The Identity Of The Final Antichrist? (‘Polish Accent’)

Wpis powiazany miedzy innymi z takimi wpisami jak: Ojciec PIO z NOWEJ HUTY i Sluzby Specjalne ; OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN ZBIGNIEW hrabia POTOCKI! CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE??? ; UWAGA – DOBRY PASTERZ!

etc..

Tekst ten zamiescilam oryginalnie pod wpisem Ojciec PIO z NOWEJ HUTY i Sluzby Specjalne

https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/21/ojciec-pio-z-nowej-huty-i-sluzby-specjalne/comment-page-2/#comment-11123

I mimo iz niekoniecznie z wszystkim sie zgadzam to jednak przez wzglad na ow polski akcent postanowilam go opublikowac, tym bardziej iz uwazam ze jest ta watek bardzo ale to bardzo zwiazany z watkiem PIO i pana Potockiego oraz – Jezuitami.. a to agenda tak czarna, ze… skala wysiada!!!

update

dyskusja na temat tej ”konstytucji” pod linkiem:

https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/21/ojciec-pio-z-nowej-huty-i-sluzby-specjalne/comment-page-2/#comment-11213

Livia

 

45 thoughts on “The Identity Of The Final Antichrist? (‘Polish Accent’)

 1. Sławomir Piwowarczyk
  Opublikowany 12 maj 2018
  Uroczyste przekazanie Aktu Królestwa Bożego w Polsce
  Kraków, 12-05-2018 Aula Uniwersytetu Rolniczego.
  I to już chyba koniec mojej tu roli.

  Pani Renato,
  Wczoraj przekazałem Panu Prezydentowi, tekst nowego Polskiego ustroju, wszystko jest teraz w Jego, legalnego suwerena woli,
  Ojciec Pio przygotowywał osoby do objęcia w odpowiednim czasie stanowisk w Polsce, przygotowywał moralnie i kazał się kształcić im w różnych kierunkach, co też robili, wiedzieli iż to nastąpi i muszą odbudowywać Kraj od zera, od zera moralnego i ekonomicznego.
  Wiedzieli (niektórzy z nich) iż w Polsce zapanuje Monarchia (wróci monarchia-takich słów użył), ale w innym wydaniu niż w przeszłości. Teraz Monarchia jest faktem w Polsce (inna) w postaci legalnej władzy Pana Prezydenta, Poprosiłem jednego z nich by dali mi szkic bazowy planu nowego ustroju, a ja obiecuję, że wręczę Go Panu Prezydentowi Janowi Potockiemu i wczoraj to uczyniłem. Gdy Pan Prezydent to przeczyta w swoim zaciszu…to usiądzie i “zaniemówi”.
  Wiem sporo i widziałem sporo, ale gdy to przeczytałem…mnie nie wolno w tym zmienić ani przecinka, tylko autor.
  Planuję powiedzieć o tym publicznie, ale się waham, nie chcę narazić tych ludzi przed czasem, chociaż wiem, że to ja mam ustalać czas (będziesz wiedział co i kiedy..), a ja nie wiem, może jeszcze nie wiem…pozdrawiam
  Londyn
  Sławek

  Like

  • Coz, jak widac kolejne krolestwo budowane na klamstwie, a wiec jak najbardziej w temacie:

   Tożsamość ostatecznego Antychrysta?

   he Individual (a.k.a: Reptilian Dimension) / 4 dni temu

   Ostatnio otrzymałem bardzo fascynujące informacje. Bardzo możliwe, że otrzymałem możliwą tożsamość ostatecznego Antychrysta, który będzie rządził światem przez 3,5 roku, jak to prorokowano w Księdze Objawienia. Zgodnie z otrzymanymi informacjami, wysokiej rangi członkowie Zakonu Jezuitów i innych tajnych stowarzyszeń przygotowują jeden światowy rząd i jedną światową religię, która będzie rządzona przez Szatana / Lucyfera (najprawdopodobniej rządzona przez ONZ). Szatan często materializuje się w różnych formach i często przybiera postać martwych ludzi, aby oszukiwać ludzi. Zgodnie z otrzymanymi informacjami Szatan pojawi się na ziemi w postaci zmarłego jezuity, Włodzimierza Ledóchowskiego.

   Ledochowski zostanie okrzyknięty, gdy nadprzyrodzony wniebowstąpiony mistrz powróci z martwych (w rzeczywistości to Lucyfer, który przybrał postać umarłego) i będzie rządził światem na zewnątrz wraz z jego jezuickimi asystentami. Ledochowski zmarł w 1942 r. I był 26 generałem jezuitów. Szatan przyjmie postać Ledochowskiego i poinformuje świat, że Zakon Jezuitów jest najwyższą władzą duchową i religijną, ponieważ jeden z generałów powrócił z martwych. Wojskowy zakon znany jako zakon Jezuitów, który od wieków rządził większością znanego świata, będzie otwarcie rządził światem z Lucyferem, który przybrał postać zmarłego jezuity. Lucyfer w postaci zmarłego jezuity zjednoczy religie świata w jedną światową religię, a także stworzy jeden światowy rząd. “A wtedy ten bezprawny zostanie objawiony, którego Pan pożre waszym ustami i zniszczy w blasku Jego przyjścia. Nadejście bezprawnego jest zgodne z działaniem Szatana, z całą mocą, znakami i kłamliwymi cudami, i ze wszystkimi nieprawymi oszustwami wśród tych, którzy giną, ponieważ nie otrzymali miłości prawdy, aby mogli być zbawieni. “(2 Tesaloniczan 2: 8-10)

   (…)

   Towarzystwo Teozoficzne, które kontroluje ruch spirytystyczny nowej generacji, najprawdopodobniej będzie promować Ledochowskiego jako wniebowstąpionego mistrza w rozwijającym się ruchu New Age. Ledochowski może być wspierany przez międzynarodowe tajne stowarzyszenia jezuitów (masoni, Towarzystwo Teozoficzne, ruch New Age, Watykańscy Rycerze, Sufi Islam) jako duchowy autorytet, który powrócił z drugiej strony, aby poprowadzić ludzkość do jednej światowej religii i jednego światowego rządu . ONZ, która jest nadzorowana przez Rycerzy Maltańskich (kontrolowanych przez zakon jezuitów i mających stały status obserwatora w Radzie ONZ) najprawdopodobniej sprawi, że Lucyfer / Ledochowski będzie szefem ONZ.

   (…)

   Ladochowski nie żyje od dziesięcioleci, a jego pojawienie się z pewnością zadziwiłoby świat i zainteresowało go Ladochowski. Czy pojawienie się Lucyfera w przebraniu Ladochowskiego jest spełnieniem powyższego proroctwa? Tylko czas powie.

   Zakon jezuitów jest na szczycie: New World Order, Illuminati, Watykan i międzynarodowa sieć okultystyczna. Wewnętrzny krąg zakonu jezuitów zmienia kształt reptilianów z linii nephilim i jest czarnymi magami wysokiego poziomu. Ten wewnętrzny krąg jezuitów z Lucyferem jako ich otwartym przywódcą, w postaci zmarłego Ledochowskiego, może być ostatnim światowym rządem przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa, który powróci, by zniszczyć świat i osądzić go na zawsze.
   https://reptiliandimension.wordpress.com/2018/05/09/the-identity-of-the-final-antichrist/

   tlumaczenie google translator

   Tyle, ze mi to wszystko bardziej pasuje do PIO

   cdn

   Like

 2. Komentatore Settembrini
  3 weeks ago
  Brawo, Jezes królem Polski, Potocki prezydentem, a Sławek będzie Skarbnikiem.

  Kazimierz Wolański
  3 weeks ago (edited)
  Mam takie pytanie czemu pan mi zablokowal wcześniej możliwość komentowania? Nigdy pana nie obrazilem a moje komentarze mialy charakter komplementow. Nie rozumiem tej postawy ponieważ kontrasuje z pana przekazem. Może nie lubi pan komplementow ok nie chce sie narzucać… ale poczulem sie jak trendowaty a wydawal się pan wrażliwa osoba.

  Michał Jagusiak
  3 weeks ago
  Panie Sławku, bardziej lud interesuje czy to była Intronizacja Rzymsko-katolicka, czy też gnostycka, a może prawosławna, czy też protestancka???

  jozef wisniewski
  3 weeks ago
  ważne jest to , żeby nie była rzymsko-katolicka.

  Sławomir Piwowarczyk
  1 day ago
  Rzymskokatolicka

  zedd monk
  3 weeks ago
  Wszystko pięknie Sławku, tylko dlaczego na najnowszym filmie w tagenie, Potocki ma krawat z symbolem city, a w innej rozmowie na NTNZ, wspomina że jezuici prowadzą na jego rzecz sondaże w polsce???

  Sławomir Piwowarczyk
  1 day ago
  a, to już akurat wiem, też mnie niepokoiło, przyjdzie czas to Pan Prezydent sam opowie, mnie już to nie przeszkadza bo wiem o co chodzi, ale rozumiem innych, ja o tym nie mogę publicznie, City of London…a pompują to..
  to sytuacja rzekłbym patowa

  (https://www.youtube.com/watch?v=K-3n3hcWY0Y)

  Like

 3. Komentarze z wpisu o Pio:

  Piejo kury piejo
  May 17, 2018 at 06:37

  Livia Ether Flow
  May 17, 2018 at 18:55

  ”Grzegorz 17 maja 2018 at 20:06 Reply
  Niech Pan Prezydent zachowa klasę i nie używa obraźliwych słów w wywiadach, bo wykorzystają to w mediach, aby ośmieszyć jego wizerunek w społeczeństwie. To znana taktyka. Niech obok niego nie kręcą się też podejrzani goście jak ten Piwowarczyk Sławek co nawymyślał w Tagenie 😉”
  http://porozmawiajmy.tv/parszywa-zdrada-andrzeja-dudy-i-panika-w-ambasadzie-niemieckiej-jan-zbigniew-hrabia-potocki/#comment-37844

  a kim jest Alex Berdowicz – jak nie podejrzanym typem? w tym podejrzanym i to podstawnie o zabojstwo Maxa Spiersa!
  !

  A przy okazji.. ciekawa sprawa:

  Сигмор 17 maja 2018 at 19:00 Reply
  Panie Aleksie, może to zabrzmi dziwnie ale w minucie 17:03 nagrania Pan Prezydent sprawia wrażenie ducha lub hologramu, a nie widać cięcia w nagraniu, czy to było również celowe jak z tym krawatem?
  Pozdrawiam.

  http://porozmawiajmy.tv/parszywa-zdrada-andrzeja-dudy-i-panika-w-ambasadzie-niemieckiej-jan-zbigniew-hrabia-potocki/#comment-37840

  to sa zrzuty ekranu

  null

  null

  null

  Tak, ten watek pasuje tutaj idealnie… i dorzucmy jeszcze to:

  Maria
  May 17, 2018 at 16:46

  Like

  • Potocki to potężny mag umiejący znikać

   Mic Mic
   1 week ago
   Rademenes, przesadziłeś po raz kolejny. Potocki odczyta twoją twarz z odbicia w wodzie. To bardzo potężny człowiek, wystarczy, że powie słowo i znikają całe kraje, a nawet kontynenty. Tak było z Atlantydą. Teraz podobno zamierza unicestwić jakieś kraje na Bliskim Wschodzie. A ty stanąłeś mu na drodze.
   (https://www.youtube.com/watch?v=7PAkI5cleVk)

   Like

 4. Pingback: The Identity Of The Final Antichrist? (‘Polish Accent’) – Livia Ether FLOW

 5. Sławomir Piwowarczyk
  Published on 21 May 2018
  (w nagłówku pieczęć, złota, tłoczona, na papierze prezydenckim – Prezydent II Rzeczypospolitej)
  Uroczysty Akt
  Intronizacji Jezusa Chrystusa
  na Króla Polski

  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
  Jezu Chryste, Królu i Panie
  Jak powiedziałeś
  “Królestwo moje nie jest z tego świata”
  Jezu Chryste, Jedyny Odkupicielu rodzaju ludzkiego, stojąc pokornie przed Tobą,
  tu obecnym w Przenajświętszym Sakramencie, w mocy przysługującego mi prawa, jako prawowity suweren Drugiej Rzeczypospolitej Polskiej, jako Jej legalny Prezydent
  ja Jan Zbigniew hrabia Potocki dokonuję w Kaplicy w Kirach w Zakopanem,
  wraz ze zgromadzonym tu ludem świeckim i Duchowieństwem Kościoła Chrystusowego
  Uroczystego Aktu Intronizacji Ciebie Jezu Chryste,
  na Króla Polski i całego Narodu Polskiego,
  powierzając nas wszystkich Polaków, nasz Kraj i naszą przyszłość Tobie,
  Jedyny Królu i Panie Panów.

  Za wstawiennictwem Twej Świętej Rodzicielki Maryi,
  wszystkich Chórów Anielskich i Świętych Kościoła Chrystusowego,
  proszę pokornie w imieniu swoim i w imieniu wszystkich Polaków,
  abyś Twe Królestwo poszerzył o nasz Kraj i nasz Naród.
  Naszą Ojczyznę Tobie powierzam i dokonuję Intronizacji Ciebie
  na Króla Polski i Narodu Polskiego.
  Jak w modlitwie, którą nas nauczyłeś
  “Przyjdź Królestwo Twoje”
  W imię Ojca i Syna i Dycha Świętego

  Jan Zbigniew hrabia Potocki
  Duchowieństwo
  Wierni obecni
  (podpisy)
  Kiry, Zakopane 23 listopada 2017 rok

  Like

  • Ciekawe. Tez mialam dwa sny z JZ Potockim, w tym jeden naprawde koszmarny

   Livia Ether Flow 2018/01/21 at 9:18 am

   Dzisiaj mialam dziwny sen – o panu Potockim. Tak, zabawne… Nie moge skojarzyc ani nazwy miasta ze snu ani kobiety ze zdjecia.. stare zdjecie i kobieta w ujeciu a la MATA HARI.. dluge ciemne wlosy, itd… takie nietypowe imie jak Salomea, albo Sabinea… ostatnio zupelnie przestalam sie interesowac panem Potockim i tymi sprawami, ale jak widac sam sie przypomina 😉
   ahh, w snie pan Potocki byl na tyle przekonujacy, ze po przebudzeniu sie mialam bylam zdecydowana pokasowac wszystkie notki na jego temat…. hmm… ciekawe 🙂

   https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-9111

   Livia Ether Flow 2018/03/27 at 8:24 am

   In reply to Laguna__.

   Ja tej nocy mialam kolejny sen z Potockim, ale snil mi sie tez Slawek, butelka wina – bialy proszek. chyba ORMUS.. ktory testowali na trojce malych dzieci.. szczegolow nie chce podawac, ale to miejsce znajdowalo sie na terenie jakiegos przedsiebiorstwa.. tak jakby tajny punkt mind control.. ja zostalam tam w snie uwieziona, a wiec chcac nie chcac musialam sie temu wszystkiemu przygladac.. widzialam jak dzieci zostaly umieszczone na specjalnych paletach, uwiezane a nastepnie przykryte kolejna warstwa, tak wiec znajdowaly sie jakby w stanie zawieszenia nieco pod ziemia.. jakby w stanie uspienia? cos im bylo jednak dozylnie podawwnane.. dogladala ich jakas pielegniarka… wyjatkowa dziwka.. az w koncu zjawil sie on – Potocki… powiedzieli mi ze mam klekac na kolana i prosic go o uwolnienie dzieci.. ale on powiedzial, ze za pozno.. ze czekal na mnie od 2005 roku, a ja wybraklam innego i teraz na nic moje prosby…. ale……..

   potem dzeci wyjeto i smarowano jakas dziwna zolta mazia, jakby maslem, albo zolcia … potem bylam na zewnatrz.. udalo mi sie uciec, ale co z dziecmi nie potrafie sobie przypomniec.. pamietam jedynie ze z nieba spadal taki dziwny bialy proszek.. jakby wlasnie ten ormus, bo z cala pewnocia nie byl to snieg….

   ten sen trwal cala noc, bo nawet jak sie raz obudzilam, to po ponownym zasnieciu powrocilam dokladnie do tego momentu ktory snil mi sie tuz przed tym zanim sie obudzilam…

   oczywiscie to nonsens, ze Potocki czekal na mnie od 2005 roku, ale cala reszta… to wszystko wygladalo bardzo realnie…. Slawek sie wycofal, filmiki posusuwane.. a mial przeciez mowic o dzieciach………

   dzieci byly umieszczone w takich dolach w ziemi jak te na przegladzie samochodowym:

   http://gal.pless.pl/2011/2011-07-18-2/slides/stacja_kontroli_pojazdow_bogedaina_21_pszczyna(2)

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/05/behind-the-green-door-planetary-grid-march-2018-urgent-xxx/comment-page-1/#comment-10416

   Liked by 1 person

  • Livia Ether Flow 2018/03/27 at 8:24 a

   Ja tej nocy mialam kolejny sen z Potockim, ale snil mi sie tez Slawek, butelka wina – bialy proszek. chyba ORMUS.. ktory testowali na trojce malych dzieci.. szczegolow nie chce podawac, ale to miejsce znajdowalo sie na terenie jakiegos przedsiebiorstwa.. tak jakby tajny punkt mind control..

   potem dzeci wyjeto i smarowano jakas dziwna zolta mazia, jakby maslem, albo zolcia … potem bylam na zewnatrz.. udalo mi sie uciec, ale co z dziecmi nie potrafie sobie przypomniec.. pamietam jedynie ze z nieba spadal taki dziwny bialy proszek.. jakby wlasnie ten ormus, bo z cala pewnocia nie byl to snieg….

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/05/behind-the-green-door-planetary-grid-march-2018-urgent-xxx/comment-page-1/#comment-10416

   Liked by 1 person

   • anon
    2016/07/19 at 12:11 am

    A i ten A wciskają
    >> >> >> namolnie
    >> >> >> >>>> to
    >> >> >> >>>> ich
    >> >> >> >>>> >> >> coś
    >> >> >> >>>> >> >> >> ten
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> ich
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> ormus…
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> to jest dziwne, ale..
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Oni szukają nastepnych, dlatego
    to
    >> >> >> serwują,
    >> >> >> >>>> wiem
    >> >> >> >>>> >> co
    >> >> >> >>>> >> >> >> mnie
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> się
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> po
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> tym
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> stało.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Ze mną im nie wyszło wyjdzie z
    >> innym.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Są w desperacji, ze tak ryzykują,
    >> po
    >> >> tym
    >> >> >> >>>> wraca
    >> >> >> >>>> >> >> pamięć.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Przez tysiące lat tak nie
    >> ryzykowali
    >> >> i
    >> >> >> nie
    >> >> >> >>>> >> podawali
    >> >> >> >>>> >> >> >> tego
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> stadu,
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> a
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> teraz
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> dają.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Wygląda to tak jakby
    spierniczyli
    >> coś
    >> >> w
    >> >> >> >>>> >> >> “komputerch”
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> Ziemi
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> i
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> wiedzą,
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> że przegięli, nie umieją tego
    >> >> odkręcić.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> To najstarsze systemy i
    pierwotne
    >> >> >> >>>> sterowanie
    >> >> >> >>>> >> ręczne
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> kanałów,
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> gdy
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> planeta
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> żyła sama to regulowała.
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Ale teraz jest problem…
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> Jeśli chcieli w terrarium
    >> przestawić
    >> >> >> >>>> parametry
    >> >> >> >>>> >> >> życia
    >> >> >> >>>> >> >> >> na
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> inne
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> i
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> coś
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> nie
    >> >> >> >>>> >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> poszło to grozi to wymarciem
    życia

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/07/17/rip-max-spiers/comment-page-1/#comment-1832

    W dniu poniedziałek, 30 maja 2016 SP
    >napisał(a):
    >> Pytasz, jak to możliwe..tak działa Ormus, Davida Hudsona
    >> prześlę Ci zaraz fw
    >> wczorajszego maila do Ciebie który pomyłkowo wysłałem do samego siebie…
    >> i skojarz go z Jakubem,
    >> przypomnij sobie sprawę Iren Duran – tej tajemniczej nieznajomej spod
    >samego
    >> Wawelu,
    >> mówiła mi wówczas bym czytał Jakuba bo to mi się bardzo może przydać,
    >skjej
    >> sama sobie reszte..
    >> pa,
    >> S

    a jednak ”wyszlo”

    Like

   • Ktos kiedys na blogu zapytal – CZY ORMUSEM MOZNA SIE ZATRUC.. odpowiedzialam, ze zatruc chyba raczej nie, ale konsekwencje moga byc znacznie powazniejsze, przynajmniej dla istoty ludzkiej… odszkam to wszystko pozniej wieczorem, lub juro i zrobie z tego nowy post.. a poki co trafilam na cos takiego:

    The Dangers of Monoatomic Gold & ‘Enki’ Aliens

    http://educate-yourself.org/cn/whiteowlmonoatomicgoldenkialiens04feb09.shtml

    ++

    Ashayana Deane (Anna Hayes) on Monoatomic Gold (May 17, 2007)

    http://educate-yourself.org/lte/AshayanaDeaneonwhitegold17sep06.shtml

    Anna Hayes on Mono Atomic Gold: A Hidden Reptilian Agenda to Undermine DNA Activation

    http://educate-yourself.org/cn/annahayesmonoatomicgold2000.shtml

    Like

 6. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s