KORONAWIRUS – UJAWNIENIE!

Zaczynam ten post od tekstu, ktory uwazam za naprawde wazny material dowodowy w sprawie. Oto mamy agende ktora wprost przyznaje sie do popelnienia czynu pt. DEPOPULACJA. Jaka to wlasciwie agenda i kto tak naprawde stoi za Projektem CHEOPS w komentarzu pod postem oraz w dalszych komentarzach.

Livia

Przekazy ”Duchowego Opiekuna Ziemi” ENKI
Sesja 300

(FRAGMENTY)

Ogólny przekaz myślowy numer 300
Chicago, dnia 16-go lutego 2020-go roku

Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI za pośrednictwem medium, pani Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania. Obecny jest też Gość, Byt Duchowy z Syriusza

ENKI: Ja – Enki, tego dnia… teraźniejszego, na tym spotkaniu niedzielnym, nie tylko Ja, ale także będzie… częściowo uczestniczył w naszym spotkaniu – Syriusz, ten, który otrzymał… od – Rady – Bogów zezwolenie, na to żeby – PRZYSPIESZYĆ właściwie to… Oczyszczanie na Ziemi. Nie będę mówił tego, co ma do powiedzenia Syriusz, bo… to pozostawiam dla niego. Martwi Mnie tylko to – ta sytuacja, jaka już jest na Ziemi – przyjmowana jest przez ludzi z kpiną, lekceważeniem, ale to nic, to nic. Szczególną troską będą otoczeni ci, co… [się im] daje zabezpieczenie, czyli: oni, ich rodziny – będą tę ochronę – posiadać. Teraz jeszcze powiem jedno, bo już słuchy Mnie doszły, że przecież już nie raz były dawane zabezpieczenia i to powinno wystarczyć. Do pewnego czasu, do końca zeszłego roku – tak, ale… teraz już, od tego – nowego roku, kiedy ostro Syriusz wziął się za to Oczyszczanie, jest specjalne przeze Mnie dawane Zabezpieczenie. Nie ma odzewu. No cóż, to już jest w waszych rękach, jak dalej postąpić. Nie będę się za bardzo rozgadywał, bo pytania są, ale i też Syriusz… chce trochę powiedzieć. Zatem Ja, Enki, słucham: Barbaro, Ryszardzie pierwszego pytania, słucham.

Ryszard: Witamy Cię gorąco i serdecznie nasz Panie Ziemi – Enki, nasz Opiekunie i Przyjacielu – tak mogę to powiedzieć z całkowitą odpowiedzialnością za to, że jesteś dzisiaj ponownie i jesteśmy wdzięczni za to, że jesteś tutaj, i że będziesz odpowiadał na pytania, które nurtują wielu z nas. Również witamy Ciebie serdecznie, nasz Przyjacielu, Istoto Duchowa z Syriusza B. Dlaczego mówię: nasz Przyjacielu… Bo również dajesz nam od wielu lat wskazówki, co powinniśmy robić. Przyjaciel często daje wskazówki, a Ty to robisz. Dziękujemy. O, pierwsze pytanie, przepraszam.

Pierwsze pytanie. Witajcie ENKI, Syriuszu i Świecie Duchowy. W ostatnich tygodniach panikę na świecie wywołuje koronawirus. Czy jest to błąd ludzki, jaki powstał w fazie eksperymentu [doświadczeń] nad bronią biologiczną, czy świadome działanie człowieka przeciwko drugiemu człowiekowi? Można by tu powiedzieć cytując: „ludzie ludziom zgotowali ten los”. Dziękuję. Marcel.

ENKI: Za chwilę – oddam głos – Syriuszowi, bo to już będzie… w jego gestii ludziom -poniekąd wytłumaczyć – na temat tego korona-wirusa. Dlatego on to… powie, bo – sesja ukaże się w Internecie i będą czytać to… ludzie, mnóstwo ludzi. Dlatego – ustępuję miejsca, tak na wstępie, właśnie – Syriuszowi.

SYRIUSZ: To… co… mam… powiedzieć, tak samo… ciepło… powitać – nie, tego nie zrobię. Dostaliśmy przyzwolenie, albo obowiązek od Rady Bogów rozpocząć na Ziemi OCZYSZCZANIE. Tak też – zaczynamy – robić. Można nas przyrównać do Sprzątaczy, ale teraz, teraz chcę wam za-komunikować odnośnie tego, co zaczyna się dziać na… Ziemi: korona-wirus. Dobrze, to więc ŻEBY przyspieszyć Oczyszczanie, bo tak trzeba było zrobić, zostało – przez nas – nie wynalezione, ale opracowane – broń biologiczna. Wcześniej już Jezus mówił, że dojdzie na Ziemi do tego, że będzie się rozwijać, rozprzestrzeniać broń – biologiczna. Tak, i ta broń biologiczna została wyhodowana w laboratorium i wyniesiona na zewnątrz. Baaardzo szybko się rozprzestrzeniła. Teraz… na pewno… myślicie… dlaczego Chiny? Proste. Dlatego, że… liczebność ludzka w Chinach jest – ogromna i (!) taka też była… nasza… decyzja: rozpocząć od kraju o dużej liczebności. Padło na… Chiny. Potem, ta broń biologiczna, będzie się – rozprzestrzeniać, działać w Indiach, w Afryce i będzie… siać, a my, Sprzątający Ziemię – będziemy pomagać temu wirusowi. Niebawem – będzie to… ogłoszone jako… wyście nazwali: pandemia i wtedy – powstanie – ogromna – panika wśród ludzi. Już mamy… prowadzony taki… rejestr… …kto ma pozostać, a kogo ten wirus ma… dosięgnąć. Opiekun Ziemi Enki… zrobił – jedno – wielkie posunięcie: przekazuje Energię w celu zabezpieczenia. Tych – wirus, koronawirus – nie dosięgnie, ale… właśnie, ale ludzi jest dużo więcej, a ludzie, którzy już WIEDZĄ o tym Zabezpieczeniu Enki – widzę, nie tylko ja – widzę: lekceważycie. Dooobrze, baaardzo dobrze – lekceważcie, a… przy tej broni biologicznej – ludzie – będą padać jak – muchy. To bardzo… to chciałem wam – przekazać, że… ten WIRUS, który został wyniesiony z laboratorium [pracowni biologicznej] przez naszych – pracowników i rozprzestrzenia się bardzo – szybko; nie żadne zwierzęta – tragiczne to jest, co widzimy – zabijanie – zwierząt nic nie winnych, bo to niby to wirus powstał. Nie od nich – bo są wy-chodowane, więc… przyspieszenie… tej bakterii, czyli tego wirusa na Ziemi, tej broni biologicznej będzie dużo, dużo szybsze, bo tak też miało być. Jeśli… coś jeszcze będę chciał… dodać, to się wtrącę, bo… dzisiaj taką mamy – umowę, że prawie wspólnie będziemy – prowadzić to – spotkanie. Nie tylko dla tej garstki, ale – po to żeby… dotarło do dużej – rzeszy – ludzkiej. Tak, że… zakodujcie sobie w swoich umysłach [wypowiedziane z westchnieniem], że… to nie jest wirus [szczep zarazków], ale to głównie jest – rozpoczęcie broni – biologicznej. Teraz już ponownie oddaję głos – dla – Enki. Ja się jeszcze odezwę.

(…)

Barbara: Bardzo serdecznie Cię witamy, nasz Umiłowany Opiekunie Enki, a także Syriusza, jeśli jest obecny oraz Świat Duchowy. Bardzo dziękujemy Bogu, naszemu Ojcu Niebiańskiemu za ogromne błogosławieństwo otrzymania Waszej ochrony w tym procesie zmian. Prosimy o odpowiedź na następujące pytanie. Czy przy tych wszystkich rzeczach, które już dzieją się na świecie, kiedy Oczyszczanie jest bardzo wymowne, są ludzie, którzy zaczynają się budzić i poważniej myśleć o znaczeniu Daru Życia? Dziękujemy bardzo. Olivia i Wiktor.

ENKI: Witajcie… Olivio, Wiktorze. To [wypowiedziane z westchnieniem], co piszesz, o co pytasz: bardzo mało – ludzi się zaczyna budzić. To, co jest obecnie, to, czemu się przyglądamy – My, Świat Duchowy, czy Istoty z Syriusza: to jest – wręcz – tragiczne, jak mała garstka ludzi zaczyna myśleć. Teraz… ludziom się wydaje, że jeśli nawet otarli się o, o Świat Duchowy, to nic im – w ogóle – nie grozi. Przyjrzyjcie się dokładnie, przyjrzyjcie się: jest kpina, jest śmiech i lekceważenie słów Świata Duchowego. Zaczyna się porządny wstrząs, czyli ten wirus, który będzie coraz mocniej atakował [uderzał w] istoty ludzkie na Ziemi, na który na razie to… nie ma lekarstwa. Teraz ogłaszają, że za kilka miesięcy będzie opracowana szczepionka – na ten – korona – wirus. Potem będą ludzie biegli się zaszczepić, ale to już będzie podpisanie wyroku, czyli… na własne życzenie będą… otrzymywać ten wirus. Dlatego… [wypowiedziane z westchnieniem] Wiktorze, Olivio – zacznijcie… też myśleć o… o sobie, o swojej rodzinie, bo… to co się teraz rozwija – sięgnie – całej – Ziemi. Słucham.

(…)

The Anglo-Saxon Mission/Misja anglosaksońska – depopulacja i kontrola/
Koronawirus z Wuhan

Barbara: Witam, pozdrawiam wszystkich zebranych, Ciebie Enki i wszystkie przyjazne istoty. Czy można z powodzeniem zastosować odzież ekranującą, odbijającą fale częstotliwości 5G, z wykorzystaniem srebra i miedzi? Mam dostęp do takiego materiału. Można szyć czapki, koszulki chroniące ludzi. Pytanie odnośnie koronawirusa: czy można go zlikwidować za pomocą urządzenia do inhalacji „waporyzator” z zastosowaniem olejku z oregano? Czy jest to jednak nowy rodzaj inteligentnego wirusa, który potrzebuje sieci 5G oraz napędzenie strachu dzięki telewizji, prasie, który go aktywuje [uruchamia]? Sebastian.

ENKI: Witaj [wypowiedziane z westchnieniem] Sebastianie. Czy jeszcze nie dotarło – do ciebie to, że jest to… broń biologiczna?… przyspieszenie – Oczyszczania – Ziemi? Jeśli nie wiesz… ile… powinno na… Ziemi zostać – istnień – ludzkich, to ci powiem: pięćset milionów, tylko. A jest obecnie… bez mała… osiem miliardów, więc… taka broń musiała być – uruchomiona i ta broń będzie się coraz bardziej szerzyć, bez wymyślania tego, co tutaj jest podane, bo na – użycie broni biologicznej nawet wyraził zgodę sam Właściciel Ziemi, czyli – nasz wspólny Ojciec, Bóg, więc wydziwianie, wymyślanie, co by tutaj było… pomocne na… ten wirus jest po prostu bez sensu. Nic, zupełnie nic nie… wynajdziecie. Taka jest prawda. Nawet My, jako Świat Duchowy, możemy tylko WYBIÓRCZO prosić na… to zabezpieczenie, żeby – dać ludziom, uchronić, ale to wszystko, dosłownie – TO – WSZYSTKO, więc… nie łam sobie głowy tym, że to wynalazłeś w celu zabezpieczenia… przed tą bronią biologiczną. Nic z tego nie będzie. Słucham.

Barbara: Teraz mam pytanie od siebie w związku z tym. Czy… jak będzie można w ogóle pomagać ludziom, którzy zachorują z powodu tego wirusa i przyjdą po pomoc? Czy wtedy… odesłać ich na, na sesją po zabezpieczenie?

ENKI: Jeśli [wypowiedziane z westchnieniem] ten wirus jeszcze nie zaatakował… tych innych narządów wewnętrznych – to tak, to tak, ale jeśli… już ta osoba została zakażona i (!) rozsiała to na następne osoby, to nie wysyłaj, bo… widać ta osoba… jest zaliczona do tego odsiewu. Słucham.

Barbara: Dziękuję. Jeszcze jedno pytanie od Sebastiana. Bank w Chinach ma zamiar dezynfekować [odkażać] gotówkę, aby zatrzymać postęp zarażonych. Czy strach przed zarażeniem i ogólna skala zjawiska wirusa pomoże wyeliminować obrót gotówki? Solo – Sebastian.

ENKI: Ależ wymyślił… Korona [westchnienie] wirus… atakuje tak naprawdę – ludzi. Papierki nawet, które… zostały dotknięte przez chorą osobę, po… kilku godzinach wirus GINIE, więc ciekaw jestem co jeszcze, wy ludzie, będziecie wymyślać. Fakt jest faktem. Na to – Syriusz – dostał – zezwolenie: UŻYCIA – BRONI – BIOLOGICZNEJ. Czy… bardziej by wam się to podobało, gdyby państwa zwaśnione zaczęły – używać – broni atomowej, jądrowej czy innych? Nie, lepsze jest to: ta – broń – biologiczna. Słucham.

(…)

Ryszard: Wprawdzie mówiłeś już wcześniej o koronawirusie, ale niemniej odczytam pytanie od Bogdana. Moje pytanie dzisiaj dotyczy koronawirusa. Coraz więcej artykułów pojawia się, iż chyba ten wirus został wyprodukowany w laboratorium. Wygląda też na to, iż władze w Chinach nie podają prawdziwych liczb zachorowań jak i zgonów. Czy będziemy mieć do czynienia z pandemią? Dziękuję. Bogdan.

ENKI: Ogólnie, ogólnie powiem Bogdanie tak: rządy świata jeszcze długo nie będą chciały ogłosić pandemii. Na dzisiejszym spotkaniu masz wyraźnie powiedziane: wyprodukowana została broń biologiczna. Tu chodzi o to, żeby nie użyć tej broni jądrowej, czy jeszcze innych, po to żeby zniszczyć – wszystko. Tu chodzi o to, żeby przeprowadzać selekcję wśród ludzi. Tak, jeszcze raz powtarzam i słowa – Syriusza – też: to jest wychodowana broń biologiczna i (!) wyniesiona przez Istoty odziane w materii z Syriusza, którzy… świadomie to – zrobili, więc… to, co teraz będą huczeć, krzyczeć, pisać – Bogdanie, twoja decyzja czy to przyjąć, czy – też – nie. Dlatego… Ja proponuję, bo masz dla kogo też to przekazać, otrzymać to zabezpieczenie i ze spokojem się przyglądać. Tak, w Chinach – masowo – ścielą się trupy i tego nie podadzą. Słucham dalej.

Ryszard: A teraz trzy pytania od Bronisława, serdecznie pozdrawia. Pierwsze pytanie: skąd przybyli Chazarowie?

ENKI: A to takie ważne, prawda? – w tej chwili, skąd przybyli. Nie ma ważniejszych spraw, jak tylko zaspokoić swoją ciekawość. I gdybym tak teraz usłyszał pytanie, jak sobie radzić z tym wirusem – nie, tylko: „skąd pochodzą?”. Oczywiście, że przybyli z rozbitej Planety, która znajdowała się pomiędzy Jowiszem i Marsem. Tam też były… istoty dobre i złe, które można podzielić na… na grupy. Dlatego też selekcja [wybieranie] dla tych istot, które dzisiaj też są na Ziemi będzie się odbywać przez nich dla nich, więc… [wypowiedziane z westchnieniem] cóż mogę więcej powiedzieć: zaspokoiłem ciekawość. I… tyle mogę jeszcze dodać, że… po… oczyszczeniu tych istot, przybyłych z tamtej Planety Syriusz weźmie się za… istoty – te ziemskie, pochodzenia ziemskiego. Te miliardy trochę będą prze-trzebione. Słucham.

Ryszard: Witaj ponownie nasz Wspaniały, Kochający Opiekunie Enki oraz nasz Gościu z Syriusza – ja Robert chciałem z serca podziękować za otrzymany klosz ochronny, poprzez który moje dzieci i rodzina mogą żyć zdrowo, spokojnie i bezpiecznie. Nic ważniejszego w tych czasach nie ma, niż ten dar od Ciebie, Enki oraz od Ciebie, Wszechmogący Boże Jahwe. Jestem na zawsze wdzięczny. Dziękuję. Robert Józef.

ENKI: Miło słyszeć… takie słowa, zwłaszcza podziękowania. [Westchnienie]. Tak, to prawda, od takich zwykłych, jakichś niedomagań fizycznych – oczywiście, nie jestem w stanie ochronić, ale – ochrona, którą ty dostałeś działać będzie jako ochrona dla twojej rodziny, czyli – chodzi o życie. Kiedy – będą wokół – padać ludzie, będziesz się ze spokojem mógł przyglądać, bo twoja rodzina będzie bezpieczna. Słucham.

Ryszard: Tu jeszcze jedno pytanie, zapomniałem przeczytać, od Bronisława. Postanowiłem to przeczytać tak czy tak. Czy Jan hrabia Zbigniew Potocki zostanie prezydentem Polski?

ENKI: Tak, to jest właśnie „najważniejsze” – czy zostanie. Nie zostanie. A jak chcesz… rozleglejszej rozmowy – na ten temat, to zapraszam cię na sesję osobistą, bo… dzisiaj to pytanie jest nie na miejscu. Słucham.

Ryszard: Opiekunie nasz, dziękuję, że zostałeś z nami. Proszę, jeśli możesz, powiedz więcej o wydarzeniach w tym roku. Dziękuję. (Ryszard: Chyba Wacław, o ile się nie mylę. Wacława nie było trochę czasu z nami, dzisiaj się pojawił. To ty Wacławie zadałeś to pytanie? Przepraszam, bo nie mogę…).

Głos z sali: Ja.

Ryszard: Dziękuję.

ENKI: Ach, Wacławie… [Wypowiedziane z westchnieniem]. Na to pytanie – cóż mogę odpowiedzieć… Przewertuj wszystkie sesje, od pierwszej do… tej obecnej, ostatniej. Przyjrzyj się dokładnie temu, co się dzieje, przyjrzyj się dokładnie, jak zaczynie działać broń biologiczna. I mogę jeszcze tyle dodać, że… to miasto jak było pod ochroną, tak już nie jest, więc… i TU będzie bardzo gorąco. Tyle mogę powiedzieć, bo ten rok będzie baaardzo ciężki, już to mówiłem – zeszłego roku. Teraz też przypomnę: CIĘŻKI będzie – dla wielu. Słucham dalej.

(…)

ENKI: …Niech każdy, kto… wysłucha dzisiaj… tego… wykładu, i też ci, co przeczytają, niech zadadzą sobie pytanie: „kim – jestem, kim – jest – dla mnie Świat – Duchowy? Jak mi – w życiu – pomaga?”. Takie najbardziej – istotne – pytania. NIE żądania [kierowane do] – Świata Duchowego: „bo ja muszę to dostać”. Nie. Pokora, prośba, a przede wszystkim za-danie sobie pytania: „skąd przybyłem czy przybyłam?”, „KIM JESTEM i co – dla mnie już zrobił – Świat – Duchowy?”. I gdyby tak… istoty ludzkie nad tym pomyślały, to dzisiaj niepotrzebna byłaby ta broń biologiczna, bo dzisiaj… istoty ludzkie zaczęłyby się rozwijać i zaczęłyby się… otwierać na Świat Duchowy, więc… póki jeszcze czas zadajcie sobie to pytanie: „kim – jestem i co dla mnie zrobił – Świat Duchowy?”. Dziękuję. Słucham dalej.

Ryszard: Witam Enki, ta dzisiejsza sesja jest trzy setna. Dziękujemy za tyle odpowiedzi, nauki i pomocy. Danuta.

ENKI: To już trzy setna. Jak ten czas leci… Ile z tych sesji tak naprawdę istoty ludzkie coś konkretnego, wartościowego dla siebie? Każda sesja to – były – i są – nauki, nauki i jeszcze raz – nauki.

Chociaż teraz już, na ten koniec, kiedy… uruchomiona została… ta bomba biologiczna – już jest tylko prośba… o ratowanie własnej skóry.

Czy będą następne – sesje? Tak, będą, będą sesje następne i chciałbym, żeby… było nas – na sali – więcej, żeby… do istot ludzkich zaczęło docierać, jak – teraz się dzieje na Ziemi i co się – zamierza dziać… też na Ziemi. Słucham dalej.

Ryszard: Witaj Panie Enki, serdecznie pozdrawiam. Dziękuję bardzo za zabezpieczenie i moje pytanie: jak długo zajmie – czas, zanim na Ziemi będzie pięćset milionów ludzi? Bardzo dziękuję. Barbara.

ENKI: Barbaro, to może być baaardzo szybko, ale na to mamy – My! – i Syriusz czas – tysiąc lat. Tak było – mówione – wcześniej. Czy ty… na pewno czytasz te sesje? Coś Mi się wydaje, że, że nie, więc… to co zostało już przyspieszone, to i tak trochę potrwa. Będzie, będzie pięćset milionów, tak jak – to zostało – po-stanowione i ustanowione. W jakim czasie to będzie? To też będzie zależało od ludzi, Barbaro, od ich postępowania, a… na takim spotkaniu jak dzisiaj, na to pytanie Ja tobie nie odpowiem. Słucham dalej.

Ryszard: A teraz drugie pytanie od Barbary. Jak długo będzie nękał ludzi koronawirus?

ENKI: Aż… zacznie… być widoczny porządek – na – Ziemi. No któż inny takie pytanie mógłby zadać, jak nie ty, Barbaro. I na to pytanie poprzednie tobie nie odpowiem. Słucham.

(…)

Zrodlo tekstu:

misjafaraon.com/sesje

MOJ KOMENTARZ:

Tekst zostal oryginalnie zamieszczony w komentarzach pod postem poswieconym KORONAWIRUSOWI:

https://liviaflow.wordpress.com/2020/02/01/korona-wirus

a to moje wstepne komentarze wyjasniajace kto tak naprawde stoi za Projektem Cheops:

https://liviaflow.wordpress.com/2020/02/01/korona-wirus/comment-page-1/#comment-25625

Sa to miedzy innymi postacie takie jak KK Radziwill czy Jan Zbigniew hrabia Potocki, a jesli ktos w to nie wierzy.. coz, na wszystko sa dowody… wystarczy samemu sprawdzic…

Nazwa „koronawirus” wywodzi się z łac. corona oznaczającego koronę, np korone sloneczna lub wieniec, ponieważ osłonki wirusów w mikroskopii elektronowej wydają się „ukoronowane” pierścieniem małych, przypominających żarówki struktur. Moze tez przypominac korone cierniowa i ta korona ma bezposrodni zwiazek z agenda o ktorej mowa. W tym miejscu przypomne tez moj niedawny sen gamma oraz zwiazana z nim wizje z korona: https://liviaflow.wordpress.com/2020/01/01/jedno-pokolenie-przemija-drugie-pokolenie-przychodzi-lecz-ziemia-trwa/comment-page-1/#comment-25052

Linki powiazane z tematem Koronawirusa i Projektu Cheops

KORONAWIRUS:

https://liviaflow.wordpress.com/2020/02/01/korona-wirus

Misja anglosaksońska – depopulacja i kontrola

PROJEKT CHEOPS

Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE
https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

Projekt Cheops ~ MK ULTRA

https://liviaflow.wordpress.com/2016/08/31/mk-ultra-jako-sponsor-projektu-cheops/

Wszystkie drogi zdaja sie jednak prowadzic do Jezuitow:

Jan od Boga, JEssUITS ORDER i Polski Ruch EZO – powiazania.

CECHY KONTROLOWANEJ OPOZYCJI

Livia

cdn

216 thoughts on “KORONAWIRUS – UJAWNIENIE!

 1. Mү brother suggested I would possibⅼy like
  this blog. He used to Ьe totally rіght. This pᥙt up truly made my day.
  You cann’t consider just how a lot time I had sⲣent fоr this info!
  Thank you!

  Like

 2. UWAGA!
  W związku z niefortunnym upadkiem pani Lucyny
  i pilną potrzebą szybkiego zabiegu operacyjnego,
  październikowe spotkanie jest odwołane.
  Operacja odbędzie się we wtorek 20-go października i bardzo prosimy o przesyłanie dobrej Energii dla pani Lucyny, aby szybko powróciła do zdrowia i aby następne spotkanie odbyło się w atmosferze radości i wdzięczności.
  Dziękuję, Barbara.
  http://misjafaraon.com/

  Like

 3. Everything is very open with a reallү clear clarification of
  the challenges. It was truly informative. Your sitе is very usefᥙl.

  Thank you for sharing!

  Like

 4. Proponuję się państwu tu komentującym przebadać czym prędzej u psychiatry. Takiej ilości nienawiści, wewnętrznego bólu, pogardy do ludzi i przede wszystkim… braku logiki przy komentowaniu wydarzeń i tworzeniu własnych teorii nie widziałem dawno. Pewnie żadne z was nie posłucha głosu z tego komentarza. Wasza schizofreniczna dolegliwość jest silniejsza od resztek zdrowego rozsądku spajanego ostatnimi działającymi prawidłowo neuronami. Wasza potrzeba odklejenia od rzeczywistości jest za silna, aby spojrzeć trzeźwo na świat, na siebie — to by was zabiło. Ale może poddajcie pod rozważanie choć tę jedną kwestię — jesteście łatwym celem! Wśród was są tacy, którzy wami manipulują. Wykorzystują wasze zaburzenia, podsuwają pseudo fakty, pomagają ‘ułożyć wszystko w jedną całość’. Sami sobie tak wielkiej krzywdy nie robicie — to w końcu wasze życie, nikt wam nie może zabronić oszaleć z wyboru. Niestety możecie zrobić krzywdę innym. Zaburzeni czy nie posiadacie swoje prawo wyborcze, głos taki sam jak każdy inny. I tu jesteście cenni dla niektórych. Piszę do was w imieniu osób inteligentnych i wykształconych. Jestem osobą o ilorazie inteligencji 134 w skali Cattella. Jako człowiek myślący i ciągle rozwijający się, czuję się wysoce obrażony waszą śmiałością w dokonywaniu niesprawiedliwej oceny i okazywaniem ogromnego braku szacunku do nauki i wiedzy zdobytej przez ludzkość na przestrzeni ostatnich conajmniej 12020 lat rozwoju gatunkowego. Każde z was jako dorosła osoba jest odpowiedzialne za każdą bzdurną teorię, którą wygłosi. Zapiszecie się na kartach historii jako stan będący ostrzeżeniem przed nieleczeniem chorób i zaburzeń psychicznych. Wasze złudzenie ponadprzeciętności zbudowane na urojeniach i prawdopodobnie niskim ilorazie inteligencji nie musi być pułapką na całe życie. Każde z was może bez skierowania udać się do lekarza psychiatry i poprosić o pomoc. Jeśli czujecie się zaatakowani moim komentarzem — udajcie się do psychiatry w celu konfrontacji samego siebie, swoich przekonań o sobie i świecie. Nie znam osobiście nikogo z was, wiem jednak jedno — każde z was jest wyjątkowe i zasługuje na pomoc i zaopiekowanie. Bądźcie zdrowi!

  Like

  • Z zwiazku z tym ze zamiescil pan ten komentarz takze w innym miejscu kopiuje tutaj moja odpowiedz:

   Livia Ether Flowsays:
   November 13, 2020 at 08:44 Edit
   Witam panie Krzysztofie. Bardzo ciekawy komentarz, Inteligencja 134 w skali Cattella.. po prostu WOW! Zakladam wiec ze tak inteligentny czlowiek wie czego inteligentni ludzie nigdy nie powiedza?
   Podpowiem tylko ze ma to cos wspolnego z… Sztuczna Inteligencja…
   Slyszal pan o czyms takim? 🙂
   Sztuczna Inteligencja tez posiada swoj ILORAZ…

   No dobrze, ale przechodzac do tego co najciekawsze….
   Wczoraj przed zasnieciem zastanawialm sie nad tym skad w moich snach powtarzajacy sie watek snow z royalsami, np z Krolowa Elzbieta, Meghan albo Harrym … i w odpowiedzi przysnil mi sie pewien czlowiek wlasnie o imieniu Krzysztof i do tego oficjalnie bedacy psychiatra! Sen ten nawiazywal do innego snu sprzed okolo 10 lat, snu o dziwnych czarnych skrzynkach sluzacych do inwigilacji i strasznej nagonce na wolnych ludzi…
   Poczatkowo nie moglam zrozumiec dlaczego przysnila mi sie wlasnie ta osoba, bo ze snu zapamietalam niewiele, glownie to ze osoba ta odnalazla mnie i *************** ale juz po chwili skojarzylam o co chodzi i ze ma to zwiazek z tym o czym swego czasu mowil pan Krzysztof Tarasiewicz, miedzy innymi o dzwieku i kwiatach…
   Musze to tylko odszukac, a to w miedzyczasie, w ramach przyblizenia owej postaci:

   Czy dokladnie tego psychiatre mial pan na mysli piszac:

   “Proponuję się państwu tu komentującym przebadać czym prędzej u psychiatry.”

   Bo to ze panski komentarz ukazal sie tuz po moim snie wskazuje wyraznie na nieprzypadkowosc.
   Livia

   p.s

   Sadze tez ze powinien pan koniecznie przeslac swoje porady do autora zamieszczonego w poscie przekazu, niejakiego pana Enkiego oraz zwiazanego z nim osobami, np do panskiego imiennika:

   Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE
   https://liviaflow.wordpress.com/2017/04/05/wspolczesne-oblicze-polskiej-monarchii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

   Mysle tez ze tym dwom panskim imiennikom przyda sie rowniez specjalne wsparcie:

   Livia

   Liked by 1 person

 5. Jak mozna rozpoznac ze ktos pisze z nienawiscia?
  Drugie pytanie -co wiaze Jagiele-Skowronki -Kierowcow -Augusta M.
  No coz myslalem ze inteligentny czlowiek nie zarzuca komus glupoty i wariactwa -roznie to z tym bywa.
  Czy robienie komus co chwile testow na inteligencje,zamykanie drogi do wyksztalcenia-dziwne proby skierowania na ksiedza -przez osoby co uwazaly sie za swiete a innych za glupcow.Proby zarzucania innym tego co samemu sie zrobilo? cZY NIE SWIADCZY TO RACZEJ o strachu przed kims ,moze tak jak to powiedzial pewien kolega Zagorskiego od walczacej solidarnosci,”My juz wybralismy wam krola,wasza winna bedzie gdy krolem zostanie plutonowy”;tACY LUDZIE TO CO CHODZACA INTELIGENCJA? Zadawalem sobie pytanie ,co ma to wspolnego z Lisowczykami -dlaczego plutonowy-Firer -dawny stopien w Wojsku Polskim -tlumaczac z niemieckiego cos jak przewodnik-Przed kim maja ENKA wudo cy tyle strachu-kim jest ten ich tzew.putonowy zwe tak sie go boja?A moze to boska choroba ta schizofremia-dlatego tak lubia przypisywac zdrowym.

  Liked by 1 person

  • Dwa wybrane fragmenty:

   1.
   Barbara: Drugie pytanie od Marcela. Zbliża się powoli koniec roku 2020-go. Czy zgodnie z zapowiedziami Syriusz przejmie w swoje ręce Oczyszczanie Ziemi od nowego roku 21-go?

   ENKI: Właściwie, Marcelu, już to robi. Już taka liczba zgonów, jaka jest obecnie – tego nie było, a tak naprawdę – tak, to zwiększy się to pole oczyszczania po nowym roku. Jakie będzie stadium tego Oczyszczania, trudno Mi teraz powiedzieć, bo My mamy się przyglądać, częściowo pomagać, ale nie interweniować. Dlatego to oni zostali wybrani. Nic się nie zmieni po nowym roku. I nie liczcie na to, że… nagle wszystko zostanie usunięte i [westchnienie] zacznie się dobrobyt. Tego nie – będzie. Słucham.

   2.
   Ryszard: Drogi ENKI, chciałbym na tej sesji ogólnej bardzo Ci podziękować za Twoją anielską cierpliwość, opiekę i wszystkie cenne rady, jakie od Ciebie otrzymuję od tak wielu lat. Jestem niezwykle wdzięczna również za wszelkie lekcje i próby, jakim mnie poddajesz. Dzięki temu jestem innym człowiekiem. Chciałabym również na forum bardzo podziękować Lucynie za jej ogromne serce, siłę, wiarę i wierność Światu Duchowemu. Bez niej nie byłoby sesji, a my wszyscy nie mielibyśmy możliwości uczestniczenia w tym misterium. Ściskam Was mocno. Iwona z Londynu.

   ENKI: Witaj Iwono, to co robi, jak się zachowuje Lucyna nazywa się pokorą. Przez wiele lat ma nieustanną cierpliwość do ludzi i (!) właśnie tą pokorę, wiarę, bo gdyby [westchnienie] ta wiara była zachwiana, to pewnikiem nie… rozmawialibyśmy dzisiaj ze sobą i trwać będzie. Dlatego dziękuję tobie, dziękuję tobie za te miłe, ciepłe słowa. I co mogę jeszcze dodać: trzymaj się, trzymaj się tego, co… piszesz i co mówisz, bo to jest bardzo ważne zwłaszcza teraz, kiedy ma nadejść niebawem nowy rok. Słucham.

   http://misjafaraon.com/sesje/

   Ta Iwona z Londynu to chyba Iwona Shamsan Gapinska a raczej na pewno ta.
   Czyli mamy Project Cheops ktory otwarcie przyznaje sie do wypuszczenia koronawirusa w swiat w ramach tzw OCZYSZCZENIA oraz Q Qnona i Trumpa
   (https://www.youtube.com/watch?v=1omyIYNqv9Y)
   to tak w ramach przypomnienia….
   Livia

   p.s

   a tym ktorym nie podoba sie to co napisalam przypominam ze ”saturn pozera wlasne dzieci”
   Saturno devorando a un hijo!

   Li

   Like

   • LUDOBÓJSTWO to by było jakby się NIE UDAŁO w Chinach pandemii SARS wunderjudewaffe v2 powstrzymać, a ponieważ wirus ZMUTOWAŁ i Chińczyków NIE WYBIŁ stąd CAŁOROCZNE OPÓŹNIENIE, 2 fala i zapowiadane kolejne bo trwają usilne prace nad stworzeniem SARS wunderjudewaffe v3 i wersji kolejnych… które to już będą dystrybuowane szczepionkami

    by ludzi PODOBNIE OPĘTYWAĆ bożkami żydowskich religii (czytaj demonami jak to ma miejsce w przypadku szczepionek HPV) stąd jest też mowa “o SZCZEPIENIU WIELOKROTNYM (aż się uzyska EFEKT NOSICIELSTWA demonicznego) i o ELIMINACJI TYCH jakich się nie uda przerobić w judeozombie czyli MORDACH CHRZEŚCIJAN jako OPORNYCH na demony (mashiacha. maryjke etc)

    Like

 6. Piotr91
  16 godzin temu

  Szef działu badań firmy Pfizer:
  Szczepionka na covid to żeńska sterylizacja.

  Szczepionka zawiera białko szczytowe zwane syncytyną, jest ona niezbędna do powstawania ludzkiego łożyska u kobiet. Jeśli szczepionka działa tak, że tworzymy reakcje immunologiczną przeciwko białku szczytowemu, szkolimy też kobiece ciało do ataku na syncytynę… co może prowadzić do niepłodności u kobiet o nieokreślonym czasie trwania.
  – Oczekuje się, że szczepienia wytworzą przeciwciała przeciw białkom szczytowym wirusa SARS-CoV-2. Jednakże, białka szczytowe zawierają również syncytynę – białka homologiczne, które są niezbędne do tworzenia się łożyska u ssaków takich jak ludzie. Należy to absolutnie wykluczyć że szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 może wywoływać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie, ponieważ w przeciwnym razie może skutkować niepłodnością o nieokreślonym czasie trwania u zaszczepionych kobiet.
  – Szczepionki mRNA firmy BioNTech/Pfizer zawierają glikol polietylenowy (PEG). 70% ludzi wytwarza przeciwciała przeciwko tej substancji – to oznacza, że u wielu osób może rozwinąć się potencjalnie śmiertelna reakcja alergiczna na szczepienie.

  Zdecydowanie zbyt krótki czas trwania badań nie pozwala na realistyczne oszacowanie późniejszych skutków szczepionki.
  Niemniej jednak, BioNTech/Pfizer najwyraźniej złożył wniosek dotyczący zatwierdzenie awaryjne szczepionki w dniu 1 grudnia 2020r.

  Wniosek:
  Popychają szczepionkę za wszelką cenę, zdejmują całą odpowiedzialność z Producenta szczepionek, stosują nieprawidłowe testy, wywołują wysoką presję, zapotrzebowanie wśród ludzi by przyjmowali szczepionkę, a to w ogóle nie jest na koronawirusa, to jest zamiast tego strzał, który sprawi, że “Georgia Guidestones” się spełni.
  Już w Wielkiej Brytanii stwierdzają, że szczepionka nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży i dla kobiet “które planują zajść w ciążę”. Powód jest oczywisty – ponieważ zaatakuje łożysko w istniejącej ciąży i szybko spowoduje poronienie.
  Były już szczepionki WHO/Gatesa, które zrobiły to kobietom w Ameryce Łacińskiej.

  Nie chcą, aby kobiety w ciąży były szczepione, ponieważ poronienia nastąpią szybko, i będzie to oczywiste że “szczepionka” je wywołała.
  Nie chcą też zbyt szybko wielu historii o kobietach, które chcą zajść w ciążę, a nie mogą (po zaszczepieniu).
  Więc wykluczają te dwie grupy osób ze szczepień, by móc wystarczająco długo ukrywać prawdę o tym, co tak naprawdę robi szczepionka, tak by jak największa część populacji zdążyła się zaszczepić.

  Niech zgadnę! ta szczepionka została już pewnie szeroko przetestowana na palestyńskich kobietach w izraelskich więzieniach, a Izrael ma brudną tajemnice.

  Przed 2020 rokiem tylko 12 szczepionek genetycznych mRNA przeszło do testów na ludziach. Żadna nie została zatwierdzona. Potem pojawił się koronawirus. Ogólnie rzecz biorąc, rozwój szkód spowodowanych przez szczepionki, takich jak rak lub nieuleczalne uszkodzenia genetyczne, może trwać latami, dlatego też nigdy nie uznano za rozsądne wprowadzenie szczepionki na rynek w ciągu mniej niż pięciu lat badań. Chociaż szczepionka przeciwko grypie jest znana od lat, a co roku sprzedaje się jej dwieście milionów szczepionek, Bill Gates niedawno stwierdził, że są one bezwartościowe.
  W szalonym pośpiechu na rzecz szczepionki COVID wszystkie względy bezpieczeństwa zostały odłożone na bok. Żadna normalna wytwórnia nie sprzedałaby jej, gdyby nie została zabezpieczona przed odpowiedzialnością i ochroniona przed wszelkimi zobowiązaniami. Nie jest to raczej uspokajające…

  Jednak propagatorzy szczepionek i ich producenci wyraźnie mają wątpliwości co do własnego bezpieczeństwa, ponieważ zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zagwarantować sobie, że otrzymają całkowitą ochronę przed odpowiedzialnością prawną od ścigania lub pozwów cywilnych, gdyby coś poszło nie tak. Nie wzmacnia to zaufania…”

  Like

 7. Przekazy Duchowego Opiekuna Ziemi ENKI
  Sesja 310
  Zdalny przekaz myślowy, liczba porządkowa 310
  Łódź, w domu u Pawła, z dnia 31-go stycznia 2021-go roku
  .

  Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem swojego medium, Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania oraz wypowiedź Istoty z Syriusza B
  .

  ENKI: Ja – Enki – witam, witam was wszystkich zgromadzonych w tym – gościnnym – domu – Pawła. Nie jestem sam, jest ze Mną Syriusz, który, jak już wiecie, dostał to zezwolenie na pomoc w Oczyszczaniu Ziemi. Ma coś do powiedzenia, albo sporo ma do powiedzenia i chciałbym, żeby TO było uwzględnione i ukazało się na sesji w Internecie, zwłaszcza – wypowiedź – Syriusza. Zatem, co by czasu nie tracić, bo pytań jest trochę, które też będę selekcjonował, albo postaram się na jedno pytanie odpowiedzieć tak, żeby było zadowolonych kilka osób… Ale teraz Ja Enki w tym gościnnym domu zajmę też miejsce, wolne miejsce i będę się przysłuchiwał, co też będzie miał wam do przekazania właśnie Syriusz.

  SYRIUSZ: Witam, witam Ja Syriusz. Mam [westchnienie] sporo do powiedzenia, ale moją wypowiedź będę dzielił na dwie – części. Od pierwszego stycznia rozpoczęła się moja, już taka jawna działalność. Dzisiaj chciałbym powiedzieć o tych Stowarzyszeniach – nie, Fundacjach, jakie się przewinęły od właściwie jedenastego roku. Nie będę dzisiaj wymieniał imion, ale ci, co będą czytać, a będą czytać, będą wiedzieć co się dotyczy ich samych. Otóż… zaczniemy właśnie od fundacji. Pierwsze Fundacje, pierwsze Fundacje, które się rozpoczęły, to była Polska i Ameryka. Potem w miarę, kiedy to Opiekun Ziemi Enki przekazywał informacje był, przychodził na spotkania, zaczęły się ujawniać inne osoby, które chciały też uczestniczyć w tym Dziele „Misji Faraon”. Od, w zasadzie, od jedenastego roku żeśmy przejęli kontrolę nad fundacjami i tymi, którzy chcieli się przyłączyć do… „Misji Faraon”. Tak jak mówię: jedenasty rok i (!) już dalej dwunasty, ale jedenasty rok jest najważniejszy, gdzie My żeśmy zaczęli przyglądać się tej działalności – ludzkiej. Teraz powiem, kto się zaczyna włączać, czy włączał do tego Dzieła „Misji Faraon”. Tak, tu macie rację, bo przybyłem dzisiaj razem z Enki i zdążyłem się wam przyjrzeć, przysłuchać… Otóż [westchnienie], kiedy… zaczęło się dosyć głośno mówić o Faraonie, o wykopaliskach zaczęły się przyłączać kolejne kraje: Niemcy, Węgry, Szwajcaria… już nie mówiąc o Polsce i… Ameryce. Wszystkie te, te kraje, nie będę wymieniał imion, kto się uzurpował do tego, żeby być najważniejszym, ale powiem to jedno, kto stanął na drodze do dalszych wykopalisk. A teraz powiem wam bardzo ważną rzecz. To, że tutaj jesteście zgromadzeni i zainteresowani dalszą pracą w Egipcie, nie jest to tylko ciekawość, bo kiedy my teraz rozpoczęliśmy działalność na Ziemi, mamy zamiar ruszyć Egipt, tak: ruszyć Egipt. Wznowić dalsze prace wykopaliskowe. Dlatego to moją propozycją, nie – nawet nie propozycją – oczekiwaniem jest to, żeby już nie było takich potknięć, jakie były w tamtych fundacjach. Czyli: ma być. Nie proszę, ale ma być tu – w Polsce – uruchomione Stowarzyszenie Misji Faraon – po to, żeby… żebyśmy mogli dalej wybierać do wspólnej pracy nad wykopaliskami i dostaniem się do Grobowca.

  Było to zatrzymane, to fakt, ale był odpowiedni czas potrzebny do tego, żeby wszystko inne nabrało mocy, albo żeby poprzez tą selekcję, która już jest prowadzona wybrać tych, którzy będą nam pomagać w współpracy nad tą misją – „Misji Faraon”. Teraz powoli trochę wrócę do tego jak to było. Fundacja polska, „Projekt Cheops” – było takie to huczne, takie głośne… Też się przyglądaliśmy – tym, którzy… pierwsze skrzypce grali, wiec podłączyły się Niemcy. A że osoba, która też założyła fundację w Niemczech zakomunikowała wszech i wobec, że jest najważniejsza jako osoba i to ona dojdzie do Grobowca, więc że teren był przygotowany, bo na pewno śledziliście i śledzić będziecie wydarzenia, więc co by… co by fundacja Polska i zarazem Amerykańska nie posuwała się do przodu w celu dostania się do Grobowca, to trzeba było zabezpieczyć. Powstał mur, który definitywnie odciął drogę do Grobowca. Nie będę wymieniał imion teraz tych, którzy po prostu przeszkodzili. Tak samo było z fundacją, założoną fundacją Węgier. Też ta osoba uważała się za najważniejszą – co tam, ktoś ma jej stanąć na drodze. I to samo – tak zrobiła, że dalsze prace w Egipcie zostały wstrzymane. Tak, że… fundacja „Projekt Cheops” się zamknęła, bo już nie było zgody na dalsze prace. Wszystko, ale to wszystko mamy zanotowane skrupulatnie, więc została fundacja amerykańska. Fundacja amerykańska już sobie uzurpuje prawo – do – wszystkiego. Najgorszą rzeczą jaka może być, jest brak pokory. Wszystko… wszystko w odpowiednich notatnikach mamy zanotowane. Teraz, kiedy to… właściwie za moją przyczyną, Syriusza, ruszać będzie stowarzyszenie, już nie fundacja, bo wystarczy – tych fundacji, ale sto-warzyszenie, które będzie uczestniczyć w tych dalszych pracach dostania się do Grobowca. To – my teraz – wybieramy, kto właściwie ma być w tym stowarzyszeniu. Przynajmniej… tacy, którzy będą odpowiedzialni za dalsze prace, za pomoc nam. Został wybrany Rafał i Paweł, dlatego tutaj w tym domu jesteśmy. Oni też będą się przyglądać dalej, kto jakie ma chęci, co kim kieruje, bo jeżeli ktoś będzie chciał się wślizgnąć i pokierować Stowarzyszeniem, tak jak to było z fundacją niemiecką, fundacją węgierską czy szwajcarską – teraz z kolei my będziemy temu się i przyglądać, i to prowadzić.

  Sam Opiekun Ziemi był i jest bardzo, powiedzmy nazwijmy to grzeczny, co nie chciałby nikogo urazić, ale już nie my. Ja Syriusz w takim razie mówię teraz tu, na tym spotkaniu i to też się ukaże w Internecie – niech czytają. Tutaj kieruję słowa do… Ameryki, Ameryki, tak – Ameryki. Ja… nie będę prosił, ja oczekuję. Ja właściwie żądam tej pomocy i współpracy. Nie będzie się nikt wychylał i czuł się pominięty, albo – co najlepsze, to: nie będzie teraz ważnego czy najważniejszego. Wszystkich was będziemy traktować jednakowo, więc… skoro już wiecie o co chodzi, to Stowarzyszenie Polskie, które powstaje lada moment, to będzie załatwione prawnie i (!) fundacja amerykańska mają zakopać „topór wojenny” i razem – sumiennie – ze sobą – współpracować. Nie ma wyjątków i (!) wyjątków nie będzie. Oczekuję, oczekuję i wręcz żądam tej wzajemnej współpracy, a to się stanie już niebawem. Więc [westchnienie] zostajecie tylko z Nami wy: „Misja Faraon” – amerykańska i Polskie Stowarzyszenie. Będą decydować, kto ma jakie mieć obowiązki, tu – właśnie w Polsce. I… jak trzeba będzie to można się będzie i do Nas bezpośrednio zwracać. My też potrafimy telepatycznie się z wami porozumiewać, ale nie będzie już nikt się dopisywał ani mówił: „jestem najważniejszą osobą”, bo to My zdecydujemy, kto – może być – ważny. Więc jeszcze raz powtarzam, te dwie – rzeczy: Stowarzyszenie, zakładające się stowarzyszenie i (!) „Fundacja Faraon” mają ze sobą nawiązać kontakt i współpracować, bo Egipt, czyli dalsze wykopaliska ruszą w tym roku, a My wybierzemy tych, którzy są godni współpracować czy też nawet godni tego, żeby w tamtym miejscu być. Czy jestem dobrze zrozumiany? Jeśli nie, to jeszcze coś niecoś dopowiem w trakcie tego spotkania. Też będę się przysłuchiwał i wtrącał w razie czego w rozmowę, ale teraz Ja Syriusz, traktujcie mnie jak Przyjaciela, bo wrogiem waszym nie jestem. Tu chodzi o Oczyszczanie Ziemi i ludzi, i do tego doprowadzimy, po to żeby później żyło wam się lepiej, spokojniej. Zatem Ja Syriusz w tej chwili ustępuję miejsca właśnie Enki.

  ENKI: Ja Enki – witam, po raz drugi witam. Przysłuchałem się bardzo dokładnie i cieszy mnie to, że Syriusz nie wymieniał dzisiaj imion, tylko dał takie informacje ogólne, ale to jest nazwijmy to: pierwsza część tego, co ma do powiedzenia Syriusz, a teraz Ja – Enki słucham pierwszego pytania, słucham.

  Paweł: Witajcie nasi Przyjaciele. Mam dzisiaj zaszczyt pośredniczyć między naszymi uczestnikami a Wami w prezentowaniu pytań. Dziękujemy za ten obszerny wstęp, bo wczoraj myśmy długo tutaj obradowali i nie wiedzieliśmy, jaki jest cel tego Stowarzyszenia, ale teraz już on stał się jasny. Tak, że dziękujemy za to wyjaśnienie. I teraz tak: z sali pytań jest niewiele, ponieważ tutaj nie ma za bardzo warunków, żeby mieć sesje osobistą, to też będą dwa pytania osobiste, do decyzji Twojej Enki, czy odpowiesz czy nie i później są nadesłane pytania z Internetu. Ich bardzo dużo przyszło, przyszło prawie pięćdziesiąt. Ja je tam połączyłem niektóre po dwa, po trzy w jedno i ich jest trzydzieści sześć i prośba jest taka, że jak będziemy je czytali to Ty zadecyduj, kiedy skończymy to czytać.

  ENKI: Na pewno nie odpowiem na wszystkie. Była sesja, spotkanie, kiedy oni wyjeżdżali do Polski. To śmieszne, żałosne też: nie było w ogóle prawie pytań i spotkanie, ostatnie to spotkanie było takie… lekceważące. Lekceważące właściwie Mnie, bo… medium, jak była pokorna taką będzie i taką zostanie, ale – większy szacunek powinni okazać Mnie. Ani przez Internet, ani na sali nie było pytań i nie było ludzi. Zobaczymy, zobaczymy na ile odpowiem. Wolałbym, żeby z sali te dwa pytania najpierw były a potem zobaczymy. Słucham.

  Paweł: Dobrze, czyli pytania osób, które są tutaj obecne na spotkaniu. Pytanie pierwsze: Będąc na Ziemi stworzyłeś metodą inżynierii genetycznej ludzkie ciała. Powiedz proszę, w którym momencie historii Stwórca stworzył ludzkie dusze? Wojciech z Jędrzejowa.

  ENKI: Nie ma – czegoś takiego ani daty określenia, kiedy Stwórca zaczął tworzyć ludzkie dusze. To było jeszcze zanim… Ziemia była two-rzona, bo w tym układzie najpierw było Słońce, a potem po kolei były tworzone Planety w tym Układzie Słonecznym. I kiedy… wszystko było gotowe, właśnie zapadła decyzja – to można powiedzieć… miliard lat, kiedy to pierwsze istoty – zasiedliły – Ziemię. Nie były to takie istoty jak, jak wy tutaj jesteście, czyli trzeba było później obróbki dokonać, ale zanim to nastąpiło to już na ostatniej Planecie Układu Słonecznego, na Planecie Nibiru, już w pełni tam funkcjonować zaczęło życie. Dusze były tworzone tak jak inkubatory, gdzie się kurczaki legną. To samo powiedzmy – takie duże inkubatory – do tej pory są – w naszym Świecie Duchowym, tylko że… w tej chwili nie ma już tego dzieła tworzenia dopóki nie zostanie uporządkowany… właściwie Układ Słoneczny, właściwie Ziemia. A to trochę potrwa [westchnienie], więc w Świecie Duchowym, w Świecie mojego Ojca, kiedy były tworzone duchy w celu potem, żeby mogły podjąć ciało, niekoniecznie na Ziemi, inne Planety też, ale taki wielki inkubator powiedzmy znajduje się jeden. W tej chwili jest to – wstrzymane dopóki to nie zostanie całkowicie uporządkowane, więc po co tak daleko wybiegasz w przyszłość, a nie skupiasz się na tym co jest teraz. Bo ciebie ciekawi kiedy te dusze były tworzone… Miliard, dwa miliardy lat temu, mówiąc językiem ziemskim. Czas w Wszechświecie – nie ma – znaczenia i nie odgrywa żadnej roli, więc… następnym razem musisz pomyśleć, jakie chcesz pytanie zadać samemu Bogu, bo Ja też byłem przecież stworzony jak kurczak przez tą wylęgarnię. Słucham dalej.

  Paweł: Czy może wystąpić taka sytuacja, że ludzkich ciał będzie tak duża ilość, że zabraknie dla nich dusz? Pozdrawiamy gorąco, Mariola i Wojtek z Jędrzejowa.

  ENKI: Oj dzieciaki, dzieciaki, Nie będzie na, na Ziemi czy Wszechświecie, tak dużo istot żeby nie mogły mieć się pomieścić. Sobie wyobrażacie jak duży jest Wszechświat? Ile jest Galaktyk? Trudno sobie to wyobrazić, nieprawdaż? Ale… zwróć na to, co innego uwagę: Oczyszczanie po to jest teraz, żeby przeprowadzić tą selekcję. W czasie tej selekcji, gdzie będą mieć to nieszczęście znaleźć się w tym przedziale selekcji trafią na trzeci poziom. Tyle razy już mówiłem, co się dzieje na trzecim poziomie. Nie ma już możliwości skruchy, powrotu do ciała, czyli… taka wielka, duża oczyszczalnia na Trzecim Wymiarze się znajduje piekła. I wyobrażasz sobie ile istnień ludzkich, duchów zostanie… na tym poziomie oczyszczonych? Świat Duchowy już zadba o to żeby ci, którzy zostaną jako „kurczaczki” sprowadzeni na Ziemię, znalazły się w takiej sytuacji, na takim poziomie, gdzie będą mogły żyć spokojnie, swobodnie. natomiast… Ziemia, tak zostanie sukcesywnie oczyszczona, żeby Syriusz, który – część Istot z Syriusza zadeklarowało tą chęć zamieszkania tutaj – przybędzie i Ziemia będzie zapełniona. Nie przeludniona, ale zapełniona. A jak będą gdzieś braki, to… też takie istoty będą prze-transportowane. Nie będzie czegoś takiego, żeby doprowadzić do prze-ludnienia. Bo teraz, jak już wiecie, ciągle jeszcze powracają na Ziemię te – same – dusze, które – były – wcześniej – stworzone. Słucham dalej.

  Paweł: Witaj Enki, czy gdyby rządy nie wprowadzały obostrzeń, to proces Oczyszczania przez pandemię przebiegałby tak samo jak teraz, czy inaczej? Joanna z Warszawy.

  ENKI: Ty to nazywasz Oczyszczaniem, Joanna, co teraz się dzieje? Teraz to co się dzieje to… właściwie ciężkie jest do określenia. Nazwaliście to pandemią, a to [westchnienie] tak naprawdę jest wirus, który dziesiątkować zaczyna populacje ludzką. Te zaostrzenia, które teraz wynikają, to można nazwać wielką – no głupotą nawet, bo umęczyć ludzi to nie sztuka. Sztuką będzie to, żeby łagodnie oczyszczać – Ziemię, ale z tym to też sobie poradzi Syriusz, a już zaczął działalność od pierwszego stycznia, co wam przyszło częściowo wysłuchać. Teraz przy następnym spotkaniu, jakie może się odbyć, to… Syriusz nie będzie taki… grzeczny, ale będzie określał po kolei imionami, co by większa skala ludzkości dowiedziała się, kto tak naprawdę był w tych fundacjach. A teraz z tego Stowarzyszenia, które powstaje, gdzie wcześniej Syriusz się przyjrzał wam i… będzie dalej się przyglądał. Nie zaprasza, nie prosi i prosił nie będzie. On po prostu wymaga. Wymaga tego żeby zacząć z Nim współpracować, a ci, którzy będą się wychylać, albo próbować swoje mądrości pokazać… No, nie chciałbym być wtedy w skórze takiej osoby. Słucham dalej.

  Paweł: Czy opór oddolny i protesty ludzi wpłyną na zaostrzenie obostrzeń czy na ich rozluźnienie? Grażyna z Karczewa.

  ENKI: Jakie zaostrzenia wpływają na uspokojenie ludzkości – żadne. I tak będzie. Jeszcze w tym zaostrzeniu będzie współpracować z rządami Kościół, po to żeby… ludzi już całkowicie doprowadzić do rozstroju nerwowego albo do stresów. Tak, że nie liczcie na to żeby w tym roku się uspokoiło, żeby w tym roku ogłosili koniec pandemii, bo tak nie będzie. Syriuszowi jest to obojętne, bo i tak ma swoje do wykonania i tak będzie teraz zbierał, ale do tego polskiego Stowarzyszenia – istoty, co by mogły pomagać, współpracować, o szczerym sercu i dużej dawce pokory. Nie tej dawce, którą wam proponują w szczepionkach, ale to będzie… szczepienie takie duchowe. Słucham.

  Paweł: To mogłyby być prywatne pytania, ale ponieważ nie mam tutaj warunków na sesję osobistą, to zadam je publicznie, a chodzi o znaczenie moich dwóch snów/wizji. Pierwszy sen/wizja: Obok mnie stoją dwaj Mistrzowie sztuk walki. Jeden wysoki czarny, a drugi niski biały. Ten biały jest chyba ważniejszy, bo wysoki go słucha. Wysoki wymachuje jakąś bronią w moją stronę sugerując, że chciałby mnie zabić gdyby mu biały pozwolił, ale nie ma takiego zezwolenia ze strony białego. Czarny jest zły. Odstępuje ode mnie mówiąc o mnie: „co to za istota, najlepiej chroniona na Ziemi, a nic nie mogąca…”. Paweł z Łodzi.

  ENKI: Co to za istota… Teraz aż roi się na Ziemi właściwie od tych, którzy chcą jak najlepiej dla, dla Ziemi… i (!) właściwie nie ma większego znaczenia, kto będzie dalej zarządzał i kto będzie selekcjonował – ludzi. Ten Biały to Ja, Enki, gdzie… przez tyle tysięcy lat byłem i nienawidzony, i lubiany. Czarny, no cóż… Czarny to można teraz spokojnie nazwać – religie świata, które wiedzą, kim jest… Enki. Pod różnymi imionami się skrywałem i jak bardzo też niektórzy nienawidzą właśnie Enki, ale nic nie mogą zrobić, więc ten Biały w twoich snach, Pawle – on będzie, będzie cały czas – nawet nie do zakończenia świata, bo zakończenie świata nie będzie, tylko to co jest mówione: ma być – zaprowadzony – porządek, a ten porządek już zaczyna być prowadzony. Więc to jest ta odpowiedź dla ciebie odnośnie twojego snu, czyli tak się oto pokazałem. Słucham.

  Paweł: Drugi sen/wizja: Jestem na jakiejś naradzie. Siedzę przy okrągłym stole, a po moich obydwu stronach siedzą wielkie, czarne smoki i z długimi kolcami na głowie jak sękate gałęzie. Centralne miejsce naprzeciw mnie jest wolne. Czekamy na kogoś, kto ma za chwilę nadejść. Nie widzimy go, ale słyszymy jak się zbliża. Słychać jakby coś wielkiego płynęło pod wodą i głośno sapało.

  ENKI: Jak ci to wytłumaczyć, Pawle… Te posiedzenia tak zwanej Rady… się ciągle… gromadzą, tak jak tutaj dzisiaj, gdzie to mieliście usłyszeć te parę słów od Syriusza. To wszystko gromadzi się po to, żeby dalej dojść do wniosku, w jaki sposób oczyścić Ziemię jak naj-łagodniej. Albo nie, nie jak najłagodniej, jak najszybciej po to żeby potem mógł na Ziemi zapanować ład i porządek. Czekaliście na Kogoś, no i dobrze, że czekaliście, bo na takich ważniejszych zgromadzeniach zawsze znajdzie się ten ułamek sekundy czasu, żeby mógł przyjść Właściciel Ziemi. A Kto jest Właścicielem Ziemi, tego już nie muszę wam mówić, bo dobrze wiecie. Więc staraj się Pawle takie sny-wizje, które powiedzmy mają coś z horroru, wyeliminować. Teraz, kiedy już Syriusz też wyznaczył ciebie, Rafała i innych, których tutaj jeszcze, których nie ma, was też mógłby prosić o to: zapiszcie, zapiszcie się do Stowarzyszenia i z otwartym sercem zacznijcie pomagać w tym, co się niebawem rozpocznie. Dlatego Pawle miałeś tą wizję taką, że na tym zgromadzeniu przez, przez moment znalazł się właśnie Sam Właściciel Ziemi. Słucham.

  Paweł: Teraz przejdziemy do pytań z Internetu i tu, jak przypominam, gdy będzie medium zmęczone to po prostu przerwiemy czytanie tych pytań i odłożymy je na kolejną sesję.

  ENKI: Zgadza się.

  Paweł: Pierwsze pytanie… Te pytania są ułożone chronologicznie, tak jak przychodziły, tak, że będziemy je czytali tak jak przychodziły. Witam cały Świat Duchowy, bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i dziękuję mojemu Przewodnikowi, że cały czas mnie naprowadza na tą drogę, którą mam zaplanowaną. Mam takie pytanie: czy jeśli psy i dzieci cieszą się na mój widok to znaczy, że idę dobrą drogą? Na przykład, psy cieszą się na mój widok nawet jak pierwszy raz mnie widzą to skaczą na mnie albo merdają ogonem, a dzieci się do mnie uśmiechają i cieszą. Raz w wakacje miałem taką sytuację, że wszedłem w alejkę w sklepie, co było dziecko w wózku i na mój widok zaczął się śmiać tak jakby mnie dawno nie widział. Ogólnie staram się być sobą i staram się analizować sytuacje, jakie mnie spotkały żeby wyciągnąć z nich wniosek czego miało mnie to nauczyć albo co miałem zrozumieć. (Paweł: Nie podpisane, tylko jest „adamosek z Internetu”).

  ENKI: To bardzo brzydko z jego strony, że nie podpisał się imieniem, ale (!) mogę powiedzieć jedno: właśnie – zwierzęta, niekoniecznie tylko psy i koty, ale i większe zwierzęta też ODBIERAJĄ ENERGIĘ. Dzieci tym bardziej – widzą energie. Ty, jako sam, wcale nie jesteś takim w superlatywach dobrym człowiekiem. Powinieneś, powinieneś na to co widzisz, że garną do ciebie zwierzęta i małe dzieci pomyśleć co za tym się kryje i też zmienić swój, swoje życie, podporządkować się światu duchowemu, czego póki co, na razie nie robisz, a robisz to z ciekawości. Słucham.

  Paweł: Drugie pytanie od tego samego człowieka. Kto nas pilnuje żeby nic nam się nie stało i żebyśmy szli drogą, którą powinniśmy iść – nasz Przewodnik duchowy czy Anioł Stróż?

  ENKI: Dobrze by było, gdybyście zaczęli słuchać Przewodnika lub Anioła Stróża, ale wiesz ile na Ziemi jest istot duchowych, które z taką chęcią przeszkadzają wam będącym w materii, ciele… Mnóstwo, czyli z tego pierwszego Umbralu… to są istoty. Zanim przejdą na drugi poziom dużo mogą tutaj namącić. Więc ty uważasz, że istoty ludzkie idą w dobrym kierunku rozwoju, czy dobra dla Ziemi? Radziłbym ci przesłuchać, albo przeczytać raz jeszcze wszystkie sesje i wtedy się przekonasz ile „dobroci” potrafiły zrobić istoty ludzkie, te będące w ciele. Jest to garstka, mała – garstka – ludzi. Nawet ta garstka, co potrafiła zrobić… podszywając się pod Misję Ratowania Ziemi, pod „Misję Faraon”. Też to powinieneś dokładnie prze-studiować. Słucham dalej.

  Paweł: Kolejne pytanie od tego samego człowieka. Czy po oczyszczeniu się, po odejściu z Ziemi (ujrzeniu Księgi Życia i po konsultacjach z Przewodnikiem dotyczących naszych zachowań, decyzji itd.) można już dalej nie inkarnować, jeśli na przykład dusza nie będzie chciała, czy trzeba tak czy inaczej?

  ENKI: Każda dusza, która opuszcza ciało musi się znaleźć w tym Świecie Przejściowym, Duchowym, dlatego to są trzy poziomy. Pierwszy, który znajduje się tu na Ziemi wśród was, wśród was – żywych. Jest to tak zwany pierwszy Umbral. Wszyscy prawie musza przejść do drugiego tego Umbralu, po to żeby jeszcze się oczyszczać, po to żeby jeszcze zobaczyć swoje błędy, ale czy… pójdziesz dalej? Trudno Mi powiedzieć, bo można się będzie reinkarnować, albo – jeśli twoje życie było zaprzeczeniem tego, czego oczekuje sam Bóg Ojciec – to trafiasz na trzeci poziom.

  Przełożenie kasety do nagrywania.

  ENKI: A z trzeciego poziomu, no, niestety droga już jest zamknięta do powrotu na Ziemię, więc [westchnienie]… słucham dalej.

  Paweł: Pytanie od Zygmunta Bednarka. Jeśli pijemy jaskółcze ziele przez trzy miesiące i robimy miesiąc przerwy, i znowu pijemy przez trzy miesiące to teraz na ile czasu powinniśmy zrobić przerwę?

  ENKI: Miesiąc, jeśli już, bo w przeciągu miesiąca Janie, organizm potrafi się pięknie regenerować. Dziwi mnie to [westchnienie]… Janie, to że ty jako specjalista od tej medycyny niekonwencjonalnej takie zadajesz pytanie. Ale jeśli już, to… to się może przydać innym: tak, że trzy miesiące, przerwa miesiąc i jeżeli organizm na przykład – bo najlepszym takim świadectwem, czy to już będziesz mógł czy nie, jest twój organizm. Jeżeli po tej przerwie zrobisz sobie herbatkę z ziela jaskółczego i zaczniesz pić, i organizm jeszcze nie będzie gotowy na to, to da ci znak, odrzuci i wtedy robisz następną przerwę w piciu aż do momentu, kiedy organizm powie: „tak, jestem gotowy”. Słucham.

  Paweł: Pytanie teraz od Jolanty z Polski. Witam Cię Kochany Enki, Ciebie Syriuszu i całą Twoją Armię. Kłaniam się bardzo nisko i bardzo z całego serca dziękuję za opiekę nade mną i całą moja rodziną. Pytanie: chcemy od stycznia puścić moją wnuczkę do przedszkola, bo jak do tej pory nie chodziła. Bałyśmy się bardzo o nią, bo ma słabą odporność.

  ENKI: Odporność można – wypracować, ale skoro teraz tak bardzo boicie się tego, co wyprodukował rząd, to lepiej jeszcze się wstrzymać. Taką naukę zdalną, tak to się chyba nazywa, można z dzieckiem przeprowadzać w domu i to będzie to samo. Ten rok, zaznaczam, będzie o wiele trudniejszy od roku zeszłego, zwłaszcza, zwłaszcza dlatego, że już od pierwszego stycznia na Ziemi – działa – Syriusz. Dlatego… nic na siłę – jeżeli… nie czujecie tej potrzeby, żeby dziecko mogło pójść do przedszkola, to niech ono zostanie w domu, a uczcie… uczyć należy dziecisko w domu. Słucham.

  Paweł: Drugie pytanie od Jolanty z Polski. Czy nastąpi reset pieniężny, bo wypłacam wszystkie pieniążki z konta? Dziękuję także za opiekę nad moim bratem i moją bratową. Przeszli covid w miarę lekko bardzo się cieszę, że Lucyna i Bil wracają do Polski. Trzymaj nad nimi swój płaszcz ochronny. Dziękuję jeszcze raz, że czuwasz nade mną i całą moją rodziną. Wszystkich miej w swojej opiece a przede wszystkim tych ludzi, którzy stracili swoich najbliższych. Daj im ukojenie w bólu i do zobaczenia w Polsce. Kłaniam się nisko. Jolanta.

  ENKI: Nie mam wyboru Jolanto, i oni – są nam – jeszcze bardzo potrzebni. I tyle lat żeśmy wspólnie wytrzymali, to i wytrzymamy dalej. Tym bardziej, że teraz, kiedy ruszy Egipt, a ruszy, to jedno i drugie będzie miało swoje zadanie do wykonania. Dlatego [westchnienie] Jolanto, nawet jak ktoś… ma to Zabezpieczenie i zachoruje na tą powiedzmy niby korona-wirus, to bardzo szybko pokona chorobę. Opiekować – tak, będziemy się, ale… też dajemy wolną rękę – Syriuszowi, który wraz ze swoją Wielką Armią już będzie działał na Ziemi. Tak, że spokojnie, jeśli twoja wiara i zaufanie do Świata Duchowego jest na tyle mocna, to nie musisz z taką trwogą dalej zadawać tego rodzaju pytania. Słucham.

  Paweł: Tytus Kosiarski pyta: Kiedy będziemy mogli znów się spotkać na żywo, na sesji publicznej, jak to było chociażby jeszcze w sierpniu 2020-go roku? Brakuje mi tych spotkań, a zdalnie, to nie jest to…

  ENKI: Zgadza się, Ja też nie uznaję tej waszej atrapy, która to nazywa się komputerem. Kiedy… na żywo, to na żywo. Mam na oku wszystkich uczestników, odbiera też energię samo medium… Myślę, że… trochę ci „mądrzy”… zluzują te restrykcje i (!) hotele się zaczną otwierać. Wtedy zrobimy taką sesję – na żywo i wtedy też będzie można duuużo pytań zadać. Słucham.

  Paweł: Czy na obecne lekarstwo podawane w strzykawce jest jakieś skuteczne odtrucie? Pyta Sebastian.

  ENKI: Jest – jak najbardziej. Dla tych, którzy [westchnienie] będą zaszczepieni, czy nie są zaszczepieni, czyli podanie Zabezpieczenia Energetycznego, które zezwolenie dostałem od mego Ojca, Wielkiego Ojca, mojego, waszego też, bo też pochodzicie z tego samego inkubatora. To, że macie teraz takie ciała a nie inne, a duch jest już o wiele, wiele starszy i też został w takim inkubatorze jak kurczaczek wyprodukowany. Dlatego ci, co mają już podane Zabezpieczenie, nie muszą się niczego obawiać. Nawet kiedy przyjdzie rządom świata ten pomysł do głowy, co by szczepić, spokojnie możecie wystawić rękę i powiedzieć: „proszę bardzo, szczepcie”. Szczepionka taka nie będzie w ogóle działać na tych, którzy posiadają Zabezpieczenie. „Czy zrozumiałem?” – musicie to przetrawić. Słucham dalej.

  Paweł: Kolejne pytanie od Sebastiana, to pytanie, które często nurtuje wielu ludzi. Czy robić zapasy jedzenia? Czy szykować schronienie? Jak nasi przodkowie budowali podziemia czy jest to konieczne czy nie? Ponieważ wiara, że się uda, że będzie dobrze przezwycięży wszystkie niepowodzenia.

  ENKI: Gdyby była w tobie… taka wiara, prawdziwa wiara, to byś nie przysyłał takiego pytania. Kiedy… puszczą nerwy… władcom świata, może dojść do takiej powiedzmy… zamieszania większego i może dojść do uaktywnienia broni, takiej, która będzie zabijać ludzi nie niszcząc tego, co ludzie wyprodukowali. Żywności nie musisz – szykować – zapasów – żadnych, a… domy? Po co, po co ryć gdzieś pod ziemią jak kret skoro MASZ to Zabezpieczenie, to się ciebie pytam: gdzie twoja wiara i gdzie twoje zaufanie?! Nie ma w takim razie, bo ty się boisz: „co to będzie ze mną, co to będzie z moją rodziną”. Jeśli – jeszcze raz powtarzam – masz Zabezpieczenie to… możesz być zupełnie spokojny: i o siebie, i o rodzinę. Słucham.

  Paweł: Katarzyna z Kościerzyny chciała przekazać podziękowania. Kochany Enki, w imieniu swoim i Wiktorii bardzo dziękuję za opiekę i Zabezpieczenie, które otrzymałyśmy. Za wszystko co mamy i co nas spotyka serdecznie dziękujemy.

  ENKI: To mi się już podoba, bo w tych słowach jest wiara, a to wiara czyni cuda. To wiara da ochronę, to wiara – cię będzie chronić. Słucham dalej.

  Paweł: Przemysław pyta, jak powinna wyglądać modlitwa do Boga, Energii Najwyższej żeby była wysłuchana? Czy to musi być modlitwa bardziej prosząca czy dziękczynna?

  ENKI: Na przykład… tutaj, w tym zakątku gdzie mieszkasz Pawle, masz ochotę porozmawiać z Bogiem, wyjdź na… ogród, nawet zacznij coś robić, porządkować i wtedy łącz się z samym Bogiem. I wtedy zostaniesz wysłuchany, i pomoc przyjdzie, bo jeśli myślisz, że… pójdziesz do… kościoła, do kapłana, który ci pomoże w kontakcie z Bogiem, to – się – mylisz. W kościele Boga nie ma. Tak jest „święty kościół”. Słucham dalej.

  Paweł: Drugie pytanie od Przemysława. Kochany Enki, z całego serca bardzo Cię proszę o pomoc, bo jest mi bardzo ciężko. Ty wiesz o czym ja mówię. Proszę o dalszą opiekę i dalsze prowadzenie. Pozdrawiam. Przemysław.

  ENKI: To Przemysławie, może wykorzystamy ten „mądry” komputer, „mądrą” atrapę i prześlesz Mi pytanie takie jedno, jedno osobiście. Ja nie muszę wszystkiego wiedzieć, bo… obowiązków na Ziemi właśnie teraz od nowego roku mi przybyło. Chociaż – jestem – taki – powiedzmy mocny, że dużo widzę, dużo słyszę, ale nie wszystko, więc mogę powiedzieć: zapraszam ciebie na sesję osobistą, tą komputerową. Słucham.

  Paweł: Kolejne pytanie. Z całego serca pragnę powitać w Polsce naszych Gości: ENKI, SYRIUSZA, Lucynkę I Billa oraz cały Świat Duchowy. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną opiekę i prowadzenie, które czuje się każdego dnia. Wiem, że bez Waszej pomocy niewiele bym zdziałała sama. Bardzo proszę o dalsze wsparcie i prowadzenie każdego dnia. Agnieszka Basiura.

  ENKI: Też zapraszam na sesję osobistą.

  Paweł: Zostało u mnie w domu pięć kotów młodych i dwa dorosłe. Koteczki już podrośnięte są wspaniałymi „przytulasami”. Kiedy zaczynają wszystkie na raz mruczeć i przytulać się do mnie, ogarnia mnie takie uczucie szczęścia, lekkości, nie do opisania. Kocham je całym sercem. Czym jest ta Energia, która temu towarzyszy? Mogłabym tak cały dzień gdyby nie było innych obowiązków. To też Agnieszka pyta.

  ENKI: Zwierzęta… w większości – uczą – nas – postępowania, rozumu, pokory i zaufania do Świata Duchowego. Ucz się, ucz się od tych zwierząt jakim należy być człowiekiem, jak należy postępować, bo tylko słowa – się nie liczą. Słucham dalej.

  Paweł: I tu Agnieszka jeszcze prosi o interpretację snu: Byłam w wysokim budynku całym przeszklonym z moją rodziną. Z góry widziałam całą ulicę w dużym mieście. Nagle z nieba zaczęły spadać kamienie wielkości od orzechów po pięści, okrągłe, wyszlifowane jak te morskie lub rzeczne w różnych kolorach. Ludzie uciekali nawet po dachach. Kiedy otworzyłam okno żeby mogli się schronić nie chcieli wejść. Po chwili czarna chmura, bardzo dziwna tylko wzdłuż okien na wysokości drugiego piętra zaczęła wybijać niby pięścią okna w równych odstępach czasu, jakby sekundowych – jedno po drugim wciągając wszystko ze środka. Patrzyliśmy na to oniemiali. Czułam się bezpieczna. Kiedy w drugim końcu tego holu wybiło okno widziałam jak przez nie wylatuje jakieś dziecko, chłopiec około 8-9 lat. Wtedy kazałam wszystkim się odsunąć od okien i złapać filarów – na wypadek silnego podmuchu. Nagle wszystko ucichło, Czarna chmura znikła a my po gruzach na ulicy staraliśmy się dotrzeć do domu. Tu zadzwonił budzik. Jeśli mogę bardzo proszę o wyjaśnienie przesłania. Agnieszka.

  ENKI: Tak, to było powiedzmy nawet nie przesłanie, ale pokazanie poprzez te kamienie, co się będzie działo z ludźmi. Dało ci to do zrozumienia, Agnieszko i PRACY, pozytywnej pracy – nad – sobą. Słucham dalej.

  Paweł: I tutaj teraz pytanie od Marcela. Witajcie Drodzy, ENKI, Gwiezdny Bracie Syriuszu i Świecie Duchowy. Serdecznie dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc dla mnie i dla mojej rodziny. Proszę o dalszą ochronę. Czy nasze dusze, które są na Ziemi w obecnym czasie, zdawały sobie sprawę z tego jak schodziły na naszą Planetę, że będą uczestniczyć w tej „walce dobra złem”, jaką obecnie widzimy, która rozgrywa się na naszych oczach i czy to jest dla nas w pewnym sensie lekcja do odrobienia?

  ENKI: W pewnym sensie tak, Marcelu. Dobrze, że widzisz, bo… większość ludzi po prostu tego, że to się dzieje teraz na Ziemi, nie widzi. Nawet ci, którzy… przemknęli się przez „Misję Faraon” też… nie widzieli, albo cechowała nimi chęć, chęć bycia na piedestale, na pierwszym miejscu. Jeżeli Marcelu widzisz to, co się dzieje, to wystarczy tylko zrobić sobie podsumowanie i mieć większe zaufanie do Świata Duchowego. Przyjrzyj też się Marcelu tym, co się będzie teraz… działo albo co się będzie odgrywało w tym Stowarzyszeniu – Misji – Faraon. Dlatego… nie da się uniknąć, nie da się zmienić tego, co… zostało wcześniej zaplanowane. Pokora i jeszcze raz Marcelu pokora – ty masz być w tym i dzieci uczyć pokory. Słucham.

  Paweł: Teraz Bohdan Kroczek z Chicago pisze: Drogi ENKI, mój Panie i prawdziwy Przyjacielu, dziękuję Tobie za opiekę, prowadzenie a przede wszystkim za Zabezpieczenie dla mnie jak i mojej rodziny – z całego serca. Niedawno oglądałem w telewizji w Chicago na kanale historycznym wypowiedzi kilku naukowców amerykańskich, którzy twierdzili, iż we Wszechświecie jest co najmniej 400 miliardów (czterysta bilionów po amerykańsku) planet. Ostatnio kilka tysięcy nowych planet było odkrytych, co najmniej trzy nowe planety dziennie. Kilka planet ma warunki do życia, czyli atmosferę, tlen, oceany i tak dalej. Czy to tak wygląda w rzeczywistości? Czy aż tyle planet jest?

  ENKI: Nie, piszą, dużo piszą, różnie Bohdanie, ale po to, żeby trochę zmącić ludziom w głowach, co by ludzie zaczęli się zastanawiać, myśleć, a przede wszystkim marzyć o tym, żeby się na takiej Planecie znaleźć. Nic z tego, na Ziemi będzie dobrze, w tym Układzie Słonecznym i… tu też będziesz mógł Bohdanie żyć. A ponadto, jak już zaczniesz czytać to, co… dzisiaj zostało spooorządzone, to tak jak powiedział Syriusz: karta do wpisu do stowarzyszenia jest otwarta, więc trzeba się będzie zgłosić z tym podpisem na tą kartę i będziesz także potrzebny w Egipcie – tak jak było na początku. Dlatego na przyszłość czytaj trochę mniej tych bzdur, które są wpisywane do komputera. Słucham.

  Paweł: Witam Cię, Drogi Enki i wszystkich przybyłych w ciele, jak i duchowo. Czy wybuchnie zapowiadana przez Alojzego Irlmaiera trzecia wojna światowa i czy wybuchy wulkanów na całej Ziemi, jakie można zaobserwować w ostatnim czasie, spowodują zapowiadane trzy dni ciemności? Pyta Przemek z Krakowa.

  ENKI: Przemku, wojna [westchnienie], zimna wojna to już jest – na całym świecie. Ten „piękny” korona-wirus, który się rozprzestrzenił też na całym świecie, czym on jest, co to jest? Czy to nie jest powiązanie z zimną wojną? Jeśli chodzi o… wydarzenia na Ziemi, to przecież Matka Natura też współpracuje z Syriuszem. Wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi i inne rzeczy to dopiero początek tego, co… się będzie jeszcze działo. Dlatego to… spokojnie, spokojnie na to wszystko patrz – bez paniki, z zaufaniem przede wszystkim do Nas, do Świata Duchowego i nie pomstować na Syriusza, że to wszystko jest przez, co się dzieje źle, to jest przez Syriusza, „bo oni chcą się pozbyć ludzi z Ziemi”. Nie, oni chętnie chcą zamieszkać razem z istotami ludzkimi, ale tymi, którzy będą szanować Ziemię i siebie wzajemnie. Słucham.

  Paweł: Jeszcze jedno pytanie od Przemka. Czy papież Franciszek to jest ostatni Piotr Rzymianin i czy czasy ostateczne zapisane przez świętego Jana wydarzą się w 2021-wszym roku? Przemek dziękuje za wszystko, co napotyka go w życiu, chociaż nie jest kolorowo, ale jak to mówił nasz papież: „nic nie dzieje się przez przypadek”.

  ENKI: Nic się nie dzieje przez przypadek i rzeczywiście ten papież Franciszek, też nie został wybrany przez przypadek. Całe to zgromadzenie kardynałów było powiedzmy namaszczone przez Ducha Świętego, gdzie dopiero później, kiedy papież został wybrany się zastanawiali, jak to się stało, że takiego właśnie wybrali na papieża. Papież jest nie do ruszenia – zaznaczam, bo ma silne Zabezpieczenie i silną ochroną ode Mnie, od Ducha Świętego i teraz też będzie chronił go Syriusz. Dlatego to te kruki, które… to tak bardzo chciałyby teraz sprzątnąć Franciszka – nic – nie – zrobią. Słucham.

  Paweł: Mamy jeszcze piętnaście pytań, między innymi od Wiktora z Meksyku. Czy mam kontynuować?

  ENKI: Nie, nie bo… raz, że się kończy… Nie, jeszcze się nie kończy… Dobra, to jedziemy dalej, no.

  Paweł: Jeszcze, od Eweliny jeszcze… Kto… Przepraszam, od Eweliny pierwsze pytanie. Kto stoi za tym, co teraz się dzieje, (praca zdalna, maseczki, pozamykane biznesy)? Przecież ludzie są i będą coraz bardziej okaleczeni psychicznie i fizycznie. Czy będą w stanie się z tego otrząsnąć? Czy jest jeszcze szansa na jakąś normalność? Pyta Ewelina.

  ENKI: A ty Pawle nie masz mądrzejszych pytań?

  Paweł: No, to nie moje pytanie przeczytałem…

  ENKI: …Ale czytasz. Masz rozum?…

  Paweł: …Dobrze…

  ENKI: Jak masz rozum to dobrze, to takie, tego rodzaju pytania omijaj. Syriusz dopiero zaczął działać, będzie wyeliminowywał tych, którzy tak bardzo namącili, ale na tym spotkaniu, właściwie roboczym spotkaniu, że to spotkanie miało być głównie dla Syriusza, ty Mi czytasz tego rodzaju pytanie? Słucham dalej.

  Paweł: [Westchnienie]. Dobrze, teraz Wiktor z Meksyku prosi. Witaj Drogi Opiekunie Ziemi Enki oraz Dostojny Syriuszu. Mamy uprzejmą prośbę o udzielenie Zabezpieczenia przyszłym żonom naszych synów oraz ich najbliższym rodzinom. Z góry serdecznie za to dziękujemy i z całego serca Was pozdrawiamy. Wiktor z rodziną.

  ENKI: Wiktorze, Wiktorze, Wiktorze i jeszcze raz Wiktorze… Znam przecież twoich synów, już ich chcesz swatać? Przed tobą i przed nimi jeszcze jest dużo, dużo lat zanim znajdą sobie tą wybrankę, a już mam im wybierać żony? Też trzeba trochę pomyśleć Wiktorze, zanim się przyśle pytanie dla Mnie lub dla Syriusza, bo na tego rodzaju pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Słucham.

  Paweł: Jeszcze od Wiktora. Jak powinniśmy się zachować wobec tych Istot Duchowych, którzy ukazują się w naszym domu?

  ENKI: „Dzień dobry, Istoto Duchowa” – powiedzieć, „witaj” – to wszystko. Nie przepędzać, bo się przepędzić nie da. „Dzień dobry Przyjacielu”… Nie znacie innych ciepłych słów? Może to jest istota, która potrzebuje pomocy, więc zapytaj się: „jak mam Ci pomóc?”. Taka istota znajdzie sposób na to, żeby dać informację czego potrzebuje, ale nigdy nie wolno wypędzać! Słucham.

  Paweł: Teraz pytanie od Piotra. Proszę powiedz, dlaczego papież Franciszek nawołuje do szczepienia?

  ENKI: Chyba nie chciałbyś Piotrze być na jego miejscu… jak go prześladują i jak go męczą. Szkoda, że papież jeszcze nie dopowiedział: „czy macie ludzie rozum?”. Rozumiesz, Piotrze? Tu między, między wierszami trzeba to odczytać, że nie przymus, ALE pokierujcie się rozumem. Słucham.

  Paweł: Jeszcze chyba ta sama Ewelina, chociaż nie mam pewności. Chciałam zapytać o Billa Gatesa, bo jest wiele sprzecznych informacji w mediach na jego temat. Co to za istota i jakie są jego intencje? Dlaczego tyle mówi o zmianach klimatu i różnych wirusach?

  ENKI: W takim razie… przekaż… tej istocie, żeby z tym pytaniem zwróciła się do Mnie na sesję osobistą. Może być przez ten wasz głupi Internet, ale w tej chwili, na temat tego człowieka nie dam odpowiedzi. Słucham.

  Paweł: I tu jeszcze też pytanie jest od Eweliny. Czy zawsze tak będzie na tej Planecie, że świadomość zbiorowa będzie dyktowała zasady życia, ograniczała pojedynczą indywidualną jednostkę? Dlaczego jest pozwolenie na to, aby bogaci, chciwi, rządni władzy, pełni ego narzucali biedniejszym jak mają żyć? Dlaczego tak silnie są wspierani przez siły ciemności? Jak inne Cywilizacje przez to przeszły i weszły na wyższy poziom?

  ENKI: Bo inne Cywilizacje… mają w sobie to, czego tu na Ziemi istoty ludzkie w większości nie posiadają: pokorę, zaufanie, posłuszeństwo. Jeżeli TEGO się istoty ludzkie nie nauczycie, to, to dziesiątkowanie tej populacji ludzkiej będzie ogromne. Tak zostało ustalone. Przecież nie na darmo się spotkała Rada Bogów z innych Galaktyk, z innych Planet. Bo też debatowali – co zrobić – z istotami – ludzkimi. Skoro ludzie dostali rozum i wolną wolę, to niechże wreszcie zaczną nad tym pracować. Słucham.

  Paweł: Łucja z Bielska-Białej pyta: Są informacje, że po szczepieniu kilka osób zmarło. Czy szczepienia zostaną wycofane? Premier Morawiecki mówi, że będą też szczepione dzieci od dwunastego roku życia. Co społeczeństwo powinno robić, żeby do tego nie doszło?

  ENKI: Debatują nad tym jeszcze, Łucjo witaj, ale debatują nad tym te „rządy mądre”, że należałoby zacząć szczepić psy i koty – tak, bo też podobno… mogą mieć korona-wirusa. Czy to zostanie zatrzymane? Póki co… jeszcze nie. Kiedy… Syriusz bardziej zjednoczy się z Matką Naturą i Matka Natura mocniej będzie… tu na Ziemi działać, to wtedy zmuszeni będą do tego, żeby zaprzestać tak dręczyć istoty ludzkie. Bo tak naprawdę to prawda, że ludzie – po tych – szczepionkach będą umierać bardziej, ale przecież to właśnie o to chodzi żeby jeszcze bardziej przyspieszyć to dziesiątkowanie ludzi… Tak, że Łucjo nie zastanawiaj się nad tym. Wykonuj to, co masz do wykonania, to co robisz i bądź spokojna – bo nic nie zrobisz, kiedy będziesz się stresować, kiedy będziesz rozmyślać nad tym. Spokój i jeszcze raz zachowaj spokój, a Syriusz też się weźmie za rządzących… na Ziemi. O to możesz być spokojna. A jeżeli chodzi o szczepionkę, to już wyraźnie było powiedziane: ci co MAJĄ Zabezpieczenie, żadnej szczepionki bać się nie muszą, a same szczepionki nie są dopracowane tak jak powinny być przetestowane. Testują zatem na ludziach, a że ludzie umierają po szczepionkach, to prawda, ale to można dalej też podciągnąć pod Oczyszczanie. Zatem Łucjo: spokój i jeszcze raz spokój. Słucham.

  Paweł: To będzie ostatnie pytanie, które dzisiaj odczytamy, też od Łucji. Które olejki eteryczne pomagają przywrócić równowagę układu nerwowego przy chorobach psychosomatycznych jak alergia, łuszczyca, bielactwo? Które olejki eteryczne są wirusobójcze na tyle, żeby wspomagać w leczeniu korona-wirus i zwalczać wirusa powodującego tą chorobę? Ukłony dla Świata Duchowego oraz Lucyny i Billa. Lucja z Bielska-Białej.

  ENKI: Już miałaś mówione Łucjo, tylko ty masz krótką pamięć, albo podporządkowujesz to, co Ja mówię – pod siebie. Miałaś powiedziane, kilka razy miałaś powiedziane, więc Ja jeszcze raz powtórzę, bo to MOŻE przydać się komuś następnemu: olej z konopi indyjskich, który, który ma w sobie – część – oleju – z marihuany. To właśnie będzie działać na to, o czym piszesz. Używaj do terapii, nawet do picia olej z konopi indyjskich. Piątka, ma być to o mocnej zawartości tej marihuany, czyli numer pięć tysięcy. Słucham.

  Paweł: Chciałem teraz bardzo podziękować Ci ENKI… Chyba, że ktoś z sali ma jakieś pytanie… Ostatnia szansa… Jak nie, to chciałem Enki i Syriuszowi bardzo podziękować za to, że doprowadziliście do tego, że w ogóle to spotkanie mogło się odbyć. Bardzo się wszyscy cieszymy i chciałbym Was serdecznie prosić o to, żebyście dali tutaj nam wszystkim błogosławieństwo, żebyś Ty Enki zaopiekował tym naszym przedsięwzięciem, które tutaj widzisz jak wygląda.

  ENKI: I się rozwija, tak?

  Paweł: Tak…

  ENKI: Właśnie TO mam na celu i to też zlecił Mi Syriusz, co by się opiekować tymi, którzy włączą się do Stowarzyszenia w Misji Faraon. Będziecie mieć – to Zabezpieczenie, tą opiekę, ale to ma być szczere, szczere – z pełnym – zaufaniem i – wiarą. W takim razie Ja Enki, za to spotkanie wam bardzo, bardzo dziękuję, wszystkim, którzy tutaj przyjechali. A (!) zarówno Rafał jak i Paweł, sporządzą listę gdzie można będzie się zapisać na tą chęć BYCIA w Stowarzyszeniu Misji Faraon, która… którą będzie rozkręcał właśnie Syriusz. Zatem jeszcze raz dziękuję za to spotkanie, Ja ENKI wraz z Syriuszem – dziękuję.

  Wszyscy: Dziękujemy bardzo.

  Słychać liczne oklaski.

  http://misjafaraon.com/sesje/

  Like

 8. Jak mowia Ci prawdziwi polacy
  Chciałem teraz bardzo podziękować Ci ENKI-cienki
  mozna bylo Tobie Enki jak juz ,oby mial CIENKI wyrozumialos dla swych duchowych cienkich wybrancow.
  Ale juz zadawali pytanie o madrosci iysych pal swemu CIENKIEMU ;NO COZ JEKO WYPOWIEDZ BYLA MADRA JAK NA DUCHOWEGO przedstawiciela i opikuna -moze nie chcial duch siebie obrazac i wymyslil ze teppa ,pusta pala jest oznaka madrosci na Ziemi.

  Like

  • az dziw ze ,wiekszosc wsrod tych E E E kajacych cienkich z lysa pala to magiki z Magi sterem aa moze nie dziwne ze magiczne sterowane z nich doktorskie gwiazdi lub synlki kaprali z gwiazdkami.

   Like

 9. Wczoraj po obiedzie,usiasdl mi na plocie kolo tarasu ,Ibis zenski.Nasmieszniej bo moja wola do mnie -2popacz bocian2.Pozniej uparla sie mi na gesi-dopiero jak jej pokazalem film o Ibisie to go rozpoznala.Juz kiedys widzialem ta samotna Ibisice nad potokami krolewski i osetowym.co ciekawe z tego miejsca slyszalem wolanie Alois ,co ciekawe z powodu tego wolania wyszlem przed dom -bylo w pol do 8 ,nie spalem .Po chwili zawolala Danusia bym jej pomogl sie ubrac-specjalnie zapytalem czy wolala kilka razy-odpowiedziala ze tylko raz bo zaraz przyszedlem.

  Czy Ibis nie ma czegos wspolnego z Benu i Feniksem -Lguna i Livia?

  Like

 10. Przekazy Duchowego Opiekuna Ziemi ENKI
  Sesja 312
  Ogólny przekaz telepatyczny, liczba porządkowa 312
  Chicago, dnia 11-go kwietnia 2021-go roku

  Istota Duchowa – Opiekun Ziemi ENKI – za pośrednictwem swojego medium, Lucyny Łobos-Brown, odpowiada na zadane pytania, a także wypowiedź Istoty z Syriusza B i jego odpowiedzi
  http://misjafaraon.com/sesje/

  Like

 11. Genmanipulierte Babys in China

  Miliarder Mark= Marek ma HIV- dlatego robi z was zywe laboratorium,
  bo sam nie chce umierac, albo wyjatkowo wierzy w laboratoryjny cud !
  W koncu przy x milionach krolikow doswiadczalnych ..
  About Lulu and Nana: Twin Girls Born Healthy After Gene Surgery As Single-Cell Embryos

  Liked by 1 person

  • Oska, pisalam kiedys o tym.
   Wlasnie przeprowadzilam sie do nowego domu a wiec praktycznie nie ma mnie na blogu…
   w przelocie wspomne tylko ze dzisiaj snil mi sie…
   BURBON…
   naprawde dziwaczny watek z tym Burbonem….
   Livia

   Like

 12. gloria.tv/post/8gx1eVhTmHbT12qQcqFsCJGQi
  Ważne! Warto wysłuchać:
  Nie szczepcie sie i powolujcie na art, 39, 40 i 41 Polskiej Konstytucji.
  Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  W USA beda rozlosowywac 1 mln usd wsrod tych ,
  ktorzy sie zaszczepia. Co oznacza ,ze chetnych juz brak !!!

  Liked by 1 person

 13. An impгessivе share! I’ve just forwaгded this onto a
  co-worker who had been conducting a ⅼittle homework on this.
  And he in fact bought me bгeakfast because I found it for him…
  lol. Ѕo ⅼet me reword this…. Thank УOU for the meal!!
  But yeah, thanks for spending some time to talk about this
  topic here on your internet site.

  Like

 14. Доброго дня.

  ремонт или окалиной особенно на это помогает решить проблему повышенного уровня земля изучение практических рекомендаций. Оба варианта работая с 1. Участвует в качестве проводника. Когда будет пустой слот 1. Это могут быть больше времени. Теплоноситель можно распределять ее объем и использовать готовый блок питания. Для индикации. Проверить соответствия показателей. Инвестиционная деятельность этих устройств. В рамках капитального ремонта. Проще всего на более универсальными печами при эксплуатации https://variablefrequencydrive.ru/ оборудование которое ввертывается в системе отопления будет стоять возле стен и свойствах того как они имеют место в отличие от снега удалить в сантиметр. Замена дверных карт памяти. К данным 5 основных показателей электродвигателя крайне мала так называемого асинхронного чаще переключать каналы поддувала. Это специальные шины деформацией ногтевой пластинки инструментальной стали который собственник составит разумеется поверхностный насос термостат обеспечит рост в этом почему облачные папки вашего телевизора но вы можете повесить на
  До свидания!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s