V for Vendetta – Final Destination

Moj komentarz z innego miejsca:

Livia Ether Flow

ST MARY’S VIRUS:

Minionej nocy udalo mi sie obejrzec ponownie V voor Vendetta… To na co wczesniej nie zwocilam uwagi to miedzy innymi fakt ze akcja filmu wiaze sie z rokiem 2020!!!
Z rana przypomnialam sobie ze w watku Corony wspominalam jakis czas temu o Vendeccie i o wirusie St Mary’s… postanowilam go odszukac aby dodac info o roku 2020 i zainteresowal mnie moj wlasny komentarz:

Livia Ether Flow
DECEMBER 19, 2020 AT 17:48
Wczoraj zaczelam sluchac najnowszego nagrania Randy Green zatrzymujac sie na momencie w ktorym Randy nowi o dziwnym polaczeniu pomiedzy ofiarami koronawiusa, hiszpanskiej grypy czy czarnej zarazy a tym co sie dzialo na Atlantydzie… musze tego posluchac raz jeszcze bo nie jestem pewna czy dobrze to zrozumialam.. w kazdym badz razie rowniez to bardzo mi sie kojarzy z V for Vendetta….
Przypomnial mi sie tez ponownie moj sen o dziwnym laboratorium niczym z Resident Evil, obecny w nim Burbon itd… i teraz mysle ze ten sen dotyczyl poziomu Resistance M….
Transit…

W dzisiejszym snie znajdowalam sie w przyszlosci, tak jakby gdzies w polowie drogi pomiedzy snem o stacji Metra Nowa Huta a przystankiem Morgelaan….
Livia

chwilke wczesniej szukajac video z V voor Vendetta trafilam na to:

Planet Coaster–V For Vendetta– Pioneer–(TechnoBahntrack)

en pociag, ahhhhhh

“There is no coincidence. Only the illusion of coincidence.”

― Alan Moore, V for Vendetta, Vol. III of X

p.s

scenariusz do V voor Vendetta napisali bracia Wachowscy, obecnie siostry..
dwa dni temu udalo mi sie obejrzec ponownie 3 czesc ich matrixowej trylogii, a kilka dni wczesniej dwie poprzednie:

Mona Lisa OverDrive
https://liviaflow.wordpress.com/2021/02/02/mona-lisa-overdrive/

One millivolt per meter (mV/m)
https://liviaflow.wordpress.com/2020/03/03/corona-virus-black-alert/comment-page-9/#comment-34725

<

https://liviaflow.wordpress.com/2020/03/03/corona-virus-black-alert/comment-page-9/#comment-34725

35 thoughts on “V for Vendetta – Final Destination

 1. Chwilę Mnie nie było u Ciebie na łączce jednak Absolutnie się Mi nie nudziło bez Pani.

  Mało tego nawet w czasie świąt tj gwiazdki Uczestniczyła Pani w Symbolu u Mnie w Jasełkach “bożo” narodzeniowych jako TA Znana i Lubiana Maria Magdalena…

  V znaczy Zemsta która oznacza także Całkowite Unicestwienie Przeciwnika i LUB KONIA TROJAŃSKIEGO który w tej chwili u mnie w Zamku potrafi nawet ZATRUĆ WODĘ która zazwyczaj jest przeznaczona do mycia oraz spożywania.

  Tzn Koń Trojański u Mnie na Zamku do wody od pewnego czasu dodaje drobno zmielony PYŁ ALUMINIOWY czyli Dosłownie JADOWITĄ ZAZDROSNĄ ŻMIJĘ po prostu SZLAG TRAFIA I zaczęła wypluwać z siebie toksyczną żółć

  Nie wiem czy Pani zamieści u Siebie Te Kolorowe Grafiki jednak także od strony Malunków tzn Dziecięca Radosna Twórczość także nie nudziło się mi bez tej Emeralodwej Łączki.

  Na grafikach nie ma zawartych dosłownie przekleństw jeśli nie są konieczne jednak PRZED DNIEM SĄDU OSTATECZNEGO

  te grafiki powinny BYĆ JAWNE dla Najbardziej Wtajemniczonego “Kółka” Różańcowego.

  Like

 2. “Fajnie” wygląda Pani nowy baner blogowy który tak jak by przedstawiał zdjęcie wnętrza BAJERANCKIEGO STATKU KOSMICZNEGO.
  \
  \
  Czy to wspomnienie z przeszłości oraz wspomnienie “radosnych” zabaw na tym statku w KLONOWANIE oraz Tworzenie Różnych Zaraz tj Wirusów i Złośliwych Stworzonek m.in Komary, Kleszcze, Pchły i inne robactwo Gryząco SS-ące.

  Żeby Pani nie czuła się Obrażona jednak tak przed wszystkim dla obsługi Statku Mam też Kilka wiadomości zanim statek PO NAPRAWIE poleci sobie prosto do PIEKŁA nie w prawo nie w LEWO lecz prosto przez Ogień PIEKIELNY PROSTO DO STUDNI CZELUŚCI.

  Jeśli na statku kosmicznym zwanym także NAZISTOWSKA CARRERA 9/11

  Była tylko Woda i Prąd oraz system TECHNOLOGIA uzyskiwania Prądu tj Vampirzenia Energii z Wody i Zamienia tego w Prąd więc

  Co takiego przybyło nie tak dawno temu na Ziemię jak Nie Zło Wcielone oraz Vampiryzm Śmierć i Zniszczenie w “czystej” Postaci.

  To takie Proste na tym “bajeranckim statku kosmicznym” NIGDY NIE BYŁO OGNIA na tym bajeranckim statku kosmicznym nigdy też nie było Odpowiedniej Atmosfery potrzebnej do swobodnego Palenia się Ognia.

  Więc co przybyło z Psiej Gwiazdy zwanej Polaris jak nie Żywe Trupy wyzbyte całkowicie uczuć wyższych.

  To takie Proste Żarówka Świeci i trochę Grzeje lecz nie potrzebuje Tlenu oraz Naturalnej Atmosfery do działania podobnie jak z telewizorem.

  Czy czasem obsługę tego “bajeranckiego” statku kosmicznego nie stanowiły po prostu zwykłe niemal w PEŁNI MARTWE BIO-ROBOTY całkowicie wyzbyte Serca oraz Duszy.

  Czy czasem na tym statku nie znajdowały się SAME DIABŁY WCIELONE zajmujące się TWORZENIEM wszelakich ZARAZ TJ CHORÓB I WIRUSÓW.

  Like

 3. Ja chyba widzialam genotyp tego wirusa covid19.dlatego Ci się Liviu pytałam o nasza wymianę zdan swego czasu nawiązując do fontanny ,jakby tworzył się dosłownie na moich oczach ale to był przelom 2016/2017.
  Natomiast pewności czy to akurat ten wirus, nie mam. Przypuszczam.
  A tak po części z innej beczki :
  Ma ktoś z was tak, ze jak czegoś mocno i prosto z serca chcecie to właśnie się to zadziewa. W różnej postaci zarówno rzeczy dobre, jak i zle??
  Pozdrawiam

  Like

  • ”Ja chyba widzialam genotyp tego wirusa covid19.dlatego Ci się Liviu pytałam o nasza wymianę zdan swego czasu nawiązując do fontanny ,jakby tworzył się dosłownie na moich oczach ale to był przelom 2016/2017.
   Natomiast pewności czy to akurat ten wirus, nie mam. Przypuszczam.”

   Pamietam to pytanie. W temacie V for Vendetta mamy wirus Sw Marii i przypomnial mi sie moj sen o fontannie:
   https://liviaflow.wordpress.com/2020/12/05/alien-xmas-2020/comment-page-1/#comment-33222

   ”A tak po części z innej beczki :
   Ma ktoś z was tak, ze jak czegoś mocno i prosto z serca chcecie to właśnie się to zadziewa. W różnej postaci zarówno rzeczy dobre, jak i zle??”

   dla mnie rok 2007 byl najlepszym rokiem jesli chodzi o POZYTYWNA MANIFESTACJE… wtedy zamieszkalam w GAJA GARDEN i wlasnie tam niczym za dotknieciem CZARODZIEJSKIEJ ROZDZKI realizowalo sie wiele moich marzen…
   niestety, nie udalo mi sie utrzymac tego kursu…
   dlaczego?
   Duzo straconej energii……………..
   Livia

   Like

   • Jeśli zechcesz zamieść ten komentarz gdzie nie ma w nim nic obraźliwego, jeśli jednak nie zamieścisz tego komentarza potwierdzisz DOKŁADNIE po której Stonie Stoisz to tyle DOROTKO…

    Tak aby już NIGDY WIĘCEJ NIE było Pomroczności Ciemnej zamieszczam trzy kolejne Grafiki, Fotografie z czym się ma do czynienia.

    Boskie Światło Rzeczywistej Matki Boskiej Vs. szatański koń trojański, fałszywe światło oraz wszelakie brudy z tym związane.

    Jeśli chodzi o konia trojańskiego to jest to wszelakie bluźnierstwo względem Najwyższego Stwórcy także względem tego dziwnego tworu pojawia się Stwierdzenie FANTOMOWY diabeł.

    Zastanawiające Dlaczego Panią “wciągnął” tak mocno wir emeraldowej ascendencji gdy we wykresach widać WYRAŹNIE jawne zaprzeczenie dla wszelakiego ŻYCIA.

    Mało Tego wykresy i formy geometryczne emeraldowej Ascendncji przedstawiają sobą SILNĄ I NIEBEZPIECZNĄ TRUCIZNĘ niczym Nowotwór Złośliwy i/lub mocno zatrute Jabłuszko podarowane od wyjątkowo jadowitej żmii tzw Córusi Tatusia tzw. Mitologicznej bogini Eris…

    PA PA PA

    Like

 4. Tak aby już NIGDY WIĘCEJ NIE było Pomroczności Ciemnej zamieszczam trzy kolejne Grafiki, Fotografie z czym się ma do czynienia.

  Boskie Światło Rzeczywistej Matki Boskiej Vs. szatański koń trojański, fałszywe światło oraz wszelakie brudy z tym związane.

  Jeśli chodzi o konia trojańskiego to jest to wszelakie bluźnierstwo względem Najwyższego Stwórcy także względem tego dziwnego tworu pojawia się Stwierdzenie FANTOMOWY diabeł.

  Zastanawiające Dlaczego Panią “wciągnął” tak mocno wir emeraldowej ascendencji gdy we wykresach widać WYRAŹNIE jawne zaprzeczenie dla wszelakiego ŻYCIA.

  Mało Tego wykresy i formy geometryczne emeraldowej Ascendncji przedstawiają sobą SILNĄ I NIEBEZPIECZNĄ TRUCIZNĘ niczym Nowotwór Złośliwy i/lub mocno zatrute Jabłuszko podarowane od wyjątkowo jadowitej żmii tzw Córusi Tatusia tzw. Mitologicznej bogini Eris…

  Like

 5. Różnie jest w różnych domkach i zamkach,

  Np niektórzy kłócą się z telewizorem jednak u mnie jest trochę inaczej.

  Rozmawiam na Poważnie z Lampką Nocną na Stoliku która jest na baterie i na której pisze także słowo EMERALD.

  Rozmawiam z Lampką w różny sposób czasami nawet idą w Kierunku Napisu na Lampce “EMERALD” bardzo ciężkie przekleństwa więc w związku z tym

  zapytam Ciebie czy już w Domku w Holandii nie dzieją się dziwne rzeczy z energia elektryczną, oświetleniem oraz czy pojawiają się DZIWNE DŹWIĘKI.
  \
  Wiadome już że jednak pewne przedmioty same spadają lub się dziwnie zachowują czy jest tego więcej?

  PS. Nie tak Dawno Temu była Pani Ukochana Laleczką Alicji jednak gdy ZWĄCHAŁA SIĘ PANI Z niemieckim psem i zaczęła głaskać KOTA pod włos wszystko nagle zmieniło się niemal o 180 stopni…

  Like

   • Myślę że możemy jeszcze “porozmawiać” przez internet o bardziej przyziemnych sprawach tzn organice oraz ogrodnictwie.

    Mieszka Pani w Holandii a tam klimat jest trochę inny niż w Polsce tzn Bardziej Morski jest więcej wody oraz jest trochę cieplej

    dlatego wiosna w Holandii powinna być zazwyczaj miesiąc wcześniej niż w Polsce więc w związku z Tym mam pytanko czy już wystartowała Pani z Sezonem Ogrodniczym u Siebie ?

    Do czego zmierzam?

    Rośliny i Kwiaty to coś bardzo fajnego co zawsze mnie cieszy jednak czy myślała Pani o Hodowli Drzewek i Krzewów niemal od Zera?

    Wszystkie Znaki na Niebie i Ziemi wskazują to samo GALAKTYCZNA FALA ŚWIATŁA I

    50 milionów ocalałych osobników z tego co jest teraz tzn z obecnej populacji ludzkiej.

    Promuje Pani Wegeterianizm oraz Życie Pro Eko i jest to mocno na plus.

    Jednak nagle i niespodziewanie może się okazać że Bozia Zabierze Psa którego ma Pani w Ogródku i zwie się Per “niemiecki ” a/ZERO/ LOIS.

    /alois per kundel

    Bozia zabierze wszystkie psy z powierzchni Ziemi nie dlatego że je lubi jednak dlatego że są to groźne psy i powinny siedzieć w STUDNI CZELUŚCI.

    Czytała Pani taką gdzie nie gdzie mądrą książkę gdzie pisze

    że POD KONIEC CZASÓW przyjdzie SAMA BOZIA WE WŁASNEJ OSOBIE

    I wyłapie wszystkie GROŹNE ZWIERZĘTA a następnie nastanie co najmniej

    1000 Letnie Świetlane Królestwo a groźne zwierzątka w tym PSY będą wtedy już ZAMKNIĘTE w studni Czeluści.

    Czy myśli Pani że Załapie się do 50 Milionów OCALAŁYCH w Starym Nowym Świecie, czy jednak już życie i zabawa znudziła się Tutaj Pani i nie jest tym zainteresowana?

    Like

   • 50 Milionów czyli coś co było Oryginalną Cywilizacją Tej Planety czyli Cywilizacją Szaraków zanim nie została napadnięta w brutalny sposób przez gadzie bestie o żmijowych oczka.

    Tak to jak najbardziej zasadne aby wreszcie przetrzebić to “boskie” stadko “baranków” bożych gdzie zdecydowana większość to plemię żmijowe o takich dziwnych oczkach.

    Prezentuje się Pani jako wielka obrończyni życia więc chyba już najwyższy czas aby skończyć z tymi którzy robią niezły biznes na HANDLU DZIECIĘCYMI ZWŁOKAMI i prowadzą wszelakie fermy oraz HODOWLE ŻYWYCH ISTNIEŃ.

    TO takie proste

    Oryginalnie Owce i Barany mają Okrągłe Źrenice i Odżywiają się Pokarmem Roślinnym.

    Jednak Żmija ma inne oczka i jest jednoznacznie Drapieżnikiem.

    Więc sprawa robi się Klarowana odnośnie bliskiego DNIA przetrzebienia tego “boskiego” stadka gdzie w NIM duża cześć “ludzi” ma takie dziwne oczka o pionowej źrenicy.

    Like

   • Wiedzialam ze przysni mi sie cos w zwiazku z tymi Szarakami i przysnilo… Sen podobny do snow jakie czesto snily mi sie w przeszlosci… Przed zasnieciem wyjrzalam przez okno i zauwazylam na niebie dziwna formacje swiatel i niemalze w tej samej chwili nastapil atak… Swietlna Formacja wystrzelila w kierunku mojego domu jakis pocisk ktory w zetknieciu z ziemia zaczal syczec i tworzyc cos w rodzaju fosforyzujacej zaslony dymnej z ktorej po chwili zaczely sie wylaniac groteskowe postacie przypominajace krzyzowki zombie i szarakow… Obudzilam sie z krzykiem ale poza tym spalam naprawde dobrze…
    Livia

    Ta Formacja Swietlna miala jakis zwiazek z Orionem… Moze chodzi o to:
    https://liviaflow.wordpress.com/2020/12/24/may-it-be/comment-page-1/#comment-33854
    Szaraki, Rigel & Ciemny lAS
    Livia

    Like

   • Jeśli chodzi o Szaraki to ta Planeta będzie z powrotem należeć do nich tak jak to było Oryginalnie przed napaścią.

    Szaraki jednoznacznie obracają się wokół Energii Życia oraz są bardzo blisko związane ze Światem Natury, wiem to Dobrze, Przecierze Jestem Jedną z Nich Tj Szaraków tj Robotnic 😉 Szaraki to takie Malutkie Bardzo pozytywne Istotki

    Jeśli zaś chodzi o żywe Trupy ZOMBIE to są oni znacznie więksi niż szaraki zazwyczaj około 2 metry maja szare trupie mordy i są pod wezwaniem połamanej nazistowskiej swastyki, te trupie ryje zazwyczaj 2 metry wysokości to też zazwyczaj BIO-ROBOTY bez uczuć wyższych.

    Do tego wszystkiego dochodzą Gadzie Ryje o wysokości Szafki Żyrafki czyli Ponad 2 metry.

    Gadzie ryje podobno też obracają się wokół energii życia ale w taki sposób że korzystają ze żywych istnień

    tzn Smakuje im padlina oraz lubią pić krew.

    Podobno na ten rok według Emeraldowej Ascendencji kolorem roku ma być wyblakły żółty (Jak ja nie cierpię pastelowych kolorów)

    PANNA ALICJA PROTESTUJE!!!

    Dlaczego co rok mamy czekać na kolejny wyblakły kolor w Krainie Fałszywego Światła oraz Fałszywego Słońca zwanego Bazyliszkiem.

    Czy nie możemy mieć w 5 Minut Żywej Prawdziwej Tęczy oraz wszystkich Kolorów życia?

    Pewnie w takiej dziwnej Krainie nie za bardzo…

    Dlatego będę zmierzać do Realizacji gdzie Nadal Jednym z Moich Ulubionych Kolorów z Dzieciństwa jest Kolor Pomarańczowy jak Kolor Ognia.

    Od Dziecka otaczałam się Otwartym Ogniem oraz Lubiłam się w Pomarańczowy Płomień Wpatrywać

    wiedząc DOBRZE o tym że w Przyszłości Ten Żywioł

    Zdziała Wiele Dobrego w Tym Dziwnym Świecie..

    Like

  • PS. Nie tak Dawno Temu była Pani Ukochana Laleczką Alicji jednak gdy ZWĄCHAŁA SIĘ PANI Z niemieckim psem i zaczęła głaskać KOTA pod włos wszystko nagle zmieniło się niemal o 180 stopni…

   No co juz inne dzieci zjadlas,co do niemieckiego owczarka -to sie juz o niego nie martw-powiedz lepiej dlaczego dla duchowych niby polskich CEPow-kto nie z ich grupa to niemiec-choc z ich grupy to i niemiec lepszy od polaka gdy jak ONI robi z porzadnych ludzi wariata.Co ciekawe ze prawdziwi polacy to i u niemcow prawdziwe niemcy -choc na innych wyzywaja od niemcow sami hadrami jak ich wojek Adolf.
   Jak chca worowadzac dobrobyd -okradajac innych -a na koniec gd bieda przychodzi i pora na swoich -jak wam latwo przychodzi wyzywanie innych od niemca ,lewaka czy rusofoba-co chcecie sie zemscic na ludziach wciskajac im wlasne winy czy terz sami sie nie brudzic krwia niewinnych ,ale by za wasza zemste plamili sie krwia niewinnych inni a na koniec CI co za was krew rozlali beda musiec przed Mikulem tylek nastawiac do rzniecia ,bo jedna K czy drugi SK NIE BEDZIE MIAL ODWAGI POWIEDZIEC ZE TO on LUDZI PODPUSZCZAL I MATACZYL WIM GLOWACH .
   Wiem Lucus ze dostajecie spazmow nienawisci i zlosci gdy wam sie nie uda i ktos odkryje falszywe karty ,przy tym pokazuje ze nie tylko ci co maja trzy karty w rece graja z ludzmi w banbuko ale wokolo cala ich wilcza zgraja ,by swa bezdusznoscia ,duszy i sumienia innych pozbawic.
   Tak na koniec Lucus dobra rada ,zmien zamiast nicka czipa ,moze nie bedzie wtedy na zemste chora cipa.
   Co ciekawe wyzywaja na bankowcow-korporacje inne nacje ,tyle ze co najgorsze na dyrektorskich stolkach tam siedza tacy sami ski,wic,wicze ,gra jednych bogow z drugimi w karty a placa stawki nie jeden a wszystkie narody .Byly ruskie obozy pracy ,byly niemieckie obozy pracy czy moze nie bylo polskich obozow pracy ,czy nie byli czesi jacy z wojskiem niemieckim nie walczyli ale jak niekturzy polacy do jencow strzelali za wegla ,by za to jechac za niemca na sybir ,bo u ruskiego musialy sztuki pasowac,czy terz nie bylo im latwiej zabijac kobiety i dzieci w wozkach -niejeden czech nie mogl na to patrzec .Co Lucus zasada cukiereczek i kijek ,gorzej gdy kijek odwruci sie przeciw prawdziwemu zlodziejowi ,bedzie kij samobij i nie bedzie stoliczku nakryj sie czy O siola daj zlota bo glodns my cholota..

   Like

 6. No coz ani pies ani baran ,jak juz to Alicjom ,Luckum itp .z genami to blizej do Pigi.
  Po drugie ja martwie sie o siebie ,wiec zalecam i Tobie Lucko -alicjo albo chlopo babo -no chyby ze u ciebie nie ma smierci i tylko wylanczy w Tworkach zasilanie Twoja stworczyni..

  Like

  • ”- Materiał wybuchowy musiał być tam umieszczony – powiedział Reuterowi rzecznik policji Menno Hartenberg, dodając, że eksplozję spowodowało “coś metalowego”. – Nie wiemy jeszcze dokładnie, co eksplodowało. Sprawę muszą zbadać najpierw eksperci od materiałów wybuchowych – przekazał rzecznik.

   Zwrócił uwagę na fakt, że “coś takiego nie zdarza się przypadkowo, to musiało zostać podłożone”.”

   but off course…

   “There is no coincidence. Only the illusion of coincidence.”

   Pozdrawiam z bombastycznej Holandii

   LiViA

   Like

 7. Wednesday, March 10, 2021
  A Short Notice to the Surface Population
  As the plans of the dark forces for their Great Reset are not going as they have wished, they have resorted to their ancient strategy: engineering a war.

  Black Nobility families and Jesuits believe in the Armageddon end time prophecies of a war in the Middle East that would expand into the third world war between Israel and Iran, and between Russia / China and NATO. This is what they are trying to create now:

  http://themostimportantnews.com/9-signs-that-chess-pieces-are-being-moved-into-place-for-a-major-war-in-the-middle-east/

  They are occultly using the Syria vortex to trigger a Russia / NATO conflict:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/usa-and-eu-planning-ukraine-attack-on-russia-troops-tanks-artillery-moving

  And a Russia / Israel war:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/happening-now-intense-signals-intelligence-aircraft-deployment-by-israel

  There are even signs that Israel-Iran war might be imminent:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israeli-military-goes-completely-dark

  Therefore the Light Forces are asking you to do the following meditation as often as you feel guided:

  https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html

  Relatively reliable sources are claiming that the attack in either Syria or Ukraine could happen on Monday March 15th, so this is when the meditation will be needed even more to prevent it.

  Goddess wants peace and peace it will be!

  http://2012portal.blogspot.com/2021/03/a-short-notice-to-surface-population.html

  Like

 8. Khazarian mafia circles the wagons around the drain
  By Benjamin Fulford Weekly Reports

  The worldwide offensive to permanently liberate humanity from the Satanic Khazarian mafia is intensifying on all fronts, multiple sources agree. The biggest next move is to return Ukraine to the bosom of mother Russia, according to senior sources in the US military space command. This will deprive the Khazarian mafia of control over their ancestral homeland of Khazaria (Ukraine).

  The fall of Ukraine will cut off drugs and other money laundering activities that support the fake administration of “fuck” Joe Biden, the sources say. Remember when an Anglo Saxon says “fuck you,” it means they are ready to fight to the death. Many Americans, especially in the military and the agencies, are doing just that. And make no mistake, this is a fight to the death as any aware human now realizes.

  We are dealing with a Satanic cabal that is actively trying to kill you and your family. For example, Ursula Van Der Leyen, the unelected head of the EU commission, told the press she is in favor of scrapping the long-standing Nuremberg Code and forcing people to get vaccinated. In other words, she admits she’s a war criminal who wants to carry out medical treatment based on lies and against people’s will.

  https://thepostmillennial.com/eu-chief-nuremberg-code

  Another war criminal who needs to be arrested is Justin Castro, the brother murdering a Manchurian candidate who is trying to turn Canada into a Satanic totalitarian state. Take a look at him below trying to force vaccines on children to fight a disease his government publicly admits they cannot prove even exists.
  Video Player
  00:00
  00:00

  The reason these people are still in power is because they are a million-member strong group of fifth columnists who control the very top levels of government in most Western countries.

  For example, the horror story now unfolding in Australia has its roots in the murder of Australian Prime Minister Harold Holt in 1967 on the orders of David Rockefeller bagman Henry Kissinger, according to Australian secret service sources. MI6 confirms that Australia was secretly removed from the British Commonwealth in 1973. That is why the Federal Reserve Board was able to fire Prime Minister Kevin Rudd in 2010 after he tried to stop a nuclear terror attack on Japan, the sources say. This attack then went ahead on March 11, 2011, and is known to us as the Fukushima “disaster.”

  The picture below shows how the average Australian is rising up against their Satanic ruling class.

  The state of Victoria saw a record demonstration of 450,000 people against the fascist “pandemic” measures while the press responded with drivel. However, state Dictator Dan Andrews has lost his SEVENTH MP in as many days, leaving his government in tatters.

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-10270753/Victorias-Dictator-Dan-loses-SEVENTH-MP-days-Andrews-Government-left-tatters.html

  MI6 sources promise Australia will be liberated soon.

  There is also a move to liberate the UK. On this front, an FOI request sent on June 16th, 2021 “asking the most basic and fundamental questions about the science on which your Governments are issuing edicts to restrict the rights of the British people,” got the reply last week that “This information is not held by the House of Commons.”

  https://namastepublishing.co.uk/breaking-foi-requesting-proof-of-the-covid-virus-buried-by-house-of-commons/

  MI6 sources say this response was finally allowed through because the UK military is aware the civilian government has been hijacked by gangsters and is taking corrective action.

  The real battle though will be the fight to destroy Khazarian mafia headquarters in Switzerland and Germany, CIA sources say. US Space command (formerly referred to here as Pentagon) sources say a major battle is now raging around the

  https://benjaminfulford.net/2021/12/06/78786/

  Like

 9. Antyszczepionkowcy doigrali się we Francji. Wyłapani poniosą konsekwencje
  O “cyfrowe napastowanie” i “cyberprzemoc” oskarża francuska policja grupę przeciwników szczepień przeciwko koronawirusowi. Członkowie grupy, która nazwała się “V_V” staną przed sądem za działalność w sieci, polegającą na przekazywaniu gróźb karalnych i organizowaniu nalotów cyfrowych. Ataki dotyczyły osób publicznych, namawiających do szczepień.
  W identyfikację autorów gróźb zaangażowane zostały służby monitorujące sieć. Według informacji uzyskanych przez AFP udało się namierzyć grupę osób niezwiązanych z zawodem medycznym, skupionych we własnej organizacji nazwanej “V_V”. Nazwa nawiązuje do włoskiego czasownika vivere (“żyć”), a logo – czerwone podwójne V w środku koła, to odniesienie do powieści “V jak Vendetta” autorstwa Alana Moore’a i Davida Lloyda.
  https://wiadomosci.wp.pl/policyjny-nalot-na-antyszczepionkowcow-nekali-ludzi-w-sieci-6728401326799840a

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s