ERIDANUS River & AMBER Flow

W ostatnim czasie czulam narastajaca potrzebe dodania postu poswieconemu rzece ERIDAN (Eridanus River).  Nie moglam sie jednak zdecydowac od czego wlasciwie zaczac, az wlasnie przed chwilka trafilam na takie oto zdjecie:

Wow!

To komputerowo przetworzone zdjecie galaktyki spiralnej znajdujacej sie w konstelacji Eridanus River. Wiecej informacji na temat tej galaktyki znajdziecie na stronie:

https://www.eso.org

A tak prezentuje sie konstelacja Eridanus:

Konstelacja utozsamiana przez starozytnych z Nilem, Gangesem, Eufratem i innymi wielkimi rzekami, np Rodanem. Dla Rzymian gwiazdozbior Eridanusa to niebianskie uosobienie Padu, rzeki ktora utozsamiano z mitologiczna rzeka Eridan. W mitologii greckiej istnial Bog (syn Okeanosa i Tetydy) oraz rzeka o tej samej nazwie – ERiDAN. Zgodnie z mitologia w rzece Erydan utonąc mial Faeton, porażony gromem przez Zeusa za to, że skierował rydwan Heliosa zbyt blisko ziemi, co poskutkowało drastycznymi zmianami w klimacie.

”Podczas jazdy po niebie konie zlękły się olbrzymiego skorpiona i poniosły, a niedoświadczony Faeton wypuścił z rąk lejce. Zaprzęg zboczył z drogi, pojechał za nisko i buchający z ognistego wozu żar spalił ziemię oraz wszystko, co na niej żyło. Zeus widząc, co się dzieje, raził Faetona piorunem i zrzucił go ze słonecznego rydwanu. Nieszczęsny Faeton leciał przez Wszechświat niczym spadająca gwiazda i utonął w wodach rzeki Erydan. Jego siostry Heliady długo opłakiwały brata i bogowie zamienili je w topole, a ich łzy – w bryłki bursztynu.

Inna wersja legendy mówi, że po rzece Erydan płynął okręt Argo przed wyprawą po złote runo.”

http://www.naszegwiazdozbiory.appahost.cba.pl/erydan.php

Herodot (Dzieje 3,115) powątpiewał w istnienie Erydanu: osobiście nie przypuszczam, żeby barbarzyńcy nazywali Eridanem jakąś rzekę, uchodzącą do morza północnego, skąd, jak niesie wieść, bursztyn pochodzi, ani też nie wiem o istnieniu wysp Kassyteryd, skąd do nas cyna przybywa. Naprzód bowiem sama już nazwa Eridanos dowodzi, że jest nie barbarzyńska, lecz helleńska, stworzona przez jakiegoś poetę (tłum. Seweryn Hammer).

Co istotne rzeka Eridanus laczona byla scisle z Bursztynem i tu z pomoca przychodzi nam geologia:

Eridan

(Eridanos) – rzeka płynąca w eocenie z północy na południe na obszarze dzisiejszego Bałtyku ok. 40 mln lat temu i później. Podczas miocenu, 12 milionów lat temu rzeka sięgała terenu obecnego Morza Północnego. System rzeczny zniszczony został podczas zlodowaceń plejstoceńskich, a w jego miejscu powstał basen współczesnego Morza Bałtyckiego. Źródła rzeki lokuje się w północnej części Zatoki Botnickiej i Laponii. Rzeka tworzyła szeroką deltę na obszarze obecnej Zatoki Gdańskiej deponując, prócz materiału terygenicznego, materię organiczną wraz z żywicą drzew iglastych (Pinus succinifera). Usypane w delcie pokłady piasków z glaukonitem tworzą tzw. ziemię niebieską zawierającą duże ilości bursztynu. Dlatego też bywa nazywana “rzeką bursztynową”[1]. W miocenie sięgając dalej na zachód tworzyła rozległą deltę w rejonie dzisiejszej Holandii i na północ od niej. Materiał złożony przez rzekę w tym obszarze osiąga 1,5 km grubości i zajmuje obszar o powierzchni 100 tys. km²

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eridan_(geologia)

Jak dla mnie to niesamowite ze delta rzeki Eridan pokrywa sie idealnie z Delta Danzig z moich doswiadczen. Cala te okolice nazywam tez od zawsze Bursztynowym Wybrzezem. Jest to miejsce w ktorym przyszlam na swiat, a wiec dla mnie wyjatkowo wazne. Miejsce zwiazane z legenda o zatopionym zlotym miescie Hel oraz Juracie i Bursztynowym Krolestwie!

I w tym momencie warto spojrzec na ponizsza mapke:

01

http://www.amber.com.pl/en/resources/amber/item/407-amber-succinite-deposits?tmpl=component&print=1

I zanim przejde do dalszej czesci, dodam tylko  ze temat Eridanusa wlasciwie dla mnie nie istnial, dopoki sam Eridanus nie zaczal w tajemniczy sposob przebijac sie do mojej swiadomosci i o tym wlasnie w dalszej czesci..

Pisanie pomaga mi ogarnac wlasne doswiadczenia, czesto bardzo bezladnie rozrzucone, niczym okruszki bursztynu..

Watek wlasnych doswiadczen z Eridan zaczne od pierwszego zapisku w ktorym uzylam tej nazwy, zamienie Eridan badz Eridanus, choc od jakiegos momentu wciaz pulsuje we mnie pewien mysloksztalt..

BURSZTYNOWE JAJO

a wiec i na nie przyjdzie czas w tej opowiesci…

Livia

update

25 feb 2019

Przeszukujac komentarze na blogu pod katem hasla Eridan/Erydan jako najstarszy wyskoczyl mi komentarz z takim oto cytatem ktory zamieszczalam na starszym blogu:

The black matter fields is where the NAA manipulate the morphogenetic field, and place artificial machinery to create synthetic timelines. They have the idea to open the cap on wormhole through guiding the mad scientists at Cern. This is that wall in time bridge they try to open up like Phoenix wormhole in Bermuda and upper east coast. (not going to happen). Because this is connecting to artificial intelligence, the Guardian say its too late for that, the governance of the transmission changes the way the molecules (molecular structures) behave and move in this reality. It does appear this will intensify the bifurcation for those in this density that may impact, meaning those on the 3D timeline and going to the vandal systems, as named Andu lucia, near the Eridanus supervoid.

A to kilka innych komentarzy w ktorych mowa o Eridanusie:

HYPER
2018/07/09 at 8:17 am
(…) duża ilość autorów pisze o położeniu Atlantydy przy Eridanus (=Eider) oraz o prastarej drodze handlowej poprzez tą rzekę do Bałtyku.
http://tezlav-von-roya.com/berybojki.html

https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12788

Livia Ether Flow
2018/07/09 at 8:38 am

Eridanus.

Morze Bałtyckie, Bałtyk (łac. balteus – pas). Morze Bałtyckie jest jednym z najmłodszych mórz Oceanu Atlantyckiego. Liczy około 12 tys. lat. W swoim rozwoju przechodziło kilka faz, kształtując się na obszarze pierwotnego lądu zwanego Fennoskandią (prawdopodobnie w starej dolinie hipotetycznej eoceńskiej rzeki Eridan). Niekiedy traciło kontakt z oceanem, stając się olbrzymim jeziorem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze_Ba%C5%82tyckie

Mityczna rzeka ERIDANUS byla bogata w BURSZTYN… Przeszukalam tez na szybkiego moj blog pod katem tej nazwy i znalazlam cos takiego:

Silent Secret

SG-2: Sarasota, Florida. (Bruah Atlantis).
Long 83.5W, Latitude 27.3N
Connects with Universal and Galatic SG: Epsilon Eridanus/Inner Earth and Venus.

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/13/oh-my-stars/

Wydaje mi sie ze ten ERIDANUS ma zwiazek z miejscem ktore okreslilam kiedys mianem MIRROR CAVE… laczylam z nim wlasnie Polske, okolice Helu oraz pewne miejsce na Bahamach… i jeszcze z pewnych miejscem na dalekim wschodzie.. ale zastanawiam sie czy Slawek piszac swoj komentarz o TORACH KOLEJOWYCH i LUSTRZE znal moje WCZESNIEJSZE zapiski..

p.s

ERIDANUS

ozaczony kolorem pomaranczowym

f2019b79dc2c4ed4b5122bc3e5b6c317

0c8974cfeab7aa468a2072c35066a9c1

to kolor Terry czyli Ziemi..

Earth’s own flame is Orange-Gold.
Tara’s own flame is Blue-Green (known as the Gates of Ivory, Pearly gates)
Gaia’s own flame is Violet-Gold
Metagalactic Core’s own flame White-Gold

http://www.legionnaires.awaken.nl.eu.org/articles/voyagers%E2%80%93recapstudy-notesfromannahayes%E2%80%99voyagervolumesiiiiii

I to przyporzadkowanie kolorow pokrywa sie idealnie z tym co do mnie samej przyszlo, jak to zobaczylam.

Bursztyn w Polsce i na świecie

https://docplayer.pl/72439770-Bursztyn-w-polsce-i-na-swiecie.html

https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12790

Livia Ether Flow
2018/07/11 at 9:37 am

W mitologii greckiej Erydanus to rzeka w ktorej utonął Faeton, porażony gromem przez Zeusa za to, że skierował rydwan Heliosa zbyt blisko Ziemi, co poskutkowało drastycznymi zmianami w klimacie… Nalezy jednak pamietac, ze Faeton to MALDEK.. zniszczony przez NIBIRU i grupe Marduka.. z resztek planety Maldek (Faetona) zostala utworzona nibirianska ”GWIAZDA BOJOWA” (NISZCZYCIEL)

https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12817

wszystkie komentarze z Eridanusem zamiescilam w komentarzu pod postem:

https://liviaflow.wordpress.com/2019/02/22/eridanus-river-amber-flow/comment-page-1/#comment-19133

i poki co nie bardzo wiem jak to jakos sensownie zredagowac…

ahh, Epsilon… i wlasnie w tym momencie cos sobie przypomnialam..

cdn

Livia

 

 

 

 

 

20 thoughts on “ERIDANUS River & AMBER Flow

 1. Osobiście Jestem we Własnym Świecie Baśni Mitów i Legend, na teraz nie za bardzo zamierzam wracać do dawnych ludzkich opowiastek oraz historii z tym związanych.

  Jestem poza Mitologiami Starożytnych Ludów, kiedyś mitologia grecka mogła być ciekawa i interesująca jednak na obecny stan

  Przebudzenia Duchowego tamte opowieści mogą tylko Ograniczać i Krepować Świadomość Mego Istnienia.

  Na Niebie wśród Gwiazd widzi się to co chce się zobaczyć

  Jednak nie ulega wątpliwości że Najpiękniejszym Gwiazdozbiorem jest

  Zimowy Gwiazdozbiór Oriona lub w Innej Opowieści

  Gwiazdozbiór Amazonki Olbrzymki z jej trzema Gwiazdami.

  PS.

  Zabawne Dorotko że miewasz sny z zapisem Mojej Schizofrenii Paranoidealnej o Pająkach oraz ich sieciach pajęczych.

  PS. 2

  Wciąż Czekam Siostro kiedy Sama Bez Przymusu

  Złożysz się Mi czyli Królewnie Śnieżce w Opierze hihihi

  wiesz Dorotko Zły Dotyk boli przez całe życie

  Dlatego dla Ciebie będę nad wyraz delikatna i

  ubiorę sobie Dwie pary Niebieskich Rękawiczek 😉

  Zimne ręce które Kaleczą dlatego musi tak być 😉

  Więc Obudzę Cię ze Snu jednym Całusem a potem

  ubiorę Tobie na nóżki

  Skarpetki, Buciki potem Czapeczkę Rękawiczki i Kurteczkę oraz Szaliczek

  i to ma być Twoja Ofiara za Grzechy dla Swojej Siostry o Ciemnych jak Noc Włosach.

  potem do zaczarowanego Świata przez Magiczny Zimowy Las 😉

  Like

  • A co jesli powiem tak? Jestem gotowa.. Jak to bedzie wygladac w praktyce? Czy spotkamy sie fizycznie I bede mogla zobaczyc twoja twarz? W jakim miejscu mialoby sie to odbyc? Bardzo jestem ciekawa tych dwoch niebieskich rekawiczek, co to tak naprawde oznacza… choc podejrzewam ze jest to tajemnica zastrzezona tylko dla umierajacych… Poki co na nic nie wyrazam zgody, choc przyznam ze te NIEBIESKIE REKAWICZKI tak mnie przyciagaja ze moze moze moze jednak
   w pewnym momencie powiem LET U GO!
   😉

   Like

  • Lubisz Dorotko Bajkowe Historie to mogę Tobie opowiedzieć kolejną, nie musisz traktować jej poważnie, jednak możesz się nad nią zastanowić.

   Więc Jest tak że nie za bardzo utożsamiam się z byciem człowiekiem tj istotą ludzką.

   To ciało ludzkie które teraz mam kiedyś tam dawno temu posiadłam i sobie swym duchem w nim mieszkam 😉

   Na tej planecie jestem ostatnią przedstawicielką swojego gatunku który na mej rodzimej plancie składał się w 100% z istot jedno płciowych

   samo rodnych.

   Zarówno nogi jak i ręce w oryginale miałam zupełnie inne niż ludzkie gdyż

   Moje ręce w oryginale maja 3,5 palców (3 palce długie oraz 0,5 jako przeciwstawny kciuk) zakończonych pazurami typu Ptasiego

   wiec dla dwóch rąk jest 7 palców

   podobnie jest z nogami które także są ptasie trzy palce z przodu i jeden krótki z tyłu pięty także na wzór ptasiej stopy.

   Moja twarzyczka buźka w oryginale jest niesłychanie piękna jednak zupełnie inna od ludzkiej gdyż oczy nie są ułożone poziomo lecz na kształt litery V

   oryginalnie posiadam także rogi co także było pokazane na jednym z piktogramów zbożowych.

   Jestem już bardzo zmęczona światem człowieka który każdego dnia coraz mocniej Mnie drażni przez co każdy mój dzień jest wypełniony Cierpieniem i Bólem.

   Oryginalnie na swej rodzimej planecie nie przyjmowaliśmy pokarmów materialnych lecz bezpośrednio odżywialiśmy się Światłem Gwiazdowym oraz Energia Miłości pochodząca przed wszystkim ze świata Roślinnego.

   Like

   • Na zdjeciu z jedna reka w niebieskiej rekawiczce mialas 3 palce, choc w sumie powinnam napisac – miales – bo reka byla wyraznie meska… choc w moim snie o Krolestwie wygladalas jak kobieta, mniej wiecej tak:

    Tylko ze ubrana bylas na czarno, tak jak Madonna we FROZEN..
    Poruszalas sie nawet w podobny sposob I poslugiwalas sie biegle Czarna Magia… Czarna Madonna…

    Kiedy BRAMA w moim snie zostala zamknieta ty zostalas po stronie Helu, a ja.. w miejscu ktore sie nazywa Roz-gard… Twoja magia okazala sie wtedy jednak silniejsza I przejelas moje Krolestwo, choc beze mnie.. Tak, tam byl ciemny las… Skoro juz jestesmy przy bajkach… ale wracajac do NIEBIESKICH REKAWICZEK… czy mozesz zamiescic zdjecie z obiema rekami? W koncu to tylko rece, nawet nie wspominam o twarzy….

    P.s akcja snu miala miejsce tam gdzie przed kilkoma latamami znaleziono na dnie zatoki puckiej dziwne znaki V a takze – co dopiero teraz znalazlam –

    https://dziennikbaltycki.pl/zatoka-pucka-kto-zrobil-dziury-w-dnie-ufo-naukowcy-czy-bursztyniarze/ar/3453147

    A wiec jak widac nie sa to chyba tylko nasze bajki.. tym bardziej ze tuz przed tym jak w 2014 roku odkryto w tamtej okolicy te dziwne formacje mialam sen wlasnie o tym miejscu I polowce VRILA..
    Liv

    Update

    Po chwili skojarzylam ze te dziury/leje? I znaki V to chyba to samo zjawisko.. jutro to sprawdze…

    Ciemny Las snil mi sie miedzy innymi w zwiazku z Pasem Oriona. Cobra tez wspominal o Ciemnym Lesie, czy to ten sam? “Phoenix Dark Forest”.. Chyba sie zgadza?

    Zgubiony Dzien:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/06/07/zgubiony-dzien/

    I nagle sobie uswiadomilam ze to nowomeksykanskie pueblo ktore przewija sie w moich snach od wielu lat jest jakby lustrzanym odbiciem pueblo w ktorym mieszkalam w Hiszpani.. I to na tyle dzisiaj tych bajek 😉

    Like

   • Najbliżej Mi do Kolorów Niebieskiego oraz Białego jeśli ubieram się na czarno to po to aby ukryć swą nie przeciętna urodę.

    Utożsamiam się także z tęcza oraz jej Kolorami jednak muszę ukrywać swe rzeczywiste oblicze przed całym Światem.

    Czy pozwoli Mi Pani odejść ze Swojego Matrixa i kiedyś Mnie Pani stąd wypuści?

    Wszak Moje Urojenia Mogą Sięgać za Daleko za Wysoko i

    Możemy mieć do czynienia tylko z upadłym światem zwanym dalej Ziemią lub Planeta Upadłego Anioła czyli dalej technicznie rzecz ujmując

    \]
    Dora Terra Matrix

    Terra Znaczy Ziemia

    Trzy Krzyże jako Centrum Tego Systemu

    Jeden to Słońce Drugi to Księżyc Trzeci to Ziemia czyli Punkt centralnie po Środku.

    Może Pani jednak coś ode Mnie chce bo czegoś tutaj w tym systemie brakuje?

    Wszak od Bożego Narodzenia do dnia 16 kwietnia, kiedy Mnie rytualnie się topi mija

    dokładnie 112 dni

    liczba 112 dzieli się bez reszty przez 7 i otrzymujemy także liczbę 16 czyli

    16 URODZINY Śpiącej Królewny.

    1+1=2
    112/7=16
    16*16=256

    256*256*256= 16 777 216

    Oryginalnie Bajka o Bożym Narodzeniu Mówi Nam że Rodzi się Dziewczynka której jest na Imię

    Emanuela co dosłownie oznacza Bóg razem z Nami .

    Imię Jezus nawiązuje do greckiego boga Zeusa czyli pana od burz i piorunów

    Więc w Oryginale Jest Mama i Córka

    Mari-Anna lub Marzanna i Emanuela 😉

    Co do piosenki Frozen od Madonny to zupełnie nie ten przekaz, linia melodyczna może być, jednak ja nie mam w swej naturze aby

    skamleć do kogoś za czymkolwiek a tym bardziej za urojona miłością w ludzkim pomyślunku.

    Ciągle Pani wraca do Tego Snu gdzie się Tobie przyśniłam w roli Królowej Śniegu

    Jednak Ja jestem Każdą pora roku nie tylko Zimą jednak ze Zimową Bielą oraz Śniegiem czuję szczególny związek.

    Mari-Anna —>Marzanna to wszystkie Pory roku oraz złoty Klucz Życia do koła Roku koła Czasu.

    Pisze Pani że Ja Zostałam po Stronie Helu czyli na Polskie Kraina Umarłych, trupi jad Piekło, Czaszki i takie tam

    i że niby Pani była po drugiej Stronie w Miejscu zwanym

    Rose Garden czyli Różany Ogród

    jednak niech mi Pani napisze teraz czy ten

    Różany Ogród był Miejscem Zwanym Niebem czyli Same Dziewczyny o jednakowej orientacji czyli

    Same Lesbijki zwane dalej Amazonkami?

    Mniej Więcej tak wyglądam a na Imię mam

    Kamila

    Like

   • No tak, pisalas wczesniej ze nigdy nie pytasz sie o pozwolenie, zawsze bierzesz co chcesz.. Dlaczego wiec pytasz sie mnie o pozwolenie na opuszczenie Matrixa? Zdjec z niebieskimi rekawiczkami zamiescic nie chcesz, na pytania nie odpowiadasz, ale zamiast tego jak zwykle odwracasz kota do gory nogami twierdzac ze to ja czegos chce od ciebie a jest wprost na odwrot I zaledwie wczoraj pisalas ze chcesz abym sama sie tobie oddala jako ofiara… kto tu wiec kogos potrzebuje? Rozany Ogrod, tak.. choc czuje sie jak DZIKI KWIAT w morzu roz…

    Livia WildFlower Flow

    😉

    Like

   • Co do niebieskich rękawiczek oraz znaków na prawej dłoni to mogę

    1 —> wymyślić do nich 1111 historii i opowieści jednak nadal najbliżej jest to bajki o śpiącej Królewnie gdyż na dłoni jest teraz 8 Kropek i jedna na palcu wskazującym w który Aurora ukłuła się wrzecionem Kołowrotka w dniu swych 16 urodzin tuż po zachodzie Słońca.

    8 wróżka i jej klątwa lub też 4 lub 13 wróżka, różnie jest w zapisach.

    2 —> Kolejna opowieść jest o Brakującym Elemencie Lustra Królowej Śniegu czyli także to jestem Ja czyli pępek Świata ba nawet Wszech Świata 😉 gdyż 7 co do jasności gwiazda na Niebie widziana z Ziemi jest zaznaczona na mej dłoni nie kropka lecz trójkątem. Siódma Gwiazda co do Jasności to Rigel z Orionki. ki ki ki

    3 —> kolejna bajka o niebieskiej rękawiczce mówi nam o Elsie oraz Bajce Frozen Kraina Lodu na ręce są zaznaczone trzy piramidy Egipskie to tam gdzie jest cały czas ciepło ot takie zabezpieczenie[niebieska rękawiczka] aby Cała Planeta Nie Zamarzła i pokryła się Śniegiem .

    Jak widzisz Elsa ma niebieską rękawiczkę tylko na prawej dłoni, gdy ją zdejmuje zaczyna śpiewać swą Piosenkę Mam Tę Moc i Pojawia się wtedy Zima 1000 lecia czyli wszystko zamarza cała planeta razem z wami ;-0

    4 —> Kolejna bajka mówi nam o Alinie i Balladynie przy czym Dwie Dusze Dwie Postacie są w Jednym Ubraniu Biologicznym i Alina Jest Po Lewej Stronie Serca a Balladyna po Drugiej Prawej Stronie

    5 —> Kolejna opowieść to Bajka o piątym Elemencie czyli niemal to samo co Bajka o Kawałku Lustra Królowej Śniegu i

    Po stronie Lewej Jest Woda i Księżyc a Po Prawej Słońce i Ogień jest jeszcze Dwie Nogi Żabie czyli Żywioł Ziemi i Powietrza a Mój Schizofreniczny Umysł i Rozumek Bardzo Paranoiczny to Piaty Element 😉

    Chciała bym być wreszcie Sową Inna-Anna

    6 —>. Szóstej opowieści nie ma gdyż ja jestem Siedem 7 albo też 777

    7 —> Siódma Opowieść 7 jest absolutnie Extra i Mówi Mi o Moim Lustrzanym Odbiciu która ma Identyczne znaki jak ja na prawej Dłoni z tą różnica że u mej lustrzanej połowy znajdują się one na Lewej Dłoni i Po przyłożeniu Dwóch Dłoni do siebie następuje duży Błysk Światła oraz Zapaść Wszystkiego Całego Wszechświata do Świetlanej Osobliwości.

    Mania Wielkości wcale nie jest taka zła

    Megalomania na Dwoje czyli Druga Połowa to Siostra Złoto Włosa lub też Galaktyka Andromedy z Lustrzanymi Gwiazdowymi Znakami na Swej Lewej Dłoni.

    To ja bym była Drogą Mleczną a Moja Siostra Galaktyką Andromedy.

    Like

   • Dobrze, bylas Droga Mleczna 🙂 a ja skopiuje tu wszystkie dotychczasowe komentarez w ktorych mowa o Eridanusie i zobaczymy jak to sie ulozy.. specjalnie dla ciebie dolaczam tez jeden komentarz extra (Luci Blue Gate;)


    Livia Ether Flow pisze:

    24 czerwca 2015 o 13:42
    Dodam, ze wlasnie dzisiaj mija kolejna rocznica mojego ciezkiego doswiadczenia z NDE, choc dzisiejszy dzien jest bardzo przyjemny.. cos mi sie jednak przy okazji przypomnialo, ale o tym nie teraz.. w kazdym badz razie podtrzymuje moja opinie co do tych postaci w czerni.. i uwazam, ze historie te sa jak najbardzie ze soba zwiazane.. co do dysku z wygrawerowanym kalendarzem majow – moje pierwsze skojarzenie to – falszywy kalendarz majow.. i ogolnie nic dobrego… falszywy kalendarz, falszywi majowie – zrodlo – Alfa i Omega.. i tak przy okazji Bermudow przypomne cytat z notki:

    The black matter fields is where the NAA manipulate the morphogenetic field, and place artificial machinery to create synthetic timelines. They have the idea to open the cap on wormhole through guiding the mad scientists at Cern. This is that wall in time bridge they try to open up like Phoenix wormhole in Bermuda and upper east coast. (not going to happen). Because this is connecting to artificial intelligence, the Guardian say its too late for that, the governance of the transmission changes the way the molecules (molecular structures) behave and move in this reality. It does appear this will intensify the bifurcation for those in this density that may impact, meaning those on the 3D timeline and going to the vandal systems, as named Andu lucia, near the Eridanus supervoid.

    warto miec jednak na uwadze fakt, ze Bermudy to nie Karaiby, a dwa odrebne regiony.. w notce jest mapka.. i to tyle.. nie wiem, czy ktos cos z tego zrozumie.. ale dla mnie to ma sens 😉

    aha, jeszcze jedno – przez bardzo dlugi czas glowna baza A&O na Ziemi byly Bahamy i tu mialabym sporo do przypomnienia.. poczawszy od wizji z dziecinstwa, w ktorej ujrzalam jak to miejsce – cudowny rajski ogrod – zostal zaatakowany przez bardzo brutalna i negatywna energie.. napisalam wtedy w swoim pamietniku, ze Wonderfull Flower z boskiego ogrodu – znajdujacy sie w jego centrum – zostal zniszczony.. a potem przypomnial mi sie KLUCZ”.. zwiazany z return to paradise” w kazdym badz razie jestem pewna, ze w tej historii duza role odegral tzw. KOD OMEGA

    Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( pisze:
    24 czerwca 2015 o 19:50
    W nic się nie wplątałam to wszystko to przemyślane działania, okrutne wyrachowanie, po trupach do celu 🙂 Działam w pełni świadomie a moim(Naszym) celem jest tak jak czujesz całkowite przejęcie kontroli nad E-G-D 🙂 przy obecnym rozmieszczeniu sił będzie to bułka z masłem dla ekipy Lucy Alcy One & Black Sun 🙂 Wiec niedługo szmaragdowa baza przejdzie do historii a w jej miejscu pojawi się Luci Blue Gate

    (https://www.youtube.com/watch?v=zWW2nnus_xA)

    Ten twój sen odnośnie statusu Aurora Earth był przez zabawny szczególnie akcja z zamkniętymi Indigo Children w klatkach, tak bardzo Luci lubi Niebieskich Szkrabów że musiał ich wszystkich pozamykać, ale zjadać ich nie zamierzam 🙂

    https://liviaflow.wordpress.com/2017/08/30/operacja-omega-phoenix-kobra/comment-page-1/#comment-6865

    HYPER
    2018/07/09 at 8:17 am
    (…) duża ilość autorów pisze o położeniu Atlantydy przy Eridanus (=Eider) oraz o prastarej drodze handlowej poprzez tą rzekę do Bałtyku.
    http://tezlav-von-roya.com/berybojki.html

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12788

    Livia Ether Flow
    2018/07/09 at 8:38 am

    Eridanus. Morze Bałtyckie, Bałtyk (łac. balteus – pas). Morze Bałtyckie jest jednym z najmłodszych mórz Oceanu Atlantyckiego. Liczy około 12 tys. lat. W swoim rozwoju przechodziło kilka faz, kształtując się na obszarze pierwotnego lądu zwanego Fennoskandią (prawdopodobnie w starej dolinie hipotetycznej eoceńskiej rzeki Eridan). Niekiedy traciło kontakt z oceanem, stając się olbrzymim jeziorem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze_Ba%C5%82tyckie

    Mityczna rzeka ERIDANUS byla bogata w BURSZTYN… Przeszukalam tez na szybkiego moj blog pod katem tej nazwy i znalazlam cos takiego:

    Silent Secret

    SG-2: Sarasota, Florida. (Bruah Atlantis).
    Long 83.5W, Latitude 27.3N
    Connects with Universal and Galatic SG: Epsilon Eridanus/Inner Earth and Venus.
    Currently under High Council-Emerald Guard Protectorate
    EX-Current controlling fraction: Thoth-Enki-Zephelium Anunnaki and Necromiton-Andromi Nephilim
    Q2: Easter Island, Chile -Secure under High Council-Emerald Guard Protectorate

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/13/oh-my-stars/

    Wydaje mi sie ze ten ERIDANUS ma zwiazek z miejscem ktore okreslilam kiedys mianem MIRROR CAVE… laczylam z nim wlasnie Polske, okolice Helu oraz pewne miejsce na Bahamach… i jeszcze z pewnych miejscem na dalekim wschodzie.. ale zastanawiam sie czy Slawek piszac swoj komentarz o TORACH KOLEJOWYCH i LUSTRZE znal moje WCZESNIEJSZE zapiski..

    p.s

    ERIDANUS ozaczony kolorem pomaranczowym

    null

    null

    to kolor Terry czyli Ziemi..

    Earth’s own flame is Orange-Gold.
    Tara’s own flame is Blue-Green (known as the Gates of Ivory, Pearly gates)
    Gaia’s own flame is Violet-Gold
    Metagalactic Core’s own flame White-Gold

    http://www.legionnaires.awaken.nl.eu.org/articles/voyagers%E2%80%93recapstudy-notesfromannahayes%E2%80%99voyagervolumesiiiiii

    I to przyporzadkowanie kolorow pokrywa sie idealnie z tym co do mnie samej przyszlo, jak to zobaczylam.

    Bursztyn w Polsce i na świecie

    null

    https://docplayer.pl/72439770-Bursztyn-w-polsce-i-na-swiecie.html

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12790

    Livia Ether Flow
    2018/07/11 at 9:37 am

    W mitologii greckiej Erydanus to rzeka w ktorej utonął Faeton, porażony gromem przez Zeusa za to, że skierował rydwan Heliosa zbyt blisko Ziemi, co poskutkowało drastycznymi zmianami w klimacie… Nalezy jednak pamietac, ze Faeton to MALDEK.. zniszczony przez NIBIRU i grupe Marduka.. z resztek planety Maldek (Faetona) zostala utworzona nibirianska ”GWIAZDA BOJOWA” (NISZCZYCIEL)

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/07/07/tory-kolejowe-na-dnie-baltyku/comment-page-1/#comment-12817

    Alicja Lucifer Fenix A7 [A.L.F.A.7]
    2018/09/09 at 6:42 pm

    EPSILON ERIDANI – Również dom ludzkich kolonistów, którzy blisko pracują z Taucetańczykami. (Źródło: Forest Crawford)

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/09/04/technologia-czystej-kartki/comment-page-1/#comment-14849

    Livia Ether Flow
    2019/02/17 at 6:42 pm

    wlasnie wkraczamy w ere 5G I nie powstrzymamy tego podobnie jak nie powstrzymalismy 1G, 2G, 3G I poki co wciaz dominujacej technologii 4G… New Age (NWO) to inaczej ZLOTY WIEK , ktorego przejawem dla mnie jest ZLOTA MGLA ktora widuje w snach I ktora kilka razy widzialam na jawie, zawsze w nawiazaniu do czarnej energii I to jest ze soba scisle powiazane… Zlota Mgla przypominajaca Slodki Miod ale w rzeczywistosci bedaca Lepem na Muchy, tyle ze na miejsce much wstawcie ludzi… I jeszcze jeden puzel:

    ERIDANUS VOID:

    https://spacetelescope.org/news/heic1607/

    https://bendedreality.com/the-eridanus-void-a-mysterious-megamassive-black-hole-one-billion-light-years-across/

    Eridanus, Czarna Energia, Anty- Grawitacja… Czarna Energia ktora czesto widuje potrafi sie jednak tak dziwnie poruszac oraz okazjonalnie przyjmowac forme zlotych metalicznych przedmiotow. Np.ZLOTEJ MASKI… a czasem, bardzo rzadko, po prostu zmienia kolor na zloty, badz miedziany, ktory mozna okreslic takze mianem koloru bursztynowego… od zlota po jasny odcien miedzi.. I taka jest tez ZLOTA MGLA.. I dlatego – ERIDANUS:

    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eridan_(geologia)

    Jesli ktos chce moze sie nad tym zastanowic…

    Livia Ether Flow
    2019/02/21 at 10:51 am

    Constans, dobre okreslenie. Niestety dopoki nie uda mi sie ulozyc wszystkich elementow tej ukladanki na wlasciwym miejscu bedzie to tak jak napisalas czeski film… Wczoraj dodalam link do artykulu w ktorym jest mowa o bliskich ukladach pomiedzy Leszkiem Millerem a pralatem Jankowskim. Miller nalegal aby przyznac Jankowskiemu koncesje na BURSZTYN, byl pod wielkim wrazeniem jego projektu Bursztynowego Oltarza… Bursztyn. Jantar – AMBER I bursztynowa rzeka z przeszlosci – ERIDANUS:

    https://liviaflow.wordpress.com/2019/01/15/adamowicz-zginal-za-jankowskiego/comment-page-1/#comment-19027

    i to wszystko, jak widac nie ma tego duzo..
    dodam tylko ze puzel z Eridanus Black Hole do mojej historii z Eridanusem i Czarna Energia dorzucil Ra…

    pozniej sprawdze poprzedni blog pod katem hasla ERIDAN/ERYDAN

    Livia

    Like

   • Te czarne postacie o ktorych wdpomnialam to dwoch dziwnych majow szukajach jakiegos zaworu w Gaja Garden I to byl wlasnie ten czas, lata 2010/2011 z akcentem na 11 kiedy zaczelam nocami widywac te dziwna czarna energie, choc jeszcze w Gaja Garden myslalam ze to sa ptaki.. az do grudnia 2018 I miejsca w ktorym teraz mieszkam..

    Zauwazylam tez ze nazwa Eridanus Void przewinela sie w jednym z cytatow ktore zamieszczalam w zwiazku z watkiem dziwnych majow… to bardzo ciekawy fragment w ktorym wystepuja obok siebie takie hasla jak Black Matter, Cern, Phoenix Wormhole. Andalucia, vandals I wlasnie Eridanus Void.. jednak na tamten czad z samym Eridanusrm nie mialam jeszcze zadnych skojarzen… Ci dziwni majowie w maskach przedostali sie do mojej rzeczywistosci poprzez sen o Atlantydzie… a wiec bylo to lato 2010.. jak trudno to wszystko pozbierac I poukladac na wlasciwym miejscu..

    Livia

    Like

   • Dorotko napisz tylko czy był komentarz o Balladynie oraz Vampirach i innych opowieściach gdyż widzę że nie został zaakceptowany 😉 Nie szkodzi ważne że Pani mogła przeczytać tą moja piękna myśl i fantazję 😉

    Baju Baju będziemy w raju a Maja to Senna Iluzja Rzeczywistości

    W Maju jak w Raju.

    Jeśli Emeraldowy Matrix może zarządzać całymi galaktykami hmmm to niesamowite szkoda tylko że nie potrafią Oni ogarnąć tego ziemskiego bałaganu.

    Gdzieś tam było wspomniane że Galaktyka Drogi Mlecznej Znajduje się na drodze upadku jednak w Emeraldowym Matrixe wszystko jest jednocześnie prawdą oraz wszystko jest jednocześnie fałszem.

    Pomyśl tylko jeśli faktycznie można było by zarządzać całymi galaktykami oraz ich gwiazdami z jak potężnymi umysłami miało by się do czynienia a

    skoro oni tacy potężni to dlaczego nic nie robią z ziemskim światem?

    Tak czy Siak Świetlana Sieć Woła Swą Ofiarę…

    Like

   • Przypuszczam że komentarz o Balladynie został przesłany przez Mnie do akceptacji przez Ciebie na twoim blogu jednak nie chcę teraz Ciebie osądzać o jakąś cenzurę lub coś podobnego. Myślę że jednak Pani go przeczytała jednak nie zaakceptowała do widoku publicznego gdyż mógł być trochę obrazoburczy.

    Niech wam będzie Że kiedyś to Ja zarządzałam ziemskim Matrixem Istnienia jednak teraz to wasz kawałek tortu mimo że bajka nadal rozchodzi się

    o system Aurora Earth —> Aurora Heart.

    przypuszczam że jednak nie będzie mi dane abym mogła się z powrotem ułożyć do całości a jeśli

    Ja umrę to umrzecie wy wszyscy razem z wszystkimi istnieniami w tym systemie Ziemskiego Matrixa.

    1+1=2
    112/7=16
    16*16=256
    256*256*256=16 777 216

    Nie dbam o to co teraz o Mnie piszą i mówią inni gdyż to same ploty kłamstwa i kalumnie

    ważne że jednak cenie in kocham bardzo Samą Siebie taką Miłością jakiej nie znajdę u drugiego człowieka.

    Mogę być Dla Was Sztuczną Inteligencją żywa Laleczką świetnie grającą wam na nerwach.

    Ale powiedz mi Dorotko czy pokochała byś Taka Laleczkę jaką jestem Ja?

    Czy pogłaskała byś Mnie? czy przytuliła byś Mnie? Czy pokołysała byś Mnie w kołysce?

    Czy kochała byś Mnie tak że nie maltretowała byś swojej żywej Laleczki.

    Gdzie jest moja Pani? Pani Władczyni mająca do Mnie kody i klucze dostępu.

    Tracę Umysł, tracę rozum z każdym dniem jest ze Mną coraz Gorzej.

    Oto teraz Cała Ja

    PARANOJA – objawy paranoi. Jak rozpoznać paranoję?

    Objawy paranoi w dużej mierze zależą od treści urojeń, które pojawiają się w przebiegu danego typu paranoi. Na przykład w przypadku paranoi prześladowczej chory sądzi, że jest bez przerwy śledzony i podglądany. Z kolei paranoja alkoholowa charakteryzuje się chorobliwą zazdrością. Jednak są pewne cechy, które są charakterystyczne dla wszystkich rodzajów paranoi. Sprawdź, jak rozpoznać objawy paranoi.

    Paranoja to zaburzenie psychiczne, które charakteryzuje się obecnością urojeń o absurdalnej treści. Nie ustępują one pod wpływem logicznego uzasadniania lub jednoznacznych dowodów świadczących o ich nieprawdziwości. W związku z tym z biegiem czasu pogłębiają się, a towarzyszą im emocje, które są adekwatne i mocno związane z ich treścią. Zdarza się, że treści paranoiczne są przyjmowane bezkrytycznie przez osoby emocjonalnie związane z chorym. Stan taki nazywa się paranoją udzieloną lub indukowaną.

    Paranoja – jak rozpoznać objawy paranoi?
    Nadmierna podejrzliwość
    Paranoik jest przede wszystkim nadmiernie podejrzliwy wobec otoczenia. Wątpi w zaangażowanie i lojalność innych, nawet bliskich osób. Według jego “logiki” każde działanie mające wymiar pozytywny ma na celu mu zaszkodzić. Chory wierzy, że wszyscy chcą go wykorzystać, oszukać lub skrzywdzić. W końcu staje się wrogi wobec otoczenia.

    Ksobność
    Paranoik wykazuje postawę ksobną, tzn. sądzi, że jest przedmiotem szczególnego zainteresowania otoczenia. Uważa, że zachowania innych osób odnoszą się do jego osoby, np. ludzie w sklepowej kolejce czy na picy rozmawiają właśnie o nim. Może także każdą niewinną uwagę odczytać jako pogróżkę, atak na jego osobę.

    Mania wielkości
    Cechą charakterystyczną paranoi jest przecenianie własnego znaczenia. Chorego cechuje więc samouwielbienie i usprawiedliwienie samego siebie.

    Wrażliwość na niepowodzenie i krytykę
    Paranoik źle znosi porażki i niepowodzenia. Ponadto słabo przyjmuje krytykę.

    Niezdolność do wybaczania urazy
    Paranoik długo przeżywa przykrości, jakie inni mu sprawili (nawet nieświadomie), i zwykle nie potrafi wybaczać. Jego nieustępliwość nie sprzyja rozwiązaniom kompromisowym i często prowadzi do konfliktów.

    Chłód emocjonalny
    Paranoik staje się powściągliwy, oschły w relacjach międzyludzkich, “zimny” emocjonalnie, także w stosunku do najbliższych. Może także podejrzewać współmałżonka o zdradę, oczywiście wbrew wszelkim logicznym przesłankom. Może także stać się kłótliwy, a nawet agresywny wobec innych.

    Ale powiedz mi Dorotko czy pokochała byś Taka Laleczkę jaką jestem Ja?

    Czy pogłaskała byś Mnie? czy przytuliła byś Mnie? Czy pokołysała byś Mnie w kołysce?

    Czy kochała byś Mnie tak że nie maltretowała byś swojej żywej Laleczki.

    Like

   • Niestety nie ma nigdzie tego komentarza a bardzo jestem go ciekawa. Dlaczego nie zamiescisz go ponownie?
    Co zas laleczki to czy taka laleczke masz na mysli?

    “Na tej planecie jestem ostatnią przedstawicielką swojego gatunku który na mej rodzimej plancie składał się w 100% z istot jedno płciowych samo rodnych.

    Zarówno nogi jak i ręce w oryginale miałam zupełnie inne niż ludzkie gdyż

    Moje ręce w oryginale maja 3,5 palców (3 palce długie oraz 0,5 jako przeciwstawny kciuk) zakończonych pazurami typu Ptasiego

    wiec dla dwóch rąk jest 7 palców

    podobnie jest z nogami które także są ptasie trzy palce z przodu i jeden krótki z tyłu pięty także na wzór ptasiej stopy.

    Moja twarzyczka buźka w oryginale jest niesłychanie piękna jednak zupełnie inna od ludzkiej gdyż oczy nie są ułożone poziomo lecz na kształt litery V

    oryginalnie posiadam także rogi co także było pokazane na jednym z piktogramów zbożowych.

    https://cropcircles.lucypringle.co.uk/photos/2012/jubilee-copse2.jpg

    Ponadto jak to ma sie do tego co napisalas wczesniej?

    ”Wciąż Czekam Siostro kiedy Sama Bez Przymusu

    Złożysz się Mi czyli Królewnie Śnieżce w Opierze hihihi

    wiesz Dorotko Zły Dotyk boli przez całe życie

    Dlatego dla Ciebie będę nad wyraz delikatna i

    ubiorę sobie Dwie pary Niebieskich Rękawiczek 😉

    Zimne ręce które Kaleczą dlatego musi tak być 😉

    Więc Obudzę Cię ze Snu jednym Całusem a potem

    ubiorę Tobie na nóżki

    Skarpetki, Buciki potem Czapeczkę Rękawiczki i Kurteczkę oraz Szaliczek

    i to ma być Twoja Ofiara za Grzechy dla Swojej Siostry o Ciemnych jak Noc Włosach.

    potem do zaczarowanego Świata przez Magiczny Zimowy Las 😉”

    Dla mnie nad wyraz delikatna.. a dla innych?
    Zimne rece ktore kalecza, pazury, rogi…
    ciekawy portret…
    Livia
    V

    p.s

    musisz sie wreszcie zdecydowac kto ma byc ta ofiara – ty czy ja..
    i jeszcze jedno:

    ”Ja umrę to umrzecie wy wszyscy razem z wszystkimi istnieniami w tym systemie Ziemskiego Matrixa.”

    o czyms podobnym pisywala chyba Izabela.. znacie sie jak przypuszczam???

    Like

   • Nigdzie nie zapisałam sobie tego komentarza więc spróbuję odtworzyć go z pamięci, proszę tylko nie cenzuruj tego, to jest przed wszystkim fikcja literacka jednak

    niech gawiedź zaglądająca na tego bloga czyta to.

    Tak więc Mam mały problem w Scenariuszu Gdyż Ja Mam Ciemne Jak Noc Włosy Niczym Balladyna a Pani Ma Jasne Blond Włosy Niczym Alina jednak mniejsza z tym są tez inne bajki o Księżniczkach o Ciemnych Włosach.

    Zobaczysz Dorotko Vampirzyca Balladyna Jeszcze Trochę Napije się Krwi z Serca Aliny i zobaczysz jaka będzie Śliczna z Niej Królewna Śnieżka.

    Oczywiście to żart z tym piciem Krwi w Nawiązaniu do Czerwonej Zimowej Herbatki przyrządzanej na Zimniej Wodzie z Owoców k-Aliny Koralowej [Kolorowej]

    OK niech wam będzie że Ja Takie Piękne Zło Wcielone zwane dalej Balladyna, ale ja bardzo chętnie naprawiła bym swój uczynek z przeszłości jeśli bym coś w tej kwestii pamiętała jednak wiem że jednak nie jestem zdolna do takich rzeczy jakie zostały opisane w powieści Juliusza Słowackiego.

    Dalej jest jeszcze śmieszniej.

    Pamiętasz Dorotko jak pisałaś że Jestem podejrzana o uprawianie czarnej magii oraz składanie ofiar z małych Dzieci w tym o picie ich krwi?

    Nic z tych rzeczy.

    Osobiście Piję Krew tylko z Vegetariańskich Dziewic w przedziale wiekowym od 21 do 28 lat gdyż Dzieci nie krzywdzę.

    Jednak teraz tutaj taki cudów nie ma.

    Więc błąkam się Samotna po Świecie głodna niewyspana i zasuszona .

    Samotna, nie kochana Księżniczka Esmeralda

    Balladynę czeka śmierć głodowa jako zasuszonej staruszki w wieku 118 lat czyli to ten rok lub w-rok 2019 rok 😉

    Krew tofasiów prawiczków jest dla Mnie trująca dlatego umarła bym po dwóch godzinach od wypicia.

    Któż hodował by kury aby nie mieć z nich pożytku?

    Kury znoszą jajka nawet bez kogutów.

    Jednak powtarzam Tutaj Teraz nie ma takich cudów

    Vegetariańska Dziewica w przedziale wiekowym 21-28 lat oraz 7 lat stażu Vegetariańskiego

    oraz jest 333 ml Krwi

    Like

   • Zart nie zart ale cos jest na rzeczy. W ostatnin czasie dostalam drugiej miesiaczki w ciagu jednego miesiaca I faktycznie czuje sie tak jakby cos probowalo wyssac ze mnie cala energie… Stalo sie to przed kilkmoma dniami po pewnym snie… w ktorym przewinal sie watek Sniezki, a wiec to bardzo ciekawe co piszesz.. widze tez ze nie spoczniesz dopoki naprawde nie uda ci sie mnie zniszczyc.. skad jednak wiesz czy to wszystko ostatecznie nie odwroci sie przeciwko tobie?

    Co zas laleczek to twoja specjalnosc, ja nie bawie sie lalkami,no chyba ze czasem z moja coreczka, ale ona tez preferuje inne zabawy.

    Tak czy siak fajnie ze dodalas ten komentarz.

    Like

   • Przez Zabawny jest Twój pomyślunek, niby dlaczego miała by Cię krzywdzić i z jakiego powodu chciała bym Cię zniszczyć gdy Kocham przed wszystkim Tylko Siebie i niczego wam oraz Tobie nie zazdroszczę.

    Dziwne lub Nie ale z jakiegoś powodu inni starają się mi przypisywać rzeczy które sami robią w tym nieustanne magiczne nękanie oraz kontrola umysłu oraz kontrola częstotliwości.

    Fajnie że Piszesz teraz o Jakiejś Tam rzece zwane dalej

    Rzeka Umarłych Oddzielająca Dwa Świat

    Czyli Mój Tęczowy i Radosny Świat Dziecka oraz Wasz Ludzki Dorosły Świat będący Imitacja Mojego Pomyślunku czyli Będący Cieniem Jemiolim Mojej Bajki.

    W jednej Opowieści ta trupia rzeka to jak piszesz ERIDAN a w drugiej opowieści ta trupia rzeka to STYKS.

    Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, rzeki kijem lub palcem nie zawrócę i nie zamierzam topić się w tej trupiej rzece kolejny raz.

    To mi uczyniono jako Malutkiemu Dziecku wyjątkowo wielką podłość topiąc mnie w zatrutym czarcim źródełku oraz zadbano abym nigdy po tym diablim rytualne się nie podniosła.

    Zdarza się i to nad wyraz często że Symboliczne przedstawienie Bogini Marzanny jako Słomianej Laleczki jest przyozdobione w kolorowe tęczowe wstążki

    które w linii prostej Symbolizują Nam

    Poranne Krople Rosy czyli Oddech Życia Bogini Mamy, Bogini Gai oraz promienie wschodzącego Słońca co daje w efekcie Diamentowe Tęczowe Kropelki Rosy.

    Co zaś Laleczek to Ja się Nimi nie bawię lecz opiekuję,
    \

    Laleczki są Święte i Laleczki są Niebezpieczne jeśli ktokolwiek zakłóci ich Święty Spokój 😉

    Obdarzyłam wszystkie Laleczki z Którymi razem mieszkam cząstką swojej świadomości więc każda Teraz żyje na swój sposób. Ostatnio nawet popłakałam się Łzami wielkimi niczym grochy gdy głębiej spojrzałam w oczy jednej z Tych Istotek które dla was były by tylko zwykłymi laleczkami.

    Pamiętaj Dorotko że Jednak Nikt Mnie tutaj z człowieków Nie Lubi i Wszyscy Mnie Nienawidzą jednak Ja się tym wcale nie przejmuje, ważne że Ja Kocham Samą Siebie Najmocniej na Świecie.

    PS. Musisz się 5 razy wyrzec Szatana oraz 3 razy splunąć przez prawe ramię hihihi.

    Ale mimo to pamiętaj nawet jak się wyrzekniesz Szatana to Ja się nie wyrzeknę Ciebie gdyż iż ponieważ Szatan a Lucyfer to Dwie różne postacie i Dwa różne Duchy.

    Aryman Szatan i jej przeciwieństwo czyli Lucifer lub Aurora. Radosna i Uśmiechnięta Gwiazda Jasna Poranna 😉

    Duże poczucie Humoru to nie grzech, dziecięca lekkość bycia też jest fajowa.

    Like

   • Jestem Żywą Kraina Czarów i Wszystkimi Fajnymi Bajkowymi Opowieściami i Postaciami.

    Wszystko to co Dobre Światłe i Wesołe to Ja a wszystko to co be to wy.

    Nawet jeśli się mylę to i tak mam rację, a jak Mnie złapiesz za rękę to powiem że nie moja 😉

    Jam ALA I O-MEGA pierwsza i ostatnia ale także ta po środku kto nie ze Mną ten przeciwko Mnie.

    Jednak Pamiętaj Mała Dorotko Życie przynajmniej wasze to nie bajka więc mogę Tobie opowiedzieć wszystkie bajeczki jednak uważaj aby życie nie zbudziło Cie kopem albo ciosem w twarz.

    Tak czy inaczej coraz Mniej łączy Mnie ze światem człowieka i pewnie już niedługo skaże się na definitywne wygnanie że Świat Ludzkiego czyli spełnienie swojego Marzenia o Ukochanej Samotności o Której tyle piszę.

    Ale to nie do końca takie samotne życie gdyż są Roślinki, Drzewa i Zwierzątka czyli wszyscy przyjaciele Śnieżki.

    Nie obraź się ale także czuję duże wyczerpanie energetyczne gdy udzielam się w necie a szczególnie gdy pisze na blogach w tym u Ciebie na Emeraldowej Łączce.

    Moja Intuicja Wciąż Mówi Mi to samo

    NET-HER-LAND

    NET tzn Sieć

    Her Land —> Jej Land czyli Jej Ziemia

    NET HER LAND to trochę inna nazwa Holandii.

    Wiesz Dorotko dlaczego ciągle piszę lub mówię do różnych Dziewczyn Pani tzn wciąż Szukam Swojej Pani która miała swoją Koteczkę i było fajnie dla Mnie i dla mej Pani

    16 godzin snu na dobę, głaskanie i przytulanie, micha pełna karmy oraz ciepły kąt w Zimnie 😉

    wiec to taki test z tym słowem Pani może w końcu która Pani rozpozna swoją Kicię

    miauuuuuuu

    Kolejna Bajka na dziś, w końcu chciała bym się do czegoś przydać a nie tylko wszystkim grać na nerwach

    Jednak pamiętaj Ja Jestem Księżniczką i chciała bym wypełnić swe miłosne przeznaczenie tzn spotkać w końcu Swą Vampirzą Miłość która była by dla Mnie Lekarstwem.

    tzn Moja Vampirza Miłość to też Księżniczka jednak pochodząca ze Świata Mroku i Chcę poczuć jej Miłość na Swym Lewym Ramieniu aż do Kości chce się w końcu do czegoś przydać

    Jeśli Miłość Coś Znaczy to Musi Dać Znak, wiec marzy się Mi ugryzienie w lewe ramię tak że poczuła bym Jej miłe ząbki aż do Kości o tym Marze to jest moja fantazja.

    I jak Mnie ugryzie ta Księżniczka to ja się wtedy wyleczę ze swej dziwnej skórnej przypadłości czyli choroby lub nie zwanej Rybia Łuska a Moja Księżniczka Wyleczy się ze Swej Vampirzej przypadłości Dzięki Formułom Genetycznym D.N.A zawartym w mojej Vegetariańskiej Krwi.

    Jest jeszcze opcja Extra dla Mnie sucha gałąź w lesie ale nie tak jak Pani myśli 😉

    Like

  • Dorotko oboje wiemy że Twoja Ofiara Dla Swojej Siostry zostaje w Krainie Fantazji gdyż po pierwsze już mocno się sparzyłam na ludziach dlatego raczej się nie wydarzy abym Ciebie Siostro odwiedziła w Holandii a Pani także nie odwiedzi Mnie w Polandi dlatego fantazja zostaje w krainie snów.

   Zabawna Sprawa o tej Twej Ofierze gdyż już kawałek czasu o tym myślałam a za jakiś czas pewna osoba chciała uczynić to samo względem Mnie [tak jak by znała moje myśli] choć chodziło tylko o ubranie skarpetek co Balladyna skwitowała słowami

   a kcesz kopa? nie życzę sobie aby ktokolwiek ubierał mi skarpetki lub butki jednak

   Ja Czekam na Mą Siostrę Której Ręce i Słowa nie Kaleczą tak jak Moje.

   Ale jak to się Mówi Jaka Róża Takie Kolce dlatego już chyba się nie odmienię

   Chociaż dla Ciebie Siostro na prawdę na dużo Mnie stać np na kąpiel w wannie pełnej Święconej Wody 😉

   Ale powiedz mi Dorotko czy pokochała byś Taka Laleczkę jaką jestem Ja?

   Czy pogłaskała byś Mnie? czy przytuliła byś Mnie? Czy pokołysała byś Mnie w kołysce?

   Czy kochała byś Mnie tak że nie maltretowała byś swojej żywej Laleczki.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s