Dawid Kostecki. Kolejna ofiara sluzb specjalnych. (?)

55cacb4c6e260_o,size,640x400,q,71,h,860219we

“Polish Gypsy” 27 06 1981 – 02 08 2019

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dawid_Kostecki

Komentarze dotyczace Dawida Kosteckiego z innego tematu:

W dniu wczorajszym samobojstwo popelnil polski bokser – Dawid Kostecki:

“Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem.”

http://www.sport.pl/boks/7,64992,25051847,dawid-cygan-kostecki-nie-zyje.html

hmm, no nie wiem… zwazajac na to co wczesniej mowil:

Bokser Dawid “Cygan” Kostecki, który odbywa wyrok w więzieniu za założenie grupy przestępczej, opublikował na swoim profilu na Facebooku poważne oskarżenia pod adresem Centralnego Biura Śledczego.

“Cygan” został zatrzymany przez CBŚ na dziesięć dni przed walką z Royem Jonesem Juniorem. Miała to być jego „walka życia”. Na swoim profilu na Facebooku napisał niedawno, że zamierza ujawnić okoliczności związane z jego zatrzymaniem i skazaniem. W sobotę zamieścił kolejny wpis, którym rzuca poważne oskarżenia pod adresem Daniela Ś., rzeszowskiego oficera CBŚ („Cygan” podał pełne nazwisko naczelnika wydziału ekonomicznego CBŚ w Rzeszowie).

W sobotę Kostecki umieścił kolejny wpis, tym razem rzucając poważne oskarżenia pod adresem Daniela Ś., rzeszowskiego oficera CBŚ. “Cygan” podał pełne nazwisko policjanta, naczelnika wydziału ekonomicznego CBŚ w Rzeszowie.

“Na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego, działa od ok. 18 lat, sieć agencji towarzyskich, które prowadzą Alex i Żenia. Od zwykłych handlarzy na bazarze w Rzeszowie, obecnie stworzyli IMPERIUM czerpania korzyści z prostytucji. Tak też nazwali swoją główną siedzibę IMPERIUM w Świlczy k. Rzeszowa” – napisał Kostecki. Twierdzi, że w skład wspomnianego Imperium wchodzą takie agencje towarzyskie, jak Olimp w Budziwoju, Flamingo w Tarnowie, Jaśle i Stalowej Woli.

“Z biednych chłopców z bazaru rzeszowskiego Alex i Żenia stali się milionerami, których chroni skorumpowany układ urzędników i funkcjonariuszy w Rzeszowie. Co najmniej kilkunastu świadków podaje, że po pieniądze do Alexa i Żeni, systematycznie przyjeżdża funkcjonariusz CBŚ w Rzeszowie, Daniel Ś.” – pisze dalej bokser i podkreśla, że wspomniane agencje “zatrudniły już tysiące prostytutek z Ukrainy i Polski”, a “obecnie pracuje w nich po kilkanaście prostytutek”.
Bokser stawia także inne zarzuty. “Widywano również nieletnie. Biznes kwitnie nielegalnie, a na nim ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia. Ten sam oficer Daniel Ś., w celu odwrócenia uwagi od prowadzonego przez Alexa i Żenię procederu, wmontował mnie w czerpanie korzyści z nierządu. Zarzucono mi czerpanie korzyści z trzech agencji towarzyskich, których nigdy nie prowadziłem! Do dziś i do tego mojego wpisu, wszyscy w Polsce myślą, że to ja prowadziłem jakieś agencje, które skutecznie zostały zlikwidowane. Skoro zlikwidowane, to na Podkarpaciu stanowi się prawo i nie ma czerpania korzyści z nierządu” – napisał w serwisie Facebook.

“Właśnie dzięki medialnemu odwróceniu uwagi na moją osobę, IMPERIUM jeszcze bardziej rozkwita! Dedykuję ten tekst byłemu Ministrowi Sprawiedliwości, Panu Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, który argumentował w prasie, że wypuszczenie mnie na walkę bokserską będzie ze szkodą dla zasad praworządności. Pytam zatem Pana Ministra, który pochodzi z Podkarpacia, czy moja walka bokserska pod flagą narodową, jest bardziej niebezpieczna od procederu czerpania korzyści z nierządu przez Alexa i Żenię oraz funkcjonariusza CBŚ Daniela Ś. i innych?” – napisał Kostecki.

Bokser zamieścił też wiele zdjęć z agencji towarzyskich, o których pisał. W niedzielę wpis został usunięty z serwisu Facebook.

Sąd skazał Dawida Kosteckiego na 2,5 roku więzienia za założenie i współkierowanie grupą przestępczą czerpiącą korzyści z nierządu.

Onet Sport, rzeszow.gazeta.pl

https://www.wprost.pl/kraj/331325/dawid-cygan-kostecki-oskarza-cbs.html

On mowil dokladnie o tych burdelach w ktorych podobno bywali wysoko postawieni politycy PiS, w tym marszalek Kuchcinski. Podobno sa nawet nagrania, w tym nagranie Kuchcinskiego uprawiajacego seks z nieletnia prostytutka ukrainska.
(Order „Za Zasługi” III stopnia – Ukraina (2007))

Runner2000 

Cygana uciszył seryjny samobójca.

Ktoś 

Co zaś do “powieszenia leżąc” to się chyba nie da, bo się trzeba albo z całej siły zapierać rękami od poręczy by “pętla była zadzierzgnięta” lub ją z całej siły ciągnąć pod pościelą…. Jedna i druga metoda ostatecznie i tak zawiedzie gdyż niedotlenione mięśnie osłabią zacisk i powietrze do płuc dojdzie….. Zwłaszcza iż ciało się dusząc broni się przed tym nieskoordynowanymi spontanicznymi spazmami (patrz wisielce) co powinno POWODOWAĆ HAŁAS w celi….

i bardziej jest prawdopodobnym iż go za szyję do poręczy a “za nogi do bozi” ciągnęli….. współosadzeni…. albo “wizytacja spalonego monitoringu”…

Livia Ether 

Mysle ze to bardzo trudne, powiesic sie na lezaco. Niezly hardcore….

P.s Na Bialoleke przeniesiono go chyba niedawno:

https://rzeszow-news.pl/sluzba-wiezienna-o-smierci-dawida-kosteckiego-powiesil-sie-na-petli-z-przescieradla/

Rus 

“On mowil dokladnie o tych burdelach w ktorych podobno bywali wysoko postawieni politycy PiS, w tym marszalek Kuchcinski.

5ca4f7347b75b_o,size,640x400,q,71,h,cee1bf

Podobno sa nawet nagrania, w tym nagranie Kuchcinskiego uprawiajacego seks z nieletnia prostytutka ukrainska.
(Order „Za Zasługi” III stopnia – Ukraina (2007))”

Na swoim profilu na facebooku, zamieścił symboliczny wpis dotyczący korupcyjnego układu urzędników, funkcjonariuszy CBŚ z ukraińskimi właścicielami agencji towarzyskich na Podkarpaciu.

Na 100% sprzątnięty przez służby. Kolejny ”Człowiek, który za dużo wiedział ”

Livia Ether 

Gdyby tylko za duzo wiedzial ale ciedzial cicho I pokornie odsiadywal swoj wyrok to jeszcze by zyl…
Taki “jasnowidz” Jackowski tez duzo wie, ale jakos nikt go nie kasuje… dlaczego? Dlatego ze tanczy tak jak mu graja…

58 thoughts on “Dawid Kostecki. Kolejna ofiara sluzb specjalnych. (?)

 1. Bokser bokserem a na Corocznym Wielkim Festiwalu (redystrybucji) Wódy i Dragów znanym też jako “Czym Melina Owsiaka Bogata (to i nieletnim rada)” 2 osoby zmarły a przynajmniej jedna dostała świra po czymś co się zwie handlowo flakka

  jaka podczas owsiakowej imprezy była masowo dystrybuowana w tym nowym dziewiczym Kanaan.

  PS.
  https://miziaforum.com/2019/08/03/powazne-oskarzenia-dawida-kosteckiego-pod-adresem-cbs-szok-przeczytaj-caly-material-ponizej-video/

  nim wyciszą

  Like

 2. Pingback: Let’s Flow – Livia Ether FLOW

 3. “Media: Miliarder Epstein popełnił samobójstwo w areszcie
  Dzisiaj, 10 sierpnia (15:33) Aktualizacja: Dzisiaj, 10 sierpnia (16:31)

  Jeffrey Epstein, przebywający w areszcie miliarder i finansista, który jest oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewcząt, w nocy z piątku na sobotę popełnił samobójstwo – podały w sobotę amerykańskie media. Epstein został znaleziony martwy w celi.

  Jego zwłoki zostały znalezione w sobotę o godz. 7.30 czasu lokalnego (godz. 13.30 w Polsce) w celi w więzieniu Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku – podał portal BBC News.

  Śmierć potwierdził lekarz medycyny sądowej – informuje agencja AP.

  Zaledwie 24 lipca w nocy Epstein został znaleziony w swojej celi na wpół nieprzytomny i ze śladami na szyi. Wówczas telewizja CNBC podała, powołując się na źródła, że Epstein mógł próbować popełnić samobójstwo lub zostać zaatakowany, ale jest bardzo prawdopodobne, że sfingował próbę samobójczą, aby zostać przeniesionym do innego więzienia. ”

  całość
  https://fakty.interia.pl/swiat/news-media-miliarder-epstein-popelnil-samobojstwo-w-areszcie,nId,3141812

  “Odkryliśmy również, że Clintonowie w rzeczywistości są członkami rodziny Rockefellerów. W aktualizacji do tego co pisaliśmy wcześniej dowiedzieliśmy się, że matka Billa Clintona była z Rockefellerów (a nie jest jego ojciec), podczas gdy Hillary Clinton jest córką Davida Rockefellera. Potem, oczywiście, dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefellera.”
  https://meditation539.com/?p=10261

  i sprawa WYSPY BIBLIJNYCH PEDOFILII nadal może podążać KANONEM TORAH

  Like

 4. “”Gazeta Wyborcza”: dziwna sekcja zwłok

  2 sierpnia Służba Więzienna poinformowała, że pięściarz powiesił się na prześcieradle w swojej celi. “Gazeta Wyborcza” poinformowała w piątkowym wydaniu o nowych faktach dotyczących śmierci pięściarza. Według dziennikarzy prokurator na szyi “Cygana” zauważył dwa małe nakłucia, które nie zostały zbadane podczas sekcji zwłok.

  – Ciało Kosteckiego leżało na podłodze, przenieśli je tam z pryczy funkcjonariusze więzienni. Twierdzili, że chcieli go ratować. Prokurator Wojciech Kapuściński w służbowej notatce stwierdził brak śladów walki czy obrony. Odnotował szeroką bruzdę wisielczą na szyi. Ale miał wątpliwości, czy to było samobójstwo. Dr Sadowski po przekręceniu ciała na brzuch odkrył bowiem z tyłu na szyi dwa maleńkie ślady w odległości 0,5 cm. W notatce, której kopię ma „Wyborcza”, Kapuściński napisał, że „przypominają ślady powstałe w wyniku wkłucia igły” – czytamy.

  Zobacz także: “Gazeta Wyborcza”: na szyi Dawida Kosteckiego zauważono dwa nakłucia

  – W służbowej notatce prokurator napisał wręcz o „możliwym zbrodniczym charakterze śmierci […] Ale w protokole z sekcji zwłok nie ma śladu po szukaniu wyjaśnień, skąd na ciele Kosteckiego mogły się wziąć te dwa ślady – zaznacza “Wyborcza”.

  Roman Giertych: szereg zaniedbań prokuratury

  Pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego, Roman Giertych, skrytykował prokuraturę za sposób prowadzenia śledztwa. – Należało zbadać dwie rzeczy: czy osoby trzecie nie brały udziału oraz czy nie ma śladów chemicznych na miejscu. Złożyliśmy wniosek o drugą sekcję. Nieprawdą jest, że poprzednia wykazała, że nie uczestniczyły w śmierci osoby trzecie. Zwykle przed samobójstwem ludzie nie wbijają sobie igły w kark. Powinno to być zbadane jako pierwsze. Prokurator, który był na miejscu zdarzenia, nie uczestniczył w sekcji zwłok. Takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Rodzina domaga się, aby prokuratura zajęła się postępowaniem na poważnie – mówił Giertych.

  – Badania toksylologiczne trwają, trzeba pamiętać, że niektóre substancje szybko znikają z organizmu. Nie zabezpieczono rzeczy współosadzonych, nie ma też zdjęć ciała tuż po śmierci. Wszystko jest zrobione “po łebkach”. Nie mamy też wskazań, że Kostecki chciał popełnić samobójstwo. Opublikowany przez Służbę Więzienną mechanizm powieszenia jest bardzo dziwny i rzadko spotykany – dodał.”

  całość
  https://sport.onet.pl/boks/roman-giertych-o-sledztwie-ws-smierci-dawida-kosteckiego/v20cwzr

  Like

 5. “Kalina pisze:
  13 sierpnia 2019 o 18:05

  O Epsteinie
  W samobojstwo malo kto wierzy. Jedne amerykanskie media alternatywne pisza, ze po prostu pozwolono „zalatwic” Epsteina, inne sugeruja, ze zyje i ze zostal wywieziony do dobrze strzezonego i niedostepnego miejsca odosobnienia (i tu padaja nazwy kilku prawdopodobnych miejsc, w tym Guantanamo). W tej chwili po posiadlosciach Epsteina buszuje FBI. Ciekawe czy znajda winde w swiatyni z rzezba Molocha na dachu; no i oczywiscie podziemne pomieszczenia.
  Ponoc FBI nie moglo „najechac” posiadlosci Epsteina i gruntownie ich przebadac dopoki ten zyl. Jego sprawa dotyczy przede wszystkim nagabywania, molestowania, uprawiania seksu z nieletnimi, handlu zywym towarem i zorganizowania oraz nadzorowania siatki pedofilskiej. A w zanadzu sa ponoc jeszcze tortury, mordy rytualne (a wiec zwloki), o czym oficjalnie sie nie mowi. Jezeli FBI znajdzie zwloki (a szczegolnie zwloki dzieci), to „mozni tego swiata” narobia w majtki. Wiadomo. Nie wszyscy, tylko frakcja, ktora wlasnie idzie w odstawke. Ponoc tropy prowadza do Rockefellerow, nie do Rotszyldow.

  PS.
  Agent co upublicznił sprawę pedofilii pisowskiego marszałka semu kuchcika został właśnie obwołany w rządowych szczekaczkach wariatem.. Ciekawe kiedy się też “przypadkiem” udusi “powietrzem” by dalej było jak w polin

  Like

 6. Ślady na ciele Dawida Kosteckiego wskazują na udział osób trzecich w zdarzeniu
  Pełnomocnicy rodziny Dawida Kosteckiego apelują o ponowną sekcję zwłok. Roman Giertych kreśli hipotezę, że w śmierć zamieszane były dwie osoby. Jedna miała przytrzymywać boksera, a druga dusić go. Mogą na to wskazywać ujawnione ślady na ciele.
  https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/837965/boks-roman-giertych-slady-na-ciele-dawida-kosteckiego-wskazuja-na-udzial-osob-tr

  Like

 7. “Livia Ether
  said: August 19, 2019 at 21:25

  Sa chyba tylko dwie opcje, nie zyje ( utopil sie) albo zyje ale zostal uprowadzony I oby tylko nie byl to “olewnik bis” ”

  jest i 3 opcja ZEMSTA za Kuchcińskiego czyli pedofilskie taśmy i też “loty”

  Zauważ na czym się dorobili jego “rodzice”. Jak nic pachną oni służbami jakie “ZAGOSPODAROWAŁY” trochę “ŻELAZA” w trakcie GRUBEGO PRZEWAŁU w 89 jak się nomenklatura PRL uwłaszczała na “wspólnym” czy “narodowym”. Ich “twarzą”….

  więc nie jest wykluczone iż jego “zaginięcie” to ta zemsta o jakiej wypisaniu na twarzy kalksteina prasa donosiła, o ZOOLOGICZNEJ MŚCIWEJ ZEMŚCIE wyzierającej mu ze ślipi…

  a ona (ta panienka) go naszprycowała narkotykami (odnalezione na łodzi), wypchnęła do wody i dla pewności motorówką pojeździła a teraz gra ofiarę…. jaka “wypadła i dopłynęła”.

  Czy tak było pokaże miejsce odnalezienia zwłok. Wątpię by był o tam gdzie wskazuje i szukają.

  Like

  • Tak, podobna opcja tez jest mozliwa. Dziewczyna na ofiare raczej nie wyglada I to na co niektorzy zwrocili uwage dlaczego tak dlugo siedziala na plazy czy tez w szuwarach zamiast wzywac pomoc. Hmmm… Pan Starak chyba na bank zwiazany byl ze sluzbami.
   I ten napis na motorowce “Live and Let Die”. To napis z Bonda ktory w filmie zasuwal taka sama motorowka.
   “Zyj i Pozwol Umrzec”
   Pasuje do zaistnialej sytuacji.

   Livia

   Like

 8. Rodzina Jeffrey’a Epsteina zatrudniła patologa. Ten przekonuje, że oskarżony nie popełnił samobójstwa
  WB 30.10.2019 19:53
  Prywatny patolog dr Michael Baden, zatrudniony przez rodzinę Jeffrey’a Epsteina, obserwował jego sekcję zwłok. Jego zdaniem oskarżany m.in. o handel ludźmi finansista nie popełnił samobójstwa, a został zamordowany. Z jego opinią stanowczo nie zgadza się szefowa nowojorskiego zespołu koronerów, który badał sprawę.
  Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo przez powieszenie – podał w połowie sierpnia zespół koronerów, który wykonywał sekcję zwłok oskarżonego. Dr Michael Baden chce jednak podważyć to orzeczenie. Jak mówił na antenie telewizji Fox News, u 66-letniego Epsteina wykazano liczne złamania kości szyi, w tym kości gnykowej. To ostatnie złamanie – jak mówił – “jest ekstremalnie rzadkie w przypadku powieszeń i znacznie częściej występuje przy zabójstwach przez uduszenie”. – Myślę, że dowody wskazują na zabójstwo, a nie samobójstwo – stwierdził. Dodał, że przez 50 lat swojej pracy nie widział złamania kości gnykowej w przypadku powieszenia.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25364798,rodzina-jeffrey-a-epsteina-zatrudnila-patologa-ten-przekonuje.html

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s