A Strange Egyptian Medallion

Ra pokazal mi dzisiaj to oto cudo:

http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?104095-A-strange-Egyptian-Medallion-that-was-kept-from-the-public

z zapytaniem, czy moim zdaniem to cos autentycznego czy raczej falsyfikat, a ja na to ze w ramach odpowiedzi przypomne moje sen, ktorego opis kiedys juz czytal:

Moje egipskie sny

Egipskie wybrzeże Bał‚tyku w snach..

kilka dni temu ś›nił‚a mi się™ (mię™dzy innymi) plaża w Pucku.. przyglą…dał‚am się™ zatoce i zauważył‚am, że wystają… z niej sterty piachu.. przypominające kopce.. na jednym z takich kopców znajdował‚o się™ wiele bezł‚adnie porozrzucanych przedmiotów, które skojarzyły mi się™ z rzeczami znalezionymi w grobowcu Tutenchamona.. po prostu takie skojarzenie się™ pojawiło.. wśród tych rzeczy dostrzegłam też pewne żywe stworzenie..  osioł‚ka, który wyglądał na bardzo zmęczonego i który również skojarzył‚ mi się™ z Egiptem. w sumie po obudzeniu się™ doszł‚am do wniosku, że nie był‚o w tym ś›nie nic co by go czyniło wartym zapisania.. jednakże po kilku dniach, a dokł‚adniej przedwczoraj przyśnił mi się™ inny sen, który wydał‚ mi się™ w jakiś sposób łączyć‡ z tym snem wcześ›niejszym.. jechał‚am w tym śnie autobusem z Gdyni w kierunku Helu.. chcąc dotrzeć‡ do mojej rodzinnej wioseczki znajdują…cej się po drodze.. jednak przez wzglą…d na to co zauważył‚am w okienku wysiadłam już wcześniej, gdzieś na wysokoś›ci Rumi, a może Redy.. to co tak bardzo mnie zadziwił‚o to zupeł‚nie odmieniony krajobraz, w tym budownictwo.. domy jakby żywcem przeniesione z Egiptu.. okna bez szyb… skojarzenie z Tell el Amarna, czy Tebami.. hałdy piachu…. stałam  na środku jezdni gdy w pewnym momencie moją… uwagę przykuł‚ pewien dźwięk™k dochodzący z wysoka.. spojrzał‚am do góry, w niebo, i zauważył‚am zbliżają…ce się™ w moim kierunku mał‚e UFO.. kiedy wylą…dował‚o tuż obok mnie był‚o wielkości zaledwie bą…czka dla dzieci.. mam na myśli zabawkę…  i skojarzył‚o mi się ono™ z urzą…dzeniem pomiarowym, a troszkę™ z ‚moim’ Kamieniem Faraonów..

oraz snem o UFO i Tell el Amarnie

a we wczorajszym ś›nie znów znalazłam się™ nad morzem.. tym razem była noc a ja czekał‚am w mojej wioseczce na autobus do Gdyni, aby stamtą…d udać‡ się w dalszą… drogę™.. autobus jednak nie nadjeżdżał‚.. a co więcej droga w ogóle był‚a kompletnie opustoszała.. zero ruchu.. pojazdów, ludzi… za to na niebie zaczęło się™ dziać‡ coś bardzo dziwnego.. zauważyłam jak nad głową… ‚przejechał’‚ mi Mały Wóz.. właśnie w kierunku Gdyni – na poł‚udnie.. a potem po chwili.. jeszcze raz.. tak jakbym doś›wiadczył‚a Deja Vu..

fragment mojego komentarza:

zadziwiają…co czę™sto nakłada się w moich doś›wiadczeniach Egipt na Polskę™, choć‡ dotyczy to głównie wybrzeża i okolic mierzei helskiej.. to się™ zaczeł‚o wraz ze snem, od którego zatrzasł się™ dom.. a wł‚aściwie to chyba znacznie wcześ›niej.. już we wczesnym dzieciństwie…

***

notka z 28 stycznia 2011

Sen o UFO i Tell el Amarnie

wczoraj ś›nił‚ mię się™ Egipt, a dokł‚adniej Tell el Amarna i ‚€˜obcy’€™..

najpierw pojawił‚ się™ pewien dźwię™k, a potem zobaczył‚am czarne, niewielkie UFO, które wyleciało znad (jakby szklanego) dachu.. potem nastąpił‚a ucieczka podziemnym systemem tuneli.. ale uciec sie™ nie dało.. wyprawiono wielkie przyjecie na cześć‡ UNII Ziemian z „O˜bcymi’ a na koniec pojawiła się™ dość‡ groteskowa sceneria.. suto zastawiony stół‚, siedzą…cy przy nim naprzeciwko mnie mocno pomarszczony ‚Szarak’.. na stole pomię™dzy nami leżała miska z czymś› co przypominł‚o mięso w galaretce.. zachciał‚o mi się™ wymiotować‡ i się™ obudził‚am..

a dzisiaj snił‚as mi sie Ty (chodzi o Margo Biał‚e Pióro JESTEM), byłaś› u mnie w domu, choć‡ wyglą…dałaś› nieco osobliwie.. z pomalowaną… twarzą….. jakby przygotowana do jakiegos rytuału…. potem nastapił‚ nagł‚y przeskok i sie obudził‚am.. mialam wrażenie, że znów słyszę™ podobny dżwię™k jak we wczorajszym ś›nie kiedy pojawił‚o się™ tamto UFO w Tell el Amarnie.. Za oknem widziałam wiele malusień„kich rozbł‚ysków.. miał‚am przy tym mocno zaschniete gardł‚o i podwyższoną… temperaturę….

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/01/03/moje-egipskie-sny-2/

***

Tak wiec.. nie wiem czy ow  MEDALION jest oryginalnym artefaktem czy tez nie.. wiem tylko, ze sceny ktore sa na nim zawarte niesamowicie pokrywaja sie z moim snem.. Istota dominujaca na MEDALIONIE to chyba istota z Syriusza, a moze z Arcturusa albo Andromedy.. Wydaje mi sie ze w snie chodzilo o Syriusza, ale pewnosci nie mam.. to co zapamietalam to zapamietalam I nie bardzo moge sobie przypomniec nic wiecej.. np chyba ze pierscionek..

2 thoughts on “A Strange Egyptian Medallion

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s