ORMUS a SPRAWA POLSKA

(Spisek Syjonu)

To moj sen z 27 marca tego roku, fragment:

Livia Ether Flow 2018/03/27 at 8:24 a

Ja tej nocy mialam kolejny sen z Potockim, ale snil mi sie tez Slawek, butelka wina – bialy proszek. chyba ORMUS.. ktory testowali na trojce malych dzieci.. szczegolow nie chce podawac, ale to miejsce znajdowalo sie na terenie jakiegos przedsiebiorstwa.. tak jakby tajny punkt mind control..

potem dzeci wyjeto i smarowano jakas dziwna zolta mazia, jakby maslem, albo zolcia … potem bylam na zewnatrz.. udalo mi sie uciec, ale co z dziecmi nie potrafie sobie przypomniec.. pamietam jedynie ze z nieba spadal taki dziwny bialy proszek.. jakby wlasnie ten ormus, bo z cala pewnoscia nie byl to snieg….

calosc pod linkiem

https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/05/behind-the-green-door-planetary-grid-march-2018-urgent-xxx/comment-page-1/#comment-10416

a to filmik ktory ukazal sie dzisiaj:

Kiedy snil mi sie ten sen nie mialam jeszcze pojecia ze dwa miesiace pozniej sprawa JZ Potockiego i Slawka naprawde zejdzie sie z ORMUSEM…  Naprawde wolalabym aby to wszystko bylo tylko koszmarnym snem jak i w ogole nieprawda.. niestety.. wiele wskazuje na to, ze jest niestety inaczej…

anon
2016/07/19 at 12:11 am

A i ten A wciskają namolnie ormus…
Oni szukają nastepnych, dlatego to serwują,wiem co mnie się po tym.
Ze mną im nie wyszło wyjdzie z innym. Są w desperacji, ze tak ryzykują, po tym wraca pamięć. Przez tysiące lat tak nie ryzykowali i nie podawali stadu, teraz dają.
Wygląda to tak jakby spierniczyli coś w  “komputerch” Ziemi i wiedzą, że przegięli, nie umieją tego odkręcić. To najstarsze systemy i pierwotne sterowanie ręczne kanałów, gdy planeta żyła sama to regulowała. Ale teraz jest problem… Jeśli chcieli w terrarium przestawić parametry życia coś poszło… to grozi to wymarciem życia

https://liviaflow.wordpress.com/2016/07/17/rip-max-spiers/comment-page-1/#comment-1832

W dniu poniedziałek, 30 maja 2016 S napisał(a):
Pytasz, jak to możliwe..tak działa Ormus, Davida Hudsona
prześlę Ci zaraz wczorajszego maila do Ciebie który pomyłkowo wysłałem do samego siebie… i skojarz go z Jakubem, przypomnij sobie sprawę Iren Duran – tej tajemniczej nieznajomej spodsamego Wawelu, mówiła mi wówczas bym czytał Jakuba bo to mi się bardzo może przydać, >skjej, sama sobie reszte.. pa
>> S

Sławek

2017/06/07 at 8:24 pm

Laguna,
tak, nic nie są w stanie, Ojciec Pio też mi to mówił, ale praktyka strachu mocno trzyma…
Adam, nie dziwię ci się, sam bym tego też nie kupił,
próbowałem prosić opomoc w kwestiach technicznych prof. Pająka, napisał mi iż “Zamienia się w słuch” ale po kilku moich wpisach poprosił bym już więcej nie zawalał jego skrzynki pocztowej, gdyż to co tam opisałem starczyło by na kilka osób a nie na jedną…a tylko poruszyłem mały fragment sprawy…
Wchodzi facet na fonię i bredzi coś w audycji o dysku u Alexa i o czaszy, o królu, o jakimś Ojcu Pio z którym niby rozmawiał na pytania ZP nie chce nic mówić, to i Z.P. za niego w next części u Alexa dopowiada co sama uznaje za stosowne.,
potem nagrywa z Alexem 2h wywiadu którego nie pozwala publikować, gdy czas nadchodzi na publikację to okazuje się, że wywiad jest zbyt długi i już nie na czasie i Alex chce go obciąć.
Po czym gdy mija jakiś czas i ów gostek znikąd wyraża na to zgodę to okazuje się,że wywiad znika gdzieś w odmętach chmury w sieci i przepada.
Potem stara się ów gostek wcisnąć ludziom anonimowo kity u Livi na forum o jakimś Ojcu Pio czy nie kity bo naiwnie sam w nie wierzy, Wchodzi w dziwną interakcję z jakimś Jakubem co to Livię chce skrzywdzić i jej dziecko, gostek co widzi cygara na niebie i fotografuje szare kule strącające samoloty wojskowe (o innych obiektach ów gostek woli nie wspominać co widział bo by przesadził), gostek mówi iż zeżarł ormusy i mu się podziało w głowie, gostek co jak nie zainteresowali się tym co pisze dodał, że jeszcze muzykę układa i gra na pianinie nie znając nut a jak ludzie nie łykają tego co pisze to się przedstawia…bo go to uwiarygodni…i gwiazdowego splendoru doda.
Kto takiemu gostkowi w to uwierzy. Psychiatryk i diagnoza lekarska, renta i trwała niezdolność do pracy zapewnione. a materiał do akt choroby jak znalazł.
To nawet nie jest ogólny szkic gostka….kto od takiego cokolwiek kupi…
Gostek przestrzelił swój target i słabo biznesowo sprawę rozegrał, mógł podejść inaczej na parę sposobów rozpracować analizą SWOT i uderzyć. Ostatecznie zarobiłby kasy trochę na sf opowiadaniach czy trylogii ezo kosmicznej. Ale wybrałem spontan wersję, no bo taka upadłego fantazja.

Fakt jest jeden podstawowy , rozmawiałem z Ojcem Pio ponad 25 lat, gdy przychodził i pożyczał ciało pewnej osoby za pomocą którego rozmawialiśmy. Jego wizyty w Nowej Hucie są znane Kościołowi Katolickiemu gdyż brali w nich udział Wielebni wszystkich szczebli, łącznie z najwyższym szczeblem, z jakiegoś powodu jest to publicznie jeszcze ukrywane, ale mam się w sprawy tego co będzie się z Kościołem działo nie mieszać.
OjciecPio przychodził od lat 50 tych i trwało to nieprzerwanie ponad 50 lat , w rozmowach uczestniczyły setki osób, dlatego rzeczą niebywałą jest cisza na ten temat, ks. prałat Sławomir Oder postulator procesu JP2 zna sprawę, bo w aktach była, ale usunięto jedyną wzmiankę o tym z netu gdzie powiedział ciut, chyba za dużo, i wyciszono sprawę, temat TABU.
Ja za to co tu piszę świadczę własnym honorem.
O sprawie tych “innych” wieści z zaświatów informowałem osobiście Zakon Jezuitów, co z tą wiedzą zrobili nie wiem i nie komentuję.
Chciałem przekazać to Kard. Dziwiszowi i jeszcze jedną specjalną sprawę mimo iż wiedział o sprawie związanej z Ojcem Pio i stał obok słuchawki, słuchawki nie podniósł tylko przekazał przez swojego sekretarza abym czynił co uznam za słuszne i rozumiem w jakiej trudnej był sytuacji, wiedział, że sprawa jest bardzo trudna i delikatna.
Ojciec Pio teleportował się do Nowej Huty z San Giowani Rotondo prawie codziennie, przed swoja śmiercią uprzedził iż ona się zbliża i że przychodził będzie dalej po swojej śmierci i tak też się działo. Osobę od której pożyczał ciało nauczył teleportacji i osoba ta bywała u Niego na naukach w Jego celi za Jego życia w San Giowani Rotondo. Znam szczegóły ” techniczne” jak to się odbywało gdyż bardzo mnie to interesowało. Te moje nieudolne wpisy u Livi stanowią świadectwo Jego działalności a wybór jej forum jest wyłącznie moim wyborem i wiem, że najlepszym. Moje pisanie z Ktosiem, Adamem również jest świadome i nie ma tu przypadku. Wiem, że te moje wpisy przyniosą efekty w odpowiednim czasie. Do tego mnie przygotowywał i dał mi pełne zaufanie co do wyboru ścieżki przekazu i jego czasu.
I teraz sobie zamilknę, czekając co nastąpi.

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-2/#comment-5477

Sławek

2017/06/05 at 6:58 am

(…)razem z Astre-psychologiem i specem od ormusów szliście w jednej ekipie, ośmieszyć i wyszydzić sprawę i skłócić nas wszystkich. I udało wam się, doskonale udało.
Gdy Aleks telefonicznie zapytał mnie czy wiem skąd pisze niejaka Livia (na życzenie Z.P. sprawdzał to), poszukałem jej bloga. O Livi wcześniej słyszałem od pani o imieniu Gracjana i o sprawie pomocy gdy Livia została sama i bez kasy w innym kraju. Wchodzę na forum do Livi i co widzę, oponent Ktoś…Adaś , Baneko, znów zbieg okoliczności… robię przerwę w moich wpisach i postanawiam znów coś przekazać co wiem i co? Znów Ktoś bez argumentów niszczy, zamiast pomóc.

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-2/#comment-5427

update

Lek na bazie ORMUSU, o ktorym wspomina Slawek, zostal podobno odkryty przez pana Stanislawa Szczepaniaka, osobe jak sie okazuje znana w poslkim srodowisku ezoterycznym, np. za sprawa wywiadow  Niezaleznej Telewizji, czy audycji w Misji Faraon i z tego co zdazylam juz zauwazyc widac ewidentne powiazania z Projektem Cheops jak i ENKI:

Mind Control po Polsku, Antrovis na bis i.. ZLOTY POCIAG

Projekt Cheops.. Ci ludzie maja swira na punkcie zlota.. nic wiec dziwnego, ze zajeli sie tez ZLOTYM POCIAGIEM

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/?wref=tp

This slideshow requires JavaScript.

Ktos kiedys na blogu zapytal – CZY ORMUSEM MOZNA SIE ZATRUC.. odpowiedzialam, ze zatruc chyba raczej nie, ale konsekwencje moga byc znacznie powazniejsze:

The Dangers of Monoatomic Gold & ‘Enki’ Aliens

http://educate-yourself.org/cn/whiteowlmonoatomicgoldenkialiens04feb09.shtml

Ashayana Deane (Anna Hayes) on Monoatomic Gold (May 17, 2007)

http://educate-yourself.org/lte/AshayanaDeaneonwhitegold17sep06.shtml

Anna Hayes on Mono Atomic Gold: A Hidden Reptilian Agenda to Undermine DNA Activation

http://educate-yourself.org/cn/annahayesmonoatomicgold2000.shtml

Ra 2013/11/14 at 12:22 pm

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/11/10/szmaragdowy-straznik-i-szmaragdowe-tablice/comment-page-1/#comment-7634

The Mysterie of Bucegi 2 – Ancient Arrow &Amphora

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/23/the-mysterie-of-bucegi-2-amphora/

(Spisek Syjonu)

The Priory of Zion, is said to be the cabal behind many of the events that occurred at Rennes-le-Chateau. Its earliest roots are alleged to be in some sort of Hermetic or Gnostic society led by a man named Ormus. In 1132 a group of monks founded Orval Abbey in France. These monks are said to have formed the basis for the Order de Sion lead by Godfrey of Bouillon

http://www.crystalinks.com/prioryofsion.html

a teraz wrocmy sie do notki

Uwaga “DOBRY PASTERZ”!!!

Co laczy Bozogrobcow I fundacje “Dobrego Pasterza” z Porozmawiajmy TV ??? DZIECI.. a w jaki sposob  sie to laczy? Wystarczy spojrzec na to kim sa panowie sprawujacy wladze w Zakonie:

https://liviaflow.wordpress.com/2017/09/28/uwaga-na-dobrych-pasterzy-gdzie-naprawde-gina-polskie-dzieci/

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

0bab9c1c1ab6dd37deaa9bad4fea70b0

ORMUS

We have here then not only another fascinating linguistic link between “orme” and “snake” (from the Norman name of the Great Orme), but also another connection with the Sumerian god Enki…

https://redice.tv/news/ormus

ciag dalszy nastapi

Livia

 

27 thoughts on “ORMUS a SPRAWA POLSKA

 1. Ormus czyli biały proszek złota – Stanisław Szczepaniak – 11.06.2015

  Stanisław Szczepaniak, chemik, wynalazca, prezes kieleckiej firmy INWEX z Kielc

  Like

  • The Investiture ceremony of our Order in MONACO February 18th. 2018

   After recent successes, we are able to announce our presence at some extraordinary events and assure continued support of the Elite Club. We are pleased to announce this new event for the Elite Club Meeting 2018 in Monaco. Full members such as the Chevaliers and Ladies of St. Stanislaus, as well as our supporters, are cordially invited to our solemn event on both days, the 17th and 18th of February. Within few days we will publish our program. Guests who would like to participate in our event are cordially invited and will receive the formal invitation shortly.
   Please register and book your participation by e-mail addressed to our organizing team

   Act for a Union of the Organization of the Order of St. Stanislaus BM with the Royal Order of St. Stanislaus BM and the appointment of the Grand Master X of the Order of St. Stanislaus BM dr Marian Król, 5th of July, Anno Domini 2017 Order organizations: Order of St. Stanisław BM represented by chevalier Count Jan Zbigniew Potocki Grand Master IX and Stefan Kukowski Grand Chancellor, as well as Royal Order of St. Stanislaus BM represented by chevalier Dr. Marian Król Grand Master and Mirosław Mandryga Grand Chancellor, with the participation of the officers of both organizations……. In the presence of Priest Dr. Jan Stanisławski the delegate of His Excellency Pr. Archbishop Dr. Stanisław Gądecki, the Metropolitan of Poznań and the President of the Polish Episcopate.

   Akt Zjednoczenia Organizacji Orderu Św. Stanisława BM z Królewskim Orderem Św. Stanisława BM http://www.rossbm.com/

   http://www.order-sts.com/news.html

   Like

   • ”Dawny rod Dragow, czyli Gryfici ma herb Enkiego z Sumeru .”

    To niedobrze…

    ”Mamy tu zatem nie tylko kolejny fascynujący związek językowy między “orme” i “wężem” (od nazwy Great Orme), ale także inny związek z sumeryjskim bogiem Enki…”

    House of Griffins
    null

    null

    Statue of King Eric at Darłowo Castle in Poland

    https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Griffins

    W komentarzu X mowa o ”jasnie oswieconym” Krzysztofie Konstantym Radziwille (nieoficjalnym krolu polski) i jego niezwyklych powiazaniach z ezoterycznymi stowarzyszeniami, chocby takimi jak Projekt Cheops.. Co ciekawe wiele osob z tego srodowiska laczy wspolny adres zamieszkania – Darlowo – Podzamcze.. Prosze zwrocic uwage na te wyciagi z KRS.. to tylko wyrywek, choc co ciekawe wszystkie z wymienionych osob wchodza w sklad zarzadow powiazanych ze soba ugrupowan takich chocby jak Dar Swiatowida – Projekt Cheops, etc

    Krzysztof Konstanty Radziwiłł

    Miejscowości: Darłowo (Zachodniopomorskie), Sopot (Pomorskie), Szamoty (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)

    (http://www.st-lazarus-orden.pl/)

    Dar Światowida

    Andrzej Jerzy Wójcikiewicz

    Miejscowości: Darłowo (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)

    Projekt Cheops, ”Dar Światowida”, „Madrosc Narodow”

    (http://www.projekt-cheops.com/)

    Lucyna Helena Łobos Brown

    Miejscowości: Darłowo (Zachodniopomorskie)

    Projekt Cheops, ”Dar Światowida”, Misja Faraon

    (http://misjafaraon.com/sesje/)

    Anna Dolińska

    Miejscowości: Darłowo (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)

    Projekt Cheops, ”Dar Światowida”, „Madrosc Narodow”

    (http://www.projekt-cheops.com/)

    Krystyna Bogumiła Maciąg

    Miejscowośc: Darłowo (Zachodniopomorskie), Wrocław (Dolnośląskie)

    Projekt Cheops, ”Dar Światowida”, NTV

    etc

    ————-

    Znalazlam wyjasnienie dotyczace Darlowa, oto one:
    XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    1. Pierwsze
    o) Fundacje
    Pozycja 12058.
    FUNDACJA WSPIERANIA BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH “DAR ŚWIATOWIDA”
    KRS 0000226062, REGON 320006578, NIP 4990469547
    SĄD REJONOWY W KOSZALINIE, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2005-01-20 r.

    FUNDACJA WSPIERANIA BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH “DAR ŚWIATOWIDA”

    1. Siedziba kraj POLSKA województwo ZACHODNIOPOMORSKIE powiat SŁAWIEŃSKI gmina DARŁOWO miejscowość DARŁOWO
    2. Adres ulica PODZAMCZE nr domu 1 nr lokalu A kod pocztowy 76-150 poczta DARŁOWO

    Dane osób wchodzących w skład organu

    1. Nazwisko WÓJCIKIEWICZ
    2. Imiona ANDRZEJ

    1. Nazwisko ŁOBOS
    2. Imiona LUCYNA HELENA

    1. Nazwisko RADZIWIŁŁ
    2. Imiona KRZYSZTOF KONSTANTY

    http://www.imsig.pl/pozycja/2005/25/KRS/12058,FUNDACJA_WSPIERANIA_BADA%C5%83_ARCHEOLOGICZNYCH_%22DAR_%C5%9AWIATOWIDA%22

    Dodam tylko, ze Fundacja Dar Swiatowida sie rozwiazala, choc w jej miejsce powstala nowa, tym razem pod nazwa

    FUNDACJA „MĄDROŚĆ NARODÓW”

    itd iitd

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

    Slowianskie Zwiedzenie

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

    update

    To GRYF z ZAMKU GORKA

    miejscowosc – Sobotka, w poblizu Slezy, gdzie odbywala sie spotkania ANTROVISU

    null

    Nazwa miasta
    1148 – Sabath
    1193 – Sobath
    1200 – Sobat
    1256 – Czobotha
    1329 – Zobota
    1336 – Zobotka

    Jehova Sabaoth (Lord of Hosts)

    Yahweh Collective/SATURN

    to bardzo zblizony wygladem

    BAZYLISZEK

    null

    null

    cdn

    Like

   • I jeszcze cos ze strony pana Czeslawa Bialczynskiego

    null

    Czesław Białczyński – w Noc Pełni Księżyca (ANU-LUNY)… jako prezent dla Polaków-Słowian na 11 listopada 2014 – Święto Niepodległości Polski.

    https://bialczynski.pl/2018/05/26/ouroboros-or-z-boru-wyorany-czyli-dowody-na-starozytnosc-polski-slowianskiej-w-kronice-dzierzwy-archiwum-2014/

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/03/agenci-fakt-czy-fikcja/comment-page-1/#comment-11741

    I JAK W POLSCE MOZE BYC DOBRZE?

    Mroczny WAZ oplatajacy DRZEWO ZYCIA, do tego tak jakby kopulujacy z rownie mroczna CMA.. po prostu masakra… tym bardziej ze tobraz jest zatytulowany ”ouroboros engulfing the tree of life”

    czyli ouroboros pochłaniający drzewo życia!!!

    Przepraszam panie Czeslawie, ale pewnych spraw po proste nie moge przemilczec i zaakceptowac!

    Obraz ten moim zdaniem jest symbolem OKUPACJI POLSKI a nie jej Niepodleglosci. Na Drzewie, ktore jak rozumiem symbolizuje na tym obrazie wlasnie POLSKE siedzi obslizgly WAZ i jak sam tytul mowi POCHLANIA JE!!! Jak tego typu obraz moze dla Polski oznaczac cos dobrego???!!!

    Widac w tym oczywiscie i to juz na pierwszy rzut oka program CZARNEGO SLONCA i nic dziwnego ze jako glowny symbol odradzajacego sie rzekomo Slowianstwa rzekomi neo Slowianie obrali sobie symbol CZARNEGO SLONCA i nicki typu KILU nawiazujeco do zabijania..

    cdn

    Like

 2. Eter TV

  2 hours ago (edited)
  Dużo ludzi było w tych podziemiach. Jak nigdy Sławek zgadzam się z Toba. Nadchodzi Reset tego świata i ten kto zajmie ten teren będzie potem rządził, bo będzie miał przewagę liczebną i techniczną. Świat szykuje się do tego spokojnie 10-15 lat. Też zrobię o tym odcinek bo tematyka jest bardzo poważna.

  Jerzyk G
  39 minutes ago
  Eter,.. a ja po raz pierwszy jestem innego zdania ,. do mówienia o takich rzeczach to wszyscy tylko nie Sławek. Sławek najpierw niech pójdzie na detoks alkoholowy a potem do psychiatry . Powtarzaczy ci u nas pod dostatkiem . Wypromował go tagen (uj go wie w jakim celu ) i chłopisko wziął sobie to do serca na poważnie. Żałosne są te jego nowinki . A ten pomysł ze znakiem towarowym to już szczyt
  paranoi,.. ze śmiechu o mało nie nasikałem wew majtki …

  (https://www.youtube.com/watch?v=wIojdJA4FdE)

  Like

  • I tym sposobem pan ”Eter” sam sie odslonil.. W sumie tak podejrzewalam… Fajnie 😉

   p.s jest tak slowo jak DEGRENGOLADA… no wlasnie 🙂

   p.s 2 jak sie czyta te komentarze pod filmikami Slawka to od razu widac ze wszystko jest bardzo kiepsko zaaranazowane, a zwolennicy sa autentycznie nieautentyczni choc jedno robiacy dobrze – sztuczny tlok 😉

   Like

 3. “Przepraszam panie Czeslawie, ale pewnych spraw po proste nie moge przemilczec i zaakceptowac!

  Obraz ten moim zdaniem jest symbolem OKUPACJI POLSKI a nie jej Niepodleglosci. Na Drzewie, ktore jak rozumiem symbolizuje na tym obrazie wlasnie POLSKE siedzi obslizgly WAZ i jak sam tytul mowi POCHLANIA JE!!! Jak tego typu obraz moze dla Polski oznaczac cos dobrego???!!!

  –ale DOKŁADNIE TO CO NA OBRAZKU jest dla ubeckiego kapusia czesia tym co on nazywa ODRODZENIEM czy RUCHEM WOLNYCH LUDZI

  da niego “ODRODZENIE” to JESZCZE WIĘKSZY ŻYDOWSKI ZAMORDYZM w Polsce…

  to kolejne RUGI Polaków z Polski jakich się wprost NIE MOŻE DOCZEKAĆ jego żydowska dusza…

  On jest FANEM ŻYDOWSKIEGO NAJAZDU… ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI…

  fanem EKSTERMINACJI Polaków przez żydowstwo tfu… jego “WOLNYCH” bo “BEZPAŃSTWOWYCH” LUDZI… tej SZARAŃCZY BIBLIJNEJ zżerającej kolejne państwa…..

  on się wprost nie może doczekać zlotu do polin chmar popłuczyn po UBeckich SBeckich NKWDowskich czy GESTAPOWSKICH katów Polaków…. popłuczyn po oświęcimskich i nie tylko KAPO jacy doglądali i z zapałem pomagali w EKSTERMINACJI NARODU Polskiego…. jakim tam ochoczo dawane są paszporty polin….

  On aż sika po nogawkach ze szczęścia na wieść o tym jak żwawo przebiega przerabianie KATOLINU w POLIN… NOWY LEPSZY NAZISTOWSKI ŚWIAT maryjno/abrahamowych ŻERCÓW DZIECI w macy…..

  A że na blogu pieprzy 3 po 3 o Słowianach… cóż inny żydowski banderowiec niejaki Kalkstein też się PODOBNIE na PATRIOTĘ MASKOWAŁ…. nawet MUZEUM polactwu wybudował by te żwawiej na niego i na swoją zgubę głosowało….

  Z ubeckim kapusiem czesiem jest TAK SAMO….. WOJENNYM STRĘCZYCIELEM czesiem…..

  Like

 4. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 5. Pingback: Jan ”hrabia” Zbigniew Potocki i SLUZBY SPECJALNE – Livia Ether FLOW

 6. Hey, how’s it going?

  I want to pass along some very important news that everyone needs to hear!

  In December of 2017, Donald Trump made history by recognizing Jerusalem as the capital of Israel. Why is this big news? Because by this the Jewish people of Israel are now able to press forward in bringing about the Third Temple prophesied in the Bible.

  Jewish Rabbis have publicly announced that their Messiah will be revealed in the coming years who will be a leader and spiritual guide to all nations, gathering all religions under the worship of one God.

  Biblical prophecy tells us that this Jewish Messiah who will take the stage will be the antichrist “who opposes and exalts himself above all that is called God or that is worshiped, so that he sits as God in the temple of God, showing himself that he is God” (2 Thessalonians 2:4). For a time he will bring about a false peace, but “Therefore when you see the ‘abomination of desolation,’ spoken of by Daniel the prophet, standing in the holy place (Matthew 24:15)…then there will be great tribulation, such as has not been since the beginning of the world until this time, no, nor ever shall be” (Matthew 24:21).

  More importantly, the power that runs the world wants to put a RFID microchip in our body making us total slaves to them. This chip matches perfectly with the Mark of the Beast in the Bible, more specifically in Revelation 13:16-18:

  “He causes all, both small and great, rich and poor, free and slave, to receive a mark on their right hand or on their foreheads, and that no one may buy or sell except one who has the mark or the name of the beast, or the number of his name.

  Here is wisdom. Let him who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man: His number is 666.”

  Referring to the last days, this could only be speaking of a cashless society, which we have yet to see, but are heading towards. Otherwise, we could still buy or sell without the mark amongst others if physical money was still currency. This Mark couldn’t be spiritual because the word references two different physical locations. If it was spiritual it would just say in the forehead. RFID microchip implant technology will be the future of a one world cashless society containing digital currency. It will be implanted in the right-hand or the forehead, and we cannot buy or sell without it. Revelation 13:11-18 tells us that a false prophet will arise on the world scene doing miracles before men, deceiving them to receive this Mark. Do not be deceived! We must grow strong in Jesus. AT ALL COSTS, DO NOT TAKE IT!

  “Then a third angel followed them, saying with a loud voice, “If anyone worships the beast and his image, and receives his mark on his forehead or on his hand, he himself shall also drink of the wine of the wrath of God, which is poured out full strength into the cup of His indignation. He shall be tormented with fire and brimstone in the presence of the holy angels and in the presence of the Lamb. And the smoke of their torment ascends forever and ever; and they have no rest day or night, who worship the beast and his image, and whoever receives the mark of his name” (Revelation 14:9-11).

  People have been saying the end is coming for many years, but we needed two key things. One, the Third Temple, and two, the technology for a cashless society to fulfill the prophecy of the Mark of the Beast.

  Visit http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM to see proof for these things and why the Bible truly is the word of God!

  If you haven’t already, it is time to seek God with all your heart. Jesus loves you more than you could imagine. He wants to have a relationship with you and redeem you from your sins. Turn to Him and repent while there is still hope! This is forever…God bless!

  “EITHER HUMAN INTELLIGENCE ULTIMATELY OWES ITS ORIGIN TO MINDLESS MATTER OR THERE IS A CREATOR…” – JOHN LENNOX

  We all know God exists. Why? Because without Him, we couldn’t prove anything at all. Do we live our lives as if we cannot know anything? No. So why is God necessary? In order to know anything for certain, you would have to know everything, or have revelation from somebody who does. Who is capable of knowing everything? God. So to know anything, you would have to be God, or know God.

  A worldview without God cannot account for the uniformity and intelligibility of nature. And why is it that we can even reason that God is the best explanation for this if there is no God? We are given reason to know or reject God, but never to know that He does not exist.

  It has been calculated by Roger Penrose that the odds of the initial conditions for the big bang to produce the universe that we see to be a number so big, that we could put a zero on every particle in the universe, and even that would not be enough to use every zero. What are the odds that God created the universe? Odds are no such thing. Who of you would gamble your life on one coin flip?

  Is there evidence that the Bible is the truth? Yes. Did you know that the creation accounts listed in the book of Genesis are not only all correct, but are also in the correct chronological order? That the Bible doesn’t say the Earth was formed in six 24-hour days but rather six long but finite periods of time? That the Bible makes 10 times more creation claims than all major “holy” books combined with no contradictions, while these other books have errors in them? The Bible stood alone by concurring with the big bang saying, “In the beginning God created the heaven and the earth” (Genesis 1:1); and says our universe is expanding, thousands of years before scientists discovered these things. Watch a potential life-changing video on the front page of http://WWW.BIBLEFREEDOM.COM with Astronomer(PhD) Hugh Ross explaining all these facts based on published scientific data. He has authored many books, backed even by atheist scientists.

  Jesus fulfilled more than 300 Messianic prophecies concerning His birth place, details of His life, His mission, His nature, His death, and His resurrection. He came to pay a debt that we could not, to be our legal justifier to reconcile us back to a Holy God; only if we are willing to receive Him: “For the wages of sin is death, but the gift of God is eternal life in Christ Jesus our Lord” (Romans 6:23).

  God so loved the world that He gave us His only begotten son, so that whoever believes in Him, through faith, shall not perish, but have everlasting life. Jesus says if we wish to enter into life to keep the commands! The two greatest commands are to love God with all your heart, soul, strength, and mind; and your neighbor as yourself. All the law hang on these commands. We must be born of and lead by the Holy Spirit, to be called children of God, to inherit the kingdom. If we are willing to humble ourselves in prayer to Jesus, to confess and forsake our sins, He is willing to give the Holy Spirit to those who keep asking of Him; giving us a new heart, leading us into all truth!

  Jesus came to free us from the bondage of sin. The everlasting fire was prepared for the devil and his angels due to disobedience to God’s law. If we do the same, what makes us any different than the devil? Jesus says unless we repent, we shall perish. We must walk in the Spirit, producing fruits of love and forgiveness, so we may not fulfill the lusts of the flesh being hatred, fornication, drunkenness and the like. Whoever practices such things will not inherit the kingdom (Galatians 5:16-26). If we sin, we may come before Jesus to ask for forgiveness (1 John 2:1-2). Evil thoughts are not sins, but rather temptations. It is not until these thoughts conceive and give birth by our hearts desire that they become sin (James 1:12-15). When we sin, we become in the likeness of the devil’s image, for he who sins is of the devil (1 John 3:8); but if we obey Jesus, in the image of God. For without holiness, we shall not see the Lord (Hebrews 12:14).

  The oldest religion in the world is holiness (James 1:27). What religion did Adam and Eve follow before the fall? Jesus, Who became the last Adam, what religion does He follow? Is He not holy? He never told us to follow any religion or denomination but to deny ourselves, take up our cross daily, and follow Him (Luke 9:23). There are many false doctrines being taught leading people astray. This is why we need the Holy Spirit for discernment. Unlike religion, holiness cannot be created. It is given to us from above by the baptism of the Spirit. Jesus is more than a religion; He is about having a personal relationship with the Father. Start by reading the Gospel of Matthew, to hear the words of God, to know His character and commandments. Follow and obey Jesus, for He is the way, the truth, and the life!

  Like

 7. ”Potem stara się ów gostek wcisnąć ludziom anonimowo kity u Livi na forum o jakimś Ojcu Pio czy nie kity bo naiwnie sam w nie wierzy, Wchodzi w dziwną interakcję z jakimś Jakubem co to Livię chce skrzywdzić i jej dziecko, gostek co widzi cygara na niebie i fotografuje szare kule strącające samoloty wojskowe (o innych obiektach ów gostek woli nie wspominać co widział bo by przesadził), gostek mówi iż zeżarł ormusy i mu się podziało w głowie, gostek co jak nie zainteresowali się tym co pisze dodał, że
  jeszcze muzykę układa i gra na pianinie nie znając nut…”

  Supervisor maximal
  1 dzień temu
  Witam Eter, musisz mieć mocne polskojęzyczne plecy, by tyle ryzykować Pozdrawiam – )))PS. Blade Runner 2049 Oglądaj od 45 minuty ,pani w czarnej chazarskiej czapie i likwidator, bardzo piękna scena ,aż do farmy z pianinem i pudełeczkiem zablokowaną struną klawisza Harp – High Altitude Research Project — wspomnianego gdzieś Aloisa Irlmaiera ,w jego wizji z ptakami nadlatującymi z południa zrzucającymi jakieś pojemniki na naszej zachodniej granicy , to już po fakcie … Sądze, że Reset będzie z tą datą 6.10.21 Koń trojański zostanie wypuszczony w Europie Zachodniej ..

  Like

  • Sa takie slowa ktore wywoluja u mnie automatyczny PISK i to chyba jedno z nich… Wczoraj wypowiedzialam na glos slowo SCAM i tez wlaczyl sie PISK, naprawde silny PISK… sa tez slowa-hasla ktore zdaja sie blokowac urzadzenia elektroniczne ktorych uzywam i jedno z nich niedawno wylaczylo na dobre mojego smartfona…
   Co ciekawe sny z minionej nocy wiaza sie z postacia ze snu opisanego w tym poscie… Z samej koncowki pamietam plakat w stylu blackboard… w ostatnim zdaniu ktos pisal ze nazywa swoja corke pieszczotliwie Trojkatem Bermudzkim… i niemal tuz po tym sie obudzilam..
   w jednym z wczesniejszych watkow sennych miala miejsce jakas katast5rofa lotnicza, pamietam spadochron… pamietam widok z gory… miejsce jakby pomiedzy Australia a Antarktyda, ale nie tylko..
   choc w jakis pokretny sposob ta katastrofa wiazala sie z katastrofa smolenska….
   Livia

   Like

   • U Mnie jednak takie rzeczy się nie dzieją jednak także w sposób TELEPATYCZNY reaguję na słowa Klucze zawarte przed wszystkim w muzyce.

    W taki sposób porozumiewam się ze swoją Duchową Mama.

    Jeśli zaś chodzi o Trójkąt to w sposób geometryczny nawiązuje On do Matki Boskiej Której Symbolem jest Diament oraz zawiera w sobie 2 mniejsze trójkąty czyli Dwie Bliźniacze Córki.

    Co prawda ten Trójkąt nie jest Bermudzki jednak stanowi On w sobie coś podobnego do Puszki Pandory w przypadku Naruszenia Harmonii i/lub modyfikacji równowagi.

    Jeżeli zaś chodzi o samo zagadnienie śmierci to chwilkę przed nią można odczuć przeraźliwe zimno i chłód taki NIENATURALNY ale jest to chłód pieski gdy przychodzi po kogoś śmierć.

    Jeśli zaś chodzi o twój sen z katastrofa lotniczą to ma on bezpośrednie nawiązanie do Dawnego Serialu Lost zagubieni

    Na teraz bajka układa się tak Zagubieni (Zagubione Owce na planecie widmo w krainie fałszywego światła)

    Trzeba także napisać na teraz że zagubione owce wprost na zatracenie prowadzą polarisowe wilki od połamanej swastyki i fałszywej duchowej północy

    Szatan jako Emeraldowa Czarownica oraz jej pies zwany Dogiem 666 czyli

    także fałszywy bóg ojciec [BESTIA] który podobno rzuca piorunami z wysokości przez to że PIRAMIDALNA zagroda elektryczna od czasu do czasu się rozładowuje.

    Szatan wraz ze swą Bestią szuka wciąż sposobu aby zabić Śnieżkę

    która w tym świecie jest osoba która chroni Serce Wyroczni przed Zainfekowaniem.

    Szatan wraz z Bestia nie mogą zamordować Śnieżki własnymi rękami dlatego szukają kogoś wybrańca kto zrobi to za nich

    Tak aby ich parchate Łapska tj Bestii i Szatana pozostały “czyste”

    Śnieżka pełni na Ziemi tą samą funkcję co Jacob w Zgubionych na planecie/wyspie WIDMO.

    Lost Zagubieni
    linie Australia
    Oceanic AirLines

    lot nr 747…

    >: 4 8 15 16 23 42

    Będziesz wiedzieć z jak wielkim ZŁEM masz do czynienia gdy spojrzysz na opowieść o Marzannie oraz dowiesz się kogo Topi się co Wiosnę.

    Like

   • ”Jeśli zaś chodzi o Trójkąt to w sposób geometryczny nawiązuje On do Matki Boskiej Której Symbolem jest Diament oraz zawiera w sobie 2 mniejsze trójkąty czyli Dwie Bliźniacze Córki.

    Co prawda ten Trójkąt nie jest Bermudzki jednak stanowi On w sobie coś podobnego do Puszki Pandory w przypadku Naruszenia Harmonii i/lub modyfikacji równowagi.”

    W snie o dwoch Sarach bylam trzecia corka:

    Livia Ether Flow
    2019/02/05 at 11:01 am

    Pozniej mialam sen w snie i snily mi sie dwie corki mojego ojca, obie o takim samym imieniu, rozpoczynajacym sie na litere S. A kiedy sie obudzilam okazalo sie ze ojciec jest obok mnie a wiec postanowilam sie go zapytac o co chodzi z tymi siostrami o takim samym imieniu, ktore snily mi sie tuz przed przebudzeniem. On jednak tylko sie usmiechnal i zamiast tego zapytal mnie czY wiem co to jest – CZARNE ODWROCENIE?
    A ja na to, ze dlaczego wlasnie czarne a nie fioletowe…
    a potem…

    https://liviaflow.wordpress.com/2019/01/04/konfrontacja-z-czarna-energia/comment-page-1/#comment-18179

    Probuje to jakos ogarnac choc przyznam ze od tych wszystkich odwrocen moze sie niezle za-krecic w glowie…
    Livia

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s