Kogo tak naprawde reprezentuja “Żółte Kamizelki” a sprawa Polska..

Jesli zdaniem prawicowcow za Czerwonymi Szalikami stoi komunistyczna lewica to czas napisac wyraznie kto stoi za Zoltymi Kamizelkami, a wiec.. Za Zoltymi Kamizelkami stoi ultraprawica domagajaca sie obalenia lewicowego Macrona na rzecz skrajnie prawicowej La Pen. Taka to rozgrywka.

Ale sprawa ta w zadnym badz razie nie dotyczy tylko Francji a jak najbardziej rowniez Polski I w poscie tym postaram sie na miare swoich mozliwosci ukazac jak to sie ze soba SCISLE laczy.. Zaczne od tego, ze w chwili obecnej do francuskiego TRONU pretenduje Louis Alphonse de BOURBON, prawnuk generala FRANCO, tego Franco o ktorym dr. Bartyzel powiedzial ze byl to ostatni prawdziwie katolicki maz stanu http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2017/11/ku-pamieci-francisco-franco.html  I w tym momencie przejdzmy do Ruchu Christus REX

Http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2017/11/ku-pamieci-francisco-franco.html

aby nastepnie polaczyc to wszystko z zabojstwem Adamowicza https://liviaflow.wordpress.com/2019/01/15/adamowicz-zginal-za-jankowskiego/ktorego w roli prezydenta Gdanska postanowil zastapic pan Braun i mozna powiedziec, na zywca!

Na zalaczonym do postu obrazku widzimy nacjonalizm pod postacia odzianej w zolta kamizelke Wiezy Eiffla wykopujacy globalizm pod postacia szczura EU. Tyle ze ten nacjonalizm to tak naprawde faszyzm a historia niestety lubi sie powtarzac i dlatego ten post.. jako aktualizacja Czarnego Alertu dla Polski, alertu dotyczacego zagrozenia ze strony sil satanistyczno faszystowskich, zagrozenia ktorego naprawde nie nalezy bagatelizowac…

a zanim dodam ciag dalszy odsylam do postu:

OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN ZBIGNIEW hrabia POTOCKI! CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE???

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/

update

Cytat ze strony glownej Ruchu CHristus REX:

“Jesteśmy zwolennikami monarchii jedynie prawdziwej czyli katolickiej, dziedzicznej, narodowej, hierarchicznej, antyparlamentarnej, antydemokratycznej i korporacyjnej gospodarczo”.

“Nacjonalizm integralny – odmiana nacjonalizmu odrzucająca suwerenność narodu na rzecz władzy (monarchii), która w jego interesie działa, ale jest od niego niezależna”.

http://kin-rchristusrex.blogspot.com/

Na stronie glownej mamy odnosniki do roznych strony monarchistycznych, zwlaszcza francuskich i polskich, w tym do strony dynasti Bourbon.. jest tez link do Mlodziezy Wszechpolskiej i wspomnianego wczesniej Grzegorza Brauna i wielu innych skrajnie prawicowych organizacji oraz organizacji katolickich, w tym Bractwa Sw. Piusa, ktore na rowni z Instytutem Dobrego Pasterza jest bardzo wazne w tej sprawie i w tym momencie czas na dwa linki:

Uwaga “DOBRY PASTERZ”!!!

https://liviaflow.wordpress.com/2017/09/28/uwaga-na-dobrych-pasterzy-gdzie-naprawde-gina-polskie-dzieci/

Uwaga ”Dobry Pasterz”!!! czesc 2

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

The Jerusalem Flag is a symbol of Monsignor Alfred C. Hughes, and the Grand Prior of Equestrian Order of the Holy Sepulchre of Jerusalem linked to the Order of Knights TemplarLucifer’s Lodge, the Burlington Catholic Diocese, and the Vatican’s Ninth Satanic Circle that ritually sacrifice, murder, sexually exploit, abduct, abuse, and traffic in children on a global scale.

https://mindcontrolblackassassins.com/tag/equestrian-order-of-the-holy-sepulchre-of-jerusalem/

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/19/uwaga-dobry-pasterz-czesc-2/

ten symbol ktory widzimy powyzej wyjatkowo czesto przewija sie na stronie Ruchu CR i zawarty jest nawet w jego glownym banerz ktory zamiesclam wczesniej.. a to kilka innych zdjec ze strony Ruchu ChR z tym wlasnie symbolem polaczonym z faszystowskim symbolem ONR oraz krolewska korona:

rex1

Satanizm, faszyzm I monarchia w jednym.

“CZOLEM WIELKIEJ POLSCE”

I niestety te wlasnie sily podstepem przejely niemal caly alternatywny I ezoteryczny ruch w Polsce a Slowianskie Odrodzenie inaczej zwane Powrotem Wielkiej Lechii okazalo sie jednyn wielkim zwiedzeniem…

I w tym momencie dwa kolejne linki:

Slowianskie Zwiedzenie

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/14/slowianskie-zwiedzenie/

Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE

https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

I wracajac na moment do watku ZOLTYCH KAMIZELEK, oto bardzo wymowne zdjecie, ktore przed chwilka znalazlam:

zrodlo zdjecia: v

cdn

Livia

14 thoughts on “Kogo tak naprawde reprezentuja “Żółte Kamizelki” a sprawa Polska..

 1. Pingback: Kogo tak naprawde reprezentuja ZOLTE KAMIZELKI? – Livia Ether FLOW

  • On jedynie wykonuje swoje zadania, choc wykonuje je z pelna swiadomoscia I dobrze wie jakie konsekwencje wiaza sie z tzw. ZDRADA STANU.. nazywajac rzeczy po imieniu. Niestety, pewnego dnia taki pan Janusz przestanie byc juz dla swoich panow uzyteczny I wtedy… Nie chcialabym byc w skorze tego typu ludzi I w pewien sposob im wspolczuje…roli Judasza zdrajcy.. Livia

   Like

  • Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.

   Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny. Kierował nim wysoko stojący w hierarchii masońskiej Józef Jankowski – różokrzyżowiec i martynista, znawca Kabały. Jego najbliższym współpracownikiem i wychowankiem był Jerzy Braun – postać niepospolita: filozof, poeta, doskonały publicysta i redaktor pism na dobrym poziomie, przede wszystkim Zetu i Merkuryusza Polskiego Ordynaryjnego.

   Po przekształceniu Instytutu Mesjanistycznego w Towarzystwo Hoene-Wrońskiego, Jerzy Braun z niesłychaną energią zaczął propagować naukę tego filozofa, którego Papus stawia w jednym rzędzie z takimi Mistrzami, jak Fabre d’Olivet i Eliphas Levi. Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza; można się domyślić z jakim skutkiem.

   W końcu lat trzydziestych organizuje Porozumienie Organizacji Antymasońskich i zaczyna wydawać Biuletyn Antymasoński, którego materiał informacyjny z zachwytem przejmuje prasa narodowa i katolicka. Dobry dowcip, nieprawdaż? Zakon masoński posiadł tę mądrość, że może spokojnie egzystować dopiero wtedy, gdy sam zorganizuje własnych przeciwników – i odpowiednio nimi pokieruje. I robi tak nadal…

   (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/26/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/comment-page-1/)

   Like

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 3. To zdjęcie rzekomo pokazuje kobietę pobitą przez francuską policję. Nie pokazuje. W Brazylii kandydat na prezydenta miał poprzeć legalizację pedofilii. Nie popierał. A w Indiach grupa spacerowiczów została oskarżona o porwanie dzieci i brutalnie zamordowana przez wściekły tłum. Ci ludzie nie porwali żadnego dziecka.

  kłamstwa, manipulacje rozprzestrzeniane w sieci jak wirus. Wirus, który może zamieniać pokojowe demonstracje w krwawe zamieszki, zniszczyć zaufanie do demokracji i sprawiać, że zaczynamy się nienawidzić, a nawet zabijać. I dziś, na kilka miesięcy przed wyborami, rozprzestrzenia się po internecie bez żadnej kontroli.

  Ale temu zagrożeniu można łatwo zaradzić: wyświetlając sprostowania KAŻDEMU, kto widział fałszywego newsa!

  Facebook i inni giganci nic z tym nie robią, chociaż doskonale wiedzą, ile fałszywek zalewa sieć. Ale pomysł sprostowań popiera coraz więcej polityków w Europie, a w tym tygodniu Avaaz spotka się z kierownictwem Facebooka. Nie mamy wiele czasu — pokażmy Zuckerbergowi, że mamy dość kłamstw zalewających internet.

  https://secure.avaaz.org/campaign/pl/correct_the_record_pl_13/?tKiaOnb&v=500756258&cl=15608832672&_checksum=0a113f8e197c724558a9c7fda6372c2f8fbb4d7f87a7250aa3cc2293424001cb

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s