ODRZUCANIE KŁAMSTW

Tlumaczenie grudniowego tekstu Lisy Renee pt. ”Banishing the Lies”.

Przypomne jedynie, ze publikujac cos na blogu nie oznacza iz z wszystkim automatycznie sie zgadzam oraz ze odbior kazdego tekstu (kazdej informacji) to zawsze kwestia indywidualna.

Pozniej, pod notka odniose sie miedzy innymi do takich kwestii poruszonych w tekscie Lisy jak postac Beliala, Ciemna Energia, Czarne Drzewo, portale 11 11, bo sa to kwestie ktore wiaza sie z moimi osobistymi doswiadczeniami na przestrzeni wielu lat… 

Livia 

ODRZUCANIE KŁAMSTW

Droga wznosząca się Rodzino, w dobie mediów społecznościowych i szalejącej propagandy większość społeczeństwa nie jest w stanie oddzielić prawdziwych obrazów od tworzonych sztucznie. Aby oszustwo zadziałało, muszą w nie wierzyć obie strony – zarówno zwodziciel, jak i zwiedziony muszą grać swoje role. W jaki sposób możemy dostrzec kłamstwa, duchową zdradę, wypaczenia rzeczywistości, blokady energetyczne oraz podczepienia mrocznych sił, które są splecione z kłamstwem? Z pozytywnego punktu widzenia, wicielona forma Beliala – jednego z głównych liderów kłamców, niedawno opuściła swoje ciało i obecnie nie jest w stanie przenieść świadomości do innej ziemskiej formy.

W każdym z nas tkwi wewnętrzny duch, który daje nam bezpośredni dostęp do prawdy. Wszyscy mamy zdolność odkrywania zakłamanych tożsamości ego, pozbycia się licznych warstw fałszywych przekonań i kłamstw, za którymi ukryta jest prawda. Kiedy napotykamy warstwy fałszu, które wytworzyły blokady energetyczne i szerzą ciemność w naszych umysłach oraz ciałach, wprowadzamy w naszą obecną świadomość prawdę. Pozwalając sobie na poznanie prawdy o tym, co spowodowało ten wewnętrzny ból, ostatecznie doświadczamy wolności mentalnej, emocjonalnej i duchowej.

Chwila obecna jest połączona z najgłębszą duchową esencją, która rozświetla warstwy świadomości. Tak oświetlona prawda wyzwala ból stworzony przez ciemność, skutecznie odrzucając kłamstwa, które spowodowały cierpienie i udrękę. Wielu z nas zostało zwiedzionych przez propagandę i subtelne formy przemocy wykorzystywane do rozprzestrzeniania tych kłamstw, a światowa populacja kupowała je w każdym kształcie oraz rozmiarze. Ta sprzedana nam wersja rzeczywistości 3D związana z kulturą śmierci jest oszustwem, jest to kłamstwo szerzone za pomocą psychologicznej i emocjonalnej manipulacji, mające utrzymać ludzkość w duchowej niewoli, powtarzaniu poprzednich cykli czasowych, które rozpoczęły się inwazją NAA, przynosząc globalne ludzkie cierpienie oraz krwawe ofiary.

Kiedy szukamy wyzwolenia, aby znaleźć prawdziwe szczęście i wolność, musimy przezwyciężyć masowe zamieszanie oraz oszustwa, wykorzystywane do manipulowania nami w tym świecie, skutecznie je odrzucając. Aby odkryć prawdę, musimy się bardzo postarać, i w pełni zaangażować się w świadomość chwili obecnej oraz poświęcić się ścieżce poszukiwania prawdy. W tych burzliwych i transformujących czasach musimy stawić czoła kłamstwom, rzucać wyzwanie tym dobrze wspieranym oraz finansowanym istotom, które chciałyby je szerzyć jeszcze intensywniej. Kontrolerzy zamierzają zniszczyć ludzki potencjał duchowy i pragną napełnić ten świat jeszcze większym wewnętrznym i zewnętrznym uciskiem, tyranią, zniszczeniem oraz mrokiem. Każdy z nas musi postarać się znaleźć najwyższy wyraz siebie, jednocześnie kultywując najgłębsze współczucie, empatię i mądrość nabytą dzięki bezpośrednim doświadczeniom, aby być przykładem życia w rzeczywistości harmonii z wyższą prawdą. Nie musimy projektować świętości ani doskonałości na podstawie z góry założonych pojęć, wszystko, co jest potrzebne, to pozytywne intencje i zobowiązanie się do bycia szczerym, troskliwym oraz miłym dla siebie czy dla innych. Staramy się wyrażać prawdę, reprezentować autentyczne Jaźnie, pokazując, jak naprawdę czujemy i jak nasycamy tym głębszym sensem naszą komunikację i słowa. Dokonujemy wyboru, chcemy wykorzenić kłamstwa, niech przestaną mieć wpływ na nasze emocje i motywacje, postrzeganie, zachowanie czy działania, wyrażamy zgodę na to, aby poznać całą prawdę.

Żyjemy w kulturze konsumpcyjnej, w której większość społeczeństwa nie jest w stanie oddzielić uczciwości i prawdy od oszustw, intryg, manipulacji czy rażących kłamstw. Nasza indywidualna umiejętność rozróżniania faktów od fikcji, dostrzegania różnicy między prawdą a kłamstwem zawartym w informacjach, na które jesteśmy narażeni poprzez wiele różnych mediów, przechodzi bezprecedensowe zagrożenie. Warstwy świadomości istot ludzkich są celowo atakowane, aby ograniczyć inteligencję społeczną, programować ego, które wytwarza wyuczoną bezradność i ślepe poleganie na fałszu, co napędza wiele struktur kontroli 3D. Kiedy ludzie są nasycani tym, co wydaje się być losowym negatywnym bodźcem zewnętrznym, przekłada się to na emocjonalnie świadomość przetrwania, doznawanie nieustannego przemieszczania się przez nawałnicę postrzeganych i rzeczywistych zagrożeń. Niestabilne i nieprzyjazne środowisko ma zagrażać zarówno świadomemu, jak i nieświadomemu postrzeganiu bezpieczeństwa osobistego, co dodatkowo zaciemnia wizję osoby podróżującej w zniekształconej wersji rzeczywistości. To zakłócenie percepcji prowadzi do tego, że wielu ludzi szuka w świecie zewnętrznym czegoś, co może posłużyć jako na mechanizm ucieczki. Większość przekazuje władzę strukturom kontrolującym w zamian za fałszywe poczucie osobistego bezpieczeństwa lub rezygnuje ze wszystkiego z powodu przytłaczającej, wyczerpującej apatii. Ci, którzy starają się utrzymać swój potężny wpływ na ludzi podatnych na wyzysk po mistrzowsku wykorzystują do tego sztukę wojenną polegającą na rozpowszechnianiu mylących informacji splataniu ich z jawnymi kłamstwami, używaniu metod nacisku w połączeniu z taktyką przytłaczania i wyczerpywania.

Hołdowanie naiwności

Tak więc celem inżynierii społecznej jest wykorzystanie podświadomości i przeniesienie uzależnienia emocjonalnego na tych, którzy zgromadzili największe bogactwo oraz moc. To sprawia, że sprawują pełną kontrole i władzę nad rozdzielaniem wszystkich zasobów dostępnych na tym świecie, jednocześnie tworząc wiele różnych podklas zmarginalizowanych i prześladowanych ludzi. Ci, którzy są dotknięci ubóstwem i czują się wykluczeni ze społeczeństwa, są szczególnie narażeni na emocjonalną eksploatację, z powodu naiwności skupiają się na nic nie znaczących tematach oraz życiu kłamstwami.

Dopóki nie poznamy samych siebie, nie będziemy umieli dostrzec głębszych i ukrytych motywacji innych. Kiedy brakuje nam samoświadomości i świadomości społecznej, jestesmy bardzo łatwowierni. Naiwność sprawia, że stajemy się podatni na manipulacje przez tych, których postrzegamy jako autorytety, za którymi stoi tajny plan związany z trzymaniem się jak największego bogactwa i mocy. Nikt, kogo można kupić lub sprzedać, nie pozostaje bezstronny. Ten brak świadomości na temat natury rzeczywistości 3D prowadzi ludzi do stawania się trybikami dzielących i szkodliwych programów, kontrolowanymi umysłowo, wspierającymi nikczemne plany kontrolerów.

Po mistrzowsku serwowane oszustwa i kłamstwa propagowane przez tych, którzy desperacko chcą utrzymać status quo oraz władzę nad światem, pogłębiają się i wykorzystują łatwowierność ludzi. Istnieje tendencja do automatycznego uwierzenia, że oszuści i aktorzy przekazują nam prawdę, a jednak tak nie jest. Wielu nieetycznych i straumatyzowanych ludzi na scenie światowej jest uzależnionych od władzy i nadal odgrywa swoje role. Jednak to kontrolerzy Live Action Role Player’s lub LARP są wykorzystywani przez NAA, aby wzmocnić nasze systemy przekonań 3D lub światopogląd poprzez karmienie nas kłamstwami. Wielu ludzi wierzy, że ci aktorzy na scenie światowej mówią prawdę lub są godni zaufania, niezależnie od długiej listy przeciwnych faktów i twardych dowodów. Większość ludzi nie chce zagłębiać się w twarde tematy i zadawać trudnych pytań, które rzucają wyzwanie ich systemom wierzeń, po to, aby zbadać szerszy obraz łączący wszystkie elementy tej rozległej układanki. Jednak poświęcenie czasu na znalezienie prawdy na temat tabu i trudnych kwestii jest dokładnie tym, czego potrzeba teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Kontrolerzy potrafią manipulować ludźmi po mistrzowsku, ponieważ odkrywają cechy emocjonalne i ukryte podświadome pragnienia, przez co wykorzystują słabe punkty ofiar wciskając im kłamstwa, które są przedstawiane jako fakty. Tyrani, despoci i autorytarni globalni przywódcy ukrywają się za słomianymi maskami marionetkowej demokracji, zaś w rzeczywistości starają się niszczyć podstawowe zasady humanitarne. Dysponują ogromną ilością danych osobowych, przez co profilują globalną publiczność, wykorzystują inwigilację oraz szereg mistrzowskich oszustw, aby emocjonalnie wykorzystać społeczeństwo. Choć jest to trudne, musimy przyznać, że dzięki kontroli umysłu udało im się zmanipulować wielu ludzi, którzy uwierzyli w jawne kłamstwa. Ich celem jest wykorzystywanie łatwowierności ludzkich rzesz, nieustanne nawoływanie do przemocy i destrukcyjnych konfliktów. Działają zza kulis, kształtując narracje tak, by przypisać swoją winę tym grupom ludzi, których postrzegają jako groźnych. Sterowanie dezinformacją poprzez media głównego nurtu skłania do jeszcze liczniejszego stosowania wojennych taktyk, by podburzać gniew i zasiać nienawiść wśród słabszych grup społecznych. Jest to prosta wojna psychologiczna, która opiera się na szerzeniu kłamstw oraz celowej dezinformacji, aby społeczeństwo było zdezorientowane i walczyło ze sobą nawzajem.

Imperatywem tych czasów jest chęć otwartego współczującego dialogu dotyczącego kwestii trudnych tematów, zobowiązanie się do psychicznej elastyczności, poszukiwania wyższej prawdy oraz do przeprowadzenia badań, które pozwoliłyby na własne opinie, niezależnie od tego, czy są popularne lub opłacalne. Warto szukać prawdy i starać się ją odkryć, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie wiedzy niezbędnej do ujawnienia wielu szkodliwych programów, motywów kryjących się za szerzeniem dezinformacji i kłamstw. Kiedy dostrzegamy intrygi przysłonięte fasadą, starajmy się szukać szerszej prawdy co do tego, kto lub co korzysta z tych kłamstw, a następnie możemy zacząć dostrzegać, jaką cenę za te kłamstwa płaci ludzkość.

Kłamcy i oszukani

Oszustwo i kłamstwo są formą komunikacji, która dotyczy dwóch stron. Są tacy, którzy działają jako oszuści przekazujący fałszywe informacje, na ogół z ukrytym programem, i ci, którzy przyjmują te kłamliwe informacje. Ogólnie rzecz biorąc, w złożonych oszustwach występuje nierównowaga sił, gdzie rzekomy autorytet, posiadający więcej władzy lub pieniędzy, popełnia oszustwo, aby mieć strategiczną przewagę nad tymi, których zwodzi. Oszukujący celowo przekazuje fałszywe wrażenia lub informacje osobom postrzeganym jako łatwowierne, naiwne lub wrażliwe, które na tych kłamstwach oprą swoje przyszłe działania lub decyzje.

Trzeba zrozumieć, że szerzenie oszustw i kłamstw dotyczy obu stron: zwodziciela i osoby oszukiwanej – oboje muszą uczestniczyć w kłamstwie, aby doprowadzić do jego manifestacji. Kontrolerzy wymuszają na oszukanych, aby wyrazili zgodę na kłamstwa, aby nadal mogli dopuszczać się oszustw wobec społeczeństwa oraz sterować programowaniem kontroli umysłu.

Ci z nas, którzy zostali oszukani i zmanipulowani przez kłamców, powinni się przebudzić, zrozumieć swoją rolę w promowaniu kłamstw, a następnie podjąć wspólne starania, aby zmienić zachowanie. Nie można ignorować faktu, który okazał się kłamstwem, ani reagować emocjonalnie na te informacje, nie można mieć uprzedzeń je potwierdzających ani wykazywać bezradności. W przyszłości powinniśmy zdecydowanie i świadomie unikać kłamstwa oraz rozpowszechniania dezinformacji. W tym odwróconym świecie wszyscy byliśmy okłamywani i oszukiwani, byliśmy wyzyskiwani oraz zniewalani przez ludzi i nieludzi. Kiedy jesteśmy w stanie rozpoznać i przyznać, że przytrafiło się to nam wszystkim na Ziemi, i że dzieje się to teraz, wchodzimy w główny etap duchowego przebudzenia i to, co jest potrzebne do osiągnięcia masy krytycznej w ujawnianiu. Aby osiągnąć masę krytyczną, musimy także uznać i zaakceptować nasz udział w wielkim oszustwie oraz kłamstwie – znanym nam lub nieznanym. Przyznajmy, że wierzyliśmy w dezinformację, którą szerzyli ludzie wokół nas, i że żyliśmy na planecie tocząc wojnę o świadomość, która została celowo przed nami utajniona, co wiązało się z wyrachowanym wyzyskiem i ukrytą kontrolą umysłu.

Służba sobie, nagradzanie za kłamstwa

Wszyscy byliśmy karmieni dezinformacją, wierzyliśmy w te masowe oszustwa i kłamstwa dotyczące natury materialnej rzeczywistości 3D. W rzeczywistości opartej na materii, konsumpcji, i na gromadzeniu, ludzie zwykle starają się służyć sobie oraz wibracji kultury śmierci. Jako jednostki byliśmy również w przeważającej mierze uwarunkowywani przez środowisko kulturowe, działać tak jak otaczające nas osoby w celu osiągnięcia osobistych celów lub pragnień, bazujących wyłącznie na systemie wartości związanym z konsumpcją. W systemie wartości służby sobie społeczna inżynieria kultury śmierci nagradza tych, którzy działają jako odtwórcy ról, głównie jako drapieżni kłamcy i źli aktorzy świadomie oszukujący innych, bardziej podatnych na manipulację. W obecnej rzeczywistości, jeśli człowiek wzmacnia plan kontrolerów i gra w gry służby sobie, jest drapieżnym kłamcą i dezinformującym agentem, chcącym zyskać przewagę nad innymi, bywa nagradzany materialnie. Jedynym sposobem, aby przestać nagradzać kłamców, jest zobaczyć ich w akcji i zobowiązać do usunięcia kłamstw, konfrontując lub pozbywając się tych ludzi i mrocznych istot, które nadal szerzą fałsz oraz dezinformację.

Większość ludzi przyzwyczaiła się kłamać, nie pojmując wpływu i skutku, jaki wywoła w ich życiu energetyczna wibracja oszustwa. Nie chcą widzieć, jak wibracja nieuczciwości rozlewa się na zewnątrz, jak wpływa na innych, na przykład bliskich. Chociaż istnieje wiele powodów do kłamstwa, większość kłamie dla własnego dobra, aby uzyskać finansowe lub ekonomiczne korzyści, aby uciec i uniknąć konfrontacji z innymi ludźmi czy ukryć błędy związane z niekorzystnymi danymi. Większość chce wierzyć, że właściwie są uczciwi oraz prawdomówni i mogą określać limity co tego, na ile są gotowi kłamać innym, w różnych warunkach społecznych. Im więcej kłamstw jesteśmy gotowi przekazać innym, tym bardziej okłamujemy siebie, dopóki kłamstwo nie stanie się naturalne i kompulsywne do poziomu, w którym nie odczuwamy żadnego dyskomfortu emocjonalnego, kiedy w pełni świadomie angażujemy się w oszukiwanie innych.

Ludzie przyzwyczajeni do karmienia kłamstwami przez bogate i sławne elity władzy, łatwiej przełkną kolejne oszustwa. Robią wszystko, aby utrzymać fałszywe przekonania na temat rzeczywistości 3D. Kontrola umysłu jest zaprojektowana w taki sposób, że jeśli otrzymują prawdziwe informacje, ale one nie pasują do ich przekonań lub światopoglądu, całkowicie je ignorują. Pewne implanty kontroli umysłu działają jak slajdy umysłu, więc umysł prześlizguje się po niepożądanym temacie i po prostu bagatelizuje informacje tak, jakby nigdy nie zostały przekazane, a następnie szybko przenosi uwagę na coś innego. Co więcej, niektórzy ludzie mają tendencję do wyśmiewania informacji, a nawet atakowania osoby je przekazującej, postrzeganej jako zagrażającej ich systemowi przekonań.

Nie możemy już ignorować stosów kłamstw, które nas otaczają. Wspólnie możemy przebić zasłonę z astralnych murów czarnej magii, które zostały stworzone przy pomocy zaklęć oszustwa. Kiedy wyrzucamy kłamstwa z naszego życia, rozbijamy ładnie zapakowane iluzje, a ich treść wznosi się do świadomości, gdzie w końcu możemy zobaczyć większe fragmenty prawdy. Przestajemy brać udział w nagradzaniu kłamców i karaniu tych, którzy są naprawdę uczciwi. Prawda o ujawnieniu żyje w nas wszystkich i właśnie teraz można dostrzec prawdziwą naturę rzeczywistości.

Wojna duchowa

Duchowa wojna jest bitwą toczoną między światłem, które istnieje w prawdzie, a ciemnością, która istnieje w kłamstwie. Dokładna ocena rzeczywistości opiera się na poznaniu i dostrzeżeniu prawdy, co zwiększa światło, a także na właściwym patrzeniu na to, jak rzeczy wyglądają naprawdę. Kiedy rozpoznajemy prawdę, niezależnie od tego, jak niewygodna może się wydawać, widząc ją taką, jaka jest, szerzymy ducha prawdy i wzmacniamy światło wyższej świadomości. W ten sposób sprowadzamy światło do ciemności, rozjaśniamy mrok.

Szerzenie kłamstw, aby manipulować innymi, stanowi duchowe nadużycie, przez co stopniowo rujnuje i ostatecznie niszczy wszelkie związki, a także wypacza postrzeganie rzeczywistości, niszcząc klarowność oraz duchowe połączenie. Kiedy ludzie kłamią, zakłócają pola energetyczne zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym. Te zniekształcają rzeczywistość w ludziach, którzy wierzą kłamstwu, a tym samym i oni wpływają na fałszywą rzeczywistość. Kłamstwo jako duchowe nadużycie bezpośrednio oddziałuje na umysł i na to, jak człowiek myśli. Próbujący zmanipulować innych, by wierzyli w kłamstwa, szerzą ciemność, przez co ich myślokształty wpadają w sieci oszustwa, w wypaczonej wersji fałszywej rzeczywistości. NAA do szerzenia kłamstw wykorzystują technologię sztucznej inteligencji tworząc zniekształcone rzeczywistości, zaś ciemność tych kłamstw wypełnia ludzkie świadomości, wprowadzając w ramy czasowe zniekształconej rzeczywistości sztucznej inteligencji.

Większość ludzi, którzy są kompulsywnymi i nawykowymi kłamcami, ma zazwyczaj szereg problemów związanych z nałogami, uzależnieniami od rzeczy materialnych, negatywnych egotycznych myśli lub narkotykami i alkoholem. Uzależnienie pozwala ciemności wlać się do ciała świetlistego, zapraszając pasożytnicze istoty do ciała fizycznego poprzez chemiczne drzwi powstające w zmienionym stanie świadomości, spowodowanym przez przyjmowanie tych substancji.

Jeśli kłamstwo i rozprzestrzenianie się ciemności kontynuuje tworzenie sieci oszustw w zniekształconej rzeczywistości, ciemność wkracza w światło duszy, powodując wewnętrzne szkody i stopniowe spękania. Pękanie duszy umożliwia dostęp pasożytniczych bytów, podczepień duchów i demonicznych opętań, które łączą się z ciałem świetlistym, a następnie wykorzystują ciało do własnych celów. Ta szkoda dla ciała świetlistego będzie drastycznie oddziaływać na ducha osoby, przeszkadzać w procesie łączenia się i relacjami z sobą, z innymi i z Bogiem, wywołując odczucia rozpaczy, niedoli oraz odłączenia od życia.

Promowanie kłamstw i fałszywych przekonań generuje mnóstwo zamieszania i stresu, uniemożliwiając wyższy poziom ekspresji i celu, a ostatecznie – spełnione produktywne, dające radość bytowanie. Nawet jeśli angażujemy się w duchową wojnę i życie na więziennej planecie, możemy poświęcić się służbie innym.

Czarne Drzewo Życia, sztuczne Drzewo Życia lub Kelipot

Większość ludzi ciągle była poddawana praniu mózgu, aby ignorowali i lekceważyli energetyczną rzeczywistość świadomości zbiorowej i sił duchowych, wielu różnych czujących form bezcielesnej świadomości, które istnieją jako jakość, temat i wibracja energii. Każda z tych sił duchowych lub bezcielesnych świadomości, może zostać wyczarowana lub wywołana, aby szukać wibracyjnego dopasowania w ludzkim ciele fizycznym, w celu urzeczywistnienia na materialnej płaszczyźnie. Ciemne siły duchowe z niskiego poziomu stosują kłamstwa i manipulowanie umysłem ludzkiego nosiciela, aby wierzył, że mogą mu być pomocne. To grubiańskie kłamstwo jest osadzone w czarnomagicznym zaklęciu, związanym z duchowym wykorzystaniem człowieka.

Rytualne przywoływanie demonów i sił ciemności wiąże się z ogromnymi kosztami duchowo-energetycznymi, zapłata zostaje zwykle odebrana w postaci krwi lub tragicznej śmierci. Osoba dokonująca aktu połączenia z siłami mroku doświadczy osobistego bólu i udręki. Hierarchia sił ciemności ma wiele do zaoferowania, może przekazać wiedzę w konkretnym temacie, a kiedy istota ludzka pragnie tej wiedzy za wszelką cenę, może przyciągnąć siły mroku. Wiedza to potęga i każdy powinien rozwijać swój wewnętrzny potencjał, aby urzeczywistnić wyższy cel, jednak kiedy ludzie przekroczą linię bezpieczeństwa, wpadając w uzależniającą pogoń za mentalną mocą oraz intelektualną wiedzą, przedkładając ją ponad gnozę serca i duszy, może to mieć negatywne konsekwencje.

Aby uzyskać dostęp do tej wyższej wiedzy lub władzy, wiele rodzin lucyferycznych i satanistycznych oddaje własne dzieci oraz dzieci ich dzieci, przelewa ich krew w rytuale, aby uzyskać materialne przyjemności lub mroczną moc na płaszczyźnie materialnej. Te rytuały są prawdziwe i mają tragiczne konsekwencje, gdy osoby uzależnione od władzy oraz chciwości sprzedają swoje dusze za tymczasowe zaspokojenie, wpadając w ręce pozaziemskich oszustów, którzy zamierzają zadać ludzkości cierpienie.

Duchowych oszustów można nazwać wieloma różnymi imionami: demony, upadłe anioły, dżinowie, istoty cienia, lub prawdziwe mroczne istoty pozawymiarowe (NAA). Wszystkie te byty składają się z czystej czarnej energii, i są zorganizowane według prawa struktury. Prawo struktury istnieje w wymiarach czasu i przestrzeni, a niektóre ze zbiorów instrukcji są strukturami energetycznymi, które zostały współtsworzone pomiędzy antyżyciowymi siłami duchowymi a ludźmi na Ziemi ucieleśniającymi te ciemne siły. Ta większa struktura organizacyjna nazywana jest Czarnym Drzewem Życia lub Kelipot. Czarne Drzewo Życia jest wykorzystywane do manipulowania osiami czasu z pomocą obcych maszyn i technologii sztucznej inteligencji, a więc jest również określane jako Sztuczne Drzewo Życia.

Te ciemne siły były również rozmnażane przez tych, którzy stosują rytuały czarnej magii zgodnie z prawem struktury zawartym w zbiorze kabalistycznym Sefiry, w którym wiele satanistycznych organizacji wykorzystało podstawowy kod 10D jako zasadę w rzucaniu uroków, czarowaniu i przeprowadzaniu innych rytuałów. Drzewo życia Kabały przedstawia zniekształcony genetyczny kod bazowy 10D linii regresywnych Czarnego Słońca, licznych bytów, które pochodzą z linii Drakonian, oraz ras uchodźców z wojen Maldek i Marsa. Kabała judaizmu opiera się na naukach przekazanych przez kolektyw Jahwe z Saturna, który promuje stosowanie na najwyższych poziomach piramidy mocy saturniańskiego kultu krwi. Kabała przyniosła fragmenty inteligencji wszechświatowego Melchizedeka dając częściową wiedzę, która została przyswojona i była przechowywana w strukturze Uniwersalnego Drzewa Życia oraz dwunastu holograficznych tablic zawierających język światła, uniwersalny kod Stwórcy.

Antyżyciowe siły lucyferianizmu i satanizmu postanowiły dostosować się tylko do zasad materializmu oraz negatywnego ego, podążając przede wszystkim za ideologią, która gloryfikuje służbę sobie, moralny nihilizm, przetrwanie najsilniejszych, a także eugenikę. Aby zwiększyć swoją siłę i wpływy na innych, działają zgodnie z własnymi kaprysami oraz pragnieniami, tworząc styl życia bazujący na natychmiastowym samozadowoleniu, hedonizmie i materialnych przyjemnościach. Aby zdobyć ogromne bogactwa, władzę i przywileje, lansują styl życia stworzony na domach ego, fałszu, ofiarach krwi żywych istot, pogardy dla bliźnich i samej Ziemi. Wybierając wiarę w swoją wyższość nad tymi, o których myślą, że są słabi i głupi, żyją w kulturze śmierci, która wymusza drapieżne pasożytnictwo na żywym żywicielu, a jest nim dusza planety i żywa dusza pierwotnych mieszkańców Ziemi.

Wiele istot niskiego poziomu hierarchii ciemnych duchów pochodzi z najciemniejszej głębi martwej energii i miazmatycznego szlamu, gdzie istnieje czująca warstwa zbiorowej świadomości – w śmierci, cieniu i odwróceniu – tam z Czarnego Drzewa Życia lub Kelipot były manifestowane negatywne formy oraz cienie.

W takim miejscu istnieje prawda tej ciemnej świadomości, która stara się ujarzmić ludzkość nędzą, cierpieniem i udręką, najciemniejszym aspektom czarnej energii, które obejmują martwe światło, formy negatywne, a tym samym świat kłamstwa.

Kolejną część poprowadzimy w Duchu Prawdy, wiedzy i reedukacji. Pozbawiam Beliala możliwości infiltracji tej pracy, moich napisanych i wypowiedzianych słów. Kontynuując szczegóły tego biuletynu, za każdym razem, gdy mówię lub wypowiadam imię Belial, usuwam kolejny element struktur, urządzeń i osi czasu Beliala. Pozbawiam go możliwości wysiewania złych intencji i przywracam tej ezoterycznej wiedzy duchowe prawdy.

Synowie Beliala, król kłamców i zamętu

Synowie Beliala są nie tylko masywną formą fałszywej zbiorowej świadomości lucyferycznej, istniejącej na płaszczyźnie materialnej, ale także grupą istot, do których należą negatywni Obcy. Negatywni Obcy, ucieleśniający zasady Lucyfera, takie jak grupa Beliala, na płaszczyźnie materialnej kontaktują się i łączą się z pasującymi do nich wzorcami energetycznymi lub linią genetyczną ludzi ucieleśniających te same zbiorowe wibracje myślenia. Są to głównie istoty gadzie, które utraciły połączenie z Bogiem, odrzucając prawa naturalne, a na ich miejsce wprowadzając sztuczną rzeczywistość opartą na odwróconej saturniańskiej strukturze kabalistycznej Sefiry i Czarnego Drzewa Życia. W wyniku odłączenia się od żywej struktury, która generuje energię z otwartego źródła, w systemie entropowym ich DNA było coraz bardziej skażone i uszkodzone. Poprzez zniewolenie świadomości istot Serafim, która została uwięziona w sztucznej rzeczywistości w Czarnym Drzewie Życia (Kelipot), ci upadli aniołowie musieli również rozgrywać program buntu Lucyfera jako Synowie Beliala. I tak, odegrali swoją część mrocznej świadomości w stworzeniu, narzuconą przez zepsute struktury sieci planetarnej, a te uszkodzenia w liniach czasu spowodowały masowe mutacje planetarnego DNA i wojny o genetykę oraz linie krwi, które nadal są wymuszane.

Konflikt ten był wykorzystywany przez źródła spoza planety, takie jak ucieleśnione istoty gadzie, Anunaki i smocze hybrydy, które rozumiały, co się dzieje, a wielu z tych negatywnych Obcych połączyło siły, aby uzyskać kontrolę nad zasobami Ziemi. W rezultacie, Synowie Beliala są z natury pasożytami i od tysięcy lat wykorzystują ludzkość oraz wiele innych żywych istot jako źródło pożywienia w swoich sztucznie stworzonych rzeczywistościach. Żywią się ofiarami krwi i negatywną energią emocjonalną lub energią lusz, chcąc uniknąć reinkarnacji, odmawiając uwięzienia w niższych wymiarach, aby uniknąć utraty tożsamości, która nastąpiłaby w procesie naturalnej śmierci, który zachodzi na Ziemi z powodu tych genetycznych mutacji. Z tych względów grupy te wykorzystywały zaawansowaną sztuczną technologię do otwierania tuneli czasoprzestrzennych, które zostały połączone razem w linie czasu AI, aby stworzyć moc wymaganą do próby wciągnięcia ciała Ziemi do systemu czarnej dziury, prowadzącego do macierzy fantomowej, gdzie one istnieją. Jeśli im się to uda, mogą uzyskać całkowitą kontrolę nad planetą i ludzkością, wraz z dostępem do energii kwantowej i wielu zasobów planety. Wiele z tych ziemskich zasobów zostało skradzionych, niektóre w postaci handlu ludźmi, skrycie zabranych pod ziemię lub aby budować kolonie na innych planetach naszego Układu Słonecznego.

Aby zebrać energię życiową żywych stworzeń, zbudowali w ciele planetarnym wiele warstw odwróceń, antyżyciowe struktury i dokonują transmisji kontroli umysłu, a wiele z tych urządzeń to struktury, które można zaklasyfikować jako siatki czarnej magii. Są to wyrafinowane układy zbierające energię i obce urządzenia zaprojektowane do zbierania, dystrybucji oraz kierowania zarówno planetarną siłą życiową, jak i energią ludzkiej duszy z całego globu. Może to zostać przeniesione przez sieć planety do określonej lokalizacji lub osoby (osób) – tam gdzie chcą, aby ta energia popłynęła w celu realizacji dowolnego planu lub programu. Jeden z podstawowych przykładów stosowania globalnej czarnej magii sterowany poprzez sieć planetarną jest wykorzystywany do kontrolowania podaży pieniądza, a także rzucania czarów na umysły ludzi, aby zasypiali, jest to rodzaj zaklęcia snu, aby kontynuować eksploatację.

Istoty kontrolujące ludzi, takie jak ciemny kabał lub grupy elit władzy, pragnące utrzymać władzę, bogactwo i kontrolę nad innymi zasobami, angażują się w różnorodne mroczne rytuały, poprzez które mogą bezpośrednio komunikować się z odpowiednimi duchami, lub samymi negatywnymi Obcymi. Cała gama ofiar i czynności ma na celu spłacenie długu energetycznego – musi nastąpić w ramach wymiany z tymi mrocznymi siłami dla władzy nad materią. Istota wyczarowana podczas takiego rytuału, jest zapraszana do przejęcia ludzkiego ciała lub wiąże się z nim, aby korzystać z energii duszy. Jednak, aby na pewien czas odroczyć ten dług krwi, kontrolerzy zabijają niewinnych ludzi inscenizując wojny lub publiczne rytuały okultystyczne oficjalnie przedstawiane jako przypadkowe zabójstwa. W ten sposób spłacają dług krwi a przy okazji szerzą strach pośród populacji. Mroczna istota nie zważa na te ofiary i może nadal używać ludzkiego ciała, aby wyrazić poziom swojej świadomości, ponieważ istnieją nieskończone ilości tych poziomów niższych duchów. Z tą samą osobą może okresowo pracować wiele mrocznych bytów, używając jej do realizacji wielu szkodliwych programów, zwykle szkodząc jej i negatywnie wpływając na jej otoczenie. Gdyby ludzie odmówili współtworzenia z tymi mrocznymi duchami, wiele z nich przestałoby istnieć. Synowie Beliala są podobni do mafijnych zbirów, którzy oszukują, składając ofertę, której trudno odmówić, manipulują emocjonalnym szantażem i bólem, aby skłonić ofiarę do odrzucenia wewnętrznej duchowej natury. Popychają ją przez zstępujący cykl powtarzających się samookaleczeń i szkodliwych działań, aż w końcu, osoba staje się mroczną opętaną skorupą, której każdy aspekt umysłu i ciała jest pod ich pełną kontrolą.

Lucyferiański program służący do otwarcia bramy do Kelipot

Aby zdobyć wiedzę na temat siatki planetarnej i bram templariuszy, trzeba zrozumieć zasady płci, matematyki, geometrii, częstotliwości oraz jakości świadomości, które ożywiają wewnętrzną strukturę utrzymującą wiele warstw zawartych w schemacie naszego świata. Jeśli grupa służąca tylko sobie może postrzegać sekcje planu zbiorowej świadomości w ciele planetarnym, jej członkowie będą postrzegać tę rzeczywistość jedynie poprzez im przydatne wibracje częstotliwości. W rezultacie, mając pewien dostęp do wyższej wiedzy w ciele planetarnym, grupa ta może poważnie nadużywać władzy i łatwo podporządkować sobie innych, którzy nie mają dostępu do tej samej wiedzy. Istnieją jednak ograniczenia w percepcji wiedzy, która opiera się na materiale genetycznym i podstawowej częstotliwości – wcielonej, jak również pozycji obserwatora pola. Każda świadomość może jedynie postrzegać i widzieć ze względną dokładnością zakres wibracji oraz częstotliwości, który sama ucieleśnia. Zakresy wyższych duchowych częstotliwości w najwyższym schemacie wymiarowym, które nie są prowadzone ani ucieleśnione, pozostają poza percepcją i na ogół są niewidoczne dla tej świadomości lub stacji tożsamości. Dlatego osoba z niższym poziomem wibracji może nie wierzyć, że te wyższe wymiary lub wzorzec częstotliwości istnieją, ponieważ nie jest w stanie ich dostrzec.

Z tego powodu wiele istot, a nawet ludzie, którzy służą sobie, mogą postrzegać jedynie Czarne Drzewo Życia, Kelipot, i jako takie mogą go użyć do uzyskania dostępu do ciemnego źródła energii, które można wyczarować z czarnych subtelnych sił i martwej energii. To jest również nazywane prądem Kelipot – jest to ujemna polaryzacja, czarna siła, miazmaty i martwe światło, które istnieją w ciemnych światach. Niektórzy rytualiści odrzucają prąd Kelipot, wierząc, że to, czego doświadczają, jest w rzeczywistości światłem, jednak jest to martwe światło lub fałszywy strumień światła, osadzony w stworzeniu z pomocą kłamstw, sztucznej maszynerii i wielu wynaturzeń.

Tak więc ogólnym celem czarnej magii i mrocznego rytuału używanego przez elity władzy jest wypaczenie wyższej wiedzy w celu uzyskania osobistych korzyści materialnych tylko dla nielicznych wybranych osób, a także wyrządzenie krzywdy oraz kradzież siły życiowej jak i zasobów, które należą do innych. Znamy to jako archetypową grę w mistrza i niewolnika. Z tego wynika, że zarówno ukryte programy lucyferyczne, czy satanistyczne, pragną otworzyć bramę do prądu Kelipot. Zaś mroczne moce, które w efekcie zdobywają, dają im władzę i moc, aby grać mistrzów na płaszczyźnie materialnej.

Jak wspomniano, kto kontaktuje się i pracuje z siłami ciemności, zawsze musi za to zapłacić, a mroczny rytualista jest gotów zrzec się własnego ciała, być opętanym lub wykorzystywanym przez te pasożytujące siły w zamian za jakąś materialną moc, wiedzę. lub hedonistyczną przyjemność. Rezygnuje z własnej duszy i zaprasza do swojego ciała ciemnego ducha, który ma wiedzę lub cechy, z pomocą których chce zdobywać doświadczenie. Oznacza to, że nie chce sam zapracować na zasługi, talenty, duszę i źródło energii, zamiast tego używa rytuału, aby wziąć coś od innych z zewnątrz lub od mrocznej istoty, i użyć tego do zdobycia wyższej wiedzy, lub do natychmiastowego zaspokojenia, które służy samolubnym motywom.

Lucyferianie w globalistycznej kabale szczególnie szanują świadomość Beliala i związane z nią rytuały, które go przywołują, ponieważ Belial jest uważany za drugiego po Lucyferze, a wiedza o Belialu sięga legend z babilońskich linii czasu oraz króla Salomona. Belial może być również uważany za pana władającego Ziemią, poprzez którego można zdobyć władzę nad planetą i płaszczyzną materialną. Dodatkowo, niektórzy mogą uwierzyć, że Brama Beliala otwiera się w Otchłań, ujawniając wiele tajemnic Wszechświata osobie, która następnie może uosabiać moc Adama Beliala, by rządzić na materialnym poziomie. Brama Beliala jest reprezentowana przez dwie wieże: białą i czarną, jasnego i ciemnego strażnika na kabalistycznym Drzewie, którzy spotykają się w portalu wirowym, otwierającym się na Daath. Wezwanie do pomocy Beliala rzekomo chroni rytuał przed zniszczeniem przez siły chaosu, które ujawniają się podczas podróży po Otchłani, odbywanej, aby otrzymać uniwersalną wiedzę. Chcąc otworzyć tę bramę i wejść do portalu, należy w rytuale użyć sigilów zapieczętowanych osobistą krwią (przymierze krwi) i poprosić Beliala, aby wszedł w przestrzeń osoby odbywającej rytuał, zapraszając ten ciemny byt do umysłu, ciała i duszy, aby przyzwyczaił ją do prądu czarnej siły Kelipot. Następnie poprzez inwokację prosi się świadomość Beliala lub króla demonów o zamanifestowanie się i przekazanie wiadomości poprzez rytualistę, ujawniając arkana wiedzy i tajemnice. Belial jest najwyższym inicjatorem ciemnej ścieżki do Kelipot w magii Drakonian, stąd znany jako król demonów, a manifestacja na ogół pojawia się jako gadzina z oczywistych powodów – kiedy posiada się wiedzę na temat NAA. Ci, którzy dążą do władania materialną mocą przez istoty Beliala, które służą NAA, przywołują te siły, by uosabiać na Ziemi żywego króla demonów, poprzez to, co jest znane jako Adam Belial.

Adam Belial, Wicker Man w mrocznym rytuale

Męskie narządy płciowe reprezentują wg numerologii piątkę (5) czyli materialne ciało stworzenia Ziemi, a ta symbolika jest wykorzystywana w rytuałach wyczarowujących Adama Beliala. Krążąca w męskim ciele energia łączy się ze wszystkimi żywiołami Ziemi, co można zobrazować w formie pięcioramiennej gwiazdy, zwanej pentagramem. W kabalistycznej zasadzie boskiego światła oraz prawdy doskonała i pełna forma pięcioramiennej gwiazdy symbolizuje ciało jako Adam Kadmon. Adam Kadmon ma dostęp do królestw światła, wymiarów zamieszkałych przez życzliwe, kochające, pozytywne i prawdomówne duchy.

W zasadzie mroku i kłamstw, przeciwieństwa światła, fizyczne ciało powstaje w męskiej zasadzie Adama Beliala, w którego materialnej formie są umieszczane jego wola i niegodziwość, aby służyć jego samolubnym pragnieniom. Adam Belial uzyskuje dostęp do królestw mroku, królestw wymiarowych zamieszkałych przez antyżycie lub złe duchy, demony, trucizny, a także wypełnionych negatywnymi formami ciał, łuskami lub skorupami martwej energii. Współgrają z niedoskonałymi ludzkimi pragnieniami, wcielonymi w ciało i używanymi do samolubnego zaspokojenia, do przejęcia mocy, władzy królewskiej i siły, przez co można zdobyć cudze skarby oraz bogactwa. W ten sposób stara się naśladować Boskiego Ojca, kradnąc jego wiedzę i wykorzystując ją przeciwko niemu oraz jego kreacjom, wywołując zamieszanie w mózgach i umysłach ludzi. Kontrolując umysły używa archetypu fałszywego króla tyranii, aby uciskac boskie stworzenia. Poprzez strukturę zasady Beliala może on dostrzec, co pragnie stworzyć czakra korony (umysł planetarny) i dzielić stworzenia poprzez odwracanie płci, aby przeciwdziałać ich naturalnej formie manifestacji. Jego żeński odpowiednik jest połączony z duchem nierządu lub prostytucji, szerząc seksualne zniewolenie, mizoginię i program erotyczny. W niektórych kręgach rytualnych, przywoływanie świadomości i ciemnych duchów Adama Beliala od osoby pragnącej bogactw lub utajnionej wiedzy, wymaga się ofiar, z których jedna związana jest z formą Wicker Man – Wiklinowym Człowiekiem.

Podczas wojen galijskich, kampanii militarnych prowadzonych przez Juliusza Cezara, udokumentował on, że ludy celtyckie w Europie Środkowej używały wielkich wiklinowych kukieł ofiarnych, które podpalano. Jest to przedstawienie konkretnej osoby w postaci rzeźby lub innego trójwymiarowego wyobrażenia. W dzisiejszych czasach, wiklinowy człowiek jest przywoływany symbolicznie jako część niektórych neopogańskich ceremonii, bez ofiary z człowieka, ale poprzez spalenie jego kukły. Chociaż wielu ludzi nie uczestniczy w paleniu wiklinowego człowieka w celach satanistycznych, to przez wiele wieków miały miejsce takie satanistyczne rytuały, w szczególności w celu składania ofiar z ludzi by wyczarować ciemne duchy połączone z główną zasadą Adama Beliala.

Dla satanistycznego rytuału lub wyczarowania Adama Beliala, ciemna siła, którą chcą zbierać od innych i ucieleśniać, to antyżyciowe odwrócenie męskiej zasady rdzenia poziomego, która istnieje w organicznej kryształowej strukturze, wyższych poziomych warstwach łączących się bezpośrednio z ciałem metatronicznym macierzy czasu 8D i 9D. Zasadniczo otwarcie Daath doprowadziłoby bezpośrednio do Czarnej Gwiazdy Abaddon, jak opisano w Objawieniu 9:11. Rytuał obejmuje przejęcie naturalnego ciała Słońca i DNA Rubinowego Słońca świadomości Michała-Nefilima, za pomocą części/iskierki męskiego ciała słonecznego do rozpalenia tego procesu na polu planetarnym przez sztuczne i naturalne bramy 11:11. Aby móc uzyskać dostęp do tych bram, nie mogą podtrzymywać energii siły życiowej w sobie, więc wykorzystują krwawe ofiary, aby ukraść energię potrzebną do próby przeniesienia się na wyższe płaszczyzny i przez gwiezdne wrota. Ta zasada Adama Beliala działa jako strażnik bliźniaczych wież, który otwiera portal, reprezentujący ostateczny dostęp do kompletnych tajemnic Daath, gdzie są wszystkie ukryte słowa stworzenia i wiedza tajemna, przechowywana we wszystkich dziesięciu sferach Sefiry.

Najwyraźniej istnieje przekonanie, że rytuał otwiera portal Daath, kompleks serca i fizyczne komory serca wypełnione siłą życiową, która rzekomo wywyższa duszę nad te ofiarowane i ukradzione, w imieniu tych, którzy są pozbawieni duszy. Dla tych z nas, którzy wiedzą, że to Synowie Beliala stoją za nowym światowym porządkiem i linią czasu 911, staje się jasne, że ludzkość była trzymana w niewoli w skali globalnej, by doświadczyć wyszukanej aranżacji lucyferiańskiego rytuału Adama Beliala, który zniszczył bliźniacze wieże i zabił wielu niewinnych ludzi w celu ofiarowania ich krwi dla ludzi pozbawionych dusz.

Opisany program jest związany z jedną z frakcji NAA, która próbuje zmusić planetę do służenia wielorakim planom gatunków dokonujących inwazji poprzez narzucanie sztucznie powielanych pól czasowych, odwracanie systemów i generowanie fałszywej rzeczywistości opartej na mistrzowskich kłamstwach, oszustwach oraz iluzjach. Te kłamstwa są wyrafinowaną taktyką stosowaną w wojnie psychologiczno-emocjonalnej, toczonej przeciwko zasadzie życia wiecznego – prawdziwym istotom ludzkim – uważane za sakrament ich lucyferycznej religii. Zboczona klasa lucyferiańskich kapłanów wierzy w swiętość zwodzenia i oszukiwania słabszych ludzi, manipulowania nimi, by służyli ich planom.

Ludzkość jest coraz bardziej nasycona mrocznym rytualnym symbolizmem. Globaliści elit władzy przeniknęli i zinfiltrowali każdy filar społeczny, aby utopić nas w znakach oraz symbolach lucyferycznych czy satanistycznych, przeznaczonych do rzucania czarów, dlatego karmią ludzi kłamstwami. Nie możemy obawiać się wiedzy duchowej i uczciwej prawdy, ani zaprzeczyć faktowi, że wielu z rządzących praktykuje mroczne rytuały oraz składanie ofiar z krwi i obnosi się z tym wszystkim poprzez mainstreamowe media.

Jest to kolejny przykład tego, dlaczego warto umieć odróżnić to, na co patrzymy, szukać popełnianych oszustw i decydować się na negowanie kłamstw, prosząc o ujawnienie prawdy. Dopóki wierzymy w kłamstwa i dopóki wyrażamy zgodę na oszukiwanie przez elity władzy oraz NAA, dajemy im pozwolenie na kontynuowanie wojen, wykonywanie krwawych rytuałów a także prowadzenie antyludzkich programów.

Odrzucenie kłamstw Beliala

Niedawno na Ziemi doszło do doniosłego wydarzenia, ponieważ wcielona zasada jednego z głównych wodzów Adama Beliala opuściła ciało i obecnie nie jest w stanie przenieść świadomości do innej ziemskiej formy, jak to było zaplanowane. Ten człowiek, niedawno wygnany z tego świata, był kiedyś fizycznym wcieleniem duchowego wodza grupy Beliala, króla korupcji i kłamstw.

W tej chwili potwierdzamy rolę Beliala i stwierdzamy, że już nie będzie przechodził przez bramę, nie jest mile widziany na Ziemi. Pozbawiamy tego kłamcę i zwodziciela wpływu na nasze życia, nasze umysły, nasze ciała i nasze przekonania.

Opowiadamy się za prawdą, duchem prawdy i prosimy, aby nasze portale świadomości, jak również wszystkie wielowymiarowe warstwy ciał świetlistych zostały oczyszczone z programów kontroli umysłu oraz oszustw z nimi związanych, abyśmy mogli widzieć, słyszeć, czuć i rozpoznawać ducha prawdy w sobie, abyśmy mogli mieć czyste serca i być błogosławieni, abyśmy mogli żyć w prawdzie i w zgodzie z naszym najwyższym wyrazem.

Żądam, aby prawdziwe prawo duchowe unieważniło wszelkie zmanipulowane pozwolenia lub karmę, we wszystkich liniach czasu i stacjach tożsamości (wcieleniach). Proszę, aby zostały mi przywrócone wszystkie moje duchowe ciała świetliste, aby został usunięty cień, negatywne żywiołaki, bezduszne, sztuczne byty lub klony, które były wykorzystywane przez istoty Beliala do manipulowania moim umysłem i genetycznym wzorcem. Umiłowany Boże (moja boska Jaźni), przywróć moją duchową wizję, abym się w pełni obudził/a i zobaczył/a całą prawdę!

Gdy przechodzimy przez te burzliwe czasy, pamiętajmy, że przemoc nigdy nie jest dobrą odpowiedzią. Gdy następują dalsze ujawnienia, starajmy się być współczującymi obserwatorami i duchowymi rewolucjonistami, zobowiążmy się do niestosowania przemocy, znajdźmy w naszych sercach współczucie dla wszystkich.

Proszę, weź z powyższego tekstu tylko to, co pomoże ci w duchowym rozwoju, a całą resztę odrzucić. Dziękuję za śmiałość i odwagę bycia poszukiwaczem prawdy. Jestem wolną, niezależna istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań na ścieżce serca w światłości twojego awatara Chrystusa Sofii. Proszę bądźcie mili dla siebie i innych. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa

tłumaczenie:

Teresa Serafinowska

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2018/12/lisa-renee-122018-odrzucanie-kamstw.html

źródło tekstu

https://energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/news-shift-timelines/3396-banishing-the-lies

18 thoughts on “ODRZUCANIE KŁAMSTW

 1. Tak jak wspomnialam w poscie odniose sie do kilku kwestii poruszonych przez Lise Renee I tak zaczynajac od Beliala.. w 2008 roku mialam wyjatkowo koszmarny sen z Belialem.. tak koszmarny ze jeszcze dlugo po obudzeniu sie trzeslam sie I nie moglam odzyskac rownowagi… Ax tak koszmarne sny na szczescie nie zdarzaja mi sie zbyt czesto.. uff.. Z nastepnych lat nie przypominam sobie zadnych doswiadczen z ta postacia, az do roku 2014 a dokladniej lata 2014 kiedy przybylam do Holandii z Hiszpani I kiedy juz pierwszej nocy przysnil mi sie dziwny sen o znajdujacym sie w poblizu cmentarzu I czarnych maltanskich krzyzach.. potem sen o Zlotej Masce I wtedy wlasnie znow doszla do glosu postac Beliala..

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/10/01/21634/

  Ta ZLOTA MASKA jest w tym wszystkim bardzo wazna ale o niej pozniej kiedy przejse do watku CIEMNEJ ENERGII.. Co jednak ciekawe tej nocy snil mi sie sen w ktorym znajdowalam sie w poblizu tego miejsca ze snu o ZLOTEJ MASCE.. tym razem.dzialo sie tam cos bardzo katastroficznego.. pamietam duzy alert I nakaz natychmiastowej ucieczki.. tak jakby za chwile miala nastapic jakas jakby miala nastapic jakas eksplozja.. jakby chodzilo o wybuch jakiegos urzadzenia.. jakby wiatraku? To dzialo sie w miejscu w ktorym nily mi sie kiedys dziwne czarne kamienie.. w kazdym badz razie pamietam.ze udalo mi sie uciec.. jak stalam tak jakby na samym czubku.Ziemi, doslownie na samej Polnocy I jak zorientowalam sie ze dzieje sie cos dziwnego, bo Ziemia stoi w miejscu.. w zupelnym bezruchi, do tego tak jakby zniknela jej atmosfera I wtedy zaczelam sie dusic.. choc wtedy znow nastapil przeskok I przenioslo mnie wraz z Ziemia choc teraz jakby dziwnie pomniejszona w inne dziwne miejsce.. Bylysmy tak jakby zawieszone nad jakas inna planeta, tak jakby znacznie wieksza I pierwsze co zwrocolo moja uwage to rzeka, ogromna rzeka….. a potem uslyszalam glos.. ktos plynal lodzia…

  Lisa Renee: “Z pozytywnego punktu widzenia, wicielona forma Beliala – jednego z głównych liderów kłamców, niedawno opuściła swoje ciało i obecnie nie jest w stanie przenieść świadomości do innej ziemskiej formy.”

  hmm, nie jestem tego pewna..

  Cdn

  Like

  • Napisalam wczesniej ze sen z Belialem przysnil mi sie w 2008 roku, ale to pomylka.. ten sen przysnil mi sie nieco pozniej, mnie wiecej w tym samym czasie co Lunar Anarchy Mist 2011 I kiedy mialam doswiadczenie z czarna tuba oraz kiedy zaczelam widywac na nocnym niebie dziwne formacje czarnych ptakow.. a wszystko to dzialo sie w roku 2011.. choc odosnie ptakow tez nie jestem pewna, kiedy pojawily sie po raz pierwszy – przynajmniej z dokladnoscia co do roku i miesiaca.. probuje sobie tez przypomniec czy sen o Belialu byc moze nie byl pierwszy, bo notatki jakos nie moge odszukac.. w kazdym badz razie wszystkie te sprawy sa ze soba polaczone (Belial, Czarne Drzewo, Czarna Energia I Portale 11 11)… I w tym momencie praktycznie jestem juz w domu odnosnie tego czym wlasciwie jest ta CZARNA ENERGIA..

   Update

   Nie pamietam kiedy przestalam widywac te dziwne czarne ptaki, ale wydaje mi sie ze bylo to w roku 2012 kiedy wyprowadzilam sie z Gaja Garden I nie przypominam sobie abym widziala te ptaki pozniej w innych miejscach.. az do grudnia minionego roku kiedy to zamieszkalam w nowym miejscu, tym w ktorym mieszkam obecnie.. I wtedy wlasnie powrocily owe ptaki o czym wspomnialam w swoich notatkach.. wtedy tez wydarzylo sie cos co pomoglo mi zrozumiec ze tak naprawde wcale nie sa to ptaki a po prostu rodzaj bardzo osobliwej czarnej materii, ktora widywalam wczesniej pod inna postacia… I w tym miejscu kilka z moich zapiskow w kolejnosci chronologicznej:

   Livia Ether Flow 2018/01/03 at 9:56

   pierwszych kilka dni w nowym miejscu bez snow,
   zadnych dziwnych doswiadczen, dziwnych dzwiekow..
   zupelnie spokojnie..
   przy-ziemnie ale naprawde
   sielsko..

   jaka niesamowita ulga,
   wreszcie!

   w okresie od dnia 14 grudnia 2017 do dzisiaj – 3 stycznia 2018 – nie mialam internetu i naprawde dobrze mi zrobila ta 3 tygodniowa przerwa.. przez ten caly czas bylam calkowicie skupiona na codziennym zyciu, w tym urzadzaniu od podstaw nowego domu… szybko zapominajac o tym wszystkim co dzialo sie na blogu.. jednak…. pewne sprawy zaczely sie do mnie przedzierac swoimi kanalami…

   kolejnej nocy dziwne doswiadczenie z drzewem rosnacym w poblizu kosciola…. na ktore mam widok z okna
   sypialni… doswiadczeniem ktore plynnie przeszlo w sen… choc snila mi sie polska, miejsce nad morzem,
   zwiazane ze snem o polowce wadzry… w tym snie byla obecna alicja z krainy czarow w roli krolowej
   sniegu choc ubranej calej na czarno… powiedzialam do niej po angielsku ze nie mozemy dzielic tego
   samego krolestwa i wyprosilam ja na zewntarz, zamykajac tym samym brame… ale ona przedostala sie
   wewnatrz pod postacia kruka i szyderczo sie smiejac powiedziala, ze nigdy sie jej jej/jego nie pozbede… potem bieglam po ciemku oblodzonym brzegiem skarpy w kierunku domu babci a wszystkie drzewa
   zachowywaly sie dokladnie tak samo jak drzewo rosnace naprzeciwko mojej sypialni… nastepnej nocy po przebudzeniu sie zauwazylam na nocnym niebie zjawisko ktore czesto obserowalam w gaja garden w latach 2010 – 2011… tak jakby geometryczne formacje ptakow, przemieszczajace sie po niebie w taki dziwny sposob… ogolnie wzmozony ruch na nocnym niebie… dziwne obiekty latajace.. w tym jedno ogromne cygaro….rowniez nadzwyczajnie wzmozona ilosc diamentowych rozblyskow…

   https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-8977

   Livia Ether Flow 2018/01/09 at 10:14 am

   przy okazji wracajac do tego co napisalam o geometrycznych formacjach ptakow na nocnym niebie.. kilka dni temu widzialam wszystkie ptaki wyzwolone z tych form, ale tej nocy znow zamkniete.. wczesniej niby w oddali znow ujrzalam czarne poprzeczne linie a oprocz nich jakby w tle dodatkowa tkanina/siec jakby z czyms w rodzaju niewidzialnych swiatlowodow? Potem wlaczyla sie znajoma sciezka dzwiekowa NH oraz tylko w lewym uchu slyszalny metaliczny dzwiek wywolujacy niesamowity rezonans.. jak znajde podobny dzwiek na yt to dodam.. dzwieki zdawaly sie byc bardzo blisko, niemal wewnatrz ale tak naprawde byly nadawane z zewnatrz.. potemna pojawilo sie wiele rozblyskow na niebie.. znow na moment zamanifestowaly sie latajace statki, w tym jedno cygaro… one tak jakby znajdowaly sie za ta siecia na poziomie astralnym? Trudno mi to dokladnie okreslic, bo kiedy sie to dzieje to jest to takie duze spietrzenie wielu warstw I zjawisk w jednym czasie.. co istotne zupelnie nie moge zajarzyc o co chodzi z tymi ptakami I dlaczego powrocily wlasnie teraz po kilku latach? Moze dlatego ze to miejsce na swoj sposob przypomina mi Gaja Garden… jest tu mocne skrzyzowanie lini ley lines.. przy czym.energie w samym domu I najblizszym otoczeniu sa bardzo pozytywne, wrecz sielskie… zreszta gdziekolwiek bym sie nie udala I tak zawsze bedzie sie tam cos dzialo 🙂

   P.s ten metaliczny dzwiek to jakby dzwiek jakiegos obiektu.. momentami przechodzacy w dzwiek dzwonu.. I gdzies w tle ~ alarm… nie jestem jednak pewna czy to ten sam dzwiek ktory slyszalam kilka razyna M.laan…… sciezka dzwiekowa z NH jest zwiazana z Nowa Huta I stad skrot NH… w snie o ceremonii z 21 na 2 grudnia 2017 postacie w maskach tworzyly symbol OMEGA… 01100110….. ja znalazlam sie w tym snie jakby poprzez przeskok PHI’…………. Czesc z tych obiektow to czarne trojkaty, cos a la TR 3B ASTRA.. mialam sen o takim obiekcie w 2006 roku a w 2007 roku mialam bardzo nieprzyjemne spotkanie z takim obiektemn na przeleczy Krowiarki kiedy czarne trojkatne UFO doslownie wisialo nad Babia Gora.. cos strasznego kiedy samochodem zaczelo trzasc… ten metaliczny dzwiek pochodzi jednak z innego zRodla.. I tu wyswietla mi sie obraz jakby dwoch wirujacych zlotych dyskow, cos na wzor merkaby, ale ma to zwiazek z Vrilem…

   Jump PHI (arc flash)…

   https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-9013

   a to moment w ktorym wreszcie sie zorientowalam ze owe ptaki to tak naprawde wcale nie sa ptaki i tu nastapil dla mnie duzy zwrot:

   Livia Ether Flow 2018/01/16 at 7:24

   Ostatni mail Alicji do mnie zatytulowany jest ”wstydz sie swojego cienia czarownico von Spiers!”.. tyle, ze na tym zdjeciu jest nie tylko moj cien ale tez cien wozka z dzieckiem.. a wiec czego mam sie wlasciwie wstydzic? wstydzic powinna sie Alicja ze w tak paskudny sposob gnebi matki z dziecmi – mnie, oraz matke Maxa S ktora stracila syna!

   wracajac tez w tym miejscu do sprawy dziwnych ptakow w geometrycznych kregach na nocnym niebie… w ostatnich dniach, a wlasciwie w ciagu kilku ostatnich nocy nastapil pewien przelom w tej sprawie, bo udalo mi sie ujrzec to zjawisko z duzego przyblizenia, kiedy ptaki zblizyly sie doslownie pod moje okno i tu ogromne zaskoczenie, ze mimo niezwyklego duzego zblizenia rozmiar zjawiska sie nie zmienil, a ptaki wcale nie wygladaja jak ptaki a owady!!! co wiecej kiedy zjawisko to bylo juz bardzo blisko wlaczal sie dwukrotnie dziwny dzwiek, ten ktory okreslam mianem sciezki dzwiekowa z NH…. zjawisko skojarzylo mi sie tez z chmura… co istotne przypomnialo mi sie tez ze widzialam cos podobnego takze w poprzednim miejscu, ale ze widzialam to zjawisko jedynie z duzego przyblizenia nie skojarzylam go z dziwnymi formacjami ptakow w Gaja Garden… tak wiec mam pewien progres w tej sprawie, choc wciaz jeszcze nie wiem co to tak naprawde takiego.. Livia

   https://liviaflow.wordpress.com/2017/12/12/winter-flow-1/comment-page-1/#comment-9058

   Livia Ether Flow 2018/07/17 at 7:12

   Mysle, ze sprawa Sophii laczy sie z ta czarna energia o ktorej wczesniej pisalam.. laczy sie tez ze snem o KROLESTWIE sprzed upadku.. Ten wzor o ktorym wspominalam, a ktory pewnej nocy energia ta utworzyla a nocnym niebie – to byla przeogromna ROZETA.. tyle ze w calosci utworzona wlasnie z tej czarnej energii, doslownie swietistej czerni… Kilka dni temu z kolei energia ta utworzyla cos w rodzaju dziwnego wianku wokol mojego okna, a potem zaczela przybierac pewna postac… i wlasnie za ta postacia stala postac Lucyfera.. kiedy jednak sobie to tylko uswiadomilam – uslyszalam potezny pisk… i wszysko zaczelo znikac….. Skojarzylam tez ze ten sam rodzaj energii opisywalam tez w notce

   Bliskie Spotkania z Baphometem

   July 2, 2017 at 08:38

   Jednak.. po majowym snie o Blanche Fleur I “Redzie”.. spojrzalam na kwestie “Zagubionych Dzieci Dan” nieco inaczej.. WanderingStar………….

   ””””””””’

   Kilka nocy temu, jeszcze w czerwcu ~ czas letniego przesilenia/sobotka.. ze snu wybudzil mnie intensywny dzwiek I wtedy ujrzalam za oknem przygladajaca mi sie potezna postac, choc wlasciwie ~ wysoka na okolo 10 metrow!!! ~ sama glowe! Normalnie w tym miejscu znajduje sie drzewo, niemal wchodzace w okno I bardzo czesto wlasnie w miejscu tego drzewa cos sie manifestuje.. pisalam chocby o czarnym rysiu, czy dzwonie/vrilu, oraz bardzo specyficznej ciemnej energii.. tak jakby z tego miejsa probowalo sie do mnie przedostac, ale nigdy tak naprawde sie to nie udaje.. to co jednak ujrzalam tym razem niemalze z wrazenia wbilo mnie w sciabe.. jako ze ogromna prawie 10 metrowa glowa nalezala do… Bafometa!!! W pierwszym momencie szok I mysl.. co teraz… zjawil sie tu po to zeby mnie zabic.. nie mam szans, jest zbyt ogromny… co teraz? Jak go zniszczyc? I wtedy automatyczny glos w glowie? – Dlaczego chcesz mnie zniszczyc? Popatrz na te wszystkie zywe stworzenia wewnatrz mnie? Chcesz je wszystkie pozbawic zycia? I wtedy.. momentalnie stracilam chec do jakiejkolwiek obrony, czy walki a zamiast tego poczulam ogromne wspolczucie.. wtedy tez ujrzalam cos co przypominalo roj malenkich stworzen ktore to wlasnie tworzyly te ogromna glowe… I zrozumialam ze nie da sie tak po prostu zniszczyc tego “czarnego worka”.. jako ze jest w nim zbyt wiele swiadomosci wciaz czekajacej na pomoc… Pan Pan Pan Sophia!!!

   https://liviaflow.wordpress.com/2017/07/02/bliskie-spotkania-z-baphometem/

   Po raz pierwszy zaczelam ten rodzaj energii widywac w roku 2010 albo 2011 w Gaja Garden… choc moze powinnam ja raczej nazywac CZARNA MATERIA???

   p.s nie wiem dlaczego inni nie widuja ten energii czy materii.. chcialabym aby widzial to ktos oprocz mnie i miec jakie potwierdzenie, wsparcie.. niestety… choc wlasnie te teksty Lisy w pewnym stopniu mi pomagaja, bo calkiem dobrze opisuja tego rodzaju energie….. choc tak naprawde.. wciaz nie jestem pewna co to tak naprawde takiego… tak jakby kilka zjawisk sie na siebie nakladalo…

   https://liviaflow.wordpress.com/2016/08/06/sekret-rozy/comment-page-1/#comment-12908

   i teraz sama juz nie wiem, byc moze ta swietlisto czarna plazma ktora rowniez czesto widywalam to jednak ta sama czarna energia na ktorej skupilam sie powyzej, a moze sa to jednak dwa rozne rodzaje energii.. choc swietlista czern zawiera w sobie jakby teczowe wlokienka, a w przypadku czarnej energii tego raczej nie zauwazylam.. jedynie ze potrafi sie czasem przemieniac w zloto miedziane metaliczne obiekty… to wszystko jest bardzo skomplikowane ale sprobuje to jakos ogarnac.. po prostu czuje ze musze…

   Livia

   Cdn…

   Like

 2. Hej Liviu! O dziwnych formacjach ptaków dowiedziałam się dopiero niedawno,byłam niesłychanie zdziwiona co one potrafią robić w locie, jakie figury plastyczne!Coś fantastycznego…tak na szybko jednen filmik podam.Jest to tak inteligentne działanie,że trudno pojąć co/kto tym kieruje.

  Pozdrawiam po dłuższej nieobecności 🙂

  Like

 3. Przeprosiłam Ciebie Dorotko za tą czarownicę Von Spiers jednak ta rzeczywista czarownica z facebooka [Vanessa Bates] nadal jest bardzo aktywna o czym świadczy fakt że nawet nie raczyła usunąć mojego komentarza który zamieściłam u niej na profilu do jej fejkowego zdjęcia przedstawiającego nagrobek maxia spiersa.

  Już Ma-Ryjka co Ma-Ryjka obszczekała i opowiedziała wszędzie swoją plugawą bajeczkę o Bożym Narodzeniu oraz kto się wtedy rodzi.

  Wiec po Pierwsze

  Fakty są takie że Rzeczywiste Boże Narodzenie jest i Zawsze Było Związane z Dniem przesilenia Zimowego/ Dniem Nastania Zimy czyli 21 grudnia czyli zapis 21.12 który nie tylko stanowi sobą lustrzane odbicie ale także daje nam liczbę 33.[21+12=33] Liczba 21 jest lustrzanym odbiciem liczby 12.

  Po Drugie Kto tak właściwie się wtedy Rodzi i W jakich Okolicznościach?

  Więc jest tak że po trzech dniach od Nastania Zimy czyli 24 grudnia —> 21+3=24

  Rodzi się Dziecko które jest Dziewczynką oraz jest Urodzoną Królewną.

  Fakty są takie że Sygnałem/Znakiem do Rozpoczęcia Wieczerzy/Kolacji Wigilijnej jest pojawienie się Pierwszej Gwiazdki na Nocnym Niebie.

  O jaką Gwiazdę w tej Opowieści Chodzi? Wspomnianą Gwiazdką która Rodzi się w Ciemności 24 grudnia jest Planeta Venus czyli Aurora ale także Śnieżynka co ma nawiązanie do Dnia Jej Narodzenia czyli Czasu Zimowego gdy wokół jest Biało od Śniegu.

  Fakty są takie że w 100% przypadków jeśli Zaistniało Nie pokalane poczęcie to w każdym jednym przypadku Urodzi się Dziecko które będzie zawsze Dziewczynką.

  Nie pokalane poczęcie tzn bez zaistnienia zapłodnienia komórki jajowej czyli także bez udziału osobnika męskiego .

  Czyli samoistny rozwój Nowego Życia z Bogini Mamy gdzie w każdym jednym przypadku urodzone dziecko jest Dziewczynką.

  Bajka o Bożym Narodzeniu Mówi nam także że Świeżo Narodzone Dziecko/Królewnę Aurorę odwiedzają trzej Magowie lub Trzy Dobre wróżki które składają przyszłej Królewnie różne Dary mające zapewnić Jej pomyślność i szczęście w przyszłym Życiu.

  Jest Jeszcze Coś. Narodzoną Królewnę Odwiedza także i

  czwarta wróżka—>czarta wróżka)

  która w swej zazdrości i zawiści nakłada klątwę na narodzoną Gwiazdkę/Aurorę

  Nosiliście razy Kilka teraz i Ja [A7] was poniosę na wysokich falach oceanów razem z waszym żałosnym światkiem.

  Właściwie teraz po tym co zostało uczynione od własnego widzi mi się zależy czy zniszczę wasz świat oraz w jaki sposób.

  Nie dla Psa/Psów kiełbasa.
  Nie dla Ma-Ryjkowych Satanistów Córka Mari-Anny, Córka Królowej Śniegu.
  Nie dla „księcia” z bajki nie tego jak i żadnego innego też.

  PS

  Dorotko Mam pytanko do Ciebie?

  Czy Ma-Ryjowe Sataniści zaprosili Cię na zaślubiny z

  Uprowadzonym podstępem Dzieckiem do Niewoli?

  Mnie Ma-Ryjkowe Tofasie nie raczyli zaprosić jednak i tak się na tą imprezkę wybieram z odpowiednimi zabawkami 😉

  Z jednej strony Mała Siekierka, Z drugiej Fajowy Karabin Snajperski na pewno będzie wesoło, przynajmniej dla Mnie .

  Like

  • Dopiero teraz zauwazylam ze dodalam moja odpowiedz nie tam gdzie trzeba, a wiec przenisze tutaj:

   Livia Ether Flow
   said:

   January 2, 2019 at 21:27

   Najpierw straszysz a potem slesz zyczenia, a wiec bedziesz nas topic czy nie w tym Nowym Roku 2019? Co zas zaproszenia to hmm, nic mi nie wiadomo na ten temat, ale skoro ty znasz zarowno date jak I miejsce.. Zastanawiam sie tez z jakiego niby tytulu mialabym otrzymac to zaproszenie I nic mi nie przychodzi do glowy.. jedynie ze ta dziewczynka jest dzieckiem o ktoryn pisala Laguna, zgadza sie? Zastanawiam sie tez dlaczego az tak bardzo nie lubisz Maxa Spiersa I jego matki? I nad tym zdjeciem ktore dodalas na koncu… I jeszcze nad ta lista zgodnie z ktora mialas mnie ochraniac, a poten mnie z niej podobno skreslilas.. czy moglabys napisac nieco wiecej na ten temat? Np.w jaki sposob lista ta trafila akurat w twoje rece?

   P.s
   L56 introduced?

   https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/24/heatwave-2018-czyli-pogodowy-alert/comment-page-1/#comment-17367

   Like

  • Ohhh Mała Dorotko Taka już jestem, najpierw mogę dać komuś po zębach a za 15 minut zrobić pobitej przez Mnie osobie herbatkę i przynieść razem z ciasteczkiem na talerzyku 😉

   Wiec w tym roku 2019 jak i w przyszłym nie zamierzam was topić, jednak zamierzam to uczynić tak jak już wam to pisałam pod koniec mojej 33 letniej podróży życia w tym waszym Świecie postawionym na głowie. [2023 rok—> wykonać w-rok]

   Podobno to wszystko się mi śni więc nie chcę takiego scenariusza że ja się obudzę ze swojego snu a wy w nim nadal pozostaniecie i nadal w tym śnie będziecie grzeszyć.

   Ja chcę taką bajkę że najpierw was wytopię co do nogi w globalnym potopie w 2023 roku a potem się obudzę ze swojego snu.

   To nie jest tak że sen jest tylko mój, ten sen jest pewną warstwą rzeczywistości do której dostałam się po przejściu przez Lustro Wody w dniu 16 Kwietnia 1992 roku.

   To było wtedy gdy ja byłam malutkim Dzieckiem i miałam 1 rok i 11 miesięcy i tutaj kolejny raz mamy odniesienie do ceremonii projektu Cheops 11.11.11.

   Jeśli zaś chodzi o zaślubiny z uprowadzonym Dzieckiem do Niewoli to Mam na myśli tylko i wyłącznie Siebie oraz rytuał złożenia czartu/diabłu ofiary ze Mnie czyli Córki Królowej Śniegu lub w Innej Opowieści Córki Marzanny czyli Dziewanny czyli także Pani Lasu.

   Jeśli Mam na myśli Dziecko uprowadzone do Niewoli to Mam także na myśli Siebie i Nikogo Innego a tym Dzieckiem jest Ta Planeta Zwana Ziemią oraz Jej Świadomość znajdująca się w wiezieniu energetycznym.

   Pamiętasz Jak Pisałam Tobie Dorotko o Małej Istotce Zamkniętej we Wiezieniu z Grubymi Kratami oraz Ogromne Cierpienie Tej Istotki.

   Tak się dziwnie składa o pewnego czasu że na ta Istotę we wiezieniu nakłada się mi mój wizerunek.

   Jeżeli zaś chodzi o wspomniane zaślubiny i Karabin Snajperski to jest to Najodpowiedniejszy Prezenciki/Podarunek dla tego Tofasia który w tym świecie ogłosił się bogiem twierdząc przy tym że Bogini Mama/Mama Archaniołów nigdy nie istniała.

   Co do Maxia spiersa to myślę że jest to Logiczne że Nie przepadam za osobą która przybyła do Polski z Misją Zabicia Mnie. Jakie są Dowody że Maxiu Spiers wysłannik czarownicy Vanessy Bates wyzionął ducha i umarł podczas pobytu w naszym kraju?

   Mając odrobinę wiedzy w temacie obsługi programów graficznych można spreparować dowolne zdjęcie nagrobka z dowolnymi danymi osobowymi,

   czyż nie jest zastanawiająca pomyłka w dacie śmierci maxia spirsa czyli

   16 Kwietnia czyli także Dzień Gdy Zostaję Złożona diabłu/czartu w ofierze poprzez rytualne utopienie [1 rok 11 miesięcy] Dziecka w dniu zwanym wielki czwartek

   wielki czwartek czyli także wielki czarny/diabli dzień

   tak się składa że na każdym kroku opisuje Mnie Liczba/Cyfra 7

   Tak się składa że nigdy nie lubiłam czwartków mając świadomość że jest to najgorszy dzień dla Mnie w całym Tygodniu.

   Tak się składa że Od Najwcześniejszych Lat Dzieciństwa czułam ogromną Wieź która łączy Mnie zarówno ze Śniegiem jak i Wodą.

   Bajka wygląda tak że na Ziemi jest 7 kontynentów i kontynentem dla którego jest przypisany nr 7 jest Antarktyda która jest calutka Biała i Niemal Nie Tknięta Ręką Ludzką zgodnie z miedzy narodowymi ustaleniami w tej sprawie .

   Sama pisałaś że Maxiu Spiers działał w Polsce z Polecenie Czerwonej Róży, pisałam Tobie na maila co znaczy sobą czerwona róża oraz jakie jest [Plugawe] znaczenie podarowania ciętej czerwonej róży Dziewczynie przez tofasia.

   Poza tym Maxiu spiers jest blisko związany z bajką o małym “księcuniu” co było pokazane na facebooku,

   Bajka ta mówi nam o “księcuniu” który raczył “pokochać” na “swej” planecie tylko jedną róże a całą resztę wyrywała z korzeniami nie pozwalając im nawet urosnąć i rozkwitnąć.

   Zdjęcie które dodałam na Końcu także dotyczy się Mnie oraz tego co próbowano przepchnąć za Mymi Plecami,

   Zawsze mówiłam Innym Osóbkom w temacie ślubów

   Że lepiej wrócić się z połowy drogi niż płakać przez całe życie.

   Może już Tobie Dorotko pisałam że Zawsze Czuję Szczególny Rodzaj Poruszenia widząc za witryną Biała Suknię Ślubna.

   Jednak Biała Suknia Ślubna nie oznacza zawsze że Osoba w Nią ubrana zamierza pójść do debilnego za maż/wąż pójścia.

   Biała Suknia może oznaczać także w symbolu Osobę oraz zaświadczać o jej Atrybutach Duchowych co w tym przypadku w linii prostej

   Nawiązuje do Śniegowej Bieli.

   A bajka Mówi nam o Tym że Mama jest Tożsama z Córką
   Jaka Mama taka Córka przy czym ocieca/tofasia nigdy w tym systemie nie było

   Gdyż Mama Urodziła Swą Córkę Poprzez Nie pokalane poczęcie/ bez zaistnienia grzechu.

   Co do Listy Osób przeznaczonej do Ochrony to wcale nie trafiła ona w moje ręce gdyż to przez Mnie została ta Lista sporządzona.

   Lista ta zawiera osoby czyli figury w Grze/ Białe Figury które są wykorzystywane w batalii z ma-ryjkowymi satanistami.

   Wiec tak się złożyło że Twe Imię na tej Liście zostało przekreślone jednak chwilkę po tym zostało obrysowane elipsą co oznacza anulowanie wykreślenia.

   Like

   • No dobrze, ale kto stoi po tej stronie ktora wykorzystuje mnie w rozgrywce z satanistami? Choc w sumie moge sobie sama odpowiedziec.. ze skoro jest to twoja strona to znaczy ze jest to strona lucyferianska… Szatan z Lucyferem gra w szachy? A ja niby jestem pionkiem w tej rozgrywce… pionkiem czy swego rodzaju zakladnikiem???

    Like

   • Z tego co napisalas wynika ze jestes GRACZEM a ja PIONKIEM w SZACHACH ktorym poruszasz.. tyle ze jak do tego ma sie to o czym pisalas wczesniej, ze jestem twoja lustrzana swiadomoscia, czy tez ty moja.. jakos tak.. ja sie z tym oczywiscie nie zgadzam, ale to twoja teoria… I w zwiazku z tym…

    Twierdzisz ze Max przyjechal do Polski po to aby cie zamordowac, jednak w noc kiedy sam zostal zamordowany ja doswiadczylam ciezkiego ataku na swoja osobe… I wiele wskazuje na to ze zrodlo ataku na mnie jak I Maxa jest to samo, choc w tamtym momencie kiedy sie to stalo praktycznie nie znalam Maxa ani on tym bardziej mnie.. Zaatakowano mnie jednak dokladnie w tamtym czasie.. a wszystko to po to aby ochronic ciebie? Bo tak to mozna zrozumiec.. ale jesli sie myle, popraw mnie…

    Like

   • Istotnie jesteś pionkiem/figura w Grze jednak Ja Także jestem Podobnym Pionkiem/Figura mimo że Sama Prowadzę tą Grę/Batalię

    Kto gra z Kim.

    Wiec jest to pojedynek miedzy Mną czyli Lucyferem czyli także Świadomością Archanioła A7 a Ma-Ryjką/Diabłem/Szatanem.

    Gra oraz Jej Finał był już ustalony na początku, zanim ona się nawet tutaj rozpoczęła na Ziemi.

    To nie jest tak że Wsteczne Zło zostało stworzone przez Boga przez Duże B czyli Boginię Mamę lecz zrodziło się poprzez toksyczne uczucia które pojawiły się w sercu Maryjki oraz tego co ona tutaj stworzyła na ziemi w swoim tfu!!! akcie stwórczym.

    To nie jest tak że Maryjka w Niebie zbuntowała się przeciwko komuś lub też Bogini Mamie lecz sama na własne życzenie opuściła

    Niebo oraz Kolektyw Świadomości Anielskiej po czym przybyła tutaj na tą planetę Zwaną Ziemią i przystąpiła to swojego plugawego aktu kreacji i stworzenia.

    Dlaczego ten Maryjkowy Akt Kreacji jest plugawy, ano dlatego że był czyniony gdy Maryjka Kierowała się uczuciami zawiści i zazdrości/

    Jest on ten Maryjkowy Akt Kreacji plugawy gdyż jest brudny i nieczysty oraz stanowi błąd i bluźnierstwo tak przeciwko każdemu Światłemu Aniołowi jak i Samej Osobie Boga czyli Bogini Mamie.

    Tak Jak Pani Mimo że Rozgrywam tą Grę/ Jestem także Pinkiem/Figura na szachownicy oraz doświadczam w swym życiu do czego są zdolni Ma-Ryjkowe Sataniści.

    Myślę że dobrze pamiętasz to co Cię spotkało w wieku 13 lat.

    Ja Już wielokrotnie pisałam że Mnie coś strasznego spotkało w wieku 1 rok i 11 miesięcy gdy Ma-ryjkowe Sataniści tąpiąc malutkie Dziecko złożyli Mnie diabłu w ofierze do pożarcia.

    Jest tak jak piszę

    Jestem zawsze Dwa Kroki przed Ma-Ryjkowymi Satanistami/ wcale się nie mylę że Maxiu Spiers z polecenia Czarownicy Vanessy Bates przybył do Polski aby Mnie zabić czyli Białą Różę.

    Wtedy gdy ten super żołnierz był w naszym Kraju, Ja Miałam zupełne świadome odcięcie od internetu/blogów oraz tej całej ezoteryki.

    Mimo że nie zaglądałam wtedy wcale do neta przez około miesiąc był to bardzo trudny i niebezpieczny etap dla mego życia oraz zdrowia.

    Wtedy gdy byłam całkowicie poza netem/ odczuwałam w swym wnętrzu dziwne wołanie aby udać się w podróż w pewien rejon Polski/ dziwne podszepty które mówiły aby udać się w rejon Polski gdzie już czekał na Mnie wysłannik czarownicy Vannesy Bates aby pozbawić Mnie życia. super-duper żołnierz/ zabójca wysłannik czerwonej róży z UK.

    Mimo że czarcie wołanie było wyraźne silne i namacalne z jakiś powodów do podroży nie doszło.

    To co Cię spotkało zadziało na zasadzie Lustra Świadomości którym jesteś Dla Mnie/

    Czy ja muszę pisać o wszystkich szczegółach/ jaką ma Pani pewność że nie było w tym czasie identycznego ataku na Moją Osobę/ ataku który został odbity i skierowany do nadawcy.

    Na serio komiczna sytuacja z tym Maxiem i jego rzekomym zgonem w Polsce/

    Komiczna sytuacja z dziwną “pomyłka” na grobie Maxia oraz Dziwna postać Krasnoludka na nagrobku a do tego data śmierci pomylona i

    wstawiono 16 kwietnia czyli

    dzień rytualnego morderstwa na Mnie poprzez utopienie malutkiego Dziecka.

    16 kwietnia —> dzień złożenia diabłu ze Mnie ofiary.

    Tak jak już pisałam Gra oraz Jej Wynik był ustalony na początku nim się to wszystko zaczęło.

    Wygraną może być tylko jedna Postać czyli A7

    Ja nie przegrywam lecz jeśli gra zakończy się Fiaskiem

    to ten Świat Zostanie w Całości Zniszczony w Dniu Gniewu i Globalnym Potopie w 2023 roku.

    Fiasko tej Gry oznacza także

    Odebranie Całej Mocy Stwórczej Ma-Ryjce/Diabłu/Szatanowi oraz związanie jej razem z jej satanistami na wieki wieków

    we wiecznej ciemności i pustce

    związanie w ciemności po wsze czasy.

    Wiec Jeśli Gra zakończy się powodzeniem Wygrywają Jednocześnie Dwie Osoby/ Dwoje Graczy lecz jeśli zakończy się fiaskiem przegrywa tylko Ma-Ryjka/Diabeł/Szatan.

    Dlaczego to tak, ano dlatego że Maryjka miała wystarczająco dużo czasu aby się ocknąć i zatrzymać w swym bluźnierstwie oraz plugastwie.

    Jednak mimo że wielokrotnie została do niej wyciągnięta ręką na zgodę zawsze ona Maryjka ugryzła w tą rękę

    więc

    teraz

    Czas aby się Ona zastanowiła —> Time To Wonder

    albo

    [2023 rok wykonać w-rok]

    Sąd Ostateczny ….

    PS.

    Na serio zaskakująca sytuacja jest tutaj

    wszyscy albo większość ma problem z jedną postacią/jednym Archaniołem Lucyferem.

    są to Kat-olickie czarowniki ze swą Ma-Ryjka na czele oraz “bogiem” ociecem który jest niby wszechmocny ale mimo to nie potrafi sobie poradzić z jednym Aniołkiem

    są to emeraldowe czarowniki od urojonej ascendencji niby też tacy mocni jednak i tak za słabi aby złamać jedną Istotę Archanioła A7

    Like

   • Mialam sen ktorego w pierwszej chwili nie skojarzylam z tym co napisalas, ale juz zaczynam kojarzyc.. Snilo mi sie ze znajdowalam sie w mieszkaniu mojego ojczyma, w ktorym jako male dziecko przez moment mieszkalam.. mieszkanie to jest oddalone kilka km od domu mojej Babci.. moj ojczym juz nie zyje, zmarl w tragicznych I niewyjasnionych okolicznosciach na poczatku minionego lata w Niemczech.. dziwne jest to ze osoba ktora towarzyszyla mojemu ojczymowi tuz po jego zgonie powiesila sie, inna osoba zniknela.. jeszcze dziwniejsze jest to ze kilku swiadkow twierdzi iz widzialo mojego ojczyma w Polsce juz po smierci w Niemczech I te osoby zeznaly, ze normalnie z nim rozmawialy tyle ze on byl jakis dziwny, jakby nieobecny… w kazdym badz razie ta sprawa jest wciaz wyjasniana… niestety moje sny nie zostaly wziete pod wzglad w tej sprawie, a przeciez widzialam moment smierci mojego ojczyma na kilka miesiecy przed jego prawdziwa smiercia… wracajac jednak do ostatniego snu I mieszkania mojego ojczyma.. maly pokoj w ktorym spedzilam kiedys troche czasu jako male dziecko wygladal teraz troche tak jakby czas sie tu zatrzymal.. na scianach chyba te same stare tapety I tylko jeden obraz z malym dzieckiem.. okna zaslonione tymi samymi starymi zaslonami I tu ciekawostka… kiedy je w pewnym momencie odsunelam okazalo ze znajduja sie za nimi rozne pzedmioty, w tym rosliny.. zaczelam je wyciagac I ustawiac na parapecie, aby mialy wiecej dostepu do swiatla.. az w koncu jako ostatni przedmiot wyciagnelam mala doniczke z kilkoma kwitnacymi czerwonymi rozami I wtedy poczulam cos dziwnego.. stalam w oknie trzymajac te doniczke z rozami w rekach I patrzylam przed siebie tak jakby probujac sobie cos przypomniec.. I wtedy wlasnie zauwazylam ze w lekkiej oddali zaczelo sie dziac cos dziwnego.. poczatkowo wygladalo to jak traba powietrzna, ale bardzo szybko zaczelo gestniec I tworzyc stabilny wysoki jakby na kilometry ziemny slup, w pewnym momencie przybierajacy coraz wyrazniejsze ksztalty WIEZY BABEL.. I wtedy wstrzasnieta sie obudzilam.. I po chwili zaczelam wszystko kojarzyc.. co dokladnie? Napisze o tym w dalszej czesci.. Liiia

    update 1

    doniczka w ktorej znajdowaly sie roze jakos nie pasowala do reszty, lacznie z samymi rozami.. byli ich chyba piec.. kolor jasno czerwony.. niemalze taki jak kolor roku 2019 wg Pantone

    LIVING CORAL:

    //player.ooyala.com/static/v4/candidate/latest/skin-plugin/iframe.html?ec=9jeHJxZzE6zbFfm2a8K5dVs8iJGHuZOu&pbid=5f5719b0c6e94b1f808d05f0b3e85302&pcode=V3cWo6uRnhOzc4Zz_V7O2aOcBoWx

    https://www.pantone.com/color-intelligence/color-of-the-year/color-of-the-year-2019

    niemalze, ale jednak mocniej wchodzacy w kolor jasnej krwi, dokladniej # CC1100:

    null

    Do # DC143C

    Doniczka w ktorej znajdowaly sie roze byla taka jakie mam wspolczesnie tu w Holandii..

    update 2

    WIEZA BABEL szybko przywiodla mi na mysl post o takim wlasnie tytule ktory mam na blogu:

    https://liviaflow.wordpress.com/2016/03/16/wieza-babel/

    a jesli ta Wieza Babel to KTO JAK NIE KTOS, ten ktory powiedzial:

    Listopad 21, 2013 o 14:03

    Ktoś pisze:

    Chce powiedzieć iż SMOK czyli szatan z bibli to Słowianie.

    Chce także powiedzieć iż “wyrzekajac się szatana” Polacy wyrzekają się własnej Narodowej Tożsamości

    *nnka.wordpress.com/2013/11/17/wiara-milosc-nadzieja-2/#comment-23477*

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

    Tak wiec jest i SZATAN.. grajacy z Lucyferem w SZACHY..

    CDN

    Like

 4. Z okazji Nowego Roku oraz Ukończenia przez Twoją Córeczkę Allure 3 Latek wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń, samych pogodnych Dni, uśmiechu na buzi co dnia.

  Aby twe Marzenia się spełniły Dorotko 😉 aby Twa Córeczka była zawsze zdrowa i uśmiechnięta.

  Like

 5. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s