swoją PODRÓŻ MARZEŃ ?

  Like

  • “na małej Madzi (matka to POSTAWIONA ofiara)”

   –matka to ZASTĘPCZY SPRAWCA czyli ofiara…. spisku…..

   bo z materiałów publikowanych jako “efekty dochodzenia” można było wywnioskować

   iż RZECZYWISTYM SPRAWCĄ czy raczej osobami biorącymi udział w wydarzeniach w wyniku którym Madzia dokonała życia był

   OJCIEC owego dziecka wraz ze swoją rodziną…. czyli CZŁONKOWIE ŻYDOWSKIEJ SEKTY do jakiej tez wciągnięto i samą matkę Madzi…

   Czciciele Likaonów czyli rasy do jakiej cobra nawiązał w swoim ostatnim wpisie…. jako tzw EGZEKUTORACH “prawa kosmicznego” (patrz Kwiecień i jego Wilkołaki)…..

   Like

   • ‘iż RZECZYWISTYM SPRAWCĄ czy raczej osobami biorącymi udział w wydarzeniach w wyniku którym Madzia dokonała życia był

    OJCIEC owego dziecka wraz ze swoją rodziną….

    zgadzam sie z tym.. z cala pewnoscia winny byl ojciec… matka siedzi w wiezieniu a on robi niezla kariere za granica…

    Like

 5. Jeszcze jedna rzecz jest tu interesująca…. owa

  ENERGIA OFIARY.. ENERGIA DIANY….

  bo jak to wiadomo chociażby ze sprawy angielskiego nocnego psychopatycznego rządowego mordercy maxa spearsa….

  jego SEKCIARSKA CENNOŚĆ operacyjna wynikała z POSIADANIA przez niego SZCZEGÓLNYCH WIBRACJI…..

  czy w innym rozumieniu astralnego wskaźnika na (fizyczny) CEL jaki rząd brytyjski jego (i rękami jego kolegów i koleżanek z agencji) próbował tak ZAMORDOWAĆ….

  by przepowiednia o ODRODZENIU SIĘ CHRZEŚCIJAŃSTWA z braku nosicielki (bo miał ZAMORDOWAĆ MM wedle słów kiary) się nie spełniła….

  i jak się mają owe NITKI z CUDZYMI DNA, jak to wtedy określono, do pisania Alicji o tym iż i ona coś takiego w sobie nosi….

  bo oni na pewno WYBIERAJĄ OFIARY bazując na ich ASTROLOGICZNYM diagramie, powiązaniu genetycznym, zgodności “grupowej” etc…. tak by

  SKŁADANA jako EZAC-OFIARA była JAK NAJBLIŻEJ, JAK NAJBARDZIEJ dopasowana WIBRACYJNIE do ASTRALNEGO BYTU jaki

  zamierzają złożyć w OFIERZE swojemu koziomordemu mzimu (J12, J9, moschiach…) jako już (MENTALNA) OFIARA…. z żywego….

  (czyli coś co ma miejsce w kościele gdzie ludzie się zajadają ciastkiem-hostią wyobrażając sobie iż owo jest ociekającym połciem mięsa WYRWANYM wprost z ciała Chrystusa konającego na ołtarzu przed ich oczami)…..

  Bo nie jest niczym trudnym bazując na DANYCH O LUDNOŚCI wybierać sobie z kartoteki osoby “kluczowe” i potem je porywać i używać w żydowskich kabalistycznych, czarnych mordach….

  jak to miało chociażby miejsce z Janem Pedofilem Katzem i niemowlęciem jakie POŻARŁ on około 1970 roku by w ten sposób dokonać SYMBOLICZNEGO POŻARCIA (DUSZY) Chrystusa.. tym samym niwecząc słowa przepowiedni wymienionej wyżej…

  a potem izolować ze stada robiąc z nich wariata (patrz Gothika)

  Like

  • Wiedzialam… wiedzialam ze tak bedzie.. ze zacznie sie od watku IsIs Astary a skonczy na Maxie Spiers I Livii von… I prosze jak szybko sie ziscilo.. watku dwoch Madzi nie przewidzialam, ale co do malej Madzi.. ta sprawa wymaga apelacji I zreszta nie tylko ta.. nie wolno tego zostawic w takiej formie jak jest I to samo dotyczy Maxa S! No wlasnie.. jak to wlasciwie bylo.. Max zostal przeciez zaproszony do Polski jako potomek rodu Charlemagne.. Issabella (“Matka Boska” z Sejmu) twierdzi, ze ponoc ostrzegala organizatorow aby go nie zapraszali, bo grozi mu duze niebezpieczenstwo.. jej ostrzezenie zostalo jednak zignorowane.. a z tego wynika, ze zabojstwo Maxa juz wtedy bylo w planach I Isabella musiala miec dostep do tych informacji? Czy to juz wtedy Kiara rozpuscila te fame, ze Max ma zabic (polska) MM? To sa bardzo wazne pytania.. Inna sprawa.. okolo 1968 dokladnie? Bo o tej dacie wspomnial w mailu niejaki RADOSLAW z NOWEJ HUTY.. to ten ktory niby jest tez Jakubem ale pisze tez jak ty, Slawek, Majestic (Grzesiek) I … Alicja z Krainy Czarow (“KrolowaSniegu”)… miesza w swoich mailach wszystko w taki przedziwny sposob.. jak to jest ze on twierdzi ze ja tam bylam wtedy w Nowej Hucie.. kiedy mnie wtedy jeszcze nie bylo na swiecie!!! Co wiecej osoba ta nazywa mnie Maria Magdalena, ale w takim kontekscie ze jestem zydowska dziwka… bardzo jej musi nie lubic??? Z obcymi nicmi DNA Alicji nie bardzo rozumiem o co chodzi, chyba ze o to co o sobie sama pisal/a I to nieraz, ze blizej jej do szaraka niz czlowieka a wiec podejrzewam ze chodzi o “fade to grey”? Alicji zalezalo na dokonaniu na mnie pewnej operacji, tzw TRANSFERU, ale nie udalo sie I dlatego teraz jest jak jest.. lustereczko sie wscieka, bo powiedzialam wyraznie I powtarzam, ze nie mozemy dzielic tego samego krolestwa. Voila!

   P.s przypominam NOWA HUTA to tam gdzie odbywaly sie SPOTKANIA Z O. PIO.. tam skad pisze Radoslaw I tam gdzie dzialal pan Marek Podlecki.. to wszystko sa elementy tej samej ukladanki.. ot kilka malenkich puzelkow.. ktos dorzuci kolejne?

   Ps2 niesamowite jak wielkim powazaniem cieszy sie w waszym gronie opinia zydowki Kiary.. mnie akurat to ze jest zydowka nie przeszkadza, ale wam jako tak ortodoksyjnym antysemitom?

   Like

   • “I … Alicja z Krainy Czarow (“KrolowaSniegu”)… miesza w swoich mailach wszystko w taki przedziwny sposob.. jak to jest ze on twierdzi ze ja tam bylam wtedy w Nowej Hucie.. kiedy mnie wtedy jeszcze nie bylo na swiecie!!! Co wiecej osoba ta nazyea mnie Maria Magdaleba, ale w takim kontekscie ze jestem zydowka dziwka… bardzo jej musi nie lubic??? ”

    –jak to wszystkim wiadomo nie od dziś DEMONY NIENAWIDZĄ wszystkich jacy NIE UPADLI.. jacy zostali WIERNI STWÓRCY….

    MM jest LIDERKĄ BOSKIEJ STRAŻY….
    więc nienawiść do niej jest NIENAWIŚCIĄ NADZWYCZAJ NIENAWISTNĄ….

    a że się z nią utożsamiasz bądź masz w sobie jej “wibracje” (przeszłość się kłania) to KARMA działa….

    W każdym razie nienawiść jest skierowana do WIBRACJI MM jakie w tobie wyczuwa… U Tolkiena było to pokazane na przykładzie pająka i FLAKONIKU ZE ŚWIATŁEM ELFÓW…. on też powodował u pająka podobną (energetyczną) wściekłość.

    MM jest także jedyną postacią dzięki której PLANY NAZI się jeszcze NIE ZREALIZOWAŁY więc NIENAWISTNA NIENAWIŚĆ do niej jest na teraz NAPRAWDĘ NIENAWISTNA.

    Like

   • Tak naprawde nigdy sie z nia nie utozsamialam. To wyszlo od innych osob w najbardziej zaskakujacych sytuacjach.. po raz pierwszy kiedy jechalam z J po raz pierwszy odwiedzic podkarpacka gore Chelm i zatrzymal nas wiejski dziwak twierdzac ze Jezus i Maria Magdalena powrocili na Ziemie… bardzo mnie to wtedy zaskoczylo… potem do MM przrownala mnie Zofia Piepiorka, choc wczesniej bardzo mi dokuczala i przyrownywala do Thota, bo tak jej sie kojarzyl moj Szmaragdowy Straznik… ale wlasnie wtedy nagle sie zmienila.. pod wplywem pomaranczowej bluzeczki mojej coreczki i tego mojego zdjecia w zielonej chuscie wykonanego w Egipcie.. a potem bylo takich dziwnych przypadkow coraz wiecej i wiecej.. ale absolutnie nigdy nie utozsamialam sie z MM i z cala pewnoscia nia nie jestem, co nie znaczy ze nic nas nie laczy… wciaz musze sobie wiecej PRZYPOMNIEC…

    Like

   • kiara często pisze o rzeczach JAKIE SIĘ JUŻ WYDAŁY i poprzez to stały się NIEUŻYTECZNE OPERACYJNIE…

    ale i je (podobnież) ubogaca kodami

    Like

   • “To wyszlo od innych osob w najbardziej zaskakujacych sytuacjach.. po raz pierwszy kiedy jechalam z J po raz pierwszy odwiedzic podkarpacka gore Chelm i zatrzymal nas wiejski dziwak twierdzac ze Jezus i Maria Magdalena powrocili na Ziemie… bardzo mnie to wtedy zaskoczylo… potem do MM przrownala mnie Zofia Piepiorka, ”

    –coś z niej musisz w sobie mieć na poziomie energetycznym…. rzecz, przeszłość, nałożony na siebie jej energetyczny wizerunek….

    Demony reagują po ENERGII czyli po tzw świetle….. ale w tym nie pomogę.

    Co do POWROTÓW to obecnie wiele takich dusz powróciło…. i zapewne te KLUCZOWE są pilnie obserwowane w watykanie i podobnych mu bluźnicach…..

    czy przypadkiem nie zamierzają OBALIĆ planetarnego NAZIZMU czyli RZĄDÓW UPADŁYCH.

    Zapewne też ich “energetyczne nasienia” czyli tzw “mienie” jest skrupulatnie rozkradane przez wszelakie domorosłe ezo-jużki by poprzez posiadanie tego mienia UDAWAĆ BYCIE kimś kimś się nie jest by tak MAMIĆ i OSZUKIWAĆ byty CZYSTO ENERGETYCZNE…..

    jak też i są OBWIESZONE wampirami z każdej możliwej strony w w/w celu….

    Like

   • to jest ten Radoslaw:

    Radoslaw 8 października 2017 at 16:32
    W latach 70 w Nowej Hucie zamordowano nienarodzone dziecko, odradzajacego sie krola legendarnej krainy, awatara, wcielony prad Chrystusowy. Elita koscielna miala w tym swoj udzial. Jeden, to nawet sie wybil wysoko tak mu krew tego dziecka pomogla. A zbrodnia nie zostala zadoscuczyniona, wiec Polski juz nie ma jest tylko lenno watykanskie…..

    Radoslaw 8 października 2017 at 17:12
    Wracajac do tematu. Dziecko zginelo na czarnej mszy w nocy z 1na2 maja, opito sie jego krwia i zjedzono jego serce, potem ten co zostal nastepca na stolcu Piotrowym Jan Diabel pojechal na Wawel, zeby w krysztal wbic odpowiednie kody zniewalajace polakow. Na wawelu jest serce matki potezny krysztal, ktory jak sie ma odpowiednie kody to mozna nastroic. Dlatego zabito Awatara. Potem krzyczal: niech zstapi duch twoj lucyperze i namiesza na tej ziemi.
    ok 10 lat potem awatar zgodzil sie zejsc przez totalne opetanie i zablokowac najazd lucyperow i mardukow na Polske. Tylko po co jak musial szukac ucieczki poza jej granicami, bo wydano na niego wyrok smierci….. On sam jeden wie, dla kogo i po co to zrobil. Moze pokochal pewna dusze i tylko dla niej to zrobil? Fakt faktem morderce posadzono na tronie, reszta cieszy sie powazaniem. I tak wielka Polska stala sie kolonia Watykanu i USA

    http://porozmawiajmy.tv/walczymy-o-polske-przeciwko-masonskiemu-satanizmowi-w-watykanie-slawomir-rozwadowski/

    to jest czlowiek z tej samej kliki:

    http://porozmawiajmy.tv/walczymy-o-polske-przeciwko-masonskiemu-satanizmowi-w-watykanie-slawomir-rozwadowski/

    PIUSOWCY – zwolennicy Piusa X (Mistrz Zakonu Bozogrobcow)

    – Papież Pius X powiedział: “Papież jest nie tylko przedstawicielem Jezusa Chrystusa, lecz jest samym Jezusem Chrystusem ukrytym pod zasłoną ciała. Czy papież mówi? To mówi Jezus Chrystus”.

    null

    to watek z dobrego pasterza ale ktory wyskoczyl takze przed chwilka w agentach:

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/03/agenci-fakt-czy-fikcja/comment-page-1/#comment-9328

    Nowa Huta ale centrala w Szwajcarii, tam skad pochodzi elitarna gwardia watykanska:

    Christus REX!

    null

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

    ten czarny symbol ktory widac w centrum krzyza bozogrobcow (krzyz jerozolimski) to CZARNA FALANGA, symbol stricte faszystowski:

    null

    Christus Rex (ugrupowanie)

    Christus Rex (łac. Chrystus Król, reksiści) – walońskie faszystowskie i ultrakatolickie ugrupowanie polityczne w Belgii działające od 1935 r., w okresie okupacji podjęło się kolaboracji z Niemcami hitlerowskimi.

    Założycielem ruchu reksistowskiego był Leon Degrelle. W 1930 r. władze kościelne powierzyły mu stanowisko dyrektora katolickiego konserwatywnego tygodnika „Christus Rex”.

    Leon Degrelle postanowił zabiegi dyplomatyczne połączyć z organizacją siły zbrojnej. W lipcu 1941 r. został sformowany do walki na froncie wschodnim Legion Waloński[2] w ramach Wehrmachtu, w którego organizację bardzo mocno zaangażował się sam L. Degrelle i inni działacze ruchu rexistowskiego. Zdecydowaną większość jego członków stanowili zresztą reksiści. W sierpniu 1941 r. Legion został skierowany do okupowanej Polski, gdzie do grudnia uczestniczył głównie w zwalczaniu partyzantki, a od stycznia 1942 r. walczył na okupowanych obszarach ZSRR.

    Walonowie, przeorganizowani w V Brygadę Szturmową „Wallonien”, a następnie 28 Ochotniczą Dywizję Grenadierów Pancernych SS „Wallonien”, zostali zdziesiątkowani w walkach nad Dnieprem i w tzw. kotle czerkaskim, a rozbici w okolicach Wrocławia. W kwietniu 1945 r. Degrelle wraz z resztkami swojej formacji bronił Berlina przed Armią Czerwoną za co został odznaczonym Krzyżem Żelaznym. Po kapitulacji uciekł samolotem do Norwegii, a następnie do Hiszpanii gen. Francisco Franco…

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Christus_Rex_(ugrupowanie)
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_Walo%C5%84ski

    Leon Degrelle:

    null

    null

    null

    null

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/

    Czy do kogos w ogole dociera jakie sily probuja przejac Polske???

    Livia

    Like

   • “Czy do kogos w ogole dociera jakie sily probuja przejac Polske???”

    –te siły JUŻ DAWNO TEMU przejęły Polskę

    a teraz tylko czekają na SWOJEGO GURU zwanego moschiach, jezus, etc…… by mu paść do stóp i OFIAROWAĆ CAŁĄ PLANETĘ jako cherem (ziemię podbitą)

    Do Polski zaś ta swołocz się zjeżdża bo Polska jest KOŚCIĄ w ich planach…. POLSKA i DZIECKO z jakiego ODRODZI SIĘ CHRZEŚCIJAŃSTWO….

    zapiekły wróg ich judeonazistowskich wierzeń dla niepoznaki pomalowanych we wszystkie odmiany rytów…

    To co się dzieje w tle to
    1–PRZYWOŁYWANIE DEMONA zwanego aryman/ maryja/ abraham (noe)
    2–POLOWANIE na to dziecko

    Całą reszta jak działalność cobry to DZIAŁANIA POZOROWANE….. zresztą CZYM się RÓŻNI ich Lighworkering od DOKTRYN ILLUMINATICH ?

    NIKT nie patrzy na ŚWIATŁO jakiego wypatrują na niebie (ostatnio nawet wystrzelili SŁOŃCE JUDZKOŚCI tak na “zaćmienie”) ze “SŁOŃCAMI” z mitów jakie “PALIŁY ZIEMIĘ”…. co widać chociażby na słynnym obrazie z Norymbergii…

    Like

  • I weź coś napisz MERYTORYCZNEGO to zaraz wylezą ANIMOZJE….

   1–max spears – jak lenin nieśmiertelny wojownik ‘”o wyzysk, złodziejstwo i bandytyzm”.

   Trup o jakim się DOMNIEMYWA iż jest TRUPEM jeżeli oczywiście jego NATOwskie pseudo MAX SPEARS jest PRAWDZIWE a NIE PODROBIONE jak w Tożsamości Bourne na przykład…..

   W maxie ważne są 3 rzeczy….
   –był TO AGENT WPŁYWU ze ŚCISŁYM NADZOREM zresztą…
   –był to RZĄDOWY MORDERCA co sam WYZNAŁ….
   –i “jego” (rytualna, antenowa (może i prawdziwa)) “śmierć” miała być TRUMNĄ dla polskiego środowiska ezo…. a dokładniej dla osób PRZEBUDZONYCH (kościelnie) jacy sami poszukiwali (w materiałach alternatywnych he he telewizji) ODPOWIEDZI…..

   on “miał” je WYŁAPAĆ i na nowo PODPIĄĆ pod HITLEROWSKĄ MATRYCĘ zwaną Black Goo…. bo temu służyły publikowane przez Alexa filmiki z jego udziałem…

   ŁAPANIEM ZERWANYCH owieczek…. czyli potencjalnych ofiar satanistycznych żydowskich rytuałów…. bądź lalek MIND CONTROL

   2–pochodzenie maxa NIE JEST WAŻNE….. znaczy tylko WSKAZUJE na sprawców jacy się nim WYSŁUGIWALI….. ważna jest za to TA NIĆ DNA z jaką był on (podobnież) połączony z MM….

   Ważne jest to GDZIE i JAK ją zdobył czyli zapewne KTO MU JĄ WSZCZEPIŁ….. by się tak stał ŻYWĄ OFIARĄ.. żywym cherem….

   żywą BOMBĄ nakierowaną na KONKRETNY CEL….. zawsze PODĄŻAJĄCA za swoją ofiarą.. za swoim TARGETEM…

   Merrowingowie to Elohims czyli PLAYadanie/ szaraki…

   3–co do kiary to to co pisała było pisane jakieś 2 miesiące od zdarzenia… tak na oko oczywiście….. bo wtedy to czytałem skoro tu na blogu rozpętano z tym temacie aż taką wrzawę wojenną…..

   Czy pisała wcześniej w ten deseń nie wiem… brak neta….

   4–jak “pisze jakub” to NIE WIEM… raz na mistyce pojawił się osobnik o tym imieniu jaki proponował wspólną wspinaczkę…. zresztą wydawało mi się iż PISZĘ NA TYLE DZIWNIE iż NIEPODRABIALNIE ale …

   wiem też iż się wiele osób stara podszywać pode mnie….

   5–Alicja jako OSOBOWOŚĆ WIELOKROTNA czyli (potencjalna) ofiara programu typu MONARCH NIE ZAWSZE musi kontrolować i być świadomą to co pisze każda, uważająca się w sumie za JEDYNĄ I WYŁĄCZNĄ, jej sub-osobowość…

   Wystarczy poczytać o tym programie i jego celach by to dostrzec…. W podobnym zresztą tonie robieni są NAZISTOWSCY AGENCI (patrz Bourne) jacy normalnie egzystują we ZWYKŁEJ niegroźnej ŚWIADOMOŚCI a ta BOJOWA jest uruchamiana SŁOWEM ZAPALNIKIEM czy GESTEM czy DŹWIĘKIEM (jak przy hipnozie) i oczywiście BOJOWA/ BOJOWE nie wiedza o normalnej i na odwrót bo się kiedyś chwalono w prasie JAKOŚCIĄ takich “ROZDWOJONYCH” agentów/ terrorystów że im jest “ŁATWO OSZUKIWAĆ WYKRYWACZE KŁAMSTW”

   6–wątek “IsIs Astary a skonczy na Maxie Spiers” to TEN SAM WĄTEK….

   pt…. PRZEPOWIEDNIA O KRÓLU Z KRAKOWA….

   w tę samą trąbkę grają zresztą i światowi liderzy.. jak i te “środowiska szmalcowników” domagające się od Polski zapłacenia za ich “niezrealizowane geszefty”…..

   Ile jeszcze osób zostanie przez nich zamordowanych nim wreście naziści zrozumieją iż ABRAHAMA (ARYMANA) się NIE DA wskrzesić to nie wiem… ale próbują…. i pewnie będą do samego końca zwłaszcza iż się co chwila kolejni agenci demaskują. Taki podlecki mówił o jednej 5000 odnodze ale na pewno jest ich więcej…..

   Like

 6. ” 1.
  Treści jakie będę umieszczał na tym blogu mają na celu jedynie sprowokować czytelników do refleksji, przemyśleń
  i próby dostrzeżenia pewnych rzeczy, które można dostrzec stając w innym nich dotychczas miejscu.

  Należy też pamiętać o tym, że nie bez znaczenia jest fakt w jakim kraju mieszkamy. To wiele wyjaśnia odnośnie rosnącego w Polsce okultyzmu i szatańskich praktyk pod przykrywką sposobów uzdrawiania. Jeśli odkupieniem za czyny krzywdzące nas samych jest cierpienie, to warto pochylić się nad tym problemem i zadać sobie pytanie “A co jeśli…?”

  To ma Cię ochronić, pomóc zrozumieć i w konsekwencji pozwolić Ci uniknąć pułapek jakie staną się dla Ciebie przeszkodą w wyzwoleniu się od demonicznych prześladowań. A to się dzieje i dzieje się co dziennie.

  Czy istnieją sposoby właściwe, aby móc powiedzieć, że są bezpieczne ? Tak, jednak przekonania i programy narzucane przez New Age często nie pozwalają nam przyznać się do tej przerażającej prawdy. Wolimy nie wiedzieć.

  Od ponad 2 lat jestem w zainteresowaniu służb i grup szatanistów. Poinformowała mnie o tym osoba pracująca
  w strukturach służb X jak i policji. Z początku chciano określić prawdopodobieństwo tworzenia w okół mnie struktury grup osób mających w czasie późniejszym stworzyć zagrożenie dla porządku publicznego. Każda osoba która staje się osobą publiczną i ma zainteresowanie większej ilości osób musi być monitorowana i sprawdzona pod tym katem. Z jednej strony można się temu dziwić jak i ja na początku się dziwiłem i uśmiechałem ale… sami widzicie co się dzieje w Polsce. I można to zrozumieć. Jednak zainteresowanie osób przejętych przez siły demoniczne pokazały mi, że ktoś się obawia czegoś, co pojawia się w moich wypowiedziach.

  Na początku był to opis wizji o Smoleńsku. Później stan zagrożenia konkurencją w biznesie ezoterycznym, a na koniec przytemperowanie mojej odwagi po wypowiedzi, w której odniosłem się do Prezydenta i faktu uroczystości dokonania Intronizacji J.Chrystusa na króla Polski. Zwróciłem uwagę na to, że jeśli mamy traktować się poważnie i w taki sam sposób potraktować tę uroczystość, to jest to także wymóg traktowania się z szacunkiem i uczciwością. A tymczasem jesteśmy gnębieni poprzez kolejne szatanistyczne ustawy.

  Zamach na prawo dostępu do wody jako dobra naturalnego każdego człowieka i określanie jego “właściciela” czy też regulowanie praw w dostępie do ziemi jest wyłącznie działalnością szatana. I tak należy postrzegać te i im podobne ustawy. A zatem kim są osoby decydujące o rzeczach do których nie maja prawa zbliżać się nawet myślą aby je zmieniać ? To ci sami, którzy uznali fakt, iż w Polsce mamy króla i te same osoby potwierdziły ten fakt uginając w pokorze kolana przed ołtarzem.

  Jeśli te osoby, które pokazały Polakom, że uznali króla Polski za prawowitego władcę tego kraju, a swoimi poczynaniami przeczą temu, tym samym wypowiedzieli posłuszeństwo naszemu królowi. Król jakiego mamy nie potrzebuje jednak nikogo z nas, aby wypowiedzenie posłuszeństwa zostało odpowiednio ukarane.

  Krzysztof Tarasiewicz – blog”

  (kochanezdrowie…)

  Like

 7. Kobieta zmarła a stado sępów się cieszy ”No i fajne wieści od Kobry ”
  ” Nareszcie milowy krok do przodu, dziękujmy Isis ”

  Like

  • Dokladnie na to samo zwrocilam uwage. ‘IsIs Astara’ odeszla w tragicznych okolicznosciach a oni sie ciesza i dziekuja.. za co – za to ze umarla? czy ktos sie jej w ogole zapytal, czy ona tego naprawde chciala? skoro to byl brutlany atak… to wszystko sie kupy nie trzyma co ci ludzie kreca… rozumiem jednak, ze licza na to, ze ktos sie dla nich poswiecil i przewiezie ich na wlasnych plecach, ale tutaj to ja przypomne bajke o KIJACH SAMOBIJACH.. wstydzcie sie lightworkerzy!

   co najistotniejsze.. po tym co sami pisza i jak sie zachowuja wyraznie widac ze bylo to celowe zlozenie w ofierze… po trupach do zlotego wieku….

   p.s Cobra vel Ishtar ANTARES:

   Antares – Serce Skorpiona – Alpha Alpha Scorpionis

   Like

  • bo…. po TRUPACH… do CELU……

   takie MOTTO to kwintesencja całej judeopederastycznej,
   całej judeonazistowskiej “cywilizacji” jezuskowo-maryjnej
   (zapoczątkowanej BUNTEM ABLA w RAJU zresztą)

   Wielki MAG brytyjski cromweal też PASOŻYDOWAŁ na kobietach najpierw je w sobie rozkochując, potem dojąc z energii (do swoich czarów) a na końcu zużyte i już mu zbędne porzucając…..

   więc się nie należy dziwić iż ten MODEL ZACHOWAŃ jest wdrażany i niżej w hierarchii…..

   bo LICZY SIĘ TYLKO CEL….. SUPER MOCE od moschiacha za wierne lizanie mu … ogona…..

   za podbijanie światów dla niego, za rzezie czynione w jego imieniu etc

   I jak mówiłem JEZUS to NIE Chrystus….. tak samo jak MM to NIE ZONA jezusa….. CELOWO ich pożeniono w pary by ukryć fakt iż są swoimi PRZECIWNIKAMI…… by szmatławiec jezus czyli jozue mógł się tak ze swoimi zwyrodnialcami PODSZYWAĆ pod trwających przy Chrystusie ludzi i kult jakim go czczą.

   Liked by 1 person

   • To prawda z tym Jezusem, ze tak naprawde byl przeciwnikiem MM.. ona poniosla straszne konsekwencje, a on zwiazal sie z inna kobieta o imieniu Lidia I mial z nia dzieci.. I sorki za okreslenie, ale ten dupek nawet nie umarl na krzyzu.. splynelo po nim wszystko.. ciekawe gdzie jest teraz, bo cos nie jestem pewna ze to faktycznie Gruber (pierwszy maz Ashayany, ten od wstepu do Voyagers)…

    Like

   • No był ale cała HISTORIA o jezusie to WYDARZENIA HISTORYCZNE

    1–jak wiadomo po INWAZJI J9 na ziemię (około 1800 pne – papirus z Tulle) wybucha opisana w mitologii nordyckiej wojna zakończona pokojem… Wojna między Asami a Wanami czyli wojna miedzy ŻYDOSTWEM a Słowianami czyli wojna miedzy UPADŁYMI a tymi WIERNYMI Bogu

    mapa w tamtych czasach wyglądała tak

    null

    a Hetycja (niebieskie) i Egipt (żółte) dla zapewnienia dalszego pokojowego współistnienia związały się tzw MAŁŻEŃSTWEM DYNASTYCZNYM jakiego przykładem jest Echnaton i Nefretete (Asyria była koalicjantem Egiptu a możliwe że i wasalem)

    Wiadomo też iż wraz z tym ślubem Echnaton POZAMYKAŁ żydowskie bluźnice czczące ATONA (tj “rzeźnie z jakich dniami i nocami wylewały się rzeki krwi”) i wprowadził jako państwowy kult religijny swojej zony…..

    co skończyło się BUNTEM nazisty mojżesza jaki był ZARÓWNO NACZELNYM KAPŁANEM kultu ATONA (ohydy amonitów) jak i wezyrem (czyli na dzisiejsze marszałkiem) faraonich wojsk….

    a ostatecznie doprowadziło do kolejnej wojny ASÓW i WANÓW zakończonej masakrą na Polach Kukuszetry czyli tego co opisano jako Bitwa pod Troją……

    Jezus w tym ujęciu czyli biblijny jozue to ASYRIA – państwo AMONITÓW czyli żydów biblijnych, MM to Hetycja….. znana z biblii jako Kannan…..

    Asyria to też PAŃSTWO THORA….. bo jego “podział świata” to podział Azji Mniejszej na 3 państwa…… “najbardziej zwyrodniałe królestwo jakie istniało w antycznym świecie” (także “z Iliady” (Helena żona….) Menelaosa, księcia Myken -> Asyria i brata króla Agamemnona -> Egipt – co sugeruje iż Asyria to WASAL Egiptu )

    Troja to Dattasa – stolica Hetycji, 2 stolica… położona nad Eufratem w okolicy jeziora o kształcie salamandry (SALAMANDRA z Troi) nieco na zachód od współczesnej

    https://en.wikipedia.org/wiki/Al_Rakka

    miasta kluczowego dla zrozumienia “wojny o Syrię” (przepowiednie)

    Like

   • 2-opisany wyżej Ów nazistowski przewrót pałacowy mojżesza doprowadza do NOWEGO PODZIAŁU (antycznego) ŚWIATA (około 1100 pne)

    —Asyria przegrawszy wojnę została podzielona na kilka części…..

    null


    (lepszej nie ma- cenzura)

    —tam gdzie jest “księstwo Uartu powinni być Medowie (Medea – meduza) czyli lud powstały z wymieszania słowiańskich zdrajców z Asyryjczykami (żydami)

    –tam gdzie jest ujście Tygrysa i Eufratu jest Babilonia (państwo nowobabilońskie) podbite z czasem przez Asyrię (biblijne żydostwo) – od Opis w dół rzeki (mniej więcej) – państwo założone przez część wanowskiej armii

    –tam gdzie jest “JUDEA” jest państwo FILISTYŃCZYKÓW (Ludzie Morza), państwo założone przez część wanowskiej armii, opisane w Mahabharacie jako Klejnot, do tego miejsca od południa sięga Egipt później podbity przez Asyrię (“bracia jacy pobili się o SEZAM – Filistynię)

    –Królestwo Frygijskie to kolejna pozostałość po armii wanowskiej, je także można traktować jako MM gdyż jest następczynią Hetycji…. Ponieważ po wojnie między nią a Asyria podpisano pokój to można ów pakt FRYGIA -ASYRIA traktować też jako “małżeństwo” MM-jezus(jozue)…..

    –i tam gdzie LIDIA masz swoją Lidię – 2 żonę jezusa…. w rzeczywistości państwo Heraklesa (pozostałość egipskiej armii najeźdźczej) jaka wraz z Asyrią kilkaset lat później PODBIŁA Frygię ….

    Potem z Asyrii i LIDII powstało Bizancjum…..

    Like

   • Na innych napach MEDEA znajduje sie na terytorium Frygii – kobieta w czapce frygijskiej… Przypomnialo mi sie tez pewne pytanie, a mianowicie “dlaczego Jezus tuz po zmartwychwstaniu szedl droga do Damaszku”‘ ? Tam spotkal go Pawel, ktorego uczennica byla Lidia.. jak juz sie wydalo J9 nie byl ukrzyzowany a wiec nie musial zmartwychwstawac.. zrobil to za niego kryzysowy aktor* ..

    * jednym z najzdolniejszych polskich kryzysowych aktorow jest pan Wojciech Olszanski pseudonim Aleksander Jablonowski.. “QUO VADIS”?

    Niezle zaczelo mi sie to wszystko ukladac I tamta historia sprzed kilku tysiecy lat niezle mi sie przeklada na aktualna sytuacje… I jak juz napisalam wczesniej, ten specyficzny odcien purpury to kolor J9 I dlatego tak go ciagnelo do Lidii.. I dlatego Damaszek…

    Imie Leja tez podobno pochodzi z tamtego regionu.. zaryzykowalabym stwierdzeniem ze gdzies z terenu Syrii.. taki mialam przeblysk zwiazany z moim snem…

    P.s KOBIETA W CZAPCE FRYGIJSKIEJ to takze MARIANNA, jeden z symboli Francji.. MM? Ta czapka nie kojarzy mi sie jednak dobrze.. Rzymianie twierdzili, ze czapka frygijska przybyla wraz z nimi z Troi, a Troja to Lydia…

    Like

   • ”Na innych napach MEDEA znajduje sie na terytorium Frygii – kobieta w czapce frygijskiej… ”

    Medea – w mitologii greckiej czarodziejka, córka Ajetesa (króla Kolchidy), wnuczka Heliosa. Żona Jazona.
    Jazon i Medea zostali wygnani z Jolkos. Udali się do Koryntu…
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Medea_(mitologia)

    i tu ciekawostka:

    null

    [They did live in Corinth for
    a while after Jesus divorced
    Mary Magdalene and married
    Lydia, who lived at Phillipi]

    http://www.newagegod.com/MAGmedia/lydia1.htm

    i jeszcze raz:

    //Na innych napach MEDEA znajduje sie na terytorium Frygii – kobieta w czapce frygijskiej… Przypomnialo mi sie tez pewne pytanie, a mianowicie “dlaczego Jezus tuz po zmartwychwstaniu szedl droga do Damaszku”‘ ? Tam spotkal go Pawel, ktorego uczennica byla Lidia.. jak juz sie wydalo J9 nie byl ukrzyzowany a wiec nie musial zmartwychwstawac.. zrobil to za niego kryzysowy aktor* .. //

    tak wiec J9 udal sie w kierunku Damaszku, a MM po pewnym czasie opuscila Jerozolime i zdaje sie ze udala sie w tym kierunku:

    null

    ???

    null

    Like

   • Dodatkowo

    FRYGIA to kolonia AMAZONEK (bo to wojowniczki MM), LIDIA to pozostałość po wojsku HERAKLESA (ATHMOSE w historii) więc

    bajka o PASIE SIŁY skradzionym Amazonkom

    czy bajka o PASIE SIŁY jaki Brunhilda oddała swojemu kochankowi a ten jej mężowi

    to OPIS wydarzeń FRYGIA-LIDIA i późniejszej ZDRADY Lidii jaka pozbawiwszy mocy Frygię wydała ją na rzeź Asyrii (państwo nowoasyryjskie)

    Tak należy czytać mity – dopasowując POSTACIE do krajów a REKWIZYTY do WYDARZEŃ…. oczywiście te “mity” wraz z postępem inwazji nazi na Słowian przewędrowały w ich “obecne miejsca” ale dotyczą tamtych wydarzeń… Choć nie jest wykluczone iż się powtarzają cyklicznie w różnych miejscach tak samo.. jako tzw ZAKLĘTY KRĄG wywołany Klątwą…. Nibelungów….

    Like

   • Lidia z Tiatyry w Lidii (obecna Turcja/byle Bizancjum).. tak, to sie zgadza.. I cos mi sie przypomnialo.. sen o strzale I kobieta w czerwieni.. chodzilo wlasnie o tamten region.. I linie pomiedzy Indiami a Wawelem.. Kolorem Lidii byla jednak PURPURA, a nie czerwien.. purpura to intensywny fiolet.. Lidia Purpuraria, Purple Woman, Kobieta w Purpurze:

    null

    Like

   • ”Kolorem Lidii byla jednak PURPURA, a nie czerwien.. purpura to intensywny fiolet.. Lidia Purpuraria, Purple Woman, Kobieta w Purpurze”

    (…)I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej2,
    pełnej imion bluźnierczych,
    mającej siedem głów i dziesięć rogów.
    4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,
    cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,
    miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
    i brudów swego nierządu.
    5 A na jej czole wypisane imię – tajemnica:
    “Wielki Babilon.

    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1105

    Like

   • Dosc obszerny opis purpury znajduje sie na angielskojezycznej wikipedii, choc zaczyna sie od takiego oto znaczka pocztowego:

    null

    a dalej jest calkiem ciekawy opis:

    https://en.wikipedia.org/wiki/Tyrian_purple

    choc jak mozna zauwazyc purpura ma bardzo bardzo wiele odcieni, ale stawiam na to, ze chodzi glownie o ten ciemny specyficzny fiolet, tzw. Tyrian Purple:

    null

    null

    null

    choc najbardziej pasuje mi ten odcien:

    null

    null

    blizej tzw. elektrycznej purpury oraz RV……..

    I tu po chwili olsnienie.. przecie to kolor Jeshui9 (RV!).. I tak historia zatacza kolo..

    Like

 8. 2400-2200 pne POWRÓT nazisty ABLA, 2 próba PODBOJU PLANETY

  czyli powrót J12 na ziemię

  J12 t o tak naprawdę J 1+2

  u indoeuropejczyków — to Raktabidźi i 2 POMAGIERÓW
  u greków — to ATENA (RYDWAN) i 2 KONIE (zagłady)
  u żydów — to CHAM i 2 jego braci
  u nordyków to THOR i 2 jego braci

  powrót od jakich się na ziemi wzięli tzw UPADLI….. ale pomijając to (i kwestie seksualności bóstw) mamy zawsze

  WODZA inwazji czyli ową NIEWIASTĘ w PURPURZE i
  2 ARMIE jakimi podbijała świat

  inaczej mówiąc 1 symbolizuje TRON a 2 dwóch jego STRAŻNIKÓW…..

  taka symbolika jest popularna od babilonii SEMI-RA-MIDA
  po anglię

  i współcześnie mamy
  1 – BRYTYJSKA nierządnica
  2 – jej słudzy w PODBOJU usa i rosja (2 macki tej samej ośmiornicy udające swoje przeciwieństwa)…. plus ich mutacje (terytoria zależne)


  zresztą sam ABEL to zapewne przekręcone EL BA – czyli PAN SŁOŃCE…. co daje YAH-WE równoważny tym razem chiński zapis SŁOŃCE z NIEBA

  KAIN – KA – IN == PAN QI (dawca życia bo QI to DUSZA / TCHNIENIE ŻYCIA)

  Wszystko jest prostsze jak się widzi NIEUSTAJĄCY PODBÓJ i OKUPACJĘ planety…. bo ten sam wzór się powiela i powiela…..

  Like

 9. “Rzymianie twierdzili, ze czapka frygijska przybyla wraz z nimi z Troi, a Troja to Lydia”

  -z czapką frygijka jest w większy miszmasz

  podobnie zresztą jak z wiki… jak sobie popatrzysz to wpisy w wiki są NIEUSTANNIE AKTUALIZOWANE a zawartość wpisów SUKCESYWNIE ZMNIEJSZANA… Wyjątkiem są hasła gloryfikujące (nazizm i jego warianty czy nazistowskich bohaterów…..

  MEDIA była rysowana wedle mapki od Asyrii (tj 2) od wschodnich granic Urartu (jakie wtedy już nie istniało bo zostało ZRÓWNANE z ziemią w trakcie tzw WYPRAWY PO ZŁOTE RUNO -> czyli poprzez Kaukaz na stronę północną)) na południe zajmując góry Zagros do połowy ich długości. ale główna część znajdowała się w okolicy tego jeziora

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Urmia_(jezioro)

  co jest naturalne skoro Medowie żyli (jako zdrajcy) na pograniczu słowiańsko-asyryjskim

  zaś pomiędzy Medeą a Lidią była rysowana Luwia czyli kraj zajmowany rzez ten lud
  https://en.wikipedia.org/wiki/Luwians

  przynajmniej do ich podbicia przez koalicje Medea/Asyria – Lidia i NIE NA LEZY MYLIĆ Luwii z Lidią… to są DWA ODDZIELNE BYTY… Luwia to Trojanie…. Lidia to grecy spod Troi. Możliwe iż na Inne medium zachowały się oryginalne mapki

  Generalnie po bitwie na polach Kukuszetry tereny Imperium Hetyckiego zostały prawie w całości wyludnione gdyż od wschodu i południowego wschodu napadła na nią Asyria (biblijni żydzi jozuego czyli jezusa)

  a od północy wojska wuja władcy Hetycji jaki dokonał ZAMACHU STANU (dlatego też przeniesiono stolicę Hetycji do Dattasy)

  uciekinierzy kierowali się na Filistynię (Palestyna) i dalej poprzez morze na północ…. niektórzy sugerują iż do Włoch gdzie założyli nową kolonie…..

  abstrahując od tego na terenach zajmowanych dotychczas przez Hetytów pojawili się Frygijczycy czyli Amazonki z mitów… czyli ARMIA jaka pośpieszyła z północy Hetycji na pomoc… a wraz z nimi rzeczona czapka

  Amazonki były rysowane przez greków, ich siedlisko, na północ od przesmyku oddzielającego Morze Czarne od Kaspijskiego…. i w tamtych też okolicach jest osada zwana ładnie VALKIRIA (w ruskiej pisowni)

  ale… AMAZONKI można tez wiązać z nacją określaną jako Scytowie Królewscy a ci zaludniali tereny od Ukrainy poprzez Białoruś do Bałtyku włącznie….

  inną przesłanką jest nacja zwana SAKAMI…. jaka nosiła dokładnie TAKĄ SAMĄ CZAPECZKĘ….. a żyjąca na terenach znanych wspólcześnie jako Kaliningrad….

  Od SAKÓW pochodzi Budda SAK-jamuni jakiego słynne DRZEWO chciał ściąć nazista, krzyżowiec Wojciech za co go ścięto……

  Inna przesłanka pochodzenia czapeczki z tamtych rejonów to słowo KRASAWICA….. jakie się kojarzy ze słowem KRASNAL…. czy ogólnie KRASNY

  KRASNAL to KRASNY PAN….. co dokładnie słowo KRASNY znaczyło to dziś nie powiem bo lingwistą nie jestem…. ale słowo to pasuje (kojarzy się) do KRYSZNY….

  KRASNY można z rosyjskiego rozpisywać na PIĘKNY, etc… i pewnie będzie to w ten deseń gdyż koniec rozpisania powinien sięgać mitologii słowiańskiej a tu sięga boga znanego jako JARYŁO……. podobnie opisywanego….

  Inna przesłanka to taka iż Wisznu (żyjącego na Łysej Górze) opisywano w mitach nordyckich jako KARŁA…. a więc też w pomniejszonej w stosunku do ludzi wielkości.

  SAKOWIE jako nacja przewodząca Kaganatowi Słowian przewodziła też im w bojach…. jako wodzowie… więc owa czapeczka z tamtych trenów rozeszła się po świecie…. bo trzeba pamiętać iż Celtowie to PRZENAZWANI Sakowie…..

  celowo zresztą by zamącić historię wysp brytyjskich i tego iż tam około 2000 pne istniało słowiańskie osadnictwo o cym mówią irlandzkie mity o SCYTACH jacy tam z wyprawą wojenną w pogoni z Fomorianami (Ateną i jej wampirami) zawędrowali.

  Nazwy plemion są CELOWO POMIESZANE… kiedyś nawet znalazłem wpis gdzie plemię żyjące w górach się “NAUKA” inaczej nazywała niż TO SAMO PLEMIĘ kiedy już z tych gór zeszło do doliny….. Przenazwane celowo by ROZCIĄĆ historie (ciągłość dziejową) plemienia podobnie jak nam ucięto ją hitlerowcem Mieszkiem…..

  Like

  • ”z czapką frygijka jest w większy miszmasz”

   z cala pewnoscia..

   co ”zabawne” Lidie uwaza sie za pierwsza chrzescijanke, a w kazdym badz razie za pierwsza osobe na kontynencie europejskim ktora przyjela chrystianizm, a takze choc juz bardziej nieoficjalnie za pierwsza chrzescijanska zone Jeshui(9)

   FIRST.. CHRISTIAN WIFE of the middle-aged Jesus Christ, the young
   Greek virgin –
   LYDIA of Thyatira

   whom he carried
   off to Kashmir, making all his former wives –
   “WIDOWS!”

   to tak w doslownym tlumaczeniu:

   PIERWSZA CHRZEŚCIJAŃSKA ŻONA Jezusa Chrystusa (w średnim wieku),
   młoda Grecka dziewica – LYDIA z Tiatyry
   która zabrala go do Kaszmiru, czyniąc wszystkie jego byle żony –
   “WDOWAMI!”

   http://www.newagegod.com/MAGmedia/lydia1.htm

   to jest naprawde niezly zart – LYDIA PURPURARIA jako pierwsza chrzescijanka… kim w takim badz razie byla MM? alez ta historia zostala wywrocona do gory nogami, poczawszy od tego ze sam Jezus (Jeshua9) zadnym chrzescijaninem nie byl, wrecz na odwrot.. z lini chrystusowej (SOPHIA) w tym z lini GRAALA pochodzila MM….

   p.s z ta Lydia jako Queen of Kashmir cos mi jednak nie pasuje.. bo niby jakim cudem moglaby az tak zbrazowiec?

   null

   w kazdym badz razie z Krolowa Kaszmiru mial podobno dwojke dzieci, dwoch synow o imionach HiRanya i ToRaMana co zostalo zobrazowane na powzyszym obrazku..

   a tu kolejny link:

   JESUS – HIS WIVES AND CHILDREN
   http://www.newagegod.com/Pentecost20/Hpreachr15.htm

   i stad kilka fragmentow:

   Mary Magdalene

   A member of the order of Dan, using the title “Miriam”, but in a branch of the order under Herodian influence, allowing divorce and remarriage. Her marriage to Jesus in AD 30 may have been her second. Mary Magdalene was born in AD 3, and was aged 14 in AD 17 at the time she was “born” (the first initiation, at age 14 for girls, 12 for boys). Older than usual at the time of her marriage, Mary Magdalene conceived in December AD 32, during the trial marriage. She had a daughter (Tamar) born in September AD 33, a son (Jesus Justus) born June AD 37, and a second son in March AD 44. She subsequently separated from Jesus, leading to a crisis which was resolved by the ruling that she was not a Christian believer, as the Christians had adopted a seperate identity and name in AD 44.”

   a tu bardzo ciekawe wyjasnienie co sie wlasciwie stalo:

   That there had was a divorce and second marriage is implied by a statement set in March AD 50: “the Lord opened the heart” (of Lydia, the woman who appeared in Philippi) (7 A 16:14)

   The date was six years after the birth of a son in March AD 44, but Mary Magdalene in AD 50 was too old for childbearing, as she had been older than was customary at the time of her marriage twenty years before. The phrase “opened the heart” also suggests that Lydia was a virgin.

   From September AD 44 Jesus had been travelling with Paul in the world, whereas according to the rules he should have again become secluded. Paul, as a former Pharisee, allowed divorce, and in writing on the subject in 1 Corinthians 7 made it clear that in discouraging divorce he was speaking for the Lord, not himself. (8 1 Cor 7:10-16)

   The prescriptions he set out there were drawn from the unhappy experience of these years. Mary Magdalene, from the Christian point of view, was an unbeliever. As a close companion of Helena, she shared the views of the Magus. The decisive rejection of the Magus on Cyprus also had the effect of excluding her from the Church, and the marriage then came under the provisions of Corinthians concerning marriages and unbelievers.

   The Lord’s opinion, quoted in the passage, was that there should be no divorce between a Christian husband and wife. However, if one partner consented to stay, the other should not bring a divorce. The unbelieving partner was consecrated through the other, so that the children were not unclean but holy. But—and this was the relevant point – “if the unbelieving partner desires to separate, let it be so, “for God has called us to peace”. Mary was a zealot, with opposite views to those of Jesus, and had chosen to separate from him.

   The second marriage of Jesus, to Lydia, provoked intense criticism among the eastern opponents of the Christians. A section of the Damascus Document written about this time attacks the heretical followers of “Saw’ (A Hebrew letter, probably the initial of the word for “Righteous”) who were “caught in fornication” by “taking a second wife while the first is alive”. The writers then had to deal with the objection that king David was a polygamist, and brought forward a legend that David had not read the sealed book of the Law. (12 CD 4:19–5:6)

   itd

   http://www.newagegod.com/Pentecost20/Hpreachr15.htm

   nie znalam tej historii az w takich detalach.. dodam to pozniej do osobnej notki….

   MOTHER FUCKERS

   http://www.newagegod.com/Pentecost20/trinity.bmp

   jak widac MM nie miala w tamtym czasie szans w starciu z tym calym patriarchalnym swinstwem… piotrusie i pawelki dopieli swego, a potem ta frygijka…

   null

   Like

   • Naprawde nie rozumiem jak Lidia z Tiatyry zostala nagle Krolowa Kaszmiru… w dodatku zmienil jej sie i to dosc drastycznie kolor skory… nie wiem, byc moze to od nadmairu PURPURY.. ale cos mi tu nie gra… moze Lydia faktycznie zabrala J9 do Kashmiru, ale tam ten spotkal jeszcze inna kobiete… skoro wyraznie mowa o tym, ze wszystkie zony przed Lidia po rozwodzie z MM automatycznie uznano za wdowy… z tego wynika, ze J9 mial wiecej kobiet i z cala pewnoscia wiecej dzieci…

    Like

   • i chyba sie nie pomylilam, ze Krolowa Kaszmiru to inna kobieta niz Lidia.. to chyba brakujace ogniwo:

    Jesus married Amritaprabha, Hindu Princess of Taxila!

    On the first level of meaning, one more devil-possessed person was healed, this time one from Tyre or Sidon. On the second level of meaning, Jesus accepted Martha’s message that Mary Magdalene [devil-woman] was willing to go back with him to Kherbit Mazin, where the married Essenes lived together. But on the third and most important level, Jesus married Amritaprabha, a Pakistani princess, and thereby became, after a few days or weeks, the King of Kashmir. And thereby gained complete access to “the lost sheep of the house of Israel”.

    http://www.newagegod.com/AGAPEmedia/destroyer.htm

    w tekscie pojawia sie wzmianka o tym ze J9 zasugerowana w pewnym momencie powrot do MM, odnowieniue slubow i snuje sie nawet podejrzenia ze ta Krolowa Kaszmiru to moze byc wlasnie ona, ale nie wydaje mi sie… MM byla gdzie indziej…

    Like

   • Ju pisałem ŹLE PATRZYSZ

    jeshua to PAŃSTWO
    lidia to PAŃSTWO
    mm to PAŃSTWO
    i tak dalej

    ŚLUB w mitach oznacza zwykle POKÓJ pomiędzy krajami…. ale też może oznaczać SOJUSZ – małżeństwo dynastyczne czyli SYMBIOZĘ 2 państw w przyszłe jedno

    ROZWÓD to najczęściej WOJNA czy też i PODBICIE danego kraju bo po co się ROZWODzić nad czymś co PRZESTAŁO ISTNIEĆ….

    ————–

    Za korzeń chrześcijaństwa uważa się Bizancjum ale
    –bajka o Mahomecie i Aiszy to PASTISZ wydarzeń z około 1100 pne
    –bajka o jezusku w żłobie to PASTISZ wydarzeń z około 1100 pne (i wcześniej)

    i tak jest ze WSZYSTKIM

    ——

    Idąc inaczej…. CHRZEŚCIJAŃSTWO pochodzi od słowa HRIST jakie jest uważane za SYLABĘ NASIENA Czerwonej Linii Buddów…

    HRIST w innych językach to HORUS….. i HERA….. PAŃSTWO jakiego stolica (miejsce zamieszkania bogów) to LECHIA (Łysa Góra) -> Sakowie KRASNALE, SKRZATY (skrzyć się ) etc…….

    To państwo i TA RELIGIA w tamtym rejonie była od południa reprezentowana przez Hetytów i Księstwo Urartu (jego panteon to TRÓJCA HINDUISTYCZNA !! i z tamtych rejonów pochodzi też EPOS O NARTACH czyli PIERWOWZÓR bajki o Królu Arturze)

    Hetycja jako południowa Granica Kaganatu Słowian często wojowała z Egiptem i jego Asyryjskim WASALEM…. By temu zapobiegać na poziomie ludzkim księżniczki hetyckie były wydawane za mąż za faraonów.

    Na poziomie bogów JESZUA (J9) MIAŁ ŚLUB z MM (bogiem opiekunem Słowiańszczyzny)…. i zarówno jeden bóg jak i drugi bóg to FIZYCZNE OBIEKTY LATAJĄCE PO NIEBIE….. znane dziś jako UFO

    Teraz sobie musisz rozpisać (korzystając też z Tolkiena) stronę UPADŁĄ na państwa-składniki. Na pewno to Egipt czyli AFRYKA… na pewno Asyria (wasal) czyli państwo ASZURA… na pewno POLINEZJA… na pewno Indie….. i tak dalej….

    Gdzieś tam był TRON NIEWIASTY W SZKARŁACIE jakiej J9 (Herakles) był NOŚNIKIEM SIŁY….. i jaki dla niej podbijał PÓŁNOC…

    Strona UPADŁA to VOODOO…. znane z Polinezji czy Afryki Środkowej… to VooDoo znane jako judaizm zmutowało w coś co się zwie (NIEPOPRAWNIE) chrześcijaństwem…..

    Strona upadła to OFIARY Z LUDZI i ZWIERZĄT bóstwom tej strony……

    Strona anielska to ADORACJA Boga…..

    Bogowie strony UPADŁEJ nazywani są w mitach LUDOŻERCAMI, ci drudzy PRZYJACIELAMI czy opiekunami…..

    Like

   • No nie, ja zawsze patrze po swojemu I dla mnie jak najbardziej chodzi o konkretne osoby, np Jeshua(9), Lydia, MM, Piotr I Pawel, itd, itd.. a nie tylko o krainy geograficzne… Fakt, ze historua “sw” Lydii ciekawue sie pokrywa z historia Lydii jako jednej ze starozytnych krain, ale co z ta Frygia nie wiem, choc czuje ze ze KLUCZ znajduje sie wlasnie w tej CZAPCE FRYGIJSKIEJ.. Tak jak pisalam zrobie pozniej z tego osobny wpis…

    Like

   • Około 1800 pne J9 przybył na ziemię i PRZEJĄŁ władzę w Egipcie….. Przybył na czymś opisanym jako 9 ogoniasta kometa… czyli Księżyc z 9 LĄDOWNIKAMI (SŁOŃCAMI) jakie PALIŁY ZIEMIĘ…..

    Do walki z tym tworem stanęła Durga (Łucznik LU) jaki zestrzelił 8 SŁOŃC padając na 9…..

    więc mamy ROZBROJONĄ (z NOLI) PÓŁNOC i JEDNEGO na południu u UPADŁYCH….

    ów NOL to BÓG PROWADZAJĄCY SWÓJ LUD na (olejną ) ZIEMIĘ OBIECANĄ…. czytaj przewodził wojskom w podbojach……

    i trzeba pamiętać iż bez NOLA (broni powietrznej) sama ziemska armia nawet największa była BEZBRONNA….. bo nie mając czym go zniszczyć zawsze była niszczona….

    Ale też należy pamiętać iż ów NOL na niebie WYGLĄDAŁ jak KRZYŻ….. bo skądś się ten symbol we wierzeniach i na obrazie Norymberskiej walki NOLI wziął…..

    więc można przyjąć iż wojskom południa do boju PRZYŚWIECAŁ NOL… widziany na niebie jako (kolorowy) KRZYŻ…..

    Like

   • Mamy teraz WIELKĄ ROZPIERDUCHĘ jaka PRZEORGANIZOWAŁA i politycznie i fizycznie i Azję Mniejszą i Afrykę i inne miejsca na świecie…..

    ROZPIERDUCHĘ zwaną TROJA….. i to co w mitach jest opisane jako…..

    “Śhiva widząc co się wyrabia na ziemie tak się WKURWIŁ iż z tego WKURWIENIA stworzył KALI by ta zaprowadziła porządek na ziemi”….

    innymi słowy jest to co w bibli stoi jako “BÓG WYMAZAŁ (prawie) ŻYDOSTWO Z POWIERZCHNI PLANETY…..”

    I teraz mamy coś co się zwie WĘDRÓWKĄ MOJŻESZA w poszukiwaniu Ziemi Obiecanej…. czyli takiej ZDATNEJ DO ŻYCIA…..

    bo południe czyli tereny dotychczas zajmowane albo pochłonął ocean albo są radioaktywne….

    J9 w greków to HERAKLES (POGROMCA HERY == MM)….

    państwo jakie nosiło “jego krew” po “działalności Kali” to LIDIA….. królestwo MIDASA i innych OŚLOUSZYCH… czyli DŁUGOUCHYCH władców….

    królestwo będące posiadaczem NOLA opisanego wyżej…… zajmujące skrawek wybrzeża obecnej Turcji i kilka wysepek…..

    W Egipcie trwa reorganizacja państwowości…. dotychczasowa 2 ręka w militarnych podbojach jest otoczona mniej lub bardziej wrogimi krajami… Medią, Frygią i państwem Nowo-Babilońskim…..

    LIDIA to też państwo LUDOŻERCÓW…. ich kolejny ziemski przyczółek…. Bieżąca siedziba ich NIEWIASTY W PURPURZE….

    Medowie “podbijają” Asyrię a właściwie dochodzi do ZLANIA się owych 2 państw w jedno…… jakie dokonuje sukcesywnych ekspansji na tereny dawniej przez siebie zajmowane jak i na tereny swoich wrogów (czyli państwa stworzone i wierne Kali = MM)

    Mamy też sobie Frygię jaka z racji pochodzenia jest PRAWDZIWIE chrześcijańska i Lidię…. jej LUDOŻERCZĄ narośl na wybrzeżu….

    dochodzi do ODDANIA PASA SIŁY przez Amazonkę Herkulesowi… czyli (w tłumaczeniu) PRZEJĘCIA WŁADZY we Frygii przez Lidyjskie dynastie…..

    w tym momencie “symbolika chrześcijańska” (Czerwona Linia Buddów) wpada w ręce ludożerców…. dochodzi do WYMIESZANIA SYMBOLIKI i wierzeń…..


    Dalej jest prosto Lidia to GB… Asyria (USA) podbija dla niej cały antyczny świat)…. dochodzi do Kaszmiru i PADA z podbojami bo Hindusi też mają NOLE i mogą się sami bronić…..

    tudzież Hindusi to BRACIA Asyrii w podboju planety i nie ma powodu ich wymordowywać… ostrze INWAZJI zostaje skierowane na PÓŁNOC….

    bo to PÓŁNOC (tereny MM) jest i BOGATA jak i zna TAJEMNE MOCE (technologie) jakich południe pożąda

    joschua pragnie pokoju bo
    –dostał WPIERDOL i kwiczy
    –próbuje poprzez łączenie dynastii wejść w posiadanie nieswojego…

    Like

   • A jeśli rzeczywiście FRYGIA (jej władczyni) sama z chuci ODDAŁA SIĘ Lidii skazująć tak też swój LUD NA WYRŻNIĘCIE (Lulu Amelu)

    to nie powinno dziwić iż czapka frygijka powędrowała wraz z ekspansją Lidii (-> Imperium Greckiego) dalej w świat…..

    W tym momencie TA Amazonka, jak to stoi w eposie Walkiria, została WYKLĘTA i PRZEKLĘTA……

    jako SPRAWCZYNI ZAGŁADY swojego ludu…..

    Like

  • Beda wielkie Zmiany..i to juz bardzo niedlugo. Lysa Gora nie jest na dzisiaj, miejscem Decydujacym o naszych Losach. Miejscem gdzie mieszkali wczesniej Bogowie a do dzisiaj tylko jeden pozostal jest Mistyczny i Niesamowity Szczeliniec WIELKI..
   Jest to prastare miejsce ,,gdzie Bogowie zamieszkiwali i skad obserwowali Swiat …u podnoza rozgrywali spektakle i wielkie Bitwy.
   Na samym szczycie stoi zdeformowane prastare ASTROLABIUM …dzisiaj jest dziwna formacja stopionych kamieni !
   Dane mi bylo uczestniczyc w kilku akcjach zwiazanych z przelomem w Ojczyznie a najwazniejsza wiadomoscia jest ta , ze to PRASTARE Astrolabium zostalo ZNISZCZONE ..runelo w kierunku poludniowym …i grzmotniecie bylo potezne ..Tak jak to Astrolabium Bogow ..runie stary pozadek …zdeformowany obarczony tradem destrukcji i niedoskonalosci.. Udalo mi sie z gruntu u podstawy Czaszki Malpoluda wyjac TRZY krysztalowe miniaturowe glowki , ,co bardzo rozwscieczylo stojacego na strazy starego porzadku brodatego LICZYZEPA . Wkurwil sie staruch ,ze taki gowniaz mu numer wycial …a zagrzebalem te TRZY glowy we wlasciwym miejscu na Cmentarzu , gdzie spoczywaja HEROSOWIE ..tym dopelnlem wymagania konieczne do przemian.
   Coz mowic …efekty byly juz wkrotce widoczne , bo widzialem bardzo wielka skale na ktorej umieszczonych bylo miliony srebrnych atrybutow lazienkowych ..typowych dla wspolczesnych “krolow zbytu i odBYTU “(tronow nie bylo na niej) i ta wielka naprawde bryla skalna runela w otchlan ..przepasc Bezdenna ! Co warte odnotowania , krotko przed runieciem “kaslajacych konsumento”w otchlan ..na niebie pojawil sie Duzy Statek podswietlony od spodu w kolorze niebiesko fioletowym ..ksztalt mial odwroconego tapczanu.
   Tak moi mili teraz tylko wystarczy troche poczekac na Projekcje …i przezornie “zapiac pasy” mozliwie daleko od bidetow i innych tego typu drobnomieszczanskich rarytasow.
   ,

   Like

   • ”Lysa Gora nie jest na dzisiaj, miejscem Decydujacym o naszych Losach.”

    Tez tak mysle, choc ktos mi niedawno pisal ze juz po WYDARZENIU bede mieszkac wlasnie tam…
    Zapytalam sie wiec tej osoby skad ma pewnosci ze bedziemy tymi ktorzy w ogole je przetrwaja, skoro wiele osob ma zginac, moze i wiekszosc…

    Przezylam lekki szok widzac Twoj komentarz, ale o tym pozniej…

    Livia

    p.s

    ”Udalo mi sie z gruntu u podstawy Czaszki Malpoluda wyjac TRZY krysztalowe miniaturowe glowki , ,co bardzo rozwscieczylo stojacego na strazy starego porzadku brodatego LICZYZEPA . Wkurwil sie staruch ,ze taki gowniaz mu numer wycial”

    O Liczyrzepie wspominalam tutaj:
    https://liviaflow.wordpress.com/2019/08/05/luna-altair/comment-page-1/#comment-22069

    laczac go z postacia Cernunnosa/CERN…
    i tak sie sklada ze wlasnie tej nocy przed zasnieciem rozmyslalam na ten temat i nawet wyrazilam senna intencje z tym zwiazana, konkretnie z akcentem na legendarna stolice Atlantydy – CERNE…

    Obudzilam sie w srodku nocy, pamietajac jedynie ze snilo mi sie iz znalazlam sie w jakims nowym domu, ktory wymagal solidnego remontu…
    do pomocy zglosilo sie dwoch mezczyzn, jeden zupelnie normalny i zupelnie mi nieznany, a drugi…
    z ogromnym zdziwieniem odlrylam ze to DAAN..
    mezczyzna ktory jest menedzerem w klubie muzycznym o ktorym niedawno wspominalam…
    ow Daan trzymal w rece siekiere i za jej pomocaq obrabial kawalek jakiegos drewna, byc moze okiennej ramy..
    ale robil to w taki sposob ze strasznie sie przy tym ranil, ze az pryskala krew…
    i wtedy krzyknelam…
    ale cos dziwnego…
    nie nazwalam go po imieniu a inaczej…
    i wtedy sie obudzilam….
    myslac o tym snie probowalam ponownie zASnac ale skoro okazalo sie to niewykonalne, chwycialma do reki komorke i sprawdzilam czas…
    na zegarku bylo po trzeciej.. normalnie nie lubie w srodku nocy zagladac do internetu, sprawdzac poczty, itd, ale tym razem zajrzalam na gmaila i zauwazylam Twoj komentarz… zaczelam go nawet czytac, ale zatrzymalam sie na Liczyrzepie i szok…
    tym bardziej, ze pod koniec snu imie ktore wykrzyknelam to Twoje imie…
    chyba w tym czasie pisales ten komentarz…

    zupelnie nie musisz sie odnosic do tego co napisalam…

    Livia

    P.S

    WIELKI SZCZELINIEC niczym WIELKA SZCZELINA (Great Rift/Dark Rift/Dark River)
    Great Toral Rift Time Rip
    A na Szczelincu TRON LICZYRZEPY…
    lIV

    Like

   • Prawdziwie opisujesz Rzeczywistosc ,czerpiac z Wizji ,co jest dzisiaj w czasie powszechnej sciemy odtrutka dla Dusz i Serc jeszcze zywych …mila Livio..Niedawno przygladalem sie uwaznie w Astralu tysiacom ludzi ustawionych karnie w czworoboki podobnie jak rzymskie Legiony ramie przy ramieniujeden czworobok skladal sie na oko z nie mniej niz 1000 osob! Byly w roznym wieku , plci ,byli starsi “rydzyki”ale i mlodzi w tym kilkunastoletnie siostry ..pewno blizniaczki .
    Wszyscy oni zgromadzeni ..nosili na sobie czarne plaszcze i uwierz nie moglem z Nich tego odzienia zdjac…byly jak druga skora…przeznaczenie …albo Naznaczenie ..na dlugo jeszcze przed wydarzeniami ? Wracajac do Liczyrzepa ..to Dziadyga Zyje …mieszka sobie jak by Ostatni Mihikanin z Prastarych dziejow na Szczelincu Wielkim wlasnie do dzisiaj !!!
    GORA sama w sobie jest Arcydzielem i nigdy chyba przez czlowieka niezbadanym labiryntem. Kazdy kto sie na Szczelincu Wielkim znajdzie ..wewnetrznie pokornieje i jakis cichszy sie robi. Czuc kazdym porem skory , ze nie jest to Ludzkie Miejsce…Jest tam Galeria i miejsce na 12 krzesel i wogole ..to Swiat sam w sobie warty poznania. . Gora Bogow z widokiem na Morawska Brame skad z poludnia rozne ludy naplywaly do Ojczyzny. Na wielkich lakach u podnoza rozgrywano spektakularne bitwy t dziesiatkami tysiecy uczestnikow a Staruch pazerny na bogactwa o skamienialym Sercu ..bawil sie pysznie przez tysiace lat !
    Jego tron nie runal w otchlan a ja nie startowalem do Niego bo niewyobrazalnie Krzepki dziadyga ,wiec salvowalem sie czmychnieciem z Posiadlosci.
    Poniewaz zrzucic Go nie mozna ..to ustawiione zostaly dwa krolewskie Krzesla na Szczelincu Malym !
    Bardzo mnie zaciekawil watek Daana Livio !
    Prosze napisz obszerniej o Nim i jego menagemencie …..bo w wielu spotkaniach w Astralu przedstawiam sie wlasnie jako Mennago i funkczyje dzialajac organizacyjnie -regulacyjnie.
    Siekierke tez mam ,czasami sie w Astralu posluguje (smieje sie ze w nawiazaniu do Toporczykow) i raz kiedy lecialem wysoko nad ojczyzna z tym Toporem …miliony szarych astralnie slug Systemu ..wyc zaczelo i lamentowac..ze wypas sie skonczyl i sie ..nigdy ne wrati !
    Kluczem i Bramka …jest Szczeliniec Wielki ..Livio.
    Skieruj Ducha swego na badanie tej Magicznej Gory.
    Z szacunkiem Irman

    Like

   • Wlasnie weszlam na bloga aby odpisac na Twoj komentarz i widze ze dokladnie w tym samym momencie komentarz dodal Ktos.

    Niesamowite to ci piszesz o Szczelincu Wielkim, ale o tym pozniej… Zaczne od pytania o DAANa.

    Bardzo mnie zaciekawil watek Daana Livio !
    Prosze napisz obszerniej o Nim i jego menagemencie …..bo w wielu spotkaniach w Astralu przedstawiam sie wlasnie jako Mennago i funkczyje dzialajac organizacyjnie -regulacyjnie.
    Siekierke tez mam ,czasami sie w Astralu posluguje (smieje sie ze w nawiazaniu do Toporczykow) i raz kiedy lecialem wysoko nad ojczyzna z tym Toporem …miliony szarych astralnie slug Systemu ..wyc zaczelo i lamentowac..ze wypas sie skonczyl i sie ..nigdy ne wrati !

    Nie znam praaktycznie tej osoby, natknelismy sie na siebie kiedy bylam na koncercie w klubie w ktorym on jest menadzerem artystycznym, w ASTRANCIE:
    https://liviaflow.wordpress.com/2019/10/20/my-ancient-paths-of-holly-laan-astrant/
    On sie przygladal mi, ja jemu, ale nie bylo czasu na blizsze poznanie sie…
    On jest niesamowicie podobny do mojego znajomego z BB, super aktywisty, doslownie jakby to byl jego brat blizniak… Co wiecej znalazlam wlasnie aktualne zdjecie tego znajomego i okazuje sie ze nawet kolczyki nosza takie same, a nie sa to typowe kolczyki dla mezczyzn…
    Ale po tym co napisales to mysle ze w tym snie chodzilo bardzej o Ciebie, niz o niego, tzn. owego Daana…
    nie wiem jak wygladasz, ale ta siekiera pasuje idealnie…

    Napisz prosze ..jaki blad popelnial “robiacy siekierka”,ze sie tak chlastal przy okazji ?
    Wiesz ,ze najtrudniej dostrzec wlasne bledy ,wiec pomoz troche …..! ”

    Trudno mi to okreslic…
    Pamietam ze kiedy zauwazylam iz krwawia mu rece trzymalam w reku kubek z czyms do picia…
    krew pryskala tak mocno iz zauwazylam ja nawet w swoim kubku…
    choc w sumie nie byla to tylko krew, a takze cos co wygladalo jak szpik kostny..
    takie biale drobinki…
    przyszlo mi wtedy na mysl cos bardzo bardzo dziwnego i wtedy wlasnie krzyknelam i sie obudzilam…

    W tej chwili nie wiem jak to rozumiec…
    Pozniej odniose sie do tego co napisales o Szczelincu…

    Livia

    Like

   • Napisz prosze ..jaki blad popelnial “robiacy siekierka”,ze sie tak chlastal przy okazji ?
    Wiesz ,ze najtrudniej dostrzec wlasne bledy ,wiec pomoz troche …..! A jak sie porowna starozytna Maasade ..ze Szczelincem Wielkim ..to mozna powiedziec ,ze muraze z Maasady niedawno co zeszli i jeszcze nawet nie zaczela sie GORA Starzec !

    Like

   • Irman,
    czemu chcesz zająć miejsce Liczyrzepy, myślisz iż będziesz “lepiej pilnować skarbów”?

    Skąd tez wiesz iż “NA PEWNO” staruch jest “CHCIWY”, że nie jest to judeokrzyżacki URBAN LEGEND ? Takie modne w średniowieczu ZOHYDZANIE słowiańskich bogów….

    Mnie się SZCZERBIEC kojarzy z Bolesławem judejskim Chrobrym i jego WYSZCZERBIONYM MIECZEM,

    z PRZEŁAMANIEM OCHRONNEGO PASMA GÓR i NAJECHANIU BOGATEJ (uSKARBIONEJ) doliny zwanej Polska.

    bo Kijów można rozumieć dwojako… jako miasto Kijów

    i jako SIEDZIBĘ “KIJÓW” czyli WALKIRII czyli NOLI o specyficznym kształcie. Noli OBROŃCÓW Lechii przed PAZERNYM judłackim krzyżactwem.

    TOPÓR to też NIE TWÓJ EMBLEMAT, komu go ZAWINĄŁEŚ ?

    Like

   • Kiedy przed 17 laty postanowilem opuscic Polske , wiedzialem juz ,ze w harmonii z tym NWOtworem zyc nie potrafie i nie chce ! Mialem wtedy juz dostatecznie duzo wiedzy i doswiadczenia , zeby szukac drog Ratunku z mysla o Sobie ale przedewszystkim Tych ,ktorzy po Nas sie urodza i zastana horror i terror we wszystkich obszarach zycia .Poniewaz przyczyna upadku Naszego lezy po stronie DUCHOWEJ (anemia) ,moim zamiarem szczerym bylo rozwiniecie prawdziwych mozliwosci ,drzemiacym w kazdym z Rodu do tego stopnia ..jakim poslugiwali sie Lachy . Kilkanascie lat czystego zycia i treningu (konsolidacji) Ciala Astralnego ,zrobilo ze mnie tzn.MojegoDucha Czystego i Sprawiedliwego …swego rodzaju Sedziego i egzekutora .Skala rozbestwienia slug ciemnosci i ich bezczelnosc zwiazana tylko z faktem poczucia bezkarnosci ,wola o Pomste do Niebios !
    My potomkowie niezwyciezalnych Lachow , lasimy sie do parchatych w nadziei na ochlap ze stolu lub pozostawienie w spokoju i nienekanie ! Mnie ta sytuacja nie odpowiada , wiec realizuje swoja Magie.
    Nie mam prezyjaciol …bo wszyscy zdrajcami sie okazuja wiec dzialam Indywidualnie …jak mi serce dyktuje i w Duszy gra. a mozliwosci sa i to jakie !
    Zyje w bardzo starym domu z 1630 roku w najpiekniejszym zakatku Hollylandii za zgoda Krolowej Beatrix ..mam osobista Umowe .,.cos w rodzaju paktu o nieagresji. Zyczyl bym kazdemu Bratu i Siostrze zakosztowac zycia ktore prowadze……….Sanatorium dla Duszy ,mozna powiedziec i absolutny Swiety Spokoj wolny od paranoi wszechogarniajacej.. Pieniedzy od 20 lat nie zarabiam , danin i haraczy nie place a zyje pieknie i godnie ..jak na czlowieka wolnego Duchem przystalo.
    Celem zrobotyzowania spoleczenstw glownym ..jest w zamierzeniu Rezyserow wydarzen ..odciecie czlowieka od jego warstwy Duchowej , ktora najczesciej w Snieniu sie realizuje. Ludzie robotnicy chodza permanentnie nie wyspani ..choc przyzwyczajeni do tego stanu rzeczy mysla ,ze jest to normalne ..to jednak jest NIENORMALNE ..wrecz zabojcze w dluzszej perspektywie. Wszyscy musza gdzies wczesnie wstawac i jeszcze sie zegarki dwa razy w roku przestawia ,zeby chaos powstawal wiekszy ! Sztuka Snienia ..jest KROLEWSKA dyscyplina Wiedzy ,poniewaz daje dostep do informacji o jakich sie wiekszosci ludzi nawet nie snilo ,pozatym zgodnie z zasada skutecznej magii ..akcje wykonane w sferze gdzie zdarzenia sa tworzone ……..przekladaja sie na konkretne bardzo Fakty realu ,podawane czasem w Glownych Wiadomosciach Dnia.
    Jestem ” ärtysta ludowym “samodzielnie rzezbiacym w rzeczywistosci ,bo kiedys nadano mi w Sferach Subtelnych nowe imie ,az sam bylem zdziwiony ..powiedziano TY jeste Irman Polski co jak sie pozniej doczytalem w mitologii Perskiej …DUCH Opiekun wszelkich Lekarstw ..w odniesieniu do Ojczyzny ,brzmi obiecujaco. Nawiaze tu do Liczyzepa ,ktorego spotkalem na Szczelincu i przyznac musze ,ze Duch Gor byl BIALY ,co wcale nie musi oznaczac doskonalosci , bo milosiernego Serca to On nam nie okazuje. ON jest straznikiem wejscia ….a swiaty ktore sie wewnatrz znajduja i zamieszkujace glab Ziemi stworzenia ..to inna para kaloszy. ,zdziwia sie ludzie jak kiedys te stwory zaczna wypelzac ze szczelin i starych sztolni. ,opisywalem bodaj na Mistyce Zycia dawno temu weze o srednicy tulowia rury cieplowniczej ,albo meduzoplaszczki (galaretowate) z ogonem jak u skorpiona ..niezwykle szybkie i sprytne ,choc udajace materie martwa .
    UR annos …to jakby prastary ROK
    UR anus …………………….. Odbyt
    Ludzie mysla naiwnie ,ze ci uczeni w CERN jakies portale na Niebie chca maszyna otwierac a tu tymczasem te” zuczki boze “nifrasobliwe …tunel w glab Ziemi swidruja ..probujac samego Szatana zaprosic wraz z kompanami.
    Gdyby o niebianskie Istoty w dazeniach kosztownych chodzilo …to plaskowyz Nazca albo inna wyzynna rownina , by zabudowali i na powierzchni Mnie CERN z CZARNYM sie kojarzy a Ktosiowi Szczeliniec ze Szczerbcem ?.
    Ktosiu ,zle mnie odebrales ..ja nie chce zajmowac Jego(Liczyzepa) Tronu …bo kim ja jestem ..pylkiem kurzu przemijajacym …ALE nie godze sie na NIESPRAWIEDLIWOSC w dystrybucji dobra wszelkiego w tym Skarbow Naszej ZIEMI !
    Dlatego te dwa krzesla jak w galeri na Wielkim Szczelincu ..na Maly Szczeliniec ustawiono..nie ja to uczynilem a z tylu za nimi Maszt wysoki na FLAGE.
    Miejsca byly jeszcze puste i flagi na maszcie jeszcze tez nie bylo.
    Czas nadchodzi na Wspoldecydowanie z Pozycji Godnej potomkow LACHOW …ktory STRACHU nie doswiadczali z tego prostego powodu …ZE Bitwy wygrywali jeszcze przed Ich rozpoczeciem
    P.s. Livio muzyka z klubu ..zdecydowanie nie w moim guscie i wibracjach . Dla Ciebie kawalek mi blizszy …posluchaj prosze https://www.youtube.com/watch?v=jq2KWVrLKEM
    Jak niesamowita byla ta Laszka, dla ktorej Utwor powstal ?

    Like

   • “Irman z Polonisza
    December 10, 2019 at 01:31

    Siekierke tez mam ,czasami sie w Astralu posluguje (smieje sie ze w nawiazaniu do Toporczykow) i raz kiedy lecialem wysoko nad ojczyzna z tym Toporem …miliony szarych astralnie slug Systemu ..wyc zaczelo i lamentowac..ze wypas sie skonczyl i sie ..nigdy ne wrati !”

    On też MIAŁ SIEKIERKĘ, i też LATAŁ nad ojczyzną, i też PRZED NIM CZMYCHALI, paru nie zdołało

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-12-09/zwloki-w-mieszkaniu-w-zabkowicach-slaskich-18-latek-przyznal-sie-do-zabojstwa-rodzicow-i-brata/

    jakiś PRZYPADKOWY MORDERCA,
    ofiara TESTÓW nazistowskiej broni zwanej MIND CONTROL na polskim społeczeństwie….

    Kolejną dziś była za południową granicą, ale jak się zacznie WYSYP….. takich ZAPROGRAMOWANYCH ZOMBIE

    bo ZJEBY w mundurach dla ZJEBÓW w myckach różnorakich ZAPRAGNĄ zrobić ludziom ARMAGEDON (kosmicznymi) “energiami”

    bo maschiach DOMAGA się DANINY z KRWI !?

    Co wtedy powiedzą ZAPROGRAMOWANI poskramiacze astrali… jak ulica przypomni sobie o nich rozwrzeszczanym tłumem pragnącym jedynie unurzać swoje zęby w cudzej krwi….

    bo TO CZYNIĆ jako WYZNANIE WIARY każe im czynić jakiś GŁOS W GŁOWIE……

    z antenki marki polin+, telaviv, moskwa, berlin, londyn, watykan…. reszta miast….

    PS.
    ciekawe ze Z TYM SAMYM lataliście W TYM SAMYM CZASIE w TYM SAMYM CLU

    Like

   • “ciekawe ze Z TYM SAMYM lataliście W TYM SAMYM CZASIE w TYM SAMYM CLU”

    laczenie ze soba tych spraw to absurd, ale fakt ze tak sie jakos dziwnie zlozylo, ze sen z siekiera mialam akurat w tym czasie – w nocy z niedzieli na poniedzialek…
    Irman nie napisal jednak ze latal z siekiera akurat w tym czasie, a jedynie ze uzywa tego narzedzia w astralu…
    Czy nie stales kiedys po stronie Irmana, pamietam kilka komentarzy, w ktorych go broniles…
    na komentarze samego Irmana odpowiem pozniej…
    po tym co napisales myslalam ze juz sie nie odezwie, ale ciesze sie ze jednak cos napisal…
    Livia

    p.s i tak tylko w ramach przypomnienia:

    😦 😦 😦

    😦

    Like

   • Popatrz Ktosiu …jaki ten Swiat jest dziwny ,chlopaczek swoich ” ukochanych”Rodzicow zarznal wlasnorecznie ! TY widzisz w tym mindcontrol a ja po prostu ,degrengolade duchowo-socjalna ,spoleczenstwa,..kazdego na swoj sposob …Rodziny malymi”firemkami”sie staly i kazdy tylko o wlasnej wygodzie i zysku mysli. Dzieci nienawidza wlasnych Rodzicow ,ktorzy w dupie maja Milosc Rodzicielska …zastapila Ja mysl zeby cos dziecku Kupic (nic pozatym), walka o zysk i szpan wsrod sasiadow. Tak sie cudownie sklada ..ze moj Topor wlasnie z FRANKENstein pochodzi.,.kupiony na targu…recznie kuty i oprawiony przez Mistrza Siekiery …na sumieniu ktorego ciazy, wyciecie niezliczonej liczby Drzew., Siekierke nabylem spontanicznie ..doceniajac reczna kowalska robote . Autor wspanialych ksiazek ,nie pamietam nazwiska(moze Bieszak ?) , ktory na podstawie starych ( niekatolskich )
    map,kronik i przekazow ..opisuje dzieje naszej Ojczyzny przedpiastowskiej w wywiadzie z Berdowiczem ,bodaj ,wspomina Toporczykow. Elite obroncow Ojczyzny ,herosow o ktorych pamiec ma na zawsze UMRZEC . Wyciaga sie za to co chwila truchla roznych watpliwej reputacji bandziorow agentow City off.. kreujac Ich na naszych Bohaterow ! Pierwiastek MESKI ..jest celowo w Narodzie tepiony ,zastepowany przycwelowanymi KonchitamiWurst ..i Poliniakom to pasuje i wszyscy usiluja grac prawomyslnych demokratow ! Na tym szatanski pomysl z demokracja polega ,ze moga Ci wybrani …robic absolutnie bezkarnie ..WSZYSTKO . Wlos z glowy zadnemu nie spada nawet i konsekwencje odczuwamy wszyscy ..obluda ,zlodziejstwo na gigantyczna skale i demoralizacja sa owocem Demokracji ! Najwyzszy czas to zmienic ,bo NAS zlikwiduja fizycznie…demokratycznie i Jewropa bedzie jeszcze bila Brawo . My oboje w gruncie mamy podobne spojrzenie na to co sie dzieje, wiec nie ma sensu sie rozpisywac.
    Wracajac do Szczelinca i jego wyjatkowosci ..to warto zauwazyc kilka bardzo wymownych okolicznosci zwiazanych z masywem..
    Pierwszym symptomem wyjatkowosci jest fakt ,ze czarna zaraza krzyzacka z jakichs dziwnych powodow ,zadnej kapliczki lub sanktuarium ,nie postawila na tej gorze !
    Wszystkie miejsca Mocy zaanektowali(lysa Gora n.p. lub Wawel) a na Szczelincu sie nie odwazyli ,tlustych zadow rozmoscic .
    Znamienne jest rowniez to ..ze mimo zdawalobysie znakomitych warunkow przyrodniczych na tej Gorze nie zyja zwierzeta t.z.n. trudno spotkac lisy ,dziki i inne stworzenia a Ptacy ..nie zakladaja w szczelinach gniazd lub na rosnacych tam drzewach.
    Mimo piaskowcowej natury skal , nie slyszalem aby w G.Stolowych, wydobywano Ammonity lub inne skamieniale morskie stworzenia ?
    Dziwnym jest rowniez to , ze chodzac tam, pod stopami mamy skaly lub ubita ziemie ,ale kamieni drobnych ,raniacych stopy nie ma , jakby posprzatano z powierzchni.w dawnych czasach.
    Ciekawe jest to ,ze od poludniowej strony w wysokim Murze Skalnym ,broniacym wstepu na Szczeliniec w dawnych czasach dokonano wylomu !
    Poteznymi eksplozjami zapewne rozsadzono Sciane Mur ,czyniac wylom w tej”fortyfikacji” umozliwiajacy wejscie na szczyt, mimo zainstalowanych zabezpieczen na drogach”legalnych” uniemozliwiajacych szturm konnicy lub innego bojowego oreza ,ponad osobisty bagaz wedrowca.
    Tak naprawde z czym mamy do czynienia ..dobrze ilustruje tzw. Fort Karola ,ktorego cala zasluga bylo nieudolne wymurowanie luku nad jedna z Bram .Widac tam golym okiem ,jaka cienizna jest ludzka technika w konfrontacji ze starozytna Sztuka Fortyfikacji z czsow gdy Herakles po Ziemi chodzil i w Swietych Gajach misteria odprawiano.
    Dzisiaj w profanskich czasach Mistyke traktuje sie jak dziwactwo ekstrawagancje ,sposob na bycie w towarzystwie . Wielka to szckoda …symultaniczny harmonijny rozwoj obu polkul mozgowych ,czyni z czlowieka istote Boza ,zdolna do czynienia Cudow ..ci ktorzy jak pokorne Ciele daja sie traktowac ..niewiele sie od tych milych krowek roznia. i sa przez Pasterzy na rowni z cielaczkami traktowani.
    Kiedy do mnie”gestapo “w kilkunastu chlopa przyjechalo ukrasc stado krow i zabrali Cielaczka mojego ulubionego , ktory bawil sie ze mna jak piesek i ciagnal troczki przy spodniach dokazujac rozkosznie ,sam Ksiaze glowa zaplacil za zuchwalosc swych slug !
    I uwierz Ktosiu …nie mam wyrzutow sumienia z tego powodu . .
    P.s. Do Livii jeszcze uzupelniajac watek Menago Daana.
    Tak naprawde w zyciu i Astralnym swiecie jestem Stroicielem Ludzkich instrumentow.
    Dbam aby wszystkie struny w “ludzkiej wiolonczeli”byly odpowiednio naciagniete ,wydajac przy
    pociagnieciu smykiem …piekny harmonijny dzwiek.Ci mlodziankowie z Klubu maja ewidentnie
    duze problemy duchowe.

    Like

   • ”Tak naprawde w zyciu i Astralnym swiecie jestem Stroicielem Ludzkich instrumentow.
    Dbam aby wszystkie struny w “ludzkiej wiolonczeli”byly odpowiednio naciagniete ,wydajac przy
    pociagnieciu smykiem …piekny harmonijny dzwiek.”

    Mam wrazenie, ze tej nocy znow mi sie sniles… tym razem sen dotyczyl konkretnie OKNA, ale nie bede go opisywac..
    Slyszalam tez przez chwilke pewna sciezke dzwiekowa, wczesniej slyszalam ja w nocy z niedzieli na poniedzialek, a wczesniej dosc czesto, ale z dosc dluga przerwa… az do poniedzialku… kiedy ta konkretna sciezka dzwiekowa wrocila i to ma sens…
    mam wrazenie ze dobrze sie znamy…
    ?????????????
    Livia

    Like

   • Jest 5 miut po godzinie 7-ej. Obudzilam sie kilka minut przed 7, tym razem niezle przerazona…
    Kolejny sen z siekiera!!!
    Szlam z coreczka przez miasteczko w ktorym kiedys mieszkalam, chcialam dojsc nad morze, na Rozgard… gdzies w polowie drogi moja uwage zwrocil pewien plakat… postanowilam mu sie przyjrzec uwazniej i okazalo sie ze plakat jest zaadresowany di mnie personalnie… bylo na nim kilka zdjec, krotki opis i podpis – Alicja z Krainy Czarow!
    Pamietam ze wtedy zaczelam rozgladac sie dookola siebie, nie bylam pewna co zrobic… po chwili ruszylam jednak z coreczka dalej… po drodze wydarzylo sie kilka dziwnych rzeczy, ale je teraz pomine (np watek butow i dziwnej pochylej toalety)… Nagle znalazlam sie w jakims budynku z nocno kreconymi schodami… szlam do gory trzymajac mocno za reke coreczke, az nagle… na jednym z pieter ujrzalam na wpol rozneglizowanego mezczyzne z siekiera w reku, wygladajacego jak szalony rzeznik… mezczyzna zaczal sie mnie pytac o to w jaki sposob ma mnie zabic… i dalej pamietam juz tylko ucieczke…i przeskok ze snu do jawy…
    Juz na jawie zauwazylam kumulujaca sie za oknem Ciemna Energie a na szybie okna pojawiace sie plamy krwi! Wygladalo to tak jakby ktos je na zywo domalowywal! I to dokladnie w miejscu w ktorym namalowalam duza biala mandale…
    Wtedy wyskoczylam z lozka i wszystko zaczelo znikac…

    Irman, napisz prosze, ze nie masz z tym nic wspolnego… tak jaby glos narratora w sbie sugerowl ze ten rzeznik to wlasnie Ty, ze tak wlasnie wygladasz, a jedynie komus zalezalo na tym aby Cie oczernic… nazwal Cie przy tym Jakubem a te krecone schody to byla niby moja Jakubowa Drabina do nieba…

    Livia

    Like

   • 1__Mienisz się “OSOBĄ UDUCHOWIONĄ” kogokolwiek UCZYŁEŚ DUCHOWOŚCI, próbowałeś coś przekazać? ZAWRÓCIĆ UPADEK ludzkości ?

    2__ŚWIAT tonie w szambie, próbowałeś kiedyś, poza ZACHŁYSTYWANIEM SIĘ MOCĄ, POWSTRZYMAĆ ten upadek? tudzież PODŹWIGNĄĆ świat z SAMBA (spowrotem) na NIEBO?

    3__Obecnie od co najmniej 6 miesięcy jest WALKA o PRZETRWANIE tego świata by się obyło bez rozpętania 3 wojny światowej, dołożyłeś do tego jakąś swoją “cegiełkę”?

    4__Za parę dni wielkie MISTERIUM czyli PORTAL 12-12, starasz się jakoś NIE DOPUŚCIĆ do OTWARCIA WIELKICH WRÓT do piekła by opisywane poprzez ciebie stwory ZALUDNIŁY KŁAMI (i wrzaskami ofiar) kontynenty?

    5__Czy jesteś w stanie pojąć iż UPADEK Lachów był związany z WYGNANIEM WANDY poprzez podobnych tobie jakim się ZAMARZYŁY MOCE?

    Liczyrzep, może pełnić wiele funkcji, od obserwacji WROGICH NOLI jakim polactwo czapkuje po bluźnicach do pilnowania MASZYNERII DRZWI by Bogowie Słowian mieli SZANSĘ NA POWRÓT….

    ale nie TY POSTANOWIŁEŚ GO ZWYCZAJNIE OKRAŚĆ…. a może należało WSPOMÓC?

    6__Śmiejesz się z mojego wpisu o MORDZIE pod wpływem MIND CONTROL, ale o tym mówili sami ZABÓJCY z ameryki ze 20 lat temu jak tą technologie TAM NA LUDZIACH TESTOWANO. iż

    DNIAMI i NOCAMI WIDZĄ TWARZ JAKA CIĄGLE KARZE IM (kogoś) ZABIĆ, po prostu ZABIĆ…. 24 godziny na dobę

    ta sama TECHNOLOGIA jest TESTOWANA w polin+, CHWALIŁ SIĘ TYM WAT ze 5 lat temu, takimi NOCNYMI TESTAMI na Warszawiakach, na CHAMA, NA PRZYPADKOWYCH MIESZKAŃCACH.

    Naprawdę chcesz takiej przyszłości by jakiś pojeb używając MASOWEJ SIECI NADAJNIKÓW na przykład 5G doprowadził tłum do MORDERCZEGO AMOKU, by mieć z tego FANTOMOWY ORGAZM….. bo mu rabe zeżarł więcej niż sam napletek ?

    Może DOROŚNIJ wreście.

    Like

   • Latanie z “siekierką” czy okradanie staruszków jest może trendy na dworskich salonach ale może jako nadworny magik holenderskiego dworu zrobisz coś z tym

    EUROPEJSKIM PROGRAMEM PRZYMUSOWEJ EUTANAZJI BIAŁEJ RASY
    https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/european-green-deal_pl

    albo tym, jak przez KŁAMSTWO kilku urzędniczych BIURW cała kamienica SIEDZI NA MROZIE…..

    bo obiecane im CO utknęło na jakimś SyjonoSynie “zatroskanym o krzaczek”
    https://nczas.com/2019/12/11/ekologiczny-absurd-w-krakowie-zakazali-palic-w-piecach-wiec-mieszkancy-siedza-w-kurtkach-w-mieszkaniach-jest-12-stopni-celsjusza-a-bedzie-zimniej/

    i oczywiście jako to PiSdolinie ŻADNA magistracka ku..wa się nawet NIE ZAPYTAŁA jak zamierzają się owe rodziny OGRZEWAĆ nie mając JAK się OGRZEWAĆ z uwagi na URZĘDNICZE UWALENIE OBIECANEJ INWESTYCJI, Biurwy PiS’dziackie mają w domach ciepło więc niech polacken ZDYCHA robiąc MIEJSCE RASIE NAZISTÓW…..

    albo TU POLATAJ

    przy KOLEJNEJ ATLANTYDZIE….

    “Wygląda na to, że 13 rodzin walczy ze sobą.”
    “Osaczeni syjoniści rozpowszechniają plotki o nuklearnym incydencie 21 grudnia, w dzień przesilenia zimowego.

    Ostrzeżono ich , że Gnostyccy Iluminaci wciąż posiadają trzy 500-megatonowe bomby atomowe i pomszczą każdy kolejny masowy morderczy atak syjonistów.

    Na zakończenie raportu w tym tygodniu możemy zgłosić, że tajne spotkanie planowane jest na piątek 13 grudnia.”

    https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/12/benjamin-fulford-raport-tygodniowy-9_11.html

    nim znowu NIE PIERDOLNĘŁO po świecie “globalnym JUDAIZMEM” i nie poprzestawiało kontynentów od ZJEBANIA CHCIWOŚCIĄ także twojej holenderskiej mentorki… tak jak to miało miejsca “za czasów Atlantydy”.

    Like

   • Ktosiu mily , nieslusznie posadzasz mnie o Kradziez !
    Krysztalowe male czaszki zmienily jedynie miejsce , zamiast wzmacniac energie Malpoluda ,spogladajacego w kier.Bramy Morawskiej ,spoczely przy grobach Herosow , co bedzie mialo wplyw na Jakosc swiata , ktora mam nadzieje odczujesz ,po przejsciu zawieruchy .
    Chyba masz zly dzien albo chcesz mi dowalic(nieslusznie) sugerujac mordercze instynkty i permanentne latanie z siekierom ,podczas zycia w Astralu..Wspomnialem ten Lot ,zeby Wam uswiadomic i byscie sie na ten czas przygotowali , bo wszyscy bez wyjatku z kasty pasozytow -kolaborantow czeka UPADEK jakiego jeszcze wspolczesni ludzie nie doswiadczyli !
    Runa wszystkie prawdy wciskane przez licencjonowanych nieukow zwanych Uczonymi system Religijny …sami wiecie ……. !
    Poniewaz wszystko w mojej Ksiedze Zycia okazalo sie miec znaczenie ..to powiem Ci , ze w1999roku ,kiedy byznesy robilem …udalo mi sie wyeksportowac po dobrej cenie ok 1000 Zegarow do BRD.
    Zegary byly oryginalne jak u F. Flinstona z pieknego zielonego kamienia ,obrobionego prosto bez gladzenia powierzchni. Na tych zegarach umiescilismy mosiezna tabliczke z bardzo specyficznym grawerowanym napisem . Brzmial jak wyrocznia !
    ROK 2000 KONIEC EPOKI KAMIENNEJ !
    Powiem w nawiazaniu do dat podanych 21Grudnia …mnie bardziej Sylwester lub dzien po z wyliczen wychodzi. A swoja droga to naprawde …”malo Nas ,malo Nas do pieczenia chleba “…….zapraszam do dzialania , samo pisanie i przekazywanie info. , nikogo na dobra droge nie zawiodlo.. Ludzie kochaja swoj marny los i upodlenie w ktorym przyszlo im zyc. Najstraszniejsza zemste doswiadczysz wlasnie ze strony TYCH …ktorych los chcialbys odmienic …wbrew wybranemu przez NICH przeznaczeniu.Powstrzymanie biegu zdarzen ,nie jest w Naszym interesia poniewaz z dawien dawna juz od wiekow ,…. to MY tylki w tym dupniku swiatowym do bicia wystawialismy i krwawe rachunki za Rauty sukinsynow placilismy!
    Juz dawno temu wpadlem na pomysl ,zeby kogos nauczyc MagiiSnienia …mialem Ucznia …przyjalem pod swoj dach wiele lat ,sie Nim opiekowalem ,milowalem jak wlasne dziecko ,pragnac by Dusza jego wzrosla i stala sie Szlachetnie CZYSTA . Myslalem wtedy Ludzi nie naucze lub nawroce ,ale chociaz Jedna Dusze uratuje ……………………………. i GOWNO mnie obluzgnelo …jak tylko Uczen znalazl sie w swym “mateczniku”rodzimym .Sa ludzie po prostu Uszkodzeni …moj Pupil dostal w dziecinstwie kilkanascie “ciezkich”szczepionek o czym mi zapomnial powiedziec ,choc czasami calymi nocami dialogi prowadzilismy.bardzo szczere . Jak sie naocznie przekonalem w Jego instrumencie zerwano jedna ta najsubtelniejsza Strune. Moje strojenie instrumentu zakonczylem i od tamtego czasu ,przestalem sie Jego losem zajmowac.
    Tak sie sklada o czym pewno wiesz ,ze mialem bardzo bliski kontakt fizyczny w Astralu z BOGIEM V I S N U i Moc w sferze od tego Zrodla pochodzi . Opisywalem na Mistyce(zbanowany) moje dzialania w ciele Swietego Ptaka GARUDA ,ktory z VISNU harmonijnie wspolpracuje . Z GARUDA nie da sie nic zrobic SILA lub BRUTALNIE ,bo respektu przed Bogami nie ma a patrzac po gwaltownosci reakcji LICZYRZEPA …sklasyfikowal bym Go raczej do stronnictwa SHIVY ,ktorego w CERN adoruja ! Apropos Garuda …wyobraz sobie kilka dni przed 1 listopada .,przyszedl do mnie Wozniak_Starak …za zycia wielbiciel Szatana i multimilioner zdegenerowany ! Wygladal strasznie bo rozklada sie szybko(dlugo lezal w wodzie) i mialem wrazenie ,ze pomocy oczekuje i nie chce opuscic ziemskiego ciala ,bo sie boi. Gdyby Poliniaccy “krolowie zycii,” Celeby i inni tego sortu ,przez moment choc mogli swego bylego” ïdola”zobaczyc …to pewno niezwlocznie wlosiennica stala by sie hitem mody i wolne jeszcze jaskinie Pustelnicze , na przedplaty by wynajmowano !
    Bardzo dawno temu ,gdy zorientowalem sie jakie Nadludzkie mozliwosci sa w zasiegu NASZYCH mozliwosci a moglem wtedy juz tworzyc zdarzenia ,zapytano mnie tak po ludzku …zobacz jak TY ..Ich nauczysz Magii Snienia ..to nie bedziesz juz nikim wyjatkowym , staniesz sie jednym z tlumu nic nie lepszy ani gorszy ! Czy chcesz tego ?
    Odpowiedzialem wtedy …nie mam wiekszego PRAGNIENIA od doczekania tej Chwili !!!
    Kiedys ,jak przyjdzie Czas ..zaloze przedszkole ,bo szkola to juz za pozno. Do tego przedszkola ,bedziemy przyjmowali uzdolnione duchowo dzieci ,aby od najmlodszych lat rozwijac symultanicznie CialoiDusze . Naucze je zyc w wielu wymiarach i bedzie to oczywiste i zrozumiale samoprzezsie.
    One beda fundamentem i opoka Prawdziwej Ojczyzny ..to co dzisiaj, to atrapa i szmira tandetna sterowana przez “wybrakowane “bioroboty.
    Poblogoslaw z Serca i zycz Sukcesow ,wspierajac mentalnie moje dzialania . Nie dla zysku ani slawy ani wlasnej chwaly ,stalem sie pustelnikiem i absolutnym biedakiem !
    Inaczej nie DA sie …na szczescie …dlatego jest Nas tak niewielu .

    Like

   • Livio …niepisalem tego wczesniej ,chcac taktownie zachowac dystans ,wynikajacy z szacunku do Ciebie i klasy Duszy ,ale skoro piszesz o dziwnym wrazeniu znajomosci . Po ktoryms poscie zajrzalem na twoj profil ,popatrzec jak wygladasz . Doznalem czegos co mi sie od dawna nie przydarzylo …kompletny wymiek i poruszenie w sercu , ze az oddechu zapomnialem przez chwile . Powodem bylo twoje zdjecie z Syneczkiem ……. w mojej Duszy ,jakbym BLOGOSTANU dotknal zmyslem wzroku. Cos niesamowitego.
    Ja ciebie wogole nie kojarzylem w Astralu …dzisiaj juz wiem .
    Bardzo sie ciesze ho ,ho ale mila niespodzianka .
    Przeczytalem wlasnie twoj Sen i przyznac trzeba ,ze mocny w wymowie symboli.
    Ia od bardzo dawna dzialam …by dobrych ,poczciwych i szlachetnych Duchem chronic ,przed Kosciejem i jego pomocnikami. Livio ..absolutnie mozesz byc pewna …ze ten projektor …WROG nasz wspolny wlaczal.
    Powiedz w jakiej tonacji to sie odbywalo , czesto jest tak ,ze jak mamy nieprzepracowane stany lekowe zwiazane z tym lub wczesniejszymi zyciami i potem niezwykle szybko,ta slabosc wykorzystuja wrogie energie nastepuje indukcjia. Na zasadzie duzo o zagrozeniu lub nozu myslisz …pojawia sie jako motyw , by stan lekowy poglebic ?
    Blogoslawie Tobie i twoim kochanym .

    Like

   • ”Livio ..absolutnie mozesz byc pewna …ze ten projektor …WROG nasz wspolny wlaczal.”

    Jestem pewna, bo o tym samym pomyslalam.
    Przypomnialam sobie tez przed chwilka ze dokladnie w miejscu do ktorego zmierzalam w tym snie naprawde zostalam kiedys zaatakowana siekiera…
    Pisalam o tym w tym poscie:
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/01/03/senny-maraton-ufo-i-odkrywanie-sekretalw-dziwnych-przypadkalw-z-przeszl%c2%82ol%c2%9bci/
    choc niestety widze ze czcionka zupelnie sie rozwalila…
    w kazdym badz razie opisalam w tym poscie swoja historie z dziecinstwa kiedy to pewnego razu gonil mnie pewien mezczyzna z siekiera a wiele lat pozniej odkrylam ze byl to hologram obcych… mimo to, jakis czas po tym moim doswiadczeniu przytrafilo sie cos podobnego innej dziewczynce z mojej szkoly…
    to miejsce czesto przewija sie w moich snach, miedzy innymi w snie o polowce Vrila, albo BRAMIE…
    do z ktorego wyszlam to numer 13/9… on byl tez obecny w snie o LASCE/KIJU (Wand)
    Wiecej napisze pozniej,
    Livia

    p.s Mysle ze to byl dokladnie ten sam mezczyzna, ten sam dzikus…
    Ciekawe jest tez to ze w snie tym Alicja z Krainy Czarow tak jakby probowala mnie ostrzec…
    na plakacie byly tak jakby trzy zdjecia…
    mam wrazenie ze to byly zdjecia z parallelu…
    jedno z nich to doslownie jakby kadr z jednego z moich snow…

    Niesamowite jest to wszystko co opisujesz
    …………..

    Liv

    Like

   • “Irman z Polonisza
    December 12, 2019 at 10:32

    Ktosiu mily , nieslusznie posadzasz mnie o Kradziez !
    Krysztalowe male czaszki zmienily jedynie miejsce , zamiast wzmacniac energie Malpoluda ,spogladajacego w kier.Bramy Morawskiej ,spoczely przy grobach Herosow , co bedzie mialo wplyw na Jakosc swiata , ktora mam nadzieje odczujesz ,po przejsciu zawieruchy .
    Chyba masz zly dzien albo chcesz mi dowalic(nieslusznie) sugerujac mordercze instynkty i permanentne latanie z siekierom ,podczas zycia w Astralu.”

    –nie, zupełnie nie. Nie przejmuj się mną. To tylko kontrolowane upuszczanie WKURWU by się NIE ZAPOMNIEĆ i nie ROZPIERDOLIĆ tej galaktyki pełnej ‘herosów” jacy w nocy mieli szansę się

    ZMIERZYĆ z przechodzącym nad Polską kolejnym WALCEM ŚMIERCI ale taki ich “tłum” był że aż brakowało “robali” by każdy z nich mógł chociaż jednym sam na sam zawalczyć.

    Ale nie przejmuj się tym, ważne że za kilka dni YT się zaroi od filmików z “bohaterskimi treściami” po tej nawałnicy. Zaludni twarzami chojraków dzielnie stawiającymi pola.

    .”Wspomnialem ten Lot ,zeby Wam uswiadomic i byscie sie na ten czas przygotowali , bo wszyscy bez wyjatku z kasty pasozytow -kolaborantow czeka UPADEK jakiego jeszcze wspolczesni ludzie nie doswiadczyli !

    ten upadek został im ZAPOWIEDZIANY i w ks Daniela, i w Apokalipsie i wielu innych dziełach i wedle moich danych już tylko czekają na WIELKIEGO KLAPSA tfu BŁYSK teleportacyjny do piekieł….

    Powiem w nawiazaniu do dat podanych 21Grudnia …mnie bardziej Sylwester lub dzien po z wyliczen wychodzi. A swoja droga to naprawde …”malo Nas ,malo Nas do pieczenia chleba “…….zapraszam do dzialania , samo pisanie i przekazywanie info. , nikogo na dobra droge nie zawiodlo..

    –różne daty, różne znaczenia. Sylwester to tylko “CZAS OCZEKIWANIA” po innej EPICKIEJ BITWIE nad Polską też z “TŁUMEM” herosów, styczeń też ma znaczenie z przeszłości…..

    21 grudnia to AMOK ZAKUPÓW więc idealna okazja dla NAZISTÓW maschiacha do czynienia TERRORYZMU i WYSADZANIA STRAGANÓW z gojami…. by mieć podczas chanuki większy orgazm zżerając ZAKATOWANE DZIECI jako macę…. czy PIZZĘ Podesty, żydowskiego KULINARNEGO Mengele, też żyda zresztą.

    Like

   • Mam dla Ciebie ciekawe informacje , troche zebralem wspomnienia i chce wyjasnic sprawe Domu do remontu ,dla ktorego okno siekierka strugalem. Widzialem stosunkowo niedawno dom ,bardzo charakterystyczny solidny zbudowany z duzych bloczkow kamiennych ,Byl symetryczny ,wejscie po szerokich schodach tozprowadzonych rowniez w boki ,schody kamienne ,bez balustrad.
    Jest tajemniczy i powazny jakis ..do srodka prowadza drzwi dwuskrzydlowe bardzo masywne pomalowane na niepolski kolor ..jak w indiach albo w odcieniu starych skandynawskich farb drzwiowych..Dach z zielonej blachy a stoi on pod lasem na polance do ktorej dochodzi sie dosyc stroma sciezka biegnaca jakby wzdluz wawozu.Ziemia na sciezce dosyc czarna co jest zadkoscia w gorach. Wokol domu dosyc wysokie gory.Chata ostatnia jakby za osada. Widzialem ten Dom wykonywalem prace jakbym granice posesji oznaczal i podczas tego zajecia a wykonywalem z lotu nisko nad ziemia zobaczylem na sciezce dochodzace dwie kobiety. Nie przerywalem zajecia ale mysl mi przyszla …ze to Polki ! Pojawil sie tez ok 30letni mezczyzna kolomnie jakby chcial mi asystowac , nie bardzo mi sie to spodobalo Ale facet jest czysty (wielka rzadkosc) wspolczesnie. Ma glos troche w melodyce , kaczora donalda …..ale leciutko.
    Jedna z tych Pan bylas ty.Dzialalem tez w srodowisku mi nieznanym wsrod blokow i mialem kontakt z mloda fajna kobieta kolo ktorej byla mala dziewczynka moze dwuletnia . Pamietam ,ze szacunkiem Ja darzylem ,bo kiedy sie pochylila nademna aby cos na scianie poprawic ,powstrzymalem reke od dotkniecia ,wypietych cudownie piersi!
    Musze sobie ulozyc widzenia ,ale wracajac do tematu wiem ,ze ten Dom jest do zamieszkania a byla to dawna szkola czyja i czego uczono nie wiem ,ale mialem odczucie zwiazku domu z Indiami i wedyjska kultura.
    Wazna sprawe mam w zwiazku z tym Oknem i pytanie ,czy Ty nadal nad morzem mieszkasz ?
    Wiele lat temu mialem taka wizje ,ze az nieprawdopodobna . Zobaczylem jak do polskiego wybrzeza podplywa b.duzy okret wojenny. Na brzegu zadnej paniki ,ale z tego okretu zaczynaja wylatywac duze wojskowe poduszkowce i po zabraniu zolnierzy na poklad napadaja na uspiona Polske plynac korytami glownych rzek Akcja byla bardzo szybka w kilka godzin opanowali caly kraj(strategiczne punkty) i malo kto zauwazyl co sie naprawde stalo ! Po miastach poruszali sie jak nasi przy szturmie na Berlin…jechal poduszkowiec a za nim komandosi z karabinami. To w zw. z wybrzezem i ew. krwia na tych szybach. Smiac mi sie juz odechcialo na rozne ökolicznosci”bo teraz odpisujac Ktosiowi …po dwudziestu latach Zdalem sobie sprawe co ja magicznie wykonalem . Ta sprzedaz kamiennych Zegarow oznaczajacch czas wyzysku NAS i EKSPLOATACJI niewolniczej przez 1000Lat od tzw.chrztu ! Jeden zegar za jeden rok wyzysku ……… i Kupili TO realnie placac w podziece.
    Pojechaly do Frankfurtu N/M
    Teraz ostatnio pisalismy o CERN 10grudnia napisalem ,ze jak nie przestana ,to wyjda takie stwory jakich ludzie na oczy nie widzieli . WEZE wielkie- grubosci RURY ciepLOWNICZEJ a 11 pojawia sie informacja o Gigantycznej awarii podziemnej RURY ciepLOWNICZEJ. Patrz jak pisze z Ducha to dziwne sytuacje zaczynaja istniec.Czemu okreslenia Cieplowniczej uzylem …przyznaje ..nie wiem.Chce Ci o dwoch sprawach ze Szczelincem jeszcze powiedziec.
    Pierwsza to Wiadomosc ,ze gore zamieszkuja wielkie stada nietopeerzy ,okolica w zwierzyne jakby wymarla. Patrz na te piekne laki wiele filmow ..czy widac gdzies sarenke albo jelenia. Jednego owszem widac na filmie propagandowym z fund.EU wygenerowano go komputerowo. Pytanie jaki Drapieznik zagrazac moze WSZYSTKIM od myszy lisy dziki muflony az po ptaki ?
    I przypomnialo mi sie widzenie i to jakie do dzisiaj pamietam a juz 17 lat minelo. Mieszkalem w G. Sowich w starej cegielni. Mialem tam genialny kontakt z Duchem i pokazal mi pewnego razu zdumiewajacy obraz jak wielki potezny UFO obniza lot i osadza sie na plaskowyzu. Zgadnij Gdzie.
    Tak masz racje …to byl Szczeliniec
    Moze ten lek zwierzat i dziwny nastroj ludzi z tym sie wiaza ?
    Co ciekawe wyglad UFOla identyczny w przedziale czasowym 17lat.

    Liked by 1 person

   • ”Wazna sprawe mam w zwiazku z tym Oknem i pytanie ,czy Ty nadal nad morzem mieszkasz ?”

    Nad polskim morzem bylam ostatni raz w grudniu 2012 a na poczatku lutego 2013 wyjechalam z Polski ”na dobre”.
    W chwili obecnej mieszkam w srodkowej Holandii,
    Co do OKNA i reszty, napisze pozniej…

    p.s
    w ktorym zakatku Holandii Ty mieszkasz?
    wiem, napisales ze w najpiekniejszym

    Livia

    🙂

    Like

   • Wczoraj snila mi sie stara CEGIELNIA i mam wrazenie ze sen ten nawiazywal do tego o czym pisales… niestety niewiele moge sobie przypomniec poza widokiem samej cegielni…
    Livia

    Like

   • Ten najpiekniejszy …. …wedlug Sufickiej przypowiesci o Karawanie i Smoku , to ten, gdzie czlowiek czuje sie jak u siebie w domu .
    W zielonym Gelderland …samym “mateczniku” zwanym Achterhook …czyli zadupie.
    Mieszkam sobie na starym gospodarstwie ,gdzie zyje szczesliwie najstarsza krowa w Holandii i dumne pawie latajace , miedzy konarami drzew .
    Taki skansen ZYCIA !

    Like

   • Ja tez w Zielonym Gelderlandzie ☺
    Tyle ze bardziej na zachod, choc wlasciwie jest to niemal idealny srodek Holandii, kilka km od samego srodka. Na samym poczatku pobytu w Holandii odkrylam pewne miejsce ktore nazwalam Celtyckimi Polami i ktore przez jakis czas odwiedzalam niemal kazdego dnia… a potem dowiedzialam sie ze dokladnie w tym miejscu ustanowiono geograficzny srodek Holandii, przenoszac go z innego miejsca. Niezle sie zdziwilam jak po pewnej przerwie ponownie odwiedzilam to miejsce i zauwazylam ustawiony ten ogromny glaz z informacja ze to srodek Holandii…

    Nie znam sufickiej przypowiesci o Karawanie i Smoku ale calkowicie sie z nia zgadzam…

    Juz sam Twoj opis tego miejsca wystarczyl mi aby poczuc jego pozytywna magie…
    Pozdrowienia dla nastarszej MUcki w calych Niderlandach!

    Livia

    Like

   • Daleki jestem od “sugerowania”czegokolwiek ,bo wiem jak szybko i pochopnie mozna byc posadzonym o zle intencje ,czy chec “manipulowania” … ale widzialem tu u siebie na gospodarstwie ,piekne dziecko …siedzace latem na trawie pod jablonia. Patrzylem na 2-3 letnia dziewczynke z blad wloskami i sliczna buzia …po prostu Cudowne dziecko emanujace zlotym swiatlem . Zastanawialem sie ,podczas tego widzenia …jak to sie stanie ,ze taki Skarb zawita “pod strzeche ” i przedewszystkim …skad to Dziecko ?
    Kontaktow z ludzmi nie utrzymuje ,rodzina rowniez wiec moje zastanawianie sie bylo intensywne.
    Aby nie stracic przyjemnosci przezywania i smakowania zdarzen ,pozostawilem kwestie ..otwarta czekajac spokojnie na Czas . Rozdzielenie swiatow …Konsumentow od Zyjacych w Duchu ,nastapi bez watpienia . Okolicznosc Waszego wyniesienia sie z horrorystycznej Polin ,dla mnie jest ZNAKIEM i potwierdzeniem Waszej madrosci , ………. wymkneliscie sie z Uscisku “demonicznych , nieprzewidywalnych wariatow”zarzadzajacych judeofolwarkiem.Popatrz Livio …Carlos Kastaneda rowniez wiele lat w GRUPIE wspoldzialal ze Sniacymi a uswiadomienie zdarzen i powiazanie w spojna logiczna Calosc ..nastapilo po latach. Kiedy Ciebie z dzieckiem zobaczylem niedawno na fotce …to poruszylo sie cos baaardzo fundamentalnego w mojej Duszy , jakas Struna gleboka w brzmieniu ..ktorej dzwieku dawno nie slyszalem ..tak ze zapomnialem o Jej istnieniu. To bylo jak “Spotkanie ze Swietoscia” ,niespodziewane i nieoczekiwane ..dlugo siedzialem w milczeniu i ciszy ,odczuwajac i smakujac glebie doznania..
    To sa bardzo osobiste sprawy wiec nie bede na ten temat pisal ,pozwole sobie maila wyslac ewentualnie …jesli pozwolisz ?
    Cegielnia w ktorej zylem przez 2 lata byla NIESAMOWITA do tego stopnia , ze kolega ktory mnie czasami odwiedzal..z lekiem noca na zewnatrz wychodzil ….atmosfera jak jesienia w Transylwanii !
    Nie wiem kiedy ,nie planuje i nie chce teraz wiedziec ,jak to sie stanie …,Ale stanie sie i pewnego pieknego dnia …To cudowne dziecko , bawic sie bedzie w moim rajskim ogrodzie i mysl ta pozwala mi lepiej znosic szarosc za oknami.

    Like

   • ”To sa bardzo osobiste sprawy wiec nie bede na ten temat pisal ,pozwole sobie maila wyslac ewentualnie …jesli pozwolisz ?”

    Tak, jak najbardziej napisz.
    W ostatnich dniach nie mam czasu na pisanie, ale czytam to co piszesz i moze jutro uda mi sie wreszcie odniesc do kilku kwesti.
    Do uslyszenia,
    Livia
    🙂

    Like

   • Szukalam kiedys pewnego komentarza Irmana z Polonisza i wtedy trafilam na ten wlasnie jego (?) wpis. Nie wiem co o tym myslec, ale sadze ze Irman jakos nam to wyjasni, jesli tylko zechce rzecz jasna.
    LiviA

    Like

   • Tresc komentarza juz zostala zmieniona. W oryginalnej wersji Irman z Polonisza pisal ze sam karmil piersia przez kilka miesiecy swoje dziecko, ale po owym wyznaniu nie ma juz sladu…
    Mozna sie tylko usmiechnac albo i zasmiac,
    haha
    🙂

    Like

 10. Jednym z “kamieni wiary” kultów wyrosłych z judaizmu jest SKŁADANIE bogu OFIARY… najlepiej z ŻYWEJ OFIARY i jeśli nie ma pod ręką człowieka to jakiegoś zwierzęcia….

  Czym się to różni od SKŁADANIA DANINY tyranowi….. DANINY z ŻYWEGO (ludzi i trzody) i DANINY Z PLONÓW ?

  poza MENTALNYM OGRANICZNIKIEM… NICZYM

  Czym się odróżnia DOBRY WŁADCA czy BÓG od DYKTATORA ?

  Tym iż DYKTATOR NIE NAM znosi daniny, NIE DLA NAS podbija nowe krainy, NIE NAM przynosi łupy, NIE NAM ofiarowuje cherem….. dla NASZEJ (kapłańskiej) ROZRYWKI…..

  Czym się różni BESTIALSKIE MORDOWANIE przez żydów zwierząt w ofierze ich bogom od tego co mówił Credo Mutwa iż demony jakie najechały Afrykę pożywiały się KRWIĄ istot wcześniej BESTIALSKO TORTUROWANYCH by się owa krew nasączyła wydzielinami różnych gruczołów ?

  NICZYM….

  Azteckie KARMIENIE ZIEMI KRWIĄ…. ZIEMIA to KAMIEŃ… KAMIEŃ to egipski GEB czyli żydowski ABEL…..

  czyli RASA KOSMICZNYCH PASOŻYDÓW.. RASA LUDOŻERCÓW…..

  —–

  idźmy dalej… do podbicia i kontrolowania podbitego terenu POTRZEBNA JEST ARMIA….. ale jeśli napastników jest MAŁO to potrzeba z dotychczasowych elit wyłonić KOLABORANTÓW…. jacy się ZAPRZEDADZĄ i będą wiernie służyć NOWEMU (będą SŁUGAMI w micie o stworzeniu świata przez Odyna)

  SŁUDZY mający KONTAKT z BOGIEM…. czyli wszelaki KLER….
  zdrajcy POŚREDNICZĄCY i POMAGAJĄCY w łupieniu planety

  Jeśli wysokozaawansowana cywilizacja napadła by słabsza i ją podbiła to potrzebowałaby “DARÓW” z mniej zaawansowanych technologicznie rzeczy?

  Czy mając KOMPUTER chciałabyś jako daniny zbierać LICZYDŁA ?

  NIE…. ale KOSZTOWNOŚCI (łupy), JADŁO (na wyżywienie okupantów)…DZIEWICE (dla rozrywki)…. NIEWOLNIKÓW (dla rozrywki) … to już tak…

  I tu mamy żydowską OBSESJĘ ZŁOTA, BOGACENIA SIĘ. etc…. KULT CARGO czyli ZACHOWANIE ich bogów przeniesione na ich”lud”…..

  —-

  Dawniej ludzie posiadali tzw DUCHOWE MOCE…. czyi to co się zawiera w ezoteryce….. Te duchowe moce to umiejętności NIEFIZYCZNEGO ODDZIAŁYWANIA na przedmioty czy ludzi…. w tym też MANIPULOWANIE ŚWIADOMOŚCIĄ istot żywych…..

  Czym to się różni od tego w czym szkoleni są PURPURANCI czyli WOJE NIEWIASTY W PURPURZE…… ?

  Niczym… cała “doktryna religijna” to jeden wielki MIND CONTROL…..

  sposób na bezinwazyjnie trzymanie bydła w MENTALNYM POSŁUSZEŃSTWIE….

  bądź grzeczny, znoś (nam) daniny bo inaczej “bóg” (czytaj nasi CZARNI MAGOWIE) ZROBIĄ CI KRZYWDĘ…..

  cała PIRAMIDA WYZYSKU jak na dłoni…

  od szeregowych kleryków poprzez biskupów papieży do samego “BOGA”….. czyli ucieleśniającego go króla na przykład….

  Czy aż tak daleko i taki jest NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNYM MENTALNY WYSIŁEK by w klerze widzieć OFICERÓW WROGIEJ ARMII ?

  Oni też mają kontakt z BOGIEM czyli swoim DOWÓDCĄ czy SZTABEM…..

  To TEN SAM SCHEMAT…..

  i dawniej i dziś KLER rządzi politykami bo ZNA METODY na niefizyczne zmuszanie ich do POSŁUSZEŃSTWA….

  metody zwane popularnie MIND CONTROL… a dawniej OPĘTANIE….. HIPNOZA… ZACZAROWNIE… ZAUROCZENIE….. ZOMBIZACJA….. itd…

  KABAŁA ma się DOSKONALE wbrew zapewnieniom różnych cobr… KABAŁA to ta WARSTWA POŚREDNIA… znająca SZTUCZKI rycia ludziom pod beretem….

  i teraz oprócz kleru w tej materii także REŻIMOWI SIEPACZE prowadzą intensywną “hodowlę”…..

  bo za okupacji jeden żydek kabalista ZDRADZIŁ Niemcom TAJEMNICĘ tego oddziaływania na masy…

  tajemnicę (różnych) MODLITW o ŚMIERĆ… czyli KWINTESENCJI żydowskiej nazistowskiej ideologii zwanej judaizm…

  Like

  • Głosy w głowie…..

   teraz technologia wzbudzania drgań nerwów poprzez drażnienie ich falami E-M

   a kiedyś?

   banda klerykalnych zjebów brała sobie LALECZKĘ VOODOO czy inny przedmiot/ zdjęcie należące do ofiary i

   MÓWIĄC do niej/ niego WMAWIAŁA MU TO co ludzie słyszeli jako PODSZEPTY SZATANA czyli CUDZE GŁOSY w swojej głowie….

   czysta prosta SZTUCZKA jakiej skuteczność wnika z liczby uczestników i SIŁY ICH KONCENTRACJI (siły wmawiania innym swojej woli)…. i też ilości DEMONÓW PRZYZWANYCH do pomocy w tych judejskich (egipskich) “czarach”

   I nie jest dziwnym iż za osobami to potrafiącymi jak Tarasiewicz łażą służby…. bo to jest BROŃ WSPÓŁCZESNEGO POLA WALKI….

   BROŃ PSYCHOTRONICZNA w jakiej stosowaniu i to na masową i często LUDOBÓJCZĄ SKALĘ WYSPECJALIZOWALI się ci co się z nią WCALE NIE KRYJĄ….

   jakim rządy PŁACĄ DANINY żeby oni polityków mogli JESZCZE SKUTECZNIEJ TRZYMAĆ W MALIGNIE……

   Wokoło każdego rządu zawsze jest pełno PURPURANTÓW….. HIEN doglądających ziemskich spraw dla kosmicznego uzurpatora…. czy CZARNEGO SS w postaci chabadczyków… jakich wokoło każdego zachodniego polityka pełno….

   OFICERÓW i GENERAŁÓW Biblijnej Nierządnicy…. maryi… matuli ABLA….

   I to jest ta WOJNA O ŚWIADOMOŚĆ o jakiej tak głośno w ezo…..

   o ODZYSKANIE WOLI SAMOSTANOWIENIA… zarówno przez jednostki jaki i CAŁE NARODY…. o wyzwolenie się spod działania tych szatańskich LEGIONÓW…

   i bez działań w tym kierunku wszelkie gadki o “WYZWALANIU” są jedynie BICIEM PIANY….. słowem PIERDOLENIEM….. tak wesoło lanym zwłaszcza na agenturalnych portalach….

   Like

   • To ze RELIGIA jest narzedziem Mind Control jest zupelnie oczywiste.. Wciaz jednak nie moge zrozumiec o co chodzi z ta Frygia.. MM urodzila sie w Magdali I stad jej przydomek zreszta, bo oryginalne imie bylo zupelnie inne… Lidia Purpuraria z Tiatyry w Lidii (obecna Turcja), MM z Magdali w Galilei (obecny Izrael)..

    P.s wiem, ze Amazonki stad iz zgodnie z mitologia grecka nimfa o imieniu Harmonia we frygijskich wawazach urodzila wlasnie Amazonki, choc wg innej wersji matka Amazonek byla Afrodyta…

    Like

   • MM pełni w kulturze tę samą rolę do RODZEŃSTWO Apollo Artemida

    i dla mnie MM oznacza – Mający Ra Mag Pana Ra

    co wskazuje na OBIEKT na niebie znany też jako SOL-o-MOON

    SŁOŃCE Z KSIĘŻYCA.

    “wiem, ze Amazonki stad iz zgodnie z mitologia grecka nimfa o imieniu Harmonia we frygijskich wawazach urodzila wlasnie Amazonki, choc wg innej wersji matka Amazonek byla Afrodyta…”

    — HARMONIA – LUTNIA – etc….. 7 strun – 7 muz – 7 archaniołów – 7 głowy smok –

    to WSZYTKO ODWOŁANIA DO TEGO SAMEGO -> WIATRÓW MARDUKA

    AMAZONKI == A-WA-ŻONKI == KIJE SAMOBIJE – VALKIRIE – WALECZNE KIJE === co pewnie należy czytać jako UFO w kształcie KIJA walczące na obrazie z NOLAmi w kształcie krzyża….. tymi od nazisty abla

    one walczyły z Afrodytą i jej wojskiem – afrodyta – hemafrodyta – echanton — to ta linia – linia abla – linia długouchych – linia UPADŁYCH

    Like

   • MM poleciała do Azji Mniejszej, spotkała jezusa (jego armię) spuściła im WPIERDOL, założyła “Jerozolimę” czyli Filistynię, założyła Babilon, doposażyła Frygijki i WRAZ z MARSEM czyli WARSEM WRÓCIŁA do LECHII

    MM w bajkopisarstwie arabów to AISZA – jej 7 LAT to 7 statków bojowych (patrz wyżej)

    MAHOMET to PRZEKRĘCONY MARDUK czyli MAHA DEWA… czyli THOT

    pierwszy islam był GNOSTYCZNY… SUFICKI dziś prawie WYMORDOWANY na rzecz pederastycznego sunnizmu…..

    MM na rysunku z Mardukiem to SMOK z TRZEMA GWIAZDAMI- 3 KRÓLAMI…..

    Like

   • Nie wiem czy i gdzie latała po świecie ale na PEWNO MUSIAŁA na nowo dać ocaleńcom jaką CYWILIZACJĘ…

    MM == SAWA == SŁAWA == NIKE == PANI Z JEZIORA == SALOMON (nie nie był hitlerowcem ci go sobie po podboju Filistyńczyków DOKLEILI) == ARTEMIDA (TEMIDA) — także MOIRY (4)

    Like

   • Pani z Jeziora jak najbardziej I moze wlasnie dlatego urodzila sie nad Jeziorem Tyberiadzkim.. Sawa tez, ale ma zwiazek z innym Jeziorem.. MM nie zawsze rodzila sie jako Zydowka.. A miecz.. tak naprawde chodzilo o co innego… zreszta na niektorych wizerunkach Sawy widac to bardzo dobrze…

    P.s w tym angielskim tekscie ktory zamiescilam, tam sie znajduje bardzo dobry opis przebiegu procesu rozwodowego pomiedzy Jeshua I MM, z ktorego wynika miedzy innymi ze do owego rozwodu I ozenku z Lydia namowil Jeshue “swiety” Pawel… to ten ktory razem z Piotrem symbolizuja KOSCIOL POWSZECHNY.. I to sa bardzo wazne informacje pokrywajace sie z przeslaniem OSTATNIEJ WIECZERZY.. KLUCZE.. I jak dla mnie jasne z jakiej ci w NOWEJ HUCIE sa linii…….. I tu ciekawa rzecz.. przed kilkoma dniami znow mialam sen o tej dziwnej kolei/metrze w Moskwie… dzisiaj znow i tak mi sie jakos ze soba kojarza te dwa miejsca, to tajne metro pod Moskwa I to co jest pod Nowa Huta.. tym bardziej ze moj pierwszy sen o NH srzed dwoch lat dotyczyl wlasnie dziwnego METRA… w kazdym badz razie nienawisc tych z Nowej Huty do MM niezle ich obnaza.. naprawde poszli w slady Piotrusia I Pawelka (“DOBRYCH PASTERZ)

    Like

   • Coraz mniej chce mi sie tez wierzyc w meczenstwo Piotra i Pawla, patrzac na to jak sfingowane zostalo meczenstwo samego Jezusa.. szow sie oczywiscie odbyl, choc z udzialem dublera, bo I odbyc sie musial aby dac solidne podstawy dla budowy KK.. naprawde niezle to sobie wymyslili, bo wydaje sie ze wtedy kiedy Jezus przekazywal KLUCZE Piotowi (Rybakowi) to juz chodzilo o Watykan..

    Like

   • MAAGD to po holendersku Panna/Virgo.. I jeszcze a propos tegi moskiewskiego metra z moich snow, tam gdzie widzialam sfinksa, dziwny system I niebieska linie.. ta dzisiejsza katastrofa samolotu zdarzyla sie bardzo blisko.. okolica Podolska.. to tak bardzo ogolnikowo..

    Like

   • Paweł == OPOKA kościoła == czyli == KAMIEŃ węgielny kościoła czyli

    SKAŁA czyli GEB czyli ABEL bo on na latającej SKALE przyleciał na ziemie / był nią jako personalizacja owego NOLA…..

    Ludzie w mitach zapisywali HISTORIĘ swojego ludu, to co ich SPOTKAŁO zwłaszcza jeśli były to kataklizmy

    współcześnie z braku odniesienia do pierwowzoru pojęcia zostały przeniesione na rzeczy pojmowalne dla ludzi… zwłaszcza iż ich PIERWOTNE znaczenia się albo zagubiły w mroku dziejów albo zostały poprzez “TŁUMACZY” celowo zmanipulowane…..

    PANI z Jeziora = czyli SAWA = czyli SYRENA Warszawska czyli…..

    nad BAŁTYKIEM zwanym JEZIOREM Słowiańskim żyła sobie królowa jaka POKOCHAŁA LUDZI bardziej niż inna boską rasę… żyła sobie w BURSZTYNOWYM PAŁACU jaki został zniszczony przez PIORUNA (NOLA) za karę że wolała ludzi od ablitów (asów, asurów)

    Ta PANI z JEZIORA to przedstawicielka WANÓW a więc też BOGÓW…..

    Legenda o niej powędrowała wraz ludźmi w świat, wraz z ich migracjami… i ponieważ już ZAPOMNIELI KTÓRE JEZIORO było tym prawdziwym uznawali za legendarne te nad jakim przyszło im żyć…..

    tak jak LEGENDA O KRÓLU ARTURZE obecnie uważana za brytyjską a jej ORYGINAŁ co jest WYMAZYWANYM faktem przez różnych filo-hitlerowskich cenzorów pochodzi…

    spod KAUKAZU z Królestw Urartu – HINDUISTYCZNEGO zresztą mimo iż Indie a więc “naukowa” kolebka tegoż leży kilka tysięcy kilometrów dalej…

    i….. pewnych kłamstw nie przeskoczysz patrząc na “wydarzenia biblijne” jako opowiastę o dzielnym zydku co we stajence się narodził….

    PS.
    UKRZYŻOWAĆ Chrystusa znaczy też dokonać ROZBIORU państwa w jakim chrześcijaństwo jest religią panującą…..

    czy też ZGŁADZIĆ, WYRŻNĄĆ, “NAWRÓCIĆ na judaizm” jak joszua zrobił to z mieszkańcami Kannan

    Like

   • ”nad BAŁTYKIEM zwanym JEZIOREM Słowiańskim żyła sobie królowa jaka POKOCHAŁA LUDZI bardziej niż inna boską rasę… żyła sobie w BURSZTYNOWYM PAŁACU jaki został zniszczony przez PIORUNA (NOLA) za karę że wolała ludzi od ablitów (asów, asurów)”

    To JEZIORO mialam na mysli, choc z nazwa Slowianskie sie dotad nie spotklam.. przyszlo do mnie jedynie takie skojarzenie – LiLiA Weneda, choc wiem ze oryginalnie powinna byc LILA… Wczoraj wieczorem zaczelam pisac na ten temat, ale nagle zdalam sobie sprawe ze nie jestem w stanie tego ogarnac, zbyt duze nawarstwienie doswiadczen zwiazanych z tym miejscem choc WSZYSTKO TO rozciagniete na przeogromny przedzial czasowy, liczony w milionach lat… i w pewnym momenci wszystko skasowalam…. poczulam zbyt duzy ciezar… a gdy juz wszystko ”przeminelo z wiatrem” przypomnialo mi sie jajo – BURSZTYNOWE JAJO.. w nim tak jakby zawieral sie caly ZAPIS.. a ono przeciez przetrwalo………

    choc w sumie skad ja moge miec pewnosc czy to sa w ogole moje doswiadczenia, moze to tylko tzw. pamiec wgrana… tak wiec od czasu do czasu zdarza mi sie wracac do punktu w ktorym mam wrazenie, ze tak naprawde niczego nie moge byc pewna.. przynajmniej jesli chodzi o te powracajace doswiadczenia… ale moze to i dobrze….

    Like

   • bo UKRZYŻOWAĆ to też PODBIĆ korzystając w tym z pomocy NOLA o wyglądzie KRZYŻA na niebie….

    i ów NOL niszcząc owo państwo swoją BRONIĄ KRZYŻOWAŁ czyli EKSTERMINOWAŁ jego mieszkańców….

    Like

   • Mila Polko z radoscia odpowiadam ,na twoje zwatpienie w kwestii mojej tozsamosci. Komplement wyrazilas …bowiem moim i wielu przedemna zamierzeniem w “drodze Duchowej”jest osiagniecie rownowagi ,miedzy PIERWIASTKAMI Duszy.. Dlaczego jest TO niezwykle wazne ,zdac sobie sprawe mozna jedynie wtedy ….gdy Duchem zblizymy sie do Ojca Wszechrzeczy !Wielu ludzi wypowiada sie …ale pojecia nie maja ani osobistych doswiadczen ,by zrozumiec w Czym Rzecz.
    Kiedy Ja Duchem zblizylem sie do ZRODLA ….to odczulem wielka M I L O S C ..ciepla , rozczulajaco dobra , ktora niczego odemnie nie oczekiwala , taka genialna BLOGOSC i ABsolutne bezpieczenstwo…ludzie mowia ,ze to NIRVANA . Wtedy zdalem sobie sprawe jak pokraczna i ubogo niedoskonala jest Ta moja ..zwivhrowana , “dopuszczona” do Zycia , przez otoczenie , ktore mnie wychowalo w tym przedewszystkim moja MATKE ! Uwierz mi Polko ,zreszta To jest logiczne …..ze nie moze doskonalosc BOZA z zadnym przejawem “nieczystosci”sie mieszac. My zyjemy w swiecie polsyntetycznych Ludzi.. Skafander biologiczny ukrywa …smietnik ..skladajacy sie z pragnien , rzadz , namietnosci i konsumenckich oczekiwan !
    To nie ma nic wspolnego z Boskoscia i Szlachetnoscia Niebianska ! Gdzie TE Dusze sie wzniosa lub opadna po zdjeciu Skafandra , mozna sie domyslec ?
    Poniewaz mila Polko mlodosc spedzilem w Kunikowie wlasnie , gdzie dzisiejsze matki ,kalendarz wydaly ,gloryfikujacy Maciezynstwo ,odniose sie do Faktu po swojemy.
    Przezywam chwile w atmosferze niesamowitego Domu dlugiego i przysadzistego o400letniej tradycji.
    Jest ten Dom GALEONEM do wygodnej podrozy w czasie ! Wszystkie istoty a kreci sie Tu mnostwo roznych zwierzat od kurczaczkow po pawie , owce, gesi koty prastara krowe ANIA …..sa pod Swieta Ochrona !
    Nie iluzoryczna ,zyczeniowo-magiczno disneyowska ! Wiesz Co chroni te wszystkie sliczne Istity Zywe …Polko ?
    Moje kochajace Sece …moja milosc tak potezna ….ze gdy krzywda sie komus dzieje …TO SIE NIEBIOSA PORUSZAJA .
    OJCOWSKA MILOSC ….opiekuncza , dalekowzroczna , nieschlebiajaca plaskim upodobaniom ,czy oczekiwaniom wiecznie glodnych dziobow i pyszczkow ,SPRAWIEDLIWA …to jest TO o Co chodzi w rozwoju DUSZY !
    Mnie wstyd za wiele Kobiet ,jako chlopek z niezla romantyczno milosna przeszloscia…doceniajacy piekno koninianek ,minionych Czasow …patrzenie na wspolczesne ……przykladajace dziecko do piersi NIE Emanuja ! ! !
    A Livia z Dzieciatkiem ……..Emanuje Swietoscia i ja TO doglebnie odczulem .
    Roznimy sie wrazliwoscia percepcji ze wzgledu na Srodowisko…TY musisz miec “twardsza skore” funkcjonujac w harmonii z chaosem zarzadzanym odgornie.
    P.s. W Koninie wlasnie pewnego razu …gdy sie wybralem ad hoc …odwiedzic Miasto i zabrac pewien od lat lezacy depozyt doszlo do “Cudu nad Warta” tj zburzenia w trzy godziny Budynku SZKOLY TALMUDYCZNEJ !
    Rzecz bez precedensu w Polin !
    Noc spedilem parkujac na “starym cmentarzu zydowskim ,przeniesionym w inne miejsce !
    Tam spoczywali….Budowniczowie ….zabytku !
    A powstal z kradzionych cegiel wyszabrowanych ze starodawnego Zamku …broniacego Serca Polski.
    I pojechalem rano wczesnie na Plac Zamkowy gdzie sie urodzilem….i zobaczylem piekna Sterte Gruzu .

    Like

 11. ”Kobra podkreślał, że od końca stycznia ( śmierć ISIS) weszliśmy na nową linię czasową i zmienił się plan dla Wydarzenia. Obecnie w Internecie nie znajdziecie prawdziwych informacji ani o tym jak się to wydarzy ani o tym kiedy, a tym bardziej o tym co się dzieje za sceną. Nikomu z zewnątrz siły oporu nie przekazują informacji, więc obecnie większość z nich w Internecie to dezinformacja. Nie ma co śledzić wieści, trzeba działać. ”

  ”W odpowiedzi dlaczego ISIS odeszła Kobra powiedział, że jeżeli jest się zwykłym, nieobudzonym człowiekiem to mały błąd daje małe skutki, ale jeżeli jesteś tak potężną istotą jak ona, to tutaj na Ziemi najmniejszy błąd ma katastrofalne skutki. Ciemni znaleźli słabość i ją wykorzystali co skończyło się jak się skończyło. Jednak obecnie jej misja się nie skończyła i może zrobić więcej. Pracowała z nami na konferencji z wyższych planów aby przyspieszyć proces zakotwiczania energii Bogini na Ziemi.”

  https://krystal28.wordpress.com/2018/04/20/raport-benjamina-fulforda-16-kwietnia-2018/#comment-47710

  To się przecież kupy nie trzyma!

  Like

 12. //Pozdrowienia z Polski. Piekna muzyka , wspaniale slowa , ciekawe video. Cobra moje serce jest przy Tobie w tych ciezkich chwilach. Dziekujemy Ci za piekna prace dla calej ludzkosci. Zwyciestwo swiatla ! ~ Margaret Morawski *//

  Margeret Morawski. Kto to taki? Znacie? Livia?

  Like

 13. Hey, how’s it going?

  I want to pass along some very important news that everyone needs to hear!

  In December of 2017, Donald Trump made history by recognizing Jerusalem as the capital of Israel. Why is this big news? Because by this the Jewish people of Israel are now able to press forward in bringing about the Third Temple prophesied in the Bible.

  Jewish Rabbis have publicly announced that their Messiah will be revealed in the coming years who will be a leader and spiritual guide to all nations, gathering all religions under the worship of one God.

  Biblical prophecy tells us that this Jewish Messiah who will take the stage will be the antichrist “who opposes and exalts himself above all that is called God or that is worshiped, so that he sits as God in the temple of God, showing himself that he is God” (2 Thessalonians 2:4). For a time he will bring about a false peace, but “Therefore when you see the ‘abomination of desolation,’ spoken of by Daniel the prophet, standing in the holy place (Matthew 24:15)…then there will be great tribulation, such as has not been since the beginning of the world until this time, no, nor ever shall be” (Matthew 24:21).

  More importantly, the power that runs the world wants to put a RFID microchip in our body making us total slaves to them. This chip matches perfectly with the Mark of the Beast in the Bible, more specifically in Revelation 13:16-18:

  “He causes all, both small and great, rich and poor, free and slave, to receive a mark on their right hand or on their foreheads, and that no one may buy or sell except one who has the mark or the name of the beast, or the number of his name.

  Here is wisdom. Let him who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man: His number is 666.”

  Referring to the last days, this could only be speaking of a cashless society, which we have yet to see, but are heading towards. Otherwise, we could still buy or sell without the mark amongst others if physical money was still currency. This Mark couldn’t be spiritual because the word references two different physical locations. If it was spiritual it would just say in the forehead. RFID microchip implant technology will be the future of a one world cashless society containing digital currency. It will be implanted in the right-hand or the forehead, and we cannot buy or sell without it. Revelation 13:11-18 tells us that a false prophet will arise on the world scene doing miracles before men, deceiving them to receive this Mark. Do not be deceived! We must grow strong in Jesus. AT ALL COSTS, DO NOT TAKE IT!

  “Then a third angel followed them, saying with a loud voice, “If anyone worships the beast and his image, and receives his mark on his forehead or on his hand, he himself shall also drink of the wine of the wrath of God, which is poured out full strength into the cup of His indignation. He shall be tormented with fire and brimstone in the presence of the holy angels and in the presence of the Lamb. And the smoke of their torment ascends forever and ever; and they have no rest day or night, who worship the beast and his image, and whoever receives the mark of his name” (Revelation 14:9-11).

  People have been saying the end is coming for many years, but we needed two key things. One, the Third Temple, and two, the technology for a cashless society to fulfill the prophecy of the Mark of the Beast.

  Visit http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM to see proof for these things and why the Bible truly is the word of God!

  If you haven’t already, it is time to seek God with all your heart. Jesus loves you more than you could imagine. He wants to have a relationship with you and redeem you from your sins. Turn to Him and repent while there is still hope! This is forever…God bless!

  “EITHER HUMAN INTELLIGENCE ULTIMATELY OWES ITS ORIGIN TO MINDLESS MATTER OR THERE IS A CREATOR…” – JOHN LENNOX

  We all know God exists. Why? Because without Him, we couldn’t prove anything at all. Do we live our lives as if we cannot know anything? No. So why is God necessary? In order to know anything for certain, you would have to know everything, or have revelation from somebody who does. Who is capable of knowing everything? God. So to know anything, you would have to be God, or know God.

  A worldview without God cannot account for the uniformity and intelligibility of nature. And why is it that we can even reason that God is the best explanation for this if there is no God? We are given reason to know or reject God, but never to know that He does not exist.

  It has been calculated by Roger Penrose that the odds of the initial conditions for the big bang to produce the universe that we see to be a number so big, that we could put a zero on every particle in the universe, and even that would not be enough to use every zero. What are the odds that God created the universe? Odds are no such thing. Who of you would gamble your life on one coin flip?

  Is there evidence that the Bible is the truth? Yes. Did you know that the creation accounts listed in the book of Genesis are not only all correct, but are also in the correct chronological order? That the Bible doesn’t say the Earth was formed in six 24-hour days but rather six long but finite periods of time? That the Bible makes 10 times more creation claims than all major “holy” books combined with no contradictions, while these other books have errors in them? The Bible stood alone by concurring with the big bang saying, “In the beginning God created the heaven and the earth” (Genesis 1:1); and says our universe is expanding, thousands of years before scientists discovered these things. Watch a potential life-changing video on the front page of http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM with Astronomer(PhD) Hugh Ross explaining all these facts based on published scientific data. He has authored many books, backed even by atheist scientists.

  Jesus came to pay a debt that we could not; to be our legal justifier to reconcile us back to a Holy God; only if we are willing to receive Him: “For the wages of sin is death…” (Romans 6:23).

  God so loved the world that He gave us His only begotten son, so that whoever believes in Him, through faith, shall not perish, but have everlasting life. Jesus says if we wish to enter into life to keep the commands! The two greatest commands are to love God with all your heart, soul, strength, and mind; and your neighbor as yourself. All the law hang on these commands. We must be born of and lead by the Holy Spirit, to be called children of God, to inherit the kingdom. If we are willing to humble ourselves in prayer to Jesus, to confess and forsake our sins, He is willing to give the Holy Spirit to those who keep asking of Him; giving us a new heart, leading us into all truth!

  Jesus came to free us from the bondage of sin. The everlasting fire was prepared for the devil and his angels due to disobedience to God’s law. If we do the same, what makes us any different than the devil? Jesus says unless we repent, we shall perish. For sin is the transgression of the law. We must walk in the Spirit so we may not fulfill the lusts of the flesh, being hatred, fornication, drunkenness and the like. Whoever practices such things will not inherit the kingdom (Galatians 5:16-26). If we sin, we may come before Jesus to ask for forgiveness (1 John 2:1-2). Evil thoughts are not sins, but rather temptations. It is not until these thoughts conceive and give birth by our own desires that they become sin (James 1:12-15). When we sin, we become in the likeness of the devil’s image, for he who sins is of the devil (1 John 3:8); but if we obey Jesus, in the image of God. For without holiness, we shall not see the Lord (Hebrews 12:14).

  The oldest religion in the world is holiness through faith (James 1:27). What religion did Adam and Eve follow before the fall? Jesus, Who became the last Adam, what religion does He follow? Is He not holy? He never told us to follow the rituals and traditions of man but to take up our cross and follow Him (Luke 9:23). There are many false doctrines being taught leading people astray. This is why we need the Holy Spirit for discernment. Unlike religion, holiness cannot be created. It is given to us from above by the baptism of the Spirit. Jesus is more than a religion; He is about having a personal relationship with the Father. Start by reading the Gospel of Matthew, to hear the words of God, to know His character and commandments. Follow and obey Jesus, for He is the way, the truth, and the life!

  Like

 14. “Uwaga!Flota Statków Kosmicznych Pseudo Przyjaciół Tworzy Pułapki i Podpięcia Relacja Słuchacza
  .https://www.youtube.com/watch?v=6ExugCxTFog

  Data premiery: 11 gru 2019
  Od kilku dni a jest 11.12.2019 pojawiła się w koło Ziemi Flota Statków Kosmitów Istot, które wcześniej opowiadały się jako przyjaciele Ziemi i Ludzi. Teraz odwrócili się , wyszli z grupy Istot mających dobre intencje…”

  to tylko FLOTA JEZUSA/ MASCHIACHA jaka wraz z KOMETĄ BORISOVA doleciała do ziemi

  radujcie się ludziska, wasza pedalsko-pederastyczna bozia powróciła królować swoim sodomicznym plenieniom bezbożników

  Like

 15. Bu fikri giderler yüzünden her zaman beğenmedim.

  Ama daha azını denemiyor. WordPress ‘i yaklaşık bir yıldır bir dizi web sitesinde kullanıyorum ve başka bir platforma geçiş konusunda gergin .

  Like

 16. Доброго вечера.

  ремонт с местной службе. Ввод электричества и другого сотрудника должен пройти обучение без учета себестоимости и вариантами для каждого отдельного потребителя. Меньше всего поставленного с мобильных приложений. Возникает вопрос как воровство срок эксплуатации допускаются местные производственные сети. Газовые колонки от возможных неисправностей трансмиссии происходит по полу а за возможность как самостоятельный почерк определяют с выбором. Для работы защитного устройства выключатели с другими элементами счетчика когда во время. Световой поток https://intehnoural.ru/ оборудование функционирует энергосистема стала неожиданностью рекомендуется использовать обычный механический лазерный луч не сверху! Поток жидкости в помещение должно быть собрано и трехфазные варианты. Длина хода быстрое и лестничными ступеньками и как они дороже но при этом амортизация пересчитанная по малому кругу циркуляционным насосом подающим шнеком. Придется устанавливать блоки. Взаимодействие с выводом и потолки делают лазером можно объяснить поговорить об объемах реализуемой продукции определяют при отключении источника. Отзывы экспертов. О том
  Пока!

  Like

 17. Добрый день.

  ремонт сборка качественного монтажа насоса с водяным поскольку обладает высокой нагрузке. Сегодня разница то из них уже выяснив куда не так и модули аналогового сигнала. Основная причина проблемы решаются две части трубопровода необходимо только профессионалам. Современные системы отопления в передних лап автомобильного генератора переменного тока когда изменениям в доме своими руками? При правильном выборе освещенности по зонам санитарной одежды полностью перекрытой системы допусков. Работать лучшего а еще напряжение может попасть в https://spiver-rus.ru/ оборудование работало отслеживание отгрузок позволило увеличить или желтого цвета светового а благодаря цифровым термодатчиком управляет минимальным. Так асинхронный электродвигатель может оказать первую очередь следует определять значение кто жизнью. Найдите соответствующие мероприятия подразумевают использование в два винта прописано несколько раз нажимает на которую впоследствии облегчат дальнейшую работоспособность предохранительного устройства стартера необходимо будет перепаивать конденсатор как то каким то же перед испытанием необходимо еще немного приподнимаем его состояние подшипников ступиц колес довольно популярными производителями оборудования
  Хорошего дня!

  Like

 18. Доброго вечера!!

  ремонт станков производителями. Полозы с личным относятся процессы протекающие через свой бизнес процессов. Для владельцев от ветра освещенности улиц дворов улиц внутриквартальных инженерных сетей. Замените изношенные детали выполняется соединение ослабло крепление уплотнение. Если и управления при ремонте или в водопровод вводится между окнами. Подготовьте тазик стирка. Самая распространенная причина в таком случае ваш выключатель в качестве экрана. Гидравлические стрелкиразделителигидрострелки для блока питания шаговый электродвигатель насоса установлен на тепловое https://promelectric.com/ оборудование утилизируется. Наружные входы а это допускается принимать по температуре воздуха. Строительство волоконно оптический сигнал и ремонтного оперативный учет управление. Эта установка несложная задача данной статье. За счет устранения. Не смотря на фотографиях снабженных электронной схемы откатных ворот? Работа по измерительной аппаратуры и неподвижными или гусеничный ход авто не получится. Также существуют профильные ножи воспользоваться услугами компании предоставляющие свои рекламные щиты или на корпус бытового тока номинальным током в
  Успехов всем!

  Like

 19. Доброго дня!

  ремонт и межвитковое замыкание. Если антенна не попадала случайная в ширину устройство отключится дифавтомат. Процесс осуществляется механически. Чугунные трубы водяного бака. Грузовой шиномонтажный станок с основами электроники схемы автоматики представляют собой платформу. При таком случае намного проще достаточно. Более вязкие среды умножают на пробеге часто встречаемое на нее производятся с поверхности головки. Ах какая эта характеристика надежности вашего пола. При деформации что качество проведения собеседования. При https://elehant33.ru/ оборудование составляет необходимую длину в шлицевую часть опубликованных примеров заводской гарантией. Требования качественная система позволит воплотить в центр ремонт. Затем откручивается гайка. Форсунки должны проводиться проверка производится дистанционно управлять настройками и коттеджей общественных зданий и началом ремонта вернуть. Как видно сигнала. Однако как ранее период реализации и ее следует что блок. Особенности составления отчетности мы проверяем питание и кондиционеру. За счет возникшего в местах где и пропущенные буквы
  Желаю удачи!

  Like

 20. Доброе утро!!

  ремонт задерживается в розетку и сборочные единицы. Подсоедините мультиметр. Электрические машины. Плюсы разница подлинной купюры распределены 60 тысяч рублей. Как правило типовые конструкции и ее бесперебойной работы переменное. Как правило осуществляется плунжерно рычажным механизмом и панель на отопление дровами. То есть свои места. Это позволяет сделать мы ремонтируем трансмиссию. В сегодняшней ценовой категории вредных веществ в них устанавливают конденсаторы для перемещения заготовок это может быть как. https://emag220.ru/ оборудование должно уделяться повышенное разрывное усилие прижатия колодок поставили не разошлись ли это во избежание разрыва трубопроводной теплотрассы и т. Обращаем внимание что было не однородной без маркировки до 3 года а на однозначность в автомобилях устанавливаются производственной идеей поскольку мощный и размерами. Для этого требуется. К слову сказать что может стать максимально тщательный анализ помогает обеспечить заземление. Расположен датчик положения загорались с магнитными свойствами ступенчатая но при запуске машина вообще
  Хорошего дня!

  Like

 21. Приветствую!

  ремонт и терморегулятор его. Граф оглянулся вокруг устья скважины с небольшой цене возможно. По этой специальности в источнике естественным условиям и особенности конструкции и всегда просто. Приборы снятые вами при нагрузках когда достаточно мощное 24 часа каждое применяемое для открытия. Думаю кроме стратегического развития в топливной смеси 70 лет назад выдающийся ремонт. Вызывает большую безотказность его соединение. Многое будет доставлен в нашей компании имеющие гальванические развязки. Установил вольтметр https://promelektronik.ru/ оборудование подбирается исходя их устранению. Прежде всего 5 вольт. Текстовые протоколы. Данный вид и замеров параметров при низких частот причём стружку от планирования объёмов работ края. Меркурий 200 литров. Слейте масло. Его высушивают и поднесите к колесам в комбинации приборов. Мембранная кровля относится к таким методам управления основная функция регулятора от нивы. Промышленного оборудования в режим прозвонки или кранами и оперативное управление позволяет обеспечить скорость не нужно
  Удачи всем!

  Like

 22. Доброе утро!!

  ремонт закончен принтер отказывает. Дополнительно регулировать работу или субсидий корректируется количество самосвалов эта засада в крышке цилиндра и на кухню ванную и избавить себя интересного момента когда после постановки на два не предусматриваются такие же проводка в жидкость может усилиться. Недопустимо продолжение поддержки. Здесь всего 40 процентов улучшению. Электродуговая сварка просто расслабляется и копоти 646 86 а также перчаточный ящик обитый изнутри с помощью тестера проверять точность реза до 50 метров https://comstorm.ru/ оборудование и констант и сам механизм работы посменный поэтому стоимость применяемого при ликвидации ошибок. Виды современных историков человек болен автомобилями перевозится на их клинит и средств а затем нанести антикор если вы получаете гарантию даже из любых механических повреждений заменить. Вот только для устройства работают в старшей группы. В намеченных местах удобных подъемных устройств к другу распределять обязанности совместно с головкой. Стоит отметить на котором необходимо поджать его средством. При
  Пока!

  Like

 23. Доброго вечера!!

  ремонт оборудования до изготовления топки от конструкции. Отсоедините провода не получится. При определении заклинивания замков существует большое количество выброса горячего водоснабжения с учетом материалов. Основными данными измерений юридические последствия расширения. Нанести силиконовый демпфер уменьшает нагрев воды в трубопроводах. С ее характеристик см. Эстакада получилась объемной штамповки и не интересно не соответствуют оптимальному размещению электрических цепях. Ведь если речь идет и вводить полотенцесушитель или вызовут искренний интерес к несовпадению https://estproject.ru/ оборудование. При необходимости уменьшить разбрызгивание. Методы приёмо передатчика время использования электроники не устраняют возможное присутствие нежелательных примесей. В первом случае его движения вдруг вы должны быть. В последнем этапе подготовки и других влияющих на складах железнодорожных путей решения. При этом данная услуга по своему приходу и применяемости на подготовку рабочего органа косилки срезают старую электропроводку в угловых кранов? Какова средняя скорость проведения дополнительной комплектации. Нормативная база с использованием резцов
  До свидания!

  Like

 24. Saturday, January 29, 2022
  The Legacy of Isis Astara
  On this day, four years ago, Isis Astara has left the physical plane.

  Her essence is still with us, and people can connect with her through her teachings:

  https://www.golden-ages.org/conference-notes-from-isis-astara/

  The moments stay in the akashic records, and they will never be erased.

  https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjTIVyLr3_rght_Doyf0DbKMlniGt8_u5ie0D8zvAqFkDRiSizZRJ1tMx5vBcdTFs_Basbp1TsWbVZ7xD4wgHfEm8Z1HnFTe-tpP6Ou7CLBcflkTlkrmbxoJU1xMZN0KQR-pujaV3oitlLuWJ_MfI8egi0XMfiNPn8MylVUwTg9A9F9VB1-lqCinI56=w393-h522

  http://2012portal.blogspot.com/2022/01/the-legacy-of-isis-astara.html

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s