66 thoughts on “THE TRUMPS FOUR GENERATIONS OF JEWISH TIES

 1. Wygrzebane z esbeckiego szamba szmaciarza podleckiego –

  Donald Trump podróżnikiem w czasie?! Efekt Mandeli skutkiem ubocznym?

  No to chyba wpadłem na trop sensacji najwyższego kalibru, zakrawającej o wyrafinowany science fiction. Niech was nie zrazi tytuł, bowiem jak za chwilę zobaczycie, są pewne sprawy o których media wam nie powiedzą.

  Po pierwsze – czy ktoś z was wiedział, że Donald Trump, kandydat Republikanów na Prezydenta USA w tym roku, jest spadkobiercą zawartości ostatnich notatek Nicoli Tesli?!

  Otóż jego wuj, John G. Trump był tą osobą, która dostała do analizy notatki znalezione w pokoju hotelu, w którym zmarł 86 letni wynalazca. Wg oficjalnych informacji Tesla zmarł 7 stycznia 1943 roku na atak serca. Mimo, że miał obywatelstwo amerykańskie, FBI zarządziło by jego rzeczy były przejęte przez Kustosza Rzeczy Cudzoziemców (Alien Property Custodian). Natomiast Trump, który był profesorem w MIT, na mocy zarządzenia Narodowego Komitetu Badań Obronnych (National Defense Research Committee) dostał notatki Tesli do zbadania. J. Trump uznał, że w notatkach Tesli nie było nic nadzwyczajnego.

  Te informacje potwierdza Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla#Death

  Jednak według wpisów osoby na amerykańskim forum dyskusyjnym 4plebs.org z nickiem zwuPdhis, w ostatnich latach swojego życia Tesla zajmował się m.in. wolną energią, antygrawitacją, niewidzialnością i podróżami w czasie. W notatkach pozostawił po sobie nawet projekty wehikułu do podróży w czasie!

  Narodowy Komitetu Badań Obronnych nie mógł tego ujawnić społeczeństwu, gdyż mogło by to oznaczać koniec świata, przynajmniej takiego jaki znamy. Można sobie wyobrazić co by się stało gdyby to wpadło np. w ręce nazistów czy sowietów.

  John Trump zmarł w 1985 roku przekazując wszystko swojemu bratankowi, Donaldowi, który w tym czasie używał pseudonimów John Miller i John Barron, a także mniej znany John Titor.

  Wg. zwuPdhis jako Titor, Donald Trump udał się w przyszłość i zobaczył z przerażeniem, że Ziemia zmieniła się w gruzowisko nuklearne, w wyniku tzw. „terroru islamskiego” (który nota bene moim zdaniem jest tak islamski jak ja Nigeryjczykiem, M.P.). W latach 2000-2001 na amerykańskich forach dyskusyjnych zaczęły się pojawiać wpisy Titora, który ostrzegał, że w latach 2000 – 2012 dojdzie do okropnych wydarzeń, nie mógł jednak bezpośrednio identyfikować terroru „islamskiego” gdyż zaburzyło by to naszą rzeczywistość.

  Titor / Trump postanowił więc wykorzystując swoje możliwości podróży w czasie zgromadzić potężną fortunę i dokonywać małych zmian rzeczywistości, tak aby odsunąć jak najdalej w czasie te złe wydarzenia. Jednak aby osiągnąć w pełni swój cel musiał zostać Prezydentem USA.Jeśli się przyjrzymy karierze Trumpa, to faktycznie wykazuje on zdolności przewidywania ruchów swoich konkurentów biznesowych i politycznych.

  Według tajemniczego zwuPdhis’a Trump wygra, ale nie będzie prezydentem zbyt długo – zrobi tylko to co konieczne by uratować Ziemię i cywilizację. Zastąpi go potem Mike Pence, jego kandydat na wiceprezydenta. A Pence ma być rzekomo przybyszem z przyszłości.

  1W przyszłości ponoć ludzie nie będą się od siebie zbyt wiele różnić, co potwierdza m.in. podobieństwo innej przybyszki z przyszłości, Anna Holton, żony Tima Kaine – kandydata demokratów na wiceprezydenta USA. Anna ma za zadanie zneutralizować Kaine i przy okazji Clintonową. Sam Kaine jest homoseksualistą, więc faktycznie coś tu nie gra… Zobaczcie na zdjęcie, podobieństwo jest uderzające.
  Zresztą ponoć porwania dokonywane rzekomo przez Obcych, są wg. zwuPdhis’a dokonywane przez ludzi z przyszłości, którzy potrzebują naszego DNA by zdywersyfikować swoją pulę genową.

  Jak wiadomo głównym rywalem Trumpa jest Hillary Clinton, jak wiadomo powiązana z banksterami, czyli tymi, którzy organizują terror „islamski”. Trump już wcześniej próbował zdyskredytować Billa Clintona by zapobiec temu co się jednak stało – kandydowaniu jego żony na Prezydenta USA. Nie udało mu się też zapobiec zamachowi na WTC, a powodem były możliwe perturbacje rzeczywistości na skutek zbyt silnej ingerencji w przeszłość.

  I tak obserwujemy tzw. „efekt Mandeli”, który wg. zwuPdhis’a jest wynikiem podróży Trumpa w czasie i jego ingerencji w przeszłość. Zmieniły się jak wiadomo niektóre logotypy firm (Volkswagen, Volvo, Coca-Cola, Staples itd.), położenie wysp i lądów (przesunięcie Australii, Sycylii, Karaibów, itd.), zmieniły się też niektóre fakty historyczne, jak np. to że w felernym dniu zabójstwa prezydent Kennedy jechał w samochodzie 6-osobowym wraz gubernatorem Teksasu i jego żoną, podczas gdy większość z nas pamięta tylko 4 osoby w samochodzie 4-osobowym. Efekt Mandeli nie jest zresztą pełny, bowiem w rekonstrukcji rządowej użyto samochodu 4-osobowego, widać więc że coś jest nie tak. Dużo zmian jest w Biblii, w której np. Jezus wzywa do zabicia osób, które w niego nie wierzą.

  ZwuPdhis przewiduje, że wg. mediów mainstreamowych wygra Hillary Clinton, ale społeczeństwo zorientuje się, że jest to oszustwo i prezydentura ostatecznie zostanie przekazana Donaldowi Trumpowi. 11 września 2017 ten dzień zostanie uznany za Święto Pokoju i Dobrobytu.

  Na koniec zwuPdhis ujawnia, że ma mniej niż 25 lat i że jest znany. Komentujący podejrzewają, że jest to Barron Trump, syn Donalda.Gdyby nie efekt Mandeli, który o dziwo się uaktywnił w czasie przed wyborami, można by podejrzewać, że jest to sprytny zabieg reklamowy wykorzystujący zainteresowanie efektem Mandeli.

  https://www.monitor-polski.pl/donald-trump-podroznikiem-w-czasie/

  Like

  • ”Titor / Trump postanowił więc wykorzystując swoje możliwości podróży w czasie zgromadzić potężną fortunę i dokonywać małych zmian rzeczywistości, tak aby odsunąć jak najdalej w czasie te złe wydarzenia. Jednak aby osiągnąć w pełni swój cel musiał zostać Prezydentem USA.Jeśli się przyjrzymy karierze Trumpa, to faktycznie wykazuje on zdolności przewidywania ruchów swoich konkurentów biznesowych i politycznych.

   Według tajemniczego zwuPdhis’a Trump wygra, ale nie będzie prezydentem zbyt długo – zrobi tylko to co konieczne by uratować Ziemię i cywilizację. Zastąpi go potem Mike Pence, jego kandydat na wiceprezydenta. A Pence ma być rzekomo przybyszem z przyszłości.”

   ja pierd……………………………

   Like

 2. Wzrost poziomu tlenu w atmosferze jest dowodem na to, że zbliżmy się do połączenia ze światem rzeczywistym

  * ten tekst pisałem dzisiaj rano. Gdy tylko doszedłem do medytacji, zablokowano mi dostęp do bloga. Nanowahadełko pokazuje, że zablokowano też publikacje tego artykułu na rezerwowym blogu monitorpolski.wordpress.com oraz na moim profilu na Facebooku. Nota bene ktoś na moich dwóch profilach umieszcza bandyckie wpisy, które tylko przysparzają mi wrogów. Tym „ktosiem” okazali się ludzie, o których mowa w medytacji, tak więc odpowiedzą karnie. Nie tylko za to zresztą, jestem pewien że wylądują na ławie śmierci gdzieś na Karaibach.
  Przed chwilą, a jest godzina 20:10 miałem niewidzialnego „gościa”, który ingerował mi w to co piszę i cofał publikację. Po usunięciu MEGA NANO WAHADEŁKIEM jego wraz z całą ekipą (tzw. stowowanie, z ang.) i wszystkich hologramów, za pomocą których uzyskali dostęp do komputera, sytuacja wróciła do normy. Medytacja jest nieaktualna. Mimo, że nie udało mi się rano opublikować tekstu, przesłałem go w pewien sposób prezydentom Putinowi i Trumpowi. Akcja likwidacji tych zbrodniarzy wyszła perfekcyjnie, nikt nie zginął, a zebrane dane pomogą w lokalizacji dalszych komórek dywersyjnych.

  https://www.monitor-polski.pl/wzrost-poziomu-tlenu-w-atmosferze-jest-dowodem-na-to-ze-zblizmy-sie-do-polaczenia-ze-swiatem-rzeczywistym/

  Like

 3. krystal28
  Maj 10, 2018 @ 21:39:28

  Kochani, jestem z powrotem po niespodziewanych i także przewidzianych kwestiach zdrowotnych i wizycie w szpitalu. Trochę lepiej się czuję. Będę wdzięczna Wam za wsparcie energetyczne ❤

  Od dziś będę zamieszczać tylko niektóre artykuły Kobry.

  Na arenie światowej dzieje się wiele w ramach oczyszczania (spuszczania) bagna. Aresztowania pedofilów, przesłuchania i zbieranie dowodów. (Przymusowe) rezygnacje lub zwolnienia ze stanowisk władzy. Prezydent Trump spełnia swoje obietnice przedwyborcze w sposób SPEKTAKULARNY, choć jeszcze kabalistyczne media przedstawiają jego działalność w jak najgorszym świetle. Pomimo tego jego aprobata społeczna wzrasta szybko.

  Tylko dziś 3 byłych am. zakładników zostało przywiezionych z P. Korei do Stanów i 5 głównych, kluczowych terrorystów ISIS zostało aresztowanych w Iraku. Korupcja i zbrodnia jest tak głęboko zakorzeniona, że, tak jak powiedział Q Anon, aresztowanie kabała lub odsuwanie ich od władzy musi być metodyczne i powolne tak, aby nie zawalić systemu.
  https://krystal28.wordpress.com/2018/04/30/wieloswiatowa-medytacja-dzwiekowa-weekend-12-13-maja-2018/#comment-47837

  Like

   • Nie tylko ona, to jedna z wielu osob w ‘polskim’ srodowisku ezo, ktora ma podobne cele.. to cala rozbudowana agenda:

    Slowianskie Zwiedzenie
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

    MISTYKA KLAMSTWA

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/03/27/platne-pacholki-izraela/

    dlatego jak widze te wszystkie rzekomo pro slowianskie kanaly, zwlaszcza ze slowem Slowianin w tytule to od razu zapala mi sie czerwona lapmka.. i w sumie to ta agenda jest tak naprawde bardzo przewidywalna.. mozna ja calkiem dobrze przejrzec, choc z poczatku zdaje sie to przypominac LABIRYNT nie do przejscia… oni uzywaja np. pewnych charakterystycznych slow-kodow, np. okreslenia – ”oszuszanie bagna”… po prostu maja to w genach.. o ile tylko ktos kojarzy jacy to starożytni bogowie osuszyli jako pierwsi ziemskie bagna a dokladniej bagna mezopotamii……………………………….. 🙂

    p.s i w zasadzie to TRUMP nie zdradzil Polakow, a jedynie wykonal to co bylo od dawna w planach, a panowie Potocki, Nikodemowicz, Alex czy pani Krystal po prostu w wypelnianiu tego planu mu pomagaja….. Planu OSTATECZNEGO ROZBIORU POLSKI i wymazania nazwy Polska z mapy swiata…….

    Like

   • Livia Ether Flow
    May 11, 2018 at 07:15

    ”dlatego jak widze te wszystkie rzekomo pro slowianskie kanaly, zwlaszcza ze slowem Slowianin w tytule to od razu zapala mi sie czerwona lapmka.. i w sumie to ta agenda jest tak naprawde bardzo przewidywalna.. mozna ja calkiem dobrze przejrzec, choc z poczatku zdaje sie to przypominac LABIRYNT nie do przejscia… oni uzywaja np. pewnych charakterystycznych slow-kodow, np. okreslenia – ”oszuszanie bagna”… po prostu maja to w genach.. o ile tylko ktos kojarzy jacy to starożytni bogowie osuszyli jako pierwsi ziemskie bagna a dokladniej bagna mezopotamii……………………………….. 🙂

    p.s i w zasadzie to TRUMP nie zdradzil Polakow, a jedynie wykonal to co bylo od dawna w planach, a panowie Potocki, Nikodemowicz, Alex czy pani Krystal po prostu w wypelnianiu tego planu mu pomagaja….. Planu OSTATECZNEGO ROZBIORU POLSKI i wymazania nazwy Polska z mapy swiata…….”

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/09/the-trumps-four-generations-of-jewish-ties/comment-page-1/#comment-11161

    Q Anon – Intensyfikacja ujawnień, Iran
    12
    MAJ
    2018
    by krystal28 in Q

    .
    Nr 1330, 10 maja 2018, 22:43
    .
    Drodzy Patrioci:
    To o czym wkrótce się dowiecie, powinno nie tylko was wystraszyć, ale także zintensyfikować waszą determinację, by odzyskać kontrolę [Wolność].
    Informacje, które zostaną upublicznione, bardziej pokażą zbrodnicze i skorumpowane [czyste zło] nadużycie władzy, którego administracja Husajna [Obamy – kr] podjęła się we wspólnych wysiłkach z dygnitarzami krajowymi i zagranicznymi.
    Kula śnieżna zaczęła się toczyć – już jej nie można powstrzymać. D5 [klasyfikacja najsilniejszej lawiny – kr].
    Pozostańcie na kursie i zaufajcie planowi.
    Środki ochronne są w pogotowiu.
    Bądźcie ODWAŻNI.
    Wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie.
    G2qIXXafxCQ” target=”_blank”>https://www.youtube.com/watch?v=G2qIXXafxCQ
    [ang. przemówienie przedwyborcze Trumpa opisujące, co będzie do wykonania podczas oczyszczania bagna – kr]
    Zjednoczeni mamy siłę (na całym świecie).
    Walczymy.
    Już nie będzie konspiracji.
    Q
    .
    Nr 1318, 08 maja 2018 19:44
    .
    Dzisiaj ZŁO straciło kontrolę przez Iran [USA wycofało się z porozumienia nuklearnego z Iranem – kr].
    Dzisiaj Prezydent Trump przejął kontrolę nad Iranem.
    Dzisiaj, poprzez przyszłe sankcje i działania wojskowe, Prezydent uzyskał więcej amunicji / intela przeciwko NIM.
    Obserwacja potencjalnego samobójstwa.
    Ten układ z Iranem utrzymywał Iran w spokoju.
    Celem było utrzymanie Prezydenta do czasu impeachmentu lub zakończenia prezydentury.
    To jest większe niż ludzie mogą sobie wyobrazić.
    Zdrada to tylko 1/10 tego część.
    Zadajcie sobie pytanie, dlaczego oni wpadają w panikę?
    Zadajcie sobie pytanie, dlaczego tak zaangażowana jest Wielka Brytania, Francja i Niemcy?
    Ich wycieczki do Białego Domu?
    Co oni ukrywają?
    Dlaczego HRC [Hillary Clinton – kr] jest teraz w Nowej Zelandii?
    Czy NZ jest częścią 5-ciu oczu [układ o wspólnym szpiegowaniu pomiędzy 5-ma krajami – kr]?
    Dlaczego to jest istotne?
    Obserwacja potencjalnego samobójstwa.
    Q
    https://qanonposts.com/

    https://krystal28.wordpress.com/2018/05/12/q-anon-intensyfikacja-ujawnien-iran/

    Like

  • marek podlecki
   8 MAJA , 2018
   Zarówno prezydent Putin jak i Trump są bardzo zajęci fizycznym czyszczenie otoczenia.
   Tymczasem klony i hologramy nagle wróciły – z większym natężeniem, podejrzewam, że doszło do manipulacji czasem.
   https://www.monitor-polski.pl/pilne-natychmiast-wzmocnijcie-mnie-bo-wszystko-wroci-do-samego-poczatku-usuwamy-rostuwyzowych/

   krystal28
   Maj 10, 2018 @ 21:39:28
   Na arenie światowej dzieje się wiele w ramach oczyszczania (spuszczania) bagna. Aresztowania pedofilów, przesłuchania i zbieranie dowodów. (Przymusowe) rezygnacje lub zwolnienia ze stanowisk władzy. Prezydent Trump spełnia swoje obietnice przedwyborcze w sposób SPEKTAKULARNY, choć jeszcze kabalistyczne media przedstawiają jego działalność w jak najgorszym świetle. Pomimo tego jego aprobata społeczna wzrasta szybko.

   https://krystal28.wordpress.com/2018/04/30/wieloswiatowa-medytacja-dzwiekowa-weekend-12-13-maja-2018/#comment-47837

   marek podlecki
   8 MAJA , 2018
   PILNE: Natychmiast wzmocnijcie mnie, bo wszystko wróci do samego początku. Usuwamy Rostuwyzowych.
   https://www.monitor-polski.pl/pilne-natychmiast-wzmocnijcie-mnie-bo-wszystko-wroci-do-samego-poczatku-usuwamy-rostuwyzowych/

   krystal28
   Maj 10, 2018 @ 21:39:28

   Kochani, jestem z powrotem po niespodziewanych i także przewidzianych kwestiach zdrowotnych i wizycie w szpitalu. Trochę lepiej się czuję. Będę wdzięczna Wam za wsparcie energetyczne ❤
   https://krystal28.wordpress.com/2018/04/30/wieloswiatowa-medytacja-dzwiekowa-weekend-12-13-maja-2018/#comment-47837

   monitor polski

   Donald Trump podróżnikiem w czasie?! Efekt Mandeli skutkiem ubocznym?
   https://www.monitor-polski.pl/donald-trump-podroznikiem-w-czasie/

   Pan Podlecki nieustannie pisze o tym jak to jest atakowany a tymczasem jest zupelnie na odwrot – to on wraz ze swoja grupa pseudo avatarow zajmuje sie atakami psychotronicznymi na innych, wykorzystyjac do tego miedzy innymi tzw. quanteki… i atakowanymi nie sa bynajmniej Zydzi, no przynajmniej nie ci ktorych pan Podlecki ma za zadanie ochraniac.. a tak o tym tylko przypominam… slyszalam jak pewnej nocy po nieudanym ataku na mnie jeden z nich powiedzial do drugiego – po takiej konskiej dawce ta kurwa powinna juz pasc… tak, tak – panie avatarze Podlecki… KIJ MA DWA KONCE!!!

   p.s wlasciwie ta nazwa ”monitor polski” powinna byc zastrzezona dla polskiego rzadu, ale jak widac ktos panu Podleckiemu na taka wolna amerykanke pozwala…

   Like

   • ”Pan Podlecki nieustannie pisze o tym jak to jest atakowany a tymczasem jest zupelnie na odwrot – to on wraz ze swoja grupa pseudo avatarow zajmuje sie atakami psychotronicznymi na innych, wykorzystyjac do tego miedzy innymi tzw. quanteki… i atakowanymi nie sa bynajmniej Zydzi, no przynajmniej nie ci ktorych pan Podlecki ma za zadanie ochraniac.. a tak o tym tylko przypominam… slyszalam jak pewnej nocy po nieudanym ataku na mnie jeden z nich powiedzial do drugiego – po takiej konskiej dawce ta kurwa powinna juz pasc… tak, tak – panie avatarze Podlecki… KIJ MA DWA KONCE!!!

    p.s wlasciwie ta nazwa ”monitor polski” powinna byc zastrzezona dla polskiego rzadu, ale jak widac ktos panu Podleckiemu na taka wolna amerykanke pozwala… ”

    Donald J. Trump
    11 maja 2018 at 12:13
    Mark, everything goes according to plan, good job!
    Please remember: We also have special accounts to rise funds and support our brave troops. Donations are not mandatory but are welcome. Fellow troops need support !

    Code yellow: Whiskey Lima Delta Delta Four Eight Nine Seven
    EOT

    https://www.monitor-polski.pl/dzisiaj-w-nocy-przez-ziemie-przeszla-ostatnia-fala-x/#comment-314671

    Like

 4. 1_pisałem iż donald dumb zwany też szeryfem schithole to JOZUE jaki MA kazane przez żydostwo PODPALIĆ ŚWIAT i wywołać 3 WIELKIE WYMIERANIE zwane KURUKSZETRA, było SŁUCHAĆ 😀

  2_http://2012portal.blogspot.com/2018/05/entry-protocols.html

  polecam obrazki…. odnośnie”protokołu” kontaktu,jego “miejsca”. ;p

  3_polecam uwadze nazwiska UDUCHOWIONYCH, same tryki… tfu.. tuzy

  “Kp Message 5-11-18… “I’m Feeling Extremely Hopeful for Humanity at this Time”
  Posted on 2018/05/11 by Kauilapele

  This is simply a “get” from my “Holy Innards”, from my Higher Self. Even if it’s not (or if others perceive it as not), it doesn’t matter… I’m writing about it anyway.

  I’ve never felt as hopeful for humanity than I do right now.

  That’s my main statement, right there. The current humanity team on this planet encompasses a wide range of Light Workers, political leaders, disclosure representatives, apocalypse reporters (viz., people who are unveiling things), that are bringing forth a new path for the surface population. I’m calling them “Highlight BEings”.

  Here’s a list of some of my own personal “Highlight BEings” right now.

  President Vladimir Putin
  President Donald J. Trump
  Q
  Katie G
  Jordan Sather
  Isaac Green
  David Wilcock
  Corey Goode
  Michael Salla
  Jerome Corsi
  X22 Report guy
  Benjamin Fulford
  Lada Ray
  Cobra

  Notice that no one from the Main Stream Media is in there. That differs from what I would have placed on the list maybe 4-5 years ago. I believe I’ve “waked up” since then.

  I’m sure everyone has their own list of “Highlight BEings”. And that is the way it is best for all. We each have our own. And that list will change. And I’ve not included the “spiritual aspect” types in mine, but there are many.

  At this time, I am feeling and sensing the strong and vigorous UPliftment of humanity, so that we, as a whole, are becoming HUE-manity… Rainbow BEings… and becoming part of a Rainbow Planet. Illuminated… Conscious… Rising above all obstacles placed in our way, and not even seeing those as “obstacles” at all, simply as stepping stones to Higher Consciousness.”

  jedno jest nawet już obwołanego CARA WSZECHŚWIATA 😉

  4_na czerwiec zaplanowali żniwa….. WIELKIE ŻNIWA…

  poza Chinami i Japonią i może Płd Koreą reszta jest już dogadana co do miejsc pod “kombajn”….. a najbliższy Mundial da im “powód” do “ucieczki do bunkrów”… tfu “oglądania pokazów” ATOMOWYCH GRZYBÓW z trybun moskwy….

  Like

  • Piszesz tu znowu tak jak gdyby nigdy nic, udajac sprzymierzenca? Nie jestem BasiaB zmieniajaca zdanie jak rekawiczki.. O Trumpie mam podobna podobna opinie od samego poczatku I od teraz to TY zacznij lepiej sluchac mnie ~ UWAZNIE SLUCHAC!

   Kaulipele to idiota…Pozyteczny Idiota..a Ala ma KOTA..na strychu pod Sleaza.. li li li…

   Like

 5. “Piszesz tu znowu tak jak gdyby nigdy nic, udajac sprzymierzenca? ”

  NIGDY NICZEGO NIE UDAWAŁEM…. ;D

  a jeśli ci się tak wydawało to znak IŻ NIE OGARNIASZ tego co się dzieje .

  Like

  • BO MIAŁ… HAMAS ZAŁOŻYŁ MOSAD w czasach jak walczył z OWP Arafata

   zresztą o dzisiejszej masakrze ŻE JĄ WYKONAJĄ się żydki chwaliły od miesiąca z okładem….. wiec….. tylko “irańskiej rakiety” zabrakło w tej chucpie….. ale icek mordowiecki na posterunku stoi i już coś bąka o koniecznej wojnie z zuchami z polin…..

   Like

  • Czy podpisanie przez Trumpa ustawy 447 tez jest ich zdaniem OKEY? Choc to pytanie jedynie retoryczne, bo przeciez sprawa jest jasna…

   q-anon to amerykanski patriota a dokladniej patriota ussraelski..krystal I monitor polski jak widac tez…

   Like

   • ”q-anon to amerykanski patriota a dokladniej patriota ussraelski..krystal I monitor polski jak widac tez…”

    Jak widać ale i tak to mamy w dupie szanowna pani.

    Like

  • Q Anon – Rezygnacja papieża? Oficerka Familia, 11 listopada 2018, znaczenie Q74

   Działania pozytywnego wojska amerykańskiego wraz z Prezydentem Trumpem są nie tylko dla USA, ale dla całego świata. Podtrzymujmy te działania energetycznie. Ważne jest, aby to zrozumieć. Czy widzicie decyzję odrzucenia paktu nuklearnego z Iranem przez Trumpa jako początek osłabienia ciemnych elit w Europie? Dlaczego Merkel, Macron i inni tak usilnie namawiali Trumpa, aby tego nie zrobił? Dlaczego kabalistyczne media z taką zaciekłością krytykują Trumpa i zaszczepiają ludziom kłamliwą propagandę? kr

   13 maja 2018 02:02
   .
   Co musi się wydarzyć przed 11.11? (11 listopada 2018 jest planowana parada wojskowa – kr)
   11.11 będzie znacznikiem strategicznym.
   Po wyborach w listopadzie 2018.
   Nadchodzi CZERWONA fala? (fala republikanów – kr)
   Siła.
   Sprawiedliwość.
   Q

   Poniżej następne potwierdzenie, że Prezydent Trump ścisłe współpracuje z grupą Q. Zdjęcie jest z przywitania 3-ch byłych zakładników z Północnej Korei na lotnisku o 3 rano przez Trumpa (i symbolicznie uwolnienie NAS wszystkich z więzienia ciemnych elit – kr). Na strażackiej ciężarówce jest napis Q74. Poniższe słowa są bezpośrednio od prezydenta?

   Nr 1330, 10 maja 2018, 22:43, post 74
   .
   Drodzy Patrioci:
   To o czym wkrótce się dowiecie, powinno nie tylko was wystraszyć, ale także zintensyfikować waszą determinację, by odzyskać kontrolę [Wolność].
   Informacje, które zostaną upublicznione, bardziej pokażą zbrodnicze i skorumpowane [czyste zło] nadużycie władzy, którego administracja Husajna [Obamy – kr] podjęła się we wspólnych wysiłkach z dygnitarzami krajowymi i zagranicznymi.
   Kula śnieżna zaczęła się toczyć – już jej nie można powstrzymać. D5 [klasyfikacja najsilniejszej lawiny? Podpis prezydenta? D 4-ta litera alfabetu i 5 — 45-ty prezydent USA – kr].
   .
   http://qdrops.cloud.subhub.com/articles/drops

   https://krystal28.wordpress.com/2018/05/18/q-anon-rezygnacja-papieza-oficerka-familia-11-listopada-2018-znaczenie-q74/

   Like

   • ”Q Anon – Rezygnacja papieża? Oficerka Familia, 11 listopada 2018, znaczenie Q74

    Działania pozytywnego wojska amerykańskiego wraz z Prezydentem Trumpem są nie tylko dla USA, ale dla całego świata. Podtrzymujmy te działania energetycznie. ”

    To pisze jakis QAnon z USA a jakbym czytala Marka Podleckiego..CIA jest naprawde Wielkie! 😉

    p.s

    MONITOR POLSKI
    19 KWIETNIA 2018

    Przede wszystkim należy się wsparcie dla Prezydenta Donalda Trumpa i ludzi z jego otoczenia – skupmy się w silnej medytacji by podnieść mu witalność i osłabić nękające go masońskie grupy.

    https://www.monitor-polski.pl/avatarzy-wspieraja-energetycznie-i-duchowo-wszystkich-ktorzy-walcza-z-zydami-i-masonami/

    Sprytne, najpierw wykreowali (ew przejeli) tak popularne kanaly jak Monitor Polski, Porozmawiajmy TV, blog Krystal, etecera.. a teraz do dziela.. TRUMP i POTOCKI jako zbawiciele Polakow, czy ogolnie ludzkosci… jesli ktos w to wierzy no to coz.. ale przynajmniej moze sprobowac sie uszzypnac 😉

    Like

 6. 11.11.2018 = 100 LECIE “ODZYSKANIA” ISTNIENIA PRZEZ 2 RP

  PODOBNO JEST ZROBIONE WSZYSTKO BY TA ROCZNICA BYŁA “PAŹDZIERNIKOWA”…..

  Like

 7. Plemię Dana

  Plemię Dana nazywają dziś ogólnym terminem “Żydzi”, mimo że nie pochodzą z plemienia Judy. Ta mengorowska linia krewnych królewskich chroni się pod postacią hatelaw i praw negujących holokaust lub zarzut rasizmu, który ostatecznie wytrenuje rasę ludzką jako psioniczne psy, aby nie krytykować tego Wężowego Nasienia i jego zła.

  Wiemy, że bezprawny anty-Chrystus będzie udawał, że jest Chrystusem (ianem).
  Wiemy, że Tribe of Dan jest połączony z Danią, Irlandią i Szkocją.
  Samson był z Plemienia Dana.
  Mówi się, że NATO jest sojuszem prowadzonym przez Plemię Dana.
  Wiemy, że z Plemienia Dana nadchodzi antychryst.
  Dan i jego plemię zaginęło z 144 000 w czasie Ucisku.
  Plemię Dana to Nasienie Węża.
  Wiemy, że WSZYSTKIE amerykańscy prezydenci, z wyjątkiem jednego, pochodzą z tego samego rodu, z tego samego szkockiego / angielskiego drzewa rodzinnego, jak Killary i Trump.

  http://www.riksavisen.no/the-donald-the-serpent-seed-from-the-royal-bloodlinetribe-of-dan/

  Polecam

  Like

  • JAK NAJBARDZIEJ

   wedle przepowiedni amerykański kontynent zapadnie się pod wodę więc sobie żydostwo umyśliło desant na polin ale na gotowe czemu służył wcześniejszy kant z tzw “kredytami we frankach” potem programy osiedleniowe żyd++ a teraz już na chama RUGI poprzez zapisy ustawy S.447 i wszelakie POFAŁSZOWANE dokumenty

   projekt TRÓJMORDZIA czyli NEO-USA ma im zapewnić WŁADZĘ po przeszczepie na europejski teatr działań…. ale czymś trzeba chciwe na władzę polatcwo kusić więc się im ryje pod beretem WIELKĄ “LECHIĄ” a powinno TRÓJ-POLIN….. by się szarpnęło na realizację cudzych planów i w imię tych planów poszło z sąsiadami wojować.

   LECHII bez LECHA być nie będzie… katolskiego polin też choć różne sekty tez urządzają marsze w tym temacie… ale one mają wymóc na tłuszczy chęć bicia się z bisurmanem…… czyli iść na A raba z krucjatą… jaka będzie potrzebna bry brytyjska nierządnica w 3 cielskach się mogla tam przenieść ze swoją pedofilską świtą….

   idzie walka o “teren zejścia” czy też “nawiedzenia” jakim ma być krakóf

   Like

   • Jasne 🙂 Trudno nie rozpoznac najbardziej CZOLOWEGO “polskiego” kryzysowego aktora 😉 Ale jaka rola mu tu przypadla? “Tapadla”?

    TAMAR RESOURCES.. pierwsze skojarzenie ~ TAMAR.. I chyba trafne… mysle ze to firma o bardzo dlugiej tradycji, siegajacej czasow Jezusa …

    https://www.genealogieonline.nl/en/carlisle-faulk-family/I25539.php
    Szef jest zwiazany z Rotschildami, a bynajmniej u nich rozpoczynal kariere

    http://www.tamarresources.com/

    Mysle ze skojarzenie proste ale calkowicie trafne ~ TAMAR

    Like

   • I ten czarny maltanski krzyz na mundurku pana “Jablonowskiego”. Czarny maltanski krzyz na czerwonej tarczy (roth schild)

    null

    choc dokladniej jest to tzw. Pieczec melchizedeka.. tyle ze w takim wydaniu oznacza ze mamy do czynienia z mrocznymi templarami…

    P.s jesli petycje w imieniu protestujacych Polakow wreczal akurat pan Jablonowski z czarnym maltanskim krzyzrm I czerwonym tarczem to znaczy ze z Polska jest juz naprawde zle

    null

    Like

   • I teraz pytanie grupa sławka współpracuje z jabłonowską (masonerią francuską) czy może jest jej rywalką ?

    Like

   • Majestic 12 lutego 2016 at 19:16 Reply
    korzystając z okazji chciałbym zaprosić Wszystkich świadomych do NTV miedzy innymi tam gdzie komentujemy audycje aby czynnie się włączyli do dyskusji ,Porozmawiajmy Tv Alexa ,NTNS z Londynu u Roberta , NTV J Zagorskiego ,traktujemy jak jeden organizm ,taka Wspólnota daje wiele korzyści dla każdego w szturmie gromienia ciemnogrodu i zaklamania .z Góry Dziękuje.

    Astre 13 lutego 2016 at 22:50 Reply
    Majestic. Dyskusje nic nie wnoszą. A, ta audycja w NTV, to kolejne show.
    Dlaczego ?
    Dlatego, że dotyka wierzchołka góry lodowej, a nawet mniej.
    Więc, jak posłuchasz co mówi na konferencjach Harald Kurz Vella, to Ci się odechce pustych dyskusji i odechce Ci się odwetów w stylu jak piszesz – gromienia ciemnogrodu.
    Więc , zapomnij o odwetach bo sobie strzelasz we własną głowę i to z grubego kalibru, a raczej staraj się zrozumieć….. https://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA

    http://porozmawiajmy.tv/miedzynarodowy-dzien-walki-z-kontrola-umyslu-8-lutego-2016/#comment-23365

    Like

   • #knp
    Cechy kontrolowanej opozycji
    tłumaczenie skrócone, pełna wersja po angielsku:
    http://hatrickpenryunbound.com/?p=4058

    1 Kontrolowana opozycja zwodzi cię, skłaniając do myślenia, że ktoś już walczy w szlachetnej sprawie w twoim imieniu. Nie będziesz musiał tak ciężko pracować, lub pracować wcale, bo kontrolowana opozycja robi to za ciebie.

    2. Kontrolowana opozycja stwarza wrażenie zaangażowanej w bitwę przeciwko problemowi lub osobie X. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, piłka zostanie przepuszczona w najistotniejszym punkcie gry, pozwalając ‘wrogowi’ wygrać wszystko.

    3. Kontrolowana opozycja może być wykorzystywana, aby ‘wyglądać na wariata’ w niektórych momentach gry. Może to być wykorzystywane do dyskredytowania prawdziwego ruchu i szczerych liderów.

    4. Kontrolowana opozycja może być wybiurcza w wybieraniu tematów, którymi się zajmuje.

    5. Kontrolowana opozycja kontroluje (narzuca) temat dnia. Gdy media zostały nasycone źródłami kontrolowanej propagandy, fakt że tak wielu omawia temat X, oznacza, że zazwyczaj ten temat jest postrzegany przez masy jako temat dnia… w końcu, wszyscy o tym mówią, czyż nie?

    6. Kontrolowana opozycja promuje dezinformacje i sianie strachu.

    7. Kontrolowana opozycja promuje dywersję i operacje psychologiczne. Dywersją może być walka trolli pomiędzy agentami kontrolowanej opozycji. Operacjami psychologicznymi jest każda operacja lub operacje mające na celu przekonać, zmienić lub wpłynąć na populacje na dużą skalę. Zastraszenie jest wielką częścią wojny psychologicznej. Prawdopodobne scenariusze obejmują aresztowanie ‘głoszącego prawdę’ za publikowanie szorstkich słów w internecie lub reporter doświadczający przedwczesnej śmierci (eksplozja samochodu?) z powodu bycia bliskim ujawnienia czegoś o Obamie lub CIA. Żadna z sytuacji nie byłaby prawdziwa, zaangażowane postacie byłyby przede wszystkim aktorami wypełniającymi swoje role w teatralnym przedstawieniu, uczynione autentycznymi i wypromowane wszędzie przez źródła kontrolowanej opozycji, z zamierzonym efektem zastraszenia cię i powstrzymywania cię przed zaangażowaniem się.

    8. Kontrolowana opozycja zajmuje się kolekcjonowanie danych i odnajdywaniem informacji. Chcą wiedzieć co wiesz i kiedy się o tym dowiedziałeś. Gdy wyślesz im artykuł lub informację, nie tylko zignorują to, ale włożą je do twojej teczki na podstawie tego co wiesz.

    9. Kontrolowana opozycja może promować zmyślone historie oraz legitymizować jak i dyskredytować tych, którzy je wspierają, za pośrednictwem agentów kontrolowanej opozycji, a w wybranym momencie, zdyskredytować informację całkowicie.

    10. Kontrolowana opozycja zajmuje się kontrolą umysłu i inżynierią społeczną.

    11. Kontrolowana opozycja kontroluje eter (medialny) i co za tym idzie kto ma być pokazywany opinii publicznej.

    12. Kontrolowana opozycja ma możliwość, niemal jak wampir, wysysania energii, szczególnie w formie finansów, od tych, którzy sprzeciwiają się siłom establiszmentu. Gdy wpłacasz im pieniądze lub kupujesz gadżet od źródeł kontrolowanej opozycji, pomagasz im jednocześnie szkodząc sobie.[…] Czas też jest cennym środkiem, który kontrolowana opozycja chce czerpać od ciebie.

    13. Kontrolowana opozycja oferuje brak rozwiązań lub rozwiązania, które prowadzą do nikąd.

    https://www.wykop.pl/wpis/9494502/knp-cechy-kontrolowanej-opozycji-tlumaczenie-skroc/

    Like

   • Tak, tak tak – tak to wlasnie wyglada. Majestic (Grzesiek/Magdarian) to wyjatkowo dwulicowy osobnik.. publicznie bedzie sie przymilal do kogos a za plecami wbijal noze i tu tylko dla przykladu jeden mail:


    2018/05/12 at 3:49 pm

    — Forwarded message ———
    From: eltoma cnc
    Date: wt., 24.03.2015 o 12:10
    Subject: Ziria i Erkriel, Aleks, Cialo Intelektu
    To: OvO , viktoriiabarinova . , Sławomir Piwowarczyk

    Kalinko, Zirie i Erkriela odczuwam w prawdzie jako innych i odczuwam w nich cos zrobotyzowanego- jak przykladowo u Chinczykow- ale nie chce ich niszczyc tylko dlatego, ze ktos wyslal ich tutaj jako kroliki doswiadczalne. Takich jak oni, przybylo na pewno wiecej i ich dusze byc moze czekaja, podlaczone pod miejsca z silnym przeplywem energii (jak elektrownie atomowe) na wcielenie sie tutaj i rozpoczecie kolonizowania Ziemi. Na razie mysle, ze Ziria i Erkriel moga sie nam przydac. Przykladowo poza Tosia i Ziria, nie znam nikogo, kto potrafil by obejrzec ciala eteryczne- bez podsuwania temu komus hologramow przez Repto. Reptilianie boja sie Zirii i coraz bardziej zaczynaja bac sie Tosi, dlatego na odbieranych przez Zirie i Tosie obrazach energetycznych, mozna polegac.

    Zmienie nieco temat: Wczoraj wieczorem porownywalismy wielkosci eterycznych Cial Intelektu u Aleksa B. i u Malgorzaty Brzozy. -Tej, z nagrania z Aleksem, ktora przeczytala kilka bibliotek ksiazek i ktorej Repto skradli Cialo Duszewne i Duchowe -i ktorej uzywaja jako portalu.
    Wielkosc eterycznego intelektu Aleksa jest pojemnosciowo 1000 krotnie mniejsza, jak u Malgosi.
    Porownalismy takze wielkosc intelektu Aleksa, do wielkosci intelektu psa Tosi, bo przypuszczalem, ze beda takie same. -Mialem niestety racje; pies Tosi ma tak samo duzy intelekt, jak Aleks.

    Przytulam,
    Grzesiek
    —-

    (…)

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/21/ojciec-pio-z-nowej-huty-i-sluzby-specjalne/comment-page-2/#comment-11198

    Majestic najpierw sie do mie przymilal, probowal cos na mnie wymusic, ale jak odmowilam to pokazal prawdziwe oblicze i napisal miedzy innymi cos takiego, ze w zasadzie powinien mnie juz skasowac, ale…. a tu jego przykladowy komentarz:

    Grzesiek pisze:
    7 września 2017 o 23:11

    Jak Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera! Schizoidalna gonitwa myśli, przeinaczanie faktów, chora wyobraźnia – stanowią pseudoezoteryczną mieszankę, którą n9ie warto się zajmować!

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/#comment-53918

    Wpadl mi tez w oko komentarz pana z NTNS pod jednym z filmikow Slawka mniej wiecej o takiej tresci – ”sam nawarzyles piwa to teraz je wypij”…

    aha, zwroccie uwage na to, ze ten mail w ktorym Majestic przyrownywal Alexa do psa zostal przeslalny trzem osobom, w tym do Slawka Piwowarczyka…

    Co istotne Majestic twierdzi ze juz w dziecinstwie zostal ofiarowany Szatanowi i caly czas jest pod jego kontrola… To on mi tez pisal o swoim zwiazku z Izabela z Niemiec:

    Kim jest “Matka Boska” z Sejmu?

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/25/kim-jest-matka-boska-z-sejmu/

    A z kim Izabela byla w Sejmie? Z NTV!

    i tak to sie wszystko kreci…

    Like

   • Aleksander Jabłonowski
    6 dni temu
    ja nie promuje p.Potockiego – jedna rozmowa to była ! Ja kurwa niestety nie jestem agentem – agenci jedzą owoce morza, suszi, kawior a ja świnie wpierdalam namiętnie !

    Like

 8. Sama zaś wiarygodność “przekazów” ojca pijom zawiera się w sławkowym stwierdzeniu

  “iż kiedyś ktoś mu pomógł w rozwinięciu biznesu ale tamtym osobom “podpadł” i mu ZWINĘLI firmę w miesiąc” (albo rok bo już nie pamiętam)

  więc sobie można popatrzeć kto mu w tym pomógł poprzez “łącznika” czyli nawigatora od “iglicy”…

  W każdym razie trza być szalonym by uważać “przekazy ojca pijom” za cokolwiek ważkiego…. a on jak już “wkroczył między wrony” to one już mają “teczkę na niego… bo tak działa masoneria…. najpierw KUSI zyskami… potem wciąga w bagno szemranymi interesami… potem gromadzi obciążające fakty a na końcu albo dalej się zatracasz już jako golem oddany ich sprawie albo “prasa ma przeciek”……

  i tak też należy czytać jego “filmiki” przy jakich “szalone krowy” są ostoją stoicyzmu…..

  co nie zmienia faktu iż wokoło Kopalni Krupińskiego za dużo się kreci szakali…..

  Like

 9. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 10. Najważniejsze w tej chwili jest usunięcie parchów, którzy czytają ten blog i nam mącą. Myliłem się, że „Lucilla” i jej podobni to są Avatarzy z parchatymi nakładkami na dusze, to są pseudo-Avatarzy, Enki u których płynie żydowska parchata krew! Tak, ten żydowski syf zainfekował też wszechświaty w innych wymiarach i innych poziomach. Dlatego tak długo trwa jego usunięcie, bo to nie tylko sprawa Ziemi. Nanowahadełko podaje, że na planetach Enki tego parchatego żydostwa jest tylko o 30% mniej niż na Ziemi, z tym że się ukrywali i dopiero teraz wyłażą jak im się zaczyna dupa palić. Potajemnie praktykowali tę swoją „religię” czcząc „boga” Jahwe.

  Wiele problemów, z którymi się zetknęliśmy było wynikiem kontrabandy tych parchów. Żeby było jasne – to nie są żadni rabini, to są ludzie z maksimum 30% żydowskiej duszy, czy też DNA jak kto woli. Niektórzy z nich mają tylko 3-4% tego syfu w DNA, ale czują się żydami. To jest najgorszy problem, gdyż ci ludzie nie wiedzą kto naprawdę za tym stoi! Podejrzewam, że nawet całkowite usunięcie tych parchatych genów nie tak od razu ich odmieni, dlatego koniecznie potrzebna jest „terapia szokowa”, którą stosują Donald Trump i Władimir Putin – pod hasłem „Albo ludzkość, albo parchate żydostwo – wybieraj”. Kto nie z nami ten zostanie usunięty z tego Wszechświata siłą. Nikt się nie będzie pierdolił z kimś kto nie chce słuchać i nie reaguje na fakty. Parchaci żydzi są winni większości zła jakie miało miejsce na tej planecie. I jak się okazuje także na innych.

  https://www.monitor-polski.pl/aktualnosci-i-medytacje-26-maja-2018-r/#comments

  oooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbbssssserwator1@gmail.com

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s