NADUŻYCIA WŁADZY

UWAGA!

Publikujac cos na blogu nie oznacza ze automatycznie z wszystkim sie zgadzam…

livia

Tlumaczenie majowego tekstu Lisy Renee pt Abuses of Power.

NADUŻYCIA WŁADZY

Droga wznosząca się Rodzino, w tych burzliwych i trudnych dla ludzkości czasach wielkiego przejścia często możemy zauważyć, w jaki sposób wartości i zasady organizacyjne obecnej kultury ludzkiej wypaczają prawa naturalne i podważają ludzkie wartości. Główne filary społeczeństwa zostały zbudowane, aby zniewolić masy i wydobyć zasoby dla istot znajdujących się na szczycie oraz ich skorumpowanych sługusów. Jeśli spojrzymy na główne problemy tego świata, to zobaczymy, że zostały one zbudowane na odwróconych wartościach, narzuconych przez kontrolujący archetyp fałszywego króla tyranii.

Media lansują wyidealizowany archetyp mężczyzny, który wspina się po drabinie korporacyjnej lub społecznej, aby uzyskać absolutną władzę w swojej dziedzinie, o ile gra w piłkę z wyższą klasą rządzącą. Aby zachować swój status i bogactwo, jest on przyzwyczajony do ciągłego popełniania rażących nadużyć władzy, które są celowo wymierzone przeciwko bliźnim w celu promowania zniewalającego konsumpcjonizmu i nieustannego czerpania korzyści z cudzej niedoli. Za tą grą związaną z kontrola umysłu stoi NAA, chociaż ludzie błędnie uważają, że problemy świata wynikają z ludzkiej niekompetencji i chciwości. Te struktury są zgodne z projektem.

Jednak wielu tego nie rozumie i wciąż chowa się pod skrzydła przypominającego postać ojca fałszywego króla tyranii, w nadziei, że użyje on swojej wszechmocy, aby uodpornić ich na szerzące się wokół zło. Zachowują się jak straumatyzowane dziecko, które było wielokrotnie wykorzystywane przez własnych rodziców, wciąż trzymające się pozorów władzy i nie będące w stanie dostrzec, że to rodzic je wykorzystuje. Wiele z tych nadużyć szerzonych poprzez archetyp kontrolera możemy dostrzec wokół nas w ludziach, u których rządy sprawuje szerzące strach negatywne ego. Z powodu utraty władzy w ziemskiej domenie przez kontrolerów, ich desperacja i lęk nasilają się, dlatego stają się jeszcze bardziej agresywni, chętniej zabijają i okaleczają, by pozostać na szczycie. Wykorzystywanie osób osłabionych podczas procesu przemiany świadomości przejawia się jako fizyczne, emocjonalne, seksualne, duchowe, psychiczne i społeczne nadużycia, które nie tylko wywołują ogromne szkody oraz zniszczenia pośród ofiar, ale także powodują długotrwałe straty w społeczności – w na wiele sposobów.

Aby wyraźnie zobaczyć, że nadużycia władzy są podstawowym składnikiem skorumpowanej struktury kształtującej społeczeństwo, w którym żyjemy, musimy najpierw przyznać, że nadużywanie władzy przejawia się na poziomie epidemii. Tylko wtedy, gdy widzimy nadużycia władzy z perspektywy czasu, możemy zrozumieć prawdziwe cele, które leżą u ich podstaw. Jednym z największych zadań, przed jakimi stoi ludzkość, jest zlikwidowanie programów kontroli umysłu, które zostały stworzone przez NAA, aby oddawać cześć władzy absolutnej jako autorytetowi, co przejawia się na przykład w formie uwielbiania bogatych osobistości, znanych z mediów społecznościowych. W jakiś sposób byliśmy społecznie uwarunkowani, aby sądzić, że znani ludzie są mistrzami. Dostali dużo pieniędzy, aby udawać autorytety w celu reprezentowania swoich marek. Dlaczego większość ludzi nie zwraca uwagi ani nie zauważa oczywistych, samolubnych motywacji i konfliktów interesów, promowanych przez konsumpcjonizm oraz popularną opinię? Ludzie wielbią pozorne objawy władzy z niewłaściwych powodów i starają się naśladować jej wizerunek, reprezentowany w reklamie konsumenckiej.

Władza, która nie ma nic wspólnego z etyką czy moralnością, jest systematycznie nadużywana, została sprzeniewierzona, a ludzie ponoszą koszmarne koszty. Jak taka osoba osiągnęła swoje bogactwa i sławę? Czy warunkiem tego było gwałcenie, plądrowanie lub przeprowadzanie haniebnych rytuałów? Obsesja na punkcie bogactwa i sławy na scenie światowej daje narcyzom oraz psychopatom dostęp do innych zasobów, a dodatkowo absolutną władzę i status nietykalności. Ludzkość jest winna stworzenia piedestału dla elit władzy w zamian otrzymując pogardę i wykorzystywanie przez władzę. Nadszedł czas, w którym musimy zatrzymać się i przedefiniować własny stosunek do władzy i przeprojektować jej znaczenie w życiu osobistym, a także w społeczeństwie.

W tym miejscu każda osoba powinna rozważyć podjęcie pewnych świadomych decyzji co do tego, jak poprzez włąsne zachowanie wyraża osobistą zgodę na nadużycia władzy. Dominujący despoci na szczycie zawsze manipulowali wiedzą, a pozory i marketingowe iluzje służą kontrolowaniu ich narracji. Niektórzy ludzie nie cenią duchowej platformy, która jest dostosowana do całej ludzkości, gdzie ustalonymi celami dla osiągnięcia wewnętrznej spójności przy jednoczesnym ćwiczeniu wyższych standardów etycznego postępowania są: bezwarunkowa miłość, przebaczenie, współczucie i pokój.

Zamiast tego wolą wierzyć, że są to cechy osób słabych i nieświadomych, a jedyną drogą do sukcesu jest bezwzględny interes własny. Każdy musi zdecydować sam, czy chce dospasować się do celów duchowego rozwoju i wzrastać w poczuciu empatii dla żywych istot, ponieważ jest to nieodłączne ze stawaniem się autentycznym i zrównoważonym człowiekiem podczas cyklu wznoszenia. Kiedy podejmujemy wyzwanie, któremu wszyscy stawiamy czoła na Ziemi, gdy wychodzimy z mrocznej epoki inwazji istot nieludzkich, dostaniemy wsparcie w podnoszeniu osobistych kompetencji i zdobywaniu wiedzy o sobie, w przejawianiu najwyższego duchowego potencjału oraz prawdziwej. dobroczynnej mocy. Jeśli odrzucamy życiowe wyzwania czyli lekcje oraz możliwości duchowego wzrostu, i nie przyjmujemy wartościowej mądrości z bezpośredniej gnozy wyższych prawd, brakuje nam najważniejszego przesłania naszych czasów na Ziemi.

Struktury instytucjonalne służą mentalności typu mistrz – niewolnik

Kontrolujący kierowali się strukturami instytucjonalnymi, które modelują nadużycia władzy, lansują oparte na zysku zachęty i materialistyczny konsumpcjonizm, a nie dobrobyt ludzi, a są zepsute, skorumpowane i mają służyć tym, którzy mają mentalność mistrza – niewolnika. Musimy najpierw zdać sobie sprawę z tego, że długofalowa intencja tych potężnych instytucji polega na masowym przystosowaniu do mentalności niewolników, przy jednoczesnym stopniowym wprowadzaniu metod miękkiego zabijania – zaplanowanego i kontrolowanego ludobójstwa. Promowanie ubóstwa, wojny, chorób i niedoli człowieka służy mentalności wspieranej przez Obcych.

Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że skorumpowane systemy, z pomocą których rządzi się i kontroluje ludzką kulturę, zostały socjotechniczne przygotowane przez NAA i elity władzy w celu zniewolenia świadomości. Wszyscy byliśmy zmanipulowani, aby zaakceptować filary kontrolerów 3D i nadużycia władzy jako standardowe ludzkie zachowanie wymuszane przez samozwańczych mistrzów. Nadużycia władzy wbudowane w system nie są jedynie przypadkowym działaniem lub zwykłym błędem popełnianym przez chciwych i skorumpowanych ludzi posadowionych na pozycjach władzy. Chociaż jest to silny czynnik, ponieważ większość ludzi na wyższych szczeblach władzy została tam umieszczona ze względu na ich niską etykę lub w celu infiltracji przez jakiś większy program. Jest to projekt zamierzony w taki sposób, aby struktury społeczne powstawały za pomocą tajnych środków, oraz aby przejąć kontrolę nad ludzkością i stworzyć z niej niewolników, a także aby zawładnąć myślami ludzi i wywierać na nich wpływ w kierunku, w jakim kontrolujący chcą, aby podążali.

Nadużycia władzy były istotnym aspektem, celowo zaaranżowanym w instytucjach i organizacjach, które powstały przed wiekami, aby zalegalizować ludziek cierpienie i zarabiać na nim oraz na światowym niewolnictwie – dla korzyści nielicznych. Oznacza to, że musimy zdecydować, ile jesteśmy gotowi wiedzieć o tych nieprzyjemnych prawdach, które zostały wbudowane w fundament filarów naszego społeczeństwa. W jakim stopniu możemy rozpoznać, że zostaliśmy świadomie zaprogramowani, aby całkowicie na nich polegać, aby poddać się ich absolutnej władzy – nieważne, jak są nieludzcy lub okrutni. Tajne dokunenty i umowy o nieujawnianiu pod groźbą całkowitej zagłady życia oraz egzystencji, każą milczeć wielu potencjalnym informatorom. Ta głębsza wiedza z natury zmienia nasze postrzeganie świata i systemy przekonań, pozwalając nam porzucić mentalność niewolników i zacząć krytycznie myśleć oraz stać się produktywnym przyczynkiem do poprawy życia ludzi na całym świecie.

Początki nadużywania władzy

NAA na przestrzeni stuleci rozwijała i wykorzystywała wielowymiarowe praktyki okultystyczne poprzez odwrócone kody kreacyjne i inżynierię społeczną w celu kontroli umysłu, aby zebrać od mieszkańców planety Ziemi negatywną energię emocjonalną lub energetyczny lusz. Wiele z tych okultystycznych praktyk można zaklasyfikować jako rytualne praktyki satanistyczne oraz czarną magię i są one bezpośrednio wykorzystywane przez NAA a także wszystkich, którzy używają tych metod do zdobywania władzy czy kontroli nad innymi. Eksploatacja planety Ziemi jako źródła energii dla ukrytych, pozawymiarowych, istot nieludzkich, stworzyła warunki zniewolenia świadomości, które doprowadziły do rażącego nadużycia władzy wobec gatunku ludzkiego, bez jego zgody i świadomości. Energia jest uznawana za klucz do wszelkiej działalności na Ziemi. Kto kontroluje światowe zasoby energii, sprawuje absolutną kontrolę nad tymi, którzy wykorzystali ją do swoich celów światowego niewolnictwa. Jeśli metody rabowania energii i rzeczywiste programy są utrzymywane w tajemnicy, ludzie z tym związani łatwo stają się kontrolerami jakiejś branży lub domeny i są w stanie wykorzystać tę moc, aby utrzymać w masach stan mentalności niewolników.

Bardzo pożądana energia duchowa na naszej planecie zawarta jest w wielowymiarowych warstwach pól świadomości, które składają się na całe jej ciało energetyczne lub ciało świetliste. Każdy mieszkaniec Ziemi ma energetyczny interfejs, w którym jego duchowe ciała łączą się z tymi samymi wielowymiarowymi warstwami, które składają się na systemy pól elektromagnetycznych planety. Ciało ludzkie funkcjonuje jak komórka nerwowa planety, połączona z wszystkimi innymi komórkami nerwowymi, które istnieją razem w ciele planetarnym. Komórka nerwowa to elektrycznie pobudzana komórka, która odbiera, przetwarza i przesyła informacje do sieci neuronowych za pośrednictwem sygnałów elektrycznych i chemicznych. Podobnie jak pakiety komórek nerwowych w ciele jednostki, tak i wszystkie ludzkie ciała są połączone ze sobą tworząc potężne sieci neuronowe, które przepuszczają ogromną ilość energii elektromagnetycznej i inteligentnej informacji do ciała Ziemi. Ta energia świadomości jest inteligentną informacją zapisaną w mózgu planetarnym i jego złożonym systemie neurologicznym, który jest siecią planetarną zwaną liniami geomantycznymi i liniami aksjalnymi.

Tak więc, gdy do kradzenia energii i inteligentnych zestawów instrukcji z sieci planety jest wykorzystywana ukryta technologia, wytwarzana z indywidualnych warstw duszy-ducha energia zbiorowa, jest również drenowana z ludzkich ciał wraz z kwantami energii, które istnieją w samym ciele planetarnym. Wszystkie królestwa natury są żywymi istotami, które również wytwarzają ogromne ilości energii na planecie, one również są kontrolowane i ukrywane przed szerokimi rzeszami. Energia elektromagnetyczna jest pochłaniana lub emitowana w odrębnych pakietach, które zawierają inteligentne informacje lub są dystrybuowane przez kwanty energii na Ziemi. Utrata dostępnej energii świadomości na planecie objawia się jako system entropii u wszystkich mieszkańców, odbierając im twórczą siłę życiową i zabierając ją gdzie indziej. To sprawia, że system zapada się, rozpada, wywołuje chaos, płodzi choroby i funkcjonuje znacznie mniej skutecznie, co jest kolejną strategiczną metodą ustalania warunków światowego niewolnictwa. Dodatkowo, systemy entropowe są nieustannie propagowane przez NAA, aby wykraść wytwarzaną przez jednostki naturalną energię, która ma być rozprowadzana w większych strukturach. Struktury te kierują ją do wyraźnego wykorzystania przez inne jednostki kontrolujące, zarówno ludzkie, jak i nieludzkie, działające w ramach długoterminowych programów niewolnictwa. Podobnie jak piramidalna hierarchia, w której wszystkie zasoby energii są przekazywane z najniższych poziomów do najwyższych – dla osobistej korzyści tych będących na górze, energia jest wydobywana od tych na dole, którzy i tak nie rozumieją, ile osobistej energii odbierają im ci będący na szczycie.

Genetyka to waluta

Wykradziony materiał genetyczny i energia świadomości to najcenniejszy rodzaj waluty, wykorzystywanej jako środek wymienny stosowany przez kultury bardziej zaawansowane niż te, odziedziczone po ciemnej epoce NAA. Warto wiedzieć, że na wielu innych planetach nie istnieją systemy monetarne takie jak nasze.Inne, inwazyjne gatunki chcąc nadal mieć swobodny dostęp do energii planetarnej, zmanipulowały ludzkość, aby ta ignorowała temat genetyki oraz świadomości jako cennej waluty i skupiła się tylko na wyimaginowanej podaży pieniądza, który jest całkowicie kontrolowany i manipulowany. Ludzie nauczyli się czcić pieniądze jako sposób na osiągnięcie materialnego sukcesu i osobistego spełnienienia, a związany z nim program kontroli umysłu został wyraźnie zaprojektowany przez kontrolerów jako ukryte narzędzie zniewolenia.

Poza planetą dostęp do energii świadomości i inteligencji czującej jest walutą wysoko cenioną przez wiele pozawymiarowych gatunków. Służy za środek do wymiany i do generowania inteligencji w systemach wirtualnej rzeczywistości. Tak więc, kontrolujące byty mające swobodny dostęp do ogromnych ilości materiału genetycznego i energii świadomości wytworzonej przez kogoś lub coś, czerpią korzyści i moc z pobierania tej energii.

Model ten pojawia się w głównym nurcie dzięki reklamie popularnych osobistych kampanii genomicznych, które używają genotypowania do testów DNA, oferowanych konsumentom, którzy chcą mieć wiedzę na temat swoich przodków. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z potencjalnych miliardów dolarów, które te firmy zarabiają na katalogach DNA ludzi biorących w nich udział. Współpracują z dużymi firmami biotechnologicznymi i farmaceutycznymi, aby zarabiać na ludzkim DNA pod etykietką badawczo-rozwojową, wykorzystywaną przeważnie w nikczemnych celach. Cyfrowe firmy, które oferują konsumentom możliwość sekwencjonowania własnego DNA za pomocą testów genetycznych, mogą na tym zarabiać sprzedając informacje do grupy nabywców danych za pośrednictwem krypto-walut. Jeśli uda nam się sprzedać własne zsekwencjonowane DNA, by zyskać entuzjastycznego nabywcę krypto-waluty, powinniśmy zastanowić się nad prawdziwym celem tego programu.

Dlaczego mieliby wymieniać szczegóły historii naszej świadomości zapisane w zsekwencjonowanym DNA na kryptowalutę, a następnie przekazywać anonimowej korporacji, aby ją kontrolować? Sekwencjonowanie ludzkich genomów jest obszarem niewyobrażalnie ogromnych zysków, możliwych do przełożenia na dowolną walutę. Chodzi tu również o uzyskanie kontroli nad energią świadomości i wyeksponowanie kolejnej warstwy programom i bytom z czarnej dziury, które chcą mieć bezpośredni dostęp do zsekwencjonowanych genomów populacji. Pamiętaj, że typ sekwencji DNA człowieka odpowiada za poziom świadomości, jaki ten posiada, a także za poziom dostępu potrzebny do przejścia przez gwiezdne wrota i systemy portalowe na Ziemi. DNA zawiera zapis świadomości w naturalnym, bioduchowym Internecie i mieści w sobie klucze wymiarowe do linii czasu, które otwierają wymiarowe drzwi w matrycy czasu.

Zwycięzcy wojny napisali nową historię świata

Planeta Ziemia była powoli atakowana za pomocą szeregu wydarzeń związanych z historycznymi wyzwalaczami linii czasu, a zwycięzcy ostatniej wojny nie byli istotami ludzkimi. Z ich pomocą NAA zyskała swobodny dostęp do kwantów energii Ziemi i jej mieszkańców, ponieważ świadomość tego faktu była metodycznie wymazywana z historycznych zapisów oraz informacji. To powodowało zniewalanie ludzi i kontrolę zbiorowej świadomości na Ziemi. Wcielający się na Ziemi człowiek nie był już w stanie w naturalny sposób uzyskać dostępu do inteligentnej świadomości własnego ciała duchowego bez stosowania wyrafinowanych praktyk ezoterycznych, które wymagały długoterminowych starań na rzecz odbudowy świadomości. Techniki budowania ciała świetlistego były nauczane w szkołach misteriów różnych rodów, a informacje na ten temat były ściśle tajne, przekazywane jedynie mnichom, elitom lub klasom rządzącym.

Zdarzenie na linii czasu, którego historia została przerobiona, miało miejsce podczas sumeryjsko-egipskiej inwazji, która rozerwałą oryginalne ludzkie DNA, tworząc coś, co nauka nazywa teraz śmieciowym, czyli odłączonym lub nieaktywnym DNA. Wtedy utraciliśmy dostęp do naszych prawdziwych historycznych zapisów, w tym do Prawa Jedni. Właśnie w tym momencie na linii czasu inwazji zwycięzcy wojny ponownie napisali historię świata, która jest nam opowiadana dziś poprzez standardowe programy edukacyjne. Około 5500 lat temu zaczęto metodycznie tworzyć programy inżynierii genetycznej i społecznej, które kształtowały światopoglądy odpowiednie do aktualnego poziomu zbiorowej świadomości. Rozprzestrzeniają kulturę śmierci i mentalność niewolników za pomocą taktyki dzielenia i podbijania/rządzenia w zorganizowanej i systematycznej infiltracji ludzkiej kultury. Poprzez ciągłe wdrażanie umysłu drapieżnika do ludzkiej kultury, stworzyli wspaniałe warunki dla systemów odwróconych. Systemy, które są zorganizowane tak, aby nadawać wyższą wartość społeczną zachowaniom drapieżników, na przykład całkowitej dominacji nad światem, używanie brutalnej siły, przetrwanie najsilniejszych, wojna i wiktymizacja dla wymuszania samoobrony.

Stworzyło to scenę dla społecznego warunkowania nadużywania władzy jako znormalizowanego sposobu życia, skutecznie produkując ofiary i archetypy ofiar w umysłach ludzi w celu rozprzestrzeniania wrogich wzorców reptiliańskiego wirusa na całym świecie. Od inwazji ludzkość była przygotowywana i nieustannie uwarunkowywana, aby zachowywać się zgodnie z niskimi standardami moralności oraz etyki, które kultura śmierci ustaliła jako dominującą strukturę społeczną, aby stworzyć warunki do nadużywania władzy, co jednak pozostało raczej niezauważone przez masy.

Opowiadanie o mistrzu i niewolniku to kontrola umysłu

Aby ludzie nie stawiali oporu podczas długofalowego planu przejęcia planety, tysiące lat temu rozpoczęli potajemną infiltrację rdzennych struktur społecznych i organizacyjnych. Cicho i metodycznie wprowadzali systemy odwrócone do przejmowanych struktur rządzących – w systemach monarchicznych, wojskowych, politycznych, religijnych, medycznych, finansowych i prawnych. W sposób idealny kształtowali systemy wartości, które generują pawlowiański styl modyfikacji zachowania w rzeczywistości materialnej, którą starają się kontrolować. Poprzez zaaranżowanie labiryntu narzuconych sobie zasad niewolnictwa opartych na strachu i zniewalaniu, aby kontrolować umysły mieszkańców Ziemi, użyli minimalnej ilości zasobów planety, a przy tym pozostali niewidzialni jako klasa rządząca. Ludzie na Ziemi skutecznie egzekwują własne zniewolenie, a także zniewolą swoją globalną ludzką rodzinę, zrzekając się swoich praw, dostępu do wiedzy i zasobów. Jest to bardzo skuteczne w przypadku przejęcia i inwazji z minimalnym oporem lub buntem mieszkańców, którzy nie wiedzą, że zostali zaatakowani przez niewidzialnego wroga i że przeciwko nim toczona jest cicha wojna.

NAA i kontrolerzy używają ukrytej gry kontroli umysłu, aby zagrać w opowieść o mistrzu i niewolniku przeciw innemu gatunkowi, ziemskiemu człowiekowi, który powinien podporządkować się brutalnej władzy jako autorytetowi i zaakceptować nadużycia władzy jako coś naturalnego, co pomoże zapewnić środki do osobistego przetrwania. Indoktrynowali elity władzy, które zamiast popierać ludzkość, działają jako reprezentujący ich strażnicy, dostosowujący się do programu zniewalającej inwazji Obcych. Aby lepiej zrozumieć przepis na opowieść o mistrzu i niewolniku oraz sposób, w jaki szerzy on świadomość strachu i przetrwania, spójrzmy na niewolnictwo w Ameryce i tryb myślenia właścicieli niewolników w czasie, który to motywował. Pomyśl o sposobie myślenia właścicieli niewolników jakby byli członkami NAA, a także o warunkach, które są tworzone dla niewolnictwa: umysłowego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego, które są narzucane ludzkości na całym świecie, bez względu na pochodzenie, płeć czy kolor skóry. Możemy myśleć jedynie o niewolnictwie jako czymś fizycznym, gdzie ciało fizyczne zostało uwięzione za pomocą kuli, łańcucha lub czterech ścian. Niewolnictwo rozciąga się jednak na umysł, emocje i ducha. Aby zrozumieć skutki niewolnictwa na świecie i to, do jakiego stopnia wpłynęło to na nas wszystkich indywidualnie i zbiorowo, musimy zacząć myśleć o niewolnictwie na wszystkich poziomach, na których ma ono miejsce: fizycznie, psychicznie, emocjonalnie i duchowo.

Poziom narracji kulturowej, demografii i dobrobytu narodu pokazuje nam to, w jaki sposób narracja mistrz-niewolnik jest wykorzystywana do generowania wyuczonej bezradności i zależności od skorumpowanych odwróconych systemów, w celu umocnienia zniewolenia danej populacji. I stopień, w jakim zwykli ludzie będą naśladować ten stan umysłu zniewolenia wymuszając ten sam rodzaj ucisku na braciach lub siostrach. Zniewolony umysł, który został uwarunkowany, aby czuć się bezpiecznie w roli mistrza-niewolnika, będzie wymuszał te same warunki niewolnictwa na innych, z powodu własnych głębokich podświadomych lęków.

Pierwsi Afrykanie zostali sprowadzeni do Ameryki na początku XVII wieku. Proceder doprowadził do koszmaru przemocy i okrucieństwa, co ostatecznie podzieliło ludzi oraz spowodowało bolesne konflikty, które w dużej mierze do dzisiaj pozostają w ludzkiej psychice niezagojone. Obecne niewolnictwo we wszystkich jego postaciach jest globalną epidemią i skutkiem mrocznego okresu zniewolenia świadomości. Grupy holenderskie i germańskie porywały całe rodziny, wyrywały je z ojczyzny, wysyłały na inny kontynent, pokazywały i sprzedawały jako własność oraz narzędzie do pracy w gospodarstwach i na plantacjach w nowych koloniach. Nowi właściciele niewolników, cieszący się z ogromnych zysków i statusu ludzi bogatych dzięki tej sile roboczej, zaczęli metodycznie planować sposoby, w jakie niewolnicy byliby całkowicie od nich zależni, aby stworzyć idealną niewolniczą mentalność oraz poddanie się uwłaczającym zachowaniom. Za pomocą taktyki dehumanizacji i przez rozwój ograniczeń odebrali im godność oraz niezależność, a także uniemożliwili naturalny rozwój. Niewolnikom nie przyznano praw człowieka, nie wolno im było się kształcić, czytać i pisać, a ich swoboda czy podróże były skrajnie ograniczone pod presją kary lub śmierci. Wielu właścicieli niewolników gwałciło kobiety-niewolnice do woli, na co patrzyły ich partnerki lub dzieci, lecz to nie miało znaczenia, bo niewolnica była tylko rzeczą. Właściciele niewolników na południu stali się dominującą potęgą na świecie w dziedzinie produkcji bawełny, a wszystko to z powodu wielkich zysków, jakie przynosiła niedola niewolniczej pracy. Kiedy coraz więcej ludzi stawało się właścicielami niewolników, otrzymywali jeszcze więcej korzyści. Tak oto stworzyli dogodne systemy wierzeń, które pasowały do ich własnego negatywnego ego i osobistych poglądów, takich jak przekonanie, że Bóg w ich Biblii faktycznie popiera niewolnictwo.

Ponieważ ich działania obejmowały brutalne nadużycia władzy, które z natury karmiły antyżyciowe oraz antyludzkie ideologie, stopniowo tracili cechy ludzkie, tracili zdolność odczuwania empatii i współczucia dla innych, którzy musieli to znosić. Wierząc, że inna żywa istota ludzka była częścią majątku i ułomnym stworzeniem do tego celu przeznaczonym, zaczęli usprawiedliwiać okrucieństwo i brutalność jako akceptowalne traktowanie i warunki, które pasowały do ich skorumpowanych, samolubnych systemów wierzeń. Kiedy grupy ludzi zaczynają klasyfikować inne grupy ludzi jako podludzi, tworzą bezpośrednią receptę na generowanie aktów przemocy, które prowadzą do ludobójstwa. Ludobójstwo, zabijanie własnego gatunku własnymi rękami, jest ulubionym programem NAA. Całe to bogacenie się i zarabianie pieniędzy na pracy niewolniczej oraz ekonomiczny wpływ tego faktu na cały świat, rozpoczął wśród wielu ludzi z Południa ruch społeczno-polityczny tworzący ideologię proniewolniczą. Propaganda głosiła, że niektóre grupy ludzi są niepełnowartościowe, niewolnictwo nie jest złem, lecz czymś pozytywnym i moralnym, co pomaga wzmocnić cywilizację chrześcijańską. To przekonanie było postulowane wśród osób czerpiących najwięcej korzyści z niewolnictwa.

Chociaż zmieniła się linia czasu a władza przesunęła się w ręce bardziej zaawansowanych technologicznie psychopatów, sama formuła do tworzenia niewolnictwa wciąż obowiązuje. Umysł czerpiący zyski z niedoli innych i osiągania dominacji nad światem poprzez kontrolę zasobów poprzez ogólnoświatowe niewolnictwo, jest dokładnie tym, czego chce kontroler ludzki i nieludzki.

Mentalność posiadacza niewolnika, kontrolera lub istoty z NAA

Chociaż pochodzenie cytowanego poniżej dokumentu pozostaje nieznane, wiele z przedstawionych w nim pojęć związanych jest ze strategią NAA i ujawnia bezpośrednie techniki manipulacji społecznością, które są wykorzystywane do tworzenia masowego niewolnictwa. Poniższe przykłady są cytatami zaczerpniętymi bezpośrednio z dokumentu „The Silent Weapons for Quiet Wars”, jako mocne studium przypadku, które pozwala zrozumieć sposób działania właściciela niewolnika, kontrolera lub NAA, wykorzystywany do dzielenia i podbijania ludzkości.

“Ludzie są zwierzętami obarczonymi brzemieniem według własnego wyboru i zgody. Ludzie, którzy nie wykorzystają swojej inteligencji, nie są lepsi od zwierząt. Tak więc, gdy przyjmiesz pojawienie się władzy, ludzie wkrótce ci ją dadzą. Elementy społeczeństwa z niższych klas muszą zostać wytresowane i nauczone porządku, aby pozostać pod całkowitą kontrolą. Jakość edukacji nadawanej niższej klasie musi być tak ograniczona, aby generowała schizmę ignorancji, tak aby klasa niższa nie była w stanie zrozumieć struktury władzy i wiedzy klasy wyższej. Jednostka rodzinna niższej klasy musi zostać rozproszona poprzez proces wzmożonego pochłonięcia rodziców pracą i ustanowienia państwowych dziennych ośrodków opieki dla ich opuszczonych dzieci. Utrzymaj rozrywkę publiczną poniżej poziomu szóstej klasy. Używaj trudnych do wykrycia broni, takich jak zaawansowana technologia, manipulacja ekonomiczna, niszczenie rodziny i celowo gorszy system edukacyjny. Doświadczenie dowiodło, że najprostszym sposobem zabezpieczenia tajnej broni i zdobycia kontroli nad społeczeństwem jest trzymanie społeczeństwa niezdyscyplinowanego i nieświadomego podstawowych zasad systemu z jednej strony, przy jednoczesnym ich zdezorientowaniu, dezorganizacji i rozproszeniu sprawami nieistniejącymi. Aby przenieść zasoby energii i ekonomiczną kontrolę w ręce niewielu tego godnych, kontynuuj promowanie prywatnych cichych wojen przeciwko nieświadomym masom. Ta forma niewolnictwa jest niezbędna, aby zachować pewną miarę porządku społecznego, pokoju i spokoju panującej wyższej klasy. Inżynieria społeczna wymaga korelacji ogromnych ilości stale zmieniających się informacji gospodarczych i danych osobowych, więc skomputeryzowane systemy przetwarzania danych do gromadzenia profili są niezbędne do przewidywania, kiedy i jak społeczeństwo skapituluje. Ostatecznie każdy poszczególny element struktury powinien podlegać komputerowej kontroli dzięki znajomości osobistych preferencji. Taką wiedzę gwarantują komputerowe powiązania preferencji konsumentów poprzez skojarzenie z użyciem karty kredytowej, a następnie stały wytatuowany numer identyfikacyjny. Opinia publiczna nie chce poprawić własnej mentalności i wiary w bliźniego. Ludzkość stała się stadem mnożących się barbarzyńców i zarazy. Dlatego cicha broń jest rodzajem biologicznej wojny. Atakuje witalność, możliwości i mobilność jednostek społecznych poprzez poznanie, zrozumienie, manipulowanie oraz atakowanie ich źródeł energii naturalnej i społecznej, a także ich mocnych i słabych stron: fizycznych, mentalnych i emocjonalnych. Dywersja utrzymuje ludzi w stanie uległości i uniemożliwia im obserwowanie tego, co naprawdę się dzieje”.

Rozważ te informacje, aby głębiej zrozumieć mentalność przeciwnika. To dlatego kontrolerzy zamierzają propagować i kontrolować mentalność mistrza-niewolnika poprzez ciągłe stosowanie inżynierii społecznej, masowych przekazów myśli opartych na strachu, ponieważ to, kogo i czego się boicie, jest ostatecznie tym, co wami włada. Jest to kolejny głęboki powód, dla którego musimy oczyścić się z lęków, a zamiast nich wybrać miłość, która prowadzi nas z powrotem do wiecznego Źródła.

Dopasuj się do człowieczeństwa

Jeśli zwrócimy większą uwagę na naturę nadużyć władzy, które zdarzają się wszędzie wokół nas, jeśli zechcemy spojrzeć na nie z szerszej perspektywy, będziemy mogli osobiście potwierdzić to, czego doświadczyliśmy lub odkryliśmy dzięki obserwacji. Wojna o świadomość toczona przeciwko ludzkości z pomocą cichej broni trwa i jest prowadzona przez instytucje społeczne. Ten diabelski plan jest sterowany za pomocą inżynierii społecznej oraz kontroli umysłu, i ostatecznie ma doprowadzić do całkowitego przejęcia kontroli nad ludzkością w czasie planetarnego wznoszenia.

Aby powstrzymać manipulowanie ludźmi i ich wykorzystywanie oraz rozprzestrzenianie antyludzkiej kontroli za pomocą mentalności niewolnika, która jest nieodłączna w wojnie o świadomość, musimy lepiej poznać system kontroli i zobaczyć program do nadużywania władzy. Badając samolubną i bezwzględną naturę psychopatycznych drapieżników oraz szafarzy ludzką niedolą, warto zrozumieć, w jaki sposób myślą kontrolerzy i NAA. Dostrzegamy przyczyny ich motywacji, dążenie do globalnej dominacji i uzyskania całkowitej kontroli nad ludzkim DNA, do dostępu do świadomości jako genetycznej waluty.

Kiedy wyraźnie dostrzegamy korupcję w strukturach systemu, możemy dokonać świadomego wyboru, że nie będziemy z własnej woli w niej uczestniczyć, nie dając jej naszej zgody. Bądź w pełni obecny i świadomy wszystkiego, o co jesteś proszony, o podpisy online lub w inny sposób, ponieważ jest to pogwałcenie prawa, a celem jest odebranie twojego prawa do prywatności. Chociaż czasem możesz być zmuszony do robienia pewnych rzeczy z dowolnego powodu, nadal nie wyrażaj zgody na wszelkie prawne manipulacje słowne lub w nieczystych intencjach, za którymi kryją się różne podstępy. Pamiętaj, że wszystkie darmowe usługi służą do gromadzenia danych osobowych, i są częścią strategii NAA dotyczącej inżynierii społecznej. Kiedy rejestrujesz się w bezpłatnych mediach społecznościowych, takich jak Facebook, w zasadzie przekazujesz im wszystkie swoje dane osobowe, które mogą być gromadzone i w przyszłości wykorzystywane przeciwko tobie oraz innym osobom. Kontrolerzy manipulują i fałszują dane, aby realizować własne programy, a informacje te są przekazywane do mediów głównego nurtu w celu dalszego manipulowania opinią publiczną. Niektórzy z najbogatszych ludzi na świecie są dostawcami danych online od mas, więc zastanów się, dlaczego ci ludzie należą do najbogatszych na świecie.

Nie oddawaj władzy nad sobą tym, którzy obłudnie rządzą i kontrolują, i nie słuchaj nikogo ani niczego, co twierdzi, że ma nad tobą władzę.

Przywództwo kontra tyrania

W każdym typie organizacji lub świadomości grupowej mogą znaleźć się osoby fałszywe i egotyczne, dlatego mogą być trudne kontakty z nimi oraz określenie, jakie zachowania są charakterystyczne dla przywódcy a jakie dla tyrana. Negatywne zachowania są zazwyczaj splecione z niskim poziomem etyki, co niszczy zaufanie między ludźmi. Załamanie się komunikacji niszczy zaufanie i relacje.

Wiele osób zostało umyślnie wprowadzonych w błąd, by sądzili, że cechy przywództwa i autorytatywny wpływ są definiowane przez samolubnych egoistów z zachowaniem typu alfa, które skupia się na generowaniu pochodzącej z zewnątrz władzy opartej na kontroli. Wszyscy chcemy uniknąć karmienia tyrana jako przywódcy lub autorytetu. Kiedy mamy jasność, potrafimy zidentyfikować władzę nastawioną na kontrolę, opartą na negatywnych profilach ego przedstawionych poniżej, jesteśmy bardziej przygotowani do rozpoznawania właściwych wzorców władzy, kiedy jesteśmy zaangażowani w jakiś rodzaj scenariusza przywództwa. Wszędzie gdzie jest organizacja lub grupa, istnieje odpowiedzialność za zarządzanie lub przywództwo, które przejmie władzę wymaganą do obsługi tej organizacji.

PRZYWÓDCA TYRAN
Wizjoner; utrzymuje jasną, przekonującą, przemyślaną i konstruktywną wizję na przyszłość. Koncentruje się na zachowaniu szerokiej perspektywy
Wizjoner, ale skupiony w wąskim polu widzenia. Zawężony zakres skupienia
Zdeterminowany; wytrwale dąży do celu i jest nieugięty w pokonywaniu przeszkód oraz niepowodzeń
Bezwzględny, czepliwy, nieprzejednany, sztywny, dogmatyczny, uparty
Wpływowy; komunikuje się z pasją, by zaangażować ludzi
Wpływowy, charyzmatyczny, zniewalający, wciągający
Pasjonat; pozostaje zaangażowany i skupiony na celu z sercem i duszą
Obsesyjny; najważniejszy jest cel. Musi zostać osiągnięty za wszelką cenę
Zwiększa poziom zaufania. Obserwatorzy są zmotywowani wewnętrznie i zapewniają trwałe wsparcie
Zwiększa poziom strachu. Obserwatorzy są zmotywowani zewnętrznie, a wsparcie kończy się wraz z końcem przymusu. Często pojawiają się pretensje.
Entuzjastyczny
Gorliwiec
Połączony z innymi
Oddzielony od innych. Odizolowany, samotny i stojący na uboczu
Empatyczny dla innych. Pokorny
Apatyczny dla innych. Arogancki
Zdrowy szacunek do siebie. Dokładna i realistyczna samoocena. Przyjmuje opinie i krytykę
Niski lub kruchy szacunek do siebie. Egoizm, narcyzm, a nawet psychopatyczny. Niedokładna i nierealistyczna samoocena. Unika i odrzuca krytykę oraz wszystko oprócz przeważającej pozytywnej opinii
Zajmuje się przede wszystkim działaniem, organizacją i prowadzeniem ludzi
Skupiony tylko na sobie
Prostolinijny i etyczny. Uczciwy i hojny.
Pozbawiony skrupułów lub bez zasad. Samolubny
Odpowiedzialny
Nieodpowiedzialny
Wewnętrzne umiejscowienie kontroli Zewnętrzne umiejscowienie kontroli
Spójny, niezawodny, logiczny, autentyczny, dobrze dostosowany i stabilny emocjonalnie
Niestabilnayzwariowany, drażliwy
Realistyczny
Optymistyczny
Słucha i toczy dialogi
Monologi, wykłady, nauczanie i angażuje się w tyrady
Szanuje wzajemność i symetrię
Silnie asymetryczny
Otwarty, komunikatywny
Skryty
Skupiony na istocie sprawy Skupiony na wizerunku
Opiera się na dowodach
Opiera się na dominacji
Rozważny
Wtrącający się, uciążliwy i niemiły
Wysokie, odpowiednie, spójne i osiągalne standardy wydajności
Perfekcjonista, wymagający, niekonsekwentny
Zapewnia pomocną i zrównoważoną informację zwrotną
Krytyczny i wymagający
Rozumie granice i szanuje energię seksualną
Nadużywa władzy poprzez kontrolę seksualną

Chcąc wyrażać siebie w najlepszy możliwy sposób powinnismy nauczyć się żyć w zdrowy i zrównoważony sposób, rozwijać silny charakter moralny i godne zaufania cechy, wzorowane przez społeczność, pośród któej żyjemy. W ten sposób uczymy się panowania nad sobą i zarządzania własnym zyciem, budujemy wiarę w swobodne myślenie i wyrażanie siebie, jednocześnie ucieleśniając etyczne postępowanie niezbędne do budowania wewnętrznej siły i osobistej mocy. W przeciwnym razie jesteśmy lalkami kontrolowanymi przez umysł, odtwarzającymi powtarzające się archetypy dramatu i jak chomik na kole, biegającymi po kręgach karmicznych pętli. Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne, ponieważ rozwijamy umiejętności rozpoznawania wiarygodności w nas samych i innych, a także staramy się zapobiegać zasilania, nagradzania i oddawania władzy narcystycznym i psychopatycznym osobowościom. Tyrani nie zastępują przywódców i nigdy nie należy ich mylić z prawdziwym przywództwem.

Spolaryzowane archetypowe myślokształty przeznaczone dla mentalności niewolników

Często obawiamy się ukrytych w innych ludziach nieświadomych zachowań i impulsów, których nie oczyściliśmy z naszych najgłębszych Jaźni. Dopóki nie będziemy gotowi spojrzeć na ukryte lęki lub podświadome przekonania, możemy łatwo projektować lub przenosić nasze przekonania na innych ludzi, szczególnie z naszymi nieświadomymi impulsami lub ciałem bolesnym.

Poniższa lista najpopularniejszych archetypowych myślokształtów używanych do tworzenia mentalności niewolników w masach pomoże wam rozpoznać implanty kontroli umysłu lub negatywne przekonania podświadomych warstw umysłu. Kiedy odkryjesz, że jestś pod kontrolą strachu i negatywnie spolaryzowanych myślokształtów, zastąp je miłością do siebie, akceptacją siebie i poczuciem własnej wartości. Postaraj się zidentyfikować, zlokalizować, usunąć i naprawić te archetypowe formy myślowe w umyśle nieświadomym, instynktownym i świadomym:

* Ofiara – kat
* Drapieżnik – zdobycz
* Mistrz – niewolnik
* Bogaty tyran – biedny sługa
* Władca – poddany
* Sławny jest ważny – nieznany jest nieistotny
* Piękny – brzydal
* Akceptacja nadużyć i socjopatii
* Akceptacja nędznych warunków / odbieranie czegoś
* Apatia / brak zainteresowania
* Bycie widzialnym ale niesłyszalnym
* Realizowanie poleceń / posłuszeństwo
* Nie pytanie autorytetu
* Egzekwuj prawo
* Strach przed karą / ból
* Kobiety służą do rozmnażania / przedmioty
* Zabij niewiernego lub nonkonformistę
* Bezsilność / bezradność
* Zatwierdź zewnętrzną władzę
* Niegodność / niska pozycja
* Kobiety i dzieci podporządkowują się męskiej przyjemności
* Wojna i zabijanie są konieczne

Elektroniczne formy kontroli umysłu są dla większości niewidoczne, a mimo to mogą być osadzone praktycznie w dowolnym miejscu w naszym otoczeniu, emitując określone systemy wierzeń do naszej najgłębszej psychiki. Najczęściej są kierowane do podświadomości podczas oglądania filmów lub interakcji z jakimkolwiek medium, które ma negatywne przesłanie, przedstawiające ludzkość w odstraszających i zdeprawowanych obrazach. Uważaj na te archetypy kontroli i to, jak może to wpłynąć na twoje poczuciu tożsamości, na narracje rozgrywające się w twoim umyśle. Konieczne jest wyeliminowanie tych negatywnych oznak asocjacji i przeformułowanie poczucia tożsamości za pomocą czegoś, co wypływa z serca i ma dla ciebie znaczenie. Zasadniczo musimy opuścić tę przestrzeń i stworzyć nową, która bezwarunkowo kocha siebie. Sugerujemy połączenie się z wieczną boską Jaźnią, z tym, co przekracza wszelką biegunowość i narracje, stanowi czysto miłującą dobroć oraz współczucie.

Afirmuj: JESTEM Wieczną Jaźnią i wiem, kim JESTEM!

Podstawowe lekcje uniwersalne

Społeczeństwo akceptujące antyżycie nie nadaje wartości ani celu ludzkiej egzystencji, z wyjątkiem zarabiania pieniędzy i wykorzystywania ich do natychmiastowego samozadowolenia. Osoby stojące za programem bez skrupułów nadużywają władzy, co powoduje głębokie cierpienie ludzkości. Chociaż żyjemy w trudnych czasach, musimy zdecydować, kim chcemy być i zrozumieć, że rozwijanie osobistej integralności, która dostosowuje się do systemu pozytywnych wartości, jest niezbędne, aby stać się osobą stabilną, klarowną oraz godną zaufania. Nie musimy bezwiednie odgrywać roli niewolników, którą zaprojektowali i wszczepili nam kontrolerzy, powinniśmy obudzić się i zobaczyć, co naprawdę dzieje się w naszym świecie. Proces wznoszenia zasadniczo związany jest z poszerzaniem perspektywy, praktyki światowego humanizmu, która obejmuje całe spektrum życia, wszystkich mieszkańców świata, bez względu na rasę, religię, wiarę czy wyznanie – wszyscy w równym stopniu zasługują na życzliwość, empatię i współczucie. Możemy pracować nad ucieleśnieniem tych wyższych celów, które kierują naszym zachowaniem i osobistą sferą wpływów, która następnie rozprzestrzenia się na innych.

Istnieją podstawowe zasady moralne reprezentujące ludzką mądrość, tak powszechne, że można je uważać za zasady uniwersalne, które można teraz zastosować do wszystkich, wszędzie. Kiedy przestrzegamy tych zasad traktując je jako moralne wytyczne, którymi kierujemy się w życiu, chronią nas tak samo, jak innych wokół nas. W ten sposób najpierw dostosowujemy się do człowieczeństwa, tak abyśmy nie byli manipulowani i nie zrzucali winy na innych, wiedząc, że wszyscy byliśmy poddani formom zniewolenia świadomości. Wszyscy wiele razy byliśmy okłamywani. Pamiętając o tym, możemy mieć więcej współczucia dla naszych cierpiących braci oraz sióstr, gdy działają nieświadomie i są wykorzystywani jako mroczne portale.

Staraj się czynić dobro, unikaj zła i wyrządzania krzywdy.

Aby rozwinąć moc duchowych cnót, stale angażuj się w czynienie dobra w świecie poprzez zachowania i działania. Wszystkie inne zasady moralne wypływają z tego podstawowego pojęcia. Większość z nas skrywa to w sercu, a wypływa, jeśli chcemy słuchać tego, co jest dobre, zaś jeśli słuchamy tego, co złe, czynimy sobie i innym wielką szkodę.

Złota reguła: zrób coś dla innych.

Złota reguła jest najistotniejszą podstawą nowoczesnej koncepcji praw człowieka, w której każda osoba ma prawo do sprawiedliwego traktowania i obustronnej odpowiedzialności za zapewnienie sprawiedliwości innym. Złota reguła jest kodeksem etycznym lub prawdą moralną, która w istocie stwierdza, że należy traktować innych tak, jakbyśmy chcieli być traktowani przez innych. Koncepcja ta opisuje dwukierunkową relację między sobą a innymi, która obie strony traktuje jednakowo i z wzajemną korzyścią lub według modelu, w którym każdy wygrywa.

Cel nie uświęca środków

Zasadniczo oznacza to, że nie można popełnić szeregu świadomie oszukańczych i nieuczciwych działań, nawet jeśli miało to rzekomo wynikać z honorowej przyczyny. Nie można wyrządzić krzywdy lub zła, myśląc, że w końcu z tych szkodliwych działań może wynikać dobro. Oznacza to, że musimy szukać fundamentalnych zasad w strukturach, które mają na celu promowanie dobrych dzieł i dostosowanie się do działań niezbędnych do stworzenia tych warunków. Nie można usprawiedliwić łamania podstawowych zasad pierwotnej intencji, ponieważ wierzysz, że wynik doprowadzi do jakiegoś wyobrażonego pozytywnego celu.

Kiedy kompromisujemy naszą osobistą integralność, pozwalamy na osłabianie tylnych drzwi, na manipulacje przez ciemne siły, które wielokrotnie z jeszcze większą ciemnością i chaosem zstępują w sytuację, w której poszliśmy na kompromis.

Postępuj zgodnie z prawami natury

Obserwując naturę i podejmując decyzje zgodne z poszanowaniem natury wszelkiego stworzenia, uczymy się respektować jej prawa. Kiedy żyjemy w harmonii z prawami natury, żyjemy w harmonii ze sobą. Jeśli naruszamy prawa natury, bardzo cierpimy. Nauka prawego życia na najbardziej podstawowym poziomie jest rozumiana w ten sposób: kiedy żyjemy w harmonii ze sobą i z innymi, żyjemy w harmonii z Prawami Uniwersalnymi i to drastycznie podnosi jakość życia wszystkiego oraz wszystkich. Na przykład, praktykowanie Prawa Jedni jest tym samym co przekazana ludziom nauka prawego życia. Aby otrzymać więcej miłości, musimy stać się bardziej kochający.

Proszę, weź z powyższego tekstu tylko to, co będzie przydatne dla duchowego wzrostu, a całą resztę odrzucić. Dziękuję za śmiałość i odwagę bycia poszukiwaczem prawdy. Jestem wolną, niezależna istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań na ścieżce serca w światłości twojego awatara Chrystusa Sofii. Proszę bądźcie mili dla siebie i innych. GSF!

Z kochającym sercem,

Lisa

źródło tekstu

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/news-shift-timelines/3310-abuses-of-power

tłumaczenie:

Teresa Serafinowska

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/06/naduzycia-wadzy-lisa-renee-maj-2018-cz-i.html

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/06/naduzycia-wadzy-lisa-renee-maj-2018-cz.html

 

128 thoughts on “NADUŻYCIA WŁADZY

 1. Pingback: NADUŻYCIA WŁADZY – Livia Ether FLOW

 2. Edwin Odesseiron
  Czer 15, 2018 @ 03:33:15

  Powiem szczerze, straciłem wiarę w ratunek planety, bo nie mam dowodów na istnienie tych wszystkich pozaziemskich sił etc. ale naprawdę przydałoby się coś takiego. Piszecie że jest coraz lepiej etc. a ja CZUJĘ mrok w ciemności, teraz gdy to piszę czuję że siły mroku są tutaj aktywne. Presja systemu, spoleczna, zniewolenia etc. w ciągu ostatnich lat ZNACZNIE wzrosła. Kiedyś tak nie było, wszędzie widzę intensyfikację ciemności.

  Zwracam Waszą uwagę na problem prania mózgu przez psychologów i psychiatrów (+ stosowanie „leków” czyli trucizn dla układu nerwowego), to się dzieje na ogromną skalę.

  PS. prosze o publikację komentarza, już kiedyś parę moich komentów zostało nieopublikowanych uważam niesłusznie, nie propaguję zła, tylko wskazuję na fakt jego istnienia.

  krystal28
  Czer 15, 2018 @ 03:43:39

  Edwinie, Twoje odczucia dotyczą tylko Ciebie, w Twoim osobistym Wszechświecie i nie mają wiele wspólnego z odczuciami, doświadczeniami innych ludzi. Pomyśl ilu ludzi w tej chwili odczuwa wielkie szczęście z powodu pokojowego porozumienia Pln. Korei z USA i innych wydarzeń. Ja już 2-gą noc prawie nie śpię z powodu ekscytacji. Życzę Ci pogodnych optymistycznych myśli i uczuć. Swoj nastrój możesz zmienić na lepszy w ciągu kilku sekund, jeśli podejmiesz decyzję.
  https://krystal28.wordpress.com/2018/06/12/posty-q-z-10-i-11-czerwca-2018-historyczny-szczyt-pk-i-usa-w-singapurze/#comment-48311

  Hahahahahahaha 🙂

  Like

 3. Irański generał odpowiada Trumpowi. “Jeżeli zaczniesz wojnę, my ją skończymy”

  Generał Kasem Sulejmani, dowódca specjalnej irańskiej jednostki Gwardii Rewolucyjnej zareagował na ostry wpis Donalda Trumpa, w którym prezydent USA ostrzegł przywódcę Iranu Hasana Rowhaniego. Irański wojskowy podkreśla, że Irańczycy są gotowi na otwarty konflikt z USA.

  – Jesteśmy (Irańczycy – red.) tak blisko ciebie, jak sobie nawet nie wyobrażasz. Chodź, jesteśmy gotowi. Jeżeli zaczniesz wojnę, my ją skończymy – powiedział gen. Sulejmani. Wojskowy dodał, że “język Donalda Trumpa odzwierciedla poziom klubów nocnych i sal hazardowych”, a prezydent Stanów Zjednoczonych powinien pamiętać, że Irańczycy są “narodem męczenników”, który jest w stanie wiele znieść.

  Irański dowódca zareagował na wpis przywódcy USA, który Trump zaadresował do prezydenta Hasana Rowhaniego. Napisał w nim, by “nigdy, przenigdy nie groził Stanom Zjednoczonym, bo w przeciwnym razie poniesie takie konsekwencje, jakie dotychczas poniosło niewielu”. Tweet Trumpa był z kolei odpowiedzią na słowa Rowhaniego, który stwierdził, że “Stany Zjednoczone powinny wiedzieć, że pokój z Iranem jest matką wszystkich pokojów, a wojna z Iranem to matka wszystkich wojen”.

  Relacje między oboma krajami pozostają napięte od maja tego roku, kiedy Donald Trump wycofał USA z porozumienia światowych mocarstw z Iranem w sprawie irańskiego programu atomowego i zarządził wprowadzenie zaostrzonych sankcji wobec Teheranu. Prezydent USA liczył, że Irańczycy będą chcieli negocjować z nim nową umowę, jednak Teheran odrzucił możliwość dalszych rozmów.

  https://wiadomosci.wp.pl/iranski-general-odpowiada-trumpowi-jezeli-zaczniesz-wojne-my-ja-skonczymy-6277548152460929a

  Like

 4. janek ty debilu ,narazie to jesteś mały pikuś ,może i będziesz kimś ,i królem ,papieżem ,ale z kim ty rozmawiasz co czubie chcesz osiągnąć ,be zemnie jesteś tylko capem

  Like

 5. i naprawdę mówię to serio na poważnie ,nie znoszę głópich ludzi ,z samymi mądralami moę tylko prześiadywać, i nie palę żadbych żiół, z Livką z pół roku bym po niej jechał i tyle

  Like

 6. muszę sprostować to gówno nigdy królem nie będzie ,nie ma szans z tym chamskim ryjem,ale niczego nie można być pewnym ,ale czuję że ten pojeb nie ma żadnej wizji dla Was ,to jest zwykły śmieć po tocki

  Like

 7. ostatnie zdanie ,to jest materialista i zwykły cham ,jaki gówniarz ,ja sobie jaja robię, z kąd by ten leszcz wydobył tyle złota ,gdzieś by tam rył latami ,a i tak huju będzisz rył za swoją głópotę

  Like

   • ”muszę sprostować to gówno nigdy królem nie będzie ,nie ma szans z tym chamskim ryjem,ale niczego nie można być pewnym ,ale czuję że ten pojeb nie ma żadnej wizji dla Was ,to jest zwykły śmieć po tocki”

    król jest jeden miszczu:

    Like

   • kosmita ja stoję nad vaticano i niech będzie ,jestem przyjacielem kościoła katolickiego ,tak muśi być ,nie przeskoczymy wszytko na raz

    Like

   • Moze tylko w pewnym sensie, bo to raczej nie byl POKER I GRACZ tak jakby gral sam ze soba. Mial przed soba rozlozonych kika dziwnych kart I tak jakby je przestawial. O ile pamietan 5 kart. Bylam wraz z coreczka zamknieta w pomieszczeniu w ktorym przebywal ow mezczyzna.. oprocz nas byly jeszcze jeszcze trzy osoby, ale zapamietalam tylko dwie z nich. Jedna dziewczyna miala kkrecone kruczoczarne wlosy I bardzo jasna karnacje I gdyby nie ta jasna karnacja moglaby byc afrykanka, ale zapamietalam ze pochodzi z Syrii, oczy tez chyba miala jasne.. a druga dziewczyna byla szkotka.. miala proste jasno rude wlosy przechodzace w blond, jasne karnacje I jasne oczy…GRACZ czegos od nas chcial.. wkurzal sie I przeklinal strasznie.. przekladajac te dziwne karty.. a ja myslalam tylko nad tym jak nas uwolnic.. ostatnie co zapamietalam to lazienka I piec bialych recznikow zanurzonych w wodzie.. z ktorych jeden.zaczal sie przebarwiac na czerwono.. jak papierki lakmusowe.. hmm.. zanim znalazlam sie w pomieszczeniu z GRACZEM snil mi sie dziwny pociag I pewna osoba ktorej imienia nie chce podawac.. W kazdym badz razie nie byl to POKER ROOM.w doslownym slowa znaczeniu…

    Like

   • Chcialam pokazac o jaki jasno rudy kolor wlosow chodzi I po wpisaniu w wyszukiwarce hasla ” light red hair” na jednej z pierwszych pozycji wyskoczylo mi takie oto zdjecie

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQh7uhfyWspFoaLA1VV42A5_RKcYFDkoQi8HZgWzNGaKbYKxNA0

    I to jest dokladnie to, choc nie tylko kolor wlosow ale I twarz.. tak jakby to byla jedna z osob z mojego snu.. okazuje sie ze to Lily Cole.. angielska modelka I aktorka… choc ze snu zapamietalam ze to szkotka.. Byc moze byl to ktos ludzaco podobny do Lily Cole, przynajmniej w takiej odslonie jak na zalaczonym zdjeciu..

    P.s I jeszcze jeden drobiazg, byc moze nieiatotny a byc moze wrecz na odwrot – mezczyzna z dziwna taalia kart (GRACZ) mial na glowie dziwny KAPELUSZ..

    Like

   • ro0( : ”kosmita ja stoję nad vaticano i niech będzie ,jestem przyjacielem kościoła katolickiego ,tak muśi być ,nie przeskoczymy wszytko na raz”

    No nieźle…
    Same grube ryby tu u Livii.

    Like

   • ”P.s I jeszcze jeden drobiazg, byc moze nieiatotny a byc moze wrecz na odwrot – mezczyzna z dziwna taalia kart (GRACZ) mial na glowie dziwny KAPELUSZ..”

    Chciałbym tak Livia śnić, a tu klapa…
    Ale jestem cierpliwy :>

    Like

   • ”P.s I jeszcze jeden drobiazg, byc moze nieiatotny a byc moze wrecz na odwrot – mezczyzna z dziwna taalia kart (GRACZ) mial na glowie dziwny KAPELUSZ..”

    Facet w kapeluszu to może Mad Hatter?

    Like

 8. “ładna” mi modelka, marne 6/10, Livka jesteś od niej dużo ładniejsza, daje Ci pełne 8.5/10. Dałbym 9/10 ale byś mogła nie uwierzyć.

  A teraz będzie sen z ostatniej nocy 🙂 Przyjemny więc opowiem 🙂
  Sen z perspektywy pierwszej osoby. Nie lubie FPP, ale w snach może być. Otóż śniło mi się, że jestem nieśmiertelnym żołnierzem, nie bardzo orientuję się jakie siły reprezentowałem, jaka frakcja, itd. Być może nieśmiertelność zapewniała mi sama zbroja (anielska?), no nieważne.
  Miejsce akcji – prawdopodobnie Londyn, aniołkiem raczej nie jestem, bo urządziłem angielskim służbom lekki dżihad.
  Szkoda mi było chłopaków z sił specjalnych, potem zjawiły się helikoptery, strzelali do mnie zwykłymi rakietami, ale nie działało. Czekałem na coś ostrzejszego w postaci atomówki, ale chyba im szkoda było niszczyć miasta, skoro i tak nic by to nie dało.
  Finał snu był taki, że zjawiła się królowa E. II.
  Hehe, w niebieskim kostiumie, korciło mnie żeby jej kazać uklęknąć, ale się powstrzymałem.
  Ma krzywe nogi i jest stara, co się będę wydurniał, tylko ona każe przed sobą klękać, ja bym w życiu tak nie uklęknął, wygląda to karykaturalnie:

  Koniec snu, obudziłem się radosny 😀

  Podobno nic nie dzieje się bez przyczyny 🙂 Livia ja bym uklęknął przed Tobą, to piękne i romantyczne 🙂

  Like

  • Dziekuje za komplement, choc pewnie to troszke tak dla zartu 🙂 Nie klekaj prosze, bo na sama mysl zaczyna mi sie krecic w glowie.. Sen naprawde extra! EXTRA SEN(s).. Hmm.. tylko jedna, moze dwie osoby zwracaly sie do mnie jak dotad w ten wlasnie sposob – Livka… I Twoje imie/nick zapisane w tak charakterystyczny sposob przywiodlo mi automatycznie na mysl Ojca I Wode z watku pt. GRA a wiec chyba odbior jest prawidlowy. Pozdrawiam, Livia

   Like

 9. “ładna” mi modelka, marne 6/10, Livka jesteś od niej dużo ładniejsza, daje Ci pełne 8.5/10. Dałbym 9/10 ale byś mogła nie uwierzyć“.
  PioT(O)R, taki schematowy, nieokrzesany Polaczek przekonany, ze ocenianie urody kobiet jest jego boskim prawem. A nie daj boze jakas kobieta jest „stara i ma krzywe nogi“. To doprawdy odrazajace! Taka kobieta nie ma racji bytu na tej planecie, no chyba ze jest jego matka albo babka. Jak to dobrze, iz ow PioT(O)R znadzie szczerze zachwycone jego komplementami kobiety, przekonanene, ze ich ciala nigdy sie nie zestarzeja.

  Jakiz wesoly kraj ta Polska. Malenkie panstwo dazace do wybudowania poteznej pewnosci siebie. Ale ta pewnosc siebie musilaby byc wybudowana na poteznym kompleksu nizszosci . Coz za eksplozywna mieszanka.

  Ale co tam, PioT(O)R to jeszcze nic, na blogu Livii krzyczal inny Polaczek. Co czwarte slowo to przeklenstwo odwartosciowujace wymyslonych wrogow. Zachowanie rowniez typowo polskie. Czarna Madonna czuwa nad PL :).

  Like

  • Oj Dana, Dana.. Wiedzialam ze ten komentarz wywola mocna rekacje zwrotna. Juz z samego rana odebralam maila od pewnej osoby, ktora nie odzywala sie do mnie od dluzszego juz czasu.. ale dzisiaj napisala strasznie obrazona, ze nie odpowiadam na jej maile a odpowiedzialam na komentarz PioT(O)R-a.. A pisalam tej osobie wyraznie, ze nie mam zadnego obowiazku odpowiadac na wszystkie pytania, np. na pytanie o moja grupe krwi albo DNA.. tym bardziej ze osoba ta zwiazana byla z grupa JAHWE Zosi Piepiorki i Mejestica.. i jesli to tylko czytasz X masz z mojej strony odpowiedz.
   Pozdrawiam,
   Livia

   Like

   • Der lamme botte aus dem all -aleluja -ei kameleon i jego pocalunek.ei jajo
    Mowilem ze Ojciec mowil ze na slasku mowilo sie prawdziwym niemieckim,trza czytac po germasku i slowiansku,slask to mieszanka polsko-czesko luzycka -niemiecka.
    Zdrowie moga czlowiekowi zabrac co niekturym nawet pamiec ,ale zdrady Ojcow nie wymaze nowym klamstwem zaden palant,prawda jest Prawda mozna ja wymazac czy zakazac ale kupic sie jej nie da,w dodatku jak oliwa ,przyjdzie czas przyjdzie pora na wierzch wyplywa,nawet nie trza tancowac przy bebnach na Slezy,sternik ma klucz ,damy dotrzymuja slowa.Tak sie zastanawial czego kolezanka z Gliwic tak tapnelo ze zaczela pisac ze nikt z nia przeciw inwazorom nie walczy,prawie jak Bialczynski z Zagorskim ze za malo ludzi medytuje.No coz jak tapnelo naGliwickiej czy Ostropie ,sam se diabel pod soba dolki Kopie palantowe.
    Przed podzialem byla jedna mowa ,karzdy rozumial drugiego slowa.
    Dzis wrzeszcza na Slazakow ze niemiecka opcja ,choc sami sie pod cudzym ukrywaja ,by zyc z tego co drudzy dla nich wypracuja od niebieskie ptaszki ,gdy marrchew by posiali gore by zbierali bo jej nie przerwali,ale sie z czlowieka smiali ze jego marchew jakas uboga a u nich zielona jak trawnik.

    Like

   • Mialam wziasc prysznic i polozyc sie spac, ale cos sobie przypomnialam. Sen pomine, choc moze z trzeci raz snil mi sie ten sam obiekt, powiedzmy niezidentyfikowany.. tyle ze znajdujacy sie gleboko pod woda…. a kiedy sie przebudzilam ujrzalam tuz za oknem czastki tej samej ciemnej materii o ktorej niejeden juz raz pisalam i szybko sie zerwalam aby natychmiastowo zamknac okno… kiedy jednak jakis czas pozniej kiedys cos mnie ponownie wybudzilo ze snu ujrzalam jak energia ta uformowala sie w ogromna glowe i spontanicznie powiedzialam na glos – AGAMEMNON.. i wtedy skojarzylam ze ta glowa tak wlasnie wygladala:

    null

    tyle ze nie byla zlota a czarna….

    choc kilka razy zdarzylo mi sie widziec jak ta energia przeistaczala sie doslownie na moich oczach w metaliczne obiekty w kolorze starego zlota…

    Livia

    P.s nie mam pojecia o co chodzi z tym Agamemnonem, czy tez jego maska.. choc calkiem mozliwe ze to cos w rodzaju konia trojanskiego ktorego ktos probuje mi podsunac na tacy.. a moze nie.. jeszcze nie wiem..

    P.s 2 Wpisalam w wyszukiwarce na blogu haslo AGAMEMNON I okazuje sie ze imie to znajduje sie w kilku komentarzach.. w jednym komentarzu Ktosia I kilku A58.. A58 bardzo podkreslal role tego Agamemnona, ale ja wtedy nie bylam tym zbytnio zainteresowana.. pamietalam ze wspominal kiedys o Homerze, ale nie o Agamemnonie a dokladniej Snie Agamemnona.. Bardzo dziwna sprawa… I tu tez wyczuwam wplyw “GRACZa” (((Uwaga Trojan!!!)))

    Like

   • To jest wspomniany komentarz A58:

    A 58
    2017/02/05 at 11:38 am

    A pewnie ,że nie przypadek .Dostajesz Livio informacje w postaci sztucznych snów i jak widzę nie bardzo rozumiesz co te indukcje zawierają.W tym teledysku są ważne elementy nawiązujące do historii.Pisałem ogródkami o nieprzyjemnym zdarzeniu.Domyślałem się ,że ma to związek z topielicą.Jest tam też stado łabędzi..Łabędź to określenie Zeusa.Łabędź i Leda – mówi Ci to coś?.Nie ma w tym nic mistycznego a sen z jeziorem powinien Cię przekonać ,że możliwa jest rejestracja zdarzeń tak jak odczuwa to osoba rejestrowana.Ten fragment o śnie pochodzi ze “snu z lorda Byrona”.To co jest dalej znane jest mi z moich sztucznych snów.Trzeba jednak pamiętać o ostrzeżeniu z księgi Henocha (99/8).Sny mogą mieć dwa źródła pochodzenia.To samo znajduje się w tradycji greckiej.Bramy snów z kości słoniowej i rogu.Grecy określili nawet gdzie znajdują się te fałszywe bramy z kości słoniowej – niedaleko bram Hadesu.Mickiewicz to skarbnica informacji zakamuflowanych w tych rymach.W “Panu Tadeuszu” jest odniesienie do Homera i Wergiliusza.Homer w Iliadzie opisał taki sztuczny sen (Sen Agamemnona).Czy nie zastanawiające jest to ,że Zeus jako bóg ZANIM POSZEDŁ SPAĆ wysyła swojego przydupasa ,żeby zrobił królowi mętlik w głowie iluzją senną?Informacji jest tyle ,że można z całą pewnością stwierdzić ,że tajemniczy świat mistyczny jest iluzją a bogowie to zwykli ludzie dysponujący zaawansowaną techniką , którą jak zapisał Wolfee została zaaresztowana przez tych bandytów dręczących ludzi.
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/02/02/february-dreams-and-inspirations/comment-page-1/#comment-4141

    Tej nocy owa energia gdzies mi jedynie majaczyla w tle, bardzo zamazana i nie pamietam niczego wyraznego.. ale sen tak..
    najpierw snil mi sie kosciol, ten sam w ktorym przed kilkoma dniami odbyla sie ceremonia pogrzebowa mojego ojczyma..
    ceremonia bardziej na potrzeby mojej matki, bo moj ojczym nie uznawal kosciola..
    i ksiadz w tym przypadku zachowal sie bardzo w porzadku twierdzac, ze skoro moj ojczym przez cale zycie nie chodzil do kosciola to trzeba jego wole uszanowac takze po smierci..
    i to sie zgadza jak najbardziej… tak wiec msza sie odbyla, ale urna z prochami znajdowala sie na zewntarz kosciola…
    i moim zdaniem takie rozwiazanie bylo bardzo fair… skoro mojej mamie tak bardzo zalezalo na mszy koscielnej..

    ale wracajac do snu z minionej nocy.. tuz po watku z kosciolem znalazlam sie na skraju jakiegos tajemniczego lasu ktory juz po przebudzeniu sie skojarzyl mi sie z ciemnym lasem z innych snow. na skraju tego lasu spotkalam grupe ludzi w dziwnym samochodzie.. ktorzy okazali sie byc… Lewitami! a potem – jedna z kobiet z tej grupy zaprosila mnie do pewnego miejsca, aby porozmawiac na osobnosci… i okazalo sie ze to ten sam budynek ktory snil mi sie juz kiedys (watek Salomei)… kobieta ta w pewnym momencie powiedziala mi ze wlasnie zmarl Andrzej Wojcikiewicz… a ja zaczelam plakac i mowic mniej wiecej cos takiego, ze jeszcze tyle moglby powiedziec… i reszty dokladnie nie pamietam….. mialam juz kiedys jeden sen z Andrzejem Wojcikiewiczem… w kazdym badz razie wiem, ze czyjas smierc w snie wcale nie musi oznaczac smierci tej osoby na jawie, a np. jakas duza zmiane w jej zyciu i mam nadzieje ze zmiane na dobre.. tym bardziej ze nie wydaje mi sie aby byl to sen proroczy…
    Livia

    Like

   • Napisalam kolejny komentarz ale znikl, a wiec jeszcze raz od nowa..

    Tej nocy snil mi kosciol w ktorym przed kilkoma dniami odbyla sie ceremonia pogrzebowa mojego ojczyma..
    Ceremonia odprawiona bardziej przez wzglad na moja matke, bo moj ojczym przez cale zycia unikal kosciola..
    i ksiadz w tym przypadku zachowal sie bardzo fair, twierdzac ze trzeba uszanowac wole czlowieka takze po jego smierci w zwiazku z czym urna z prochami bedzie sie znajdowac na zewntarz kosciola.. i moim zdaniem to bylo jak najbardziej okey…
    ale wracajac do snu z minionej nocy – tuz po opuszczeniu kosciola.. znalazlam sie na skraju jakiegos tajemniczego lasu, ktory juz po przebudzeniu sie skojarzyl mi sie z lasem ktory snil mi sie kiedys w kilku odcinkach sennej ukladanki.. spotkalam tam grupe ludzi w jakims dziwnym samochodzie i okazalo sie ze to.. LEWICI! jedna z kobiet z tej grupy zaprosila mnie do pewnego miejsca, aby porozmawiac na osobnosci.. co ciekawe byl to ten sam budynek ktory snil mi sie juz w zwiazku z Salomea… kobieta w pewnym momencie powiedziala ze wlasnie zmarl Andrzej Wojcikiewicz…. bardzo mnie to w snie zaskoczylo i powiedzialam mniej wiecej cos takiego, ze jeszcze tyle moglby przekazac… pamietam ze nawet zaczelam plakac i bylo mi autentycznie smutno… W rzeczywistosci jestem zdecydowana przeciwniczka Projektu Cheops co jednak nie oznacza ze personalnie zycze jego czlonkom czegokolwiek zlego.. absolutnie nie! Uwazam tez iz sen o czyjejs smierci wcale nie musi oznaczac faktycznej smierci tej osoby w realu… moze np. oznaczac jakas duza pozytywna zmiane/transformacje… i mam nadzieje ze o to wlasnie chodzi w przypadku pana Wojcikiewicza. Tym bardziej ze sen nie wydaje sie byc snem proroczym, raczej napewno nie… Livia

    Like

   • ”Tak sie zastanawial czego kolezanka z Gliwic tak tapnelo ze zaczela pisac ze nikt z nia przeciw inwazorom nie walczy,prawie jak Bialczynski z Zagorskim ze za malo ludzi medytuje.No coz jak tapnelo naGliwickiej czy Ostropie ,sam se diabel pod soba dolki Kopie palantowe.”

    Cheops
    Mieszkając w Sobótce poznałem ludzi związanych z projektem Cheops .Kilku z nich jest nadal opętanych ich idee są nadal żywe mało tego nadal uczestniczą w dziwnych spotkaniach na Gozdnicy . Jednak podczas ostatniej tam wizyty doznałem pewnego rodzaju szoku . Ludzie z Cheopsa przy jednym ognisku z niemcami tymi samymi co na Soboniu obrzędy Thule czynią .Obie zwalczające się frakcje rozmawiają o tym samym i wyznają ten sam schemat Wielkiego Otwarcia .Następnie spotkałem ich w Andrzejówce wybierali się na Waligórę . W tym towarzystwie nie nikogo ko by nie miał wyższego wykształcenia sami lekarze , adwokaci i biznesmeni czyli ludzie oświeceni , a jednak opętani . Jedni i drudzy mają przy sobie figurki Baphometa lub Bafometa .W środę spotykam się z jednym z nich znamy się już przeszło 20 lat w rozmowie telefonicznej wspominał o zjednoczeniu ….. I faktycznie różne zwaśnione grupy zajmujące metafizyką czy rzeczami nadprzyrodzonymi oraz badacze i wyznawcy UFO zaczynają współpracować razem nawet zostałem zaproszony na takie spotkanie do Krakowa . Zgłosiło się kilka osób miedzy innymi Brodek biorący udział w spotkaniu na Totenbergu w 1984 ja tam byłem w 1986 i 87 .Mam prośbę do czterdziestolatków jeżeli braliście udział w zlotach ZHP w Wałbrzychu w latach 1982 – 89 piszcie , góra parkowa .
    http://moje-riese.blogspot.com/2013/04/cheops.html

    Like

  • ”Czarna Madonna czuwa nad PL :)”

   Na 15 sierpnia 2015 r

   Srebrne kłosy w Jej koronie
   I różyczka przy gorsecie
   – Z jarzębiny ma korale
   Z macierzanki śliczne wianki
   Z rozchodnika bransoletka złotem błyska
   – Jabłoń roni Jej jabłuszko
   Mak podaje makówkę
   Żeby dłoniom Jej nie było pusto

   W dzień świąteczny sierpniowy
   Gdzie kapliczki Jej, ołtarze
   Pola, łąki z ziołem, snopkiem
   Z kwieciem wszelkim spieszą

   W darze
   Wielbi Ją tu każda strona
   – Zdrowaś Mario, Panno Zielna
   Zabużańskie dzwony huczą

   I wioliny Wisły grają
   – Rybka z lilią wdzięczną płynie
   Ważka tęczoskrzydła wzlata
   A gdzie białe łachy piachó
   Wędrujący orszak dziewann
   Płomieniste wznosi Ave…

   Matka Boża – pośród niebios tronująca
   A tu nisko przy nas, z nami
   W zielonościach tego kraju Bywająca
   – Od wszelakiej chroni szkody
   – Wody rześkiej nam podaje

   Bo od wieków
   Na spłachetku tej tu Ziemi
   Myśmy z sobą umówieni:
   – Ty masz dla nas szczególniejszą tutaj pieczę
   A my?
   – Najufniejsze spośród świata Twoje dzieci

   Matko Boska Zielna, Dzielna
   W czas straszliwej nawałnicy
   Tyś stanęła nam z pomocą
   W dzień pamiętny pod Warszawą
   Nie opuszczaj nas i teraz
   – Kiedy grozy, słychać, wieją…
   – I godzina gdy niepewna
   Tygodnik „wSieci” 17.08.2015

   http://hej-kto-polak.pl/?p=75025

   Like

 10. Livia jest przepiękną kobietą, ma charakterystyczny typ urody, może kiedyś to opiszę dokładnie, na razie przedstawiam skalę:

  Także jeśli ktoś twierdzi, że ma mniej niż 8/10, to jest nieobiektywny.
  Ciągle nie mogę się zdecydować, 8 czy 9 😐 ?

  Jeśli idzie o królową E. II. to wstawiam jej fote:

  8/10 jak byk, 9 w życiu bym jej nie dał, a Livii już tak.

  Livia > E. II.

  Nie ulega wątpliwąści, że boginii Livia jest ładniejsza od królowej E. II.
  więc temat jest dla mnie zamknięty. Królowej przybyło 70 lat, uroda sie ulotniła i przepraszać za swoje stwierdzenia, że jest stara i ma krzywe nogi nikgo nie zamierzam 🙂

  PS.
  Na wyzwiska od schematowych polaczków, durniów itp. nie zamierzam reagować, Hejt na mnie nie działa, także OjDanaDana tracisz czas, pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

  PS. 2
  Merytorycznie niewiele będę tu wnosił, od czasu do czasu moge zapodać sen. Mogą pojawić się komplementy, jak Livia zamierzasz myśleć o sobie, że jesteś 7/10, to Cię będę ciągnął w góre.

  PS. 3
  Hejt z mojej strony może się pojawić, ale będzie to rzadkosc i nakierowany bedzie na stare, wysokopostawione osobniki, często z krzywymi nogami, niezależnie od płci.
  Pozdrawiam

  Like

  • ”Merytorycznie niewiele będę tu wnosił, od czasu do czasu moge zapodać sen. Mogą pojawić się komplementy, jak Livia zamierzasz myśleć o sobie, że jesteś 7/10, to Cię będę ciągnął w góre.”

   To bardzo mile z Twojej strony PioT(O)R 🙂

   Like

 11. Interpretujmy srednio subtylne przeslanie PioT(O)RA:
  Czy Piotr zachwyca sie paranormalnymi zdolnosciami Livii?

  “niezwykla” mi ezoteryczka, marne 6/10, Livka jesteś od niej dużo zdolniejsza, daje Ci pełne 8.5/10. Dałbym 9/10 ale byś mogła nie uwierzyć“.

  O nie, PioT(O)R nie wyraza zachwytu niezwyklymi zdolnosciami Livii w dziedzinach paranormalnych. Jak widac uwaza on Livie, osobe piszaca blog ezoteryczny, za bardzo przecietna ezoteryczke, ktora nie ma dostepu do przelomowych informacji. Za to nie uszlo uwagi PioT(O)RA, ze Livia jest atrakcyjna kobieta: „Livia jest przepiękną kobietą, ma charakterystyczny typ urody, może kiedyś to opiszę dokładnie, na razie przedstawiam skalę: Także jeśli ktoś twierdzi, że ma mniej niż 8/10, to jest nieobiektywny. Ciągle nie mogę się zdecydować, 8 czy 9 „.

  Taki PioT(O)R nie jest w stanie dyskretnie zrobic komplementu. A dlaczego? Poniewaz wychowal sie w Polsce. On ma taki wschodni, „rosjanski“, nieokrzesany styl. Globoko w jego glowie tkwi przekonanie, ze wlasciwie to niewazne, jakie talenty kobieta ma. Kobieta jest istota, ktora musi byc ladna i plodna. Jesli nie jest, to na smietnik z nia. No chyba, ze to wlasna matka lub babka, ktora juz jej swiete zadanie wypelnila, bo urodzila…, jego, PioT(O)RA, boga, niezwyklego tworce sklali pieknosci I brzydkosci :). Jak bardzo przypomina to sposob myslenia arabskich mezczyzn z konserwatywnymi przekonaniami. Prosze nie mylic z liberalnymi Arabami!

  Nie Livko, nie czytam zadnych Xow.

  Like

  • ”Interpretujmy srednio subtylne przeslanie PioT(O)RA:
   Czy Piotr zachwyca sie paranormalnymi zdolnosciami Livii?”

   OjDanaDana, której to zazdrośnicy tak ciśnienie skoczyło coo?

   Like

 12. Wiceprezydent USA ogłosił plan utworzenia wojskowej jednostki kosmicznej

  Wiceprezydent USA, Mike Pence, ogłosił plany utworzenia nowego oddziału służby wojskowej – American Space Force. Kosmiczna jednostka wojenna ma powstać do 2020 roku.

  Pence powiedział, że utworzenie American Space Force jest konieczne, aby zapewnić dominację Ameryki w kosmosie w obliczu zagrożenia ze strony Chin i Rosji. Wiceprezydent dodał, że obecnie przestrzeń kosmiczna staje się zatłoczona, co rodzi pewne konflikty. Stąd pomysł stworzenia specjalnej jednostki.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wiceprezydent-usa-oglosil-plan-utworzenia-wojskowej-jednostki-kosmicznej

  Like

 13. Hel a w kolo All plywa .Iskra z Polski a moze nie iskra a Stral (wiazka swietlna z Helu (Kosmosu) PRZYYPLYWA NA BARCE Z NIEBA:
  Dlaczego tak bardzo sie starano w szkole by jezyk z domu ja zapomnial,bylismy pod okupacja Polska czy Nimiecka moze i Sowiecka amoze taka co ma wtylku nacje wszelaka a w glowie zysk Z kaka .Mysle ze zagadek pare rozwiazanych,cot nabroil zmienil sie w boga ,wszystko wie wszystko widzi tylko biedak nie widzi samego siebie.Is Ra el wiazka swietlna z kosmosu-ci conie wierza w boga ,co u bogowwznosi w sercu trwoga ,to to co z Helu a nie z polski swiatlo niesie.Dlaczego tak bardzo psiocza na niemcow ,sami telewizje Tagenem nazywaja i sami najwieksi slowianie obroncytradycji tam wywiady daja .Siola demon ,bo w pierdolki Naciagaczy nie wierzy ,pozdrowienia od Jagally.Nazywali mnie ruznie sekciarzem ,demonem itd.,wyzywali od trzci i wiary,pytasz sie czlowieku dlaczego,bo po prostu klamcom nie wierzy,no tyle ze nie tylko zaslyneli z krzywego ryjka,ale Taki raczki krwiom se umazali.Moze ja pamieci starej nie mam,ale moze to i lepiej,bo sie bogom klamstwo nie upiecze.Wszystkiego dobrego dla wybrancow ,mam nadzieje ze nie karza czlowiekowi za ich zdrade ginac gdy pojawi sie Z Is Ra ela.

  Coz moze moje glupoty byly troche dziwne,czasem nawet dla mnie .

  Skad Jagielo znal staro niemiecki,dlaczego Stokrotka miala pretensje do reszty ze mnie jezyka nie nauczyli.

  No coz na ziemi wprowadzono rozne mowy,by sie mogli ci co im sie zachcialo byc bogiem bez wysilku oblowic.

  Livio mysle ze chodzilo o stary jezyk niemiecki a ten podobny jak holenderski,zreszta Ojciec wspominal ze prawdziwy niemiecki na slasku-n jedno Gerlächy.Bracia z kad Z allu z hellu .Coz zlodzieje nie wymysla by sie na pospulstwie oblowic ,dobrze ze mozna poznac po zezie i krzywych ryjach bogow.

  Dzieci z Neptuna ,przyplynely na karpiu ,bo nie wyglada w Gliwicach rybka na delfina raczej widze ja tam karpia na fontannie,

  Mowilem juz w 12 roku ze naad Troja kolo Piotrowic W, musi byc grodzisko stare ,wpöadlem na to przez przxpadek-jest miejscowosc Grodczanki ,skad sie nazwa wziela ,po prostu stara po grodzie zostala Grod Czarntki.
  Teraz wiemy czego sie tak bogowie piekla niby boja ,dla nich pieklem jest Kosmos,raczej moze kara za zdrade i stanie sie bogami na ziemi dreczacymi wlasne nasienie,przy tym stali sie sami tylko na tej ziemi chwastami.

  No coz mozna sie gniewac na niemcow ale sie do czerwonej saksonskiej krowy lepic.
  Kto bedzie bardziej winny zdrady czy morderstwa,ten co komus zadal chorobe czy moze ten co dzieki niemu zadano chorobe temu co o zdradzie nie wiedzial ,no coz moze sa oboje jednakowo winni ,bo zanim zadal chorobe mogl sprawdzic kto zdrajca i zlodziej,ale i tak wina glowna na krzyworyjcach co po kryjomu dupe innym obmywali by okradac lepiej mogli by nie bylo miedzy ludzmi zgody.

  Like

  • ”Hel a w kolo All plywa .Iskra z Polski a moze nie iskra a Stral (wiazka swietlna z Helu (Kosmosu) PRZYYPLYWA NA BARCE Z NIEBA”

   Obajrzalam wczoraj to video do ktorego link podal obserwator:

   Dlaczego D. Trump jest najpotężniejszym i budzącym postrach człowiekiem na świecie

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/08/03/q-anon-planetary-grid-summer-2018/comment-page-1/#comment-13960

   I postanowilam sprawdzic kim tak naprawde byl ow Roy Cohn. Rosenbergow kojarze za sprawa ksiazki Szklany Kosz ktora przeczytalam jeszcze jako nastolatka, ale co do Roya Cohna.. oto co przy okazji znalazlam:

   null

   a to juz (btw) info o Royu Cohnie

   Roger Stone & Lucifer Roy Cohn of the CIA

   https://mindcontrolblackassassins.files.wordpress.com/2018/05/adamscohnn6.gif?w=325&h=192

   Another mentor and hero of Roger Stone and Donald J. Drumpf was a devil incarnate, homosexual boy lover Roy Cohn, a CIA Pedophile Ring Leader and psychopath complicit in murder- Child Sacrifice. Stone worked with Cohn beginning with the Reagan campaign during the 1976 Republican Party presidential primaries. Stone worked with Roy Cohn. He was cleared to work with the CIA, again if he wasn’t CIA all along. In 1979, Cohn introduced Stone to Donald J. Drumpf as one of the “BROTHERHOOD.”

   Roy Cohn & Lover

   In a 2008 article published in The New Yorker magazine, Jeffrey Toobin quotes Roger Stone: “Roy was not gay. He was a man who liked having sex with men. Gays were weak, effeminate. He always seemed to have these young blond boys around. It just wasn’t discussed. He was interested in power and access.”

   Detective James Rothestein, a respected former New York City vice officer said of Cohn: Cohn’s job was to run the little boys [for the CIA]. Say you had an admiral, a general, a congressman, who did not want to go along with the program. Cohn’s job was to set them up, then they would go along. Cohn told me that himself. By the way, Detective Rothestein investigated Cohn connected to the Case of Ben Rose.

   A notorious homosexual pedophile and procurer, Ben Rose, is a classic example of the mentality observed in this group. Ben Rose was arrested after an investigation by the New York Police Department at his residence on St. Mark’s Place in New York City during the summer of 1972. At the time of the arrest, he had in his possession three young boy ages 14-15 years, who had been transported by him from Baltimore to New York City for the specific purpose of sexual exploitation. Upon his arrest, he agreed to cooperate with the New York City Police Department and an investigation was begun under the code name GAFF. This investigation uncovered the commercial part of pedophilia and child abuse.

   A second investigation conducted in the mid 1970’s, by the Police Department during which thirteen homicides, plus the murder of these 14-15 year old boys at Ben Rose’s apartment, were investigated under the code name OPERATION TOGETHER. This investigation was under the command of Deputy Inspector John Colin. At a critical point in the investigation, it was stopped. Inspector Colin was demoted and forced into retirement.

   The third investigation was done by the New York State Select Committee on Crime. This Committee served subpoenas on both (name deleted) and (name deleted). When (name deleted) was served with the subpoena and questioned by the detectives, he informed them that because he worked for the CIA, the subpoena would be quashed, invoking National Security. He was correct, because before the detectives returned to their offices, the subpoena was withdrawn. One wonders what part of the National Security Act allows the “MURDER OF CHILDREN“. (name deleted) was also served, questioned, and appeared at the committee’s offices. He did not testify. As in all cases of this magnitude, the attorney who represented these politically connected pedophiles was Enid Gerling of New York, who also represented both (names deleted). Gerling stated at that time that the investigation was on the right track and should not stop. In conversations with Gerling over the past number of years, she has often stated that she owes these individuals no allegiance and would gladly give them up.

   During the investigation by the New York State Select Committee on Crime, information was received that ROY COHN helped in covering up the murder and the disposal of the bodies. When COHN was questioned about the murder of the three 14-15 year old boys at Ben Rose’s apartment, he stated that he was aware of what had happened, but would comment no further. Information at that time was that COHN was often used to compromise people and, if situations such as those described by Rose occurred, COHN would take care of them.

   Rose also supplied information as to the methamphetamine sales in juice bars owned by organized crime. These bars were meeting places for children, pedophiles, and various pedophile rings. The investigation into this activity was again buried in the hierarchy of the Police Department and not investigated. As a direct result of this investigation, Police Officer Richard Johnson of the New York City Police Department, a primary investigator, became the subject of a bombing of his residence. Recent information is that the contract was ordered by someone inside the New York City Police Department. This case is unsolved and the cover up continues to this day.

   https://mindcontrolblackassassins.files.wordpress.com/2018/05/adamsciastone.gif?w=324&h=173

   Racist Dirty Tricks Maestro, Roger Stone

   Roger Stone is still one of Drumpf’s hatchet men and hit men in the traditional of his mentors and heroes Charles Colson and Roy Cohn, both connected to the CIA. In 2006, NXIVM hired Roger Stone as a ruthless GOP insider “hatchet man” and the president’s “hit man” in the traditional of his mentors and heroes Charles Colson and Roy Cohn. Stone was Clare and Sarah Bronfman’s liaison to Joe Bruno, and directed funds to the coffers of the state GOP on their behalf. Joseph Louis Bruno was the Temporary President of the New York State Senate and its majority leader. He also served as acting Lieutenant Governor of New York. Bruno served in the Senate from 1977 to 2008, and served as Majority Leader from 1994 to 2008. On January 23, 2009, Bruno was indicted on eight counts of corruption, including mail and wire fraud.

   https://mindcontrolblackassassins.com/2018/05/30/follow-the-white-rabbit-the-assassination-of-stephanie-adams-and-seed-nxivm-cia-druids/

   ”Skad Jagielo znal staro niemiecki,dlaczego Stokrotka miala pretensje do reszty ze mnie jezyka nie nauczyli.”

   ”Livio mysle ze chodzilo o stary jezyk niemiecki a ten podobny jak holenderski,zreszta Ojciec wspominal ze prawdziwy niemiecki na slasku-n jedno Gerlächy.Bracia z kad Z allu z hellu”

   MANUSKRYPT WOJNICHA byl chyba zapisany w staroniemieckim?

   p.s napisalam ten komentarz od nowa, bo pierwsza wersja nie wiadomo czemu w pewnym momencie znikla..

   Like

   • Uwaga uwaga nadchodzi,modliszka dostaje wcieklizny.
    Ach znalem kiedys jeden dokument z tajnej kancelari,raport z dzialan na terenie Hamburga wywiadu.Wieki slowianin ,psioczyl ze mu komuna ksiazki wydac biednemu nie chciala ,a ja pierdola Hanys nie wrzeszcza jeno sie spokojnie pytom choc nie hajer z kopalni Bytom ,skad miol dostep do materialow z kancelari tajniej jak tak na komune plul,.Takie same Modliszki jak ta z Gliwic ,nie narod sie liczy ale korzysci z ludzkich jak sami mowia zasobow.

    Like

   • ”Uwaga uwaga nadchodzi,modliszka dostaje wcieklizny.”
    Siola, wszyscy mają dość tej modliszki.
    Nikt tam już nie pisuje.

    Like

  • Religijny szum o Bus na Hell o nr 666.Smiechu warte ale smutne .Twoj atobus w snach na Hell ,to pojazd do kosmosu ,ktory dla bogow jest pieklem ,choc ludzkosci urzadzili pieklo na ziemi .Moj pociag przed snami ktore mialem razem Z Toba ,mial w przedziale klatki ,wiem ze jeden z klatki prosil by go wypuscic ,powiedzialem do niego trzymaliscie w klatkach ludzi czas nadszedl ze laduja w klatkach papugi,zreszta sami sie na to zdecydowali co innym zrobili.No coz mysle coraz jasniej ,na co sie szykowali jankesy z ich z tworzywa trunami,teraz zakladaja oddzialy do walki w kosmosie.Zreszta by bylo smieszniej Maja prezydenta wluczege ,wedrowca ,to zaczyna byc ciekawe .

   co ciekawe w ostatnim komentarzu do filmu ,martwia sie ze sie gosciu juz nie odzywa,mam jakies dziwne przeczucie ze goscia gdzies juz spotkalem a moze tylko byc podobny.

   Like

   • Swietego grala ,karzdy z nas zobaczy,nie zdziwil bym sie gdyby znaczylo swiatlo,smuga Z kosmosu od niemieckiego wegorza.
    Tlumaczenie plytki znalezionej w austri.Smieszne ze tesciowa choc z ukrainy n slask przyjechala ,cos z Austria wspolnego miala bo nazwisko z spiewem ptakow zwiazane miala,no i co dziwnego jeszcze bylo 6 palcow u nogi jak u stopy Henryka Slaskiego 2.

    Like

   • Autobus ze snu jako kosmiczny pojazd. Hmm.. Tyle ze nie jest to kurs 666 z Debek na Hel a z innego kierunku, dokladniej z Gdyni I chyba zawsze jest to ta sama trasa, choc sceneria czasem nieco sie zmienia, tak jak zostalo mi to najlepiej pokazane w snie o Krolewskiej Karczmie, Zamrozonych Rybach I POPIELNICZCE.. ta popielniczka uratowala mi wtedy zycie… Przystanek REDA..

    To dziwne, ale czasem jak otwieram google map to mam na niej zaznaczone miejsca ktorych nie zaznaczalam.. np. Dzisiaj swieza gwiazdka zostalo oznaczone pewne miejsce na Alasce..

    WROTA ARKTYKI & AURORA

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAr8otdrXvEJg2XWuVKBk0GH5Gg-U8TFQn4GDMr_3luU9MZ_tf

    Like

 14. PioT(O)R to podobno kozak, nie intersują go litery na ekranie, hejt, głupawe wpisy

  PioT(O)Ra interesuje miłość, bezinteresowna.
  Liv ma pełne prawo by odrzucić miłość PioT(R)Ową, Wtedy Piotor strzeże Liv, jako niewidzialny Anioł i nie przejmuje się wpisami głupawych upadłych dezinformatorów.

  ^^PioT(O)R podpala świat 🙂 gdyby livce coś się stało 🙂 Ale livka będzie żyć w zdrowiu i szczęściu, tego jej życzę.

  PioT(O)R doskonale wie czym były potopy, rozbiory, wojny itd. Hektolitry krwi przelano, PioT(O)R NIE godzi się na dalsze poniżanie go.

  Like

  • ”^^PioT(O)R podpala świat 🙂 gdyby livce coś się stało 🙂 Ale livka będzie żyć w zdrowiu i szczęściu, tego jej życzę. ”

   Drogi ^PioT(O)Rze, jestem pewna ze niczego nie trzeba bedzie podpalac. Ja Tobie rowniez zycze zdrowia i szczescia.
   Nie bede ukrywac ze mnie zaskakujesz..
   A ”Dumka na Dwa Serca”
   nieustannie porusza..
   Livia

   Like

   • Liwia pociag z klatkami dl zdrajcow,jak myslisz dlaczego Slawki i inne gagatki tak bardzo chcialy by wszyscy byli w jednym ,by stwrzyc sobie nowa cywilizacje opata na niewolnictwie trzeba zabrac jak najwiecej wiernych .Gra o dusze niewolnikow klamstwa bogow,ONI teraz juz nie potrafia zyc by nie wykorzystywac do cna innych,Wyzywaja innych od komunistow czy faszystow choc ONI sami sa tym samym.
    Wiem ze wtedy gdy mialem sen z pociagiem razem w ten sam dzien z Toba ,nie dostalem sie na pociag ,bo Ktos mi Zone od kasy odciagnal i poszedlem jej szukac,pozniej juz nie bylo miejsc.Patrzylem z smutkiem i zalem na dzieci i kobiety ktore odjechaly pociagiem ,chcialem pokiwac reka ale nie moglem ,mialem w sobie takie uczucie ze pokiwanie reka na odjezdne w tej sytuacji jest nie na miejscu,Zona odjechalismy sami czyms jak paleta zy drezyna,w karzdym badz razie malym pojazdem.

    Stern miara drzewa urzywana w lesie przez drwali.kloda.pociag
    Ciotka zastrzekona w Kietrzu przez Rosjanina bo mu przeszkodzila w prubie gwaltupochodzila z Matki Stolberg a ojciec Ballenstern,czytajac na sylaby BALL -BALTYK STERN JESLI SIE POMYLILEM NIE GWIAZA A zEPELINEM POCIAGIEM JEST,MüNSTERN -mON -STRUM ;moze bajka o pieknej i besti ne oznacza besti ale cos duzego jak kloda drzewa -pociag.W austri nazywaja gre w pilke nozna balen strem,moze byc okret podobny do pilki skaczacy po niebie.JAk wyglada Hell na BALLTYKU -TU jak zepelin pociag na kosmicznym morzu.Gdzie udaja sie Alle na tarlo wegorze -Ber mu da ,niebieskie ogrody Grosse Ber ,jablka dajace niesmiertelnosc WIELKA nIDZWIEDZICA,

    No coz sekciarze jak to mowia czesto sami ,lubia drugich robic sekciarzami,mnie nie zalezy by miec korzysc z drugich ,sam sobie poradze ,
    Mysle ze to nie przypadek ze modliszka od AN nazwala mnie po swojemu SI bo to litera pisana w staro niemieckim przez 6.A ze sama stara modliszka robi juz ze strachu sisi 66 w gacie to juz mamy te ich 666 zmoczona dupe wlasnym sisikami.Male dzieci o dziwo lubia wolac na poczatku sisi .Teraz wziac Baltyk i hel ,jesli ktos w starej pisowni wzial si za b si all tyk -balltyk No ip44 oznacza odpornosc na lanie wody ,666 mozna powiedziec lanie wody ,wiec juz wiemy czym jest 666 laniem wody -klamstwem .Pamietajcie ze sisikacze i tak jak sie przyjdzie tlumaczyc ze zbrodni powiedza wam ,a jak wam ktos karze skoczyc do studni z woda skoczycie?Moze sie myle moze i daleko jam od prawdy,ale sie ucze sam na swoich bledach nie dostalem Magi stra (sTER) na studiach,wiec ja nie Magi ster ,wielki wodolej 666.Wiec nie dziwota ze tak ich klamcow wzielo na Magikowanie co jeden to lepszy w wody lamiu ale mam nadzieje ze coraz wiecej odpornych na ip 44 lanie przez klamcow wody i robienia bielma w glowie.

    Like

   • ”Mysle ze to nie przypadek ze modliszka od AN nazwala mnie po swojemu SI bo to litera pisana w staro niemieckim przez 6.A ze sama stara modliszka robi juz ze strachu sisi 66 w gacie to juz mamy te ich 666 zmoczona dupe wlasnym sisikami.”

    Wiem mniej wiecej co ta osoba wypisuje bo od czasu do czasu ktos mi to podsyla. Ludzie nie chca juz nawet tego zamieszczac na blogu, bo wiedza ze za wszystko co napisze ktos inny i tak oberwie sie mnie i to z nawiazka, choc widac ze Ciebie ”lubi” rownie mocno jak mnie.. Choc szczerze to wciaz nie rozumiem – skad ta jej chorobliwa wrecz nienawisc do mnie.. To jest naprawde najwyzsze EXTREMUM!

    Kiedy weszlam w to cialo bedac malutkim dzieckiem i kiedy wyswietlili mi film.. przezylam prawdziwy szok.. doslownie jakby mnie ktos posadzil na krzesle elektrycznym.. plakalam i krzyczalam ze nie chce tu zostac i ze nie dam sobie z tym rady… ale uslyszalam, ze nie ma innego wyjscia i ze kiedy nadejdzie okreslony czas oni mnie stad zabiora.. to mi dodalo pewnej otuchy.. ale teraz absolutnie nie zgodzilabym sie na zadna ewakuacje… przyszlam tu po to aby pomoc innym i aby ich stad wyciagnac a teraz okazuje sie ze cala sytuacja bardzo sie skomplikowala i moge stad wyjsc, ale.. sama… nigdy! Ostatnie co pamietam z dzicinstwa to dziwny WLAZ.. i to wszystko bardzo przypomina mi PROTOKOLY WEJSCIA o ktorych pisze Cobra, ale wiem ze to nie to samo… choc wiem ze sie znamy, chocby za sprawa FENIKSA.. choc nie byl to ”udany romans”.. i nie mam tu na mysli personalnie Antaresa a cala grupe Resistance… Zastanawiam sie tez – jakiz to wielki blad popelnila IsIs Astara.. Czy podobny blad popelnila NNKA?

    O Pociagu w czesci dalszej…
    Livia

    p.s nieustannie wyzywa mnie od hybryd i to akurat zupelnie mi nie przeszkadza.. dobrze ze dla niej jestem hybryda i niechaj tak pozostanie.. dla niej zawsze ENIGMA chce byc i pozostane…

    NORSE (LIVE ATTACKS)

    http://map.norsecorp.com/#/

    Liv

    Like

   • Najlepiej jest ustalic przez komurke ,gdzie ktos mieszka,ze mna sie myli ,co Prawda ma nr tel. ale stacjonarny wiec gps nie dziala,nie dokladnej dokladnosci.
    Wilkowice zwiazane sa z Lukiem herbem ,budowa nieba ,co moze byc zawarte w luku,drugie herb ballesternow Terz pan z lukiem ,,wpadlem na to jak obejrzalem ostatni fil goscia .e l i drzewiec i czesc strzaly daje e cieciwa daje litere l a reszte strzaly z grotem daje i.,podobnie z Odrowazem .Z Odrowazem zwiazany Kamien Slaski.Mormonen uzywali staroniemiecki zydowski ,jeden z nich wzial sie na pisanie o plemieniu zydowskim w Ameryce jak podobny byl jezyk w Ameryce srodkowej.Pismo i rysunki z ameryki srodkowej podobne do Wojnicza a tyle niby kilometrow .

    Tak wlaciwie wszystko ma zwiazek z moimi starymi zagadkami,ciekawe ze znalazlem te wywody dopiero teraz a nie w latach miedzy 12-14.Die Glocke -dzwon
    Jesli A58 mial racje a modliszka nalezy do tych starych pierwszych,to moga wykorzystac wzmocnienie wlasnego sygnalu poprzez mikrowele w twoim domu,to dziala wszystko podobnie jak dzisiejsze kradzenie samochodow ,nie srubokret a antena.W dawnych czasach musieli wysylac swoich blzej domu do straszenia,dzis prawie w karzdym domu stoi wzmaczniacz sygnalu ,kuchenka mikrofalowa,od cwane Ruski,Chmiele i Dzidy,chodz Hanne dzidowa stawiam z jej zezem i grubymi szklami na pierwszym miejscu jako najgorsza modliszke.

    Cos sie dzieje,moze tylko stosuja Oni swoja falszywa flage bo im nie wychodzi jak chcieli.

    Nie wiem czy sprostowal Rola ,ze Polka klamala albo lepiej ze sie zabawila w gluchy Telefon granie,jedna baba drugiej powiedziala ,ze morduja dziennikarki w niemczech ,tyle ze zamordowana byly dziennikarta na Malcie.Ale czy to wazne byle by pieprzyc glupoty by na koniec poslac reszte choloty na karabiny maszynowe nad OKA .

    Like

   • ”Tak wlaciwie wszystko ma zwiazek z moimi starymi zagadkami,ciekawe ze znalazlem te wywody dopiero teraz a nie w latach miedzy 12-14.Die Glocke -dzwon
    Jesli A58 mial racje a modliszka nalezy do tych starych pierwszych,to moga wykorzystac wzmocnienie wlasnego sygnalu poprzez mikrowele w twoim domu,to dziala wszystko podobnie jak dzisiejsze kradzenie samochodow ,nie srubokret a antena.W dawnych czasach musieli wysylac swoich blzej domu do straszenia,dzis prawie w karzdym domu stoi wzmaczniacz sygnalu ,kuchenka mikrofalowa,od cwane Ruski,Chmiele i Dzidy,chodz Hanne dzidowa stawiam z jej zezem i grubymi szklami na pierwszym miejscu jako najgorsza modliszke.”

    Nazwala mnie Vrilem, Vrilem pod kontrola i bardzo sie z tego cieszyla.
    Co do Nowej Norymbergii mam gotowa wstepna liste swiadkow na ktorej jest miedzy innymi pani Teresa C.
    pisujaca do mnie pod namowa Basi B… zreszta sama w pewnym momence wyznala, ze Basia B namawiala ja do roznych rzeczy w tak sugestywny sposob ze poddala sie jej i robila rzeczy ktorych zrobic tak naprawde nie chciala… Duzo osob uskarza sie na Basie B, ze ich w taki czy iny sposob wykorzystala, oszukala czy najwyczajniej skrzywdzila… Wszystkie te osoby maja okazje swiadczyc w sprawie Basi B ktora zacznie sie juz niebawem…

    Like

   • Ach to co Eter mowi na koncu ,jest niezle ,radze zachowac tak samo swoje dane dla siebie.Czasem jak pomysle ze o malo nie wpadlem ,dzwoniac do Zagorskiego by mu o mojej sprawie opowiedziec.Gdyby nie mial czasu bo jechal na sotkanie ,gdyby na tym spotkaniu nie nagral wywiad z osoba na wozku,ktora jak ja wtedy mowila o technice jaka sie z nami bawia.Ten wywiad nie dokonczono niby z braku bateri,jak ktos chce w to wierzyc niech wierzy,dla mnie byl to sygnal juz sie do nich nie odzywaj bo wpadniesz z deszczu pod rynne i to dziurawa .Pozniejsze klopoty tego czlowieka spowodu tego wywiadu daly mi juz pewnosc jaka to alternatywa,taka sama jak na saksoni,..Karzdy z nas wie dobrze ,nawet jesli nie uwierzymi im w ich patryjotyzm i nasze niby dobro ,jak beda chcieli nas poslac na smierc w imie swoich zyskow to posla ,nie wazne czy z nasza zgoda czy bez niej ,bedziemy mieli wybor zginac za bydlo ,albo stworza nam bydlece warunki w obozach ,bo szkoda amunicji,no coz niekturych od razu rozwala by reszte wystraszyc.Na koniec stworza takie warunki ludziom ze dla cos do jedzenia pojdzie walczyc karzdy za to bydlo.By byc pewnym waszego patryjotyzmu ,postawia wam KM za plecami by sie was glupie mysli nie czepialy.
    Zadawalem sobie pytanie dlaczego Ci tzw. duchowi Maja Taki drang(CIAG) do wojny .
    Czy napewno trzeba zniszczyc wszystko by cos nowego budowac,czy tylko chodzi o jedno ,pozbycie sie niewygodnych i wbicie ludziom strachu przed smiercia do glowy by sie nie buntowali,przeciw bydla prawom.Teraz Problem jest troche gorszy ,Taki jak staryh obrazach z Norymbergi i nie jest to przebiegunowanie czy meteoryty ,choc ogien z nieba moze w tym czasie leciec.

    Livio ta Twoja nowa Norymberga nie ma nic wspolnego z Adolfem

    Like

   • ”A wiecie jak ona sprawdza te swoje parametry?”

    zadziwiony pisze:
    19 sierpnia 2018 o 22:54
    No tak, Nubiru jest chyba dużo większe niż Ziemia i jakiś pocisk z Ziemi zmienił orbitę tej planety, wskutek czego ominęła nas nie zauważona przez nikogo… Niezmiernie ciekawa koncepcja. Znaczy Muki pomylił się szpetnie w dacie przybycia Nubiru w pobliże Ziemi…Czegoż to ludzie nie wymyślą by wytłumaczyć swoje bajdy…
    https://mistykabb.wordpress.com/2018/08/09/iii-inwazja/comment-page-1/#comment-76402

    Boki zrywać Orlik, boki zrywać!

    Like

   • I jak przy tym niezatanczyc?
    Moja coreczka wprost oszalala na punkcie Boney M..

    alle teksty!!!

    To tak pomijajac watek Mukiego i Basi B..
    Bardzo mi sie nie podoba w jaki sposob osoba ta wykorzystuje innych, nawet jesli jest to ”zarozumialy Muki” 😦

    Like

   • Moge sie mylic,ale mam jakby uczucie ze Maja wiekszy Problem niz Livia ,bo moze chodzic o wlasne ich tylki.Jasne beda jeszcze kwakac ,ale jak kozie An a kwakac jak kaczka, zaczyna calosc nawalac.Po drugie nie nawidza Satyra ,bo delikatnie glaska ich Ego.Co powiedza Krolowi ,gdy powruci wraz z flota i zapyta ,gdzie podziala sie Panienka.Mysle ze Maja Problem z gra w gluchy Telefon,moze juz wiecej ludzi takich co karzda rzecz sami sprawdzaja i nie karzdy juz wierzy ze sasiad ukradl mu jaja .

    Like

 15. Ach dzieki Anu glizdzie ,przyszlo mi cos do glowy,cyganka zawsze prade powie.Chodzi o Waldenburg,ciekawe moze sie przy tym pomylili ,tancuja nie tam gdzie trzeba.Dajmy Waldensburg i morderstwo wyznawcow tzw przez nich An na Sobotce i jego ludziach .Dla tej bandy nie ma kapitalizmu ,komunizmu,wszelkich religi ,ich laczy jedno zdrada praw kosmosu .No coz moj wlasny Braciszek cygon z tej samej bandy nie dosc ze zagral zdrajce i zlodzieja dla nich to jeszcze zbrudzi sie mordem na wlasnych rodzicach od slawa dla szlachcica,ja za taka Slawe dziekuje i milionow Terz nie potrzebuje wiem jak posiac marchew i ogorki i zaprawic Terz potrafie i przy tym nie przeklinam jak AN modliszka ze jej ziemia na zlosc obrodzila ,bo musi boskie gowno robic .Czego Ci ZDRAJCO NOWEGO JUZ NIE WYMYSLA ;teraz juz Jagalla winny ze byly rozbiory ,no coz moze i racja trza bylo zdrjcom ryje dobrze wyklepac albo kazac kosom zdrajcom obciac ich leby,tyle ze tego nie mozna bylo zrobic bo splamil by se rece tak samo jak zdradzieckie bekarty.Za zbrodnie jest jedna kara jaka sami dobrze wiedza i nie bedzie zadana IM ludzka reka.Bo byla by to syzyfofa prac ,kod z modliszek zawsze wraca.Trza poczekac na wielkanoc i jajko z nieba i pojawi sie Baranek.

  Liked by 1 person

 16. Jak mogl powstac HELSKI POLWYSEP;jesli lezy na dnie cygaro od dawna ,to woda niosaca falami piasek bedzie sie na poczatek przed nim odkladac.Jesli lezy ta czesc szreg to nie dziwo ze z ladem polaczylo,ale Helu nie znam nie wiem jak ta druga strony ,ale powinna byc od wejscia do zatoki ,od konca helu w strone brzegu wyplycenie podluzne w kierunku brzegu.To jak galaz w rzece ,po jakims czasie woda piachu naniesie galaz zasypie,,z prawej i lewej wyplycenia bo piach sie powoli Osada a za galezia posrodku bedzie glebiej i duzo ryb bo pokarm osiada.

  Siolowata ryba dla Panienki z okienka.

  Zycze szczescia i dobrej zabawy,ach jedno jeszcze ,mysle zechodzilo ciotce o jezyk zwiazany z czapka jak Ahura Mazdy ,tylko ze musi byc ten jezyk w Belgi i Holandi,spowodu Gory Kwiatowej i RA ci ber -no i Planeta gozdzikow ciekawe czy w ogrodzie Wielkiej Niedzwiedzicy,otwarcie fontanny od polnocy,gdzie rokkita Wierzby porosly .Moze sie myle ale juz wiem dlaczego czarna Magi nazywaja ,mowilem ze chodzi o logike,ale ne ,to bardziej jak z robota na czarno,zadali sobie gadziory tyle trudu by sie niczego nie nauczyl SPECJALISTY od lania wody mAGI Stry,a ten sie nauczyl sam bez ich pomocy gdzie Alternatywa dla niemiec i polski kroczy.Wiec Czarna dla nich Magi a ,bo poza systemem uni wer sy te tu,bez boskiego tatu arzu.Mowilem ze bydlo znaczone ,nawet czipowac ich nie trzeba,poznac wypalony krzywy ryjek ,dla nich larzde klamsteo dobre jeszcze sie na zywo ciesza i glosno gadaja jak ludzi oszukuja ,przy pomocy duchowych przewodnikow.

  Like

 17. Jak by nie patrzyl Biblia pisze prawde ,podboj i niewolnictwo innych z gory zaplanowane.Dziwilo mnie z poczatku dlaczego urzednicy czy polscy czy niemieccy ,od eiwasza do keifasza posylaja,przecierz z jednego i tego samego KLANU -Kanu -BARKI-ARKI POWIEDZMY KU KLUX KLANU:
  pOPATRZEC GDZIE BY NIE CHCIAL ;mc Donalds czy Terz Lidl ,czlowiek by sie zdziwil kto na szpicy siedzi ,choc za odra ci sami wrzeszcza precz z niemcami,
  Slowa pewnego pisarza z niemiec ,widac mowily prawde ze mordercy wlasnych kroli,sternikow dowodcow Kahnu .Kahnat -zlotej ordy Mongolia na gorze zawsze sternik jak w nowogrodzkim.No coz najlepiej zrobic z ludzi malpy,choc nie roznia sie od nas niczym boscy wybrancy.Zauwazyc nalezy ze ten czlowiek z wywiadow ,zawsze sie odwoluje do Vojnicza ,ta sama pisownia jak np, na Wielkanocnych,a ja sie Terz dziwil czego Ojciec o tych wyspach wspominal.
  Matka mowila ze da swojej corce jak urodzi na imie Isabella Ellisabeth,teraz mowia ze to jedno,ja wpadlem przez przpadek juz dawno na to ze zdrobniale wolalem IsaEli dodac stral r do srodka bedzie Is ra eli -wiazka swiatla z kosmosu (eli) Ktos prawa Eli zlamal ale wine chcialby miec zbiorowa,wiec po to te Cale ezoteryczne klamstwa i sianie nienawisci do niemieckiego przez krakowskich niemcow,znalezli sie za Gorki wybrancy ,mowia o rodzinie ,chyba tej zwiazanej stara klatwa.Smok jak go uszkodzic ,a jak chlopcy co Maja zlosc na chciwego sasiada pchaja jego Syrence do baku.Co Syrence zaszkodzilo to i smokowi nie posluzylo,wiec biedaczek nie mogl latac,pozostalo chodzenie po ziemi ,jak karzdy czlowiek.

  Liked by 1 person

 18. Livia Nowa Norynberga ,popatrz dokladnie na stary obraz,przeczytaj opis ,czy opis nie przypomina walki anilow z lucyferem na Slezy.Teraz calkiem na dole Dzida-czyzby znak Lucferowych ,Dzida Speer.,sam po walce na niebie pozostal,albo wygral ,albo byl uszkodzony na tyle ze drudzy juz nie zadawali sobie wiecej trudy by to Dzidowe dziadostwo dobic..Jak daleko to dziadostwo dolecialo zanim spadlo.Dzidy wywodza sie z Podlasia.Mysle ze twoja kucharka Terz z Dzidow,bo jak wpiszesz w internecie to wyskakuje jej zdjecie i duzo Maja wspolnego z transportem samochodowym..A ja sie dziwil czego moj Braciszek tak zachwycony ze u ochrony rzadu w Legionowie zrobil prawo jazdy..Teraz biorac pod uwage ze ludzie zlo pokazywali w kolorze czarnym to mysle mamy boskich zbrodniarzy.Smieszne ze po tym jak powiedzialem ze jedno d to ka dwa dd to juz kaka w glowie ,widac ze czytaja wiec dodaja trzecie d i mamy maz zwana sraczka.To ta maz o ktorej pisalem ze snu za jaki dostalem opiprz od cibie spowodu dzieci.Wcale tak nie jest male dzieci ucza duzo im zostaje stare w glowie na poczatek pierwsze slowa sisisi 666,kaka Jesli rekopis wojnicza pisany jest jezykiem podobnym do jezyka na wyspach Wielkanocnych,przy tym i jezyk z ameryki pokrywa sie z wojniczem,czyzby Jagiello znal stary jezyk sprzed interwencji Bogow.Teraz jak aniolki ,angele ,engele itp.stracily swoj lotniskowiec w walce co im pozostalo ,zrobic z ziemi lotniskowiec i zmusic nas do walki o ich tylki a ONI sie wywina jak zawsze ,klamstwem wine nam przypisza ,wiec nam wszystkim pranie tylka planowali,ciekawe czy przybysze zmiana bedzie tak naiwna jak se mysla.
  Z snow wychodzi ze o ich zdradzie dokladnie wiedza,nawet moj morderca braciszek przychodzil prosic o jedzenie moja Zone jak gotowala razem z ludzmi o ciemnej karnacji .Powiedzial 2Danusiu daj mi troche tego co masz nagotowane,to nie dla mnie ale kogos innego2.
  Ten Sem moglem sobie tylko tak wytlumaczyc ,ze musial byc Ktos z jego Bozej Z ony Dzidowej kto o klamstwach i zbrodni nie wiedzial.

  Like

  • Wciaz nie rozumiem co tam sie wtedy tak naprawde wydarzylo na Slezy, tzn jak wytlumaczyc ten baldachim w czarno biale paski rozposcierajacy sie na nocnym niebie.. czasem mam do siebie zal ze mimo iz bylam swiadoma duzego niebezpieczenstwa poszlam tam, ale gdybym tam nie poszla to bym tego nie widziala.. czy to mozliwe aby chmury utworzyly na niebie az tak regularny wzor, powiedzmy kola tkackiego, czy raczej byl to hologram.. nie jestem pewna.. W tym momencie na mysl o tym wszystkim robi mi sie bardzo zimno.. to byla noc z 10 na 11 listopada 2012…

   Update

   Czasem mam wrazenie ze ktos sie ze mna bawi w CIUCIUBABKE.. bo ledwo skonczylam pisac komentarz a na niebie pojawily sie dziwne swiatla I biale pasy…

   Teraz duze jasne swiatlo ciagle krazy w kolko.. nie mam pojecia co to jest.. widzialam rozne dziwne rzeczy ale nie mam pojecia co to jest.. w tym miejscu nie ma karuzeli…

   Like

   • Ja sobie Terz niekturych rzeczy nie potrafie wytlumaczyc,to jakby duchy przodkow czuwaly nad nami i daswaly nam rady.Na Bar glowce nr domu mial 44 4+4=8,u tesciowej jak mieszkalem tez 8 byla po wyprowdce z tego domu zmienili na 22.Potem byl na asiedlu w kombinacie nr domu 53.W niemczech na poczatku dostalem 1 pozniej 4 pokojowe w 3 a jak sobie po Holendrach dom kupilem byl nr 8.Wiem ze chcial sasiad Holender zamienic sie garazami ale Ojciec wtedy powiedzial bym grazu 8 ja nie zmienial.Kiedys ni stad ni owad starszy sasiad chyba zdrowo po 70 ,przy tym zdrowie jak u konia,powiedzial o 44 schodach kolo Majera co ma sklep z butami,Co ciekawe jak zeszlas po schodach jest stara Holenderska szkola podstawowa a ulica powyzej ma nazwe Na sztolni.Tylko ze wejscie do sztolni we snie jaki mialem mialo miejsce gdzies kolo rynku jak nie na nim samym albo obok na starym placu Jalowcowym gdzie na pomniku tych co zgineli w pierwszej wonie swiatowej herb z Wejcherowa.No i dla lepszej zabawy dwie 8 mi na rekach wydrukowali.Moze dlatego jak patrze na czlowieka widze to co mysli i nie musi sie naprawde starac zeby oszukac ,wiem jaki ma cel.Dlatego co niektorzy mysleli ze jak sie nie odzywam to sie dalem bydlu nabrac,smiac mi sie chce z tego jak ostatnio wydzwaniali czy moge im to udowodnic co mowie,nawet nie pomysla ze dzisiaj nie trudno rozmowe nagrac,no coz kiedys to byla ich domena drugich obserwowac podsluchiwac a potem zmorami po nocach straszyc.Musi byc na Kwiatowej Gorze cos waznego ze starych komunistycznych zbrodniarzy tu przygnalo ,tyle ze teraz to wierzacy katolicy,krzywolicy-krzywy ryjek i to bydlecy.

    Krotko po przyjeszdzie do niemiec ,mialem dziwna wizyte zandarmeri wojskowej z Holandi zadawali dziwne pytania o smierc Matki,mialem problemy z zrozumieniem ich bo moj niemiecki byl tak dobry jak tych pare slowek z slaskiej mowy.A tu Oni jeszcze gadali po niemiecku z kluskami jakby w gebie,.Dzis juz wiem co zrobil braciszek ;PRZYPISAL ZBRODNIE POLSKICH BOGOW KATOLICKICH DUCHOWYCH KOMUNISTOW ;wlasnemu Ojcu.Ale czym sie dziwic jak Cale narody morduja i zdradzaja w grupenfirera W O L FA sie bawiac,kiedys rzadzili sami wiec bylo wielu bogow ,teraz jest wielu w jednym jak sprawa grupenfirera Wolfa z Stawki.

    Tam gdzie Kozy kuja jest kosciol ,jak by nie bylo Marsowy,Pomiatow jest kolo Walbrzycha,jest Terz jeden kolo Warszawy Terz z Waldensami zwiazany.

    Mysle ze to co widzialas na Slezy to byl hologram ,nie zdziwil bym sie przy tym ze ktos kto byl wtedy z Toba wiedzial o tym dobrze,dlatego brylate zezowate Z krzywym ryjkiem mysla ze Maja Twoja swiadomosc w ich zachlannych rekach.Tyle ze ich zachlannosc robi z nimi to ze staja sie przy tym slepi i nie zwracaja uwagi co pieprza,jak sie kapna to Satyr juz ich slowa wylapie ,dlatego sie tak wkurzaja tak naprawde na samych siebie ich wlasne slowa i klamstwa do nich wracaja.

    Do mnie przjerzdrza kobieta kturej nazwisko sie na Witz Terz konczy,kontroluje moja prace kolo zony ,tak chce kasa chorych,po snie o liscie zolnierza z Kurlandi ,zapytalem ja skad pochodzi ,Ona z Kwiatowej Gory ale ja dupek zapomnial zapytac nie skad Ona ale maz sie wywodzi,dobrze ze sama powiedziala ze ma meza z Kurlandi.Mowilem ze sa na cmentarzu kolo grobu Ojca ,Litewskie i Kurlandzkie groby .Szafgotsch mial palac w Kochcicach -na tych grobach pierwsze nazwisko jakie bylo Kochcic ,pomyslalem za pierwszym razem groby do mnie mowia .Koch -kucharz

    A58 pisal o kucharzu z Ksieza ,Louis,no i jedyna rzecz jaka kiedykolwiej wylosowalem w rzyciu to kuchnia Slaska,mowilem ze dzidy probuja sie pod kogos podszyc ,to jak hieny cmentarne polujace na spadki.Zastanawiajace bylo dlaczego bekart Dzidowo Chmielowej uczyl sie na kucharza i jak to sie stalo ze debil stal sie kierownikiem zmiany,wtedy zrozumialem co mial na mysli Ojciec z Coca Cola ,Szwajcarska Gwardia i Mc Donaldem ,ze debil Dostal dobra prace musialo byc po znajomosci,wiec trza bylo sprawdzic dlaczego On ma a ja nie mam wpisal Mc Donald i Szwajcaria ,nawet sie nie zdziwilem gdy na szczycie nazwisko spod LEGNICY i nie tylko jedno a te ma zwiazek z Kamiencem i Odrowezem ,dlatego ten tulipanowiec w Kamienieckim ogrodzie ,dlatego kopanie w zamkowej wiezy i w dodatku mysiej ,ja bym powiedzial rzymskiej.Wieza sluzyla jako obserwatorium kiedys.Co ciekawe dzis sa tam dzieci pod kuratela kosciola.

    Nie bylem wcale zdziwiony gdy dostalem Telefon od ksiedza z Gliwic ,ktory gadal po slasku ,ze Strachwitz mial dwuch synow,wiem ze nazwisko ma zwiazek z Wegrami no i wlascicielami zamku byli Terz Strachwitze.Dlatego dziwilo mnie jak to jest ze slazakow ktorzy chca autonomi nazywaja Chmiele z Dzidami itp rasistami albo opcja nimiecka a sami pasozydy w niemczech siedza i jeszcze im niemce za cos placa ,pytanie za co .Dziwilo mnie skad ta banda gdy do niemiec przyjechala wziela pieniadze na budowe domow,no coz nie na darmo bylem w polsce dla nich niemcem teraz dla tych samych bin ich pole.No coz moze jednym i drugim nie mieczem od polnocy.Ach Livio mysle ze dosyc juz tych zartow,i bawienia sie w Satyra,kto chcial zrozumiec to zrozumial ,ze nie warto za bogow natawiac tyla ,bo to u nich tak z prawem i sprawiedliwoscia jak z obieckami jak to mowili u nos na Slasku “lobiecki pod kecki.

    Like

   • ”Mysle ze to co widzialas na Slezy to byl hologram ,nie zdziwil bym sie przy tym ze ktos kto byl wtedy z Toba wiedzial o tym dobrze,dlatego brylate zezowate Z krzywym ryjkiem mysla ze Maja Twoja swiadomosc w ich zachlannych rekach.Tyle ze ich zachlannosc robi z nimi to ze staja sie przy tym slepi i nie zwracaja uwagi co pieprza,jak sie kapna to Satyr juz ich slowa wylapie ,dlatego sie tak wkurzaja tak naprawde na samych siebie ich wlasne slowa i klamstwa do nich wracaja.”

    Tez mysle ze to byl HOLOGRAM, choc co ciekawe tuz po tym kiedy wrocilam do tego doswiadczenia wlaczyla sie ta dziwna ”karuzela” na nocnym niebie.. tak jakby ktos probowal zrobic dokladnie to samo, hmm.. Zastanawialam sie nad tym wczoraj dluzsza chwilke i wtedy uswiadomilam sobie ze mam na sobie nowa tunike ktora niemal doslownie nawiazuje do owego khologramu ”karuzeli”

    null

    null

    null

    Zawsze zwracam uwage na tego typu powiazania, po prostu nie umiem ich ignorowac.. taki moj styl odbioru……..

    Tunika jest bialo granatowa… przyszla do mnie przedwczoraj poczta, a wczoraj po raz pierwszy ja zalozylam.. Nie kupilam tej tuniki przez wzglad na ten wzor, zdecydowanie preferuje ubrania jednokolorowe, zwlaszcza biale, ale.. bylo w tej tunice cos.. i juz wiem co choc jeszcze nie do konca…

    Like

   • Mi to przypomina jajka wielkanocne,patrzac z gory albo z dolu .Po czesci Rosyjska Matroszke z ktorej mniejsze wylatuja.Wszystko mamy przed soba widoczne,tyle ze dajemy sie Magi Strom podpuszczac ,podaremnie jezykow nie pomieszali by teraz jezykiem przewodnim jest polski,jak nawet niebieskie wybrancy by nie pokazac ze z SAKSA tyle ze kur w slowach z nich sie zrobil.Nawet dla tego by zlodzieji i klamcow nie rozpozac zmienili koncowke Sky na Ski,teraz juz wiadomo dlaczego pognal do Angli Owsianko jak by Dostal sraczki.Po drugie pracowalem w firmie w ktorej pracowala kobieta podobna z twarzy do Justynki,kiedys rozmawiajac z kobietami o Polsce i co sie tam stalo ,wspomnialem ze braciszek jakby sterowany przez Rutkowskiego.Nastepnego dnia nie bylo juz jej w pracy ,zapytalem kolege wlasciciela firmy dla ktorego pracowalem prwatnie na rachunek,co sie jej stalo ze nie ma jej w pracy.Dostalem odpowiedz ze zaraz jak odszedlem poprosila o urlop bo ma wazna sprawe do zalatwienia w Angli .Bialczynski mowi o krolestwie SISISTANU ;jak nazywa sie angielski wywiad.2014 mialem pare operaccji ,co dziwne bylo za karzdym razem byl ktos z Angli,przewaznie ze sluzby wojskowej ,jeden tylko byl ze w cywilu alwe starszy i co ciekawe przyjezdzala rodzina z Schider.Ta z Gliwic pisala kiedys o sk z Schieder..Naped jest swietlny i patrzac od gory czy dolu widzimy karuzele,mysle ze ma to Terz cos wspolnego z Kamera.Ach w snie z ta kaka zolta ,bylo cos jak karuzela w lunaparku,.Moze to nasze pisanie wiele nie da,ale mysle ze moze doleje Zloty Lew spo d latarni wleje zakutym palom troche Oliwy do glowy,na poprawe nigdy nie za pozno.Kto rozwalil mury pewnego miasta ,kturego Aleksander nie mogl zddobyc i dzieki temu tylko Dostal sie do miasta.Kim byla Ewa kto byl wezem a kto w tej grze zagral boga czlowieka ktorego nazwali Jezusem .Matka Alexandra twierdzila ze jest synem Zeusa ktory ja odwiedzil jako waz.Nasze magi ster y wymyslaja terza ze Krolowie Lechi pokonali Alexandra,ktos widac zapomnial ze bylo pewne plemie pokonane przez niego ktore przesiedlil do Europy za twarda walke z nim i odwage.
    Alexander blond jasny,nie musi wcale oznaczac w tym momecie wlosow ,ginie w wieku chrystusowym ,syn czlowieczy ale z Ojca boga.Umiera zatruty substancja popromienna.Dal sie Alexander zwiesc slawa bogom ,pozniej jak zaczal myslec zgodnie z prawem kosmosu stal sie nie wygodny .Czytalem kiedys relacje rosyjskich artylerzystow spod Kurska ,byly podobne do relacji spod Tyru.Zanim mogli otworzyc ruscy ogien w kierunku Tygrysow ,pojawily sie na niebie talerze ,strzelajace promieniami ,trafiony tygrys promieniem zapalal sie jak swieczka,rosjanie na poczatku nic nie zauwazyli ,byli zdzieni skad byl ogien ,bo dla nich odleglosc byla jeszcze za duza ,wtedy zauwazyyli to na niebie.Rover ,Revolwer ,nasz rower kolo od roweru,krecace sie beczki z ognien ktOrych nie ma sie bac chlopiec by Miasto grzesznikow wyszlo na powiesznie i zaczely bic w nim dzwony na wiezach.

    Like

   • Tez kiedys o tym pomyslalam, ze moze te oba SIS sa ze soba jakos powiazane. Dzisiaj wyskoczylo mi takie dziwne logo

    https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/36935858_10155798636537169_7733230827110137856_n.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=a5cef32e0f36974a3ddf57d466004d39&oe=5BF2236E

    Piszac wyskoczylo mam na mysli ze absolutnie niczego takiego nie szukalam, w ogole prawie mnie dzisiaj nie bylo w Internecie.. mysle jednak, ze Mossad nie ma powodow aby sie mna interesowac…

    P.s Antro-Vis
    VIS to po holendersku RYBA
    Pierwsze spotkania stowarzyszenia odbywaly sie na zamku Gorka w Sobotce..
    Panna z Ryba stoi tuz obok.. na Slezy..

    Like

   • Livio co mowi Tobie slowo Fe ,Jagalla opisal swoim wiecznym piorem wszystkie miesiace ale brakuje jednego ,dlaczego nie ma lutego.? 44 lata swietlne to gwiazda przed naszymi wrotami.To jak by przed nosem ,trza tylko poprosic o pomoc.Dobre Fe odlecialy ,zle u nas pozostaly,to sa te zezowate z krzywym ryjem One jak hieny rzadza sie w Magi stracie.No coz mowia ze pisalo Vojnicza kilka osob ,powiem ze nie musi byc to Prawda ,sam wiem po sobie ze jak duzo pisalem to nauczycielka w szkole myslala ze ktos mi pomagal w pisaniu zadania z Polskiego.Dlugi czas byl rekopis w rekach Jezuitow ,widac zadanie dobrze ,opis drugiego miesiaca z rekopisu zniknal ,brakuje stron.Po niemiecku dzis to FE -buar-gdzie ta gwiazda fe jest 44.

    Sep ten ber Okto ber Nowen ber Decen ber gwiazdy w Wielkiej Niedzwiedzicy .Gdzie jednak znajduje sie ta planeta gdzie gute Fe sa ,polski nam w tym napewno nie pomoze,najczesciej uzywanym slowem u Vojnicza jest haut,no coz lali nas swoim moczem dlugo wiec i haut u nas dobrze wygarbowany.Jednak zarty sie skonczyly Magi stry i sterki przedobrzyly no to Adasia 44 i drzwi z wiadomoscia u szatana z siodmej klasy:to znaczy planeta przed nosem przed samy<mi drzwiami.Gwiazda Al Haut w wielkiej Niedzwiedzicy odleglosc 44 lata swietlne.
    Czy nasza Legenda o Wandzie i czeska nie opisuja tej samej sprawy,jasne ze sie nie utopila w rzece ,lecz odleciala ,mamy pecha zle cery pozostaly.Phenomem -pokaz przekaz z planety Phe.to samo jak sie weznie rukiego Fjodora-Feodor,Phenix z popiolow.

    Jeszcze jedno ,Wanda -jesli sie nie utopila lecz odleciala ,to wisly zrodlo pokazuje skad .
    Dlaczego Baska tak panicznie bala sie Alkaidy,mysle ze sami bojownicy o tym nie wiedza ale ci co ich finansuja wiedza napewno.Znowu Nidzwiedzica sie tu klania.

    Like

   • Fe.. pierwsze skojarzenie to zelazo.. drugie to february czyli luty wlasnie a trzecie.. feniks.. choc tuz po tym przyszla mi jeszcze na mysl febra, goraczka I rozpalony piec…. Haut to chyba skora ze staroniemieckiego.. chyba tak skoro piszesz o garbowaniu.. ale slowo to moze tez oznaczac wysokosc np cos wysokiej miary I stad np haute couture… Wanda na AldeBaranie?

    P.s Widze ze Al Hut to z arabskiego Paszcza Ryby.. Paszcza Ryby w Wielkiej Niedzwiedzicy? Paszcza Ryby czyli chyba po prostu GLOWA.. Wczesniej napisalam ze VIS to po holendersku RYBA, a wiec pelna nazwe ANTROVIS mozna przetlumaczyc jako Ludzka Rybe, albo Czlowieka Rybe albo.. Czlowieka z Ryba? Choc watpie aby tworcy Antrovisu sugerowali sie holenderskim… ahh, I jeszcze przyszedl mi na mysl Piotr, ale to jutro napisze dlaczego, bo musze zrobic zdjecie…. Livia

    Like

   • Livio terraz to zaczyna straszyc ,moze dlatwgo Laguna mowila Silowata,Mikolajki i legenda o rybim Krolu.Holenderski i staro niemiecki Maja wspolne korzenie.Ludy moza o ktorych wspominal A58 I powrot krula ni Blizniaki wszystkie te legendy slyszalem tu gdzie mieszkam,od ruskich sasow ci mowia jeszcze starym niemieckim.Z tym ze trzeba sie jeszcze dalej cofnac ,czas gdy Jagielo mogl rozmawiac z karzdym wladca bez tlumacza,Dlatego vojnicz nie pisany rusinskim ,polskim czy jesucue innym ,tylko jezykiem ktorym pisali dawniej wszyscy egipcjanie,sumerowie itd.Nazwy starych majanskich bogow jak podzielisz na sylaby i wezniesz njstarszy niemiecki to mona sie naprawde zdziwic .Ra to nie slonce a promien ,blysk ,nie dziwota ze i piorun.Swiatowid-Swiatlowod.Rzym -mysz,po niemiecku RÖMER DZIELAC mamy rö mer czlowiek morza ludy morza ,droga mleczna ,morze nie na ziemi.To wyychodzi nam tu na to ze jestesmy na calym swiecie jednakowi,nie dziwota ze murzyn ma biala skure tam gdzie slonce nie dochodzi.Mowilem ze niemiecka czy polska banda od tancw na skezy to Ci sami ,nie ma tu mowy o ich zjednoczeniu ,,moze udawali ze sa podzieleni,by zyski miec na niewiedzy podzielonych ludzi.Dlatego dziwilo mnie dlaczego nazywaja mnie Ci sami mordercy w polsce faszysta niemcem a teraz tu komunista i polokiem.

    Mag -w starym swiatowym jezyku oznacza wielki,Jagalla do niego dojdziemy zaraz i dlaczego polskie oswiecone upadlaki nazwali po swojemu jagiela.Mag -wielki -kniaz-ksiaze ,herzog -prinz—pierwszy mamy wielki pierwszy popatrzmy na Wladka nazwisko po staremu Wielki Pierwszy jagalla -jag -alla wielki pierwszy mysliwy z kosmosu na Aschu .Elementarz pokazywal nam w pierwszej klasie juz kosmiczna pochodzenia tajemnice,alla i as Spodek z nieba.Aja myslal co z tym zlotym rogiem I Knov em.

    Teraz wiesz juz dlaczego wciskali Tobie ,pierdoly o czarnym magu,nawet Zagorski zaczal pieprzyc glupoty ze czarny mag ich przesladuje.No coz wychodzi teraz dlaczego z jednej strony nie dali isc na Chemie ale bardzo chcialy Angele by zostal ja ksiedzem ,no coz nie umie spiewac jak mi ANGELE ZAGRAJA engel Terz z tej samej bandy,CzarnyMag-mag to wielki czarny dlaczego czarny ,doszedl do ich wiedzy sam ,to jak masz robote poza systemem.

    Jackowski wrozy w Polsce wojne domowa,jesli ja Ci moge niesv wiecv ,nie pchajcie sie ludzie do ich rozruby ,nie pokonacie Tego co niby dla waszej wolnosci krew z was toczy.Bahn Pociag z nieba z klatkami dla zdrajcow Ojcow juz w drodze ,wiec zalecam ja ci spokuj , by pozostac soba czlowiekiem i nie znalezc sie nie z wlasnej winny w pociagu dla zdradliwych MAGI STER ow.Jeden czlowiek ,ein men -nie oznacza jednego czlowieka tak naprawde karzdy czlowiek na ziemi to Angelsaxe ,czlowiek to nazwa dla uwiezionych zniewolonych ludzi nieba.Dlatego nam pomieszali buntownicy jezyki i dzis sami o tym dobrze wiedza,dlatego nie dopuszcza by ktos poza kregu poznal ich upadlych tajemnice,szukaja gadow upadlakow niby dla was ale jak znalezc to zdblo w kopcu siana jak sie jest samemu zdzblem w tym kopcu .

    Te wywody niemieckiego goscia nikt nie wyda ani w niemczech ani w polsce choc wydadza klamstwa Kwietnia.Teraz wiadomo dlaczego zlikwidowali indianskie elity,by nikt nie pozostal kto by umial stara mowe czytac.Slaski moze i Kaszuby nie mowiac o luzycach sa iejscami w kturych sie resztki starej mowy zachowaly ,dlatego tak niszczono urzywanie starej mowy choc biorac przyklad CEPA Eryka nie wszystkich mowiacych po slasku tepili,a ja sie dziwil czego ten tepak jak przyjechal ja do niemiec sie czepial glupio ze nie umie dobrze mowic,On SB kapus wyuczony w Legionowie sprzedawczyk wlasnej rodziny jedno co umial to mowic po slasku z pisanien i liczeniem to juz byl Problem ,no ale za zdrade dali mu zrobic Z Dzidy bydlaki zrobic prawo jazzdy na ciezarowki.Niesv wiecv wietrze wiesc po swiecie,nie walczczlowieku z tym z czym wygrac nie mozesz zawsze na koncu chocbys wygrak o dziwo jestes przegranym przez Magi strow wyykorzystany dla ich zyskow.

    Like

   • ”Livio terraz to zaczyna straszyc ,moze dlatwgo Laguna mowila Silowata,Mikolajki i legenda o rybim Krolu.”

    Tak, w koncu to ona tak Cie nazwala, a ponadto okreslila mianem Potockiego GRAFOMANA. Laguna zachowala sie wobec mnie wyjatkowo podle.. raz wczesniej wybaczylam jej pewien komentarz, ale wszystko ma swoje granice… To tak w ogromnym skrocie.. A to cos a apropos skojarzenia z Piotrem..

    null

    null

    To okladka ewangielickiego magazynu ktory wyciagnelam ze skrzynki pocztowej.. W pierwszej chwili nie skojarzylam ze Ten Petrus to sw. Piotr, ale tylko do chwili kiedy nie zauwazylam KLUCZY 🙂

    W tym magazynie niemal wszystko kreci sie wokol szeroko rozumianego rybolostwa i ryb..

    null

    I to jest wlasnie to skojarzenie z Piotrem o ktorym wspomnialam przed spaniem.. a Ty wlasnie piszesz
    “i legenda o rybim Krolu”

    ………..

    Like

  • Tak, w koncu to ona tak Cie nazwala, a ponadto okreslila mianem Potockiego GRAFOMANA. Laguna zachowala sie wobec mnie wyjatkowo podle.. raz wczesniej wybaczylam jej pewien komentarz, ale wszystko ma swoje granice…

   Wiesz nie wiem na czym miala polegac ta podlosc i raczej nie jestes wiarygodna Livio w tym momencie.

   Like

   • W momencie kiedy BasiaB nawypisywala na moj temat te wszystkie obrzydliwe klamstwa ty napisalas, ze obie jestesmy takie same, jak matka z corka.. I to uwazam za obrzydliwy chwyt ponizej pasa, przyrownywanie mnie do osoby ktora mnie do osoby ktora sie nade mna z premedytacja zneca.. ale od tego bedzie sprawa I swiadkow zbiera sie coraz wiecej.. bo nie ja jedna mam juz tego serdeczbie dosc! Osoba ta zmieszala z najgorszyn blotem nie tylko mnie ale co najgorsze moje niczemu winne dzieci I wlasnie za to poniesie najwieksze konsekwencje! Ponadto sa pewne dowody w sprawie ktore wskazuja na to ze to wlasnie ona kazala porwac moja coreczke. To doszli doslownie na dniach. Za takie cos trzesienie ziemi w skali 10 ale personalnie tylko dla niej!

    Like

   • Przeczytaj wiec raz jeszcze swoj ostatni komentarz, jest tam gdzie go dodalas…

    Nie przypominam sobie , abym miala jakiekolwiek intencje , aby Ciebie obrazac – tyle mam do powiedzenia … Moze zle cos zrozumialas …

    Like

   • Czasem sie cos chlapnie intuicyjnie . Jutro napisze skad wzielo sie to niefortunne porownanie , moglas zapytac co przez to rozumie nie musialabys sie denerwowac.

    Like

   • Daj spokoj. Tam wszystko bylo jasne. Intuicyjnie? Raczej nazwalabym to PREMEDYTACJA.. Dokladnie te same techniki stosuje Alicja z Krainy Czarow czy Oska.. wszystkie jestescie zwiazane z Cheopsem.. I wszystkie w jednej chwili potraficie sie przeistoczyc z Dr Jekylla w Mr Hydea.. Czy wszystkie przeszlyscie to samo programowanie? Sadze ze tak… Napisalas duzo ciekawych komentarzy na moim blogu, zwlaszcza jako Wiedzma.. niestety kilka Twoich zachowan dalo mi wyraznie do zrozumienia ze mam do czynienia z osoba ktora niebezpiecznie zmianna, ktora w jednej chwili z przyjaciela zmienia sie w wroga jakby calkowicie zostala przejeta.. tak tez zachowuja sie podwojni agenci.. Pamietasz ten komentarz w ktorym pisalas do mnie o Budowie Domu? No wlasnie.. rownie dobrze moglaby to napisac Jaga Katarzyna (JMR) Ale oczywiscie jesli chcesz cos wyjasniac napisz.. znasz przeciez mojego maila. Livia

    Like

   • Livia do ”Piotra”

    Znalazlam twoj komentarz w spamie. Przed usunieciem skopiowalam i dalaczylam do archiwum sprawy.
    Absolutnie nie zamierzam publikowac na wlasnym blogu tych skonczonych oszczerstw na swoj temat..
    wystarczy ze publikuja to obie Mistyki.. A tyle razy pisalam zeby zostawic moja rodzine, zwlaszcza dzieci w spokoju jak i ogolnie nie tykac mojego zycia prywatnego…
    Pisalam tez ze za to beda najwieksze konsekwencje… Powolujesz sie na Jakuba i Slawka. ale to tylko dwie osoby z wielu ktore kontaktowaly sie ze mna.. wszystkie w tej samej sprawie.. W archwium sa juz tysiace komentarzy i maili od tych osoby i innych, np. od Jakuba namawiajacego mnie na spotkanie na granicy niemiecko holenderskiej w dniu 30 kwietnia i koniecznie z moja mala coreczka.. czy od Majestica ktory koniecznie chcial mnie i dziecko skanowac tego samego dnia czyli 30 kwietnia 2016.. po to aby sprawdzic jakie mamy DNA.. Jakub sam sie zreszta przyznal do wielu spraw.. Teraz pisze do mnie osoba ktora twierdzi ze ma nowe dowody w tej sprawie ale one tylko potwierdzaja te mistyczna siec powiazan… Jakiego rodzaju dokladnie to sa powiazania nie bede pisac na blogu przez wzglad na dobro sprawy.. A teraz jeszcze raz – PROSZE ZOSTAWIC MOJA RODZINE W SPOKOJU raz i na dobre!!! Prosze sie zajac wlasnymi rodzinami, dziecmi, zonami, mezami, matkami, itd.. Jasne? Livia

    Like

   • Livio kiedys w niemczech mialem opisac nauczycielke od niemieckiego,popelnilem straszny blad ,od mozna w niemczech dostac po gebie,przy opisie doszlem do glowy i okreslilem jako Eierkopf,jajowata .Czasmi juz tak bywa ze wezniemy okreslenie ktore dla innego moze byc obrazliwe.ach mam cos ciekawego co do gowna malego dziecka

    przy okazji popatrz na logo tagena i na zdjecie z Extersteinow

    https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58410044

    No coz Jezus sie pojawil na niebie na krzyzu ,posrod 12 apostolow,ten co po majanskiej piramidzie chodzi,i tak waga stala sie panna a panna w lwa sie zamienila .

    skad pochodzimy ,do przodkow miejsca sie modlimy,nawet na codzien go spozywamy ,dlaczego wybrancy przed nami to ukrywaja.Chaleb -Chleb .Chleba powszedniego .
    By cos poskladac klucic sie nie nada,dosc wokolo Oswieconych ,kturym nie na reke nawet mala kropla prawdy.wierzylismy w przodkow zawsze Wielka matka E li.

    Mysle ze dlatego tyle Issa b e li od ratowania narodu wybranego od miejsca jednego.

    eNGEL SAXEN na wegrzech mieszkaja w siedmiogrodzie ,skad pochodza ,zaraz powiem,ale Problem mam paso zydami choc we snie byli ladowani razem z nami ale rabi ukradl walizeczke dziewczynie nie bylo widac z niego swietliste niewiniatko.

    Wiec z swiecznikiem nie wiadomo moze Terz kradziony ale znowu 7 jak u siedmiogrodu Plejady.

    Ach watpisz ze holenderskim ,wiem ze nie umie tego jezyka ze smu z ciotkami,ale z dziwna czapka jest zwiazany,irminsul w tagenie i ten pochylony z Extersteinow.
    Tagen to wiec .Plat deutsch to ten jezyk jakiego uzywaja na kwiatowej gorze i potomkowie niemcow jacy wyjechali do rosji z Katarzyna.Owsianko urodzil sie w rosji ,babka lala by cepa z niego wygonic ,wiec mogl w rosji byc razem z zeslancami niemieckimi i tam mogl slyszec o Blizniakach i przecince.zreszta jeden jezyk na swiecie ,zmieniony przez ich Ojca ktury zdradzil Matke i jezyki ten pomieszal na kilka .Zbrodnia w Meksyku i cALEJ POLUDNIOWEJ AMERYCE BYLA ZAPLANOWANA Z ZIMNA KRWIA;by nie wyszlo ze mowili ludzie jedna i ta sama mowa.Ciekawe czy wie Erdogam skad pochodzi z nazwiska mu wychodzi ziemski Pan z gwiazdozbioru Ophiuchus,jakby znowu feniks z popiolow.

    Like

 19. By Source image: Tadeusz Gajl,Ostrich feathers, POL_COA_blank.svg – Tadeusz Gajl, vector version: Bastianow,Charges and arrangement of the elements: AvalokitesvaraTa grafika wektorowa została stworzona za pomocą Inkscape przez Avalokitesvara. – Herbarz polski od średniowiecza do XX wieku, Tadeusz Gajl, Gdańsk 2007, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6088651
  Co do rysunku z Ameryki z drzew i naszego Luk ,tyle ze luk z Lustra dodac.
  Teraz juz mozemy sie domyslac dlaczego cala ,prawica i komuna nagle stala sie az tak religijna i duchowa.Od panowie od Slawy dosc z ludem zabawy,pozdrowienia od E li wiec nie zbirac dziadcki za duchowosc a naprawde brac sie za naprawe.Nie wystarczy ukrasc nazwiska ,czy skrzyneczke Rabinowi od Dziewczyny ,przychodzi czas i przychodzi pora ,ze Usta krzywe i rece krwia splamione dla karzedo beda widoczne.Klamstwa wracaja zawsze jak Bumerang do tego co klamstwo wypowiedzial,wiec nie warto z nimi walczyc ,wystarczy nie klamac i starac sie mowic tylko prawde ,czasem mozna sie pomylic ,ale nauki byly dla wybranych Magi Ster-kow ,wiec jesli ktos sie pomyli w prawdzie to juz nie taka jego winna jak tego ktory wyuczony za podatki wszystkich zachowuje prawde dla siebie a podatnikow karmi klamstwem czy Maryjka w Klapie,nabijajac w buteke Niebieska Matke,wiec i jego miejsce bedzie jak Dzina w butelce.

  Like

 20. Z zelazem Livio ,to juz Tobie pisalem zagadkami ,jest miejscowosc w Wali ,gdzie mieszkala Stokrotka jako dziecko,jest Terz metal ,ktory wystepuje razem z zelazem a nr jego jest 44 ,mysle ze ten Metal jest tym zlotem czy jak kto woli skarbem -kluczem do otwarcia nieba bramy.E li asz -asz to jak spodek wszedl do brzucha czegos Mag Stern z ryby.Pytanie czy przekladajac ,tlumaczac zrobiono to specjalnie,wszystko wskazuje na to ze tak,i nie chodzi tu o kod .Bo jaki mialby interes ten ich Bog by pomieszyc nam jezyki ,jak w bibli pozostaly by slowa pelne prawdy.ELI W SWOIM SPODKU UDAL SIE DO wiekiego STATKU MATKI 8niebieskiej matki8 i udal sie w niej do Ryby. Z wielkiego i ryby zrobiono brzuch wieloryba .Zaginione plemie Dana -jedli ma to zwiazek z lutym ,to nie dziwne ze opis tego miesiaca jak i planety zginal z rekopisu ,inne miesiace i planety sa na swoim miejscu .tO MOZE BYC TERZ ich Judasz ktorego wprowdzili do religi,ktory to nie zgodzil z tym co zrobili z ludzmi na ziemi,Wychodzi mi cos na to ze ten ich Bog chodzi jak my po ziemi,bo by latac statku Matki nie ma.No coz po czesci wiemy juz czemu Bialczynski napisal u siebie sk Hanys.Mowilem juz dawno ze mi´sie ten ich Tagen nie podoba bo w saksonskiej starej tradycji to to samo co u slowian wiec.Pochodzimy wszyscy z kosmosu ,tam mamy my przodkow,mowilismy jednym jezykiem ger lachow ,jednym w kosmosie i kiedys i na calej ziemi.Na slasku zachowaly sie czesci z tego jezyka ,choc i poprzekrecane ,jak i po czysce u aztekow nikt juz starego pisma nie umie czytac choc jak sie na ich nowa mowe majow i astekow popatrzy dobrze ,znajdzie stare wyrazy choc nieco poprzekrecane.Dlatego tak wciskaja wybranstwo narodu polskiego ,tak nie lubia niemcow,jasne PASOZYDY Maja latwiejsze zadanie ,gdy ofiara nie widzi przez kogo obrzerana ze skury.Haut Wiec nie ma sie co dziwic ze tak pra w swej gadce do wojny jak juz nie swiatowej to przynajmniej domowej,jak przodkowie przyjada z nowa zmiana ,trza miec kozla ofiarnego na podanie ,przecierz pasozyd sie nie przyzna do tego ze zrobil z ziemi ludom pieklo,by mogly niebieskie ptaszki zyc z datkow i pracy reszty ,nie dajac nic wzamian ,oj przeprasszam daja klamstwa z Kur(krzywego) ryja :

  Like

  • ”Z zelazem Livio ,to juz Tobie pisalem zagadkami ,jest miejscowosc w Wali ,gdzie mieszkala Stokrotka jako dziecko,jest Terz metal ,ktory wystepuje razem z zelazem a nr jego jest 44 ,mysle ze ten Metal jest tym zlotem czy jak kto woli skarbem -kluczem do otwarcia nieba bramy.”

   RUTEN…
   hmm..ciekawe dlaczego wlasnie tak…

   Like

 21. Livia – ”P.s Widze ze Al Hut to z arabskiego Paszcza Ryby.. Paszcza Ryby w Wielkiej Niedzwiedzicy? Paszcza Ryby czyli chyba po prostu GLOWA.. Wczesniej napisalam ze VIS to po holendersku RYBA, a wiec pelna nazwe ANTROVIS mozna przetlumaczyc jako Ludzka Rybe, albo Czlowieka Rybe albo.. Czlowieka z Ryba? Choc watpie aby tworcy Antrovisu sugerowali sie holenderskim…”

  Ostatni raz lądowali 500 lat przed Erą Ryby.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s