Spring Equinox 2021 & Masterhood of Survive

Ostatnie dni byly dla mnie dosc trudne, przede wszystkim za sprawa tego o czym pisalam w poscie The Swan Song oraz za sprawa… Pszczoly GUCCIego, choc doslownie przed chwilka nastapil dla mnie PRZELOM… Majac juz wszystkiego serdecznie dosc wyszlam do Ogrodu, usiadlam na pelnym Sloncu i.. ”stala sie swiatlosc”… a wraz z nia przypomnieli mi sie MISTRZOWIE PRZETRWANIA. Poczulam wiec aby czym predzej powrocic do domu i przypomniec na blogu post z 2013 roku w ktorym o tym pisalam bo wydaje sie byc bardzo na czasie:

MISTRZOWIE PRZETRWANIA

 | LIVIA ETHER FLOW |

Podbiał pospolity (Tussilago farfara L.)

Mistrzowie Przetrwania

TO PIERWSZE KWIATUSZKI, KTÓRE W GAJA GARDEN ZWIASTOWAŁY WIOSENNE PRZEBUDZENIE.. KOCHANI ZWIASTUNI WIOSENNEGO ŚWITU. CUDOWNE MAŁE SŁONECZKA, ZDAJĄCE SIĘ DOSŁOWNIE ROZPROMIENIAĆ I OGRZEWAĆ ZIEMIĘ OD ŚRODKA… PEŁNE MOCY ŻYCIA I POZYTYWNEJ ENERGII… CIEPŁA I RADOŚCI.. ŚWIETLISTEJ WITALNOŚCI.. NAJPRAWDZIWSI LIGHTWORKERZY… DZIĘKUJĘ WAM..
I PRZY OKAZJI ŻYCZĘ, ABY TEGOROCZNA WIOSNA W POLCE BYŁA RÓWNIE PROMIENNA I RADOSNA JAK ONE.. ŻYCZĘ TEGO ZRESZTĄ CAŁEJ ZIEMI I WSZYSTKIM JEJ MIESZKAŃCOM…

♥ ƸӜƷ ♥

Livia
https://gajagarden.wordpress.com/2013/03/14/wiosenne-zyczenia/

 

Dodam ze tu w Holandii nie mam w ogrodzie Podbialu jak i chyba w ogole nie spotkalam go jak dotad w Holandii.. Jest sporo Mleczu i innych zoltych kwiatow ale Podbialu nie zauwazylam… W moim obecnym ogrodzie juz od lutego kwitna zolte zonkile i wlasnie zaczyna rozkwitac zolty mlecz… Pojawily sie tez zolte motyle, poki co jako jedyne… I w tym tez miejscu przypomne ze kolorem obecnego roku jest wlasnie kolor ZOLTY (Illuminating Yellow) choc w duecie z szarym (Ultimate Grey):

Colour of the Year 2021 – Ultimate Gray + Illuminating Yellow

(https://www.pantone.com/eu/en/color-of-the-year-2021)

choc kolor zolty odgrywal dla mnie bardzo wazna role takze wiosna 2020 czy 2019

Spring of DeLight 2019

Powrocilam wiec do domu aby dodac ten oto post i wtedy zauwazylam informacje ze wlasnie mamy Zrownanie Wiosenne 2021 (Spring Equinox 2021) a jeszcze w Ogrodzie w najbardziej swietlistym momencie ujrzalam Zlota Pszczole, tak jakby pszczole GUCCIego ale pozytywnie przetransformowana… Za ta wizja musze jednak jeszcze glebiej podazyc, choc w tym przypadku bardziej adekwatneym okresleniem jest chyba okreslenie – podazyc wyzej…

Spring of DeLight

Livia

21 march 2021

We wczorajszej wizji ujrzalam wlasnie Podbial oraz Pszczole…
Napisalam jednak ze jak do tej pory nie spotkalam Podbialu w Holandii, a wiec fizycznie spotkalam go po raz ostatni w Polsce…
zaczelam jednak dzisiaj szukac pewnych informacji na temat tej rosliny pod holendersku i oto na co trafilam:

Nowy holenderski znaczek pocztowy z Podbialem:choc widac na nim takze pszczole!

jest to jeden ze znaczkow z serii Beleef de Natuur 2021

(source:post nl)

Livia

cdn

 

 

16 thoughts on “Spring Equinox 2021 & Masterhood of Survive

 1. To na co wczesniej nie zwrocilam uwagi to jedna z nazw Podbialu:

  MOROWY KORZEN…

  Teraz jednak podazajac jego sladem trafilam na cos takiego:

  Róg jednorożca i pomander – Dżuma

  Postęp technologii i metod badawczych pozwolił sięgnąć głębiej. Otóż naukowcy zbadali DNA szkieletów (konkretnie zębiny) z masowych grobów z lat, na które datowane były słynne i rozległe epidemie dżumy. Badania te pozwoliły wyodrębnić przynajmniej trzy szczepy (czyli trzy rodzaje) pałeczek dżumy, odpowiedzialne za różne epidemie w różnym czasie i różnych częściach świata.

  Jednak w wielu szkieletach z terenów i czasów epidemii nie znaleziono DNA pałeczki dżumy… Ok, datowanie wieku szkieletów jest obarczone błędem. Ale wątpliwości budzą także okres inkubacji i sposób przenoszenia. Okazuje się bowiem, ze nie zawsze to szczury i pchły były odpowiedzialne za szybkie rozprzestrzenianie się zarazy.

  Dodatkowo naukowcy odkryli (w sumie przypadkiem, badając mechanizmy działania wirusa HIV) u ok 10% Europejczyków specjalny gen CCR5-Δ32, utrudniający wnikanie wirusów do wnętrza komórek. Analiza tego odkrycia doprowadziła do wniosku, że ok. 700 lat temu, a więc w czasie największej epidemii dżumy w Europe, musiała mieć miejsce potężna epidemia choroby wirusowej, która „wyselekcjonowała” osoby z odpowiednią kombinacją genową. A przypominam, że dżuma jest chorobą bakteryjną…

  Wniosek?

  Miliony ofiar wówczas, miliony stron zapisanych przez historyków, ja też naprodukowałam się jak wariat… A okazuje się, że wcale nie jest pewne, czy to była dżuma. Jeśli tak, to która odmiana? I czy byłaby tak samo nieodporna na znane nam antybiotyki, jak ta dżuma, którą znamy?

  http://www.historiewpigulce.pl/index.php/2020/05/29/rog-jednorozca-i-pomander-dzuma-cz-iii/

  Do MOROWEGO KORZENIA jeszcze powroce…
  Minionej nocy w snie widzialam bardzo ciekawy symbol zlozony z kilku innych symboli…
  kiedy cos mnie przebudzilo jedna czesc tego symbolu bedacego jednoczesnie symbolem samym w sobie ujrzalam nawet na scianie sypialni ale po chwili sie ulotnil…

  Livia

  Like

  • ”Dodatkowo naukowcy odkryli (w sumie przypadkiem, badając mechanizmy działania wirusa HIV) u ok 10% Europejczyków specjalny gen CCR5-Δ32, utrudniający wnikanie wirusów do wnętrza komórek. Analiza tego odkrycia doprowadziła do wniosku, że ok. 700 lat temu, a więc w czasie największej epidemii dżumy w Europe, musiała mieć miejsce potężna epidemia choroby wirusowej, która „wyselekcjonowała” osoby z odpowiednią kombinacją genową. ”

   CCR5
   Receptor C-C chemokin typu 5, CCR5, CD195 – białko kodowane u ludzi przez gen CCR5. CCR5 jest jednym z receptorów beta-chemokin, podobnym do receptorów sprzężonych z białkami G, i jak one będącym integralnym białkiem błonowym osadzonym w niej motywem siedmiu alfa helis[1][2].

   U ludzi gen CCR5 jest położony na krótkim (p) ramieniu chromosomu 3 w pozycji 21. W niektórych populacjach występuje mutacja Delta 32, będąca delecją w obrębie genu CCR5 (CCR5-Δ32). Homozygotyczni nosiciele tej mutacji są odporni na zakażenia HIV-1[3].

   Naturalne ligandy chemokinowe, które wiążą się z tym receptorem to RANTES, MIP-1α i MIP-1β. Gen CCR5 ulega ekspresji głównie w limfocytach T, makrofagach, komórkach dendrytycznych i w mikrogleju. CCR5 prawdopodobnie odgrywa ważną rolę w reakcji zapalnej na zakażenie[4]. Jego funkcja w układzie immunologicznym zdrowego człowieka nie jest jednak znana.

   CCR5-Δ32
   CCR5 występuje w wielu odmianach allelicznych. Jedną z nich jest mutacja CCR5-Δ32 (CCR5-D32, CCR5 delta 32), w której występuje delecja 32 par zasad powodująca powstanie niefunkcjonującego receptora, co zapobiega wejściu wirusa HIV do komórki. Dwie kopie tego allelu zapewniają silną ochronę przed zakażeniem wirusem HIV[5]. Allel występuje u 5–14% Europejczyków, ale rzadko u Afrykanów i Azjatów[6][3].

   W 2008 niemieccy lekarze ogłosili, że wykonali przeszczepienie szpiku kostnego od homozygotycznego pod względem allelu CCR5 Δ32 dawcy pacjentowi zakażonemu wirusem HIV i choremu na białaczkę. Po 600 dniach pacjent był wyleczony, a wirus HIV był niewykrywalny we krwi i zbadanych tkankach mózgu i odbytnicy[7]. Przed przeszczepieniem wykryto u pacjenta również niski poziom odmiany X4 wirusa HIV, która nie wykorzystuje receptora CCR5 do infekcji komórek. Po przeszczepieniu ten typ wirusa HIV także nie został wykryty[8]. Fakt ten jest jednak zgodny z obserwacjami, z których wynika, że komórki wykazujące ekspresję odmiany białka CCR5-Δ32 nie posiadają zarówno receptorów CCR5, jak i CXCR4 na swoich powierzchniach, tym samym dając odporność na szerszy zakres odmian wirusa HIV, w tym HIV X4[9].

   https://pl.wikipedia.org/wiki/CCR5

   Pierwsze o czym pomyslalam jak przeczytalam o tym CCR5-Δ32 to ze owymi wybrancami byli/sa Chazarzy…
   no i z tego co teraz widze to chyba sie nie pomylilam:
   https://scholar.google.nl/scholar?q=CCR5+delta32+khazars&hl=en&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart

   Livia
   😉

   Like

   • Niemal przez całą Zimę przebywam w pomieszczeniu już bez elektrycznego światła takiego od sufitu.

    Wykręciłam lekko żarówki i już to diabelstwo u mnie nie świeci się od dłuższego czasu.

    Nie mniej zasypiam przy włączonej w miarę jasnej Lampce Nocnej na baterie.

    To światło elektryczne od sufitu powoduje bardzo głęboką depresję w ostatnim czasie włączyłam sobie nocą na chwilę na około 30 minut żarówki przy suficie i od razu ogarnął mnie taki smutek gdy włączyłam to światło że trudno opisać.

    Możesz skorzystać z moje rady i zrobić u siebie to samo tzn lekko wykręcić żarówki lub zalepić taśmą włącznik do światła tak aby był zablokowany.

    Jestem zdania że im mniej elektrycznego diabelstwa tym lepiej.

    Na teraz mam dosłownie kilka urządzeń które są na prąd jednak są to malutkie gadżety dla rozrywki tj mały komputerek telefon i głośniczek blootooth.

    Podobno naukowcy wybadali że podobno wysoko rozwinięte cywilizację będą potrzebować coraz więcej energii elektrycznej i to będzie ich wyznacznik rozwoju jak dla mnie UROJONEGO.

    Ja zmierzam w zupełnie inną stronę coraz mniej energii elektrycznej i coraz mniejsze zapotrzebowanie.

    W moim systemie nie znajdzie pralki suszarki a tym bardziej lodówki.

    Tak jak piszę z tej Pseudo Rozwiniętej Cywilizacji zostanie Marne wspomnienie.

    W skali kosmosu przyjmuje się że od Jednej Pełni Księżycowej do Drugiej w Skali Kosmicznego Czasu Galaktycznego Mija 1 Sekunda.

    Like

   • Mam tak samo i dlatego od dawna nie uzywam gornego oswietlenia a zamiast tego roznego rodzaju lampki, ktorych mam dosc sporo…
    Livia

    p.s
    a zaklejac kontakty chcialam kiedys w domu mojej Babci, po serii koszmarnych doswiadczen z Szarakami ktore wiazaly sie z atakujacym mnie swiatlem…
    podobnie licznik w mojej obecnosci wariowal i zaczynal buchac dziwnym niebieskim swiatlem a wiec przez jakis czas musialam go omijac…
    dodam tylko, ze oprocz mnie byly inne osoby ktore to widzialy ale nikt nie wiedzial jak to wytlumaczyc
    Li

    Like

   • Jeśli chodzi o prądy i liczniki elektryczne to Pojawia się przy nich Nazistowska Trupia Twarz czyli także rzeczywisty vampir energetyczny który wszystko by zamykał oraz każdemu odbierał wolność i godność osobista.

    Przepraszam za określenie ale na poważnie zamierzam zabić tego skur^^^iela który lubuje się w zadawaniu wszelakiemu istnieniu cierpienia tzn ten skur^^^iel oprócz picia krwi odżywia się także cierpieniem, ten skur^^^iel to także fałszywy bóg ojciec oraz ojciec kłamstwa śmierci i zniszczenia.

    Mam dwa Kołki Osinowe na Vampiry jeden taki mały drugi taki solidniejszy i jest to na poważnie.

    Przed zimą nabyłam trochę cebulek krokusów i w założeniu miały zakwitnąć wewnątrz domku w którym mieszkam jednak ze względu na fakt że mieszkam razem z innymi istotami wszystko wskazuje że cebulki wewnątrz domku z czasem by zgniły.

    Na teraz od kilku miesięcy są na zewnątrz w pojemniczkach mają się dobrze i zakwitną jak pojawi się rzeczywista wiosna za oknem.

    Nie długo za miesiąc opuszczam ten dziwny zamek i przenoszę się do znacznie normalniejszego miejsca gdzie macocha razem ze swym mechanicznym kochankiem nie będzie znęcała się nad mną każdego dnia.

    Ostra kłótnia w tym dziwnym zamku to niemal codzienność.

    Już wracam do dobrych czasów gdy zajmowałam się roślinami, w tym roku posieję Klony Kasztanowce oraz Buki które w przyszłości będą niczym Dzieci.

    Wcale Mnie to nie wzrusza że zostanie tylko garstka z obecnej cywilizacji przecież oni i tak nie wiele czują w swym sercu.

    Jeszcze przed końcem świata według jaszczura zdążę wybudować Własnymi Rekami Mały Drewniany Domek Baby Jagi niemal całkowicie wyzbyty przedmiotów metalowych tj gwoździ lub innych metalowych łączników.

    Mały Drewniany Domek Baby Jagi Mały ale Ciepły i Pełen Miłości

    Intuicyjnie trochę odrzuca mnie od murowanych domów tak jak by były one niemal zawsze zimne.

    W ostatnim czasie także rodzinka laleczek opuszcza ten dziwny zamek gdzie władzę sprawuje macocha wraz ze swym mechanicznym kochankiem.

    W małym pudełku zostawiłam sobie ołtarzyk rzeczywistej Bozi oraz kilka laleczek, inne lalunie już powoli opuszczają ten dziwny pałać gdzie nawet krany same się potrafią odkręcać oraz kwiatki spadać ze szafek.

    Like

   • Zamieszczam fotografie gdzie widnieje mój rzeczywisty ołtarzyk oraz rzeczywista Bozia.

    Za wizerunkiem małej Dziewczynki znajduje się porcelanowa Laleczka czyli w Symbolu Figurka rzeczywistej matki boskiej która zwie się Galaxia.:-)

    Jeśli zaś chodzi o Miodowe Jajko to nadal Towarzyszy mi z własnych zbiorów z ogródka z sierpnia 2019 roku i dosłownie reprezentuje Feniksa czyli odrodzoną księżycową Boginię która jest Opiekunką całej Cywilizacji Szaraków czyli takich malutkich uroczych istotek które są niczym pszczoły robotnice. Jajko pochodzi z Rośliny Dynia Ozdobna ma już ponad 1,5 roku i wcale się nie psuje.

    Wraz z pojawieniem się Feniksa na wizerunku księżycowej Bognii pojawia się także odcięty łeb jadowitej żmii takiej kudłatej która otworzyła swą jadowitą paszczę i zatruła tj skaziła niemal cały świat.

    Like

   • Po dwoch stronach oltarzyka i zdjecia z dziewczynka znajduja sie dwa Smoczki:)
    Jeden rozowy z zielonymi skrzydlami a drugi niebieski z czarnymi skrzydelkami jesli dobrze widze…
    Czy te Smoczki maja jakies znaczenie?
    Oprocz tego ze sa to najprawdopodobniej Straznicy?
    Ladny Oltarzyk…
    Livia

    Like

   • Dwa Smoki to Bliźniacze Rodzeństwo i są Niczym Dwie Bliźniacze Siostry oraz Strażnicy Serca Wyroczni którym jest Mała Dziewczynka na Fotografii o włosach w kolorze przypominających Małą Syrenkę z Legend.

    W Systemie świadomości Alicji to Mała Dziewczynka Stanowi Swoiste Serce Wyroczni z którego promieniuje Miłość jak i Dobro.

    Można zbudować cały świat jednak nie należy popadać w samouwielbienie dlatego Grafika Małej Radosnej Istotki to idealnie wyważony obraz rzeczywistego Boga 😉

    Na pewno w Moim Nowym Świecie Bóg przez Duże B będzie wyglądać jak na fotografii powyżej.

    Jestem za tym aby kołysać małe dzieci jak najdłużej przynajmniej do 4-5 lat w rzeczywistej kołysce 😉

    PS. Bozia z Fotografii tj Ta Mała Dziewczynka wcale się nie starzeje i też nie rośnie, zatrzymała się na 4-5 latach w rozwoju fizycznym jak i emocjonalnym i

    To jest Piękne, i To jest nasza mała Pani Bóg przez Duże B 😉

    Like

  • Te żółte kwiatuszki Pobiał zwane pamiętam z czasów GimBazy potem pojawiają się zawilce a za chwilę filetowe fiołki Leśne.

   Fakty są Niezaprzeczalne z Obecnej Cywilizacji zostanie tylko 50 Mln OSOBNIKÓW to i tak bardzo dużo.

   Reszta Wszelakiego Złośliwego Gadostwa idzie do Studni Czeluści.

   Fakty są takie że z Bloga zwanego Mistyka Satanistów przetrwa tylko Dwie Osoby tj Dawid oraz Margo reszta idzie do studni czeluści do swojego Złego.

   Co do Dżumy jak i innych chorób to za jej rozprzestrzenienie jest winne wszelakiego Złośliwe Robactwo Gryząco Ssące podobnie jak z Malaria bardzo wiele wspólnego mają komary.

   Więcej nie ma się nie wiadomo czego doszukiwać
   .
   Dla Satanistów wszelakiej maści którzy także roznoszą oraz tworzą różne zarazy Ascendencja tj Wzniesienie nie w prawo nie w lewo lecz PROSTO PRZEZ OGIEŃ PIekielny prosto do studni czeluści.

   Jeśli chodzi o Bazę Łabędzia to Oryginalnie Poświęcona Jest Ona Księżycowej Niebieskiej Bogini której na Jeziorze Szczęścia Towarzyszą Białe Łabędzie kolor Emeraldowy oraz Szmaragdowy Strażnik jest jak Zły Czar lub Urok.

   ORYGINALNIE DYSK JEST TĘCZOWY emeraldowe gdzie nie gdzie wstawki to bardzo długa Historia o Obsesyjnej zazdrości oraz czym takim jak podarowania ZATRUTEGO JABŁUSZKA PRZEZ WYJĄTKOWO PODŁĄ I WYJĄTKOWO JADOWITĄ ŻMIJĘ…

   Już odrobinę czasu zostało do października 2023 roku gdy ta planeta zostanie oczyszczona z gadziej świadomości.

   System Emerldowy to Nowotwór Złośliwy oraz System Pająka stanowiący śmiertelna truciznę dla wszelakiego życia.

   Drzewa w Lesie rosną po okręgu tzn pnie mają po okręgu oraz gałęzie jednak system Emeraldowy jest w 100% oparty na czarcich diablich kwadratach więc

   KTO MA RACJĘ

   Prawdziwe Drzewo Życia Zorza

   czy pinokio od martwego struganego krzyża oraz sposobu na życie tj zepsuty sok owocowy zwany winkiem który już nie jednego zaprowadził na samo DNO.

   Like

 2. Wczorajszej nocy mialam kolejny sen o Gdyni…
  Tym razem snila mi sie ulica Swietojanska…
  W pewnym momencie ktos kto mi towarzyszyl zaciagnal mnie jednego z butikow, twierdzc ze koniecznie powinnam kupic sobie zlote buty Gucciego…
  Nie pamietam kim byla ta osoba ani nie bardzo mialam ochote na zakup tych butow ale ta osoba nalegala abym zrobila to o prostu dla zabawy…
  Sen byl calkiem przyjemny a wiec niezla ulga po wydarzeniach z poprzedniej nocy:

  14 LIPCA – Rose of Eternity


  Livia

  Zamiescilam opis tego snu tutaj przez wzglad na watek Gucciego

  flow

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s