Black (Hole) Friday

images(209)

https://www.nasa.gov/content/black-hole-friday

 • Bardzo ciekawe informacje na temat Czarnych Dziur znajduja sie w mojej poprzedniej notce pt History Fatale . Czarny Piatek I Czarne Dziury… Zostaje w domu!  Liv< 🙂
 • P.s. ahh, do tego mamy Pelnie Ksiezyca, pelnie w Bliznietach (Gemini)…

3 thoughts on “Black (Hole) Friday

 1. Widzieliście jako “ktoś” sparodiował wielce “uduchowioną” mistyczkę margo.

  Macocha z Wejherowa pisze:
  Listopad 25, 2018 o 09:09
  Drodzy Mistycy proszę wasz o radę w kwestiach duchowych gdyż zaczyna powoli gryźć mnie sumienie a mianowicie już wyjaśniam o co chodzi.

  Więc jestem wyznawczynią Hari Kryszny więc w związku z tym stosuję dietę wegetariańską jednak posiadam wiele Kocurów które choć trochę umilają mi moją samotną egzystencję.

  Więc w związku z tymi Kocurami mam pewien Niemały Dylemat gdyż Moje Kocury nie są wyznawcami Hari-Kryszny i nie stosują diety wegetariańskiej dlatego muszę dawać im do jedzenia samo mięsa lub inne produkty pochodzenia zwierzęcego.

  Dlatego też od pewnego czasu Gryzie Mnie Sumienie gdyż nie chcę aby inne istnienia zjadały się wzajemnie a raczej moich Kocurów nie przekonam do wiary w Hari-Krysznę oraz odżywia się sałata bądź marchewką.

  Proszę was o radę.

  Czy powinnam oddać te kilkoro Kocurów z którymi mieszkam do schroniska lub innym ludziom w dobre ręce czy nadal mam żyć razem z Kocurami oraz z Gryzącym mnie Sumieniem z tego powodu.

  Odpowiedz
  dariamade pisze:

  Listopad 25, 2018 o 09:21
  Żyj z gryzącym Ciebie sumieniem.

  Odpowiedz
  Piluś pisze:
  Listopad 25, 2018 o 09:25
  M – A co z pieskiem? też w obce ręce?

  Odpowiedz
  Margosia pisze:
  Listopad 25, 2018 o 10:03
  „…proszę wasz o radę…
  Czy powinnam oddać te kilkoro Kocurów z którymi mieszkam… czy… żyć …z Gryzącym mnie Sumieniem z tego powodu”
  ___
  Na początek…, idź do lasu, znajdź jakieś solidne drzewo i przeproś je !
  Po czym… walnij w nie porządnie kilka razy swą pustą głową.
  Wówczas, może się zdarzyć, że… resztki zalegającego gdzieś w twojej mózgownicy zdrowego rozsądku – jeśli jeszcze są – wypłyną na wierzch, wówczas… skończą się twoje „duchowe dylematy” i będziesz wiedziała jak masz żyć.
  Innej rady na twoje dolegliwości nie ma !

  Odpowiedz
  Macocha z Wejherowa pisze:
  Listopad 25, 2018 o 10:46
  Myślałam że Pani Mi doradzi i być może wspomoże mnie jakimś słodkim cytatem biblijnym. Nie wiem jak z tym Lasem i Drzewami czy Pani już tak próbowała sobie nabić rozumku do głowy waląc głową np o sosnę?

  W temacie moich Kocurów to już podjęłam Decyzję oddam je innym ludziom w dobre ręce, nie mam serca aby oddać je do schroniska.

  Zamiast Kocurów zamierzam teraz mieć …Lamę która zjada trawę oraz siano w tym pożywi się sałata oraz marchewkami w tym nie powinna pogardzić …słodkim…Jabłuszkiem.

  Lamę tęż będę mogła głaskać jak moje Kocury jednak jeszcze w Zimie będę mogła się przy mojej Lamie Ogrzać gdy będziemy razem oglądać telewizję

  Nie dość że pogłaskam Lamę to jeszcze nie będę mieć wyrzutów sumienia z powodu jej sposobu odżywiania a dodatkowo w Zimie będę się mogła przy mej Lamie Ogrzać.

  Dawid567 pisze:

  Listopad 25, 2018 o 14:53

  “Czy powinnam oddać te kilkoro Kocurów z którymi mieszkam do schroniska lub innym ludziom w dobre ręce czy nadal mam żyć razem z Kocurami oraz z Gryzącym mnie Sumieniem z tego powodu.”

  Jeśli kochasz te swoje mięsożerne kocury nie powinnaś mieć dylematu – co dalej czynić.Pisaliśmy już kiedyś o tym że nawet marchewka czy ziemniak mają swoje życie i ich wyrwanie wiąże się z przerwaniem nici ich egzystencji, czyli powinnaś żyć z gryzącym Ciebie sumieniem bo Twój wegetarianizm i mięsożerność Twoich kotów moim zdaniem da się jakoś pogodzić.

  Odpowiedz
  Margosia pisze:
  Listopad 25, 2018 o 15:19
  „…powinnaś żyć z gryzącym Ciebie sumieniem bo Twój wegetarianizm i mięsożerność Twoich kotów moim zdaniem da się jakoś pogodzić.”
  ___
  Kochany Dawidzie, jeśli jeszcze tego nie dojrzałeś, to spójrz na to z innej strony… Zauważ, że… @macocha nie pisze o sobie, lecz… pisze o mnie…

  Przewrotny sposób – jakim się posługuje… świadczy jedynie o… jej/jego przewrotnej naturze oraz o braku wiedzy nt. tego, co stanowi priorytet dla Matki Natury !…

  Odpowiedz
  Dawid567 pisze:

  Listopad 25, 2018 o 20:11
  Małgosiu , napisałem wcześniej ze nie wiedziałem Kto to napisał , dlatego napisałem co napisałem.

  Like

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s