Czy SLOWIANIE pochodza od BAZYLISZKA?

Zdaje sobie jak najbardzej sprawe z tego, ze pytanie moze byc odebrane jako zart.. prosze jednak o uwazne przeczytanie tego co ponizej aby zrozumiec, ze jest zupelnie inaczej 🙂

Livia
1 czerwca 2018 o 23:24

Panie Czeslawie, ale przeciez to co pan pisze na temat pochodzenia Slowian pokrywa sie niemal idealnie z tym co przekazuje Cobra:

Czeslaw Bialczynski pisze:
Warto zwrócić uwagę na kulturę Bug-Dniestr (Kurgan) na pierwszej mapce. To właśnie z tej kultury, nazywanej kulturą kurhanów, wyłonił się etnos słowiański. Jest ona łączona z haplogrupą R1a i do tej pory ta haplogrupa dominuje wśród Słowian. Z tą haplogrupą łączy się też Scytów, bo wszystkie przebadane do tej pory starożytne DNA ze scytyjskiech szkieletów okazały się R1a. Coraz więcej danych wskazuje też na to, że kultury ceramiki sznurowej, trzciniecka i łużycka były prasłowiańskie, tak jak uważali polscy uczeni. prof.Hensel, prof Gardawski, prof.Kostrzewski i inni. Myślę, że genetyka da nam w końcu ostateczne dowody.

https://bialczynski.pl/2012/01/21/czy-scytowie-byli-slowianami-i-czy-slowianie-sa-scytami-tak/

Kobra, 19 października 2015
Ważne jest tu, aby zrozumieć, że Chazarowie są rzeczywiście Drakonami, którzy przybyli na Ziemię w późnym okresie Atlantydy przez portal Kaukazu i od tamtego czasu reinkarnowali się w ludzkich ciałach. Portal Kaukazu był także głównym punktem wejścia dla niewolniczej kasty reptyliańskich wojowników, którzy przybyli na Ziemię w ludzkich ciałach w okresie Atlantydy, a później w okresie neolitu podczas inwazji Kurgan.
https://krystal28.wordpress.com/2015/10/20/zdalnie-sterowana-galaktyczna-wojna-w-syrii/

I z tym wlasnie trudno mi sie zgodzic, ze Slowianie, ci PRAWDZIWI, pochodza od Scytow, czyli tak naprawde Chazarow.. Uwazam ze ci Scytowie/Chazarzy ktorych zarowno pan jak i Cobra okreslacie zarazem mianem DRACO absolutnie nie sa protoplastami prawdziwych Slowian .. jak juz to Slowianie zostali przez nich zaatakowani, a wiec sa to najezdzcy i okupanci.. Naprawde nie moge sie zgodzic z tym ze moja slowianska pramatka byl zenski BAZYLISZEK:

Bazyliszek Warszawski czyli Ptakowężyca (Matka Scytów-Skołotów) oraz Kuroliszek, czyli (bałtyjska Kurke i polski Kur) – wizerunki i podania
https://bialczynski.pl/czworksiag-wielki-wiary-przyrody/tom-iv-ksiega-wiedy/inogi-welanskie-niebieskie-i-ziemskie/bazyliszek-warszawski-czyli-ptakowezyca-matka-scytow-skolotow-oraz-kuroliszek-czyli-baltyjska-kurke-i-polski-kur-wizerunki-i-podania/

Coraz bardziej staje sie tez dla mnie zrozumiale dlaczego polscy Chazarzy probuja rozpropagowac teorie o Jezusie pochodzacym z Krymu (Chrystus urodził się na Krymie, Wstęp 1/2: https://www.youtube.com/watch?v=lKQD2qSxtOQ – podpowiem tylko ze urodzil sie rzekomo w Liwadii , czyli dokladnie tam gdzie znajdowal sie slynny palac Potockich , kolo JALTY;)))

https://bialczynski.pl/2018/05/26/ouroboros-or-z-boru-wyorany-czyli-dowody-na-starozytnosc-polski-slowianskiej-w-kronice-dzierzwy-archiwum-2014/#comment-46828

A jaka otrzymalam odpowiedz – prosze sprawdzic 😉

p.s choc moze powinnam te dyskusje zamiescic w osobnje notce pt czy SLOWIANIE to lud pochodzacy od Scytow/Chazarow ktorych pramarka byl BAZYLISZEK??? 🙂
I chyba tak zrobie..

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/17/jan-hrabia-potocki-i-order-zdrady-przebierancy-przebierancy-czesc-2/comment-page-1/#comment-11875

https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/comment-page-1/#comment-11818

WPISY POWIAZANE

SLOWIANSKIE ZWIEDZENIE

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

SLOWIANSKIE ZWIEDZENIE 2

https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/

p.s

KROPKA NAD PRZYSLOWIOWYM I

Otwarcie tunelu Gottharda – w Rycie WELESA i Kostromy Bogów Zaświatów / Podziemia-Nawi i Weli-Prawi!
https://bialczynski.pl/2016/06/14/otwarcie-tunelu-gotarda-w-rycie-welesa-boga-zaswiatowpodziemi-nawi-i-weli-prawi/

Livia

 

68 thoughts on “Czy SLOWIANIE pochodza od BAZYLISZKA?

 1. Cheops
  Mieszkając w Sobótce poznałem ludzi związanych z projektem Cheops .Kilku z nich jest nadal opętanych ich idee są nadal żywe mało tego nadal uczestniczą w dziwnych spotkaniach na Gozdnicy . Jednak podczas ostatniej tam wizyty doznałem pewnego rodzaju szoku . Ludzie z Cheopsa przy jednym ognisku z niemcami tymi samymi co na Soboniu obrzędy Thule czynią .Obie zwalczające się frakcje rozmawiają o tym samym i wyznają ten sam schemat Wielkiego Otwarcia .Następnie spotkałem ich w Andrzejówce wybierali się na Waligórę . W tym towarzystwie nie nikogo ko by nie miał wyższego wykształcenia sami lekarze , adwokaci i biznesmeni czyli ludzie oświeceni , a jednak opętani . Jedni i drudzy mają przy sobie figurki Baphometa lub Bafometa .W środę spotykam się z jednym z nich znamy się już przeszło 20 lat w rozmowie telefonicznej wspominał o zjednoczeniu ….. I faktycznie różne zwaśnione grupy zajmujące metafizyką czy rzeczami nadprzyrodzonymi oraz badacze i wyznawcy UFO zaczynają współpracować razem nawet zostałem zaproszony na takie spotkanie do Krakowa . Zgłosiło się kilka osób miedzy innymi Brodek biorący udział w spotkaniu na Totenbergu w 1984 ja tam byłem w 1986 i 87 .Mam prośbę do czterdziestolatków jeżeli braliście udział w zlotach ZHP w Wałbrzychu w latach 1982 – 89 piszcie , góra parkowa .
  http://moje-riese.blogspot.com/2013/04/cheops.html

  Like

  • Nie sa opentani, prosze tylko spojrzec na filmy na tym kanale.
   W Niemczech zalalo miasta A:Merkel zamnknie wszystkie elektrownie atomowe
   do roku 2020.
   Gdyby nic nam nie zagrazalo to nie zamykalaby wszystkich.
   This happened on our Earth!!! 1-3 June 2018

   A strong explosion of the Fuego volcano in Guatemala 3 June 2018

   This happened on our Earth!!! Events of the last days 2018

   Like

   • Jezuickiej Tagen Tv ogladac nie zamierzam (zrobilam wyjatek w przypadku kilku filmowi wystarczy), ale do czego zmierzasz Sophio? Tak, wiem o Gwatemali i wiem co sie dzieje na Hawajach z Kīlauea… ale rozumiem, ze chcesz tym samym cos przekazac. Cos wiecej poza ostrzezeniem, ze zbliza sie kolejne zagrozenie.. Slucham? 🙂

    To informacja z 2011 roku dlaczego Niemcy zamykaja elektrownie atomowe:

    ”Katastrofa w japońskiej elektrowni atomowej Fukushima spowodowała polityczny zwrot w Niemczech”

    http://www.dw.com/pl/rz%C4%85d-merkel-rezygnuje-z-energii-atomowej-do-2022-roku/a-15115886

    Pamietam ze wtedy wiazano to wszystko z rokiem 2012… teraz jest rok 2022…

    Najbardziej znana twarz Tage Tv – Krzysztof Jackowski, ktorego od samego poczatku odbieram jak czarnowidza. Jakis tam wglad ma, ale tak ogolnie wszystko to jest podpiete pod negatywna jezuicka agende.

    ”Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2012 rok, opublikowane w grudniu 2011 w “Super Expressie” sprawdziły się tylko w 20 procentach (jasnowidz przewidział poprawnie dwa wydarzenia na dziesięć). W 2010 ukazał się w sieci nieemitowany wywiad z Andrzejem Lepperem, który stwierdził, że podczas spotkania z Jackowskim w lipcu 2009 zadał mu pytanie kto będzie prezydentem. Jackowski miał mu odpowiedzieć: “Na pewno nie Kaczyński. Lecha Kaczyńskiego nie ma. Nie wiem dlaczego. On śpi””

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Jackowski_(jasnowidz)

    Tak wiec z Tagen Tv jest dokladnie tak jak z panem Jackowskim.

    Like

 2. 800,000 YA – 55,000 YA

  The Serres-Egyptians interbred with the Lamanians. The new race known as the Urtites known as Priesthood of Ur.
  All five cloister races birthed their line of race thru the Urtites (750,000 – 75,000 YA)

  75000 YA Ur-Antrian Cloister
  73000 YA Lamanian/Lemurian – Pacific Ocean and Andes mountains.
  72000 YA Breanoua Cloister
  70000 YA Atlantians – Atlantic ocean & egypt.
  68000 YA Hibiru Cloister
  65000 YA Aryans – Black Sea & Carpathian mountains.

  55000 YA – the Annu were seeded into the Atlantian Root Race. They kept in touch with their Sirian-Anunnaki forefathers.
  In general up to now, the Anunnaki were with the law of one except for a small faction known as the Anunnaki Resistance (rebels) who were the trouble makers
  Technological gifts were given/allowed by other Stellar races eg. crystalline power generators.
  Arc of Covenant was located within the atlantian landmass.
  The Anunnaki resistance infiltrated, things digressed, Atlantis nearly ended. With the help of the Drakons and Dracos, the Annu were infiltrated, interbreeding between the two occurred.
  Because the Anunnaki resistance carried the Templar-Axion seal, this was passed/mixed in with the Annu genes.

  52000 YA, the Templar-Annu (resistance infiltrated) allowed the forbidden Dracos to return to earth to assist with infiltration of the Lemurian continent of Muarivhi in exchange for a permanent home-base on earth.
  As previously noted, the crystal generators were used by humans in an attempt to rid the underground Dracos, but plan backfired.

  51750 YA, the Stability of the Arc of the Covenant was breached and was moved to Egypt. The Serres-Egyptians would now share guardianship.
  In order to show force/strength scare of the Anunnaki resistance, the Sirian-Anunnaki council did a show of force thingy, by mounting an outpost on Mars and by visiting egypt/atlantis en-mass.
  The Sirian Council built pyramid structures all over earth directly over portal regions

  Giza to Atlantis

  http://www.ascensiondictionary.com/2017/08/history-of-human-race-truth.html

  Like

 3. BAZYLISZEK == BOŻY LESZEK == BIAŁY KAPŁAN == obecnie == PAPIEŻ ( i też całe mrowie Wasylów)

  BAZYLI == BAZYLISZEK
  MAREK == MATEUSZ

  LECH == LESZEK
  BÓG == KAPLAN BOGA

  cala reszta to klerykalna propaganda by z człowieka zrobić potwora…

  Like

  • Tak naprawdę BAZYLISZEK NIE JEST

   –ani osobą
   –ani zwierzęciem

   TO OBIEKT latający po niebie często personifikowany z osobą jaka nim zarządza…. obiekt zwany CHAŁA BOŻA czy BÓG OJCIEC czy ŁASKAWA PANI czy DURGA czy LEDA. czy wieloma innymi

   “SŁOŃCE” jakie PRZEWODZIŁO Słowianom, było ich WIEDZĄ jak i MOCĄ BITEWNĄ…. i też zapewne tym co jest znane jako BURSZTYNOWY PAŁAC…. jeśli i on latał….

   Like

   • Bo widzisz “KRZEWIENIE judejskiej WIARY” polega na WYRZYNANIU oponentów a jeśli tego nie idzie robić to na ZOHYDZANIU ICH BOGÓW…. i tez OBWINIANIU O WSZELAKIE KLĘSKI ŻYWIOŁOWE jak i ZARAZY przy WYBIELANIU WŁASNYCH…

    Około 4000 pne Ziemia jako planeta została NAJECHANA przez coś co w bibli zwą PRADAWNYM WĘŻEM…. czyli poprzez ABRAHAMA (Izaak to to co NAPADŁ czyli OZYRYS)

    Czemu to nazwano wężem nie wiem…. To co przybyło było rysowane jako DAFNE, WARUNA, RAKTABIDŹI, RAMHA, RAMA, JAMA, JOUMA….. i wieloma innymi…. Przybyło coś co zbiorczą zwą CYWILIZACJA HINDUISTYCZNA (nie mylić z wedyjską)… czy obecnie żydowska…. (judeochrześcijańska)

    to coś z czasem nazwano w bibli SZATANEM jak i SMOKIEM….. mimo iż jak pisałem SZATAN to URZĄDZENIE jakiego broń to pioruny…. zaś SMOK oryginał to PIERWSZE LITERY Imion Ewangelistów…

    Abstrahując od tego to jest STRONA UPADŁA zwana Ablową…

    Napadła ona na stronę Buddyjską/ Wedyjską/ Słowiańską (czy ogólniej chrześcijańską) jaka wcześniej STWORZYŁA RAJ na planecie…. to linia KAINA jaki DOSTAŁ OD BOGA ZNAMIĘ BYCIA WYBRANYM…. on i TYLKO ON…. o czym w bibli stoi…

    Napaść wywołała wojnę a ta z uwagi na potworność TAKIE SAME PERSONIFIKACJE STOSOWANYCH BRONI….. rysowanych jako potwory…… bo “potwora zwalczano większym potworem” (czytaj skuteczniejszą bronią)….

    Grecki bóg założyciel RAJU ro URANOS KRONOS to jego ZSTĘPNY (obydwaj to tytani)….. ale KRONOS od URANOSA przed odlotem dostał BROŃ by się mógł przy kolejnej napaści nazistów Abla BRONIĆ…. tą broń nazwano BAZYLISZEK… SMOK WAWELSKI…. ale też BIAŁA WIEŻA, SZKLANA GÓRA, BOŻA GÓRA…. itd…

    jaką z czasem personalizowano w coś coraz bardziej PRZERAŻAJĄCEGO jej dotychczasowych wyznawców by ci powodowani strachem WYPIERALI SIĘ JEJ i zostawali wyznawcami NIERZĄDNICY maryi czyli ARYMANA (ABRAHAMA – rysowanego zresztą jako KOZIA MORDA -> BAFOMET)

    Like

   • Wiem jak potworna krzywde jeden z Radziwilow wyrzadzil kiedys mojemu pradziadkowi, ale pechowo dla niego (Radziwila) prawda wyszla na jaw – dzieki pamietnikom – smolenskim pamietnikom..

    Unknown R1a branch

    A team led by Prof. Albinas Kuncevičius tested the DNA extracted from the remains of Mikołaj “the Red” Radziwiłł (1512-1584), Count Palatine of Vilnius and Grand Chancellor of Lithuania, and of his son Mikołaj Radziwiłł (1546-1589). They identified them as a members of haplogroup R1a. By extension, the whole Radziwiłł family would belong to that haplogroup. The Radziwiłł are a princely lineage originally from Lithuania who also played an important role in Belarusian, Polish and German history.

    https://www.eupedia.com/europe/Haplogroup_R1a_Y-DNA.shtml#Baltic

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/#comment-11803

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

    Like

   • W pierwszym czytaniu wszelkie orły, węże, smoki, hydry, syreny, rydwany… to PERSONALIZACJE BRONI… efektów jej stosowania

    w drugim musisz wyczaić której strony….

    Watykan czci PRADAWNEGO WĘZA więc wszelkie węże zjadające LUDZI (chrześcijan) będą tam popular ne….. bo WATYKAN to taki SANHEDRYN DLA GOIM….

    Like

 4. Pytanie skierowane do pana Czeslawa Bialczynskiego:
  Komu pan tak naprawde sluzy? Cy naprawde Slowianom, a nie przypadkiem Chazarskie Mafii??

  To co pan propaguje – ze Slowianie pochodza od Chazarow, od Bazyliszka czy od Smoka to obrzydliwe antyslowianskie klamstwo, ktorym zwodzi pan prawdziwych Slowian i prowadzi wprost na chazarska rzez!!!

  Livia

  Livia Ether Flow
  June 5, 2018 at 08:03

  Could the Khazarian Mafia Own President Trump?

  Gerald Clark
  Published on 20 Dec 2017
  While tracing my Jewish family lineage back to Minsk Russia, I discovered one of the most occult truths imaginable relative to the Khazars, Marduk and the Babylonian Talmud. The cover photo is of my great great Grandfather, Herschel Hayutin composited over the Khazar warriors from which he came. The Zionist movement was started in Minsk Russia in 1884 six years before my great great grandfather, Herschel Hayutin, a Rabbi, left for America in 1881. Could his migration have been part of the Khazarian Jewish-Zionist plan to infiltrate America? This video describes the conflict between Enlil-Yahweh and Marduk-Baal and how the Khazars ended up running Jerusalem, with BBNetanyahu as the head of the KM. Now consider the extent to which DJT has allowed the KM to run his personal business empire as well as the office of the president. The American people have been sold a bag of Khazarian Mafia lies and DJT is their agent. This is not what was hoped, and any thoughts that he is connected to “white hats” that will be taking down the KM is a joke

  ”Śledząc moją rodzinę żydowską z powrotem do Mińska w Rosji, odkryłem jedną z najbardziej okultystycznych prawd, jakie można sobie wyobrazić w odniesieniu do Chazarów, Marduka i Talmudu Babilońskiego.”

  ”Amerykanie zostali sprzedani w worku z kłamstwami Khazarian Mafia, a ich agentem jest DONALD JUNIOR TRUMP. Nie tego się spodziewano, a wszelkie myśli, że jest on podłączony do “białych czapek”, które będą likwidować KM to żart”

  (https://www.youtube.com/watch?v=ml6TjQy1VFM)

  update

  The Truth – Rothschild & the Khazar History – Documentary

  Activist-News
  Published on 18 Jan 2015
  The history of the ancient Khazar Empire, a major but almost forgotten power in Eastern Europe, which in A.D. 740 converted to Judaism. Khazaria, a conglomerate of Aryan Turkic tribes, was finally wiped out by the forces of Genghis Khan, but evidence indicates that the Khazars themselves migrated to Poland and formed the cradle of Western (Ashkenazim) Jewry…

  The Khazars’ sway extended from the Black sea to the Caspian, from the Caucasus to the Volga, and they were instrumental in stopping the Muslim onslaught against Byzantium, the eastern jaw of the gigantic pincer movement that in the West swept across northern Africa and into Spain.

  Thereafter the Khazars found themselves in a precarious position between the two major world powers: the Eastern Roman Empire in Byzantium and the triumphant followers of Mohammed.
  As Arthur Koestler points out, the Khazars were the Third World of their day, and they chose a surprising method of resisting both the Western pressure to become Christian and the Eastern to adopt Islam. Rejecting both, they converted to Judaism.

  update

  CITY OF LONDON

  https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/16/cia-trump-negatywna-agenda-sex-drugs-i-walka-o-swiadome-wspomnienia/comment-page-1/#comment-11948

  p.s

  po prawej chazarski wojownik

  null

  wierny sluga chazarskiego antychrysta potockiego.. tuz przed rytualnym ubojem

  Livia

  p.s

  Shameful Khazar Benjamin Netanyahu

  null

  he Israeli politician Benjamin Netanyahu, who has served four times as Prime Minister of Israel, belongs to haplogroup R1a-Z93 (Jewish Y2630 subclade) according to his brother’s Ido’s DNA test at FTDNA.

  https://www.eupedia.com/europe/Haplogroup_R1a_Y-DNA.shtml#Baltic

  Like

  • Chyba Czesiowi nie spodobał sie mój komentarz – bo go nie puscił – chyba nie był politycznie poprawny. Zatem jeszcze tu go zostawie;

   ” Wolny 5 czerwca 2018 o 20:06 Odpowiedz
   Po potopie, władze nad Ziemią sprawują jej okupanci. Szukanie odniesien i utozsamienia sie z zapiskami ludzi
   ,którzy swiadomosciowo i informacyjnie byli na poziomie miecza i krwi, jest jak odnoszenie sie katolików, do sredniowiecznych dogmatów koscielnych.
   Czy odkrywanie urywków starych pism jest jednoznaczne z prawdą, czy tylko z wierzeniami i wiedzą ludzi zyjących w dawnych czasach?
   Za kilka tysiecy lat, ktos odkryje strzepki informacji z dzisiejszych czasów napisanych przez, powiedzmy izraelczyków. Czy samo odczytanie w przyszłosci ich dzisiejszej narracji politycznej, religijnej itd. bedzie
   dla przyszłych pokolen wystarczajacą podstawą do przyjecia jej jako obiektywnej prawdy – zwłaszcza dla palestynczyków ?

   Zastanawiam sie, dlaczego tak bardzo chcecie sie utozsamiac z nie humanoidalnymi istotami?
   Zwłaszcza takimi, które normalnemu człowiekowi jednoznacznie sie kojarza.
   Czy rasa ludzka jest czyms wstydliwym, gorszym?
   Livio, w tym wypadku twój instynkt dziala poprawnie, chociaz nie jest poparty starymi ksiegami 😉 – ale czy do tego potrzebny jest jakis ” dowód”. To sie po prostu wie, czuje( czasem pamieta )

   Czas sprawia, ze częsc z nas utozsamia sie z nie ludzkimi najezdzcami – ” syndrom sztokholmski ” lub gadzie korzenie.

   Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie “

   Like

   • Zadne zamieszanie. Masz racje. Przy okazji widze najnowszy post na blogu pana Bialczynskiego:

    Ruch Kukiz 15 – Marek Jakubiak o 1% podatku obrotowym, powrocie Niemiec do marki i gospodarce PISu.

    null

    https://bialczynski.pl/2018/06/05/ruch-kukiz-15-marek-jakubiak-o-1-podatku-obrotowym-i-powrocie-niemiec-do-marki/

    a wiec przypomniam, ze pan Jakubiak to gosc honorowy Orderu Swietego Stanislawa:

    Livia Ether Flow 2018/05/31 at 11:05 am

    166 Inwestytura ROSSMB połączona z XX-leciem powołania Konfraternii Poznańskiej
    Opublikowano: niedziela, 03, grudzień 2017 21:13

    Ważność wydarzenia podniosła obecność szczególnych gości:

    Marek Jakubiak + żoną /poseł/
    Juan Davi Ferrer + żona
    Krzysztof książe Radziwiłł

    null

    Waldemar M.A. Kuna-Kwieciński adiutant Księcia
    Henryk Stokłosa b.senator
    Ks. mitrat – płk Mikolaj Hinaylo
    Wielki Przeor Zakonu Św. Archanioła Michała na Ukrainie
    Viktor Fedosiuk – Ataman Kozacki w Kijowie
    Valrij Drobinov – Komandor Zakonu Św. Archanioła Michała na Ukrainie
    Wiesław Wierzchoś Konsul Honorowy na Litwy

    http://www.rossbm.com/index.php/aktualnosci/203-166-inwestytura-rossmb-polaczona-z-xx-leciem-powolania-konfraternii-poznanskiej

    Livia Ether Flow 2018/06/03 at 9:52 pm

    – Marek Jakubiak:

    W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu płockim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego Kukiz’15, z poparciem Ruchu Narodowego. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 11 131 głosów[11]. Został wiceprzewodniczącym klubu poselskiego Kukiz’15[1]. W 2016 współtworzył stowarzyszenie Endecja, w którym został przewodniczącym rady gospodarczej

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Jakubiak

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/stowarzyszenie-endecja-ziemkiewicz-kukiz-jakubiak-na-inauguracji/dwcfqn

    Juan Davi Ferrer:

    Juan Davi Ferrer As the vice-president of the Emirates & Europe Business Development Cluster, formed with the aim to integrate Emirati and European business environments, Davi Ferrer is responsible for activities related to projects financing. He is deeply involved in business-related issues in Poland. Possesses rich experience in managing Clusters (i.e. Smart IT Cluster, Electric Cars Cluster, Green Energy Cluster) and a specialized technological background, (Electrics Cars PL, Green Auto Control, Green Vertical Turbines). He devoted almost 20 year of professional life to a work in Spanish bank, cooperating with the biggest companies from the field of energy technology.

    https://www.crunchbase.com/person/juan-davi-ferrer
    http://niezalezna.pl/98257-qatar-poland-business-forum

    Krzysztof książe Radziwiłł

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

    Waldemar M.A. Kuna-Kwieciński adiutant Księcia (Radziwilla)

    Biuro Prawne Juris Consultus
    https://mapa.targeo.pl/biuro-prawne-juris-consultus-waldemar-m-a-kuna-kwiecinski~12666531/przedsiebiorstwo-firma/adres

    http://www.cerkiew.net.pl/

    karta długu (id: 477357)
    https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/477357/Waldemar-Kuna-Kwiecinski

    Henryk Stokłosa

    Henryk Tadeusz Stokłosa (ur. 4 stycznia 1949 w Lipinach) – polski przedsiębiorca, polityk, senator I, II, III, IV, V i VII kadencji.

    Postępowania sądowe
    W styczniu 2007 został wydany europejski nakaz aresztowania byłego senatora w związku z podejrzeniem popełnienia przezeń przestępstw korupcyjnych[7]. W listopadzie 2007 Henryk Stokłosa został zatrzymany na podstawie ENA w okolicach Hamburga[8], a w grudniu 2007 przewieziony do Polski[9]. W grudniu 2008 Sąd Apelacyjny w Poznaniu uchylił decyzję Sądu Okręgowego w Poznaniu przedłużającą okres tymczasowego aresztowania Henrykowi Stokłosie, stosując jednocześnie 3 mln zł poręczenia majątkowego, zatrzymanie paszportu i zakaz opuszczania kraju tytułem środków zapobiegawczych[10][11]. W lutym 2013 Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał Henryka Stokłosę w pierwszej instancji na karę łączną ośmiu lat pozbawienia wolności oraz grzywnę w kwocie 600 tys. zł[12]. W marcu 2014 sąd apelacyjny uchylił to orzeczenie i sprawę skierował do ponownego rozpoznania[13].

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Stok%C5%82osa

    Ks. mitrat – płk Mikolaj Hinaylo
    Wielki Przeor Zakonu Św. Archanioła Michała na Ukrainie

    Zakon Rycerzy Michała Archanioła

    – niejawna organizacja zarejestrowana na Ukrainie w 1997, wśród której wielu członków należało wcześniej do Służby Bezpieczeństwa Ukrainy
    Organizację powołali do życia płk. rezerwy Armii Radzieckiej Iwan Mykuliński – zastępca szefa SBU – oraz major Mykoła Hinajło, działacze Związku Oficerów Ukrainy, która powstała jako organizacja tajna w 1989. Mykoła Hinajło w 1998 został kapłanem Kościoła Prawosławnego[2], a także był doradcą Andrzeja Leppera, gdy ten pełnił funkcję wicemarszałka Sejmu

    Jak przytacza Wojciech Sumliński w książce Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera, do organizacji należą m.in. Igor Mazepa, jeden z najbogatszych Ukraińców, a także wielu biznesmenów, naukowców, artystów, członków wymiaru sprawiedliwości, politycy wszystkich szczebli, funkcjonariusze służb specjalnych i wojskowych

    Wiktor Juszczenko dostał od zakonu Order Chrystusa Zbawiciela. Honorowym kawalerem Orderu Zakonu Rycerzy Michała Archanioła został Karol Filip Orleański.

    Związki z Polską

    Wielkim przeorem zakonu na Polskę 1 lipca 2003 został lubelski prawnik ukraińskiego pochodzenia Petro Stech, były członek armii radzieckiej[5]. Stech został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym 13 marca 2016[6].

    Centralne Biuro Śledcze oraz ABW prowadziły śledztwo sprawdzające, czy ludzie powiązani z Zakonem nie przejęli polskich uzdrowisk z naruszeniem prawa korupcyjnego.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Rycerzy_Micha%C5%82a_Archanio%C5%82a

    ten symbol nie wrozy niczego dobrego… to prawdziwa BOMBA… ale dalej:

    Viktor Fedosiuk – Ataman Kozacki w Kijowie

    http://maisonroyaledetanna.blogspot.com/2011/07/chapitre-de-l-des-chevaliers-de-l.html
    http://www.bractwotuchola.pl/?g=26&z=127

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/comment-page-1/#comment-11895

    CHAZARSKA MAFIA!

    Like

   • Białczyński
    6 czerwca 2018 o 11:20

    Wolne żarty Livio!

    Też mógłbym tam być zaproszony gdybym był posłem. Każdy z posłów to dla nich honor, a że pan Jakubiak jest chrześcijaninem i eNDekiem, to nijak nie przekreśla pożytecznego dla Polaków i Polski 1% podatku obrotowego i jednoczesnej likwidacji armii urzędników skarbowych, ani nie przekreśla to Demokracji Bezpośredniej i JOWów, i zmiana konstytucji na referendalną – o które to sprawy ten pan walczy razem z Kukizem. To że eNDek i chrześcijanin przyjął zaproszenie na tę imprezę nie czyni go na pewno przestępcą równym Stokłosie, to że jest biznesmenem nie czyni go złodziejem, a programu ruchu Kukiz 15 jego obecność w tym ruchu nie czyni bezwartościowym.

    Na każdym przyjęciu dużym w światku filmowym czy reklamowym, gdzie nie raz bywałem, znaleźlibyśmy jeszcze lepsze perełki, bo połowa właścicieli agencji reklamowych w Polsce – jak nie 80%, to była nomenklatura PZPR, UB, WSI, jak i 80% biznesu polskiego.

    Dla mnie dokładnie o niczym to jeszcze nie świadczy. No chyba że pan Jakubiak byłby posiadaczem tegoż Orderu, chociaż kto wie czy jako katolik sam nie jest w jakimś Bractwie.

    Podstawowa sprawa jest taka jednak ze PROMUJĘ IDEE A NIE LUDZI. TU CHODZI O IDEE DLA POLSKI, POLAKÓW, SŁOWIAN. Nie widzę nic złego w ideach promowanych przez p. Jakubiaka i mało jest tak mądrych osób w polityce polskiej jak on, a już zupełnie nie ma w niej tak mądrych idei jak prezentuje Ruch Kukiza.

    To tyle w temacie 1% podatku obrotowego , który jak rozumiem nie ma sensu bo pan Jakubiak był na jakimś przyjęciu i uroczystości, no i jest katolikiem eNDekiem.

    Livia
    6 czerwca 2018 o 11:59

    Skoro twierdzi pan ze SLOWIANIE pochodza od Chazarow to nic dziwnego ze popiera pana CHAZARSKA MAFIE.
    Wszystko jasne panie Czeslawie i nie mam nic wiecej do dodania.

    p.s

    ”To tyle w temacie 1% podatku obrotowego , który jak rozumiem nie ma sensu bo pan Jakubiak był na jakimś przyjęciu i uroczystości, no i jest katolikiem eNDekiem.”

    i nagle okazuje sie ze pan Bialczynski ”Slowianin” jest zwolennikiem katolikow i endekow..
    ”pieknie”

    Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie

    https://bialczynski.pl/2018/06/05/ruch-kukiz-15-marek-jakubiak-o-1-podatku-obrotowym-i-powrocie-niemiec-do-marki/#comment-46944

    Like

   • Cos na temat Marka Jakubiaka co jest zgodne z moimi odczuciami

    Marek Jakubiak: kluczyk do Kukiza
    http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,20014961,marek-jakubiak-kluczyk-do-kukiza.html

    Kluczyk do Pawla Kukiza i co nazwiazuje do tego co pisalam tutaj:

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/17/jan-hrabia-potocki-i-order-zdrady-przebierancy-przebierancy-czesc-2/comment-page-1/#comment-11863

    i dalej cytat z powyzszego artykulu:

    ”- Dziwna postać. Niby taki radykalny i antykomunistyczny, a w radzie nadzorczej swojej spółki ma generała Ludowego Wojska Polskiego po kursach w Moskwie i z kontaktami w byłym WSI – mówi narodowiec z Sejmu, proszący o anonimowość. Chodzi o byłego zastępcę szefa sztabu generalnego WP, gen. Leona Komornickiego, który zasiada w radzie Browarów Regionalnych.”
    http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,132907,20014961,marek-jakubiak-kluczyk-do-kukiza.html

    i dalej.. ciekawy artykul w ktorym mowa o gen. Leonie Komornickim:

    Biznesy układu SB-Opus Dei , Smoleńsk – Opus Dei usuwa przeszkody do przejecia majątku Polski
    https://isis117528.wordpress.com/2014/01/14/biznesy-ukladu-sb-opus-dei-smolensk-opus-dei-usuwa-przeszkody-do-przejecia-majatku-polski/

    Leon Komornicki o sobie:

    Jestem także członkiem Rady Wykonawczej i przewodzę Komitetowi Przemysłowemu Stowarzyszenia Euroatlantyckiego , ktore wniosło znaczący wkład w lobbowaniu na rzecz przyjęcia Polski do NATO .

    https://www.linkedin.com/in/leon-komornicki-46ab52127

    null

    TAJNE ŁĄCZA, TAJNE INTERESY-CZYLI W CO GRA ABW?- ZAKOŃCZENIE
    https://www.salon24.pl/u/cogito/141917,tajne-lacza-tajne-interesy-czyli-w-co-gra-abw-zakonczenie

    Aleksander Ścios

    To, co robią następcy ludzi z SB musi być przez nich odbierane w kategoriach urzeczywistnienia najśmielszych planów. Bez pałek, aresztów i bezpośredniej inwigilacji można poddać całe obszary życia społecznego ścisłej kontroli, można sterować procesami gospodarczymi, wzmacniać jedne firmy i wykluczać z obrotu inne, decydować o obsadzie ważnych stanowisk, mieć wiedzę na temat najskrytszych procesów. Co najważniejsze – tę władzę osiąga się pod hasłami bezpieczeństwa narodowego i walki z terroryzmem, a społeczeństwo nie odczuwa żadnego dyskomfortu z powodu ograniczeń.
    https://www.salon24.pl/u/cogito/141917,tajne-lacza-tajne-interesy-czyli-w-co-gra-abw-zakonczenie

    OTOZ TO!!!

    Leon Komornicki jest bliskim współpracownikiem Macierewicza i środowiska Radio Maryja.

    Ruch Wkurwionych
    28 September 2017 ·

    #Oranko #Macierewicz #Bum

    Kadrom PISu przyglądam się od lat, od lat też piszę, że za katolicko-bogoojczyźnianym pierdoleniem stoją siły z lat 80tych PRLu, włączając w to agentów gospodarczych PZPR, agentów WSW i towarzyszy z SB. Najciemniejsze postaci sprzed upadku komuny odnalazły się po drugiej stronie w zaskakującej konfiguracji, w środowisku które dziś tworzy obóz rządzący.

    Środowisko i ludzie kręcący się wokół Macierewicza, za jego pozwoleniem, to mieszanka SBków z narodowymi-katolikami. Nikt w jego otoczeniu nie jest tam przez pomyłkę czy niedopatrzenie, agent SB, Robert Luśnia (https://wiadomosci.wp.pl/posel-lusnia-klamca-lustracyjnym-6…) robił z nim interesy już w latach 80tych, robi je też teraz (http://krs-pobierz.pl/glos-fundacja-dla-zachowania-polskieg…). Kiedy Macierewicz rozbijał WSI, dekonspirując siatkę polskich agentów na świecie (m.in. w Iraku), Palikot zarzucał mu zdradę (http://www.polskieradio.pl/…/938155,Palikot-Macierewicz-odp…) i narażenie Polski na ślepotę wywiadowczą, ale Macierewicz wiedział co robi. Mało kto wtedy trafnie przewidywał, czy aneks ujrzy światło dzienne (ujrzał? xD Spoiler: nie). Macierewicz nie ujawnił aneksu, bo musiałby przyznać, że inspirował agentów WSI do zbierania haków na …Komorowskiego (https://wiadomosci.wp.pl/raport-z-weryfikacji-wsi-ujawniony…). Część agentów WSI i SB została przez niego starannie zagospodarowana, i tu pojawia się nasz bohater, by pomóc nam zrozumieć dlaczego.

    #LeonKomornicki jest bliskim współpracownikiem Macierewicza i środowiska Radio Maryja.

    Generał Komornicki figuruje też jako członek zarządu Browarów Regionalnych – to firma narodowca Jakubiaka z Kukiz ’15 (https://mojepanstwo.pl/browary-regionalne-jakubiak), ekspert Bussines Center Clubu (http://www.bcc.org.pl/Komornicki-Leon.4350.0.html) który jest ciepłym kurwidołkiem dla spadochroniarzy z poprzedniego reżimu, jest nadzorcą firmy Biatel (http://www.krs-online.com.pl/msig-3537-164432.html), a także, blabla, szefem lub członkiem zarządu kilku innych spółek i fundacji (https://mojepanstwo.pl/…/k…/128559,komornicki-leon-stanislaw). Imponujący portfel fuch, jak na emerytowanego generała z moskiewską przeszłością i szemranymi powiązaniami.

    (https://www.facebook.com/RuchWkurwionychTV/posts/1644734308901633)

    Like

   • ”KLUCZYK” i.. automaty do gier hazardowych

    Nazwisko szefa sześciu browarów w Polsce, w tym największego z nich “Ciechana”, nie schodzi z czołówek mediów od kilkunastu dni. Tym razem o przedsiębiorcy jest głośno za sprawą doniesień o rzekomych powiązaniach firmy Marka Jakubiaka z dwójką gdańskich gangsterów.

    – Banki odmawiały nam kredytów, nie było z czego finansować produkcji. Wtedy pojawili się oni. Ludzie z Gdańska. Przyprowadził ich browarniany spec od marketingu. Jeden z gdańszczan, Robert, przedstawił nam wiarygodne źródło pieniędzy – był właścicielem legalnej firmy. Jaka branża? Automaty do gier hazardowych – opowiadał były pracownik Ciechana “Newsweekowi”.

    http://natemat.pl/118649,Ciechan-korzystal-z-pieniedzy-mafii-Sensacyjne-doniesienia-Newsweeka

    W artykule pod tytułem Dygotki husarza Marka Jakubiaka twierdzi, że za sukcesmi browaru stała… trójmiejska mafia, która używała go jako pralni brudnych pieniędzy! Sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze.

    Newsweek rozmawiał z byłym pracownikiem Jakubiaka. Według niego problemy zaczęły się w 2004 roku, gdy firma przeżywała kryzys, a przedsiębiorca rozwodził się z żoną.

    Wtedy pojawili się oni. Ludzie z Gdańska – mówi Newsweekowi były pracownik. Przyprowadził ich browarniany spec od marketingu. Jeden z gdańszczan, Robert, przedstawił nam wiarygodne źródło pieniędzy – był właścicielem legalnej firmy. Jaka branża? Automaty do gier hazardowych.

    Jak ustalą później policjanci z CBŚ i prokuratorzy, Robert odpowiada za legalizowanie pieniędzy gangu Jarosława K., pseudonim Kola – pisze Newsweek. Grzegorz działa na mniejszą skalę – ma drobne, choć nieraz mętne interesy. (…) Gang “Koli” to jedna z najgroźniejszych grup przestępczych w Trójmieście. Ludzie Jarosława K. handlują też narkotykami: wprowadzają na rynek ćwierć tony amfetaminy, kokainy, marihuany i haszyszu. Przez ich ręce przechodzą miliony. Część pieniędzy wprowadzają do legalnych interesów. Człowiekiem, który inwestuje w imieniu mafii, jest Robert N.

    null

    https://www.pudelek.pl/artykul/72058/newsweek_atakuje_ciechana_browar_finansowala_mafia_aktualizacja/

    i jeszcze raz na zakonczenie:

    Biznesy układu SB-Opus Dei , Smoleńsk – Opus Dei usuwa przeszkody do przejecia majątku Polski

    https://isis117528.wordpress.com/2014/01/14/biznesy-ukladu-sb-opus-dei-smolensk-opus-dei-usuwa-przeszkody-do-przejecia-majatku-polski/

    Like

   • “MAREK JAKUBIAK – KLUCZYK DO KUKIZA”
    A jednak, teraz powinnam przypomniec to co napisalam wczesniej. Wiedzialam ze tak bedzie… nie trzeba bylo wchodzic z chazarska mafia w jakiekolwiek uklady, ale coz stalo sie.. to wlasnie ta mafia zabila posla Wojcikiewicza fizycznie wykorzustujac do tego Pawla Bednarza.. Kukiz ma u mnie duzego plusa za to co napisal, bo napisal swieta prawde.. a Jakubiak to chazarski gangster zwiazany blisko z ludzmi ktorzy sprzatneli Leppera… choc pan Czeslaw Bialczynski okreslil go mianem geniusza.. coz, reka reke myje!

    Like

   • AD
    Atak agentury na Jasną Stronę Mocy – Król Lehji Sanjaya VS Agent Cz. Białczyński

    +- 9:30 SWEET FOCIA

    ZE WSPÓLNEGO KABAŁOWANIA W GÓRACH -> patrz Kwiecień

    Like

   • Chyba sobie wczesniej wywrózyłem blokade u Czesia. Nie obrazałem go, choc on wobec mnie posrednio to robił . Odpowiedziałem tylko na jego ostatni wpis wobec mnie. Nie skopiowałem mojej odpowiedzi, bo nie przypuszczalem, ze kilka prostych słów moze go czesciowo “obnazyc” .
    W sumie to nie jest wazne, ale jak i tu zacząłem ten mój watek, to go tez zakonczę.

    Białczyński 6 czerwca 2018 o 05:13
    „Rozumiem, ze swoje słowa opierasz na własnym doswiadczeniu i dalekosieznym wzroku.”

    A na czym innym mógłbym je opierać? Na anglosaskim bredzeniu z Wall Street albo City of London???

    To przecież oczywiste.

    To mniej wiecej mój wpis jako odpowiedz :

    “A na czym innym mógłbym je opierać? Na anglosaskim bredzeniu z Wall Street albo City of London???”

    “Czy nie utozsamianie sie z gadami, czy to anglosaskimi, czy tez “słowianskimi”
    jest bredzeniem?
    Cos ten Twój wzrok nie jest tak dalekosiezny skoro siega tylko gadzich,smoczych korzeni.

    Z tego co widze, to nawet wiekszosc tutejszych czytelnikow nie czuje wewnetrznej potrzeby utozsamiac sie z tymi osobliwosciami.
    Ale jak mawiają; ” swój swego przyciąga .”

    Czy naprawde wolni ludzie, muszą byc uzaleznieni od zewnetrznych ” patronów”.
    Czy nie wystarczy, ze bedą szukali mocy, madrosci i miłosci w swoim wnętrzu ?
    Chołdowanie bostwom, obojetnie jakie sa ich nazwy jest dalej mentalnym niewolnictwem. ”

    https://bialczynski.pl/2018/05/26/ouroboros-or-z-boru-wyorany-czyli-dowody-na-starozytnosc-polski-slowianskiej-w-kronice-dzierzwy-archiwum-2014/#comment-46961

    Nie wiem, co w tym wpisie było nie halo, ale widocznie poruszyło Czesia, bo ton
    jego wypowiedzi w stosunku do Livii sie zaostrzył , ze słodkiego cukiereczka w mietówke. 🙂

    Liked by 1 person

   • Drogi Wolny, sytuacja staje sie coraz bardziej klarowna i to jest duzy plus zgodnie z powiedzeniem ze lepsza najgorsza prawda niz slodkie klamstwa. Tak wiec jestesmy na etapie mietowek? 🙂

    Białczyński
    6 czerwca 2018 o 11:20
    Nie widzę nic złego w ideach promowanych przez p. Jakubiaka i mało jest tak mądrych osób w polityce polskiej jak on, a już zupełnie nie ma w niej tak mądrych idei jak prezentuje Ruch Kukiza.
    https://bialczynski.pl/2018/06/05/ruch-kukiz-15-marek-jakubiak-o-1-podatku-obrotowym-i-powrocie-niemiec-do-marki/#comment-46944

    No jasne, to prawdziwy chazarski geniusz, 100% HUZAR!

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/03/czy-slowianie-pochodza-od-bazyliszka/comment-page-1/#comment-11994

    😉

    p.s 2

    Pan Jakubiak sklamal chocby w sprawie Ukrainy, ze nie ma zadnych powiazan z Ukraina, a fakty wskazuja na cos innego..

    Pan Jakubiak i Mikolaj Hinaylo – czlowiek ukrainskich sluzb specjalnych, doradca Leppera – na jednym spotkaniu:

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/03/czy-slowianie-pochodza-od-bazyliszka/comment-page-1/#comment-11965

    co wiecej na spotkaniu zorganizowanym przez Order Sw. Stanislawa ktoremu przewodzi JZ Potocki…

    Ruch Kukiza mozliwe ze i mial szanse zrobic dla Polski cos dobrego, ale niestety zostal przejety przez chazarsska mafie za sprawa ”Kluczyka”..
    choc na obrone tych osob dodam tylko tyle iz zdaje sobie sprawe z tego, ze po wejsciu w pewne uklady nie tak latwo z nich wyjsc, o ile w ogole jest to mozliwe…

    i jeszcze jedno.. to ze pan Bialczynski staje po stronie faszyzujacych ruchow narodowo katolickich (mlodziez wszechpolska, endecja) zupelnie moim zdaniem przekresla jego proslowianskosc, choc idealnie sie pokrywa ze slowianskim zwiedzeniem.

    Pieknego dnia!!!

    Livia

    Like

   • Zeby nie było, nie jestem wrogiem Czesia, ani zadnego normalnego czlowieka.
    Nie chce z góry oceniac jego działalnosci, bo widze tam wiele pozytywnych rzeczy.
    Moze niepotrzebnie zafiksował sie na niektórych historycznych aspektach słowianstwa. Czesto, za takim zafiksowaniem sie odpowiadają astralne byty, które czerpią garsciami z nie ostroznego poszukiwacza, a niewątpliwie Czesiu lubi wchodzic w rózne wizje, co sam tez upublicznia np. wizja z ” twórcami ludzi – anunaki”. nie pamietam juz tytułu.
    Nie jestem, tez jego stałym czytelnikiem, czasem tam zerkne jak ktos zalinkuje cos ciekawego.
    Tez nie jestem jakims Twoim ” zwolennikiem” ( jak to Czesio oglednie nazwał ),
    tylko akurat przypadkiem(?) znalazłem sie pomiedzy Wami.
    Moim zdaniem, w tym wypadku jestes blizej prawdy, wiec i mi jest z Tobą po drodze.
    Choc w innej sytucji, moze byc odwrotnie, poniewaz nie łącze sie z jakimis
    ” stronnictwami” a jedynie z prawdą.

    Co do Jakubiaka, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony, merytoryczny poseł,
    a z drugiej dziwne powiazania. Jesli strona merytoryczna miałby przewagę, nad przeszłymi powiazaniami ( wielu z nas kiedys popełniło błedy, z których dzisiaj nie jest zbyt dumny) oczywiscie jesli nie wyrzadził komus krzywdy, to ja bym mu dał szanse sie wykazac.
    Co w tym kukiz15 jest nie tak, ze Liroy i Andruszkiewicz, dwie mocne postacie
    odeszły z tego klubu. Czy sa tam jakies chore układy, które nie pozwalają na
    “wyzsze loty” ? Czy Kukiz i jego doradcy sa na pustynnym sznurku?
    Jakos nie słysze, aby Paweł jednoznacznie piętnował ich działania – co oczywiscie nie musi swiadczyc, ze gra po ich stronie.

    Jeszcze odnosnie Jakubiaka, jest tez mozliwe, ze swoimi wystapieniami podpadł
    paru osobom i dlatego sa teraz wyciagane na wierzch, jakies stare odgrzewane ” kotlety “, aby go zdyskredytowac. Poseł Wojcikiewcz nie miał tyle szczescia.

    Teraz lepiej skupic uwagę na rzadzacych i ich powiazaniach, bo oni teraz rozdaja karty
    , a nie Kukizowcy.

    Pozdro 🙂

    Like

   • Wolny, jesli chodzi o pana Jakubiaka to gdanska mafia to naprawdę drobiazg przy całokształcie 😉 ale potraktujmy to jako moje osobiste zdanie. Krotko mowiac – pierwsze spojrzenie na tego czlowieka powiedzialo mi duzo wiecej, niz wszystkie zewnetrzne informacje… krotko mowiac – klasyczny CHAZAR!

    P.S jesli jestes w stanie podac link do tej wizji pana Bialczynskiego o ludziach stworzonych przez grupe ANU bedzie super, chetnie na to spojrze..

    pozdro 🙂

    Like

   • Chwile to zajęło, ale jest:
    .https://bialczynski.pl/2016/06/25/cztery-tecze-w-tydzien-po-swiecie-niepodleglosci-polski-listopad-7524/

    Jest tyle wersji, co osób które troche wiecej widzą. Takze nie ma co sie nakrecac.
    Mi jedna znajoma powiedziała,ze niby byłem jednym z pilotów, którzy tu w pierwszym rzucie wtedy ladowali,
    a pózniej wraz z innymi, zbuntowalem sie przeciw tyrani takiego jednego… hehe 😉
    Kazda głowa ma inna bajke i w zaleznosci od naszego nastawienia i interesu ‘podpowiadacza ” …

    Like

   • Przeczytalam ten tekst i… moze lepiej gdybym sie wstrzymala od glosu 🙂
    ale moze lepiej nie…
    krotko mowiac
    – SZOK

    Nie czytalam blogu Cz.Bialczynskiego przez kilka ostatnich lat, gdzies od 2014 do teraz.. i pamietam ze duzy wplyw na to miala ponisza kwestia:

    Wiosenne Zrównanie na Ślęży z Projektem Cheops i…… powrót do 11 11 11
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/12/wiosenne-zrownanie-na-slezy-z-projektem-cheops-i/

    a zwlaszcza ten obraz:

    null

    Po tym przypadkowym spotkaniu z panem Bialczynskim w listopadzie 2012 mialam juz pewne podejrzenia, ale nie mialam tego eszcze jak potwierdzic…
    ale teraz jak widac wszystko niemal samo wskakuje na odpowiednie miejsce…

    To jeden z cytatow z tekstu Cz.B

    ”Pokazano mi dzisiaj w nocy na żądanie wyraźne – narodziny człowieka. Było to białe niemowlę siedzące na czymś w rodzaju tulei-nocnika. Powiedziano: SAWA. Zbliżyłem się i zniżyłem, bardzo blisko. Okazało się, że ciało niemowlaka świeżo narodzonego składa się z miliardów białych włosków-taśm będących w ciągłym wiciu, w ruchu, jakimś zapisem. Wyciągnąłem do niego ręce. Oddało się w nie i poczułem że jest calusieńkie włochate – zwierzęce. Poczułem więź z nim i pożądanie zarazem. Żądzę fizjologiczną. Tym obrazem powiedziano, tak w tamtej chwili pojąłem jednoznacznie, że człowiek pochodzi z Ziemi, z tutejszych istot a pierwsze dziecko jest spłodzone z męskiego nasienia, mojego nasienia, nasienia tutejszego Małpiszona.

    Dobył się odgłos odłączenia i powiedziano : Gotowe! Czyli, pojąłem, że narodziło się z na pół sztuczną domieszką, płynącą z owej plastikowo-metalicznej rury, w której je hodowano sztucznie.Wzniosłem się i widzę, szereg glinianych komórek zamkniętych w owalnym ogrodzeniu z gliny – setki komórek w których są te końcówki, te rury – Wylęgarnia. Dookoła piaskowata, żółto-czerwonawa ziemia, drzewa, nieruchome powietrze, gorąco, ostre słońce. Ubranie tu niepotrzebne. Znów czuję żądzę fizyczną do mojego dziecka, chcę je koniecznie zobaczyć!

    Odebrała moją żądzę i przekazała mi myślą, – Chcę być twoją żoną. PO CZYM ROZPŁYNĘŁA SIĘ WOKÓŁ MNIE KURTYNĄ MIŁOŚCI ZŁOŻONEJ Z MILIARDÓW KOLOROWYCH OBRAZKÓW WIELKOŚCI KROPEL DESZCZU I PŁATKÓW ŚNIEGU RÓŻNYCH BARW. Słowo „sawa” na początek miało mi dać znać że to moje dziecko – z mojego nasienia, a ja byłem symbolicznym reprezentantem Ziemian. Powiedziano mi zatem coś sprzecznego z tym co czytałem o Anunnakich i stworzeniu człowieka inteligentnego, mianowicie, że nasienie było męskie od człowieka-małpiego ziemskiego, a zapładniano nim boginie – czyli kobiety Anunnakich, a potem hodowano dzieci w sztucznych komórkach – jak w Martixie, a nie że bogowie brali sobie Ziemianki, czyli Małpiszony-samice i je zapładniali.

    https://bialczynski.pl/2016/06/25/cztery-tecze-w-tydzien-po-swiecie-niepodleglosci-polski-listopad-7524/

    Po pierwsze – jak mozna okreslic zadze cielesna do wlasnego dziecka?
    Czy mozna to wytlumaczyc jakos inaczej niz KAZIRODZTWEM?

    Dalej, co szczegolnie wazne – CZLOWIEK NIE POCHODZI OD MALPY!!!

    i tu fragment z innego postu:

    -Anunnaki to dzieci Upadlych Aniolow – ANU ELOHIM

    -Anunnaki nie sa stworcami CZLOWIEKA ani jego bogami

    -ENKI nie jest ojcem ludzkiej rasy, jest stworca ludzkiej HYBRYDY (Adam i Ewa)..

    -Oryginalni Ludzie to Anioly (ANIELSCY LUDZIE)

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/04/anunnaki-blues/

    Ale jesli ktos chce wierzyc panu Bialczynskiemu, ze istota ludzka pochodzi od malpy, albo ze Slowianie pochodza od Chazarow i Bazyliszka – coz…

    Jak dla mnie wieksza czesc poskiego ruchu ezoterycznego podpieta jest niestety pod anunnacko chazarska agende, mowiac inaczej anty-ludzka mafie (NAA)
    cdn

    Like

   • ”Po pierwsze – jak mozna okreslic zadze cielesna do wlasnego dziecka?
    Czy mozna to wytlumaczyc jakos inaczej niz KAZIRODZTWEM?”

    Wyjęłaś mi to z ust Liwio, też byłam w szoku !!! O czym ten facet bredzi?

    Like

   • Bo to tylko walka Przyrodzenia z Pedofilia.Gorze nam gdy dwuch sie takich spotka co nawzajem sie w imie swogo Boga od Pedofili wyzywaja a to samo w glowach Maja.Nie dziwota ze Maja wiare w czarnego kota,lubia ludzi robic w mlota.Ludziska dla nich to zelazo ,kture mysla kuc jak im sie spodoba,jeden w kowadlo sie bawi drugi bawi w mlota i wychodzi ciemnota.Wiec i nie dziwota jak Ktos potem widzac znak swojego Boga Ojca mysli ze to wielka jak swiat caly cipka.Jakby ktos tu nie popatrzyl ,Slawkowe Kiry i drugiego Kira,az sie samobij do lania uwija ,bo wyglada jak ta sama zmija ,jedna chce z czlowieka barana zrobic druga w przyrodzenie rozum schowac od i cala Boska Prawda,pamietajcie tylko o tym ze boscy zlodzieje tak naprawde nawzajem krzywdy sobie nie zrobia,no chyba ze przyleci cos co Bogow trwozy ze wine za Mist chca przypisywac czlowiekowi.Popatrzec tylko trzeba czym zajmowal czy zajmuje sie teraz karzdy wybraniec,komputer i tv.Jak tu walczyc z armia ktorej ttak naprawde nie ma,to jak legenda z pod Rciborza o miescie co sie wyloni gdy chlopiec puojdzie pod gore bez trwogi przed rolujacymi sie beczkami z ogniem ze wzguorza.Jak bym moze byl chlopem z 16 wieku ,to bym sie moze Pana co zamienia sie w Zimorodka przestraszyl ,moze Terz i bal bym sie zmory co mnie dusi noca ,ale poznal z twarzy ze jedna z nich Ruskowa.A ze chlop ja stary i nie daje wiary z czarnym kotem zabawy,to pomyslal od razu ze hologram ,pytanie bylo wtedy tylko jedno ,od kiedy jestesmy dla nich tylko zasobami czy zelazem jak kto woli ,ktore moga oszukiwac i za nos wodzic jak sie im spodoba.Gorzej dla NIEBIESKICH ptaszkow sie dzieje gdy do zelaza domieszalo sie 44,cieszko kuc im bedzie,moze teraz kuc beda musieli przez wieki co z chciwosci i pysze zapomnieli.

    Like

   • PUSTEKOKE. Coz takiego mialaby tym razem wrzucic do studni?
    I wlasciwie po co?

    Potocki, Pianino i STUDNIA

    Sławek 2016/10/22 at 9:21 am
    ale w tych moich wielu próbach trafiłem na zacnego Człowieka,
    Hrabia Zbigniew Potocki – Prezydent 3 RP prawdziwie Konstytucyjny,
    zainicjowałem rozmowę z Nim u Alexa (pochwalę Ci się nawet udało mi się zgrać Mu na pianinie mój pierwszy utwór – dostałem zaproszenie do zagrania go u Niego na prawdziwym fortepianie), potem zmajstrowałem sprawę Światopełka i wytłumaczenia Konstytucji 3RP bo ludzie w Polsce nie wiedzą jak są wykiwani. Chciałem jak najlepiej, ale tu spaprane jest totalnie, boją się i nie wiem czy mają dobrą wolę..nie wiem… nie chcą zdeponować “Królestwa” Jedynemu Prawdziwemu (temu co Krwią Własną zapłacił za nas) Pasterzowi, boją się poprosić Go o wzięcie we “władanie” i naprawienie Stajni (Klatka stała się śmierdzącą stajnią “Augiasza”), gdzie większy zjada mniejszego, gdzie łańcuch pokarmowy wymusza mord na innym niewinnym stworzeniu, gdzie kot zjada niewinną mysz, a człowiek dojną Krowę i zabija , chory system chorej “przyrody”, chorych oprogramowań. Wiem bo rozmawiałem z Nimi, opór jest wielki. Wystarczy tak niewiele, chęć tylko… zaprosić PRAWDZIWEGO prezydenta, wytypować przedstawiciela Kościoła – niech to będzie skromny Wikary, w małym szarym Kościółku w zapadłej dziurze, bez fleszy i kamer dokonać Intronizacji, spisać akt i tyle tylko,,, ale nawet tego się boją!!! Tadeusz Kiersztyn odlał z obrączek ludzi Koronę i była u Jezuitów w Krakowie na ul Kopernika…(wiesz Ktosiek co to za artefakt odlany z ludzkich intencji,,,szczerych serc, wiesz jaka to siła przetransformowana w ten przedmiot – i boją się tego!!), Gdzie teraz jest Korona? Kiersztyn nie żyje, Artek Górski też nie żyje (młody facet zmarł sobie na raka) (chciał w Sejmie tego dokonać, pamiętasz chyba jak ośmieszono sprawę…publicznie). Co do Gdyni to zobacz sobie co kupiła w zeszłym roku Polska Grupa Zbrojeniowa w Gdyni i zobacz jak daleko to jest od osławionej Chyloni…Przecież kojarzysz dobrze fakty (zobacz sobie powiązania PGZ z innymi organizajcami militarnymi w Polsce i poza, wyklaruje ci się pięknie parę spraw jak myślę).

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/07/17/rip-max-spiers/comment-page-2/#comment-2760

    Alicja z Krainy Czarów
    In reply to Livia Ether Flow.

    Pra-komputery w jednej opowieści Oryginalnie należały do Mamy Ziemi[GAI] jednak z Twojej Opowieści na teraz O Oskach wynika że jest to System w Całości Stworzony poprzez Szaraków czyli nasze Osy 😉 których teraz nad Gdynią Unosi się Cały Rój .

    Jednak myślę że nie To Jest Takie Istotne Dla Ciebie, widzę Wyraźnie Twoją Przyszłość oraz pewne zdarzenia z nią Związane, widzę nawet rok gdy będziesz ponownie w Polsce oraz z Jakiego powodu, gdybym Teraz napisała jaki to powód pewnie byś się trochę wkurzyła na Mnie.

    Oboje Wiemy że Wiemy o Co Tutaj Chodzi, pisząc że jestem po Drugiej stronie [C]

    dla Ciebie mam na myśli Światło a Dla Siebie Dźwięk,

    Oboje Wiemy Jaka Istota Obecnie zarządza Temu miejsce, że Jednak jest to [żeńskie] bóstwo jednak będące w Upadku,

    Oboje Też Wiemy jakie przymierze jest zawierane z Tą Istota.

    Teraz Bajeczka polega na Tym że mamy pianino lub fortepian [88 klawiszy] i należy coś zagrać dla [C] poprzez Miłość 😉

    LA LA LOVE

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/07/22/one-more-light/comment-page-1/#comment-6593

    Sławek 2017/06/07 at 8:24 pm

    do Laguna i Ktoś

    Laguna,
    tak, nic nie są w stanie, Ojciec Pio też mi to mówił, ale praktyka strachu mocno trzyma…
    Adam, nie dziwię ci się, sam bym tego też nie kupił, próbowałem prosić opomoc w kwestiach technicznych prof. Pająka, napisał mi iż “Zamienia się w słuch” ale po kilku moich wpisach poprosił bym już więcej nie zawalał jego skrzynki pocztowej, gdyż to co tam opisałem starczyło by na kilka osób a nie na jedną…a tylko poruszyłem mały fragment sprawy… Wchodzi facet na fonię i bredzi coś w audycji o dysku u Alexa i o czaszy, o królu, o jakimś Ojcu Pio z którym niby rozmawiał na pytania ZP nie chce nic mówić, to i Z.P. za niego w next części u Alexa dopowiada co sama uznaje za stosowne., potem nagrywa z Alexem 2h wywiadu którego nie pozwala publikować, gdy czas nadchodzi na publikację to okazuje się, że wywiad jest zbyt długi i już nie na czasie i Alex chce go obciąć. Po czym gdy mija jakiś czas i ów gostek znikąd wyraża na to zgodę to okazuje się,że wywiad znika gdzieś w odmętach chmury w sieci i przepada. Potem stara się ów gostek wcisnąć ludziom anonimowo kity u Livi na forum o jakimś Ojcu Pio czy nie kity bo naiwnie sam w nie wierzy, Wchodzi w dziwną interakcję z jakimś Jakubem co to Livię chce skrzywdzić i jej dziecko, gostek co widzi cygara na niebie i fotografuje szare kule strącające samoloty wojskowe (o innych obiektach ów gostek woli nie wspominać co widział bo by przesadził), gostek mówi iż zeżarł ormusy i mu się podziało w głowie, gostek co jak nie zainteresowali się tym co pisze dodał, że jeszcze muzykę układa i gra na pianinie nie znając nut a jak ludzie nie łykają tego co pisze to się przedstawia…bo go to uwiarygodni…i gwiazdowego splendoru doda. Kto takiemu gostkowi w to uwierzy. Psychiatryk i diagnoza lekarska, renta i trwała niezdolność do pracy zapewnione. a materiał do akt choroby jak znalazł. To nawet nie jest ogólny szkic gostka….kto od takiego cokolwiek kupi… Gostek przestrzelił swój target i słabo biznesowo sprawę rozegrał, mógł podejść inaczej na parę sposobów rozpracować analizą SWOT i uderzyć. Ostatecznie zarobiłby kasy trochę na sf opowiadaniach czy trylogii ezo kosmicznej. Ale wybrałem spontan wersję, no bo taka upadłego fantazja.

    Fakt jest jeden podstawowy , rozmawiałem z Ojcem Pio ponad 25 lat, gdy przychodził i pożyczał ciało pewnej osoby za pomocą którego rozmawialiśmy. Jego wizyty w Nowej Hucie są znane Kościołowi Katolickiemu gdyż brali w nich udział Wielebni wszystkich szczebli, łącznie z najwyższym szczeblem, z jakiegoś powodu jest to publicznie jeszcze ukrywane, ale mam się w sprawy tego co będzie się z Kościołem działo nie mieszać. OjciecPio przychodził od lat 50 tych i trwało to nieprzerwanie ponad 50 lat , w rozmowach uczestniczyły setki osób, dlatego rzeczą niebywałą jest cisza na ten temat, ks. prałat Sławomir Oder postulator procesu JP2 zna sprawę, bo w aktach była, ale usunięto jedyną wzmiankę o tym z netu gdzie powiedział ciut, chyba za dużo, i wyciszono sprawę, temat TABU.
    Ja za to co tu piszę świadczę własnym honorem. O sprawie tych “innych” wieści z zaświatów informowałem osobiście Zakon Jezuitów, co z tą wiedzą zrobili nie wiem i nie komentuję. Chciałem przekazać to Kard. Dziwiszowi i jeszcze jedną specjalną sprawę mimo iż wiedział o sprawie związanej z Ojcem Pio i stał obok słuchawki, słuchawki nie podniósł tylko przekazał przez swojego sekretarza abym czynił co uznam za słuszne i rozumiem w jakiej trudnej był sytuacji, wiedział, że sprawa jest bardzo trudna i delikatna. Ojciec Pio teleportował się do Nowej Huty z San Giowani Rotondo prawie codziennie, przed swoja śmiercią uprzedził iż ona się zbliża i że przychodził będzie dalej po swojej śmierci i tak też się działo. Osobę od której pożyczał ciało nauczył teleportacji i osoba ta bywała u Niego na naukach w Jego celi za Jego życia w San Giowani Rotondo. Znam szczegóły ” techniczne” jak to się odbywało gdyż bardzo mnie to interesowało. Te moje nieudolne wpisy u Livi stanowią świadectwo Jego działalności a wybór jej forum jest wyłącznie moim wyborem i wiem, że najlepszym. Moje pisanie z Ktosiem, Adamem również jest świadome i nie ma tu przypadku. Wiem, że te moje wpisy przyniosą efekty w odpowiednim czasie. Do tego mnie przygotowywał i dał mi pełne zaufanie co do wyboru ścieżki przekazu i jego czasu.
    I teraz sobie zamilknę, czekając co nastąpi.

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-2/#comment-5477

    Sławek 2017/06/06 at 6:30 pm
    Sprawa ta wiąże się też z Ojczulkiem Pio czy jakkolwiek by tę istotę nazywać (tak się przedstawiał zawsze, a czy był to jego artystyczny pseudonim to już Jego tajemnica) dla mnie jest O. Pio i tyle.Gdy wyniuchała to urządzenie przez wahadło, (był też wątek poboczny tej historii związany z owym piecem ale o tym nie napiszę (na razie), Gdy zanim wyczułem ten rejon miałem “fazę” i zrobiłem dziwny bardzo rysunek – wielki z 1.5 m – schemat wizji i urządzenia (bez lokalizacji), na rysunku były dziwne symbole (nigdy nie rysowałem czegoś czego nie rozumiem) i obiekty, ale ręka sama rysowała jak w piśmie automatycznym (tak coś jak teraz gram na pianinie mimo iż nigdy nie robiłem wcześniej tego, znam tylko kolory czarne i białe klawiszy i stroiciel pokazał mi gdzie jest C), Gdy nabazgrałem to “dzieło” na koniec umieściłem tam “pieczęć” symbol taki i nie wiem dlaczego to nazwałem pieczęciom, opisałem co zrobić i jak tą pieczęć zerwać i że wówczas to urządzenie ruszy – taka “idiotyczna” wyobraźnia jak mi się wydawało.. Tekturowe dzieło było gotowe, a tu pojawia się “nawigatorka z drugiego końca Polski która mówi co i jak i gdzie to jest…taki zbieg okoliczności. Gdy rysunek był gotowy byłem znów na rozmowie z O. Pio i zapytałem go ot tak, co sądzi o tym urządzeniu, myślałem, że się zaśmieje bo miał niezłe poczucie humoru, a On spoważniał i mówi “Należy nad tym pracować”, szczęka mi opadła, to ja bohomaz sadzę ostrą sztukę po bandzie lecę, a tu ci co” “Należy nad tym pracować” po tym już było to co wyżej napisałem. I cała reszta zbiegów okoliczności… Tak Adam masz część opisu sprawy dysku bramy nr 4 ucha igielnego (Jakub miał wręcz obsesję na punkcie igły-strzały-tarczy, urządzenia, miał wizję dość dziwną i odlotową która łączy się z “końmi”, ale napisał mi na koniec bym usunął wszystkie jego do mnie maile) czy jak go tam zwać (wahadło mówiło że to jest 2).
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-2/#comment-5445

    Sławek 2017/06/04 at 6:38 pm
    Mieszkam koło Krakowa i jestem z wyboru szewcem który robi buciki dla maluszków,
    a Iren poznałem gdy czekała na mnie pod Smoczą Jamą bo tam właśnie sprzedaję moje buciki Gucio. To był biznesowy pretekst do kontaktu. Co do Jakuba, urodził się tam gzie ja w Szpitalu Żeromskiego, ale później, potem mieszkał przed moim blokiem na Kazimierzowskim, a gdy przeprowadziłem się na Oświecenia on jakoś też na Oświecenia blok obok i tak jakoś znalazł mnie na forum u Liivi (mieszkał w Niemczech). Znał te same miejsca w N. H. miał dziadków z pianinem (sam też grał) parę bloków od miejsca gdzie przychodził Ojciec Pio i takie tam zbiegi inne, np chodził do szkoły obok, ja do 115 on do 86.
    A nazywam się Sławomir Robert Piwowarczyk,
    chcesz coś jeszcze wiedzieć …odwołany Palancie?
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-2/#comment-5419

    Jakub 2016/06/04 at 9:20 pm

    In reply to Sławek.

    Po co komu wizje?
    zebys im powiedzial to i owo. Malo wiedza, nie potrafia obslugiwac, potem tylko zgliszcza i pustynie.
    Ty im powiesz, potem wina jest twoja i robisz za upadlego.
    Wystarczy, ze pewne informacje zachowasz dla siebie i z upadlego staniesz sie ponownie wznioslym aniolem, ktory wykonuje powierzone mu zadania.
    Uwierz w siebie i odkryj swoja moc. Co bylo zle mozna w dobro obrocic, Twoja dusza wiecej nie powtorzy bledu.
    A Ci co Cie wyzywaja od upadlych niech sami w lustro spojrza.
    Spoko ziomek jestes, tylko troche sie zagubiles w tym wszystkim, ale wspolnymi silami damy rade :))
    Po wpisach mozna stwierdzic, ze jestes madry i masz dobre serce. A to juz cos.
    Nie moge Twojego utworu odtworzyc, bo sobie nie radze z komputerem, ale kilka lekcji glownie teoretycznych pozwoli Ci odkryc tajemnice pianina i urozmaicic kompozycje. Naprawde warto. Granie dla siebie pozwala rozwijac sie duszy.
    W koncu tworzenie jest boskim atrybutem :))))

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-3/#comment-1294

    Alicja z Krainy Czarów 2016/06/03 at 4:16 pm
    In reply to Sławek.

    Czy zastanawiał się ktoś z was jaką radosną melodię wydaje tykający ścienny zegar wskazówkowy gdzie tarcza |(Okrąg)| jest podzielona na 60 równych części?

    Tak więc dzielimy 360 stopni na 60 sekund i tak się składa że każda sekunda znajduje się na tarczy co 6 stopni okręgu.

    Jeśli przyjąć że wskazów sekundowa wskazuje nam ZAWSZE NOWĄ SEKUND więc jej ruch wskazuje zawsze cyfrę 6

    Więc jeśli wsłuchamy się w pracę zegara mechanicznego usłyszymy ciąg liczbowy 🙂
    6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6

    DEATH WORLD

    Sławku Jeśli Chodzi o Pianino to przede wszystkim

    Requiem for a Dream

    Zwróć uwagę na zapis początkowy tego utworu dla aplikacji Virtual Piano 🙂

    http://virtualpiano.net/

    Sheet music:
    6e 6e 6e 6e 4q 4q 30 30 6e 6e 6e 6e 4q 4q 30 30
    6t r 6e 0 6t r 6e 0 4t r 4e 0 3y t 3r t
    6t r 6e 0 6t r 6e 0 4t r 4e 0 3y t 3r t
    6t e 6 t e 6t e 6 t e 4t e 4 t e 3t e t e 3t e
    t e 6t r t 6 t r 6t r t 6 t r
    4t r t 4 t r 3t r r r 3t r r r
    6t e 6 t e 6t e 6 t e 4t e 4 t e 3t e t e 3t e
    t e 6t r t 6 t r 6t r t 6 t r
    4t r t 4 t r 3t r r r 3t r r r
    6t r r e 6e t t 6t r r e 6e t t
    4t r r e 4e e e e 3e r r r 3r t t t
    6t r 6e 0 6t r 6e 0 4t r 4e 0 3y t 3r t
    6t r 6e 0 6t r 6e 0 4t r 4e 0 3y t 3r t
    6t e 6 t e 6t e 6 t e 4t e 4 t e 3t e t e 3t e
    t e 6t r t 6 t r 6t r t 6 t r
    4t r t 4 t r 3t r r r 3t r r r
    6t e 6 t e 6t e 6 t e 4t e 4 t e 3t e t e 3t e
    t e 6t r t 6 t r 6t r t 6 t r
    4t r t 4 t r 3t r r r 3t r r r
    6t r 6e 0 6t r 6e 0 6t r 6e 0 6t r 6e 0
    3 6 0 e t u — p u t e 0 8 6

    Droga przed Nami
    (https://www.youtube.com/watch?v=07mOTFjw1xY)

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-3/#comment-1250

    Sławek 2016/06/02 at 4:54 am

    W 1995 chyba roku w miesięczniku Nexus pojawił się artykuł Dawida Hudsona o owych dziwnych substancjach zwanych obecnie potocznie ORMUS. Moja ciekawość wówczas była wielka i postanowiłem wtedy iż zdobędę to coś jeśli to w ogóle istnieje i nie jest to bajeczką.
    Substancje te dotarły do Owego Pana Doktora który leczył nimi beznadziejne przypadki nie tylko nowotworowe. Posiadał w swej ofercie Iryd, Rod, Ruten, Złoto w formach wysokospinowych (jako nadprzewodniki niskotemperaturowe). Substancja wygląda jak puder, pachnie dość podobnie, ale jak wysypie się ją na szkiełko to zachowuje się dziwnie, bo się rusza gdy magnes jest pod spodem szybki. Jest to inny ruch niż magnesu i opiłków.
    Pan ten nie reklamował tego, nawet nie mówił, że to ma, ot kiedyś spytałem Go czy zna coś takiego i czy wie gdzie to można zdobyć… zjadłem tego dwie fiolki Parę lat temu. Nic sie po tym nie działo, nic, czułe się nawet jak nabity w butelkę naiwniak który dał się naciągnąć na parę tysięcy zł. Nie wiedziałem, że czas aktywacji tego jest różny i nie ma reguły kiedy to coś się przyjmie i czy się przyjmie, to coś musi “polubić cię”. Ono cię nie zmienia, to tylko lub aż tylko powoduje polepszenie łączy z z tobą, inaczej to coś naprawia i odblokowuje łącze między tobą a ciałem którego używamy. To bzdura iż to jest w szyszynce, to jest w całym mózgu i tam się to wpierw osadza, potem następuje zasysanie tego z otoczenia to jak reakcja łańcuchowa, organizm sam to pobiera z zewnątrz. Gdy to zaczęło u mnie działać, a było to po paru latach od tego spożycia, efekty były potworne, byłem tak przerażony tym co się dzieje, że nikomu nie życzę. Piszę to aby ostrzec tych co to wezmą i tych co to wzięli i by wiedzieli co się dzieje gdy to się zacznie, by nie panikowali.
    Efekt jest taki iż w czasie nieznanym w miejscu niespodziewanym, umieracie, nachodzi uderzenie gorąca na całe ciało, jakby wybuchało, a psychika rozpada się, czujecie, że się rozpadacie na kawałeczki, strach przy tym jest taki iż wiecie, że to śmierć. Trwało to u mnie różnie od kilku do kilkunastu minut. Ciekawą sprawą było to iż gdy zaczęło się to po raz pierwszy to wiedziałem iż to ta właśnie substancja! Nie ma się co do tego wątpliwości, żadnych. U mnie się to zaczęło trzy lata temu, szukałem sposobu jak sobie pomóc, ale nic nie pomagało, aż przestałem się przed tym bronić i wszedłem w ten proces obserwując go i wiedząc, że nie umrę i że to minie, gdy się to mi już udało, tak to już więcej nie wróciło. Zapytałem o pomoc człowieka który dał specyfik dla mojej mamy (pisałem o tym wcześniej), okazało się, że również to spożywał, z tego samego źródła! i ma takie same objawy i, że pomaga sobie na to spożywając sporo srebra koloidalnego. Ja nie brałem, postanowiłem samemu to przeczekać. To co się obecnie ze mną teraz dzieje to powrót starej pamięci i pewne umiejętności których nie podejrzewałem u siebie bo ich wcześniej nie miałem, jak np umiejętność gry na tym co ma klawisze czarne i białe. Nigdy nie miałem słuch u muzycznego, 3 z muzyki w podstawówce za to, że nie uciekałem z lekcji….W lutym kupiłem żonie pianino (taka fanaberia)(nie wiedziałem czym się różni ono od fortepianu – teraz wiem), zamiast ona grać, ja gram. Gram nie z nut bo takowych nie znam, gdy przyjechał facet do strojenia, myślał, że robię sobie żarty z niego, gdy zapytałem o klawisze czarne i białe i jak to jest poukładane, powiedział mi o oktawach i półtonach i pokazał “C” że nigdy nie grałem,, nie uwierzył że nigdy nie grałem, poprosił mnie o sprawdzenie (zagranie),czy mi strojenie odpowiada i gdy zagrałem, uśmiechnął się i wyszedł. Pisze o tym gdyż łączy się to ze sprawą owej osoby, która z wahadełkiem uruchamiała ten “dysk”, otóż stwierdziła ona iż kiedyś byłem kompozytorem, ale nie znanym obecnie zbytnio, nawet powiedziała którym i powiedziała, szczegóły z mojego tamtego życia…uznałem to za dezinformację (miałem powody), ale gdy to pianino przyjechało…Gram sobie codziennie i sprawia mi to ful radości, gdy przypominam sobie coraz więcej szczegółów komponowanych kiedyś utworów.
    Sławek

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/05/11/11-may-2016-schumann-i-obserwatorzy/comment-page-3/#comment-1222

    null

    a to dwa najstarsze komentarze w ktorych mowa o pianinie, jeszcze z poprzedniego bloga:

    Livia Ether Flow 2015/09/21 at 9:27 pm

    chwilke wczeniej uslyszalam jedyne tej nocy dwa dziwne dzwieki.. jakby polaczenie pianina i krysztalowej misy.. pierwszy dzwiek dosc niski.. chwilka odstepu… i drugi bardzo wysoki… jakby ktos probowal zagrac jakas melodie.. i wtedy wlasnie na wpol przebudzona powiedzialam – stop.. a nastepnie ujrzalam owego motyla…

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/22/udrowienie-meskosci/comment-page-1/#comment-47568

    Livia Ether Flow 2015/06/25 at 1:25 pm
    mialam dzisiaj dlugi i bardzo wielowatkowy sen, ale ostatnie co zapamietalam to pianino stojace w ogrodzie mojej babci.. usiadlam wiec przy nim i zaczelam grac.. i sama bylam zaskoczona tym, ze az tak swietnie mi sie gra.. choc wtedy zauwazylam, ze pianino jest jakies dziwne, a zamiast bialo czarnych klawiszy ma klawisze czarno szmaragdowe.. przy czym kiedy tylko to zauwazylam szmaragdy zaczely sie rozsypywac.. i pozostaly tylko klawisze czarne… hmm.. pomyslalam sobie, ze to dziwne i tak jakby ktos celowo podstawil mi tu takie dziwne pianino, ale ok.. poradze sobie bez niego i zaczelam spiewac.. pianino zniklo.. i cos dziwnego zaczelo sie dziac z zatoka.. tak jakby cos sie z niej wynurzalo… ale to bylo raczej pozytywne.. i juz po przebudzeniu sie zrozumialam co nieco z tego snu, ale poki co zostawiam to dla siebie…
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/22/alpha-i-omega/comment-page-1/#comment-45477

    To naprawde ciekawe ze wszyscy trzej mieszkacie tym samym miejscu – powiat LIPPE – Ty, Potocki i Jakub… Wlasnie tam gdzie PUSTEKOKE wrzucila do studni hostie… ale to raczej nie ta STUDNIA??? wiec o co wlasciwie chodzi?????

    p.s aha, powyzszy komentarz nazwiazuje do:
    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/31/jz-potocki-o-st-o-elite-club/#comment-12012
    i pozniej go tam skopiuje

    Livia

    Like

   • Ducha czy jak to teraz w modzie u oswieconych ,duchowosci ,nie da sie kupic.
    No coz ciekaw jestem jak sie skonczy ta zabawa dla nich z sprzedawaniem duchowosci.Niczego nie da sie tak naprawde do konca wymazac i u klamcow na duszy ,swiadomsci odbicie pozostanie,tego nie zakryje nowe ubranie.
    Nie ubrania robia z nas ludzi.

    Like

   • Puste Koke to tlumaczac z staro niemieckiego po prostu pusta kartka jak KA i pusta kratka.
    Zapisz na pieciolini klucz wiolinowy ,i ustaw nuty …&—&…&
    Wiec zagramy teraz w Skata starego talia sznaps Prusaka,talia waska jak u osy.

    Mamy klucz mamy nuty ,ale czy Terz mamy dobry zamek jak zagramy.

    Mysli Twoje w fortepianie czy Terz piano-ale klucza nie przyjmuje klawiature twa rujnuje .

    Dzwoni w uchu dzwoni ,jak licytowac w skacie ,gdy Partner Cie nie pojmnie bracie.

    Siedzi Indian nad ogniskiem i po niebie znaki dymem pisze.

    Drzwi do domu,to i dzwoni dzwonek,zapytaj ty sie Niebieskiej Matki co tu robic by sie Dom otworzyl a noz gdys ty na duszy czysta poda Niebieska Matka dla swego dziecka zamka tony.

    Wiec nies tony ty pod niebo przez 44 niebosklony,bij smietane ale nie na fortepianie i Pianino nie pomoze.

    Juz czasami Terz rzech myslol ze jak Matka po Sauerze to byc moze sa Organy,ale zbyt tu Wielkie sa Terz rany.
    Droga mlekiem jest zalana ,nie bij ty smietany na organach,lepiej swe raczki na Niebieskiej Matce poluoz a byc moze Mleczna droge znow otworzysz.

    Zabawa w Lippe na calego ,ja tu tylko przez przypadek ,ze morderce wlasnego Ojca i Matki Terz tu dali ,wiec sie Ruski,Chmiele,Dzidy i inne bydlo nazjezdrzalo ,ale czy z milosci do polskiego kraju.
    Dla nich wazniejsze pieniadze i slawa ,nie wiedzy im trzeba ,ta prawdziwa trudno sprzedac.

    Tak wlasciwie miano mnie poslac do malego miasta nad Francuska Granica

    Von Augenblikk – Template:Übernommen und Nachbearbeitet aus dem offiziellen Briefbogen der Stadt Rastatt vor 1993, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=14467894
    o dziw jak blisko to z Ketrzynem

    MysliszLivio ze bylem zadowolony ze daja mnie kolo tego chorego Ericha bydlaka ze swa Boza Zona Maryjka z Dzidowej Hanny tyla.

    Co ciekawe ze ON Terz nie byl wiem ze jak dzwonilem z UNNY to pyskowal jakos dziwnie do mnie ze porzadnie godac nie umie.
    No idzie sie pomylic i zapüomnil zbrodniarz i kapus ze ktos moze jak zechce inaczej tysz godac.
    Poczatek i koniec nie jest Taki jak se mysla ,nie trza bylo nazwiska na moje zmieniac bo i tak to RUDYM nic nie da,ale niech se maj jak na razie swoje NZ 88 -NAZISCI bo poczatek i koniec nazwiska i tak jest inny ,raczej pierwszych na Rusi blizej,a do wisni takorz nie daleko.

    Nie martw sieaz tak bardzo o mnie,bo ja jeden z tych ,kturemu grozili ze zobacze dopiero co to bedzie jak Oni przyjada.I ak to ONI strasza Onymi tych co niezachowywali sie jak przy korycieboskim bydlo.

    Ja z bydlem nie walcze ,bo to raz ze nie ma z kim walczyc ,na koniec i tak przegrany i zwyciesca tej gry bedzie spal na tym samym ,Mozna wygrac ale byc przegrancem,pytanie tylko,jak, dlugo mozna sie samego oszukiwac jak juz karzdy pies na wsi o przegrancach glosno szczeka.Jak szczeka to jak zagnany w kat bez wyjscia pogryz zwyciescow Terz moze.

    No coz kiedys napisalas ze ktos Tobie powiedzial ze nienawidzilem wlasnego Ojca i Matki ,no coz widac wiedzial bardzo duzo o mnie ,terza tylko pytanie czy pomylil sie ,czy oszukal z premedytacja ,gdyz w komplecie z oszustami siedzial.No coz oszustwo jedno ale zbrodnia to juz inna droga ,widac by utrzymac klamstwo to mordowac trzeba.

    Like

   • ”Wiec nies tony ty pod niebo przez 44 niebosklony,bij smietane ale nie na fortepianie i Pianino nie pomoze.

    Juz czasami Terz rzech myslol ze jak Matka po Sauerze to byc moze sa Organy,ale zbyt tu Wielkie sa Terz rany.
    Droga mlekiem jest zalana ,nie bij ty smietany na organach,lepiej swe raczki na Niebieskiej Matce poluoz a byc moze Mleczna droge znow otworzysz.”

    Moj sen o pianinie nawiazywal do tego co sie wydarzylo gdy mialam 13 lat… chodzilam wtedy do szkoly muzycznej na lekcje gry na pianinie, ale pewnego dnia wydarzylo sie cos po czym nie tylko nie wrocilam juz do grania ale w ogole ledwo to wszystko przetrwalam… w snie pianino bylo ustawione nad STUDNIA.. i rosnaca w poblizu JABLONKA.. i jakos chwilke pozniej dowiedzialam sie od mojej matki, ze pewnego dnia – zupelnie bezwietrznego – cos te JABLONKE przewrocilo… i wiem ze stalo sie to wlasnie wtedy kiedy snil mi sie sen o pianinie i sile ktora probowala mnie zmusic do grania.. bylam nawet zla na siebie, ze jakos temu nie przeszkodzilam.. ale wszystko dzialo sie tak szybko….. a potem Slawek wzial na siebie wine za t co przydarzylo mi sie w Hadze a potem napisal o tym ze ma pianino i podeslal mi dwa utwory skomponowane dla mnie i dla malej… zaden z tych utworow nigdy mi sie nie otworzyl… po prostu jakas silna blokada… z kolei niedawno zauwazylam na kanale Slawka dwa nagrania z utworem zatytulowanym STUDNIA wlasnie.. tylko na moment je wlaczylam, czujac aby dalej nie sluchac.. to wszystko jest bardzo dziwne, bardzo dziwne – tak…

    Like

 5. Pisałem

  DONALD JUNIOR TRUMP ==== JOZUE (czyli JEZUS)

  jego zadanie to PODBICIE KAANAN === CAŁY ŚWIAT

  w tym celu WSPÓŁPRACUJE Z MOSKIEWSKIM KURDUPLEM a ten z TELAVIWSKIM FUHREREM

  reszta statystuje a CHINY czekają na swoją odruską RZEŹ

  To co przestawianwe jest jako CZERWONY SMOK ze SMOKIEM o jakim PISZE NIE MA NIC WSPÓLNEGO

  CZERWONY SMOK (o jakiego taka afera) to KROKODYL Raktabidxi STRONA PRZECIWNA

  grecy owego CZERWONEGO SMOKA (GRYFA) rysowali jako CZERWONOOKIEGO ORŁA…… pojazd ZEUSA

  w Japonii to CZERWONA KOMETA vel CZERWONY CESARZ…. tej sam jaki “DAŁ IM” NIEKOŃCZĄCE SIĘ WOJNY….

  —–

  Pisałaś o rozróżnianiu….

  w ezo jest DWÓCH DEMIURGÓW (budowniczych) ŚWIATA

  Symbolem JEDNEGO z wierzeń chińskich jest EKIERKA Z CYRKLEM symbol FUXI (Śhivy) z jego SISTRA….

  Symbolem DRUGIEGO jest symbol powyższy z DOMALOWANYM nań literą G od GEBA czyli NAZISTY żyda ABLA…. czyli PRADAWNEGO WĘZA…… jakiego się powinno nazywać SMOKIEM (tym czerwonym)

  a uparcie nazywasz tak PRZECIWNĄ STRONĘ….

  ————————–

  I takich PODKLEJEK jest więcej….

  Like

  • Odnosnie Pianina
   W zeszlym roku wyslalam Ci pewna piosenke – la lalala … la lalala
   Pianino moim zdaniem jest tylko symbolem , zreszta podobnie bylo w Twoim snie , pianino zniklo jak zaczelas spiewac.
   Jednak ktos musi zagrac na piszczalce!

   Częstotliwość ta jest określana jako pitagorejska ponieważ już Pitagoras opracował pierwsze jej zasady. (Zasady tego strojenia były już znane w około 1800 lat p.n.e) Według Pitagorasa używano stosunek 3 : 2 dźwięków w strojeniu. Według tego stroju uzyskano dźwięk A = 432 Hz. Dźwięk ten jest ściśle powiązany z tzw. regułą złotego działu. Jednakże podział Pitagorasa nie był doskonały. Niemniej już w jego czasach używano 432Hz dźwięku jako podstawy do strojenia instrumentów.

   Like

   • Laguno, rozne osoby mi cos podsylaja.. choc w sumie niby rozne osoba ale ta sama bajka.. lalalalalala.. sek w tym, ze tak naprawde nie moja.. SHA! 😉

    A jednak studnia babci nie bez kozery sie pokazala do tego dzwiek w formie pianina itd.
    Jedna osoba podszeptala mi , ze studnia jak studnia , ale to co wokol niej to cos……

    Like

   • ”A jednak studnia babci nie bez kozery sie pokazala do tego dzwiek w formie pianina itd.
    Jedna osoba podszeptala mi , ze studnia jak studnia , ale to co wokol niej to cos……”

    Tak? A co tej osobie do tego? 🙂
    Zlota szuka?
    haha
    😉

    Like

  • Co szczegolnie wazne ~ razem z poslem Jakubiakiem na inwestyturze Orderu Sw.Stanislawa obecny byl Hinaylo – doradca Leppera kiedy ten byl senatorem… oficer UKRAINSKICH SLUZB SPECJALNYCH!!! Zwroccie uwage na te kilka osob – GOSCI SPECJALNYCH Inwestytury Orderu Sw. ST.. Krzysztof Ksiaze Radziwil (Fundacja DAR SWIATOWIDA/PROJEKT CHEOPS) Henryk STOKLOSA, itd.. To jest doslownie CHAZARSKA MAFIA z Potockim w roli mega bossa…

   Like

  • Bardzo dziekuje za ten link. Dodam ten artykul w osobnym wpisie. Tu tylko dwa cytaty, ale jakze wymowne:

   ”Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów, na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany.”

   ”Ci czołowi Chazarzy stali się znani jako najwięksi na świecie oszuści, zwykle ukrywając się w innych grupach, twierdząc, że należą do genetycznego i kulturowego dziedzictwa tej grupy.”

   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/

   Like

 6. CHAZAR == ZMANIPULOWANA I PRZEKRĘCONA NAZWA CZEGOŚ CO W POLINOWSKIM ZNAJDOWALNE JEST POD SŁOWEM == HUZAR

  ALE SIĘ DZIECIARNIA RAJCUJE HITLEROWSKĄ WKRĘTKĄ TESTUJĄCĄ ICH IQ ZRESZTĄ DĄŻĄCE DO ZERA BEZWZGLĘDNEGO

  Like

 7. Brawo Livio! Sami się przyznają.

  NemeZiz pisze:
  6 czerwca 2018 o 07:22
  Gratulacje, dla Białczyńskiego za świetny komentarz, ujęcie tego szerokiego zagadnienia w pigułce 😀
  Tak!
  Dawno odkryłam, że „zaginione/wygnane plemię Dana” to my.
  najbardziej honorowi,‎ uczciwi i sprawiedliwi.
  Znienawidzeni i wykluczeni przez niegodziwcow.
  Przy wszystkim, co ma związek z judeo-chrześcijaństwem (również wszystkie przepowiednie) trzeba patrzeć w odwróconym kontekście – wszystko, co określają jako „zło” i przeciwko bogowi monoteistycznemu to właśnie najlepsze! Najbardziej pozytywne i po naszej stronie. Po stronie Matki Ziemi.
  Pamiętajcie o tym również jeśli chodzi o Lucyfera (największego wroga kościoła) – tak jak Białczyński napisał:
  „To Słowianie/Scyci byli owymi Nosicielami Światła Świata, czcicielami Łączy Zwory- Lucisferusa, czyli właśnie Światłoświata, inaczej Świętowita. ”

  Powtarzam to i będę zawsze broniła dobrego imienia Lucyfera, które jest tu nagminnie szargane – on nie jest żadną „cyfrową machiną”.

  Jeśli chodzi o „plemię d’ANa” (przedrostek „d” był używany w Mezopotamii do określenia istoty boskiej „dingir”, dodano go przed imieniem), to dodam tylko, że ich starożytne symbole to: kolory biel i czerwień, oraz orzeł na czerwonym tle… wszystkie kraje, które posiadają obecnie tą symbolikę noszą w sobie to dziedzictwo. (spójrzcie też na flagę Austrii, haplogrupa Austriaków nigdy nie była przebadany 😉 ).”

  https://mistykabb.wordpress.com/2018/05/23/an-annunaki-i-wielkie-oszustwo-w-sieci-ezoterycznej/comment-page-1/#comment-67613

  Like

  • ”Dawno odkryłam, że „zaginione/wygnane plemię Dana” to my. najbardziej honorowi,‎ uczciwi i sprawiedliwi.
   Znienawidzeni i wykluczeni przez niegodziwcow.”

   tyle, ze ich zachowanie pokazuje zupelnie cos innego..

   p.s w nocy mialam taka dziwna migawke i uslyszalam.. ze ****** wlasnie zostala nazwana po imieniu i… zgadza sie… Tyle klamstw na moj temat, tyle oszczerstw nie nawypisywal do tej pory nikt jak tylko BasiaB i jej swita z Ktosiem na czele.. nie wspominajac o wielokrotnych grozbach pozbawienia zycia… i na to wszystko sa dowody… A wiec jest dokladnie tak jak przekazal to Solzenicyn:

   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/

   Tak, to co sie wydarzylo w minionych dniach jest bardzo bardzo wazne.

   Livia

   Like

 8. ORLICKI 9 czerwca 2018 o 15:20 Odpowiedz
  https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html

  qrde blade Says:

  Chazarowie to potomkowie starożytnych Assurów od Lahsurów. Czyli babilońskich Arjów, przybyłych z pólnocy założycieli Sumeru, później Scyto – Sarmatów, L-Achmenidów perskich. Do pierwotnego miana obszarowego Scytów Królewskich z Kaukazu, „Asarja ; As (wysoka) Arja (ród)” dodano po najeździe huńskim „H-an” (życia – pan, życiem – On) dla oznaczenia wydzielenia obszarowego, władztwa, skąd mamy słowo Khanat/Kha(n)-ganat. Stworzono w ten sposób zlepek z etnonimu obszarowego KHanAsAria. Typowe w lingwistyce skróty słowotwórcze, dają nam po wiekach Khasaria. W takim nazewnictwie, państwo to trwało znacznie krócej niż scytyjska Arja.

  https://bialczynski.pl/2018/06/09/treborok-kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa-archiwum-2016/#comment-47018

  Like

 9. “Sławek 2016/10/22 at 9:21 am

  Chciałem jak najlepiej, ale tu spaprane jest totalnie, boją się i nie wiem czy mają dobrą wolę..nie wiem… nie chcą zdeponować “Królestwa” Jedynemu Prawdziwemu (temu co Krwią Własną zapłacił za nas) Pasterzowi, boją się poprosić Go o wzięcie we “władanie” i naprawienie Stajni (Klatka stała się śmierdzącą stajnią “Augiasza”), gdzie większy zjada mniejszego, gdzie łańcuch pokarmowy wymusza mord na innym niewinnym stworzeniu, gdzie kot zjada niewinną mysz, a człowiek dojną Krowę i zabija , chory system chorej “przyrody”, chorych oprogramowań. Wiem bo rozmawiałem z Nimi, opór jest wielki. Wystarczy tak niewiele, chęć tylko… zaprosić PRAWDZIWEGO prezydenta, wytypować przedstawiciela Kościoła – niech to będzie skromny Wikary, w małym szarym Kościółku w zapadłej dziurze, bez fleszy i kamer dokonać Intronizacji, spisać akt i tyle tylko,,, ale nawet tego się boją!!!

  –JEDYNY MAJĄCY “ZNACZENIE APOKALIPTYCZNE” “AKT INTRONIZACJI” to UKORZENIE SIĘ PRZED DZIECKIEM,

  jakie ojciec wszelakich pederastów i pedofilii od Torah wraz ze swoją myckową świtą i ekumenicznymi kumplami,

  czyli JP2 jak SMOK ABEL podstępnie…. CHCIAŁ ZEŻREĆ…

  AKT SYMBOLICZNY I ZARAZEM POKUTNY…. UKORZENIA SIĘ PRZED TYM DZIECKIEM WSZELKICH ELIT TEGO ŚWIATA…. z PADEM NA MORDY…. jak w trakcie HOŁDU PRUSKIEGO/ RUSKIEGO/ wszelkich innych

  czyli to co w MAHABHARACIE stoi jako “ZWROT PRZEZ KAURAWÓW KRÓLESTWA PANDAWOM” jakie od nich UKRADLI (WYŁUDZILI) “grą w kości” (cokolwiek to znaczy choć pewnie wskazuje na KOŚCI I PISZCZELE czyli MORDĘ MARYI i jej JEZUSOWATO-ABLOWEGO WŁOCHATEGO BĘKARTA)…

  TYLKO TO MOŻE WAS URATOWAĆ i O TYM STOI W PISMACH….
  od SETEK LAT TŁUSTYM DRUKIEM

  2.Co do wyśmiewanego skojarzenia

  DŹUMA= JOUMA

  to jest to proste nawiązanie do dawnych wierzeń iż CHOROBY ROZNOSZĄ “ZŁE STWORY”….

  DŻUMA jest traktowana jako choroba ale może być to SKOJARZENIE WTÓRNE na określenie czegoś co się wydarzyło ZE ZDROWIEM LUDZI pod wpływem kontaktu z DŹUMĄ czyli owymi JOUMA…..

  dziś na “ZŁE STWORY” mówi się KOSMICI kiedyś mówiło “DEMONY”…..

  w każdym razie każdy stwór ma WŁASNE MIKRO-ŚRODOWISKO PATOGENÓW i jego mieszanie skutkuje tym czym dla Indian spotkanie CHCIWEJ TWARZY jaka poszła wśród nich głosić słowo pedała jezusa/ maschiacha i jego maryjnego monstrum zwanego mame tiamat – EPIDEMIĄ CHOROBY JAKIEJ INDIANIE NIE ZNALI

  tak samo było z DŻUMĄ….. mogło być i tak iż “strój lekarza” mógł być zwyczajnie przekręconym strojem TYCH CO DŻUMĄ ZARAŻALI innych….. bo sami jako jej NOSICIELE NA NIĄ NIE CHOROWALI….

  elementarna logika się kłania

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s