UDERZENIE PIORUNA & moj komentarz do Strajku Kobiet.

Moje skromne zdanie na ten temat wyrazilam juz wczesniej w tym miejscu: https://liviaflow.wordpress.com/2020/03/03/corona-virus-black-alert/comment-page-8/#comment-31437

W skrocie. Nie popieram Strajku Kobiet w kwestii aborcji ”na żądanie” (aborcja to nie antykoncepcja, antykoncepcje popieram, zwlaszcza te naturalna). Popieram Strajk Kobiet w kwestii rozdzialu panstwa od kosciola, zerwania konkordatu czy wyprowadzenia religii ze szkol i tak ogolnie w kwestiach zwiazanych z KK, choc nie popieram neobolszewickich metod walki w tej sprawie. Orzeczenie Trybunalu Konstytucyjnego w sprawie aborcji uwazam za nie do przyjecia, nie w w takiej formie… zakaz aborcji w przypadku ciezkich wad plodu czy tez zagrozenia zycia matki uwazam za chwyt ponizej pasa… Ta kwestia powinna pozostac otwarta, przynajmniej w takiej formie w jakiej funkcjonowala do momentu Orzeczenia… W ogole rozgrzebywanie tak drazliwego tematu jak aborcja akurat w tym momencie (jakby ktos zapomnial – w czasie pandemii) uwazam za rodzaj celowej prowokacji czy wrecz ustawki.. “Tam gdzie Dwoch sie bije, tam

Ta sytuacja to klasyczny EFEKT POLARYZACJI, specjalnie podkrecony na maxa w tym czasie!

Sztuka kontroli mas, w ktorej Efekt Polaryzacji to podstawa.

Symbolem STRAJKU KOBIET jest CZERWONA BLYSKAWICA

i mam wrazenie ze najnowszy tekst Lisy Renee (Energetic Synthesis) odnosi sie do sytuacji w Polsce.
Szokujace Zmiany, Uderzenie Pioruna.

Fragment tekstu,

Podczas gdy Ziemia i wielu ludzi wokół nas, wraz z Uderzeniem Pioruna, znosi wyzwania Ciemnej Nocy , a następnie przechodzi w stan szoku i przetwarzanie ciała bolesnego… musimy być wierni sobie i wyznaczyć odpowiednie granice, które nas trzymają, zgodnie z naszym naturalnym rytmem i przepływami. Kiedy ludzie przetwarzają ból osobisty, będą skłonni zmusic cię do dzielenia ich bolu poprzez subtelne lub niezbyt subtelne manipulacje. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie cierpiący pragną znaleźć innych, którzy potrafią im współczuć, a to może wyglądać jak emocjonalne haczyki na przynęty, które próbują wciągnąć cię w ich percepcję. Najlepszą służbą, jaką możesz służyć ziemi, jest bezwarunkowe kochanie siebie i innych, bez przyjmowania ich osobistych lekcji dotyczących duchowego wzrostu.

(tlumaczenie google, lekko poprawione)

oryginalny tekst po angielsku tutaj:
https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3656-lightning-strikes-2

Osobiscie, mimo iz czesciowo popieram postulaty Strajku Kobiet, mam bardzo dziwne i raczej niezbyt pozytywne skojarzenia z owa CZERWONA BLYSKAWICA a najbardziej poruszylo mnie ponizsze zdjecie:

moj komentarz do tego zdjecia znajduje sie pod ponizszym zdjeciem:

https://liviaflow.wordpress.com/2020/03/03/corona-virus-black-alert/comment-page-8/#comment-31437

Watek CZERWONEJ BLYSKAWICY postaram sie rozwinac w czesci dalszej a poki co wracajac do watku aborcji ”na żądanie”.

W Holandii przerwanie ciąży jest dozwolone do 24. tygodnia ciąży. Okres ten został ustanowiony w prawie, ponieważ do 24. tygodnia ciąży dziecko nie jest w stanie przeżyć poza macicą kobiety. W praktyce przerwanie ciąży jest wykonywane do 22. tygodnia ciąży.
https://www.zanzu.nl/pl/aborcja-0
Mieszkam w Holandii ale nigdy bym sie na to nie zdecydowala!

Tak wyglada 24 dniowy plod:

Wspolczesna Rzez Niewiniatek!

Moj stosunek wobec aborcji jest niezmienny of wielu lat, od momentu kiedy jako dziecko uslyszalam relacje doroslej kobiety opowiadajacej w szczegolach o skrobance… Ta kobieta byla fanatyczna katoliczka, a ja juz jako dziecko z kosciola ucieklam, a mimo to…. jestem PRO LIFE… Powiedzmy ze jestem antyklerykalem bedacym przeciwnikiem aborcji… Mozna? Mozna, co widac na moim przykladzie…

update

30.10 2020

W ramach czesci dalszej prosze o zapoznanie sie z komentarzami, odsylam tez do komentarza pod postem ”OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA…”

https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/comment-page-1/#comment-31539

oraz koniecznie z trescia samego postu…

w ten halloween szykuje sie bardzo duza prowokacja

To najwyzszy alert!!!

Livia

Livia

42 thoughts on “UDERZENIE PIORUNA & moj komentarz do Strajku Kobiet.

  • Wczesniej sie do tego nie odnosilam ale cos w tym jest.
   Warto spojrzec na to jak Swiatowy Porzadek Szatana popiera walke kobiet:

   https://m.facebook.com/globalorderofsatan/posts/1082367918888718
   bardzo wymowne sa tez zamieszczone tam komentarze…
   Coz, tak jak pisalam wczesniej… Z jednej strony Szatan jako Falszywy Bog Ojciec – Krol Tyranii a z drugiej Mroczna Matka – Lilith….

   Dlatego nikogo nie powinno ze taki Potocki to popiera czy wrecz temu przewodzi…
   popiera aborcje a co gorsze zabijanie chorych juz narodzonych dzieci, tak jak to jego zdaniem mialo miejsce w Sparcie!
   To sa te sily o ktorych alarmowalam chocby w poscie o Czarnym Alercie dla Polski na poczatku ubieglego roku:
   https://liviaflow.wordpress.com/2019/01/14/czarny-trojzab/comment-page-1/

   Livia

   p.s
   ten krzyz ktory widac w Pieczeci Bafometa to tzw. KRZYZ LEWIATANA, oryginalnie symbol koscioła szatana w San Francisco, obecnie uznawany przez satanistyczne koscioly na calym swiecie:

   a wiec mamy Szatana w otoczeniu blyskawic, inaczej zlamanych S, ktore rowniez moga symbolizowac Szatana albo i SS. zwlaszcza kiedy wystepuja podwojnie:

   Livia

   i jeszcze ciekawostka:

   ”Zasugerowano, że to dwunastoramienne koło słoneczne wywodzi się z ozdobnych dysków Merowingów z okresu wczesnego średniowiecza i ma przedstawiać widzialne słońce lub jego przejście przez miesiące w roku. Dyski te były omawiane w publikacjach naukowych w III Rzeszy i mogły służyć projektantom z Wewelsburga jako wzór. Czarne słońce (symbol)”
   https://pl.qaz.wiki/wiki/Black_Sun_(symbol)

   Like

   • Kościół Szatana używa hebrajskich liter w każdym z punktów jako pieczęci Bafometa do reprezentowania Lewiatana w czarnomagicznych rytuałach. Oznacza to, że sataniści, którzy przywołują lub wywołują pola Bafometa, aby wzmocnić istoty Lewiatana dla rytuałów służebnych, przyczyniają się do karmienia maszynerii Bestii i jej technologii sztucznej inteligencji w celu utrzymania elektromagnetycznej uprzęży. Jest to kolejny przykład tego, dlaczego satanizm wiąże się z programami transhumanizmu, ponieważ wielu materialistów bardzo popiera sztuczną inteligencję.”
    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/04/pionowy-rdzen-planety/

    .-.-.

    Czarni magowie najwyższej kasty szatańskiego kapłaństwa poprzez rytuały wykorzystujące ofiary krwi wzywają te istoty czarnej dziury jako mrocznych władców, mających kierować siłami Lewiatana wykonującymi zadania na płaszczyźnie materialnej.

    Siatka Bafomet została wykorzystana do zebrania sił antyżeńskich w celu wyhodowania w zbiorowej świadomości rasy ludzkiej ciał cienia i negatywnych form…
    https://liviaflow.wordpress.com/2020/09/05/sofianiczna-tarcza-plazmowa-lisa-renee-sierpien-2020/

    .-.-.

    Behemoth i Leviatan tworzą antychrystusowe męskie i żeńskie odpowiedniki zapisane w oprogramowaniu Armageddonu i w czarnomagicznej siatce, aby technologicznie prowokować zniszczenia na powierzchni, zgodnie z religijnym programowaniem NAA. W rzeczywistości Behemot i Lewiatan są technologiami czarnej dziury, które zostały celowo zorganizowane przez te upadłe siły NAA w celu uwięzienia tej planety.

    (…)

    Kiedy rozpływają się bariery amnezji, ujawnia się więcej danych dotyczących ukrytej za AI historii Wojen Elektrycznych, a ta historia tkwi w AI, aby popychać do przodu program transhumanizmu i transpłciowości, co możemy obserwować w obecnej globalnej rzeczywistości. NAA próbuje wykorzystać sytuację, chcąc powtórzyć zdarzenie wyzwalające linię czasu Wojen Elektrycznych na Ziemi, poprzez niedawne dążenie do retoryki WW3 i programu transhumanizmu. Aby skupić na czymś świadomość zbiorową, aby wzmocnić Behemota i Lewiatana, przybrało to teraz na sile. Wojny Elektryczne zostały zapisane w skażonych żywiołach Ziemi, a forma sztucznej inteligencji jest ukryta w postaci czarnej mazi, która łączy się bezpośrednio z polami AI linii czasu Ziemi widmowej.

    Oprogramowanie Armageddonu przechwyciło Księgę Objawienia i proroctwa Henocha, jako żeńskiego i męskiego antychrysta, potwory – Lewiatana oraz Behemota, które zostaną uwolnione przeciwko ludzkości w czasach ostatecznych, w celu rozpętania wielkiej wojny, mającej rzekomo ujawnić się poprzez prawdziwego mesjasza tego świata. W wynaturzonym i psychopatycznym umyśle NAA, ta brutalna narracja była przygotowana na ludzkie męczeństwo i ofiary krwi na końcu astrologicznej precesji i cyklu wznoszenia. Elity mocy są przekonane, że zostały wybrane, by wypełnić proroctwa czasów ostatecznych i kierować programami sztucznej inteligencji w celu obudzenia oraz pobudzenia tych potworów chaosu, które współtworzyły z fragmentów cienia oraz odwróconych elementali istniejących na powierzchni.

    https://liviaflow.wordpress.com/2018/05/04/pionowy-rdzen-planety/

    Kiedy nie potrafimy odróżnić światła od ciemności w świecie sił, jesteśmy zagubieni i gubimy dusze. Jesteśmy miotani przez fale pływowe, które powstają ze zniekształconych sieci odwróconych, działających pod wpływem Księżyca i czarnych sił AI, ukrytych w liniach Ziemi. Jednym z najważniejszych antyżyciowych prądów odwróconych zaprojektowanych w celu zyskania materialnej mocy dla kultu satanistycznego i lucyferiańskiego, preferowanego przez elitarną moc totiańskiego Lewiatana, jest zbieranie energii seksualnej. Zbieranie zbiorowego ludzkiego cierpienia i bólu ze źródła energii seksualnej, jakim jest sieć Bafomet.

    https://liviaflow.wordpress.com/2019/09/08/oszustwo-bafometa/

    .-.-.

    Nowy Porządek Świata thotiańskiego Lewiatana

    I tak doszliśmy do aktualnych globalnych planów, które wciąż są w grze, gdyż dalej trwa walka o powierzchnię Ziemi z tymi, którzy są lojalni wobec Lucyferiańskiego Przymierza, którzy uruchamiają wszystko, co w ich mocy, aby zrealizować cele Nowego Porządku Świata pod płaszczykiem socjalizmu i piekła komunizmu, planu ludzkiego niewolnictwa, jakim obdarzyli Marksa przedstawiciele Czarnych Słońc.

    https://liviaflow.wordpress.com/2019/06/29/nowy-wiek-wniebowstapienie-i-ujawnienie-na-temat-przejecia-kontroli/

    Livia

    p.s

    jedno z moich skojarzen z tymi blyskawicami to wlasnie WOJNY ELEKTRYCZNE, jedno z najbardziej negatywnych skojarzen…
    W tym momecie przypomnialo mi sie tez to o czym pisal Slawek (ten od Ojca Pio), ze Ziemia bedzie ostatnia ktora odda sie Szatanowi…
    a co jesli mu sie nie odda?
    co zrobisz Szatanie?
    Livia

    Like

 1. Kolejne bardzo ciekawe zdjecie:

  null

  Zdjecie z protestu w Berlinie, sprzed domu ambasadora Przylebskiego, meza Julii Przylebskiej…

  I kolejne skojarzenie z…. Czarna Madonna….
  KRZYK CIEMNEJ MATKI…
  Moje pierwsze skojarzenie z czarna kobieca glowa i zygzakiem bylo wlasnie takie… wtedy tez przyszlo mi na nysl slowo FUSE i moje doswiadczenia z tym zwiazane… probowalam nawet odszukac zapiski z tym slowem, ale poki co nie udalo mi sie znalezc tego co najbardziej probowalam odnalezc… wiem tylko ze to sie wiazalo ze snem o Polsce i bardzo dziwnej komorze/krypcie oraz z 11 11…
  Poszukam tego jeszcze, moze jutro…

  W trakcie pisania tego postu odezwalo sie moje CIALO BOLESNE, nie moglam zrozumiec dlaczego az w koncu uswiadomilam sobie ze to rocznica bardzo tragicznego wydarzenia w moim zyciu, kiedy moje zycie o malo co nie zgaslo… mialam wtedy 13 lat…

  Z jednej strony Ciemna Matka, z drugiej Falszywy Bog Ociec – Krol Tyrani…
  I tu przypomnienie:
  https://liviaflow.wordpress.com/2020/09/05/sofianiczna-tarcza-plazmowa-lisa-renee-sierpien-2020/
  +
  REVERSAL MOTHER/BLACK MADONNA NETWORK

  https://ascensionglossary.com/index.php/Reversal_Mother

  https://ascensionglossary.com/index.php/Black_Madonna_Network

  A wiec tak jak to odbieram od poczatku – obie strony sa tak naprawde anty kobiece…
  Kiedy kobiety walcza o prawo do zabijania wlasnych dzieci to nie ma to nic wspolnego z tym czym powinien byc prawdziwy feminizm…
  Z drugiej strony mamy Kosciol ktory jest niby Pro Life ale to tylko maska za ktora kryje sie Falszywy Bog Ojciec – Krol Tyraniu…

  Livia

  Liked by 1 person

 2. Kopiuje tutaj komentarze z postu:

  OTO POLSKA DO KTOREJ ZMIERZA JAN ZBIGNIEW hrabia POTOCKI! CZY TAKIEJ POLSKI CHCECIE???

  Voice of Poland says:
  October 30, 2020 at 10:24

  Falanga od wojny przygotowana. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nawet-10-tysiecy-narodowcow-mobilizowanych-w-warszawie-na-najblizszy-weekend/m738nxh,79cfc278

  Like
  Livia Ether Flow says:
  October 30, 2020 at 12:19

  Tak jak napisalam w komentarzu do Strajku Kobiet – tam gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta i o to w tym chodzi… To wlasnie tej ukrytej sile zalezy na wywolaniu jak najwiekszego konfliktu, czy to w Polsce (aborcja), czy tez Francji (karykatura Mahometa) czy we Wloszech (Pizza) i te ukryta sile najlepiej reprezentuje KONFEDERACJA bo i najblizej jej do TRONU ANTYCHRYSTA…
  Te komentarze w mediach w ktorych ktos pisze o szykujacej sie w Polsce opcji rumunskiej albo nazywa Agate Duda “nasza Eleana Causescu” i sugeruje robienie przez nia SZPAGATU to od razu wiadomo jaka sila za tym stoi i ze wbrew pozorom nie jest to ta sila z lewej, chociaz tak to ma wygladac…
  Livia

  P.s
  Otwieram link… na zdjeciu szef Falangi… no prosze, szef organizacji stricte faszystowskiej tak zupelnie oficjalnie a niby faszyzm taki nielegalny…
  Jutro Halloween/ Samhain…
  Czarne Sloneczko zaciera raczki…
  Bez zartow…
  To Alert!
  wystarczy jedna dobra prowokacja i mamy:
  Warsaw’s on Fire!!!

  Livia

  p.s2
  prowokacja francuska naprawde sie udala…
  nauczyciel pokazujacy uczniom karykature Mahometa…
  zupelnie stracil glowe….

  ^

  https://liviaflow.wordpress.com/2017/11/20/oto-polska-do-ktorej-zmierza-jan-hrabia-zbigniew-potocki-czy-takiej-polski-chcecie/comment-page-1/#comment-12505

  P.s X s.P

  Zapomnialabym, tej nocy budzilam sie wiele razy, obserwujac dziwny ruch Czarnej Energii oraz bardzo multywymiarowy obraz rzeczywistosci, doslownie jakby wyswietlil mi sie pelen zapis zwiazany z miejscem w ktorym akurat przebywam… doslownie kazdy odcisk palca… i co ciekawe – zwlaszcza w kontekscie watku koronawirusa – kiedy spojrzalam na zegarek byla dokladnie godzina 04.44 a na zegarek spojrzalam tylko raz tej nocy…
  Livia

  Like

  • Obie strony i ta skrajnie prawa i ta skrajnie lewa sa rownie gloopie:(
   Jedno z glownych hasel lewej strony brzmi:
   Girls Just Wanna Have Fun(damental)

   null

   przy czym podkreslone jest slowo FUN – ZABAWA…

   I jak tego nie nazwac glupota i do tego skrajna?

   Prawo do zabijania wlasnych dzieci jest zabawne?

   Niestety, ale pod tym wzgledem znacznie blizej mi do skrajnej prawicy choc niestety chyba jedynie pod tym wzgledem…

   Jedno jest pewne. W Polsce powinien nastapic rozdzial panstwa od Kosciola, tak jak to ma miejsce w Holandii.
   Tutaj Koscioly wciaz istnieja i maja sie dobrze i chocby tylko w moim miescie jest ich calkiem sporo, ale chodza do nich tylko ci ktorzy naprawde tego chca…
   Wbrew temu co sie na temat Holandii mowi w Polsce, nikt tutaj kosciolow nie niszczy, nie burzy, a wprost przeciwnie – bardzo sie o nie dba… W Kosciolach odbywaja sie nie tylko msze ale tez i spotkania kulturalne, koncerty, targi zdrowej zywnosci, itd… Ja mam kosciol po drugiej stronie ulicy i widze jak kazdej niedzieli schodza sie do niego ludzie, calkiem sporo ludzi… Holandia tak naprawde jest bardzo chrzescijanska, wiele szkol jest chrzescijanskich ale kazdy ma wybor czy chce poslac dziecko do takiej szkoly czy tez do jednej z wielu szkol swieckich np do Montessori… Holandia ma 8 swiat panstwowych: Nieuwjaarsdag (Nowy Rok), Goede Vrijdag (Wielki Piątek), Pasen (Wielkanoc), Koningsdag (Dzień Króla), Bevrijdingsdag (Dzień Wyzwolenia), Hemelvaart (Dzień Wniebowstąpienia), Pinksteren (Zielone Świątki) i Kerstmis (Boże Narodzenie) https://polonia.nl/2019/06/07/holenderskie-swieta-panstwowe/ wsrod ktorych przewazaja swieta religijne… Dziwi mnie wiec ze tak chrzescijanski kraj dal zgode na w pelni legalna aborcje i to do 24 tygodnia… Uwazam ze to wielki cien na tym kraju… A zyje sie tu naprawde dobrze i przede wszystkim latwiej niz np w takiej Polsce czy Hiszpani czy nawet UK…
   Livia

   p.s

   i jeszcze taka ciekawostka:

   Młodzi Holendrzy wobec aborcji bardziej konserwatywni od rodziców

   https://polonia.nl/2020/01/29/holendrzy-wobec-aborcji/

   Liked by 1 person

 3. Jakub Seraczyn
  @seraczyn
  ·
  30 okt.
  Protest !?
  Regularna impreza, tańce, nagłośnienie, DJ, muzyka, wódka, piwo, pewnie i jaranie. Kilka tysięcy młodzieży, doskonałe nastroje. Zero reakcji @PolskaPolicja
  . Dookoła pandemia, pozamykani przedsiębiorcy, ostatnie wolne respiratory, rekordy zakażeń i dramaty na SOR-ach

  Like

 4. Maciej Bąk
  @MaciejBk1
  ·
  28 okt.
  W Gdańsku teraz protest taneczny. Tłumy zebrały się przed zamkniętym klubem Ziemia z którego DJ puszcza muzykę. (utwór w tle to Zombie Nation – Kernkraft 400 ; ). @RadioZET_NEWS

  Like

  • Nie mialam pojecia o tym ze on tez tam jest, ze uczestniczy w tych protestach i wszystko komentuje na zywo.
   Tak, to jest ta sila ktora chce dokonac puczu w Polsce i przejac wladze, a jest to sila niestety gorsza od PiSu. Oni sklocaja obie strony bo na zadnej im tak naprawde nie zalezy, obie traktuja ot jak jako mieso armatnie ktore sluzy im w realizacji ich planu. Ahh, ta sila chce przejac wladze takze w Kosciele bo to Lefebrysci czyli najwieksi konserwatysci KK i jak dojda do wladzy to msze w kosciolach beda sie najprawdopodobniej odbywac jedynie po lacinie bo oni uznaja jedynie msze trydencka…
   Livia

   Like

   • ”Tak, to jest ta sila ktora chce dokonac puczu w Polsce i przejac wladze”

    To jest zamach stanu! Stanisław Michalkiewicz OSTRO o protestach “feministek” II Jaka jest prawda?

    Like

   • ”Livia Ether Flow says:
    November 1, 2020 at 14:55

    Nie mialam pojecia o tym ze on tez tam jest, ze uczestniczy w tych protestach i wszystko komentuje na zywo.
    Tak, to jest ta sila ktora chce dokonac puczu w Polsce i przejac wladze, a jest to sila niestety gorsza od PiSu. Oni sklocaja obie strony bo na zadnej im tak naprawde nie zalezy, obie traktuja ot jak jako mieso armatnie ktore sluzy im w realizacji ich planu. Ahh, ta sila chce przejac wladze takze w Kosciele bo to Lefebrysci czyli najwieksi konserwatysci KK i jak dojda do wladzy to msze w kosciolach beda sie najprawdopodobniej odbywac jedynie po lacinie bo oni uznaja jedynie msze trydencka…
    Livia”

    Chyba dokładnie to się dzieje…

    Liked by 1 person

   • Oni są jak dzieci toczące wyimaginowane wojny, planują co zrobią jak zadziałają itp Ale na stronach o ekonomi i doradztwie finansowym, przewidują raczej przystawkę pod pis konfidencję lub coś nowego co służby wymyślą.
    Wszystkie te Wrocławskie “ekipy”maja tylko jakiś oddźwięk w tzw alternatywny mediach i blogach, po których to się roznosi.

    Liked by 1 person

   • Zgadza sie PexGdynia, SLUZBY…
    Fanka PiSu nie jestem i nigdy nie bylam 🙂 uwazam jedynie ze w stosunku do tej opcji ktora chce przejac wladze to PiS to rezim w wersji light…
    Ten rezim ktory nadchodzi, ale oby nigdy nie nadszedl, nawet nie bedzie ukrywac tego ze jest rezimem totalitarnym… w takim rezimie nikt juz nie wyjdzie na ulice protestowac bo bedzie to rownoznaczne z kara smierci…
    oby jednak tak sie nie stalo…..
    Livia

    p.s
    oni dzialaja na zasadzie “systemow odwroconych”
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/06/27/systemy-odwrocone/
    mowia ze koronuja Chrystusa na Krola Polski a tak naprawde koronuja AntChrysta badz wprost Szatana…
    Liv
    <

    Like

 5. W sumie dobrze, gdyż gdzie dwóch się bije tam Trzeci korzysta.

  Jak dojdzie do przejęcia władzy w Polsce po zamieszkach to zgniły zachód w tym Kraju przejdzie do przeszłości.

  W sumie dobrze by się złożyło gdyby Potocki ze swą ekipą przejął władzę w Polsce oraz także msze zaczęły być odprawiane po Łacinie gdyż

  Łacina to jeżyk Oświeconych we wiedzy ale także i Duchu

  i dokładnie po Łacinie w Liturgii mszy św. określenie gwiazdy porannej przynoszącej Oświecenie ale także wyzwolenie z duchowej ciemności to Lucifer 😉 czyli Jutrzenka oraz Venus.

  Jawnie popieram rządy w Białorusi Łukaszenki i zgniły czarny zachód powinien trzymać się od tego kraju z daleka.

  Biała Ruś Biała Kraina czyli także zamierzchła przeszłość oraz Mama Rosja krajów Słowiańskich.

  Co do obecnych protestów w Polsce to jest to przejaw skrajnej głupoty oraz upadku moralnego tego Kraju.

  Nie popieram w żadnej formie Mordowania Nie NARODZONYCH dzieci które przez zgniły zachód nazywa się aborcja.

  Zastanawiające dlaczego Morderstwo zostało przemianowane na aborcje.

  Czy jak się Zamorduje Dorosłego człowieka to też mamy do czynienia z aborcja tj przerwaniem jego Życia czy morderstwem?

  Gdzieś tam pisze w Biblii

  To co uczyniliście Najmniejszym z Braci oraz Sióstr waszych Mnie uczyniliście.

  Także miłego Skowyty potępieńczego w PIEKLE “per” Obecnie protestujący.

  Zazwyczaj intuicja Mnie nie myli i wygląda na to że obecne protesty organizowane są przez Plemię Żmijowe czyli Ludzi o żmijowych źrenicach którzy zbytnio się nie przejmują losem “swoich” dzieci jak ich wychowaniem.

  Absolutnie nie popieram zboczeńców oraz gwałcicieli jednak wraz z WYCHOWANIEM powinny być przekazywane Nauki odnoście Ubiory jak i chodzenia Ciemnymi uliczkami o właściwym czasie.

  Tak aby kusą spódniczką lub wydekoltowaną bluzką nie skusić na Siebie napalonego Doga tj pieska.

  W sumie Jest Mi na rękę aby rządy w Polsce przejął Zbigniew Potocki może w końcu pojawi się w tym dziwnym kraju Trochę Światła Gwiazdy Porannej który podobno na teraz jest KAT-olicki.

  Co do Holandii to jak dla mnie jest to Kraj o zgniłej duchowości przed wszystkim ze względu na obecne prawo do Zabijania Nienarodzonych Dzieci.

  24 Tydzień Ciąży to 6 miesiąc.

  Jeśli Dziecko urodzi się w Takim czasie przed Terminem i otrzyma trochę Ciepła, Miłości i Opieki to w 95% przypadków przeżyje.

  Czy zamordowanie 6 miesięcznego człowieka nie jest Zbrodnią? Oczywiście że jest dlatego Basta dla Ludzkich Bestii [Beast]

  Z polski wyjdzie Iskra która podpali całą Zgniła Europę Zachodnią i bardzo dobrze.

  Tylko ludzie Bestie domagają się legalnego mordowania nienarodzonych Dzieci,

  przeważnie te bestie to mocno malowane “paniusie” o żmijowych źrenicach w swych oczkach.

  Jestem Bardzo ZA i Popieram

  STERYLIZACJĘ zamiast Mordowania Małych Dzieci

  Więc w Polsce powinna być Sterylizacja Chirurgiczna lub Farmakologiczna i było by OK.

  Nie wiem czy puścisz ten komentarza ale moje stanowisko w tej sprawie znasz.

  PS. Alicja to jakiś Niedorozwój gdyż mimo 30 lat jeszcze nie zdążyła zjeść we Dwoej ze wspólnej Miski pod kołderką hihihi.

  Ale kto Niedorozwój ten potrafi utrzymać swe hucie na smyczy aby potem nie szczekać o mordowaniu nie narodzonych Dzieci.

  Po co we dwoje jeść z jednej Miski pod kołderką jak w bajce zakochany kundel jak równie dobrze można zjeść samemu z tej miski zupełnie jak paczkę chipsów i nie mieć żadnych potem dylematów. czy zamordować nienarodzone Dziecko czy też nie.

  PS. Koncerty w kościołach jak i targi także świadczą o upadku moralnym.

  Nie popieram takiego liberalizmu, jedyne co popieram to Jaśnie Oświeconą Dyktaturę która przez zgniły zachód jest zwana reżimem chociaż nim nie jest.

  Like

  • Ale Potocki popiera aborcje:

   Co wiecej – popiera zrzucanie chorych noworodkow ze skal, tak jak to bylo w Sparcie, a wiec mowiac krotko popiera mordowanie dzieci…

   (Aleksander Rugała
   Zdecydowanie dwa Najgorsze, a zarazem najbardziej śmierdzące hipokryzją teksty to:
   19:00 – “Tam, gdzie kobieta – tam jest życie, bo to kobieta daje życie drugiemu Polakowi. (…) Dlatego popieram aborcję. Należy ją jak najbardziej robić.”
   20:40 – tu pada słynny już tekst o Sparcie i zrzucaniu ułomnych dzieci ze skały. “Tam dzieci ułomne były zrzucane ze skały. (…) Dlatego Spartańskie wojsko było potęgą”. )
   Ciekawie sie zrobilo, prawda Alicjo?
   Livia

   p.s

   dodajac ten post nie mialam pojecia ze Potocki oficjalnie popiera ten proaborcyjny marsz, ale w takim przypadku… wszystko jasne….
   Livia

   Like

   • Skoro potocki popiera takie rzeczy więc najpierw jego pierwszego należało by zrzucić z skały lub wysokiej góry w przepaść. Lub z wysokiego wieżowca prosto na beton.

    Wydawało się że potocki jest bardzo konserwatywny i pro chrześcijański w swoich poglądach jednak teraz wychodzi że jest zupełnie inaczej.

    Morderstwo trzeba nazywać Morderstwem a nie tak jak życzy sobie tego zgniły zachód aborcją od angielskiego słowa abort—>przerywać.

    Miejmy nadzieję że dojdzie w Polsce do pożaru który ogarnie wpierw ten Kraj potem Europę a następnie cały Świat.

    Skoro gadzie ryjki z maseczkami na twarzy protestują w celu większej swobody w niszczeniu życia Najmniejszych Bezbronnych i Nienarodzonych.

    Miejmy nadzieje że jaszczury w maseczkach pośrednio sprowokują większe przemiany, tzn oni rozpoczną wojnę świadomościową lecz KTO INNY JĄ SKOŃCZY.

    Tak czy inaczej Polska, Europa oraz Świat potrzebuje charyzmatycznego przywódcy o twardej i surowej ręce.

    Polska, Europ i Świat potrzebuje kogoś Nowego pokroju Joanny D’Arc która poprowadzi ludzkość w stronę światła.

    Like

  • No coz nie widzicie prostej sprawy-jak to jest ze Ci ludzie jcy wysla bez mrugniecia oka dzieci tych kobiet na smierc z bronia ,wydaja ustawy o Aborcji.Co boja sie o swoje mieso armatnie.Sproboj sie takim patryjotom spod budki z piwem pozniej sprzeciwic -okrzykna zdrajca i na oczach Matki zamorduja.Smieszne ze rycerstwo spod budki z piwem krzyczy mocno “macie kurwy i ruca butelkami z benzyna w ich strone.Przcierz jeszcze moze przed paroma dniami bochater spod budki z piwem szeptal tej co dzis wyzywa kurwa -ja cie kocham -daj dupy.Czy musi kobieta urodzic karzde dziecko ,gdy dalöa sie gnojowi namowic gdy slodko w ucho szeptal ,udowodnij ze mnie kochasz .Czy musi zgwalcona czy ponizona pozniej sama wychowywac dzieci jakie jej przypominaja o jej ponizeniu.To tak jak bym ja mial isc do kosciola i patrzec w krzywe ryje mordercow Matki i Ojca.A Lucus kochany nie wrzeszczal jeszcze niedawno inaczej -bardziej teczowo-co prawda wisi mi to kolo tylka co lucus wgaduje-ale nie lubie krzyworyjcow mowiacych o Bogu i sprawiedliwosci ale robia calkiem cos innego :Ja mowie krzyworyjce ,indianim powie rozdwojony jezyk zmij.
   Co do zachodz ,to Lucus -nie tak latwo usunac ciaze ,to juz latwiej na podlasiu ,a moze Kaczynski dba o interesy nawiedzonych Mistyczek .No co Lucus sie nawrucil ,bedzie teraz sprawdzal czy Papierz to chlop czy baba ,macajac od tylu za jaja-kieds diabel dzisiaj biskup.Mam jednak nadzieje ,ze Krzyworyjcy zgina od tego za niedlugo co sieja.
   Jaki musi byc u nich inteligentow za 5 groszy strach przed ludzmi ,ze choc psocza ze kiedys nie puszczali na studnai ,sami zamykali droge innym do nauki.No coz mozna czasem bez studiow miec wiecej w glowie od tych co zdawali u profesora w lozu a nie w lozy.Nie lubie exstremy ani z jednej ani z drugiej strony,tam chowaja sie zawsze ONI krzyworyjcy .
   Oni moga mordowac i uwazaja sie za czystych-jak latwo odwrucic uwage narodu od innych problemow ,robiac z kobiet mordercow z rencistow pasozydow ,jakimi krzyworyjcy z zmijowym jezykiem sami sa.
   Chamstwo rodzi chamstwo,przeklinajac dostaje sie od przekletego to samo-czy nie mozna na spokojnie-trza robic wrzask by nie bylo widac tego co wazne a robione w skryciu.

   Like

   • Jesli chodzi o mnie to biore pod wzglad wszystko co sie tylko da i tak sie sklada ze jestem kobieta ktora urodzila dziecko wlasnie w takich dramatycznych okolicznosciach… Mialam rozne mysli ale przewazyla ta ze to przede wszystkim moje dziecko, owoc zwiazku z mezczyzna ktorego przez jakis czas bardzo kochalam a on w momemncie w ktorym powinien byl mnie najbardziej chronic o malo co mnie nie zabil… Cala ciaze spedzilam w ukryciu przed tym czlowiekiem i kiedy nadszedl odpowiedni moment urodzilam zdrowe dziecko.
    Oczywiscie, kazda kobieta ma prawo do wlasnego wyboru, zwlaszcza kiedy chodzi o ciaze w wyniku gwaltu…
    Choc nawet najlepsze usprawiedliwienia nie zmienia faktu ze aborcja to po prostu morderstwo, zwlaszcza w przypadku kiedy ciaza jest juz zaawansowana.
    Livia

    P.s
    Jesli chodzi o gwalt to taka ciaze mozna usunac juz na samym poczatku, w pierwszych dniach za pomoca tabletki “dzien po” badz tabletek wczesnoporonnych i na chwile obecna ta druga opcja stanowi najlepsze rozwiazanie w przypadku ciaz w wyniku gwaltu, kiedy ciaza stanowi zagrozenie dla zycia matki badz wad letalnych plodu… ale to sie powinno odbywac naprawde na wczesnym etapie a nie kiedy dziecko jest juz duze…
    Livia

    Liked by 1 person

 6. Ta sytuacja to klasyczny EFEKT POLARYZACJI, specjalnie podkrecony na maxa w tym czasie!
  Sztuka kontroli mas, w ktorej Efekt Polaryzacji to podstawa.
  Symbolem STRAJKU KOBIET jest CZERWONA BLYSKAWICA
  i mam wrazenie ze najnowszy tekst Lisy Renee (Energetic Synthesis) odnosi sie do sytuacji w Polsce.
  Szokujace Zmiany, Uderzenie Pioruna.

  BŁYSKAWICA to ZAPOCZĄTKOWAŁA, BŁYSKAWICA też i ZAKOŃCZY

  tylko rozsypanym po zaplamionym obrusie okruchom się jeszcze wydaje iż coś znaczą
  mimo iż pokojówka już przyniosła kosz nań i na starą zastawę, przyniosła też i nową i nowy obrus
  by zrobić z nim(i) to co zwykła robić Pippi Langstrump

  ITS OVER hi hi hi

  Like

 7. W zwiazku z Blyskawica/Burza i Dniem X chodzi za mna ten sen:

  23 sierpnia 2009

  Globalne zachmurzenie i tajemniczy schron w snie..
  W dzisiejszym śnie znów się pojawił wątek z chmurami. Tym razem chmury były niesamowicie gęste i leżały dosłownie nad domami, tak że nie było zupełnie widać tego co ponad nimi, ale za to było słychać – wyrażne buczenie. Wiedzialam, ze coś się dzieje powyżej i stąd to maskowanie, zresztą na skalę globalna…

  W tym momencie snu pojawił się link do innego snu..

  Następnie wraz z Yarkiem znaleźliśmy się w pewnym budynku, który bardzo przypominał hitlerowski schron kolejowy w Stepinie, tyle, ze ten mial zupenie plaski dach.. Wnętrze też wyglądało inaczej, było w nim wiele pomieszczeń, do których niekiedy trzeba było się przedostawać bardzo niskimi i ciasnymi korytarzami.. Tak jak w Piramidach.. W jednym z tych pomieszczeń spotkałam kogoś niezwykłego.. osobę nie żyjącą już na planie fizycznym, choć przez to nie mniej realną.. otrzymałam od niej pewne wskazówki.. po czym postać znikła.. w jednym z pomieszczeń znajdowało się sporo skrytek na urny ze skremowanymi zwłokami.. a tuż obok schowaną w ścianie biblioteczką z przeróżnymi książkami i dokumentami.. pamiętam, że coś mnie szczególnie zaciekawiło.. to miało związek z X.. zaczęło się jednak szybko ściemniać i opuściliśmy budynek.. następnego dnia udaliśmy się tam ponownie.. tym razem moją uwagę przykuła przede wszystkim pewna książka.. zaczęłam ją czytać.. to był pamiętnik tego tajemniczego mężczyzny o arystokratycznym wyglądzie, którego spotkałam dzień wcześniej.. w książce przewijały się od czasu do czasu hebrajskie zwroty.. zapamiętałam jednak tylko ogólnie o czym była w niej mowa..

  potem zerwała się ogromna burza.. już w śnie skojarzyła mi się z innym snem, w którym śniłam o burzy nad Synajem.. kolejny link pomiędzy snami.. potężne wyładowania rozpoczęły się dokładnie w momencie kiedy dobrnęłam do pewnych informacji w pamiętniku..

  konkretnie byl to jeden hebrajski zwrot..

  a tajemniczy mężczyzna ze snu skojarzył mi się z Saint Germainem

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/01/03/moje-egipskie-sny-2/

  Skojarzl mi sie z Saint Germainem ale byl to Mezczyzna w Szarym Garniturze z wielu innych snow …

  9 grudnia 2014

  /przypomnialy mi sie tez wszystkie sny z powracajacym mezczyzna w szarym garniturze i szklana winda prowadzaca miedzy innymi do wnetrza Ziemi.. choc nie tylko… jeden z tych snow byl zwiazany takze z JAHWE… podobnie jak i wszystkie pozostale sny z burza.. podobna do tej, ktora snila mi sie ostatniej nocy//

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/12/09/rainbow-moon-hard-storm-back-to-ur-3/

  Livia

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s