Slowianskie Zwiedzenie (czesc 4) HYKSOSI

Mother Language vs. Genetic Invaders

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/33168-2/

Zaczne od wypowiedzi pana Białczyńskiego

31 maja 2018 o 09:25

Bo Słowiano-Ariowie to słynne Ludy Morza (Hyksosi Egipscy), Trojańczycy 

https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/#comment-11800

W innym miejscu pan Bialczynski wyznaje ze Slowianie to Chazarzy.. ze pochodza od Smoka.. Weza (Ouroborosa) oraz co najciekawsze od BAZYLISZKA i tu link

https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/03/czy-slowianie-pochodza-od-bazyliszka/

Warto sie tez zapoznac ze zdaniem pana Bialczynskiego na temat otwarcia Tunelu Gotharda aby zrozumiec z jaka agenda mamy do czynienia:

Otwarcie tunelu Gottharda – w Rycie WELESA i Kostromy Bogów Zaświatów / Podziemia-Nawi i Weli-Prawi!

Ale przejdzmy teraz do Hyksosow:

To moj komentarz z postu ”Ojciec PIO z Nowej Huty i Sluzby Specjalne”‘

Chazarzy to Hyksosi

i wszystko nabiera glebszego sensu.. stad to szarpanie mnie z powodu Hatszepsut…

Hyksosi (egip. hekau chasut – władcy obcych krajów arab. الملوك الرعاة – królowie pasterze) – termin określający niejednorodną etnicznie grupę ludów zachodnioazjatyckich (semickich i huryckich) przybyłych do delty Nilu ok. 1650–1540 p.n.e. w tak zwanym Drugim Okresie Przejściowym.”
https://www.google.com/search?q=hyksosi&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

p.s z powodu Hatszepsut i skrzynki…

Jakub do Livii
10/03/2016

Moze bylas Izyda, ktora zostala porwana i na jej podstawie stworzono duplikat, ktory mial za zadanie wykrasc Arke i narzedzia od krolowej Hatszepsut…. Czas pokaze.

(…)

I CO POKAZAL CZAS JAKUBIE???!!!

Hatszepsut 3 400 lat temu Hatszepsut ukryła technologię portalu łukowego chroniąc system portali przed Drakonianami Totmesa kontrolującego brata, finalizuje wypędzenie Hyksosa z Egiptu.

https://liviaflow.wordpress.com/2017/08/25/historyczne-zdarzenie-wyzwalania-linii-czasowej-cz-i/

google translation:

Oś czasu Inwazji Dżesera

Fragment transkrypcji – Najeźdźcy nie wiedzieli, jak korzystać z tych technologii, ani nie mogli uzyskać do nich dostępu dzięki swojej walczącej świadomości niskiej częstotliwości, więc utrzymywali przy życiu niektórych z bardziej wybitnych Strażników, aby pokazać atakującym grupom, jak używać ich do otwierania portali , bramy itp. Jak można się domyślić, byli torturowani i więzieni, aby się do nich zastosować. Saqqara była bramą, która służyła do wniebowstąpienia, aby opuścić plan ziemi, a hieroglify wciąż istnieją pod ziemią, ponieważ jeśli potrafisz je odczytać, dają instrukcje, gdzie w rzeczywistości dostęp do portalu. Z tego, co rozumiem, wynika, że ​​dostęp do nich był możliwy dzięki Polaris w tym czasie. Wygląda na to, że torturowali oni Strażników, by używali Narzędzi Łukowych do rozpruwania otwartych czarnych dziur i wykorzystywano je do późniejszych inwazji zasadzek, które stały się znane jako inwazja Hyksosów na Egipt. Główne czynniki kontrolujące drakonicznie wspieranych Hyksosów wydają się czerpać z rozerwanej czarnej dziury z 5D, podróżowali po podboju, gromadząc więcej ludzi i siłę (np. Kaukaz), a następnie te same siły powróciły, by zaatakować Hatszepsut podczas jej rządów i jej Bitwa z kontrolowanym przez szatana Tutmozem III, który przejął kontrolę nad nim przez pewien czas, a wszystko to doprowadziło do uderzenia w rytualne praktyki Kapłanów Amona w Karnaku, o których dyskutowano wcześniej w osi czasu Akhenaton około 1500 lat później. Uważa się, że kapłani Amona nauczyli się zdobywać władzę i pieniądze poprzez rytuały poświęcenia krwi i używania dzieci, których nauczali ci wcześniejsi najeźdźcy, tacy jak Hyksos, którzy wydają się praktykować ofiary składane przez Baala. Wydaje się logiczne, że prowadzi to do kultu Molocha na ziemiach Cannan, gdzie niektóre grupy ludów semickich i lewantyńskich były aktywne w ofierze dziecięcej dla Molocha. Hatszepsut i Akhenaton byli inkarnowani w tych samych Domach Królewskich z wcześniejszych grup Strażników na linii czasu Dżesera, stąd te siły satanistyczne miały siekierę do zmywania, chcieli, by te genetyki były unicestwione i kontrolowane, miały wtedy świadomość 9D i chciały tego z ziemi. Drakońscy kontrolowani ludzie, tacy jak Hyksos Kings, zostali zmanipulowani, by zabić to, i przejąć Egipt, gdzie wszystkie te portale, piramidy, tunele i rezonatory harmoniczne wciąż były pół-funkcjonujące, aby mogły one również korzystać z tych zasobów, jak również jako kontrola dostępu do gwiezdnych wrót.

https://ascensionglossary.com/index.php/Hatshepsut_Invasion

TYM RAZEM HATSZEPSUT PRZEGONI WAS RAZ I NA DOBRE ANTYLUDZKA MAFIO!!!

https://liviaflow.wordpress.com/2018/03/21/ojciec-pio-z-nowej-huty-i-sluzby-specjalne/comment-page-2/#comment-12222

cdn

linki do wpisow powiazanych:

Slowianskie Zwiedzenie

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

Slowianskie Zwiedzenie (2)

https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/30/slowianskie-zwiedzenie-2/

Czy SLOWIANIE pochodza od BAZYLISZKA?

https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/03/czy-slowianie-pochodza-od-bazyliszka/

Slowianskie Zwiedzenie (3) czyli Chazarzy kiedys, chazarzy dzis!

https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/06/slowianskie-zwiedzenie-3/

 

 

 

 

77 thoughts on “Slowianskie Zwiedzenie (czesc 4) HYKSOSI

 1. Z Egiptu zostali wypedzeni Krolowie Pasterze czyli.. Hyksosi…
  I od tego zacznijmy…
  No to kim jest ZYD?
  Z pewnoscia jest panem Bialczynskim..
  Przeciez pan Czeslaw sam sie do tego przyznaje…

  Hyksosi pochodza od Setha.. to biblijni izraelici czczacy przede wszystkim BAALA.. a cala historia nabiera jeszcze wiekszych rumiencow kiedy przyjmiemy za fakt ze Seth to tak naprawde MARDUK (niszczyciel) I tak witamy w swiecie “DOBRYCH PASTERZY” I ich zelaznych rozg.. I tu dochodzimy do tego kim jest ZYD czyli tak naprawde HYKSOS, bo oryginalne plemie hebrajskie.. stanowiace jedno z 12 oryginalnych plemion anielskich ludzi – straznikow graala to inna bajka.. podpowiem tylko, ze majaca duzy zwiazek z holokaustem rdzennych indian… zreszta ten holokaust dosiegnal ogolnie wszystkich oryginalnych plemion anielskich ludzi… wiec naprawde nie wiem panie Czeslawie czy jest tu byc z czego dumnym, ze jest sie potomkiem tak zbrodniczej mafii…

  update

  Mozliwe ze OZYRYS i IZYDA byli para straznikow gwiezdnych wrot/graala, dokladniej 10 wrot zwiazanych z Lira Wega ktorym przyporzadkowany jest symbol ANKH.. wrota te znajduja sie na terenie dawnej Asyrii, obecny Irak… Ozyrys zostal jednak zamordowany przez Setha Marduka a Wrota przejete… wraz z Izyda???

  Like

 2. Ale kogos ugryzlo ,pasozyd wrzeszczy na calego.Najgorsze ze wrzeszczy jakby o sobie,widac nie ma kogo doic i konczy sie mienie ,wiec AN sie wkurza i nie placi egzocystce za jej prace.Teraz wylize dupe karzdemu,co wczesniej z Ktosiem na niego plula,oby tylko dorwac sie do zarelka ,nie wazne sumienie dla nich wazna skradzinego suma mienia.Bo inaczej AN wyplady nie da i bedzie bieda.Ale jak nazwac suczke ktora wyzywa wlasna Tesciowa od najgorszych tylko dlatego ze zagonila gowno do prawdziwej roboty,ale pieprzyc farmazony o tym ja to ONA chroni swoja rodzine.
  Takie same gowno jak suka z dzidowj zici ,z daleko chmielem smierdzi i nie posprzatanym wlasnym gownym i szukaniem kogos kto za nich te gowna posprzata,dla nich byl by wlasne gowno wzieli do wlasnego ogrodu ,moze rosliny dodaly by rozumu krzyworyjcom pustoglowym.

  Like

 3. Poczatkowo mialam napisac tylko to jedno zdanie – ”Z Egiptu zostali wypedzeni Krolowie Pasterze czyli.. Hyksosi…” bo to pozwala spojrzec na caly dramat z zydami w zupelnie innym swietle… Biblijni Izraelici to wlasnie HYKSOSI wywodzacy sie od ABRAHAMA z lini ANU.. Pomijam te wszystkie oszczerstwa wypisywane na moj temat przez Basie B, bo to celowa zagrywka aby odbiec od glownego tematu i go rozmydlic.. Nigdy rzecz jasna nie uwazalam sie za zadna boginie, wprost przeciwnie do autorki Mistyki B zwacej siebie Ozyrysem 🙂 Mam za to wiele maili od ludzi ktorzy faktycznie sugerowali mi ze jestem wcieleniem czy to Izydy czy Wandy czy MM – w co nigdy nie uwierzylam.. Mialam po prostu swiadomosc ze ktos chce mnie w ten sposob podejsc.. i przy okazji przypomne pewien wpis

  Dlaczego nie chce byc Boginia (Is Is)
  https://liviaflow.wordpress.com/2018/02/22/dlaczego-nie-chce-byc-boginia/

  Ale wrocmy do glownego tematu, czyli Hyksosow i zdania:

  “Z Egiptu zostali wypedzeni Krolowie Pasterze czyli.. Hyksosi…”

  I to wlasnie przez Hyksosow zostal podbity Kanaan, przez Hyksosow z Krolem Pasterzem Abrahamem na czele… to jest ten NAROD WYBRANY – RASA PANOW..

  Like

  • Kuklinski byl czlonkiem chazarskiej mafii

   ”Ryszard Jerzy Kukliński (June 13, 1930 – February 11, 2004) was a Polish colonel and Cold War spy for NATO. He passed top secret Warsaw Pact documents to the CIA between 1972 and 1981. The former United States National Security Advisor Zbigniew Brzeziński described him as “the first Polish officer in NATO.””

   https://en.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Kukli%C5%84skinull

   P.s Brzezinski byl czlonkiem Przymierza Marduka (S.A.A.L.M).. wspominalam o tym kiedys w “Slezanskiej Lirze”.. I moze to dobry moment na przypomnienie LISTY MARDUKA, na ktorej zostalam umieszczona przez pania Basia B wraz z innymi osobami skazanymi na smierc za przewinienia wobec lorda Marduka… W sumie z tego juz dawno powinien byc proces ale skoro jeszcze go nie bylo to znaczy ze SPRAWIEDLIWOSCI stanie sie zadosc w inny sposob, taki ktory powinien zakonczyc dzialalnosc tej antyludzkiej mafii juz na zawsze..

   Like

  • Osobiscie jestem na 100% pewna ze Izraelitami wypedzonymi z Egiptu byli wlasnie Hyksosi. Wlasnie zreblogowalam tez pewien post ktory nawiazuje do kwestii Hyksosow I o co wlasciwie chodzi w tej calej dramie.. historia lubi sie powtarzac, a wiec znow mamy na topie SKRZYNKE…

   p.s symbolem Hyksosow I plemienia DAN byl GRYF:

   http://britam.org/Hycsos.html

   W tej chwili sytuacja wyglada tak ze BasiaB & spolka przyznaja sie otwarcie do bycia potomkami Hyksosow, Chazarow oraz Plemienia DAN.. no I oczywiscie Anunnaki… czyli WEZOWE PLEMIE w pelnym natarciu… plemie ANTYCHRYSTA… Powinno byc wiec zrozumiale dlaczego chca mnie patroszyc… to za CZLOWIEKA..

   Like

 4. II Okres Przejściowy zakończyło wygnanie Hyksosów z kraju i ustanowienie słynnej XVIII dynastii. Zaczął się wtedy dużo lepiej poznany przez egiptologię okres Nowego Państwa.

  Niektórzy pisarze epoki hellenistycznej i klasycznej (np. Maneton, Józef Flawiusz) utożsamiali Hyksosów z przebywającymi w niewoli egipskiej Izraelitami. Teza ta ma i dziś swoich zwolenników (np. egiptolog David M. Rohl), ale większość historyków ją odrzuca, głównie ze względu na problem z chronologią.
  https://archeologiabiblijna.wordpress.com/2014/01/11/grobowiec-waznego-faraona-odkryty-w-gornym-egipcie/

  Like

 5. By Reytan – Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=223285

  No coz ta fontanna ma wiecej zwiazku z Ciotka zamordowana przez Rosjan w klasztorze w Kietrzu niz z jakas zadufana w sobie dupa.Szczegolnie budynek zod ktorego strony robiono zdjecie.Moze moje zwiazki z Gliwicami sa wieksze niz egzorcystki ANU.No moze nawet pieczarki wiekie jak mycki na Kietrzanskiej Gipsowni Maja wieksze zwiazki z Gliwicami jak spiewki okradzionej z swego egzorcystki ANU .
  Nie wiem czy zrozumiala przekaz ,ale byl wiecej zwiazany z bydlem z dupy Dzidy niz z nia,no chyba ze to ten sam klan ANU.Tyle ze ta niby walczy z katolami a tamta lezy przed oltarzem co niedziela krzyzem,choc wlasciwie zasluguje na wiszenie na nim za zlodziejstwo.Gdyby nie wyszlo przy tym morderstwo ,ja tam bede dalej swoj Plakat malowal w spokoju ,nie interesuja mnie chore podskoki Mistu.

  Dobrze ze Ojciec pokazal prawdziwe nazwisko napisane na kartce papieru i kazal po przeczytaniu zniszczyc ,nie bedzie nijaka zezowata z krzywym ryjem pluc na nie.
  No coz co do sadu ziemskiego ,nie wiem ile zgodnie z nowymi przepisami bedzie kosztowac wlasiciela bloga oglaszanie publicznie cudzych danych o nazwisku i o zamieszkaniu,i takie bydlo bedzie mowic ze ja sledzisz,zakladajac bloga zapomnial krzywyryjek ze w tym momencie staje sie osoba publiczna,no chyba ze zalorzy pasword,ale jak wtedy egzortystom lapac naiwnych na ich mozgow pranie.

  Prawdziwi Gliwiczanie wiedza co za budynek byl przy diabelkach,ja juz Terz ,choc jak chodzilem tam do szkoly i pracy byl o niczym nie kumaty.Oj mysle ze ja dla niej jak Kaczka z Toszka ,ale trudno jej bedzie w jedna noc to co nakradla wydac.

  No coz jesli przkazu z diabelkami nie zrozumiala ,to juz jej jest sprawa ,w walpurgie grozila tym samym co sie w Mistrzostwa swiata 2012 stalo ,atakiem serca,teraz mamy ddrugie mistrzostwa swiata a nastepne za 4 lata to i mamy 44=22 .
  Pytanie czy skaczaca gwiazda ma przybyc w 2022.N a poczatku myslalem ze ma byc to w 2018 bo mija 777 latek od bitwy pod Legnica.Pytanie dlaczego – Budowniczy-z niemieckiego Blau Männa -spowodu niebieskich ubiorow roboczych -kogo nazywano jeszcze tak samo w niemczech ? Jaka Mumie znaleziono niby na ksiezycu.?

  Ktos mi kiedys powiedzial ,jak trzeci raz beda zolci na Slasku bedzie Slask wolny!

  Legnica,wojna Trzdziestoletnia i 2 wojna.No byli trzy razy i nic ktos powie.
  Niemcy mowili o otwarciu wrut w okolo 70 do 80 lat od konca wojny,wiec mysle ze nie na darmo w ukladach zaznaczyli ze slask i pomorze na 70 lat w ramach reparacji przypada Polsce.

  Mongolow nazywano Blau Menna -z niemieckiego Budowniczy,czyrzby chodzilo o przybycie nowej zmiany Budowniczych Swiatow i Bogobojnym bije Selter do leba.
  no mysle ze krzyworyjstwo cieszko bedzie zmyc z siebe.Nie karzdy jest tak jak bylem ,ale za to teraz nie bedzie rzadna Hiena mi pieprzyc glupich farmazonow o tym ze ja meczyl w innych wcieleniach,teraz niech se szuka innego jelenia.

  Transportowiec z materialami dla budowy ziemi przybyl na czas ,ale nie spodziewal sie tego co tu zastal,trzeba bylo ukryc nowe wynalazki i technlogie oraz zasoby materialowe przed buntownikami ,najlepszym miejscem na ukrycie byl stary nieczynny wulkan ,trza bylo wlaczyc ntygrawitacje i schowac transporter pod ziemia.
  Trzy Korony na glowie Krolowej,Radunia .
  Ainu dar-dar kogo Ainu ? Matki i tu klania sie Japonia.

  https://de.wikipedia.org/wiki/Ainu
  Dziwilo mnie co mowi Ojciec o Australi.
  https://de.wikipedia.org/wiki/Ainu_(Sprache)
  https://de.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Pi%C5%82sudski
  https://de.wikipedia.org/wiki/John_Batchelor_(Missionar)
  Wyspa Ezo a ja se zadawal czego ta menda z krzywymryjem tak nie lubi Ezo niby u Livi,mowilem dobrze posluchac wlasnych wrogow.Einu wyspa Ezo i kult Matki(Lotniskowca)jezyk jak w Australi podobny.
  Krolowa Matka -Niebieska Matka -lotniskowiec,statek Matka zapozno juz na egzortystow -kontak i tak juz nawiazanyCiekawe co powie na to ich AN -Anu-Enki.

  Liked by 1 person

  • Ale wlasnie o to chodzi – zeby ktos pokazal co w sobie trzyma:

   BezdyMnY Ogień 😉 pisze:
   17 czerwca 2018 o 18:00
   Witam siostry i braci 🙂
   A tym co się chyba w główkach poprzewracało albo kuleczka szuka obiegu zadam jedno pytanie KIM TY W OGÓLE JESTEŚ PAJACU JEDEN Z DRUGIM SZACUNKU DO KOBIET NIE NAUCZYLI? TO YA CIEBIE NAUCZĘ
   NIGDY NIE OBRAŻAJ I NIE TYKAJ
   Ana Zonek siostry i braci moich pajacu NIE lubię się POWTARZAĆ!
   Czemu do mnie nie napiszesz jeden z drugim tylko kobiete której
   do pięt nie dorastacie….kukiełki i pajace z pustą lalką na czele….zmień dilera albo bierz po pół chociaż i tak by to nic nie dało
   PROPONUJE SIĘ ROZPĘDZIĆ A ŚCIANA SAMA CIĘ ZNAJDZIE 🙂
   Chyba że wolisz bym przyjechał CZOŁGIEM? Każdy atak na RÓD jest atakiem na mnie zapamiętaj to
   jeśli nie chcesz zostać zgaszonym jak PET bądź trafić do kosza jak spam….w mroku odchłań tartaru
   oby moim celem były tylko tarcze
   oby mój przyjaciel nie był moim wrogiem
   oby nasze kule zawsze leciały z wiatrem

   gadają mądry smok kryje swe szpony
   nocą nie mogę zasnąć, z oddali dobiega wilczy skowyt
   puszcza mym domem, tutaj nie czuję się zagrożony
   stały kamuflaż, wrodzony instynkt samoobrony

   komu dziś ufać, komu
   komu dziś ufać, komu
   kilku kamratów sprawdzonych w boju
   kto cię osłoni ogniem, kto nie zostawi na waliki polu
   czasy podłe, twym wrogiem stał się przyjaciel domu
   nie proś o rozum, zrozum zwiodłeś, nie mogę pomóc
   I Uważaj chamie bo coś może czaić się za winklem
   Czary-mary i koszmary z partyzanta wpadam i nie będę się już pitolił z wami czuję gniew moi wrogowie wszyscy spłoną 🙂
   MÓDL SIĘ CHAMIE by nie wygasł we mnie altruizm bo będzie masakra a tego wolę unikać
   Wyrok wydany w imieniu Rasy Panow….YA w swoim imieniu po prostu piszę…. BESTIA się we mnie budzi by zakończyć waszą misję eksterminacji ludzi TERAZ TO YA BĘDĘ WASZYM NAJWIĘKSZYM KOSZMAREM
   TAK WIĘC ZWRACAM SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TYCH SPAMÓW i ich pajaców SKOŃCZ PIERDOLIĆ i pamiętaj jeśli nie zamilkniesz to po prostu zginiesz i KURWA rusz mi siostrę bądź brata
   a obiecuje ci że ja zajmę się wami wszystkimi i stracicie wszystko słychać krzyk i dawnych bogów płacz….RAGNAROK! żeby później nie było że nie mówiłem jeśli będę musiał ściągnę kagance chłopak znikąd pokaże tym niby bogom ze jednak niby nie są taki fajny dzień miałem i mnie pajace zdenerwowały
   Pamiętaj siostro bracie jestem z wami na dobre i na złe ZAWSZE I WSZĘDZIE
   I przekaż swoim panom moje wkurwienie pozory często mylą siostro bracie i szczerze niczego się nie boję oprócz samego siebie taki paradoks 🙂
   A co do ich stron wszystko mam
   obczajone….OBY MÓJ PRZYJACIEL NIE BYŁ MOIM WROGIEM skończyłem 🙂
   Szczerze to nawet mi was szkoda trochę choć na to nie zasługujecie
   Twoje zło chamie jest mą siłą więc im więcej w tobie zła tym gorzej dla ciebie hehe 🙂
   Aha i JESZCZE JEDNO nie z takimi panami już miałem do czynienia twoi powinni to bardzo dobrze wiedzieć….no chyba że zamiast pan to pajac to mogą nie wiedzieć
   MEMENTO MORI ona nie zapomi a jeśli będzie trzeba to przyspieszy
   TAKA PUENTA! Od Kamila 🙂
   Pozdrawiam serdecznie siostry i braci….chamów ominę bo śmieszni jesteście….a panuw i ich wyrok myślami spalam….licho czuwa będzie trzeba wyjdzie szydło z wora i zobaczymy spamie
   ile żeś wart
   Jeśli będzie jakiś problem z pajacami siostro bracie pisz o każdej porze dnia i nocy 😉
   I przepraszam za brzydkie słowa najlepiej to od razu wypłacił bym po liściu i tyle

   BasiaB pisze:
   17 czerwca 2018 o 18:17
   Trochę mi się śmiać zachciało, ale wiem że to nie żarty, mimo żartobliwego-lekkiego zapisania.
   dzięki za wSparcie.
   Ja nie mam litości dla zła, po tylu latach doświadczeń już się z tego wyleczyłam, a miarka się przebrała, tylko…że od 2 dni słyszę:
   „zginą od własnej broni” – więc kanalie nie zwalajcie na nas swych problemów, bo My nie zamierzamy sobie brudzić rączek śmieciami.

   BezdyMnY Ogień 😉 pisze:
   17 czerwca 2018 o 18:34
   Aha i jeszcze jedno pytanie mam są tutaj jacyś mężczyźni z jajami i zasadami
   Czy tylko same valkirie zostały? 🙂
   Bo przecież tak nie może być brak szacunku do kobiet nie cierpię tego 😉
   I nie mam zamiaru milczeć gdy hołota sieje zamęt i w taki sposób do kobiet się odnosi trzeba tępić robactwo by się nie rozprzestrzeniło

   BasiaB pisze:
   17 czerwca 2018 o 18:49
   Właśnie usłyszałam: „Mardukians”
   więc jest tak jak tu napisałam:
   „tylko…że od 2 dni słyszę:
   „zginą od własnej broni” – więc kanalie nie zwalajcie na nas swych problemów, bo My nie zamierzamy sobie brudzić rączek śmieciami.”

   A tak w ogóle to dziwne, bo to słowo przed 4 laty wymawiała moja była przyjaciółka Free, którą zniszczył siola i zwariowała.
   Teraz mi się to przypomniało !

   W takim razie jest tak jak napisałam kilka dni temu, tym bardziej że potwierdzeń w tej kwestii mam juz z kilku źródeł:
   https://mistykabb.wordpress.com/2018/05/29/kto-zbudowal-ksiezyc-i-ustalil-jego-zasady-i-miary-muki/#comment-67388

   https://mistykabb.wordpress.com/2018/05/23/an-annunaki-i-wielkie-oszustwo-w-sieci-ezoterycznej/#comment-67654

   Nie bez powodu napisałam powyższe teksty 🙂
   AN w AR ❤

   BasiaB pisze:
   17 czerwca 2018 o 19:19
   Pięknie Livio – wpuszczając te i powyższe komenty rozumiem się z nimi zgadzasz i fraternizujesz, nie zostawię na Tobie suchej nitki i nie jęcz o patroszeniu, bo nie mam zamiaru gówna tykać nawet kijem:
   „W końcu komuś puściły zwieracze-)

   BasiaB pisze:
   17 czerwca 2018 o 15:04
   A ja od wczoraj slysze o tej miernocie o nicku Livia: VRIL !!!

   https://mistykabb.wordpress.com/2018/06/17/slowianskie-zwiedzenie-5-livia/comment-page-1/#comment-69077”
   https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/15/slowianskie-zwiedzenie-czesc-4-hyksosi/comment-page-1/#comment-12287

   Jakoś dziwnie Ci to słowo przypadło do gustu, lecz nic nie zrozumiałaś. Trudno od hybrydy oczekiwać lotów umysłowych 😀
   Jestes w spółce z siolą i razem odpowiecie za jego czyny – masz jak w banku !

   A Ktoś ostrzegał – pisał i krzyczał, że Marduk w końcu przyleci i na nic się zda Wasz kostiumowy baal – na nic wam się zdadzą Szaty An !

   https://mistykabb.wordpress.com/2018/06/17/slowianskie-zwiedzenie-5-livia/comment-page-1/#comment-69085

   ”Wyrok wydany w imieniu Rasy Panow….YA w swoim imieniu po prostu piszę…. BESTIA się we mnie budzi by zakończyć waszą misję eksterminacji ludzi TERAZ TO YA BĘDĘ WASZYM NAJWIĘKSZYM KOSZMAREM
   TAK WIĘC ZWRACAM SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TYCH SPAMÓW i ich pajaców SKOŃCZ PIERDOLIĆ i pamiętaj jeśli nie zamilkniesz to po prostu zginiesz i KURWA rusz mi siostrę bądź brata
   a obiecuje ci że ja zajmę się wami wszystkimi i stracicie wszystko słychać krzyk i dawnych bogów płacz….RAGNAROK!”

   I wlasnie pogrozki w podobnym stylu otrzymywalam na priva, miedzy innymi takie.. w kazdym badz razie zawierajace najbardziej wulgarne wyzwiska.. czasem w tym samym czasie pisalo po kilka osob.. tak.. to wciaz ta sama klika, choc teraz doszlo nowe okreslenie na ich szlachetna rase stalkerow – MARDUKIANIE..

   Coz, moge sie tylko umiechnac.. bo przeciez to wszystko mowi samo za siebie..
   Livia
   🙂

   Liked by 1 person

 6. A jeszcze niedawno w dzien Walpurgi grozila ,tym samym co zrobili w 2014 ,teraz wyssala wszystko z swojej Free i na drugich zwala.Po ataku tego roku w maju odeslalem ciekawych do poczytania jej postow na MZ w 2014 roku.

  By kogos atakowac trzeba miec mozliwosc komputerowo-mikrofalowego przekazu,nie znajac danych Free nie moglem nawet gdybym mial mozliwosc ataku atakowac.No coz za to dane osobiste mial kto inny co to lubi na drugich zwalac wine,jak w 2014 na Ktosia za atak na serce.
  Kiedys bylem wedlug niej w spolce z Andrzejem ,mialem niby jakas sekte.Co Prawda Andrzej potwierdzil co nie co z tego co odkrylem przez przypadek.
  Postepowanie tej osoby przypomina mi to co na tym filmie,tyle ze przynosi tyle co ta jej nalewka z czosnku -cukrzyce i brak wlasnej flory.Nie dziwota ze ludzie laduja od suplementow w szpitalach.

  Mowi ze zgina od wlasnej broni,tyle ze ja mam tylko tarcze co odbija jady i blyski oczu zmiji.
  Nie na darmo dawalem jako przyklad 1&1 i Dzida.de
  http://dzida.de/

  Liked by 1 person

 7. STYCZEŃ 16, 2017
  BIAŁCZYŃSKI
  Awar ~ Abar ~ (Abhar ~ Harowie ~ Horwaci ~ Hobrowie ~ Obrowie) najwaleczniejszy lud scytyjski, (Scyci alias Skoloci – Języcznicy co synonim Gardaricy – Językowie – Ludzie – Słowianie) nie należy mylić z pseudoawarami uciekinierami przed Turkuciami którzy w liczbie 20 tys. mieli uciec do Europy. Awarii-Awarinowie odnotowani też przez Ptolemeusza u źródeł Wisły (II wiek), jeden z ludów związku Lugii-Ludzi, bantaib Antaib(Antów), kaganat Obrów, inaczej Awarski.

  Dlaczego według opinii dzisiejszych historyków ”źródła bizantyjskie z VI i VII wieku częstokroć mylą Awarów ze Słowianami” , otóż źródła bizantyjskie z VI i VII nic nie mylą, bo Awarowie i Słowianie to dwie nazwy synonimiczne tego samego ludu, to tylko opinie owych dzisiejszych historyków są mylne.

  Przyjmuje się też, że imię Awarinowie i Burowie Lugiowie to synonimy, Harowie w związku Lugii mają takie same znaczenie jak Awarowie wśród Scytów, z kolei Awarowie zajmują takie same stanowisko, jak Paralaci (Królewscy-Regina-Lechnia-Basilei) wśród Skolotów (nazwa własna Scytów) i odpowiada to stanowisku Walinów wśród Słowian, odpowiada to też po prostu statusowi Szlachty w Rzeczpospolitej zwanej szlachecką która była Unią etnicznie w większości Słowiańską, więc Harowie, Awarowie, Paralaci, Walinowie to warstwa czy stan militarny na obszarze Słowiańszczyzny, wcześniejszych Unii czyli związku Lugii alias bantaib Antów czy kaganatu Awarów, a wcześniej Imperium Skolotów(Scytów).

  Centralną ziemią tych związków była dzisiejsza małopolska z przemysłem hutniczo-kowalskim z Świętych Gór oraz z władztwem polityczno-religijnym Światogorów-Świętopełków, mamy tu do czynienia z kontynuacją stosunków nie tylko etnicznych ale i politycznych na tym samym środkowoeuropejskim terytorium od Atlantydy Bharów sprzed XIII w. p.e.ch. do VIII w. p.e.ch. powstanie Imperium Skolotów poprzez Związek Lugii(Ludzi) – Bantaib Antaib, Kaganat Awarski, Unię Szlachcką, do Imperium Rosyjskiego, a nawet ZSRR z Układem Warszawskim który był w 80-90% sojuszem etnicznie Słowiańskim.

  Mamy więc upadki (np. upadek Atlantydy) i wzloty (budowa związku-bant Lugii-Antów) dość naturalnej wspólnoty etniczno-językowo-terytorialnej. Sama nazwa Awar-Abar etymologicznie związana z awal-awar (k’owal-k’owar-k’afar od przemysłu kowalskiego walić, kuć, stąd nazwa miejscowa Kowary), związana też z Jaworem- drzewem życia, „W dawnych czasach stało we wsi Januszów wielkie drzewo, które po polsku zwie się Jawor. U korzeni tego drzewa biło źródło, które od tego drzewa zwane było wówczas Jaworzyca”(Księga Henrykowska), stąd jaworowi ludzie z ludowych pieśni którzy „budowali mosty dla pana starosty”, tatuowali oni też swoje ciała motywami liści i gałęzi tego drzewa, od pasa w górę, wydaje się, że pierwotnie to od apa-aba-awa-jawa-jawar-waryo czyli woda, więc było by odwrotnie i to od wód źródeł nazwano drzewo życia aworem, (arabskie, Bahr-morze-ludy morza) czyli lud wód-wodny. Awarzy mogą też być skróconą formą słowa g’awarit-g’aworzyć więc mówić wysławiać się czyli synonimem nazwy Słowianie, szemrze lud i wody rzeki czy strumyka szemrzą czyli mówią, więc aworzy rzeka jak i lud aworzy, stąd woda(wyWar) w garnku się warzy, wrze, gotuje, bulgoce czyli wydaje dźwięki, było by to więc słowo dźwiękonaśladowcze jak war’kot-wrzawa-wrzask i stąd warinowie-waręgowie-wręgowie wręga-pręga, obra-obręczy, szkieletu-skolota, co nawiązuje do imienia armii zmarłych Harów-hari płonących (wrę z gniewu) czeskie harat – płonąć, kipieć, wrzeć, haravy ~ palący się, płomienny, płonący, przen. gwałtowny. Jednak Obrzy byli głownie Obro’ną choć porażającą grozą (czeskie obrna ~ paraliż-porażenie i obrnit ~ uzbroić się). Te nasze ognisto-wodne imię jest też zachowane w pierwotnym znaczeniu słów w dialektach Tocharskich, fraza „ma (s)poryo … ma (a)waryo” gdzie ‚por-poryo’ ~ ogień, ‚waryo’ ~ woda, więc stąd nasze imię Sporowie-Awarzy przenośnie płonące wody-ogniste wody. [od wody więc samo nasze imię a(w)aryo-arya-Ariowie-Awarzy].

  Podsumowując Awar – Abar – Abhar – Bharat – harat – Chorwat to nazwy etymologicznie związane będące synonimami, nazwa najwaleczniejszego ludu Słowiańskiego wcześniej zwanego Skolotami jeszcze wcześniej Atlantami, był to nie tyle lud Słowiański tylko siły zbrojne, obronne tworzone przez wszystkie ludy związku-bantu-kaganatu Ludzi-Antów-Awarów które były Słowiańskie, siły zbrojne które z czasem stały się na tyle odizolowane od reszty Słowian tajemnicą i prawami państwa zmarłych, że nabrały cech narodu jednak pierwotnie były kastą militarną wręcz wyhodowaną w klasztorach(tor-droga klas) do walki, był to efekt nie tyle eugeniki, ile stymulowania cech pożądanych u wojownika czyli masy, wzrostu, siły i tzw. o(l)brz(y)mienia poprzez karmienie głównie krwią byka i nabiałem dlatego nazywano ich Hobrami – Obrami – Olbrzymami, ten efekt obrzmienia występuje często u rzeźników pijących krew w ubojniach, stymulowano też ich agresją czyli prawem do pojedynków, cechy te utrwaliły się na tyle, że jeszcze w 14 wieku Długosz pisał, że szlachta polska jest większa i silniejsza od szlachty innych nacji, mity Wed mówią, że stworzył ich Bhrama do obrony wód, najwcześniej odnotowane imię Awar, to odciśnięte w nazwie miasta Awaris imię Awarisa, największego bohatera Skolotów (języczników), było to miasto zdobywców Egiptu, założone 17 wieków p.e.ch.

  Awaris to bohater od imienia Gerrosów-Gierusów-Dzierusów też imię herosów-gieroji czyli nawet imię Awarowie mogło pierwotnie znaczyć tyle co bohaterowie.

  Upadek kaganatu i imienia Obrów nastąpił pod koniec VIII wieku e.ch. po wojnie domowej z chrystianami wspieranymi przez imperium Chrystianorum Karola Magni, wojna znana w legendach u Słowian wschodnich i południowych jako walka Żmija Ogiennego ojca z synem Wężem Ognistym Wilkiem, po klęsce ojca odpadła Chorwacja południowa zwana później Wielką Morawą. Wielka lub Biała Chorwacja (kaganat ar-Rus) północna ze swym jądrem państwem zmarłych (Arta Nija – kraj Nyji), pozostała niepodległą do czasu jej rozpadu na kilka mniejszych lub większych państw w których władzę przechwycili despoci, tyrani i uzurpatorzy, którzy dla zalegalizowania swej uzurpacji przechodzili na chrystianizm. W 11 wieku podjęto dwie nieudane próby odbudowy kaganatu, jedna podjęta przez Chrobrego, udaremniona w wyniku skoordynowanej akcji Niemców i separatystów ~ uzurpatorów przeciwko Chorwackiej koronie, druga Bolesława Śmiałego, została udaremniona mówiąc językiem mitu przez wielką wszetecznicę. Prawdopodobnie też podjął taką radykalną odbudowę teokratycznego państwa Chorwackiego, łącznie religią pogańską, Bracisław-Braczysław tzw. Bolesław Zapomniany najpewniej syn lub wnuk Bolesława Chrobrego. [do słowa Awal-Awar – wele nawiązuje słowo niemieckie ‚wahl’- wybór, co od Woli-Wolki-peuki,-kele, jako miejsca sOboru, sAbor(serbskie), wahl to po prostu ktoś posiadający prawo obierania, wy’borca-elektor, czyli wahl i abar(aborca) to synonimy].

  Jeszcze o wielkiej awarskiej Świątyni Dziewięciu kręgów~wałów, w rozdziale ”Upadek Obrów” w miarę logicznie wywodziliśmy, że nie ma takich konstrukcji w Europie, no na pewno nie jest o nich głośno, jednak jest gród Chodlik o trzech koncentrycznych wałach, ma być w Guciowie podobny o sześciu wałach (gród 20 hektarowy, 6 hektarów majdan), Platon pisząc o Atlantydzie opisuje jej stolicę jako identyczną konstrukcję z wielu koncentrycznych wałów, podobnie 9 kręgów liczy kraina Hadesa czyli piekło, a Chrobacja to państwo grobów, zakłamana jest np. wiedza o kurhanach w Polsce, czyli jeśli gdzieś jest taka wybitnie sztuczna i wydumana przez jakiegoś tyrana ~ boga, konstrukcja z dziewięciu kręgów~wałów, to tylko w tzw. przedhistorycznej Polsce, kraju o najbardziej zakłamanej historii w świecie.

  Taka konstrukcja to, iście faraoński pomysł i nadaje się rzeczywiście, jedynie na świątynię lub grobowiec, bo żyć w takim czymś byłoby trudno.

  Istniała jakaś pamięć ludu o tym, że Awarowie to nasi co zapisał Słowacki w ”Królu Duchu”

  Lękaj się jego, ja znam, co on znaczy:

  Jest to najstarszy między Słowianami,

  który miał niegdyś złoty kij żebraczy

  A ten go wiatrem niósł i pędził mgłami

  Jak piorun… aż Bóg, który sny tłumaczy,

  Papież naówczas nad światem i nami,

  Kiedy się z Aten rozchodziła wiara.

  Zesłał na wiatrach naszego Awara.

  Skąd wiem ~ nie pytaj…

  Choć tu wyżej jest jakby przeciwstawienie ”naszego Awara”, temu którego Słowacki nazwa ”najstarszy(m) między Słowianami,” ale jak wiemy z niezależnych źródeł to właśnie Awarowie są najstarszym i najwaleczniejszym plemieniem Scytów, czyli Słowian, być może ten pogląd jest tylko mylnym domniemaniem Słowackiego, bo Gierusi są bez wątpienia najstarszymi i najwaleczniejszymi Scytami, czyli Gierus synonim Awar.

  Oczywiście Słowacki czerpał swą wiedzę od ”ludzi teraz prostych”… którzy mieli jeszcze w jego czasach, wielki wręcz pogardliwy dystans wobec chrystiańsko ~ romajskich nowinkarzy…

  ”Skąd wiem ~ nie pytaj… a są większe rzeczy,

  Które my znamy, ludzie teraz prości,

  A które potem nauka skaleczy ~

  I z nową wiarą poda za nowości…

  Ten sam duch, wielki jak Bóg… a człowieczy,

  Zrobił Paladium z Pelopida kości

  I ten relikwiarz nakrywszy kościołem,

  Miast całych bronił trupem jak aniołem.

  A i toż nowi podadzą za nowe.

  Bo mi mówiono… w nocy ~ jacy będą

  Ci, którzy wezmą krzyże Chrystusowe

  I za tysiąc lat cały świat zdobędą.

  Tu gdzie my nogi ~ tam postawą głowę,

  I ducha w kształty te same oprzędą ~

  A teraz mają swą latania chwilę,

  Tym piękni, że są świezi jak motyle

  Niech więc nowość u ciebie popłaca

  A nas odegnaj, rzuć jak zbite dzbanki,

  Niech więcej nie ma ciężka ludu praca

  Tych świąt z ogniami, z kwiatowymi wianki,

  Niech się las nigdy ogniem nie wyzłaca

  I kolędnymi nie brzęczy multanki,

  Znieś wszystko… wszystko duchu obłąkany,

  Zostaną jednak wiecznie ~ te kurhany.”

  Są to chyba najbardziej antychrystiańskie wersy ”Króla Ducha”, bo ci którzy zabrali nam nasze ”święta z ogniami”, ci którzy postawili ”Tu gdzie my nogi ~ tam postawą głowę,”, ci obłąkańcy którzy znosili w tym kraju wszystko, którzy jednak nie dali rady wiecznym kurhanom, to romajscy chałaciarze, nie tylko ci ”którzy wezmą krzyże Chrystusowe”, ale również ci którzy skaleczyli prawdę pseudonauką romajską, to wszelcy kompradorzy czyli importerzy cudzoziemskiego śmiecia, materialnego i duchowego, którzy okupują ten kraj.

  I były czasy, że miecz zwariowany

  Zakładał krwawe kraju fundamenta…

  O! święte wieku boleści i rany,

  O mocy ludu pod młotem ugięta…

  O wy na wieki pokrajane słowiańskie łany,

  O duchu wielkiej świętości ~ w te pęta

  Cielesne… na lat tysiące zakuty!

  Pozostałością etniczną po Awarach na powółżu, są Pieczyngowie~Gurgani mówiący po słowiańsku, czyli to Słowianie, jeszcze innym słowem mogącym etymologicznie być związanym z słowem Awar wydaje się być war’ownia (Vet’war ~ Stary’gród), czyli gród, tak jak Gardricy Słowiane tak Awarzy ~ Warownie (tak jak zamek ~ zamknąć, tak z’awar’ować ~ zawrzeć ~ warownię), czyli jeszcze jeden analogiczny synonimiczny ciąg słowotwórczy.
  Księga i WQiedza Rymów: Słownik – http://www.historiakurgany.republika.pl/apo_plik/Awar.htm

  ODPOWIEDZ

  STYCZEŃ 16, 2017
  BIAŁCZYŃSKI
  Tego typu sztylet, jak i rydwany przynieśli do Egiptu podbijający go Hyksosi. Nazwa Hyksosi jest wymyśloną nazwą i nie ma nic wspólnego z ludem który podbił wtedy Egipt. Natomiast znamienne jest że założyli w delcie Nili stolicę która nazywa się AWARIS. Byli więc najprawdopodobniej Awarami – to stąd zapewne potem taki sztylet z meteoru w Egipcie, od Scytów i Hetytów pochodziły też rydwany jako wozy bojowe – wszystko to przyszło z Północy do Egiptu w ramach inwazji KLudó Morza (Bharat). Tenże Bharat miał też ciekawy sposób postępowania z podbijanymi ludami – charakterystyczny, co zanotowano przy podboju Hetytów, Persji i innych okazjach (np. tak postąpili z Żydami zakładając u nich Scytopolis, ale Żydzi nie docenili tego, więc ich wygnali do Babilonu i za Kaukaz do siebie – z czego powstali potem Chazarzy). Oficjalnie piszą o tym dzieła naukowe, ale wniosków co do tego ludu nie wyciągają. Hyksosi podbili Egipt na 120 lat – 1674 – 1553 p.n.e. Również Grecy znali scytyjskiego władcę o imieniu Awaris – to już inne czasy, wielkiego maga, który według bodajże Herodota – który „na Strzale przemierzał świat w jeden dzień”. Piszę o nim w Księdze Ruty. To że Hwerodot tak opisał jego zdolności nie znaczy, że należy wyrzucić jego opisy do śmietnika. Dla świata tzw. naukowego Herodot jest do dzisiaj źródłem na którym opiera się różne swoje teorie – ani jedna nie ma charakteru pro-słowiańskiego. Lechia-Lęgia ma swoje źródło w Kulturze Lęgielskiej, cdzyli wspólnocie wielu kultur Naddunajskich – poczynajac od STarczewo (8000 lat temu), poprzez Vincza, Tripolie, do KAK (Kultury Amfor Kulistych) i poprzez dalsze kontynuacje łącznie ze słynną tzw germańską wandalską kulturą przeworską. Nowoczesne podejście do archeologii zaprezentowali na spotkaniu w Suchej Beskidzkiej naukowcy którzy tam na terneie przyszłego Jeziora w Mucharzu udokumEntowali ciągłość kulturową od wczesnego neolitu do średniowiecza. Według oficjalnej nauki tereny te zostały podobno zagospodarowane przez ludzi w XIII-XV wieku n.e. NIE KARMMY SIĘ BZDURAMI NAUKI XIX WIECZNEJ NACJONALISTYCZNEJ, NIEMIECKIEJ.
  https://rudaweb.pl/index.php/2017/01/08/meteorytowy-sztylet-faraona-od-awarow/#comment-177628

  Białczyński to typowy mąciwoda.

  Liked by 1 person

  • Bo nie wie co czyni? Niestety wiem do czego sa zdolne osoby w takim stanie, ze sa zdolne do wszystkiego. Sama zreszta napisala ze te pogrozki ktore zamiescil pod moim adresem pewien pan – ze to nie sa zarty. Nie zamierzam dac wypatroszyc siebie i mojej rodziny i dlatego wlasnie przekazuje to wszystko tam gdzie trzeba. Czas aby pani Barbara Berezowska* – gnebiaca zarowno mnie jak i inne osoby – poniosla konsekwencje swoich agresywnych poczynan. Wszystko ma swoje granice. Prawda Alicjo z Krainy Czarow?
   Livia

   p.s ”Alicja z Kriany Czarow” czyli ta ktora ”ma cala mistyke pod swoimi skrzydlami”

   p.s 2

   Kujawiak 2018/06/11 at 5:16 pm

   Dawid56 pisze:
   10 sierpnia 2014 o 19:18
   Złamałaś układ Ozyrysie.Zauważ ,ze ja Ciebie nie atakowałem na Mistyce Życia, a Ty mnie obrażasz, oj nieładnie 😦

   ozyrys19 pisze:
   11 sierpnia 2014 o 00:41
   Witaj Dawidzie.
   Jestem niezmiernie zdziwiona Twoim postem ?!
   Nie zawierałam, z Tobą żadnego układu.

   https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/07/pieklo-miasto-demonow-wojny/

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/20/building-enkis-army/comment-page-1/#comment-11692

   I to tez sie wyjasni w trakcie procesu – jakiego to rodzaj uklad zawarl Dawid z Basia B… jakiego to rodzaju pakt podpisal z diablem (CYROGRAF)…

   p.s 3 podpowiedz o jaka umowe chodzi znajduje sie tutaj:

   WIEZA BABEL
   https://liviaflow.wordpress.com/2016/03/16/wieza-babel/

   Liked by 1 person

   • Livia Ether Flow
    March 16, 2016 at 14:26

    Sorki, ale nie wiem o czym piszesz.. o ktora Margo chodzi I o jakie przyznanie sie.. chetnie o tym przeczytam.. gdzie jest link?

    Ktoś
    March 17, 2016 at 12:12

    Doskonale wiesz “o co chodzi”…. o ten strach związany z “listą”. Podobno tą “Marduka” ale w rzeczywistości to lista “barona” 3 (4) M, lista zdrajców “krystalicznej” sekty. Boisz się jej bo wiesz co spotkało (uczyniono) nnkę tuż przed jej śmiercią i dygasz by to samo w ich wykonaniu nie spotkało ciebie. Stąd ten tandetny bodyguard zwany ra jaki ma cię “chronić” przed nimi ale jaki nie ochroni nawet samego siebie.

    A 58
    March 17, 2016 at 14:30

    Głupoty wypisujesz Ktosiu Adasiu.Masz pamięć wybiórczą.Listę sporządziła Twoja koleżanka od kursów o pierdołoznawstwie duchów i Twoja wyznawczyni jako boga Marduka.
    https://liviaflow.wordpress.com/2016/03/16/wieza-babel/

    Liked by 1 person

 8. ”Coś m i się wydaje czytając teraz wybiórczo teksty Livii, że ona wcześniej zaczęła i wcześniej skończyła jak Marek Podlecki.”

  les_gendarmes_de_Saint_Tropez
  18 czerwca 2018 at 19:22
  wygląda na to że zamordowali Marka, pomimo że nic złego nie uczynił, tylko kręcił wahadełkiem.

  W dodatku torturowali go od kilku dni udając Avatary a admin od serwera, niewidomy stróż nie wiedząc co zrobić odłączył ze strachu prąd w całym budynku, przez co nie można było Markowi w żaden sposób pomóc

  https://www.monitor-polski.pl/zmiana-administracyjna/comment-page-1/#comment-321409

  Czy ta nazistowska schadenfreude nie maczała palców w uśmierceniu Podleckiego?
  Uważaj na siebie Liwia!

  Liked by 1 person

  • Wydaje mi sie ze to jest DEZINFORMACJA. Tak jak to wszystko co wypisuje na moj temat wspomniana osoba. Wydaje mi sie tez ze to jej styl pisania bardzo przypomina ostatni styl Marka Podleckiego.. przesiakniety duza dawka agresjii i notorycznym wyzywaniem innych, od zydowskich parchow, itd… Mozna poczytac moj blog, to co do tej pory pisalam i samemu sie przekonac jak jest.. To samo dotyczy moich zdjec.. ona wciaz powtarza ze zamieszczalam jakies rozneglizowane zdjecia.. gdzie? jesli tak, to dlaczego ich nie skopiowala aby je teraz pokazac? bo to zdjecie ktore podala jako przyklad to nie jest zaden negliz! ale jak widac, jak ktos chce to i w lyzce wody kogos utopi.. Selfie? Haha.. smiechu warte! przez prawie dwa lata mialam jedno i to samo zdjecie z moja coreczka Allurea:

   http://nl.gravatar.com/liviaether

   potem zmienilam je na inne, ale tylko na moment i od razu na tamtym blogu zaczelo sie ujadanie na moj temat i wypisywanie najbardziej upokarzajacych rzeczy nie majacych nic wspolnego z prawda.. miedzy innymi ze zaslaniam sie dziecmi zeby ukryc to jaka jestem szzmata.. zmienilam wiec zdjecie na takie na ktorym ”nie zaslaniam” sie dzieckie i jestem tylko ja.. ale znowu zle, a nawet gorzej.. nawet jak zamiescilam zdjecie mojego cienia z wozkiem to byla wielka drama.. ze cos z tym cieniem bylo nie tak!!!!! i tak od dobrych kilku lat nieprzerwanie znosze ze strony tej osoby & jej kompanow tego typu STALKING… i naprawde mam juz tego dosc!

   p.s zreszta nawet jakbym zamieszczala nie wiadomo ile moich zdjec i nie wiadomo jakich, nawet rozneglizowanych – to moja sprawa i mam do tego prawo!
   tyle kobiet rozebralo sie np. dla playboya i jakos zyja i zadna BasiaB nie ma prawa ich publicznie wyzywac od dziwek.. a tym bardziej mnie, osoby ktorej rozneglizowanych zdjec nie ma w sieci! Tak wiec czas odpowiedziec za te wszystkie oszczerstwa pod moim adresem Barbaro B i przestan wreszcie naduzywac imienia Ozyrysa, bo gwalt na tej istocie, taki sam jak ten ktory czynisz na mnie!!!
   Jestes NISZCZYCIELEM, czym sie sama szczycisz i Twoje imie powinno brzmiec
   SETH!
   Livia

   Liked by 1 person

 9. To jak ze slowem Diwka ,po czesku dziewczyna.Ale karzdy widzi w tym czym jest ,tak bylo kiedys z slowem osiol ,mialem wlasciwie na mysli ze sa zaparte i uparte-ale wymyslila ze swoimi ze ich od glupcow wyzywam .Czasem dobrze urzywac slow kturych calkiem nie kumaja,wtedy same siebie okreslaja.

  nie chcialem na Twoim zamieszczac ,bo by sie zas burzyla choc niczego z tego nie rozumie.

  Teraz mala zagadka dla Marysi ,by Basience bylo lyso .
  Jak baranek byl na niebie,powiesili jako Boga Syna Czlowieczego,
  Mowil A58 o Blizniakach ,mowil O siola o snie z lwem co rozszarpuja mu brata,
  Wiec Marysiu ty odgadnij co ma Lew siolowy z Blizniakami znad poludnia glowy.
  Dla pomocy dodam ja Ci ,Livia o snie powiedziala lew straznik.
  Lew na Lwie sie polozy i urodza im sie Blizniaki po Arabsku.
  Powiesz Marys ze siola bije tu smietana na Maslo maslane.

  mozesz ale nie musisz zamieszczac -pozdrowienia z Elefantyny.

  Liked by 1 person

 10. Wydalenie Hyksosów nie mogło być jednym wydarzeniem, a wielu nadal czytało teksty Manethona o wydaleniu Hyksosów jako zapis wyjścia Izraelitów. Po pokonaniu Hyksosów przez Ahmose, niektórzy Hyksosowie prawdopodobnie pozostali w Egipcie, być może jako podporządkowana klasa. Egipska królowa Hatszepsut (1489-1469 B.C.E.) odnotowała wygnanie grupy Azjatów z Avaris, dawnej stolicy Hyksosów. Podczas gdy to drugie wydalenie wciąż trwało wieki przed tradycyjną datą Exodusu, mogą istnieć paralele między tymi wydarzeniami a opowieścią o Exodusie lub wcześniejszymi biblijnymi opisami wyrzucenia Abrahama, Sary i Lota z Egiptu w Księdze Rodzaju 12:19.
  https://www.biblicalarchaeology.org/daily/ancient-cultures/ancient-near-eastern-world/the-expulsion-of-the-hyksos/

  Like

  • Przed chwilka zaskoczylam, ze byc moze jednym z glownych zrodel dezinformacji na temat prawdziwego pochodzenia Slowian jest pani Irene Caesar:

   https://irenecaesar.wordpress.com/tag/abrahamic-religions/

   A nawet zaczynam byc tego pewna.. tak, tak.. tak!!!

   Livia Ether Flow 2017/04/21 at 9:04 pm
   In reply to Daniel.

   Sprawdzilam troszke kim jest ta pani i to oficjalne informacje:

   Irene Caesar (Russian: Ирина Цезарь) (born September 10, 1963) is a Russian-American philosopher and conceptual artist, Colonel of the International Irkutsk Cossask (Kazak) Military, Ataman of the Cossack / Kazak Embassy in the US, awarded the Medal “For Faith and Service to Russia”, President at Wave Genome (from 2010), co-founder of the Kazak-TV (cassak.tv) Information Agency (2015. Caesar was born in St. Petersburg, Russia in 1963[1].

   In 2010 Caesar started her project “Wave Genome”, defined by her as the Social Leap via the Quantum Leap. In 2012 Caesar became a co-founder of the Consortium “Matrix City” with the Institute for National Security in Moscow for building cities as integrated information-wave matrices with the application of Russian break-through technologies of the Quantum Leap, which she made public at her public lecture “Matrix City” at the Harriman Institute of the Columbia University in September 2012.

   In May 2013 Caesar co-founded with Dr. Yakovleva the project of the Quantum Bio-Internet for the remote control over bio-systems, which she made public during her visit to London in May 2013 on the invitation of Andrew Charalambous, the Prior of the Byzantine Templars in London.

   Caesar created an alternative model of human settlements — Matrix Cities using the information-wave technologies of the Quantum Leap, which she presented in her public lecture “The Matrix” at the Harriman Institute of the Columbia University, based on her holographic principle for globalization as the application of the major principle of quantum physics to social sciences.[77]

   Caesar’s “Matrix City” is an integrated information-wave matrix with fossil-fuel free energy, and the remote control over biosystem[78], so that all the aspects of life are controlled by the information-resonance technology.[79] Caesar’s “Matrix City” was a critique of Charter city, offered by Paul Romer, and Ocean Cities or Seasteading by Peter Thiel as suicidal for mankind.

   In July 2012, Caesar became a co-founder of the Consortium “The Matrix City” with the Institute for National Security in Moscow for the purpose of building self-sufficient cities with the application of information-wave technologies of the Quantum Leap, which provide humans the unlimited access to energy, resources and food via the process of transmutation from the Quantum Vacuum.[80]

   Irene Caesar co-authored with Inna Yakovleva, MD. and Ph.D., the theory and project of “Quantum internet” for the remote control over biosystems. She spoke about the remote control over biosystems all over the globe, including in her series of lectures and a Public lecture “Man-Sun: Wave Matrix in Art” at the Faculty of Fine Arts at at the Miguel Hernández University, Altea, Spain, in which she formulated a new concept of human culture, based on the information-wave technologies of the Quantum Leap in opposition to the plans of American technocrats to build the Internet of Things as the Global Electronic Government, managed by the Global Artificial Intelligence through Brain-computer interface|BCI (brain computer interface, i.e., brain chips), so that people are downgraded to the subhuman biorobots, remotely controlled. Caesar opposed her paradigm of Man-Sun to Nick Bostrom’s paradigm of a cyborg.[81]

   calosc:

   https://irenecaesar.wordpress.com/biography/

   null

   null

   jej sztuka zywcem przypomina specjalistke od ”gotowania dusz” – marine abramowicz.. nie chce tego tutaj wklejac, ale bez problemu mozna to znalezc:

   https://www.google.nl/search?q=irene+caesar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjRldaitLbTAhUHKVAKHex_CRcQ_AUICCgB&biw=1280&bih=670#tbm=isch&q=irene+caesar+photography

   Livia Ether Flow 2017/04/22 at 5:47 pm
   In reply to Anka.

   Colonel to po angielsku pulkownik ~ najwyzszy oficerski stopien. Tak wiec rozmowa Irene Caesar z Alexem Berdowiczem to tak naprawde rozmowa oficera z oficerem. Military Order of..? Rowno rok temu na konferencji w Warszawie byl Max, tyle ze po jego smierci konferencja zmienila nazwe. SPINACZ stary, ale jary.. dobrze wszystko trzyma. Dumb, plumb.. pa;)
   https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/mind-control-po-polsku-i-mistyka-klamstwa/comment-page-1/#comment-4968

   Maniek 2017/04/24 at 8:17 pm
   In reply to Sławek.

   Justyna 22 kwietnia 2017 at 00:19
   Pracowałam nad tym wywiadem z dużą niechęcia, mieszanymi uczuciami, i miejscami nawet obrzydzeniem, bo to czuje w obliczu jawnego zakłamywania faktów, nie historii, ale faktów. Niechęć moja wynikała z obawy pzed bezkrytycznym przyjęciem wywiadu przez widzów. Cieszy mnie jednak i uspakaja duża liczba komentarzy o rożnych wektorach. Oznacza to, że widzowie jednak posiadają umiejętność krytycznego myślenia. Niestety należę do grupy bardzo krytycznie natawionej do tej Pani, która nazwisko i kolor włosów musi podrasowi, żeby uchodzić za przedstawicielkę ras nadludzi. I, niestety, czuję bardzo gęstą, brunatną energię od niej, a całość wskazuje na to, że mamy do czynienia z istotą o bardzo niskich wibracjach i kierująca się chęcią zagarnięcia władzy nad innymi. Nazwę tych istot znamy wszyscy. .. W wypowiedziach jej brak jest ciągu wnioskowania logicznego, wiele jest sprzecznych wewnętrznie, nie znajduje potwierdzenia nie tylko w faktach, ale też w jej własnych słowach.
   Całość sprawia wrażenie, jakby była sponsorowana przez „cara” Putina. Faszyzująca kremlowska popleczniczka. Jej wypowiedź o Ukraińcach odarła resztki woalu z przekazu – MY, ROSJANIE RZĄDZIMY ŚWIATEM, JESTEŚMY NAJLEPSI.
   Twierdzenie, że w zwłokach sprzed kilku czy kilkunastu tysięcy lat zachowały się gałki oczne z utrwalonym kolorem tęczówki – niebieskim jest nie tylko kłamstwem, ale drwiną z ludzi kierujących się zdrowym rozsądkiem i logicznym myśleniem. Przykładów jest znacznie więcej, ale czasu na to szkoda, jest wiele innych wywiadów wartych naszej uwagi.

   http://porozmawiajmy.tv/sklawini-polanie-haplogrupy-i-zaklamywanie-historii-irene-caesar/#comment-33545

   Like

   • Tuta prawdziwe perelki ze strony pani Ceasar:

    OUR PLEDGE
    We build our strategy upon a firm foundation of the highest standards of ethics.

    Our MINI-TESLA PSI-GENERATOR is used by Russian Special Forces.

    Our MINI-TESLA PSI-GENERATOR is used by Russian Olympic Team.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Central Intelligence Service.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Space Forces.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Strategic Missile Forces.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Ministry of Emergency Situations.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Federal Security Service.

    Our TESLA GLASSES are used by Russian Interior Ministry.

    https://wavegenome.com/index.html

    Czy li DEEP STATE po radziecku 😉

    Oczywiscie zaraz znow mi sie dostanie.. jak smiem podskakiwac 😉

    p.s z I. Ceasar od jakiegos czasu wspolpracuje Madlen Namro, przebywajaca z nia nawet w Moskwie.. i to jest wlasnie ten krag powiazan – prowadzacy wprost do serca NEGATYWNEJ AGENDY OBCYCH….

    Like

   • Jakich Rosjan/ARYAN pani Ceasar ma na mysli pokazuje dobitnie ponizszy cytat:

    23. SCOTTS AND SAXONS ARE RUSSIANS

    Scotts list Scythians as their ancestors in their genealogies. The very word Saxon is derived from the other name for Scythians — SAK. Its plural is “Saks” or “Sax”.
    https://irenecaesar.wordpress.com/tag/abrahamic-religions/

    a teraz zestawmy to z 12 TRIBES (12 oryginalnych ludzkich pleminon)

    TRIBE 6:

    Ramayana-Shridveta (pronounced: Rah ma yah’ na-shrid vE’ Da) 17. Star gate DNA signet code, seed locations and races: SG-6. Russia Caucasus mountains SG-6 and Scandinavian white skinned blond hair races, brown skinned races of India Thar desert Cue site-6. Maji Indigo Grail line: Rama-Vita races of India and original blue eyed blond Nordic races of Scandinavia and Russia. 18.19.

    TRIBE 11:

    Zephar-Duun-Atur (pronounced: Ze-far-doon-a-Tur) 32. Star gate DNA signet codes, seed locations and races: SG-11. Southern Island Cue Site 11,Vale of Pewsey area southern England SG-11, Scotland low lands, white skinned European races now in England, France and Russia, USA and Germany. Raided by the Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons. Maji Indigo Grail line: Celtek-Druedek hybrid Azurta-Arutus „Celtic Druids”, white skinned, frequently red haired. The true‚ king arthur’ grail line 33.34.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/

    Zabijac z tego powodu sie jednak nie zamierzam i gdybym sama miala siebie w tym wszystkim okreslic to moge powiedziec tylko tyle, ze autentycznie mam dosc tego calego wyscigu ras (races)… W kazdym badz razie w Rosji naprawde znajduje sie ogromny naturalny portal i znajduje sie on wlasnie w gorach Kaukazu.. choc ponoc juz wkrotce, bo pomiedzy rokiem 2022 a rokiem 2025 ma sie na dobre zamknac:

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/18/timeline-details-gate-systems-2018-virus-agenda/

    System AMENTI tez ponoc wiecej nie zadziala.. zreszta ten system tak naprawde nie byl naturalny… powstal w ramach misji ratunkowej, ale nie spelnil dobrze swojego zadania…

    ”45. MOTHER RUSSIA IS A TRUE ARYAN MOTHERLAND”

    jednak nie jedyna kolebka rasy bialej i tu znowu odsylam do 12 TRIBES
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/

    ”65000 YA Aryans – Black Sea & Carpathian mountains”
    https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/03/czy-slowianie-pochodza-od-bazyliszka/comment-page-1/#comment-11879

    A na ponizszych przykladach najlepiej widac ze mamy do czynienia z prawdziwa RASA PANOW

    ”47. RUSSIAN LANGUAGE IS A PRA-LANGUAGE AND A GALACTIC LANGUAGE”

    ”48. ABILITY OF EUROPEANS TO MAKE THE QUANTUM LEAP DEPENDS ON WHETHER THEY LEARN RUSSIAN”

    ”49. ONLY RUSSIAN-ARYAN VEDAS HAVE ADVANCED TECHNOLOGY”

    ”50. NOW ONLY RUSSIANS HAVE THE MOST ADVANCED TECHNOLOGY OF THE QUANTUM LEAP”

    ”52. THERE ARE ONLY TWO RACES – RUSSIANS AND NON-RUSSIANS”

    ”61. EVIL REPTILIAN ALIENS ARE IMPOSSIBLE IN PRINCIPLE

    Thus, the silly legend of the Cosmic Satanic Reptilians, created by Khazars, is only testifying to their lack of clear vision.

    This signal is the Absolute Good.”

    null

    https://irenecaesar.wordpress.com/tag/abrahamic-religions/

    P.S Wlasnie zauwazylam taki art

    RUSSIANS WERE ATLANTEANS, ANUNNAKI, AND ELOHIM / РУССКИЕ БЫЛИ АТЛАНТАМИ, АНУННАКАМИ И ЭЛОХИМАМИ

    https://irenecaesar.wordpress.com/2016/05/15/russians-were-atlanteans-anunnaki-and-elohim/

    a wiec jest tak jak z gory przypuszczalam i stad to blyskawiczne skojarzenie z ANU DRACO

    Livia

    🙂

    Like

   • Taka ciekawostka

    https://irenecaesar.wordpress.com/2018/06/12/gradson-of-major-soviet-communist-leader-drowns-cia-asset-in-a-bath-tub/

    I nawet komentarz matki Maxa mozna tam znalezc, swiezy sprzed kilku dni, wraz z odpowiedzia Irene Ceasar.. To wszystko brzmi oczywiscie bardzo sensownie, ale zaraz, zaraz.. jak wytlumaczy fakt ze polski lacznik Madlen Namro pracuje dla obu stron, zarowno Swerdlowa jak I Irene Ceasar.. w koncu jest przedstawicielem obu.. co wiecej krotko po smierci Maxa zostala zabrana przez pania Ceasar na specjalna misje do Moskwy, nie zrywajac jednak kontraktu z SSwerdlowem..

    Widzac teraz co wypisuje pani Ceasar sprawa Maxa ma dla mnie znaczenie tylko z jednego powodu – mnie samej… jako ze tamtej nocy z 16 na 17 lipca 2016 – kiedy rzekomo zamordowano Maxa – to na mnie przypuszczono potezny atak, probujac mnie zabic…

    W kregu agenturalnych przyjaciol

    null

    null

    Like

   • To sa te komentarze w tlumaczeniu google translator:

    Vanessa Bates
    13 czerwca 2018 o 7:16

    Jestem matką Maxa. Mam zrozumieć, że mój syn został zatopiony przez SS w Polsce. Jego telefon komórkowy został zniszczony przez rzekome upadanie w wannie. Czy to zaplanowana ofiara? Dom pogrzebowy tutaj w Wielkiej Brytanii pomyślał, że Max został utonięty, zanim powiedziałem im, że tak nie jest. Czy już możesz mi pomóc mi przez to przejść. Wielkie dzięki. Vanessa Bates

    Irene Caesar, Ph.D. / Ирина Цезарь, Доктор Философских Наук
    15 czerwca 2018 o 19:54

    Droga Vanesso, moje serce wychodzi do ciebie! Bardzo mi przykro z powodu tego, co stało się z Maxem. Będąc matką trójki dzieci, w pełni rozumiem twoją stratę. Moja firma Wave Genome LLC produkuje sprawdzone urządzenia zabezpieczające i oprogramowanie przeciwko wojnie psychotronicznej i genetycznej. Używam technologii Quantum Leap w laserowej spolaryzowanej bioholografii, która jest nadal klasyfikowana na Zachodzie. I gdyby Max użył mojej technologii, nie wpadłby w sieć kabaretową neandertalczyków. Sugeruję, abyśmy stworzyli FUNDACJĘ MAXWELL SPIERS, a ja zaoferuję ci status mojego dystrybutora w Wielkiej Brytanii. Napisz do mnie na adres mail@wavegenome.com

    Dawn Hart
    14 czerwca 2018 o 2:24

    Też zadaję to samo pytanie, co powyżej. Byłem przyjacielem Maxa i zawsze podejrzewałem Swerdlow w tym wszystkim od pierwszego dnia !! Potwierdziło to, co mój Duch zawsze wiedział głęboko i jestem pewien, że Sarah również się zgodzi. Pomóż mamie Maxowi z szacunku.

    15 czerwca 2018 o 19.59

    Dear Dawn! Proponuję zjednoczyć nasze wysiłki! Jeśli nie my, RAssian-Aryan Scythian-Sak, Sar-Mat / Tzar-Mothers, a potem WHO? Składam ci tę samą ofertę, tak jak zrobiłem to Vanessie. Moja firma Wave Genome LLC produkuje sprawdzone urządzenia zabezpieczające i oprogramowanie przeciwko wojnie psychotronicznej i genetycznej. Używam technologii Quantum Leap w laserowej spolaryzowanej bioholografii, która jest nadal klasyfikowana na Zachodzie. I gdyby Max użył mojej technologii, nie wpadłby w sieć kabaretową neandertalczyków. Sugeruję, abyśmy stworzyli FUNDACJĘ MAXWELL SPIERS, a ja zaoferuję ci status mojego dystrybutora w Wielkiej Brytanii. Napisz do mnie na mail@wavegenome.com Płacę hojnie 30% moim dystrybutorom. Mam dystrybutorów na całym świecie i robią dobre interesy.

    a tu oryginaly:

    https://irenecaesar.wordpress.com/2018/06/12/gradson-of-major-soviet-communist-leader-drowns-cia-asset-in-a-bath-tub/#comment-4688

    Like

   • ROPA ;NAFTA ;NOKIA:
    Mowilem juz kilka razy ze tomoje miejsce jest ciekawe.

    Jak weszla na kanclerza Kazimierczak to sie nazwa placu zmienila z Grodu Krasnoludkow na Macieja a juz dawniej Maciej na koniu na zamkowym placu i swoj zolnierski mantel kroi by dac golemu troche stroju.

    ciekawy kolega Putina,tak by wychodzilo w tym wszystkim ,raczka raczke myje.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Gerhard_Schr%C3%B6der
    https://als.wikipedia.org/wiki/Frank-Walter_Steinmeier

    Ciekawostka jeszcze z Schieder ,fanryke mebli po tym jak byla insolwent,nazwano COTTA ;dzielnica Drezna nad brzegiem Laby,sen z budowniczymi i lakami ,mowil ze buduja Dresden.
    https://de.wikipedia.org/wiki/Cotta_(Dresden)
    https://de.wikipedia.org/wiki/Elbwiesen_%28Dresden%29
    wpisujac Kottowa co wyskoczy.

    Jesli Popiel to Ponpiliusz zamordowany w rzymie to nie ma co gonic sami mamy na mysz (SZYM ) Kotta

    https://de.wikipedia.org/wiki/Cognomen

    https://de.wikipedia.org/wiki/Vitruv

    Tak na koniec ,jak juz mowilem do Basi ze nie ma z kim walczyc,to byl powod ze grz zaczela,jak sie nie myle.

    Jak walczyc z Kims kto ma narzedzia by ludzmi sterowac i miec mozliwosc bawienia sie ich pamiecia i zdrowiem,najlepiej poczekac na to na co sami mordercy czekaja ,przynajmniej ich zbrodni nie beda mogli na innych zwalic.

    By rzadic ludzmi trzeba ich dzielic ,potem jednak nastepuje Problem i to nie duchowy jak to co niekturzy probuja ludziom wciskac ale krwi ,wiec wymyslili sobie bogowie wojny i juz krew mieszana jak w Klasztorze pod Samosiera.Karzdy wie ze jak sie w jednej rodznie jest zamkniety to sie staje czlowiek jak buk tepy i lamliwy ,ale jak buk potniesz i posklejasz to jak na stali ty polatasz..Mowia ludzie ze w Poznanskim gdzies jest taka wioska ze wszystkie we wsi tepe bo miedzy soba rzniete.Mysle ze z tymi bogami to samo ,ze z czasrem jak sie tylko medzy soba mnoza to i coraz glupszy.August +44

    Wiec im sie nie dziwuje ze za karzdym razem ludziom pamiec wymazuja ,ONI nie byli by sie zdolni na nowo uczyc ,wiec przy okazji jak nam pamiec zabiora to bedziemy tacy sami jak ONI:nIEZDOLNI DO SAMODZIELNEGO MYSLENIA:

    Dlatego takie ataki na tych ludzi ktturzy inaczej mysla jak ONI wciskaja,no coz najlepiej zrobic wtedy z takiego wiejskiego dupka.

    Dano Chlopom kosy i poszli ,na armaty poszli ,zdobyli ale czy sobie cos polepszyli?

    Panowie i tak sprzedali siebie razem z Chlopami.

    Na koniec i tak sie nie Chlop u nich liczy ale ile mozna z niego sciagnac ale tak by sie nie buntowal, najlepiej by jeszcze sobie myslal ze to robota sasiada ,beda sie gryzli miedzy soba i oboje najwazniejszego nie zauwaza ze dupy gole Maja i tak na koniec oboje a nie oswieceni duchowi panowie co z podatkow ich zyja na krzyego ryja.

    Like

   • Problem ze Zmora u Matki byl juz w 1972-3,jak sie zaczelo z adwokatem i odszkodowaniem za Kamieniecki zamek.Dzis jak mnie meczyc zaczelo wiedzialem o komputerach ,
    Mysle ze ten Problem pare tysiecy lat starszy ,niz to co staraja sie nam wcisnac oswieceni i duchowi ,mowiac ze to dzisiejsze sluzby.
    Prawde powie wam cyganka,u nas mowiono jak ktos klamal nie czaruj,wiec kto byl czarownica -czarownikiem kiedys -ten komu zarzucono klamstwo .No powiedzmy Taki jak mowi Kudlinski wiejski dupek co sie odwazyl sprzeciwic szefowi gangu,zginal za niby klamstwo bo prawde sie odwarzyl powiedziec albo Terz za duzo widzial i wiedzial.

    No coz mamy slonce karzdy ma swoj cien ,bez ograniczenia czy bog czy czlowiek.

    No coz Moze Izyda stworzy nowego falusa Ozyrysa i zobaczymy wraz z naszymi BOGAMI;mOREM NA NIEBIE:Zeppelin.

    Like

   • ”Mysle ze ten Problem pare tysiecy lat starszy ,niz to co staraja sie nam wcisnac oswieceni i duchowi ,mowiac ze to dzisiejsze sluzby.”

    a nawet milionow…

    i taki tylko maly przyklad jak mieszaja ci z gory:

    ”In biblical times the Cloister negotiates an agreement with the Fallen forces of the Galactic Federation to assign Marahari to breed with J-9 even though Melchizedek SP1 prophesied (knew) that Jesheua-12 was her true twin, the one she was originally contracted to be with… The transaction which resulted in Biblical SP1 instructing Marahari that she had a special breeding assignment was mentioned in passing by contemporary SP1 but the details of the deal between the Cloister and the Galactic Federation were not transparently shared to the contemporary audience, instead the comment was “the Jeshewua-9 line, that was started in an interesting way that eventually will come out as more of the history records are revealed” The Cosmos is Watching & Always Will Be (Disk 2, 23:50)
    The progeny that resulted from the deal between the Cloister and the Galactic Federation have (in more recent workshops) been described as “creating lines to go interbreed” to take out the lines of Jesheua-12 and create amplified F-factors instead of bio-regenerated KRYSTics The Cosmos is Watching & Always Will Be
    Earlier workshops (prior to 2005) define J-9 lines as a Diamond Sun Grail Line. He’s called “a decent guy” and “a good guy” and meant to assist bioregenesis for Melchizedek. (So, the Cloister had arranged for Marahari & her twin Jesheua-12 to separately breed Grail Lines to assist Melchizedeks who had compromised gene code). Note: J-9 is also referred to as “the Annadiana Prince” (perhaps because both parents were Nephilim Anunnaki, and Nephilims are generally considered the top of the pecking order of fallen Melchizedek consciousness)…”

    https://krysthl.org/#Magenta

    Autorka tego co powyzej zmiescilam uwaza sie za inkarnacje owej Marahari czyli Marii Magdaleny.. chodzi o te osobe

    Nie ogladalm tego video ani nie czytalam wczesniej tych notek na temat Marahari, ale w pewnym sensie pokrywa sie to z moimi odczuciami i ty co wczesniej pisalam… jesli tylko ktos pamieta… pomiedzy mlotem a kowadlem… heh 😉 🙂

    p.s ”Wszędzie zdrada, tchórzostwo i oszustwo.” i tu sie zgadzam z carem Rosji 😉
    no przynajmniej wszedzie w polskim swiatku ezo……..

    Like

 11. Taka przemadrzala a nie wie tego co juz wiedza dzieci w przedszkolu,pyta Przemadrzalego dlaczego izyda to mapa nieba.Izyda =Syriusz Ozyrys-Orion.
  Albo udaje tylko glupia,by karzdy myslal ze prastara dupa jest ruchana a nie ONA innych wyruchala

  .,I smiechu warte ,ja przed 4 laty Free atakowal ,no chyba w czasie jak serce czy nogi rzneli,bo w narkozie bylem moze nie zapamietak ze jej wszedl na piete.Co Prawda w szpitalu dzialy sie dziwne rzeczy,,przy operacji na sercu ,zmarl kolo mnie pacjemt co noca przed smiercia z Kims gadal.Jak cieli mi nogi kolo mnie lezal facet co mial na ta sama noge operacje co ja.Teraz sprawa zaczcna byc ciekawa ,Oskarzycielka napisala kiedys u siebie “skurwysyny z Schider” .Co ciekawe w obu przypadkach ,pierwszy ktory zmarl byl z Schiedy drugi co mial taka operacje jak ja i glupi gadal o straceniu nogi Terz byl z sCHIEDY.Teraz rzecz jeszcze ciekawsza po operacji snil noca o Jakis Indijskim bogu ,nastepnego dnia zaczely sie u niego bole nogi.Ja wyszlem ze szpitala nie wiedzialem co sie dalej z nim dzialo.Ale po tygodniu u mnie zaczela noga puchnac i mialem bakterie na ranie,wiec trafilem spowrotem do szpitala ,okazalo sie Terz ze zle podlaczono naczynia krwionosne ,wiec bylem jeszcze raz w tym samym miejscu ciety.Tu stalo sie cos ciekawego ,po operacji przechodzilem kolo sali w kturej bylem razem z tym gosciem z Schiedy,biedak byl bez nogi od indyjskie bogi.Wiec niech Bucfaly nie martwia ,bo najlepsza bronia przeciew nim sa ich wlasne cienie.Czasem sie strach a moze sumienie odezwie i nie gra wtedy roli suma kradzionego mienia ,krzyworyjcowi bije do glowy jak mojemu mordery wlasnej Matki i Ojca,ale dla niego byly wazniejsze,Rutkowskie,Dzidy,Chmiele,,Ruski i innne gnidy od wlasnego Ojca i Matki,ale coz wychowanek z Legionowa to i swira glowa.

  Kiedys gdy jeszcze nie kumalem ,przyniusl mi KOZILEK MATOLEK (MATYJAS) z Dzidowego tyla film do domu na cd skopiowany-dziwnie sie i glupio przyy tym usmiechal .Wtedy nie wiedzialem ,swiat byl dla mnie ok,tyle ze nie byl wyjasniony mord na Matce.Tytul filmu disneja Krol Lew.No dzis juz wiem ,w herbie u nas lew ,wiec chcial pokazac ze MATYJASIK to to lwiatko,tyle ze krzywy ryjek i na rekach morderstwo dziadka,bo majac 17 lat jak juz Dzidowa nie chciala mogl ON zadzwonic po pogotowie.Dziwilo mnie sen z Lwem Ojcem ktur rozszarpuje brata,Blizniaki to po arrabsku lerzacy lew ,od Dawida wiem ze lerzacy lew Sfinks to lew z Panna .Teraz zaczyna sie zabawa na calego Matyjasik urodzil sie w 88 czy w sierpniu nie wiem bo nie utrzymywalem z banda juz od dawna kontaktu.Po prostu braciszek od smierci Matki stal jako pierwszy na liscie podejrzanych.Dziwilo mnie czego Ojciec tak sie uparl by garaz i dom ktory kupowalem mial numer 8.Ok jedziemy sobie dalej ,lew w herbie ale gdzie mi do Panny ,Panne mam co sie nia opiekuje i z jej choroba mam podejrzenie Terz Maja do czynienia krzyworyjce.Urodzilem sie 290955 wiec wlasciwie Waga ale co jak Cezar sie kalendarzem zabawial czy nie bedzie wtedy Panna.

  I te dziwne gadanie jak sie Dzidowe bydlo do roboty w Pfenixe dostalo ,tak gadala jak by juz do nieba sie dostala.ale daleko im do Benu.Telefon Terz jest u nich dziwny 1221 tu musze pani od diabelkow podziekowac za 33 ,nie zwaracalem na to uwagi,jedna z tej bandy wyszkla za niemca o nazwisku takim jak tego Hans-Joachim Riecke (1899–1986), nationalsozialistischer Politiker i co ciekawe z Drezna a urzedowal w Lippe.
  Od pod tanczacymi Diabelkami sy glowy Basek ,ciekawe czy Schaf prawdziwy czy z tatuarzem i utleniona wlosem.Dla tych co w skata nie graja Schaf -baran owca utlenionay wlos jest z ciemnego jasny ,przenosnie Czarna Owca.No coz sama powiedziala 2skurwysyny z Schieder 2,widac ma kontakt do niemiec i Lippe .
  Nieschwitzem Terz krzywej mordy nie musi wycierac ,bo nie ja mam nr1221 a ze Dzidowo Chmielowe bydlo ma jak Merkel nazwisko od meza kradzione to juz nie moja sprawa ,widac potrzebowaly zmienic twarz ,myslac ze nikt nie zobaczy krzywego ryja,a tak dla ciekawych ,zdjecia DZIDOWEJ z podlasia jz nie ma a jak ulal cala byla Bozena Maryja.

  Bog -morr -bagno godd Ulla -urodzajne wzgorze Morowe powietrze-duszace na bagnistym terenie.

  Drezno inaczej na dzisiejszy jezyk ludzie z bagien a moze tylko urodzajne wzgorze wsrod bagien.By dojsc do prawdy nie mozna jezykow dzielic a to robi tzw karzdy oswiecony,dziela gruby cienki krutki dlugi niemiec polak slowianin germanin itd ,wystarczy stac sie tylko myslacym a nie bedzie miejsca dla krzyworyjcow 8klamcow9.Jak na razie ONI karte rozgrywaja ,robiac z madrzejszego na wsi wiejskiego durnia choc sami jak deppy co mysla jak Maja bron to moc Maja ale sami siebie tym Maja.

  Nies5wiec5

  Like

  • ”Taka przemadrzala a nie wie tego co juz wiedza dzieci w przedszkolu,pyta Przemadrzalego dlaczego izyda to mapa nieba.Izyda =Syriusz Ozyrys-Orion.
   Albo udaje tylko glupia,by karzdy myslal ze prastara dupa jest ruchana a nie ONA innych wyruchala”

   To ona?

   null

   Like

  • Tyle co do braku moderacji na otwartej dla wszystkich Mistyce BeBoka

   Clarita Snow pisze:
   21 czerwca 2018 o 04:38
   Basiu zajrzyj do komentarzy oczekujących na moderację i zatwierdź mój komentarz odnośnie mapy nieba oraz piramid w Egipcie gdyż jedno i drugie jest ze sobą powiązane Dzięki
   Odpowiedz

   A chcialy by bron Dzibola a ci Maja krzywy ryjek.
   Chocby i dostaly ,to przez krzywyryjek im nie przejdzie,
   chyba ze juz tak daleko ,ze Prowda przendzie im z ryjka ze strachu

   Like

   • Mam na blogu troszke komentarz Clarity Snow, np.

    Clarita
    July 19, 2017 at 13:06

    In reply to Livia Flow.

    Popatrz się Dziecinko jak się z Tobą Świetnie Bawię i Ty nawet się w tym wcale a wcale nie orientujesz.

    Lu-Cipher

    Cipher znaczy Szyfr

    Geometryczny Szyfrowany Język Światła którego i tak nie odczytacie gdy Ja wam tego nie objaśnię.

    Więc przechodząc do Sedna

    Clarita(S)now

    Clarita to Takie piękne Imię Kolejne które jest przypisane do Alicji

    Clarita pochodzi od angielskiego słowa Clarity oznaczającego [przejrzystość, klarowność, czystość]

    dalej masz w adresie mailowym zawarte słowo SNOW czyli Biały Śnieg.

    Jednak jak przystało na realnie oświecone Istoty Duchowe Należy Udać się w Język Łaciński i co następuje.

    Claritas znaczy po łacinie [Jasność, Blask]

    dalej zostaje angielskie słowo NOW oznaczające [Teraz]

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/07/14/july-dreams-inspirations-2017/comment-page-1/#comment-5992

    Clarita 2017/07/19 at 1:36 pm
    A7 = Princess Roses – Różana Księżniczka = Alicja = Clarita Snow

    Bardzo Tofamy Śnieżkę
    claritasnow@gmail.com
    77.111.245.13

    Mała Dorotko niby to z jakiego powodu mielibyśmy dzielić jedno Królestwo gdy pomiędzy nimi na zawsze pozostanie już przepaść ze względu na posiadaną przez mnie wiedzę. Nie wiem jak u Ciebie ale czy od bardzo wczesnego Dzieciństwa miałaś bardzo bliski związek z wodą w tym taką bardzo zimną lodowatą? Czy zdarzało się Tobie chodzić często gołymi stopkami już od dziecka po Śniegu?

    Czy zdarzało się Tobie tak że w czasie zimy miałaś umoczone ubranko zwykle po kolana oraz okryte śniegiem?

    Dorotko tego Dotyku nie zapomnisz nigdy gdy dotknę twego ramienia kilkoma paluszkami. Poczujesz to Zimno przeszywające Twe Ciało aż do Kości i na Kości Twej coś Zapisujące 😉

    Elza mroziła wszystko w bajce za pośrednictwem magicznej mocy w dłoniach i stopach u mnie troszkę inaczej. Mroźny Podmuch Wicher 😉
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-8985

    watek Irene Ceasar

    Livia Ether Flow
    January 5, 2018 at 10:00

    Ceremonia ze snu z 21 na 22 grudnia miala zwiazek z Feniksem… Co zas Moskwy ~ juz rozumiem o co chodzi I dlaczego ta dziwna linia kolejowa.. chodzi o sekretne moskiewskie metro tzw Metro 2, lub inaczej D6.. tyle ze tej lini (ze sfinksem) nie ma zaznaczonej nawet na mapach amerykanskiego wywiadu… to jest wlasnie niebieska linia ~ Amorea…

    P.s czuje w tym udzial pani Irene Ceasar I ze last chapter dopiero przed nami.. Happy New Year.. haha 🙂 🙂 🙂

    Bardzo KoFFFamy Śnieżkę
    claritasnow@gmail.com
    77.111.245.11

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-8984

    ……..

    i na przykladzie zaledwie tych kilku przykladowych komentarzy mozna sie zorientowac w jaki sposob moj blog jest inwigilowany.. obserwowany jest kazdy wpis, kazdy komentarz…. kazdy detal z mojego zycia… co wiecej nie tylko obserwowany ale i gleboko analizowany… naprawde zaczynam sie czuc wielka, choc wole byc mala, no rozmiar M max L/XL 😉

    Like

   • BasiaB pisze:
    21 czerwca 2018 o 10:58
    Widziałam kiedyś te twoje grafiki, widać na wszystko przychodzi czas. A teraz, gdybyś mogła bardzo szczegółowo wyjaśnić i opisać nam każdą grafikę: co, po co i dlaczego. Ja nie zamierzam tego tematu prowadzić po łebkach, to wszystko NOWE musi zostać porządnie zdefiniowane, byśmy dalej się nie błąkali jak zydy po pustyni, czyli dzieci we mgle. Jeżeli Ty i Muki zaczniecie tu pisać i wyjaśniać to mam nadzieję, że komuś coś się przypomni, nastąpi taki pstryk i znowuż kolejna osoba zacznie świat widzieć właściwymi oczętami 🙂
    https://mistykabb.wordpress.com/2018/06/18/ahura-mazda-czyli-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci-muki/comment-page-1/#comment-69482

    Like

   • Dokladnie te same grafiki ”Clarita Snow” podsylala mi na priva… poczatkowo jako Krzysiek, Lucjan, Tesla czyli jako mezczyzna aby potem w jednej chwili stac sie kobieta piszaca jako Lucy Alcy One, Alicja w Krianie Czarow, Clarita wlasnie, itd.. itd.. itd…

    Coz.. wyglada na to ze juz z tej pustyni nie wyjda…

    p.s 40 to liczba ENKI

    Like

   • Nie “BŁĄKALI” a “WOJOWALI” prowadzeni do boju poprzez CZARNE NAZISTOWSKIE SŁOŃCE znane jako J9 – jezus/ jozue/ aton/ aaron// beliar/ itd

    dopiero W WYNIKU TEJ WOJNY tamte tereny SPUSTYNNIAŁY

    a całej “historii” dorobiono 2 DNO.. o biednych skrzywdzonych nazistowskich wypierdkach wylanych z egipskiej niewoli….

    Like

   • Obawiam się iż mylisz kolejność zdarzeń

    Prawdziwa jest taka
    1__Biblijny BÓG- ŚHIVA (NUT)… ZAKŁADA RAJ
    2__Biblijny PADALEC ABRAHAM (Pradawny WĄŻ, SET…., maryja, dafne etc) PRZYPEŁZA by UKRAŚĆ JEGO DZIEŁO
    3__Nazistowski pedał ABEL (ATON/ ATENA/ EROS/ ERIS..) dokonuje PRÓBY NAJAZDU (to jest ten fragment o “ofierze z Izaaka” ale izakiem był Ozyrys a tym za co go “kupiono” wojsko nazisty pedała Abla/ sobka, u hindusów izakiem jest UCZEŃ Śhivy)
    4__SYN Śhivy INDRA/ KAIN spuszcza nazistom wpierdol ale ci uciekając wywołują po militarnym także i wodny potop… planeta (RAJ ulega zagładzie)
    5__Biblijny Bóg Śhiva WRACA DO SWEGO ŚWIATA zostawiając swoje NASTĘPSTWO popularnie zwane SYNEM CZŁOWIECZYM czy THOTEM (nie mylić z nazistą pedałem Thorem) TYLKO ON I JEGO UCZN IOWIE SĄ WYBRANI… czyli GODNI IŚĆ DO NIEBA…..

    6__około 2400 pne nazista ABEL już jako J12 POWRACA, wybuchają ogólnoplanetarne walki ale najazd wszelakiego pederastwa zostaje odparty…. a sam ABEL (ATENA) ZESTRZELONY Z NIEBA (to ten fragment o 1/3 gwiazd). To są czasy Pierwszego okresu przejściowego….

    7__około 1800 pne NAZISTOWSKIE CZARNE SŁOŃCE ABRAHAM wr az z kolejną szarańczą pedalstwa powraca…. t jet J9 w ezo czy BEZLEBUB też w ezo…. tym razem z uwagi na przeważające siły dokonują PYRRUSOWEGO ZWYCIĘSTWA… zakładając w okolicy TEB swoją LUDOŻERCZĄ KOLONIĘ skąd potem się rozniósł KULT PEDAŁA REPTYLA ABLA znanego jako maschiach wraz z rabinami i synagogami jego w nich czczącymi…. poprez WYRYWANIE SERC ŻYWYM LUDZIOM czy PODRZYNANIE ich gardeł z czym (jezuskowym/ beliarowym kultem) walczył Echanton

    8__pomiędzy Drugim a Trzecim Okresem Przejściowym w Egipcie trwają walki o ODZYSKANIE NAD NIM kontroli przez siły wierne BOGU (chrześcijan/ Słowian) jak i parcie nazistów Abrahama na północ na tereny Słowian czyli Hetycję bo ona była terenem granicznym

    W tym czasie występuje pojęcie Hyksosi…. dla mnie to PRZENAZWANA ARMIA idąca na pomoc walczącym o zachowanie istnienia RESZTĄ dawnej egipskiej państwowości…… pojecie Królowie Pasterze może się tyczyć zarówno PEDALSTWA GWAŁCĄCEGO KOZY czyli żydostwa jaki i PRZEWODNIKÓW/ NAUCZYCIELI chrześcijaństwa…..

    W każdym razie po 3 Okresie Przejściowym Egipt wraz z Bliskim Wschodem (w większości) był już zajęty przez ABRAHAMOWYCH PEDAŁÓW i PEDERASTÓW czyli tzw Achajów/ Asów/ żydów mojrzesza…. etc szykujących się wtedy MIMO ZAWIESZENIA BRONI do PODBOJU KANAAN/ TROI/ HETYCJI….. etc…

    A teraz BÓG powraca więc wszelakie pejsate pedalstwo ryje nory pod ziemią by w nich poukrywać przed jego wzrokiem swoje cuchnące gównami cielska.

    Like

 12. Jak to już pisałem ROSJA NIE JEST OPOZYCJĄ

  jest DRUGĄ RĘKĄ LONDYŃSKIEJ BESTII

  mało kto wie iż po wojnie Polska była WSPÓŁRZĄDZONA przez ZSRR i GB

  mało kto wie iż GB KOORDYNUJE “WALKĘ” USA z ZSRR (ROSJĄ) (obu zimnowojennych obozów)

  mało kto wie iż to co ruskie “odkrywają” jest tym CO MA IM DAĆ REALIZACJĘ MAPY GOMBERGA

  czyli RZĄDY WSZECHNAZISTOWSKICH RAD BOLSZEWI CHABADZKIEJ

  to co głoszą ruskie jest tym co mają kazane w klubie BILDENBERG bo putin jest jego członkiem

  Rządy na planecie polegają na ODSIEWANIU PLEW na DWA SITA z przesypywaniem na wietrze…. raz się ZAGANIA wszelkie narody pod DOBREGO POLICJANTA a raz zagania w ŁAPY TEGO ZŁEGO….. i tak od tysięcy lat czasem zamieniając “ZŁEGO” w “DOBREGO” i na odwrót….

  a ponieważ USA ma za dużo do ODDANIA NAKRADZIONEGO to nazi postanowiło UTOPIĆ DŁUGI WE KRWI i sobie zrobić NOWY START (GRUBĄ KRESKĘ) z salonów kremla….. A jak się im rosja znudzi a usa odrodzi to się znowu PRZENIOSĄ robiąc w rosji RZEZIE….. Na tym to polega… ta metoda szarańczy…..

  a max i caesar byli NA WSPÓLNEJ MISJI z tym iż jeden operacyjnie a drugie nadzorco i tyle….. bo wtedy jak pisano oprócz maxa w operacji brali udział wszelcy tacy “nurkowie” z każdego zakątku latyfundiów bestii (w wywiadzie z maxem wspomniano o kilkuset agentach polujących na “czerwony płomień”)

  Like

 13. Быдлошевский Л.З.
  21 czerwca 2018 at 10:22 · Odpowiedz
  ♦️♦️♦️

  Kongres Amerykanski udostepnil wlasnie mediom 225 -cio stronicowy dokument dotyczacy sledztwa przeciwko Facebook i jego wlascicielowi-slupowi Zuckerberg Mark ( p. Link ponizej). Nawet ja – stary inzynier-wywiadowca – bylem tym dokumentem i zaskoczony i zaszokowany. Nie tylko, ze magazynuja na swoich megaserwerach WSZYSTKIE informacje o uzytkownikach znajdujace sie na ich dyskach twardych i ich sekwencyjnosc i charakterystyke odwiedzanych stron ale i wiedza z kim i kiedy TELEFONOWALES !!! Ale co tam, wazne dla Poliniakow jest , ze „nasi“ chlopcy graja na Mistrzostwach Swiata a dla czytelnikow niniejszych nedznych resztek bloga Pana Redaktora Podleckiego najwazniejszym jest ,ze ten Schwein i Wariat zamknal swoja morde parszywa i nawet chyba najprawdopodobnie zdechl , czego mu Zyczliwe Sukinsyny nawet nie zyczyly bo chcialy go w szpitalu psychiatrycznym koniecznie w tym nieszczesnym „kaftanie“ widziec, aby zaspokoic swoje najnizsze, niekoniecznie ludzkie, instynkty – malych i podlych subiektow.

  Click to access 62027BC70720678CBC934C93214B0871.senate-judiciary-combined-7-.pdf

  https://www.monitor-polski.pl/zmiana-administracyjna/comment-page-2/#comment-321563

  Like

 14. BasiaB pisze:
  22 czerwca 2018 o 00:29
  Cham Rokitta znowuż stara się dokopac, ale że durny jak but, to nie wie o co kaman przypierdalając się z powodu ignoranctwa:
  ” Tyle co do braku moderacji na otwartej dla wszystkich Mistyce BeBoka
  Clarita Snow pisze:
  21 czerwca 2018 o 04:38
  Basiu zajrzyj do komentarzy oczekujących na moderację i zatwierdź mój komentarz odnośnie mapy nieba oraz piramid w Egipcie gdyż jedno i drugie jest ze sobą powiązane Dzięki
  Odpowiedz
  A chcialy by bron Dzibola a ci Maja krzywy ryjek.
  Chocby i dostaly ,to przez krzywyryjek im nie przejdzie,
  chyba ze juz tak daleko ,ze Prowda przendzie im z ryjka ze strachu”
  https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/15/slowianskie-zwiedzenie-czesc-4-hyksosi/comment-page-1/#comment-12395
  Zwykły chamie – wiedz, że moderacja nie obejmuje Clarity, jej posty wpadły do kosza, a nie do spamu, tylko dlatego, że zarzuciła swój komentarz zbyt wieloma linkami, i tak się zawsze dzieje złośliwy staruchu, bo blog jest nastawiony antyspamowo na określoną liczne linków w poście.
  Ale Ty złośliwy szpionie dobrze wiesz o tym, bo nie raz czytałeś prośby stałych czytelników o zajrzenie do kosza.
  Tak to jest jak się jest pospolitą gnidą, pustynną zarazą z muchami.
  Już przestałeś być siolą teraz jesteś diabełkiem z fontanny nad ściekiem zwanym Kłodnicą ?Sygnatury sioli przestały działać ??? ehhh…..
  A teraz Livia i jej szpicle – na wyścigi kopiować, bo wam się vena skończyła na poważne tematy, ale co wymagać od mniej niż zer stale malejących ?
  Menele komu teraz obrobicie tyłki ?
  Odpowiedz
  BasiaB pisze:
  22 czerwca 2018 o 00:34
  „siola to taki skurwielowaty pyszałek, bo to dopieprzanie się do Basi to jest jakieś ambicjonalne wręcz. A niewinna L czerpie z tego satysfakcję.
  Niech sobie teraz poczerpie pełną gębą 🙂”
  aha – jak zwykle menele zebrały sie u Livii z słownikiem z rynsztoka. menelarnia, czy teraz kiedy Podlecki padł reszta kloaki stamtąd trafi do liviowego ścieku zlasowanych ?
  ”Taka przemadrzala a nie wie tego co juz wiedza dzieci w przedszkolu,pyta Przemadrzalego dlaczego izyda to mapa nieba.Izyda =Syriusz Ozyrys-Orion.
  Albo udaje tylko glupia,by karzdy myslal ze prastara dupa jest ruchana a nie ONA innych wyruchala”
  To ona?
  .https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/04/Gz2sYZPN7Q9Cphmv.jpg
  https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/15/slowianskie-zwiedzenie-czesc-4-hyksosi/comment-page-1/#comment-12370
  Padalcu nieskalany rozumem, gdyby Muki nie opisał co jest czym na tych artefaktach, nawet byś nie spiął pośladków żeby się o tym zająknąć.
  Odpowiedz
  BasiaB pisze:
  22 czerwca 2018 o 00:39
  itd…itd – pisałam, że to ściek pomyj okraszony na dodatek infantylnymi motylkami.
  Po prostu „dobra wróżka” deczko zboczyła z drogi na własne życzenie i zadowolona z siebie wpadła do szamba myśląc, że to jeziorko.
  Wszystko na opak…”Pustynna zaraza w przebraniu”- tak powinien nazywać się ten niby blog Livii, w którym trzepią słownictwem meneli spod budki z piwem jak z rękawa….z rynsztoka.
  A”kierowniczka” jeszcze się z tego cieszy, uważając resztę za durniów. A wystarczyłoby popatrzeć tylko do lusterka 🙂
  Odpowiedz

  Padalec lubi wody wiec KRZYW A RYJA powinna widziec ze z pustyni byc nie moze.
  Za to Zmija z krzywym ryjem i dwoma zebami z jadem i ta najjadowitsza zyje na pustynnych zgliszczach.
  Co naskoczyla zmija juz na Mistcce Zycia bo sie kapnela ze opisuje ludzi z tej samej bandy pasozydow Frankow.
  Mysli ze jest madra bo juz bardzo stara ,na sarosc widac bielmo zaszlo na oczy.
  Coz Klodnice nazwala sciekiem ,zapominajac ze nie ja ONA do klodnicy jszcze i wali.
  Nie mowiac o scieku jaki z ust jej leci ,zazyj sobie sama wiecej czosnku i cukrzyca ci pomoze by zlagodzic nienawisc do innych zakrawajacy nienawisc samej siebie.
  Zachowuje sie jak Sandrzaja mowiacy ze za choroby sa ludzie sami sobie winni,jak karzdy kto zna gry tej zasady wie dobrze ze umia boskie oswiecone gnoje nie tylko manipulowac w myslach ale takrze ludzkim zdrowiem.To jak mowic o durnych ludziach nie zbierajacych ziela a zanim to powiedziec wypowiadajac zdanie ze z nieba leci chemia.To jak zbierac przy drodze za jego Ojca sluzby ziele zapieprzone olowiem.Wiec czym sie martwic na tej ziemi ,Gnida ktora niby mowi prawde dla kasy,trucizna-truja nas to i truja siebie samych.Nawiaja do walki sami nie wiedza z kim albo i wiedza a nie powiedza.Moze chodzi niebieskim ptaszkom i ich podgnidom o jedno,by podpuscic ludzi znowu na siebie , a i Problem sam sie wyrznie.Gdy jak glupcy pojdziermy przeciw boskiej przemadrzalej bandzie z kosami.Straszyc drugich Mardukami i innymi dziwami,ale czy powiedzial madry Ktosiek na czym ten jego prawdziwe chrzescijanstwo polega ,nie powie bo po co ,lepiwj przecierz wyzywac od niewiadomo czego wszystkich.Jak sie poda warunki to sie jeszcze okarze ze nie Taki chrzescijanski ten co najwiecej na innych pyszczy.Od prorocy od AN czy ANU dostaja do leba jak im sie sprzciwi swiadomosc czlowieka EGZORCSCI :Teraz tylko moje wlasne przypuszczenie ,ze to ONI krzyworyjce Maja wiecej strachu przed tym co ma sie stac niz czlowiek co o niczym nie wie.Bo jak nie wiem to sie i nie boje,wiec probuja ludziom za pieniadze ,klamstwem i obraza ,wbic do glowy poczucie strachu.

  Ja powiem wam nie zawsze co drogie to dobre,czasem drozsze jest to co KRZYWORYJEC wam dobrze zachwalil,wy sie dziwicie ze ladujeci pozniej w szpitalach.Oni Maja mozliwosc manipulowac zdrowiem i straszeniem mikrofalami i hologramami.Co ja dla Divy z Gliwicz Demon i niedobry bo co nie chce kupic garnkow za 5000 zl gdy widze ze sa tylko 2 warte.
  No coz ja tam wodopresu nie mam i 1und 1 Terz nie w moich rekach,wiec trudno bym posylal sygnaly ,bo za pieniadze z HARZ 4 trudno takie gowna do manipulowania ludzmi kupic.

  Teraz w niemczech Maja nowa masze szantarzowac sexem z internetu,ja na miejscu niemcow bym Dzidom na raczki popatrzyl,bo lubia zyc z szantarzu ,zreszta juz kiedys z policja dyskutowalem jak to mozliwe ze ktos podajac sie za policje probuje szantarzowac.Pamietajcie ze to ludzie z KRZYWYMRYJEM,dla nich nie ma nacji ,chodz sami lubia ludzi podpuszczaniem dzielic,bo inaczej bdyby ludzie miedzy soba gadali ,sasiad z sasiadem ,to by sie okazalo ze o to co sami sie oskarzali to wcisnal im do leba Ktos inny i z obu ciagnal zyski.

  Swiat zbudowany przez klamcow oparty musi byc na klamstwie ,wiec nie dziwcie sie ze z boskiej obory co Jakis czas nowe inne gowno wylatuje z krowy,bo co Jakis czas klamstwo trzeba zmienic by nie kapnal sie czlowiek ze go oszukuja TE CI przy korycie w boskiej oborze .

  Mysle ze juz wiecie ,dlaczego Klodnica jest sciekiem ,spuszczaja z obory Owieczki i KRowy swoj Mist do rzeki to i Mistycznie rzeka smierdzi,ja Demon jak to ONI uwazaja,lubie lowic ryby ,wiec wlasny Mist daje do wlasnego ogrodu i nie zatruwam nim rzek i innych .

  Od Beboki lubiace rzyc na strachu ,wlasnym Mistem drugich zatrowaja a potem koziolka ofiarnego szukaja do polozenia na stosie za ich czarowanie(klamstwa).

  No coz z czegos karzdy mui zyc jedni zyja z wlasnego mistu danego do wlasnego ogrodu ,drudzy Maja chwasty w ogrodzie a zyja z innych ogrodu Mist im sprzedajac.
  No coz jak sie sprzedac nie da to do rzeki wwiec nie dziwota ze Klodnica smierdzi Mistem z Boskiej Obory.Powalczyla by lepiej o czysta wode w rzece,bo jaka woda w rzece taka bedzie w kranie wiec niech sie nie dziwi ze na koniec i tak polyka wwlasne sranie.

  Like

  • Jesli ktos poprzestanie na jej slowach bez zagladania na mojego bloga to moze w to wszystko uwierzyc.. Pamietam jak kiedys, kiedy sie z nia po raz pierwszy zetknelam na Mistyce Zycia (2013).. ona juz wtedy wypisywala na moj temat takie wlasnie rzeczy, z reguly nie majace nic wspolnego z prawda, np. mniej wiecej cos takiego ze jestem bardzo zla osoba bo tylko zle osoby mieszkaja w duzych miastach a ja rzekomo mieszkalam wtedy w Warszawie… oczywiscie zareagowalam na ten czysty absurd i napisalam ze nie tylko nigdy nie mieszkalam w Warszawie ale w ogole zawsze unikalam duzych miast.. w tamtym czasie mieszkalam w dzikim zakatku Hiszpanii, w gorach , daleko od miasta… wczesniej w Polsce to samo, np. w Gaja Garden no ale uczepila sie tej Hiszpanii i zaczela mi coraz bardziej wygrazac.. a najbardziej wsciekala sie o zdjecia… ludzie mowili, ze to chorobliwa zazdrosc… coz… Co ciekawe mam gdzies skopiowany jej komentarz w ktorym napisala kiedys ze jest matka Moniki Richardson i ze jej corka (o ile dobrze pamietam) to wyrachowana suka.. Matka MR jest oczywiscie Barbara Trzweciak Pietkiewicz, na zdjeciu po lewej

   null

   Kiedy jednak o tym napisalam Basia B szybko sie z tego wycofala, ze tylko zartowala… I tak wlasnie wyglada rozmowa z ta osoba.. Przeciwko kazdej PRAWDZIE otrzymujesz stek zlozony z najbardziej wyrafinowanych klamstw, bazujacy na odwroconych systemach sil przeciwnych prawdzie i zyciu – anty life…

   jest to niestety ten sam rodzaj brutalnej sily ktora skazala wielu niewinnych ludzi na tortury i smierc… czesto niewinne kobiety, z ktorych zrobiono czarownice lub dziwki…

   Like

 15. Dzis kolo trzeciej mialem dziwny Telefon,niby z niemieckiej firmy zajmujacej sie informacja co sadza ludzie i nby mialo chodzic o pytania ze zdrowiem.Oczywiscie odlozylem od razu ,ale co ciekawe ze choc mowil po niemiecku to akcent jak u Pana we snie.
  Juz drugi raz oskrza mnie o ataki na ta swoja Free,mysle ze dla tych co sie nie chce szukac u niej czy na MZ jej wpisow.Powiem co pamietam z taego co pisala gdy czytalem jak wrucilem ze szpitala.Miala niby sciagac ze mni jakies obrecza za co tak naprawde nie recze.Przy tym wszystko co zlego bylo u mnie w organizmie dostalo sie wtedy na Konto Ktosiowe ,przy okazji go jeszcze zdrowo obmyla.Co zrobi ta sama banda jak przeczyta ze to Ona mi obrecze zdjela,stanie sie sama dla nich celem .Wiec i nie dziwota ze po goniono kota.Zreszta gdzies Andrzej pisal ze jej grozili,czy sie juz teraz przeprosili.Nie pisala by ze atak An u bis a nie wyszedl dzieki niej ,nie zatakowaly by ja hieny ze stada i Free by miala moze spokoj.
  Zreszta sama zaczyna atakowac gdy Jakis wpis jej sie odemnie nie spodoba,jak pisalem o bialym zamku i ze ktos sie tam prubowal dobrac do czegos co tam bylo w lochach ,to mnie os STarych dziadow zwyzywala pilnujacych zamkowych lochow ,wpis nie byl skierowany do niej wiec po co morde otwiera jak nikt o to nie prosi.Zolnierze WOP spaleni w Nidzicy na Straznicy przy urzadzeniu jak chelm motyl ,pokazalem wtedy to u Mjaow z siedzacymi bogami dwoistosci.
  Po tym ataku na mnie wzialem wtedy dwie rzeczy pod uwage Trzy Korony WCP z Zawisza Czarnym i dwa filmy z zamkami Zemsta i Gdzie jest General.

  Ciekawe ze producentem filmu Gdzie jest General byl chyba syn Ciotki Stokrotki.

  Dzisiejszem szefem domu Hochberg jest Bolko syn Hiszpanki i brata Aleksandra Bolka zabitego przez gestapo z Gliwic i znowu smierdzi z Klodnicy.
  Ojciec Hiszpanki to nie kto inny jak prezydent Peru ,wiec moze nie dziwota ze mialem sen o tym skarbie w lochach do kturego sie chciano dobrac i o zolnierzach WOP co sploneli gdy urzadzenie wydobli.Mowia ze znaleziono kipu ,jesli jednak wyciagneli wiecej no i ten sztylet co skradziono Ojcu w domu,mysle ze wlasny synek wraz z chlopcami od wojny i wywiadu z Legionowa.Zreszta sam Kwiecien w jednym z swych ostatnich wywiadow slinil sie i plakal ze nie ma dostepu do archiwow Hochbergow,wczesniej nazywajac Stokrotke ta co ludzi w obozach meczyla.Zreszta zgodnie z rozkazem Hitlera ,jednostki specjalne SS mialy po zajeciu brytani jako pierwszych na liscie Hochbegow szukac.Dlaczego ? Co wiedzieli ,dlaczego Aleksander wyjechal z polski i zrezygnowal z Polskiego obywatelstwa ,zamieszkujac na Majorce.Dlaczego byli oficerowie polityczni i wydzialu drugiego oraz pracownicy bylej telewizji sa tak bardzo zainteresowani Sleza ,dlaczego tak bardzo chca Republiki Slezanskiej i nie daja spac Sobotce.A tak cicho i spokojnie na tej gorce sie zylo.Powrut wluczykija bedzie kiedy trzeba ,tak ja mysle,czy sie uda komus oklamac samego siebie nie wiem .Za grabierze kara jest smierc ,za mordy ludzkiej kary nie ma ,wiec przyjdzie poczekac kto mordercom kare wymierzy .

  Na samym poczatku znajomosci ,chciala odemnie wiedziec skad wiem o Pszczynie i zjezdzie ,no coz ze snow i tyle.Laguna miala racje z Ketrzynem ,mama mowila Terz i Ojciec ze ciotka byla siostra w Bielefeldzie;Chyba chodzilo o

  https://de.wikipedia.org/wiki/Eva_von_Tiele-Winckler

  Like

 16. ”aha – jak zwykle menele zebrały sie u Livii z słownikiem z rynsztoka. menelarnia, czy teraz kiedy Podlecki padł reszta kloaki stamtąd trafi do liviowego ścieku zlasowanych ?”

  Przypominam!

  Czy ta nazistowska schadenfreude nie maczała palców w uśmierceniu Podleckiego?
  Uważaj na siebie Liwia!

  Like

 17. Livia Ether Flow pisze:
  June 16, 2018 at 18:59
  “Z Egiptu zostali wypedzeni Krolowie Pasterze czyli.. Hyksosi…
  I od tego zacznijmy…
  No to kim jest ZYD?”

  Muki pisze:
  27 czerwca 2018 o 10:41
  Kiedy odejdzie Nibiru – , żydów których nie ma bo to kłamstwo. ale Chazarów zostanie tyle co Niemców w garści a i ci zostaną wytępieni.
  mistykabb.wordpress.com/2018/06/23/ahura-mazda-henoch-2-wiec-niechaj-sie-stanie-muki/comment-page-1/#comment-70094

  Co o tym myślisz Liwio?

  Like

  • Za to wlasnie mi sie najbardziej oberwalo, za to ze napisalam ze ci ZYDZI o ktorych mowa (na tamtym blogu) to tak naprawde CHAZARZY.. co nie znaczy ze ZYDOW w ogole nie ma i tu takie przykladowe informacje:

   Hibiru Tribes
   Tribes of Israel

   The Hibiru Hosting Tribes are the 12 original hebrew tribes that incarnated into the area of the planet known as Israel today. ..

   Hibiru Language

   The lost Enochian knowledge reveals the mother tongue as a “language of Light”. Known to the ancients as HIBURU. It is the primal seed language, introduced at the beginning of this time cycle. Modern research confirms, the most ancient form Hebrew to be a natural language, the alphabetic forms emerging from the phosphene flare patterns of the brain. The same shapes, in fact, born of a spinning vortex. It is a true language of light, coursing through our very nervous system.

   https://ascensionglossary.com/index.php/Hibiru_Tribes

   Hibiru 12 (Hosting) Tribes

   The Hibiru Tribes are the higher dimensional genetic coding of the Melchizedek’s that were given the responsibility to help rehabilitate hybridization damage during the last evolutionary cycle after the Nephilim Wars approximately 75,000 years ago. The Melchizedek Hosting began approximately 35,000 years ago and ended in this Ascension cycle, on December 21, 2012. Krystal Star hosting began and is currently in transition to repair and rehabilitate the planetary body to its original architecture, the Diamond Sun Body and Silicate Matrix genetic code that makes up the original Universal Tree of Life.

   1. Reuben (Leah/Jacob)

   2. Simeon (Leah/Jacob)

   3. Levi (Leah/ Jacob)

   4. Judah (Leah/ Jacob)

   5. Dan (Bilhah/ Jacob)

   6. Naphtali (Bilhah/ Jacob)

   7. Gad (Zilpah/ Jacob)

   8. Asher (Zilpah/ Jacob)

   9. Issachar (Leah/ Jacob)

   10. Zebulun (Leah/ Jacob )

   11. Joseph (Rachel/ Jacob)

   12. Benjamin (Rachel/ Jacob)

   Essene 12 Tribes and Gates

   Essenes, Christos Templars aka The Order of Christ Templars : The Real Templar’s were of the Order of Christ, derived from Gnostic Essene and Cathar lines, and they sacrificed themselves to protect the wisdom, knowledge and frequency of So|phi|A Sophianic Body on this earth for the Ascension Cycle, which is the window of time when the galactic alignment is made with the Neutron Window or Galactic Core for portal access, which was December 21, 2012.

   Many of the original Essene lines were trapped in the Planetary Gates and Astral Plane during the many cataclysms that occurred on the earth from NAA wars and Orion Group Invasion.

   The opening of the Neutron Window allows access in and out of this Universal Time Matrix for the time period that the alignment is in place. Previous to this time, the window was closed, thus the portal access to leave this Universe, as well as this Solar System was closed. When the galactic core alignment was made in 2012, the Krystal Star began connecting to this planet in this timeline, and this began the cycle of the Krystal Star hosting of this planet for potential Ascension and to reclaim the Christos-Sophia.

   1. Tribe 1 (Arizona/Cyprus)

   2. Tribe 2 (Florida/Jerusalem)

   3. Tribe 3 (Bermuda/Johannesburg)

   4. Tribe 4 ( Giza/Central America)

   5. Tribe 5 (Machu Picchu/Vatican)

   6. Tribe 6 (Russia/India)

   7. Tribe 7 ( Titicaca/Greece)

   8. Tribe 8 (China/Tibet)

   9. Tribe 9 (Tibet/S. England)

   10. Tribe 10 ( Iran/Iraq)

   11. Tribe 11 ( S. Ireland/S. England)

   12. Tribe 12 ( S. France/Kauai)

   https://ascensionglossary.com/index.php/12_Tribes

   i jeszcze cos takiego

   The five Cloister Races were;
   Ur-Antrians (brown skin, DNA Strand-2)
   Breanoua (Red skin, DNA#3)
   Hibiru (White skin, DNA#4)
   Melchizedeks (Yellow skin, DNA#5)
   Yunaseti (Black, DNA#6)

   The Elohim HU-3 favoured the 5th root race Ayrian / Hibiru race-cloister
   who were not contaminated by mixed breeding. It was hoped that thru them
   they could get earth back on track in order to re-enter the sphere of
   amenti in earth’s core.

   i ten fragment w tlumaczeniu na polski;

   Elohim HU-3 faworyzował piątą rasę wyścigową Ayriana / Hibiru
   którzy nie byli skażeni mieszaną hodowlą. Spodziewano się, że przez nich
   mogli przywrócić Ziemię na powrót, aby ponownie wejść w sferę
   amenti w jądrze Ziemi.

   http://www.legionnaires.awaken.nl.eu.org/articles/voyagers%E2%80%93recapstudy-notesfromannahayes%E2%80%99voyagervolumesiiiiii

   Coz, ja nie mam ani wystarczajacej wiedzy na ten temat, ani dostepu do pelnych wspomnien (100%)… mam jednak co istotne wlasne odczucia i zgodnie z nimi bardzo ale to bardzo mi sie to wszystko nie podoba.. ten caly kosmiczny wyscig szczurow.. a tych wszystkich Elohimow to po prostu nie cierpie.. bez wzgledu na to czy upadlych czy nie… po prostu na samo slowo ELOHIM zaczynam sie podskornie trzesc.. zwlaszcza po tym co bylo w planah na 30 kwietnia! grrr…. To jest dopiero DEEP STATE!

   przypomne tez to co napisalam w innym miejscu
   https://liviaflow.wordpress.com/2018/06/24/krysztalowe-jadro/comment-page-1/#comment-12519

   bo to wyjasnia dlaczego mimo iz bardzo cenie informacje ze strony Ashayanay to jednak do niej samej nigdy nie moglam sie przekonac.. wiem po prostu zeby nigdy nie ignorowac swoich odczuc i ze czesto te pierwsze odczucia okazuja sie najbardziej trafne… a najtrafniejsze okazaly sie moje odczucia z najwczesniejszego dziecinstwa, zanim jeszcze poszlam do przedszkola… choc na nie co prawda wplynely sny, zwlaszcza ten o STUDNI.. i dla mnie to jest KWESTIA WEJSCIOWA…

   tak, najwiecej poprzypominalam sobie dzieki snom, ale czasem sa to wizzje, albo uczucia deva ju, albo po prostu skojarzenia, ktore czasem wyzwalaja cale ciagi wspomnien… na temat ZYDOW nie jestem jednak w stanie wiele powiedziec.. tzn. moglabym napisac co mi sie poprzypominalo na rozne sposoby tak po swojemu, ale jakie to moze miec znaczenie dla innych…. zreszta jak o tym pisalam to niejeden raz slyszalam ze to tylko moja bujna wyobraznia.. zreszta to co i sie przypominalo np. we wczesnym dziecinstwie bylo calkowicie sprzeczne z owczesnym status quo np. na temat kosciola i boga… tak wiec ujestem urodzonym heretykiem 😉

   Livia

   Like

 18. Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your blog? My blog site is in the very same niche as yours and my visitors would definitely benefit from some of the information you present here. Please let me know if this okay with you. Appreciate it!

  Like

 19. ”Hatszepsut 3 400 lat temu Hatszepsut ukryła technologię portalu łukowego chroniąc system portali przed Drakonianami Totmesa kontrolującego brata, finalizuje wypędzenie Hyksosa z Egiptu.”
  Czy można prosić o wyjaśnienie czym jest technologia portalu łukowego?

  Like

  • W skrocie jest to bardzo zaawansowana starozytna technologia zwiazana z systemem gwiezdnych wrot i portali znana jako Łuk Przymierza:
   THE ARC OF THE COVENANT
   a living consciousness portal system on this planet.
   ŁUK PRZYMIERZA
   system portali żywej świadomości na tej planecie.
   Livia

   Like

   • Przeczytalam raz jeszcze to co zamiescilam w tym poscie i w chwili obecnej watek skrzynki najchetniej bym skasowala, ale cos mi mowi aby tego nie robic…
    Na ponad rok przed zamieszczeniem tego postu mialam sen o SKRZYNCE:

    Livia Flow 2017/11/15 at 6:38 am
    Znow mi sie snilo ze jechalam autobusem w kierunku domu mojej Babci.. To trasa z Gdyni na Hel.. Kiedy dojechalam na miejsce bylo juz bardzo ciemno I mialam wrazenie, ze nic tu nie gra.. wszystko bylo jakby poprzestawiane, nie na swoim miejscu.. przede wszystkim na przystanku znajdowal sie dziwny obiekt, taj jakby mini kaaba… mignela mi tez mysl o Wiezy Rybaka I cmentarzu, ale wtedy przemknelo mi przez mysk ~ tylko nie Mogila, tylko nie Mogila I monentalnie przenioslo mnie w inne miejsce.. znajdowalam sie wysoko nad ziemia, na czyms w rodzaju drutow albo energetycznych lini I chodzac po nich tak, aby zarazem utrzymac balans a zarazem znalezc wyjscie z tego poplatania.. az wreszcie zauwazylam cos w rodzaju malej skrzynki, tak jakby szaroniebieskiej? I wtedy znalazlam sie z powrotem na ziemi, tyle ze nie w Polsce albo w Holandii gdzie obecnie mieszkam a w Egipcie.. dokladnie na terytorium Doliny Krolow/ Swiatyni Hatszepsut.. pamietam jak weszlam do srodka kompleksu ale w srodku trwal jakby remont? W kazdym badz razie tam zjawil sie Alex.. minal mnie niby obojetnie ale kiedy sie odwrocilam okazalo sie ze patrzy na mnie I tak jakby bez slow cos do mnie mowi. I rzeczywiscie. .. powiedzial cos o czym mowil mi wczesniej juz ktos inny, ktos zwiazany zarowno z Hatszepsut jak I Nowa Huta.. pamietam dobrze co napisal kiedys A58, ze Alex jest rzekomo przygotowany do szczegolnej roli, w zastepstwo “Hiszpana” z histori o POWROCIE KROLA, a potem dodal ze Alex dopuscil sie zdrady, choc nie wiem co mial dokladnie na mysli… w kazdym badz razie tuz po obejrzeniu kolejnej czesci wywiadu ze Slawkiem wlasnie taki sen.. cdn…
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/09/28/uwaga-na-dobrych-pasterzy-gdzie-naprawde-gina-polskie-dzieci/comment-page-2/#comment-8221

    Znalazlam tez cos takiego:

    W Voyagers Volume-2, “Arc of the Covenant” (lub Palaidor) jest opisana jako “przejście przez portal między Ziemią D-2 a systemem D-9 Andromeda (USG-9)”, który został stworzony przez grupy Strażników Szmaragdowego Przymierza 840 000 lat temu, aby umożliwić trzecie zasianie rodu anielskich ludzi na Ziemi. “ Duża złota skrzynia Arki Przymierza ”, która była częścią legendarnego dziedzictwa ludzkości i do której wielu poszukiwało od czasów starożytnych, to duże pudełko, które zostało stworzone po upadku Atlantydy w 9558 roku pne, aby pomieścić radioaktywny “ Rod and Staff ” narzędzia do otwierania gwiezdnej bramy / portalu. Zarówno Łuk (pomyśl o „łuku elektrycznym”), jak i Arka (pomyśl o „złotym pudełku”) są rzeczywiste pod względem namacalnym, fizycznym.
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/10/moja-arka-przymierza-my-arc-of-covenant

    Na moim starszym blogu ten watek byl dosc aktywny…
    Livia

    Like

 20. Znalazlem css ciekawego,wychodzi na to ze Jaskowskie,Tageny i inne NTV czy hiszpanskie zlodzieje lub z Sosnowca dobrzy Pasterze to jedna nazistowska banda ,ciagnie wszystkich dojednego gniazda.Mowiilem o prawdziwej od nich polce co wyszla za syna szefa SSna Lippe,ale odkrylem jeszcze cos bardziej ciekawego ,tamk gdzie pobudowali ONI sobie domy na Hamburgerze szefem osiedla nastepny o tym samym nazwisku,co ciekawe?
  A ze gady ciagnie zawsze doswojego gniazdka bo cieplutko ,przyjrzalem sie jeszcze raz Hiszpansko,niemiecko polskiej zlodziejce.Znalazlem cos ciekawego,
  https://de.wikipedia.org/wiki/Legio_VII_Gemina
  SamTagen wskazuje na powiazanie z niemcami i Extersteinem z powodu irminsula w logoTagena a ze Oni sa powiazani to popatrzmy na hiszpankskoniemiecko prawdziwa polke-ty wiesz lepiej odemnie gdzie mieszka ,moze sie myle?
  https://de.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9nia_(Stadt)
  Jesli buntownicy siedza pod Sleza -to napewno nie z niemieckimi nazwisami ,musza byc tzw. prawdzuiwi polacy,choc nie powiem dla uciechy Jaskowskiego ze Hitler polaki,ale powiem inaczej-co laczy Hitlera z ta banda to tzw. ich Mistyka.Kiedys zycie uzdrawiacza bylo w niebezpieczenstwie ,klopoty sadami i szybka smierc jak tego z Gdanska Grönik chyba.Dzis jak gesipampkow na lace,do tego co jeden to lepszy ,choc wszyscy pod tym samym parasolem.
  Byl sen o zawaleniu sie sufitu w domu -co ciekawego sufit tam byl z trzciny-czyszby pobowali wejsc do radiostacji przy pomocy wody -by pozbawic ludzi dachu nad glowa?

  Liked by 1 person

  • ”tO Z hISZPANI KANCELARIA ADWOKACKA PRZYSLALA ,8.8 milionow spadku po Ojcu ,jakby mordy Matki i Ojca mogli dobrzy pasterze przekreslic…”

   To bardzo ciekawe ze wspominasz o kancelarii adwokackiej bo wlasnie pisze do mnie jakis adwokat z USA ktory chce mi przekazac 11 milionow dolarow w ramach spadku…
   Nie bardzo wiem co o tym sadzic, byc moze to po prostu SPAM..
   ale ta osoba pisze po polsku i tak jakby mnie znala…
   Co ciekawe jakis czas temu snil mi sie pewien adwokat ktory zalatwial dla mie formalnosci spadkowe a do spotkania z owym adwokatem doszlo w miejscu z ktorym wiaza snie sny o dziwnej skrzyni:
   https://liviaflow.wordpress.com/2020/03/03/corona-virus-black-alert/comment-page-9/#comment-32841
   Livia

   Like

 21. tO Z hISZPANI KANCELARIA ADWOKACKA PRZYSLALA ,8.8 milionow spadku po Ojcu ,jakby mordy Matki i Ojca mogli dobrzy pasterze przekreslic 8 emkami.
  I co ciekawe wtedy gd zaczelem kopac za zbrodniarzami.
  Bierutowa Banda i Wroclaw.
  Hiszpan -Alex ciekawe to co powiedzial A58-dziwilo mnie tylko kiedys jedno ze Alex jeden do jednego podobny do oficera jaki odbieral od nas w Ketrzynie testy na inteligencje-pamietam bo mialem z nim osobista rozmowe.
  Biorac pod uwage slowa ksiedza z Gliwic o tym ze Strachwitz mial dwu synow-wychodzi na to ze w legionowie przygotowali brata jako jedynaka..
  Ach mialem jeszcze jeden sen niedawno o tancu jakby na wulkanie-pekajaca ziemia i ogien Kanczatka -moze ze kupilem paste do zeboe z soli wulkanicznej na kanczatce.Radunia -Ainu Dar AN do RA
  8RA ra ra ra dooAN zglos sie 8RA ra ra ra do AN zglos sie9

  Like

 22. Pierwszy sen miala przed dwoma dniami ,w snie zawalil sie sufit trzcinowy od lania wody.
  Dzis nad ranem opowiedziala ,ze byla pracowac u Kanne ,wstawiala mleko i smietane.Zdenerwowal ja troche nieporzadek w magazynie,porozrywane i rozlane mleka i smietany.Po jakims czasie zawolal ja Kanne i zaczal cos dlugo tlumaczyc ,biedna nic z tego nie rozumiala i powiedziala by je w koncu powiedzial o co mu naprawde chodzi.W tym momencie znalazla sie nagle na ulicy przed Kannne ,z nieba spadaly kamienie,jeden upadl zaraz kolo niej ,ludzie podnosili je i ustawiali na polkach.Co bylo ciekawe jeszcze bardzo,gdy spadaly te kamienie -pomyslala sobie (A JA MYSLALAM ZE TO SIE JUZ SKONCZYLO) TAK JAKBY CHCIALA ZAPOMNIEC O TYM CO JUZ RAZ SIE STALO.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s