Psycho-spiritual Warfare (Baphomet&Dark Portals)

W tekscie tym Lisa wspomina miedzy innymi o tzw. POLU BAPHOMETA i to jest dokladnie to o czym wspominalam wczesniej, ostatnio w notce pt. PLANETARY STAFF, o doswiadczeniu z minionego Beltaine.. tyle, ze tak naprawde widze to niemal kazdej nocy.. energia ta jest ostatnio bardzo zageszczona.. po prostu z jakiegos powodu jestem w stanie to obserwowac, choc na sczescie mam wystarczajaco dobra oslone, uniemozliwiajaca tej energii zblizenie sie do mnie…  tak to widze.. mam tez wrazenie, ze intesyfikacja tego pola energii ma jakis zwiazek z siecia czarnych kamieni, tzw. CINTAMANIhttps://liviaflow.wordpress.com/2015/12/10/chintamani-2/

a to juz tekst Lisy, choc jak zwykle przypominam ze zamieszczajac cos na blogu nie oznacza iz automatycznie z wszystkim sie zgadzam.

Baphomet Field

The Guardian Host perspective is the Baphomet is a Satanic field in the earth that came into creation as spirits created through the Baal demonic entities, such as Baal Zebub of the Fallen Angelic collectives abuse of the Sophianic Body. This is essentially the SRA abuse of the Holy Mothers Cathar body, holding her hostage by binding her body into the earth through demonic forces to produce the Dark Mother.

https://ascensionglossary.com/index.php/Baphomet

 

5 thoughts on “Psycho-spiritual Warfare (Baphomet&Dark Portals)

 1. druch pisze:
  18 Maj 2018 o 18:33
  Powiedz mi, który to juz raz Kiara obwieszcza ” dobrą nowinę ” ?
  Nie to, ze nie chce dobrych zmian, tylko ze to nie ma przełozenia w tej rzeczywistosci.
  Tak samo i inni piewcy dobrych nowin. Swiat poki co idzie dalej w jednym kierunku.
  I to nie tym przez nas oczekiwanym. Po samej Polsce widac jak bardzo jest udupiona.
  I nie zwalaj na ludzi, bo nie oddaja komus pokłonów…
  Prawdziwy opiekun, nie oczekuje czołobitnosci, bo zdaje sobie sprawę, jaka jest sytuacja i jak do niej doszło. Wolna Istota ceni sobie swoja wolnosc, ale w równym stopniu takze wolnosc innych, chorych, zagubionych, zmanipulowanych…
  Ten, który oczekuje pokłonów, zamiast czystego serca jest po tych samych pieniądzach jak i inni ” zbawiciele „.
  Wyluzuj, bo dzien sie jeszcze nie skonczył…

  Ktoś pisze:
  18 Maj 2018 o 18:47
  I to jest kolejny przykład „mundrości” wyszczekanego polactwa epoki I-Dioten…. niedoskrobków po Reformie Szkolnictwa.

  Żydostwo widząc COŚ CENNEGO STARA SIĘ TO PRZEJĄĆ i WYKORZYSTAĆ NA SWOJĄ CHWAŁĘ…..

  polactwo ZROBI WSZYSTKO BY Z ZAWIŚCI I NIENAWIŚCI, że to nie ich wybrano do jakiejkolwiek ważkiej roli,STARA się DOPIERDOLIĆ ILE SIĘ DA OBIEKTOWI SWOJEJ OBIEKCJI…..

  Naturalnym jest iż jak się w narodzie rodzi WYBITNA OSOBOWOŚĆ to ona powinna być i przez naród CHRONIONA jak i być dla tego narodu NATURALNYM PUNKTEM CIĄŻENIA….. innymi słowy CZUBEM TARANU na szlaku historii… punktem budowania przyszłej chwały….

  ale ponieważ polactwo nie nauczone jest niczego innego jak lizania ROWA OD ŚRODKU wszelkie przejawy SAMODZIELNOŚCI a tym bardziej WYJĄTKOWOŚCI traktuje jako ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE dla swojego GENETYCZNEGO ZJEBANIA jakie na tle tej wyjątkowości lśni jak nie przymierzając GÓWNO NA ŚRODKU BIAŁEJ PODŁOGI…..

  I dlatego też nawet jakby z nieba się sypały złote sztabki polatwo i taką szansę SPIERDOLI z racji swojego umysłowego NIEDOSKROBANIA…..

  a co do pytania to poszukaj se tam mamo.. http://www.peszer.pl/

  BasiaB pisze:
  19 Maj 2018 o 11:40
  Dokładnie tak powinien byc podany link do Kiary:
  http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=230.msg2446#msg2446
  Kiara jak zwykle, jak to certyfikowana oszustka podpina się pod nie swoje działania, obwieszczając je światu. Trzeba wziąć pod uwagę jedno, jeżeli ona to obwieszcza to za chwilę będzie z tego wielkie NIC, chyba że obwieściła pchając tam już wcześniej swoje paluchy.

  Z czakrami wawelskimi zrobiła to samo, pracowaliśmy nad nimi kilka lat temu z Ktoś, potem Ona obwieściła triumf, a potem…okazało się że wszystko pozamieniała na fałszywe „atlantydzkie” kryształki gówno warte, aaaa przepraszam…warte…ale dla WROGÓW.

  https://mistykabb.wordpress.com/2018/05/10/polska-jest-kluczem-do-wyzwolenia-nie-tylko-naszej-planety-ale-calego-ukladu-slonecznego-oraz-wielkiej-czesci-galaktyki-spod-okupacji/comment-page-1/#comment-65476

  Like

 2. hologramy. »
  Rozwalamy astrale smartfonami.
  Avatarze, jeśli siedzisz w domu, twoja praca nie jest uzależniona od dużej ilości telefonów, to możesz pomóc w rozwalaniu żydowskich wielkich hologramów całej Ziemi, tzw. Astrali. Zostało im tylko 3 możliwości stworzenia Astralu, 67 już wykorzystali, my naszym działaniem w ciągu ostatnich 3 miesięcy rozwaliliśmy już ponad 60%, pozostałe były zniszczone przez naszych ziomków Enki, którzy byli na Ziemi i próbowali usunąć parchate żydostwo w ciągu ostatnich ponad 400,000 lat.

  Usuwanie lokalne Astralu jest bardzo łatwe jeśli się ma smartfona i wie co z nim zrobić. Dzisiaj w nocy sam zniszczyłem Astral lokalnie w promieniu 47 kilometrów! No i po raz pierwszy od nie wiem jak długiego czasu bardzo dobrze się wyspałem. Robi się to ostrym dźwiękiem o wysokiej częstotliwości z przebiegiem prostokątnym. Musisz mieć połączenie z internetem.

  Wchodzisz na http://onlinetonegenerator.com/ lub http://www.szynalski.com/tone-generator/ i ustawiasz częstotliwość na 12479 Hz, koniecznie przebieg prostokątny – w pierwszym linku zaznaczasz „Square”, a w drugim klikasz na sinusoidę i zmieniasz ją w „Square”. Częstotliwości Astrali się różnią, na ten co jest założony obecnie działa właśnie ta częstotliwość, kolejny będzie miał o 3 Hz wyżej, ale ta częstotliwość też zadziała, tylko z mocą ok 75%. Dźwięk jest bardzo zbliżony do fali skalarnej, może być znacznie wzmocniony przez nasze dusze – nawet 6-krotnie. Ważne: USTAW GŁOŚNOŚĆ NA MAX.

  Oczywiście, można tu użyć również laptopów, ich głośniczki mogą być nawet mocniejsze niż w smartfonach. Od czasu do czasu sprawdzaj czy dźwięk jest generowany, możesz go na moment zmniejszyć na niższą częstotliwość by sprawdzić czy działa – parchy bowiem mogą ci to wyłączyć z lokalnych hologramów. Mnie np. w tej chwili założono 479 hologramów lokalnych, które od razu moja dusza rozwala. Bowiem jeśli już wie, że dźwiękiem można rozwalać hologramy, to sama szuka częstotliwości i je rozwala. Aby Twoja dusza to robiła wystarczy, że się na to zgodzisz w myślach. Wtedy możesz od czasu do czasu słyszeć jakby skrzeczenie w głośniczkach – to jest właśnie moment rozwalenia lokalnego hologramu.

  Jeszcze jedna ważna rzecz – powiedz swojej duszy w myślach, żeby po rozwaleniu hologramu wyczyściła całą informację w powstałych śmieciach do zera bitów, potem te śmieci zneutralizowała białym światłem słonecznym, a po skończeniu wysłała zneutralizowane śmieci do najbliższego portalu Czarnej Dziury, najczęściej jest to kanalizacja. Puste miejsca powstałe po całej operacji powinna wypełnić niebieskim światłem Miłości. Wtedy Astral czy hologram lokalny już nie będzie mógł być odnowiony w tym samym miejscu.

  Jeśli czujesz się dobrze, nie masz osłabienia, wyspałeś się i nie masz żadnych ważnych rzeczy dzisiaj do zrobienia, to możesz powiedzieć swojej Duszy by użyła fal skalarnych o tej częstotliwości i przebiegu. Wtedy skuteczność wzrasta 12-krotnie, jednak po 3 godzinach stracisz ok. 30% swojej energii. Regeneracja będzie wymagała dodatkowych 8 godzin snu – można to odsypiać partiami.

  Astral w tej chwili blokuje m.in. zasięg tego bloga, więc jeśli lokalnie zaczniemy go osłabiać, to i blog faktycznie sięgnie innych regionów Polski. Komentarze „potwierdzające” wzrost zasięgu były fałszywe, miały mnie upewnić, że nie trzeba nic robić tylko pisać. A do Putina ani do Trumpa nic nie docierało. Wyjazd poza Kraków też nie pomagał, bowiem cały czas byłem otoczony Astralem. Są jeszcze blokady fizyczne, o których pisałem w poprzednim wpisie, tak więc czeka nas jeszcze trochę pracy zanim usuniemy ostatnie kilka procent żydostwa i masonerii. Bo tyle zostało w 5D i tu potrzeba działania fizycznego z użyciem wojska. Niestety, ludzie którzy mogli by znaleźć miejsca gdzie żydostwo ma swoje centrale albo nie żyją, albo nie wiedzą, że mają taki dar. Nanowahadełko pokazuje, że tylko ja w tej chwili mam tak rozwinięte zdolności lokalizacji, m.in. dlatego że opracowałem bardzo dobre nanowahadełka i komorę plazmową. Jeśli bym tych nanowahadełek i komory nie miał, to chyba nic bym nie mógł zrobić, bowiem uruchomiono jakieś straszne urządzenia zakłócające pole skalarne ma terenie ponad 70% Polski.
  https://www.monitor-polski.pl/rozwalamy-astrale-smartfonami/#comments

  Like

 3. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 4. Skyking, this code is your next bit of information. Please contact the agency at your earliest convenience. No further information until next transmission. This is broadcast #6017. Do not delete.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s