Prawa Naturalne a Satanistyczne Prawo Odwrócenia

UWAGA!

Publikujac cos na blogu nie oznacza ze automatycznie z wszystkim sie zgadzam…

Fragment tekstu Listy Renee pt. DOPASOWANIE DO PRAW NATURALNYCH:

Poszukiwanie z-osiowania z prawdą

Jeśli zaczniemy głębiej zastanawiać się nad powodami, dla których kontrolerzy i NAA pracują tak ciężko, aby ograniczyć nasze postrzeganie rzeczywistości w świecie zewnętrznym, poprzez kontrolowanie myślokształtów i przekonań, które utrzymujemy w umysłach, wtedy dostrzegamy, że opinia publiczna pozostajie zdezorientowana i nie jest w stanie rozpoznać, gdzie tkwi prawda, nawet gdy jest na widoku. Jak możemy dostosować się do wewnętrznego ducha, prawdy i Praw Naturalnych, skoro nasze postrzeganie zostało całkowicie ograniczone, skoro wierzymy w fałszywą wersję rzeczywistości? Jest to przykład tego, w jaki sposób wykorzystuje się taktyki dzielenia i podbijania do zarządzania inteligencją, kontrolą percepcji i bezpośrednimi zbiorowymi poziomami świadomości.

Siły archontów NAA pragną kontrolować królestwa planety Ziemi, utrzymując zbiorową duszę ludzkości pogrążoną w mrocznej ignorancji i nieświadomości tego, jak działa rzeczywistość, co powoduje niedopasowanie oraz kontrolę posrzegania rzeczywistości. W ten sposób ingerują w każdą jednostkę, która budzi się i chce szukać oraz dostosowywać się do prawdy zawartej w Prawach Naturalnych, aby osiągnąć samorealizację, pokój i duchową wolność. Gdziekolwiek dokonuje się wielki postęp duchowy, te ciemne hierarchie zrobią wszystko, co mogą, aby wtrącać się, manipulować, kłamać i próbować wzbudzać strach oraz zwątpienie w poszukiwacza prawdy.

Kiedy lepiej rozumiemy wojnę o świadomość i to, że szukanie prawdy w Prawach Naturalnych oraz duchowe przebudzenie jest atakowane przez niezliczone mroczne siły, wówczas mamy właściwy kontekst. Ten kontekst pozwala nam stworzyć warunki do zachowania spokoju i zneutralizować wszelkie osobiste lub zewnętrzne wstrząsy.

Gnostycyzm Esseńczyków

Z punktu widzenia strażnika, prawdziwy starożytny gnostycyzm pochodzi z linii Esseńczyków, chrystusowych Templariuszy, którzy przynieśli linie rodu Graala, króla Maji przez gwiezdne wrota, aby utworzyć 12 plemion. W każdej z tych linii powinna się zachować jedna sekcja zapisu genotypu kodu DNA, zawierająca inteligentne informacje z zapisów Kosmicznego Prawa Jedni, pochodzące z krystalicznych wszechświatów znajdujących się w światach Boga. Każda z pierwotnych linii 12 plemion Esseńczyków została zasiana przez planetarny system gwiezdnych wrót i pomogła ucieleśnić konkretne kody DNA, które miały zostać zaszczepione i zintegrowane w sieci planetarnej, aby stopniowo wspierać duchowe wznoszenie. Był to plan ewolucyjny mający na celu odzyskanie zagubionych i połamanych grup ludzkich dusz, naprawy i aktywacji nieaktywnego DNA (co było wynikiem wybuchu Tary), a następnie wojen z innymi gatunkami, które spowodowały Lucyferiańską Rebelię i kataklizm Atlantydzki.

Od czasu ustanowienia Przymierza Lucyfera na Ziemi trwa nieustanna walka o tę wiedzę, za którą starożytni strażnicy mądrości byli konsekwentnie ścigani i mordowani. Główne wydarzenie wyzwalające tę linię czasu rozpoczęło się od inwazji 9 500 lat temu, gdy grupy NAA i Illuminati podjęli próbę stworzenia super rasy genetycznych elit. Umieścili ukradzione DNA Rubinowego Słońca w wybranych liniach rodów, które przekształciły się w masonerię, templariuszy, różokrzyżowców, jezuitów i inne tajne stowarzyszenia, utrzymujące w sekrecie różne gałęzie hermetycznej wiedzy ezoterycznej, która jest używana przede wszystkim dla własnej korzyści. W historycznych liniach czasu celowali w linię Graala z 2-gich wrót, których porywali lub eliminowali, ponieważ ta grupa dusz jest genetycznie związana z rodziną Michała pochodzącą z Aldebarana. Są naturalnymi strażnikami wschodniej sieci, a także otwierają dostęp do Złotych Wrót. Te szczególne linie krwi Nefilim/Michała są oryginalnymi liniami genetycznymi ciał DNA Rubinowego Słońca na Ziemi, które grupy NAA porywały i modyfikowały jako ciała-gospodarze dla różnych inwazyjnych grup Oriona i nordyckich.

Grupy totiańskie przejęły elementy esseńskiej wiedzy na temat Prawa Jedni i stworzyły hermetyczne tradycje, które zostały przedstawione jako niechrześcijańskie linie gnostycyzmu zwane Corpus Hermetica. Tajne stowarzyszenia nadal tworzyły się wokół tradycji hermetycznej w szkołach tajemnic, które były wykorzystywane do ukrywania starożytnej wiedzy przed zwykłymi ludźmi, którzy zamiast tego otrzymywali zupełnie inne informacje w formie religijnej indoktrynacji. Aby ukryć początki i misję esseńskich chrystusowych templariuszy, NAA silnie wpłynęła na korektę świętych tekstów podczas Soboru w Nicei. Wywarło to wpływ na inne religie świata, zamieniło autentyczne informacje gnostyczne, spowodowało celowe rozprzestrzenianie brutalnych religii opartych na satanistycznej ofierze krwi, świętych wojnach i czczeniu obcych fałszywych bogów ojców.

Później Aleister Crowley i kulty satanistyczne włączyły część tej wiedzy – takiej jak informacje o gnostyckiej mszy – do rytuałów czarnej magii. Szatańskie kulty koncentrują się na tych samych zasadach z ważnym zastrzeżeniem, ponieważ pierwszym prawem satanistów jest Prawo Odwrócenia, w którym ofiara krwi była potrzebna do podtrzymania sił przeciwdziałających życiu. Odwrócili wszystkie prawa a także zasady, ponieważ potrzebował tego czarownik wymuszający władzę nad innymi w tym materialnym świecie.

W wyniku ludobójczych planów pozostałe grupy Esseńczyków zeszły do podziemia, a wiedza została ukryta i nadal jest przekazywana w tajemnicy, na przykład w ramach sekty Katarów. Niektóre z tych pozostałych zapisów odnalazły się w Nag Hammadi, do których obywatele mają ograniczony dostęp. Biblioteka Nag Hammadi (Nadż Hamadi) to zbiór trzynastu starożytnych ksiąg zwanych kodeksami, które zawierają ponad pięćdziesiąt tekstów, odkrytych w Górnym Egipcie w 1945 roku. To niezwykle ważne odkrycie obejmuje dużo pierwotnych ewangelii gnostyckich, tekstów uważanych za całkowicie zniszczone. Odkrycie i tłumaczenie biblioteki Nag Hammadi, początkowo ukończonej w latach 70. XX wieku, znacznie przewartościowuje definicję natury gnostycyzmu w stosunku do autentycznej historii prawdziwego chrześcijaństwa.

Hermetyzm wywodzi się z totańskich przeinaczeń i jest szkołą idei oraz systemów, które koncentrują się na dążeniu do gnozy, do bezpośredniej wiedzy i doświadczeń dotyczących wewnętrznego objawienia duchowych tajemnic. Jednak, podobnie jak w przypadku całej wiedzy i narzędzi, mogą być wykorzystywane w negatywnej polaryzacji – dla siebie lub w pozytywnej – służby dla innych. Ze względu na polaryzację, którą wybieramy i tego, jak używamy Praw Naturalnych do współtworzenia, będziemy bezpośrednio inicjować sposób wyrażania się treści zgodnie z intencją. Wybrana polaryzacja i jej wyrażenie będą miały wewnętrzny i zewnętrzny skutek, zobaczymy wyniki, które sami stworzyliśmy. Jeśli jesteśmy duchowymi adeptami i poszukiwaczami prawdy na ścieżce Prawa Jedni, nasza miłość przełoży je na czystą, harmonijną wiedzę, posłuży naszej suwerenności i duchowej wolności, przejawimy więcej dobroci i naturalnego porządku. Jeśli znajdziemy się na ścieżce służenia sobie, szukając mocy w materii, nasz lęk przełoży się na ignorancję, która współbrzmi z chaosem i kontrolą, a wtedy przejawiamy więcej chaosu i zła. Kiedy mamy jasność co do Praw Naturalnych i obserwujemy kontrolerów, widzimy wykorzystywane przez ludzkie i nieludzkie frakcje ukryte technologie w negatywny sposób.

Caly tekst w przelozeniu na j. polski mozna przeczytac na stronie:

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2019/01/lisa-renee-dopasowanie-do-praw.html

badz tekst oryginalny pod adresem:

https://energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/news-shift-timelines/3405-alignment-to-natural-law

I na zakonczenie notki przypomne tylko iz publikujac cos na moim blogu nie oznacza iz automatycznie z wszystkim sie zgadzam i tak np. w tym przypadku mam inne podejscie do zycia niz lisa zalecajaca innym pozycje wspolczujacego obserwatora.. bo kiedy ktos sie np. topi to niestety ale samo wspolczujace obserwowanie mu nie pomoze.. i to tylko taki maly przyklad.. spora czesc informacji przekazywanych przez Lise uwazam za bardzo ciekawe a nawet bardzo wazne, ale w pewnych kwestiach mamy totalnie odmienne zdanie, tak jak we wspomnianej kwestii obserwacji.

Livia

 

 
 

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

 
 
 
 

6 thoughts on “Prawa Naturalne a Satanistyczne Prawo Odwrócenia

 1. Na stronie W ogrodzie Nowej Ziemi ukazalo sie dokonczenie tlumaczenia Praw Naturalnych:

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2019/01/lisa-renee-dopasowanie-do-praw_27.html?m=1

  Dodam jedynie ze Lisa uznaje 13 znakow zodiaku, a nie tradycyjnych 12. 13 znakiem sa u niej Ryby:

  RYBY – PIESCES

  Stage 13

  12 march – 18 april

  https://ascensionglossary.com/index.php/Pisces

  Wezownik wg. Lisy Renee zajmujepozycje nr 9:

  30 november – 17 december

  https://ascensionglossary.com/index.php/Ophiuchus

  Livia

  Like

  • Właściwie na ten moment wszystko już jest bez znaczenia oraz to ile było znaków zodiaku oraz który był który.

   W ostatnim czasie W NOCY przed zaśnięciem gdy miałam zamknięte oczy pokazano mi

   Cały szatański świetlany matrix czyli taką dużą rozległą świetlaną sieć pająka oraz

   pokazano pewien element który stanowił jądro tego szatańskiego sytemu.

   12 czy 13 znaków zodiaku hmmm ale jakie to teraz ma znaczenie mimo że

   znaki zodiaku mogą nawiązywać do drogi krzyżowej

   Pająki Krzyżaki też są takie

   Noc czyli Cisza i Spokój Ciemność Pustka i Wszech Ocean

   Nie mam Nic wiec Nic nie tracę, za niczym nie muszę biegnąć za nikim nie muszę biegnąc.

   Mimo że znam wszystkie bajki to i tak w żadnej z nich nie zamierzam już uczestniczyć i się bawić

   Zasada zachowania energii mówi nam wyraźnie że

   Energia istniała od zawsze i nie można jej stworzyć ani też zniszczyć

   Lecz Energia w szatańskim świetlanym matrixie może zmieniać swoja

   postać rzeczy czyli

   Ilu-Zje ilu Złapie w sieć pająka.

   Już mnie to wszystko nudzi oraz meczy.

   W ogrodzie nowej Ziemi czyli że Jak teraz wszystko na Niebiesko a nie na zielono?

   Czyli że jak? Ja Mam teraz wyprowadzić baranki boże na Niebieskie Łączki i

   co

   Duże baranki boże maja skubać Niebieska Trawę i produkować Niebieskie Kupki

   czyli Cukierki dla mniejszych baranków bożych

   To tak ma być?

   Wszyscy radośnie beczą nic się nie marnuje jest już Niebiesko wiec jest super duper

   extra puder.

   Właściwie na teraz nie dbam kiedy umrę i jak umrę dla mnie to już jest bez znaczenia

   Jednak wiem że nie pójdę w stronę światełka [Pająka] w tunelu

   lecz rozpuszczę się w Ciemności i Pustce czyli

   Stanę się Jednością z Mama Chaosem czyli Pustka Ciemnością i Wszech Oceanem.

   Like

   • Coz, jesli dla Ciebie nie ma to wszystko juz zadnego znaczenia, nie czytaj tego, nie zajmuj sie tym, skup sie calkowicie na niebycie. Choc swoja droga jeszcze nie tak dawno temu przywiazywalas ogromna wage do kazdej literki, kazdego numerku I kazdego znaku. Osobiscie astrologii nigdy nie lubilam, ale ta nieco alternatywna wersja jest dla mnie z pewnych wzgledow interesujaca, choc tak czy inaczej podchodze do tego wszystkiego z duzym dystansem. Livia

    Like

   • Umysłowi przeniesionemu do Virtualnej rzeczywistości trzeba dać jakieś zajęcie.

    Chomik w Klatce oprócz tego że Ma Domek michę pełną karmy musi od czasu do czasu pobiegać sobie w kołowrotku.

    Podobnie z życiem które jest przejawione w materii a szczególnie z życiem człowieka.

    Jeśli się tkwi w sieci pająka jesteśmy zmuszeni do wymuszonego ruchu oraz wymuszonego działania.

    Będę się bawić w tym matrixie do czasu aż “moje” życie się nie zakończy.

    Będę sobie pisać to co zechcę.

    Chcesz trochę Bajeczek OK znam je wszystkie.

    Wiec jest tak że faktycznie jest 13 znaków zodiaku tak jak i powinno być 13 miesięcy Solarno-Księżycowych po 28 dni

    Jednak to nie Ryby

    Ryba jest 13 znakiem zodiaku lecz

    Znak Strzelca czyli Moment przesilenia Zimowego oraz czasu gdy Słońce Znajduje się w tym znaku zodiaku.

    13 Znak zodiaku to moment gdy Słońce wskazuje sobą na Środek Galaktyki Drogi Mlecznej

    Strzelec Wyborowy—> Snajper-KA 😉

    Nie może być inaczej gdyż to wynika z mechaniki nieba

    13 znak zodiaku to Strzelec

    /////

    Popatrz się Dorotko jaka bajeczka się układa

    według Twojej opowieści 13 znak to znak Ryby

    Ryba oraz 13 Stacja Drogi Krzyżowej oraz

    Dzień 16 Kwietnia 1992 roku czyli Dzień Złapania Rybki [Świadomości Istnienia] w szatańską siateczkę.

    Sieć pająka a sieć rybacka a cóż to za różnica?

    1992 roku 16 Kwietnia to podobno czas gdy się topię —> przynajmniej tak mówią

    wszyscy w tym dziwnym miejscu jednak wszyscy oni są dla mnie kłamcami.

    Rybka nie może się utopić jednak może zostać złapana w sieć rybacką czyli

    dziwnie utkane biologiczne ciało materialne utkane z nitek D.N.A.

    Już niby wszystko zostało zapisano dla mnie w tym matrixie i przedstawiono różne scenariusze dla mej świadomości

    jednak na teraz

    nie za bardzo ma dla mnie znaczenie data czasowa w tym data urodzenia

    gdyż jest coś takiego jak zamki czasowe czyli różne zamknięcia i sztuczki w świetlanym matrixie.

    Kiedy wyjdziesz poza rachubę czasu gdy pozbędziesz się wszystkich zegareczków?

    Kiedy nagle pewnego dnia obudzisz się i uświadomisz sobie że

    nie wiadomo która jest godzina oraz jaka data w kalendarzu

    nie wiadomo który dzień

    nie wiadomo który miesiąc

    nie wiadomo który rok?

    Wymuszony ruch jak chomik w kołowrotu, wymuszony ruch niczym świat
    mechanicznych marionetek.

    Gdzie tutaj Wolność?

    Like

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s