World Bank Group of Saint Lazarus

Wpis powiazany z watkiem:

Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE

Lily22 2015/09/14 at 02:01

autor: sooleyman » 27 wrz 2009, 13:48
Może dodam jeszcze jedną sprawę odnośnie i reportażu o Projekcie Cheops i Fundacji “Dar Światowida” oraz o Kościele Katolickim. Sprawa zatoczyła koło, gdyż członkiem zarządu “Daru Światowida” jest książę Krzysztof Konstanty Radziwiłł… przełożony jak najbardziej katolickiego Zakonu Rycerzy Szpitalnych Św. Łazarza

http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic.php?f=13&t=177&start=20

Newsweek Polska:

O takich ludziach mawia się „figura”. Z noty biograficznej: „Krzysztof Konstanty Radziwiłł. Polski przedsiębiorca i arystokrata. Książę: linia na Towianach i Połoneczce, hrabia na Szydłowcu i prokurator Królestwa Jerozolimskiego. W roku 1999 mianowany najwyższym zwierzchnikiem, a w 2009 roku baliwem Polski Wojskowego i Szpitalnego Zakonu św. Łazarza z Jerozolimy [baliw to według encyklopedii PWN główny urzędnik w zakonach rycerskich zarządzający strukturą administracyjną pośrednią między przeoratem a komandorią – przyp. red.]. Odznaczony kanadyjskim medalem L’Ordre du Bon Temps, Wielkim Krzyżem Orderu św. Łazarza, Krzyżem Komandorskim św. Brygidy oraz słowackim medalem policji miejskich”.

Według Krajowego Rejestru Sądowego Radziwiłł prowadzi bogatą działalność biznesową. Ale to znów tylko teoria. – Nie ma tu takiej firmy – słyszymy w Darłowie przy ul. Podzamcze, gdzie ma mieć siedzibę spółka Darfish, w której Radziwiłł jest prezesem zarządu.

http://www.newsweek.pl/patent-na-ksiecia,73677,1,1.html

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

oraz

Jan hrabia Potocki i Order Zdrady (przebierancy – przebierancy!)

https://liviaflow.wordpress.com/page/3/?s=order+zdrady&search=Go

JZ Potocki O.St.S ELITE CLUB!

W 1990 decyzją Wielkiego Mistrza Franciszka IV Burbon Sewilskiego powołana została do istnienia Komandoria Polski obediencji maltańskiej, na czele której stanął polski polityk emigracyjny Juliusz Nowina-Sokolnicki. W 1999 zwierzchnikiem Komandorii został książę Krzysztof Konstanty Radziwiłł. Kapitułę Komandorii Polskiej obediencji maltańskiej w latach 19992011 tworzyli: Igor Wójcik – vice-komandor, Paweł Suchoński – kanclerz, Henryk Wójcik – sekretarz, o. Grzegorz Badziąg, OFMCap – kapelan.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Rycerzy_%C5%9Bw._%C5%81azarza

62 thoughts on “World Bank Group of Saint Lazarus

 1. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 2. Pingback: World Bank Group of Saint Lazarus – Livia Ether FLOW

 3. Ktos mi podeslal link do najnowszego wywiadu z Potockim na Porozmawiajmy Tv

  Fakty historyczne, które każdy Polak powinien znać – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  http://porozmawiajmy.tv/fakty-historyczne-ktore-kazdy-polak-powinien-znac-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

  Nie ogladalam tego, ale przelecialam komentarze i tam zauwazylam taki link:

  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012712000105/a12-54_sb.htm

  a tam na samym koncu takie oto cos:

  ”THE STATE TREASURY OF THE REPUBLIC OF POLAND,
  represented by the Minister of Finance

  By

  /s/ Dominik Radziwiłł

  Name:

  Dominik Radziwiłł(1)

  Title:

  Undersecretary of State in the Ministry of Finance, Republic of Poland”

  No i prosze kolejny z rodziny jasnie oswieconych.

  Choc tu trzeba zauwazyc ze Radziwillow o imieniu Dominik bylo kilku, w kazdym badz razie Wikipedia wymienia ich trzech:

  Dominik Radziwiłł may refer to:

  Dominik Mikołaj Radziwiłł (1643–1697), Polish nobleman and politician
  Dominik Hieronim Radziwiłł (1786–1813), Polish nobleman and colonel in the Polish Army
  Dominik Rainer Radziwiłł (1911-1976), Polish military officer and husband of Princess Eugénie of Greece and Denmark

  https://en.wikipedia.org/wiki/Dominik_Radziwi%C5%82%C5%82

  To znany dobrze (chyba) wszystkim polski MINISTER ZDROWIA

  Konstanty Radziwiłł

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Radziwi%C5%82%C5%82_(ur._1958)

  a w powyzszym artykule jest mowa o krewnym pana ministra – Krzysztofie Konstantym Radziwillu

  src=”https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/gallery/2014/06/607009996/GALERIA03_607009996_PH_19_0_big.jpg” alt=”null” />

  Wywodzi się z polskiego rodu książęcego Radziwiłłów herbu Trąby. Jest wnukiem Konstantego Mikołaja Radziwiłła, właściciela Zegrza, synem Alberta Hieronima Radziwiłła i Anny Marii z Czartoryskich, bratem Macieja oraz kuzynem Dominika Radziwiłła.

  Konstanty Mikołaj Radziwiłł (1902–1944)

  Konstanty Mikołaj Radziwiłł herbu Trąby (ur. 10 lipca 1902 w majątku Sichów k. Staszowa; zm. 14 września 1944[1]) – syn Macieja Mikołaja oraz Róży z Potockich

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Miko%C5%82aj_Radziwi%C5%82%C5%82_(1902%E2%80%931944)

  To jest wlasnie ta mafia ktora od dawna okrada Polske

  Na czele TARGOWICY stal Potocki i jak widac historia sie powtarza.
  Oto mafia ktora powinno sie kompletnie odsunac od wladzy,
  dla dobra Polski i jej obywateli!

  Stanisław Szczęsny Potocki
  inicjator spisku targowickiego

  null

  p.s

  Edmund Radziwiłł

  Edmund Radziwiłł herbu Trąby (ur. 6 września 1842 w Cieplicach, zm. 9 sierpnia 1895 w Belgii) – książę, ksiądz, poseł do parlamentu niemieckiego, publicysta.

  Syn księcia generała Bogusława Fryderyka Radziwiłła, brat księcia Ferdynanda Radziwiłła.

  To on miał dostarczyć uwięzionemu w ostrowskim więzieniu abp. Mieczysławowi Ledóchowskiemu ukrytą w lasce nominację kardynalską.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Edmund_Radziwi%C5%82%C5%82

  Bratem Mieczysława był

  Generał zakonu jezuitów:

  Włodzimierz Ledóchowski

  https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Led%C3%B3chowski

  I prosze dokad nas to doprowadzilo:

  The Identity Of The Final Antichrist?
  (‘Polish Accent’)

  https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/10/the-identity-of-the-final-antichrist/

  Livia

  Like

 4. Kolejna gnida – Tomasz Czartoryski
  http://porozmawiajmy.tv/znaczenie-intencji-w-tworzeniu-muzyki-tomasz-czartoryski/

  Były szef Fundacji Czartoryskich zdradza kulisy negocjacji z rządem

  Prof. Marian Wolski, były prezes Fundacji Czartoryskich, wypomina rządzącym mijanie się z prawdą w kilku kwestiach dotyczących kupna dzieł sztuki. Mówi m.in. o rozmowach za plecami zarządu fundacji.

  Blisko pół miliarda złotych wydało Ministerstwo Kultury na kolekcję książąt Czartoryskich. Rząd chwalił się historyczną transakcją i stosunkowo niską ceną jak na praktycznie bezcenne dzieła sztuki z “Damą z gronostajem” na czele.

  Zaraz po zakupie wielu ekspertów zastanawiało się nad sensem kupowania kolekcji, która i tak była w Polsce. Teraz głośno zrobiło się o sprawie w związku ze sporem w rodzinie Czartoryskich. Chodzi m.in. o to, gdzie trafiły pieniądze ze sprzedaży.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fundacja-czartoryskich-marian-wolski-kupno,177,0,2404017.html

  Like

 5. Afera z Fundacją Czartoryskich. Adam Karol zabiera głos

  W poniedziałek Tamara Czartoryska wydała kolejne oświadczenie, w którym pisała o groźbach w e-mailach od Macieja Radziwiłła (członka zarządu fundacji – przyp. red.) oraz przytoczyła rzekome wypowiedzi Adama Karola o tym, że nienawidzi Polski i Polaków.

  Teraz do tych słów odniosła się sama Fundacja XX Czartoryskich. W odpowiedzi przesłanej do redakcji Business Insider Polska czytamy, że organizacja “z prawdziwym żalem obserwuje, że Tamara Czartoryska, była członkini Rady Fundacji kontynuuje ataki na osoby zasiadające we władzach Fundacji”.

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/afera-z-fundacja-czartoryskich-adam-karol-zabiera-glos/jhy1whp

  Like

  • ”W poniedziałek Tamara Czartoryska wydała kolejne oświadczenie, w którym pisała o groźbach w e-mailach od Macieja Radziwiłła (członka zarządu fundacji – przyp. red.) oraz przytoczyła rzekome wypowiedzi Adama Karola o tym, że nienawidzi Polski i Polaków.”

   Adam Karol Czartoryski
   Adam Karol Jesus Maria Józef Czartoryski, hiszp. Adán Carlos Jesús María José Czartoryski y de Bórbon-Dos Sicilias (Adam Karol Czartoryski Burbon-Sycylijski) (ur. 2 stycznia 1940, w Sewilli, w Hiszpanii) – książę, syn księcia Augustyna Józefa Czartoryskiego i Marii de los Dolores Burbon, księżniczki Obojga Sycylii, córki Karola Tankreda Burbona-Sycylijskiego.

   Adam Karol jest jedynym męskim przedstawicielem starszej linii książąt Czartoryskich (potomków księcia Adama Jerzego), a zarazem – poprzez matkę (i jej siostrę Marię de las Mercedes) – bratem ciotecznym Jana Karola I Burbona, króla Hiszpanii.

   Jego związki z Polską zostały zacieśnione, kiedy po Rozmowach w Magdalence i ustaleniach Okrągłego Stołu Muzeum książąt Czartoryskich w Krakowie zostało zwrócone prawowitym właścicielom. Wtedy to, 22 września 1991 r. książę Adam Karol założył Fundację Książąt Czartoryskich, której przekazał zarząd nad tym najstarszym w kraju muzeum i wchodzącą w jego skład Biblioteką Czartoryskich, które mają służyć po wsze czasy Narodowi polskiemu.

   Adam Karol ożenił się 25 stycznia 1977 w Londynie z Norą Picciotto, urodzoną 9 września 1942 w Kairze, która pracowała jako konsultant ds. public relations w przemyśle filmowym. W 1986 rozwiódł się z nią. Z małżeństwa tego pochodzi jego jedyna córka Tamara Laura Czartoryska (ur. 1978).
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Karol_Czartoryski

   Like

 6. Fundacja Książąt Czartoryskich
  Fundacja Książąt Czartoryskich (właśc. Fundacja XX Czartoryskich) – fundacja ustanowiona w 1991 przez Adama Karola Czartoryskiego w celu sprawowania pieczy nad zbiorami Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.
  Władze Fundacji

  Rada Fundacji: Adam Karol Czartoryski (fundator i przewodniczący rady), Josette Naime Calil Czartoryski Borbon (żona fundatora), Tamara Czartoryska (córka fundatora), Michał Sobański, Kacper Krasicki
  Zarząd: Maciej Radziwiłł
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_Ksi%C4%85%C5%BC%C4%85t_Czartoryskich

  Like

 7. Autorka bloga do ktorego link w innym miejscu podala Laguna:
  https://liviaflow.wordpress.com/2018/09/29/trump/comment-page-1/#comment-15300

  czesto wymienia nazwisko Radziwill.. wpisalam w wyszukiwarce bloga haslo Radziwill i wyskoczylo mi naprawde sporo postow.. czesc z nich na szybkiego przelecialam, ponownie korzystajac z opcji wyszukiwania i oto kilka przykladow:

  MONTE CARLO:

  Celem jest podstawienie na Białorusi fałszywych Radziwiłł na Nieśwież, których podstawiono pod mienie carskie i wstawiono Andrzeja Pachowskiego oraz Andrzeja Lepper, co wykorzystano do podmiany historii

  Połączono pracowników MSW lekarzy , którzy pełnili służbę jako ich praca , aby podmienić na sąsiadów i ukryć dorobione windykacje w Łodzi przez w SO Łódź dla Andrzeja Pachowskiego pracującego dla fałszywych Radziwiłł podstawiając pod łącze energetyczne…

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/17/monte-carlo/

  (…)

  zamieniając książąt Radziwiłł na Tarnowskich do podstawienia fałszywych hrabiów Tarnowskich przez Zakon Maltański.

  Pozorowanie monarchii dziedzicznej przez gwałt i windykacje

  Pan Kobylecki został zamordowany w Szczecinie , gdzie zapadły się trzy piętra na zamku książąt Pomorskich, aby podstawić Ducks jako Duce tytuł książąt piastowskich w Polsce z wyjątkiem króla i podstawić Duce jako kaczkę czyli Kaczyńskiego pozorując na rodzinę piastowską i królewską co zamierzał wykazać Jarosław Kaczyński jako czarne serca faszystów włoskich na terenie Pałacu Namiestnikowskiego zawłaszczonego przez wykreowanych Radziwiłł-żydowskich. Wykorzystano różne słowa w różnych językach do podmiany osób.

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/01/pozorowanie-monarchii-dziedzicznej-przez-gwalt-i-windykacje-smieci-na-marta/

  Ewa Błaszczyk jako Bożena Piórecka założyła Klinikę Budzik czyli wybudzanie do życia jako podmiana filmu na rzeczywistość , gdzie pod Pałac Radziwiłłów podstawiono Donalda Tusk .

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/11/wykorzystanie-elzbiety-doda-z-domu-gudewicz-wnuczki-generala-hrabiego-murawiew-i-policjanta-bialegostoku-meza-hrabiny-do-so-torun-iik-164-jako-podmiana-carskiej-rodziny-ukrytej-w-starachowicach/

  Gwałty SS- manów realizowane do podmiany rodziny cesarskiej w celu wprowadzenia NWO

  Polskie wojsko również zostało podstawione pod grupę ZOFIA, aby chronić naród polski co zamieniono na tanią podróbkę , aby wstawić faszystów , którzy prezentują czarne serca jako symbol faszyzmu czarnych koszul we Włoszech na dziedzińcu Pałacu Namiestnikowskiego.

  Jan Laskaris, który przywiózł z Atos rękopisy oraz Andrzej Jan Laskaris i Konstanty Laskaris podstawieni zostali pod Radziwiłł , których podmieniono obecnie na carską rodzinę jako plan Watykanu , gdyż podstawiono pod Jana Laksaris papieża Jana XXIII jako podmiana na carewicza Aleksego Romanow mojego dziadka , którego syna mojego tatę Józefa Bochyńskiego podstawiono pod Jaros Kaczyński. Z tego powodu mój dziadek był podstawiono jako J-23 pozorując szpiega i wstawiono agenta Jana Bocheńskiego , pod którego podstawiono Jan Dąbrowski z Końskich podstawiony pod drugiego mojego dziadka hrabiego Jana Tarnowskiego czyli Franciszka Jana Mazurek co spowodowało podstawienie papieża Franciszka do ukrycia faktu, że nie było abdykacji carskiej rodziny, ale usunięcia papieża Jan XXI przez Sobór co zamierzano powtórzyć przez Zakon Maltański, gdyż papież jest podstawiony jako dziecko urodzone w Lebensborn do wykorzystania manipulacji w celu oskarżenia chrześcijan przez Jarosława Kaczyńskiego, który zamienia gwałty komunistów i SS-manów i Zakonu Maltańskiego na nierząd,

  Takie działania oznaczają wypłata pieniędzy jako dla pracowników podstawiając reaktywację co jest kradzieżą przez Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tusk mienia moich rodziców Józefa i Filomeny Bochyńskich wstawiając Andrzeja Dudę ze Starachowic, aby oskarżyć prezydenta Andrzeja Duda jako występ w teatrze do podmiany historii i zamiany cesarskiej rodziny Romanow na książąt Radziwiłł, których zastąpiono przez faszystów w Polsce.

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/03/tajemnica-matki-bozej-z-la-salette-jako-sekret/

  W tym celu zamierzano wprowadzić pana Andrzeja Dudę ze Starachowic przez Krzysztofa Dudę , aby przejść na buty i wstawić licytacje na Krzysztofa Daniszewskiego, aby pozorować Krzysztofa Radziwiłł , aby przejść na konto Bożena Piórecka, gdzie PEKAO SA przysyła wyciągi co oznacza podstawienie Krzysztofa Daniszewskiego pod Dariusz Piórecki obecnie Dariusz Kornaszewski. Działania są dowodem wytworzenia windykacji, aby pozorować, że mąż mnie skarżyć i zamienić mnie na męża , aby pozorować, że męża skarżę i wstawić sekretarkę US w SR Toruń IIK 467/15 i SO Toruń IIK 164/11.

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/02/zwrot-palacyku-zarzadcy/

  Szanowni Państwo

  Doszło do skazanie męża w SO Toruń IIK 164/11 co jest odmową uwolnienia rodziny carskiej przy jednoczesnej grabieży naszego carskiego mienia przez przez Kościół Katolicki, który odmówił uwolnienia carskiej rodziny co jest podważeniem objawień Fatimskich, gdyż papież chciał się stać głową Kościoła Prawosławnego w miejsce Jezusa Chrystusa, a pycha przychodzi przed upadkiem co spowodowałoby wejście Lidera Światowego jako NWO stosując wierzenia egipskie Skarabeusza do czego wykorzystano Magdalenę Żuk podstawiając pod Skarabeusz i zamieniono na sędzinę Magdalenę Jarczyk w Katowicach podstawioną na Katarzynę Kaźmierczyk, aby podstawić pod księżną Radziwiłł i zamienić na Romanow podstawiając pod moje dane Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk zamieniając jako prosta linia po mieczu zamieniona na czystą linie po matce, aby wstawić pod NWO jako zamiana mocy i połączyć z linowa pocztą jako urządzenie do przenoszenia listów i papieru w biurach i bankach i policzyć z linowa transmisją jako przeniesienie napędu motoru na maszynę za pomocą liny łącząc linowe kolejki jako urządzenia przewozowe podobnie jak koleje żelazne ze stałym torem co połączono jako kolejki na Szwajcarię w Chateo Gutsch co połączono jako szyna adresowa w komputerze. Połączono Juliusz Tarnowskiego jako poseł Lipiec w Starachowicach , aby odnieść się do miesiąca julius i połączono z papieżem Linus jako oprogramowanie Linuks

  Z poważaniem
  Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
  mgr inż. mech . Jerzy Kaźmierczyk

  https://polandtimes.wordpress.com/2017/05/12/linus-nastepca-swietego-piotra/

  Czesc slow KLUCZY uzywanych przez autorke bloga PolandTimes znam juz z komentarzy osob takich jak Siola czy Sophia, zwlaszcza Siola…

  Livia

  Like

  • PL, jesli macie jakies dowody to prosze publikujcie je bo ja w tym przypadku dowodow nie mam, choc mam dowody na to ze pani Danuta Sharma stoi po tej samej stronie po ktorej stoja ci ktorzy zabili Maxa. Warto tez posluchac glosu tej osoby, nie tyle tego co ale jak mowi

   Pani Danuta to bardzo sprytna dezinformatorka wykreowana przez sluzby specjalne. Misja ~ Slowianskie Zwiedzenie.

   Livia

   P.s “KORZENIE ZLA NA ZIEMI” I ani slowa o ANUNNAKI..
   Zaczynanie historii zla od Marsa..
   i to stwierdzenie, ze Slowianie sa przeciwienstwem zlej przedadamowej rasy i ich hybryd..
   kiedy to wlasnie te przedadamowa rase stanowili oryginalni ludzi, a Adam i Ewa to juz anunnackie hybrydy…

   Like

   • PL. nie bardzo rozumiem, choc sie domyslam..
    Prosze jednak abys poki co wstrzymal sie z ta wysylka.
    A poza tym – dziekuje.

    Nie bardzo chce mi sie o czymkolwiek pisac, nawet zupelnie mi sie nie chce, ale przemoge sie i napisze..
    Szukajac czegos o Swerdlowie i Romanowach natknelam sie przy okazji na taki artykul
    ”THE PILGRIM SOCIETY, PIZZAGATE, DONALD DRUMPF, KANYE WEST, CANNIBALS, WEREWOLVES & A FIELD OF CABBAGES”
    a w nim na ponizszy obrazek:

    null

    i momentalnie przyszla mi na mysl

    PANNA Z RYBA

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/08/26/mutacja-szachownicy-genetycznej/comment-page-1/#comment-14363

    a przez wzglad na imie DIANA przypomnial mi sie tez pewien sen:

    Tryptyk senny z 2 czerwca, wątek egipsko ślężańsko hiszpański

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/06/04/9497/

    Zauwazylam tez najnowszy post Lisy Renee w ktorym mowa o Wielkiej Niedziwedzicy:

    ale to dodam za chwilke do notki

    https://energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/blog-timeline-shift/3364-solar-body-consciousness

    bo temat Swerdlowa i Romanowow niemal mnie wyczerpal..
    naprawde… poczulam ze lapie potwornego dola..
    ale juz wzielam glebszy oddech
    LiV

    Like

   • ”PL, jesli macie jakies dowody to prosze publikujcie je bo ja w tym przypadku dowodow nie mam, choc mam dowody na to ze pani Danuta Sharma stoi po tej samej stronie po ktorej stoja ci ktorzy zabili Maxa. Warto tez posluchac glosu tej osoby, nie tyle tego co ale jak mowi. Pani Danuta to bardzo sprytna dezinformatorka wykreowana przez sluzby specjalne. Misja ~ Slowianskie Zwiedzenie.”

    SWERDLOW: Check out what I share on my website. My life has been unconventional since my birth and most likely before. My family history is a part of this. My great-uncle, Yakov Sverdlov, was the first president of the Soviet Union. His son, my cousin, created the KGB. My grandfather, Mikhail Sverdlov, was sent to the UK to start the communist party. After he was successful there, he was sent to the USA to do the same thing.

    My grandmother, Maya Sverdlov, was a Soviet spy during WW2 in Europe where she blackmailed top Nazi officers and officials to stop the advance on Russia.

    http://blog.dreambuilders.com.au/journal/2018/4/5/interview-with-stewart-swerdlow.html

    100% racji Livia!

    Like

   • Glos pani Danuty. No wlasnie. Janusz Zagorski tez byl komunista i nawewt zostal oficerem politycznym za komuny.

    ”SWERDLOW: Sprawdź, co udostępniam na mojej stronie. Moje życie było niekonwencjonalne od urodzenia i najprawdopodobniej wcześniej. Moja historia rodzinna jest tego częścią. Mój wielki wuj, Jakow Swierdłow, był pierwszym prezydentem Związku Radzieckiego. Jego syn, mój kuzyn, stworzył KGB. Mój dziadek, Michaił Swierdłow, został wysłany do Wielkiej Brytanii, by założyć partię komunistyczną. Po tym, jak odniósł sukces, został wysłany do USA, aby zrobić to samo. To nie moga byc tylko przypadki:

    Moja babcia, Maya Swierdłow, była sowieckim szpiegiem podczas II wojny światowej w Europie, gdzie szantażowała czołowych nazistowskich oficerów i urzędników, by powstrzymać postęp w Rosji.”

    Mignela mi tez taka mysl, ze rodzina Swerdlowa byla mocno zwiazana z tym co sie przydarzylo Romanowom i wlasnie widze, ze a jednak! 😦

    SWERDLOW & ROMANOW FAMILY

    Main article: Execution of the Romanov family

    A number of sources claim that Sverdlov played a major role in the execution of Tsar Nicholas II and his family on 17 July 1918.
    Yakov Sverdlov and Grigory Zinoviev on The Fifth All-Russian Congress of Soviets

    A book written in 1990 by the Moscow playwright Edvard Radzinsky claims that Sverdlov ordered their execution on 16 July 1918. This book as well as other Radzinsky’s books were characterized as “folk history” (Russian term for pseudohistory) by journalists and academic historians.[3][4][5][6][7] However Yuri Slezkine in his book The Jewish Century expressed a slightly different opinion: “Early in the Civil War, in June 1918, Lenin ordered the killing of Nicholas II and his family. Among the men entrusted with carrying out the orders were Sverdlov, Filipp Goloshchyokin and Yakov Yurovsky”.[8]

    The 1922 book by a White Army general, Mikhail Diterikhs, The Murder of the Tsar’s Family and members of the House of Romanov in the Urals, sought to portray the murder of the royal family as a Jewish plot against Russia. It referred to Sverdlov by his Jewish nickname “Yankel” and to Goloshchekin as “Isaac”. This book in turn was based on an account by one Nikolai Sokolov, special investigator for the Omsk regional court, whom Diterikhs assigned with the task of investigating the disappearance of the Romanovs while serving as regional governor under the White regime during the Russian Civil War.[9]

    According to Leon Trotsky’s diaries, after returning from the front (of the Russian Civil War) he had the following dialogue with Sverdlov:[10]

    My next visit to Moscow took place after the [temporary] fall of Ekaterinburg [to anti-Communist forces]. Speaking with Sverdlov, I asked in passing: “Oh yes, and where is the Tsar?”

    “Finished,” he replied. “He has been shot.”

    “And where is the family?”

    “The family along with him.”

    “All of them?,” I asked, apparently with a trace of surprise.

    “All of them,” replied Sverdlov. “What about it?” He was waiting to see my reaction. I made no reply.

    “And who made the decision?,” I asked.

    “We decided it here. Ilyich believed that we shouldn’t leave the Whites a live banner to rally around, especially under the present difficult circumstances.”

    I asked no further questions and considered the matter closed.

    The investigating magistrate in Ekaterinburg in 1918 saw the signed telegraphic instructions to murder the Imperial Family came from Sverdlov. These details were published in 1966.[11] In 1924, Yekaterinburg was renamed Sverdlovsk in his honour.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Yakov_Sverdlov#Romanov_family

    tlumaczenie

    Rodzina Romanowów
    Główny artykuł: Egzekucja rodziny Romanowów

    Wiele źródeł twierdzi, że Swierdłow odegrał ważną rolę w egzekucji cara Mikołaja II i jego rodziny w dniu 17 lipca 1918 r.
    Jakow Swierdłow i Grigorij Zinowiew na piątym ogólnorosyjskim zjeździe sowietów

    Książka napisana w 1990 roku przez moskiewskiego dramatopisarza Edvarda Radzinsky’ego głosi, że Swierdłow nakazał ich egzekucję 16 lipca 1918 r. Książka ta, podobnie jak inne książki Radzinskiego, została scharakteryzowana przez dziennikarzy i historyków akademickich jako “historia ludowa” (rosyjskie określenie pseudohistorii). 3] [4] [5] [6] [7] Jednak Yuri Slezkine w swojej książce The Jewish Century wyraził nieco inne zdanie: “W początkach wojny secesyjnej, w czerwcu 1918 r., Lenin nakazał zabicie Mikołaja II i jego rodziny, wśród mężczyzn, którym powierzono wykonywanie rozkazów, był Swierdłow, Filip Goloshchyokin i Yakov Yurovsky “. [8]

    Książka z 1922 r. Generała armii białej Michaiła Diterikhsa, Zabójstwo rodziny cara i członkowie Domu Romanowów na Uralu, próbowała przedstawić morderstwo rodziny królewskiej jako żydowski spisek przeciwko Rosji. Odniósł się do Swierdłowa przez jego żydowskie przezwisko “Jankel” i do Goloshchekin jako “Izaak”. Książka ta została oparta na relacji Nikolaja Sokołowa, specjalnego śledczego dla regionalnego sądu w Omsku, któremu Diterikhs powierzył zadanie zbadania zniknięcia Romanowów podczas pełnienia funkcji regionalnego gubernatora w ramach Białego reżimu podczas rosyjskiej wojny domowej. [9]

    Według pamiętników Leona Trockiego, po powrocie z frontu (rosyjskiej wojny domowej) miał następujący dialog ze Swierdłowem: [10]

    Moja kolejna wizyta w Moskwie miała miejsce po [tymczasowym] upadku Jekaterynburga [wobec sił antykomunistycznych]. Rozmawiając ze Swierdłowem, zapytałem mimochodem: “O tak, a gdzie jest car?”

    “Finished”, odpowiedział. “Został zastrzelony.”

    “A gdzie jest rodzina?”

    “Rodzina wraz z nim.”

    “Wszyscy?”, Zapytałem, najwyraźniej z odrobiną zaskoczenia.

    “Wszyscy”, odpowiedział Swierdłow. “Co z tym?” Czekał, aby zobaczyć moją reakcję. Nie odpowiedziałem.

    “A kto podjął decyzję?” – zapytałem.

    “Zdecydowaliśmy, że to tutaj, Ilyich wierzył, że nie powinniśmy pozostawiać Białym sztandaru na żywo, żeby się wokół niego gromadzić, zwłaszcza w obecnych trudnych okolicznościach.”

    Nie zadawałem dalszych pytań i uważałem sprawę za zamkniętą.

    Sędzia śledczy w Jekaterynburgu w 1918 roku zobaczył podpisane telegraficzne instrukcje mordowania Cesarskiej Rodziny pochodziły z Swierdłowa. Te szczegóły zostały opublikowane w 1966 r. [11] W 1924 r. Jekaterynburg został przemianowany na Swierdłowsk na jego cześć.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Yakov_Sverdlov#Romanov_family

    Like

   • W polskojezycznej wikipedii jest z kolei taka informacja:

    Jakow Swierdłow

    Jakow Michajłowicz Swierdłow (ros. Яков Михайлович Свердлов, ur. 3 czerwca 1885 w Niżnym Nowogrodzie, zm. 16 marca 1919 w Orle) – polityk rosyjski, jeden z przywódców bolszewików, w latach 1917-1919 formalnie głowa państwa rosyjskiego.

    W porozumieniu z Leninem zorganizował mord rodziny carskiej Mikołaja II w Jekaterynburgu: na polecenie Lenina przekazał lokalnym władzom bolszewickim na Uralu, że mają wolną rękę w postępowaniu wobec rodziny monarszej. Oznaczało to faktycznie przypieczętowanie wyroku śmierci. Wyrok na rodzinie carskiej wykonano 17 lipca 1918.

    Na jego cześć Jekaterynburg w latach 1924-1991 nosił nazwę Swierdłowsk.

    Jego syn, Andriej, był jednym z funkcjonariuszy śledczych NKWD.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

    A teraz przypomnijmy sobie pewien material:

    Zwroccie uwage na to co o Swerdlowie powiedziala Monika Duval oraz pewne istotne przeklamania w tlumaczeniu s;pw Maxa. Choc i ja dopiero teraz zwrocilam uwage na slowa o powiazaniu rodziny Swerdlowa z obaleniem caratu w Rosji, tyle ze wczesniej nie zwrocilam na to zbytniej uwagi ani nie kojarzylam tego bezposrednio z dynastia Romanowow…

    Like

   • Tak samo jak Żydzi zabili Jezusa Chrystusa, a później próbowali obwiniać Poncjusza Piłata, zabili też cara Mikołaja II i jego całą rodzinę, i próbowali udawać, że nie mają nic z tym wspólnego. Nadzorcą tej operacji był Żyd Swerdlow. Jego pięciu katami byli: Jurowski, Goloszczekin, Syromolotow, Safarow i Wojkow – którzy nie tylko uczestniczyli w faktycznym mordzie rodziny, ale również molestowali seksualnie córki cara. https://zdzich.neon24.pl/post/123776,naprawmy-polske-z-putinem

    Like

   • Dobrze, wroce jeszcze na moment do Swerdlowa I Romanowow. Ponoc to Yakow Swerdlow ustalil date egzekucji carskiej rodziny – na 16 LIPCA 1917, choc egzekucja odbyla sie oficjalnie dzien pozniej w dniu 17 lipca. Oficjalna data smierci Maxa Spiersa to 16 lipca 2016 I tu tez jest obecna postac Swerdlowa.

    STEWART SWERDLOW: Moje życie było niekonwencjonalne od urodzenia i najprawdopodobniej wcześniej. Moja historia rodzinna jest tego częścią. Mój wielki wuj, Jakow Swierdłow, był pierwszym prezydentem Związku Radzieckiego. Jego syn, mój kuzyn, stworzył KGB. Mój dziadek, Michaił Swierdłow, został wysłany do Wielkiej Brytanii, by założyć partię komunistyczną. Po tym, jak odniósł sukces, został wysłany do USA, aby zrobić to samo. To nie moga byc tylko przypadki… Moja babcia, Maya Swierdłow, była sowieckim szpiegiem podczas II wojny światowej w Europie, gdzie szantażowała czołowych nazistowskich oficerów i urzędników, by powstrzymać postęp w Rosji.

    Max przyjechal do Polski na zaproszenie polskich przyjaciol Swerdlowa I jego wspolpracownikow – Danuty Sharmy, Madlen Namro I Moniki Duval (ta ostatnia to wydawca ksiazki Swerdlowa u ktorej zamieszkal Max). Choc Swerdlowa promowal tez Alex Berdowicz, ktory zrobil wywiady z Maxem, w tym ten OSTATNI, itd, itd.. obecnie bedacy prawa reka Jana Zbiegniewa hrabiego Potockiego…. Kiedy widzialam Alexa w CZARNYM ORBIE I kiedy obudzilam sie w stanie dziwnie paralizu – to byla noc z 16 na 17 lipca.. wtedy naprawde cos sie dzialo….

    Zgadzam sie co do Zydow ale stawiam na tych CHAZARSKICH.. choc tu ciekawa sprawa z pania Irene Cezar, ze tak sie odciela od Swerdlowa, wyzywajac go od satanistow ale oficjalnie przyznajacsie do tego ze jest urodzona chazarka:

    https://irenecaesar.wordpress.com/2018/08/30/we-need-to-find-the-motherland-of-hebrews/

    Zaraz po smierci Maxa, glowna propagatorka Swerdlowa w Polsce oraz organizatorka jego swiatowego cyklu seminariow ~ Madlen Namro ~ wyjechala na staz do Moskwy, wlasnie do pani Ceasar..

    Livia

    Like

   • I jeszcze cos a propos RYBY – VIS/Fish:

    VICHERUS

    20,000 BC-Vicherus-Sacheon Invasion: Alpha-Centauri Marduke-Necromiton-Anunnaki and their Vicherus Annu-Melchizedek race and Pleiadian-Nibiruian Samjase-Luciferian-Anunnaki and their Sacheon Annu-Melchizedek race invade Angelic Human Tribe-6 and exiled Celtec-Lohas and Druidec-Nohasa Atlantian Maji Grail King lines in Caucasus Mountains, Russia, in attempt to destroy Grail Lines. Begin intentional concealment of Celtec and Druidec Atlantian Maji Grail
    King and Angelic Human Tribe-6 racial identity. The Vicherus races became known as the “Vikings,” the Sacheons as the “Saxons,” both groups often “painting themselves blue” in honor of the Luciferian Alpha-Omega Centauri Centaur race. In order to hide knowledge of the Atlantian Maji King Grail Lines, the “blue raiders” were later falsely
    identified in historical record as the “Celtics” of Ireland, the Druidecs as the “Druids.”

    20,000 BC – Vicherus-Sacheon Invasion

    null

    https://archive.org/stream/MastersTemplarStewardshipInitiaiveAndTheGrailQuestSignetRoundtables/Voyagers%20II_djvu.txt

    In 22,326 BC the Luciferian Anunnaki races decimated guardian races attempting to intervene in an event known as the Eieyani Massacre, which took place on the remnants of the Lemurian Continent now known as Kauai, Hawaii. In 21,900 BC they collapsed the Firmament Hydro-suspension Fields of Lobas, northeast Atlantis in the Lohas-Celtec-Druidec Freeze Out, in an attempt to destroy the Maji Angelic Human Grail Kings in exile there; this event gave us our last major glacial period of 21,900 BC-14,000 BC. In 20,000 BC they staged the Vicherus-Sacheon Invasion of Russia. In 10,500 BC the next phase of the Luciferian dominion plan unfolded in an event called the Luciferian Conquest, at which time the Atlantian Islands of Nohasa and Bruah fell to Annu- Melchizedek Anunnaki-Human hybrid and Fallen Jehovian and Luciferian Anunnaki control.

    https://archive.org/stream/MastersTemplarStewardshipInitiaiveAndTheGrailQuestSignetRoundtables/Voyagers%20II_djvu.txt

    Like

  • Nadal jest odgrzebywany wątek super zabójcy czyli Maxa Spiersa, w sumie to dobrze gdyż ta sprawa nadal jest bardzo aktualna.

   Rzeczywistość jest taka że Maxiu Spiers żyje i ma się dobrze a cała chucpa z jego rzekomą śmiercią to diabla intryga wymierzona w Królewnę Śnieżkę która żyje obecnie w Polsce.

   Niby jesteście takimi wielkimi detektywami i badaczami ale dlaczego w całej sprawie umyka wam wątek “mamusi” Maxia Spiersa która wygląda jakby żywcem została wyjęta z Bajki Disneya o Śnieżce.

   Jej Wizerunek jest Łudząco podobny do tej złej czarownicy z bajki o Śnieżce, tej złej czarownicy która otruła Królewnę Śnieżkę Zatrutym Jabłkiem.

   Like

   • Poczekaj na moja licencje detektywistyczna Alicjo.. pierwsza zaprosze cie do “tanga”
    Jak skonczonym draniem trzeba byc aby oczerniac w tak podly sposob matke ktora stracila syna..

    Like

   • OK to kiedy Dorotko będziesz Panią Smith? Luty-Marze czy jeszcze poczekam trochę na swoje przesłuchanie.

    Tak czy inaczej Jestem Niewinna i wszystkie Laleczki z Którymi Mieszkam to potwierdzą, mało tego mam dowody na to że to Ja

    Czyli Królewna Śnieżka Jestem Prześladowana i nękana przez rożne mroczne istoty.

    Co do Tanga to już przecież wiesz :

    Ona tj Śnieżka nie zatańczy z nikim…

    Like

   • R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 17:07
    Basiu/Ozyrysie daremne wasze oczekiwania na kosmiczną Mamusię którą od dziwno miała by być teraz planeta Venus. Hahaha zabawne że teraz takie niedorzeczności piszecie gdy było tutaj pisanie o tym Venus jest przemieszczonym obiektem kosmicznym w układzie słonecznym.

    Fakty Są Takie że To Płonąca Venus niczym kometa na Niebie będzie oznaczała wasz żałosny koniec.

    Tak człowiek jak i sami Aniołowie w Niebie nie mogą się sprzeciwić woli Najwyższego Stwórcy czyli Postanowieniu że Ten Świat ma zostać całkowicie zniszczony.

    Ozyrysie z tego co piszesz u siebie na blogu wynika że jednak troszkę znasz się na komputerach, wiec pomyśl co robi się z komputerem który jest skrajnie zainfekowany złośliwym oprogramowanie tj wirusami

    Teraz przełóż tą sytuację z komputerem na planetę Ziemię i pomyśl co się z tym światem stanie.

    Jedno jest też pewne nikt tutaj nie przyleci z odsieczą niby po co

    Ratować szatańską melinę?

    Odpowiedz
    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 17:52
    Jakiś niedoczytany jesteś:
    https://mistykabb.wordpress.com/2018/06/03/jadro-zwane-venus-c-d-muki/

    https://mistykabb.wordpress.com/2018/05/27/galaktyka-zwana-kwazarem-ziemskim/

    https://mistykabb.wordpress.com/2018/06/28/nibiru-marduk/

    Dokształć się, doczytaj.

    „Tak człowiek jak i sami Aniołowie w Niebie nie mogą się sprzeciwić woli Najwyższego Stwórcy czyli Postanowieniu że Ten Świat ma zostać całkowicie zniszczony.”
    Tak – szatańska melina…TAK…zostanie zniszczona, ale Nasz Stwórca nie przewiduje niszczenia Ziemi

    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 18:28
    Niby jesteście duchowo przebudzeni ale jakoś nie nawiązaliście kontaktu ze Źródłem czyli Najwyższym Stwórcom.

    Te informacje o zniszczeniu świata nie są moim wymysłem lecz pochodzą z kosmicznego Rdzenia Świadomości czyli z Kosmicznego Inteligentnego Źródła czyli nadrzędnej bazy danych w całym kosmosie.

    Już Nicola Tesla pisał że Jego Umysł jest tylko odbiornikiem informacji której pochodzą z Kosmicznego Źródła/

    Plan Najwyższego Stwórcy zakłada zniszczenie tego świata oraz stworzenie jego od Nowa jednak już bez człowieka który nie jest dziełem Najwyższego Stwórcy lecz którego tam pokolenia Aniołów którzy dość daleko byli oddaleni o Pierwotnego Źródła Kreacji.

    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 17:36
    Żadnego zbawienie i ratunku dla ludzkich upadlaków nie będzie, nie można też stąd w żadne sposób uciec wiec koniec będzie marny i żałosny.

    Gdzie niby miało by być to zbawienie dla upadlaków w Ma-Ryjnych KOŚCI-ołach gdzie uprawiany jest handel fałszywym światłem elektrycznym oraz uprawiane jest satanistyczne czarne czarowstwo.

    Kto chłepta krew oraz pożera padlinę czyli ciało bożka zamordowanego na krzyżu?

    Padlina i Krew to demoni pokarm który nie ma nic wspólnego z zbawienie jak i światłym rozwojem duchowym..

    Teraz napiszę wam więcej:

    Nawet jakbyście się owinęli w białe prześcieradło i zapierdalali na klęczkach na najbliższy cmentarz czyniąc tam pokutę czyli leżąc plackiem na ziemi przez tydzień to i tak nie zmienicie losu tego żałosnego świata.

    A los tego świata jest taki że

    Spłonie on razem ze wszystkim co tu jest w Słonecznym Ognistym Piekle.

    Ludzką rebelię i grzech pierworodny opisuje i symbolizuje

    Krzew Jemioły czyli takie zielone chujostwo które infekuje różne drzewa

    Wysysając z nich soki życiowe.

    Co ciekawe w tej bajce o Jemiole czyli Ludzkiej Świadomości to Planeta Ziemie widziana nocą z kosmosu wygląda jak by była porośnięta grzybem taką Ma-Ryjkową pleśnią czyli te wszystkie ludzkie miasta które oświetlone są w nocy światłem elektrycznym wyglądaj jak grzyb który porasta korę drzewa .

    Radosny Rozwój Ludzkiej Grzesznej Jemiolej Cywilizacji czyli

    Chujnia z Grzybnią o tak jak na grafice poniżej

    Tylko jedno rozwiązanie na zastany stan rzeczy: Słoneczne Piekło i Ogień z Nieba.

    Odpowiedz
    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 17:53
    A to już wszystko było….TU napisane.
    Cieszę się, że się zbudziłeś z letargu.

    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 19:19
    Ozyrysie czy widzisz co sama piszesz jedne twój komentarz jest zaprzeczeniem drugiego czyżbyś w swym światłym rozwoju duchowym cierpiała na Amnezję czyli Niepamięć tak swoich słów jak i swych uczynków?

    Ozyrys pisze:
    8 października 2018 o 21:19

    Zaś owa WENUS to nic innego jak MATKA POLSKIEGO (nie żydowskiego) RODU znana w ziemskim przejawieniu jako WANDA jaką wszelakie podstępne krzyżactwo judaistycznie BESTIALSKO ZABIŁO wraz z orszakiem służek-kapłanek

    MATKA widoczna na niebie do jakiej żydowscy czarni magowie (kiara i spółka) CHCĄ SIĘ PODPIĄĆ ze swoimi chuciami….. by ją RYTUALNIE GWAŁCIĆ jak to czynią obecnie z Szechiną pod ścianą płaczu (ścianą po rzymskim sraczu wmówionym im jako ściana po świątyni jerozolimskiej)

    Ozyrys pisze:
    3 czerwca 2018 o 19:34
    ad. 1+2 = Piramidion to urządzenie elektromagnetyczne mające za zadanie utrzymywać Venus w naszym systemie za pomocą wiązek elektromagnetycznych, światłowodów biorących początek w naszym Rdzeniu, następnie prąd leci do tablic rozdzielczych usytuowanych pod kazdą z piramid, stamtąd do Pyramidonu – Tworzącego ELEKTROMAGNETYCZNY KRZYŻ KOSMICZNY dzięki czemu OBCE JĄDRO MAGNETYCZNE – VENUS mogło orbitować jako JUTRZENKA, ściągając do siebie jak magnes nasze rodowe sumy mienia.

    Patrząc z góry na Piramidion: czyli ” postaci dwóch płaskich tarcz słonecznych osadzonych w sobie krzyżowo i dający złudzenie pełnej kuli odbijający światło słoneczne.”
    widzimy krzyż równoramienny zakończony czymś na kształt kulki.

    W środku jest utworzony bardzo silny strumień elektromagnetyczny tworzący nowy rdzeń.
    „Od szczytu Piramidionu w osi piramidy Pani Światła”

    Bardzo często zmagaliśmy się z odwróceniem tej magnetyki, teraz przynajmniej już wiadomo czym jest urządzenie wytwarzające ten KRZYŻ PAŃSKI….FAŁSZYWY.

    Ozyrysie jeśli możesz jednak nie musisz wyjaśnij mi jak to możliwe że po rzekomym przemieszczeniu Planety Venus oraz zajęciu przez nią nowej orbity zaczęła Ona „przypadkowo” krążyć według naszego Słońca w taki sposób jak na filmiku zawartym w tym linku:

    Radzę się wam douczyć w tym zapoznać z Reguła Titiusa-Bodego a potem powielać brednie o kosmicznych przemieszczeniach planet.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Reguła_Titiusa-Bodego

    Odpowiedz
    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 18:00
    Tiamat – wielka nierządnica się domaga ledwo zipiąc:
    https://meditation539.com/?p=7591

    Medytacja Pokoju w czasie Nowiu Księżyca
    – wtorek, 9 października 2018 o 2:45pm GMT(16:45 w Polsce)

    czyli ZBIERANIE ENERGII pod zaplanowane na 11 OTWIERANIE ARKTURIAŃSKICH (argonauckich) PORTALI
    by naziści mogli DAĆ DRAPAKA z planety unikając kary za wielowiekowe „gwałty” na niej

    Odpowiedz
    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 18:20
    Co tak się boicie Księżyca która Jest Wodną Boginią odpowiedzialną za Ziemskie wody oraz wyższe uczucia w tym szósty zmysł czyli Intuicję.

    W nowiu księżycowym nie ma żadnych strasznych rzeczy gdyż wtedy nasz satelita ustawia się w jednej linii razem z Ziemią i Słońcem czyli istnieje wtedy kanał energetyczny który umożliwia swobodny przepływy energii duchowego wzniesienia.

    Śmieszy Mnie bardzo wasze pisanie o jakimś tam szczególnym rodowym pochodzeniu że niby AR-AN lub tez AN-unnaki.

    Widząc waszą tutaj działalność na tym blogu stwierdzam że to wasze rodowe pochodzenie jest takie jak kundelka takiego pieska o imieniu Burek, Ciapek, Reksiu.

    Gdybyście na serio byli słowińską przebudzoną świadomością nie prowadzili byście blogów w internecie tylko mieszkali samotnie gdzieś z dala o ludzi gdzieś w leśne głuszy i tam zgłębiali swój własny rozwój duchowy.

    Co ja tu robię? Odpowiedź: Jestem tutaj przelotem i dla zabawy zobaczyć przed wszystkim jak kończy się ten żałosny nędzny świat.

    Tyle Ozyrysie piszesz o świetle cyfrowym jednak zobacz jak wiele piszesz rzeczy na komputerze oraz ile czasu poświęcasz temu blogowi.

    Czy wiesz jak wygląda twarz człowieka oświetlona przez ekran komputera i jego światło?

    Jest Ona trupio blada, trupio biała czyli Martwa w Całym Swym Obrazie.

    Armia Zombie czyli żywych trupów żadna krwi i padliny zamordowanego bożka na krzyżu.

    Jest październik wiec zmarli będą wychodzić z grobów na żer chociaż śmiem teraz przypuszczać że bez względu na miesiąc w kalendarzu jest to świat żywych trupów duchowych umarlaków

    Wszak już dawno temu Mickiewicz pisał w swej Odzie do Młodości

    Bez Serca, Bez Ducha to szkieletów ludu.
    Młodości dodaj Mi Skrzydła niech nad martwym wzlecę światem
    W Rajską dziedzinę ułudy.

    Odpowiedz
    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 18:22
    Cieszę się, że bez bólu, tak po prostu-sam od siebie pokazałeś kim jesteś, co było widać po pierwszym poście

    Odpowiedz
    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 18:56
    Jeszcze Ozyrysie nie było przez Mnie napisane kim jestem ale mogę zrobić to teraz:

    Jestem Kosmiczną Zajebistością i Jestem tutaj na tej Planecie przed wszystkim dla zabawy.

    Uleczenie ludzkiej gangreny która toczy ten świat to zadanie niemożliwe wiec nauczanie baranków bożych sobie po całości odpuszczam.

    Jestem tutaj na Tej Plancie Ziemie niemal jak na Seansie w Kinie w którym będzie wyświetlany fajny sensacyjny film czyli Koniec Świata Według Najwyższego Stwórcy.

    Takich Istot jak Ja na Ziemi jest bardzo wiele jednak napisze co następuje dla Mnie w odpowiednim czasie jeszcze przed spopieleniem/spaleniem tego świata.

    W odpowiednim czasie Udam się do Świątyni Spoczynku w której porzucę swoje ciało fizyczne czyli biologiczny skafander świadomości.

    Celem tego zabiegu jest to Aby Mój Duch Mógł Swobodnie Ulecieć w niewysoką przestrzeń kosmiczną czyli Astral i stamtąd móc już swobodnie obserwować

    Końcową Agonię tego upadłego świata.

    To miejsce jest już nie do uratowania, takich istot ja Ja czyli Kosmicznych Podróżników jest całe mnóstwo.

    Bardzo wiele istot duchowych przybyło na Ziemię aby zobaczyć ten fascynujący pokaz.

    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 20:41
    Przestań Clarita znowuż bełkotać.
    Wiemy, że jestes Kosmiczną zajebistościa służącą ciemnym o czym nie masz pojęcia, bo w Twoich oczach to zbawcy. Trudno Alicjo REX -trudno, ja nie mam chęci na powtórne bicie piany o tym samym. A Ty możesz się nazywać i Burek, jak sobie zresztą chcesz, mnie tam wszystko jedno, bo ja wiem skąd pochodzimy i jak MY się nazywamy.
    A ja jestem Ozyrys – jak słusznie przypomniałaś…
    PANI ŻYCIA I ŚMIERCI
    oki ? MOŻE TAK BYĆ ?!

    R.D.X. pisze:
    9 października 2018 o 21:20
    Ohhh Basieńku przecież celowo pozostawiałam trochę okruszków w swych wypowiedziach abyś mogła Mnie zidentyfikować. To taki mały test na inteligencję ale także dla małych osóbek, takich które jeszcze boją się Gargamela hihihi.

    Ozyrys podobnie jak i AN-u-BIS to bogowie świata podziemia czyli Krainy Umarłych wiec nie możesz być Panią Życia i Śmierci gdyż jesteś tylko Panią Śmierci co nieraz potwierdzałaś wygrażając Livii że zapadł na nią wyrok śmierci z Twojej Strony.

    Panią Życia i tylko Życia jest Bogini Marzanna do której należy Całe Koło Roku oraz Złoty Klucz do wszystkich pór roku.

    Czy już to zauważyłaś AN-u-BIS czyli jeden z bożków świata podziemnego a w Polsce zamiast AN-u-BIS jest zwykły BIES czyli Słowiański Czart/Diabeł.

    Basiu nie obraź się ale tak wiele rozpisujesz się o waszej energetyce czyli elektryce tak jakbyście byli całe to towarzystwo AR-AN mechanicznymi elektrycznymi zabawkami, a skoro tak to jest to nie macie się co wypierać swojej Czarciej Mamusi czyli Ma-Ryjki.

    Co jak co ale Venus na pewno nie jest waszą Mamą, Tak samo jak i Tiamat

    a odnośnie Bogini Gai to już wam napisałam że cywilizacja Ludzka to RAK czyli Nowotwór Złośliwy Tej Planety.

    Tak więc Basieńko Jedyne co Wam Teraz zostaje to Różaniec w Dłoń i Proszenie waszej mamusi Ma-Ryjki o mocniejsze doładowanie elektrycznych zabaweczek czyli AR-AN.

    Kto wie czy czasem po tych zabiegach oczka się wam bardziej nie zaświecą LED-odwym blaskiem „życia”

    BasiaB pisze:
    9 października 2018 o 22:14
    „Ozyrys podobnie jak i AN-u-BIS to bogowie świata podziemia czyli Krainy Umarłych wiec nie możesz być Panią Życia i Śmierci gdyż jesteś tylko Panią Śmierci co nieraz potwierdzałaś wygrażając Livii że zapadł na nią wyrok śmierci z Twojej Strony.”

    Clarito – w takim razie bardzo proszę o przytoczenie chociażby jednego takiego mojego tekstu wraz z linkiem.
    Czytałam nie raz te oszczerstwa na jej stronie, więc pytam się, jak to jest że ta tuskowa agentka, pracująca dla obcych wywiadów i sprzedająca obcym agenturom nas…POLAKÓW, potrafiąca bezbłędnie wyszukać w swoich przepastnych archiwach każdy link i wypowiedź, a do tej pory nie podała ani jednego linku i cytatu do takowych moich wypowiedzi.
    Ciekawostka …NIEPRAWDAŻ ?!
    tuskowa agentka w dowód uznania dostała możliwość nauki donoszenia na większym poziomie ?
    Przydawania się w większym zakresie niż dotychczas?
    O czym Ty bredzisz Clarita.
    Proszę w takim razie o dowody nie wyrwane z kontekstu, bo od dawna wiem że macie problem z czytaniem ze zrozumieniem, a świat nie kręci się tylko wokół Ciebie i Livii, chyba że obydwie jesteście żydówkami.
    Bo to oni mają obsesję na swoim punkcie i w każdym upatrują antysemitę, dokładnie jak Wy
    A jak nie upatrują, to sobie wymyślą.
    Ale ja się nimi nie zajmuję tylko OBCYMI INSTALACJAMI, jak uważacie się za takowe to przynajmniej mamy jasność.

    A o Ozyrysie to sobie poczytaj…- PAN ŻYCIA I ŚMIERCI.
    JAK TY JESTEŚ LODOWĄ KRÓLOWĄ TO JA MOGĘ BYĆ TAKĄ PANIĄ
    Prawda ?
    Nie jam mam po kilkanaście nicków

    https://mistykabb.wordpress.com/2018/09/29/tiamat-i-wielka-smoczyca/comment-page-1/#comment-79843

    Like

   • Basia B (Ozyrys) jako PANI ZYCIA I SMIERCI. No wlasnie.. I po co mam podawac jakiekolwiek linki do jej wypowiedzi w ktorych skazywala mnie na smierc. Przeciez ten jej tytul wszystko wyjasnia 😉

    Cytat z patroszeniem podaruje sobie, bo jestem tuz przed sniadaniem, ale zamiast tego cos takiego:

    BasiaB pisze:
    24 Maj 2018 o 22:13
    Wprawdzie usłyszałam czerwona Kahina, Niebieska Kahina, ale nie dosłyszałam, że to, kuźwa mać, fałszywki !

    Utożsamiłam je z naszymi Niszczycielami, ale to był trop, a nie stwierdzenie faktu. Nie korzystać z nich tylko…jeżeli ktokolwiek posługuje się nie tylko obrazowaniem lecz i słowem to określić te nasze Niszczyciele jako „moje rodowe niszczycielskie jądro”, ponieważ my w srodku naszych ciał mamy sygnatury tych niszczycieli i takie stwierdzenie powinno zadziałać.
    https://mistykabb.wordpress.com

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/20/building-enkis-army/comment-page-1/#comment-11667

    p.s tej tuskowej agentki nie bede nawet komentowac, ale pozdrawiam wszystkie agentki SS-werd-lowa 😉
    Rozumim ze jak mieszkam w Holandii to od razu jestem anty polska.. a jak tam sie czuja dzieci pani Zycia i Smierci mieszkajace w Kanadzie??? 🙂

    Like

 8. Pingback: Jan ”hrabia” Zbigniew Potocki i SLUZBY SPECJALNE – Livia Ether FLOW

 9. Hej! Liviu,co jest grane ? Na stronie Mbb jest wielke poruszenie!Adminka chyba z Ktos
  odkryli przekazy i wizje Zosi Eleonory Piepiórki i szykują się do wzięć przez statki krola Lajszli . Ja o tym przeczytałam wczoraj , tak na szybko i rzeczywiście p.Z.Piepiórka dodała na swoim blogu nowe przekazy .Miałam się jej o coś zapytać,ale nie można chyba tam komentować?

  Podam link i b.ciekawa jestem ,co o tym myślisz,bo wiem ,że masz niebywale trafne spostrzeżenia.Pamiętam , chyba ze 2 lata wstecz ,co pisałaś o Janie od Boga..super to przewidziałaś 🙂

  http://legendarnemegality.blogspot.com/2019/

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s