March Dreams & Inspirations 2018

spring-green-grass-background-fresh-natural-textured-wallpaper-floral-backdrop-beautiful-springtime-nature-ecology-earth-39277873

nowruz, nowruz

20 march 2018

1 march 2018

moja karta dniaTo przedostatnia karta z talii ”Fluisteringen ven de Natuur”, ktora – tak jak juz wspomnialam – zakupilam przez wzglad na piekne ilustracje Josephine Wall. Autorka talii jest Angela Hartfield, na co zwrocilam uwage dopiero w domu.

Talie zakupilam za okolo 22 euro w sklepie ze zdrowa zywnosci sieci Holland & Barret, z ktorym po raz pierwszy spotkalam sie przed laty w Wielkiej Brytanii..

prezentacje kart z tej talii rozpoczelam w lutowej notce

February Dreams & Inspirations (2018) 

https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/25/february-dreams-inspirations-2018/

Karty mialy mi posluzyc tylko i wylacznie jako INSPIRACJA, a nie w celach wrozebnych, jednak… juz zaledwie po tych kilku kartach – wyciagnietych po jednej na dzien – zorientowalam sie ze karty ukladaja sie w pewna ciekawa historia, choc nie koniecznie linearna i co ciekawe bardzo wielowymiarowa, bo dotyczaca kilku sfer mojego zycia… zauwazylam tez niesamowita korelacje pomiedzy przekazem kart a tym co sie dzieje u mnie na plaszczyznie snu, ale powiedzmy ze to jest wlasnie jeden z tych wymiarow… inny dotyczy zycia codziennego, a jeszcze inny zwiazany jest z planetarna siecia, itd… 

Kobieta na okladce z motylami to dla mnie uosobienie budzacej sie na nowo do zycia GAI

Gaja Re-Turn to Paradise

4 march 

karta przedwczorajsza

*

karta wczorajsza

het grote platje 2

9 march 

Od kilku dni mamy ladna wiosenna pogode. Zaczelam tworzyc NOWY OGROD co sprawia mi niesamowicie duzo radosci, tym bardziej ze towarzyszy mi mala Allurea..

Dzisiaj powtorzyla mi sie karta z 1 marca.

11 march

Od czasu do czasu kupuje jakis holenderskie czasopismo – naprawde rzadko, ale – czasem zauroczy mnie jakas okladka i tak do tej pory nabylam kilka numerow czasopisma HAPPINEZ, oraz FLOW. A to wczorajszy wybor:

28959131_388408288290321_1552327242359504896_o

sama do konca nie wiedzialam dlaczego tak, bo raczej nie chodzilo tylko o kolorowa wiosena wrecz sielska okladke:) do srodka zajrzalam dopiero w domu a tam mila niespodzianka:

 

i jeszcze wenetrzna strona okladki

29028163_388409501623533_8250115460985520128_n

i jeszcze karta dnia

 mysle, ze obraz wielu osobom dobrze znany

Livia

🙂

cdn

5 thoughts on “March Dreams & Inspirations 2018

 1. Przerwy świąteczna od Wydarzenia? 🙂

  Kontakt

  19 Mar 2018 by krystal28 in Kobra, Wydarzenie
  Możliwość komentowania Kontakt została wyłączona

  Drodzy Czytelnicy, Kobra już mówił o możliwości lądowania statków na posiadłościach ludzi około 2-ch lat temu. Artykuł jest w archiwach na tym blogu. Teren na lądowanie musi być własnością z prostych względów; aby właściciel np. wynajętej własności nie oponował prawnie. Opis, jak wypowiedzieć dekret jest bardzo ważny ze względu na bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych (tylko w myślach i telepatycznie). Działka powinna być przynajmniej 30m na 30m. Jeśli myślisz, że ktoś z Twoich znajomych wziąłby pod uwagę, aby udostępnić swoją działkę na lądowanie i nie ma komputera, po prostu wydrukuj dla nich ten artykuł i w milczeniu go przekaż tym osobom. Nie pozwól, aby się podzielili z Tobą swoją decyzją!

  https://krystal28.wordpress.com/2018/03/19/kontakt/

  Like

  • ”Każdego dnia dziesiątki tysięcy ludzi umiera z głodu i niedożywienia:
   https://www.quora.com/How-many-people-die-of-hunger-every-day-How-can-we-decrease-that-number
   .

   To wskazuje na moc kontroli, jaką siły ciemności wciąż jeszcze mają na powierzchni tej planety. Jeśli Wydarzenie zostałoby wywołane przed poradzeniem sobie z [plazmowymi – kr] bombami toplet, liczba ofiar byłaby znacznie wyższa.

   Aby przygotować planetę do Przełomu Kompresji, siły Świata poprosiły mnie, abym poinstruował populację, by zmieniła powierzchnię planety na Naczynie Kontaktowe.

   Instrukcje dekretu:

   Jeśli posiadasz nieruchomość z małym, płaskim terenem, na tyle dużym, aby można było wylądować na małym, plejadianskim statku, możesz bezgłośnie powiedzieć następujący dekret:

   „W imieniu obecności mojego „Jam Jest” zarządzam i nakazuję lądowanie plejadiańskiego statku na ziemi, której jestem właścicielem i mój pierwszy, fizyczny kontakt z Plejadianami z tego statku, możliwie jak najszybciej i w najlepszy możliwy sposób. „

   Bardzo ważne jest, aby NIGDY głośno nie wypowiadać tego dekretu i nigdy nie mówić nikomu o swoim dekrecie. W przeciwnym razie nie staniesz się częścią projektu Naczynia Kontaktowego.”

   https://krystal28.wordpress.com/2018/03/19/kontakt/

   i jak tu nie wyrazic zgody?
   jak nie wyrazisz to znaczy, ze nie chcesz pomoc umierajacym z glodu i niedozywionym..
   prosta psychologiczna sztuczka

   Liked by 1 person

 2. Pingback: March Dreams & Inspirations 2018 – Livia Ether FLOW

 3. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s